Kendt TV-stjerne anklaget for opfordring til mord

Kendt TV-stjerne anklaget for opfordring til mord

Kendt TV-stjerne anklaget for opfordring til mord
Nikita Klæstrup giver kæresten ultimatum

Nikita Klæstrup giver kæresten ultimatum

Nikita Klæstrup giver kæresten ultimatum
DR afslører værterne til Melodi Grand Prix 2019.

DR afslører værterne til Melodi Grand Prix 2019.

DR afslører værterne til Melodi Grand Prix 2019.
Kim Kardashian bekræfter baby nr. 4 og afslører kønnet

Kim Kardashian bekræfter baby nr. 4 og afslører kønnet

Kim Kardashian bekræfter baby nr. 4 og afslører kønnet
Realitypar efter split: Nu dater hun en pige!

Realitypar efter split: Nu dater hun en pige!

Realitypar efter split: Nu dater hun en pige!
DR1 keyboard_arrow_right
04:35

Skattejægerne 2014 (27)

Skattejægerne 2014 (27)
05:05

Danmark Ekspeditionen (2:5)

Danmark Ekspeditionen (2:5)
05:30

DR Friland: Drømmen om en ny start (4:4)

DR Friland: Drømmen om en ny start (4:4)
06:00

AntikQuizzen

AntikQuizzen
06:30

Søren Ryge: Edith fra Østerbro

Søren Ryge: Edith fra Østerbro
07:00

Horisont: Afrikas vilde filmindustri

Horisont: Afrikas vilde filmindustri
07:25

Aftenshowet

Aftenshowet
08:15

Helt på plads (1:5)

Helt på plads (1:5)
09:00

Helt på plads (2:5)

Helt på plads (2:5)
09:45

Store forretninger (10:10)

Store forretninger (10:10)
10:30

Antikkrejlerne XIII (19)

Antikkrejlerne XIII (19)
11:15

Antikkrejlerne XIII (20)

Antikkrejlerne XIII (20)
12:00

Bonderøven 2009 (2)

Bonderøven 2009 (2)
12:30

Kender du typen? 2016 (9)

Kender du typen? 2016 (9)
13:15

Rigtige Mænd (4:4)

Rigtige Mænd (4:4)
13:45

Hun så et mord (107)

Hun så et mord (107)
14:35

Hercule Poirot: Lord Edgwares endeligt

Engelsk krimi fra 1999
Hercule Poirot: Lord Edgwares endeligt
16:15

VM Håndbold: Saudi Arabien - Tunesien (m), direkte

VM Håndbold: Saudi Arabien - Tunesien (m), direkte
18:05

Skattejægerne 2014 (1)

Skattejægerne 2014 (1)
18:30

TV AVISEN

TV AVISEN
18:50

Vores vejr

Vores vejr
19:00

Aftenshowet

Aftenshowet
19:55

TV AVISEN

TV AVISEN
20:00

Kender Du Typen? - Med gadgets og hindbærbrus

Kender Du Typen? - Med gadgets og hindbærbrus
20:45

Danmarks bedste portrætmaler (2:6)

Danmarks bedste portrætmaler (2:6)
21:30

TV AVISEN

TV AVISEN
21:55

Sundhedsmagasinet: Jeg tisser i bukserne

Sundhedsmagasinet: Jeg tisser i bukserne
22:20

Wallander: Dødens horoskop

Svensk krimi fra 2005
Wallander: Dødens horoskop
23:55

Taggart: Engleøjne (1:3)

Taggart: Engleøjne (1:3)
00:45

I farezonen (29:61)

I farezonen (29:61)
01:35

I farezonen (30:61)

I farezonen (30:61)
02:25

Bonderøven 2009 (2)

Bonderøven 2009 (2)
02:55

Kender du typen? 2016 (9)

Kender du typen? 2016 (9)
03:45

Rigtige Mænd (4:4)

Rigtige Mænd (4:4)
TV2 keyboard_arrow_right
06:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
06:30

Go' morgen Danmark

Go' morgen Danmark
12:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
12:30

Regionale nyheder

Regionale nyheder
12:40

Showbiz familier

Showbiz familier
13:30

Bubber & BS på afveje

Bubber & BS på afveje
13:55

Bubber & BS på afveje

Bubber & BS på afveje
14:30

CPH Lufthavnen

CPH Lufthavnen
15:00

CPH Lufthavnen

CPH Lufthavnen
15:35

Taget på fersk gerning

Taget på fersk gerning
16:05

Now That's Funny

Now That's Funny
17:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
17:16

Regionale nyheder

Regionale nyheder
17:25

Go' aften Danmark

Go' aften Danmark
17:55

Dit vintervejr

Dit vintervejr
18:00

Nyhederne

Nyhederne
18:20

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:25

Håndbold: VM-studiet

Håndbold: VM-studiet
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

Håndbold: VM-studiet

Håndbold: VM-studiet
20:40

Håndbold: VM - Østrig-Danmark (m), direkte

Håndbold: VM - Østrig-Danmark (m), direkte
21:25

Håndbold: VM - Østrig-Danmark (m), direkte

Håndbold: VM - Østrig-Danmark (m), direkte
22:25

Håndbold: VM-studiet

Håndbold: VM-studiet
23:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
23:27

Regionale nyheder

Regionale nyheder
23:45

Kan man spise sig rask?

Kan man spise sig rask?
00:25

De slanke menneskers hemmelighed

De slanke menneskers hemmelighed
01:20

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
01:50

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
02:20

Castle (166)

Castle (166)
03:10

Castle (167)

Castle (167)
TV3 keyboard_arrow_right
06:00

The Grinder (S1E18)

The Grinder (S1E18)
06:25

Chicago Med (S1E10)

Chicago Med (S1E10)
07:15

Real Housewives of Dallas (S2E1)

Real Housewives of Dallas (S2E1)
08:10

Luksusfælden (S6E4)

Luksusfælden (S6E4)
09:05

Luksusfælden (S6E5)

Luksusfælden (S6E5)
10:05

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S1E10)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S1E10)
11:00

Til Middag Hos (S8E18)

Til Middag Hos (S8E18)
12:00

Real Housewives of Dallas (S2E2)

Real Housewives of Dallas (S2E2)
13:00

The Kardashians (S9E14)

The Kardashians (S9E14)
14:00

The Kardashians (S9E15)

The Kardashians (S9E15)
15:00

Real Housewives of Beverly Hills (S3E12)

Real Housewives of Beverly Hills (S3E12)
16:00

Real Housewives of Beverly Hills (S3E13)

Real Housewives of Beverly Hills (S3E13)
17:00

Luksusfælden (S15E8)

