Lady Gaga chokerer på kærlighedsfronten

Lady Gaga chokerer på kærlighedsfronten

Lady Gaga chokerer på kærlighedsfronten
Forelsket Fie Laursen afslører familieforøgelse

Forelsket Fie Laursen afslører familieforøgelse

Forelsket Fie Laursen afslører familieforøgelse
Kæmpe-chok: Sarah Louise fandt en knude

Kæmpe-chok: Sarah Louise fandt en knude

Kæmpe-chok: Sarah Louise fandt en knude
Dansk TV-kendis har født

Dansk TV-kendis har født

Dansk TV-kendis har født
Stjernekomiker har fået ny kæreste

Stjernekomiker har fået ny kæreste

Stjernekomiker har fået ny kæreste
DR1 keyboard_arrow_right
04:45

U-turn (6:9)

U-turn (6:9)
05:25

DR-Friland: Masseovnen (1:2)

DR-Friland: Masseovnen (1:2)
05:55

De unge brugtvognsforhandlere (1:6)

De unge brugtvognsforhandlere (1:6)
06:20

Søren Ryge: Gensyn med Lotte Glob

Søren Ryge: Gensyn med Lotte Glob
06:50

Kulturmagasinet Gejst: Vi spiller historien

Kulturmagasinet Gejst: Vi spiller historien
07:15

Aftenshowet

Aftenshowet
08:10

Hammerslag - Det historiske Fanø

Hammerslag - Det historiske Fanø
08:50

Løvens hule IV (6:9)

Løvens hule IV (6:9)
09:35

Sherlock Holmes (12)

Sherlock Holmes (12)
10:30

Antikkrejlerne XVI (3)

Antikkrejlerne XVI (3)
11:10

Antikkrejlerne XVI (4)

Antikkrejlerne XVI (4)
12:00

Bonderøven 2010 (5)

Bonderøven 2010 (5)
12:30

Kender du typen 2014 (9)

Kender du typen 2014 (9)
13:15

Hammerslag 2017 (12)

Hammerslag 2017 (12)
13:55

Hun så et mord (146)

Hun så et mord (146)
14:45

Hun så et mord (147)

Hun så et mord (147)
15:30

Hercule Poirot: Viseren peger på mord

Engelsk krimi fra 2009
Hercule Poirot: Viseren peger på mord
17:00

Jordemoderen IV (1:10)

Jordemoderen IV (1:10)
17:50

TV AVISEN

TV AVISEN
18:00

Skattejægerne 2015 (17)

Skattejægerne 2015 (17)
18:30

TV AVISEN

TV AVISEN
18:55

Vores vejr

Vores vejr
19:05

Aftenshowet

Aftenshowet
19:55

TV AVISEN

TV AVISEN
20:00

Bonderøven (6:8)

Bonderøven (6:8)
20:45

Alene i vildmarken III (4:8)

Alene i vildmarken III (4:8)
21:30

TV AVISEN

TV AVISEN
21:55

Langt fra Borgen: Hvor går grænsen for overvågning?

Langt fra Borgen: Hvor går grænsen for overvågning?
22:20

Kriminalkommissær Barnaby XV (2)

Kriminalkommissær Barnaby XV (2)
23:50

Taggart: Gengangere

Skotsk krimi fra 2000
Taggart: Gengangere
01:30

Hercule Poirot: Mord for åbent tæppe

Engelsk krimi fra 2010
Hercule Poirot: Mord for åbent tæppe
03:00

Bonderøven 2010 (5)

Bonderøven 2010 (5)
03:25

Kender du typen 2014 (9)

Kender du typen 2014 (9)
TV2 keyboard_arrow_right
06:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
06:30

Go' morgen Danmark

Go' morgen Danmark
12:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
12:30

Regionale nyheder

Regionale nyheder
12:40

Størst

Størst
13:25

Danmark ifølge Bubber

Danmark ifølge Bubber
13:50

Danmark ifølge Bubber

Danmark ifølge Bubber
14:20

Animal Airport

Animal Airport
14:55

Animal Airport

Animal Airport
15:25

Først til Månen

Spansk/amr. animationsfilm fra 2015 - med dansk tale
play_arrow
Først til Månen
17:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
17:12

Regionale nyheder

Regionale nyheder
17:20

Go' aften Danmark

Go' aften Danmark
17:55

Dit vintervejr

Dit vintervejr
18:00

Nyhederne

Nyhederne
18:20

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:25

Go' aften Danmark

Go' aften Danmark
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

Når arven splitter os

Når arven splitter os
20:50

Station 2: Politirapporten

Station 2: Politirapporten
21:30

Nyhederne

Nyhederne
22:00

Regionale nyheder

Regionale nyheder
22:12

Sporten

Sporten
22:25

Natholdet

Natholdet
23:00

24 timer: I politiets varetægt

24 timer: I politiets varetægt
23:50

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
00:25

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
00:50

Fra ferie til fængsel

Fra ferie til fængsel
01:45

Elementary (7)

Elementary (7)
02:35

Elementary (8)

Elementary (8)
03:20

Natholdet

Natholdet
TV3 keyboard_arrow_right
06:00

Will & Grace (S9E2)

Will & Grace (S9E2)
06:25

Chicago Med (S3E14)

Chicago Med (S3E14)
07:10

Real Housewives of Dallas (S3E9)

Real Housewives of Dallas (S3E9)
08:00

Luksusfælden (S8E1)

Luksusfælden (S8E1)
09:00

Luksusfælden (S8E2)

Luksusfælden (S8E2)
10:00

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S3E7)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S3E7)
11:00

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E11)

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E11)
12:00

Real Housewives of Dallas (S3E10)

Real Housewives of Dallas (S3E10)
13:00

The Kardashians (S10E16)

The Kardashians (S10E16)
14:00

The Kardashians (S10E17)

The Kardashians (S10E17)
15:00

Real Housewives of Beverly Hills (S4E12)

Real Housewives of Beverly Hills (S4E12)
16:00

Real Housewives of Beverly Hills (S4E13)

Real Housewives of Beverly Hills (S4E13)
17:00

Luksusfælden (S17E1)

Luksusfælden (S17E1)
18:00

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E11)

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E11)
19:00

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E12)

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E12)
20:00

Familien fra Bryggen (S15E2)

Familien fra Bryggen (S15E2)
21:00

Besat af Bad Boys (S2E2)

Besat af Bad Boys (S2E2)
22:00

Maze Runner 2: Infernoet

Amerikansk action fra 2015
play_arrow
Maze Runner 2: Infernoet
00:35

S.W.A.T. (S2E9)

S.W.A.T. (S2E9)
01:35

NCIS (S15E18)

NCIS (S15E18)
02:30

NCIS (S15E19)

NCIS (S15E19)
03:20

Unforgettable (S4E3)

Unforgettable (S4E3)
Kanal 5 keyboard_arrow_right
05:00

House Hunters International (9)

House Hunters International (9)
05:25

House Hunters International (11)

House Hunters International (11)
06:00

Property Brothers (19)

Property Brothers (19)
06:50

Chopped (3)

Chopped (3)
07:40

Chopped (4)

Chopped (4)
08:25

5. Halvleg

5. Halvleg
09:15

Studie 5 (1)

Studie 5 (1)
10:05

Property Brothers (19)

Property Brothers (19)
11:05

Property Brothers (20)

Property Brothers (20)
12:05

CSI (15)

CSI (15)
13:05

CSI (16)

CSI (16)
14:05

CSI: NY (15)

CSI: NY (15)
15:00

CSI: NY (16)

CSI: NY (16)
16:00

Special Victims Unit (7)

Special Victims Unit (7)
17:00

Special Victims Unit (8)

Special Victims Unit (8)
18:00

The Big Bang Theory (17)

The Big Bang Theory (17)
18:30

The Big Bang Theory (18)

The Big Bang Theory (18)
18:55

The Big Bang Theory (19)

