Jan Linnebjerg lufter sit misbrug på TV

Jan Linnebjerg lufter sit misbrug på TV

'De Unge Mødre'-stjerne napper ekskærestens kammerat

'De Unge Mødre'-stjerne napper ekskærestens kammerat

Kim Larsen gider ikke en æresplads

Kim Larsen gider ikke en æresplads

Geggo forklarer fremtrædende ændring

Geggo forklarer fremtrædende ændring

Beckham taler åbent: Havde bekymringer om ægteskabet

Beckham taler åbent: Havde bekymringer om ægteskabet
DR1 keyboard_arrow_right
11:15

Antikkrejlerne XVIII (S18 E17)

Antikkrejlerne XVIII (S18 E17)
12:00

Bonderøven (S2017 E14)

Bonderøven (S2017 E14)
12:30

Kender du typen? (S2012 E7)

Kender du typen? (S2012 E7)
13:00

Hammerslag (S2017 E20)

Hammerslag (S2017 E20)
13:45

Bergerac: Gammelt venskab

Bergerac: Gammelt venskab
14:40

Kommissær George Gently (S5 E15)

Kommissær George Gently (S5 E15)
16:10

Mord med miss Fisher (S2 E23)

Mord med miss Fisher (S2 E23)
17:05

Sygeplejerskerne II (S2 E10)

Sygeplejerskerne II (S2 E10)
17:50

TV AVISEN

TV AVISEN
18:00

Antikduellen (1:12) - Løgstør

Antikduellen (1:12) - Løgstør
18:30

TV AVISEN

TV AVISEN
18:55

Vores vejr

Vores vejr
19:05

Aftenshowet

Aftenshowet
19:55

TV AVISEN

TV AVISEN
20:00

Manipulator II (S2 E4)

Manipulator II (S2 E4)
20:30

Øgendahl og de store forfattere: Karin Michaëlis (S2 E4)

Øgendahl og de store forfattere: Karin Michaëlis (S2 E4)
21:00

Den afrikanske slotskro (S1 E4)

Den afrikanske slotskro (S1 E4)
21:30

TV AVISEN

TV AVISEN
21:55

Dronningen i Sydslesvig - danskerne på den anden side

Dronningen i Sydslesvig - danskerne på den anden side
22:25

Beck: Pigen i jordkælderen

Beck: Pigen i jordkælderen
00:00

Taggart: Lejemorderen (S8 E3)

Taggart: Lejemorderen (S8 E3)
00:50

Mord med miss Fisher (S2 E22)

Mord med miss Fisher (S2 E22)
01:45

Bergerac: Den, der ler sidst...

Bergerac: Den, der ler sidst...
02:40

Bonderøven (S2017 E14)

Bonderøven (S2017 E14)
03:10

Kender du typen? (S2012 E7)

Kender du typen? (S2012 E7)
03:40

Hammerslag (S2017 E20)

Hammerslag (S2017 E20)
04:25

Fra yt til nyt

Fra yt til nyt
04:55

Antikduellen (1:12) - Løgstør

Antikduellen (1:12) - Løgstør
TV2 keyboard_arrow_right
12:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
12:30

Regionale nyheder

Regionale nyheder
12:40

Lige i skabet

Lige i skabet
13:25

Krejlerkongen

Krejlerkongen
14:00

Krejlerkongen

Krejlerkongen
14:35

Verdens vildeste hoteller

Verdens vildeste hoteller
15:35

Søde mesterværker

Søde mesterværker
16:05

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
16:30

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
17:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
17:11

Regionale nyheder

Regionale nyheder
17:20

Go' aften Live

Go' aften Live
17:55

Dit efterårsvejr

Dit efterårsvejr
18:00

Nyhederne

Nyhederne
18:20

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:25

Go' aften Live

Go' aften Live
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

Landmand søger kærlighed

Landmand søger kærlighed
20:50

De sjældne danskere

De sjældne danskere
21:30

Nyhederne

Nyhederne
22:00

Regionale nyheder

Regionale nyheder
22:10

Sporten

Sporten
22:25

Natholdet

Natholdet
23:00

Natholdet

Natholdet
23:40

Når alt går galt

Når alt går galt
00:10

Når alt går galt

Når alt går galt
00:40

Korpset - gjort af det rette stof

Korpset - gjort af det rette stof
01:45

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
02:15

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
02:45

Blue Bloods (139)

