Leonardo DiCaprio skal aflevere Oscar-statue tilbage

Leonardo DiCaprio skal aflevere Oscar-statue tilbage

Leonardo DiCaprio skal aflevere Oscar-statue tilbage
Anne Linnets parforhold klar til næste skridt

Anne Linnets parforhold klar til næste skridt

Anne Linnets parforhold klar til næste skridt
Dansk skuespiller afslører: Jeg skal giftes!

Dansk skuespiller afslører: Jeg skal giftes!

Dansk skuespiller afslører: Jeg skal giftes!
Populær dansk TV-vært kæmper efter skilsmissen

Populær dansk TV-vært kæmper efter skilsmissen

Populær dansk TV-vært kæmper efter skilsmissen
Ups! Amerikansk avis skriver om Julia Roberts' huller!

Ups! Amerikansk avis skriver om Julia Roberts' huller!

Ups! Amerikansk avis skriver om Julia Roberts' huller!
DR1 keyboard_arrow_right
04:50

Shanes eventyrlige Jul hos Timm Vladimir

Shanes eventyrlige Jul hos Timm Vladimir
05:15

Vagn i Arabien (8:9)

Vagn i Arabien (8:9)
05:55

Godsejerne (7:8)

Godsejerne (7:8)
06:20

Søren Ryge: Lundefangst på Mykines.

Søren Ryge: Lundefangst på Mykines.
06:50

Sundhedsmagasinet: Når døden er en gåde

Sundhedsmagasinet: Når døden er en gåde
07:20

Aftenshowet

Aftenshowet
07:50

Royalisterne (5:10)

Royalisterne (5:10)
08:10

Madmagasinet: Julefrokost

Madmagasinet: Julefrokost
08:55

Jason og Noah (1:2)

Jason og Noah (1:2)
09:40

En ny begyndelse V (4:12)

En ny begyndelse V (4:12)
10:30

Antikkrejlerne XVII (20)

Antikkrejlerne XVII (20)
11:15

Antikkrejlerne XVII (21)

Antikkrejlerne XVII (21)
12:00

Bonderøven (2:8)

Bonderøven (2:8)
12:45

Kender Du Typen? 2015 (13)

Kender Du Typen? 2015 (13)
13:30

Julen tur/retur - julemad

Julen tur/retur - julemad
13:50

Bergerac: Krigere

Bergerac: Krigere
14:45

Fader Brown (37)

Fader Brown (37)
15:30

Dommer John Deed (21)

Dommer John Deed (21)
17:00

En ny begyndelse V (5:12)

En ny begyndelse V (5:12)
17:50

TV AVISEN

TV AVISEN
18:00

Skattejægerne 2014 (12)

Skattejægerne 2014 (12)
18:30

TV AVISEN med Sporten

TV AVISEN med Sporten
18:55

Vores vejr

Vores vejr
19:05

Aftenshowet

Aftenshowet
19:30

Theo & Den Magiske Talisman (12:24)

Theo & Den Magiske Talisman (12:24)
19:55

TV AVISEN

TV AVISEN
20:00

Forsvundne arvinger: Det hemmelige barn

Forsvundne arvinger: Det hemmelige barn
20:45

En sang fra hjertet (8:8)

En sang fra hjertet (8:8)
21:30

TV AVISEN

TV AVISEN
21:55

Kulturmagasinet Gejst: Pyrus og Polle fra Snave

Kulturmagasinet Gejst: Pyrus og Polle fra Snave
22:20

Sporten

Sporten
22:30

Inden vi dør (4:5)

Inden vi dør (4:5)
00:25

Taggart: Hemmeligheder (2:3)

Taggart: Hemmeligheder (2:3)
01:15

I farezonen (17:61)

I farezonen (17:61)
02:05

De uheldige helte (19)

De uheldige helte (19)
03:00

Bonderøven (2:8)

Bonderøven (2:8)
03:40

Kender Du Typen? 2015 (13)

Kender Du Typen? 2015 (13)
TV2 keyboard_arrow_right
06:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
06:30

Go' morgen Danmark

Go' morgen Danmark
12:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
12:30

Regionale nyheder

Regionale nyheder
12:45

Lur mit liv

Lur mit liv
13:40

Alletiders Julemand (12)

Alletiders Julemand (12)
14:10

Tvillingerne og Julemanden (11)

Tvillingerne og Julemanden (11)
14:40

Håndbold: EM-studiet

Håndbold: EM-studiet
15:40

Håndbold: EM - Danmark-Montenegro (k), direkte

Håndbold: EM - Danmark-Montenegro (k), direkte
16:25

Håndbold: EM - Danmark-Montenegro (k), direkte

Håndbold: EM - Danmark-Montenegro (k), direkte
17:25

Håndbold: EM-studiet

Håndbold: EM-studiet
17:54

Dit vintervejr

Dit vintervejr
18:00

Nyhederne

Nyhederne
18:20

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:25

Go' aften Danmark

Go' aften Danmark
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

Tvillingerne og Julemanden (12)

Tvillingerne og Julemanden (12)
20:35

Isbjørnenes utrolige rejse

Isbjørnenes utrolige rejse
21:25

Jul på Ledreborg Slot

Jul på Ledreborg Slot
22:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
22:27

Regionale nyheder

Regionale nyheder
22:45

Håndbold: EM-studiet

Håndbold: EM-studiet
23:15

Vi elsker chokolade!

Vi elsker chokolade!
00:10

Miraklernes tid

Miraklernes tid
01:05

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
01:35

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
02:05

Now That's Funny

Now That's Funny
03:00

The Following (14)

The Following (14)
TV3 keyboard_arrow_right
06:00

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S4E2)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S4E2)
06:45

Revenge Body With Khloé Kardashian (S1E1)

Revenge Body With Khloé Kardashian (S1E1)
07:10

Rob & Chyna (S1E2)

Rob & Chyna (S1E2)
08:05

Luksusfælden (S4E4)

Luksusfælden (S4E4)
09:05

Luksusfælden (S4E7)

Luksusfælden (S4E7)
10:05

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S4E3)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S4E3)
11:00

Masterchef Jul (S2E6)

Masterchef Jul (S2E6)
12:00

Rob & Chyna (S1E3)

Rob & Chyna (S1E3)
13:00

The Kardashians indtager New York (S2E5)

The Kardashians indtager New York (S2E5)
14:00

The Kardashians indtager New York (S2E6)

The Kardashians indtager New York (S2E6)
14:30

The Kardashians indtager New York (S2E7)

The Kardashians indtager New York (S2E7)
15:00

Real Housewives of Beverly Hills (S2E18)

Real Housewives of Beverly Hills (S2E18)
16:00

Real Housewives of Beverly Hills (S2E19)

Real Housewives of Beverly Hills (S2E19)
17:00

Luksusfælden (S14E3)

Luksusfælden (S14E3)
18:00

Masterchef Jul (S2E6)

Masterchef Jul (S2E6)
19:00

Masterchef Jul (S2E7)

Masterchef Jul (S2E7)
20:00

Will & Grace (S9E10)