The Big Bang Theory (19)
19:25

The Big Bang Theory (20)

The Big Bang Theory (20)
19:55

Fartjagt: Københavns Politi (11)

Fartjagt: Københavns Politi (11)
21:00

Star Wars: A New Hope

Amr. eventyrfilm fra 1977
Star Wars: A New Hope
23:35

Profil af en morder II (1)

Profil af en morder II (1)
00:35

Criminal Minds (8)

Criminal Minds (8)
01:30

Criminal Minds (9)

Criminal Minds (9)
02:30

Stand Up Guys

Amr. komedie fra 2012
Stand Up Guys
DR2 keyboard_arrow_right
09:00

Dyrehospitalet (3:10)

Dyrehospitalet (3:10)
09:30

Dyrehospitalet (4:10)

Dyrehospitalet (4:10)
10:00

De forladte dyreunger (4)

De forladte dyreunger (4)
10:45

De forladte dyreunger (5)

De forladte dyreunger (5)
11:35

Midt i naturen (3:8)

Midt i naturen (3:8)
12:00

Midt i naturen (4:8)

Midt i naturen (4:8)
12:30

Min natur (3:4) - Skoven

Min natur (3:4) - Skoven
13:10

Min natur (4:4) - Svalbard

Min natur (4:4) - Svalbard
13:50

Dannelsesrejsen (4:6) - Geneve

Dannelsesrejsen (4:6) - Geneve
14:20

Dannelsesrejsen (5:6) - Moskva

Dannelsesrejsen (5:6) - Moskva
14:50

Himalaya-drengen og fjernsynet

Himalaya-drengen og fjernsynet
16:05

På nettet for første gang!

På nettet for første gang!
17:05

Springfloden (5:5)

Springfloden (5:5)
18:30

Sidste chance, Harvey

Amerikansk romantisk komediedrama fra 2008
play_arrow
Sidste chance, Harvey
20:00

Debatten: Okay at leve usundt?

Debatten: Okay at leve usundt?
21:30

Ranes Museum II (3:6)

Ranes Museum II (3:6)
22:00

Danmarks lækreste spasser (3)

Danmarks lækreste spasser (3)
22:30

Deadline

Deadline
23:00

Kan cannabis redde vores søn?

Kan cannabis redde vores søn?
23:50

Debatten: Okay at leve usundt?

Debatten: Okay at leve usundt?
01:20

Den moderne britiske slavehandel

Den moderne britiske slavehandel
02:10

Deadline Nat

Deadline Nat
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
04:50

Castle (166)

Castle (166)
05:30

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
06:05

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
06:40

Dawson's Creek (31)

Dawson's Creek (31)
07:35

Dawson's Creek (32)

Dawson's Creek (32)
08:20

Beverly Hills 90210 (287)

Beverly Hills 90210 (287)
09:10

Beverly Hills 90210 (288)

Beverly Hills 90210 (288)
10:00

Beverly Hills 90210 (289)

Beverly Hills 90210 (289)
10:50

Beverly Hills 90210 (290)

Beverly Hills 90210 (290)
11:40

Sex and the City (3)

Sex and the City (3)
12:10

Sex and the City (4)

Sex and the City (4)
12:50

Desperate Housewives (138)

Desperate Housewives (138)
13:35

Desperate Housewives (139)

Desperate Housewives (139)
14:25

Ugly Betty (84)

Ugly Betty (84)
15:15

Ugly Betty (85)

Ugly Betty (85)
16:05

American Dad (124)

American Dad (124)
16:25

American Dad (125)

American Dad (125)
16:55

Family Guy (6)

Family Guy (6)
17:25

Family Guy (7)

Family Guy (7)
17:55

Modern Family (2)

Modern Family (2)
18:20

Modern Family (3)

Modern Family (3)
18:50

Venner (140)

Venner (140)
19:20

Venner (141)

Venner (141)
19:50

Half Night Stands - sex for sjov

Half Night Stands - sex for sjov
20:40

Date mig nøgen (DK)

Date mig nøgen (DK)
21:20

Date mig nøgen (DK)

Date mig nøgen (DK)
22:00

Perfekte modsætninger

amr. romantisk drama fra 2004
Perfekte modsætninger
23:35

Zulu Love Champs

Zulu Love Champs
00:10

Zulu Love Champs

Zulu Love Champs
00:40

Zulu Love Champs

Zulu Love Champs
01:15

Zulu Love Champs

Zulu Love Champs
01:45

Zulu Love Champs

Zulu Love Champs
02:15

Zulu Love Champs

Zulu Love Champs
02:50

Zulu Love Champs

Zulu Love Champs
03:25

Zulu Love Champs

Zulu Love Champs
03:55

Date mig nøgen

Date mig nøgen
TV3+ keyboard_arrow_right
06:00

Knas i Kærligheden (S2E3)

Knas i Kærligheden (S2E3)
06:25

Community (S5E1)

Community (S5E1)
06:50

Community (S5E2)

Community (S5E2)
07:15

The Late Late Show with James Corden (S5E67)

The Late Late Show with James Corden (S5E67)
08:10

Numb3rs (S4E11)

Numb3rs (S4E11)
09:05

Numb3rs (S4E12)

Numb3rs (S4E12)
10:05

Bones (S9E2)

Bones (S9E2)
11:05

Bones (S9E3)

Bones (S9E3)
12:05

Hawaii Five-0 (S3E11)

Hawaii Five-0 (S3E11)
13:00

Hawaii Five-0 (S3E12)

Hawaii Five-0 (S3E12)
14:00

NCIS: Los Angeles (S1E8)

NCIS: Los Angeles (S1E8)
15:00

NCIS: Los Angeles (S1E9)

NCIS: Los Angeles (S1E9)
16:00

NCIS (S12E20)

NCIS (S12E20)
17:00

NCIS (S12E21)

NCIS (S12E21)
18:00

Dødbringende våben (S2E13)

Dødbringende våben (S2E13)
19:00

Dødbringende våben (S2E14)

Dødbringende våben (S2E14)
20:00

NCIS: Los Angeles (S9E7)

NCIS: Los Angeles (S9E7)
21:00

The Wolf of Wall Street

Amerikansk biografisk krimikomedie fra 2013
play_arrow
The Wolf of Wall Street
00:55

NCIS: Los Angeles (S9E7)

NCIS: Los Angeles (S9E7)
01:55

Last Man on Earth (S1E10)

Last Man on Earth (S1E10)
02:25

Last Man on Earth (S1E11)

Last Man on Earth (S1E11)
02:50

Mr. Robot (S2E11)

Mr. Robot (S2E11)
03:35

Mr. Robot (S2E12)

Mr. Robot (S2E12)
6'eren keyboard_arrow_right
04:55

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (4)

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (4)
05:00

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (5)

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (5)
06:00

Diners, Drive-ins and Dives (8)

Diners, Drive-ins and Dives (8)
06:25

Diners, Drive-ins and Dives (11)

Diners, Drive-ins and Dives (11)
06:50

Diners, Drive-ins and Dives (12)

Diners, Drive-ins and Dives (12)
07:10

Diners, Drive-ins and Dives (13)

Diners, Drive-ins and Dives (13)
07:35

Diners, Drive-ins and Dives (1)

Diners, Drive-ins and Dives (1)
08:05

Homeshopping (32)

Homeshopping (32)
09:05

Gold Rush - Special (2)

Gold Rush - Special (2)
09:55

Deadliest Catch (5)

Deadliest Catch (5)
10:55

Legendary Locations (11)

Legendary Locations (11)
11:25

Legendary Locations (12)

Legendary Locations (12)
11:55

Salvage Hunters (3)

Salvage Hunters (3)
12:55

Salvage Hunters (4)

Salvage Hunters (4)
13:55

Wheeler Dealers (15)

Wheeler Dealers (15)
14:55

Deadliest Catch (9)

Deadliest Catch (9)
15:55

Gold Rush (12)

Gold Rush (12)
16:55

Gold Rush (13)

