Dansk kendispar er splittet: Dette gik galt

Dansk kendispar er splittet: Dette gik galt

Dansk kendispar er splittet: Dette gik galt
Verdenskendt sangerinde bryder forlovelsen

Verdenskendt sangerinde bryder forlovelsen

Verdenskendt sangerinde bryder forlovelsen
Eminem rapper om terrorangreb

Eminem rapper om terrorangreb

Eminem rapper om terrorangreb
Verdensstjernen Cardi B får tilhold

Verdensstjernen Cardi B får tilhold

Verdensstjernen Cardi B får tilhold
Oscar-værten trækker sig efter homofobiske udtalelser

Oscar-værten trækker sig efter homofobiske udtalelser

Oscar-værten trækker sig efter homofobiske udtalelser
DR1 keyboard_arrow_right
05:55

Godsejernes Jul (1)

Godsejernes Jul (1)
06:25

Søren Ryge: En legehave

Søren Ryge: En legehave
06:55

Langt fra Borgen

Langt fra Borgen
07:20

Aftenshowet

Aftenshowet
07:45

Royalisterne (7:10)

Royalisterne (7:10)
08:10

Kim Larsen - vennernes farvel

Kim Larsen - vennernes farvel
08:40

Manipulator - Julespecial

Manipulator - Julespecial
09:10

Gintberg på Kanten (7:7)

Gintberg på Kanten (7:7)
09:40

En ny begyndelse V (6:12)

En ny begyndelse V (6:12)
10:30

Antikkrejlerne XVII (24)

Antikkrejlerne XVII (24)
11:15

Antikkrejlerne XVII (25)

Antikkrejlerne XVII (25)
12:00

Bonderøven (4:8)

Bonderøven (4:8)
12:45

Made in Denmark Jul (2:3)

Made in Denmark Jul (2:3)
13:15

Bergerac: Lohan-dukkerne

Bergerac: Lohan-dukkerne
14:10

Skiskydning: World Cup Hochfilzen, Sprint (m), direkte

Skiskydning: World Cup Hochfilzen, Sprint (m), direkte
16:05

Fader Brown (39)

Fader Brown (39)
16:50

En ny begyndelse V (7:12)

En ny begyndelse V (7:12)
17:50

TV AVISEN

TV AVISEN
18:00

Skattejægerne 2014 (14)

Skattejægerne 2014 (14)
18:30

TV AVISEN med Sporten

TV AVISEN med Sporten
19:00

Disney sjov

Disney sjov
19:30

Theo & Den Magiske Talisman (14:24)

Theo & Den Magiske Talisman (14:24)
19:50

Hjalte og Tjelles Super Giga Fede Juleshow (6:11)

Hjalte og Tjelles Super Giga Fede Juleshow (6:11)
20:00

Hvem var det nu vi var

Hvem var det nu vi var
21:00

TV AVISEN

TV AVISEN
21:15

Vores vejr

Vores vejr
21:25

Dead Man Down

Amerikansk actionthriller fra 2013
play_arrow
Dead Man Down
23:15

Kapring i høj fart

Amerikansk actionfilm fra 1995
play_arrow
Kapring i høj fart
00:50

Inspector Morse: Da capo

Engelsk krimi fra 1991
Inspector Morse: Da capo
02:35

Hercule Poirot: Liget på golfbanen

Krimiserie med David Suchet som Agatha Christies berømte detektiv
Hercule Poirot: Liget på golfbanen
04:20

Made in Denmark Jul (2:3)

Made in Denmark Jul (2:3)
04:45

Skattejægerne 2014 (14)

Skattejægerne 2014 (14)
TV2 keyboard_arrow_right
06:30

Go' morgen Danmark

Go' morgen Danmark
12:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
12:30

Regionale nyheder

Regionale nyheder
12:40

Krejlerkongen

Krejlerkongen
13:10

Krejlerkongen

Krejlerkongen
13:40

Krejlerkongen

Krejlerkongen
14:15

Jul på Ledreborg Slot

Jul på Ledreborg Slot
14:50

Jul i familien

Jul i familien
15:20

Jul i familien

Jul i familien
15:55

Alletiders Julemand (14)

Alletiders Julemand (14)
16:25

Tvillingerne og Julemanden (13)

Tvillingerne og Julemanden (13)
17:00

Håndbold: EM-studiet

Håndbold: EM-studiet
17:25

Håndbold: EM - Semifinale, direkte

Håndbold: EM - Semifinale, direkte
18:10

Nyhederne

Nyhederne
18:15

Håndbold: EM - Semifinale, direkte

Håndbold: EM - Semifinale, direkte
19:10

Nyhederne

Nyhederne
19:35

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

Tvillingerne og Julemanden (14)

Tvillingerne og Julemanden (14)
20:30

Håndbold: EM-studiet

Håndbold: EM-studiet
20:50

Håndbold: EM, direkte

Håndbold: EM, direkte
21:40

Håndbold: EM, direkte

Håndbold: EM, direkte
22:40

Håndbold: EM-studiet

Håndbold: EM-studiet
23:10

Britain's Got Talent

Britain's Got Talent
00:25

Britain's Got Talent - afgørelsen

Britain's Got Talent - afgørelsen
00:55

Thomas Ejes 35 års jubilæumsshow

Thomas Ejes 35 års jubilæumsshow
01:55

Thomas Ejes 35 års jubilæumsshow

Thomas Ejes 35 års jubilæumsshow
02:55

Tilfældige hjerter

Amr. romantisk drama fra 1999
play_arrow
Tilfældige hjerter
TV3 keyboard_arrow_right
06:20

Revenge Body With Khloé Kardashian (S1E3)

Revenge Body With Khloé Kardashian (S1E3)
07:15

Rob & Chyna (S1E4)

Rob & Chyna (S1E4)
08:10

Luksusfælden (S4E8)

Luksusfælden (S4E8)
09:10

Luksusfælden (S4E11)

Luksusfælden (S4E11)
10:10

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S4E5)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S4E5)
11:00

Masterchef Jul (S2E8)

Masterchef Jul (S2E8)
12:00

Rob & Chyna (S1E5)

Rob & Chyna (S1E5)
13:00

The Kardashians indtager New York (S2E8)

The Kardashians indtager New York (S2E8)
14:00

The Kardashians indtager New York (S2E9)

The Kardashians indtager New York (S2E9)
15:00

Real Housewives of Beverly Hills (S2E20)

Real Housewives of Beverly Hills (S2E20)
16:00

Real Housewives of Beverly Hills (S2E21)

Real Housewives of Beverly Hills (S2E21)
17:00

Luksusfælden (S14E5)

Luksusfælden (S14E5)
18:00

Masterchef Jul (S2E8)

Masterchef Jul (S2E8)
19:00

Keeping Up With the Kardashians (S13E10)

