Forud for premiere: 'Forsidefrue' er gravid!

Forud for premiere: 'Forsidefrue' er gravid!

Forud for premiere: 'Forsidefrue' er gravid!
Silas Holsts store forvandling

Silas Holsts store forvandling

Silas Holsts store forvandling
Nyt spændende projekt på vej fra Geggo

Nyt spændende projekt på vej fra Geggo

Nyt spændende projekt på vej fra Geggo
Casper Christensens taler ud om sin nye livsstil

Casper Christensens taler ud om sin nye livsstil

Casper Christensens taler ud om sin nye livsstil
Amerikansk medie skriver Michael Jacksons datter har forsøgt selvmord

Amerikansk medie skriver Michael Jacksons datter har forsøgt selvmord

Amerikansk medie skriver Michael Jacksons datter har forsøgt selvmord
DR1 keyboard_arrow_right
05:15

Solkomfur og Sommerkål i Frilandshaven

Solkomfur og Sommerkål i Frilandshaven
05:45

Spis og spar (1:6)

Spis og spar (1:6)
06:30

Kløvedal i Indonesien (4:6)

Kløvedal i Indonesien (4:6)
07:30

De britiske antikskatte II (3:24)

De britiske antikskatte II (3:24)
08:30

De britiske antikskatte II (4:24)

De britiske antikskatte II (4:24)
09:30

Inspector Morse: Mordet på cricketbanen

Engelsk krimi fra 1989
Inspector Morse: Mordet på cricketbanen
11:15

Danmarks næste klassiker (4:6)

Danmarks næste klassiker (4:6)
11:55

I Danmark er jeg født (2)

I Danmark er jeg født (2)
12:35

Kender Du Typen? - Med safari og marmor

Kender Du Typen? - Med safari og marmor
13:20

Sporløs (7)

Sporløs (7)
14:05

Alene i vildmarken III (8:8)

Alene i vildmarken III (8:8)
14:50

Maddysten (1:8)

Maddysten (1:8)
15:50

Skiskydning: VM Östersund, Fællesstart (m), direkte

Skiskydning: VM Östersund, Fællesstart (m), direkte
17:00

Kriminalkommissær Barnaby XV (6)

Kriminalkommissær Barnaby XV (6)
18:30

TV AVISEN med Sport

TV AVISEN med Sport
19:00

En lille pause med Søren Ryge

En lille pause med Søren Ryge
20:00

Familien Löwander II (1:10)

Familien Löwander II (1:10)
21:00

21 Søndag

21 Søndag
21:40

Fodboldmagasinet

Fodboldmagasinet
22:10

Kriminalinspektør Banks: Understrøm

Engelsk krimi fra 2016
Kriminalinspektør Banks: Understrøm
23:40

Charlie Wilson's War

Amerikansk autentisk komediedrama fra 2007
play_arrow
Charlie Wilson's War
01:15

Lewis: Eunukken

Engelsk krimi fra 2008
Lewis: Eunukken
02:50

Jericho (3:4)

Jericho (3:4)
TV2 keyboard_arrow_right
04:45

Liebhaverne

Liebhaverne
05:10

Liebhaverne

Liebhaverne
06:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
07:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
08:00

Go' morgen Danmark

Go' morgen Danmark
12:00

Nyhederne

Nyhederne
12:30

X Factor

X Factor
13:35

X Factor - afgørelsen

X Factor - afgørelsen
14:20

Klipfiskerne

Klipfiskerne
15:20

SuperMatchen: Studiet

SuperMatchen: Studiet
15:55

SuperMatchen: Final 4: Aalborg-Skanderborg, finale (m), direkte

SuperMatchen: Final 4: Aalborg-Skanderborg, finale (m), direkte
16:40

SuperMatchen: Final 4: Aalborg-Skanderborg, finale (m), direkte

SuperMatchen: Final 4: Aalborg-Skanderborg, finale (m), direkte
17:55

Dit forårsvejr

Dit forårsvejr
18:00

Nyhederne og Sporten

Nyhederne og Sporten
18:15

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:25

Cykling: Paris-Nice, højdepunkter fra 8. etape

Cykling: Paris-Nice, højdepunkter fra 8. etape
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

Hjem til gården

Hjem til gården
21:10

The Transporter Refueled

Fransk/kinesisk actionfilm fra 2014
play_arrow
The Transporter Refueled
22:45

Modus: Det stille vidne (5:8) (5)

Modus: Det stille vidne (5:8) (5)
23:30

Modus: Det stille vidne (6:8) (6)

Modus: Det stille vidne (6:8) (6)
00:20

Verdens vildeste talenter

Verdens vildeste talenter
01:05

Britain's Got Talent

Britain's Got Talent
02:05

Last Man Standing (12)

Last Man Standing (12)
02:30

Natholdet - Best of 2018

Natholdet - Best of 2018
03:00

Last Man Standing (15)

Last Man Standing (15)
03:20

Last Man Standing (16)

Last Man Standing (16)
TV3 keyboard_arrow_right
06:00

Love Island UK (S2E13)

Love Island UK (S2E13)
06:50

Love Island UK (S2E14)

Love Island UK (S2E14)
07:40

Forsidefruer (S3E7)

Forsidefruer (S3E7)
08:35

Forsidefruer (S3E8)

Forsidefruer (S3E8)
09:30

Undercover Boss US (S5E1)

Undercover Boss US (S5E1)
10:30

Dolphin Tale 2

Amerikansk familiefilm fra 2014
play_arrow
Dolphin Tale 2
12:45

Click

Amerikansk komedie fra 2006
play_arrow
Click
14:50

Abernes Planet

Amerikansk science fiction-film fra 2001
play_arrow
Abernes Planet
17:15

Men in Black II

Amerikansk action fra 2002
Men in Black II
19:00

Boligkøb i blinde (S1E5)

Boligkøb i blinde (S1E5)
20:00

Luksusfælden (S22E7)

Luksusfælden (S22E7)
21:00

Men in Black 3

Amerikansk action fra 2012
play_arrow
Men in Black 3
23:00

Abernes Planet: Revolutionen

Amerikansk action fra 2014
play_arrow
Abernes Planet: Revolutionen
01:35

Another Earth

Amerikansk sci-fi drama fra 2011
play_arrow
Another Earth
03:15

Rosewood (S1E11)

Rosewood (S1E11)
Kanal 5 keyboard_arrow_right
05:15

House Hunters International (13)

House Hunters International (13)
06:05

House Hunters International (12)

House Hunters International (12)
06:30

Chopped (13)

Chopped (13)
07:15

Chopped (1)

Chopped (1)
08:05

Property Brothers (9)

Property Brothers (9)
08:55

Property Brothers (10)

Property Brothers (10)
09:50

Svindlerjagt (4)

Svindlerjagt (4)
10:45

Svindlerjagt (5)

Svindlerjagt (5)
11:45

Den gode dinosaur

Amr. animationsfilm fra 2015
play_arrow
Den gode dinosaur
13:40

5. Gear (7)

5. Gear (7)
14:35

The Impossible

Amr. drama fra 2012
play_arrow
The Impossible
16:50

The Fast and the Furious: Tokyo Drift

Amr. actionfilm fra 2006
play_arrow
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
18:55

Sol for millioner (7)

Sol for millioner (7)
20:00

Politijagt (7)

Politijagt (7)
21:00

Profil af en morder II (5)

Profil af en morder II (5)
22:00

Ex on the Beach 2 (1)

Ex on the Beach 2 (1)
23:05

Blitzkrig (7)

Blitzkrig (7)
00:00

The Alamo

Amr. actiondrama fra 2004
play_arrow
The Alamo
02:50

Special Victims Unit (9)

Special Victims Unit (9)
03:40

Paula Zahn på sagen (22)

Paula Zahn på sagen (22)
DR2 keyboard_arrow_right
09:30

Debatten: Tillid til politik?

