Kendt TV-stjerne anklaget for opfordring til mord

Kendt TV-stjerne anklaget for opfordring til mord

Kendt TV-stjerne anklaget for opfordring til mord
Nikita Klæstrup giver kæresten ultimatum

Nikita Klæstrup giver kæresten ultimatum

Nikita Klæstrup giver kæresten ultimatum
DR afslører værterne til Melodi Grand Prix 2019.

DR afslører værterne til Melodi Grand Prix 2019.

DR afslører værterne til Melodi Grand Prix 2019.
Kim Kardashian bekræfter baby nr. 4 og afslører kønnet

Kim Kardashian bekræfter baby nr. 4 og afslører kønnet

Kim Kardashian bekræfter baby nr. 4 og afslører kønnet
Realitypar efter split: Nu dater hun en pige!

Realitypar efter split: Nu dater hun en pige!

Realitypar efter split: Nu dater hun en pige!
DR1 keyboard_arrow_right
05:30

AntikQuizzen

AntikQuizzen
06:00

Kyst til kyst (4:8)

Kyst til kyst (4:8)
07:00

Antikkrejlerne med kendisser (84)

Antikkrejlerne med kendisser (84)
08:00

Antikkrejlerne med kendisser (85)

Antikkrejlerne med kendisser (85)
09:00

Inspector Morse: Døden i Jericho

Engelsk krimi fra 1987
Inspector Morse: Døden i Jericho
10:45

Bonderøven (2:8)

Bonderøven (2:8)
11:30

Hammerslag - Vi elsker parcelhuse

Hammerslag - Vi elsker parcelhuse
12:15

Kriminalkommissær Barnaby XIV (5)

Kriminalkommissær Barnaby XIV (5)
13:45

VM Håndbold: Makedonien - Bahrain (m), direkte

VM Håndbold: Makedonien - Bahrain (m), direkte
15:30

VM Håndbold: Qatar - Egypten (m), direkte

VM Håndbold: Qatar - Egypten (m), direkte
17:10

Selfiestan (4)

Selfiestan (4)
17:35

Cirkusrevyen 2018 (1:2)

Cirkusrevyen 2018 (1:2)
18:30

TV AVISEN med Sport

TV AVISEN med Sport
19:05

Naturens vidundere (2:3)

Naturens vidundere (2:3)
20:00

Bedrag III (2:10)

Bedrag III (2:10)
21:00

21 Søndag

21 Søndag
21:40

Deep State (2:8)

Deep State (2:8)
22:25

Kriminalinspektør Banks: Krystalkysset

Engelsk krimi fra 2014
Kriminalinspektør Banks: Krystalkysset
23:55

Taggart: Djævelens advokat

Skotsk krimi fra 1995
Taggart: Djævelens advokat
02:05

Hercule Poirot: Liget på golfbanen

Krimiserie med David Suchet som Agatha Christies berømte detektiv
Hercule Poirot: Liget på golfbanen
03:50

Stella Blómkvist (1:3): Mord i ministeriet

Islandsk krimiserie fra 2017
Stella Blómkvist (1:3): Mord i ministeriet
TV2 keyboard_arrow_right
06:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
07:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
08:00

Go' morgen Danmark

Go' morgen Danmark
12:00

Nyhederne

Nyhederne
12:25

Guds bedste børn (2:3)

Guds bedste børn (2:3)
13:15

Den falske rugemor

Den falske rugemor
14:20

Gravid ved første klik

Gravid ved første klik
15:15

Fremtiden ifølge Ingemann

Fremtiden ifølge Ingemann
16:00

Den store forførelse

Canadisk komedie fra 2013
Den store forførelse
17:55

Dit vintervejr

Dit vintervejr
18:00

Nyhederne og Sporten

Nyhederne og Sporten
18:15

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:25

Håndbold: VM-studiet

Håndbold: VM-studiet
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

Jo færre jo bedre

Jo færre jo bedre
21:05

The Hateful Eight

Amr. western fra 2015 - dansk tv-premiere
play_arrow
The Hateful Eight
00:00

Klipfiskerne

Klipfiskerne
01:00

Nytårsplaylisten

Nytårsplaylisten
02:20

Krop umulig - tilbage til klinikken

Krop umulig - tilbage til klinikken
03:10

Krop umulig - tilbage til klinikken

Krop umulig - tilbage til klinikken
TV3 keyboard_arrow_right
06:00

Runaway Vacation

Amerikansk komedie fra 2006
play_arrow
Runaway Vacation
07:40

Hjem

Amerikansk animationsfilm fra 2015
play_arrow
Hjem
09:20

Battle of the Year

Amerikansk musikkfilm fra 2013
play_arrow
Battle of the Year
11:30

Honey

Amerikansk romantisk drama fra 2003
play_arrow
Honey
13:30

Rygtet siger

Amerikansk/Tysk komedie/drama fra 2005
play_arrow
Rygtet siger
15:30

Pitch Perfect 2

Amerikansk komedie dra 2015
play_arrow
Pitch Perfect 2
18:00

NCIS (S16E7)

NCIS (S16E7)
19:00

Boligkøb i blinde (S2E1)

Boligkøb i blinde (S2E1)
20:00

Luksusfælden (S21E1)

Luksusfælden (S21E1)
21:00

Praktikanten

Amerikansk komedie fra 2015
play_arrow
Praktikanten
23:30

Edge of Tomorrow

Australsk/ amerikansk action fra 2014
play_arrow
Edge of Tomorrow
01:45

Closed Circuit

Amerikansk thriller fra 2013
play_arrow
Closed Circuit
03:30

24: Legacy (S1E10)

24: Legacy (S1E10)
Kanal 5 keyboard_arrow_right
04:50

Politijagt (4)

Politijagt (4)
05:30

House Hunters International (7)

House Hunters International (7)
06:20

Chopped (7)

Chopped (7)
07:05

Chopped (8)

Chopped (8)
07:50

5. Halvleg

5. Halvleg
08:40

5. Halvleg

5. Halvleg
09:30

Property Brothers (4)

Property Brothers (4)
10:25

Property Brothers (5)

Property Brothers (5)
11:35

FBI's danske mordmysterier (5)

FBI's danske mordmysterier (5)
12:35

All Together Now - Danmark (4)

All Together Now - Danmark (4)
13:40

All Together Now - Danmark (5)

All Together Now - Danmark (5)
14:45

Waterboy

Amr. komedie fra 1998
Waterboy
16:40

Den store venlige kæmpe

Amr. eventyrfilm fra 2016
play_arrow
Den store venlige kæmpe
19:00

Politijagt (6)

Politijagt (6)
20:00

Politijagt (7)

Politijagt (7)
21:00

Politijagt (8)

Politijagt (8)
22:05

Fartjagt: Københavns Politi (8)

Fartjagt: Københavns Politi (8)
23:05

Profil af en morder (5)

Profil af en morder (5)
00:05

Ubådssagen: Hele historien (2)

Ubådssagen: Hele historien (2)
01:05

Politijagt (6)

Politijagt (6)
02:05

Paula Zahn på sagen

Paula Zahn på sagen
03:05

Paula Zahn på sagen

Paula Zahn på sagen
03:55

CSI (24)

CSI (24)
DR2 keyboard_arrow_right
09:00

Nyheder fra Grønland

Nyheder fra Grønland
09:25

Hemmelige rum: Fæstningen på fjeldet

Hemmelige rum: Fæstningen på fjeldet
09:30

Debatten: Skal børnene ud af Sjælsmark?