Blue Bloods (139)
03:30

Liebhaverne

Liebhaverne
04:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
TV3 keyboard_arrow_right
11:45

Vanderpump Rules (S4 E20)

Vanderpump Rules (S4 E20)
12:45

The Kardashians (S10 E14)

The Kardashians (S10 E14)
13:45

The Kardashians (S10 E15)

The Kardashians (S10 E15)
14:50

Real Housewives of Beverly Hills (S3 E16)

Real Housewives of Beverly Hills (S3 E16)
15:55

Real Housewives of Beverly Hills (S3 E17)

Real Housewives of Beverly Hills (S3 E17)
16:55

Luksusfælden (S20 E14)

Luksusfælden (S20 E14)
18:00

Til Middag Hos (S9 E1)

Til Middag Hos (S9 E1)
19:00

Til Middag Hos (S9 E2)

Til Middag Hos (S9 E2)
20:00

Luksusfælden (S23 E4)

Luksusfælden (S23 E4)
21:00

Mit plastikmareridt (S8 E3)

Mit plastikmareridt (S8 E3)
22:00

Speed

Amerikansk actionfilm fra 1994
play_arrow
Speed
00:25

I Love You, Man

Amerikansk komedie fra 2009
I Love You, Man
02:30

Bones (S4 E11)

Bones (S4 E11)
03:25

Bones (S4 E12)

Bones (S4 E12)
04:15

The X-Files (S11 E8)

The X-Files (S11 E8)
Kanal 5 keyboard_arrow_right
11:55

Top Gear (S10 E6)

Top Gear (S10 E6)
13:05

Special Victims Unit (S1 E2)

Special Victims Unit (S1 E2)
14:05

CSI: NY (S2 E20)

CSI: NY (S2 E20)
15:00

CSI: NY (S2 E21)

CSI: NY (S2 E21)
16:00

CSI: Miami (S3 E5)

CSI: Miami (S3 E5)
17:00

CSI: Miami (S3 E6)

CSI: Miami (S3 E6)
18:00

The Wall - Danmark (S1 E6)

The Wall - Danmark (S1 E6)
19:00

The Wall - Danmark (S1 E7)

The Wall - Danmark (S1 E7)
20:00

Fanget på Politiets kamera (S1 E3)

Fanget på Politiets kamera (S1 E3)
21:00

Blodspor (S1 E3)

Blodspor (S1 E3)
22:05

Politijagt (S21 E5)

Politijagt (S21 E5)
23:05

Criminal Minds (S11 E22)

Criminal Minds (S11 E22)
00:05

Criminal Minds (S12 E1)

Criminal Minds (S12 E1)
01:05

Scorpion (S1 E17)

Scorpion (S1 E17)
02:05

Scorpion (S1 E18)

Scorpion (S1 E18)
03:05

Tag pengene og løb (S2 E4)

Tag pengene og løb (S2 E4)
03:50

Tag pengene og løb (S2 E5)

Tag pengene og løb (S2 E5)
04:40

Mom (S3 E3)

Mom (S3 E3)
DR2 keyboard_arrow_right
11:35

En reporter går om bord (S2 E1)

En reporter går om bord (S2 E1)
12:05

I vikingernes fodspor (S6 E2)

I vikingernes fodspor (S6 E2)
12:45

I vikingernes fodspor (S6 E3)

I vikingernes fodspor (S6 E3)
13:25

Dannelsesrejsen (6:6) - Lissabon

Dannelsesrejsen (6:6) - Lissabon
13:55

Dannelsesrejsen (1:6) - Kreta

Dannelsesrejsen (1:6) - Kreta
14:25

Smag på Sichuan med Anthony Bourdain

Smag på Sichuan med Anthony Bourdain
15:05

Smag på Hanoi med Anthony Bourdain

Smag på Hanoi med Anthony Bourdain
15:45

Lady Diana versus dronning Elizabeth II

Lady Diana versus dronning Elizabeth II
16:40

Chanel versus Schiaparelli

Chanel versus Schiaparelli
17:35

USA i 00'erne (S1 E5)

USA i 00'erne (S1 E5)
18:15

USA i 00'erne (S1 E6)

USA i 00'erne (S1 E6)
18:55

Jagten på det gode liv (S1 E1)