Gold Rush (13)
18:00

Fodbold: Europa League: BATE-Arsenal

Fodbold: Europa League: BATE-Arsenal
21:00

Fodbold: Europa League: Malmö FF-Chelsea

Fodbold: Europa League: Malmö FF-Chelsea
00:00

Fast N' Loud (17)

Fast N' Loud (17)
01:05

Wheeler Dealers (9)

Wheeler Dealers (9)
01:35

Wheeler Dealers (10)

Wheeler Dealers (10)
02:10

Bitchin' Rides (1)

Bitchin' Rides (1)
03:10

Alaska: The Last Frontier (2)

Alaska: The Last Frontier (2)
DR3 keyboard_arrow_right
06:00

Morgengymnastikken: Ryg & lænd, faste lår og kontorkrop

Morgengymnastikken: Ryg & lænd, faste lår og kontorkrop
12:10

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
12:50

The Graham Norton Show

The Graham Norton Show
13:35

Planet plast (3:4)

Planet plast (3:4)
14:15

Min klimakamp (3:5)

Min klimakamp (3:5)
14:50

Dyrenes utrolige evolution II (5:6)

Dyrenes utrolige evolution II (5:6)
15:35

Mit hemmelige match (6:8)

Mit hemmelige match (6:8)
16:10

Fremtidens bolig

Fremtidens bolig
17:05

Hjælp, jeg har store bryster!

Hjælp, jeg har store bryster!
17:55

Petra elsker sig selv (6:8)

Petra elsker sig selv (6:8)
18:25

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
19:10

Skiskydning: World Cup Salt Lake City, Sprint (k), direkte

Skiskydning: World Cup Salt Lake City, Sprint (k), direkte
20:45

En helt særlig klode (7:10)

En helt særlig klode (7:10)
21:35

Four Brothers

Amerikansk actiondrama fra 2002
Four Brothers
23:20

Vrede piger (5:6)

Vrede piger (5:6)
23:45

Solgt til sex af min mor

Solgt til sex af min mor
00:25

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
01:05

De kloge dyr (1:2)

De kloge dyr (1:2)
01:55

Indenfor - Ensomhed

Indenfor - Ensomhed
02:50

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
03:45

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
06:30

Små og store synder (82)

Små og store synder (82)
07:30

Fornyet mistanke (35)

Fornyet mistanke (35)
08:30

Fornyet mistanke (36)

Fornyet mistanke (36)
09:25

Doc Martin (38)

Doc Martin (38)
10:20

Doc Martin (39)

Doc Martin (39)
11:15

Skadestuen i Holby (317)

Skadestuen i Holby (317)
12:10

Skadestuen i Holby (318)

Skadestuen i Holby (318)
13:05

Bjerglægen (57)

Bjerglægen (57)
14:00

Bjerglægen (58)

Bjerglægen (58)
14:50

Kommissær Rex (1)

Kommissær Rex (1)
15:45

Kommissær Rex (2)

Kommissær Rex (2)
16:35

Blue Bloods (2)

Blue Bloods (2)
17:25

Death in Paradise (26)

Death in Paradise (26)
18:25

Murdoch Mysterierne (140)

Murdoch Mysterierne (140)
19:20

Lige i skabet

Lige i skabet
20:00

Slå først, Frede!

Dansk komedie fra 1965
Slå først, Frede!
21:40

Med på noderne

Med på noderne
22:30

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
23:15

Lige i skabet

Lige i skabet
00:00

Jarls Quizshow

Jarls Quizshow
00:50

Venner for livet (42)

Venner for livet (42)
01:40

Death in Paradise (26)

Death in Paradise (26)
02:40

Næse for mord

Fransk krimiserie fra 2012 - år 2
Næse for mord
TV3 Puls keyboard_arrow_right
06:00

Luksusvarer i Beverly Hills (S1E30)

Luksusvarer i Beverly Hills (S1E30)
06:25

Drømmeboliger (S5E1)

Drømmeboliger (S5E1)
07:10

Drømmeboliger (S5E2)

Drømmeboliger (S5E2)
08:00

Depotjægerne (S4E24)

Depotjægerne (S4E24)
08:25

Depotjægerne (S4E25)

Depotjægerne (S4E25)
08:55

Ekstreme samlere (S5E3)

Ekstreme samlere (S5E3)
09:50

Dr. Phil (S16E16)

Dr. Phil (S16E16)
10:50

Dr. Phil (S16E20)

Dr. Phil (S16E20)
11:50

Ekstreme samlere (S5E2)

Ekstreme samlere (S5E2)
12:50

Grand Designs (S12E9)

Grand Designs (S12E9)
13:55

Grand Designs (S12E10)

Grand Designs (S12E10)
15:00

Masterchef USA (S8E8)

Masterchef USA (S8E8)
16:00

Masterchef USA (S8E9)

Masterchef USA (S8E9)
17:00

Dr. Phil (S16E21)

Dr. Phil (S16E21)
18:00

Dr. Phil (S16E22)

Dr. Phil (S16E22)
19:00

Mit plastikmareridt (S6E1)

Mit plastikmareridt (S6E1)
20:00

Mit plastikmareridt (S6E2)

Mit plastikmareridt (S6E2)
21:00

Sød musik

Amerikansk romantisk komedie fra 2017
Sød musik
22:55

Forelsket i barnepigen

Amerikansk romantisk drama fra 2015
Forelsket i barnepigen
00:40

Depotjægerne (S4E26)

Depotjægerne (S4E26)
01:10

Depotjægerne (S8E1)

Depotjægerne (S8E1)
01:45

Fra skrot til slot (S2E13)

Fra skrot til slot (S2E13)
02:40

Fra skrot til slot (S3E1)

Fra skrot til slot (S3E1)
03:25

American Crime Story: The People v. O.J. Simpson (S1E5)

American Crime Story: The People v. O.J. Simpson (S1E5)
Kanal 4 keyboard_arrow_right
04:40

Fixer Upper (16)

Fixer Upper (16)
05:30

Long Island Medium (22)

Long Island Medium (22)
06:15

Long Island Medium (21)

Long Island Medium (21)
06:40

Long Island Medium (22)

Long Island Medium (22)
07:10

De unge mødre (21)

De unge mødre (21)
07:35

De unge mødre (22)

De unge mødre (22)
08:00

Homeshopping

Homeshopping
09:05

Diners, Drive-ins and Dives (7)

Diners, Drive-ins and Dives (7)
09:30

Diners, Drive-ins and Dives (8)

Diners, Drive-ins and Dives (8)
09:50

Diners, Drive-ins and Dives (9)

Diners, Drive-ins and Dives (9)
10:20

Diners, Drive-ins and Dives (10)

Diners, Drive-ins and Dives (10)
10:50

Chopped (6)

Chopped (6)
11:50

House Hunters (9)

House Hunters (9)
12:20

House Hunters (10)

House Hunters (10)
12:50

Caribbean Life (1)

Caribbean Life (1)
13:20

Caribbean Life (2)

Caribbean Life (2)
13:50

Fixer Upper (17)

Fixer Upper (17)
14:50

Say Yes to the Dress (6)

Say Yes to the Dress (6)
15:20

Say Yes to the Dress (7)

Say Yes to the Dress (7)
15:50

90 Day Fiance - Tell All (2)

90 Day Fiance - Tell All (2)
16:50

Singleliv (3)

Singleliv (3)
17:50

De unge mødre (16)

De unge mødre (16)
18:55

Say Yes to the Dress (9)

Say Yes to the Dress (9)
19:25

Say Yes to the Dress (10)

Say Yes to the Dress (10)
20:00

Greys hvide verden (6)

Greys hvide verden (6)
21:00

Family Food Fight - Danmark (4)

Family Food Fight - Danmark (4)
22:00

Family Food Fight - Dommer-Duellen (4)

Family Food Fight - Dommer-Duellen (4)
22:35

Mænd på barsel (1)