Keeping Up With the Kardashians (S13E10)
20:00

Will & Grace (S9E12)

Will & Grace (S9E12)
20:30

Veronica Mars

Amerikansk krimidrama fra 2014
play_arrow
Veronica Mars
22:40

Den Røde Drage

Amerikansk/tysk thriller fra 2002
play_arrow
Den Røde Drage
01:10

NCIS (S7E23)

NCIS (S7E23)
02:00

NCIS (S7E24)

NCIS (S7E24)
02:50

Bones (S10E16)

Bones (S10E16)
03:35

Bones (S10E17)

Bones (S10E17)
04:25

Shades of Blue (S1E7)

Shades of Blue (S1E7)
Kanal 5 keyboard_arrow_right
06:35

Salvage Hunters (2)

Salvage Hunters (2)
07:25

Forsvundet

Forsvundet
08:15

Forsvundet

Forsvundet
09:05

Mom (4)

Mom (4)
09:30

Mom (5)

Mom (5)
09:50

5. Halvleg

5. Halvleg
10:50

5. Halvleg

5. Halvleg
11:50

CSI (61)

CSI (61)
13:05

CSI (62)

CSI (62)
14:05

CSI: NY (21)

CSI: NY (21)
15:00

CSI: NY (22)

CSI: NY (22)
16:00

Special Victims Unit (137)

Special Victims Unit (137)
17:00

Special Victims Unit (138)

Special Victims Unit (138)
18:00

The Big Bang Theory (12)

The Big Bang Theory (12)
18:30

The Big Bang Theory (13)

The Big Bang Theory (13)
19:00

The Big Bang Theory (14)

The Big Bang Theory (14)
19:25

The Big Bang Theory (15)

The Big Bang Theory (15)
19:55

Fartjagt: Københavns Politi (5)

Fartjagt: Københavns Politi (5)
21:00

Suicide Squad

Amr. actioneventyr fra 2016
play_arrow
Suicide Squad
23:30

Green Lantern

Amr. drama fra 2011
play_arrow
Green Lantern
01:50

W

Amr. drama fra 2008
W
04:05

Gidseltagningen (4)

Gidseltagningen (4)
04:50

House Hunters International (4)

House Hunters International (4)
DR2 keyboard_arrow_right
09:30

Quizzen med Gyrith Cecilie Ross

Quizzen med Gyrith Cecilie Ross
10:00

Hjælp, jeg er vred (3:4)

Hjælp, jeg er vred (3:4)
10:30

Kampen om det rene vand (3:3)

Kampen om det rene vand (3:3)
11:20

Libyen - dagbog fra revolutionen

Libyen - dagbog fra revolutionen
12:15

Himalaya: En livsfarlig ekspedition (3:5)

Himalaya: En livsfarlig ekspedition (3:5)
13:00

Psykiatri i Mexico

Psykiatri i Mexico
13:25

Gadebørn udgiver avis i Indien

Gadebørn udgiver avis i Indien
13:50

Ægyptens gravrøvere

Ægyptens gravrøvere
14:15

Jordemoder i junglen

Jordemoder i junglen
14:40

Den bitre smag af teflon

Den bitre smag af teflon
16:05

Facebook (2:2)

Facebook (2:2)
17:00

DR2 Dagen

DR2 Dagen
18:30

Husker du 1960'erne - Ungdomsoprøret

Husker du 1960'erne - Ungdomsoprøret
19:15

Husker du - Highlights fra 1960'erne

Husker du - Highlights fra 1960'erne
20:00

True Story

Amerikansk drama fra 2015
play_arrow
True Story
21:35

De superrige gangster-konger

De superrige gangster-konger
22:30

Deadline

Deadline
23:00

Seniormagasinet

Seniormagasinet
23:05

JERSILD minus SPIN

JERSILD minus SPIN
23:50

69 minutter af 86 dage

69 minutter af 86 dage
01:00

Den ukuelige minerydder

Den ukuelige minerydder
02:00

Kvindelig omskæring

Kvindelig omskæring
02:50

Deadline Nat

Deadline Nat
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
06:20

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
07:00

Ugly Betty (40)

Ugly Betty (40)
07:50

Ugly Betty (41)

Ugly Betty (41)
08:35

Beverly Hills 90210 (212)

Beverly Hills 90210 (212)
09:25

Beverly Hills 90210 (213)

Beverly Hills 90210 (213)
10:15

Beverly Hills 90210 (214)

Beverly Hills 90210 (214)
11:05

Beverly Hills 90210 (215)

Beverly Hills 90210 (215)
11:55

Sex and the City (7)

Sex and the City (7)
12:30

Sex and the City (8)

Sex and the City (8)
13:10

Desperate Housewives (100)

Desperate Housewives (100)
13:55

Desperate Housewives (101)

Desperate Housewives (101)
14:45

Ugly Betty (42)

Ugly Betty (42)
15:35

Ugly Betty (43)

Ugly Betty (43)
16:25

American Dad (9)

American Dad (9)
16:45

American Dad (10)

American Dad (10)
17:10

Family Guy

Family Guy
17:40

Family Guy

Family Guy
18:10

Modern Family (152)

Modern Family (152)
18:40

Modern Family (153)

Modern Family (153)
19:10

BLAST Pro Series 2018: Optaktsstudie

BLAST Pro Series 2018: Optaktsstudie
19:50

BLAST Pro Series 2018: Astralis-FaZe, direkte

BLAST Pro Series 2018: Astralis-FaZe, direkte
21:10

BLAST Pro Series 2018: NaVi-Astralis, direkte

BLAST Pro Series 2018: NaVi-Astralis, direkte
22:45

BLAST Pro Series 2018: Nedtaktsstudie, direkte

BLAST Pro Series 2018: Nedtaktsstudie, direkte
23:35

Eddie Murphy - ligepå og rå!

