Beyoncé og Jay-Z hylder Meghan Markle

Beyoncé og Jay-Z hylder Meghan Markle

Beyoncé og Jay-Z hylder Meghan Markle
Prins Nikolai scorer overraskende nyt job

Prins Nikolai scorer overraskende nyt job

Prins Nikolai scorer overraskende nyt job
Lady Gaga chokerer på kærlighedsfronten

Lady Gaga chokerer på kærlighedsfronten

Lady Gaga chokerer på kærlighedsfronten
Forelsket Fie Laursen afslører familieforøgelse

Forelsket Fie Laursen afslører familieforøgelse

Forelsket Fie Laursen afslører familieforøgelse
Kæmpe-chok: Sarah Louise fandt en knude

Kæmpe-chok: Sarah Louise fandt en knude

Kæmpe-chok: Sarah Louise fandt en knude
DR1 keyboard_arrow_right
04:55

Skattejægerne 2015 (18)

Skattejægerne 2015 (18)
05:35

DR Friland: Halmfeber og græsrødder (2:2)

DR Friland: Halmfeber og græsrødder (2:2)
06:05

De unge brugtvognsforhandlere (4:6)

De unge brugtvognsforhandlere (4:6)
06:35

Kyst til kyst (6:7)

Kyst til kyst (6:7)
07:35

Antikkrejlerne med kendisser (103)

Antikkrejlerne med kendisser (103)
08:35

Antikkrejlerne med kendisser (104)

Antikkrejlerne med kendisser (104)
09:35

Inspector Morse: Mord på universitetet

Engelsk krimi fra 1988
Inspector Morse: Mord på universitetet
11:20

Danmarks bedste portrætmaler (6:6)

Danmarks bedste portrætmaler (6:6)
12:05

Bonderøven (6:8)

Bonderøven (6:8)
12:45

Kender Du Typen? - Med våddragt og 60'er villa

Kender Du Typen? - Med våddragt og 60'er villa
13:30

Sporløs (3)

Sporløs (3)
14:15

Alene i vildmarken III (4:8)

Alene i vildmarken III (4:8)
15:00

Kriminalkommissær Barnaby XV (2)

Kriminalkommissær Barnaby XV (2)
16:30

Champions League Håndbold: Skjern - Nantes (m), direkte

Champions League Håndbold: Skjern - Nantes (m), direkte
18:30

TV AVISEN med Sport

TV AVISEN med Sport
19:05

Det vilde Skandinavien - Finland

Det vilde Skandinavien - Finland
20:00

Bedrag III (7:10)

Bedrag III (7:10)
21:00

21 Søndag

21 Søndag
21:40

Fodboldmagasinet

Fodboldmagasinet
22:10

Deep State (7:8)

Deep State (7:8)
23:00

Kriminalinspektør Banks: I hver dråbe blod

Engelsk krimi fra 2016
Kriminalinspektør Banks: I hver dråbe blod
00:30

Blindt spor II (5:6)

Blindt spor II (5:6)
01:20

Blindt spor II (6:6)

Blindt spor II (6:6)
02:10

Lewis: Soning

Engelsk krimi fra 2007
Lewis: Soning
03:45

Hercule Poirot: Viseren peger på mord

Engelsk krimi fra 2009
Hercule Poirot: Viseren peger på mord
TV2 keyboard_arrow_right
06:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
07:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
08:00

Go' morgen Danmark

Go' morgen Danmark
12:00

Nyhederne

Nyhederne
12:35

Badehotellet (3)

Badehotellet (3)
13:25

Årgang 0

Årgang 0
14:20

Walter og Carlo - op på fars hat

Dansk komedie fra 1985
Walter og Carlo - op på fars hat
15:55

Jo færre jo bedre

Jo færre jo bedre
16:55

Når alt går galt

Når alt går galt
17:25

Når alt går galt

Når alt går galt
17:55

Dit vintervejr

Dit vintervejr
18:00

Nyhederne og Sporten

Nyhederne og Sporten
18:15

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:25

Razzia

Razzia
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

Jo færre jo bedre

Jo færre jo bedre
21:05

The Martian

Amr. drama fra 2015
play_arrow
The Martian
23:25

Klipfiskerne

Klipfiskerne
00:25

SOS på havet

SOS på havet
01:35

Elementary (4)

Elementary (4)
02:25

Elementary (6)

Elementary (6)
03:10

Krop umulig!

Krop umulig!
TV3 keyboard_arrow_right
06:45

Drumline: A New Beat

Amerikansk komedie/drama fra 2014
Drumline: A New Beat
08:45

Peter Pedal 3: På eventyr i junglen

Amerikansk animation fra 2015
Peter Pedal 3: På eventyr i junglen
10:20

Lego filmen - Et klodset eventyr

Amerikansk familiefilm fra 2014
play_arrow
Lego filmen - Et klodset eventyr
12:20

The Ugly Truth

Amerikansk romantisk komedie fra 2009
play_arrow
The Ugly Truth
14:15

Dragonheart 3: The Sorcerer's Curse

Amerikansk familiefilm fra 2015
play_arrow
Dragonheart 3: The Sorcerer's Curse
16:15

Journey to the Mysterious Island

Amerikansk actionkomedie fra 2012
Journey to the Mysterious Island
18:00

NCIS (S16E12)

NCIS (S16E12)
19:00

Boligkøb i blinde (S1E1)

Boligkøb i blinde (S1E1)
20:00

Luksusfælden (S22E3)

Luksusfælden (S22E3)
21:00

Inferno

USA, action-spændingsfilm, 2016
Inferno
23:30

Django Unchained

Amerikansk drama fra 2012
Django Unchained
02:45

The Frozen Ground

Amerikansk thriller fra 2013
play_arrow
The Frozen Ground
Kanal 5 keyboard_arrow_right
05:15

House Hunters International (12)

House Hunters International (12)
06:15

Chopped (7)

Chopped (7)
07:00

Property Brothers (1)

Property Brothers (1)
07:55

Studie 5 (2)

Studie 5 (2)
08:40

Studie 5 (4)

Studie 5 (4)
09:30

All Together Now - Danmark (4)

All Together Now - Danmark (4)
10:35

Star Wars: Revenge of the Sith

Amr. eventyrfilm fra 2005
Star Wars: Revenge of the Sith
13:30

Star Wars: A New Hope

Amr. eventyrfilm fra 1977
Star Wars: A New Hope
16:10

Star Wars: The Empire Strikes Back

Amr. eventyrfilm fra 1980
Star Wars: The Empire Strikes Back
19:00

Sol for millioner (3)

Sol for millioner (3)
19:55

Politijagt (3)

Politijagt (3)
21:00

Star Wars: The Force Awakens

Amr. eventyrfilm fra 2015
Star Wars: The Force Awakens
23:50

Profil af en morder II (1)

Profil af en morder II (1)
00:50

Morderne iblandt os (3)

Morderne iblandt os (3)
01:50

Venus in Fur

Fransk drama fra 2013
Venus in Fur
03:40

Paula Zahn på sagen

Paula Zahn på sagen
DR2 keyboard_arrow_right
09:30

Debatten: Okay at leve usundt?

