Seerne raser over Madonna efter prisuddeling!

Seerne raser over Madonna efter prisuddeling!

Seerne raser over Madonna efter prisuddeling!
Her er Leonardo DiCaprios nye unge model!

Her er Leonardo DiCaprios nye unge model!

Her er Leonardo DiCaprios nye unge model!
Kendt dansk komiker gift med 20 år yngre kæreste!

Kendt dansk komiker gift med 20 år yngre kæreste!

Kendt dansk komiker gift med 20 år yngre kæreste!
Tidligere DR-vært er blevet single!

Tidligere DR-vært er blevet single!

Tidligere DR-vært er blevet single!
Mille Dinesen er blevet mor: Se billedet!

Mille Dinesen er blevet mor: Se billedet!

Mille Dinesen er blevet mor: Se billedet!
DR1 keyboard_arrow_right
05:50

Camilla - Krudt og Krydderier (7)

Camilla - Krudt og Krydderier (7)
06:20

Naturtid (14:20)

Naturtid (14:20)
07:20

Rejsen langs Norges kyst (6:10)

Rejsen langs Norges kyst (6:10)
08:00

Antikkrejlerne med kendisser (71)

Antikkrejlerne med kendisser (71)
09:00

Antikkrejlerne med kendisser (72)

Antikkrejlerne med kendisser (72)
10:00

Vera: Skygger på himlen

Engelsk krimiserie fra 2015
Vera: Skygger på himlen
11:30

Anne og Anders i Brexitland: Wales (1:4)

Anne og Anders i Brexitland: Wales (1:4)
13:00

Kyst til kyst III (8:8)

Kyst til kyst III (8:8)
13:45

VM Sejlsport

VM Sejlsport
16:40

Himlens herskere (1:2)

Himlens herskere (1:2)
17:35

Bagom himlens herskere

Bagom himlens herskere
18:30

TV AVISEN med Sporten

TV AVISEN med Sporten
19:00

Himlens herskere (2:2)

Himlens herskere (2:2)
20:00

Så meget godt i vente

Så meget godt i vente
21:00

TV AVISEN

TV AVISEN
21:15

Sommersport: VM Sejlsport

Sommersport: VM Sejlsport
21:30

Fodboldmagasinet

Fodboldmagasinet
21:50

Prey - Vild flugt

Engelsk krimi fra 2015
Prey - Vild flugt
00:05

The Sessions

Amerikansk komediedrama fra 2012
play_arrow
The Sessions
01:35

Mord uden grænser (2:8)

Mord uden grænser (2:8)
02:35

Forsyte-sagaen (2:13)

Forsyte-sagaen (2:13)
03:25

Dødsgangen - henrettelse

Dødsgangen - henrettelse
04:15

Danmarks bedste bonderøv (8:8)

Danmarks bedste bonderøv (8:8)
04:50

70'erne tur retur: 1979

70'erne tur retur: 1979
TV2 keyboard_arrow_right
06:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
07:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
08:00

Go' morgen Danmark

Go' morgen Danmark
12:00

Nyhederne

Nyhederne
12:30

Klipfiskerne

Klipfiskerne
13:30

Klipfiskerne

Klipfiskerne
14:30

Sukkertoppen

Sukkertoppen
15:30

Forrest Gump

Amr. drama fra 1994
play_arrow
Forrest Gump
17:55

Dit sommervejr

Dit sommervejr
18:00

Nyhederne og Sporten

Nyhederne og Sporten
18:15

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:25

Loppe Deluxe

Loppe Deluxe
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

Sukkertoppen

Sukkertoppen
21:05

The Equalizer

Amr. actionthriller fra 2014
play_arrow
The Equalizer
23:15

Station 2: Politirapporten

Station 2: Politirapporten
23:45

Station 2: Politirapporten

Station 2: Politirapporten
00:15

Taget på fersk gerning

Taget på fersk gerning
00:35

Taget på fersk gerning

Taget på fersk gerning
01:00

Det sene sommershow

Det sene sommershow
01:30

Det sene sommershow

Det sene sommershow
02:00

Det sene sommershow

Det sene sommershow
02:30

Øen - kampen for overlevelse

Øen - kampen for overlevelse
03:20

Airport

Airport
04:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
TV3 keyboard_arrow_right
06:45

Undercover Boss (S6E9)

Undercover Boss (S6E9)
07:35

Polar-ekspressen

Amerikansk Oscarnomineret animationsfilm fra 2004
play_arrow
Polar-ekspressen
09:25

Den Perfekte Brud

Amerikansk romantisk komedie fra 2017
Den Perfekte Brud
11:20

Step Up

Amerikansk romantisk drama fra 2006
play_arrow
Step Up
13:25

About Time

Amerikansk romantisk komediedrama fra 2013
play_arrow
About Time
15:55

Bride Wars

Amerikansk romantisk komedie fra 2009
play_arrow
Bride Wars
17:45

Sparkle

Amerikansk drama fra 2012
play_arrow
Sparkle
20:00

Luksusfælden (S20E11)

Luksusfælden (S20E11)
21:00

Pitch Perfect 2

Amerikansk musikalsk komedie fra 2015
play_arrow
Pitch Perfect 2
23:20

Brudepiger

Amerikansk komedie fra 2011.
play_arrow
Brudepiger
01:45

Wedding Crashers

Amerikansk komedie fra 2005
play_arrow
Wedding Crashers
03:45

In a World...