Debatten: Tillid til politik?
11:00

Kampen om tiden

Kampen om tiden
12:00

Familiearven

Familiearven
12:40

Jagten

Jagten
13:40

Det vilde Mellemøsten -Tyrkiet

Det vilde Mellemøsten -Tyrkiet
14:30

Det vilde Mellemøsten - Egypten

Det vilde Mellemøsten - Egypten
15:25

Det vilde Mellemøsten - Jordan

Det vilde Mellemøsten - Jordan
16:15

Det vilde Mellemøsten - Det Kaspiske Hav

Det vilde Mellemøsten - Det Kaspiske Hav
17:10

Det vilde Mellemøsten - Den Arabiske Halvø

Det vilde Mellemøsten - Den Arabiske Halvø
18:05

Tre døgn for Condor

Amerikansk thriller fra 1975
play_arrow
Tre døgn for Condor
20:00

Sex-handel i Houston

Sex-handel i Houston
21:00

Ugen plus det løse med Huxi Bach (7)

Ugen plus det løse med Huxi Bach (7)
21:30

Forført af en svindler I (5)

Forført af en svindler I (5)
22:00

Virkelighedens arvinger: Vipp

Virkelighedens arvinger: Vipp
22:30

Deadline

Deadline
23:15

Quizzen med Gyrith Cecilie Ross

Quizzen med Gyrith Cecilie Ross
23:45

Hvem passer vores børn?

Hvem passer vores børn?
00:30

Det Politiske Talkshow med Mette Vibe Utzon

Det Politiske Talkshow med Mette Vibe Utzon
01:15

Velkommen til Villefranche (6:8)

Velkommen til Villefranche (6:8)
02:10

Deadline Nat

Deadline Nat
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
05:30

Beverly Hills 90210 (81)

Beverly Hills 90210 (81)
06:20

Beverly Hills 90210 (82)

Beverly Hills 90210 (82)
07:10

Beverly Hills 90210 (83)

Beverly Hills 90210 (83)
08:05

Beverly Hills 90210 (84)

Beverly Hills 90210 (84)
08:55

Catfish

Catfish
09:40

Ugly Betty (7)

Ugly Betty (7)
10:30

Ugly Betty (8)

Ugly Betty (8)
11:20

Younger (11)

Younger (11)
11:50

Younger (12)

Younger (12)
12:15

Uden filter - om at flirte, kærestens venner og indretning

Uden filter - om at flirte, kærestens venner og indretning
12:45

Sex and the City (1)

Sex and the City (1)
13:20

Sex and the City (2)

Sex and the City (2)
13:55

Sex and the City (3)

Sex and the City (3)
14:30

Sex and the City (4)

Sex and the City (4)
15:05

Sex and the City (5)

Sex and the City (5)
15:45

Sex and the City (6)

Sex and the City (6)
16:20

Sex and the City (7)

Sex and the City (7)
16:55

Sex and the City (8)

Sex and the City (8)
17:35

Sex and the City (1)

Sex and the City (1)
18:10

Sex and the City (2)

Sex and the City (2)
18:45

Venner (163)

Venner (163)
19:15

Venner (164)

Venner (164)
19:40

ZULU HK

ZULU HK
20:20

ZULU HK

ZULU HK
21:00

Friends with Benefits

Amr. romantisk komedie fra 2011
play_arrow
Friends with Benefits
22:50

Natholdet - Best of 2018

Natholdet - Best of 2018
23:25

Natholdet - Best of 2018

Natholdet - Best of 2018
00:05

Natholdet - Best of 2018

Natholdet - Best of 2018
00:40

Natholdet - Best of 2018

Natholdet - Best of 2018
01:20

Z Factor

Z Factor
01:30

Z Factor

Z Factor
01:55

ZULU Pausefisk

ZULU Pausefisk
02:15

Z Factor

Z Factor
02:45

Top 20 Funniest

Top 20 Funniest
03:35

The Following (13)

The Following (13)
TV3+ keyboard_arrow_right
08:00

Opfølgning på Formel 1

Opfølgning på Formel 1
09:00

NCIS: Los Angeles (S2E23)

NCIS: Los Angeles (S2E23)
10:00

NCIS: Los Angeles (S2E24)

NCIS: Los Angeles (S2E24)
10:55

All About Steve

Amerikansk romantisk komedie fra 2009
play_arrow
All About Steve
13:00

Formel 1

Formel 1
15:00

Optakt til Superliga

Optakt til Superliga
17:00

Superliga

Superliga
19:00

Onside (S18E26)

Onside (S18E26)
21:00

Mænd af ære

Amerikansk drama fra 2000
play_arrow
Mænd af ære
23:50

Wanted

Amerikansk thriller fra 2008
play_arrow
Wanted
02:05

All Is Lost

Amerikansk eventyrdrama fra 2013
play_arrow
All Is Lost
6'eren keyboard_arrow_right
05:30

Diners, Drive-ins and Dives (4)

Diners, Drive-ins and Dives (4)
06:00

Diners, Drive-ins and Dives (4)

Diners, Drive-ins and Dives (4)
06:25

Diners, Drive-ins and Dives (5)

Diners, Drive-ins and Dives (5)
06:50

Diners, Drive-ins and Dives (6)

Diners, Drive-ins and Dives (6)
07:15

Diners, Drive-ins and Dives (7)

Diners, Drive-ins and Dives (7)
07:35

Homeshopping

Homeshopping
08:35

Gold Rush (14)

Gold Rush (14)
09:30

Legendary Locations (4)

Legendary Locations (4)
09:55

Expedition Unknown (10)

Expedition Unknown (10)
10:55

Expedition Unknown (11)

Expedition Unknown (11)
11:50

Formel E: Højdepunkter

Formel E: Højdepunkter
13:00

Premier League

Premier League
17:15

Premier League

Premier League
19:35

Auction Hunters (1)

Auction Hunters (1)
20:05

Auction Hunters (2)

Auction Hunters (2)
20:35

Auction Hunters (3)

Auction Hunters (3)
21:00

2 Fast 2 Furious

Amr. actionfilm fra 2003
2 Fast 2 Furious
23:20

Criminal Minds - Beyond Borders (2)

Criminal Minds - Beyond Borders (2)
00:20

Criminal Minds - Beyond Borders (3)

Criminal Minds - Beyond Borders (3)
01:20

Criminal Minds - Beyond Borders (4)

Criminal Minds - Beyond Borders (4)
02:15

Criminal Minds - Beyond Borders (5)

Criminal Minds - Beyond Borders (5)
03:15

Criminal Minds - Beyond Borders (6)

Criminal Minds - Beyond Borders (6)
DR3 keyboard_arrow_right
06:00

Morgengym: Tømmermændstræning, træning for to og vaskebræt

Morgengym: Tømmermændstræning, træning for to og vaskebræt
06:30

Morgengymnastikken: Akroyoga, yoga og mormorarme

Morgengymnastikken: Akroyoga, yoga og mormorarme
11:55

The Graham Norton Show

The Graham Norton Show
12:45

The Graham Norton Show

The Graham Norton Show
13:30

Standing on Water

Standing on Water
14:40

Ultimate Rush V (6)

Ultimate Rush V (6)
15:05

Sådan vinder du i livet

Sådan vinder du i livet
16:00

Big Daddy

Amerikansk komedie fra 1999
play_arrow
Big Daddy
17:25

Crazy Ex-Girlfriend IV (10:18)

Crazy Ex-Girlfriend IV (10:18)
18:10

Hjemmebane II (1:8)

Hjemmebane II (1:8)
19:00

Bedrag III (10:10)

