Beyoncé og Jay-Z hylder Meghan Markle

Beyoncé og Jay-Z hylder Meghan Markle

Beyoncé og Jay-Z hylder Meghan Markle
Prins Nikolai scorer overraskende nyt job

Prins Nikolai scorer overraskende nyt job

Prins Nikolai scorer overraskende nyt job
Lady Gaga chokerer på kærlighedsfronten

Lady Gaga chokerer på kærlighedsfronten

Lady Gaga chokerer på kærlighedsfronten
Forelsket Fie Laursen afslører familieforøgelse

Forelsket Fie Laursen afslører familieforøgelse

Forelsket Fie Laursen afslører familieforøgelse
Kæmpe-chok: Sarah Louise fandt en knude

Kæmpe-chok: Sarah Louise fandt en knude

Kæmpe-chok: Sarah Louise fandt en knude
DR1 keyboard_arrow_right
06:15

De unge brugtvognsforhandlere (3:6)

De unge brugtvognsforhandlere (3:6)
06:45

Kyst til kyst (5:7)

Kyst til kyst (5:7)
07:45

Antikkrejlerne med kendisser (101)

Antikkrejlerne med kendisser (101)
08:45

Antikkrejlerne med kendisser (102)

Antikkrejlerne med kendisser (102)
09:45

Miss Marple: Døden kommer med posten

Engelsk krimi fra 2006
Miss Marple: Døden kommer med posten
11:20

Aber (3:3)

Aber (3:3)
12:10

Historien om Danmark: Sen middelalder

Historien om Danmark: Sen middelalder
13:10

Løvens hule IV (3:9)

Løvens hule IV (3:9)
13:50

Løvens hule IV (4:9)

Løvens hule IV (4:9)
14:35

Mord i skærgården: I kampens hede (1:3)

Mord i skærgården: I kampens hede (1:3)
15:15

Mord i skærgården: I kampens hede (2:3)

Mord i skærgården: I kampens hede (2:3)
16:00

Mord i skærgården: I kampens hede (3:3)

Mord i skærgården: I kampens hede (3:3)
16:45

Hammerslag - Sidstegangskøberen i Esbjerg

Hammerslag - Sidstegangskøberen i Esbjerg
17:30

Versus

Versus
18:30

TV AVISEN med Sport

TV AVISEN med Sport
19:05

Naturens perfekte partnere

Naturens perfekte partnere
20:00

Versus

Versus
21:00

Pirates of the Caribbean: Den sorte forbandelse

Amerikansk sørøverfilm fra 2003
play_arrow
Pirates of the Caribbean: Den sorte forbandelse
23:10

Lewis: Måneskinnet kysser bølgen

Engelsk krimi fra 2007
Lewis: Måneskinnet kysser bølgen
00:40

Hercule Poirot: Mordet i Orientekspressen

Engelsk krimi fra 2010
Hercule Poirot: Mordet i Orientekspressen
02:10

Miss Marple: Døden kommer med posten

Engelsk krimi fra 2006
Miss Marple: Døden kommer med posten
03:45

Bonderøven 2010 (6)

Bonderøven 2010 (6)
TV2 keyboard_arrow_right
07:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
08:00

Go' morgen Danmark

Go' morgen Danmark
12:00

Nyhederne

Nyhederne
12:35

X Factor

X Factor
13:40

America's Got Talent - vindere fra hele verden

America's Got Talent - vindere fra hele verden
15:15

Når alt går galt

Når alt går galt
15:50

SuperMatchen: Team Esbjerg-Nykøbing F. (k), direkte

SuperMatchen: Team Esbjerg-Nykøbing F. (k), direkte
16:50

SuperMatchen: Team Esbjerg-Nykøbing F. (k), direkte

SuperMatchen: Team Esbjerg-Nykøbing F. (k), direkte
17:55

Dit vintervejr

Dit vintervejr
18:00

Nyhederne og Sporten

Nyhederne og Sporten
18:15

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:25

Kan man spise sig rask?

Kan man spise sig rask?
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
19:45

Sporten

Sporten
20:00

Klipfiskerne

Klipfiskerne
21:05

ZULU Awards 2019

ZULU Awards 2019
22:55

Giftig viden

Amr. thriller fra 2011
Giftig viden
00:50

Dødens karteller

amr. action-thriller fra 1994.
play_arrow
Dødens karteller
03:15

Kamæleonen

Amr. drama fra 2011
play_arrow
Kamæleonen
TV3 keyboard_arrow_right
06:00

Chicago Med (S3E14)

Chicago Med (S3E14)
06:50

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S3E6)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S3E6)
07:50

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S3E7)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S3E7)
08:50

This Is Us (S1E12)

This Is Us (S1E12)
09:50

Dr. Dolittle 2

Amerikansk prisbelønnet familie-komedie fra 2001
play_arrow
Dr. Dolittle 2
11:35

Kræsne købere (S2E1)

Kræsne købere (S2E1)
12:35

Kræsne købere (S2E2)

Kræsne købere (S2E2)
13:35

Kræsne købere (S2E3)

Kræsne købere (S2E3)
14:35

Kræsne købere (S2E4)

Kræsne købere (S2E4)
15:35

Kræsne købere (S2E5)

Kræsne købere (S2E5)
16:35

Kræsne købere (S2E6)

Kræsne købere (S2E6)
17:35

Familien fra Bryggen (S15E2)

Familien fra Bryggen (S15E2)
18:35

Independence Day 2

Amerikansk sci-fi fra 2016
play_arrow
Independence Day 2
21:00

Django Unchained

Amerikansk drama fra 2012
play_arrow
Django Unchained
00:25

Inglourious Basterds

Amerikansk/ tysk drama fra 2009
Inglourious Basterds
03:20

Dragonheart 3: The Sorcerer's Curse

Amerikansk familiefilm fra 2015
Dragonheart 3: The Sorcerer's Curse
Kanal 5 keyboard_arrow_right
05:15

House Hunters International (2)

House Hunters International (2)
06:15

Studie 5 (4)

Studie 5 (4)
07:05

Property Brothers (2)

Property Brothers (2)
07:55

Property Brothers (1)

Property Brothers (1)
08:45

The Big Bang Theory (14)

The Big Bang Theory (14)
09:10

The Big Bang Theory (15)

The Big Bang Theory (15)
09:35

The Big Bang Theory (16)

The Big Bang Theory (16)
10:00

The Big Bang Theory (17)

The Big Bang Theory (17)
10:25

The Big Bang Theory (18)

The Big Bang Theory (18)
10:55

The Big Bang Theory (19)

The Big Bang Theory (19)
11:25

The Big Bang Theory (20)

The Big Bang Theory (20)
11:50

The Big Bang Theory (21)

The Big Bang Theory (21)
12:20

The Big Bang Theory (22)

The Big Bang Theory (22)
12:50

Star Wars: The Phantom Menace

Amr. eventyrfilm fra 1999
Star Wars: The Phantom Menace
15:45

Star Wars: Attack of the Clones

Amr. eventyrfilm fra 2002
Star Wars: Attack of the Clones
18:50

Remee og Mathilde (3)

Remee og Mathilde (3)
19:50

All Together Now - Danmark (4)

All Together Now - Danmark (4)
21:00

Star Wars: Return of the Jedi

Amr. eventyrfilm fra 1983
Star Wars: Return of the Jedi
23:45

Sol for millioner (3)

