Geggo fortæller: Det sker i den nye sæson af 'Familien fra Bryggen'

Geggo fortæller: Det sker i den nye sæson af 'Familien fra Bryggen'

Geggo fortæller: Det sker i den nye sæson af 'Familien fra Bryggen'
Verdenskendt stjerne afslører hæmmende lidelse

Verdenskendt stjerne afslører hæmmende lidelse

Verdenskendt stjerne afslører hæmmende lidelse
Sofie Lassen-Kahlke runder 40 år og trækker stikket

Sofie Lassen-Kahlke runder 40 år og trækker stikket

Sofie Lassen-Kahlke runder 40 år og trækker stikket
Janni Ree blogger om for mange næsehår og muligheden for en stram skede

Janni Ree blogger om for mange næsehår og muligheden for en stram skede

Janni Ree blogger om for mange næsehår og muligheden for en stram skede
Sarah Grünewald hyldes på Instagram for sit brud med eksmanden

Sarah Grünewald hyldes på Instagram for sit brud med eksmanden

Sarah Grünewald hyldes på Instagram for sit brud med eksmanden
DR1 keyboard_arrow_right
06:30

Søren Ryge: Bitten Clausens have

Søren Ryge: Bitten Clausens have
07:00

Sundhedsmagasinet: Prisen for at tabe sig

Sundhedsmagasinet: Prisen for at tabe sig
07:25

Aftenshowet

Aftenshowet
08:15

Skru tiden tilbage - til950'erne (S1E2)

Skru tiden tilbage - til950'erne (S1E2)
08:55

Forsvundne arvinger: Mysteriet om Ella (S2E3)

Forsvundne arvinger: Mysteriet om Ella (S2E3)
09:40

Downton Abbey VI (S6E6)

Downton Abbey VI (S6E6)
10:30

Antikkrejlerne XIV (S14E13)

Antikkrejlerne XIV (S14E13)
11:15

Antikkrejlerne XIV (S14E14)

Antikkrejlerne XIV (S14E14)
12:00

Bonderøven (S2015E13)

Bonderøven (S2015E13)
12:30

Kender du typen (S2014E4)

Kender du typen (S2014E4)
13:10

Hammerslag (S2015E18)

Hammerslag (S2015E18)
13:55

Håndværkerne rykker ind (S1E5)

Håndværkerne rykker ind (S1E5)
14:25

Bergerac: Tak for alt

Bergerac: Tak for alt
15:20

Bergerac: Forgiftet

Bergerac: Forgiftet
16:15

Fader Brown (S5E54)

Fader Brown (S5E54)
17:00

Downton Abbey VI (S6E7)

Downton Abbey VI (S6E7)
17:50

TV AVISEN

TV AVISEN
18:00

Antikduellen (S4E17)

Antikduellen (S4E17)
18:30

TV AVISEN

TV AVISEN
18:50

Vores vejr

Vores vejr
19:00

Aftenshowet

Aftenshowet
19:55

TV AVISEN

TV AVISEN
20:00

MesterSkaberne (S1E4)

MesterSkaberne (S1E4)
20:45

Cykelstjerne på hjemmebane : Søren Kragh Andersen

Cykelstjerne på hjemmebane : Søren Kragh Andersen
21:00

AftenTour, 11. etape. Albi - Toulouse, 167 km

AftenTour, 11. etape. Albi - Toulouse, 167 km
21:30

TV AVISEN

TV AVISEN
21:55

Maria Wern: Må døden sove (S3E1)

Maria Wern: Må døden sove (S3E1)
22:40

Maria Wern: Må døden sove (S3E2)

Maria Wern: Må døden sove (S3E2)
23:25

Taggart: Døden ringer (S2E2)

Taggart: Døden ringer (S2E2)
00:15

Kommissær Janine Lewis (8:19)

Kommissær Janine Lewis (8:19)
01:25

Kystvagten (S2E26)

Kystvagten (S2E26)
02:10

Bonderøven (S2015E13)

Bonderøven (S2015E13)
02:35

Kender du typen (S2014E4)

Kender du typen (S2014E4)
03:15

Hammerslag (S2015E18)

Hammerslag (S2015E18)
04:00

Business på Bryllupsøen (S1E2)

Business på Bryllupsøen (S1E2)
04:25

Håndværkerne rykker ind (S1E5)

Håndværkerne rykker ind (S1E5)
TV2 keyboard_arrow_right
12:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
12:35

Tour de France: Studiet

Tour de France: Studiet
13:20

Tour de France: 11. etape, direkte

Tour de France: 11. etape, direkte
15:00

Nyhederne

Nyhederne
15:10

Tour de France: 11. etape, direkte

Tour de France: 11. etape, direkte
17:40

Tour de France: Studiet

Tour de France: Studiet
18:00

Nyhederne og Sporten

Nyhederne og Sporten
18:10

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:15

Dit sommervejr

Dit sommervejr
18:20

Tour de France: Studiet

Tour de France: Studiet
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed

Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed
20:50

Razzia

Razzia
21:30

Nyhederne

Nyhederne
22:00

Regionale nyheder

Regionale nyheder
22:12

Sporten

Sporten
22:25

Efterforskerne - de største forbrydelser

Efterforskerne - de største forbrydelser
23:20

Efterforskerne - de største forbrydelser

Efterforskerne - de største forbrydelser
00:15

Det afgørende bevis

Det afgørende bevis
01:05

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
01:35

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
02:05

Baywatch (88)

Baywatch (88)
02:50

Baywatch (89)

Baywatch (89)
03:30

Liebhaverne

Liebhaverne
TV3 keyboard_arrow_right
06:00

Don't Be Tardy (S4E6)

Don't Be Tardy (S4E6)
06:25

Below Deck Mediterranean (S1E2)

Below Deck Mediterranean (S1E2)
07:15

Vanderpump Rules (S6E24)

Vanderpump Rules (S6E24)
08:05

Luksusfælden (S7E7)

Luksusfælden (S7E7)
09:05

Luksusfælden (S7E8)

Luksusfælden (S7E8)
10:00

Second Wives Club (S1E7)

Second Wives Club (S1E7)
11:00

Familien fra Bryggen (S11E5)

Familien fra Bryggen (S11E5)
12:00

Vanderpump Rules (S6E25)

Vanderpump Rules (S6E25)
13:00

The Kardashians (S8E11)

The Kardashians (S8E11)
14:00

The Kardashians (S8E12)

The Kardashians (S8E12)
15:00

Real Housewives of Beverly Hills (S1E3)

Real Housewives of Beverly Hills (S1E3)
16:00

Real Housewives of Beverly Hills (S1E4)

Real Housewives of Beverly Hills (S1E4)
17:00

Luksusfælden (S17E14)

Luksusfælden (S17E14)
18:00

Luksusfælden (S17E15)

Luksusfælden (S17E15)
19:00

Til Middag Hos (S5E23)

Til Middag Hos (S5E23)
20:00

Ramsay rykker ind (S2E4)

Ramsay rykker ind (S2E4)
21:00

New Amsterdam (S1E2)

New Amsterdam (S1E2)
22:00

Paradise Hotel (S15E47)

Paradise Hotel (S15E47)
22:50

American Pie 3: The Wedding

Amerikansk komedie fra 2003
play_arrow
American Pie 3: The Wedding
00:45

American Pie 2

Amerikansk komedie fra 2001
play_arrow
American Pie 2
02:35

Gone (S1E2)

Gone (S1E2)
03:20

Gone (S1E3)

Gone (S1E3)
04:05

Bones (S9E14)

Bones (S9E14)
Kanal 5 keyboard_arrow_right
05:45

Runway Fashion (147:180)

Runway Fashion (147:180)
05:50

Runway Fashion (150:180)

Runway Fashion (150:180)
05:55

DIY - Do It Yourself (S1E45)

DIY - Do It Yourself (S1E45)
06:00

Highway Cops (S4E8)

Highway Cops (S4E8)
06:25

Chopped Junior (S4E6)

Chopped Junior (S4E6)
07:10

Chopped Junior (S4E7)

Chopped Junior (S4E7)
08:00

Property Brothers (S7E25)

Property Brothers (S7E25)
08:50

Property Brothers (S7E26)

Property Brothers (S7E26)
09:40

Special Victims Unit (S15E21)