Bedrag III (10:10)
20:00

På vinger over - Sydamerika

På vinger over - Sydamerika
21:00

Don Jon

Amerikansk komediedrama fra 2013
play_arrow
Don Jon
22:20

Rejsen til Mars (1:6)

Rejsen til Mars (1:6)
23:10

Den store fangst (6:6)

Den store fangst (6:6)
00:00

På vinger over - Europa

På vinger over - Europa
00:55

Forskerne, klimaet og mig (2:2)

Forskerne, klimaet og mig (2:2)
01:50

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
02:45

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
03:45

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
05:45

Små og store synder (140)

Små og store synder (140)
06:40

Good Karma Hospital (5)

Good Karma Hospital (5)
07:35

Murdoch Mysterierne (7)

Murdoch Mysterierne (7)
08:25

Murdoch Mysterierne (8)

Murdoch Mysterierne (8)
09:15

Murdoch Mysterierne (9)

Murdoch Mysterierne (9)
10:05

Murdoch Mysterierne (10)

Murdoch Mysterierne (10)
10:55

Murdoch Mysterierne (11)

Murdoch Mysterierne (11)
11:45

Kommissær Rex (27)

Kommissær Rex (27)
12:40

Kommissær Rex (28)

Kommissær Rex (28)
13:35

Kommissær Rex (29)

Kommissær Rex (29)
14:25

Kommissær Rex (30)

Kommissær Rex (30)
15:20

Kommissær Rex (31)

Kommissær Rex (31)
16:15

Krydstogtskibet - Mauritius

Tysk drama fra 2014
Krydstogtskibet - Mauritius
17:55

Agatha Christie: Tretten til bords

Amr. krimi fra 1985
Agatha Christie: Tretten til bords
19:35

Fint skal det være (13)

Fint skal det være (13)
20:10

Kendisfamilier

Kendisfamilier
21:00

Sygeplejeskolen II (1)

Sygeplejeskolen II (1)
21:45

Soldaterkammerater

dansk folkekomedie fra 1958.
Soldaterkammerater
23:10

America's Got Talent

America's Got Talent
00:40

Den sidste detektiv (3)

Den sidste detektiv (3)
01:55

Godnat

Godnat
TV3 Puls keyboard_arrow_right
06:00

Redningskvinder (S2E5)

Redningskvinder (S2E5)
06:45

Hospitalet (S1E49)

Hospitalet (S1E49)
07:10

Peter Pedal holder Halloween

Peter Pedal holder Halloween
08:05

Nanny McPhee - Den Fortryllende Barnepige

Britisk familiekomedie fra 2006
Nanny McPhee - Den Fortryllende Barnepige
10:00

Ramsay rykker ind (S1E1)

Ramsay rykker ind (S1E1)
11:00

Ramsay rykker ind (S1E2)

Ramsay rykker ind (S1E2)
11:55

Ramsay rykker ind (S1E3)

Ramsay rykker ind (S1E3)
12:55

Ramsay rykker ind (S1E4)

Ramsay rykker ind (S1E4)
13:55

Ramsay rykker ind (S1E5)

Ramsay rykker ind (S1E5)
14:55

Ramsay rykker ind (S1E6)

Ramsay rykker ind (S1E6)
15:55

Ramsay rykker ind (S1E7)

Ramsay rykker ind (S1E7)
16:55

Ramsay rykker ind (S1E8)

Ramsay rykker ind (S1E8)
17:55

Endless Love

Amerikansk romantisk drama fra 2014
play_arrow
Endless Love
20:00

Celebrity Undercover (S1E3)

Celebrity Undercover (S1E3)
21:00

Børnelokkerne (S2E1)

Børnelokkerne (S2E1)
22:00

Børnelokkerne (S2E2)

Børnelokkerne (S2E2)
23:00

Hollywood 911 (S1E3)

Hollywood 911 (S1E3)
00:00

Du burde gå til lægen (S1E5)

Du burde gå til lægen (S1E5)
00:30

Du burde gå til lægen (S1E6)

Du burde gå til lægen (S1E6)
01:05

Hudson Hawk - Mestertyven

Amerikansk action-komedie fra 1991
play_arrow
Hudson Hawk - Mestertyven
03:05

Legendernes tid

USA, romantisk drama, 1994
play_arrow
Legendernes tid
Kanal 4 keyboard_arrow_right
04:40

Chopped (2)

Chopped (2)
05:35

House Hunters International (13)

House Hunters International (13)
06:20

Long Island Medium (5)

Long Island Medium (5)
07:05

De unge mødre (23)

De unge mødre (23)
07:35

De unge mødre (24)

De unge mødre (24)
08:00

Homeshopping (28)

Homeshopping (28)
09:00

Diners, Drive-Ins and Dives (7)

Diners, Drive-Ins and Dives (7)
09:25

Diners, Drive-Ins and Dives (8)

Diners, Drive-Ins and Dives (8)
09:50

Diners, Drive-Ins and Dives (9)

Diners, Drive-Ins and Dives (9)
10:20

Diners, Drive-Ins and Dives (10)

Diners, Drive-Ins and Dives (10)
10:50

Chopped (3)

Chopped (3)
11:50

My Lottery Dream Home (2)

My Lottery Dream Home (2)
12:20

Family Food Fight - Danmark (8)

Family Food Fight - Danmark (8)
13:20

Family Food Fight - Dommer-Duellen (8)

Family Food Fight - Dommer-Duellen (8)
13:50

Velkommen til verden (8)

Velkommen til verden (8)
14:50

A Dash of Love

Amr. romantisk komedie fra 2017
A Dash of Love
16:45

The Good Doctor (7)

The Good Doctor (7)
17:45

Greys hvide verden (10)

Greys hvide verden (10)
18:40

De unge mødre (7)

De unge mødre (7)
19:40

Insurgent

Amr. eventyrfilm fra 2015
Insurgent
22:00

Ex on the Beach 2 (1)

Ex on the Beach 2 (1)
23:05

Paula Zahn på sagen (6)

Paula Zahn på sagen (6)
00:10

En blodig affære

En blodig affære
01:10

Min nabo er morder

Min nabo er morder
02:10

Ex on the Beach 2 (1)

Ex on the Beach 2 (1)
03:15

Diners, Drive-Ins and Dives (7)

Diners, Drive-Ins and Dives (7)
03:35

Diners, Drive-Ins and Dives (8)

Diners, Drive-Ins and Dives (8)
DRK keyboard_arrow_right
05:19

Dagens Sang: Der er ingenting i verden så stille som sne

Dagens Sang: Der er ingenting i verden så stille som sne
08:55

Dagens Sang: Stille hjerte, sol går ned

Dagens Sang: Stille hjerte, sol går ned
08:56

Agatha Christie - krimiens ukronede dronning

Agatha Christie - krimiens ukronede dronning
09:50

Britiske slotte: Hopetoun House (5:6)

Britiske slotte: Hopetoun House (5:6)
10:40

USA i farver - industriens giganter

USA i farver - industriens giganter
11:25

Anden Verdenskrig i farver (3:13)

Anden Verdenskrig i farver (3:13)
12:15

Anden Verdenskrig i farver (4:13)

Anden Verdenskrig i farver (4:13)
13:10

USA i farver - 1920'erne

USA i farver - 1920'erne
14:00

Gudstjeneste fra Simeons kirke på Nørrebro

Gudstjeneste fra Simeons kirke på Nørrebro
14:55

Kunstquiz (5:8)

Kunstquiz (5:8)
15:40

Billed-Bladet vs. Se og Hør (1977-1987) (2:5)

Billed-Bladet vs. Se og Hør (1977-1987) (2:5)
16:10

Smagen af Danmark II (2:4)

Smagen af Danmark II (2:4)
16:55

Krøniken (15:22)

Krøniken (15:22)
17:55

Krøniken (16:22)

Krøniken (16:22)
18:55

Dronning Margrethe (2:2)

Dronning Margrethe (2:2)
19:55

Dagens Sang: Stille hjerte, sol går ned

Dagens Sang: Stille hjerte, sol går ned
20:00

DR K Klassisk: Beethovens Eroica

DR K Klassisk: Beethovens Eroica
21:00

Den klassiske musikquiz (2:8)

Den klassiske musikquiz (2:8)
22:00

Dokland: Hvem sætter pris på kunst?