Sol for millioner (3)
00:50

5. Gear (3)

5. Gear (3)
01:50

Vampire Academy

Amr. eventyrkomedie fra 2014
Vampire Academy
03:40

Special Victims Unit (4)

Special Victims Unit (4)
DR2 keyboard_arrow_right
09:00

Tidens Tegn

Tidens Tegn
09:30

Ingenmandsland (5:6)

Ingenmandsland (5:6)
10:25

Ingenmandsland (6:6)

Ingenmandsland (6:6)
11:20

Naturens eventyr

Naturens eventyr
12:25

Lægen der holdt op med at give børn medicin (2:2)

Lægen der holdt op med at give børn medicin (2:2)
13:25

Et hus i Toscana

Amerikansk romantisk komediedrama fra 2003
play_arrow
Et hus i Toscana
15:10

Temalørdag: Når vores forældre bliver vores børn

Temalørdag: Når vores forældre bliver vores børn
16:10

Temalørdag: Mig og min bedstefar

Temalørdag: Mig og min bedstefar
17:10

Temalørdag: Torben Chris og ældreinvasionen

Temalørdag: Torben Chris og ældreinvasionen
17:40

War Horse

Amerikansk krigsdrama fra 2011
play_arrow
War Horse
20:00

Temalørdag: Heste, heste, heste

Temalørdag: Heste, heste, heste
22:30

Deadline

Deadline
23:00

Debatten: Okay at leve usundt?

Debatten: Okay at leve usundt?
00:30

Komplottet i Kreml

Engelsk thriller fra 2005
Komplottet i Kreml
02:35

Deadline Nat

Deadline Nat
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
04:40

The Following (8)

The Following (8)
05:45

The Following (9)

The Following (9)
06:30

The Following (10)

The Following (10)
07:20

Dybvaaaaad

Dybvaaaaad
07:55

SJIT Happens

SJIT Happens
08:25

SJIT Happens

SJIT Happens
08:55

SJIT Happens 2

SJIT Happens 2
09:30

SJIT Happens 2

SJIT Happens 2
10:00

ZULU HK

ZULU HK
10:40

ZULU HK

ZULU HK
11:15

ZULU HK

ZULU HK
11:55

American Dad (41)

American Dad (41)
12:25

American Dad (42)

American Dad (42)
12:50

American Dad (43)

American Dad (43)
13:20

American Dad (44)

American Dad (44)
13:50

Family Guy

Family Guy
14:20

Modern Family (88)

Modern Family (88)
14:40

Modern Family (89)

Modern Family (89)
15:10

Modern Family (90)

Modern Family (90)
15:35

Modern Family (91)

Modern Family (91)
16:05

Modern Family (92)

Modern Family (92)
16:35

Modern Family (93)

Modern Family (93)
16:55

ZULU Awards 2019

ZULU Awards 2019
18:40

Klovn (54)

Klovn (54)
19:15

Klovn (55)

Klovn (55)
19:45

Stjernekigger

Stjernekigger
20:20

Stjernekigger

Stjernekigger
20:55

X Factor

X Factor
22:00

Moneyball

Amr. drama fra 2011
play_arrow
Moneyball
00:15

ZULU Awards Festival '18

ZULU Awards Festival '18
02:15

The Fifth Estate

Amr. drama fra 2013
play_arrow
The Fifth Estate
TV3+ keyboard_arrow_right
04:45

Mr. Robot (S2E12)

Mr. Robot (S2E12)
06:00

Knas i Kærligheden (S3E6)

Knas i Kærligheden (S3E6)
06:25

Knas i Kærligheden (S3E7)

Knas i Kærligheden (S3E7)
06:50

Knas i Kærligheden (S3E8)

Knas i Kærligheden (S3E8)
07:15

Knas i Kærligheden (S3E9)

Knas i Kærligheden (S3E9)
07:40

The Late Late Show with James Corden (S5E66)

The Late Late Show with James Corden (S5E66)
08:30

The Way Way Back

Amerikansk komedie fra 2013
play_arrow
The Way Way Back
10:25

NCIS: Los Angeles (S2E7)

NCIS: Los Angeles (S2E7)
11:20

NCIS: Los Angeles (S2E8)

NCIS: Los Angeles (S2E8)
12:15

NCIS: Los Angeles (S2E9)

NCIS: Los Angeles (S2E9)
13:15

NCIS: Los Angeles (S2E10)

NCIS: Los Angeles (S2E10)
14:15

Hawaii Five-0 (S1E13)

Hawaii Five-0 (S1E13)
15:15

Hawaii Five-0 (S1E14)

Hawaii Five-0 (S1E14)
16:10

Hawaii Five-0 (S1E15)

Hawaii Five-0 (S1E15)
17:10

NCIS: Los Angeles (S9E8)

NCIS: Los Angeles (S9E8)
18:10

Wall Street: Money Never Sleeps

Amerikansk drama fra 2010
play_arrow
Wall Street: Money Never Sleeps
21:00

American Gangster

Amerikansk actionfilm fra 2007
play_arrow
American Gangster
00:20

The Wolf of Wall Street

Amerikansk biografisk krimikomedie fra 2013
The Wolf of Wall Street
03:45

I Am Ali

Britisk/ amerikansk dokumentar fra 2014
play_arrow
I Am Ali
6'eren keyboard_arrow_right
06:05

Diners, Drive-ins and Dives (6)

Diners, Drive-ins and Dives (6)
06:25

Diners, Drive-ins and Dives (7)

Diners, Drive-ins and Dives (7)
06:50

Diners, Drive-ins and Dives (8)

Diners, Drive-ins and Dives (8)
07:15

Diners, Drive-ins and Dives (9)

Diners, Drive-ins and Dives (9)
07:40

Homeshopping (28)

Homeshopping (28)
08:45

Gold Rush (12)

Gold Rush (12)
09:30

Deadliest Catch (7)

Deadliest Catch (7)
10:25

Expedition Unknown (1)

Expedition Unknown (1)
11:25

Auction Hunters (14)

Auction Hunters (14)
11:55

Auction Hunters (15)

Auction Hunters (15)
12:25

Auction Hunters (16)

Auction Hunters (16)
12:55

Auction Hunters (17)

Auction Hunters (17)
13:25

Auction Hunters (18)

Auction Hunters (18)
13:55

Auction Hunters (19)

Auction Hunters (19)
14:25

Auction Hunters (20)

Auction Hunters (20)
14:55

Auction Hunters (21)

Auction Hunters (21)
15:25

Auction Hunters (22)

Auction Hunters (22)
15:55

Fodbold: FA Cup: AFC Wimbledon-Millwall

Fodbold: FA Cup: AFC Wimbledon-Millwall
18:00

Fodbold: FA Cup: Newport County-Manchester City

Fodbold: FA Cup: Newport County-Manchester City
20:30

Auction Hunters (24)

Auction Hunters (24)
20:55

Auction Hunters (25)

Auction Hunters (25)
21:25

Auction Hunters (26)