Special Victims Unit (S15E21)
10:30

A1: Highway Patrol (S1E3)

A1: Highway Patrol (S1E3)
11:30

A1: Highway Patrol (S1E4)

A1: Highway Patrol (S1E4)
12:35

CSI (S13E15)

CSI (S13E15)
13:35

CSI (S13E16)

CSI (S13E16)
14:35

Special Victims Unit (S15E22)

Special Victims Unit (S15E22)
15:35

Top Gear (S5E3)

Top Gear (S5E3)
16:50

Top Gear (S5E4)

Top Gear (S5E4)
18:00

The Big Bang Theory (S5E4)

The Big Bang Theory (S5E4)
18:30

The Big Bang Theory (S5E5)

The Big Bang Theory (S5E5)
19:00

The Big Bang Theory (S5E6)

The Big Bang Theory (S5E6)
19:30

The Big Bang Theory (S5E7)

The Big Bang Theory (S5E7)
20:00

Politijagt (S19E3)

Politijagt (S19E3)
21:05

Jagten på sexkrænkerne (S1E3)

Jagten på sexkrænkerne (S1E3)
22:00

Special Victims Unit (S18E11)

Special Victims Unit (S18E11)
23:05

Criminal Minds (S10E10)

Criminal Minds (S10E10)
00:05

Criminal Minds (S10E11)

Criminal Minds (S10E11)
01:05

Blindspot (S1E18)

Blindspot (S1E18)
02:10

Blindspot (S1E19)

Blindspot (S1E19)
03:05

Body Cam (S1E1)

Body Cam (S1E1)
03:55

De beskidte helte (S2E3)

De beskidte helte (S2E3)
DR2 keyboard_arrow_right
09:40

Felix og Vagabonden II (S2E4)

Felix og Vagabonden II (S2E4)
10:25

Felix og Vagabonden II (S2E5)

Felix og Vagabonden II (S2E5)
11:10

Storrygeren (S1E4)

Storrygeren (S1E4)
11:40

Storrygeren (S1E5)

Storrygeren (S1E5)
12:10

Bertelsen på Caminoen (S1E12)

Bertelsen på Caminoen (S1E12)
12:30

Bertelsen på Caminoen (S1E13)

Bertelsen på Caminoen (S1E13)
12:50

Danske iværksættereventyr (2:6)

Danske iværksættereventyr (2:6)
13:20

Hvis vægge kunne tale (S2017E4)

Hvis vægge kunne tale (S2017E4)
14:20

Hvis vægge kunne tale (S2017E5)

Hvis vægge kunne tale (S2017E5)
15:20

Smag på Singapore med Anthony Bourdain

Smag på Singapore med Anthony Bourdain
16:00

Smag på Puerto Rico med Anthony Bourdain

Smag på Puerto Rico med Anthony Bourdain
16:40

Det vilde Mellemøsten - Jordan

Det vilde Mellemøsten - Jordan
17:35

Det vilde Mellemøsten - Det Kaspiske Hav

Det vilde Mellemøsten - Det Kaspiske Hav
18:30

Lægen flytter ind II (S2E4)

Lægen flytter ind II (S2E4)
19:15

Lægen flytter ind II (S2E5)

Lægen flytter ind II (S2E5)
20:00

En fremmed på flugt (S1E3)

En fremmed på flugt (S1E3)
21:20

Sommerhusmordet (S1E3)

Sommerhusmordet (S1E3)
22:00

Sommerhusmordet (S1E4)

Sommerhusmordet (S1E4)
22:30

Deadline

Deadline
23:00

Seniormagasinet (1:2)

Seniormagasinet (1:2)
23:15

På jagt efter månen (S1E3)

På jagt efter månen (S1E3)
00:05

En fremmed på flugt (S1E3)

En fremmed på flugt (S1E3)
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
05:50

Mordet på Kevin (2:3)

Mordet på Kevin (2:3)
06:40

Beverly Hills 90210 (233)

Beverly Hills 90210 (233)
07:30

Beverly Hills 90210 (234)

Beverly Hills 90210 (234)
08:20

Beverly Hills 90210 (235)

Beverly Hills 90210 (235)
09:10

New Girl (138)

New Girl (138)
09:30

New Girl (1)

New Girl (1)
10:00

Glee (12)

Glee (12)
10:50

Glee (13)

Glee (13)
11:40

Ugly Betty (19)

Ugly Betty (19)
12:30

Ugly Betty (20)

Ugly Betty (20)
13:15

Ugly Betty (21)

Ugly Betty (21)
14:05

Ugly Betty (22)

Ugly Betty (22)
14:55

Ugly Betty (23)

Ugly Betty (23)
15:45

Ugly Betty (24)

Ugly Betty (24)
16:30

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
17:05

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
17:35

Modern Family (102)

Modern Family (102)
17:55

Modern Family (103)

Modern Family (103)
18:25

Venner (19)

Venner (19)
18:55

Venner (20)

Venner (20)
19:25

Nørgaards Netfix

Nørgaards Netfix
20:05

Nørgaards Netfix

Nørgaards Netfix
20:40

Nat på museet: Gravkammerets hemmelighed

Amr. familiefilm fra 2014
play_arrow
Nat på museet: Gravkammerets hemmelighed
22:25

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
22:55

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
23:35

Natholdet

Natholdet
00:10

Nørgaards netfix

Nørgaards netfix
00:40

Nørgaards netfix

Nørgaards netfix
01:15

Lost (25)

Lost (25)
02:05

Elementary (9)

Elementary (9)
02:50

Elementary (10)

Elementary (10)
03:40

Castle (158)

Castle (158)
TV3+ keyboard_arrow_right
05:30

Vore værste år (S5E11)

Vore værste år (S5E11)
06:00

Anger Management (S3E12)

Anger Management (S3E12)
06:25

Community (S5E1)

Community (S5E1)
06:45

Community (S5E2)

Community (S5E2)
07:10

Vore værste år (S5E12)

Vore værste år (S5E12)
07:40

Vore værste år (S5E13)

Vore værste år (S5E13)
08:10

The Office (S4E11)

The Office (S4E11)
08:35

The Office (S4E12)

The Office (S4E12)
09:05

Numb3rs (S4E2)

Numb3rs (S4E2)
10:05

Numb3rs (S4E3)

Numb3rs (S4E3)
11:05

Bones (S5E5)

Bones (S5E5)
12:05

Bones (S5E6)

Bones (S5E6)
13:00

Hawaii Five-0 (S7E24)

Hawaii Five-0 (S7E24)
14:00

Hawaii Five-0 (S7E25)

Hawaii Five-0 (S7E25)
15:00

NCIS: Los Angeles (S5E20)

NCIS: Los Angeles (S5E20)
16:00

NCIS: Los Angeles (S5E21)

NCIS: Los Angeles (S5E21)
17:00

NCIS (S8E5)

NCIS (S8E5)
18:00

NCIS (S8E6)

NCIS (S8E6)
18:55

L.A.'s Finest (S1E9)

L.A.'s Finest (S1E9)
20:00

L.A.'s Finest (S1E10)

L.A.'s Finest (S1E10)
21:05

Rocky III

Amerikansk action fra 1982
play_arrow
Rocky III
23:15

Rocky II

Amerikansk action-drama fra 1979
play_arrow
Rocky II
01:40

Brooklyn Nine-Nine (S5E8)

Brooklyn Nine-Nine (S5E8)
02:10

Brooklyn Nine-Nine (S5E9)

Brooklyn Nine-Nine (S5E9)
02:40

Mr. Robot (S3E4)

Mr. Robot (S3E4)
03:30

Mr. Robot (S3E5)

Mr. Robot (S3E5)
04:20

Vore værste år (S5E12)

Vore værste år (S5E12)
6'eren keyboard_arrow_right
05:55

Footboll filler - Van Gall

Footboll filler - Van Gall
06:00

Fodboldens verden

Fodboldens verden
06:25

Renovation Realities (S12E8)

Renovation Realities (S12E8)
06:45

Barnwood Builders (S4E7)

Barnwood Builders (S4E7)
07:35

Homeshopping

Homeshopping
08:05

Homeshopping

Homeshopping
08:20

Homeshopping

Homeshopping
08:35

Gold Rush (S2E6)

Gold Rush (S2E6)
09:25

Deadliest Catch (S12E8)