Debatten: Skal børnene ud af Sjælsmark?
11:00

Tahrirpladsen

Tahrirpladsen
12:45

Mad-detektiven: Myter og mysterier (1:3)

Mad-detektiven: Myter og mysterier (1:3)
13:35

Mad-detektiven: Myter og mysterier (2:3)

Mad-detektiven: Myter og mysterier (2:3)
14:25

Mad-detektiven: Myter og mysterier (3:3)

Mad-detektiven: Myter og mysterier (3:3)
15:15

Joanna Lumleys transsibiriske eventyr (1:3)

Joanna Lumleys transsibiriske eventyr (1:3)
16:05

Joanna Lumleys transsibiriske eventyr (2:3)

Joanna Lumleys transsibiriske eventyr (2:3)
16:50

Joanna Lumleys transsibiriske eventyr (3:3)

Joanna Lumleys transsibiriske eventyr (3:3)
17:40

Kellys helte

Amerikansk krigsfilm fra 1970
play_arrow
Kellys helte
20:00

Forført af sukker

Forført af sukker
21:00

Meldt savnet (2:4)

Meldt savnet (2:4)
22:00

Forført af en svindler II (2)

Forført af en svindler II (2)
22:30

Deadline

Deadline
23:00

Det Politiske Talkshow med Mette Vibe Utzon

Det Politiske Talkshow med Mette Vibe Utzon
23:45

Babymordet uden lig: Et væv af løgne

Babymordet uden lig: Et væv af løgne
00:45

Babymordet uden lig: Nye beviser

Babymordet uden lig: Nye beviser
01:45

Babymordet uden lig: Uskyldig dømt?

Babymordet uden lig: Uskyldig dømt?
02:50

Deadline Nat

Deadline Nat
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
04:55

Impractical Jokers

Impractical Jokers
05:25

Unge lovende (1)

Unge lovende (1)
05:55

Unge lovende (2)

Unge lovende (2)
06:30

Beverly Hills 90210 (65)

Beverly Hills 90210 (65)
07:25

Beverly Hills 90210 (66)

Beverly Hills 90210 (66)
08:15

Beverly Hills 90210 (67)

Beverly Hills 90210 (67)
09:05

Catfish

Catfish
09:55

Catfish

Catfish
10:45

Younger (1)

Younger (1)
11:10

Younger (2)

Younger (2)
11:35

Younger (3)

Younger (3)
12:05

Younger (4)

Younger (4)
12:35

Sex and the City (11)

Sex and the City (11)
13:10

Sex and the City (12)

Sex and the City (12)
13:45

Sex and the City (13)

Sex and the City (13)
14:20

Sex and the City (14)

Sex and the City (14)
14:55

Sex and the City (15)

Sex and the City (15)
15:35

Sex and the City (16)

Sex and the City (16)
16:10

Sex and the City (17)

Sex and the City (17)
16:45

Sex and the City (18)

Sex and the City (18)
17:25

Sex and the City (1)

Sex and the City (1)
18:05

Sex and the City (2)

Sex and the City (2)
18:40

Venner (113)

Venner (113)
19:10

Venner (114)

Venner (114)
19:40

Dybvaaaaad

Dybvaaaaad
20:15

Zulu HK

Zulu HK
20:50

Tomgang

Tomgang
21:25

Tomgang

Tomgang
22:00

Det Dystre Skæg med Martin Nørgaard og Elias Ehlers

Det Dystre Skæg med Martin Nørgaard og Elias Ehlers
23:00

Det Dystre Skæg med Martin Nørgaard og Elias Ehlers

Det Dystre Skæg med Martin Nørgaard og Elias Ehlers
23:50

Komiker for en aften - Adam Duvå Hall

Komiker for en aften - Adam Duvå Hall
00:25

Komiker for en aften - Claes Quaade

Komiker for en aften - Claes Quaade
01:05

Komiker for en aften - Ibi Makienok

Komiker for en aften - Ibi Makienok
01:40

Komiker for en aften - Adrian Hughes

Komiker for en aften - Adrian Hughes
02:15

Zulu HK

Zulu HK
02:55

Rude Tube - Weird & Wonderful

Rude Tube - Weird & Wonderful
03:25

Rude Tube - Bad Behavior

Rude Tube - Bad Behavior
03:55

The Following (7)

The Following (7)
TV3+ keyboard_arrow_right
06:25

Knas i Kærligheden (S1E4)

Knas i Kærligheden (S1E4)
06:45

Knas i Kærligheden (S1E5)

Knas i Kærligheden (S1E5)
07:10

Knas i Kærligheden (S1E6)

Knas i Kærligheden (S1E6)
07:40

Knas i Kærligheden (S1E7)

Knas i Kærligheden (S1E7)
08:10

NCIS: Los Angeles (S1E15)

NCIS: Los Angeles (S1E15)
09:10

NCIS: Los Angeles (S1E16)

NCIS: Los Angeles (S1E16)
10:05

NCIS: Los Angeles (S1E17)

NCIS: Los Angeles (S1E17)
11:05

NCIS: Los Angeles (S1E18)

NCIS: Los Angeles (S1E18)
12:00

Hawaii Five-0 (S1E1)

Hawaii Five-0 (S1E1)
13:00

Hawaii Five-0 (S1E2)

Hawaii Five-0 (S1E2)
13:55

Hawaii Five-0 (S1E3)

Hawaii Five-0 (S1E3)
14:50

Tooken

Amerikansk komedie fra 2015
play_arrow
Tooken
16:45

National Security

Amerikansk action-komedie fra 2003
play_arrow
National Security
18:30

NFL

NFL
22:15

NFL

NFL
02:00

The Big Hit

Amerikansk action-komedie fra 1998
play_arrow
The Big Hit
6'eren keyboard_arrow_right
05:35