Will & Grace (S9E10)
20:30

Tomb Raider 2: Cradle of Life

Amerikansk/Britisk eventyr/action fra 2003
Tomb Raider 2: Cradle of Life
22:50

Mission: Julegave 2

Amerikansk familiefilm fra 2014
Mission: Julegave 2
00:45

The Family Stone

Amerikansk romantisk komedie fra 2005
play_arrow
The Family Stone
02:40

NCIS (S7E21)

NCIS (S7E21)
03:30

NCIS (S7E22)

NCIS (S7E22)
Kanal 5 keyboard_arrow_right
04:30

Mom (12)

Mom (12)
04:55

House Hunters International (1)

House Hunters International (1)
05:05

House Hunters International (2)

House Hunters International (2)
05:35

House Hunters International (4)

House Hunters International (4)
06:00

Salvage Hunters (9)

Salvage Hunters (9)
06:50

Salvage Hunters (10)

Salvage Hunters (10)
07:40

Forsvundet (12)

Forsvundet (12)
08:30

Forsvundet (13)

Forsvundet (13)
09:25

Mom (2)

Mom (2)
09:45

Mom (3)

Mom (3)
10:15

5. Halvleg

5. Halvleg
11:15

5. Halvleg

5. Halvleg
12:15

CSI (59)

CSI (59)
13:15

CSI (60)

CSI (60)
14:15

CSI: NY (19)

CSI: NY (19)
15:10

CSI: NY (20)

CSI: NY (20)
16:10

Special Victims Unit (135)

Special Victims Unit (135)
17:00

Special Victims Unit (136)

Special Victims Unit (136)
18:00

The Big Bang Theory (8)

The Big Bang Theory (8)
18:30

The Big Bang Theory (9)

The Big Bang Theory (9)
19:00

The Big Bang Theory (10)

The Big Bang Theory (10)
19:30

The Big Bang Theory (11)

The Big Bang Theory (11)
20:00

Politijagt (12)

Politijagt (12)
21:00

Profil af en morder (2)

Profil af en morder (2)
22:05

FBI's danske mordmysterier (3)

FBI's danske mordmysterier (3)
23:05

Special Victims Unit (22)

Special Victims Unit (22)
00:05

Special Victims Unit (23)

Special Victims Unit (23)
01:05

Point Break

Amr. thriller fra 1991
play_arrow
Point Break
03:35

CSI (71)

CSI (71)
DR2 keyboard_arrow_right
09:20

Underretningen (2:3)

Underretningen (2:3)
09:50

Jagten på den sidste Dinosaur (3:4)

Jagten på den sidste Dinosaur (3:4)
10:20

Da vi regerede landet (5:6) - En politisk popstjerne

Da vi regerede landet (5:6) - En politisk popstjerne
11:00

Smag på Etiopien med Anthony Bourdain

Smag på Etiopien med Anthony Bourdain
11:40

Smag på Borneo med Anthony Bourdain

Smag på Borneo med Anthony Bourdain
12:20

Himalaya: En livsfarlig ekspedition (1:5)

Himalaya: En livsfarlig ekspedition (1:5)
13:10

Kvindelig bilist i Bangladesh

Kvindelig bilist i Bangladesh
13:35

I Yemen henretter man børn

I Yemen henretter man børn
14:00

Retten til skønhed i Brasilien

Retten til skønhed i Brasilien
14:25

Mobbet på arbejdet

Mobbet på arbejdet
15:10

I krig med Scientology

I krig med Scientology
16:00

En overhængende trussel

En overhængende trussel
17:00

DR2 Dagen

DR2 Dagen
18:30

Himalaya: En livsfarlig ekspedition (2:5)

Himalaya: En livsfarlig ekspedition (2:5)
19:15

Howard (3:4)

Howard (3:4)
20:00

Babylon Berlin (7:8)

Babylon Berlin (7:8)
21:30

Det skjulte (7:8)

Det skjulte (7:8)
22:30

Deadline

Deadline
23:00

Seniormagasinet - Kontakt med de døde

Seniormagasinet - Kontakt med de døde
23:05

Facebook (2:2)

Facebook (2:2)
00:00

Den bitre smag af teflon

Den bitre smag af teflon
01:30

Gazas børn

Gazas børn
02:25

Deadline Nat

Deadline Nat
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
04:50

Rude Tube - Animal Crackers

Rude Tube - Animal Crackers
05:25

Ugly Betty (36)

Ugly Betty (36)
06:05

Ugly Betty (37)

Ugly Betty (37)
06:55

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
07:25

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
08:05

Beverly Hills 90210 (208)

Beverly Hills 90210 (208)
09:00

Beverly Hills 90210 (209)

Beverly Hills 90210 (209)
09:50

Beverly Hills 90210 (210)

Beverly Hills 90210 (210)
10:40

Beverly Hills 90210 (211)

Beverly Hills 90210 (211)
11:30

Sex and the City (3)

Sex and the City (3)
12:10

Sex and the City (4)

Sex and the City (4)
12:45

Desperate Housewives (98)

Desperate Housewives (98)
13:30

Desperate Housewives (99)

Desperate Housewives (99)
14:20

Ugly Betty (38)

Ugly Betty (38)
15:10

Ugly Betty (39)

Ugly Betty (39)
15:50

American Dad (5)

American Dad (5)
16:20

American Dad (6)

American Dad (6)
16:50

Family Guy

Family Guy
17:20

Family Guy

Family Guy
17:50

Modern Family (150)

Modern Family (150)
18:20

Modern Family (151)

Modern Family (151)
18:50

Venner (88)

Venner (88)
19:20

Venner (89)

Venner (89)
19:50

Dybvaaaaad

Dybvaaaaad
20:25

Komiker for en aften - Ibi Makienok

Komiker for en aften - Ibi Makienok
21:00

Roomies

Roomies
21:55

De Grønne Slagtere

Dansk komedie-drama fra 2003
De Grønne Slagtere
23:25

Klovn (27)

Klovn (27)
23:55

Klovn (26)

Klovn (26)
00:30

Skøre remakes: Star Wars: The Return of the Jedi

Skøre remakes: Star Wars: The Return of the Jedi
01:00

Skøre remakes: Dødens gab

Skøre remakes: Dødens gab
01:35

Stand Up Central

Stand Up Central
02:05

Stand Up Central

Stand Up Central
02:20

American Dad (3)

American Dad (3)
02:50

American Dad (4)

American Dad (4)
03:20

Mig og drømmen om bikinikroppen

Mig og drømmen om bikinikroppen
03:50

Mig og min letpåklædte krop

Mig og min letpåklædte krop
TV3+ keyboard_arrow_right
06:00

Knas i Kærligheden (S5E14)

Knas i Kærligheden (S5E14)
06:25

Community (S2E15)

Community (S2E15)
06:50

Community (S2E16)

Community (S2E16)
07:15

The Late Late Show with James Corden (S5E42)

The Late Late Show with James Corden (S5E42)
08:05

Numbers (S2E19)

Numbers (S2E19)
09:00

Numbers (S2E20)

Numbers (S2E20)
10:00

Bones (S6E22)