Luksusfælden (S15E8)
18:00

Til Middag Hos (S8E18)

Til Middag Hos (S8E18)
19:00

Til Middag Hos (S8E19)

Til Middag Hos (S8E19)
20:00

Luksusfælden (S21E2)

Luksusfælden (S21E2)
21:00

Boligkøb i blinde (S2E2)

Boligkøb i blinde (S2E2)
22:00

The Italian Job

Amerikansk actionthriller fra 2003
play_arrow
The Italian Job
00:10

NCIS (S3E20)

NCIS (S3E20)
01:10

NCIS (S3E21)

NCIS (S3E21)
02:00

Second Chance (S1E1)

Second Chance (S1E1)
02:55

The Italian Job

Amerikansk actionthriller fra 2003
play_arrow
The Italian Job
Kanal 5 keyboard_arrow_right
05:05

House Hunters International (9)

House Hunters International (9)
05:30

House Hunters International (10)

House Hunters International (10)
06:00

House Hunters International (9)

House Hunters International (9)
06:20

House Hunters International (10)

House Hunters International (10)
06:45

Chopped (9)

Chopped (9)
07:30

Chopped (10)

Chopped (10)
08:20

5. Halvleg

5. Halvleg
09:10

5. Halvleg

5. Halvleg
10:00

Property Brothers (10)

Property Brothers (10)
11:00

Property Brothers (11)

Property Brothers (11)
12:00

CSI (13)

CSI (13)
13:00

CSI (14)

CSI (14)
14:00

CSI: NY (15)

CSI: NY (15)
15:00

CSI: NY (16)

CSI: NY (16)
16:00

Special Victims Unit (22)

Special Victims Unit (22)
17:00

Special Victims Unit (1)

Special Victims Unit (1)
17:55

The Big Bang Theory (21)

The Big Bang Theory (21)
18:30

The Big Bang Theory (22)

The Big Bang Theory (22)
19:00

The Big Bang Theory (23)

The Big Bang Theory (23)
19:25

The Big Bang Theory (24)

The Big Bang Theory (24)
20:00

Politijagt (9)

Politijagt (9)
21:00

Politijagt - USA (5)

Politijagt - USA (5)
22:05

Profil af en morder (5)

Profil af en morder (5)
23:05

Special Victims Unit (2)

Special Victims Unit (2)
00:05

Special Victims Unit (13)

Special Victims Unit (13)
01:05

Paula Zahn på sagen

Paula Zahn på sagen
02:05

Paula Zahn på sagen (1)

Paula Zahn på sagen (1)
03:05

CSI (25)

CSI (25)
03:50

CSI (3)

CSI (3)
DR2 keyboard_arrow_right
08:25

Husdrømme ( 3:8)

Husdrømme ( 3:8)
09:25

Husdrømme (4:8)

Husdrømme (4:8)
10:25

Liv på fjeldet (2:6)

Liv på fjeldet (2:6)
11:05

Liv på fjeldet (3:6)

Liv på fjeldet (3:6)
11:45

Bør vi gifte os? (2:5)

Bør vi gifte os? (2:5)
12:45

DR2 Live: Ny partilederdebat i Folketinget

DR2 Live: Ny partilederdebat i Folketinget
16:00

Det Politiske Talkshow med Mette Vibe Utzon

Det Politiske Talkshow med Mette Vibe Utzon
16:45

Sandheden om kalorier

Sandheden om kalorier
17:35

Sandheden om fedt

Sandheden om fedt
18:30

Forført af sukker

Forført af sukker
19:30

Skål for Europa (1:6)

Skål for Europa (1:6)
20:00

Anne og Anders i Brexitland: England (2:4)

Anne og Anders i Brexitland: England (2:4)
21:30

Deadline Special: Deal eller no deal

Deadline Special: Deal eller no deal
23:30

Den ukuelige minerydder

Den ukuelige minerydder
00:30

The Ivy

The Ivy
01:30

Sexskandale i Nobel-akademiet

Sexskandale i Nobel-akademiet
02:30

Deadline Nat

Deadline Nat
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
05:40

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
06:05

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
06:35

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
07:15

Dawson's Creek (9)

Dawson's Creek (9)
08:00

Dawson's Creek (10)

Dawson's Creek (10)
08:50

Beverly Hills 90210 (243)

Beverly Hills 90210 (243)
09:40

Beverly Hills 90210 (244)

Beverly Hills 90210 (244)
10:30

Beverly Hills 90210 (245)

Beverly Hills 90210 (245)
11:20

Beverly Hills 90210 (246)

Beverly Hills 90210 (246)
12:10

Sex and the City (5)

Sex and the City (5)
12:45

Sex and the City (6)

Sex and the City (6)
13:25

Desperate Housewives (116)

Desperate Housewives (116)
14:10

Desperate Housewives (117)

Desperate Housewives (117)
15:00

Ugly Betty (62)

Ugly Betty (62)
15:50

Ugly Betty (63)

Ugly Betty (63)
16:40

American Dad (9)

American Dad (9)
17:05

American Dad (10)

American Dad (10)
17:35

Family Guy

Family Guy
18:05

Family Guy

Family Guy
18:25

Modern Family (168)

Modern Family (168)
18:55

Modern Family (169)

Modern Family (169)
19:25

Venner (115)

Venner (115)
19:55

Venner (116)

Venner (116)
20:25

Date mig nøgen

Date mig nøgen
21:20

Date mig nøgen

Date mig nøgen
22:15

Make or break

Make or break
23:05

Diamantfamilien 2

Diamantfamilien 2
23:40

Diamantfamilien 2

Diamantfamilien 2
00:15

Tak for i aften - med Øgendahl & Klan

Tak for i aften - med Øgendahl & Klan
00:50

Tak for i aften - med Øgendahl & Klan

Tak for i aften - med Øgendahl & Klan
01:20

Dybvaaaaad! (12:12)

Dybvaaaaad! (12:12)
01:55

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
02:25

Top 20 Funniest

Top 20 Funniest
03:15

Rude Tube - Perfect Pranks

Rude Tube - Perfect Pranks
03:45

The Following (9)

The Following (9)
TV3+ keyboard_arrow_right
04:50

The Americans (S3E10)

The Americans (S3E10)
06:00

Knas i Kærligheden (S7E1)

Knas i Kærligheden (S7E1)
06:25

Community (S3E14)

Community (S3E14)
06:50

Community (S3E15)

Community (S3E15)
07:15

Crowded (S1E7)

Crowded (S1E7)
07:40

Crowded (S1E8)

Crowded (S1E8)
08:10

Numb3rs (S3E13)

Numb3rs (S3E13)
09:05

Numb3rs (S3E14)

Numb3rs (S3E14)
10:05

Bones (S8E4)