Diners, Drive-ins and Dives (7)

Diners, Drive-ins and Dives (7)
06:05

Diners, Drive-ins and Dives (4)

Diners, Drive-ins and Dives (4)
06:30

Diners, Drive-ins and Dives (7)

Diners, Drive-ins and Dives (7)
06:55

Diners, Drive-ins and Dives (8)

Diners, Drive-ins and Dives (8)
07:20

Diners, Drive-ins and Dives (9)

Diners, Drive-ins and Dives (9)
07:45

Diners, Drive-ins and Dives (10)

Diners, Drive-ins and Dives (10)
08:10

Homeshopping (28)

Homeshopping (28)
09:10

Gold Rush (1)

Gold Rush (1)
10:00

Deadliest Catch (7)

Deadliest Catch (7)
11:00

Expedition Unknown (5)

Expedition Unknown (5)
11:55

Expedition Unknown (11)

Expedition Unknown (11)
12:55

Expedition Unknown (12)

Expedition Unknown (12)
14:00

Fodbold: Premier League: Everton-Bournemouth

Fodbold: Premier League: Everton-Bournemouth
17:15

Fodbold: Premier League: Tottenham-Manchester United

Fodbold: Premier League: Tottenham-Manchester United
21:05

Auction Hunters (1)

Auction Hunters (1)
21:35

Auction Hunters (2)

Auction Hunters (2)
22:05

Criminal Minds (13)

Criminal Minds (13)
23:05

Criminal Minds (14)

Criminal Minds (14)
00:05

Criminal Minds (15)

Criminal Minds (15)
01:05

Criminal Minds (16)

Criminal Minds (16)
02:05

Criminal Minds (17)

Criminal Minds (17)
03:05

Criminal Minds (18)

Criminal Minds (18)
03:55

Criminal Minds (19)

Criminal Minds (19)
DR3 keyboard_arrow_right
06:00

Morgengym: Tømmermændstræning, træning for to og vaskebræt

Morgengym: Tømmermændstræning, træning for to og vaskebræt
06:30

Morgengymnastikken: Akroyoga, yoga og mormorarme

Morgengymnastikken: Akroyoga, yoga og mormorarme
11:20

Golden Globe Awards 2019 - Rød løber

Golden Globe Awards 2019 - Rød løber
12:00

Golden Globe Awards 2019

Golden Globe Awards 2019
14:15

Verdens vildeste vulkaner (2:2)

Verdens vildeste vulkaner (2:2)
15:05

Elementernes herrer - ild

Elementernes herrer - ild
16:00

Warm Bodies

Amerikansk romantisk gyserkomedie fra 2013
play_arrow
Warm Bodies
17:30

Crazy Ex-Girlfriend IV (2:18)

Crazy Ex-Girlfriend IV (2:18)
18:10

Hjemmebane (1:10)

Hjemmebane (1:10)
19:00

Bedrag III (1:10)

Bedrag III (1:10)
20:00

Divatvillingerne II (1:10)

Divatvillingerne II (1:10)
20:15

VM Håndbold: Sverige - Argentina (m), direkte

VM Håndbold: Sverige - Argentina (m), direkte
22:10

Jagten på the Golden State Killer (2:6)

Jagten på the Golden State Killer (2:6)
22:50

Mit hemmelige match (1:8)

Mit hemmelige match (1:8)
23:30

Nedrivningsholdet (2:3)

Nedrivningsholdet (2:3)
00:20

Rejsen til Mars (2:6)

Rejsen til Mars (2:6)
01:10

Ripper Street II (1:8)

Ripper Street II (1:8)
02:00

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
03:00

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
06:35

Små og store synder (26)

Små og store synder (26)
07:30

Frankie Drake (11)

Frankie Drake (11)
08:20

Murdoch Mysterierne (112)

Murdoch Mysterierne (112)
09:15

Murdoch Mysterierne (113)

Murdoch Mysterierne (113)
10:05

Murdoch Mysterierne (114)

Murdoch Mysterierne (114)
10:55

Murdoch Mysterierne (115)

Murdoch Mysterierne (115)
11:45

Murdoch Mysterierne (116)

Murdoch Mysterierne (116)
12:35

Kommissær Rex (147)

Kommissær Rex (147)
13:30

Kommissær Rex (148)

Kommissær Rex (148)
14:20

Kommissær Rex (149)

Kommissær Rex (149)
15:15

Kommissær Rex (150)

Kommissær Rex (150)
16:05

Kommissær Rex (151)

Kommissær Rex (151)
17:00

Agatha Christie: Var det mord?

Amr./engelsk krimi drama fra 1983
Agatha Christie: Var det mord?
18:40

Gerningsstedet: Den iranske trussel

Tysk krimi fra 2015
Gerningsstedet: Den iranske trussel
20:15

Fint skal det være (42)

Fint skal det være (42)
20:50

Mig og min lillebror

Dansk folkekomedie fra 1967.
Mig og min lillebror
22:35

Pejs Girls (2:2)

Pejs Girls (2:2)
23:25

Næse for mord

Fransk krimiserie fra 2016
Næse for mord
01:00

Godnat

Godnat
TV3 Puls keyboard_arrow_right
06:00

Like, Del, Smag (S1E5)

Like, Del, Smag (S1E5)
06:25

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S3E5)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S3E5)
07:15

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S3E6)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S3E6)
08:05

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S3E7)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S3E7)
09:00

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S3E8)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S3E8)
10:00

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S3E9)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S3E9)
11:00

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S3E10)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S3E10)
12:00

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S3E11)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S3E11)
13:00

Kokken på blokken (S1E1)

Kokken på blokken (S1E1)
14:00

Kokken på blokken (S1E2)

Kokken på blokken (S1E2)
15:00

Kokken på blokken (S1E3)

Kokken på blokken (S1E3)
16:00

Kokken på blokken (S1E4)

Kokken på blokken (S1E4)
17:00

Kokken på blokken (S1E5)

Kokken på blokken (S1E5)
18:00

Kokken på blokken (S1E6)

Kokken på blokken (S1E6)
19:00

Mit plastikmareridt (S2E6)

Mit plastikmareridt (S2E6)
20:00

Mit plastikmareridt (S3E1)

Mit plastikmareridt (S3E1)
21:00

Admission

Amerikansk komedie/drama/romance fra 2013
play_arrow
Admission
23:10

Hende

Amerikansk romantisk science fiction-drama fra 2013
play_arrow
Hende
01:30

Abbys jagt på sandheden 2

Canadisk drama fra 2016
Abbys jagt på sandheden 2
03:15

The Rainmaker

Amerikansk drama fra 1997
play_arrow
The Rainmaker
Kanal 4 keyboard_arrow_right
04:50