Bones (S6E22)
11:00

Bones (S6E23)

Bones (S6E23)
12:00

Hawaii Five-0 (S1E18)

Hawaii Five-0 (S1E18)
13:00

Hawaii Five-0 (S1E19)

Hawaii Five-0 (S1E19)
14:00

NCIS: Los Angeles (S7E16)

NCIS: Los Angeles (S7E16)
15:00

NCIS: Los Angeles (S7E17)

NCIS: Los Angeles (S7E17)
16:00

NCIS (S11E4)

NCIS (S11E4)
17:00

NCIS (S11E5)

NCIS (S11E5)
18:00

S.W.A.T. (S1E17)

S.W.A.T. (S1E17)
19:00

S.W.A.T. (S1E18)

S.W.A.T. (S1E18)
20:00

Optakt til Champions League

Optakt til Champions League
21:00

UEFA Champions League

UEFA Champions League
23:00

Champions League Goal Show

Champions League Goal Show
00:00

Bad Asses on the Bayou

Amerikansk actionkomedie fra 2015
play_arrow
Bad Asses on the Bayou
01:50

Last Man on Earth (S2E14)

Last Man on Earth (S2E14)
02:20

Last Man on Earth (S2E15)

Last Man on Earth (S2E15)
02:50

The Late Late Show with James Corden (S5E42)

The Late Late Show with James Corden (S5E42)
03:40

Rosewood (S1E6)

Rosewood (S1E6)
6'eren keyboard_arrow_right
05:35

Diners, Drive-Ins and Dives (6)

Diners, Drive-Ins and Dives (6)
05:55

Diners, Drive-Ins and Dives (7)

Diners, Drive-Ins and Dives (7)
06:20

Diners, Drive-Ins and Dives (8)

Diners, Drive-Ins and Dives (8)
06:45

Diners, Drive-Ins and Dives (9)

Diners, Drive-Ins and Dives (9)
07:10

Log Cabin Living (4)

Log Cabin Living (4)
07:35

Log Cabin Living (5)

Log Cabin Living (5)
08:00

Homeshopping (22)

Homeshopping (22)
09:00

Tanked (3)

Tanked (3)
09:50

Tanked (4)

Tanked (4)
10:50

Bering Sea Gold (1)

Bering Sea Gold (1)
11:50

Salvage Hunters (3)

Salvage Hunters (3)
12:50

Salvage Hunters (4)

Salvage Hunters (4)
13:50

Gold Rush (13)

Gold Rush (13)
14:50

Gold Rush (14)

Gold Rush (14)
15:55

Deadliest Catch (2)

Deadliest Catch (2)
16:55

Deadliest Catch (3)

Deadliest Catch (3)
17:55

Auction Hunters (20)

Auction Hunters (20)
18:25

Auction Hunters (21)

Auction Hunters (21)
18:55

Auction Hunters (22)

Auction Hunters (22)
19:25

Auction Hunters (23)

Auction Hunters (23)
19:55

Scorpion (8)

Scorpion (8)
21:00

Criminal Minds (11)

Criminal Minds (11)
22:00

Criminal Minds (12)

Criminal Minds (12)
23:00

The Big Bang Theory (21)

The Big Bang Theory (21)
23:25

The Big Bang Theory (22)

The Big Bang Theory (22)
23:55

Fast N' Loud - Special (2)

Fast N' Loud - Special (2)
00:55

Fast N' Loud - Special (3)

Fast N' Loud - Special (3)
01:55

Salvage Hunters (7)

Salvage Hunters (7)
02:55

Salvage Hunters (8)

Salvage Hunters (8)
03:45

Top Secret Swimming Holes (6)

Top Secret Swimming Holes (6)
DR3 keyboard_arrow_right
06:00

Morgengymnastikken: Latindans, faste baller og bryst & vinger

Morgengymnastikken: Latindans, faste baller og bryst & vinger
10:15

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
10:55

Kære Dagbog (5:8)

Kære Dagbog (5:8)
11:25

Kære Dagbog (6:8)

Kære Dagbog (6:8)
11:55

Hunkøn (5:6)

Hunkøn (5:6)
12:20

FOMO

FOMO
12:55

Real Future - hævnporno og droneræs

Real Future - hævnporno og droneræs
13:15

Den fjernstyrede kattehelikopter ...og andre udstoppede dyr

Den fjernstyrede kattehelikopter ...og andre udstoppede dyr
14:05

Dyrenes syv dødssynder (4:7)

Dyrenes syv dødssynder (4:7)
14:50

Dyrenes syv dødssynder (5:7)

Dyrenes syv dødssynder (5:7)
15:35

Red mine 68 søskende (1:2)

Red mine 68 søskende (1:2)
16:05

Kommer Sigmund i helvede? (1:2)

Kommer Sigmund i helvede? (1:2)
16:35

Planet plast (3:4)

Planet plast (3:4)
17:15

Hajen under overfladen

Hajen under overfladen
18:05

Ultimate Rush V (6)

Ultimate Rush V (6)
18:30

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
19:15

Family Guy

Family Guy
19:35

Family Guy

Family Guy
19:55

Professor Green og den glemte klasse (1:2)

Professor Green og den glemte klasse (1:2)
20:45

Mit ekstreme liv som transperson

Mit ekstreme liv som transperson
21:30

Jomfruernes klub (6:6)

Jomfruernes klub (6:6)
22:00

Mere voksen end Bjerrehuus (3:4)

Mere voksen end Bjerrehuus (3:4)
22:30

Doggystyle (6:10)

Doggystyle (6:10)
22:45

While We're Young

Amerikansk komedie fra 2014
While We're Young
00:15

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
01:00

Hajen bag gabet

Hajen bag gabet
01:50

Kære Dagbog (7:8)

Kære Dagbog (7:8)
02:20

Kære Dagbog (8:8)

Kære Dagbog (8:8)
02:45

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
03:45

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
05:10

Godnat

Godnat
05:50

Små og store synder (358)

Små og store synder (358)
06:40

Små og store synder (359)

Små og store synder (359)
07:35

Fornyet mistanke (98)

Fornyet mistanke (98)
08:35

Doc Martin (2)

Doc Martin (2)
09:30

Doc Martin (3)

Doc Martin (3)
10:20

Skadestuen i Holby (272)

Skadestuen i Holby (272)
11:20

Skadestuen i Holby (273)

Skadestuen i Holby (273)
12:15

Bjerglægen (13)

Bjerglægen (13)
13:10

Bjerglægen (14)

Bjerglægen (14)
14:00

Kommissær Rex (111)

Kommissær Rex (111)
14:55

Kommissær Rex (112)

Kommissær Rex (112)
15:45

Fornyet mistanke (99)

Fornyet mistanke (99)
16:45

Death in Paradise (40)

Death in Paradise (40)
17:45

Murdoch Mysterierne (97)

Murdoch Mysterierne (97)
18:35

Anne fra Grønnebakken (8)

Anne fra Grønnebakken (8)
19:40

Lige i skabet

Lige i skabet
20:25

The Julekalender (12) (12)