Debatten: Okay at leve usundt?
11:00

Søskendeflok på tur (1:4)

Søskendeflok på tur (1:4)
11:25

Søskendeflok på tur (2:4)

Søskendeflok på tur (2:4)
11:55

Søskendeflok på tur (3:4)

Søskendeflok på tur (3:4)
12:25

Søskendeflok på tur (4:4)

Søskendeflok på tur (4:4)
12:55

Himalaya-drengen og fjernsynet

Himalaya-drengen og fjernsynet
14:10

Vi overlevede Krudttønden

Vi overlevede Krudttønden
15:10

Feministen

Feministen
16:10

Ulve-ekspeditionen (1:2)

Ulve-ekspeditionen (1:2)
17:00

Ulve-ekspeditionen (2:2)

Ulve-ekspeditionen (2:2)
17:55

Tombstone

Amerikansk western fra 1993
play_arrow
Tombstone
20:00

Kampen mod fedmen - missionen fortsætter

Kampen mod fedmen - missionen fortsætter
21:00

Ugen plus det løse med Huxi Bach (3)

Ugen plus det løse med Huxi Bach (3)
21:30

Sådan opdrager du dit barn - hvor svært kan det være?

Sådan opdrager du dit barn - hvor svært kan det være?
22:30

Deadline

Deadline
23:00

Ranes Museum II (3:6)

Ranes Museum II (3:6)
23:30

Skål for Europa (5:6)

Skål for Europa (5:6)
00:00

Kan cannabis redde vores søn?

Kan cannabis redde vores søn?
00:50

Velkommen til Villefranche (2:8)

Velkommen til Villefranche (2:8)
01:45

USAs hjemløse teenagere

USAs hjemløse teenagere
02:35

Deadline Nat

Deadline Nat
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
05:10

Beverly Hills 90210 (74)

Beverly Hills 90210 (74)
06:00

Beverly Hills 90210 (75)

Beverly Hills 90210 (75)
06:55

Beverly Hills 90210 (76)

Beverly Hills 90210 (76)
07:45

Beverly Hills 90210 (77)

Beverly Hills 90210 (77)
08:35

Catfish

Catfish
09:05

Catfish

Catfish
09:50

Ugly Betty (4)

Ugly Betty (4)
10:40

Ugly Betty (5)

Ugly Betty (5)
11:30

Younger (8)

Younger (8)
11:55

Younger (9)

Younger (9)
12:25

Sex and the City (17)

Sex and the City (17)
13:00

Sex and the City (18)

Sex and the City (18)
13:40

Sex and the City (19)

Sex and the City (19)
14:15

Sex and the City (20)

Sex and the City (20)
15:10

Sex and the City (1)

Sex and the City (1)
15:45

Sex and the City (2)

Sex and the City (2)
16:20

Sex and the City (3)

Sex and the City (3)
16:55

Sex and the City (4)

Sex and the City (4)
17:30

Sex and the City (5)

Sex and the City (5)
18:05

Sex and the City (6)

Sex and the City (6)
18:35

Venner (142)

Venner (142)
19:05

Venner (143)

Venner (143)
19:35

ZULU HK

ZULU HK
20:15

ZULU HK

ZULU HK
20:50

Tomgang

Tomgang
21:25

Tomgang

Tomgang
22:05

Comedy Aid 2018

Comedy Aid 2018
23:20

Comedy Aid 2018

Comedy Aid 2018
00:40

Natholdet

Natholdet
01:15

Natholdet

Natholdet
01:50

Natholdet

Natholdet
02:25

Natholdet

Natholdet
02:55

ZULU HK

ZULU HK
03:35

Castle (166)

Castle (166)
TV3+ keyboard_arrow_right
06:25

Knas i Kærligheden (S3E11)

Knas i Kærligheden (S3E11)
06:45

Knas i Kærligheden (S3E12)

Knas i Kærligheden (S3E12)
07:10

Knas i Kærligheden (S3E13)

Knas i Kærligheden (S3E13)
07:35

The Late Late Show with James Corden (S5E67)

The Late Late Show with James Corden (S5E67)
08:20

NCIS: Los Angeles (S2E7)

NCIS: Los Angeles (S2E7)
09:10

NCIS: Los Angeles (S2E8)

NCIS: Los Angeles (S2E8)
10:05

NCIS: Los Angeles (S2E9)

NCIS: Los Angeles (S2E9)
11:05

NCIS: Los Angeles (S2E10)

NCIS: Los Angeles (S2E10)
12:00

Hawaii Five-0 (S1E16)

Hawaii Five-0 (S1E16)
13:00

Hawaii Five-0 (S1E17)

Hawaii Five-0 (S1E17)
13:55

Hawaii Five-0 (S1E18)

Hawaii Five-0 (S1E18)
14:55

The Way Way Back

Amerikansk komedie fra 2013
play_arrow
The Way Way Back
17:00

Optakt til Superliga

Optakt til Superliga
18:00

Superliga

Superliga
20:00

Onside (S18E22)

Onside (S18E22)
21:30

Fracture - Det afgørende alibi

Amerikansk thriller fra 2007
play_arrow
Fracture - Det afgørende alibi
23:55

Extinction

Spansk, amerikansk, ungarsk gyserdrama fra 2015
play_arrow
Extinction
02:15

American Gangster

Amerikansk actionfilm fra 2007
play_arrow
American Gangster
6'eren keyboard_arrow_right
05:25

Diners, Drive-ins and Dives (10)

Diners, Drive-ins and Dives (10)
06:00

Diners, Drive-ins and Dives (10)

Diners, Drive-ins and Dives (10)
06:20

Diners, Drive-ins and Dives (11)

Diners, Drive-ins and Dives (11)
06:45

Diners, Drive-ins and Dives (12)

Diners, Drive-ins and Dives (12)
07:10

Diners, Drive-ins and Dives (13)

Diners, Drive-ins and Dives (13)
07:35

Homeshopping (28)

Homeshopping (28)
08:35

Rally: Rally Sverige

Rally: Rally Sverige
09:35

Rally: Rally Sverige

Rally: Rally Sverige
10:45

Rally: Rally Sverige

Rally: Rally Sverige
11:55

Rally: Rally Sverige

Rally: Rally Sverige
13:35

Legendary Locations (14)

Legendary Locations (14)
14:05

Expedition Unknown (16)

Expedition Unknown (16)
15:00

Expedition Unknown (1)

Expedition Unknown (1)
15:55

Expedition Unknown (2)

Expedition Unknown (2)
16:55

Fodbold: FA Cup: Swansea-Brentford

Fodbold: FA Cup: Swansea-Brentford
19:00

Deadliest Catch (8)

Deadliest Catch (8)
20:00

Deadliest Catch (9)

Deadliest Catch (9)
21:00

Deadliest Catch (10)

Deadliest Catch (10)
22:00

Criminal Minds (12)

Criminal Minds (12)
23:00

Criminal Minds (13)

Criminal Minds (13)
00:00

Criminal Minds (14)

Criminal Minds (14)
00:55

Criminal Minds (15)

Criminal Minds (15)
01:55

Criminal Minds (16)

Criminal Minds (16)
02:50

Criminal Minds (17)

Criminal Minds (17)
03:45

Criminal Minds (18)

Criminal Minds (18)
DR3 keyboard_arrow_right
06:30

Morgengymnastikken: Akroyoga, yoga og mormorarme

Morgengymnastikken: Akroyoga, yoga og mormorarme
11:40

The Graham Norton Show

The Graham Norton Show
12:30

BAFTA-filmprisen 2019

BAFTA-filmprisen 2019
14:30

The Disappearance of Eleanor Rigby: Them

Amerikansk romantisk drama fra 2013
The Disappearance of Eleanor Rigby: Them
16:25