Mænd på barsel (1)
23:30

Paula Zahn på sagen

Paula Zahn på sagen
00:30

Det perfekte mord (7)

Det perfekte mord (7)
01:30

Min nabo er morder

Min nabo er morder
02:30

Blodets bånd

Blodets bånd
03:25

House Hunters (9)

House Hunters (9)
03:50

House Hunters (10)

House Hunters (10)
DRK keyboard_arrow_right
06:05

Borgen II (7:10)

Borgen II (7:10)
07:00

Borgen II (8:10)

Borgen II (8:10)
08:00

P2 Radioavis

P2 Radioavis
08:05

Morgenandagten på DR K

Morgenandagten på DR K
08:28

Dagens sang: Tango jalousi

Dagens sang: Tango jalousi
08:40

Hvornår var det nu det var

Hvornår var det nu det var
09:25

Hvornår var det nu det var

Hvornår var det nu det var
10:05

Her er dit liv - Diana Benneweis

Her er dit liv - Diana Benneweis
11:20

Her er dit liv - Vivi Flindt

Her er dit liv - Vivi Flindt
12:35

Monty Python's Flying Circus (17)

Monty Python's Flying Circus (17)
13:05

Monty Python's Flying Circus (18)

Monty Python's Flying Circus (18)
13:35

Alle tiders underholdning (7:8)

Alle tiders underholdning (7:8)
14:15

Alle tiders underholdning (8:8)

Alle tiders underholdning (8:8)
14:55

Danskernes bolig (4:6)

Danskernes bolig (4:6)
15:25

80'erne: Narkokongerne på Wall Street

80'erne: Narkokongerne på Wall Street
16:10

80'erne: Riv den mur ned

80'erne: Riv den mur ned
16:55

Kongehuset (6:10)

Kongehuset (6:10)
17:25

Kongehuset (7:10)

Kongehuset (7:10)
17:55

Ørnen II (5:8)

Ørnen II (5:8)
18:55

Ørnen II (6:8)

Ørnen II (6:8)
19:55

Dagens sang: Tango jalousi

Dagens sang: Tango jalousi
20:00

Fantastiske Forvandlinger III (4:6)

Fantastiske Forvandlinger III (4:6)
20:45

Filmselskabet

Filmselskabet
21:15

Filmperler: Alletiders kvinder

Amerikansk komediedrama fra 2016
Filmperler: Alletiders kvinder
23:05

I nationens tjeneste

I nationens tjeneste
00:05

Selv i de bedste hjem

Fransk komediedrama fra 2012
Selv i de bedste hjem
01:45

Kongehuset indefra (7:7)

Kongehuset indefra (7:7)
02:15

Kongehuset (1:10)

Kongehuset (1:10)
02:45

Gamle Danmark (10)

Gamle Danmark (10)
TV2 FRI keyboard_arrow_right
04:20

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
04:45

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
05:05

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
05:35

Godnat

Godnat
06:00

Havemagasinet

Havemagasinet
07:00

Have på en dag

Have på en dag
07:50

Have på en dag

Have på en dag
08:40

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
09:30

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
10:25

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
11:10

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
12:05

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
13:00

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
14:10

Bagedysten - Creme de la creme (UK)

Bagedysten - Creme de la creme (UK)
15:15

Bagedysten - Creme de la creme (UK)

Bagedysten - Creme de la creme (UK)
16:20

FRI banker på

FRI banker på
17:00

Sæt pris på Danmark

Sæt pris på Danmark
17:35

Sæt pris på Danmark

Sæt pris på Danmark
18:10

Krejlerkongen

Krejlerkongen
18:40

Krejlerkongen

Krejlerkongen
19:10

Fantastiske fund

Fantastiske fund
19:50

Fantastiske fund

Fantastiske fund
20:30

Vores haver, vores vej

Vores haver, vores vej
21:20

Hellas have

Hellas have
21:50

Krejlerkongen

Krejlerkongen
22:25

Krejlerkongen

Krejlerkongen
22:55

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
23:40

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
00:30

Sæt pris på dit hjem (UK)

Sæt pris på dit hjem (UK)
01:20

Sæt pris på dit hjem (UK)

Sæt pris på dit hjem (UK)
02:10

Location, Location, Location

Location, Location, Location
03:05

Location, Location, Location

Location, Location, Location
TV3 Max keyboard_arrow_right
06:00

Trans World Sport (S2019E7)

Trans World Sport (S2019E7)
07:00

ATP World Tour Uncovered

ATP World Tour Uncovered
07:30

Rewind - The Women's Handball Show (S18E9)

Rewind - The Women's Handball Show (S18E9)
08:00

Rewind - The Handball Show (S2018E11)

Rewind - The Handball Show (S2018E11)
08:30

Rundt om Runden (S18E21)

Rundt om Runden (S18E21)
09:00

Bundesliga Weekly (S18E23)

Bundesliga Weekly (S18E23)
09:30

FIFA Football Show

FIFA Football Show
10:00

Skrotjægerne (S9E19)

Skrotjægerne (S9E19)
10:50

Counting Cars (S5E28)

Counting Cars (S5E28)
11:15

Counting Cars (S5E29)

Counting Cars (S5E29)
11:40

Car Matchmaker (S2E15)

Car Matchmaker (S2E15)
12:05

Car Matchmaker (S2E16)

Car Matchmaker (S2E16)
12:30

Fresh Off the Boat (S1E10)

Fresh Off the Boat (S1E10)
12:55

Fresh Off the Boat (S1E11)

Fresh Off the Boat (S1E11)
13:20

Community (S6E1)

Community (S6E1)
13:50

Community (S6E2)

Community (S6E2)
14:15

Simpsons (S4E7)

Simpsons (S4E7)
14:40

Simpsons (S4E8)

Simpsons (S4E8)
15:10

Superstore (S2E11)

Superstore (S2E11)
15:40

Superstore (S2E12)

Superstore (S2E12)
16:05

How I Met Your Mother (S9E10)

How I Met Your Mother (S9E10)
16:35

How I Met Your Mother (S9E11)

How I Met Your Mother (S9E11)
17:00

The Late Late Show with James Corden (S5E62)

The Late Late Show with James Corden (S5E62)
17:50

Simpsons (S18E9)

Simpsons (S18E9)
18:20

Simpsons (S18E10)

Simpsons (S18E10)
18:45

Torsdagshåndbold Optakt

Torsdagshåndbold Optakt
18:55

Bundesliga Håndbold

Bundesliga Håndbold
20:45

Torsdagshåndbold Opfølgning

Torsdagshåndbold Opfølgning
21:00

Top Gear (S14E1)

Top Gear (S14E1)
22:15

Simpsons (S18E11)

Simpsons (S18E11)
22:45

Simpsons (S18E12)

Simpsons (S18E12)
23:15

Skrotjægerne (S6E1)

Skrotjægerne (S6E1)
00:15

Counting Cars (S5E30)

Counting Cars (S5E30)
00:45

Counting Cars (S1E1)

Counting Cars (S1E1)
01:10

Jay Leno's Garage (S2E7)

Jay Leno's Garage (S2E7)
02:00

Bundesliga Håndbold

Bundesliga Håndbold
03:30

Rewind - The Handball Show (S2018E11)

Rewind - The Handball Show (S2018E11)
Discovery Channel keyboard_arrow_right
06:00

How It's Made (S23E19)

How It's Made (S23E19)
06:25

Tanked (S4E7)

Tanked (S4E7)
07:20

Ultimate Survival (S5E10)

Ultimate Survival (S5E10)
08:15

Baggage Battles (S5E13)

Baggage Battles (S5E13)
08:40

What's in the Barn? (S2E1)

What's in the Barn? (S2E1)
09:05

Wheeler Dealers (S11E7)

Wheeler Dealers (S11E7)
10:00

Fast N' Loud (S5E7)

Fast N' Loud (S5E7)
11:00

Deadliest Catch (S11E7)