The Julekalender (12) (12)
20:40

Life of Brian

eng. komedie fra 1979
Life of Brian
22:20

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
23:05

Canal Wild Card (12)

Canal Wild Card (12)
23:15

The Julekalender (12) (12)

The Julekalender (12) (12)
23:30

Hotellet

Hotellet
00:20

Lur mit liv

Lur mit liv
01:10

Death in Paradise (40)

Death in Paradise (40)
02:10

Airport

Airport
02:45

Vild med dans UK

Vild med dans UK
TV3 Puls keyboard_arrow_right
04:50

#killerpost (S1E5)

#killerpost (S1E5)
06:00

Dit, mit eller vores hjem (S1E1)

Dit, mit eller vores hjem (S1E1)
06:25

Huse for millioner San Francisco (S1E8)

Huse for millioner San Francisco (S1E8)
07:15

Huse for millioner San Francisco (S1E9)

Huse for millioner San Francisco (S1E9)
08:05

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S2E10)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S2E10)
09:00

Ekstreme samlere (S5E4)

Ekstreme samlere (S5E4)
10:00

Dr. Phil (103)

Dr. Phil (103)
11:00

Dr. Phil (104)

Dr. Phil (104)
12:00

Ekstreme samlere (S5E3)

Ekstreme samlere (S5E3)
13:00

Depotjægerne (S2E14)

Depotjægerne (S2E14)
13:30

Depotjægerne (S2E15)

Depotjægerne (S2E15)
14:00

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S2E11)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S2E11)
14:55

Dr. Phil (105)

Dr. Phil (105)
15:50

Dr. Phil (106)

Dr. Phil (106)
16:50

En julealf

Amerikansk juledrama fra 2012
En julealf
18:35

Den sidste jul hjemme

Amerikansk romantisk film fra 2018
Den sidste jul hjemme
20:30

Et nyt liv til jul

Amerikansk romantisk drama fra 2018
Et nyt liv til jul
22:25

Et ønske til jul

Amerikansk romantisk drama fra 2015
Et ønske til jul
00:10

Undercover Boss US (S6E3)

Undercover Boss US (S6E3)
01:10

Undercover Boss US (S6E4)

Undercover Boss US (S6E4)
02:10

Fra skrot til slot (S4E7)

Fra skrot til slot (S4E7)
03:05

Fra skrot til slot (S5E1)

Fra skrot til slot (S5E1)
03:55

#killerpost (S1E5)

#killerpost (S1E5)
Kanal 4 keyboard_arrow_right
04:45

Gift på en løgn

Gift på en løgn
05:35

4-Listen : Det vi siger om utroskab (3)

4-Listen : Det vi siger om utroskab (3)
06:25

Sofias Engle (1)

Sofias Engle (1)
07:15

Long Island Medium (32)

Long Island Medium (32)
08:05

Homeshopping (25)

Homeshopping (25)
09:05

Caribbean Life (8)

Caribbean Life (8)
09:30

Caribbean Life (9)

Caribbean Life (9)
09:55

Long Island Medium (33)

Long Island Medium (33)
10:55

Bargain Mansions (10)

Bargain Mansions (10)
11:25

Bargain Mansions (11)

Bargain Mansions (11)
11:55

Say Yes to the Dress - Australia (5)

Say Yes to the Dress - Australia (5)
12:25

Sofias Engle (2)

Sofias Engle (2)
13:25

Mig og min mor (8)

Mig og min mor (8)
14:25

Mig og min mor (9)

Mig og min mor (9)
15:25

Say Yes to the Dress - Randy Knows Best (1)

Say Yes to the Dress - Randy Knows Best (1)
16:00

Say Yes to the Dress - Randy Knows Best (2)

Say Yes to the Dress - Randy Knows Best (2)
16:30

Singleliv (8)

Singleliv (8)
17:30

Singleliv (9)

Singleliv (9)
18:35

En hjertevarm julestrid

Amr. romantisk drama fra 2017
En hjertevarm julestrid
20:25

Juleenglen

Amr. julefilm fra 2015
Juleenglen
22:25

Julemandens største ønske

Amr. julefilm fra 2014
Julemandens største ønske
00:15

Hvor ondskab bor (13)

Hvor ondskab bor (13)
01:15

Hvor ondskab bor (14)

Hvor ondskab bor (14)
02:10

The Perfect Murder (4)

The Perfect Murder (4)
03:10

The Perfect Murder (5)

The Perfect Murder (5)
DRK keyboard_arrow_right
05:22

Dagens sang: I Nazaret, i trange kår

Dagens sang: I Nazaret, i trange kår
07:05

Madsen & Co. (16:32)

Madsen & Co. (16:32)
07:35

Madsen & Co. (17:32)

Madsen & Co. (17:32)
08:00

P2 Radioavis

P2 Radioavis
08:05

Morgenandagten på DR K

Morgenandagten på DR K
08:29

Dagens sang: Blomstre som en rosengård

Dagens sang: Blomstre som en rosengård
08:35

Hvornår var det nu det var

Hvornår var det nu det var
09:20

I krig for Danmark (3:6) - Stormen på København

I krig for Danmark (3:6) - Stormen på København
09:55

I krig for Danmark (4:6) - For konge og fædreland

I krig for Danmark (4:6) - For konge og fædreland
10:35

Fra baggård til big business (3:5)

Fra baggård til big business (3:5)
11:15

Fra baggård til big business (4:5)

Fra baggård til big business (4:5)
11:55

Kvindernes historie - magt

Kvindernes historie - magt
12:55

Joanna Lumleys transsibiriske eventyr (3:3)

Joanna Lumleys transsibiriske eventyr (3:3)
13:40

Kærlighed og kaos i kollektivet (2:5)

Kærlighed og kaos i kollektivet (2:5)
14:10

Kærlighed og kaos i kollektivet (3:5)

Kærlighed og kaos i kollektivet (3:5)
14:40

aHA!

aHA!
15:20

aHA!

aHA!
16:05

Mig og 70'erne (4:4)

Mig og 70'erne (4:4)
16:35

Mig og 80'erne (1:4)

Mig og 80'erne (1:4)
17:05

Huset på Christianshavn (13)

Huset på Christianshavn (13)
17:30

Huset på Christianshavn (14)

Huset på Christianshavn (14)
17:55

Livvagterne II (8:10)

Livvagterne II (8:10)
18:55

Livvagterne II (9:10)

Livvagterne II (9:10)
19:55

Dagens sang: Blomstre som en rosengård

Dagens sang: Blomstre som en rosengård
20:00

Rejsen til slagmarken: Østfronten

Rejsen til slagmarken: Østfronten
20:45

Døden tager de unge - Historien om den spanske syge

Døden tager de unge - Historien om den spanske syge
21:30

Ekspeditionen - På sporet af Vitus Bering

Ekspeditionen - På sporet af Vitus Bering
22:30

Vild med bøger

Vild med bøger
23:00

Biblens gåder - Sodoma og Gomorra

Biblens gåder - Sodoma og Gomorra
23:50

Mellem to krige (8:8)