Eddie Murphy - ligepå og rå!
01:10

Live at the Apollo

Live at the Apollo
02:00

Stand Up Central

Stand Up Central
02:30

Stand Up Central

Stand Up Central
03:00

Menneskekender

Menneskekender
03:55

Top 20 Funniest

Top 20 Funniest
04:45

Impractical Jokers

Impractical Jokers
TV3+ keyboard_arrow_right
06:25

Community (S2E17)

Community (S2E17)
06:50

Community (S2E18)

Community (S2E18)
07:15

The Late Late Show with James Corden (S5E41)

The Late Late Show with James Corden (S5E41)
08:05

Numbers (S2E21)

Numbers (S2E21)
09:00

Numbers (S2E22)

Numbers (S2E22)
10:00

Bones (S7E1)

Bones (S7E1)
11:00

Bones (S7E2)

Bones (S7E2)
12:00

Hawaii Five-0 (S1E20)

Hawaii Five-0 (S1E20)
13:00

Hawaii Five-0 (S1E21)

Hawaii Five-0 (S1E21)
14:00

NCIS: Los Angeles (S7E18)

NCIS: Los Angeles (S7E18)
15:00

NCIS: Los Angeles (S7E19)

NCIS: Los Angeles (S7E19)
16:00

NCIS (S11E6)

NCIS (S11E6)
16:55

NCIS (S11E7)

NCIS (S11E7)
17:50

Dødbringende våben (S1E10)

Dødbringende våben (S1E10)
18:50

Tilbage til fremtiden 2

Amerikansk Sci-Fi komedie fra 1989
Tilbage til fremtiden 2
21:00

Tilbage til fremtiden 3

Amerikansk Sci-Fi komedie fra 1990
Tilbage til fremtiden 3
23:30

Bad Ass 2: Bad Asses

Amerikansk action-komedie fra 2014
play_arrow
Bad Ass 2: Bad Asses
01:30

Bad Asses on the Bayou

Amerikansk actionkomedie fra 2015
play_arrow
Bad Asses on the Bayou
03:10

Last Man on Earth (S2E16)

Last Man on Earth (S2E16)
03:35

Last Man on Earth (S2E17)

Last Man on Earth (S2E17)
04:00

The Late Late Show with James Corden (S5E43)

The Late Late Show with James Corden (S5E43)
04:45

Rosewood (S1E8)

Rosewood (S1E8)
6'eren keyboard_arrow_right
06:05

Diners, Drive-Ins and Dives (11)

Diners, Drive-Ins and Dives (11)
06:30

Diners, Drive-Ins and Dives (12)

Diners, Drive-Ins and Dives (12)
06:55

Diners, Drive-Ins and Dives (13)

Diners, Drive-Ins and Dives (13)
07:20

Log Cabin Living (8)

Log Cabin Living (8)
07:45

Log Cabin Living (9)

Log Cabin Living (9)
09:05

Tanked (7)

Tanked (7)
09:55

Tanked (8)

Tanked (8)
11:00

Bering Sea Gold (3)

Bering Sea Gold (3)
12:00

Salvage Hunters (5)

Salvage Hunters (5)
13:00

Salvage Hunters (6)

Salvage Hunters (6)
14:00

Gold Rush (15)

Gold Rush (15)
15:00

Gold Rush (16)

Gold Rush (16)
16:00

Deadliest Catch (4)

Deadliest Catch (4)
17:00

Deadliest Catch (5)

Deadliest Catch (5)
18:05

Auction Hunters (2)

Auction Hunters (2)
18:35

Auction Hunters (3)

Auction Hunters (3)
19:05

Auction Hunters (4)

Auction Hunters (4)
19:35

Auction Hunters (5)

Auction Hunters (5)
20:00

Scorpion (9)

Scorpion (9)
21:00

Criminal Minds (13)

Criminal Minds (13)
22:00

Criminal Minds (14)

Criminal Minds (14)
23:00

Showgirls

Amr. drama fra 1995
play_arrow
Showgirls
01:40

Salvage Hunters (1)

Salvage Hunters (1)
02:40

Salvage Hunters (2)

Salvage Hunters (2)
03:35

Top Secret Swimming Holes (8)

Top Secret Swimming Holes (8)
04:25

Top Secret Swimming Holes (9)

Top Secret Swimming Holes (9)
DR3 keyboard_arrow_right
11:05

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
11:45

Kære Dagbog 2 (1:8)

Kære Dagbog 2 (1:8)
12:15

Kære Dagbog 2 (2:8)

Kære Dagbog 2 (2:8)
12:45

Mere voksen end Bjerrehuus (3:4)

Mere voksen end Bjerrehuus (3:4)
13:15

Gift ved første blik USA III (1:15)

Gift ved første blik USA III (1:15)
13:55

Gift ved første blik USA III (3:15)

Gift ved første blik USA III (3:15)
14:40

Den sidste actionhelt

Amerikansk actionkomedie fra 1993
play_arrow
Den sidste actionhelt
16:40

Superheltenes historie (5:6)

Superheltenes historie (5:6)
17:25

Ekstreme præstationer: MMA

Ekstreme præstationer: MMA
18:15

Jomfruernes klub (6:6)

Jomfruernes klub (6:6)
18:45

Alene i vildmarken USA II (12:15)

Alene i vildmarken USA II (12:15)
19:30

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
20:10

Verdens værste fængsler: Filippinerne

Verdens værste fængsler: Filippinerne
21:00

Parker

Amerikansk actionthriller fra 2013
play_arrow
Parker
22:50

Stanford-fængselseksperimentet

Amerikansk prisbelønnet autentisk drama fra 2015
Stanford-fængselseksperimentet
00:45

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
01:25

Immortals

Amerikansk actionthriller fra 2011
play_arrow
Immortals
03:10

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
04:10

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
06:50

Små og store synder (361)

Små og store synder (361)
07:45

Fornyet mistanke (100)

Fornyet mistanke (100)
08:45

Doc Martin (4)

Doc Martin (4)
09:40

Doc Martin (5)

Doc Martin (5)
10:30

Skadestuen i Holby (274)

Skadestuen i Holby (274)
11:30

Skadestuen i Holby (275)

Skadestuen i Holby (275)
12:25

Bjerglægen (15)

Bjerglægen (15)
13:20

Bjerglægen (16)

Bjerglægen (16)
14:10

Kommissær Rex (115)

Kommissær Rex (115)
15:00

Kommissær Rex (116)

Kommissær Rex (116)
15:55

Fornyet mistanke (101)

Fornyet mistanke (101)
16:55

Death in Paradise (42)

Death in Paradise (42)
17:55

Murdoch Mysterierne (99)

Murdoch Mysterierne (99)
18:50

Anne fra Grønnebakken (10)

Anne fra Grønnebakken (10)
19:40

Spørg Charlie

Spørg Charlie
20:25

The Julekalender (14) (14)

The Julekalender (14) (14)
20:40

Vagabonderne på Bakkegården

Dansk folkekomedie fra 1958
Vagabonderne på Bakkegården
22:30

Rockshow

Rockshow
23:20

Canal Wild Card (14)

Canal Wild Card (14)
23:35

The Julekalender (14) (14)

The Julekalender (14) (14)
23:55

Johnny "Kandis" Hansen solo

Johnny "Kandis" Hansen solo
01:05

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
01:55

Hotellet

Hotellet
02:45

Death in Paradise (42)

Death in Paradise (42)
03:45

Airport

Airport
04:10

Godnat

Godnat
TV3 Puls keyboard_arrow_right
07:15

Huse for millioner New York (S5E2)

Huse for millioner New York (S5E2)
08:05

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S2E12)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S2E12)
09:00

Ekstreme samlere (S5E2)