Auction Hunters (26)
21:55

Formel E: Optakt: Mexico City

Formel E: Optakt: Mexico City
22:30

Formel E: Mexico VM-afdeling

Formel E: Mexico VM-afdeling
22:55

Formel E: Mexico VM-afdeling

Formel E: Mexico VM-afdeling
00:20

Rogue Assassin

Amr. actionfilm fra 2007
play_arrow
Rogue Assassin
02:35

Dark Blue

Amr. action fra 2002
play_arrow
Dark Blue
DR3 keyboard_arrow_right
06:00

Morgengymnastikken: Dancehall, hiphop og diskodans

Morgengymnastikken: Dancehall, hiphop og diskodans
06:30

Morgengymnastikken: Guns, graviditetstræning og flad mave

Morgengymnastikken: Guns, graviditetstræning og flad mave
11:55

Fremtidens musik

Fremtidens musik
12:45

De kloge dyr (1:2)

De kloge dyr (1:2)
13:35

Fremtidens sex

Fremtidens sex
14:30

Fremtidens energi

Fremtidens energi
15:25

Fremtidens bolig

Fremtidens bolig
16:15

Skidronningens nedtur

Skidronningens nedtur
17:00

Skindet bedrager (2:3)

Skindet bedrager (2:3)
17:30

Vrede piger (5:6)

Vrede piger (5:6)
18:00

Skiskydning: World Cup Salt Lake City, Jagtstart (k), direkte

Skiskydning: World Cup Salt Lake City, Jagtstart (k), direkte
18:50

Mit hemmelige match (6:8)

Mit hemmelige match (6:8)
19:20

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
20:05

Up in the Air

Amerikansk komediedrama fra 2009
play_arrow
Up in the Air
21:45

Mig Mig Mig - med Pastor Joachim Fjelstrup

Mig Mig Mig - med Pastor Joachim Fjelstrup
22:00

Skiskydning: World Cup Salt Lake City, Jagtstart (m), direkte

Skiskydning: World Cup Salt Lake City, Jagtstart (m), direkte
22:50

Paycheck

Amerikansk actionthriller fra 2003
play_arrow
Paycheck
00:40

Eden

Amerikansk thriller fra 2014
play_arrow
Eden
02:15

God sex (5:6)

God sex (5:6)
02:30

Gennemsnitlig Sex (2:10)

Gennemsnitlig Sex (2:10)
02:55

Nuttet Om Natten

Nuttet Om Natten
03:55

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
06:20

Små og store synder (86)

Små og store synder (86)
07:20

Blue Bloods (21)

Blue Bloods (21)
08:10

Blue Bloods (22)

Blue Bloods (22)
08:55

Blue Bloods (1)

Blue Bloods (1)
09:45

Blue Bloods (2)

Blue Bloods (2)
10:35

Blue Bloods (3)

Blue Bloods (3)
11:25

Kommissær Rex (192)

Kommissær Rex (192)
12:20

Kommissær Rex (193)

Kommissær Rex (193)
13:15

Kommissær Rex (194)

Kommissær Rex (194)
14:10

Kommissær Rex (195)

Kommissær Rex (195)
15:10

Kommissær Rex (196)

Kommissær Rex (196)
16:00

Agatha Christie: Dødens tempel

Amr./engelsk krimi-drama fra 1986
Agatha Christie: Dødens tempel
17:40

Gerningsstedet: Politimorder

Tysk krimi fra 2017
Gerningsstedet: Politimorder
19:15

Næse for mord

Fransk krimiserie fra 2016
Næse for mord
20:55

America's Got Talent

America's Got Talent
22:25

I Luv Jan (2:2)

I Luv Jan (2:2)
23:15

20 år med Riverdance

20 år med Riverdance
00:10

Duran Duran: Live At Wembley

Duran Duran: Live At Wembley
01:15

Syng og gæt

Syng og gæt
02:10

EkstraNummer

EkstraNummer
03:00

Små og store synder (87)

Små og store synder (87)
03:55

Godnat

Godnat
TV3 Puls keyboard_arrow_right
06:00

Den Store Vægtkamp (S1E25)

Den Store Vægtkamp (S1E25)
06:45

Den Store Vægtkamp (S1E26)

Den Store Vægtkamp (S1E26)
07:30

Den Store Vægtkamp (S1E27)

Den Store Vægtkamp (S1E27)
08:20

Den Store Vægtkamp (S1E28)

Den Store Vægtkamp (S1E28)
09:15

Jamie Olivers maddyst (S5E1)

Jamie Olivers maddyst (S5E1)
10:20

Velkommen Hjem (S1E11)

Velkommen Hjem (S1E11)
11:00

Velkommen Hjem (S1E12)

Velkommen Hjem (S1E12)
11:50

Mordet på Jonbenét Ramsey

Amerikansk krimifilm fra 2016
Mordet på Jonbenét Ramsey
13:40

Præsident på frierfødder

Amerikansk komediedrama fra 1995
play_arrow
Præsident på frierfødder
15:55

Huse for millioner LA (S6E9)

Huse for millioner LA (S6E9)
16:55

Huse for millioner LA (S6E10)

Huse for millioner LA (S6E10)
17:55

Ejendomsmæglerne i Orange County (S1E7)

Ejendomsmæglerne i Orange County (S1E7)
18:55

Mit plastikmareridt (S6E3)

Mit plastikmareridt (S6E3)
20:00

Mit plastikmareridt (S6E4)

Mit plastikmareridt (S6E4)
21:00

Sisters

Amerikansk komedie fra 2015
play_arrow
Sisters
23:30

Maggie's Plan

Amerikansk drama fra 2015
Maggie's Plan
01:30

Huse for millioner LA (S6E9)

Huse for millioner LA (S6E9)
02:25

Huse for millioner LA (S6E10)

Huse for millioner LA (S6E10)
03:15

Ejendomsmæglerne i Orange County (S1E7)

Ejendomsmæglerne i Orange County (S1E7)
Kanal 4 keyboard_arrow_right
04:30

Caribbean Life (4)

Caribbean Life (4)
04:55

Fixer Upper (18)

Fixer Upper (18)
05:35

Long Island Medium (23)

Long Island Medium (23)
06:00

Caribbean Life (4)

Caribbean Life (4)
06:20

Long Island Medium (26)

Long Island Medium (26)
07:10

De unge mødre (25)

De unge mødre (25)
07:40

De unge mødre (26)

De unge mødre (26)
08:05

Homeshopping (25)

Homeshopping (25)
09:05

Diners, Drive-ins and Dives (2)

Diners, Drive-ins and Dives (2)
09:30

Diners, Drive-ins and Dives (3)

Diners, Drive-ins and Dives (3)
09:55

Diners, Drive-ins and Dives (4)

Diners, Drive-ins and Dives (4)
10:25

Diners, Drive-ins and Dives (5)

Diners, Drive-ins and Dives (5)
11:00

Chopped (8)

Chopped (8)
12:00

Baby Changes Everything (3)

Baby Changes Everything (3)
13:05

Befri Willy 2

Amr. familiefilm fra 1995
play_arrow
Befri Willy 2
15:05

Family Food Fight - Danmark (4)

Family Food Fight - Danmark (4)
16:05

Family Food Fight - Dommer-Duellen (4)

Family Food Fight - Dommer-Duellen (4)
16:40

De unge mødre (3)

De unge mødre (3)
17:40

Beauty Bosserne (4)

Beauty Bosserne (4)
18:40

Dolphin Tale

Amr. familiefilm
Dolphin Tale
21:00

Dear John

Amr. romantisk drama fra 2010
play_arrow
Dear John
23:10

Paula Zahn på sagen

Paula Zahn på sagen
00:10

Det perfekte mord (9)

