Nikita Klæstrup giver kæresten ultimatum

Nikita Klæstrup giver kæresten ultimatum

Nikita Klæstrup giver kæresten ultimatum
DR afslører værterne til Melodi Grand Prix 2019.

DR afslører værterne til Melodi Grand Prix 2019.

DR afslører værterne til Melodi Grand Prix 2019.
Kim Kardashian bekræfter baby nr. 4 og afslører kønnet

Kim Kardashian bekræfter baby nr. 4 og afslører kønnet

Kim Kardashian bekræfter baby nr. 4 og afslører kønnet
Realitypar efter split: Nu dater hun en pige!

Realitypar efter split: Nu dater hun en pige!

Realitypar efter split: Nu dater hun en pige!
Bagedyst-dommer Mette Blomsterberg er gået konkurs

Bagedyst-dommer Mette Blomsterberg er gået konkurs

Bagedyst-dommer Mette Blomsterberg er gået konkurs
DR1 keyboard_arrow_right
04:45

Mig og Klassen - Christian Fuhlendorff

Mig og Klassen - Christian Fuhlendorff
05:30

DR-Friland: Fuldtømmerhuset - mesteren og lærlingen

DR-Friland: Fuldtømmerhuset - mesteren og lærlingen
06:00

AntikQuizzen

AntikQuizzen
06:30

Søren Ryge: Åge, Ejnar og Elna.

Søren Ryge: Åge, Ejnar og Elna.
07:00

Sundhedsmagasinet: Jeg tisser i bukserne

Sundhedsmagasinet: Jeg tisser i bukserne
07:25

Aftenshowet

Aftenshowet
08:15

Kender Du Typen? - Med gadgets og hindbærbrus

Kender Du Typen? - Med gadgets og hindbærbrus
09:00

Danmarks bedste portrætmaler (2:6)

Danmarks bedste portrætmaler (2:6)
09:45

Store forretninger II (1:10)

Store forretninger II (1:10)
10:30

Antikkrejlerne XIV (1)

Antikkrejlerne XIV (1)
11:15

Antikkrejlerne XIV (2)

Antikkrejlerne XIV (2)
12:00

Bonderøven 2009 (3)

Bonderøven 2009 (3)
12:25

Kender du typen? 2016 (10)

Kender du typen? 2016 (10)
13:05

Rigtige mænd (1:6)

Rigtige mænd (1:6)
13:35

Hercule Poirot: Mord i solen

Engelsk krimi fra 2000
Hercule Poirot: Mord i solen
15:15

VM Håndbold: Angola - Argentina (m), direkte

VM Håndbold: Angola - Argentina (m), direkte
17:05

Hun så et mord (108)

Hun så et mord (108)
17:50

TV AVISEN

TV AVISEN
18:00

Skattejægerne 2014 (29)

Skattejægerne 2014 (29)
18:30

TV AVISEN

TV AVISEN
18:55

Vores vejr

Vores vejr
19:05

Aftenshowet

Aftenshowet
19:55

TV AVISEN

TV AVISEN
20:00

Hammerslag - 1800-tals boliger i Vendsyssel

Hammerslag - 1800-tals boliger i Vendsyssel
20:45

Løvens hule IV (2:9)

Løvens hule IV (2:9)
21:30

TV AVISEN

TV AVISEN
21:55

Kulturmagasinet Gejst: Rap - nu med trompet og salsa

Kulturmagasinet Gejst: Rap - nu med trompet og salsa
22:20

Stella Blómkvist (2:3): Saunamordet

Islandsk krimiserie fra 2017
Stella Blómkvist (2:3): Saunamordet
23:45

Taggart: Engleøjne (2:3)

Taggart: Engleøjne (2:3)
00:35

Taggart: Engleøjne (3:3)

Taggart: Engleøjne (3:3)
01:25

I farezonen (31:61)

I farezonen (31:61)
02:15

Bonderøven 2009 (3)

Bonderøven 2009 (3)
02:45

Kender du typen? 2016 (10)

Kender du typen? 2016 (10)
03:35

Rigtige mænd (1:6)

Rigtige mænd (1:6)
TV2 keyboard_arrow_right
04:26

Vejret News

Vejret News
04:30

News nyhederne

News nyhederne
04:56

Vejret News

Vejret News
05:00

News nyhederne

News nyhederne
05:26

Vejret News

Vejret News
05:30

News nyhederne

News nyhederne
05:56

Vejret News

Vejret News
06:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
06:30

Go' morgen Danmark

Go' morgen Danmark
12:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
12:30

Regionale nyheder

Regionale nyheder
12:40

Showbiz familier

Showbiz familier
13:30

Bubber & BS på afveje

Bubber & BS på afveje
13:55

Bubber & BS på afveje

Bubber & BS på afveje
14:30

CPH Lufthavnen

CPH Lufthavnen
15:00

CPH Lufthavnen

CPH Lufthavnen
15:35

Taget på fersk gerning

Taget på fersk gerning
16:05

Now That's Funny

Now That's Funny
17:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
17:16

Regionale nyheder

Regionale nyheder
17:25

Go' aften Danmark

Go' aften Danmark
17:55

Dit vintervejr

Dit vintervejr
18:00

Nyhederne

Nyhederne
18:20

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:25

Håndbold: VM-studiet

Håndbold: VM-studiet
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

Lykke-Per (4)

Lykke-Per (4)
21:05

Guds bedste børn (3:3)

Guds bedste børn (3:3)
22:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
22:27

Regionale nyheder

Regionale nyheder
22:45

Håndbold: VM-studiet

Håndbold: VM-studiet
23:20

Fremtiden ifølge Ingemann

Fremtiden ifølge Ingemann
00:10

Størst

Størst
01:00

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
01:30

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
01:55

Castle (168)

Castle (168)
02:45

Castle (169)

Castle (169)
03:30

Animal Airport

Animal Airport
TV3 keyboard_arrow_right
06:00

The Grinder (S1E19)

The Grinder (S1E19)
06:25

Chicago Med (S1E11)

Chicago Med (S1E11)
07:15

Real Housewives of Dallas (S2E2)

Real Housewives of Dallas (S2E2)
08:10

Luksusfælden (S6E5)

Luksusfælden (S6E5)
09:05

Luksusfælden (S6E6)

Luksusfælden (S6E6)
10:05

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S2E1)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S2E1)
11:00

Til Middag Hos (S8E19)

Til Middag Hos (S8E19)
12:00

Real Housewives of Dallas (S2E3)

Real Housewives of Dallas (S2E3)
13:00

The Kardashians (S9E15)

The Kardashians (S9E15)
14:00

The Kardashians (S9E16)

The Kardashians (S9E16)
15:00

Real Housewives of Beverly Hills (S3E13)