Ekstreme samlere (S5E2)
10:00

Dr. Phil (107)

Dr. Phil (107)
10:55

Dr. Phil (108)

Dr. Phil (108)
11:55

Ekstreme samlere (S5E1)

Ekstreme samlere (S5E1)
12:55

Depotjægerne (S2E16)

Depotjægerne (S2E16)
13:25

Depotjægerne (S2E17)

Depotjægerne (S2E17)
13:55

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S2E13)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S2E13)
14:55

Dr. Phil (109)

Dr. Phil (109)
15:50

Dr. Phil (110)

Dr. Phil (110)
16:45

Intet er umuligt til jul

Amerikansk juledrama fra 2015
Intet er umuligt til jul
18:40

Forvirring før jul

Amerikansk romantisk komedie fra 2013
Forvirring før jul
20:30

A Golden Christmas

Amerikansk komedie fra 2009
play_arrow
A Golden Christmas
22:25

Julekysset

Amerikansk romantisk film fra 2011
play_arrow
Julekysset
00:10

Undercover Boss US (S6E5)

Undercover Boss US (S6E5)
01:10

Undercover Boss US (S6E6)

Undercover Boss US (S6E6)
02:10

Fra skrot til slot (S5E2)

Fra skrot til slot (S5E2)
03:05

Fra skrot til slot (S5E4)

Fra skrot til slot (S5E4)
03:55

#killerpost (S1E7)

#killerpost (S1E7)
04:45

#killerpost (S1E8)

#killerpost (S1E8)
Kanal 4 keyboard_arrow_right
06:20

Sofias Engle (3)

Sofias Engle (3)
07:10

Long Island Medium (1)

Amr. underholdningsprogram fra 2016
Long Island Medium (1)
09:05

Caribbean Life (10)

Caribbean Life (10)
09:30

Caribbean Life (11)

Caribbean Life (11)
09:55

Long Island Medium (2)

Long Island Medium (2)
10:55

Bargain Mansions (12)

Bargain Mansions (12)
11:30

Bargain Mansions (13)

Bargain Mansions (13)
11:50

Say Yes to the Dress - Randy Knows Best (3)

Say Yes to the Dress - Randy Knows Best (3)
12:30

Sofias Engle (4)

Sofias Engle (4)
13:30

Mig og min mor (10)

Mig og min mor (10)
14:30

Mig og min mor (11)

Mig og min mor (11)
15:30

Say Yes to the Dress - Randy Knows Best (5)

Say Yes to the Dress - Randy Knows Best (5)
15:55

Say Yes to the Dress - Randy Knows Best (6)

Say Yes to the Dress - Randy Knows Best (6)
16:30

Singleliv (10)

Singleliv (10)
17:30

Singleliv (11)

Singleliv (11)
18:30

Julemandens stedfortræder

Amr. julefilm fra 2013
Julemandens stedfortræder
20:25

En uventet jul

Amr. julefilm fra 2016
En uventet jul
22:20

Kærlighed og julekager

Amr. romantisk drama fra 2017
Kærlighed og julekager
00:10

A Mother's Instinct

Amr. thriller fra 2015
play_arrow
A Mother's Instinct
02:00

Rædslernes hus

Rædslernes hus
02:30

Rædslernes hus

Rædslernes hus
03:00

Min nabo er morder

Min nabo er morder
03:50

Min nabo er morder

Min nabo er morder
04:40

Hvor ondskab bor (15)

Hvor ondskab bor (15)
DRK keyboard_arrow_right
07:35

Madsen & Co. (21:32)

Madsen & Co. (21:32)
08:00

P2 Radioavis

P2 Radioavis
08:05

Morgenandagten på DR K

Morgenandagten på DR K
08:25

Dagens sang: Juletræet med sin pynt

Dagens sang: Juletræet med sin pynt
08:40

Hvornår var det nu det var

Hvornår var det nu det var
09:25

I krig for Danmark (5:6) - Kampen om Als

I krig for Danmark (5:6) - Kampen om Als
10:05

I krig for Danmark (6:6) - I tysk tjeneste

I krig for Danmark (6:6) - I tysk tjeneste
10:40

Joanna Lumleys transsibiriske eventyr (1:3)

Joanna Lumleys transsibiriske eventyr (1:3)
11:30

Joanna Lumleys transsibiriske eventyr (2:3)

Joanna Lumleys transsibiriske eventyr (2:3)
12:20

Joanna Lumleys transsibiriske eventyr (3:3)

Joanna Lumleys transsibiriske eventyr (3:3)
13:05

Thulebasen (2:2)

Thulebasen (2:2)
13:35

Kærlighed og kaos i kollektivet (4:5)

Kærlighed og kaos i kollektivet (4:5)
14:05

Kærlighed og kaos i kollektivet (5:5)

Kærlighed og kaos i kollektivet (5:5)
14:35

Bryllupper i Kongehuset

Bryllupper i Kongehuset
15:10

aHA!

aHA!
15:50

aHA!

aHA!
16:35

Mig og 80'erne (2:4)

Mig og 80'erne (2:4)
17:05

Mig og 80'erne (3:4)

Mig og 80'erne (3:4)
17:35

Rejsen til slagmarken: Østfronten

Rejsen til slagmarken: Østfronten
18:25

Døden tager de unge - Historien om den spanske syge

Døden tager de unge - Historien om den spanske syge
19:10

Ægyptens sidste gåde

Ægyptens sidste gåde
19:56

Dagens sang: Juletræet med sin pynt

Dagens sang: Juletræet med sin pynt
20:00

Monty Python's Flying Circus (19)

Monty Python's Flying Circus (19)
20:30

Monty Python's Flying Circus (20)

Monty Python's Flying Circus (20)
21:00

Shalako

Engelsk western fra 1968
play_arrow
Shalako
22:50

Hitlers brutale inderkreds (10:10)

Hitlers brutale inderkreds (10:10)
23:45

Den tyske læge

Argentinsk thrillerdrama fra 2013
Den tyske læge
01:15

Mellem to kvinder

Italiensk drama fra 2015
Mellem to kvinder
02:55

Lykke (7:10)

Lykke (7:10)
03:50

Lykke (8:10)

Lykke (8:10)
04:45

Dagens sang: Juletræet med sin pynt

Dagens sang: Juletræet med sin pynt
TV2 FRI keyboard_arrow_right
05:55

Godnat

Godnat
06:40

Indretningsmestrene

Indretningsmestrene
07:45

Franske loppefund

Franske loppefund
08:40

Julekuppet

Canadisk romantisk komedie fra 2018
Julekuppet
10:15

Klar, parat, sælg - med Amanda Lamb

Klar, parat, sælg - med Amanda Lamb
11:10

Klar, parat, sælg - med Amanda Lamb

Klar, parat, sælg - med Amanda Lamb
12:05

Den store australske bagedyst

Den store australske bagedyst
13:05

Den store australske bagedyst

Den store australske bagedyst
14:10

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
15:00

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
15:55

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
16:45

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
17:40

Sæt pris på dit hjem (UK)