Amerikansk komedie fra 2013
play_arrow
In a World...
Kanal 5 keyboard_arrow_right
06:35

Salvage Hunters (7)

Salvage Hunters (7)
07:25

Danmarks Ninja Warrior

Danmarks Ninja Warrior
08:15

Studie 5 (8)

Studie 5 (8)
09:00

Dit hjem i vores hænder: Christiane og Richard Ragnvald (46)

Dit hjem i vores hænder: Christiane og Richard Ragnvald (46)
09:50

Dit hjem i vores hænder: Christiane og Richard Ragnvald (47)

Dit hjem i vores hænder: Christiane og Richard Ragnvald (47)
10:50

Chopped (11)

Chopped (11)
11:50

Chopped (12)

Chopped (12)
12:45

CSI (218)

CSI (218)
13:45

CSI (219)

CSI (219)
14:40

Ti fod under

Amr. komedie fra 2004
play_arrow
Ti fod under
16:45

Holy Man

Amr. komediedrama fra 1998
play_arrow
Holy Man
19:00

Studie 5 (8)

Studie 5 (8)
20:00

Politijagt (135)

Politijagt (135)
21:05

Politijagt (136)

Politijagt (136)
22:05

Helikopterpiloterne (7)

Helikopterpiloterne (7)
23:05

Helikopterpiloterne (8)

Helikopterpiloterne (8)
00:05

Er du til noget?

Amr. komedie fra 1999
Er du til noget?
01:55

Spøgelsesjægerne (2)

Spøgelsesjægerne (2)
02:55

KRIMI5 (52)

KRIMI5 (52)
03:45

KRIMI5 (53)

KRIMI5 (53)
04:30

Hverdagens helte

Hverdagens helte
04:55

Hverdagens helte

Hverdagens helte
DR2 keyboard_arrow_right
09:05

Drømmen om landet (8:8)

Drømmen om landet (8:8)
10:05

Fremtidens mad

Fremtidens mad
11:05

Snak & Æd - live

Snak & Æd - live
13:35

Brændpunkt Berlin (1:3)

Brændpunkt Berlin (1:3)
15:05

Brændpunkt Berlin (2:3)

Brændpunkt Berlin (2:3)
16:40

Brændpunkt Berlin (3:3)

Brændpunkt Berlin (3:3)
18:15

Sheriffen og pebermøen

Amerikansk westernkomedie fra 1975
play_arrow
Sheriffen og pebermøen
20:00

Jagten på kopierne

Jagten på kopierne
21:00

Ranes Museum (1:6)

Ranes Museum (1:6)
21:30

Mit år blandt urfolket (1:3)

Mit år blandt urfolket (1:3)
22:30

Deadline

Deadline
23:00

Børn født i den forkerte krop

Børn født i den forkerte krop
00:00

Skal min baby leve eller dø? (1:2)

Skal min baby leve eller dø? (1:2)
00:50

Det hvide højre - møde med fjenden

Det hvide højre - møde med fjenden
01:45

Deadline Nat

Deadline Nat
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
06:05

Glee (13)

Glee (13)
06:55

Glee (14)

Glee (14)
07:45

Glee (15)

Glee (15)
08:35

Glee (16)

Glee (16)
09:25

Glee (17)

Glee (17)
10:15

Beverly Hills 90210 (31)

Beverly Hills 90210 (31)
11:05

Beverly Hills 90210 (32)

Beverly Hills 90210 (32)
12:00

Beverly Hills 90210 (33)

Beverly Hills 90210 (33)
12:50

Sex and the City (3)

Sex and the City (3)
13:25

Sex and the City (4)

Sex and the City (4)
14:00

Sex and the City (5)

Sex and the City (5)
14:35

Sex and the City (6)

Sex and the City (6)
15:10

Sex and the City (7)

Sex and the City (7)
15:45

Sex and the City (8)

Sex and the City (8)
16:20

Sex and the City (9)

Sex and the City (9)
16:55

Sex and the City (10)

Sex and the City (10)
17:35

Sex and the City (11)

Sex and the City (11)
18:10

Sex and the City (12)

Sex and the City (12)
18:45

Venner (222)

Venner (222)
19:15

Venner (223)

Venner (223)
19:45

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
20:15

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
20:55

Zulu Comedy Galla 2015

Zulu Comedy Galla 2015
23:15

Klovn (37)

Klovn (37)
23:45

Klovn (38)

Klovn (38)
00:20

Klovn (39)

Klovn (39)
00:50

Klovn (40)

Klovn (40)
01:25

Jackass: The Movie

Amr. komedie fra 2002
play_arrow
Jackass: The Movie
02:55

Date mig nøgen

Date mig nøgen
03:50

Last Man Standing (7)

Last Man Standing (7)
04:15

Last Man Standing (8)

Last Man Standing (8)
04:45

Air Ways

Air Ways
TV3+ keyboard_arrow_right
06:25

The Goldbergs (S4E17)

The Goldbergs (S4E17)
06:50

Grimm (S5E22)

Grimm (S5E22)
07:30

Battle Creek (S1E5)

Battle Creek (S1E5)
08:20

Battle Creek (S1E6)

Battle Creek (S1E6)
09:10

Battle Creek (S1E7)

Battle Creek (S1E7)
10:05

Battle Creek (S1E8)

Battle Creek (S1E8)
11:00

Hawaii Five-0 (S1E13)

Hawaii Five-0 (S1E13)
12:00

Hawaii Five-0 (S1E14)

Hawaii Five-0 (S1E14)
13:00

Hawaii Five-0 (S1E15)