Real Housewives of Beverly Hills (S3E13)
16:00

Real Housewives of Beverly Hills (S3E14)

Real Housewives of Beverly Hills (S3E14)
17:00

Luksusfælden (S15E9)

Luksusfælden (S15E9)
18:00

Til Middag Hos (S8E19)

Til Middag Hos (S8E19)
19:00

Til Middag Hos (S8E20)

Til Middag Hos (S8E20)
20:00

NCIS (S16E8)

NCIS (S16E8)
21:00

S.W.A.T. (S2E5)

S.W.A.T. (S2E5)
22:00

Edge of Darkness

Britisk/amerikansk action fra 2010
play_arrow
Edge of Darkness
00:10

NCIS (S3E21)

NCIS (S3E21)
01:10

NCIS (S3E22)

NCIS (S3E22)
02:05

Girlfriends' Guide to Divorce (S2E11)

Girlfriends' Guide to Divorce (S2E11)
02:55

Girlfriends' Guide to Divorce (S2E12)

Girlfriends' Guide to Divorce (S2E12)
03:40

Second Chance (S1E2)

Second Chance (S1E2)
Kanal 5 keyboard_arrow_right
05:05

House Hunters International (11)

House Hunters International (11)
05:30

House Hunters International (12)

House Hunters International (12)
06:00

House Hunters International (11)

House Hunters International (11)
06:20

House Hunters International (12)

House Hunters International (12)
06:45

Chopped (10)

Chopped (10)
07:35

Chopped (11)

Chopped (11)
08:25

5. Halvleg

5. Halvleg
09:15

5. Halvleg

5. Halvleg
10:00

Property Brothers (11)

Property Brothers (11)
11:00

Property Brothers (12)

Property Brothers (12)
12:05

CSI (14)

CSI (14)
13:05

CSI (15)

CSI (15)
14:05

CSI: NY (16)

CSI: NY (16)
15:05

CSI: NY (17)

CSI: NY (17)
16:00

Special Victims Unit (1)

Special Victims Unit (1)
17:00

Special Victims Unit (3)

Special Victims Unit (3)
18:00

The Big Bang Theory (23)

The Big Bang Theory (23)
18:30

The Big Bang Theory (24)

The Big Bang Theory (24)
19:00

The Big Bang Theory (1)

The Big Bang Theory (1)
19:30

The Big Bang Theory (2)

The Big Bang Theory (2)
20:00

Politijagt (10)

Politijagt (10)
21:00

Profil af en morder (6)

Profil af en morder (6)
22:05

FBI's danske mordmysterier (6)

FBI's danske mordmysterier (6)
23:05

Special Victims Unit (13)

Special Victims Unit (13)
00:05

Special Victims Unit (11)

Special Victims Unit (11)
01:05

Paula Zahn på sagen (1)

Paula Zahn på sagen (1)
02:05

Paula Zahn på sagen (2)

Paula Zahn på sagen (2)
03:05

CSI (3)

CSI (3)
03:50

CSI (8)

CSI (8)
DR2 keyboard_arrow_right
09:45

DR2 Live: Regeringen præsenterer sundhedsreform

DR2 Live: Regeringen præsenterer sundhedsreform
12:00

Alt forladt - Civilbunkeren Regan Vest

Alt forladt - Civilbunkeren Regan Vest
12:20

Husdrømme (6:8)

Husdrømme (6:8)
13:20

Liv på fjeldet (4:6)

Liv på fjeldet (4:6)
14:00

Bør vi gifte os? (3:5)

Bør vi gifte os? (3:5)
15:00

Verdens største Balkanfest

Verdens største Balkanfest
15:30

Verdens største hindufestivaler

Verdens største hindufestivaler
16:05

Spis op! - en historie om madspild

Spis op! - en historie om madspild
17:00

Kea - New Zealands kløgtige vovehals

Kea - New Zealands kløgtige vovehals
17:45

VM Håndbold: Ungarn - Egypten (m), direkte

VM Håndbold: Ungarn - Egypten (m), direkte
20:00

De blodrøde floder (2:4): Askens dag

Fransk thrillerserie fra 2018
De blodrøde floder (2:4): Askens dag
21:35

Hvem dræbte Birgitte (5:9)

Hvem dræbte Birgitte (5:9)
22:30

Deadline

Deadline
23:00

Løgnefabrikken - de falske nyheder fra Rusland

Løgnefabrikken - de falske nyheder fra Rusland
00:00

Forført af en svindler II (2)

Forført af en svindler II (2)
00:30

Meldt savnet (2:4)

Meldt savnet (2:4)
01:30

Ingvar Carlsson (1:2)

Ingvar Carlsson (1:2)
02:30

Deadline Nat

Deadline Nat
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
05:45

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
06:20

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
06:50

Dawson's Creek (10)

Dawson's Creek (10)
07:40

Dawson's Creek (11)

Dawson's Creek (11)
08:25

Beverly Hills 90210 (245)

Beverly Hills 90210 (245)
09:15

Beverly Hills 90210 (246)

Beverly Hills 90210 (246)
10:10

Beverly Hills 90210 (247)

Beverly Hills 90210 (247)
11:00

Beverly Hills 90210 (248)

Beverly Hills 90210 (248)
11:50

Sex and the City (7)

Sex and the City (7)
12:25

Sex and the City (8)

Sex and the City (8)
13:00

Desperate Housewives (117)

Desperate Housewives (117)
13:50

Desperate Housewives (118)

Desperate Housewives (118)
14:40

Ugly Betty (63)

Ugly Betty (63)
15:30

Ugly Betty (64)

Ugly Betty (64)
16:20

American Dad (10)

American Dad (10)
16:45

American Dad (11)

American Dad (11)
17:15

Family Guy

Family Guy
17:45

Family Guy

Family Guy
18:15

Modern Family (169)

Modern Family (169)
18:45

Modern Family (170)

Modern Family (170)
19:05

Venner (116)

Venner (116)
19:35

Venner (117)

Venner (117)
20:05

Date mig nøgen

Date mig nøgen
20:55

Date mig nøgen

Date mig nøgen
21:50

Make or break

Make or break
22:40

Diamantfamilien 2

Diamantfamilien 2
23:15

Diamantfamilien 2

Diamantfamilien 2
23:55

Tak for i aften - med Øgendahl & Klan

Tak for i aften - med Øgendahl & Klan
00:25

Tak for i aften - med Øgendahl & Klan

Tak for i aften - med Øgendahl & Klan
01:00

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
01:40

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
02:10

Top 20 Funniest

Top 20 Funniest
03:00

Rude Tube - Wacky Races

Rude Tube - Wacky Races
03:30

The Following (10)