Sæt pris på dit hjem (UK)
18:30

Luksus på alle hylder

Luksus på alle hylder
19:25

Is og sne for millioner

Is og sne for millioner
20:20

Shelby - Hunden der reddede julen

Amr. familiefilm fra 2014
Shelby - Hunden der reddede julen
21:55

One Christmas Eve

Amr. komedie fra 2014
One Christmas Eve
23:30

Grin med os - den sjove juletid

Grin med os - den sjove juletid
00:20

Jul med Ernst

Jul med Ernst
01:10

Jul med Ernst

Jul med Ernst
02:00

Luksus til låns

Luksus til låns
02:55

Luksus til låns

Luksus til låns
03:50

Amatørkokke Down Under

Amatørkokke Down Under
04:50

Amatørkokke Down Under

Amatørkokke Down Under
TV3 Max keyboard_arrow_right
06:30

Rundt om Runden (S18E19)

Rundt om Runden (S18E19)
07:00

FIFA Football Show

FIFA Football Show
07:30

Premier League Netbusters

Premier League Netbusters
08:00

Bundesliga Weekly (S18E15)

Bundesliga Weekly (S18E15)
08:30

The Darts Show

The Darts Show
09:30

Premier League World

Premier League World
10:00

Jay Leno's Garage (S1E6)

Jay Leno's Garage (S1E6)
10:50

Joyride (S1E3)

Joyride (S1E3)
11:15

Joyride (S1E4)

Joyride (S1E4)
11:40

Great News (S1E4)

Great News (S1E4)
12:05

Great News (S1E5)

Great News (S1E5)
12:30

The Office (S5E17)

The Office (S5E17)
12:55

The Office (S5E18)

The Office (S5E18)
13:20

Community (S3E6)

Community (S3E6)
13:50

Community (S3E7)

Community (S3E7)
14:15

Life in Pieces (S2E12)

Life in Pieces (S2E12)
14:40

Life in Pieces (S2E13)

Life in Pieces (S2E13)
15:10

Superstore (S3E1)

Superstore (S3E1)
15:40

Superstore (S3E2)

Superstore (S3E2)
16:05

How I Met Your Mother (S7E15)

How I Met Your Mother (S7E15)
16:35

How I Met Your Mother (S7E16)

How I Met Your Mother (S7E16)
17:05

The Late Late Show with James Corden (S5E40)

The Late Late Show with James Corden (S5E40)
18:00

Sat Af (S2E2)

Sat Af (S2E2)
18:30

Sat Af (S2E3)

Sat Af (S2E3)
19:00

Champions League Weekly (S18E15)

Champions League Weekly (S18E15)
19:30

Bundesliga Weekly (S18E15)

Bundesliga Weekly (S18E15)
20:00

Vollgas Freitag (S2018E12)

Vollgas Freitag (S2018E12)
20:25

Bundesliga Fodbold

Bundesliga Fodbold
22:30

Premier League Preview

Premier League Preview
23:00

Champions League Weekly (S18E15)

Champions League Weekly (S18E15)
23:30

Premier League World

Premier League World
00:00

Sat Af (S2E1)

Sat Af (S2E1)
00:30

Sat Af (S2E2)

Sat Af (S2E2)
01:00

Sat Af (S2E3)

Sat Af (S2E3)
01:30

Rundt om Runden (S18E19)

Rundt om Runden (S18E19)
02:00

Superliga

Superliga
04:00

FIFA Football Show

FIFA Football Show
04:30

Champions League Weekly (S18E15)

Champions League Weekly (S18E15)
Discovery Channel keyboard_arrow_right
06:25

Tanked (S2E2)

Tanked (S2E2)
07:20

Homestead Rescue (S1E12)

Homestead Rescue (S1E12)
08:15

Auction Hunters (S4E19)

Auction Hunters (S4E19)
08:40

Auction Hunters (S4E20)

Auction Hunters (S4E20)
09:05

Wheeler Dealers (S14E18)

Wheeler Dealers (S14E18)
10:00

Fast N' Loud (S3E3)

Fast N' Loud (S3E3)
11:00

Deadliest Catch (S8E7)

Deadliest Catch (S8E7)
12:00

Yukon Men (S4E4)

Yukon Men (S4E4)
13:00

Yukon Men (S4E5)

Yukon Men (S4E5)
14:00

Rocky Mountain Railroad (S1E3)

Rocky Mountain Railroad (S1E3)
15:00

How Do They Do It? (S8E19)

How Do They Do It? (S8E19)
15:30

How Do They Do It? (S8E20)

How Do They Do It? (S8E20)
16:00

Mighty Ships (S8E1)

Mighty Ships (S8E1)
17:00

Salvage Hunters (S7E1)

Salvage Hunters (S7E1)
18:00

Wheeler Dealers (S7E1)

Wheeler Dealers (S7E1)
19:00

Street Outlaws (Vs. Fast N' Loud Mega Race) (S4E2)

Street Outlaws (Vs. Fast N' Loud Mega Race) (S4E2)
20:00

Gold Rush (S9E9)

Gold Rush (S9E9)
21:00

Race Night At Bowman Gray (S1E1)

Race Night At Bowman Gray (S1E1)
22:00

Street Outlaws: Memphis (S1E13)

Street Outlaws: Memphis (S1E13)
23:00

Street Outlaws: Memphis (S1E14)

Street Outlaws: Memphis (S1E14)
00:00

Treasure Quest: Snake Island (S1E1)

Treasure Quest: Snake Island (S1E1)
01:00

Race Night At Bowman Gray (S1E1)

Race Night At Bowman Gray (S1E1)
02:00

Street Outlaws: Memphis (S1E13)

Street Outlaws: Memphis (S1E13)
03:00

Dual Survival (S6E7)

Dual Survival (S6E7)
03:55

Deadliest Catch (S8E7)

Deadliest Catch (S8E7)
04:45

Fast N' Loud (S3E3)

Fast N' Loud (S3E3)
DR Ultra keyboard_arrow_right
06:15

Lucky Luke - Lucky Luke i Alaska (22)

Lucky Luke - Lucky Luke i Alaska (22)
06:35

Dybet (39)

Dybet (39)
07:00

Ultra Nyt

Ultra Nyt
07:10

Klassens perfekte jul (14)

Klassens perfekte jul (14)
07:20

Wild Kratts (26)

Wild Kratts (26)
07:40

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
07:50

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:05

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:16

Leon

Leon
08:20

Zorro (2)

Zorro (2)
08:40

Klassens Jul - Død over julefesten (13)