Bones (S8E4)
11:05

Bones (S8E5)

Bones (S8E5)
12:05

Hawaii Five-0 (S2E12)

Hawaii Five-0 (S2E12)
13:00

Hawaii Five-0 (S2E13)

Hawaii Five-0 (S2E13)
14:00

NCIS: Los Angeles (S8E10)

NCIS: Los Angeles (S8E10)
15:00

NCIS: Los Angeles (S8E11)

NCIS: Los Angeles (S8E11)
16:00

NCIS (S11E22)

NCIS (S11E22)
17:00

NCIS (S11E23)

NCIS (S11E23)
18:00

Dødbringende våben (S1E9)

Dødbringende våben (S1E9)
19:00

Dødbringende våben (S1E10)

Dødbringende våben (S1E10)
20:00

NCIS (S14E13)

NCIS (S14E13)
21:00

Terminator 2: Dommedag

Amerikansk action/sci-fi fra 1991
play_arrow
Terminator 2: Dommedag
23:55

The Terminator

Amerikansk science fiction fra 1984
The Terminator
02:15

Superstore (S2E9)

Superstore (S2E9)
02:45

Superstore (S2E10)

Superstore (S2E10)
03:10

Terminator 2: Dommedag

Amerikansk action/sci-fi fra 1991
play_arrow
Terminator 2: Dommedag
6'eren keyboard_arrow_right
05:35

Diners, Drive-ins and Dives (2)

Diners, Drive-ins and Dives (2)
06:05

Diners, Drive-ins and Dives (12)

Diners, Drive-ins and Dives (12)
06:25

Diners, Drive-ins and Dives (2)

Diners, Drive-ins and Dives (2)
06:50

Diners, Drive-ins and Dives (3)

Diners, Drive-ins and Dives (3)
07:15

Diners, Drive-ins and Dives (4)

Diners, Drive-ins and Dives (4)
07:40

Diners, Drive-ins and Dives (5)

Diners, Drive-ins and Dives (5)
08:05

Homeshopping (28)

Homeshopping (28)
09:05

Gold Rush (3)

Gold Rush (3)
10:00

Deadliest Catch (9)

Deadliest Catch (9)
11:00

Expedition Unknown (7)

Expedition Unknown (7)
11:55

Salvage Hunters (1)

Salvage Hunters (1)
12:55

Salvage Hunters (2)

Salvage Hunters (2)
13:55

Wheeler Dealers (3)

Wheeler Dealers (3)
14:55

Deadliest Catch (10)

Deadliest Catch (10)
16:00

Gold Rush (11)

Gold Rush (11)
17:00

Gold Rush (12)

Gold Rush (12)
18:05

Auction Hunters (5)

Auction Hunters (5)
18:35

Auction Hunters (6)

Auction Hunters (6)
19:00

Scorpion (5)

Scorpion (5)
20:00

Scorpion (6)

Scorpion (6)
21:00

Criminal Minds (23)

Criminal Minds (23)
21:55

Criminal Minds (24)

Criminal Minds (24)
23:00

Fast N' Loud (2)

Fast N' Loud (2)
00:00

Fast N' Loud (3)

Fast N' Loud (3)
01:05

Wheeler Dealers (3)

Wheeler Dealers (3)
01:35

Wheeler Dealers (4)

Wheeler Dealers (4)
02:10

Beyond Bitchin' Rides (5)

Beyond Bitchin' Rides (5)
03:10

The Last Alaskans (7)

The Last Alaskans (7)
DR3 keyboard_arrow_right
06:00

Morgengymnastikken: Intervaltræning, kampsport og træning med barn

Morgengymnastikken: Intervaltræning, kampsport og træning med barn
11:40

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
12:20

The Graham Norton Show

The Graham Norton Show
13:10

Divatvillingerne (2:7)

Divatvillingerne (2:7)
13:25

Menneskets utrolige univers (1:5)

Menneskets utrolige univers (1:5)
14:20

Vrede piger (1:6)

Vrede piger (1:6)
14:45

Hvad sker der efter Sana?

Hvad sker der efter Sana?
15:15

Sårbar - når verden falder fra hinanden

Sårbar - når verden falder fra hinanden
16:15

Rejsen til Mars (3:6)

Rejsen til Mars (3:6)
17:00

De smukke drenge (2:6)

De smukke drenge (2:6)
17:30

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
18:15

VM Håndbold: Norge - Chile (m), direkte

VM Håndbold: Norge - Chile (m), direkte
20:10

Gift ved første blik USA V (3:19)

Gift ved første blik USA V (3:19)
21:05

The Graham Norton Show

The Graham Norton Show
21:50

Coherence

Amerikansk sci-fi-thriller fra 2013
play_arrow
Coherence
23:15

Hårde piger

Hårde piger
00:10

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
00:50

Rejsen til Mars (4:6)

Rejsen til Mars (4:6)
01:40

Ripper Street II (3:8)

Ripper Street II (3:8)
02:30

Nuttet Om Natten

Nuttet Om Natten
03:30

Nuttet Om Natten

Nuttet Om Natten
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
06:35

Små og store synder (30)

Små og store synder (30)
07:30

Fornyet mistanke (13)

Fornyet mistanke (13)
08:25

Fornyet mistanke (14)

Fornyet mistanke (14)
09:25

Doc Martin (16)

Doc Martin (16)
10:20

Doc Martin (17)

Doc Martin (17)
11:10

Skadestuen i Holby (295)

Skadestuen i Holby (295)
12:05

Skadestuen i Holby (296)

Skadestuen i Holby (296)
13:05

Bjerglægen (35)

Bjerglægen (35)
13:55

Bjerglægen (36)

Bjerglægen (36)
14:50

Kommissær Rex (154)

Kommissær Rex (154)
15:45

Kommissær Rex (155)

Kommissær Rex (155)
16:35

Blue Bloods (2)

Blue Bloods (2)
17:25

Death in Paradise (4)

Death in Paradise (4)
18:25

Murdoch Mysterierne (118)

Murdoch Mysterierne (118)
19:15

Lige i skabet

Lige i skabet
20:00

Spørg Charlie

Spørg Charlie
20:40

Sagen genåbnet (7)

Sagen genåbnet (7)
21:40

Sagen genåbnet (8)

Sagen genåbnet (8)
22:40

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
23:25

Jarls Quizshow

Jarls Quizshow
00:15

Death in Paradise (4)

Death in Paradise (4)
01:15

Blue Bloods (2)

Blue Bloods (2)
02:05

Hotellet

Hotellet
02:45

Godnat

Godnat
TV3 Puls keyboard_arrow_right
06:00

Huse for millioner New York (S6E1)