The Following (10)
TV3+ keyboard_arrow_right
06:25

Community (S3E15)

Community (S3E15)
06:50

Community (S3E16)

Community (S3E16)
07:15

Crowded (S1E8)

Crowded (S1E8)
07:40

Crowded (S1E9)

Crowded (S1E9)
08:10

Numb3rs (S3E14)

Numb3rs (S3E14)
09:05

Numb3rs (S3E15)

Numb3rs (S3E15)
10:05

Bones (S8E5)

Bones (S8E5)
11:05

Bones (S8E6)

Bones (S8E6)
12:05

Hawaii Five-0 (S2E13)

Hawaii Five-0 (S2E13)
13:00

Hawaii Five-0 (S2E14)

Hawaii Five-0 (S2E14)
14:00

NCIS: Los Angeles (S8E11)

NCIS: Los Angeles (S8E11)
15:00

NCIS: Los Angeles (S8E12)

NCIS: Los Angeles (S8E12)
16:00

NCIS (S11E23)

NCIS (S11E23)
17:00

NCIS (S11E24)

NCIS (S11E24)
18:00

Dødbringende våben (S1E10)

Dødbringende våben (S1E10)
19:00

Dødbringende våben (S1E11)

Dødbringende våben (S1E11)
20:00

Dødbringende våben (S1E14)

Dødbringende våben (S1E14)
21:00

Terminator Salvation

Amerikansk action fra 2009
play_arrow
Terminator Salvation
23:25

The Colony

Amerikansk action/sci-fi gyser fra 2013
play_arrow
The Colony
01:15

Superstore (S2E10)

Superstore (S2E10)
01:50

Superstore (S2E11)

Superstore (S2E11)
02:20

Mr. Robot (S1E1)

Mr. Robot (S1E1)
03:30

Mr. Robot (S1E2)

Mr. Robot (S1E2)
6'eren keyboard_arrow_right
04:45

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (4)

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (4)
06:10

Diners, Drive-ins and Dives (3)

Diners, Drive-ins and Dives (3)
06:30

Diners, Drive-ins and Dives (6)

Diners, Drive-ins and Dives (6)
06:55

Diners, Drive-ins and Dives (7)

Diners, Drive-ins and Dives (7)
07:20

Diners, Drive-ins and Dives (8)

Diners, Drive-ins and Dives (8)
07:45

Diners, Drive-ins and Dives (9)

Diners, Drive-ins and Dives (9)
08:10

Homeshopping (32)

Homeshopping (32)
09:10

Gold Rush (4)

Gold Rush (4)
10:00

Deadliest Catch (10)

Deadliest Catch (10)
11:00

Expedition Unknown (8)

Expedition Unknown (8)
12:00

Salvage Hunters (2)

Salvage Hunters (2)
13:00

Salvage Hunters (3)

Salvage Hunters (3)
14:00

Wheeler Dealers (4)

Wheeler Dealers (4)
15:00

Deadliest Catch (1)

Deadliest Catch (1)
16:05

Gold Rush (12)

Gold Rush (12)
17:05

Gold Rush (13)

Gold Rush (13)
18:05

Auction Hunters (7)

Auction Hunters (7)
18:35

Auction Hunters (8)

Auction Hunters (8)
19:05

Scorpion (6)

Scorpion (6)
20:00

Scorpion (7)

Scorpion (7)
21:00

Criminal Minds (1)

Criminal Minds (1)
22:00

Criminal Minds (2)

Criminal Minds (2)
23:00

Fast N' Loud (3)

Fast N' Loud (3)
00:05

Fast N' Loud (4)

Fast N' Loud (4)
01:05

Wheeler Dealers (4)

Wheeler Dealers (4)
01:40

Wheeler Dealers (5)

Wheeler Dealers (5)
02:10

Beyond Bitchin' Rides (6)

Beyond Bitchin' Rides (6)
03:10

The Last Alaskans (8)

The Last Alaskans (8)
DR3 keyboard_arrow_right
06:00

Morgengymnastikken: Latindans, faste baller og bryst & vinger

Morgengymnastikken: Latindans, faste baller og bryst & vinger
12:00

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
12:40

The Graham Norton Show

The Graham Norton Show
13:30

Divatvillingerne (3:7)

Divatvillingerne (3:7)
13:50

Sidste stop: Saturn

Sidste stop: Saturn
14:45

Real Future - SoMe stjerne og gamer-girl

Real Future - SoMe stjerne og gamer-girl
15:05

Verdens vildeste TV: Colombia

Verdens vildeste TV: Colombia
15:30

Nilen: en livsfarlig ekspedition (2:4)

Nilen: en livsfarlig ekspedition (2:4)
16:15

Rejsen til Mars (4:6)

Rejsen til Mars (4:6)
17:05

Nedrivningsholdet (2:3)

Nedrivningsholdet (2:3)
18:00

Vrede piger (1:6)

Vrede piger (1:6)
18:25

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
19:10

Family Guy

Family Guy
19:30

Family Guy

Family Guy
19:50

Family Guy

Family Guy
20:15

VM Håndbold: Qatar - Sverige (m), direkte

VM Håndbold: Qatar - Sverige (m), direkte
22:10

Mit hemmelige match (2:8)

Mit hemmelige match (2:8)
22:45

Ex Machina

Britisk science fiction-thriller fra 2014
Ex Machina
00:25

Gift ved første blik USA V (3:19)

Gift ved første blik USA V (3:19)
01:20

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
02:00

Rejsen til Mars (5:6)

Rejsen til Mars (5:6)
02:50

Ripper Street II (4:8)

Ripper Street II (4:8)
03:40

Nuttet Om Natten

Nuttet Om Natten
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
06:35

Små og store synder (32)

Små og store synder (32)
07:30

Fornyet mistanke (14)

Fornyet mistanke (14)
08:30

Fornyet mistanke (15)

Fornyet mistanke (15)
09:30

Doc Martin (17)

Doc Martin (17)
10:20

Doc Martin (18)

Doc Martin (18)
11:15

Skadestuen i Holby (296)

Skadestuen i Holby (296)
12:10

Skadestuen i Holby (297)

Skadestuen i Holby (297)
13:10

Bjerglægen (36)

Bjerglægen (36)
14:00

Bjerglægen (37)

Bjerglægen (37)
14:50

Kommissær Rex (156)

Kommissær Rex (156)
15:45

Kommissær Rex (157)

Kommissær Rex (157)
16:40

Blue Bloods (3)

Blue Bloods (3)
17:25

Death in Paradise (5)

Death in Paradise (5)
18:25

Murdoch Mysterierne (119)

Murdoch Mysterierne (119)
19:15

Lige i skabet

Lige i skabet
20:00

Pejs Girls (1:2)