Hawaii Five-0 (S1E15)
14:00

Fodbold: Optakt til Superliga

Fodbold: Optakt til Superliga
16:00

Fodbold: F.C. København-Brøndby IF

Fodbold: F.C. København-Brøndby IF
18:00

Fodbold: ONSIDE

Fodbold: ONSIDE
20:00

Politiskolen i Moskva

Amerikansk komedie fra 1994
Politiskolen i Moskva
21:45

Politiskolen 6: vælter byen

Amerikansk komedie fra 1989
Politiskolen 6: vælter byen
22:30

Røven af 4. division

Amerikansk krigskomedie fra 1981
play_arrow
Røven af 4. division
01:45

Jackass Presents: Bad Grandpa

Amerikansk komedie fra 2013
play_arrow
Jackass Presents: Bad Grandpa
03:40

The Strain (S1E5)

The Strain (S1E5)
04:25

The Strain (S1E6)

The Strain (S1E6)
6'eren keyboard_arrow_right
05:50

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (8)

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (8)
06:40

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (1)

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (1)
07:25

Texas Flip N Move (8)

Texas Flip N Move (8)
08:10

Homeshopping

Homeshopping
09:10

Tanked (20)

Tanked (20)
10:00

Tanked (1)

Tanked (1)
10:55

Deadliest Catch (11)

Deadliest Catch (11)
11:55

Deadliest Catch (12)

Deadliest Catch (12)
12:55

Deadliest Catch (1)

Deadliest Catch (1)
14:00

Fodbold: Premier League: Liverpool-West Ham

Fodbold: Premier League: Liverpool-West Ham
16:30

Wheeler Dealers (18)

Wheeler Dealers (18)
17:00

Wheeler Dealers (19)

Wheeler Dealers (19)
17:35

Wheeler Dealers (20)

Wheeler Dealers (20)
18:05

Wheeler Dealers (1)

Wheeler Dealers (1)
19:05

CSI: Cyber (12)

CSI: Cyber (12)
20:05

CSI: Cyber (13)

CSI: Cyber (13)
21:00

CSI: Cyber (14)

CSI: Cyber (14)
22:00

CSI: Cyber (15)

CSI: Cyber (15)
23:00

Criminal Minds (108)

Criminal Minds (108)
23:55

Criminal Minds (109)

Criminal Minds (109)
00:55

Criminal Minds (110)

Criminal Minds (110)
01:50

Criminal Minds (111)

Criminal Minds (111)
02:45

Criminal Minds (112)

Criminal Minds (112)
03:35

Criminal Minds (113)

Criminal Minds (113)
04:25

Criminal Minds (114)

Criminal Minds (114)
DR3 keyboard_arrow_right
06:00

Morgengym: Tømmermændstræning, træning for to og vaskebræt

Morgengym: Tømmermændstræning, træning for to og vaskebræt
06:30

Morgengymnastikken: Akroyoga, yoga og mormorarme

Morgengymnastikken: Akroyoga, yoga og mormorarme
09:00

European Championships: EM Atletik

European Championships: EM Atletik
12:35

Ultimate Rush III

Ultimate Rush III
12:55

Ultimate Rush III

Ultimate Rush III
13:25

Sort arbejde - sorte penge

Sort arbejde - sorte penge
13:40

European Championships: EM Golf

European Championships: EM Golf
15:25

European Championships: EM Idrætsgymnastik (m)

European Championships: EM Idrætsgymnastik (m)
19:05

European Championships: EM Atletik

European Championships: EM Atletik
21:40

Mona Lisa Smile

Amerikansk drama fra 2003
play_arrow
Mona Lisa Smile
23:35

End of Watch

Amerikansk politidrama fra 2012
play_arrow
End of Watch
01:15

Den blå planet II (7:7)

Den blå planet II (7:7)
02:10

Ripper Street IV (6:7)

Ripper Street IV (6:7)
03:00

Ripper Street IV (7:7)

Ripper Street IV (7:7)
03:55

Sandheden om sladder (1:6)

Sandheden om sladder (1:6)
04:20

Sandheden om sladder (2:6)

Sandheden om sladder (2:6)
04:50

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
06:20

Doc Martin (33)

Doc Martin (33)
07:15

Den sidste detektiv (3)

Den sidste detektiv (3)
08:35

Brief Encounters (5)

Brief Encounters (5)
09:30

Brief Encounters (6)

Brief Encounters (6)
10:20

Kommissær Rex

Kommissær Rex
11:55

Kommissær Rex (138)

Kommissær Rex (138)
12:50

Kommissær Rex (139)

Kommissær Rex (139)
13:45

Kommissær Rex (140)

Kommissær Rex (140)
14:35

Kommissær Rex (141)

Kommissær Rex (141)
15:30

Murdoch-mysterierne (5)

Murdoch-mysterierne (5)
16:25

Murdoch-mysterierne (6)

Murdoch-mysterierne (6)
17:20

Murdoch-mysterierne (7)

Murdoch-mysterierne (7)
18:10

Murdoch-mysterierne (8)

Murdoch-mysterierne (8)
19:05

Murdoch-mysterierne (9)

Murdoch-mysterierne (9)
20:00

Talkshowet Meyerheim

Talkshowet Meyerheim
20:55

Det skete på Møllegården

Dansk familiefilm fra 1960
Det skete på Møllegården
22:50

Kriminalkommissær Barnaby (4)

Kriminalkommissær Barnaby (4)
00:30

Krydstogtskibet - Uruguay

Tysk drama fra 2017
Krydstogtskibet - Uruguay
02:05

Min familie og andre dyr (3)

Min familie og andre dyr (3)
02:50

Godnat

Godnat
TV3 Puls keyboard_arrow_right
06:25

Huse for millioner LA (S10E12)

Huse for millioner LA (S10E12)
07:10

Huse for millioner LA (S7E1)

Huse for millioner LA (S7E1)
08:00

Huse for millioner LA (S7E2)