Jagten på det gode liv (S1 E1)
19:25

Jagten på det gode liv (S1 E2)

Jagten på det gode liv (S1 E2)
19:55

Mord i gaderne (S2 E3)

Mord i gaderne (S2 E3)
20:55

Dokumania: Filmmogulens hemmelige sexovergreb

Dokumania: Filmmogulens hemmelige sexovergreb
22:30

Deadline

Deadline
23:00

Mænd og selvmord

Mænd og selvmord
23:50

Sexovergreb på bestilling (S1 E2)

Sexovergreb på bestilling (S1 E2)
00:35

Min far er rocker - Oliver

Min far er rocker - Oliver
01:05

Voldtægten af Pakistans drenge

Voldtægten af Pakistans drenge
01:55

Deadline Nat

Deadline Nat
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
11:30

Glee (24)

Glee (24)
12:20

Desperate Housewives (135)

Desperate Housewives (135)
13:10

Desperate Housewives (136)

Desperate Housewives (136)
14:00

Desperate Housewives (137)

Desperate Housewives (137)
14:50

Desperate Housewives (138)

Desperate Housewives (138)
15:40

Ugly Betty (64)

Ugly Betty (64)
16:30

Ugly Betty (65)

Ugly Betty (65)
17:20

Baywatch (108)

Baywatch (108)
18:10

Baywatch (109)

Baywatch (109)
18:50

Venner (66)

Venner (66)
19:20

Venner (67)

Venner (67)
19:50

Stormester

Stormester
20:55

Alle for to

Dansk komedie fra 2013
play_arrow
Alle for to
22:30

Minkavlerne (2)

Minkavlerne (2)
23:05

Minkavlerne (3)

Minkavlerne (3)
23:35

Klovn (2)

Klovn (2)
00:05

Klovn (35)

Klovn (35)
00:40

Klovn (36)

Klovn (36)
01:10

Uden filter - om at være jomfru, bumser og halloween

Uden filter - om at være jomfru, bumser og halloween
01:40

Uden filter - om vaginaer, sms'er og at undskylde

Uden filter - om vaginaer, sms'er og at undskylde
02:05

Lost (10)

Lost (10)
02:55

2 Broke Girls (110)

2 Broke Girls (110)
03:25

2 Broke Girls (111)

2 Broke Girls (111)
03:50

Flyveturen vi aldrig glemmer

Flyveturen vi aldrig glemmer
04:45

Mareridt i luften

Mareridt i luften
TV3+ keyboard_arrow_right
11:10

Bones (S7 E4)

Bones (S7 E4)
12:05

Bones (S7 E5)

Bones (S7 E5)
13:05

Hawaii Five-0 (S5 E18)

Hawaii Five-0 (S5 E18)
14:00

Hawaii Five-0 (S5 E19)

Hawaii Five-0 (S5 E19)
15:00

NCIS: Los Angeles (S7 E16)

NCIS: Los Angeles (S7 E16)
16:00

NCIS: Los Angeles (S7 E17)

NCIS: Los Angeles (S7 E17)
17:00

NCIS (S12 E1)

NCIS (S12 E1)
18:00

NCIS (S12 E2)

NCIS (S12 E2)
19:00

Cops (S29 E1)

Cops (S29 E1)
19:30

Dortmund-FC Barcelona

Dortmund-FC Barcelona
21:00

Dortmund-FC Barcelona

Dortmund-FC Barcelona
23:00

Champions League Goal Show

Champions League Goal Show
00:00

The Expendables

Amerikansk actionfilm fra 2010
play_arrow
The Expendables
02:00

Prison Break: Sequel (S1 E5)

Prison Break: Sequel (S1 E5)
03:00

Prison Break: Sequel (S1 E6)

Prison Break: Sequel (S1 E6)
03:55

The Strain (S2 E12)

The Strain (S2 E12)
04:40

Cops (S29 E1)

Cops (S29 E1)
6'eren keyboard_arrow_right
12:00

MythBusters (S10 E8)

MythBusters (S10 E8)
13:00

MythBusters (S10 E9)

MythBusters (S10 E9)
14:00

Deadliest Catch (S6 E13)

Deadliest Catch (S6 E13)
15:00

Gold Rush (S5 E2)

Gold Rush (S5 E2)
16:05

Gold Rush (S5 E3)