Dokland: Hvem sætter pris på kunst?
23:35

Historiequizzen: Folketinget

Historiequizzen: Folketinget
00:05

Filmselskabet

Filmselskabet
00:35

Staying Vertical

Fransk drama fra 2016
play_arrow
Staying Vertical
02:10

Monty Python's Flying Circus (35)

Monty Python's Flying Circus (35)
02:40

Monty Python's Flying Circus (36)

Monty Python's Flying Circus (36)
03:10

24 timer vi aldrig glemmer: Da terroren ramte Danmark i 1985

24 timer vi aldrig glemmer: Da terroren ramte Danmark i 1985
TV2 FRI keyboard_arrow_right
04:40

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
05:00

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
05:20

Godnat

Godnat
06:00

Solskin ombord - med Jane McDonald

Solskin ombord - med Jane McDonald
06:40

Solskin ombord - med Jane McDonald

Solskin ombord - med Jane McDonald
07:20

Solskin ombord - med Jane McDonald

Solskin ombord - med Jane McDonald
08:00

Solskin ombord - med Jane McDonald

Solskin ombord - med Jane McDonald
08:50

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
09:55

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
11:00

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
12:10

Den store britiske bagedyst - masterclass

Den store britiske bagedyst - masterclass
13:15

Den store britiske bagedyst - masterclass

Den store britiske bagedyst - masterclass
14:20

Den store britiske bagedyst - masterclass

Den store britiske bagedyst - masterclass
15:30

Den store britiske bagedyst - masterclass

Den store britiske bagedyst - masterclass
16:35

Den store britiske bagedyst - de største øjeblikke

Den store britiske bagedyst - de største øjeblikke
17:40

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
18:45

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
19:55

Det vilde Brasilien

Det vilde Brasilien
20:45

Søs og Kirsten - Rejsen mod gode grin

Søs og Kirsten - Rejsen mod gode grin
21:10

Søs og Kirsten - Rejsen mod gode grin

Søs og Kirsten - Rejsen mod gode grin
21:40

Han, hun og drømmeslottet

Han, hun og drømmeslottet
22:30

En have i gave

En have i gave
23:10

Fantastiske hammerslag

Fantastiske hammerslag
23:40

Franske loppefund

Franske loppefund
00:35

Sæt pris på dit hjem (UK)

Sæt pris på dit hjem (UK)
01:15

Sæt pris på dit hjem (UK)

Sæt pris på dit hjem (UK)
02:05

Location, Location, Location

Location, Location, Location
03:00

Location, Location, Location

Location, Location, Location
03:55

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
TV3 Max keyboard_arrow_right
06:00

Premier League Heroes (S2019E4)

Premier League Heroes (S2019E4)
06:30

Premier League Heroes (S2019E5)

Premier League Heroes (S2019E5)
07:00

Premier League Heroes (S2019E7)

Premier League Heroes (S2019E7)
07:30

ATP World Tour Uncovered

ATP World Tour Uncovered
08:00

Premier League Saturday Review

Premier League Saturday Review
09:00

Bundesliga Saturday Highlights (S18E23)

Bundesliga Saturday Highlights (S18E23)
10:00

Bundesliga Special (S2018E5)

Bundesliga Special (S2018E5)
10:30

Premier League World

Premier League World
11:00

Champions League Weekly (S18E22)

Champions League Weekly (S18E22)
11:30

Premier League Saturday Review

Premier League Saturday Review
12:30

Højdepunkter fra EFL Championship (S2018E31)

Højdepunkter fra EFL Championship (S2018E31)
13:00

Rewind - The Women's Handball Show (S18E12)

Rewind - The Women's Handball Show (S18E12)
13:25

Bundesliga Håndbold

Bundesliga Håndbold
15:15

Bundesliga Clubs (S2018E1)

Bundesliga Clubs (S2018E1)
15:30

Bundesliga Special (S2018E5)

Bundesliga Special (S2018E5)
16:00

Højdepunkter fra EFL Championship (S2018E31)

Højdepunkter fra EFL Championship (S2018E31)
16:30

Optakt til Superliga

Optakt til Superliga
16:55

Superliga

Superliga
19:00

Superliga

Superliga
20:55

Ligue 1

Ligue 1
23:00

FIFA Football Show

FIFA Football Show
23:30

Bundesliga Sunday Highlights (S18E23)

Bundesliga Sunday Highlights (S18E23)
00:30

Premier League Sunday Review

Premier League Sunday Review
01:30

Premier League World

Premier League World
02:00

Superliga

Superliga
Discovery Channel keyboard_arrow_right
06:00

How It's Made (S24E24)

How It's Made (S24E24)
06:25

How Do They Do It? 12 with Lasse Rimmer (S12E15)

How Do They Do It? 12 with Lasse Rimmer (S12E15)
06:55

How Do They Do It? 12 with Lasse Rimmer (S12E16)

How Do They Do It? 12 with Lasse Rimmer (S12E16)
07:20

Rise of the Machines (S2E10)

Rise of the Machines (S2E10)
08:15

Auction Hunters (S3E11)

Auction Hunters (S3E11)
08:40

Auction Hunters (S3E12)

Auction Hunters (S3E12)
09:05

Auction Hunters (S3E13)

Auction Hunters (S3E13)
09:35

Auction Hunters (S3E14)

Auction Hunters (S3E14)
10:00

Finding Escobar's Millions (S1E3)

Finding Escobar's Millions (S1E3)
11:00

Finding Escobar's Millions (S1E4)

Finding Escobar's Millions (S1E4)
12:00

Mythbusters Jr. (S1E6)

Mythbusters Jr. (S1E6)
13:00

Mighty Ships (S5E3)

Mighty Ships (S5E3)
14:00

Mighty Ships (S5E4)

Mighty Ships (S5E4)
15:00

How It's Made (S25E13)

How It's Made (S25E13)
15:30

How It's Made (S25E14)

How It's Made (S25E14)
16:00

Salvage Hunters: The Restorers (S1E4)

Salvage Hunters: The Restorers (S1E4)
17:00

Salvage Hunters: The Restorers (S1E5)

Salvage Hunters: The Restorers (S1E5)
18:00

Salvage Hunters: The Restorers (S1E6)

Salvage Hunters: The Restorers (S1E6)
19:00

How It's Made (S25E13)

How It's Made (S25E13)
19:30

How It's Made (S25E14)

How It's Made (S25E14)
20:00

Gamechangers: Inventing The World (S1E2)

Gamechangers: Inventing The World (S1E2)
21:00

Expedition Unknown (S3E6)

Expedition Unknown (S3E6)
22:00

Wild Dubai

Wild Dubai
23:00

Gold Rush (S9E20)

Gold Rush (S9E20)
00:00

Gold Rush: White Water (S2E2)

Gold Rush: White Water (S2E2)
01:00

Mighty Ships (S5E3)

Mighty Ships (S5E3)
02:00

Mighty Ships (S5E4)

Mighty Ships (S5E4)
03:00

Auction Hunters (S3E11)

Auction Hunters (S3E11)
03:30

Auction Hunters (S3E12)

Auction Hunters (S3E12)
03:55

Auction Hunters (S3E13)

Auction Hunters (S3E13)
DR Ultra keyboard_arrow_right
06:00

Thunderbirds (24)

Thunderbirds (24)
06:20

Zorro (7)

Zorro (7)
06:45

Zorro (8)