Deadliest Catch (S12E8)
10:25

Marooned with Ed Stafford (S2E1)

Marooned with Ed Stafford (S2E1)
11:25

Xtreme Waterparks (S5E2)

Xtreme Waterparks (S5E2)
11:55

Xtreme Waterparks (S5E3)

Xtreme Waterparks (S5E3)
12:25

Xtreme Waterparks (S5E4)

Xtreme Waterparks (S5E4)
12:55

Xtreme Waterparks (S5E5)

Xtreme Waterparks (S5E5)
13:25

Xtreme Waterparks (S5E6)

Xtreme Waterparks (S5E6)
13:55

Xtreme Waterparks (S5E7)

Xtreme Waterparks (S5E7)
14:25

Deadliest Catch (S12E11)

Deadliest Catch (S12E11)
15:25

Gold Rush (S3E3)

Gold Rush (S3E3)
16:25

Gold Rush (S3E4)

Gold Rush (S3E4)
17:30

Property Brothers (S2E20)

Property Brothers (S2E20)
18:30

Pawn Stars (S7E22)

Pawn Stars (S7E22)
19:00

Pawn Stars (S8E1)

Pawn Stars (S8E1)
19:30

Pawn Stars (S8E2)

Pawn Stars (S8E2)
20:00

Top Gear (S5E4)

Top Gear (S5E4)
21:30

Big Stan

Amr. komedie fra 2007
play_arrow
Big Stan
23:45

Fast N' Loud (S2E20)

Fast N' Loud (S2E20)
00:45

Wheeler Dealers (S1E1)

Wheeler Dealers (S1E1)
01:25

Wheeler Dealers (S1E2)

Wheeler Dealers (S1E2)
01:55

Bitchin' Rides (S4E6)

Bitchin' Rides (S4E6)
03:00

Alaskan Bush People (S3E7)

Alaskan Bush People (S3E7)
03:50

Ultimativ overlevelse (S4E5)

Ultimativ overlevelse (S4E5)
DR3 keyboard_arrow_right
11:55

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
12:35

The Graham Norton Show

The Graham Norton Show
13:20

Gift ved første blik USA VI (S6E6)

Gift ved første blik USA VI (S6E6)
14:05

Divatvillingerne II (S2E2)

Divatvillingerne II (S2E2)
14:15

Divatvillingerne II (S2E3)

Divatvillingerne II (S2E3)
14:35

Divatvillingerne II (S2E4)

Divatvillingerne II (S2E4)
14:50

Drengen uden hjerne

Drengen uden hjerne
15:35

Gaycation: Frankrig

Gaycation: Frankrig
16:20

Naturens kræfter (3:4)

Naturens kræfter (3:4)
17:20

James Camerons historie om science fiction (S1E4)

James Camerons historie om science fiction (S1E4)
18:00

Lars er svag - Tværs på DR3

Lars er svag - Tværs på DR3
18:35

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
19:15

Gift ved første blik USA VI (S6E7)

Gift ved første blik USA VI (S6E7)
19:55

Mit ekstreme liv som sexarbejder

Mit ekstreme liv som sexarbejder
20:45

American High School (S1E2)

American High School (S1E2)
21:30

10 år senere (S1E2)

10 år senere (S1E2)
21:50

Plastikdronningen siger farvel (S1E2)

Plastikdronningen siger farvel (S1E2)
22:20

Welcome to the Punch

Britisk actionthriller fra 2013
Welcome to the Punch
23:50

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
00:30

Alene i vildmarken I(2:10)

Alene i vildmarken I(2:10)
01:15

Cold Case: En frygtelig familiehemmelighed

Cold Case: En frygtelig familiehemmelighed
01:55

Naturens kræfter (4:4)

Naturens kræfter (4:4)
03:00

Crazy Ex-Girlfriend III (S3E11)

Crazy Ex-Girlfriend III (S3E11)
03:40

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
07:30

Fornyet mistanke (37)

Fornyet mistanke (37)
08:25

Blue Bloods (107)

Blue Bloods (107)
09:15

Doc Martin (21)

Doc Martin (21)
10:10

Doc Martin (22)

Doc Martin (22)
11:00

Skadestuen i Holby (426)

Skadestuen i Holby (426)
12:00

Skadestuen i Holby (427)

Skadestuen i Holby (427)
12:55

Bjerglægen (25)

Bjerglægen (25)
13:45

Bjerglægen (26)

Bjerglægen (26)
14:35

Kommissær Rex (7)

Kommissær Rex (7)
15:30

Kommissær Rex (8)

Kommissær Rex (8)
16:20

Blue Bloods (108)

Blue Bloods (108)
17:10

Fornyet mistanke (38)

Fornyet mistanke (38)
18:05

Death in Paradise (14)

Death in Paradise (14)
19:05

Jarls Quizshow

Jarls Quizshow
19:55

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
20:45

Grantchester IV (5)

Grantchester IV (5)
21:35

Grantchester IV (6)

Grantchester IV (6)
22:30

Death in Paradise (15)

Death in Paradise (15)
23:30

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
00:20

Med på noderne

Med på noderne
01:05

Murdoch-mysterierne (81)

Murdoch-mysterierne (81)
01:55

Rockshow

Rockshow
02:40

Lige i skabet

Lige i skabet
03:20

Lige i skabet

Lige i skabet
TV3 Puls keyboard_arrow_right
06:00

Jamie indtager Italien (S1E3)

Jamie indtager Italien (S1E3)
06:25

Huse for millioner LA (S10E7)

Huse for millioner LA (S10E7)
07:10

Huse for millioner LA (S10E8)

Huse for millioner LA (S10E8)
08:00

Depotjægerne (S2E13)

Depotjægerne (S2E13)
08:25

Depotjægerne (S2E14)

Depotjægerne (S2E14)
08:55

Ekstreme samlere (S7E9)

Ekstreme samlere (S7E9)
09:50

Dr. Phil (112)

Dr. Phil (112)
10:50

Dr. Phil (113)

Dr. Phil (113)
11:50

Ekstreme samlere (S7E10)

Ekstreme samlere (S7E10)
12:50

Det lille hus på prærien (S3E4)

Det lille hus på prærien (S3E4)
13:55

Det lille hus på prærien (S3E5)

Det lille hus på prærien (S3E5)
15:00

Dr. Phil (S16E79)

Dr. Phil (S16E79)
16:00

Dr. Phil (S16E80)

Dr. Phil (S16E80)
17:00

Ekstrem hjemmeservice (S9E10)

Ekstrem hjemmeservice (S9E10)
18:00

Ekstrem hjemmeservice (S9E11)

Ekstrem hjemmeservice (S9E11)
19:00

Mit plastikmareridt (S5E7)

Mit plastikmareridt (S5E7)
20:00

Mit plastikmareridt (S5E8)

Mit plastikmareridt (S5E8)
21:00

Take the Lead

Amerikansk drama fra 2006
Take the Lead
23:35

Step Up

Amerikansk romantisk drama fra 2006
play_arrow
Step Up
01:55

Depotjægerne (S2E15)

Depotjægerne (S2E15)
02:25

Depotjægerne (S2E16)

Depotjægerne (S2E16)
02:50

Fra skrot til slot (S7E5)

Fra skrot til slot (S7E5)
03:35

Fra skrot til slot (S7E6)

Fra skrot til slot (S7E6)
Kanal 4 keyboard_arrow_right
05:25

Giada at Home (S5E8)

Giada at Home (S5E8)
05:50

Food Lab (S1E85)

Food Lab (S1E85)
05:55

Food Lab (S1E41)

Food Lab (S1E41)
06:00

Food Lab (S1E85)

Food Lab (S1E85)
06:03

Food Lab (S1E85)

Food Lab (S1E85)
06:05

Food Lab (S1E85)

Food Lab (S1E85)
06:10

Food Lab (S1E28)

Food Lab (S1E28)
06:15

Long Island Medium (S3E9)

Long Island Medium (S3E9)
06:40

Long Island Medium (S3E10)

Long Island Medium (S3E10)
07:05

De unge mødre (S17E7)

De unge mødre (S17E7)
07:55

Homeshopping

Homeshopping
08:25

Homeshopping

Homeshopping
08:55

The Pioneer Woman (S17E12)

The Pioneer Woman (S17E12)
09:20

The Pioneer Woman (S17E13)