Pejs Girls (1:2)
20:55

Sagen genåbnet (1)

Sagen genåbnet (1)
21:55

Sagen genåbnet (2)

Sagen genåbnet (2)
22:55

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
23:40

Jarls Quizshow

Jarls Quizshow
00:30

Death in Paradise (5)

Death in Paradise (5)
01:30

Blue Bloods (3)

Blue Bloods (3)
02:15

Hotellet

Hotellet
02:55

Godnat

Godnat
TV3 Puls keyboard_arrow_right
06:00

Luksusvarer i Beverly Hills (S1E9)

Luksusvarer i Beverly Hills (S1E9)
06:25

Huse for millioner New York (S6E2)

Huse for millioner New York (S6E2)
07:10

Huse for millioner New York (S6E3)

Huse for millioner New York (S6E3)
08:00

Depotjægerne (S3E8)

Depotjægerne (S3E8)
08:25

Depotjægerne (S3E9)

Depotjægerne (S3E9)
08:50

Ekstreme samlere (S7E9)

Ekstreme samlere (S7E9)
09:50

Dr. Phil (142)

Dr. Phil (142)
10:50

Dr. Phil (143)

Dr. Phil (143)
11:50

Ekstreme samlere (S7E10)

Ekstreme samlere (S7E10)
12:50

Grand Designs (S10E11)

Grand Designs (S10E11)
13:55

Grand Designs (S10E12)

Grand Designs (S10E12)
15:00

Masterchef USA (S9E10)

Masterchef USA (S9E10)
16:00

Masterchef USA (S9E11)

Masterchef USA (S9E11)
17:00

Dr. Phil (144)

Dr. Phil (144)
18:00

Dr. Phil (145)

Dr. Phil (145)
19:00

Mit plastikmareridt (S3E3)

Mit plastikmareridt (S3E3)
20:00

Mit plastikmareridt (S3E4)

Mit plastikmareridt (S3E4)
21:00

Life as We Know It

Amerikansk komedie fra 2010
play_arrow
Life as We Know It
23:25

Sommerflirt

Amerikansk romantisk komedie fra 2016
Sommerflirt
01:10

Depotjægerne (S3E10)

Depotjægerne (S3E10)
01:40

Depotjægerne (S3E11)

Depotjægerne (S3E11)
02:10

Fra skrot til slot (S1E6)

Fra skrot til slot (S1E6)
03:05

Fra skrot til slot (S1E7)

Fra skrot til slot (S1E7)
03:55

Salem (S2E11)

Salem (S2E11)
Kanal 4 keyboard_arrow_right
06:10

Long Island Medium (7)

Long Island Medium (7)
06:35

Long Island Medium (8)

Long Island Medium (8)
07:05

De unge mødre (1)

De unge mødre (1)
07:30

De unge mødre (2)

De unge mødre (2)
07:55

Homeshopping (25)

Homeshopping (25)
09:00

Diners, Drive-ins and Dives (9)

Diners, Drive-ins and Dives (9)
09:25

Diners, Drive-ins and Dives (10)

Diners, Drive-ins and Dives (10)
09:50

Diners, Drive-ins and Dives (11)

Diners, Drive-ins and Dives (11)
10:20

Diners, Drive-ins and Dives (12)

Diners, Drive-ins and Dives (12)
10:50

Chopped (3)

Chopped (3)
11:50

House Hunters (5)

House Hunters (5)
12:20

House Hunters (6)

House Hunters (6)
12:50

Caribbean Life (3)

Caribbean Life (3)
13:20

Caribbean Life (4)

Caribbean Life (4)
13:50

Fixer Upper (3)

Fixer Upper (3)
14:50

Say Yes to the Dress (7)

Say Yes to the Dress (7)
15:20

Say Yes to the Dress (8)

Say Yes to the Dress (8)
15:50

90 Day Fiancé (10)

90 Day Fiancé (10)
16:50

Singleliv (12)

Singleliv (12)
17:50

De unge mødre (11)

De unge mødre (11)
18:50

Say Yes to the Dress (3)

Say Yes to the Dress (3)
19:20

Say Yes to the Dress (4)

Say Yes to the Dress (4)
19:55

Kærlighed ved første swipe (3)

Kærlighed ved første swipe (3)
21:00

Anja efter Viktor

Dansk romantisk komedie fra 2003
Anja efter Viktor
22:50

Besat af skønhed (3)

Besat af skønhed (3)
23:50

Det perfekte mord (1)

Det perfekte mord (1)
00:50

Min nabo er morder

Min nabo er morder
01:50

Blodets bånd (10)

Blodets bånd (10)
02:50

House Hunters (5)

House Hunters (5)
03:20

House Hunters (6)

House Hunters (6)
03:45

Caribbean Life (3)

Caribbean Life (3)
DRK keyboard_arrow_right
04:43

Dagens Sang: Come In And Stay For A While

Dagens Sang: Come In And Stay For A While
05:55

Lørdagshjørnet - Vivi og Flemming Flindt

Lørdagshjørnet - Vivi og Flemming Flindt
06:55

Lørdagshjørnet - Poul Reichhardt

Lørdagshjørnet - Poul Reichhardt
08:00

P2 Radioavis

P2 Radioavis
08:05

Morgenandagten på DR K

Morgenandagten på DR K
08:28

Dagens Sang: Natten er stille

Dagens Sang: Natten er stille
08:45

Hvornår var det nu det var

Hvornår var det nu det var
09:25

Hvornår var det nu det var

Hvornår var det nu det var
10:10

Her er dit liv - Buster Larsen

Her er dit liv - Buster Larsen
11:40

Her er dit liv - Bodil Udsen

Her er dit liv - Bodil Udsen
13:10

Danske Drømme (3:10)

Danske Drømme (3:10)
14:10

Danske drømme (4:10)

Danske drømme (4:10)
15:10

Biblens gåder - Pagtens Ark

Biblens gåder - Pagtens Ark
16:00

Rick Stein i Reykjavik

Rick Stein i Reykjavik
17:00

Rick Stein i Berlin

Rick Stein i Berlin
18:00

Borgen II (2:10)

Borgen II (2:10)
18:55

Borgen II (3:10)

Borgen II (3:10)
19:56

Dagens Sang: Natten er stille

Dagens Sang: Natten er stille
20:00

Elsker dig for evigt

Dogme-film af Susanne Bier fra 2002
Elsker dig for evigt
21:50

What Dreams May Come

Amerikansk drama fra 1998
play_arrow
What Dreams May Come
23:35

Gift ved første klik

Gift ved første klik
00:25

Kærlighed og kommaer

Kærlighed og kommaer
01:10

Hugland - Portræt af Lars H.U.G.