Det perfekte mord (9)
01:10

Min nabo er morder

Min nabo er morder
02:10

Blodets bånd (2)

Blodets bånd (2)
03:10

Diners, Drive-ins and Dives (2)

Diners, Drive-ins and Dives (2)
03:35

Diners, Drive-ins and Dives (3)

Diners, Drive-ins and Dives (3)
DRK keyboard_arrow_right
06:11

Dagens sang: Livets glæder

Dagens sang: Livets glæder
08:00

P2 Radioavis

P2 Radioavis
08:05

Morgenandagten på DR K

Morgenandagten på DR K
08:28

Dagens sang: Troldedanse

Dagens sang: Troldedanse
08:30

Gudstjeneste fra Simeons kirke

Gudstjeneste fra Simeons kirke
09:30

Den gode, den onde og den virk'li sjove

Den gode, den onde og den virk'li sjove
10:00

Her er dit liv - Thorkild Simonsen

Her er dit liv - Thorkild Simonsen
11:00

Her er dit liv - Søren Østergaard

Her er dit liv - Søren Østergaard
12:00

Danske drømme (9:10)

Danske drømme (9:10)
13:00

Danske drømme (10:10)

Danske drømme (10:10)
14:00

Der var engang et hus

Der var engang et hus
15:40

Anthonsen III - Den gale mand

Anthonsen III - Den gale mand
16:45

Borgen II (9:10)

Borgen II (9:10)
17:45

Borgen II (10:10)

Borgen II (10:10)
18:45

Huset på Christianshavn (33)

Huset på Christianshavn (33)
19:15

Huset på Christianshavn (34)

Huset på Christianshavn (34)
19:50

Før Søndagen

Før Søndagen
19:56

Dagens sang: Troldedanse

Dagens sang: Troldedanse
20:00

Fanget bag fjendens linjer

Amerikansk krigsdrama fra 1988
Fanget bag fjendens linjer
21:40

Remember

Canadisk thriller fra 2015
play_arrow
Remember
23:10

Alletiders kvinder

Amerikansk komediedrama fra 2016
play_arrow
Alletiders kvinder
01:00

Staying Vertical

Fransk drama fra 2016
play_arrow
Staying Vertical
02:35

Saint Laurent

Fransk autentisk drama fra 2014
play_arrow
Saint Laurent
TV2 FRI keyboard_arrow_right
04:45

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
05:10

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
05:45

Godnat

Godnat
06:15

Det er mig eller hunden!

Det er mig eller hunden!
06:35

Det er mig eller hunden!

Det er mig eller hunden!
07:00

Det er mig eller hunden!

Det er mig eller hunden!
07:25

Det er mig eller hunden!

Det er mig eller hunden!
07:45

Det er mig eller hunden!

Det er mig eller hunden!
08:15

Hundehvalpens hemmelige verden

Hundehvalpens hemmelige verden
09:05

Hundehvalpens hemmelige verden

Hundehvalpens hemmelige verden
09:55

Hundehvalpens hemmelige verden

Hundehvalpens hemmelige verden
10:45

Hundehvalpens hemmelige verden

Hundehvalpens hemmelige verden
11:35

Hundehvalpens hemmelige verden

Hundehvalpens hemmelige verden
12:25

Hundehvalpens hemmelige verden

Hundehvalpens hemmelige verden
13:15

Hvalp og hvalp imellem

Hvalp og hvalp imellem
14:15

Hvalp og hvalp imellem

Hvalp og hvalp imellem
15:10

Rosamunde Pilchers De fire årstider (1:4) (1)

Rosamunde Pilchers De fire årstider (1:4) (1)
16:50

Rosamunde Pilchers De fire årstider (2:4) (2)

Rosamunde Pilchers De fire årstider (2:4) (2)
18:25

Krejlerkongen

Krejlerkongen
19:00

Krejlerkongen

Krejlerkongen
19:40

Krejlerkongen

Krejlerkongen
20:15

Krejlerkongen

Krejlerkongen
20:55

Grin med dyrene - det' ren kattejammer

Grin med dyrene - det' ren kattejammer
21:40

Grin med dyrene - herlige hundehvalpe

Grin med dyrene - herlige hundehvalpe
22:30

Rosamunde Pilchers De fire årstider (3:4) (3)

Rosamunde Pilchers De fire årstider (3:4) (3)
00:05

Rosamunde Pilchers De fire årstider (4:4) (4)

Rosamunde Pilchers De fire årstider (4:4) (4)
01:40

Sæt pris på dit hjem (UK)

Sæt pris på dit hjem (UK)
02:30

Location, Location, Location

Location, Location, Location
03:25

Købt eller solgt med Kirstie og Phil

Købt eller solgt med Kirstie og Phil
TV3 Max keyboard_arrow_right
06:00

FA Cup Preview

FA Cup Preview
06:30

Champions League Weekly (S18E18)

Champions League Weekly (S18E18)
07:00

Bundesliga Special (S2018E3)

Bundesliga Special (S2018E3)
07:30

Bundesliga Weekly (S18E23)

Bundesliga Weekly (S18E23)
08:00

Premier League World

Premier League World
08:30

FIFA Football Show

FIFA Football Show
09:00

FA Cup Preview

FA Cup Preview
09:30

Premier League World

Premier League World
10:00

Bundesliga Special (S2018E3)

Bundesliga Special (S2018E3)
10:30

Bundesliga Weekly (S18E23)

Bundesliga Weekly (S18E23)
11:00

Champions League Weekly (S18E18)

Champions League Weekly (S18E18)
11:30

Bundesliga Special (S2018E3)

Bundesliga Special (S2018E3)
12:00

FIFA Football Show

FIFA Football Show
12:30

Drømmen om Premier League

Drømmen om Premier League
13:00

FA Cup Preview

FA Cup Preview
13:25

FA Cup

FA Cup
15:25

Bundesliga Fodbold

Bundesliga Fodbold
17:25

EHF Champions League (m)

EHF Champions League (m)
19:25

EHF Cup

EHF Cup
21:15

Rewind - The Handball Show (S2018E11)

Rewind - The Handball Show (S2018E11)
21:45

Rewind - The Women's Handball Show (S18E9)

Rewind - The Women's Handball Show (S18E9)
22:15

Det bar' Boldsen (S18E3)

Det bar' Boldsen (S18E3)
22:45

Det bar' Boldsen (S18E1)

Det bar' Boldsen (S18E1)
23:15

Det bar' Boldsen (S18E2)

Det bar' Boldsen (S18E2)
23:45

Bundesliga Clubs (S2018E1)

Bundesliga Clubs (S2018E1)
00:00

Bundesliga Saturday Highlights (S18E19)

Bundesliga Saturday Highlights (S18E19)
01:00

Champions League Weekly (S18E18)

Champions League Weekly (S18E18)
01:30

Premier League World

Premier League World
02:00

Superliga

Superliga
Discovery Channel keyboard_arrow_right
06:00

How It's Made (S23E21)

How It's Made (S23E21)
06:25

Wildest Indochina (S1E1)

Wildest Indochina (S1E1)
07:20

Salvage Hunters (S9E10)

Salvage Hunters (S9E10)
08:15

Salvage Hunters (S9E11)

Salvage Hunters (S9E11)
09:05

Diesel Brothers (S1E14)