The Pioneer Woman (S17E13)
09:45

Brunch @ Bobby's (S6E6)

Brunch @ Bobby's (S6E6)
10:15

Brunch @ Bobby's (S6E7)

Brunch @ Bobby's (S6E7)
10:45

Mexico Life (S1E13)

Mexico Life (S1E13)
11:15

Mexico Life (S1E14)

Mexico Life (S1E14)
11:45

Mexico Life (S1E15)

Mexico Life (S1E15)
12:15

Mexico Life (S1E16)

Mexico Life (S1E16)
12:45

Mexico Life (S1E17)

Mexico Life (S1E17)
13:15

Mexico Life (S1E18)

Mexico Life (S1E18)
13:50

Giada at Home (S5E11)

Giada at Home (S5E11)
14:20

Giada at Home (S5E12)

Giada at Home (S5E12)
14:50

Giada at Home (S5E13)

Giada at Home (S5E13)
15:20

Giada at Home (S5E14)

Giada at Home (S5E14)
15:50

The Pioneer Woman (S18E9)

The Pioneer Woman (S18E9)
16:20

The Pioneer Woman (S18E10)

The Pioneer Woman (S18E10)
16:50

Singleliv (S13E11)

Singleliv (S13E11)
17:55

De unge mødre (S24E8)

De unge mødre (S24E8)
18:55

Mig og min mor (S4E1)

Mig og min mor (S4E1)
20:00

Brimming with Love

Amr. romantisk drama fra 2017
play_arrow
Brimming with Love
21:50

Wedding Of Dreams

Amr. komedie fra 2018
Wedding Of Dreams
23:50

Ex on the Beach (S2E15)

Ex on the Beach (S2E15)
00:50

People Magazine Investigates (S1E11)

People Magazine Investigates (S1E11)
01:50

Sumpens mysterier (S2E3)

Sumpens mysterier (S2E3)
02:50

Min nabo er morder (S1E12)

Min nabo er morder (S1E12)
03:40

Mexico Life (S1E16)

Mexico Life (S1E16)
04:05

Mexico Life (S1E17)

Mexico Life (S1E17)
DRK keyboard_arrow_right
07:00

Ørnen I (S1E7)

Ørnen I (S1E7)
08:00

P2 Radioavis

P2 Radioavis
08:05

Morgenandagten på DR K

Morgenandagten på DR K
08:28

Dagens Jazzsang: Summer Wind

Dagens Jazzsang: Summer Wind
09:15

Hvornår var det nu det var

Hvornår var det nu det var
09:45

Hvornår var det nu det var

Hvornår var det nu det var
10:15

Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (12:12)

Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (12:12)
11:10

Anden Verdenskrig i farver (S1E1)

Anden Verdenskrig i farver (S1E1)
12:05

Rejsen til verdens navle (1:5)

Rejsen til verdens navle (1:5)
13:00

Rejsen til verdens navle (2:5)

Rejsen til verdens navle (2:5)
14:00

Europas historie (S1E6)

Europas historie (S1E6)
14:50

Store danske Videnskabsfolk: Niels Bohr

Store danske Videnskabsfolk: Niels Bohr
15:20

Store danske Videnskabsfolk: Niels Steensen (Nicolaus Steno)

Store danske Videnskabsfolk: Niels Steensen (Nicolaus Steno)
15:50

Kongehuset (S1E7)

Kongehuset (S1E7)
16:20

Kongehuset (S1E8)

Kongehuset (S1E8)
16:50

Gustloffs sidste rejse (S1E1)

Gustloffs sidste rejse (S1E1)
18:25

Verdens vildeste broer (S1E1)

Verdens vildeste broer (S1E1)
19:10

Verdens vildeste broer (S1E2)

Verdens vildeste broer (S1E2)
19:55

Dagens Jazzsang: Summer Wind

Dagens Jazzsang: Summer Wind
20:00

Sømand af verden (3:5)

Sømand af verden (3:5)
20:30

Dengang vi var bønder (3:6)

Dengang vi var bønder (3:6)
21:00

Historiequizzen: Stevnsfortet

Historiequizzen: Stevnsfortet
21:30

Grever, godsejere og gullaschbaroner (S1E3)

Grever, godsejere og gullaschbaroner (S1E3)
22:00

Gåden om den hellige gral

Gåden om den hellige gral
22:45

Vejen til Mandalay (3:3)

Vejen til Mandalay (3:3)
23:45

Brecht (S1E2)

Brecht (S1E2)
01:15

Lørdagshjørnet - Dirch Passer

Lørdagshjørnet - Dirch Passer
02:30

Ørnen II (S2E6)

Ørnen II (S2E6)
03:30

Ørnen II (S2E7)

Ørnen II (S2E7)
04:24

Dagens Jazzsang: Summer Wind

Dagens Jazzsang: Summer Wind
TV2 FRI keyboard_arrow_right
05:45

Sommerhytten

Sommerhytten
06:05

Godnat

Godnat
07:05

Sommer med Ernst

Sommer med Ernst
07:55

Sommer med Ernst

Sommer med Ernst
08:45

Sæt pris på dit hjem (UK)

Sæt pris på dit hjem (UK)
09:35

Sæt pris på dit hjem (UK)

Sæt pris på dit hjem (UK)
10:25

Franske loppefund

Franske loppefund
11:15

Franske loppefund

Franske loppefund
12:05

Franske loppefund

Franske loppefund
12:55

Franske loppefund

Franske loppefund
13:45

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
14:40

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
15:30

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
16:20

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
17:10

Location, Location, Location

Location, Location, Location
17:55

Location, Location, Location

Location, Location, Location
18:40

Krejlerkongen

Krejlerkongen
19:20

Krejlerkongen

Krejlerkongen
19:50

En forårsforlovelse

Amr. romantisk komedie fra 2014
En forårsforlovelse
21:20

Auktionshuset

Auktionshuset
21:50

Krejlerkongen

Krejlerkongen
22:25

Krejlerkongen

Krejlerkongen
23:05

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
23:55

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
00:50

Havemagasinet

Havemagasinet
01:50

Hotelinspektøren rykker ud

Hotelinspektøren rykker ud
02:45

Hotelinspektøren rykker ud

Hotelinspektøren rykker ud
03:35

Små og store synder (315)

Små og store synder (315)
TV3 Max keyboard_arrow_right
07:00

Sæsonen der gik (S2019E1)

Sæsonen der gik (S2019E1)
08:00

Sæsonen der gik (S2019E4)

Sæsonen der gik (S2019E4)
09:00

ATP World Tour Uncovered

ATP World Tour Uncovered
09:30

DATEV Challenge Roth '19

DATEV Challenge Roth '19
10:00

Counting Cars (S3E9)

Counting Cars (S3E9)
10:30

Counting Cars (S3E10)

Counting Cars (S3E10)
11:00

Skrotjægerne (S9E10)

Skrotjægerne (S9E10)
11:55

Newcastle-Wolverhampton

Newcastle-Wolverhampton
14:00

Simpsons (S18E10)

Simpsons (S18E10)
14:25

Manchester City-West Ham

Manchester City-West Ham
16:30

A.P. Bio (S1E2)

A.P. Bio (S1E2)
17:00

The Late Late Show with James Corden (127)

The Late Late Show with James Corden (127)
18:00

Simpsons (S20E20)

Simpsons (S20E20)
18:30

Simpsons (S20E21)

Simpsons (S20E21)
19:00

Skrotjægerne (S9E11)

Skrotjægerne (S9E11)
20:00

Counting Cars (S3E11)

Counting Cars (S3E11)
20:30

Counting Cars (S3E12)

Counting Cars (S3E12)
21:00

Top Gear (S21E6)

Top Gear (S21E6)
22:15

Simpsons (S21E1)

Simpsons (S21E1)
22:45

Simpsons (S21E2)

Simpsons (S21E2)
23:15

Top Gear (S21E5)

Top Gear (S21E5)
00:30

The Late Late Show with James Corden (127)

The Late Late Show with James Corden (127)
01:30

Sex&Drugs&Rock&Roll (S2E7)

Sex&Drugs&Rock&Roll (S2E7)
02:00

Newcastle-Wolverhampton

Newcastle-Wolverhampton
Discovery Channel keyboard_arrow_right
06:00

How It's Made (S24E16)