Huse for millioner LA (S7E2)
08:50

Huse for millioner LA (S7E3)

Huse for millioner LA (S7E3)
09:50

Huse for millioner LA (S7E4)

Huse for millioner LA (S7E4)
10:50

Huse for millioner LA (S7E5)

Huse for millioner LA (S7E5)
11:50

Huse for millioner LA (S7E6)

Huse for millioner LA (S7E6)
12:50

Huse for millioner LA (S7E7)

Huse for millioner LA (S7E7)
13:50

Huse for millioner LA (S7E8)

Huse for millioner LA (S7E8)
14:50

Huse for millioner LA (S7E9)

Huse for millioner LA (S7E9)
15:50

Huse for millioner LA (S7E10)

Huse for millioner LA (S7E10)
16:50

Huse for millioner LA (S7E11)

Huse for millioner LA (S7E11)
17:50

Huse for millioner LA (S7E12)

Huse for millioner LA (S7E12)
18:50

The Break Up

Amerikansk romantisk komedie fra 2006
play_arrow
The Break Up
21:00

Perfekt på papiret

Amerikansk komedie fra 2015
Perfekt på papiret
22:55

Undercover Boss (S3E7)

Undercover Boss (S3E7)
23:55

Undercover Boss (S3E8)

Undercover Boss (S3E8)
00:50

Jeopardy (S2E7)

Jeopardy (S2E7)
01:50

Jeopardy (S2E8)

Jeopardy (S2E8)
02:45

Min beskidte hemmelighed (S1E4)

Min beskidte hemmelighed (S1E4)
03:35

Min beskidte hemmelighed (S1E5)

Min beskidte hemmelighed (S1E5)
04:30

Deadline Gallipoli (S1E2)

Deadline Gallipoli (S1E2)
Kanal 4 keyboard_arrow_right
06:20

De unge mødre (285)

De unge mødre (285)
06:50

De unge mødre (286)

De unge mødre (286)
07:15

De unge mødre (287)

De unge mødre (287)
07:40

De unge mødre (288)

De unge mødre (288)
08:05

Homeshopping

Homeshopping
09:10

House Hunters International (10)

House Hunters International (10)
09:35

House Hunters International (11)

House Hunters International (11)
09:55

Long Island Medium (14)

Long Island Medium (14)
11:00

Familien Wahlgren (8)

Familien Wahlgren (8)
11:55

Familien Wahlgren (9)

Familien Wahlgren (9)
12:55

The Perfect Bride

Amr. romantisk komedie fra 2017
The Perfect Bride
14:50

Say Yes to the Dress (8)

Say Yes to the Dress (8)
15:20

Say Yes to the Dress (9)

Say Yes to the Dress (9)
15:50

Say Yes to the Dress (10)

Say Yes to the Dress (10)
16:25

Say Yes to the Dress (11)

Say Yes to the Dress (11)
16:55

Say Yes to the Dress (12)

Say Yes to the Dress (12)
17:30

Say Yes to the Dress (13)

Say Yes to the Dress (13)
18:05

A Wish Come True

Amr. romantisk komedie fra 2015
play_arrow
A Wish Come True
20:00

Beaches

Amr. drama fra 2017
Beaches
22:00

The Perfect Catch

Amr. romantisk drama fra 2017
The Perfect Catch
23:55

Onde stedmødre (3)

Onde stedmødre (3)
00:55

Par der dræber

Par der dræber
01:55

Farlige forbindelser

Farlige forbindelser
02:55

Farlige forbindelser

Farlige forbindelser
03:45

Blodets bånd

Blodets bånd
04:35

Blodets bånd

Blodets bånd
DRK keyboard_arrow_right
09:10

Dagens sang: I dit korte liv

Dagens sang: I dit korte liv
09:15

En by i provinsen (13:17)

En by i provinsen (13:17)
10:05

En by i provinsen (14:17)

En by i provinsen (14:17)
11:00

Livet starter ved 100

Livet starter ved 100
11:55

Store danskere - Dirch Passer

Store danskere - Dirch Passer
12:35

Det var Dirchs!

Det var Dirchs!
13:15

Guldkorn 1980'erne: 1980

Guldkorn 1980'erne: 1980
13:35

Der er et yndigt land

Dansk drama fra 1983
Der er et yndigt land
15:20

Jacques Mayol - delfinmanden

Jacques Mayol - delfinmanden
16:20

Houston kalder - Apollos ukendte helte

Houston kalder - Apollos ukendte helte
18:00

Rejseholdet (16)

Rejseholdet (16)
18:55

Rejseholdet (17)