Deadliest Catch (S11E7)
12:00

Expedition Unknown (S4E2)

Expedition Unknown (S4E2)
13:00

Expedition Unknown (S4E3)

Expedition Unknown (S4E3)
14:00

The Last Alaskans (S3E8)

The Last Alaskans (S3E8)
15:00

How Do They Do It? (S14E17)

How Do They Do It? (S14E17)
15:30

How Do They Do It? (S14E18)

How Do They Do It? (S14E18)
16:00

Mega Shippers (S1E2)

Mega Shippers (S1E2)
17:00

Salvage Hunters (S10E5)

Salvage Hunters (S10E5)
18:00

Wheeler Dealers (S11E8)

Wheeler Dealers (S11E8)
19:00

Fast N' Loud (S2E25)

Fast N' Loud (S2E25)
20:00

How It's Made (S25E5)

How It's Made (S25E5)
20:30

How It's Made (S25E6)

How It's Made (S25E6)
21:00

Impossible Builds (S1E1)

Impossible Builds (S1E1)
22:00

Mighty Ships (S10E4)

Mighty Ships (S10E4)
23:00

The Last Alaskans (S3E9)

The Last Alaskans (S3E9)
00:00

Mythbusters (245)

Mythbusters (245)
01:00

Impossible Builds (S1E1)

Impossible Builds (S1E1)
02:00

Mighty Ships (S10E4)

Mighty Ships (S10E4)
03:00

Naked And Afraid (S3E7)

Naked And Afraid (S3E7)
03:55

Deadliest Catch (S11E7)

Deadliest Catch (S11E7)
DR Ultra keyboard_arrow_right
06:01

Lucky Luke - Talismanen (46)

Lucky Luke - Talismanen (46)
06:25

Junglebanden

Junglebanden
06:35

Dybet (30)

Dybet (30)
07:00

Kampen (22)

Kampen (22)
07:10

Klassen - Lyver Luna? Del 2 (279)

Klassen - Lyver Luna? Del 2 (279)
07:20

Grizzy og lemmingerne (37)

Grizzy og lemmingerne (37)
07:30

Wild Kratts (19)

Wild Kratts (19)
07:50

LEGO Jurassic World: Indominus på fri fod

LEGO Jurassic World: Indominus på fri fod
08:15

Galaksekrigerne - Sæt dig og få noget bouillabaisse (6)

Galaksekrigerne - Sæt dig og få noget bouillabaisse (6)
08:35

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:45

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
09:00

Houdini

Houdini
09:50

Vi' bare bjørne (17)

Vi' bare bjørne (17)
10:00

Vi' bare bjørne (18)

Vi' bare bjørne (18)
10:15

The Next Step (17)

The Next Step (17)
10:35

The Next Step (18)

The Next Step (18)
10:55

The Next Step (19)

The Next Step (19)
11:20

The Next Step (20)

The Next Step (20)
11:45

Klassen - Drengekærester (162)

Klassen - Drengekærester (162)
12:00

Klassen - Den falske profil (163)

Klassen - Den falske profil (163)
12:10

Klassen - Den perfekte prank (164)

Klassen - Den perfekte prank (164)
12:20

Klassen - Signe får hjemve - del 1 (165)

Klassen - Signe får hjemve - del 1 (165)
12:30

Klassen - Signe får hjemve - del 2 (166)

Klassen - Signe får hjemve - del 2 (166)
12:40

Klassen - Alle hader dig (167)

Klassen - Alle hader dig (167)
12:55

Klassen - Nye kærester (168)

Klassen - Nye kærester (168)
13:05

Klassen - Tæsk i skolegården (169)

Klassen - Tæsk i skolegården (169)
13:15

Klassen - Sviner på Insta (170)

Klassen - Sviner på Insta (170)
13:25

Klassen - Hold dig væk! (171)

Klassen - Hold dig væk! (171)
13:35

Klassen - Dårlig hårdag (172)

Klassen - Dårlig hårdag (172)
13:45

Klassen - Den hemmelige blog (173)

Klassen - Den hemmelige blog (173)
14:00

Klassen - Hvem skriver Tobias med? Del 1 (174)

Klassen - Hvem skriver Tobias med? Del 1 (174)
14:10

Klassen - Mere selvtillid (176)

Klassen - Mere selvtillid (176)
14:20

Klassen - Hvem skriver Tobias med? Del 2 (175)

Klassen - Hvem skriver Tobias med? Del 2 (175)
14:30

Pendlerkids III (12)

Pendlerkids III (12)
14:45

Pendlerkids III (13)

Pendlerkids III (13)
15:00

Asterix og Kleopatra

Asterix og Kleopatra
16:10

Junglebanden

Junglebanden
16:20

Junglebanden

Junglebanden
16:30

LEGO Guardians of the Galaxy

LEGO Guardians of the Galaxy
16:55

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
17:05

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
17:15

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
17:30

Kolonien - Silles hemmelighed (12)

Kolonien - Silles hemmelighed (12)
17:40

Klassen - Lyver Luna? Del 2 (279)

Klassen - Lyver Luna? Del 2 (279)
17:50

Klassen - Den værste sidekammerat (280)

Klassen - Den værste sidekammerat (280)
18:00

Kampen (23)

Kampen (23)
18:10

The Next Step IV (24)

The Next Step IV (24)
18:30

Designtalenterne - Outfit of the Day III - Rasmus Brohave (9)

Designtalenterne - Outfit of the Day III - Rasmus Brohave (9)
18:45

Pendlerkids II (14)

Pendlerkids II (14)
19:00

Hank Zipzer III (6)

Hank Zipzer III (6)
19:25

Vi' bare bjørne (19)

Vi' bare bjørne (19)
19:35

Vi' bare bjørne (20)

Vi' bare bjørne (20)
19:45

Vi' bare bjørne (21)

Vi' bare bjørne (21)
20:00

Gamba

Gamba
21:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
03:25

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
07:35

NBA: Indiana Pacers-Milwaukee Bucks

NBA: Indiana Pacers-Milwaukee Bucks
08:35

Tennis: WTA - Doha

Tennis: WTA - Doha
10:35

Tennis: WTA - Doha

Tennis: WTA - Doha
12:35

HåndboldMatchen: Aalborg - Bjerringbro-Silkeborg (m)

HåndboldMatchen: Aalborg - Bjerringbro-Silkeborg (m)
13:20

HåndboldMatchen: Aalborg - Bjerringbro-Silkeborg (m)

HåndboldMatchen: Aalborg - Bjerringbro-Silkeborg (m)
14:10

Alpint: VM - storslalom 1. gennemløb (k), direkte

Alpint: VM - storslalom 1. gennemløb (k), direkte
16:15

Tennis: WTA - Doha, kvartfinale, direkte

Tennis: WTA - Doha, kvartfinale, direkte
17:40

Alpint: VM - storslalom 2. gennemløb (k), direkte

Alpint: VM - storslalom 2. gennemløb (k), direkte
20:20

HåndboldMatchen: SønderjyskE - Ribe-Esbjerg (m), direkte

HåndboldMatchen: SønderjyskE - Ribe-Esbjerg (m), direkte
21:15

Sportsnyhederne

Sportsnyhederne
21:20

HåndboldMatchen: SønderjyskE - Ribe-Esbjerg (m), direkte

HåndboldMatchen: SønderjyskE - Ribe-Esbjerg (m), direkte
22:15

HåndboldMatchen: Studiet

HåndboldMatchen: Studiet
22:40

Skiskydning: World Cup - 7.5 km sprint (k)

Skiskydning: World Cup - 7.5 km sprint (k)
00:05

Tennis: WTA - Doha, kvartfinale

Tennis: WTA - Doha, kvartfinale
02:00

NBA: New Orleans Pelicans-Oklahoma City Thunder, direkte

NBA: New Orleans Pelicans-Oklahoma City Thunder, direkte
03:20

NBA: New Orleans Pelicans-Oklahoma City Thunder, direkte

NBA: New Orleans Pelicans-Oklahoma City Thunder, direkte
TV3 Sport keyboard_arrow_right
11:05