How It's Made (S24E16)
06:25

Tanked (S4E17)

Tanked (S4E17)
07:20

Ed Stafford: Left For Dead (S1E6)

Ed Stafford: Left For Dead (S1E6)
08:15

How It's Made (S24E23)

How It's Made (S24E23)
08:40

How It's Made (S24E24)

How It's Made (S24E24)
09:05

Wheeler Dealers (S13E6)

Wheeler Dealers (S13E6)
10:00

Kindig Customs (S2E1)

Kindig Customs (S2E1)
11:00

Deadliest Catch (S11E5)

Deadliest Catch (S11E5)
12:00

Gold Rush (S8E17)

Gold Rush (S8E17)
13:00

Gold Rush (S8E18)

Gold Rush (S8E18)
14:00

Alaskan Bush People (S2E6)

Alaskan Bush People (S2E6)
15:00

How It's Made (S24E25)

How It's Made (S24E25)
15:30

How It's Made (S24E26)

How It's Made (S24E26)
16:00

Mighty Ships (S5E3)

Mighty Ships (S5E3)
17:00

Salvage Hunters (S7E8)

Salvage Hunters (S7E8)
18:00

Wheeler Dealers (S13E7)

Wheeler Dealers (S13E7)
19:00

Wheeler Dealers (S13E8)

Wheeler Dealers (S13E8)
20:00

Salvage Hunters (S13E11)

Salvage Hunters (S13E11)
21:00

Jeremy Wade's Dark Waters (S1E6)

Jeremy Wade's Dark Waters (S1E6)
22:00

Guardians Of The Glades (S1E2)

Guardians Of The Glades (S1E2)
23:00

Alaskan Bush People (S2E7)

Alaskan Bush People (S2E7)
00:00

Naked and Afraid (S2E16)

Naked and Afraid (S2E16)
01:00

Jeremy Wade's Dark Waters (S1E6)

Jeremy Wade's Dark Waters (S1E6)
02:00

Guardians Of The Glades (S1E2)

Guardians Of The Glades (S1E2)
03:00

Bear Grylls: Born Survivor (S4E9)

Bear Grylls: Born Survivor (S4E9)
03:55

Deadliest Catch (S11E5)

Deadliest Catch (S11E5)
DR Ultra keyboard_arrow_right
06:00

Grizzy og lemmingerne (S1E31)

Grizzy og lemmingerne (S1E31)
06:05

Grizzy og lemmingerne (S1E32)

Grizzy og lemmingerne (S1E32)
06:15

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
06:25

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
06:35

Wild Kratts III (S3E4)

Wild Kratts III (S3E4)
07:00

Wild Kratts III (S3E5)

Wild Kratts III (S3E5)
07:20

Junglebanden

Junglebanden
07:30

Dybet (S1E29)

Dybet (S1E29)
07:55

Dybet (S1E30)

Dybet (S1E30)
08:15

Thunderbirds II (S2E25)

Thunderbirds II (S2E25)
08:35

Thunderbirds II (S2E26)

Thunderbirds II (S2E26)
09:00

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
09:10

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
09:25

BaseBoys - AJ hacker Fortnite (S2E11)

BaseBoys - AJ hacker Fortnite (S2E11)
09:45

BaseBoys - Kan vi stjæle sangen? Del 1 (S2E12)

BaseBoys - Kan vi stjæle sangen? Del 1 (S2E12)
09:55

BaseBoys - Kan vi stjæle sangen? Del 2 (S2E13)

BaseBoys - Kan vi stjæle sangen? Del 2 (S2E13)
10:10

BaseBoys - Oliver svigter Mathilde (S2E14)

BaseBoys - Oliver svigter Mathilde (S2E14)
10:30

Backstage II (S2E3)

Backstage II (S2E3)
10:45

Backstage II (S2E4)

Backstage II (S2E4)
11:00

Limbo II (S2E15)

Limbo II (S2E15)
11:15

Limbo II (S2E16)

Limbo II (S2E16)
11:30

Ultras Sorte Kageshow II (S2E4)

Ultras Sorte Kageshow II (S2E4)
12:00

Bidt, brændt og stukket II - En ægte snylter (S2E7)

Bidt, brændt og stukket II - En ægte snylter (S2E7)
12:10

Bidt, brændt og stukket II - Hund efter Sebastian (S2E8)

Bidt, brændt og stukket II - Hund efter Sebastian (S2E8)
12:30

Sebastian og Afrikas vildeste dyr - Flyvende hund

Sebastian og Afrikas vildeste dyr - Flyvende hund
12:40

Sebastian og Afrikas vildeste dyr - Kamæleon

Sebastian og Afrikas vildeste dyr - Kamæleon
12:50

Hollywoods vildeste dyr I (S1E8)

Hollywoods vildeste dyr I (S1E8)
13:10

Klassen - Mor på dating, del 1 (253)

Klassen - Mor på dating, del 1 (253)
13:20

Klassen - Mor på dating, del 2 (254)

Klassen - Mor på dating, del 2 (254)
13:30

Klassen - Alberte er en drama-queen (255)

Klassen - Alberte er en drama-queen (255)
13:40

Klassen - Flirt ude af kontrol (256)

Klassen - Flirt ude af kontrol (256)
13:50

Klassen - Våben med i skole (257)

Klassen - Våben med i skole (257)
14:00

Sofie Linde Show II (5) - Page Four

Sofie Linde Show II (5) - Page Four
14:25

Svampebob Firkant VII (S7E25)

Svampebob Firkant VII (S7E25)
14:50

Svampebob Firkant VII (S7E26)

Svampebob Firkant VII (S7E26)
15:15

Gumball (S5E5)

Gumball (S5E5)
15:35

Gumball (S5E6)

Gumball (S5E6)
15:55

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
16:10

Vi' bare bjørne II (S2E17)

Vi' bare bjørne II (S2E17)
16:20

Vi' bare bjørne II (S2E18)

Vi' bare bjørne II (S2E18)
16:30

Scooby Doo (S1E3)

Scooby Doo (S1E3)
16:50

Remi alene i verden (S1E8)

Remi alene i verden (S1E8)
17:05

ZombieLars (S2E12)

ZombieLars (S2E12)
17:20

Hjalte vs Tjelle - Bondegården (S1E3)

Hjalte vs Tjelle - Bondegården (S1E3)
17:30

Cykel Karaoke - Isa og Vigga fra BaseBoys

Cykel Karaoke - Isa og Vigga fra BaseBoys
17:40

The Next Step (S5E3)

The Next Step (S5E3)
18:05

Wolfblood IV (S4E6)

Wolfblood IV (S4E6)
18:30

Venskab eller Guldtuben | Skyldig (S1E3)

Venskab eller Guldtuben | Skyldig (S1E3)
18:40

Pendlerkids II (S2E6)

Pendlerkids II (S2E6)
18:55

Pendlerkids II (S2E7)

Pendlerkids II (S2E7)
19:15

Monica Chef - Første dag (S1E5)

Monica Chef - Første dag (S1E5)
19:35

The Next Step IV (S4E4)

The Next Step IV (S4E4)
19:55

The Next Step IV (S4E5)

The Next Step IV (S4E5)
20:15

Braceface (S1E7)

Braceface (S1E7)
20:35

Braceface (S1E8)

Braceface (S1E8)
21:00

Sleepover - Zoologisk museum

Sleepover - Zoologisk museum
21:15

Sleepover - Københavns Rådhus

Sleepover - Københavns Rådhus
21:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
06:00

Badminton: Indonesia Open, direkte

Badminton: Indonesia Open, direkte
07:00

Badminton: Indonesia Open, direkte

Badminton: Indonesia Open, direkte
08:00

Badminton: Indonesia Open, direkte

Badminton: Indonesia Open, direkte
09:00

Badminton: Indonesia Open, direkte

Badminton: Indonesia Open, direkte
10:00

Badminton: Indonesia Open, direkte

Badminton: Indonesia Open, direkte
11:00

Badminton: Indonesia Open, direkte

Badminton: Indonesia Open, direkte
12:00

Badminton: Indonesia Open, direkte

Badminton: Indonesia Open, direkte
13:00

Badminton: Indonesia Open, direkte

Badminton: Indonesia Open, direkte
14:05

Badminton: Indonesia Open

Badminton: Indonesia Open
15:05

Badminton: Indonesia Open

Badminton: Indonesia Open
16:05

Badminton: Indonesia Open

Badminton: Indonesia Open
17:05

Badminton: Indonesia Open

Badminton: Indonesia Open
18:05

Badminton: Indonesia Open

Badminton: Indonesia Open
19:00

Badminton: Indonesia Open

Badminton: Indonesia Open
20:00

Badminton: Indonesia Open

Badminton: Indonesia Open
21:00

Badminton: Indonesia Open

Badminton: Indonesia Open
22:00

Badminton: Indonesia Open

Badminton: Indonesia Open
23:00

Badminton: Indonesia Open

Badminton: Indonesia Open
00:05

Wimbledon: N. Djokovic-R. Federer, finale (m)