Rejseholdet (17)
19:55

Dagens sang: I dit korte liv

Dagens sang: I dit korte liv
20:00

My Fair Lady

My Fair Lady
22:45

Barcelonas hemmeligheder

Barcelonas hemmeligheder
23:35

Goya's Ghosts

Amerikansk-spansk drama fra 2006
Goya's Ghosts
01:25

Selv i de bedste hjem

Fransk komediedrama fra 2012
Selv i de bedste hjem
03:00

Mand falder - Per Kirkeby

Mand falder - Per Kirkeby
04:51

Dagens sang: I dit korte liv

Dagens sang: I dit korte liv
TV2 FRI keyboard_arrow_right
05:50

Godnat

Godnat
06:05

Sommer med Ernst

Sommer med Ernst
07:00

Sommer med Ernst

Sommer med Ernst
07:50

Sommer med Ernst

Sommer med Ernst
08:40

Sommer med Ernst

Sommer med Ernst
09:30

Sommer med Ernst

Sommer med Ernst
10:20

Sommer med Ernst

Sommer med Ernst
11:10

Sommer med Ernst

Sommer med Ernst
12:00

Sommer med Ernst

Sommer med Ernst
12:50

Harry og Meghan: En royal romance

Amr. romantisk drama fra 2018
Harry og Meghan: En royal romance
14:35

Bryllup for millioner

Bryllup for millioner
15:25

Luksushus som samlesæt

Luksushus som samlesæt
16:15

Drømmehuse ved havet

Drømmehuse ved havet
17:10

Drømmehuse ved havet

Drømmehuse ved havet
18:05

Drømmehuse ved havet

Drømmehuse ved havet
19:00

Drømmehuse ved havet

Drømmehuse ved havet
19:55

Sommer med Ernst - 10 år

Sommer med Ernst - 10 år
20:40

Huse der aldrig kommer til salg

Huse der aldrig kommer til salg
20:55

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
22:00

Bagedysten - Creme de la creme (UK)

Bagedysten - Creme de la creme (UK)
23:05

Verdens vildeste hoteller

Verdens vildeste hoteller
23:55

Sæt pris på dit hjem (UK)

Sæt pris på dit hjem (UK)
00:45

Sæt pris på dit hjem (UK)

Sæt pris på dit hjem (UK)
01:35

Franske loppefund

Franske loppefund
02:25

Franske loppefund

Franske loppefund
03:20

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
04:00

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
04:45

Haveglæder

Haveglæder
TV3 Max keyboard_arrow_right
06:30

Tennis: Being Serena

Tennis: Being Serena
07:00

Tennis: Being Serena

Tennis: Being Serena
07:30

Tennis: Being Serena

Tennis: Being Serena
08:00

Tennis: Being Serena

Tennis: Being Serena
08:30

Fodbold: Premier League World Show

Fodbold: Premier League World Show
09:00

Fodbold: Pokalbraget bag kulisserne

Fodbold: Pokalbraget bag kulisserne
09:30

Fodbold: 10 Store opgør

Fodbold: 10 Store opgør
10:30

Motorsport: Mobil 1 The Grid

Motorsport: Mobil 1 The Grid
11:00

Motorsport: Højdepunkter fra Red Bull Air Race - Kazan

Motorsport: Højdepunkter fra Red Bull Air Race - Kazan
11:30

NFL: Hard Knocks 2018

NFL: Hard Knocks 2018
12:00

Fodbold: Pokalbraget bag kulisserne

Fodbold: Pokalbraget bag kulisserne
12:30

Speedway: Højdepunkter fra Skandinaviens Grand Prix

Speedway: Højdepunkter fra Skandinaviens Grand Prix
13:30

Fodbold: Optakt til Superliga

Fodbold: Optakt til Superliga
13:55

Fodbold: AaB-FC Nordsjælland

Fodbold: AaB-FC Nordsjælland
16:00

Fodbold: Opfølgning på Superliga

Fodbold: Opfølgning på Superliga
16:30

Fodbold: Optakt til Premier League

Fodbold: Optakt til Premier League
16:55

Fodbold: Arsenal-Manchester City

Fodbold: Arsenal-Manchester City
19:00

Fodbold: Opfølgning på Premier League

Fodbold: Opfølgning på Premier League
19:30

Fodbold: Gary Neville's Soccerbox

Fodbold: Gary Neville's Soccerbox
20:00

Fodbold: Gary Neville's Soccerbox

Fodbold: Gary Neville's Soccerbox
20:25

Fodbold: Eintracht Frankfurt-Bayern München

Fodbold: Eintracht Frankfurt-Bayern München
22:45

Nascar: Consumers Energy 400

Nascar: Consumers Energy 400
23:30

NFL: Hard Knocks 2018

NFL: Hard Knocks 2018
00:30

Speedway: Højdepunkter fra Skandinaviens Grand Prix

Speedway: Højdepunkter fra Skandinaviens Grand Prix
01:30

Fodbold: Football's Greatest

Fodbold: Football's Greatest
02:00

Fodbold: Eintracht Frankfurt-Bayern München

Fodbold: Eintracht Frankfurt-Bayern München
04:00

Fodbold: F.C. København-Brøndby IF

Fodbold: F.C. København-Brøndby IF
Discovery Channel keyboard_arrow_right
08:15

Buying Alaska (S3E11)

Buying Alaska (S3E11)
08:40

Buying Alaska (S3E12)

Buying Alaska (S3E12)
09:05

Buying Alaska (S3E13)

Buying Alaska (S3E13)
09:35

Buying Alaska (S3E14)

Buying Alaska (S3E14)
10:00

Mythbusters (S11E7)

Mythbusters (S11E7)
11:00

Mythbusters (S11E9)

Mythbusters (S11E9)
12:00

Mythbusters (S11E10)

Mythbusters (S11E10)
13:00

Mighty Ships (S9E5)

Mighty Ships (S9E5)
14:00

Mighty Ships (S9E6)

Mighty Ships (S9E6)
15:00

Robson Green: Extreme Fisherman (S1E4)

Robson Green: Extreme Fisherman (S1E4)
16:00

Salvage Hunters: The Restorers (S1E1)

Salvage Hunters: The Restorers (S1E1)
17:00

Misfit Garage (S3E3)

Misfit Garage (S3E3)
18:00

Sticker Shock (S1E10)

Sticker Shock (S1E10)
19:00

Salvage Hunters (S11E10)

Salvage Hunters (S11E10)
20:00

Mega Shippers (S2E5)

Mega Shippers (S2E5)
21:00

Blowing Up History (S2E2)

Blowing Up History (S2E2)
22:00

Cooper's Treasure (S2E4)

Cooper's Treasure (S2E4)
23:00

Deadliest Catch (S14E15)