ATP World Tour 500

ATP World Tour 500
16:30

UEFA Champions League

UEFA Champions League
18:30

Premier League World

Premier League World
19:00

Dart: The Dart Show

Dart: The Dart Show
20:00

Premier League Darts

Premier League Darts
23:30

ATP World Tour 500

ATP World Tour 500
01:35

NHL

NHL
Canal 9 keyboard_arrow_right
04:35

Man Caves (1)

Man Caves (1)
04:55

Man Caves (2)

Man Caves (2)
05:20

Man Caves (7)

Man Caves (7)
06:15

Building Alaska (1)

Building Alaska (1)
06:35

Building Alaska (2)

Building Alaska (2)
07:00

Building Alaska (3)

Building Alaska (3)
07:20

Building Alaska (4)

Building Alaska (4)
07:45

Moonshiners (11)

Moonshiners (11)
08:35

Railroad Alaska (9:10)

Railroad Alaska (9:10)
09:25

Railroad Alaska (10:10)

Railroad Alaska (10:10)
10:20

Tanked (18)

Tanked (18)
11:15

Tanked (19)

Tanked (19)
12:20

Homeshopping (29)

Homeshopping (29)
13:25

Buying Alaska (5)

Buying Alaska (5)
13:55

Treehouse Masters (6)

Treehouse Masters (6)
14:55

Treehouse Masters (7)

Treehouse Masters (7)
15:55

How Do They Do It? (7)

How Do They Do It? (7)
16:25

How Do They Do It? (8)

How Do They Do It? (8)
17:00

How Do They Do It? (9)

How Do They Do It? (9)
17:30

How Do They Do It? (10)

How Do They Do It? (10)
18:00

Man Caves (4)

Man Caves (4)
18:30

Man Caves (5)

Man Caves (5)
19:00

Man Caves (6)

Man Caves (6)
19:30

Man Caves (7)

Man Caves (7)
20:00

American Diner Revival (4)

American Diner Revival (4)
20:30

American Diner Revival (5)

American Diner Revival (5)
21:00

Special Victims Unit (16)

Special Victims Unit (16)
22:00

Special Victims Unit (17)

Special Victims Unit (17)
23:00

M*A*S*H (21)

M*A*S*H (21)
23:35

M*A*S*H (22)

M*A*S*H (22)
00:10

M*A*S*H (241)

M*A*S*H (241)
00:40

M*A*S*H (242)

M*A*S*H (242)
01:15

American Diner Revival (4)

American Diner Revival (4)
01:45

American Diner Revival (5)

American Diner Revival (5)
02:15

How Do They Do It? (7)

How Do They Do It? (7)
02:45

How Do They Do It? (8)

How Do They Do It? (8)
03:15

How Do They Do It? (9)

How Do They Do It? (9)
03:40

How Do They Do It? (10)

How Do They Do It? (10)
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
05:00

Den lille prinsesse (10)

Den lille prinsesse (10)
05:10

Søpapegøjernes ø II (27)

Søpapegøjernes ø II (27)
05:20

Ellevilde Ella

Ellevilde Ella
05:25

Ramasjang Mysteriet V (7)

Ramasjang Mysteriet V (7)
05:55

Chuggington (5)

Chuggington (5)
06:05

Morten Skildpadde II (16)

Morten Skildpadde II (16)
06:30

Sprinter Galore III - Kommunen (3)

Sprinter Galore III - Kommunen (3)
06:45

Inui (23)

Inui (23)
06:55

Pingu (22)

Pingu (22)
07:05

Astrid og Adrian flytter (9)

Astrid og Adrian flytter (9)
07:15

Vidundervovsen Vaffel (13)

Vidundervovsen Vaffel (13)
07:30

Miffys helt egen film

Miffys helt egen film
08:35

Walter og Trofast - En særlig ferietur

Walter og Trofast - En særlig ferietur
09:00

MGP 2015

MGP 2015
10:55

F for får V (9)

F for får V (9)
11:05

Pyjamasheltene (44)

Pyjamasheltene (44)
11:15

Didrik Drage (10)

Didrik Drage (10)
11:25

Wild Kratts (14)

Wild Kratts (14)
11:50

Zorro (22)

Zorro (22)
12:10

Onkel Rejes sørøvershow II (7)

Onkel Rejes sørøvershow II (7)
12:30

Ramasjang Mysteriet V (9)

Ramasjang Mysteriet V (9)
13:00

Rosa fra Rouladegade II (3)

Rosa fra Rouladegade II (3)
13:30

På tur med far - Julegaven til Prik

På tur med far - Julegaven til Prik
13:45

Op og Hop II (8)

Op og Hop II (8)
13:55

Sikker & Søn IV (7)

Sikker & Søn IV (7)
14:10

Onkel Rejes Sørøvershow (8)

Onkel Rejes Sørøvershow (8)
14:35

Sofus II (7)

Sofus II (7)
14:50

Hemmelige dyr: Det høje skrig (9)

Hemmelige dyr: Det høje skrig (9)
15:00

Ernest & Celestine (15)

Ernest & Celestine (15)
15:15

Gurli Gris VI (15)

Gurli Gris VI (15)
15:20

Kika og Bob (3)

Kika og Bob (3)
15:35

Junglebogen (29)

Junglebogen (29)
15:45

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven
16:00

Didrik Drage (11)

Didrik Drage (11)
16:10

Pyjamasheltene (46)

Pyjamasheltene (46)
16:25

Paw Patrol IV (18)

Paw Patrol IV (18)
16:45

Vidundervovsen Vaffel (14)

Vidundervovsen Vaffel (14)
17:00

Skæg med matematik (7)

Skæg med matematik (7)
17:30

Astrid og Adrian flytter (10)

Astrid og Adrian flytter (10)
17:35

Motor Mille og Børnebanden (7)

Motor Mille og Børnebanden (7)
18:00

Albi

Albi
18:05

F for får V (14)

F for får V (14)
18:15

Lille Roy (30)

Lille Roy (30)
18:30

Grumme rim (1:2)

Grumme rim (1:2)
19:00

Grumme rim (2:2)

Grumme rim (2:2)
19:30

Onkel Rejes Heavyband (6)

Onkel Rejes Heavyband (6)
19:45

Yakari IV (10)

Yakari IV (10)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
05:30

Watts

Watts
06:20

OL-Magasinet: Hall of Fame - Pyeongchang

OL-Magasinet: Hall of Fame - Pyeongchang
07:30

Billard: Snooker - Welsh Open

Billard: Snooker - Welsh Open
08:55

Formel E: Mexico VM-afdeling

Formel E: Mexico VM-afdeling
09:26

Fægtning: Grand Prix Series Top 5

Fægtning: Grand Prix Series Top 5
09:30

Watts

Watts
09:55

Alpint: World Cup

Alpint: World Cup
10:55

Skiskydning: World Cup

Skiskydning: World Cup
11:55

Nordisk kombineret: World Cup

Nordisk kombineret: World Cup
12:30

Alpint: World Cup

Alpint: World Cup
13:45

Billard: Snooker - Welsh Open

Billard: Snooker - Welsh Open
17:55

Golf: Bag om PGA Tour

Golf: Bag om PGA Tour
18:30

Watts

Watts
18:50

Fodbold: Europa League: Lazio-Sevilla FC

Fodbold: Europa League: Lazio-Sevilla FC
20:55

Fodbold: Europa League: Celtic-Valencia

Fodbold: Europa League: Celtic-Valencia
23:00

Golf: PGA Tour

Golf: PGA Tour
00:00

Golf: PGA Tour - Højdepunkter

Golf: PGA Tour - Højdepunkter
01:00

Billard: Snooker - World Grand Prix

Billard: Snooker - World Grand Prix
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
04:30