Diesel Brothers (S1E14)
10:00

Diesel Brothers (S1E15)

Diesel Brothers (S1E15)
11:00

Alaskan Bush People (S1E1)

Alaskan Bush People (S1E1)
12:00

Alaskan Bush People (S1E2)

Alaskan Bush People (S1E2)
13:00

Alaskan Bush People (S1E3)

Alaskan Bush People (S1E3)
14:00

Alaskan Bush People (S1E4)

Alaskan Bush People (S1E4)
15:00

Alaskan Bush People (S1E5)

Alaskan Bush People (S1E5)
16:00

Fast N' Loud (S1E28)

Fast N' Loud (S1E28)
17:00

Fast N' Loud (S2E1)

Fast N' Loud (S2E1)
18:00

Fast N' Loud (S2E2)

Fast N' Loud (S2E2)
19:00

Wheeler Dealers (S14E8)

Wheeler Dealers (S14E8)
20:00

Mythbusters Jr. (S1E9)

Mythbusters Jr. (S1E9)
21:00

Junkyard Empire (S4E3)

Junkyard Empire (S4E3)
22:00

Alaska: The Last Frontier (S8E16)

Alaska: The Last Frontier (S8E16)
23:00

Kindig Customs (S5E14)

Kindig Customs (S5E14)
00:00

Wildest Indochina (S1E1)

Wildest Indochina (S1E1)
01:00

Mythbusters (242)

Mythbusters (242)
02:00

Mythbusters (243)

Mythbusters (243)
03:00

Naked And Afraid (S3E9)

Naked And Afraid (S3E9)
03:55

Garage Rehab (S1E15)

Garage Rehab (S1E15)
DR Ultra keyboard_arrow_right
06:01

Lucky Luke - Daltonbrødrene møder Billy the Kid (48)

Lucky Luke - Daltonbrødrene møder Billy the Kid (48)
06:25

Dybet (32)

Dybet (32)
06:45

Dybet (33)

Dybet (33)
07:05

Junglebanden

Junglebanden
07:15

Junglebanden

Junglebanden
07:30

Wild Kratts (9)

Wild Kratts (9)
07:50

LEGO Avengers: Sammen igen

LEGO Avengers: Sammen igen
08:15

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:25

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:35

Pingvinerne fra Madagascar (13)

Pingvinerne fra Madagascar (13)
09:00

Disney sjov

Disney sjov
10:00

Det magiske hus

Det magiske hus
11:20

The Next Step (23)

The Next Step (23)
11:40

The Next Step (24)

The Next Step (24)
12:05

The Next Step (25)

The Next Step (25)
12:25

The Next Step (26)

The Next Step (26)
12:45

The Next Step (27)

The Next Step (27)
13:10

The Next Step (28)

The Next Step (28)
13:30

The Next Step (29)

The Next Step (29)
13:55

The Next Step (30)

The Next Step (30)
14:15

Hjalte vs Tjelle - Stødbadminton (1)

Hjalte vs Tjelle - Stødbadminton (1)
14:25

Junglebanden

Junglebanden
14:35

Junglebanden

Junglebanden
14:45

Junglebanden

Junglebanden
15:00

Gysensten Slot

Gysensten Slot
16:30

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
16:40

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
16:55

Insta Answer med Benjamin Lasnier

Insta Answer med Benjamin Lasnier
17:00

Klassen - Pigehemmeligheder (275)

Klassen - Pigehemmeligheder (275)
17:10

Klassen - Den frække tidskapsel (276)

Klassen - Den frække tidskapsel (276)
17:20

Klassen - Ondt i brysterne (277)

Klassen - Ondt i brysterne (277)
17:30

Mit 50/50 liv - Graffitimesteren (6)

Mit 50/50 liv - Graffitimesteren (6)
17:50

Hjalte vs Tjelle - Snørebåndsforhindringen (9)

Hjalte vs Tjelle - Snørebåndsforhindringen (9)
18:00

KreaKampen - smykker

KreaKampen - smykker
18:30

Falder MGP-finalister 35 meter ned? (6:7)

Falder MGP-finalister 35 meter ned? (6:7)
18:45

Cykel Karaoke - Sigmund fra X Factor

Cykel Karaoke - Sigmund fra X Factor
19:00

Sofie Linde Show II (15) - Kurt Thybo

Sofie Linde Show II (15) - Kurt Thybo
19:30

Riisings flotte talkshow II (8)

Riisings flotte talkshow II (8)
20:00

Olsen Banden på dybt vand

Olsen Banden på dybt vand
21:15

Snydt!

Snydt!
21:40

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:40

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:40

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
03:35

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
07:00

NBA: Rising Stars

NBA: Rising Stars
08:20

NBA: Rising Stars

NBA: Rising Stars
09:45

Badminton: EM hold, semifinale (m/k), direkte

Badminton: EM hold, semifinale (m/k), direkte
10:30

Badminton: EM hold, semifinale (m/k), direkte

Badminton: EM hold, semifinale (m/k), direkte
11:20

Badminton: EM hold, semifinale (m/k), direkte

Badminton: EM hold, semifinale (m/k), direkte
12:10

Badminton: EM hold, semifinale (m/k), direkte

Badminton: EM hold, semifinale (m/k), direkte
13:00

Badminton: EM hold, semifinale (m/k), direkte

Badminton: EM hold, semifinale (m/k), direkte
13:50

Badminton: EM hold, semifinale (m/k), direkte

Badminton: EM hold, semifinale (m/k), direkte
14:40

Badminton: EM hold, semifinale (m/k), direkte

Badminton: EM hold, semifinale (m/k), direkte
15:30

Badminton: EM hold, semifinale (m/k), direkte

Badminton: EM hold, semifinale (m/k), direkte
16:20

Badminton: EM hold, semifinale (m/k), direkte

Badminton: EM hold, semifinale (m/k), direkte
17:10

Badminton: EM hold, semifinale (m/k), direkte

Badminton: EM hold, semifinale (m/k), direkte
18:05

Tennis: WTA - Doha, finale

Tennis: WTA - Doha, finale
20:10

Alpint: VM - slalom 1. gennemløb (k)

Alpint: VM - slalom 1. gennemløb (k)
21:50

Alpint: VM - slalom 2. gennemløb (k)

Alpint: VM - slalom 2. gennemløb (k)
23:50

Skiskydning: World Cup - 10 km jagtstart (k)

Skiskydning: World Cup - 10 km jagtstart (k)
00:55

Skiskydning: World Cup - 12.5 km jagtstart (m)

Skiskydning: World Cup - 12.5 km jagtstart (m)
01:45

NBA: Saturday Night, direkte

NBA: Saturday Night, direkte
03:45

NBA: Saturday Night, direkte

NBA: Saturday Night, direkte
TV3 Sport keyboard_arrow_right
11:00

ATP World Tour 500

ATP World Tour 500
13:00

Premier League World

Premier League World
13:30

Sat Af

Sat Af
14:00

Sat Af

Sat Af
14:30

Sat Af

Sat Af
15:00

Sat Af

Sat Af
15:30

Optakt til Superliga

Optakt til Superliga
15:55

Superliga

Superliga
18:00

Opfølgning på Superliga

Opfølgning på Superliga
18:25

Bundesliga Fodbold

Bundesliga Fodbold
20:30

ATP World Tour 500

ATP World Tour 500
21:30

ATP World Tour 500

ATP World Tour 500
23:00

Boksning: Micki Nielsen vs Yves Ngabu

Boksning: Micki Nielsen vs Yves Ngabu
00:00

Sporting Rivalries

Sporting Rivalries
00:30

Sporting Rivalries

Sporting Rivalries
01:05

NHL

NHL
Canal 9 keyboard_arrow_right
04:40

Man Caves (9)