Deadliest Catch (S14E15)
00:00

Last Outpost (S1E4)

Last Outpost (S1E4)
01:00

Mighty Ships (S9E5)

Mighty Ships (S9E5)
02:00

Mighty Ships (S9E6)

Mighty Ships (S9E6)
03:00

Buying Alaska (S3E11)

Buying Alaska (S3E11)
03:30

Buying Alaska (S3E12)

Buying Alaska (S3E12)
03:55

Buying Alaska (S3E13)

Buying Alaska (S3E13)
04:20

Buying Alaska (S3E14)

Buying Alaska (S3E14)
04:45

Chasing Classic Cars (S7E6)

Chasing Classic Cars (S7E6)
DR Ultra keyboard_arrow_right
06:00

Zorro (20)

Zorro (20)
06:25

Dybet (12)

Dybet (12)
06:45

Grizzy og lemmingerne (17)

Grizzy og lemmingerne (17)
06:50

Grizzy og lemmingerne (18)

Grizzy og lemmingerne (18)
07:00

Grizzy og lemmingerne (19)

Grizzy og lemmingerne (19)
07:05

Junglebanden

Junglebanden
07:15

Junglebanden

Junglebanden
07:30

Wild Kratts (7)

Wild Kratts (7)
07:50

Wild Kratts (8)

Wild Kratts (8)
08:15

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:25

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:35

Gumball IV (39)

Gumball IV (39)
08:45

Gumball IV (40)

Gumball IV (40)
09:00

Den syvende dværg

Den syvende dværg
10:25

Junglebanden

Junglebanden
10:35

Grizzy og lemmingerne (64)

Grizzy og lemmingerne (64)
10:40

Store Nørd: Brandslukning (2)

Store Nørd: Brandslukning (2)
11:00

Store Nørd: Svævebane

Store Nørd: Svævebane
11:20

Brohave og Harding på tur - Stupidaagaards fanget og bundet?! (17)

Brohave og Harding på tur - Stupidaagaards fanget og bundet?! (17)
11:30

Brohave og Harding på tur - Bubber smadrer Brohave (18)

Brohave og Harding på tur - Bubber smadrer Brohave (18)
11:40

Brohave og Harding på tur - Vild med Røv-Dans (19)

Brohave og Harding på tur - Vild med Røv-Dans (19)
11:50

Brohave og Harding på tur - BBFS FOREVER <3 (20)

Brohave og Harding på tur - BBFS FOREVER <3 (20)
12:05

Livredderne II - Hvem vinder pokalen? (13)

Livredderne II - Hvem vinder pokalen? (13)
12:15

Livredderne II - Alle mod alle (14)

Livredderne II - Alle mod alle (14)
12:25

Livredderne II - Den store finale (15)

Livredderne II - Den store finale (15)
12:35

Klassen - Hvad skjuler Magnus? del 1 (193)

Klassen - Hvad skjuler Magnus? del 1 (193)
12:45

Klassen - Hvad skjuler Magnus? del 2 (194)

Klassen - Hvad skjuler Magnus? del 2 (194)
12:55

Klassen - Farlig papegøje-syge (195)

Klassen - Farlig papegøje-syge (195)
13:00

Klassen - Hemmeligt crush (196)

Klassen - Hemmeligt crush (196)
13:10

Klassen - Belastende BFF (197)

Klassen - Belastende BFF (197)
13:20

Klassen - Hvem er tyven? (198)

Klassen - Hvem er tyven? (198)
13:35

Klassen - Klassens nye squad (199)

Klassen - Klassens nye squad (199)
13:45

Bidt, brændt og stukket II - Danmarks største edderkop (1)

Bidt, brændt og stukket II - Danmarks største edderkop (1)
14:00

Bidt, brændt og stukket II - Klamme fluer (2)

Bidt, brændt og stukket II - Klamme fluer (2)
14:15

Danmarks største youtuber (4:12)

Danmarks største youtuber (4:12)
14:25

Danmarks største youtuber (5:12)

Danmarks største youtuber (5:12)
14:35

Danmarks største youtuber (6:12)

Danmarks største youtuber (6:12)
14:45

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
14:55

Marcus & Martinus - Sammen om drømmen

Marcus & Martinus - Sammen om drømmen
16:20

Junglebanden

Junglebanden
16:35

Junglebanden

Junglebanden
16:45

Dybet (21)

Dybet (21)
17:05

Wild Kratts (15)

Wild Kratts (15)
17:25

Wild Kratts (16)

Wild Kratts (16)
17:50

Junglebanden

Junglebanden
18:00

Junglebanden

Junglebanden
18:10

Junglebanden

Junglebanden
18:25

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
18:35

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
18:45

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
19:00

Sofie Linde Show I (6) - Jacob Haugaard

Sofie Linde Show I (6) - Jacob Haugaard
19:30

Isdragen

Isdragen
20:40

Voksenfælden II (1)

Voksenfælden II (1)
21:00

Voksenfælden II (2)

Voksenfælden II (2)
21:20

Voksenfælden II (3)

Voksenfælden II (3)
21:40

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:40

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:40

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
03:40

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
09:20

Cykling: Vuelta a Burgos - 5. etape

Cykling: Vuelta a Burgos - 5. etape
11:30

European Championships: Landevejscykling (m), direkte

European Championships: Landevejscykling (m), direkte
17:35

European Championships: Udspring 10 m, finale (m)

European Championships: Udspring 10 m, finale (m)
19:30

Tennis: WTA - Montreal, finale, direkte

Tennis: WTA - Montreal, finale, direkte
21:35

European Championships: Udspring 3 m, synkro finale (k)