Crazy Ex-Girlfriend IV (7:18)

Crazy Ex-Girlfriend IV (7:18)
17:05

Hjemmebane (6:10)

Hjemmebane (6:10)
18:05

Skiskydning: World Cup Salt Lake City, Single mix stafet, direkte

Skiskydning: World Cup Salt Lake City, Single mix stafet, direkte
19:00

Bedrag III (6:10)

Bedrag III (6:10)
20:00

På vinger over - Nordamerika

På vinger over - Nordamerika
21:05

Besat af den perfekte krop

Besat af den perfekte krop
22:00

Skiskydning: World Cup Salt Lake City, Mix stafet, direkte

Skiskydning: World Cup Salt Lake City, Mix stafet, direkte
23:30

Amy

Amy
01:35

Mit hemmelige match (6:8)

Mit hemmelige match (6:8)
02:05

De kloge dyr (2:2)

De kloge dyr (2:2)
02:55

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
03:55

Nuttet Om Natten

Nuttet Om Natten
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
06:45

Good Karma Hospital (1)

Good Karma Hospital (1)
07:40

Murdoch Mysterierne (137)

Murdoch Mysterierne (137)
08:30

Murdoch Mysterierne (138)

Murdoch Mysterierne (138)
09:20

Murdoch Mysterierne (139)

Murdoch Mysterierne (139)
10:10

Murdoch Mysterierne (140)

Murdoch Mysterierne (140)
11:00

Murdoch Mysterierne (141)

Murdoch Mysterierne (141)
11:50

Kommissær Rex (197)

Kommissær Rex (197)
12:50

Kommissær Rex (1)

Kommissær Rex (1)
13:40

Kommissær Rex (2)

Kommissær Rex (2)
14:30

Kommissær Rex (3)

Kommissær Rex (3)
15:25

Kommissær Rex (4)

Kommissær Rex (4)
16:15

Agatha Christie: Mysteriet i Marlow

Amr./engelsk krimi-drama fra 1989
Agatha Christie: Mysteriet i Marlow
17:55

Gerningsstedet: Virusangreb

Tysk krimi fra 2017
Gerningsstedet: Virusangreb
19:30

Fint skal det være (4)

Fint skal det være (4)
20:05

Kendisfamilier

Kendisfamilier
20:50

Med på noderne

Med på noderne
21:40

Slap af, Frede!

Dansk spionkomedie fra 1966.
play_arrow
Slap af, Frede!
23:30

America's Got Talent

America's Got Talent
01:00

Eastwood Directs: The Untold Story

Eastwood Directs: The Untold Story
02:05

Næse for mord

Fransk krimiserie fra 2016
Næse for mord
03:35

Godnat

Godnat
TV3 Puls keyboard_arrow_right
06:00

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E17)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E17)
06:25

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E18)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E18)
06:55

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E19)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E19)
07:25

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E20)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E20)
07:55

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E21)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E21)
08:30

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E22)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E22)
09:00

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E23)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E23)
09:30

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E24)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E24)
10:00

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E25)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E25)
10:35

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E26)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E26)
11:05

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E27)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E27)
11:40

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E28)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E28)
12:15

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E29)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E29)
12:50

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E30)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E30)
13:25

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E31)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E31)
14:00

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E32)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E32)
14:30

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E33)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E33)
15:00

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E34)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E34)
15:35

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E35)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E35)
16:10

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E36)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E36)
16:40

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E37)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E37)
17:15

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E38)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E38)
17:50

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E39)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E39)
18:25

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E40)

Jamie Olivers mad på 15 minutter (S1E40)
19:00

Mit plastikmareridt (S6E4)

Mit plastikmareridt (S6E4)
20:00

Mit plastikmareridt (S6E5)

Mit plastikmareridt (S6E5)
21:00

Kærlighedens sprog

Amerikansk romantisk drama fra 2015
Kærlighedens sprog
22:55

Sisters

Amerikansk komedie fra 2015
play_arrow
Sisters
01:20

Sleepers

Amerikansk Oscarnomineret thriller fra 1996
play_arrow
Sleepers
Kanal 4 keyboard_arrow_right
04:25

Diners, Drive-ins and Dives (5)

Diners, Drive-ins and Dives (5)
04:50

Chopped (8)

Chopped (8)
05:30

Long Island Medium (24)

Long Island Medium (24)
06:00

Long Island Medium (28)

Long Island Medium (28)
06:50

De unge mødre (27)

De unge mødre (27)
07:15

De unge mødre (28)

De unge mødre (28)
07:45

Homeshopping (28)

Homeshopping (28)
08:45

Diners, Drive-ins and Dives (6)

Diners, Drive-ins and Dives (6)
09:10

Diners, Drive-ins and Dives (7)

Diners, Drive-ins and Dives (7)
09:35

Diners, Drive-ins and Dives (8)

Diners, Drive-ins and Dives (8)
10:00

Diners, Drive-ins and Dives (9)

Diners, Drive-ins and Dives (9)
10:30

Chopped (1)

Chopped (1)
11:25

Family Food Fight - Danmark (4)

Family Food Fight - Danmark (4)
12:25

Family Food Fight - Dommer-Duellen (4)

Family Food Fight - Dommer-Duellen (4)
13:00

Property Brothers (16)

Property Brothers (16)
14:00

Nate og Jeremiah By Design (4)

Nate og Jeremiah By Design (4)
15:00

Mænd på barsel (1)

Mænd på barsel (1)
16:00

Velkommen til verden (4)

Velkommen til verden (4)
17:00

The Good Doctor (3)

The Good Doctor (3)
17:55

Greys hvide verden (6)

Greys hvide verden (6)
18:55

De unge mødre (3)

De unge mødre (3)
20:00

Beauty Bosserne (4)

Beauty Bosserne (4)
21:05

Remee og Mathilde (3)

Remee og Mathilde (3)
22:05

Sol for millioner (3)

Sol for millioner (3)
23:05

Paula Zahn på sagen

Paula Zahn på sagen
00:05

Det perfekte mord (10)

Det perfekte mord (10)
01:05

Min nabo er morder

Min nabo er morder
02:05

Blodets bånd (3)

Blodets bånd (3)
03:05

Diners, Drive-ins and Dives (6)

Diners, Drive-ins and Dives (6)
03:30

Diners, Drive-ins and Dives (7)

Diners, Drive-ins and Dives (7)
03:55

Diners, Drive-ins and Dives (8)

Diners, Drive-ins and Dives (8)
DRK keyboard_arrow_right
08:25

Dagens sang: Du gamle måne

Dagens sang: Du gamle måne
08:30

80'erne: Yuppier, glamour og Madonna

80'erne: Yuppier, glamour og Madonna
09:15

80'erne: Narkokongerne på Wall Street

80'erne: Narkokongerne på Wall Street
10:00

80'erne: Riv den mur ned

80'erne: Riv den mur ned
10:45

80'erne: De nye supermagter

80'erne: De nye supermagter
11:30

Biblens gåder - Sodoma og Gomorra

Biblens gåder - Sodoma og Gomorra
12:20

Biblens gåder - Moses stav

Biblens gåder - Moses stav
13:10

Biblens gåder - Ligklædet i Torino

Biblens gåder - Ligklædet i Torino
14:00

Gudstjeneste fra Uhre Kirke ved Brande

Gudstjeneste fra Uhre Kirke ved Brande
14:50

Kunstquiz (1:8)