Hugland - Portræt af Lars H.U.G.
02:25

Rundt om Selma

Rundt om Selma
03:55

Danske mord - Smukke Carola

Danske mord - Smukke Carola
TV2 FRI keyboard_arrow_right
04:35

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
05:00

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
05:20

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
05:45

Rablende dyr

Rablende dyr
05:50

Godnat

Godnat
06:00

Havemagasinet

Havemagasinet
06:30

Havemagasinet

Havemagasinet
07:00

Haveglæder

Haveglæder
07:50

Haveglæder

Haveglæder
08:40

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
09:35

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
10:25

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
11:10

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
12:00

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
13:00

Den store australske bagedyst (1:8)

Den store australske bagedyst (1:8)
14:10

Råd til dit hus

Råd til dit hus
15:15

Råd til dit hus

Råd til dit hus
16:25

Vores genbrugshjem

Vores genbrugshjem
17:10

Hvem bor hvor?

Hvem bor hvor?
17:40

Hvem bor hvor?

Hvem bor hvor?
18:15

Krejlerkongen

Krejlerkongen
18:45

Krejlerkongen

Krejlerkongen
19:20

Fantastiske fund

Fantastiske fund
20:00

Fantastiske fund

Fantastiske fund
20:40

Sæt pris på dit hjem

Sæt pris på dit hjem
21:15

Sæt pris på Danmark

Sæt pris på Danmark
21:50

Krejlerkongen

Krejlerkongen
22:25

Krejlerkongen

Krejlerkongen
23:05

Auktionshuset

Auktionshuset
23:35

Mesterkrejlerne

Mesterkrejlerne
00:05

Mesterkrejlerne

Mesterkrejlerne
00:35

Sæt pris på dit hjem (UK)

Sæt pris på dit hjem (UK)
01:25

Sæt pris på dit hjem (UK)

Sæt pris på dit hjem (UK)
02:15

Drømmehuse ved Middelhavet

Drømmehuse ved Middelhavet
03:10

Drømmehuse ved Middelhavet

Drømmehuse ved Middelhavet
TV3 Max keyboard_arrow_right
06:00

Sporting Greats (S1E4)

Sporting Greats (S1E4)
06:30

Sporting Greats (S1E13)

Sporting Greats (S1E13)
07:00

Sporting Greats (S1E28)

Sporting Greats (S1E28)
07:30

Sporting Greats (S1E48)

Sporting Greats (S1E48)
08:00

Sporting Greats (S1E50)

Sporting Greats (S1E50)
08:30

Premier League Monday Review

Premier League Monday Review
09:30

Premier League Netbusters

Premier League Netbusters
10:00

Skrotjægerne (S9E2)

Skrotjægerne (S9E2)
10:50

Counting Cars (S4E37)

Counting Cars (S4E37)
11:15

Counting Cars (S4E38)

Counting Cars (S4E38)
11:40

Marlon (S1E4)

Marlon (S1E4)
12:05

Marlon (S1E5)

Marlon (S1E5)
12:30

Brooklyn Nine-Nine (S4E11)

Brooklyn Nine-Nine (S4E11)
12:55

Brooklyn Nine-Nine (S4E12)

Brooklyn Nine-Nine (S4E12)
13:20

Community (S4E5)

Community (S4E5)
13:50

Community (S4E6)

Community (S4E6)
14:15

Simpsons (S3E12)

Simpsons (S3E12)
14:40

Simpsons (S3E13)

Simpsons (S3E13)
15:10

Superstore (S1E1)

Superstore (S1E1)
15:40

Superstore (S1E2)

Superstore (S1E2)
16:05

How I Met Your Mother (S8E13)

How I Met Your Mother (S8E13)
16:35

How I Met Your Mother (S8E14)

How I Met Your Mother (S8E14)
17:05

Bordertown (S1E12)

Bordertown (S1E12)
17:30

Bordertown (S1E13)

Bordertown (S1E13)
18:00

Simpsons (S27E19)

Simpsons (S27E19)
18:30

Simpsons (S27E21)

Simpsons (S27E21)
19:00

Skrotjægerne (S9E3)

Skrotjægerne (S9E3)
20:05

Counting Cars (S4E39)

Counting Cars (S4E39)
20:40

FA Cup

FA Cup
22:45

Simpsons (S27E20)

Simpsons (S27E20)
23:15

Simpsons (S27E22)

Simpsons (S27E22)
23:45

Top Gear (S17E6)

Top Gear (S17E6)
01:00

The Late Late Show with James Corden (S4E89)

The Late Late Show with James Corden (S4E89)
02:00

Great Sporting Moments (S1E1)

Great Sporting Moments (S1E1)
02:30

Great Sporting Moments (S1E2)

Great Sporting Moments (S1E2)
03:00

Great Sporting Moments (S1E3)

Great Sporting Moments (S1E3)
03:30

Great Sporting Moments (S1E4)

Great Sporting Moments (S1E4)
Discovery Channel keyboard_arrow_right
06:00

How It's Made (S21E16)

How It's Made (S21E16)
06:25

Tanked (S3E6)

Tanked (S3E6)
07:20

Ultimate Survival (S4E2)

Ultimate Survival (S4E2)
08:15

Auction Kings (S3E13)

Auction Kings (S3E13)
08:40

Auction Kings (S3E14)

Auction Kings (S3E14)
09:05

Wheeler Dealers (S9E13)

Wheeler Dealers (S9E13)
10:00

Fast N' Loud (S3E26)

Fast N' Loud (S3E26)
11:00

Deadliest Catch (S9E16)

Deadliest Catch (S9E16)
13:00

Outback Truckers (S4E1)

Outback Truckers (S4E1)
14:00

The Last Alaskans (S2E1)

The Last Alaskans (S2E1)
15:00

How Do They Do It? (S11E15)

How Do They Do It? (S11E15)
15:30

How Do They Do It? (S11E16)

How Do They Do It? (S11E16)
16:00

Mighty Ships (S3E1)

Mighty Ships (S3E1)
17:00

Salvage Hunters (S8E9)

Salvage Hunters (S8E9)
18:00

Wheeler Dealers (S9E14)

Wheeler Dealers (S9E14)
19:00

American Chopper (S10E1)

American Chopper (S10E1)
20:00

Chasing Classic Cars (S10E1)

Chasing Classic Cars (S10E1)
21:00

Outback Truckers (S6E12)

Outback Truckers (S6E12)
22:00

Ed Stafford: First Man Out (S1E1)

Ed Stafford: First Man Out (S1E1)
23:00

The Last Alaskans (S2E2)

The Last Alaskans (S2E2)
00:00

Mythbusters (224)

Mythbusters (224)
01:00

Outback Truckers (S6E12)

Outback Truckers (S6E12)
02:00

Ed Stafford: First Man Out (S1E1)