Mellem to krige (8:8)
00:45

Flugten over Øresund - oktober 1943

Flugten over Øresund - oktober 1943
02:10

Coming Home

Amerikansk Oscar-belønnet drama fra 1978
play_arrow
Coming Home
TV2 FRI keyboard_arrow_right
05:57

Rablende dyr

Rablende dyr
06:00

Godnat

Godnat
06:15

Indretningsmestrene

Indretningsmestrene
07:20

En magisk jul

Amr. eventyrfilm fra 2011
En magisk jul
08:50

Franske loppefund

Franske loppefund
09:40

Franske loppefund

Franske loppefund
10:35

Klar, parat, sælg - med Amanda Lamb

Klar, parat, sælg - med Amanda Lamb
11:30

Klar, parat, sælg - med Amanda Lamb

Klar, parat, sælg - med Amanda Lamb
12:25

Den store australske bagedyst

Den store australske bagedyst
13:30

Den store australske bagedyst

Den store australske bagedyst
14:35

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
15:25

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
16:15

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
17:10

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
18:00

Krejlerkongen - julespecial

Krejlerkongen - julespecial
18:35

Krejlerkongen - julespecial

Krejlerkongen - julespecial
19:15

Sæt pris på dit hjem

Sæt pris på dit hjem
19:50

Sæt pris på dit hjem

Sæt pris på dit hjem
20:25

Sukkerchok

Sukkerchok
21:15

Skønne søde sager

Skønne søde sager
21:50

Krejlerkongen - julespecial

Krejlerkongen - julespecial
22:25

Krejlerkongen - julespecial

Krejlerkongen - julespecial
23:05

Krejlerkongen

Krejlerkongen
23:40

Krejlerkongen

Krejlerkongen
00:10

Jul med Ernst

Jul med Ernst
01:00

Jul med Ernst

Jul med Ernst
01:55

Luksus til låns

Luksus til låns
02:45

Luksus til låns

Luksus til låns
03:40

Amatørkokke Down Under

Amatørkokke Down Under
TV3 Max keyboard_arrow_right
06:00

Nordic Bet Liga Magasinet

Nordic Bet Liga Magasinet
06:15

Rundt om Runden (S18E19)

Rundt om Runden (S18E19)
06:45

Mål Mål Mål (S18E15)

Mål Mål Mål (S18E15)
07:45

Premier League Netbusters

Premier League Netbusters
08:15

The Darts Show

The Darts Show
09:15

Nordic Bet Liga Magasinet

Nordic Bet Liga Magasinet
09:30

Rundt om Runden (S18E19)

Rundt om Runden (S18E19)
10:00

Skrotjægerne (S7E27)

Skrotjægerne (S7E27)
10:50

Counting Cars (S3E23)

Counting Cars (S3E23)
11:15

Counting Cars (S3E24)

Counting Cars (S3E24)
11:40

Great News (S1E2)

Great News (S1E2)
12:05

Great News (S1E3)

Great News (S1E3)
12:30

The Office (S5E15)

The Office (S5E15)
12:55

The Office (S5E16)

The Office (S5E16)
13:20

Community (S3E3)

Community (S3E3)
13:50

Community (S3E5)

Community (S3E5)
14:15

Life in Pieces (S2E10)

Life in Pieces (S2E10)
14:40

Life in Pieces (S2E11)

Life in Pieces (S2E11)
15:10

Superstore (S2E21)

Superstore (S2E21)
15:40

Superstore (S2E22)

Superstore (S2E22)
16:05

How I Met Your Mother (S7E13)

How I Met Your Mother (S7E13)
16:35

How I Met Your Mother (S7E14)

How I Met Your Mother (S7E14)
17:00

The Late Late Show with James Corden (S5E42)

The Late Late Show with James Corden (S5E42)
17:50

Simpsons (S24E12)

Simpsons (S24E12)
18:15

Simpsons (S24E13)

Simpsons (S24E13)
18:45

Oddset Nyt

Oddset Nyt
18:50

UEFA Champions League

UEFA Champions League
20:55

UEFA Champions League

UEFA Champions League
23:00

Simpsons (S24E14)

Simpsons (S24E14)
23:30

Simpsons (S24E15)

Simpsons (S24E15)
00:00

Top Gear (S20E1)

Top Gear (S20E1)
01:10

The Late Late Show with James Corden (S5E42)

The Late Late Show with James Corden (S5E42)
02:00

UEFA Champions League

UEFA Champions League
Discovery Channel keyboard_arrow_right
06:00

How It's Made (S22E5)

How It's Made (S22E5)
06:25

Treehouse Masters (S5E16)

Treehouse Masters (S5E16)
07:20

Homestead Rescue (S1E10)

Homestead Rescue (S1E10)
08:15

Auction Hunters (S4E15)

Auction Hunters (S4E15)
08:40

Auction Hunters (S4E16)

Auction Hunters (S4E16)
09:05

Wheeler Dealers (S14E16)

Wheeler Dealers (S14E16)
10:00

Fast N' Loud (S3E1)

Fast N' Loud (S3E1)
11:00

Deadliest Catch (S8E5)

Deadliest Catch (S8E5)
12:00

Yukon Men (S3E8)

Yukon Men (S3E8)
13:00

Yukon Men (S4E1)

Yukon Men (S4E1)
14:00

Rocky Mountain Railroad (S1E1)

Rocky Mountain Railroad (S1E1)
15:00

How Do They Do It? (S8E15)

How Do They Do It? (S8E15)
15:30

How Do They Do It? (S8E16)

How Do They Do It? (S8E16)
16:00

Mighty Ships (S7E6)

Mighty Ships (S7E6)
17:00

Salvage Hunters (S6E9)

Salvage Hunters (S6E9)
18:00

Wheeler Dealers (S14E17)

Wheeler Dealers (S14E17)
19:00

Street Outlaws (S4E4)

Street Outlaws (S4E4)
20:00

Salvage Hunters (S12E11)

Salvage Hunters (S12E11)
21:00

Outback Truckers (S6E7)

Outback Truckers (S6E7)
22:00

Wrench'd (S1E2)

Wrench'd (S1E2)
23:00

Rocky Mountain Railroad (S1E2)

Rocky Mountain Railroad (S1E2)
00:00

Mythbusters (S11E13)

Mythbusters (S11E13)
01:00

Outback Truckers (S6E7)

Outback Truckers (S6E7)
02:00

Wrench'd (S1E2)

Wrench'd (S1E2)
03:00

Dual Survival (S6E5)

Dual Survival (S6E5)
03:55

Deadliest Catch (S8E5)

Deadliest Catch (S8E5)
DR Ultra keyboard_arrow_right
06:15

Lucky Luke - Den omvendte verden (18)

Lucky Luke - Den omvendte verden (18)
06:35

Dybet (37)

Dybet (37)
07:00

Ultra Nyt

Ultra Nyt
07:10

Klassens perfekte jul - Alberte lyver (12)

Klassens perfekte jul - Alberte lyver (12)
07:20

Wild Kratts (24)

Wild Kratts (24)
07:40

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
07:50

Junglebanden

Junglebanden
08:00

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:15

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:30

Conrad og Bernhard

Conrad og Bernhard
08:45

Klassens Jul - Prank med pebernødder (9)