Huse for millioner New York (S6E1)
07:00

Huse for millioner New York (S6E2)

Huse for millioner New York (S6E2)
07:55

Depotjægerne (S3E6)

Depotjægerne (S3E6)
08:25

Depotjægerne (S3E7)

Depotjægerne (S3E7)
08:50

Ekstreme samlere (S7E8)

Ekstreme samlere (S7E8)
09:50

Dr. Phil (141)

Dr. Phil (141)
10:50

Dr. Phil (171)

Dr. Phil (171)
11:50

Ekstreme samlere (S7E9)

Ekstreme samlere (S7E9)
12:50

Grand Designs (S10E10)

Grand Designs (S10E10)
13:55

Grand Designs (S10E11)

Grand Designs (S10E11)
15:00

Masterchef USA (S9E9)

Masterchef USA (S9E9)
16:00

Masterchef USA (S9E10)

Masterchef USA (S9E10)
17:00

Dr. Phil (142)

Dr. Phil (142)
18:00

Dr. Phil (143)

Dr. Phil (143)
19:00

Mit plastikmareridt (S3E2)

Mit plastikmareridt (S3E2)
20:00

Mit plastikmareridt (S3E3)

Mit plastikmareridt (S3E3)
21:00

Sommerflirt

Amerikansk romantisk komedie fra 2016
Sommerflirt
22:55

Kærlighedens sidste chance

Amerikansk drama fra 2017
Kærlighedens sidste chance
00:35

Depotjægerne (S3E8)

Depotjægerne (S3E8)
01:05

Depotjægerne (S3E9)

Depotjægerne (S3E9)
01:40

Fra skrot til slot (S1E5)

Fra skrot til slot (S1E5)
02:40

Fra skrot til slot (S1E6)

Fra skrot til slot (S1E6)
03:30

Salem (S2E10)

Salem (S2E10)
Kanal 4 keyboard_arrow_right
04:55

Chopped (1)

Chopped (1)
05:00

Chopped (2)

Chopped (2)
06:15

Long Island Medium (5)

Long Island Medium (5)
06:40

Long Island Medium (6)

Long Island Medium (6)
07:10

De unge mødre (29)

De unge mødre (29)
07:35

De unge mødre (30)

De unge mødre (30)
08:00

Homeshopping (25)

Homeshopping (25)
09:05

Diners, Drive-ins and Dives (5)

Diners, Drive-ins and Dives (5)
09:30

Diners, Drive-ins and Dives (6)

Diners, Drive-ins and Dives (6)
09:55

Diners, Drive-ins and Dives (7)

Diners, Drive-ins and Dives (7)
10:20

Diners, Drive-ins and Dives (8)

Diners, Drive-ins and Dives (8)
10:55

Chopped (2)

Chopped (2)
11:50

House Hunters (3)

House Hunters (3)
12:20

House Hunters (4)

House Hunters (4)
12:50

Caribbean Life (1)

Caribbean Life (1)
13:20

Caribbean Life (2)

Caribbean Life (2)
13:50

Fixer Upper (2)

Fixer Upper (2)
14:50

Say Yes to the Dress (5)

Say Yes to the Dress (5)
15:20

Say Yes to the Dress (6)

Say Yes to the Dress (6)
15:50

90 Day Fiancé (9)

90 Day Fiancé (9)
16:50

Singleliv (11)

Singleliv (11)
17:50

De unge mødre (10)

De unge mødre (10)
18:55

Say Yes to the Dress (1)

Say Yes to the Dress (1)
19:20

Say Yes to the Dress (2)

Say Yes to the Dress (2)
19:55

Kærlighed ved første swipe (2)

Kærlighed ved første swipe (2)
21:00

Anja og Viktor

Dansk romantisk komedie fra 2001
Anja og Viktor
22:55

Besat af skønhed (2)

Besat af skønhed (2)
23:55

Det perfekte mord

Det perfekte mord
00:55

Min nabo er morder

Min nabo er morder
01:55

Blodets bånd (9)

Blodets bånd (9)
02:55

House Hunters (3)

House Hunters (3)
03:20

House Hunters (4)

House Hunters (4)
03:50

Caribbean Life (1)

Caribbean Life (1)
DRK keyboard_arrow_right
05:08

Dagens Sang: Chelete

Dagens Sang: Chelete
06:00

Lørdagshjørnet - Lily Broberg

Lørdagshjørnet - Lily Broberg
07:00

Lørdagshjørnet - Vivi og Flemming Flindt

Lørdagshjørnet - Vivi og Flemming Flindt
08:00

P2 Radioavis

P2 Radioavis
08:05

Morgenandagten på DR K

Morgenandagten på DR K
08:28

Dagens Sang: Come In And Stay For A While

Dagens Sang: Come In And Stay For A While
08:40

Hvornår var det nu det var

Hvornår var det nu det var
09:25

Hvornår var det nu det var

Hvornår var det nu det var
10:05

Her er dit liv - Poul Bundgaard

Her er dit liv - Poul Bundgaard
11:55

Her er dit liv - Buster Larsen

Her er dit liv - Buster Larsen
13:25

Danske drømme (2:10)

Danske drømme (2:10)
14:25

Danske Drømme (3:10)

Danske Drømme (3:10)
15:25

Århundredets vidner

Århundredets vidner
16:00

Rick Stein i Bordeaux

Rick Stein i Bordeaux
17:00

Rick Stein i Reykjavik

Rick Stein i Reykjavik
18:00

Borgen II (1:10)

Borgen II (1:10)
19:00

Borgen II (2:10)

Borgen II (2:10)
19:56

Dagens Sang: Come In And Stay For A While

Dagens Sang: Come In And Stay For A While
20:00

Mit Afrika

Amerikansk Oscar-belønnet drama fra 1985
play_arrow
Mit Afrika
22:35

I selskab med Blixen

I selskab med Blixen
23:05

Karen Blixen

Karen Blixen
00:00

Rafael - skønhedens mester

Rafael - skønhedens mester
00:45

Ballerina mod alle odds

Ballerina mod alle odds
02:05

Danske mord - Englemagersken

Danske mord - Englemagersken
02:45

Danske mord - Den tvekønnede morder

Danske mord - Den tvekønnede morder
03:25

Taxa (21:56)

Taxa (21:56)
TV2 FRI keyboard_arrow_right
04:40

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
05:05

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
05:30

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
05:50

Rablende dyr

Rablende dyr
05:55

Godnat

Godnat
06:00

Havemagasinet

Havemagasinet
06:30

Havemagasinet

Havemagasinet
07:00

Haveglæder

Haveglæder
07:50

Haveglæder

Haveglæder
08:45

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
09:35

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
10:30

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
11:20

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
12:10

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
13:10

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
14:15

Råd til dit hus

Råd til dit hus
15:20

Råd til dit hus

Råd til dit hus
16:25

Vores genbrugshjem

Vores genbrugshjem
17:10

Hvem bor hvor?