Zorro (8)
07:05

Junglebanden

Junglebanden
07:15

Junglebanden

Junglebanden
07:25

Wild Kratts (18)

Wild Kratts (18)
07:50

Galaksekrigerne - Den bevidste frigørelse af den kvindelige tilstand (16)

Galaksekrigerne - Den bevidste frigørelse af den kvindelige tilstand (16)
08:15

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:25

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:35

Pingvinerne fra Madagascar (22)

Pingvinerne fra Madagascar (22)
09:00

Rufus

Rufus
09:45

Rufus 2

Rufus 2
10:30

Gumball 5 (3)

Gumball 5 (3)
10:50

Store Nørd: Kælke

Store Nørd: Kælke
11:10

Store Nørd: Signaler

Store Nørd: Signaler
11:30

Bidt, brændt og stukket - Rød skovmyre (1)

Bidt, brændt og stukket - Rød skovmyre (1)
11:40

Bidt, brændt og stukket - Lægeigle (2)

Bidt, brændt og stukket - Lægeigle (2)
12:00

Ultras Sorte Kageshow II (2)

Ultras Sorte Kageshow II (2)
12:30

KreaKampen - perler

KreaKampen - perler
13:00

Designpigerne - Outfit of the Day (3)

Designpigerne - Outfit of the Day (3)
13:15

Designpigerne - Outfit of the Day (4)

Designpigerne - Outfit of the Day (4)
13:30

Sleepover - Experimentarium

Sleepover - Experimentarium
13:45

Sleepover - Annikas skole

Sleepover - Annikas skole
14:00

Backstage II (9)

Backstage II (9)
14:15

Backstage II (10)

Backstage II (10)
14:30

Backstage II (11)

Backstage II (11)
14:45

Backstage II (12)

Backstage II (12)
15:05

De tre detektiver og Spøgelsesslottet

De tre detektiver og Spøgelsesslottet
16:35

Scooby Doo (14)

Scooby Doo (14)
16:55

Vi' bare bjørne II (1)

Vi' bare bjørne II (1)
17:10

Klassen - Mobbet på livestream (290)

Klassen - Mobbet på livestream (290)
17:20

Klassen - Nærigrøv (291)

Klassen - Nærigrøv (291)
17:30

Klassen - Lokket til at pjække (292)

Klassen - Lokket til at pjække (292)
17:40

Adventure Time 7 - En kongens løsesum

Adventure Time 7 - En kongens løsesum
18:05

Adventure Time 7 - Sommerbyger

Adventure Time 7 - Sommerbyger
18:25

Adventure Time 7 - Krydstid

Adventure Time 7 - Krydstid
18:47

NØRD: Tryller med teknologi!

NØRD: Tryller med teknologi!
18:53

NØRD: Fake et afhugget hoved! | Vilde filmeffekter

NØRD: Fake et afhugget hoved! | Vilde filmeffekter
19:00

Børnene på Silkevejen - Poonams lykke

Børnene på Silkevejen - Poonams lykke
19:20

Insta Answer med Kristine Sloth

Insta Answer med Kristine Sloth
19:30

Fortællingen om prinsesse Kaguya

Fortællingen om prinsesse Kaguya
21:35

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:35

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:35

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
03:35

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
06:30

SuperMatchen: Final 4 - Århus-Skanderborg (m)

SuperMatchen: Final 4 - Århus-Skanderborg (m)
07:15

SuperMatchen: Final 4 - Aalborg - Bjerringbro-Silkeborg (m)

SuperMatchen: Final 4 - Aalborg - Bjerringbro-Silkeborg (m)
08:05

SuperMatchen: Final 4 - Aalborg - Bjerringbro-Silkeborg (m)

SuperMatchen: Final 4 - Aalborg - Bjerringbro-Silkeborg (m)
08:50

Cykling: Paris-Nice, 7. etape

Cykling: Paris-Nice, 7. etape
10:35

Skiskydning: VM - 4x7.5 km stafet (m)

Skiskydning: VM - 4x7.5 km stafet (m)
12:00

Badminton: Mathias Bay-Schmidt/Rikke Søby, finale, direkte

Badminton: Mathias Bay-Schmidt/Rikke Søby, finale, direkte
12:55

Skiskydning: VM - 12.5 km samlet start (k), direkte

Skiskydning: VM - 12.5 km samlet start (k), direkte
14:05

HåndboldMatchen: Final4: Århus - Bjerringbro-Silkeborg, bronzekamp (m), direkte

HåndboldMatchen: Final4: Århus - Bjerringbro-Silkeborg, bronzekamp (m), direkte
15:20

Cykling: Paris-Nice, 8. etape, direkte

Cykling: Paris-Nice, 8. etape, direkte
17:10

HockeyNight: SønderjyskE-Rødovre Mighty Bulls, 5. kvartfinale, direkte

HockeyNight: SønderjyskE-Rødovre Mighty Bulls, 5. kvartfinale, direkte
17:50

HockeyNight: Studiet

HockeyNight: Studiet
18:00

HockeyNight: SønderjyskE-Rødovre Mighty Bulls, 5. kvartfinale, direkte

HockeyNight: SønderjyskE-Rødovre Mighty Bulls, 5. kvartfinale, direkte
18:45

HockeyNight: SønderjyskE-Rødovre Mighty Bulls, 5. kvartfinale, direkte

HockeyNight: SønderjyskE-Rødovre Mighty Bulls, 5. kvartfinale, direkte
20:00

Fodbold: Serie A - studiet

Fodbold: Serie A - studiet
20:25

Fodbold: Serie A - Milan-Inter, direkte

Fodbold: Serie A - Milan-Inter, direkte
21:20

Fodbold: Serie A - studiet

Fodbold: Serie A - studiet
21:30

Fodbold: Serie A - Milan-Inter, direkte

Fodbold: Serie A - Milan-Inter, direkte
22:35

Tennis: WTA - Indian Wells, finale

Tennis: WTA - Indian Wells, finale
00:40

Skiskydning: VM - 15 km samlet start (m)

Skiskydning: VM - 15 km samlet start (m)
01:45

NBA: New York Knicks-Los Angeles Lakers

NBA: New York Knicks-Los Angeles Lakers
03:00

NBA: New York Knicks-Los Angeles Lakers

NBA: New York Knicks-Los Angeles Lakers
TV3 Sport keyboard_arrow_right
11:00

Ninas Formel 1 (S1E1)

Ninas Formel 1 (S1E1)
11:25

Ninas Formel 1 (S1E2)

Ninas Formel 1 (S1E2)
11:55

Ninas Formel 1 (S1E3)

Ninas Formel 1 (S1E3)
12:25

Ninas Formel 1 (S1E4)

Ninas Formel 1 (S1E4)
12:55

Ninas Formel 1 (S1E5)

Ninas Formel 1 (S1E5)
13:30

Matchcenter Optakt

Matchcenter Optakt
13:40

NordicBet Liga

NordicBet Liga
15:45

Matchcenter Opfølgning

Matchcenter Opfølgning
16:00

Rundt om Runden (S18E25)

Rundt om Runden (S18E25)
16:30

Optakt til Superliga

Optakt til Superliga
16:55

Superliga

Superliga
19:00

Superliga

Superliga
21:00

Formel 1

Formel 1
23:00

Mobil 1 The Grid (S2019E3)

Mobil 1 The Grid (S2019E3)
23:30

ATP 1000 Series

ATP 1000 Series
01:30

Champions League Weekly (S18E22)

Champions League Weekly (S18E22)
02:05

NHL

NHL
Canal 9 keyboard_arrow_right
05:15

Man Caves (5)

Man Caves (5)
05:35

Man Caves (6)

Man Caves (6)
06:00

Building Alaska (8)

Building Alaska (8)
06:40

Building Alaska (9)