Kunstquiz (1:8)
15:35

Angrebet på Pearl Harbour

Angrebet på Pearl Harbour
16:25

Krøniken (7:22)

Krøniken (7:22)
17:25

Krøniken (8:22)

Krøniken (8:22)
18:25

Muldens mysterier (4:6)

Muldens mysterier (4:6)
19:10

Danske mord - De københavnske kvindedrab

Danske mord - De københavnske kvindedrab
19:55

Dagens sang: Du gamle måne

Dagens sang: Du gamle måne
20:00

Monty Python's Flying Circus (27)

Monty Python's Flying Circus (27)
20:30

Monty Python's Flying Circus (28)

Monty Python's Flying Circus (28)
21:00

Jeg, Daniel Blake

Britisk Guldpalmebelønnet drama fra 2016
play_arrow
Jeg, Daniel Blake
22:35

Historiequizzen: Amager Museum

Historiequizzen: Amager Museum
23:05

Straffens rædsler - Fængsel

Straffens rædsler - Fængsel
23:35

Indokina

Fransk Oscar-belønnet drama fra 1991
Indokina
02:10

37 tavse vidner

37 tavse vidner
03:40

37

37
TV2 FRI keyboard_arrow_right
04:40

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
05:00

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
05:25

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
05:55

Godnat

Godnat
06:05

Det flydende luksushotel

Det flydende luksushotel
06:35

Det flydende luksushotel

Det flydende luksushotel
07:05

Solskin ombord - med Jane McDonald

Solskin ombord - med Jane McDonald
07:55

Solskin ombord - med Jane McDonald

Solskin ombord - med Jane McDonald
08:45

Den store australske bagedyst

Den store australske bagedyst
09:45

Den store australske bagedyst

Den store australske bagedyst
10:50

Den store australske bagedyst

Den store australske bagedyst
12:05

Den store britiske bagedyst - de største øjeblikke

Den store britiske bagedyst - de største øjeblikke
13:10

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
14:20

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
15:25

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
16:30

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
17:40

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
18:45

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
19:50

Dyrenes utrolige verden

Dyrenes utrolige verden
20:50

En have i gave

En have i gave
21:30

Mit Frankrig - Jørgen Leth & Hans Pilgaard

Mit Frankrig - Jørgen Leth & Hans Pilgaard
22:05

Han, hun og drømmeslottet (1:3)

Han, hun og drømmeslottet (1:3)
22:55

Han, hun og drømmeslottet (2:3)

Han, hun og drømmeslottet (2:3)
23:40

Walk the Line

Amr. biografisk drama fra 2005
play_arrow
Walk the Line
02:00

Købt eller solgt med Kirstie og Phil

Købt eller solgt med Kirstie og Phil
02:55

Købt eller solgt med Kirstie og Phil

Købt eller solgt med Kirstie og Phil
03:50

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
TV3 Max keyboard_arrow_right
06:00

Champions League Weekly (S18E18)

Champions League Weekly (S18E18)
06:30

FIFA Football Show

FIFA Football Show
07:00

Premier League World

Premier League World
07:30

Bundesliga Weekly (S18E23)

Bundesliga Weekly (S18E23)
08:00

Trans World Sport (S2019E7)

Trans World Sport (S2019E7)
09:00

Champions League Weekly (S18E18)

Champions League Weekly (S18E18)
09:30

FIFA Football Show

FIFA Football Show
10:00

Premier League World

Premier League World
10:30

Bundesliga Saturday Highlights (S18E19)

Bundesliga Saturday Highlights (S18E19)
11:30

Optakt til Superliga

Optakt til Superliga
11:55

Superliga

Superliga
14:00

Opfølgning på Superliga

Opfølgning på Superliga
14:30

Men's EHF Cup Optakt

Men's EHF Cup Optakt
14:55

EHF Cup

EHF Cup
16:45

Men's EHF Cup Opfølgning

Men's EHF Cup Opfølgning
16:55

FA Cup

FA Cup
19:00

Rewind - The Handball Show (S2018E11)

Rewind - The Handball Show (S2018E11)
19:25

EHF Champions League (m)

EHF Champions League (m)
21:15

Ligue 1

Ligue 1
23:00

Champions League Weekly (S18E18)

Champions League Weekly (S18E18)
23:30

Premier League World

Premier League World
00:00

Bundesliga Sunday Highlights (S18E19)

Bundesliga Sunday Highlights (S18E19)
01:00

Højdepunkter fra EFL Championship (S2018E27)

Højdepunkter fra EFL Championship (S2018E27)
01:30

Bundesliga Special (S2018E3)

Bundesliga Special (S2018E3)
02:00

Superliga

Superliga
Discovery Channel keyboard_arrow_right
05:35

How It's Made (S23E21)

How It's Made (S23E21)
06:00

How It's Made (S23E22)

How It's Made (S23E22)
06:25

How Do They Do It? 12 with Lasse Rimmer (S12E7)

How Do They Do It? 12 with Lasse Rimmer (S12E7)
06:55

How Do They Do It? 12 with Lasse Rimmer (S12E8)

How Do They Do It? 12 with Lasse Rimmer (S12E8)
07:20

Rise of the Machines (S2E6)

Rise of the Machines (S2E6)
08:15

Buying Alaska (S3E25)

Buying Alaska (S3E25)
08:40

Buying Alaska (S3E26)

Buying Alaska (S3E26)
09:05

Buying Alaska (S3E27)

Buying Alaska (S3E27)
09:35

Buying Alaska (S3E28)

Buying Alaska (S3E28)
10:00

Mythbusters (244)

Mythbusters (244)
11:00

Mythbusters (245)

Mythbusters (245)
12:00

Mythbusters Jr. (S1E9)

Mythbusters Jr. (S1E9)
13:00

Mighty Ships (S10E1)

Mighty Ships (S10E1)
14:00

Mighty Ships (S10E2)

Mighty Ships (S10E2)
15:00

How It's Made (S25E5)

How It's Made (S25E5)
15:30

How It's Made (S25E6)

How It's Made (S25E6)
16:00

Salvage Hunters (S12E7)

Salvage Hunters (S12E7)
17:00

Salvage Hunters (S12E8)

Salvage Hunters (S12E8)
18:00

Salvage Hunters (S12E9)

Salvage Hunters (S12E9)
19:00

How It's Made (S25E5)

How It's Made (S25E5)
19:30

How It's Made (S25E6)

How It's Made (S25E6)
20:00

Mighty Ships (S10E4)

Mighty Ships (S10E4)
21:00

Expedition Unknown (S3E2)

Expedition Unknown (S3E2)
22:00

Impossible Builds (S1E1)

Impossible Builds (S1E1)
23:00

Gold Rush (S9E3)

Gold Rush (S9E3)
00:00

Alaska: The Last Frontier (S8E16)

Alaska: The Last Frontier (S8E16)
01:00

Mighty Ships (S10E1)

Mighty Ships (S10E1)
02:00

Mighty Ships (S10E2)

Mighty Ships (S10E2)
03:00

Buying Alaska (S3E25)

Buying Alaska (S3E25)
03:30

Grønlandekspeditionen - Den Ultimative Udfordring

Grønlandekspeditionen - Den Ultimative Udfordring
DR Ultra keyboard_arrow_right
06:01

Lucky Luke - Daltonbrødrene taber underkæben (49)