Wimbledon: N. Djokovic-R. Federer, finale (m)
TV3 Sport keyboard_arrow_right
10:00

Sporting Greats

Sporting Greats
10:30

Sporting Greats

Sporting Greats
11:00

Sporting Greats

Sporting Greats
11:30

Sporting Greats

Sporting Greats
12:00

Premier League 100 (S1E5)

Premier League 100 (S1E5)
12:30

Premier League 100 (S1E6)

Premier League 100 (S1E6)
13:00

Storbritanniens Grand Prix

Storbritanniens Grand Prix
15:00

Scandinavian Challenge 2019

Scandinavian Challenge 2019
16:00

IndyCar Highlights (S2019E12)

IndyCar Highlights (S2019E12)
17:00

ATP World Tour Uncovered

ATP World Tour Uncovered
17:30

Rundt om Runden (S2019E1)

Rundt om Runden (S2019E1)
18:00

Trans World Sport (S2019E24)

Trans World Sport (S2019E24)
19:00

Newcastle-Wolverhampton

Newcastle-Wolverhampton
21:00

Manchester City-West Ham

Manchester City-West Ham
23:00

Sæsonen der gik (S2019E1)

Sæsonen der gik (S2019E1)
00:00

Premier League Goals of the Season '18/19

Sportdokumentar fra 2019
Premier League Goals of the Season '18/19
01:00

Premier League World

Premier League World
Canal 9 keyboard_arrow_right
05:55

Footboll filler - Van Gall

Footboll filler - Van Gall
06:00

Fodboldens verden

Fodboldens verden
06:10

Building Alaska (S3E1)

Building Alaska (S3E1)
06:55

Building Alaska (S3E2)

Building Alaska (S3E2)
07:40

Moonshiners (S7E4)

Moonshiners (S7E4)
08:35

Rocky Mountain Railroad (S1E5)

Rocky Mountain Railroad (S1E5)
09:25

Rocky Mountain Railroad (S1E6)

Rocky Mountain Railroad (S1E6)
10:20

Tanked (S4E8)

Tanked (S4E8)
11:15

Tanked (S4E9)

Tanked (S4E9)
12:25

Homeshopping

Homeshopping
12:40

Homeshopping

Homeshopping
12:55

Homeshopping

Homeshopping
13:30

Buying Alaska (S3E1)

Buying Alaska (S3E1)
14:00

Treehouse Masters (S6E3)

Treehouse Masters (S6E3)
15:00

Treehouse Masters (S6E4)

Treehouse Masters (S6E4)
16:00

How Do They Do It? (S15E18)

How Do They Do It? (S15E18)
16:30

How Do They Do It? (S15E19)

How Do They Do It? (S15E19)
17:05

How Do They Do It? (S15E20)

How Do They Do It? (S15E20)
17:35

How Do They Do It? (S16E1)

How Do They Do It? (S16E1)
18:05

Insane Pools: Off The Deep End - Specials (2:3)

Insane Pools: Off The Deep End - Specials (2:3)
19:05

Insane Pools: Off The Deep End - Specials (3:3)

Insane Pools: Off The Deep End - Specials (3:3)
20:05

Man Fire Food (S1E9)

Man Fire Food (S1E9)
20:35

Man Fire Food (S1E10)

Man Fire Food (S1E10)
21:05

Special Victims Unit (S10E7)

Special Victims Unit (S10E7)
22:00

Special Victims Unit (S10E8)

Special Victims Unit (S10E8)
23:00

M*A*S*H (S3E21)

M*A*S*H (S3E21)
23:35

M*A*S*H (S3E22)

M*A*S*H (S3E22)
00:10

M*A*S*H (S3E23)

M*A*S*H (S3E23)
00:45

M*A*S*H (S3E24)

M*A*S*H (S3E24)
01:20

Man Fire Food (S1E9)

Man Fire Food (S1E9)
01:50

Man Fire Food (S1E10)

Man Fire Food (S1E10)
02:20

How Do They Do It? (S15E18)

How Do They Do It? (S15E18)
03:00

How Do They Do It? (S15E19)

How Do They Do It? (S15E19)
03:25

How Do They Do It? (S15E20)

How Do They Do It? (S15E20)
03:50

How Do They Do It? (S16E1)

How Do They Do It? (S16E1)
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
06:30

Motor Mille på maskintur (S1E5)

Motor Mille på maskintur (S1E5)
06:45

Pingu (S1E7)

Pingu (S1E7)
06:55

Luk op Luk i - VRED

Luk op Luk i - VRED
07:15

Vidundervovsen Vaffel (S1E14)

Vidundervovsen Vaffel (S1E14)
07:25

Gurli Gris II (S2E29)

Gurli Gris II (S2E29)
07:40

Masha og Bjørnen (S2E22)

Masha og Bjørnen (S2E22)
07:45

F for får V (S5E12)

F for får V (S5E12)
07:55

Pyjamasheltene II (S2E25)

Pyjamasheltene II (S2E25)
08:10

Heino fikser alt - Trækbasunen (S1E17)

Heino fikser alt - Trækbasunen (S1E17)
08:20

Didrik Drage (S1E1)

Didrik Drage (S1E1)
08:35

Paw Patrol III (S3E5)

Paw Patrol III (S3E5)
09:00

Sommer i Ramasjang (13)

Sommer i Ramasjang (13)
10:00

Nana (S1E6)

Nana (S1E6)
10:30

Pax' jordiske eventyr (S1E1)

Pax' jordiske eventyr (S1E1)
10:45

Flaskepost fra Stillehavet II (S2E4)

Flaskepost fra Stillehavet II (S2E4)
11:00

Rasmus Klump (S1E8)

Rasmus Klump (S1E8)
11:10

Lille Roy (S1E25)

Lille Roy (S1E25)
11:25

Lille Roy (S1E26)

Lille Roy (S1E26)
11:40

Lille Nørd

Lille Nørd
12:15

Min bedste vens historier - Dyrets kraft (S1E5)

Min bedste vens historier - Dyrets kraft (S1E5)
12:25

Ramasjang Mysteriet II (S2E5)

Ramasjang Mysteriet II (S2E5)
12:55

Rosa fra Rouladegade (S1E9)

Rosa fra Rouladegade (S1E9)
13:25

Tree Fu Tom (S3E1)

Tree Fu Tom (S3E1)
13:45

Ramajetterne II (S2E6)

Ramajetterne II (S2E6)
14:05

F for Får

F for Får
14:15

Morten Skildpadde II (S2E2)

Morten Skildpadde II (S2E2)
14:35

Sofus II (S2E4)

Sofus II (S2E4)
14:50

Quizdyrene II (6) - Flodfiskene

Quizdyrene II (6) - Flodfiskene
15:05

Ernest & Celestine (S1E10)

Ernest & Celestine (S1E10)
15:20

Simon

Simon
15:25

Gurli Gris

Gurli Gris
15:35

Kika og Bob (26)

Kika og Bob (26)
15:45

Junglebogen (S1E26)

Junglebogen (S1E26)
16:00

Didrik Drage (S1E2)

Didrik Drage (S1E2)
16:10

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (S2E26)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (S2E26)
16:25

Tib & Tumtum

Tib & Tumtum
16:35

Pyjamasheltene II (S2E26)

Pyjamasheltene II (S2E26)
16:50

Vidundervovsen Vaffel (S1E15)

Vidundervovsen Vaffel (S1E15)
17:00

Heino fikser alt - Vippestolen (S1E3)

Heino fikser alt - Vippestolen (S1E3)
17:10

Luk op Luk i - TRIST

Luk op Luk i - TRIST
17:30

Onkel Rejes sørøvershow II (S2E13)