Man Caves (9)
06:15

Building Alaska (5)

Building Alaska (5)
06:40

Building Alaska (6)

Building Alaska (6)
07:05

Building Alaska (1)

Building Alaska (1)
07:45

Moonshiners (13)

Moonshiners (13)
08:35

Railroad Alaska (1)

Railroad Alaska (1)
09:30

Railroad Alaska (2)

Railroad Alaska (2)
10:20

Tanked (20)

Tanked (20)
11:20

Tanked (1)

Tanked (1)
12:25

Homeshopping (26)

Homeshopping (26)
13:30

Man Fire Food (13)

Man Fire Food (13)
14:05

Man Fire Food (14)

Man Fire Food (14)
14:30

Man Fire Food (15)

Man Fire Food (15)
15:05

Man Fire Food (16)

Man Fire Food (16)
15:30

Man Fire Food (17)

Man Fire Food (17)
16:05

Man Fire Food (18)

Man Fire Food (18)
16:30

Man Fire Food (19)

Man Fire Food (19)
17:05

Man Fire Food (20)

Man Fire Food (20)
17:30

Man Fire Food (21)

Man Fire Food (21)
18:05

Special Victims Unit (14)

Special Victims Unit (14)
19:05

Special Victims Unit (15)

Special Victims Unit (15)
20:00

Special Victims Unit (16)

Special Victims Unit (16)
21:00

Special Victims Unit (17)

Special Victims Unit (17)
22:00

Special Victims Unit (18)

Special Victims Unit (18)
23:00

M*A*S*H (7)

M*A*S*H (7)
23:35

M*A*S*H (9)

M*A*S*H (9)
00:10

Special Victims Unit (19)

Special Victims Unit (19)
01:05

American Diner Revival (6)

American Diner Revival (6)
01:40

American Diner Revival (7)

American Diner Revival (7)
02:10

Drabelig deadline (3)

Drabelig deadline (3)
03:10

Drabelig deadline (5)

Drabelig deadline (5)
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
05:00

Den lille prinsesse (12)

Den lille prinsesse (12)
05:10

Babar (2)

Babar (2)
05:35

Motor Mille og Børnebanden (8)

Motor Mille og Børnebanden (8)
06:00

Chuggington (7)

Chuggington (7)
06:10

Rita og Krokodille - Skovturen

Rita og Krokodille - Skovturen
06:15

Vitello - bygger en monster fælde (6)

Vitello - bygger en monster fælde (6)
06:25

Sovedyr på eventyr II (3) - Bamsis lyserøde historie

Sovedyr på eventyr II (3) - Bamsis lyserøde historie
06:45

Inui (25)

Inui (25)
06:55

Pingu (24)

Pingu (24)
07:05

Brillebjørn (1)

Brillebjørn (1)
07:15

Vidundervovsen Vaffel (15)

Vidundervovsen Vaffel (15)
07:30

Kasper og Sofie på vinterferie

Kasper og Sofie på vinterferie
08:45

Luk op Luk i - SOVE UDE

Luk op Luk i - SOVE UDE
09:05

Kasper og Sofie (11)

Kasper og Sofie (11)
09:15

Didrik Drage (12)

Didrik Drage (12)
09:35

Alfons Åberg (1)

Alfons Åberg (1)
09:50

Kanonkongen Freja (7:8)

Kanonkongen Freja (7:8)
10:10

Pax' jordiske eventyr III (5:10)

Pax' jordiske eventyr III (5:10)
10:25

Pax' jordiske eventyr III (6:10)

Pax' jordiske eventyr III (6:10)
10:40

Flaskepost fra Stillehavet (13)

Flaskepost fra Stillehavet (13)
10:50

Emil fra Lønneberg

Emil fra Lønneberg
11:15

Peddersen og Findus

Peddersen og Findus
11:30

Nana (5:6)

Nana (5:6)
11:55

Ramasjang Mysteriet (1)

Ramasjang Mysteriet (1)
12:25

Min mosters historier (5)

Min mosters historier (5)
12:35

Heino fikser alt - Sangen (13)

Heino fikser alt - Sangen (13)
12:45

Op og Hop II (3)

Op og Hop II (3)
12:55

Rosa fra Rouladegade II (5)

Rosa fra Rouladegade II (5)
13:25

Tree Fu Tom (5)

Tree Fu Tom (5)
13:45

Tree Fu Tom (6)

Tree Fu Tom (6)
14:10

Onkel Rejes Sørøvershow (10)

Onkel Rejes Sørøvershow (10)
14:35

Ernest & Celestine (17)

Ernest & Celestine (17)
14:45

Gurli Gris VI (19)

Gurli Gris VI (19)
14:50

F for får V (11)

F for får V (11)
15:00

Didrik Drage (13)

Didrik Drage (13)
15:10

Pyjamasheltene (48)

Pyjamasheltene (48)
15:25

Rasmus Klump (21)

Rasmus Klump (21)
15:35

Ridderprinsessen Nella (17)

Ridderprinsessen Nella (17)
16:00

Dora udforskeren (15)

Dora udforskeren (15)
16:25

Paw Patrol IV (20)

Paw Patrol IV (20)
16:45

Vidundervovsen Vaffel (16)

Vidundervovsen Vaffel (16)
17:00

Vitello - møder Gud (7)

Vitello - møder Gud (7)
17:15

Pyjamasheltene (33)

Pyjamasheltene (33)
17:30

Brillebjørn (2)

Brillebjørn (2)
17:35

Onkel Rejes Sørøvershow (7)

Onkel Rejes Sørøvershow (7)
18:00

Albi (1)

Albi (1)
18:05

F for får V (16)

F for får V (16)
18:15

Lille Roy (32)

Lille Roy (32)
18:30

Jungledyret Hugo

Jungledyret Hugo
19:40

Luk op Luk i - FØDSELSDAG

Luk op Luk i - FØDSELSDAG
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
06:00

Watts

Watts
23:20

Golf: Bag om PGA Tour

Golf: Bag om PGA Tour
00:05

Rally: Sverige: Rally Sverige

Rally: Sverige: Rally Sverige
01:20

Rally: Sverige: Rally Sverige

Rally: Sverige: Rally Sverige
02:30

Rally: Sverige: Rally Sverige

Rally: Sverige: Rally Sverige
03:40

Golf: PGA Tour - Højdepunkter

Golf: PGA Tour - Højdepunkter
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
04:30