Klassens Jul - Prank med pebernødder (9)
08:55

Klassens Jul - Martines hævn (10)

Klassens Jul - Martines hævn (10)
09:05

JULTRA (12:24)

JULTRA (12:24)
09:20

Bidt, brændt og stukket - Vandrøver (7)

Bidt, brændt og stukket - Vandrøver (7)
09:30

Hollywoods vildeste dyr I (2)

Hollywoods vildeste dyr I (2)
09:50

Thunderbirds II (22)

Thunderbirds II (22)
10:10

Thunderbirds II (23)

Thunderbirds II (23)
10:35

KreaKampen - Minecraft Special - Nytår

KreaKampen - Minecraft Special - Nytår
10:50

Verdens bedste quiz II (12)

Verdens bedste quiz II (12)
11:05

Verdens bedste quiz II (13)

Verdens bedste quiz II (13)
11:20

Besat af: Christopher

Besat af: Christopher
11:45

Designtalenterne - Outfit of the Day III - Rasmus Brohave (9)

Designtalenterne - Outfit of the Day III - Rasmus Brohave (9)
12:05

Designtalenterne - Outfit of the Day III - Finale (10)

Designtalenterne - Outfit of the Day III - Finale (10)
12:25

Monica Chef - Direktør Fausto (35)

Monica Chef - Direktør Fausto (35)
12:45

Monica Chef - Pedro og Lucia (36)

Monica Chef - Pedro og Lucia (36)
13:10

Dagens ret: Brunch

Dagens ret: Brunch
13:25

Klassen - Venner eller kærester? (91)

Klassen - Venner eller kærester? (91)
13:35

Klassen - Grov joke (92)

Klassen - Grov joke (92)
13:45

Sofie Linde Show II (11) - Lars Løkke Rasmussen

Sofie Linde Show II (11) - Lars Løkke Rasmussen
14:20

JULTRA: Bubbers Juleshow (12:24)

JULTRA: Bubbers Juleshow (12:24)
14:30

Isas Stepz (19)

Isas Stepz (19)
14:45

Isas Stepz (20)

Isas Stepz (20)
15:00

Dragehjerte (3)

Dragehjerte (3)
15:15

Grizzy og lemmingerne (42)

Grizzy og lemmingerne (42)
15:20

Scooby Doo (8)

Scooby Doo (8)
15:45

Wild Kratts (26)

Wild Kratts (26)
16:05

Junglebanden

Junglebanden
16:20

Junglebanden

Junglebanden
16:30

The Thundermans (8)

The Thundermans (8)
16:50

Sam & Cat II (8)

Sam & Cat II (8)
17:15

Bella and the Bulldogs II (18)

Bella and the Bulldogs II (18)
17:40

Klassens perfekte jul - Kaspers første kys (11)

Klassens perfekte jul - Kaspers første kys (11)
17:50

Klassens perfekte jul - Alberte lyver (12)

Klassens perfekte jul - Alberte lyver (12)
18:00

Ultra Nyt

Ultra Nyt
18:10

The Next Step III (8)

The Next Step III (8)
18:35

KreaKampen Jul (13:20)

KreaKampen Jul (13:20)
18:45

BaseBoys 2 - Kæmper mod GoldGirls (8)

BaseBoys 2 - Kæmper mod GoldGirls (8)
19:00

Theo & Den Magiske Talisman (11:24)

Theo & Den Magiske Talisman (11:24)
19:20

Theo & det magiske Talkshow (11:24)

Theo & det magiske Talkshow (11:24)
19:30

Snydt!

Snydt!
19:55

Theo & det magiske Talkshow (12:24)

Theo & det magiske Talkshow (12:24)
20:05

Klassens perfekte jul - Alberte lyver (12)

Klassens perfekte jul - Alberte lyver (12)
20:15

Kampen (7)

Kampen (7)
20:20

Galaksekrigerne

Galaksekrigerne
20:25

ZombieLars (7:13)

ZombieLars (7:13)
20:45

Scooby Doo (22)

Scooby Doo (22)
21:00

Ultras Sorte Kageshow - kysser fisken (8)

Ultras Sorte Kageshow - kysser fisken (8)
21:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
03:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
05:00

Badminton: World Tour Finals, direkte

Badminton: World Tour Finals, direkte
06:00

Badminton: World Tour Finals, direkte

Badminton: World Tour Finals, direkte
07:00

Badminton: World Tour Finals, direkte

Badminton: World Tour Finals, direkte
08:00

Badminton: World Tour Finals, direkte

Badminton: World Tour Finals, direkte
08:55

Badminton: World Tour Finals

Badminton: World Tour Finals
09:55

Badminton: World Tour Finals

Badminton: World Tour Finals
11:00

Badminton: K. Astrup-A. Skaarup Rasmussen - M. Gideon-K. Sukamuljo, direkte

Badminton: K. Astrup-A. Skaarup Rasmussen - M. Gideon-K. Sukamuljo, direkte
12:00

Badminton: World Tour Finals, direkte

Badminton: World Tour Finals, direkte
13:00

Badminton: World Tour Finals, direkte

Badminton: World Tour Finals, direkte
14:00

Badminton: World Tour Finals, direkte

Badminton: World Tour Finals, direkte
15:00

Badminton: World Tour Finals, direkte

Badminton: World Tour Finals, direkte
15:35

Håndbold: EM - Spanien-Norge (k), direkte

Håndbold: EM - Spanien-Norge (k), direkte
16:35

Håndbold: EM - Spanien-Norge (k), direkte

Håndbold: EM - Spanien-Norge (k), direkte
17:25

Håndbold: EM-studiet

Håndbold: EM-studiet
17:55

Håndbold: EM - Sverige-Rusland (k), direkte

Håndbold: EM - Sverige-Rusland (k), direkte
18:50

Håndbold: EM - Sverige-Rusland (k), direkte

Håndbold: EM - Sverige-Rusland (k), direkte
19:40

Håndbold: EM-studiet

Håndbold: EM-studiet
20:55

Håndbold: EM - Serbien-Frankrig (k), direkte

Håndbold: EM - Serbien-Frankrig (k), direkte
21:50

Håndbold: EM - Serbien-Frankrig (k), direkte

Håndbold: EM - Serbien-Frankrig (k), direkte
22:50

Svømning: VM - kortbane

Svømning: VM - kortbane
00:25

Håndbold: EM - Holland-Tyskland (k)

Håndbold: EM - Holland-Tyskland (k)
01:10

Håndbold: EM - Holland-Tyskland (k)

Håndbold: EM - Holland-Tyskland (k)
02:00

NBA: New Orleans Pelicans-Oklahoma City Thunder, direkte

NBA: New Orleans Pelicans-Oklahoma City Thunder, direkte
03:20

NBA: New Orleans Pelicans-Oklahoma City Thunder, direkte

NBA: New Orleans Pelicans-Oklahoma City Thunder, direkte
TV3 Sport keyboard_arrow_right
11:00