European Championships: Udspring 3 m, synkro finale (k)
22:25

European Championships: Udspring 10 m, finale (m)

European Championships: Udspring 10 m, finale (m)
00:15

Tennis: WTA - Montreal, finale

Tennis: WTA - Montreal, finale
TV3 Sport keyboard_arrow_right
10:00

Tennis: Rogers Cup 2018

Tennis: Rogers Cup 2018
11:00

Dart: Melbourne Darts Masters 2018

Dart: Melbourne Darts Masters 2018
13:30

Fodbold: Optakt til NordicBet Liga

Fodbold: Optakt til NordicBet Liga
13:40

Fodbold: Viborg FF-Helsingør FC

Fodbold: Viborg FF-Helsingør FC
15:45

Fodbold: NordicBet Liga Matchcenter

Fodbold: NordicBet Liga Matchcenter
16:00

Dart: Melbourne Darts Masters 2018

Dart: Melbourne Darts Masters 2018
19:30

MotoGP: Østrigs Grand Prix - Løbet

MotoGP: Østrigs Grand Prix - Løbet
21:00

Speedway: Højdepunkter fra VM - Sverige

Speedway: Højdepunkter fra VM - Sverige
22:00

Fodbold: FC Barcelona-Sevilla

Fodbold: FC Barcelona-Sevilla
00:00

Fodbold: F.C. København-Brøndby IF

Fodbold: F.C. København-Brøndby IF
Canal 9 keyboard_arrow_right
05:30

Chasing Classic Cars (22)

Chasing Classic Cars (22)
05:50

American Chopper (15)

American Chopper (15)
06:45

American Chopper (16)

American Chopper (16)
07:35

Homeshopping

Homeshopping
08:35

Nash Bridges (60)

Nash Bridges (60)
09:35

Homeshopping (22)

Homeshopping (22)
10:40

MacGyvers Missioner (118)

MacGyvers Missioner (118)
11:45

MacGyvers Missioner (119)

MacGyvers Missioner (119)
12:50

Homeshopping

Homeshopping
14:00

BBQ Pitmasters (9)

BBQ Pitmasters (9)
15:00

BBQ Pitmasters: Father vs. Son (1)

BBQ Pitmasters: Father vs. Son (1)
16:00

BBQ Pitmasters (1)

BBQ Pitmasters (1)
17:00

Fodbold: Superliga: Randers FC-AGF

Fodbold: Superliga: Randers FC-AGF
21:00

River Monsters (4)

River Monsters (4)
22:00

River Monsters (5)

River Monsters (5)
23:00

M*A*S*H (61)

M*A*S*H (61)
23:30

M*A*S*H (62)

M*A*S*H (62)
00:05

M*A*S*H (63)

M*A*S*H (63)
00:40

M*A*S*H (64)

M*A*S*H (64)
01:15

M*A*S*H (65)

M*A*S*H (65)
01:55

M*A*S*H (66)

M*A*S*H (66)
02:30

Drabelig deadline

Drabelig deadline
03:25

Drabelig deadline

Drabelig deadline
04:15

Drabelig deadline

Drabelig deadline
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
05:10

Babar (1)

Babar (1)
05:35

Motor Mille og Børnebanden (9)

Motor Mille og Børnebanden (9)
06:00

Chuggington (2)

Chuggington (2)
06:15

Morten Skildpadde (7)

Morten Skildpadde (7)
06:40

Bamselægen - Blæren (6)

Bamselægen - Blæren (6)
07:00

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (51)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (51)
07:15

Junglebogen (12)

Junglebogen (12)
07:30

Mere om Emil fra Lønneberg

Mere om Emil fra Lønneberg
09:00

Kasper og Sofie II (3)

Kasper og Sofie II (3)
09:15

Kasper og Sofie II (4)

Kasper og Sofie II (4)
09:30

Pax' jordiske eventyr (3:10)

Pax' jordiske eventyr (3:10)
09:40

Pax' jordiske eventyr (4:10)

Pax' jordiske eventyr (4:10)
09:55

Alfons Åberg (12)

Alfons Åberg (12)
10:10

Cirkeline

Cirkeline
10:25

Flaskepost fra Stillehavet (13)

Flaskepost fra Stillehavet (13)
10:35

Emil fra Lønneberg

Emil fra Lønneberg
11:15

Hemmelige dyr: Hullet i Lunden (2)

Hemmelige dyr: Hullet i Lunden (2)
11:25

Ramasjang Mysteriet IV (8)

Ramasjang Mysteriet IV (8)
11:55

Junglebogen (33)

Junglebogen (33)
12:05

Junglebogen (34)

Junglebogen (34)
12:15

Heino fikser alt - Vasen (15)

Heino fikser alt - Vasen (15)
12:25

Heino fikser alt - Kagen (16)

Heino fikser alt - Kagen (16)
12:40

Monster Buster

Monster Buster
12:55

Rosa fra Rouladegade III (1)

Rosa fra Rouladegade III (1)
13:25

Tree Fu Tom (5)

Tree Fu Tom (5)
13:45

Tree Fu Tom (6)

Tree Fu Tom (6)
14:10

Motor Mille og Børnebanden (12)

Motor Mille og Børnebanden (12)
14:30

Der var engang....