SNOOKER: Home Nations Series fra Cardiff, Wales

SNOOKER: Home Nations Series fra Cardiff, Wales
06:30

SKISKYDNING: World Cup, USA

SKISKYDNING: World Cup, USA
07:30

SKIHOP: World Cup fra Willingen, Tyskland

SKIHOP: World Cup fra Willingen, Tyskland
08:35

ALPINT: VM fra Åre, Sverige

ALPINT: VM fra Åre, Sverige
09:00

SKISKYDNING: World Cup, USA

SKISKYDNING: World Cup, USA
10:03

ALPINT: VM fra Åre, Sverige

ALPINT: VM fra Åre, Sverige
10:30

ALPINT: VM fra Åre, Sverige

ALPINT: VM fra Åre, Sverige
12:15

LANGREND: World Cup fra Cogne, Italien

LANGREND: World Cup fra Cogne, Italien
14:15

ALPINT: VM fra Åre, Sverige

ALPINT: VM fra Åre, Sverige
15:45

SKIHOP: World Cup fra Willingen, Tyskland

SKIHOP: World Cup fra Willingen, Tyskland
18:00

SKISKYDNING: World Cup, USA

SKISKYDNING: World Cup, USA
18:44

LANGREND: World Cup fra Cogne, Italien

LANGREND: World Cup fra Cogne, Italien
19:00

FORMULA E: FIA Championship fra Mexico City, Mexico

FORMULA E: FIA Championship fra Mexico City, Mexico
20:04

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
20:11

SPORT

SPORT
20:21

WATTS

WATTS
20:35

RIDNING: Longines Masters Hk fra Hong Kong, Kina

RIDNING: Longines Masters Hk fra Hong Kong, Kina
22:00

SKISKYDNING: World Cup, USA

SKISKYDNING: World Cup, USA
22:50

FORMULA E: FIA Championship fra Mexico City, Mexico

FORMULA E: FIA Championship fra Mexico City, Mexico
23:00

FORMULA E: FIA Championship fra Mexico City, Mexico

FORMULA E: FIA Championship fra Mexico City, Mexico
00:15

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
00:21

SKIHOP: World Cup fra Willingen, Tyskland

SKIHOP: World Cup fra Willingen, Tyskland
01:25

SNOOKER: Home Nations Series fra Cardiff, Wales

SNOOKER: Home Nations Series fra Cardiff, Wales
03:00

SKIHOP: World Cup fra Willingen, Tyskland

SKIHOP: World Cup fra Willingen, Tyskland
TLC keyboard_arrow_right
06:00

A Baby Story (S12E51)

A Baby Story (S12E51)
06:25

Pit Bulls & Parolees (S5E9)

Pit Bulls & Parolees (S5E9)
07:20

Buying Alaska (S3E26)

Buying Alaska (S3E26)
07:50

Buying Alaska (S3E27)

Buying Alaska (S3E27)
08:15

Cake Boss (S4E12)

Cake Boss (S4E12)
08:40

Cake Boss (S4E14)

Cake Boss (S4E14)
09:05

Cake Boss (S4E15)

Cake Boss (S4E15)
09:35

Cake Boss (S4E16)

Cake Boss (S4E16)
10:00

Cake Boss (S4E17)

Cake Boss (S4E17)
10:30

Cake Boss (S4E18)

Cake Boss (S4E18)
11:00

Cake Boss (S4E19)

Cake Boss (S4E19)
11:30

Cake Boss (S4E20)

Cake Boss (S4E20)
12:00

Cake Boss (S4E21)

Cake Boss (S4E21)
12:30

Cake Boss (S4E22)

Cake Boss (S4E22)
13:00

Say Yes to the Dress (S14E8)

Say Yes to the Dress (S14E8)
13:30

Say Yes to the Dress (S14E9)

Say Yes to the Dress (S14E9)
14:00

Say Yes to the Dress (S14E10)

Say Yes to the Dress (S14E10)
14:30

Say Yes to the Dress (S14E11)

Say Yes to the Dress (S14E11)
15:00

Say Yes to the Dress (S14E12)

Say Yes to the Dress (S14E12)
15:30

Say Yes to the Dress (S14E13)

Say Yes to the Dress (S14E13)
16:00

Say Yes to the Dress (S14E14)

Say Yes to the Dress (S14E14)
16:30

Say Yes to the Dress (S14E15)

Say Yes to the Dress (S14E15)
17:00

Say Yes to the Dress (S14E6)

Say Yes to the Dress (S14E6)
17:30

Say Yes to the Dress (S14E7)

Say Yes to the Dress (S14E7)
18:00

Toddlers & Tiaras (S2E4)

Toddlers & Tiaras (S2E4)
19:00

Buddy's Big Bakedown (S1E19)

Buddy's Big Bakedown (S1E19)
19:30

Buddy's Big Bakedown (S1E20)

Buddy's Big Bakedown (S1E20)
20:00

Say Yes To The Dress UK (S3E37)

Say Yes To The Dress UK (S3E37)
21:00

Long Island Medium (S8E12)

Long Island Medium (S8E12)
22:00

David Tutera's Celebrations (S1E12)

David Tutera's Celebrations (S1E12)
23:00

Body Bizarre (S4E7)

Body Bizarre (S4E7)
00:00

Body Bizarre (S4E8)

Body Bizarre (S4E8)
01:00

Scorned: Crimes of Passion (S2E6)

Scorned: Crimes of Passion (S2E6)
02:00

Dr. Pimple Popper (S1E9)

Dr. Pimple Popper (S1E9)
03:00

Unexpected: Teenage & Pregnant (S2E1)

Unexpected: Teenage & Pregnant (S2E1)
03:55

Extreme Couponing (S1E4)

Extreme Couponing (S1E4)
Animal Planet keyboard_arrow_right
04:49

Pit Bulls & Parolees (S8E18)

Pit Bulls & Parolees (S8E18)
06:00

Meet The Sloths (S1E5)

Meet The Sloths (S1E5)
06:25

How Sharks Hunt

How Sharks Hunt
07:15

Great White Shark: Uncaged

Great White Shark: Uncaged
08:10

Jaws Comes Home: Return of the Great Whites

Jaws Comes Home: Return of the Great Whites
09:05

Return Of The Great White Serial Killer

Return Of The Great White Serial Killer
10:00

Adrift: 47 Days with Sharks

Adrift: 47 Days with Sharks
10:55

How Not to Become Shark Bait

How Not to Become Shark Bait
11:50

Wild Dubai

Wild Dubai
12:45

Wildest Islands (S2E1)

Wildest Islands (S2E1)
13:40

Wildest Islands (S2E2)

Wildest Islands (S2E2)
14:35

Wildest Islands (S2E3)

Wildest Islands (S2E3)
15:30

Wildest Islands (S2E4)

Wildest Islands (S2E4)
16:25

Jaws Comes Home: Return of the Great Whites

Jaws Comes Home: Return of the Great Whites
17:20

How Not to Become Shark Bait

How Not to Become Shark Bait
18:15

Return Of The Great White Serial Killer

Return Of The Great White Serial Killer
19:10

Dodo Heroes (S1E2)

Dodo Heroes (S1E2)
20:05

My Cat From Hell (S9E5)

My Cat From Hell (S9E5)
21:00

Intruders (S1E1)

Intruders (S1E1)
21:55

Intruders (S1E2)

Intruders (S1E2)
22:50

Intruders (S1E3)

Intruders (S1E3)
23:45

Intruders (S1E4)

Intruders (S1E4)
00:40

Intruders (S1E5)

Intruders (S1E5)
01:35

Intruders (S1E6)

Intruders (S1E6)
02:25

How Sharks Hunt

How Sharks Hunt
03:15

North Woods Law (S5E22)

North Woods Law (S5E22)
National Geographic keyboard_arrow_right
06:00

Dum, Dummere, Derfor! (S6E9)