Ed Stafford: First Man Out (S1E1)
03:00

Ultimate Survival (S5E5)

Ultimate Survival (S5E5)
03:55

Deadliest Catch (S9E16)

Deadliest Catch (S9E16)
DR Ultra keyboard_arrow_right
06:01

Lucky Luke - Gribbe over prærien (17)

Lucky Luke - Gribbe over prærien (17)
06:25

Junglebanden

Junglebanden
06:35

Wild Kratts (24)

Wild Kratts (24)
07:00

Ultra Nyt

Ultra Nyt
07:10

Klassen - Tåber i trafikken (266)

Klassen - Tåber i trafikken (266)
07:20

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
07:30

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
07:40

Thunderbirds (8)

Thunderbirds (8)
08:10

Zorro (17)

Zorro (17)
08:30

Grizzy og lemmingerne (38)

Grizzy og lemmingerne (38)
08:45

BaseBoys 2 - Ny pige i klassen (3)

BaseBoys 2 - Ny pige i klassen (3)
09:00

BaseBoys 2 - Møde med Emil går galt (4)

BaseBoys 2 - Møde med Emil går galt (4)
09:10

Store Nørd: Male

Store Nørd: Male
09:35

Drengerøv (6)

Drengerøv (6)
09:55

Sebastian og Afrikas vildeste dyr (4) - Hyænen

Sebastian og Afrikas vildeste dyr (4) - Hyænen
10:10

Dybet (30)

Dybet (30)
10:30

Dybet (31)

Dybet (31)
10:50

Voksenfælden I (1)

Voksenfælden I (1)
11:20

Danmarks sjoveste barn (1:10)

Danmarks sjoveste barn (1:10)
11:50

Designtalenterne - Outfit of the Day (3)

Designtalenterne - Outfit of the Day (3)
12:05

Designtalenterne - Outfit of the Day (4)

Designtalenterne - Outfit of the Day (4)
12:25

Pubertetsguiden (2)

Pubertetsguiden (2)
12:40

Braceface (29)

Braceface (29)
13:00

Braceface (30)

Braceface (30)
13:25

Danmarks største youtuber (12:12)

Danmarks største youtuber (12:12)
13:35

Klassen - Den Nye Dronning - del 1 (125)

Klassen - Den Nye Dronning - del 1 (125)
13:45

Klassen - Den Nye Dronning - del 2 (126)

Klassen - Den Nye Dronning - del 2 (126)
13:55

Riisings flotte talkshow I (10)

Riisings flotte talkshow I (10)
14:30

Isas Stepz (47)

Isas Stepz (47)
14:45

Pendlerkids (1)

Pendlerkids (1)
15:00

Danmarks største youtuber (10:12)

Danmarks største youtuber (10:12)
15:10

Dybet (10)

Dybet (10)
15:30

Junglebanden

Junglebanden
15:40

Junglebanden

Junglebanden
15:55

Wild Kratts (12)

Wild Kratts (12)
16:15

Scooby Doo (14)

Scooby Doo (14)
16:35

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
16:50

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
17:00

Galaksekrigerne - Du har kærlighed til gode (9)

Galaksekrigerne - Du har kærlighed til gode (9)
17:20

Vi' bare bjørne (10)

Vi' bare bjørne (10)
17:40

Klassen - Tåber i trafikken (266)

Klassen - Tåber i trafikken (266)
17:50

Klassen - Ida smadrer streak (267)

Klassen - Ida smadrer streak (267)
18:00

ULTRA NYT: I Sydkorea kloner de hunde | Farvel til drenge og pigetoiletter?

ULTRA NYT: I Sydkorea kloner de hunde | Farvel til drenge og pigetoiletter?
18:10

The Next Step IV (3)

The Next Step IV (3)
18:35

Bidt, brændt og stukket - Vandedderkop (8)

Bidt, brændt og stukket - Vandedderkop (8)
18:50

Pendlerkids (8)

Pendlerkids (8)
19:05

Wolfblood IV (8)

Wolfblood IV (8)
19:30

Alle sammen sammen I (7)

Alle sammen sammen I (7)
19:55

Backstage I (7)

Backstage I (7)
20:10

Limbo I (7)

Limbo I (7)
20:40

Monica Chef - Velkomstdrinken (7)

Monica Chef - Velkomstdrinken (7)
21:05

Lokummet brænder III (3)

Lokummet brænder III (3)
21:20

Lokummet brænder III (4)

Lokummet brænder III (4)
21:35

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:35

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:35

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
03:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
07:40

NBA: Denver Nuggets-Golden State Warriors

NBA: Denver Nuggets-Golden State Warriors
08:40

Cykling: Tour Down Under - 2. etape

Cykling: Tour Down Under - 2. etape
11:10

Håndbold: VM - Rusland-Brasilien (m)

Håndbold: VM - Rusland-Brasilien (m)
11:55

Håndbold: VM - Rusland-Brasilien (m)

Håndbold: VM - Rusland-Brasilien (m)
12:35

Bliver det dig eller mig? Jannick Green og Kevin Møllers kamp om VM-pladsen

Bliver det dig eller mig? Jannick Green og Kevin Møllers kamp om VM-pladsen
12:50

SportsDok: Lasse Andersson - står stadig (2:2)

SportsDok: Lasse Andersson - står stadig (2:2)
13:25

Håndbold: VM - Østrig-Danmark (m)

Håndbold: VM - Østrig-Danmark (m)
14:10

Håndbold: VM - Østrig-Danmark (m)

Håndbold: VM - Østrig-Danmark (m)
15:00

Håndbold: VM-studiet

Håndbold: VM-studiet
15:25

Håndbold: VM - Japan-Island (m), direkte

Håndbold: VM - Japan-Island (m), direkte
16:10

Håndbold: VM - Japan-Island (m), direkte

Håndbold: VM - Japan-Island (m), direkte
17:10

Håndbold: VM-studiet

Håndbold: VM-studiet
17:55

Håndbold: VM - Kroatien-Bahrain (m), direkte

Håndbold: VM - Kroatien-Bahrain (m), direkte
18:40

Håndbold: VM - Kroatien-Bahrain (m), direkte

Håndbold: VM - Kroatien-Bahrain (m), direkte
19:40

Håndbold: VM-studiet

Håndbold: VM-studiet
20:25

Håndbold: VM - Makedonien-Spanien (m), direkte

Håndbold: VM - Makedonien-Spanien (m), direkte
21:10

Håndbold: VM - Makedonien-Spanien (m), direkte

Håndbold: VM - Makedonien-Spanien (m), direkte
22:10

Håndbold: VM-studiet

Håndbold: VM-studiet
22:45

Håndbold: VM - Kroatien-Bahrain (m)