Hvem bor hvor?
17:40

Hvem bor hvor?

Hvem bor hvor?
18:15

Krejlerkongen

Krejlerkongen
18:45

Krejlerkongen

Krejlerkongen
19:25

Fantastiske fund

Fantastiske fund
20:00

Fantastiske fund

Fantastiske fund
20:40

Sæt pris på dit hjem

Sæt pris på dit hjem
21:15

Ja for Fanø!

Ja for Fanø!
21:50

Krejlerkongen

Krejlerkongen
22:25

Krejlerkongen

Krejlerkongen
23:05

Auktionshuset

Auktionshuset
23:35

Auktionshuset

Auktionshuset
00:10

Mesterkrejlerne

Mesterkrejlerne
00:40

Sæt pris på dit hjem (UK)

Sæt pris på dit hjem (UK)
01:30

Sæt pris på dit hjem (UK)

Sæt pris på dit hjem (UK)
02:20

Drømmehuse ved Middelhavet

Drømmehuse ved Middelhavet
03:15

Drømmehuse ved Middelhavet

Drømmehuse ved Middelhavet
TV3 Max keyboard_arrow_right
06:00

Premier League World

Premier League World
06:30

More Than a Game (S1E5)

More Than a Game (S1E5)
07:00

More Than a Game (S1E6)

More Than a Game (S1E6)
07:30

Road to the NHL Winter Classic (S2018E3)

Road to the NHL Winter Classic (S2018E3)
08:30

Højdepunkter fra EFL Championship (S2018E22)

Højdepunkter fra EFL Championship (S2018E22)
09:00

Premier League Monday Review

Premier League Monday Review
10:00

Skrotjægerne (S9E1)

Skrotjægerne (S9E1)
10:50

Counting Cars (S4E35)

Counting Cars (S4E35)
11:15

Counting Cars (S4E36)

Counting Cars (S4E36)
11:40

Marlon (S1E3)

Marlon (S1E3)
12:05

Marlon (S1E4)

Marlon (S1E4)
12:30

Brooklyn Nine-Nine (S4E10)

Brooklyn Nine-Nine (S4E10)
12:55

Brooklyn Nine-Nine (S4E11)

Brooklyn Nine-Nine (S4E11)
13:20

Community (S4E4)

Community (S4E4)
13:50

Community (S4E5)

Community (S4E5)
14:15

Simpsons (S3E11)

Simpsons (S3E11)
14:40

Simpsons (S3E12)

Simpsons (S3E12)
15:10

Superstore (S3E22)

Superstore (S3E22)
15:40

Superstore (S1E1)

Superstore (S1E1)
16:05

How I Met Your Mother (S8E9)

How I Met Your Mother (S8E9)
16:35

How I Met Your Mother (S8E13)

How I Met Your Mother (S8E13)
17:05

Bordertown (S1E11)

Bordertown (S1E11)
17:30

Bordertown (S1E12)

Bordertown (S1E12)
18:00

Simpsons (S27E17)

Simpsons (S27E17)
18:30

Simpsons (S27E18)

Simpsons (S27E18)
19:00

Skrotjægerne (S9E2)

Skrotjægerne (S9E2)
20:00

Counting Cars (S4E37)

Counting Cars (S4E37)
20:30

Counting Cars (S4E38)

Counting Cars (S4E38)
21:00

Top Gear (S17E6)

Top Gear (S17E6)
22:15

Simpsons (S27E19)

Simpsons (S27E19)
22:45

Simpsons (S27E21)

Simpsons (S27E21)
23:15

Top Gear (S17E5)

Top Gear (S17E5)
00:30

The Late Late Show with James Corden (S4E88)

The Late Late Show with James Corden (S4E88)
01:30

Sex&Drugs&Rock&Roll (S1E6)

Sex&Drugs&Rock&Roll (S1E6)
02:00

Premier League Netbusters

Premier League Netbusters
02:30

Bundesliga Special (S2018E1)

Bundesliga Special (S2018E1)
03:00

Højdepunkter fra EFL Championship (S2018E22)

Højdepunkter fra EFL Championship (S2018E22)
03:30

League Cup Highlights (S2018E5)

League Cup Highlights (S2018E5)
Discovery Channel keyboard_arrow_right
06:00

How It's Made (S21E15)

How It's Made (S21E15)
06:25

Tanked (S3E5)

Tanked (S3E5)
07:20

Ultimate Survival (S4E1)

Ultimate Survival (S4E1)
08:15

Auction Kings (S3E11)

Auction Kings (S3E11)
08:40

Auction Kings (S3E12)

Auction Kings (S3E12)
09:05

Wheeler Dealers (S9E12)

Wheeler Dealers (S9E12)
10:00

Fast N' Loud (S3E25)

Fast N' Loud (S3E25)
11:00

Deadliest Catch (S9E15)

Deadliest Catch (S9E15)
12:00

Outback Truckers (S3E12)

Outback Truckers (S3E12)
13:00

Outback Truckers (S3E13)

Outback Truckers (S3E13)
14:00

The Last Alaskans (S1E8)

The Last Alaskans (S1E8)
15:00

How Do They Do It? (S11E13)

How Do They Do It? (S11E13)
15:30

How Do They Do It? (S11E14)

How Do They Do It? (S11E14)
16:00

World's Biggest Shipbuilders (S1E6)

World's Biggest Shipbuilders (S1E6)
17:00

Salvage Hunters (S8E8)

Salvage Hunters (S8E8)
18:00

Wheeler Dealers (S9E13)

Wheeler Dealers (S9E13)
19:00

Garage Rehab (S1E1)

Garage Rehab (S1E1)
20:00

Gold Rush (S9E12)

Gold Rush (S9E12)
21:00

Gold Rush (S9E13)

Gold Rush (S9E13)
22:00

Alaska: The Last Frontier (S8E12)

Alaska: The Last Frontier (S8E12)
23:00

The Last Alaskans (S2E1)

The Last Alaskans (S2E1)
00:00

Mythbusters (223)

Mythbusters (223)
01:00

Gold Rush (S9E13)

Gold Rush (S9E13)
02:00

Alaska: The Last Frontier (S8E12)

Alaska: The Last Frontier (S8E12)
03:00

Ultimate Survival (S5E4)

Ultimate Survival (S5E4)
03:55

Deadliest Catch (S9E15)

Deadliest Catch (S9E15)
DR Ultra keyboard_arrow_right
06:05

Lucky Luke - Den mægtige Daltoni (16)