Chopped (12)

Chopped (12)
05:35

Long Island Medium (2)

Long Island Medium (2)
06:10

Caribbean Life (7)

Caribbean Life (7)
06:35

Long Island Medium (1)

Long Island Medium (1)
07:00

Long Island Medium (2)

Long Island Medium (2)
07:25

De unge mødre (25)

De unge mødre (25)
07:55

De unge mødre (26)

De unge mødre (26)
08:20

Homeshopping (25)

Homeshopping (25)
09:20

Diners, Drive-Ins and Dives (10)

Diners, Drive-Ins and Dives (10)
09:45

Diners, Drive-Ins and Dives (11)

Diners, Drive-Ins and Dives (11)
10:15

Diners, Drive-Ins and Dives (12)

Diners, Drive-Ins and Dives (12)
10:45

Diners, Drive-Ins and Dives (13)

Diners, Drive-Ins and Dives (13)
11:15

Chopped (13)

Chopped (13)
12:15

House Hunters (12)

House Hunters (12)
12:45

House Hunters (13)

House Hunters (13)
13:15

Caribbean Life (11)

Caribbean Life (11)
13:45

Caribbean Life (12)

Caribbean Life (12)
14:15

Fixer Upper (13)

Fixer Upper (13)
15:10

Say Yes to the Dress (1)

Say Yes to the Dress (1)
15:40

Say Yes to the Dress (2)

Say Yes to the Dress (2)
16:15

Harvest Moon

Amr. romantisk komedie fra 2015
Harvest Moon
18:05

Love At Sea

Amr. romantisk drama fra 2018
Love At Sea
20:00

Ms. Matched

Amr. romantisk komedie fra 2016
play_arrow
Ms. Matched
21:50

Home By Spring

Amr. romantisk komedie fra 2018
Home By Spring
23:45

Det perfekte mord

Det perfekte mord
00:45

Min nabo er morder

Min nabo er morder
01:45

Blodets bånd (7)

Blodets bånd (7)
02:45

House Hunters (12)

House Hunters (12)
03:10

House Hunters (13)

House Hunters (13)
03:35

Caribbean Life (11)

Caribbean Life (11)
DRK keyboard_arrow_right
08:25

Dagens Sang: Den sømand han må lide

Dagens Sang: Den sømand han må lide
08:26

Skatte og mysterier i antikkens Grækenland (1:3)

Skatte og mysterier i antikkens Grækenland (1:3)
09:15

Skatte og mysterier i antikkens Grækenland (2:3)

Skatte og mysterier i antikkens Grækenland (2:3)
10:05

Skatte og mysterier i antikkens Grækenland (3:3)

Skatte og mysterier i antikkens Grækenland (3:3)
11:00

Kampen om den britiske trone (1:2)

Kampen om den britiske trone (1:2)
12:00

Kampen om den britiske trone (2:2)

Kampen om den britiske trone (2:2)
13:00

Cykelmyggens far

Cykelmyggens far
14:00

Gudstjeneste fra Ellevang kirke i Aarhus

Gudstjeneste fra Ellevang kirke i Aarhus
14:45

De frelste

De frelste
16:10

Min farfars hemmelige krig

Min farfars hemmelige krig
17:05

Russisk spion-attentat: Giftangrebet i Salisbury

Russisk spion-attentat: Giftangrebet i Salisbury
17:55

Giftmordet i London

Giftmordet i London
18:20

Brændpunkt Berlin (2:3)

Brændpunkt Berlin (2:3)
19:56

Dagens Sang: Den sømand han må lide

Dagens Sang: Den sømand han må lide
20:00

Opgør i Berlin

Britisk spionthriller fra 1966
Opgør i Berlin
21:40

Brændpunkt Berlin (3:3)

Brændpunkt Berlin (3:3)
23:15

Hemmelige amerikanske missioner (7:8)

Hemmelige amerikanske missioner (7:8)
23:55

Hemmelige amerikanske missioner (8:8)

Hemmelige amerikanske missioner (8:8)
00:35

Outsideren

Fransk autentisk drama fra 2016
Outsideren
02:25

Milliardærens vilde ballon-eventyr

Milliardærens vilde ballon-eventyr
TV2 FRI keyboard_arrow_right
04:55

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
05:15

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
05:35

Rablende dyr

Rablende dyr
05:40

Godnat

Godnat
06:00

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
07:00

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
07:55

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
09:00

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
10:05

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
11:15

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
12:15

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
13:20

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
14:25

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
15:35

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
16:40

Mit Spanien - Jørgen Leth & Hans Pilgaard

Mit Spanien - Jørgen Leth & Hans Pilgaard
17:15

Mit Spanien - Jørgen Leth & Hans Pilgaard

Mit Spanien - Jørgen Leth & Hans Pilgaard
17:45

Mit Spanien - Jørgen Leth & Hans Pilgaard

Mit Spanien - Jørgen Leth & Hans Pilgaard
18:20

Mit Spanien - Jørgen Leth & Hans Pilgaard

Mit Spanien - Jørgen Leth & Hans Pilgaard
18:55

Mit Spanien - Jørgen Leth & Hans Pilgaard

Mit Spanien - Jørgen Leth & Hans Pilgaard
19:30

Mit Spanien - Jørgen Leth & Hans Pilgaard

Mit Spanien - Jørgen Leth & Hans Pilgaard
20:00

Det ukendte Caribien

Det ukendte Caribien
20:50

Sæt pris på Danmark

Sæt pris på Danmark
21:20

Hellas have

Hellas have
21:55

Ja for Fanø!

Ja for Fanø!
22:35

Mit Frankrig - Jørgen Leth & Hans Pilgaard

Mit Frankrig - Jørgen Leth & Hans Pilgaard
23:10

Mit Danmark

Mit Danmark
23:50

Mit Danmark

Mit Danmark
00:40

Med Nordkaperen i Sydhavet (1:4)

Med Nordkaperen i Sydhavet (1:4)
01:40

Med Nordkaperen i Sydhavet (2:4)

Med Nordkaperen i Sydhavet (2:4)
02:50

Drømmehuse ved Middelhavet

Drømmehuse ved Middelhavet
03:40

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
TV3 Max keyboard_arrow_right
06:00

Tre mand og en football (S1E15)

Tre mand og en football (S1E15)
07:00

Bundesliga Weekly (S18E18)

Bundesliga Weekly (S18E18)
07:30

Bundesliga Best of (S18E2)

Bundesliga Best of (S18E2)
08:00

Bundesliga fodbold: Midseason Review

Bundesliga Midseason Review
Bundesliga fodbold: Midseason Review
09:00

Premier League Saturday Review

Premier League Saturday Review
10:00

Sat Af (S2E1)