Håndbold: VM - Kroatien-Bahrain (m)
23:30

Håndbold: VM - Kroatien-Bahrain (m)

Håndbold: VM - Kroatien-Bahrain (m)
00:15

Håndbold: VM - Makedonien-Spanien (m)

Håndbold: VM - Makedonien-Spanien (m)
01:00

Håndbold: VM - Makedonien-Spanien (m)

Håndbold: VM - Makedonien-Spanien (m)
01:50

Bliver det dig eller mig? Jannick Green og Kevin Møllers kamp om VM-pladsen

Bliver det dig eller mig? Jannick Green og Kevin Møllers kamp om VM-pladsen
02:05

NBA: Magic Johnson og Isiah Thomas - et genvundet broderskab

NBA: Magic Johnson og Isiah Thomas - et genvundet broderskab
03:00

Cykling: Tour Down Under - 3. etape, direkte

Cykling: Tour Down Under - 3. etape, direkte
TV3 Sport keyboard_arrow_right
10:00

Bundesliga fodbold: Midseason Review

Bundesliga fodbold: Midseason Review
11:00

Bundesliga Special

Bundesliga Special
11:30

NFL

NFL
15:20

NFL

NFL
18:40

Bundesliga Clubs

Bundesliga Clubs
18:55

Ligue 1

Ligue 1
20:55

Ligue 1

Ligue 1
23:00

Sat Af

Sat Af
23:30

Sat Af

Sat Af
00:00

Bundesliga Special

Bundesliga Special
00:30

Premier League Netbusters

Premier League Netbusters
01:05

NHL

NHL
Canal 9 keyboard_arrow_right
04:30

American Diner Revival (1)

American Diner Revival (1)
04:55

American Diner Revival (2)

American Diner Revival (2)
05:00

American Diner Revival (6)

American Diner Revival (6)
05:25

American Diner Revival (7)

American Diner Revival (7)
06:05

Flying Wild Alaska (3)

Flying Wild Alaska (3)
06:55

Flying Wild Alaska (4)

Flying Wild Alaska (4)
07:45

Moonshiners (16)

Moonshiners (16)
08:35

Railroad Australia (7)

Railroad Australia (7)
09:25

Railroad Australia (8)

Railroad Australia (8)
10:20

Tanked (9)

Tanked (9)
11:15

Tanked (10)

Tanked (10)
12:20

Homeshopping (26)

Homeshopping (26)
13:25

Log Cabin Living (7)

Log Cabin Living (7)
13:55

Treehouse Masters (4)

Treehouse Masters (4)
14:55

Treehouse Masters (5)

Treehouse Masters (5)
15:55

How Do They Do It? (3)

How Do They Do It? (3)
16:25

How Do They Do It? (4)

How Do They Do It? (4)
17:00

How Do They Do It? (5)

How Do They Do It? (5)
17:30

How Do They Do It? (6)

How Do They Do It? (6)
18:00

American Diner Revival (4)

American Diner Revival (4)
18:30

American Diner Revival (5)

American Diner Revival (5)
19:00

American Diner Revival (6)

American Diner Revival (6)
19:30

American Diner Revival (7)

American Diner Revival (7)
20:05

Person of Interest (20)

Person of Interest (20)
21:00

Special Victims Unit (20)

Special Victims Unit (20)
22:00

Special Victims Unit (21)

Special Victims Unit (21)
23:00

M*A*S*H (26)

M*A*S*H (26)
23:35

M*A*S*H (1)

M*A*S*H (1)
00:10

M*A*S*H (2)

M*A*S*H (2)
00:40

M*A*S*H (3)

M*A*S*H (3)
01:15

Person of Interest (20)

Person of Interest (20)
02:15

How Do They Do It? (3)

How Do They Do It? (3)
02:45

How Do They Do It? (4)

How Do They Do It? (4)
03:15

How Do They Do It? (5)

How Do They Do It? (5)
03:40

How Do They Do It? (6)

How Do They Do It? (6)
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
05:00

Den lille prinsesse (16)

Den lille prinsesse (16)
05:10

Søpapegøjernes ø II (6)

Søpapegøjernes ø II (6)
05:20

Ellevilde Ella

Ellevilde Ella
05:25

Ramasjang Mysteriet III (5)

Ramasjang Mysteriet III (5)
05:55

Chuggington (2)

Chuggington (2)
06:05

Morten Skildpadde II (21)

Morten Skildpadde II (21)
06:30

Sprinter Galore (2)

Sprinter Galore (2)
06:45

Inui (20)

Inui (20)
07:00

Pingu (19)

Pingu (19)
07:10

Mig og mine to hjem - Tristan (7)

Mig og mine to hjem - Tristan (7)
07:20

Vidundervovsen Vaffel (14)

Vidundervovsen Vaffel (14)
07:30

Gurli Gris II (19)

Gurli Gris II (19)
07:35

Gurli Gris II (20)

Gurli Gris II (20)
07:40

Masha og Bjørnen (10)

Masha og Bjørnen (10)
07:50

F for Får (10)

F for Får (10)
07:55

Pyjamasheltene (15)

Pyjamasheltene (15)
08:10

Heino fikser alt - Svømningen (10)

Heino fikser alt - Svømningen (10)
08:20

Didrik Drage (6)

Didrik Drage (6)
08:35

Byttebiksen (10)

Byttebiksen (10)
08:50

Motor Mille på maskintur (4)

Motor Mille på maskintur (4)
09:10

Rod i Historien (10)

Rod i Historien (10)
09:30

Mit kæledyr - en hamster

Mit kæledyr - en hamster
09:40

Skæg med Ord

Skæg med Ord
10:10

Vilde venner (11)

Vilde venner (11)
10:30

Lille Nørd

Lille Nørd
10:55

Ramasjang Mysteriet II (5)

Ramasjang Mysteriet II (5)
11:25

Kaj og Andrea holder Fastelavn

Kaj og Andrea holder Fastelavn
12:00

Bamses Billedbog

Bamses Billedbog
12:30

Ramasjang Rally

Ramasjang Rally
12:55

Rosa fra Rouladegade II (5)

Rosa fra Rouladegade II (5)
13:25

Ramajetterne II (5)

Ramajetterne II (5)
13:50

Min mosters historier (3)

Min mosters historier (3)
14:00

Sikker & Søn II (11)

Sikker & Søn II (11)
14:10

Onkel Rejes Sørøvershow (3)

Onkel Rejes Sørøvershow (3)
14:35

Monster Buster

Monster Buster
14:50

Quizdyrene - Geden Martha

Quizdyrene - Geden Martha
15:05

Ernest & Celestine (12)

Ernest & Celestine (12)
15:15

Gurli Gris VI (17)