Lucky Luke - Den mægtige Daltoni (16)
06:25

Junglebanden

Junglebanden
06:35

Wild Kratts (23)

Wild Kratts (23)
07:00

ULTRA NYT: Dårligt indeklima på flere skoler | ordblind dreng skriver bog

ULTRA NYT: Dårligt indeklima på flere skoler | ordblind dreng skriver bog
07:10

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
07:20

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
07:30

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
07:45

Thunderbirds (7)

Thunderbirds (7)
08:05

Zorro (16)

Zorro (16)
08:30

Grizzy og lemmingerne (36)

Grizzy og lemmingerne (36)
08:40

BaseBoys 2 - Vi har mistet Emil (1)

BaseBoys 2 - Vi har mistet Emil (1)
08:55

BaseBoys 2 - Stjæler fra slikbutik (2)

BaseBoys 2 - Stjæler fra slikbutik (2)
09:05

Store Nørd: Hundelorte

Store Nørd: Hundelorte
09:30

Drengerøv (5)

Drengerøv (5)
09:50

Sebastian og Afrikas vildeste dyr (3) - Det sorte næsehorn

Sebastian og Afrikas vildeste dyr (3) - Det sorte næsehorn
10:05

Dybet (28)

Dybet (28)
10:25

Dybet (29)

Dybet (29)
10:45

Ultras Sorte Kageshow - den ulækre tudse (9)

Ultras Sorte Kageshow - den ulækre tudse (9)
11:15

KreaKampen (3:3)

KreaKampen (3:3)
11:45

Designtalenterne - Outfit of the Day (1)

Designtalenterne - Outfit of the Day (1)
12:05

Designtalenterne - Outfit of the Day (2)

Designtalenterne - Outfit of the Day (2)
12:20

Pubertetsguiden (1)

Pubertetsguiden (1)
12:35

Braceface (27)

Braceface (27)
13:00

Braceface (28)

Braceface (28)
13:20

Danmarks største youtuber (11:12)

Danmarks største youtuber (11:12)
13:30

Klassen - Likehunter (123)

Klassen - Likehunter (123)
13:40

Klassen - Kongen af Klassen (124)

Klassen - Kongen af Klassen (124)
13:55

Riisings flotte talkshow I (9)

Riisings flotte talkshow I (9)
14:30

Isas Stepz (45)

Isas Stepz (45)
14:45

Isas Stepz (46)

Isas Stepz (46)
15:00

Danmarks største youtuber (9:12)

Danmarks største youtuber (9:12)
15:10

Dybet (9)

Dybet (9)
15:30

Junglebanden

Junglebanden
15:40

Junglebanden

Junglebanden
15:55

Wild Kratts (11)

Wild Kratts (11)
16:20

Scooby Doo (13)

Scooby Doo (13)
16:40

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
16:50

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
17:00

Galaksekrigerne - Jeg tror, jeg sidder over i år (8)

Galaksekrigerne - Jeg tror, jeg sidder over i år (8)
17:25

Vi' bare bjørne (8)

Vi' bare bjørne (8)
17:35

Vi' bare bjørne (9)

Vi' bare bjørne (9)
17:50

Klassen - Tåber i trafikken (266)

Klassen - Tåber i trafikken (266)
18:00

Ultra Nyt

Ultra Nyt
18:15

The Next Step IV (2)

The Next Step IV (2)
18:35

Bidt, brændt og stukket - Vandrøver (7)

Bidt, brændt og stukket - Vandrøver (7)
18:50

Pendlerkids (7)

Pendlerkids (7)
19:05

Wolfblood IV (7)

Wolfblood IV (7)
19:30

Alle sammen sammen I (6)

Alle sammen sammen I (6)
19:55

Backstage I (6)

Backstage I (6)
20:10

Limbo I (6)

Limbo I (6)
20:40

Monica Chef - Valg (6)

Monica Chef - Valg (6)
21:00

Gepetto News III (2)

Gepetto News III (2)
21:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
03:25

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
08:00

NBA: San Antonio Spurs-Charlotte Hornets

NBA: San Antonio Spurs-Charlotte Hornets
09:00

Cykling: Tour Down Under - 1. etape

Cykling: Tour Down Under - 1. etape
11:25

Håndbold: VM - Rusland-Tyskland (m)

Håndbold: VM - Rusland-Tyskland (m)
12:15

Håndbold: VM - Rusland-Tyskland (m)

Håndbold: VM - Rusland-Tyskland (m)
13:00

Håndbold: VM - Danmark - Saudi-Arabien (m)

Håndbold: VM - Danmark - Saudi-Arabien (m)
13:50

Håndbold: VM - Danmark - Saudi-Arabien (m)

Håndbold: VM - Danmark - Saudi-Arabien (m)
14:30

Bliver det dig eller mig? Jannick Green og Kevin Møllers kamp om VM-pladsen

Bliver det dig eller mig? Jannick Green og Kevin Møllers kamp om VM-pladsen
14:50

Håndbold: VM-studiet

Håndbold: VM-studiet
15:25

Håndbold: VM - Rusland-Brasilien (m), direkte

Håndbold: VM - Rusland-Brasilien (m), direkte
16:10

Håndbold: VM - Rusland-Brasilien (m), direkte

Håndbold: VM - Rusland-Brasilien (m), direkte
17:10

Håndbold: VM-studiet

Håndbold: VM-studiet
17:55

Håndbold: VM - Korea-Serbien (m), direkte

Håndbold: VM - Korea-Serbien (m), direkte
18:40

Håndbold: VM - Korea-Serbien (m), direkte

Håndbold: VM - Korea-Serbien (m), direkte
19:40

Håndbold: VM-studiet

Håndbold: VM-studiet
20:00

Ishockey: Champions League, HC Pilsen-Frölunda, semifinale

Ishockey: Champions League, HC Pilsen-Frölunda, semifinale
20:30

Ishockey: Champions League, HC Pilsen-Frölunda, semifinale

Ishockey: Champions League, HC Pilsen-Frölunda, semifinale
21:00

Ishockey: Champions League, HC Pilsen-Frölunda, semifinale

Ishockey: Champions League, HC Pilsen-Frölunda, semifinale
21:40

NBA: Magic Johnson og Isiah Thomas - et genvundet broderskab

NBA: Magic Johnson og Isiah Thomas - et genvundet broderskab
22:35

Håndbold: VM-studiet

Håndbold: VM-studiet
23:05

SportsDok: Lasse Andersson - står stadig (1:2)

SportsDok: Lasse Andersson - står stadig (1:2)
23:40

SportsDok: Lasse Andersson - står stadig (2:2)