Building Alaska (9)
07:25

Building Alaska (10)

Building Alaska (10)
08:10

Moonshiners (12)

Moonshiners (12)
09:00

Mega Shippers (2)

Mega Shippers (2)
09:50

Mega Shippers (3)

Mega Shippers (3)
10:40

Tanked (7)

Tanked (7)
11:40

Tanked (8)

Tanked (8)
12:45

Homeshopping (28)

Homeshopping (28)
13:55

How Do They Do It? (3)

How Do They Do It? (3)
14:25

How Do They Do It? (4)

How Do They Do It? (4)
14:55

How Do They Do It? (10)

How Do They Do It? (10)
15:25

How Do They Do It? (11)

How Do They Do It? (11)
16:00

Fodbold: Superliga: AaB-AGF

Fodbold: Superliga: AaB-AGF
20:40

How Do They Do It? (12)

How Do They Do It? (12)
21:15

How Do They Do It? (13)

How Do They Do It? (13)
21:50

How Do They Do It? (14)

How Do They Do It? (14)
22:25

How Do They Do It? (15)

How Do They Do It? (15)
23:00

M*A*S*H (17)

M*A*S*H (17)
23:35

M*A*S*H (18)

M*A*S*H (18)
00:10

M*A*S*H (19)

M*A*S*H (19)
00:45

M*A*S*H (20)

M*A*S*H (20)
01:20

M*A*S*H (21)

M*A*S*H (21)
02:00

M*A*S*H (22)

M*A*S*H (22)
02:30

Drabelig deadline

Drabelig deadline
03:25

Drabelig deadline

Drabelig deadline
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
05:00

Den lille prinsesse (6)

Den lille prinsesse (6)
05:10

Babar (11)

Babar (11)
05:35

Motor Mille og Børnebanden (5)

Motor Mille og Børnebanden (5)
06:00

Chuggington (10)

Chuggington (10)
06:10

Rita og Krokodille - I biografen

Rita og Krokodille - I biografen
06:15

Vitello - vil gerne have en far (3)

Vitello - vil gerne have en far (3)
06:25

Luk op Luk i - FORELSKET

Luk op Luk i - FORELSKET
06:45

Ellevilde Ella

Ellevilde Ella
06:55

Pingu (1)

Pingu (1)
07:10

Gurli Gris VI (2)

Gurli Gris VI (2)
07:15

Vidundervovsen Vaffel (14)

Vidundervovsen Vaffel (14)
07:30

Emil og Ida fra Lønneberg

Emil og Ida fra Lønneberg
08:30

Kasper og Sofie II (10)

Kasper og Sofie II (10)
08:40

Kasper og Sofie II (11)

Kasper og Sofie II (11)
08:55

Kasper og Sofie II (12)

Kasper og Sofie II (12)
09:05

Kasper og Sofie II (13)

Kasper og Sofie II (13)
09:20

Didrik Drage (31)

Didrik Drage (31)
09:35

Alfons Åberg (10)

Alfons Åberg (10)
09:50

Busters verden (1:6)

Busters verden (1:6)
10:10

Pax' jordiske eventyr II (3:10)

Pax' jordiske eventyr II (3:10)
10:25

Pax' jordiske eventyr II (4:10)

Pax' jordiske eventyr II (4:10)
10:40

Flaskepost fra Stillehavet II (9)

Flaskepost fra Stillehavet II (9)
10:50

Emil fra Lønneberg

Emil fra Lønneberg
11:15

Cirkeline

Cirkeline
11:30

Pip og Papegøje (2:3)

Pip og Papegøje (2:3)
11:55

Ramasjang Mysteriet IV (5)

Ramasjang Mysteriet IV (5)
12:25

Min bedste vens historier - Fjeldgængeren (6)

Min bedste vens historier - Fjeldgængeren (6)
12:35

Heino fikser alt - Fletningen (2)

Heino fikser alt - Fletningen (2)
12:45

Op og hop (2)

Op og hop (2)
12:55

Rosa fra Rouladegade II (3)

Rosa fra Rouladegade II (3)
13:25

Tree Fu Tom (3)

Tree Fu Tom (3)
13:45

Tree Fu Tom (4)

Tree Fu Tom (4)
14:10

Motor Mille og Børnebanden (3)

Motor Mille og Børnebanden (3)
14:35

Ernest & Celestine (20)

Ernest & Celestine (20)
14:45

Gurli Gris VI (16)

Gurli Gris VI (16)
14:50

F for får V (19)

F for får V (19)
15:00

Didrik Drage (32)

Didrik Drage (32)
15:10

Pyjamasheltene (25)

Pyjamasheltene (25)
15:25

Rasmus Klump (4)

Rasmus Klump (4)
15:35

Ridderprinsessen Nella (7)

Ridderprinsessen Nella (7)
16:00

Dora udforskeren (24)

Dora udforskeren (24)
16:25

Paw Patrol III (8)

Paw Patrol III (8)
16:45

Vidundervovsen Vaffel (15)

Vidundervovsen Vaffel (15)
17:00

Bamselægen - Benet (1)

Bamselægen - Benet (1)
17:15

Onkel Reje og børnenes brevkasse (11)

Onkel Reje og børnenes brevkasse (11)
17:30

Kanonkongen Freja (5:8)

Kanonkongen Freja (5:8)
17:50

Kanonkongen Freja (6:8)

Kanonkongen Freja (6:8)
18:15

Lille Roy (36)

Lille Roy (36)
18:30

Luk op Luk i - KRUDT I RØVEN

Luk op Luk i - KRUDT I RØVEN
18:50

Alfons Åberg (9)

Alfons Åberg (9)
19:05

Wild Kratts (13)

Wild Kratts (13)
19:25

Zorro (21)

Zorro (21)
19:45

Yakari III (8)

Yakari III (8)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
06:00

OL Hall of Fame: Barcelona 1992

OL Hall of Fame: Barcelona 1992
06:50

Superbike: VM

Superbike: VM
08:05

Supersport: VM

Supersport: VM
09:00

Superbike: VM

Superbike: VM
09:25

Superbike: VM

Superbike: VM
09:50

Superbike: VM

Superbike: VM
10:55

NORDIC COMBINED SKIING W.CUP SCHONACH ._HS 106_Men(LIVE)

NORDIC COMBINED SKIING W.CUP SCHONACH ._HS 106_Men(LIVE)
12:00

SKI JUMPING W.CUP VIKERSUND ._HS 240 TEAM_.(REPL)

SKI JUMPING W.CUP VIKERSUND ._HS 240 TEAM_.(REPL)
13:05

Alpint: World Cup

Alpint: World Cup
14:00

Cykling: Tirreno-Adriatico

Cykling: Tirreno-Adriatico
16:30

Cykling: Paris-Nice

Cykling: Paris-Nice
16:55

Superliga: OB-Randers FC

Superliga: OB-Randers FC
19:00

Golf: PGA Tour: The Players Championship

Golf: PGA Tour: The Players Championship
23:30

Cykling: Paris-Nice

Cykling: Paris-Nice
01:30

Cykling: Tirreno-Adriatico

Cykling: Tirreno-Adriatico
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
06:00