Onkel Rejes sørøvershow II (S2E13)
17:45

Motor Mille på cirkustur (S1E5)

Motor Mille på cirkustur (S1E5)
18:00

Sommer i Ramasjang (13)

Sommer i Ramasjang (13)
19:00

Wild Kratts

Wild Kratts
19:25

Lucky Luke - Daltonbrødrenes stedfar (S1E15)

Lucky Luke - Daltonbrødrenes stedfar (S1E15)
19:45

Yakari III (S3E4)

Yakari III (S3E4)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
05:43

Watts

Watts
05:50

Watts

Watts
06:00

Watts

Watts
06:10

Cykling: Tour de France

Cykling: Tour de France
06:35

Atletik: EM U23

Atletik: EM U23
07:35

Bordtennis: Australian Open

Bordtennis: Australian Open
08:35

Atletik: Universiade Napoli

Atletik: Universiade Napoli
10:10

Cykling: Tour de France

Cykling: Tour de France
10:55

Cykling: Tour de France

Cykling: Tour de France
11:40

Formel E: USA VM-afdeling

Formel E: USA VM-afdeling
12:40

Motorsport: Blancpain GT World Challenge

Motorsport: Blancpain GT World Challenge
13:10

Motocross: VM

Motocross: VM
13:55

Motocross: VM

Motocross: VM
14:40

Superbike: VM

Superbike: VM
15:25

Superbike: VM

Superbike: VM
16:05

Bordtennis: Australian Open

Bordtennis: Australian Open
17:05

Supersport: VM

Supersport: VM
17:40

Supersport: VM

Supersport: VM
18:10

PGA Tour: Højdepunkter

PGA Tour: Højdepunkter
19:15

Cykling: Tour de France

Cykling: Tour de France
21:10

Motocross: VM

Motocross: VM
21:40

Formel E: USA VM-afdeling

Formel E: USA VM-afdeling
22:40

Watts

Watts
23:40

Atletik: EM U23

Atletik: EM U23
01:55

Cykling: Tour de France

Cykling: Tour de France
03:10

Bueskydning: VM

Bueskydning: VM
03:35

Bueskydning: VM

Bueskydning: VM
04:15

Standardvogne: VM-afdeling

Standardvogne: VM-afdeling
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
06:00

Cykling: Tour de France

Cykling: Tour de France
07:00

Cykling: Tour de France

Cykling: Tour de France
08:00

Fægtning: Vm fra Budapest, Ungarn

Fægtning: Vm fra Budapest, Ungarn
09:00

Formula E: Fia Championship fra New York, Usa

Formula E: Fia Championship fra New York, Usa
10:00

Cykling: National Tours

Cykling: National Tours
11:00

Fægtning: Vm fra Budapest, Ungarn

Fægtning: Vm fra Budapest, Ungarn
12:00

Watts

Watts
12:20

Cykling: National Tours

Cykling: National Tours
13:20

Cykling: Tour de France Extra

Cykling: Tour de France Extra
13:35

Cykling: Tour de France

Cykling: Tour de France
17:40

Cykling: Tour de France Extra

Cykling: Tour de France Extra
18:10

Fægtning: Vm fra Budapest, Ungarn

Fægtning: Vm fra Budapest, Ungarn
20:10

Bordtennis: World Tour fra Geelong, Australien

Bordtennis: World Tour fra Geelong, Australien
21:10

Cykling: National Tours

Cykling: National Tours
22:10

Fægtning: Vm fra Budapest, Ungarn

Fægtning: Vm fra Budapest, Ungarn
00:00

Cykling: National Tours

Cykling: National Tours
01:00

Formula E: Fia Championship fra New York, Usa

Formula E: Fia Championship fra New York, Usa
02:00

Fægtning: Vm fra Budapest, Ungarn

Fægtning: Vm fra Budapest, Ungarn
TLC keyboard_arrow_right
05:35

Cake Boss (S4E27)

Cake Boss (S4E27)
06:00

Say Yes to the Dress (S14E20)

Say Yes to the Dress (S14E20)
06:25

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S4E5)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S4E5)
06:55

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S4E6)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S4E6)
07:20

Say Yes to the Dress (S9E4)

Say Yes to the Dress (S9E4)
07:50

Say Yes to the Dress (S9E5)

Say Yes to the Dress (S9E5)
08:15

90 Days to Wed (S4E7)

90 Days to Wed (S4E7)
09:05

Outdaughtered: Busby Quints (S2E18)

Outdaughtered: Busby Quints (S2E18)
10:00

Sister Wives (S3E2)

Sister Wives (S3E2)
11:00

Say Yes to the Dress (S15E10)

Say Yes to the Dress (S15E10)
11:30

Say Yes to the Dress (S15E11)

Say Yes to the Dress (S15E11)
12:00

7 Little Johnstons (S2E5)

7 Little Johnstons (S2E5)
13:00

90 Days to Wed (S4E7)

90 Days to Wed (S4E7)
14:00

The Next Great Baker (S4E9)

The Next Great Baker (S4E9)
15:00

Long Island Medium (S4E10)

Long Island Medium (S4E10)
15:30

Long Island Medium (S4E11)

Long Island Medium (S4E11)
16:00

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S4E7)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S4E7)
16:30

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S4E8)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S4E8)
17:00

Sister Wives (S3E3)

Sister Wives (S3E3)
17:30

Sister Wives (S3E4)

Sister Wives (S3E4)
18:00

Cake Boss (S4E29)

Cake Boss (S4E29)
18:30

Cake Boss (S4E30)

Cake Boss (S4E30)
19:00

Say Yes to the Dress (S15E12)

Say Yes to the Dress (S15E12)
19:30

Say Yes to the Dress (S15E13)

Say Yes to the Dress (S15E13)
20:00

My 600lb Life (S4E5)

My 600lb Life (S4E5)
21:00

My 600lb Life (S4E6)

My 600lb Life (S4E6)
22:00

My 3000-lb Family (S2E6)

My 3000-lb Family (S2E6)
23:00

Body Bizarre (S3E3)

Body Bizarre (S3E3)
00:00

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E7)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E7)
00:30

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E8)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E8)
01:00

Paranormal Lockdown (S2E4)

Paranormal Lockdown (S2E4)
02:00

My 600lb Life (S4E5)

My 600lb Life (S4E5)
03:00

My 600lb Life (S4E6)

My 600lb Life (S4E6)
03:55

The Next Great Baker (S4E9)

The Next Great Baker (S4E9)
Animal Planet keyboard_arrow_right
06:00

Escape to Chimp Eden (S2E4)

Escape to Chimp Eden (S2E4)
06:25

Wildest Islands Of Indonesia (S1E3)

Wildest Islands Of Indonesia (S1E3)
07:15

Wildest Islands Of Indonesia (S1E4)

Wildest Islands Of Indonesia (S1E4)
08:10

Wildest Islands Of Indonesia (S1E5)

Wildest Islands Of Indonesia (S1E5)
09:05

Into Alaska (S1E1)

Into Alaska (S1E1)
10:00

Into Alaska (S1E2)

Into Alaska (S1E2)
10:55

Into Alaska (S1E3)

Into Alaska (S1E3)
11:50

Sharks of the Shadowland

Sharks of the Shadowland
12:45

Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet (S4E10)

Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet (S4E10)
13:40

Biggest and Baddest (S1E2)

Biggest and Baddest (S1E2)
14:35

Alaska Monsters (S1E4)

Alaska Monsters (S1E4)
15:30

The Jeff Corwin Experience (S3E9)

The Jeff Corwin Experience (S3E9)
16:25

Animal Cops Houston (S14E11)

Animal Cops Houston (S14E11)
17:20

Sharks Of Palau

Sharks Of Palau
18:15

Cat vs Dog (S1E5)

Cat vs Dog (S1E5)
19:10

The Aquarium (S1E1)

The Aquarium (S1E1)
20:05

Wild Mexico

Wild Mexico
21:00

Alaska Monsters (S1E5)

Alaska Monsters (S1E5)
21:55

Pit Bulls & Parolees (S3E7)

Pit Bulls & Parolees (S3E7)
22:50

Cat vs Dog (S1E5)

Cat vs Dog (S1E5)
23:45

The Aquarium (S1E1)