Klassens Jul - Død over julefesten (13)
08:55

Klassens Jul - Frederik bliver bortvist (14)

Klassens Jul - Frederik bliver bortvist (14)
09:10

JULTRA (14:24)

JULTRA (14:24)
09:20

Bidt, brændt og stukket - Fjæsing (9)

Bidt, brændt og stukket - Fjæsing (9)
09:35

Hollywoods vildeste dyr I (4)

Hollywoods vildeste dyr I (4)
09:55

Thunderbirds II (26)

Thunderbirds II (26)
10:15

Dybet (1)

Dybet (1)
10:35

Håndboldmissionen (3) En kold dukkert til lillebror

Håndboldmissionen (3) En kold dukkert til lillebror
10:50

Håndboldmissionen (4) Bustur til Champions League

Håndboldmissionen (4) Bustur til Champions League
11:00

Verdens bedste quiz II (15)

Verdens bedste quiz II (15)
11:15

Besat af: Benjamin Lasnier

Besat af: Benjamin Lasnier
11:45

Designtalenterne - Outfit of the Day IV - Josephine Højbjerg

Designtalenterne - Outfit of the Day IV - Josephine Højbjerg
12:00

Designtalenterne - Outfit of the Day IV - Isa fra Baseboys

Designtalenterne - Outfit of the Day IV - Isa fra Baseboys
12:20

Monica Chef - Monica finder ud af sandheden (39)

Monica Chef - Monica finder ud af sandheden (39)
12:40

Monica Chef - Jeg vil kæmpe (40)

Monica Chef - Jeg vil kæmpe (40)
13:05

Dagens ret: Paella

Dagens ret: Paella
13:20

Klassen - Kongen af FIFA : Del 2 (95)

Klassen - Kongen af FIFA : Del 2 (95)
13:30

Klassen - Café-flirten (96)

Klassen - Café-flirten (96)
13:45

Sofie Linde Show II (13) - Nicolas Bro og Jonas Smith

Sofie Linde Show II (13) - Nicolas Bro og Jonas Smith
14:20

JULTRA: Bubbers Juleshow (14:24)

JULTRA: Bubbers Juleshow (14:24)
14:30

Isas Stepz (23)

Isas Stepz (23)
14:45

Isas Stepz (24)

Isas Stepz (24)
15:00

Dragehjerte (5)

Dragehjerte (5)
15:15

Grizzy og lemmingerne (44)

Grizzy og lemmingerne (44)
15:20

Scooby Doo (10)

Scooby Doo (10)
15:45

Wild Kratts (2)

Wild Kratts (2)
16:05

Junglebanden

Junglebanden
16:20

Junglebanden

Junglebanden
16:30

The Thundermans (10)

The Thundermans (10)
16:50

Sam & Cat II (10)

Sam & Cat II (10)
17:15

Bella and the Bulldogs II (20)

Bella and the Bulldogs II (20)
17:40

Klassens perfekte jul (13)

Klassens perfekte jul (13)
17:50

Klassens perfekte jul (14)

Klassens perfekte jul (14)
18:00

Ultra Snydt

Ultra Snydt
18:05

The Next Step III (10)

The Next Step III (10)
18:30

KreaKampen Jul (15:20)

KreaKampen Jul (15:20)
18:40

BaseBoys 2 - Vi snyder pigerne (10)

BaseBoys 2 - Vi snyder pigerne (10)
19:00

Theo & Den Magiske Talisman (13:24)

Theo & Den Magiske Talisman (13:24)
19:20

Theo & det magiske Talkshow (13:24)

Theo & det magiske Talkshow (13:24)
19:30

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
19:40

Grizzy og lemmingerne (37)

Grizzy og lemmingerne (37)
19:45

Crazy, Crazier Junior High (3)

Crazy, Crazier Junior High (3)
19:50

Crazy, Crazier Junior High (4)

Crazy, Crazier Junior High (4)
20:00

Theo & det magiske Talkshow (14:24)

Theo & det magiske Talkshow (14:24)
20:10

Klassens perfekte jul (14)

Klassens perfekte jul (14)
20:20

Galaksekrigerne

Galaksekrigerne
20:25

Ozzy

Ozzy
21:50

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:50

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:50

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
03:50

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
06:00

Badminton: World Tour Finals, kvartfinale, direkte

Badminton: World Tour Finals, kvartfinale, direkte
07:00

Badminton: World Tour Finals, kvartfinale, direkte

Badminton: World Tour Finals, kvartfinale, direkte
08:00

Badminton: World Tour Finals, kvartfinale, direkte

Badminton: World Tour Finals, kvartfinale, direkte
08:55

Badminton: World Tour Finals, kvartfinale

Badminton: World Tour Finals, kvartfinale
09:55

Badminton: World Tour Finals, kvartfinale

Badminton: World Tour Finals, kvartfinale
11:00

Badminton: World Tour Finals, kvartfinale, direkte

Badminton: World Tour Finals, kvartfinale, direkte
12:00

Badminton: World Tour Finals, kvartfinale, direkte

Badminton: World Tour Finals, kvartfinale, direkte
13:00

Badminton: World Tour Finals, kvartfinale, direkte

Badminton: World Tour Finals, kvartfinale, direkte
13:50

Håndbold: EM, direkte

Håndbold: EM, direkte
14:50

Håndbold: EM, direkte

Håndbold: EM, direkte
15:35

Svømning: VM - kortbane

Svømning: VM - kortbane
17:40

Skiskydning: World Cup - sprint 10 km (m)

Skiskydning: World Cup - sprint 10 km (m)
19:10

Håndbold: EM-studiet

Håndbold: EM-studiet
20:20

Cykling: World Cup - bane, direkte

Cykling: World Cup - bane, direkte
23:15

Håndbold: EM - Semifinale

Håndbold: EM - Semifinale
23:55

Håndbold: EM - Semifinale

Håndbold: EM - Semifinale
00:40

Badminton: World Tour Finals, kvartfinale

Badminton: World Tour Finals, kvartfinale
01:30

NBA: Philadelphia 76ers-Indiana Pacers, direkte

NBA: Philadelphia 76ers-Indiana Pacers, direkte
02:50

NBA: Philadelphia 76ers-Indiana Pacers, direkte

NBA: Philadelphia 76ers-Indiana Pacers, direkte
04:05

Badminton: World Tour Finals, semifinale, direkte

Badminton: World Tour Finals, semifinale, direkte
TV3 Sport keyboard_arrow_right
12:00