Sat Af (S2E1)
10:30

Sat Af (S2E2)

Sat Af (S2E2)
11:00

Sat Af (S2E3)

Sat Af (S2E3)
11:30

Sat Af (S2E4)

Sat Af (S2E4)
12:00

Boldsen og Sæbye indtager Jylland (S1E1)

Boldsen og Sæbye indtager Jylland (S1E1)
12:30

Boldsen og Sæbye indtager Jylland (S1E2)

Boldsen og Sæbye indtager Jylland (S1E2)
13:00

Boldsen og Sæbye indtager Jylland (S1E3)

Boldsen og Sæbye indtager Jylland (S1E3)
13:30

Boldsen og Sæbye indtager Jylland (S1E4)

Boldsen og Sæbye indtager Jylland (S1E4)
14:00

Boldsen og Sæbye indtager Jylland (S1E5)

Boldsen og Sæbye indtager Jylland (S1E5)
14:30

Højdepunkter fra EFL Championship (S2018E21)

Højdepunkter fra EFL Championship (S2018E21)
15:00

League Cup Highlights (S2018E5)

League Cup Highlights (S2018E5)
15:30

Football's Greatest

Football's Greatest
16:00

Football's Greatest

Football's Greatest
17:30

Football's Greatest

Football's Greatest
18:00

Football's Greatest

Football's Greatest
18:30

Football's Greatest

Football's Greatest
19:00

Football's Greatest

Football's Greatest
19:30

Football's Greatest

Football's Greatest
20:00

Football's Greatest

Football's Greatest
20:30

Football's Greatest

Football's Greatest
21:00

Football's Greatest

Football's Greatest
21:30

Football's Greatest

Football's Greatest
22:00

Football's Greatest

Football's Greatest
22:30

Kevin Magnussens 2018 sæson

Dansk sportdokumentar fra 2018
Kevin Magnussens 2018 sæson
23:30

Stjernegolf

Magasin
Stjernegolf
00:30

Sporting Rivalries (S1E5)

Sporting Rivalries (S1E5)
01:00

Premier League Sunday Review

Premier League Sunday Review
02:00

Ligue 1

Ligue 1
Discovery Channel keyboard_arrow_right
06:00

How It's Made (S21E13)

How It's Made (S21E13)
06:25

How Do They Do It? 10 with Lasse Rimmer (S10E17)

How Do They Do It? 10 with Lasse Rimmer (S10E17)
06:55

How Do They Do It? 10 with Lasse Rimmer (S10E18)

How Do They Do It? 10 with Lasse Rimmer (S10E18)
07:20

Rise of the Machines (S2E1)

Rise of the Machines (S2E1)
08:15

Buying Alaska (S3E5)

Buying Alaska (S3E5)
08:40

Buying Alaska (S3E6)

Buying Alaska (S3E6)
09:05

Buying Alaska (S3E7)

Buying Alaska (S3E7)
09:35

Buying Alaska (S3E8)

Buying Alaska (S3E8)
10:00

Secret Space Escapes (S1E7)

Secret Space Escapes (S1E7)
11:00

Secret Space Escapes (S1E8)

Secret Space Escapes (S1E8)
12:00

Mythbusters (221)

Mythbusters (221)
13:00

Mighty Ships (S8E3)

Mighty Ships (S8E3)
14:00

Mighty Ships (S8E4)

Mighty Ships (S8E4)
15:00

How Do They Do It? (S15E15)

How Do They Do It? (S15E15)
15:30

How Do They Do It? (S15E16)

How Do They Do It? (S15E16)
16:00

Salvage Hunters (S11E4)

Salvage Hunters (S11E4)
17:00

Salvage Hunters (S11E5)

Salvage Hunters (S11E5)
18:00

Salvage Hunters (S11E6)

Salvage Hunters (S11E6)
19:00

Master Of Arms (S1E7)

Master Of Arms (S1E7)
20:00

Expedition Unknown (S4E9)

Expedition Unknown (S4E9)
21:00

Expedition Unknown (S4E10)

Expedition Unknown (S4E10)
22:00

The Last Alaskans (S4E6)

The Last Alaskans (S4E6)
23:00

Gold Rush (S9E12)

Gold Rush (S9E12)
00:00

Alaska: The Last Frontier (S8E11)

Alaska: The Last Frontier (S8E11)
01:00

Mighty Ships (S8E3)

Mighty Ships (S8E3)
02:00

Mighty Ships (S8E4)

Mighty Ships (S8E4)
03:00

Buying Alaska (S3E5)

Buying Alaska (S3E5)
03:30

Buying Alaska (S3E6)

Buying Alaska (S3E6)
03:55

Buying Alaska (S3E7)

Buying Alaska (S3E7)
DR Ultra keyboard_arrow_right
06:20

Dybet (10)

Dybet (10)
06:40

Wild Kratts (26)

Wild Kratts (26)
07:05

Junglebanden

Junglebanden
07:15

Junglebanden

Junglebanden
07:25

Junglebanden

Junglebanden
07:40

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
07:50

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:00

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:10

Vi' bare bjørne II (13)

Vi' bare bjørne II (13)
08:25

Vi' bare bjørne II (14)

Vi' bare bjørne II (14)
08:35

Pingvinerne fra Madagascar (4)

Pingvinerne fra Madagascar (4)
09:00

Scooby Doo møder mumien

Scooby Doo møder mumien
10:10

Scooby Doo (11)

Scooby Doo (11)
10:30

Junglebanden

Junglebanden
10:40

Store Nørd i militæret (3)

Store Nørd i militæret (3)
11:00

Store Nørd i militæret (4)

Store Nørd i militæret (4)
11:20

Bidt, brændt og stukket - Hugorm (3)

Bidt, brændt og stukket - Hugorm (3)
11:35

Bidt, brændt og stukket - Hummer (4)

Bidt, brændt og stukket - Hummer (4)
11:50

Hollywoods vildeste dyr I (3)

Hollywoods vildeste dyr I (3)
12:10

Hollywoods vildeste dyr I (4)

Hollywoods vildeste dyr I (4)
12:30

Designpigerne - Outfit of the Day (4)

Designpigerne - Outfit of the Day (4)
12:45

Designpigerne - Outfit of the Day (5)

Designpigerne - Outfit of the Day (5)
13:00

Designpigerne - Outfit of the Day (6)

Designpigerne - Outfit of the Day (6)
13:15

Hjalte vs Tjelle - Tømmerflådeduellen (8)

Hjalte vs Tjelle - Tømmerflådeduellen (8)
13:30

Brohave og Harding på tur - Casper skal på date (6)