The Aquarium (S1E1)
00:40

Alaska Monsters (S1E5)

Alaska Monsters (S1E5)
01:35

Sharks Of Palau

Sharks Of Palau
02:25

Cat vs Dog (S1E5)

Cat vs Dog (S1E5)
03:15

The Aquarium (S1E1)

The Aquarium (S1E1)
04:02

Wild Mexico

Wild Mexico
National Geographic keyboard_arrow_right
06:00

Den lovløse ø (S1E8)

Den lovløse ø (S1E8)
07:00

Vintervejens Helte: Norge (S2E2)

Vintervejens Helte: Norge (S2E2)
08:00

Wicked Tuna - Nord mod Syd (S5E8)

Wicked Tuna - Nord mod Syd (S5E8)
09:00

Fanget i Udlandet (S5E1)

Fanget i Udlandet (S5E1)
10:00

Dubais lufthavn (S3E6)

Dubais lufthavn (S3E6)
11:00

Grænsen er nået (S5E1)

Grænsen er nået (S5E1)
12:00

Undersøgelse af flystyrt (S13E6)

Undersøgelse af flystyrt (S13E6)
13:00

Undersøgelse af flystyrt (S13E7)

Undersøgelse af flystyrt (S13E7)
14:00

Den utrolige Dr. Pol (S6E9)

Den utrolige Dr. Pol (S6E9)
15:00

Dyrlæge i Yukon (S4E8)

Dyrlæge i Yukon (S4E8)
16:00

Sekunder fra katastrofen (S5E4)

Sekunder fra katastrofen (S5E4)
17:00

Airport Security: Peru (S3E9)

Airport Security: Peru (S3E9)
18:00

Alaska State Troopers (S5E10)

Alaska State Troopers (S5E10)
19:00

Alaska State Troopers (S5E8)

Alaska State Troopers (S5E8)
20:00

Under overfladen (S1E6)

Under overfladen (S1E6)
21:00

Det bedste fra Dr. Pol (S8E3)

Det bedste fra Dr. Pol (S8E3)
22:00

Dr. K's eksotiske skadestue (S2E5)

Dr. K's eksotiske skadestue (S2E5)
23:00

Undersøgelse af flystyrt (S17E5)

Undersøgelse af flystyrt (S17E5)
00:00

Drugs Inc. (S3E9)

Drugs Inc. (S3E9)
01:00

Fanget i Udlandet (S11E3)

Fanget i Udlandet (S11E3)
02:00

2. Verdenskrig: Det undersøiske helvede (S1E6)

2. Verdenskrig: Det undersøiske helvede (S1E6)
03:00

Biler i nød (S6E7)

Biler i nød (S6E7)
04:00

Latinamerikas farlige grænser (S1E7)

Latinamerikas farlige grænser (S1E7)
Discovery Science keyboard_arrow_right
06:00

How Do They Do It? (S6E17)

How Do They Do It? (S6E17)
06:26

Man v Expert (S1E1)

Man v Expert (S1E1)
07:14

Extreme Engineering (S6E4)

Extreme Engineering (S6E4)
08:02

How the Universe Works (S4E8)

How the Universe Works (S4E8)
08:50

How Do They Do It? (S3E1)

How Do They Do It? (S3E1)
09:14

Food Factory USA (S2E16)

Food Factory USA (S2E16)
09:38

Man v Expert (S1E1)

Man v Expert (S1E1)
10:26

What Could Possibly Go Wrong? (S1E2)

What Could Possibly Go Wrong? (S1E2)
11:14

Extreme Engineering (S6E4)

Extreme Engineering (S6E4)
12:02

How the Universe Works (S4E8)

How the Universe Works (S4E8)
12:50

How the Universe Works (S6E10)

How the Universe Works (S6E10)
13:38

How Do They Do It? (S3E1)

How Do They Do It? (S3E1)
14:02

Food Factory USA (S2E16)

Food Factory USA (S2E16)
14:26

Man v Expert (S1E1)

Man v Expert (S1E1)
15:14

What Could Possibly Go Wrong? (S1E2)

What Could Possibly Go Wrong? (S1E2)
16:02

How the Universe Works (S4E8)

How the Universe Works (S4E8)
16:50

Man v the Universe (S1E1)

Man v the Universe (S1E1)
17:40

Extreme Engineering (S6E4)

Extreme Engineering (S6E4)
18:30

Blowing Up History (S2E5)

Blowing Up History (S2E5)
19:20

How Do They Do It? (S3E2)

How Do They Do It? (S3E2)
19:45

Food Factory USA (S2E17)

Food Factory USA (S2E17)
20:10

How the Universe Works (S4E6)

How the Universe Works (S4E6)
21:00

Blowing Up History (S2E5)

Blowing Up History (S2E5)
21:50

What Could Possibly Go Wrong? (S1E3)

What Could Possibly Go Wrong? (S1E3)
22:40

How Do They Do It? (S3E2)

How Do They Do It? (S3E2)
23:05

Food Factory USA (S2E17)

Food Factory USA (S2E17)
23:30

Extreme Engineering (S6E4)

Extreme Engineering (S6E4)
00:20

Man v the Universe (S1E1)

Man v the Universe (S1E1)
01:10

How the Universe Works (S4E6)

How the Universe Works (S4E6)
02:00

Blowing Up History (S2E5)

Blowing Up History (S2E5)
02:48

What Could Possibly Go Wrong? (S1E3)

What Could Possibly Go Wrong? (S1E3)
03:36

Extreme Engineering (S6E4)

Extreme Engineering (S6E4)
04:24

How Do They Do It? (S3E2)

How Do They Do It? (S3E2)
Xee keyboard_arrow_right
06:00

Raising Hope (S2E16)

Raising Hope (S2E16)
06:30

Raising Hope (S2E17)

Raising Hope (S2E17)
07:00

Raising Hope (S2E18)

Raising Hope (S2E18)
07:30

30 (S2E3)

30 (S2E3)
07:55

Et umage par (S3E9)

Et umage par (S3E9)
08:25

Et umage par (S3E10)

Et umage par (S3E10)
08:55

Solsidan 4 (S4E3)

Solsidan 4 (S4E3)
09:25

Solsidan 4 (S4E4)

Solsidan 4 (S4E4)
09:55

MacGyver (S3E7)

MacGyver (S3E7)
10:50

Et umage par (S3E11)

Et umage par (S3E11)
11:20

Et umage par (S3E12)

Et umage par (S3E12)
11:50

Kongen af Queens (S2E2)

Kongen af Queens (S2E2)
12:20

Kongen af Queens (S2E3)

Kongen af Queens (S2E3)
12:50

How I Met Your Mother (S2E18)

How I Met Your Mother (S2E18)
13:20

The Good Doctor (S2E4)

The Good Doctor (S2E4)
14:15

The Librarians (S3E10)

The Librarians (S3E10)
15:10

MacGyver (S3E8)

MacGyver (S3E8)
16:05

Family Guy (S15E1)

Family Guy (S15E1)
16:35

Family Guy (S15E2)

Family Guy (S15E2)
17:05

Kongen af Queens (S2E4)

Kongen af Queens (S2E4)
17:35

Kongen af Queens (S2E5)

Kongen af Queens (S2E5)
18:05

How I Met Your Mother (S2E19)

How I Met Your Mother (S2E19)
18:35

How I Met Your Mother (S2E20)

How I Met Your Mother (S2E20)
19:05

The Librarians (S4E1)

The Librarians (S4E1)
20:00

MacGyver (S3E9)

MacGyver (S3E9)
21:00

The Resident (S2E12)

The Resident (S2E12)
22:00

The Good Doctor (S2E5)

The Good Doctor (S2E5)
22:55

The Girlfriend Experience (S2E14)

The Girlfriend Experience (S2E14)
23:30

Now Apocalypse (S1E1)

Now Apocalypse (S1E1)
00:05

How I Met Your Mother (S2E19)

How I Met Your Mother (S2E19)
00:35

The Librarians (S4E1)

The Librarians (S4E1)
01:30

MacGyver (S3E9)

MacGyver (S3E9)
02:25

Family Guy (S15E1)

Family Guy (S15E1)
02:55

Family Guy (S15E2)

Family Guy (S15E2)
03:25

The Resident (S2E12)

The Resident (S2E12)