SNOOKER: Home Nations Series fra Cardiff, Wales

SNOOKER: Home Nations Series fra Cardiff, Wales
06:33

SKISKYDNING: World Cup fra Canmore, Canada

SKISKYDNING: World Cup fra Canmore, Canada
07:36

SKIHOP: World Cup fra Oberstdorf, Tyskland

SKIHOP: World Cup fra Oberstdorf, Tyskland
08:36

NORDISK KOMBINATION: World Cup fra Lahti, Finland

NORDISK KOMBINATION: World Cup fra Lahti, Finland
09:06

SNOOKER: Home Nations Series fra Cardiff, Wales

SNOOKER: Home Nations Series fra Cardiff, Wales
10:07

SNOOKER: Home Nations Series fra Cardiff, Wales

SNOOKER: Home Nations Series fra Cardiff, Wales
11:02

SNOOKER: Home Nations Series fra Cardiff, Wales

SNOOKER: Home Nations Series fra Cardiff, Wales
13:00

SKIHOP: World Cup fra Oberstdorf, Tyskland

SKIHOP: World Cup fra Oberstdorf, Tyskland
14:02

ALPINT: VM fra Åre, Sverige

ALPINT: VM fra Åre, Sverige
15:32

SKIHOP: World Cup fra Oberstdorf, Tyskland

SKIHOP: World Cup fra Oberstdorf, Tyskland
16:45

ALPINT: VM fra Åre, Sverige

ALPINT: VM fra Åre, Sverige
17:15

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
17:22

ALPINT: VM fra Åre, Sverige

ALPINT: VM fra Åre, Sverige
19:07

SKISKYDNING: World Cup, USA

SKISKYDNING: World Cup, USA
20:32

SNOOKER: Home Nations Series fra Cardiff, Wales

SNOOKER: Home Nations Series fra Cardiff, Wales
23:57

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
00:05

ALPINT: VM fra Åre, Sverige

ALPINT: VM fra Åre, Sverige
00:33

SKISKYDNING: World Cup, USA

SKISKYDNING: World Cup, USA
01:28

SKIHOP: World Cup fra Oberstdorf, Tyskland

SKIHOP: World Cup fra Oberstdorf, Tyskland
03:00

SKISKYDNING: World Cup, USA

SKISKYDNING: World Cup, USA
TLC keyboard_arrow_right
06:00

Say Yes to the Dress (S14E4)

Say Yes to the Dress (S14E4)
06:25

Something Borrowed, Something New (S3E14)

Something Borrowed, Something New (S3E14)
06:55

Something Borrowed, Something New (S3E15)

Something Borrowed, Something New (S3E15)
07:20

Say Yes to the Dress (S7E2)

Say Yes to the Dress (S7E2)
07:50

Say Yes to the Dress (S7E3)

Say Yes to the Dress (S7E3)
08:15

90 Days to Wed (S4E3)

90 Days to Wed (S4E3)
09:05

A Baby Story (S11E3)

A Baby Story (S11E3)
09:35

A Baby Story (S11E4)

A Baby Story (S11E4)
10:00

I Didn't Know I Was Pregnant (S4E2)

I Didn't Know I Was Pregnant (S4E2)
10:30

I Didn't Know I Was Pregnant (S4E3)

I Didn't Know I Was Pregnant (S4E3)
11:00

Say Yes to the Dress (S14E12)

Say Yes to the Dress (S14E12)
11:30

Say Yes to the Dress (S14E13)

Say Yes to the Dress (S14E13)
12:00

MasterChef Australia (S10E24)

MasterChef Australia (S10E24)
13:00

90 Days to Wed (S4E3)

90 Days to Wed (S4E3)
14:00

The Next Great Baker (S3E3)

The Next Great Baker (S3E3)
15:00

Extreme Couponing (S1E8)

Extreme Couponing (S1E8)
15:30

Extreme Couponing (S1E9)

Extreme Couponing (S1E9)
16:00

Something Borrowed, Something New (S3E16)

Something Borrowed, Something New (S3E16)
16:30

Something Borrowed, Something New (S3E17)

Something Borrowed, Something New (S3E17)
17:00

Baby Changes Everything (S3E5)

Baby Changes Everything (S3E5)
18:00

Say Yes to the Dress (S14E14)

Say Yes to the Dress (S14E14)
18:30

Say Yes to the Dress (S14E15)

Say Yes to the Dress (S14E15)
19:00

Cake Boss (S4E19)

Cake Boss (S4E19)
19:30

Cake Boss (S4E20)

Cake Boss (S4E20)
20:00

MasterChef Australia (S10E25)

MasterChef Australia (S10E25)
21:30

My 600lb Life (S7E1)

My 600lb Life (S7E1)
23:30

Too Ugly For Love? (S2E1)

Too Ugly For Love? (S2E1)
00:30

My 600lb Life (S4E3)

My 600lb Life (S4E3)
01:30

Scorned: Crimes of Passion (S2E4)

Scorned: Crimes of Passion (S2E4)
02:30

My 600lb Life (S7E1)

My 600lb Life (S7E1)
Animal Planet keyboard_arrow_right
04:49

Pit Bulls & Parolees (S8E16)

Pit Bulls & Parolees (S8E16)
06:00

Meet The Sloths (S1E8)

Meet The Sloths (S1E8)
06:25

Pit Bulls & Parolees (S8E7)

Pit Bulls & Parolees (S8E7)
07:15

Pit Bulls & Parolees (S8E8)

Pit Bulls & Parolees (S8E8)
08:10

Pit Bulls & Parolees (S8E9)

Pit Bulls & Parolees (S8E9)
09:05

Pit Bulls & Parolees (S8E10)

Pit Bulls & Parolees (S8E10)
10:00

Pit Bulls & Parolees (S8E11)

Pit Bulls & Parolees (S8E11)
10:55

Pit Bulls & Parolees (S8E12)

Pit Bulls & Parolees (S8E12)
11:50

Adrift: 47 Days with Sharks

Adrift: 47 Days with Sharks
12:45

Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet (S3E12)

Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet (S3E12)
13:40

Insane Pools: Off the Deep End (S3E2)

Insane Pools: Off the Deep End (S3E2)
14:35

Intruders (S1E3)

Intruders (S1E3)
15:30

O'Shea's Big Adventure (S4E2)

O'Shea's Big Adventure (S4E2)
16:25

Animal Cops Phoenix (S15E9)

Animal Cops Phoenix (S15E9)
17:20

How Not to Become Shark Bait

How Not to Become Shark Bait
18:15

How Sharks Hunt

How Sharks Hunt
19:10

North Woods Law (S5E22)

North Woods Law (S5E22)
20:05

Wildest Islands (S2E4)

Wildest Islands (S2E4)
21:00

Intruders (S1E4)

Intruders (S1E4)
21:55

Pit Bulls & Parolees (S8E17)

Pit Bulls & Parolees (S8E17)
22:50

How Sharks Hunt

How Sharks Hunt
23:45

North Woods Law (S5E22)

North Woods Law (S5E22)
00:40

Intruders (S1E4)

Intruders (S1E4)
01:35

How Not to Become Shark Bait

How Not to Become Shark Bait
02:25

How Sharks Hunt

How Sharks Hunt
03:15

North Woods Law (S5E22)

North Woods Law (S5E22)
National Geographic keyboard_arrow_right
06:00

Yukon Gold (S4E10)

Yukon Gold (S4E10)
07:00

Yukon Gold (S4E11)

Yukon Gold (S4E11)
08:00

Wicked Tuna (S2E13)

Wicked Tuna (S2E13)
09:00

Vintervejens Helte: Norge (S2E6)

Vintervejens Helte: Norge (S2E6)
10:00

Undersøgelse af flystyrt (S5E2)

Undersøgelse af flystyrt (S5E2)
11:00

Undersøgelse af flystyrt (S5E3)

Undersøgelse af flystyrt (S5E3)
12:00

Dubais lufthavn (S1E5)