SKISKYDNING: VM fra Østersund, Sverige

SKISKYDNING: VM fra Østersund, Sverige
06:59

CYKLING: Paris-Nice, Frankrig

CYKLING: Paris-Nice, Frankrig
08:36

CYKLING: Tirreno Adriatico, Italien

CYKLING: Tirreno Adriatico, Italien
09:20

ALPINT: World Cup fra Sölden, Andorra

ALPINT: World Cup fra Sölden, Andorra
10:15

ALPINT: World Cup fra Sölden, Andorra

ALPINT: World Cup fra Sölden, Andorra
11:20

LANGREND: World Cup fra Falun, Sverige

LANGREND: World Cup fra Falun, Sverige
12:30

ALPINT: World Cup fra Sölden, Andorra

ALPINT: World Cup fra Sölden, Andorra
13:15

SKISKYDNING: VM fra Østersund, Sverige

SKISKYDNING: VM fra Østersund, Sverige
14:20

LANGREND: World Cup fra Falun, Sverige

LANGREND: World Cup fra Falun, Sverige
15:45

SKISKYDNING: VM fra Østersund, Sverige

SKISKYDNING: VM fra Østersund, Sverige
17:00

SKIHOP: World Cup fra Vikersund, Norge

SKIHOP: World Cup fra Vikersund, Norge
18:40

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
18:48

CYKLING: Paris-Nice, Frankrig

CYKLING: Paris-Nice, Frankrig
19:50

SNOOKER: Gibraltar Open fra Gibraltar, Gibraltar

SNOOKER: Gibraltar Open fra Gibraltar, Gibraltar
22:00

VINTERChasing History

VINTERChasing History
23:00

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
23:09

CYKLING: Paris-Nice, Frankrig

CYKLING: Paris-Nice, Frankrig
23:45

CYKLING: Tirreno Adriatico, Italien

CYKLING: Tirreno Adriatico, Italien
00:30

SUPERVM fra Buriram, Thailand

SUPERVM fra Buriram, Thailand
01:00

SUPERBIKE: VM fra Buriram, Thailand

SUPERBIKE: VM fra Buriram, Thailand
01:26

SKISKYDNING: VM fra Østersund, Sverige

SKISKYDNING: VM fra Østersund, Sverige
02:00

ALPINT: World Cup fra Sölden, Andorra

ALPINT: World Cup fra Sölden, Andorra
02:30

ALPINT: World Cup fra Sölden, Andorra

ALPINT: World Cup fra Sölden, Andorra
03:00

CYKLING: Paris-Nice, Frankrig

CYKLING: Paris-Nice, Frankrig
TLC keyboard_arrow_right
04:45

My Cat From Hell (S1E2)

My Cat From Hell (S1E2)
06:00

A Baby Story (S12E17)

A Baby Story (S12E17)
06:25

My Cat From Hell (S1E3)

My Cat From Hell (S1E3)
07:20

Buying Alaska (S3E13)

Buying Alaska (S3E13)
07:50

Buying Alaska (S3E14)

Buying Alaska (S3E14)
08:15

90 Days to Wed (S1E5)

90 Days to Wed (S1E5)
09:05

90 Days to Wed (S1E6)

90 Days to Wed (S1E6)
10:00

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E6)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E6)
10:30

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E7)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E7)
11:00

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E8)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E8)
11:30

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E9)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E9)
12:00

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E10)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E10)
12:30

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E11)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E11)
13:00

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E12)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E12)
13:30

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E13)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E13)
14:00

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E14)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E14)
14:30

MasterChef Australia (S10E42)

MasterChef Australia (S10E42)
15:30

MasterChef Australia (S10E43)

MasterChef Australia (S10E43)
16:30

MasterChef Australia (S10E44)

MasterChef Australia (S10E44)
17:30

MasterChef Australia (S10E45)

MasterChef Australia (S10E45)
19:00

MasterChef Australia (S10E41)

MasterChef Australia (S10E41)
20:00

MasterChef Australia (S10E46)

MasterChef Australia (S10E46)
21:00

Say Yes to the Dress: Atlanta (S10E9)

Say Yes to the Dress: Atlanta (S10E9)
22:00

Body Bizarre (S2E5)

Body Bizarre (S2E5)
23:00

Body Bizarre (S2E6)

Body Bizarre (S2E6)
00:00

My 600lb Life (S7E1)

My 600lb Life (S7E1)
01:00

Sex Sent Me to the Slammer (S1E7)

Sex Sent Me to the Slammer (S1E7)
01:30

Sex Sent Me to the Slammer (S1E8)

Sex Sent Me to the Slammer (S1E8)
02:00

Beauty Queen Murders (S1E6)

Beauty Queen Murders (S1E6)
03:00

Body Bizarre (S2E2)

Body Bizarre (S2E2)
03:55

Buying Alaska (S3E15)

Buying Alaska (S3E15)
Animal Planet keyboard_arrow_right
04:49

Animal Cops Houston (S14E10)

Animal Cops Houston (S14E10)
06:00

Vet on the Loose (S1E11)

Vet on the Loose (S1E11)
06:25

How Do Animals Do That (S1E1)

How Do Animals Do That (S1E1)
06:50

How Do Animals Do That (S1E2)

How Do Animals Do That (S1E2)
07:15

Pit Bulls & Parolees (S3E1)

Pit Bulls & Parolees (S3E1)
08:10

Pit Bulls & Parolees (S3E2)

Pit Bulls & Parolees (S3E2)
09:05

Pit Bulls & Parolees (S3E3)

Pit Bulls & Parolees (S3E3)
10:00

Pit Bulls & Parolees (S3E4)

Pit Bulls & Parolees (S3E4)
10:55

Pit Bulls & Parolees (S3E5)

Pit Bulls & Parolees (S3E5)
11:50

How Do Animals Do That (S1E1)

How Do Animals Do That (S1E1)
12:18

How Do Animals Do That (S1E2)

How Do Animals Do That (S1E2)
12:45

Great White Shark: Uncaged

Great White Shark: Uncaged
13:40

Monsters Inside Me (S6E9)

Monsters Inside Me (S6E9)
14:35

Monsters Inside Me (S6E10)

Monsters Inside Me (S6E10)
15:30

Intruders (S1E1)

Intruders (S1E1)
16:25

Intruders (S1E2)

Intruders (S1E2)
17:20

Africa's Outsiders

Africa's Outsiders
18:15

Saba And The Rhino's Secret

Saba And The Rhino's Secret
19:10

Search for the Knysna Elephants

Search for the Knysna Elephants
20:05

How Do Animals Do That (S1E1)

How Do Animals Do That (S1E1)
20:33

How Do Animals Do That (S1E2)

How Do Animals Do That (S1E2)
21:00

Extinct Or Alive (S1E2)

Extinct Or Alive (S1E2)
21:55

Crocodile Hunter (S4E3)

Crocodile Hunter (S4E3)
22:50

How Do Animals Do That (S1E1)

How Do Animals Do That (S1E1)
23:18

How Do Animals Do That (S1E2)

How Do Animals Do That (S1E2)
23:45

Whale Wars (S1E1)

Whale Wars (S1E1)
00:40

Whale Wars (S1E2)

Whale Wars (S1E2)
01:35

Whale Wars (S1E3)

Whale Wars (S1E3)
02:25

Whale Wars (S1E4)

Whale Wars (S1E4)
03:15

Whale Wars (S1E5)

Whale Wars (S1E5)
National Geographic keyboard_arrow_right
06:00

Street Smart (S1E1)

Street Smart (S1E1)
06:30

Street Smart (S1E2)

Street Smart (S1E2)
07:00

Wicked Tuna - Nord mod Syd (S5E2)

Wicked Tuna - Nord mod Syd (S5E2)
08:00

Det bedste fra Den lovløse ø (S1E3)

Det bedste fra Den lovløse ø (S1E3)
09:00

Vintervejens Helte: Norge (S1E10)

Vintervejens Helte: Norge (S1E10)
10:00

Alaska State Troopers (S5E2)

Alaska State Troopers (S5E2)
11:00

Megafabrikker - Superbiler (S1E55)

Megafabrikker - Superbiler (S1E55)
12:00

Det bedste fra Primal Survivor (S1E1)

Det bedste fra Primal Survivor (S1E1)
13:00

Det bedste fra Primal Survivor (S1E2)