Gurli Gris VI (17)
15:20

Kika og Bob (8)

Kika og Bob (8)
15:30

Junglebogen (8)

Junglebogen (8)
15:45

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven
16:00

Didrik Drage (7)

Didrik Drage (7)
16:10

Pyjamasheltene (16)

Pyjamasheltene (16)
16:25

Paw Patrol IV (15)

Paw Patrol IV (15)
16:45

Vidundervovsen Vaffel (15)

Vidundervovsen Vaffel (15)
17:00

Ramasjang Mysteriet III (3)

Ramasjang Mysteriet III (3)
17:30

Astrid bliver storesøster (1)

Astrid bliver storesøster (1)
17:35

Min bedste vens historier - Jagten (3)

Min bedste vens historier - Jagten (3)
17:45

Onkel Rejes sørøvershow II (3)

Onkel Rejes sørøvershow II (3)
18:00

Albi (22)

Albi (22)
18:05

F for Får (13)

F for Får (13)
18:15

Lille Roy (17)

Lille Roy (17)
18:30

Motor Mille og uniformerne - Helikopterredder (2)

Motor Mille og uniformerne - Helikopterredder (2)
18:45

Sofus (2)

Sofus (2)
19:00

Wild Kratts (17)

Wild Kratts (17)
19:20

Zorro (25)

Zorro (25)
19:45

Yakari III (12)

Yakari III (12)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
06:25

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
07:50

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
09:00

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
11:00

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
13:00

Billard: Snooker - London Masters

Billard: Snooker - London Masters
14:00

Billard: Snooker - London Masters

Billard: Snooker - London Masters
17:30

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
19:55

Golf: PGA Tour - Højdepunkter

Golf: PGA Tour - Højdepunkter
20:55

TENNIS Grand Slam Tournament AUSTRALIAN OPEN 3rd Day_._.(REPL)

TENNIS Grand Slam Tournament AUSTRALIAN OPEN 3rd Day_._.(REPL)
22:45

Game, Schett and Mats - Højdepunkter fra Australian Open

Game, Schett and Mats - Højdepunkter fra Australian Open
22:55

Judo: Top 10

Judo: Top 10
23:05

FORMULA E FIA CHAMPIONSHIP MARRAKECH REVIEW_._.(REPL)

FORMULA E FIA CHAMPIONSHIP MARRAKECH REVIEW_._.(REPL)
00:05

TENNIS Grand Slam Tournament AUSTRALIAN OPEN 3rd Day_._.(REPL)

TENNIS Grand Slam Tournament AUSTRALIAN OPEN 3rd Day_._.(REPL)
01:00

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
03:00

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
09:00

TENNIS: Game Schett And Mats Extra fra

TENNIS: Game Schett And Mats Extra fra
09:15

TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien

TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien
11:15

TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien

TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien
14:09

TENNIS: Game Schett And Mats Extra fra

TENNIS: Game Schett And Mats Extra fra
14:25

TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien

TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien
15:47

FORMULA E: FIA Championship fra Marrakech, Marokko

FORMULA E: FIA Championship fra Marrakech, Marokko
16:45

TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien

TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien
18:54

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
19:02

SNOOKER: Masters fra London, Storbritannien

SNOOKER: Masters fra London, Storbritannien
19:45

SNOOKER: Masters fra London, Storbritannien

SNOOKER: Masters fra London, Storbritannien
23:26

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
23:34

RALLY: Dakar Rally

RALLY: Dakar Rally
00:08

TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien

TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien
00:44

TENNIS: Game Schett And Mats Extra fra

TENNIS: Game Schett And Mats Extra fra
01:00

TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien

TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien
03:00

TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien

TENNIS: Australian Open fra Melbourne, Australien
TLC keyboard_arrow_right
06:00

Say Yes to the Dress (S11E15)

Say Yes to the Dress (S11E15)
06:25

Something Borrowed, Something New (S1E6)

Something Borrowed, Something New (S1E6)
06:55

Something Borrowed, Something New (S1E7)

Something Borrowed, Something New (S1E7)
07:20

Say Yes to the Dress (S4E14)

Say Yes to the Dress (S4E14)
07:50

Say Yes to the Dress (S4E15)

Say Yes to the Dress (S4E15)
08:15

90 Days to Wed (S2E6)

90 Days to Wed (S2E6)
09:05

A Baby Story (S12E13)

A Baby Story (S12E13)
09:35

A Baby Story (S12E14)

A Baby Story (S12E14)
10:00

I Didn't Know I Was Pregnant (S4E5)

I Didn't Know I Was Pregnant (S4E5)
10:30

I Didn't Know I Was Pregnant (S4E6)

I Didn't Know I Was Pregnant (S4E6)
11:00

Say Yes to the Dress (S12E5)

Say Yes to the Dress (S12E5)
11:30

Say Yes to the Dress (S12E6)

Say Yes to the Dress (S12E6)
12:00

MasterChef Australia (S10E3)

MasterChef Australia (S10E3)
13:00

90 Days to Wed (S2E6)

90 Days to Wed (S2E6)
14:00

The Next Great Baker (S3E4)

The Next Great Baker (S3E4)
15:00

Extreme Couponing (S4E4)

Extreme Couponing (S4E4)
15:30

Extreme Couponing (S4E5)

Extreme Couponing (S4E5)
16:00

Something Borrowed, Something New (S1E8)

Something Borrowed, Something New (S1E8)
16:30

Something Borrowed, Something New (S1E9)

Something Borrowed, Something New (S1E9)
17:00

90 Days To Wed: Happily Ever After? Tell All (S1E2)

90 Days To Wed: Happily Ever After? Tell All (S1E2)
18:00

Say Yes to the Dress (S12E7)

Say Yes to the Dress (S12E7)
18:30

Say Yes to the Dress (S12E8)

Say Yes to the Dress (S12E8)
19:00

Cake Boss (S2E12)

Cake Boss (S2E12)
19:30

Cake Boss (S2E13)

Cake Boss (S2E13)
20:00

MasterChef Australia (S10E4)

MasterChef Australia (S10E4)
21:00

90 Day Fiancé: Happily Ever After? (S3E11)

90 Day Fiancé: Happily Ever After? (S3E11)
23:00

My Giant Life (S2E2)

My Giant Life (S2E2)
00:00

My 600lb Life (S2E4)

My 600lb Life (S2E4)
01:00

Paranormal Lockdown (S2E8)

Paranormal Lockdown (S2E8)
02:00

90 Day Fiancé: Happily Ever After? (S3E11)

90 Day Fiancé: Happily Ever After? (S3E11)
03:55

The Next Great Baker (S3E4)

The Next Great Baker (S3E4)