Gold Rush (S5 E3)
17:10

A1: Highway Patrol (S3 E6)

A1: Highway Patrol (S3 E6)
18:15

Pawn Stars (S12 E3)

Pawn Stars (S12 E3)
18:45

Pawn Stars (S12 E5)

Pawn Stars (S12 E5)
19:15

Pawn Stars (S12 E6)

Pawn Stars (S12 E6)
19:45

Salvage Hunters (S10 E14)

Salvage Hunters (S10 E14)
20:50

Top Gear (S10 E6)

Top Gear (S10 E6)
22:00

5. Gear (S2 E3)

5. Gear (S2 E3)
23:05

Fast N' Loud (S5 E7)

Fast N' Loud (S5 E7)
00:05

Fast N' Loud (S5 E8)

Fast N' Loud (S5 E8)
01:05

Wheeler Dealers (S9 E3)

Wheeler Dealers (S9 E3)
02:10

Bitchin' Rides (S4 E6)

Bitchin' Rides (S4 E6)
03:10

Alaska: The Last Frontier (S3 E5)

Alaska: The Last Frontier (S3 E5)
04:00

Bering Sea Gold (S3 E9)

Bering Sea Gold (S3 E9)
04:50

Bering Sea Gold (S3 E10)

Bering Sea Gold (S3 E10)
DR3 keyboard_arrow_right
12:55

The Graham Norton Show

The Graham Norton Show
13:45

Taler du kropssprog? (S1 E8)

Taler du kropssprog? (S1 E8)
14:05

Kæft, trit og uniform (1:4)

Kæft, trit og uniform (1:4)
14:35

Usynligt syg (2:4) - Et sygt benspænd

Usynligt syg (2:4) - Et sygt benspænd
14:55

Ultimate Rush V (S5 E2)

Ultimate Rush V (S5 E2)
15:20

Fremtidens musik

Fremtidens musik
16:15

Fremtidens sex

Fremtidens sex
17:10

Vild videnskab: Vandkatastrofen

Vild videnskab: Vandkatastrofen
17:55

Alene i vildmarken USA IV (S4 E1)

Alene i vildmarken USA IV (S4 E1)
18:40

Jeg er Christopher (S1 E1)

Jeg er Christopher (S1 E1)
19:10

Family Guy

Family Guy
19:35

Family Guy

Family Guy
20:00

Gift ved første blik VI (S6 E4)

Gift ved første blik VI (S6 E4)
21:00

Parforhold i sexterapi (S1 E1)

Parforhold i sexterapi (S1 E1)
21:50

Welcome to the Punch

Britisk actionthriller fra 2013
play_arrow
Welcome to the Punch
23:25

Hvem sælger falske varer?

Hvem sælger falske varer?
23:55

Din forunderlige hjerne: Hvordan træffer du beslutninger?

Din forunderlige hjerne: Hvordan træffer du beslutninger?
00:45

American High School (S1 E1)

American High School (S1 E1)
01:30

Hjemmebane II (S2 E4)

Hjemmebane II (S2 E4)
02:25

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
03:25

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
04:25

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
11:05

Hospitalet i Holby (3)

Hospitalet i Holby (3)
12:10

Hospitalet i Holby (4)

Hospitalet i Holby (4)
13:15

Bjerglægen (69)

Bjerglægen (69)
14:05

Bjerglægen (70)

Bjerglægen (70)
14:55

Kommissær Rex (81)

Kommissær Rex (81)
15:50

Kommissær Rex (82)

Kommissær Rex (82)
16:45

Blue Bloods (17)

Blue Bloods (17)
17:35

Fornyet mistanke (82)

Fornyet mistanke (82)
18:35

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
19:20

Lige i skabet

Lige i skabet
20:00

Fint skal det være (2)

Fint skal det være (2)
20:40

Kriminalkommissær Barnaby (4)

Kriminalkommissær Barnaby (4)
22:25

Ud at køre med de 100-årige

Ud at køre med de 100-årige
23:20

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
00:05

Lige i skabet

Lige i skabet
00:50

Jarls Quizshow

Jarls Quizshow
01:35

Blue Bloods (16)

Blue Bloods (16)
02:25

Murdoch Mysterierne (125)