UEFA Champions League

UEFA Champions League
13:00

Premier League Netbusters

Premier League Netbusters
13:30

UEFA Champions League Weekly

UEFA Champions League Weekly
13:55

UEFA Youth League

UEFA Youth League
15:55

UEFA Youth League

UEFA Youth League
18:00

Premier League Netbusters

Premier League Netbusters
18:30

Fodbold: TBC

Fodbold: TBC
18:45

Oddset Nyt

Oddset Nyt
18:50

UEFA Champions League

UEFA Champions League
20:50

Oddset Nyt

Oddset Nyt
20:55

UEFA Champions League

UEFA Champions League
23:00

UEFA Champions League

UEFA Champions League
01:05

NHL

NHL
Canal 9 keyboard_arrow_right
05:05

Chasing Classic Cars (7)

Chasing Classic Cars (7)
05:30

Chasing Classic Cars (24)

Chasing Classic Cars (24)
05:50

Alaska: The Last Frontier (4)

Alaska: The Last Frontier (4)
06:40

Alaska: The Last Frontier (5)

Alaska: The Last Frontier (5)
07:25

Homeshopping (26)

Homeshopping (26)
08:25

Treasure Quest: Snake Island (5)

Treasure Quest: Snake Island (5)
09:15

Homeshopping (26)

Homeshopping (26)
10:20

Treehouse Masters (13)

Treehouse Masters (13)
11:20

Treehouse Masters (14)

Treehouse Masters (14)
12:25

Homeshopping (22)

Homeshopping (22)
13:30

Chasing Classic Cars (8)

Chasing Classic Cars (8)
14:00

Mighty Ships (4)

Mighty Ships (4)
15:00

Mighty Ships (5)

Mighty Ships (5)
16:00

eSuperliga: AC Horsens-Randers FC

eSuperliga: AC Horsens-Randers FC
17:15

eSuperliga: Esbjerg fB-OB

eSuperliga: Esbjerg fB-OB
18:30

eSuperliga: AGF-Vejle Boldklub

eSuperliga: AGF-Vejle Boldklub
19:30

eSuperliga: FC Helsingør-Brøndby IF

eSuperliga: FC Helsingør-Brøndby IF
21:30

eSuperliga: Rundens Kamp

eSuperliga: Rundens Kamp
23:00

M*A*S*H (13)

M*A*S*H (13)
23:35

M*A*S*H (14)

M*A*S*H (14)
00:05

M*A*S*H (15)

M*A*S*H (15)
00:40

M*A*S*H (16)

M*A*S*H (16)
01:15

Drabelig deadline

Drabelig deadline
02:15

Drabelig deadline

Drabelig deadline
03:10

River Monsters (3)

River Monsters (3)
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
05:00

Den fortryllede karrusel (8)

Den fortryllede karrusel (8)
05:10

Søpapegøjernes ø (22)

Søpapegøjernes ø (22)
05:20

Ellevilde Ella

Ellevilde Ella
05:25

Ramasjang Mysteriet (3)

Ramasjang Mysteriet (3)
05:55

Chuggington (20)

Chuggington (20)
06:05

Morten Skildpadde II (17)

Morten Skildpadde II (17)
06:30

Sprinter Galore (8)

Sprinter Galore (8)
06:50

Inui (12)

Inui (12)
07:00

Ramajetternes Jul (12:24)

Ramajetternes Jul (12:24)
07:15

Selmas saga (12)

Selmas saga (12)
07:30

Pyjamasheltene (34)

Pyjamasheltene (34)
07:40

Gurli Gris VI (11)

Gurli Gris VI (11)
07:55

Masha og Bjørnen (13)

Masha og Bjørnen (13)
08:00

F for får V (15)

F for får V (15)
08:10

Byttebiksen (4)

Byttebiksen (4)
08:30

Hemmelige dyr: Den lille lort (8)

Hemmelige dyr: Den lille lort (8)
08:45

Heino fikser alt - Sangen (13)

Heino fikser alt - Sangen (13)
08:55

Motor Mille på maskintur (6)

Motor Mille på maskintur (6)
09:10

Luk op Luk i - VRED

Luk op Luk i - VRED
09:30

Mit kæledyr - en kat

Mit kæledyr - en kat
09:40

Skæg med Ord

Skæg med Ord
10:05

Sovedyr på eventyr II (5) - Kaninsoldaten og Prinsesse Sangskat

Sovedyr på eventyr II (5) - Kaninsoldaten og Prinsesse Sangskat
10:25

Lille Nørd

Lille Nørd
10:55

Ramasjang Mysteriet II (5)

Ramasjang Mysteriet II (5)
11:25

Lille Roy (50)

Lille Roy (50)
11:40

Lille Roy (51)

Lille Roy (51)
12:00

Bamses Billedbog

Bamses Billedbog
12:25

Ramasjang Rally

Ramasjang Rally
12:55

Rosa fra Rouladegade II (10)

Rosa fra Rouladegade II (10)
13:25

Byttebiksen (10)

Byttebiksen (10)
13:40

Min mosters historier (3)

Min mosters historier (3)
13:50

Sikker & Søn IV (9)

Sikker & Søn IV (9)
14:05

Motor Mille og Børnebanden (9)

Motor Mille og Børnebanden (9)
14:30

Sofus III (6)

Sofus III (6)
14:40

Quizdyrene - Geden Martha

Quizdyrene - Geden Martha
15:00

Kika og Bob (12)

Kika og Bob (12)
15:10

Den lille prinsesse (32)

Den lille prinsesse (32)
15:25

Gurli Gris II (7)

Gurli Gris II (7)
15:30

Chuggington (3)

Chuggington (3)
15:40

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven
15:50

Junglebogen (47)

Junglebogen (47)
16:00

Ernest & Celestine (12)

Ernest & Celestine (12)
16:15

Pyjamasheltene (36)

Pyjamasheltene (36)
16:25

Didrik Drage (3)

Didrik Drage (3)
16:40

Pingu (12)

Pingu (12)
16:45

Rasmus Klump (12)

Rasmus Klump (12)
17:00

Onkel Rejes Julefis

Onkel Rejes Julefis
17:01

Selmas saga (12)

Selmas saga (12)
17:15

Onkel Rejes Julefis

Onkel Rejes Julefis
17:20

Ramajetternes Jul (12:24)

Ramajetternes Jul (12:24)
17:35

Onkel Rejes Julefis

Onkel Rejes Julefis
17:40

Motor Mille og uniformerne - Flybrandmand (3)

Motor Mille og uniformerne - Flybrandmand (3)
17:55

Albi

Albi
18:00

F for Får (23)

F for Får (23)
18:15

Lille Roy (10)

Lille Roy (10)
18:30

Far, mor og bjørn (4:8)

Far, mor og bjørn (4:8)
18:55

Tre venner (4)

Tre venner (4)
19:05

Wild Kratts (23)

Wild Kratts (23)
19:25

Zorro (5)

Zorro (5)
19:50

Yakari IV (7)