Lucky Luke - Daltonbrødrene taber underkæben (49)
06:25

Dybet (34)

Dybet (34)
06:45

Dybet (35)

Dybet (35)
07:05

Junglebanden

Junglebanden
07:15

Junglebanden

Junglebanden
07:30

Wild Kratts (10)

Wild Kratts (10)
07:50

Galaksekrigerne - Jeg tror, jeg sidder over i år (8)

Galaksekrigerne - Jeg tror, jeg sidder over i år (8)
08:15

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:25

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:35

Pingvinerne fra Madagascar (14)

Pingvinerne fra Madagascar (14)
09:00

Snow Buddies: Hvalpene i Alaska

De fem nysgerrige hvalpe, bamsen Budderball, rapperen B-Dawg, den modige RoseBud, den rolige Buddha og dirty dog MudBud ...
Snow Buddies: Hvalpene i Alaska
10:25

Vi' bare bjørne (25)

Vi' bare bjørne (25)
10:40

Store Nørd: Go-cart

Store Nørd: Go-cart
10:55

Store Nørd: Brandslukning (1)

Store Nørd: Brandslukning (1)
11:15

Bidt, brændt og stukket II - Giftig tudse (3)

Bidt, brændt og stukket II - Giftig tudse (3)
11:30

Bidt, brændt og stukket II - Lus i Sebastians hår (4)

Bidt, brændt og stukket II - Lus i Sebastians hår (4)
11:45

Hollywoods vildeste dyr II (5)

Hollywoods vildeste dyr II (5)
12:00

Hollywoods vildeste dyr II (6)

Hollywoods vildeste dyr II (6)
12:15

Designtalenterne - Outfit of the Day (13)

Designtalenterne - Outfit of the Day (13)
12:35

Designtalenterne - Outfit of the Day (14)

Designtalenterne - Outfit of the Day (14)
12:50

Designtalenterne - Afgørelsen (15)

Designtalenterne - Afgørelsen (15)
13:10

Backstage I (1)

Backstage I (1)
13:25

Backstage I (2)

Backstage I (2)
13:40

Backstage I (3)

Backstage I (3)
13:55

Backstage I (4)

Backstage I (4)
14:15

Backstage I (5)

Backstage I (5)
14:30

MGP-finalister farer vild i skoven! (4:7)

MGP-finalister farer vild i skoven! (4:7)
14:45

Skal MGP-forældrene twerke? (5:7)

Skal MGP-forældrene twerke? (5:7)
15:00

De fem på nye eventyr

De fem på nye eventyr
16:30

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
16:40

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
16:55

Insta Answer med Ruben Søltoft

Insta Answer med Ruben Søltoft
17:00

Klassen - Lyver Luna? Del 1 (278)

Klassen - Lyver Luna? Del 1 (278)
17:10

Klassen - Lyver Luna? Del 2 (279)

Klassen - Lyver Luna? Del 2 (279)
17:20

Klassen - Den værste sidekammerat (280)

Klassen - Den værste sidekammerat (280)
17:30

Hjalte vs Tjelle - På høje hæle (10)

Hjalte vs Tjelle - På høje hæle (10)
17:40

Adventure Time 6 - Trolddoms ulidelige lethed

Adventure Time 6 - Trolddoms ulidelige lethed
18:05

Adventure Time 6 - Orgalorg

Adventure Time 6 - Orgalorg
18:30

KLASSEN crasher MGP! (7:7)

KLASSEN crasher MGP! (7:7)
18:45

Cykel Karaoke - Flora Ofelia og Arien Takier fra Landet af Glas

Cykel Karaoke - Flora Ofelia og Arien Takier fra Landet af Glas
19:00

Ultras Sorte Kageshow I (7)

Ultras Sorte Kageshow I (7)
19:30

Vi er de bedste

Vi er de bedste
21:05

Snydt!

Snydt!
21:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
03:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
07:05

NBA: Saturday Night

NBA: Saturday Night
08:30

NBA: Saturday Night

NBA: Saturday Night
09:50

BSV - frem i lyset: Spillet om stjernen

BSV - frem i lyset: Spillet om stjernen
10:10

BSV - frem i lyset: Manden i midten

BSV - frem i lyset: Manden i midten
10:30

BSV - frem i lyset: Uro i baglandet

BSV - frem i lyset: Uro i baglandet
10:55

Alpint: VM - slalom 1. gennemløb (m), direkte

Alpint: VM - slalom 1. gennemløb (m), direkte
12:50

Badminton: EM hold, semifinale (m/k)

Badminton: EM hold, semifinale (m/k)
13:45

Badminton: EM hold, finale (m/k), direkte

Badminton: EM hold, finale (m/k), direkte
15:00

Badminton: EM hold, finale (m/k), direkte

Badminton: EM hold, finale (m/k), direkte
16:00

Badminton: EM hold, finale (m/k), direkte

Badminton: EM hold, finale (m/k), direkte
17:00

Badminton: EM hold, finale (m/k), direkte

Badminton: EM hold, finale (m/k), direkte
18:00

Badminton: EM hold, finale (m/k), direkte

Badminton: EM hold, finale (m/k), direkte
19:00

Badminton: EM hold, finale (m/k)

Badminton: EM hold, finale (m/k)
20:00

Fodbold: Serie A - studiet

Fodbold: Serie A - studiet
20:25

Fodbold: Serie A - Napoli-Torino, direkte

Fodbold: Serie A - Napoli-Torino, direkte
21:27

Fodbold: Serie A - studiet

Fodbold: Serie A - studiet
21:30

Fodbold: Serie A - Napoli-Torino, direkte

Fodbold: Serie A - Napoli-Torino, direkte
22:35

Alpint: VM - slalom 2. gennemløb (m)

Alpint: VM - slalom 2. gennemløb (m)
00:40

Skiskydning: World Cup - single stafet (m/k)

Skiskydning: World Cup - single stafet (m/k)
01:45

NBA: All-Star, direkte

NBA: All-Star, direkte
03:45

NBA: All-Star, direkte

NBA: All-Star, direkte
TV3 Sport keyboard_arrow_right
11:00

Boksning: Micki Nielsen vs Yves Ngabu

Boksning: Micki Nielsen vs Yves Ngabu
11:55

EHF Cup

EHF Cup
13:45

Bundesliga Håndbold

Bundesliga Håndbold
15:30

ATP World Tour 500

ATP World Tour 500
17:30

Bundesliga Håndbold

Bundesliga Håndbold
18:55

EHF Champions League (m)

EHF Champions League (m)
20:45

Nascar

Nascar
00:30

NHL: All-Star All Access

NHL: All-Star All Access
01:05

NHL

NHL
Canal 9 keyboard_arrow_right
04:45

Drabelig deadline (4)

Drabelig deadline (4)
05:05

Drabelig deadline (1)

Drabelig deadline (1)
06:10

Buying Alaska (6)

Buying Alaska (6)
06:35

Building Alaska (1)

Building Alaska (1)
07:15

Building Alaska (2)

Building Alaska (2)
08:00

Moonshiners (14)

Moonshiners (14)
08:50

Railroad Alaska (2)

Railroad Alaska (2)
09:40

Railroad Alaska (3)

Railroad Alaska (3)
10:45

Tanked (1)

Tanked (1)
11:45

Tanked (2)

Tanked (2)
12:50

Homeshopping (26)

Homeshopping (26)
13:55

How Do They Do It? (20)

How Do They Do It? (20)
14:25

How Do They Do It? (1)