Premier League World

Premier League World
12:30

Dart: The Darts Show

Dart: The Darts Show
13:30

2019 World Darts Championship

2019 World Darts Championship
17:35

Dokumentar: Michael van Gerwen

Dokumentar: Michael van Gerwen
18:15

Superliga Optakt

Superliga Optakt
18:55

Superliga

Superliga
21:00

Opfølgning på Superliga

Opfølgning på Superliga
21:45

2019 World Darts Championship

2019 World Darts Championship
00:00

Dart: The Darts Show

Dart: The Darts Show
01:05

NHL

NHL
Canal 9 keyboard_arrow_right
05:45

Flying Wild Alaska (2)

Flying Wild Alaska (2)
06:35

Flying Wild Alaska (3)

Flying Wild Alaska (3)
07:25

TVINS Teleshopping

TVINS Teleshopping
08:25

Treasure Quest: Snake Island (1)

Treasure Quest: Snake Island (1)
09:15

TVINS Teleshopping

TVINS Teleshopping
10:20

Treehouse Masters (2)

Treehouse Masters (2)
11:20

Treehouse Masters (3)

Treehouse Masters (3)
12:20

TVINS Teleshopping

TVINS Teleshopping
13:25

Chasing Classic Cars (10)

Chasing Classic Cars (10)
14:00

Mighty Ships (1)

Mighty Ships (1)
15:00

Mighty Ships (2)

Mighty Ships (2)
16:05

How Do They Do it? (17)

How Do They Do it? (17)
16:30

How Do They Do it? (18)

How Do They Do it? (18)
17:05

How Do They Do it? (19)

How Do They Do it? (19)
17:35

How Do They Do it? (20)

How Do They Do it? (20)
18:05

Metrovagterne (12)

Metrovagterne (12)
19:05

Metrovagterne (13)

Metrovagterne (13)
20:05

Person of Interest (11)

Person of Interest (11)
21:00

Special Victims Unit (63)

Special Victims Unit (63)
22:00

Special Victims Unit (64)

Special Victims Unit (64)
23:00

M*A*S*H (19)

M*A*S*H (19)
23:35

M*A*S*H (20)

M*A*S*H (20)
00:10

M*A*S*H (21)

M*A*S*H (21)
00:45

M*A*S*H (22)

M*A*S*H (22)
01:15

M*A*S*H (23)

M*A*S*H (23)
01:55

M*A*S*H (24)

M*A*S*H (24)
02:30

Drabelig deadline (9)

Drabelig deadline (9)
03:25

Drabelig deadline (10)

Drabelig deadline (10)
04:11

Outback Truckers (10)

Outback Truckers (10)
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
05:10

Søpapegøjernes ø (24)

Søpapegøjernes ø (24)
05:20

Ellevilde Ella

Ellevilde Ella
05:25

Ramasjang Mysteriet (5)

Ramasjang Mysteriet (5)
05:55

Chuggington (22)

Chuggington (22)
06:05

Morten Skildpadde II (19)

Morten Skildpadde II (19)
06:30

Sprinter Galore (10)

Sprinter Galore (10)
06:50

Inui (14)

Inui (14)
07:00

Ramajetternes Jul (14:24)

Ramajetternes Jul (14:24)
07:15

Selmas saga (14)

Selmas saga (14)
07:30

Pyjamasheltene (36)

Pyjamasheltene (36)
07:40

Gurli Gris VI (15)

Gurli Gris VI (15)
07:55

Masha og Bjørnen (15)

Masha og Bjørnen (15)
08:00

F for får V (17)

F for får V (17)
08:10

Byttebiksen (6)

Byttebiksen (6)
08:30

Hemmelige dyr: Det halve agern (10)

Hemmelige dyr: Det halve agern (10)
08:45

Heino fikser alt - Vasen (15)

Heino fikser alt - Vasen (15)
08:55

Motor Mille på maskintur (8)

Motor Mille på maskintur (8)
09:15

Luk op Luk i - GLAD

Luk op Luk i - GLAD
09:35

Mit kæledyr - en høne

Mit kæledyr - en høne
09:45

Skæg med Ord

Skæg med Ord
10:10

Sovedyr på eventyr II (7) - Marla og Frølårs beskidte historie

Sovedyr på eventyr II (7) - Marla og Frølårs beskidte historie
10:30

Lille Nørd

Lille Nørd
11:00

Ramasjang Mysteriet III (1)

Ramasjang Mysteriet III (1)
11:30

Kaj og Andrea leger elefant

Kaj og Andrea leger elefant
12:00

Bamses Billedbog

Bamses Billedbog
12:25

Ramasjang Rally

Ramasjang Rally
12:55

Rosa fra Rouladegade III (1)

Rosa fra Rouladegade III (1)
13:25

På tur med far - Find elgen

På tur med far - Find elgen
13:45

Min mosters historier (5)

Min mosters historier (5)
13:55

Sikker & Søn IV (11)

Sikker & Søn IV (11)
14:10

Motor Mille og Børnebanden (11)

Motor Mille og Børnebanden (11)
14:30

Monster Buster

Monster Buster
14:45

Quizdyrene - Koen Luna

Quizdyrene - Koen Luna
15:00

Kika og Bob (14)

Kika og Bob (14)
15:10

Den lille prinsesse (34)

Den lille prinsesse (34)
15:25

Gurli Gris II (9)

Gurli Gris II (9)
15:30

Chuggington (5)

Chuggington (5)
15:40

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven
15:50

Junglebogen (49)

Junglebogen (49)
16:00

Ernest & Celestine (14)

Ernest & Celestine (14)
16:15

Pyjamasheltene (38)

Pyjamasheltene (38)
16:25

Didrik Drage (5)

Didrik Drage (5)
16:40

Pingu (14)

Pingu (14)
16:45

Rasmus Klump (14)

Rasmus Klump (14)
17:00

Onkel Rejes Julefis

Onkel Rejes Julefis
17:01

Selmas saga (14)

Selmas saga (14)
17:15

Onkel Rejes Julefis

Onkel Rejes Julefis
17:20

Ramajetternes Jul (14:24)

Ramajetternes Jul (14:24)
17:35

Onkel Rejes Julefis

Onkel Rejes Julefis
17:40

Motor Mille og uniformerne - Skorstensfejer (5)

Motor Mille og uniformerne - Skorstensfejer (5)
17:55

Albi

Albi
18:00

F for Får (27)

F for Får (27)
18:15

Lille Roy (12)

Lille Roy (12)
18:30

Far, mor og bjørn (6:8)

Far, mor og bjørn (6:8)
18:55

Tre venner (6)

Tre venner (6)
19:05

F for Får (1)

F for Får (1)
19:10

Søpapegøjernes ø II (16)

Søpapegøjernes ø II (16)
19:20

Hjørne Bjørne III (19)

Hjørne Bjørne III (19)
19:30

Mor Muh og Kragen

Mor Muh og Kragen
19:35

Den fortryllede karrusel (4)

Den fortryllede karrusel (4)
19:50

Minisekterne (72)