Der var engang....
15:00

Chuggington (3)

Chuggington (3)
15:10

Chuggington (4)

Chuggington (4)
15:20

Rita og Krokodille - Køkkenhaven

Rita og Krokodille - Køkkenhaven
15:25

Gurli Gris III (15)

Gurli Gris III (15)
15:30

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (52)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (52)
15:45

Junglebogen (30)

Junglebogen (30)
15:55

Pyjamasheltene (17)

Pyjamasheltene (17)
16:10

Dora udforskeren (5)

Dora udforskeren (5)
16:35

Paw Patrol III (18)

Paw Patrol III (18)
16:55

Stop! (2)

Stop! (2)
17:05

Flaskepost fra Stillehavet II (12)

Flaskepost fra Stillehavet II (12)
17:15

Flaskepost fra Stillehavet II (13)

Flaskepost fra Stillehavet II (13)
17:30

Drengen de kaldte kylling (2:5)

Drengen de kaldte kylling (2:5)
17:45

Mysteriebureauet (2)

Mysteriebureauet (2)
17:50

Verdens bedste storesøster (2)

Verdens bedste storesøster (2)
18:00

Min ven Marlon (11)

Min ven Marlon (11)
18:15

Min ven Marlon (12)

Min ven Marlon (12)
18:30

Grumme rim (2:2)

Grumme rim (2:2)
19:00

Wild Kratts (4)

Wild Kratts (4)
19:20

Zorro (12)

Zorro (12)
19:45

Yakari IV (8)

Yakari IV (8)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:05

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
04:35

Ramasjang sover

Ramasjang sover
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
06:30

Atletik: EM

Atletik: EM
07:55

Snooker: World Open

Snooker: World Open
11:00

Udspring: EM

Udspring: EM
11:25

Cykling: EM

Cykling: EM
12:10

BMX: EM

BMX: EM
13:20

Fodbold: U-20 VM (k): England-Mexico

Fodbold: U-20 VM (k): England-Mexico
15:25

Gymnastik: EM

Gymnastik: EM
19:30

Fodbold: Superliga: FC Midtjylland-AC Horsens

Fodbold: Superliga: FC Midtjylland-AC Horsens
22:30

CYCLING * TOUR OF UTAH Stage 6 UNITED STATES UTAH(LIVE)

CYCLING * TOUR OF UTAH Stage 6 UNITED STATES UTAH(LIVE)
00:00

Cykling: EM

Cykling: EM
02:07

Cykling: EM

Cykling: EM
02:35

Roning: EM

Roning: EM
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
06:00

EM

EM
06:57

UDSPRING: EM fra Glasgow, Skotland

UDSPRING: EM fra Glasgow, Skotland
07:34

UDSPRING: EM fra Glasgow, Skotland

UDSPRING: EM fra Glasgow, Skotland
07:58

ATLETIK: EM fra Berlin, Tyskland

ATLETIK: EM fra Berlin, Tyskland
11:15

CYKLING: Road-EM fra Glasgow, Skotland

CYKLING: Road-EM fra Glasgow, Skotland
16:30

UDSPRING: EM fra Glasgow, Skotland

UDSPRING: EM fra Glasgow, Skotland
17:10

UDSPRING: EM fra Glasgow, Skotland

UDSPRING: EM fra Glasgow, Skotland
17:53

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
18:00

ATLETIK: EM fra Berlin, Tyskland

ATLETIK: EM fra Berlin, Tyskland
20:50

EM

EM
21:41

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
21:49

SNOOKER: World Open, Kina

SNOOKER: World Open, Kina
23:31

EM

EM
00:26

ATLETIK: EM fra Berlin, Tyskland

ATLETIK: EM fra Berlin, Tyskland
02:00

CYKLING: Road-EM fra Glasgow, Skotland

CYKLING: Road-EM fra Glasgow, Skotland
04:00

EM

EM
TLC keyboard_arrow_right
08:15

Sister Wives (S6E17)

Sister Wives (S6E17)
09:05

Sister Wives (S6E20)

Sister Wives (S6E20)
10:00

Something Borrowed, Something New (S3E16)

Something Borrowed, Something New (S3E16)
10:30

Something Borrowed, Something New (S3E17)

Something Borrowed, Something New (S3E17)
11:00

Something Borrowed, Something New (S3E18)

Something Borrowed, Something New (S3E18)
11:30

Something Borrowed, Something New (S3E19)

Something Borrowed, Something New (S3E19)
12:00

Something Borrowed, Something New (S3E20)

Something Borrowed, Something New (S3E20)
12:30

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E1)

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E1)
13:00

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E2)

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E2)
13:30

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E3)

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E3)
14:00

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E4)

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E4)
14:30

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E5)

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E5)
15:00

Chopped (S24E2)

Chopped (S24E2)
16:00

Chopped (S24E3)

Chopped (S24E3)
17:00

Chopped (S24E4)

Chopped (S24E4)
18:00

Chopped (S24E5)

Chopped (S24E5)
19:00

Chopped (S24E6)

Chopped (S24E6)
20:00

Chopped (S24E7)

Chopped (S24E7)
21:00

Curvy Brides Boutique (S1E17)

Curvy Brides Boutique (S1E17)
21:30

Curvy Brides Boutique (S1E18)

Curvy Brides Boutique (S1E18)
22:00

Skin Tight (S3E7)

Skin Tight (S3E7)
23:00

My 600lb Life: Where Are They Now? (S4E4)

My 600lb Life: Where Are They Now? (S4E4)
01:00

Sex Sent Me to the Slammer (S1E11)

Sex Sent Me to the Slammer (S1E11)
01:30

Scorned: Crimes of Passion (S3E1)

Scorned: Crimes of Passion (S3E1)
02:30

Skin Tight (S3E7)

Skin Tight (S3E7)
03:30

Extreme Couponing (S2E6)

Extreme Couponing (S2E6)
03:55

Extreme Couponing (S2E7)

Extreme Couponing (S2E7)
04:20

My Cat From Hell (S2E5)

My Cat From Hell (S2E5)