Brohave og Harding på tur - Casper skal på date (6)
13:40

Brohave og Harding på tur - Vil du have likes eller venner? (7)

Brohave og Harding på tur - Vil du have likes eller venner? (7)
13:50

Brohave og Harding på tur - Casper er en stor idiot (8)

Brohave og Harding på tur - Casper er en stor idiot (8)
14:00

Brohave og Harding på tur - Sure tæer i ostepops (9)

Brohave og Harding på tur - Sure tæer i ostepops (9)
14:10

Brohave og Harding på tur - Til grin på LIVE TV (10)

Brohave og Harding på tur - Til grin på LIVE TV (10)
14:25

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
14:35

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
14:45

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
15:00

Stormy 2

Stormy 2
16:45

Junglebanden

Junglebanden
16:55

Insta Answer med Sofie Linde

Insta Answer med Sofie Linde
17:00

Klassen - Den hemmelige fest (263)

Klassen - Den hemmelige fest (263)
17:10

Klassen - Divaernes nye dronning (264)

Klassen - Divaernes nye dronning (264)
17:20

Klassen - Flirt i luften (265)

Klassen - Flirt i luften (265)
17:30

Adventure Time 6 - Ocarina

Adventure Time 6 - Ocarina
17:55

Adventure Time 6 - Nemesis

Adventure Time 6 - Nemesis
18:15

Adventure Time 6 - Murstenen Jake

Adventure Time 6 - Murstenen Jake
18:35

Adventure Time 6 - Stedsegrøn

Adventure Time 6 - Stedsegrøn
19:00

Ultras Sorte Kageshow I (2)

Ultras Sorte Kageshow I (2)
19:30

X+Y

X+Y
21:15

Snydt!

Snydt!
21:40

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:40

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:40

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
03:35

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
07:10

Cykling: Tour Down Under - People's Choice Classic, direkte

Cykling: Tour Down Under - People's Choice Classic, direkte
08:30

Badminton: Thailand Masters, finale, direkte

Badminton: Thailand Masters, finale, direkte
09:00

Badminton: Thailand Masters, finale, direkte

Badminton: Thailand Masters, finale, direkte
10:00

Badminton: Thailand Masters, finale, direkte

Badminton: Thailand Masters, finale, direkte
11:00

Badminton: Thailand Masters, finale, direkte

Badminton: Thailand Masters, finale, direkte
11:40

Skiskydning: World Cup - 4x6 km stafet (k), direkte

Skiskydning: World Cup - 4x6 km stafet (k), direkte
13:15

Håndbold: VM - Danmark-Tunesien (m)

Håndbold: VM - Danmark-Tunesien (m)
13:35

Håndbold: VM - Danmark-Tunesien (m)

Håndbold: VM - Danmark-Tunesien (m)
14:25

Skiskydning: World Cup - 4x7.5 km stafet (m), direkte

Skiskydning: World Cup - 4x7.5 km stafet (m), direkte
16:00

Håndbold: VM-studiet

Håndbold: VM-studiet
16:25

Håndbold: VM - Kroatien-Japan (m), direkte

Håndbold: VM - Kroatien-Japan (m), direkte
17:10

Håndbold: VM - Kroatien-Japan (m), direkte

Håndbold: VM - Kroatien-Japan (m), direkte
17:55

Håndbold: VM - Ungarn-Angola (m), direkte

Håndbold: VM - Ungarn-Angola (m), direkte
18:45

Håndbold: VM - Ungarn-Angola (m), direkte

Håndbold: VM - Ungarn-Angola (m), direkte
19:40

Håndbold: VM - Spanien-Island (m), direkte

Håndbold: VM - Spanien-Island (m), direkte
20:30

NBA: Washington Wizards-Toronto Raptors, direkte

NBA: Washington Wizards-Toronto Raptors, direkte
21:30

NBA: Atlanta Hawks-Milwaukee Bucks, direkte

NBA: Atlanta Hawks-Milwaukee Bucks, direkte
22:50

NBA: Atlanta Hawks-Milwaukee Bucks, direkte

NBA: Atlanta Hawks-Milwaukee Bucks, direkte
00:10

Cykling: Tour Down Under - People's Choice Classic

Cykling: Tour Down Under - People's Choice Classic
01:35

Skiskydning: World Cup - 4x6 km stafet (k)

Skiskydning: World Cup - 4x6 km stafet (k)
03:15

Skiskydning: World Cup - 4x7.5 km stafet (m)

Skiskydning: World Cup - 4x7.5 km stafet (m)
TV3 Sport keyboard_arrow_right
12:00

NFL

NFL
14:55

Ligue 1

Ligue 1
16:55

Ligue 1

Ligue 1
19:00

Sat Af

Sat Af
19:30

Fodbold: Superligaens 25 bedste

Fodbold: Superligaens 25 bedste
20:30

Fodbold: Ligue 1 - Mid-season Review

Fodbold: Ligue 1 - Mid-season Review
20:55

Ligue 1

Ligue 1
23:00

NHL: Road to the NHL Winter Classic

NHL: Road to the NHL Winter Classic
00:05

NHL

NHL
Canal 9 keyboard_arrow_right
04:50

Playhouse Masters (4)

Playhouse Masters (4)
05:00

Playhouse Masters (6)

Playhouse Masters (6)
06:05

Flying Wild Alaska (13)

Flying Wild Alaska (13)
06:55

Flying Wild Alaska (1)

Flying Wild Alaska (1)
07:45

Moonshiners (13)

Moonshiners (13)
08:35

Railroad Australia (4)

Railroad Australia (4)
09:25

Railroad Australia (5)

Railroad Australia (5)
10:20

Tanked (6)

Tanked (6)
11:15

Tanked (7)

Tanked (7)
12:20

Homeshopping (26)

Homeshopping (26)
13:25

How Do They Do it? (10)

How Do They Do it? (10)
14:00

How Do They Do it? (11)

How Do They Do it? (11)
14:25

How Do They Do it? (12)

How Do They Do it? (12)
15:00

How Do They Do it? (13)

How Do They Do it? (13)
15:30

How Do They Do it? (14)

How Do They Do it? (14)
16:00

How Do They Do it? (15)

How Do They Do it? (15)
16:30

How Do They Do it? (16)

How Do They Do it? (16)
17:00

How Do They Do it? (17)

How Do They Do it? (17)
17:30

How Do They Do it? (18)

How Do They Do it? (18)
18:10

How Do They Do it? (19)

How Do They Do it? (19)
18:40

How Do They Do it? (20)

How Do They Do it? (20)
19:15

How Do They Do it? (1)