Dubais lufthavn (S1E5)
13:00

Airport Security: Peru (S3E6)

Airport Security: Peru (S3E6)
14:00

Den utrolige dr. Pol (S7E12)

Den utrolige dr. Pol (S7E12)
15:00

Det bedste fra Den lovløse ø (S1E6)

Det bedste fra Den lovløse ø (S1E6)
16:00

Alaska Wing Men (S2E5)

Alaska Wing Men (S2E5)
17:00

Vintervejens Helte: Norge (S3E8)

Vintervejens Helte: Norge (S3E8)
18:00

Grænsen er nået (S1E7)

Grænsen er nået (S1E7)
19:00

Undersøgelse af flystyrt (S12E10)

Undersøgelse af flystyrt (S12E10)
20:00

Det bedste fra Primal Survivor (S1E6)

Det bedste fra Primal Survivor (S1E6)
21:00

Megafabrikker - Superbiler (S1E58)

Megafabrikker - Superbiler (S1E58)
22:00

Biler i nød (S6E4)

Biler i nød (S6E4)
23:00

Undersøgelse af flystyrt (S10E7)

Undersøgelse af flystyrt (S10E7)
00:00

Vintervejens Helte: Norge (S1E9)

Vintervejens Helte: Norge (S1E9)
01:00

Det bedste fra Den lovløse ø (S1E5)

Det bedste fra Den lovløse ø (S1E5)
02:00

Megafabrikker - Superbiler (S1E58)

Megafabrikker - Superbiler (S1E58)
03:00

Biler i nød (S6E4)

Biler i nød (S6E4)
Discovery Science keyboard_arrow_right
04:48

How It's Made (S18E4)

How It's Made (S18E4)
06:00

How Do They Do It? (S12E7)

How Do They Do It? (S12E7)
06:26

Blowing Up History (S3E6)

Blowing Up History (S3E6)
07:14

Alaska Mega Machines (S1E4)

Alaska Mega Machines (S1E4)
08:02

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E3)

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E3)
08:50

How Do They Do It? (S12E17)

How Do They Do It? (S12E17)
09:14

How It's Made (S18E4)

How It's Made (S18E4)
09:38

Blowing Up History (S3E6)

Blowing Up History (S3E6)
10:26

Sci-Fi Saved My Life (S1E1)

Sci-Fi Saved My Life (S1E1)
11:14

Alaska Mega Machines (S1E4)

Alaska Mega Machines (S1E4)
12:02

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E3)

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E3)
12:50

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S4E4)

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S4E4)
13:38

How Do They Do It? (S12E17)

How Do They Do It? (S12E17)
14:02

How It's Made (S18E4)

How It's Made (S18E4)
14:26

Blowing Up History (S3E6)

Blowing Up History (S3E6)
15:14

Sci-Fi Saved My Life (S1E1)

Sci-Fi Saved My Life (S1E1)
16:02

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E3)

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E3)
16:50

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S4E6)

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S4E6)
17:40

How Do They Do It? (S12E18)

How Do They Do It? (S12E18)
18:05

How It's Made (S18E5)

How It's Made (S18E5)
18:30

How It's Made (S26E25)

How It's Made (S26E25)
18:55

How It's Made (S26E26)

How It's Made (S26E26)
19:20

Alaska Mega Machines (S1E5)

Alaska Mega Machines (S1E5)
20:10

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E4)

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E4)
21:00

How It's Made (S26E25)

How It's Made (S26E25)
21:25

How It's Made (S26E26)

How It's Made (S26E26)
21:50

Sci-Fi Saved My Life (S1E2)

Sci-Fi Saved My Life (S1E2)
22:40

How Do They Do It? (S12E18)

How Do They Do It? (S12E18)
23:05

How It's Made (S18E5)

How It's Made (S18E5)
23:30

Alaska Mega Machines (S1E5)

Alaska Mega Machines (S1E5)
00:20

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S4E6)

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S4E6)
01:10

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E4)

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E4)
02:00

How It's Made (S26E25)

How It's Made (S26E25)
02:24

How It's Made (S26E26)

How It's Made (S26E26)
02:48

Sci-Fi Saved My Life (S1E2)

Sci-Fi Saved My Life (S1E2)
03:36

Alaska Mega Machines (S1E5)

Alaska Mega Machines (S1E5)
Xee keyboard_arrow_right
04:45

My Name Is Earl (S1E17)

My Name Is Earl (S1E17)
05:10

Raising Hope (S1E18)

Raising Hope (S1E18)
05:35

Raising Hope (S1E19)

Raising Hope (S1E19)
06:00

My Name Is Earl (S1E18)

My Name Is Earl (S1E18)
06:30

My Name Is Earl (S1E19)

My Name Is Earl (S1E19)
07:00

Raising Hope (S1E19)

Raising Hope (S1E19)
07:30

Et umage par (S1E19)

Et umage par (S1E19)
08:00

The Good Doctor (S1E9)

The Good Doctor (S1E9)
08:45

Damerne om det runde bord (S1E5)

Damerne om det runde bord (S1E5)
09:05

Damerne om det runde bord (S1E6)

Damerne om det runde bord (S1E6)
09:20

Bye Bye Baby (S1E2)

Bye Bye Baby (S1E2)
09:50

MacGyver (S1E14)

MacGyver (S1E14)
10:45

Kongen af Queens (S1E18)

Kongen af Queens (S1E18)
11:10

Kongen af Queens (S1E19)

Kongen af Queens (S1E19)
11:40

How I Met Your Mother (S1E19)

How I Met Your Mother (S1E19)
12:10

Raising Hope (S1E20)

Raising Hope (S1E20)
12:40

Raising Hope (S1E21)

Raising Hope (S1E21)
13:10

Et umage par (S1E20)

Et umage par (S1E20)
13:40

Et umage par (S1E21)

Et umage par (S1E21)
14:10

My Name Is Earl (S1E20)

My Name Is Earl (S1E20)
14:40

My Name Is Earl (S1E21)

My Name Is Earl (S1E21)
15:10

MacGyver (S1E15)

MacGyver (S1E15)
16:05

The Resident (S1E3)

The Resident (S1E3)
17:00

Kongen af Queens (S1E20)

Kongen af Queens (S1E20)
17:30

Kongen af Queens (S1E21)

Kongen af Queens (S1E21)
18:00

How I Met Your Mother (S1E20)

How I Met Your Mother (S1E20)
18:30

How I Met Your Mother (S1E21)

How I Met Your Mother (S1E21)
19:00

Family Guy (S11E19)

Family Guy (S11E19)
19:30

Family Guy (S11E20)

Family Guy (S11E20)
20:00

MacGyver (S1E16)

MacGyver (S1E16)
21:00

Family Guy (S17E4)

Family Guy (S17E4)
21:25

Family Guy (S17E5)

Family Guy (S17E5)
21:50

29 (S1E1)

29 (S1E1)
22:10

29 (S1E2)

29 (S1E2)
22:30

29 (S1E3)

29 (S1E3)
22:50

Dybvads Sofa (S1E1)

Dybvads Sofa (S1E1)
23:05

Dybvads Sofa (S1E2)

Dybvads Sofa (S1E2)
23:20

Dybvads Sofa (S1E3)

Dybvads Sofa (S1E3)
23:30

Dybvads Sofa (S1E4)

Dybvads Sofa (S1E4)
23:40

I Kina går det godt (S1E7)

I Kina går det godt (S1E7)
00:00

I Kina går det godt (S1E8)

I Kina går det godt (S1E8)
00:20

The Orville (S1E4)

The Orville (S1E4)
01:20

Family Guy (S17E5)

Family Guy (S17E5)
01:50

Family Guy (S11E18)

Family Guy (S11E18)
02:20

Family Guy (S11E19)

Family Guy (S11E19)
02:50

How I Met Your Mother (S1E18)

How I Met Your Mother (S1E18)
03:15

The Passage (S1E4)

The Passage (S1E4)