Murdoch Mysterierne (125)
03:15

Det Gode Liv - om pension

Det Gode Liv - om pension
03:50

Syv sure mænd

Syv sure mænd
04:15

Godnat

Godnat
TV3 Puls keyboard_arrow_right
11:25

Ekstreme samlere (S3 E19)

Ekstreme samlere (S3 E19)
12:25

Det lille hus på prærien (S5 E14)

Det lille hus på prærien (S5 E14)
13:55

Det lille hus på prærien (S5 E15)

Det lille hus på prærien (S5 E15)
15:00

Dr. Phil (S17 E25)

Dr. Phil (S17 E25)
16:00

Dr. Phil (S17 E26)

Dr. Phil (S17 E26)
17:00

Redningskvinder (S4 E2)

Redningskvinder (S4 E2)
18:00

Ekstrem hjemmeservice (S8 E14)

Ekstrem hjemmeservice (S8 E14)
19:00

Ekstrem hjemmeservice (S8 E15)

Ekstrem hjemmeservice (S8 E15)
20:00

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S5 E9)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S5 E9)
21:00

Redningskvinder (S4 E4)

Redningskvinder (S4 E4)
22:00

Inception

Britisk/Amerikansk action fra 2010
play_arrow
Inception
01:10

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S5 E9)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S5 E9)
02:10

Depotjægerne (S2 E19)

Depotjægerne (S2 E19)
02:40

Depotjægerne (S2 E20)

Depotjægerne (S2 E20)
03:05

Grand Designs (S11 E9)

Grand Designs (S11 E9)
04:00

Grand Designs (S11 E10)

Grand Designs (S11 E10)
04:50

Complications (S1 E2)

Complications (S1 E2)
Kanal 4 keyboard_arrow_right
11:15

House Hunters (S116 E8)

House Hunters (S116 E8)
11:45

Caribbean Life (S15 E4)

Caribbean Life (S15 E4)
12:15

Caribbean Life (S15 E5)

Caribbean Life (S15 E5)
12:45

Caribbean Life (S15 E6)

Caribbean Life (S15 E6)
13:20

Caribbean Life (S15 E7)

Caribbean Life (S15 E7)
13:50

Caribbean Life (S15 E8)

Caribbean Life (S15 E8)
14:20

Caribbean Life (S15 E9)

Caribbean Life (S15 E9)
14:50

90 Day Fiancé (S4 E12)

90 Day Fiancé (S4 E12)
15:50

Say Yes to the Dress (S15 E2)

Say Yes to the Dress (S15 E2)
16:55

De unge mødre (S5 E3)

De unge mødre (S5 E3)
17:25

De unge mødre (S5 E4)

De unge mødre (S5 E4)
18:00

Greys hvide verden (S3 E5)

Greys hvide verden (S3 E5)
18:55

Greys hvide verden (S3 E6)

Greys hvide verden (S3 E6)
20:00

De unge mødre (S28 E8)

De unge mødre (S28 E8)
20:30

De unge mødre (S28 E9)

De unge mødre (S28 E9)
21:00

Beauty Bosserne (S2 E3)

Beauty Bosserne (S2 E3)
22:00

Ex on the Beach 3 (S3 E9)

Ex on the Beach 3 (S3 E9)
23:05

Blodets bånd (S5 E7)

Blodets bånd (S5 E7)
00:05

Det perfekte mord (S4 E1)

Det perfekte mord (S4 E1)
01:05

En blodig affære (S3 E13)

En blodig affære (S3 E13)
02:10

Ex on the Beach 3 (S3 E9)

Ex on the Beach 3 (S3 E9)
03:10

Caribbean Life (S15 E4)

Caribbean Life (S15 E4)
03:35

Caribbean Life (S15 E5)

Caribbean Life (S15 E5)
04:00

Caribbean Life (S15 E6)

Caribbean Life (S15 E6)
04:25

Caribbean Life (S15 E7)

Caribbean Life (S15 E7)
04:50

Caribbean Life (S15 E8)

Caribbean Life (S15 E8)
DRK keyboard_arrow_right
11:50

Guldkorn - Danmark i961

Guldkorn - Danmark i961
12:05

24 timer vi aldrig glemmer: Årtusindeskiftet

24 timer vi aldrig glemmer: Årtusindeskiftet
12:55

24 timer vi aldrig glemmer: Da terroren ramte Danmark i 1985

24 timer vi aldrig glemmer: Da terroren ramte Danmark i 1985
13:45

Mellem to krige (S1 E2)