How Do They Do it? (1)
19:45

How Do They Do it? (2)

How Do They Do it? (2)
20:20

How Do They Do it? (3)

How Do They Do it? (3)
20:50

How Do They Do it? (4)

How Do They Do it? (4)
21:25

How Do They Do it? (5)

How Do They Do it? (5)
21:55

How Do They Do it? (6)

How Do They Do it? (6)
22:25

How Do They Do it? (7)

How Do They Do it? (7)
23:00

M*A*S*H (14)

M*A*S*H (14)
23:35

M*A*S*H (15)

M*A*S*H (15)
00:10

M*A*S*H (16)

M*A*S*H (16)
00:40

M*A*S*H (17)

M*A*S*H (17)
01:15

M*A*S*H (18)

M*A*S*H (18)
01:45

M*A*S*H (19)

M*A*S*H (19)
02:15

Drabelig deadline

Drabelig deadline
03:15

Drabelig deadline

Drabelig deadline
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
05:00

Den lille prinsesse (13)

Den lille prinsesse (13)
05:10

Babar (6)

Babar (6)
05:35

Motor Mille og Børnebanden (11)

Motor Mille og Børnebanden (11)
06:00

Chuggington (25)

Chuggington (25)
06:10

Rita og Krokodille - Veninderne

Rita og Krokodille - Veninderne
06:15

Vitello - skal have en papfar (9)

Vitello - skal have en papfar (9)
06:25

Bamselægen - Ryggen (4)

Bamselægen - Ryggen (4)
06:45

Inui (17)

Inui (17)
06:55

Pingu (16)

Pingu (16)
07:05

Mig og mine to hjem - Tristan (4)

Mig og mine to hjem - Tristan (4)
07:15

Vidundervovsen Vaffel (11)

Vidundervovsen Vaffel (11)
07:30

Cirkeline - Storbyens Mus

Cirkeline - Storbyens Mus
08:55

Kasper og Sofie II (14)

Kasper og Sofie II (14)
09:05

Kasper og Sofie II (15)

Kasper og Sofie II (15)
09:20

Didrik Drage (3)

Didrik Drage (3)
09:35

Alfons Åberg (4)

Alfons Åberg (4)
09:50

Busters verden (4:6)

Busters verden (4:6)
10:10

Pax' jordiske eventyr (7:10)

Pax' jordiske eventyr (7:10)
10:25

Pax' jordiske eventyr (8:10)

Pax' jordiske eventyr (8:10)
10:40

Flaskepost fra Stillehavet (4)

Flaskepost fra Stillehavet (4)
10:50

Emil fra Lønneberg

Emil fra Lønneberg
11:15

Cirkeline

Cirkeline
11:30

Far, mor og bjørn (4:8)

Far, mor og bjørn (4:8)
11:55

Ramasjang Mysteriet II (2)

Ramasjang Mysteriet II (2)
12:25

Min oldefars historier - Sæbekassebilen

Min oldefars historier - Sæbekassebilen
12:35

Heino fikser alt - Ornitologen (4)

Heino fikser alt - Ornitologen (4)
12:45

Op og hop (4)

Op og hop (4)
12:55

Rosa fra Rouladegade II (2)

Rosa fra Rouladegade II (2)
13:25

Tree Fu Tom (7)

Tree Fu Tom (7)
13:45

Tree Fu Tom (8)

Tree Fu Tom (8)
14:10

Motor Mille og Børnebanden (12)

Motor Mille og Børnebanden (12)
14:35

Ernest & Celestine (9)

Ernest & Celestine (9)
14:45

Gurli Gris VI (12)

Gurli Gris VI (12)
14:50

F for får V (2)

F for får V (2)
15:00

Didrik Drage (4)

Didrik Drage (4)
15:10

Pyjamasheltene (13)

Pyjamasheltene (13)
15:25

Rasmus Klump (12)

Rasmus Klump (12)
15:35

Ridderprinsessen Nella (8)

Ridderprinsessen Nella (8)
16:00

Dora udforskeren (6)

Dora udforskeren (6)
16:25

Paw Patrol IV (12)

Paw Patrol IV (12)
16:45

Vidundervovsen Vaffel (12)

Vidundervovsen Vaffel (12)
17:00

Bamselægen - Astma (2)

Bamselægen - Astma (2)
17:15

Onkel Reje og børnenes brevkasse (2)

Onkel Reje og børnenes brevkasse (2)
17:30

Mig og mine to hjem - Tristan (5)

Mig og mine to hjem - Tristan (5)
17:35

Marie og Maria (3:6)

Marie og Maria (3:6)
17:50

Oda Omvendt (2)

Oda Omvendt (2)
18:00

Albi (19)

Albi (19)
18:05

F for Får (10)

F for Får (10)
18:15

Lille Roy (14)

Lille Roy (14)
18:30

Luk op Luk i - STOLT

Luk op Luk i - STOLT
18:45

Alfons Åberg (1)

Alfons Åberg (1)
19:00

Wild Kratts (14)

Wild Kratts (14)
19:20

Zorro (22)

Zorro (22)
19:45

Yakari III (9)

Yakari III (9)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
06:45

ALPINE SKIING W.CUP ADELBODEN 2nd Leg_GS_Men(REPL)

ALPINE SKIING W.CUP ADELBODEN 2nd Leg_GS_Men(REPL)
07:20

SKI JUMPING W.CUP VAL DI FIEMME ._HS 135_.(REPL)

SKI JUMPING W.CUP VAL DI FIEMME ._HS 135_.(REPL)
08:10

RALLY Rally Raid AFRICA ECO RACE Stage 11_._. AKJOUJT/SAINT LOUIS(REPL)

RALLY Rally Raid AFRICA ECO RACE Stage 11_._. AKJOUJT/SAINT LOUIS(REPL)
08:25

RALLY Rally Raid DAKAR Rest Day_._.(REPL)

RALLY Rally Raid DAKAR Rest Day_._.(REPL)
08:55

CROSS-COUNTRY SKIING W.CUP DRESDEN ._SPRINT F_.(REPL)

CROSS-COUNTRY SKIING W.CUP DRESDEN ._SPRINT F_.(REPL)
09:50

NORDIC COMBINED SKIING W.CUP VAL DI FIEMME ._HS 135_. Including INTRO(LIVE)

NORDIC COMBINED SKIING W.CUP VAL DI FIEMME ._HS 135_. Including INTRO(LIVE)
10:55

BIATHLON W.CUP OBERHOF ._10KM PURSUIT_Women(REPL)

BIATHLON W.CUP OBERHOF ._10KM PURSUIT_Women(REPL)
11:30

SKI JUMPING W.CUP VAL DI FIEMME ._HS 135_.(REPL)