Yakari IV (7)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
06:25

Snooker: Scottish Open

Snooker: Scottish Open
08:25

Motorsport: NIGHT of the JUMPS

Motorsport: NIGHT of the JUMPS
09:30

Kunstskøjteløb: Grand Prix

Kunstskøjteløb: Grand Prix
11:35

Snooker: Scottish Open

Snooker: Scottish Open
12:55

FMX NIGHT OF THE JUMPS SHENZHEN ._._.(REPL)

FMX NIGHT OF THE JUMPS SHENZHEN ._._.(REPL)
14:00

Motorsport: Formel E FIA Championship

Motorsport: Formel E FIA Championship
15:00

CROSS-COUNTRY SKIING W.CUP BEITOSTOLEN ._4x5km Relay_Women(REPL)

CROSS-COUNTRY SKIING W.CUP BEITOSTOLEN ._4x5km Relay_Women(REPL)
15:30

BIATHLON W.CUP POKLJUKA 12KM500_Pursuit_Men(REPL)

BIATHLON W.CUP POKLJUKA 12KM500_Pursuit_Men(REPL)
16:00

Kunstskøjteløb: Grand Prix

Kunstskøjteløb: Grand Prix
18:05

Major League Soccer

Major League Soccer
19:20

BIATHLON W.CUP POKLJUKA 12KM500_Pursuit_Men(REPL)

BIATHLON W.CUP POKLJUKA 12KM500_Pursuit_Men(REPL)
19:45

Skiskydning: World Cup (k)

Skiskydning: World Cup (k)
20:15

FMX NIGHT OF THE JUMPS SHENZHEN ._._.(REPL)

FMX NIGHT OF THE JUMPS SHENZHEN ._._.(REPL)
21:20

Motorsport: Formel E FIA Championship

Motorsport: Formel E FIA Championship
22:25

Biathlon: World Cup

Biathlon: World Cup
22:45

Europa League Magasinet

Europa League Magasinet
23:50

Fodbold: Major League Soccer

Fodbold: Major League Soccer
01:50

Snooker: Northern Ireland Open

Snooker: Northern Ireland Open
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
04:30

SNOOKER: Home Nations Series fra Glasgow, Storbritannien

SNOOKER: Home Nations Series fra Glasgow, Storbritannien
06:30

KUNSTSKØJTELØB: Grand Prix fra Vancouver, Canada

KUNSTSKØJTELØB: Grand Prix fra Vancouver, Canada
08:34

SNOOKER: Home Nations Series fra Glasgow, Storbritannien

SNOOKER: Home Nations Series fra Glasgow, Storbritannien
10:00

FORMULA E: FIA Championship

FORMULA E: FIA Championship
11:08

FODBOLD: MLS, USA

FODBOLD: MLS, USA
12:07

RIDNING: Rolex Grand Slam fra Geneve, Schweiz

RIDNING: Rolex Grand Slam fra Geneve, Schweiz
13:06

SNOOKER: Home Nations Series fra Glasgow, Storbritannien

SNOOKER: Home Nations Series fra Glasgow, Storbritannien
13:45

SNOOKER: Home Nations Series fra Glasgow, Storbritannien

SNOOKER: Home Nations Series fra Glasgow, Storbritannien
18:42

FORMULA E: FIA Championship

FORMULA E: FIA Championship
19:14

VINTERChasing History

VINTERChasing History
19:37

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
19:45

SNOOKER: Home Nations Series fra Glasgow, Storbritannien

SNOOKER: Home Nations Series fra Glasgow, Storbritannien
23:55

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
00:02

SKISKYDNING: World Cup fra Pokljuka, Slovenien

SKISKYDNING: World Cup fra Pokljuka, Slovenien
00:29

LANGREND: World Cup fra Beitostolen, Norge

LANGREND: World Cup fra Beitostolen, Norge
00:59

VINTERChasing History

VINTERChasing History
01:22

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
01:26

SNOOKER: Home Nations Series fra Glasgow, Storbritannien

SNOOKER: Home Nations Series fra Glasgow, Storbritannien
03:00

LANGREND: World Cup fra Beitostolen, Norge

LANGREND: World Cup fra Beitostolen, Norge
03:30

FORMULA E: FIA Championship

FORMULA E: FIA Championship
TLC keyboard_arrow_right
06:00

Say Yes to the Dress (S14E19)

Say Yes to the Dress (S14E19)
06:25

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E16)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E16)
06:55

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E17)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E17)
07:20

Say Yes to the Dress (S8E18)

Say Yes to the Dress (S8E18)
07:50

Say Yes to the Dress (S9E1)

Say Yes to the Dress (S9E1)
08:15

Here Comes Honey Boo Boo (S3E1)

Here Comes Honey Boo Boo (S3E1)
08:40

Here Comes Honey Boo Boo (S3E3)

Here Comes Honey Boo Boo (S3E3)
09:05

A Baby Story (S12E41)

A Baby Story (S12E41)
09:35

A Baby Story (S12E42)

A Baby Story (S12E42)
10:00

I Didn't Know I Was Pregnant (S3E10)

I Didn't Know I Was Pregnant (S3E10)
10:30

I Didn't Know I Was Pregnant (S4E1)

I Didn't Know I Was Pregnant (S4E1)
11:00

Teleshopping

Teleshopping
11:30

Teleshopping

Teleshopping
12:00

Say Yes To The Vegas Dress (S1E1)

Say Yes To The Vegas Dress (S1E1)
13:00

Here Comes Honey Boo Boo (S3E1)

Here Comes Honey Boo Boo (S3E1)
13:30

Here Comes Honey Boo Boo (S3E3)

Here Comes Honey Boo Boo (S3E3)
14:00

Cake Boss: Next Great Baker (S2E10)

Cake Boss: Next Great Baker (S2E10)
15:30

Buying Alaska (S3E17)

Buying Alaska (S3E17)
16:00

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E18)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E18)
16:30

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E1)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E1)
17:00

Say Yes to the Dress (S9E2)

Say Yes to the Dress (S9E2)
17:30

Say Yes to the Dress (S9E3)

Say Yes to the Dress (S9E3)
18:00

Cake Boss (S9E24)

Cake Boss (S9E24)
18:30

Cake Boss (S9E25)

Cake Boss (S9E25)
19:00

Say Yes to the Dress: Atlanta (S9E9)

Say Yes to the Dress: Atlanta (S9E9)
19:30

Say Yes to the Dress: Atlanta (S9E10)

Say Yes to the Dress: Atlanta (S9E10)
20:00

7 Little Johnstons (S3E3)

7 Little Johnstons (S3E3)
21:00

90 Day Fiancé: Happily Ever After? (S3E6)

90 Day Fiancé: Happily Ever After? (S3E6)
23:00

Skin Tight (S2E5)

Skin Tight (S2E5)
00:00

My 600lb Life: Where Are They Now? (S2E7)

My 600lb Life: Where Are They Now? (S2E7)
01:00

Paranormal Lockdown (S2E6)

Paranormal Lockdown (S2E6)
02:00

90 Day Fiancé: Happily Ever After? (S3E6)

90 Day Fiancé: Happily Ever After? (S3E6)
03:55

Cake Boss: Next Great Baker (S2E10)

Cake Boss: Next Great Baker (S2E10)