Mellem to krige (S1 E2)
14:40

Mellem to krige (S1 E3)

Mellem to krige (S1 E3)
15:30

Rick Steins vej til Mexico (1:7)

Rick Steins vej til Mexico (1:7)
16:30

Rick Steins vej til Mexico (2:7)

Rick Steins vej til Mexico (2:7)
17:30

Huset på Christianshavn (83)

Huset på Christianshavn (83)
18:05

Huset på Christianshavn (84)

Huset på Christianshavn (84)
18:50

Kvinder, sko og sex

Kvinder, sko og sex
19:20

Kvinder, sko og sport (3:6)

Kvinder, sko og sport (3:6)
19:50

Dagens Sang: Evigheden

Dagens Sang: Evigheden
20:00

Jagten på de forsvundne eventyr (S1 E1)

Jagten på de forsvundne eventyr (S1 E1)
21:00

Bøger, der gør en forskel - Karin Michaëlis

Bøger, der gør en forskel - Karin Michaëlis
21:30

Verdens Lykkeligste Land? - Tillid

Verdens Lykkeligste Land? - Tillid
22:00

Superhjerner - med Peter Lund Madsen (1:3) Søvnløshed

Superhjerner - med Peter Lund Madsen (1:3) Søvnløshed
22:30

Natbio: Frantz

Natbio: Frantz
00:15

Himlen over Havana

Himlen over Havana
01:50

Red Barnet - de europæiske børns redning

Red Barnet - de europæiske børns redning
02:50

Her er dit liv - Anne Marie Wessel Schlüter

Her er dit liv - Anne Marie Wessel Schlüter
03:50

Her er dit liv - Peter A. G.

Her er dit liv - Peter A. G.
04:50

Dagens Sang: Evigheden

Dagens Sang: Evigheden
TV2 FRI keyboard_arrow_right
11:40

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
12:30

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
13:20

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
14:05

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
15:15

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
16:20

Location, Location, Location

Location, Location, Location
17:10

Location, Location, Location

Location, Location, Location
18:05

Krejlerkongen

Krejlerkongen
18:40

Krejlerkongen

Krejlerkongen
19:15

Fantastiske fund

Fantastiske fund
20:00

Fantastiske fund

Fantastiske fund
20:40

Landmand søger kærlighed - ekstra

Landmand søger kærlighed - ekstra
21:20

Mænd, mad & kærlighed

Mænd, mad & kærlighed
21:50

Krejlerkongen

Krejlerkongen
22:25

Krejlerkongen

Krejlerkongen
23:05

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
23:55

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
00:45

Luksus til låns

Luksus til låns
01:40

Luksus til låns

Luksus til låns
02:35

Superdyrlægen

Superdyrlægen
03:25

Superdyrlægen

Superdyrlægen
04:20

Drømmehuse ved havet

Drømmehuse ved havet
TV3 Max keyboard_arrow_right
11:15

Counting Cars (S5 E27)

Counting Cars (S5 E27)
11:40

Skrotjægerne (S6 E29)

Skrotjægerne (S6 E29)
12:30

Life in Pieces (S1 E9)

Life in Pieces (S1 E9)
12:55

Life in Pieces (S1 E10)

Life in Pieces (S1 E10)
13:20

Kevin Can Wait (S2 E2)

Kevin Can Wait (S2 E2)
13:50

Kevin Can Wait (S2 E3)

Kevin Can Wait (S2 E3)
14:15

Simpsons (S4 E7)

Simpsons (S4 E7)
14:40

Simpsons (S4 E8)

Simpsons (S4 E8)
15:10

Skrotjægerne (S6 E30)

Skrotjægerne (S6 E30)
16:05

Politipatruljen (S4 E10)

Politipatruljen (S4 E10)
16:30

Politipatruljen (S4 E11)

Politipatruljen (S4 E11)
16:55

Politipatruljen (S4 E12)

Politipatruljen (S4 E12)
17:25

Politipatruljen (S4 E13)

Politipatruljen (S4 E13)
17:50

Simpsons (S30 E9)

Simpsons (S30 E9)
18:20

Simpsons (S30 E10)