How Do They Do It? (1)
15:00

Fodbold: Superliga: Randers FC-FC København

Fodbold: Superliga: Randers FC-FC København
19:10

How Do They Do It? (2)

How Do They Do It? (2)
19:40

How Do They Do It? (3)

How Do They Do It? (3)
20:15

How Do They Do It? (4)

How Do They Do It? (4)
20:50

How Do They Do It? (5)

How Do They Do It? (5)
21:20

How Do They Do It? (6)

How Do They Do It? (6)
21:55

How Do They Do It? (7)

How Do They Do It? (7)
22:25

How Do They Do It? (8)

How Do They Do It? (8)
23:00

M*A*S*H (1)

M*A*S*H (1)
23:30

M*A*S*H (2)

M*A*S*H (2)
00:05

M*A*S*H (3)

M*A*S*H (3)
00:45

M*A*S*H (4)

M*A*S*H (4)
01:15

M*A*S*H (5)

M*A*S*H (5)
01:50

M*A*S*H (6)

M*A*S*H (6)
02:25

Drabelig deadline (7)

Drabelig deadline (7)
03:25

Drabelig deadline (8)

Drabelig deadline (8)
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
05:00

Den lille prinsesse (13)

Den lille prinsesse (13)
05:10

Babar (3)

Babar (3)
05:35

Motor Mille og Børnebanden (9)

Motor Mille og Børnebanden (9)
06:00

Chuggington (8)

Chuggington (8)
06:13

Rita og Krokodille - Sne

Rita og Krokodille - Sne
06:15

Vitello - møder Gud (7)

Vitello - møder Gud (7)
06:25

Sovedyr på eventyr II (4) - Karsten og Blærerøvens eventyr

Sovedyr på eventyr II (4) - Karsten og Blærerøvens eventyr
06:45

Inui (26)

Inui (26)
06:55

Pingu (25)

Pingu (25)
07:08

Brillebjørn (2)

Brillebjørn (2)
07:15

Vidundervovsen Vaffel (16)

Vidundervovsen Vaffel (16)
07:30

Pocahontas 2 - Rejsen til England

Pocahontas 2 - Rejsen til England
08:55

Kasper og Sofie (12)

Kasper og Sofie (12)
09:05

Kasper og Sofie II (1)

Kasper og Sofie II (1)
09:20

Didrik Drage (13)

Didrik Drage (13)
09:35

Alfons Åberg (2)

Alfons Åberg (2)
09:50

Kanonkongen Freja (8:8)

Kanonkongen Freja (8:8)
10:10

Pax' jordiske eventyr III (7:10)

Pax' jordiske eventyr III (7:10)
10:25

Pax' jordiske eventyr III (8:10)

Pax' jordiske eventyr III (8:10)
10:40

Flaskepost fra Stillehavet II (1)

Flaskepost fra Stillehavet II (1)
10:50

Emil fra Lønneberg

Emil fra Lønneberg
11:15

Cirkeline

Cirkeline
11:30

Nana (6:6)

Nana (6:6)
11:55

Ramasjang Mysteriet (2)

Ramasjang Mysteriet (2)
12:25

Min mosters historier (6)

Min mosters historier (6)
12:35

Heino fikser alt - Døren (14)

Heino fikser alt - Døren (14)
12:45

Op og Hop II (4)

Op og Hop II (4)
12:55

Rosa fra Rouladegade II (6)

Rosa fra Rouladegade II (6)
13:25

Tree Fu Tom (7)

Tree Fu Tom (7)
13:45

Tree Fu Tom (8)

Tree Fu Tom (8)
14:10

Onkel Rejes Sørøvershow (11)

Onkel Rejes Sørøvershow (11)
14:35

Ernest & Celestine (18)

Ernest & Celestine (18)
14:45

Gurli Gris VI (20)

Gurli Gris VI (20)
14:50

F for får V (12)

F for får V (12)
15:00

Didrik Drage (14)

Didrik Drage (14)
15:10

Pyjamasheltene (49)

Pyjamasheltene (49)
15:25

Rasmus Klump (22)

Rasmus Klump (22)
15:35

Ridderprinsessen Nella (18)

Ridderprinsessen Nella (18)
16:00

Dora udforskeren (16)

Dora udforskeren (16)
16:25

Paw Patrol IV (21)

Paw Patrol IV (21)
16:45

Vidundervovsen Vaffel (17)

Vidundervovsen Vaffel (17)
17:00

Bamselægen - Næsen (7)

Bamselægen - Næsen (7)
17:15

Onkel Reje og børnenes brevkasse (7)

Onkel Reje og børnenes brevkasse (7)
17:30

Brillebjørn (3)

Brillebjørn (3)
17:35

Oda Omvendt (7)

Oda Omvendt (7)
17:45

Oda Omvendt (8)

Oda Omvendt (8)
18:00

Albi (2)

Albi (2)
18:05

F for får V (17)

F for får V (17)
18:15

Lille Roy (33)

Lille Roy (33)
18:30

Den lille delfin på eventyr

Den lille delfin på eventyr
19:55

Mor Muh og Kragen

Mor Muh og Kragen
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
05:33

Watts

Watts
06:00

Watts

Watts
07:00

Alpint: VM (k)

Alpint: VM (k)
07:30

Billard: Snooker - Welsh Open

Billard: Snooker - Welsh Open
09:00

Langrend: World Cup 

Langrend: World Cup 
09:30

Langrend: World Cup (k)

Langrend: World Cup (k)
10:45

Freestyle: World Cup

Freestyle: World Cup
11:15

Freestyle: World Cup

Freestyle: World Cup
13:00

Watts

Watts
13:15

Fodbold: Superliga: OB-Vejle

Fodbold: Superliga: OB-Vejle
13:45

Billard: Snooker - Welsh Open

Billard: Snooker - Welsh Open
17:00

Cykling: Clasica De Almeria

Cykling: Clasica De Almeria
18:15

Skihop: World Cup

Skihop: World Cup
19:00

Alpint: VM

Alpint: VM
19:45

Billard: Snooker - Welsh Open

Billard: Snooker - Welsh Open
22:55

Rally: Sverige: Rally Sverige

Rally: Sverige: Rally Sverige
00:00

Rally: Sverige: Rally Sverige

Rally: Sverige: Rally Sverige
01:05

Golf: PGA Tour - Højdepunkter

Golf: PGA Tour - Højdepunkter
02:40

Billard: Snooker - World Grand Prix

Billard: Snooker - World Grand Prix
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
04:30