SportsDok: Lasse Andersson - står stadig (2:2)
00:05

Bliver det dig eller mig? Jannick Green og Kevin Møllers kamp om VM-pladsen

Bliver det dig eller mig? Jannick Green og Kevin Møllers kamp om VM-pladsen
00:25

Håndbold: VM - Østrig-Danmark (m)

Håndbold: VM - Østrig-Danmark (m)
01:10

Håndbold: VM - Østrig-Danmark (m)

Håndbold: VM - Østrig-Danmark (m)
02:00

Håndbold: VM - Rusland-Brasilien (m)

Håndbold: VM - Rusland-Brasilien (m)
02:40

Håndbold: VM - Rusland-Brasilien (m)

Håndbold: VM - Rusland-Brasilien (m)
03:30

Cykling: Tour Down Under - 2. etape, direkte

Cykling: Tour Down Under - 2. etape, direkte
TV3 Sport keyboard_arrow_right
11:00

The Lane

Britisk sportdokumentar fra 2017
The Lane
12:00

NFL

NFL
15:00

NFL

NFL
18:00

Sat Af

Sat Af
18:30

Sat Af

Sat Af
18:55

Ligue 1

Ligue 1
21:00

NFL

NFL
00:00

Premier League Netbusters

Premier League Netbusters
00:30

Bundesliga Special

Bundesliga Special
01:05

NHL

NHL
Canal 9 keyboard_arrow_right
04:30

American Diner Revival (4)

American Diner Revival (4)
04:55

American Diner Revival (5)

American Diner Revival (5)
05:20

American Diner Revival (3)

American Diner Revival (3)
06:05

Flying Wild Alaska (2)

Flying Wild Alaska (2)
06:50

Flying Wild Alaska (3)

Flying Wild Alaska (3)
07:40

Moonshiners (15)

Moonshiners (15)
08:30

Railroad Australia (6)

Railroad Australia (6)
09:25

Railroad Australia (7)

Railroad Australia (7)
10:15

Tanked (8)

Tanked (8)
11:15

Tanked (9)

Tanked (9)
12:20

Homeshopping

Homeshopping
13:25

Log Cabin Living (6)

Log Cabin Living (6)
13:55

Treehouse Masters (3)

Treehouse Masters (3)
14:55

Treehouse Masters (4)

Treehouse Masters (4)
16:00

How Do They Do It? (19)

How Do They Do It? (19)
16:30

How Do They Do It? (20)

How Do They Do It? (20)
17:00

How Do They Do It? (1)

How Do They Do It? (1)
17:30

How Do They Do It? (2)

How Do They Do It? (2)
18:05

American Diner Revival (7)

American Diner Revival (7)
18:30

American Diner Revival (1)

American Diner Revival (1)
19:05

American Diner Revival (2)

American Diner Revival (2)
19:35

American Diner Revival (3)

American Diner Revival (3)
20:05

Person of Interest (19)

Person of Interest (19)
21:00

Special Victims Unit (19)

Special Victims Unit (19)
22:00

Special Victims Unit (20)

Special Victims Unit (20)
23:00

M*A*S*H (24)

M*A*S*H (24)
23:35

M*A*S*H (25)

M*A*S*H (25)
00:10

M*A*S*H (26)

M*A*S*H (26)
00:40

M*A*S*H (1)

M*A*S*H (1)
01:15

Person of Interest (19)

Person of Interest (19)
02:10

How Do They Do It? (19)

How Do They Do It? (19)
02:45

How Do They Do It? (20)

How Do They Do It? (20)
03:15

How Do They Do It? (1)

How Do They Do It? (1)
03:40

How Do They Do It? (2)

How Do They Do It? (2)
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
05:00

Den lille prinsesse (15)

Den lille prinsesse (15)
05:10

Søpapegøjernes ø II (5)

Søpapegøjernes ø II (5)
05:20

Ellevilde Ella

Ellevilde Ella
05:25

Ramasjang Mysteriet III (4)

Ramasjang Mysteriet III (4)
05:55

Chuggington (1)

Chuggington (1)
06:05

Morten Skildpadde II (20)

Morten Skildpadde II (20)
06:30

Sprinter Galore (1)

Sprinter Galore (1)
06:45

Inui (19)

Inui (19)
06:55

Pingu (18)

Pingu (18)
07:05

Mig og mine to hjem - Tristan (6)

Mig og mine to hjem - Tristan (6)
07:15

Vidundervovsen Vaffel (13)

Vidundervovsen Vaffel (13)
07:25

Gurli Gris II (17)

Gurli Gris II (17)
07:30

Gurli Gris II (18)

Gurli Gris II (18)
07:40

Masha og Bjørnen (9)

Masha og Bjørnen (9)
07:45

F for Får (9)

F for Får (9)
07:55

Pyjamasheltene (14)

Pyjamasheltene (14)
08:10

Heino fikser alt - Lillebroderen (9)

Heino fikser alt - Lillebroderen (9)
08:20

Didrik Drage (5)

Didrik Drage (5)
08:35

Byttebiksen (9)

Byttebiksen (9)
08:50

Motor Mille på maskintur (3)

Motor Mille på maskintur (3)
09:10

Rod i Historien (9)

Rod i Historien (9)
09:30

Mit kæledyr - en fisk

Mit kæledyr - en fisk
09:40

Skæg med Ord

Skæg med Ord
10:10

Vilde venner (10)

Vilde venner (10)
10:30

Lille Nørd

Lille Nørd
10:55

Ramasjang Mysteriet II (4)

Ramasjang Mysteriet II (4)
11:25

Kaj og Andrea slukker en brand

Kaj og Andrea slukker en brand
12:00

Bamses Billedbog

Bamses Billedbog
12:30

Ramasjang Rally

Ramasjang Rally
12:55

Rosa fra Rouladegade II (4)

Rosa fra Rouladegade II (4)
13:25

Ramajetterne II (4)

Ramajetterne II (4)
13:45

Min mosters historier (2)

Min mosters historier (2)
14:00

Sikker & Søn II (10)

Sikker & Søn II (10)
14:10

Onkel Rejes Sørøvershow (2)

Onkel Rejes Sørøvershow (2)
14:35

Monster Buster

Monster Buster
14:50

Quizdyrene - Grisen Prop

Quizdyrene - Grisen Prop
15:05

Ernest & Celestine (11)

Ernest & Celestine (11)
15:15

Gurli Gris VI (15)

Gurli Gris VI (15)
15:20

Kika og Bob (7)

Kika og Bob (7)
15:30

Junglebogen (7)

Junglebogen (7)
15:45

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven
16:00

Didrik Drage (6)

Didrik Drage (6)
16:10

Pyjamasheltene (15)