Dum, Dummere, Derfor! (S6E9)
06:30

Dum, Dummere, Derfor! (S6E10)

Dum, Dummere, Derfor! (S6E10)
07:00

Rig på den hårde måde (S1E3)

Rig på den hårde måde (S1E3)
08:00

Hovedvejen gennem helvede (S4E2)

Hovedvejen gennem helvede (S4E2)
09:00

Hovedvejen gennem helvede (S4E3)

Hovedvejen gennem helvede (S4E3)
10:00

Undersøgelse af flystyrt (S7E5)

Undersøgelse af flystyrt (S7E5)
11:00

Undersøgelse af flystyrt (S7E6)

Undersøgelse af flystyrt (S7E6)
12:00

Syriens livsfarlige dynasti

Syriens livsfarlige dynasti
14:00

Den virkelige Saddam Hussein

Den virkelige Saddam Hussein
15:00

The Story Of God Med Morgan Freeman (S1E6)

The Story Of God Med Morgan Freeman (S1E6)
16:00

Dubais lufthavn (S1E1)

Dubais lufthavn (S1E1)
17:00

Airport Security: Peru (S3E14)

Airport Security: Peru (S3E14)
18:00

Undersøgelse af flystyrt (S18E5)

Undersøgelse af flystyrt (S18E5)
19:00

Under overfladen: Titanic

Under overfladen: Titanic
20:00

Titanic - Den Ultimative Udforskning

Titanic - Den Ultimative Udforskning
22:00

Fanget i udlandet: kriminalitet og straf (S12E8)

Fanget i udlandet: kriminalitet og straf (S12E8)
23:00

Amerikas Farligste Fængsler (S1E7)

Amerikas Farligste Fængsler (S1E7)
00:00

Undersøgelse af flystyrt (S18E5)

Undersøgelse af flystyrt (S18E5)
01:00

Vores utrolige planet (S1E3)

Vores utrolige planet (S1E3)
02:00

Under overfladen (S1E4)

Under overfladen (S1E4)
03:00

Amerikas Farligste Fængsler (S1E3)

Amerikas Farligste Fængsler (S1E3)
Discovery Science keyboard_arrow_right
04:48

How It's Made (S18E6)

How It's Made (S18E6)
06:00

How Do They Do It? (S12E9)

How Do They Do It? (S12E9)
06:26

How It's Made (S18E2)

How It's Made (S18E2)
06:50

How It's Made (S18E3)

How It's Made (S18E3)
07:14

How It's Made (S18E4)

How It's Made (S18E4)
07:38

How It's Made (S18E5)

How It's Made (S18E5)
08:02

How It's Made (S18E6)

How It's Made (S18E6)
08:26

How Do They Do It? (S12E15)

How Do They Do It? (S12E15)
08:50

How Do They Do It? (S12E16)

How Do They Do It? (S12E16)
09:14

How Do They Do It? (S12E17)

How Do They Do It? (S12E17)
09:38

How Do They Do It? (S12E18)

How Do They Do It? (S12E18)
10:02

How Do They Do It? (S12E19)

How Do They Do It? (S12E19)
10:26

Uncovering Aliens (S1E4)

Uncovering Aliens (S1E4)
11:14

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E1)

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E1)
12:02

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E3)

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E3)
12:50

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E4)

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E4)
13:38

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E5)

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E5)
14:26

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S4E1)

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S4E1)
15:14

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S4E2)

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S4E2)
16:02

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S4E4)

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S4E4)
16:50

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S4E6)

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S4E6)
17:40

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S4E7)

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S4E7)
18:30

Mythbusters (243)

Mythbusters (243)
19:20

You Have Been Warned (S6E9)

You Have Been Warned (S6E9)
20:10

Blowing Up History (S3E6)

Blowing Up History (S3E6)
21:00

How It's Made (S26E25)

How It's Made (S26E25)
21:25

How It's Made (S26E26)

How It's Made (S26E26)
21:50

Impossible Engineering (S2E5)

Impossible Engineering (S2E5)
22:40

Alaska Mega Machines (S1E2)

Alaska Mega Machines (S1E2)
23:30

Alaska Mega Machines (S1E3)

Alaska Mega Machines (S1E3)
00:20

Alaska Mega Machines (S1E4)

Alaska Mega Machines (S1E4)
01:10

Alaska Mega Machines (S1E5)

Alaska Mega Machines (S1E5)
02:00

Alaska Mega Machines (S1E6)

Alaska Mega Machines (S1E6)
02:48

How Do They Do It? (S12E15)

How Do They Do It? (S12E15)
03:12

How Do They Do It? (S12E16)

How Do They Do It? (S12E16)
03:36

How Do They Do It? (S12E17)

How Do They Do It? (S12E17)
Xee keyboard_arrow_right
06:00

Et umage par (S1E20)

Et umage par (S1E20)
06:25

How I Met Your Mother (S1E18)

How I Met Your Mother (S1E18)
06:55

How I Met Your Mother (S1E19)

How I Met Your Mother (S1E19)
07:25

How I Met Your Mother (S1E20)

How I Met Your Mother (S1E20)
07:55

How I Met Your Mother (S1E21)

How I Met Your Mother (S1E21)
08:25

How I Met Your Mother (S1E22)

How I Met Your Mother (S1E22)
08:55

Mændene om det runde bord (S1E2)

Mændene om det runde bord (S1E2)
09:15

Mændene om det runde bord (S1E3)

Mændene om det runde bord (S1E3)
09:35

Mændene om det runde bord (S1E4)

Mændene om det runde bord (S1E4)
09:55

Atlanta (S2E5)

Atlanta (S2E5)
10:25

Atlanta (S2E6)

Atlanta (S2E6)
11:00

Atlanta (S2E7)

Atlanta (S2E7)
11:25

Atlanta (S2E8)

Atlanta (S2E8)
12:00

9-1-1 (S1E4)

9-1-1 (S1E4)
13:00

The Good Doctor (S1E7)

The Good Doctor (S1E7)
13:45

The Good Doctor (S1E8)

The Good Doctor (S1E8)
14:35

The Good Doctor (S1E9)

The Good Doctor (S1E9)
15:25

The Resident (S1E3)

The Resident (S1E3)
16:20

MacGyver (S1E13)

MacGyver (S1E13)
17:15

MacGyver (S1E14)

MacGyver (S1E14)
18:10

MacGyver (S1E15)

MacGyver (S1E15)
19:05

MacGyver (S1E16)

MacGyver (S1E16)
20:00

29 (S1E1)

29 (S1E1)
20:20

29 (S1E2)

29 (S1E2)
20:40

29 (S1E3)

29 (S1E3)
21:00

Chicago

Amerikansk film fra 2002
play_arrow
Chicago
22:55

The Passage (S1E4)

The Passage (S1E4)
23:55

The Walking Dead (S9E9)

The Walking Dead (S9E9)
00:55

Atlanta (S2E5)

Atlanta (S2E5)
01:25

Atlanta (S2E6)

Atlanta (S2E6)
02:05

Atlanta (S2E7)

Atlanta (S2E7)
02:35

Atlanta (S2E8)

Atlanta (S2E8)
03:05

29 (S1E1)

29 (S1E1)
03:20

29 (S1E2)

29 (S1E2)
03:40

29 (S1E3)

29 (S1E3)
03:55

Dybvads Sofa (S1E1)

Dybvads Sofa (S1E1)