SNOOKER: Home Nations Series fra Cardiff, Wales

SNOOKER: Home Nations Series fra Cardiff, Wales
06:30

SKIHOP: World Cup fra Willingen, Tyskland

SKIHOP: World Cup fra Willingen, Tyskland
08:00

RIDNING: Longines Masters Hk fra Hong Kong, Kina

RIDNING: Longines Masters Hk fra Hong Kong, Kina
10:30

ALPINT: VM fra Åre, Sverige

ALPINT: VM fra Åre, Sverige
12:15

LANGREND: World Cup fra Cogne, Italien

LANGREND: World Cup fra Cogne, Italien
14:00

ALPINT: VM fra Åre, Sverige

ALPINT: VM fra Åre, Sverige
15:45

SKIHOP: World Cup, Schweiz

SKIHOP: World Cup, Schweiz
17:15

ALPINT: VM fra Åre, Sverige

ALPINT: VM fra Åre, Sverige
18:00

SKISKYDNING: World Cup, USA

SKISKYDNING: World Cup, USA
19:00

SKIHOP: World Cup, Schweiz

SKIHOP: World Cup, Schweiz
19:55

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
20:00

VINTERChasing History

VINTERChasing History
20:30

SKIHOP: World Cup, Schweiz

SKIHOP: World Cup, Schweiz
21:15

SKISKYDNING: World Cup, USA

SKISKYDNING: World Cup, USA
21:45

SKISKYDNING: World Cup, USA

SKISKYDNING: World Cup, USA
23:30

SKIHOP: World Cup, Schweiz

SKIHOP: World Cup, Schweiz
00:00

SPORT

SPORT
00:15

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
00:20

ALPINT: VM fra Åre, Sverige

ALPINT: VM fra Åre, Sverige
01:00

VINTERChasing History

VINTERChasing History
01:30

SNOOKER: Home Nations Series fra Cardiff, Wales

SNOOKER: Home Nations Series fra Cardiff, Wales
03:00

SKIHOP: World Cup, Schweiz

SKIHOP: World Cup, Schweiz
TLC keyboard_arrow_right
04:45

Pit Bulls & Parolees (S5E9)

Pit Bulls & Parolees (S5E9)
06:00

A Baby Story (S11E3)

A Baby Story (S11E3)
06:25

Pit Bulls & Parolees (S5E11)

Pit Bulls & Parolees (S5E11)
07:20

Extreme Couponing (S1E6)

Extreme Couponing (S1E6)
07:50

Extreme Couponing (S1E7)

Extreme Couponing (S1E7)
08:15

Sister Wives (S6E16)

Sister Wives (S6E16)
09:05

Sister Wives (S6E17)

Sister Wives (S6E17)
10:00

Something Borrowed, Something New (S3E10)

Something Borrowed, Something New (S3E10)
10:30

Something Borrowed, Something New (S3E11)

Something Borrowed, Something New (S3E11)
11:00

Something Borrowed, Something New (S3E12)

Something Borrowed, Something New (S3E12)
11:30

Something Borrowed, Something New (S3E13)

Something Borrowed, Something New (S3E13)
12:00

Something Borrowed, Something New (S3E14)

Something Borrowed, Something New (S3E14)
12:30

Something Borrowed, Something New (S3E15)

Something Borrowed, Something New (S3E15)
13:00

Something Borrowed, Something New (S3E16)

Something Borrowed, Something New (S3E16)
13:30

Something Borrowed, Something New (S3E17)

Something Borrowed, Something New (S3E17)
14:00

Something Borrowed, Something New (S3E8)

Something Borrowed, Something New (S3E8)
14:30

MasterChef Australia (S10E22)

MasterChef Australia (S10E22)
15:30

MasterChef Australia (S10E23)

MasterChef Australia (S10E23)
16:30

MasterChef Australia (S10E24)

MasterChef Australia (S10E24)
17:30

MasterChef Australia (S10E25)

MasterChef Australia (S10E25)
19:00

MasterChef Australia (S10E21)

MasterChef Australia (S10E21)
20:00

MasterChef Australia (S10E26)

MasterChef Australia (S10E26)
21:00

Say Yes to the Dress: Atlanta (S10E5)

Say Yes to the Dress: Atlanta (S10E5)
22:00

My 600lb Life (S7E1)

My 600lb Life (S7E1)
00:00

Dr. Pimple Popper (S1E9)

Dr. Pimple Popper (S1E9)
01:00

Sex Sent Me to the Slammer (S1E11)

Sex Sent Me to the Slammer (S1E11)
01:30

Sex Sent Me to the Slammer (S1E12)

Sex Sent Me to the Slammer (S1E12)
02:00

Scorned: Crimes of Passion (S2E7)

Scorned: Crimes of Passion (S2E7)
03:00

Mama Medium (S1E6)

Mama Medium (S1E6)
03:55

Extreme Couponing (S1E8)

Extreme Couponing (S1E8)
Animal Planet keyboard_arrow_right
04:49

Animal Cops Phoenix (S15E8)

Animal Cops Phoenix (S15E8)
06:00

Meet The Sloths (S1E7)

Meet The Sloths (S1E7)
06:25

How Not to Become Shark Bait

How Not to Become Shark Bait
07:15

Pit Bulls & Parolees (S8E13)

Pit Bulls & Parolees (S8E13)
08:10

Pit Bulls & Parolees (S8E14)

Pit Bulls & Parolees (S8E14)
09:05

Pit Bulls & Parolees (S8E15)

Pit Bulls & Parolees (S8E15)
10:00

Pit Bulls & Parolees (S8E16)

Pit Bulls & Parolees (S8E16)
10:55

Pit Bulls & Parolees (S8E17)

Pit Bulls & Parolees (S8E17)
11:50

Great White Shark: Uncaged

Great White Shark: Uncaged
12:45

Adrift: 47 Days with Sharks

Adrift: 47 Days with Sharks
13:40

Intruders (S1E1)

Intruders (S1E1)
14:35

Intruders (S1E2)

Intruders (S1E2)
15:30

Intruders (S1E3)

Intruders (S1E3)
16:25

Intruders (S1E4)

Intruders (S1E4)
17:20

Return Of The Great White Serial Killer

Return Of The Great White Serial Killer
18:15

Shark After Dark

Shark After Dark
19:10

Adrift: 47 Days with Sharks

Adrift: 47 Days with Sharks
20:05

Dodo Heroes (S1E3)

Dodo Heroes (S1E3)
21:00

Growing Up... (S1E1)

Growing Up... (S1E1)
21:55

Wild Dubai

Wild Dubai
22:50

Dodo Heroes (S1E3)

Dodo Heroes (S1E3)
23:45

The Animals' Guide to Survival (S1E6)

The Animals' Guide to Survival (S1E6)
00:40

The Animals' Guide to Survival (S1E7)

The Animals' Guide to Survival (S1E7)
01:35

O'Shea's Big Adventure (S4E1)

O'Shea's Big Adventure (S4E1)
02:25

O'Shea's Big Adventure (S4E2)

O'Shea's Big Adventure (S4E2)
03:15

O'Shea's Big Adventure (S4E3)

O'Shea's Big Adventure (S4E3)
National Geographic keyboard_arrow_right
06:00

Dum, Dummere, Derfor! (S3E12)

Dum, Dummere, Derfor! (S3E12)
06:30

Dum, Dummere, Derfor! (S3E13)

Dum, Dummere, Derfor! (S3E13)
07:00

Wicked Tuna - Nord mod Syd (S4E6)

Wicked Tuna - Nord mod Syd (S4E6)
08:00

Det bedste fra Den lovløse ø (S2E2)

Det bedste fra Den lovløse ø (S2E2)
09:00

Vintervejens Helte: Norge (S1E2)

Vintervejens Helte: Norge (S1E2)
10:00

Vintervejens Helte: Norge (S1E3)

Vintervejens Helte: Norge (S1E3)
11:00

The Story Of God Med Morgan Freeman (S1E5)

The Story Of God Med Morgan Freeman (S1E5)
12:00

Amerikas Farligste Fængsler (S1E6)

Amerikas Farligste Fængsler (S1E6)
13:00

Amerikas Farligste Fængsler (S1E7)

Amerikas Farligste Fængsler (S1E7)
14:00

Amerikas Farligste Fængsler (S1E8)