Det bedste fra Primal Survivor (S1E2)
14:00

Miraklet på Hudsonfloden

Miraklet på Hudsonfloden
16:00

Egypt With The World's Greatest Explorer (S1E2)

Egypt With The World's Greatest Explorer (S1E2)
17:00

Wicked Tuna - Nord mod Syd (S5E10)

Wicked Tuna - Nord mod Syd (S5E10)
18:00

Amerikas Farligste Fængsler (S1E1)

Amerikas Farligste Fængsler (S1E1)
19:00

Grænsen er nået (S5E2)

Grænsen er nået (S5E2)
20:00

Inside North Korea's Dynasty (S1E1)

Inside North Korea's Dynasty (S1E1)
21:00

Stonehenge decoded: hemmelighederne afsløres

Stonehenge decoded: hemmelighederne afsløres
22:00

Ægyptens forsvundne skatte (S1E5)

Ægyptens forsvundne skatte (S1E5)
23:00

Undersøgelse af flystyrt (S18E7)

Undersøgelse af flystyrt (S18E7)
00:00

Hard Time: Locked Up (S1E6)

Hard Time: Locked Up (S1E6)
01:00

Nazi Megakonstruktioner: USA's krig (S5E3)

Nazi Megakonstruktioner: USA's krig (S5E3)
02:00

Stonehenge decoded: hemmelighederne afsløres

Stonehenge decoded: hemmelighederne afsløres
03:00

Ægyptens forsvundne skatte (S1E5)

Ægyptens forsvundne skatte (S1E5)
Discovery Science keyboard_arrow_right
04:24

How It's Made (S18E2)

How It's Made (S18E2)
04:48

How It's Made (S18E3)

How It's Made (S18E3)
06:00

How Do They Do It? (S6E13)

How Do They Do It? (S6E13)
06:26

Stem Cell Universe with Stephen Hawking

Stem Cell Universe with Stephen Hawking
07:14

Stephen Hawking's Universe (S1E1)

Stephen Hawking's Universe (S1E1)
08:02

Stephen Hawking's Universe (S1E2)

Stephen Hawking's Universe (S1E2)
08:50

Stephen Hawking's Grand Design (S1E2)

Stephen Hawking's Grand Design (S1E2)
09:38

Stephen Hawking's Grand Design (S1E3)

Stephen Hawking's Grand Design (S1E3)
10:26

How It's Made (S18E1)

How It's Made (S18E1)
10:50

How It's Made (S18E2)

How It's Made (S18E2)
11:14

How It's Made (S18E3)

How It's Made (S18E3)
11:38

How It's Made (S18E4)

How It's Made (S18E4)
12:02

How It's Made (S18E5)

How It's Made (S18E5)
12:26

How Do They Do It? (S7E2)

How Do They Do It? (S7E2)
12:50

How Do They Do It? (S7E3)

How Do They Do It? (S7E3)
13:14

How Do They Do It? (S7E4)

How Do They Do It? (S7E4)
13:38

How Do They Do It? (S7E5)

How Do They Do It? (S7E5)
14:02

How Do They Do It? (S7E6)

How Do They Do It? (S7E6)
14:26

Extreme Engineering (S6E8)

Extreme Engineering (S6E8)
15:14

Extreme Engineering (S6E9)

Extreme Engineering (S6E9)
16:02

Extreme Engineering (S6E10)

Extreme Engineering (S6E10)
16:50

Extreme Engineering (S7E1)

Extreme Engineering (S7E1)
17:40

Extreme Engineering (S7E2)

Extreme Engineering (S7E2)
18:30

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S1E1)

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S1E1)
19:20

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S1E2)

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S1E2)
20:10

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S1E3)

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S1E3)
21:00

You Have Been Warned (S6E8)

You Have Been Warned (S6E8)
21:50

Penn & Teller Tell A Lie (S1E6)

Penn & Teller Tell A Lie (S1E6)
22:40

Redesign My Brain (S2E1)

Redesign My Brain (S2E1)
23:30

Redesign My Brain (S2E2)

Redesign My Brain (S2E2)
00:20

Redesign My Brain (S2E3)

Redesign My Brain (S2E3)
01:10

The Science of Fear and Lust (S1E1)

The Science of Fear and Lust (S1E1)
02:00

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S6E5)

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S6E5)
02:48

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S6E6)

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S6E6)
03:36

How the Universe Works (S3E1)

How the Universe Works (S3E1)
Xee keyboard_arrow_right
05:30

Et umage par (S2E18)

Et umage par (S2E18)
06:00

Et umage par (S2E15)

Et umage par (S2E15)
06:25

Et umage par (S2E17)

Et umage par (S2E17)
06:50

The Orville (S1E8)

The Orville (S1E8)
07:45

Mændene om det runde bord (S1E1)

Mændene om det runde bord (S1E1)
08:05

Mændene om det runde bord (S1E2)

Mændene om det runde bord (S1E2)
08:25

Mændene om det runde bord (S1E3)

Mændene om det runde bord (S1E3)
08:45

Mændene om det runde bord (S1E4)

Mændene om det runde bord (S1E4)
09:05

The Bold Type (S2E5)

The Bold Type (S2E5)
09:50

The Bold Type (S2E6)

The Bold Type (S2E6)
10:35

Kongen af Queens (S2E13)

Kongen af Queens (S2E13)
11:00

Kongen af Queens (S2E14)

Kongen af Queens (S2E14)
11:30

Kongen af Queens (S2E15)

Kongen af Queens (S2E15)
12:00

Kongen af Queens (S2E16)

Kongen af Queens (S2E16)
12:30

Kongen af Queens (S2E17)

Kongen af Queens (S2E17)
13:00

Family Guy (S13E14)

Family Guy (S13E14)
13:30

Family Guy (S13E15)

Family Guy (S13E15)
14:00

Family Guy (S13E16)

Family Guy (S13E16)
14:30

Family Guy (S13E17)

Family Guy (S13E17)
15:00

Family Guy (S13E18)

Family Guy (S13E18)
15:30

Family Guy (S17E9)

Family Guy (S17E9)
16:00

Ghosted (S1E8)

Ghosted (S1E8)
16:30

Single Parents (S1E8)

Single Parents (S1E8)
17:00

Suits (S8E2)

Suits (S8E2)
17:45

Proven Innocent (S1E4)

Proven Innocent (S1E4)
18:45

30 (S2E4)

30 (S2E4)
19:10

30 (S2E5)

30 (S2E5)
19:35

30 (S2E6)

30 (S2E6)
20:00

9-1-1 (S1E8)

9-1-1 (S1E8)
21:00

The Good Doctor 2 (S2E2)

The Good Doctor 2 (S2E2)
21:45

The Resident (S1E8)

The Resident (S1E8)
22:35

Sunday - Fredericias afrikanske håb (S1E4)

Sunday - Fredericias afrikanske håb (S1E4)
22:55

Sunday - Fredericias afrikanske håb (S1E5)

Sunday - Fredericias afrikanske håb (S1E5)
23:15

Sunday - Fredericias afrikanske håb (S1E6)

Sunday - Fredericias afrikanske håb (S1E6)
23:35

Hva Fanden (S1E4)

Hva Fanden (S1E4)
23:45

Hva Fanden (S1E5)

Hva Fanden (S1E5)
23:55

Hva Fanden (S1E6)

Hva Fanden (S1E6)
00:10

Hva Fanden (S1E7)

Hva Fanden (S1E7)
00:25

Proven Innocent (S1E4)

Proven Innocent (S1E4)
01:25

The Bold Type (S2E5)

The Bold Type (S2E5)
02:10

The Bold Type (S2E6)

The Bold Type (S2E6)
02:55

Ghosted (S1E8)

Ghosted (S1E8)
03:25

Et umage par (S2E15)

Et umage par (S2E15)
03:55

Et umage par (S2E16)

Et umage par (S2E16)