SKI JUMPING W.CUP VAL DI FIEMME ._HS 135_.(REPL)
12:30

CROSS-COUNTRY SKIING W.CUP DRESDEN ._TEAM SPRINT F_. Including INTRO(LIVE)

CROSS-COUNTRY SKIING W.CUP DRESDEN ._TEAM SPRINT F_. Including INTRO(LIVE)
14:00

SNOOKER MASTERS LONDON 1st Day_._. BRITISH FEED(LIVE)

SNOOKER MASTERS LONDON 1st Day_._. BRITISH FEED(LIVE)
17:30

NORDIC COMBINED SKIING W.CUP VAL DI FIEMME ._10km_Men(RX)

NORDIC COMBINED SKIING W.CUP VAL DI FIEMME ._10km_Men(RX)
18:00

BIATHLON W.CUP OBERHOF ._Relay_Men(REPL)

BIATHLON W.CUP OBERHOF ._Relay_Men(REPL)
18:55

SKI JUMPING W.CUP VAL DI FIEMME ._HS 135_.(REPL)

SKI JUMPING W.CUP VAL DI FIEMME ._HS 135_.(REPL)
19:55

BIATHLON W.CUP OBERHOF ._Relay_Women(REPL)

BIATHLON W.CUP OBERHOF ._Relay_Women(REPL)
21:00

SPEED SKATING E.CH ITALY DAY 3_._.(RX)

SPEED SKATING E.CH ITALY DAY 3_._.(RX)
22:55

Golf: Bag om PGA Tour 2018/2019

Golf: Bag om PGA Tour 2018/2019
23:30

Golf: Bag om PGA Tour 2018/2019

Golf: Bag om PGA Tour 2018/2019
00:00

Golf: PGA Tour

Golf: PGA Tour
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
05:04

SKISKYDNING: World Cup fra Oberhof, Tyskland

SKISKYDNING: World Cup fra Oberhof, Tyskland
05:33

WATTS

WATTS
06:02

NORDISK KOMBINATION: World Cup fra Val di Fiemme, Italien

NORDISK KOMBINATION: World Cup fra Val di Fiemme, Italien
06:32

FREESTYLE: FIS World Cup, Canada

FREESTYLE: FIS World Cup, Canada
07:30

SKISKYDNING: World Cup fra Oberhof, Tyskland

SKISKYDNING: World Cup fra Oberhof, Tyskland
08:02

SKISKYDNING: World Cup fra Oberhof, Tyskland

SKISKYDNING: World Cup fra Oberhof, Tyskland
08:36

SKIHOP: World Cup fra Val di Fiemme, Italien

SKIHOP: World Cup fra Val di Fiemme, Italien
09:48

WATTS

WATTS
10:33

OLYMPISKE LEGE

OLYMPISKE LEGE
11:35

SKISKYDNING: World Cup fra Oberhof, Tyskland

SKISKYDNING: World Cup fra Oberhof, Tyskland
13:17

WATTS

WATTS
13:33

OLYMPISKE LEGE

OLYMPISKE LEGE
14:25

SKISKYDNING: World Cup fra Oberhof, Tyskland

SKISKYDNING: World Cup fra Oberhof, Tyskland
16:00

KÆLK: World Cup fra Sigulda, Letland

KÆLK: World Cup fra Sigulda, Letland
16:50

SKIHOP: World Cup fra Val di Fiemme, Italien

SKIHOP: World Cup fra Val di Fiemme, Italien
18:45

KÆLK: World Cup fra Sigulda, Letland

KÆLK: World Cup fra Sigulda, Letland
19:18

WATTS

WATTS
19:37

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
19:45

SNOOKER: Masters fra London, Storbritannien

SNOOKER: Masters fra London, Storbritannien
23:26

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
23:35

RALLY: Dakar Rally

RALLY: Dakar Rally
00:07

RALLY: Rally Raid

RALLY: Rally Raid
00:25

TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien

TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien
01:00

TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien

TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien
03:00

TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien

TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien
TLC keyboard_arrow_right
04:45

Pit Bulls & Parolees (S4E15)

Pit Bulls & Parolees (S4E15)
06:00

A Baby Story (S12E5)

A Baby Story (S12E5)
06:25

Pit Bulls & Parolees (S4E16)

Pit Bulls & Parolees (S4E16)
07:20

Extreme Couponing (S3E2)

Extreme Couponing (S3E2)
07:50

Extreme Couponing (S3E3)

Extreme Couponing (S3E3)
08:15

Sister Wives (S6E6)

Sister Wives (S6E6)
09:05

Sister Wives (S6E7)

Sister Wives (S6E7)
10:00

Bride By Design (S1E6)

Bride By Design (S1E6)
10:30

Bride By Design (S1E7)

Bride By Design (S1E7)
11:00

Bride By Design (S1E8)

Bride By Design (S1E8)
11:30

Bride By Design (S1E9)

Bride By Design (S1E9)
12:00

Bride By Design (S1E10)

Bride By Design (S1E10)
12:30

Bride By Design (S1E11)

Bride By Design (S1E11)
13:00

Bride By Design (S1E12)

Bride By Design (S1E12)
13:30

Something Borrowed, Something New (S1E1)

Something Borrowed, Something New (S1E1)
14:00

Bride By Design (S1E4)

Bride By Design (S1E4)
14:30

Bride By Design (S1E5)

Bride By Design (S1E5)
15:00

The 685-lb Teen

The 685-lb Teen
16:00

Say Yes To The Vegas Dress (S1E5)

Say Yes To The Vegas Dress (S1E5)
17:00

7 Little Johnstons (S4E9)

7 Little Johnstons (S4E9)
18:00

7 Little Johnstons (S4E10)

7 Little Johnstons (S4E10)
19:00

7 Little Johnstons (S4E8)

7 Little Johnstons (S4E8)
20:00

MasterChef Australia (S10E1)

MasterChef Australia (S10E1)
22:00

Curvy Brides Boutique (S2E29)

Curvy Brides Boutique (S2E29)
22:30

Curvy Brides Boutique (S2E30)

Curvy Brides Boutique (S2E30)
23:00

Mama Medium (S1E1)

Mama Medium (S1E1)
00:00

Body Bizarre (S6E8)

Body Bizarre (S6E8)
01:00

Counting On (S3E25)

Counting On (S3E25)
02:00

Paranormal Lockdown (S2E5)

Paranormal Lockdown (S2E5)
03:00

Mama Medium (S1E1)

Mama Medium (S1E1)
03:55

Extreme Couponing (S3E4)

Extreme Couponing (S3E4)