Amerikas Farligste Fængsler (S1E8)
15:00

Døgnet rundt på rumstationen ISS

Døgnet rundt på rumstationen ISS
16:00

Mars: inde i SpaceX

Mars: inde i SpaceX
17:00

Wicked Tuna - Nord mod Syd (S5E6)

Wicked Tuna - Nord mod Syd (S5E6)
18:00

Hard Time: Locked Up (S1E7)

Hard Time: Locked Up (S1E7)
19:00

Airport Security: Peru (S3E15)

Airport Security: Peru (S3E15)
20:00

Fanget i udlandet: kriminalitet og straf (S12E7)

Fanget i udlandet: kriminalitet og straf (S12E7)
21:00

Gravkammerets hemmeligheder

Gravkammerets hemmeligheder
22:00

Ægyptens forsvundne skatte (S1E1)

Ægyptens forsvundne skatte (S1E1)
23:00

Undersøgelse af flystyrt (S18E3)

Undersøgelse af flystyrt (S18E3)
00:00

Hard Time: Locked Up (S1E2)

Hard Time: Locked Up (S1E2)
01:00

Nazi Megakonstruktioner: USA's krig (S5E1)

Nazi Megakonstruktioner: USA's krig (S5E1)
02:00

Gravkammerets hemmeligheder

Gravkammerets hemmeligheder
03:00

Ægyptens forsvundne skatte (S1E1)

Ægyptens forsvundne skatte (S1E1)
Discovery Science keyboard_arrow_right
04:24

How It's Made (S18E3)

How It's Made (S18E3)
04:48

How It's Made (S18E4)

How It's Made (S18E4)
06:00

How Do They Do It? (S12E10)

How Do They Do It? (S12E10)
06:26

Sci-Fi Saved My Life (S1E4)

Sci-Fi Saved My Life (S1E4)
07:14

Sci-Fi Saved My Life (S1E3)

Sci-Fi Saved My Life (S1E3)
08:02

Sci-Fi Saved My Life (S1E1)

Sci-Fi Saved My Life (S1E1)
08:50

Sci-Fi Saved My Life (S1E2)

Sci-Fi Saved My Life (S1E2)
09:38

Alien Planet Earths

Alien Planet Earths
10:26

How It's Made (S18E2)

How It's Made (S18E2)
10:50

How It's Made (S18E3)

How It's Made (S18E3)
11:14

How It's Made (S18E4)

How It's Made (S18E4)
11:38

How It's Made (S18E5)

How It's Made (S18E5)
12:02

How It's Made (S18E6)

How It's Made (S18E6)
12:26

How Do They Do It? (S12E15)

How Do They Do It? (S12E15)
12:50

How Do They Do It? (S12E16)

How Do They Do It? (S12E16)
13:14

How Do They Do It? (S12E17)

How Do They Do It? (S12E17)
13:38

How Do They Do It? (S12E18)

How Do They Do It? (S12E18)
14:02

How Do They Do It? (S12E19)

How Do They Do It? (S12E19)
14:26

Alaska Mega Machines (S1E2)

Alaska Mega Machines (S1E2)
15:14

Alaska Mega Machines (S1E3)

Alaska Mega Machines (S1E3)
16:02

Alaska Mega Machines (S1E4)

Alaska Mega Machines (S1E4)
16:50

Alaska Mega Machines (S1E5)

Alaska Mega Machines (S1E5)
17:40

Alaska Mega Machines (S1E6)

Alaska Mega Machines (S1E6)
18:30

Uncovering Aliens (S1E1)

Uncovering Aliens (S1E1)
19:20

Uncovering Aliens (S1E2)

Uncovering Aliens (S1E2)
20:10

Uncovering Aliens (S1E3)

Uncovering Aliens (S1E3)
21:00

You Have Been Warned (S6E4)

You Have Been Warned (S6E4)
21:50

Uncovering Aliens (S1E4)

Uncovering Aliens (S1E4)
22:40

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E1)

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E1)
23:30

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E3)

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E3)
00:20

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E4)

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E4)
01:10

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E5)

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E5)
02:00

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S4E1)

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S4E1)
02:48

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S4E2)

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S4E2)
03:36

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S4E4)

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S4E4)
Xee keyboard_arrow_right
04:20

Dybvads Sofa (S1E3)

Dybvads Sofa (S1E3)
04:30

My Name Is Earl (S1E18)

My Name Is Earl (S1E18)
05:00

My Name Is Earl (S1E19)

My Name Is Earl (S1E19)
05:30

My Name Is Earl (S1E20)

My Name Is Earl (S1E20)
06:00

Et umage par (S1E21)

Et umage par (S1E21)
06:25

Et umage par (S1E22)

Et umage par (S1E22)
06:50

Et umage par (S1E23)

Et umage par (S1E23)
07:20

Kongen af Queens (S1E18)

Kongen af Queens (S1E18)
07:50

Kongen af Queens (S1E19)

Kongen af Queens (S1E19)
08:20

Kongen af Queens (S1E20)

Kongen af Queens (S1E20)
08:50

Kongen af Queens (S1E21)

Kongen af Queens (S1E21)
09:20

Kongen af Queens (S1E22)

Kongen af Queens (S1E22)
09:50

The Orville (S1E4)

The Orville (S1E4)
10:40

Family Guy (S11E17)

Family Guy (S11E17)
11:10

Family Guy (S11E18)

Family Guy (S11E18)
11:40

Family Guy (S11E19)

Family Guy (S11E19)
12:10

Family Guy (S11E20)

Family Guy (S11E20)
12:40

Family Guy (S11E21)

Family Guy (S11E21)
13:10

Family Guy (S17E5)

Family Guy (S17E5)
13:40

Min Klub (S1E1)

Min Klub (S1E1)
13:55

Min Klub (S1E2)

Min Klub (S1E2)
14:10

Min Klub (S1E3)

Min Klub (S1E3)
14:25

Min Klub (S1E4)

Min Klub (S1E4)
14:45

Min Klub (S1E5)

Min Klub (S1E5)
15:00

Min Klub (S1E6)

Min Klub (S1E6)
15:15

Suits (S7E10)

Suits (S7E10)
16:00

Suits (S7E11)

Suits (S7E11)
16:45

Suits (S7E12)

Suits (S7E12)
17:30

The Bold Type (S1E7)

The Bold Type (S1E7)
18:15

The Bold Type (S1E8)

The Bold Type (S1E8)
19:00

29 (S1E1)

29 (S1E1)
19:20

29 (S1E2)

29 (S1E2)
19:40

29 (S1E3)

29 (S1E3)
20:00

9-1-1 (S1E4)

9-1-1 (S1E4)
21:00

The Resident (S1E4)

The Resident (S1E4)
21:50

The Good Doctor (S1E10)

The Good Doctor (S1E10)
22:35

The Good Doctor (S1E11)

The Good Doctor (S1E11)
23:20

The Good Doctor (S1E12)

The Good Doctor (S1E12)
00:05

The Bold Type (S1E7)

The Bold Type (S1E7)
00:50

The Bold Type (S1E8)

The Bold Type (S1E8)
01:35

Ghosted (S1E4)

Ghosted (S1E4)
02:05

Et umage par (S1E18)

Et umage par (S1E18)
02:35

Et umage par (S1E19)

Et umage par (S1E19)
03:05

Et umage par (S1E20)

Et umage par (S1E20)
03:35

Et umage par (S1E21)

Et umage par (S1E21)