Minisekterne (72)
19:55

Lillefinger

Lillefinger
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
04:45

Ramasjang sover - lidt endnu

Ramasjang sover - lidt endnu
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
08:30

Fodbold: U-17 World Cup

Fodbold: U-17 World Cup
09:45

Vintersport: Chasing History

Vintersport: Chasing History
10:15

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
12:00

Bordtennis: World Tour

Bordtennis: World Tour
13:15

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
14:30

Snooker: Scottish Open

Snooker: Scottish Open
19:00

eSuperliga: Randers FC-Lyngby BK

eSuperliga: Randers FC-Lyngby BK
20:25

eSuperliga: Aab-AC Horsens

eSuperliga: Aab-AC Horsens
21:50

eSuperliga: Hobro IK-Brøndby IF

eSuperliga: Hobro IK-Brøndby IF
23:10

eSuperliga: Silkeborg IF-AGF

eSuperliga: Silkeborg IF-AGF
00:30

eSuperliga: AGF-AC Horsens

eSuperliga: AGF-AC Horsens
01:55

eSuperliga: OB-Randers FC

eSuperliga: OB-Randers FC
03:10

eSuperliga: Hobro IK-Aab

eSuperliga: Hobro IK-Aab
04:35

eSuperliga: Esbjerg fB-FC Midtjylland

eSuperliga: Esbjerg fB-FC Midtjylland
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
07:30

FODBOLD: U-17 VM, Uruguay

FODBOLD: U-17 VM, Uruguay
08:30

SNOOKER: Home Nations Series fra Glasgow, Storbritannien

SNOOKER: Home Nations Series fra Glasgow, Storbritannien
10:00

OLYMPISKE LEGE

OLYMPISKE LEGE
10:45

ALPINT: World Cup fra Val Gardena, Italien

ALPINT: World Cup fra Val Gardena, Italien
11:45

ALPINT: World Cup fra Val Gardena, Italien

ALPINT: World Cup fra Val Gardena, Italien
13:30

SKISKYDNING: World Cup fra Hochfilzen, Østrig

SKISKYDNING: World Cup fra Hochfilzen, Østrig
14:00

SKISKYDNING: World Cup fra Hochfilzen, Østrig

SKISKYDNING: World Cup fra Hochfilzen, Østrig
15:30

SKISKYDNING: World Cup fra Hochfilzen, Østrig

SKISKYDNING: World Cup fra Hochfilzen, Østrig
16:30

ALPINT: World Cup fra Val Gardena, Italien

ALPINT: World Cup fra Val Gardena, Italien
17:45

OLYMPISKE LEGE

OLYMPISKE LEGE
18:45

WATTS

WATTS
19:00

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
19:05

SKISKYDNING: World Cup fra Hochfilzen, Østrig

SKISKYDNING: World Cup fra Hochfilzen, Østrig
19:45

SNOOKER: Home Nations Series fra Glasgow, Storbritannien

SNOOKER: Home Nations Series fra Glasgow, Storbritannien
22:55

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
23:00

SKISKYDNING: World Cup fra Hochfilzen, Østrig

SKISKYDNING: World Cup fra Hochfilzen, Østrig
00:00

OLYMPISKE LEGE

OLYMPISKE LEGE
01:00

WATTS

WATTS
01:30

SNOOKER: Home Nations Series fra Glasgow, Storbritannien

SNOOKER: Home Nations Series fra Glasgow, Storbritannien
03:00

OLYMPISKE LEGE

OLYMPISKE LEGE
04:00

FORMULA E: FIA Championship

FORMULA E: FIA Championship
04:30

SNOOKER: Home Nations Series fra Glasgow, Storbritannien

SNOOKER: Home Nations Series fra Glasgow, Storbritannien
TLC keyboard_arrow_right
06:25

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E2)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E2)
06:55

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E3)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E3)
07:20

Say Yes to the Dress (S9E4)

Say Yes to the Dress (S9E4)
07:50

Say Yes to the Dress (S9E5)

Say Yes to the Dress (S9E5)
08:15

Here Comes Honey Boo Boo (S1E11)

Here Comes Honey Boo Boo (S1E11)
08:40

Here Comes Honey Boo Boo (S1E21)

Here Comes Honey Boo Boo (S1E21)
09:05

A Baby Story (S12E45)

A Baby Story (S12E45)
09:35

A Baby Story (S12E46)

A Baby Story (S12E46)
10:00

I Didn't Know I Was Pregnant (S4E4)

I Didn't Know I Was Pregnant (S4E4)
10:30

I Didn't Know I Was Pregnant (S4E5)

I Didn't Know I Was Pregnant (S4E5)
11:00

Teleshopping

Teleshopping
11:30

Teleshopping

Teleshopping
12:00

7 Little Johnstons (S3E4)

7 Little Johnstons (S3E4)
13:00

Here Comes Honey Boo Boo (S1E11)

Here Comes Honey Boo Boo (S1E11)
13:30

Here Comes Honey Boo Boo (S1E21)

Here Comes Honey Boo Boo (S1E21)
14:00

The Next Great Baker (S3E2)

The Next Great Baker (S3E2)
15:00

Buying Alaska (S3E20)

Buying Alaska (S3E20)
15:30

Buying Alaska (S3E21)

Buying Alaska (S3E21)
16:00

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E4)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E4)
16:30

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E5)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E5)
17:00

Say Yes to the Dress (S9E6)

Say Yes to the Dress (S9E6)
17:30

Say Yes to the Dress (S9E7)

Say Yes to the Dress (S9E7)
18:00

Cake Boss (S9E28)

Cake Boss (S9E28)
18:30

Cake Boss (S9E29)

Cake Boss (S9E29)
19:00

Say Yes to the Dress: Atlanta (S9E13)

Say Yes to the Dress: Atlanta (S9E13)
19:30

Say Yes to the Dress: Atlanta (S9E14)

Say Yes to the Dress: Atlanta (S9E14)
20:00

Curvy Brides Boutique (S2E21)

Curvy Brides Boutique (S2E21)
20:30

Curvy Brides Boutique (S2E22)

Curvy Brides Boutique (S2E22)
21:00

90 Day Fiancé: Happily Ever After? (S3E6)

90 Day Fiancé: Happily Ever After? (S3E6)
23:00

Skin Tight (S2E7)

Skin Tight (S2E7)
00:00

My 600lb Life (S2E1)

My 600lb Life (S2E1)
01:00

Paranormal Lockdown (S2E8)

Paranormal Lockdown (S2E8)
02:00

90 Day Fiancé: Happily Ever After? (S3E6)

90 Day Fiancé: Happily Ever After? (S3E6)
03:55

The Next Great Baker (S3E2)

The Next Great Baker (S3E2)
04:45

Buying Alaska (S3E20)

Buying Alaska (S3E20)