Pyjamasheltene (15)
16:25

Paw Patrol IV (14)

Paw Patrol IV (14)
16:45

Vidundervovsen Vaffel (14)

Vidundervovsen Vaffel (14)
17:00

Sovedyr på eventyr II (2) - Snefnug ude og fange monstre

Sovedyr på eventyr II (2) - Snefnug ude og fange monstre
17:20

Alma flytter på landet (2)

Alma flytter på landet (2)
17:30

Mig og mine to hjem - Tristan (7)

Mig og mine to hjem - Tristan (7)
17:35

Quizdyrene - Araen Sugar

Quizdyrene - Araen Sugar
17:45

Hemmelige dyr: Hullet i Lunden (2)

Hemmelige dyr: Hullet i Lunden (2)
18:00

Albi (21)

Albi (21)
18:05

F for Får (12)

F for Får (12)
18:15

Lille Roy (16)

Lille Roy (16)
18:30

Bamselægen - Benet (1)

Bamselægen - Benet (1)
18:45

Onkel Reje og børnenes brevkasse (1)

Onkel Reje og børnenes brevkasse (1)
19:00

Wild Kratts (16)

Wild Kratts (16)
19:20

Zorro (24)

Zorro (24)
19:45

Yakari III (11)

Yakari III (11)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
07:00

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
09:00

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
09:55

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
11:00

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
12:55

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
14:00

Billard: Snooker - London Masters

Billard: Snooker - London Masters
17:20

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
19:50

JUDO * TOP 10(REPL)

JUDO * TOP 10(REPL)
20:30

Fodbold: FA Cup: Blackburn-Newcastle

Fodbold: FA Cup: Blackburn-Newcastle
22:45

Golf: PGA Tour - Højdepunkter

Golf: PGA Tour - Højdepunkter
00:00

TENNIS Grand Slam Tournament AUSTRALIAN OPEN 2nd Day_._.(REPL)

TENNIS Grand Slam Tournament AUSTRALIAN OPEN 2nd Day_._.(REPL)
01:00

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
03:00

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
07:00

TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien

TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien
09:00

TENNIS: Game Schett And Mats Extra fra

TENNIS: Game Schett And Mats Extra fra
09:15

TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien

TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien
11:15

TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien

TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien
14:15

Tennis

Tennis
14:45

ALPINT: World Cup fra Kronplatz, Italien

ALPINT: World Cup fra Kronplatz, Italien
15:15

ALPINT: World Cup fra Kronplatz, Italien

ALPINT: World Cup fra Kronplatz, Italien
16:00

RIDNING: FEI World Cup fra Basel, Schweiz

RIDNING: FEI World Cup fra Basel, Schweiz
17:00

VOLLEYBALL

VOLLEYBALL
17:05

TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien

TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien
18:00

FORMULA E: FIA Championship fra Marrakech, Marokko

FORMULA E: FIA Championship fra Marrakech, Marokko
18:55

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
19:05

SNOOKER: Masters fra London, Storbritannien

SNOOKER: Masters fra London, Storbritannien
19:45

SNOOKER: Masters fra London, Storbritannien

SNOOKER: Masters fra London, Storbritannien
23:25

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
23:35

RALLY: Dakar Rally

RALLY: Dakar Rally
00:00

TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien

TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien
00:30

Tennis

Tennis
01:00

TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien

TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien
03:00

TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien

TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien
TLC keyboard_arrow_right
06:00

Say Yes to the Dress (S11E13)

Say Yes to the Dress (S11E13)
06:25

Something Borrowed, Something New (S1E4)

Something Borrowed, Something New (S1E4)
06:55

Something Borrowed, Something New (S1E5)

Something Borrowed, Something New (S1E5)
07:20

Say Yes to the Dress (S4E12)

Say Yes to the Dress (S4E12)
07:50

Say Yes to the Dress (S4E13)

Say Yes to the Dress (S4E13)
08:15

90 Days to Wed (S2E5)

90 Days to Wed (S2E5)
09:05

A Baby Story (S12E11)

A Baby Story (S12E11)
09:35

A Baby Story (S12E12)

A Baby Story (S12E12)
10:00

I Didn't Know I Was Pregnant (S4E3)

I Didn't Know I Was Pregnant (S4E3)
10:30

I Didn't Know I Was Pregnant (S4E4)

I Didn't Know I Was Pregnant (S4E4)
11:00

Say Yes to the Dress (S12E3)

Say Yes to the Dress (S12E3)
11:30

Say Yes to the Dress (S12E4)

Say Yes to the Dress (S12E4)
12:00

MasterChef Australia (S10E2)

MasterChef Australia (S10E2)
13:30

90 Days to Wed (S2E5)

90 Days to Wed (S2E5)
14:30

The Next Great Baker (S3E3)

The Next Great Baker (S3E3)
15:30

Extreme Couponing (S4E2)

Extreme Couponing (S4E2)
16:00

Something Borrowed, Something New (S1E6)

Something Borrowed, Something New (S1E6)
16:30

Something Borrowed, Something New (S1E7)

Something Borrowed, Something New (S1E7)
17:00

90 Days To Wed: Happily Ever After? Tell All (S1E1)

90 Days To Wed: Happily Ever After? Tell All (S1E1)
18:00

Say Yes to the Dress (S12E5)

Say Yes to the Dress (S12E5)
18:30

Say Yes to the Dress (S12E6)

Say Yes to the Dress (S12E6)
19:00

Cake Boss (S2E10)

Cake Boss (S2E10)
19:30

Cake Boss (S2E11)

Cake Boss (S2E11)
20:00

MasterChef Australia (S10E3)

MasterChef Australia (S10E3)
21:00

Say Yes To The Dress UK (S3E28)

Say Yes To The Dress UK (S3E28)
21:30

Say Yes To The Dress UK (S3E29)

Say Yes To The Dress UK (S3E29)
22:00

Say Yes to the Dress: Atlanta (S10E1)

Say Yes to the Dress: Atlanta (S10E1)
23:00

My Giant Life (S2E1)

My Giant Life (S2E1)
00:00

My 600lb Life (S2E3)

My 600lb Life (S2E3)
01:00

Paranormal Lockdown (S2E7)

Paranormal Lockdown (S2E7)
02:00

Say Yes To The Dress UK (S3E28)

Say Yes To The Dress UK (S3E28)
02:30

Say Yes To The Dress UK (S3E29)

Say Yes To The Dress UK (S3E29)
03:00

Say Yes to the Dress: Atlanta (S10E1)

Say Yes to the Dress: Atlanta (S10E1)
03:55

The Next Great Baker (S3E3)

The Next Great Baker (S3E3)