Simpsons (S30 E10)
18:50

Inter-Slavia Prag

Inter-Slavia Prag
20:55

Chelsea-Valencia

Chelsea-Valencia
23:00

Simpsons (S30 E11)

Simpsons (S30 E11)
23:30

Simpsons (S30 E12)

Simpsons (S30 E12)
23:55

Counting Cars (S5 E28)

Counting Cars (S5 E28)
00:25

Counting Cars (S5 E29)

Counting Cars (S5 E29)
00:50

Counting Cars (S5 E30)

Counting Cars (S5 E30)
01:15

The Late Late Show with James Corden (135)

The Late Late Show with James Corden (135)
02:00

Dortmund-FC Barcelona

Dortmund-FC Barcelona
04:00

Napoli-Liverpool

Napoli-Liverpool
Discovery Channel keyboard_arrow_right
12:00

Alaska: The Last Frontier (S5 E4)

Alaska: The Last Frontier (S5 E4)
13:00

Alaska: The Last Frontier (S5 E5)

Alaska: The Last Frontier (S5 E5)
14:00

Alaskan Bush People (S4 E3)

Alaskan Bush People (S4 E3)
15:00

How It's Made (S24 E23)

How It's Made (S24 E23)
15:30

How It's Made (S24 E24)

How It's Made (S24 E24)
16:00

Jeremy Wade's Dark Waters (S1 E5)

Jeremy Wade's Dark Waters (S1 E5)
17:00

Salvage Hunters (S13 E4)

Salvage Hunters (S13 E4)
18:00

Wheeler Dealers (S14 E10)

Wheeler Dealers (S14 E10)
19:00

Wheeler Dealers (S14 E11)

Wheeler Dealers (S14 E11)
20:00

Deadliest Catch (S15 E15)

Deadliest Catch (S15 E15)
21:00

Deadliest Catch (S15 E16)

Deadliest Catch (S15 E16)
22:00

Undercover Billionaire (S1 E5)

Undercover Billionaire (S1 E5)
23:00

Alaskan Bush People (S4 E4)

Alaskan Bush People (S4 E4)
00:00

Naked and Afraid (S4 E3)

Naked and Afraid (S4 E3)
01:00

Deadliest Catch (S15 E16)

Deadliest Catch (S15 E16)
02:00

Undercover Billionaire (S1 E5)

Undercover Billionaire (S1 E5)
03:00

Dual Survival (S3 E3)

Dual Survival (S3 E3)
03:55

Deadliest Catch (S13 E12)

Deadliest Catch (S13 E12)
04:45

Fast N' Loud (S2 E6)

Fast N' Loud (S2 E6)
DR Ultra keyboard_arrow_right
11:05

Ultras sorte kageshow III (S3 E2)

Ultras sorte kageshow III (S3 E2)
11:35

Voksenfælden II (S2 E5)

Voksenfælden II (S2 E5)
11:55

Hjalte vs Tjelle - Havfruetriatlon (S1 E6)

Hjalte vs Tjelle - Havfruetriatlon (S1 E6)
12:05

Designtalenterne - Outfit of the Day IV - Finale

Designtalenterne - Outfit of the Day IV - Finale
12:20

KreaKampen (S2 E3)

KreaKampen (S2 E3)
12:50

Ultras Dance Crew (3) - Audition udvælgelsen

Ultras Dance Crew (3) - Audition udvælgelsen
13:05

Braceface (S2 E27)

Braceface (S2 E27)
13:30

BaseBoys - Svigter sin bedste ven (S1 E14)

BaseBoys - Svigter sin bedste ven (S1 E14)
13:45

Klassen - Christians første kys (205)

Klassen - Christians første kys (205)
13:50

Klassen - Stikker! (206)

Klassen - Stikker! (206)
14:05

Sofie Linde Show II (2) - Mette Lindberg

Sofie Linde Show II (2) - Mette Lindberg
14:30

Pendlerkids III (S3 E8)

Pendlerkids III (S3 E8)
14:45

Pendlerkids III (S3 E9)

Pendlerkids III (S3 E9)
15:05

Livredderne - Sidste chance (S1 E2)

Livredderne - Sidste chance (S1 E2)
15:25

Adventure Time - Nedkøling

Adventure Time - Nedkøling
15:50

Adventure Time - Pyjamaskrigen

Adventure Time - Pyjamaskrigen
16:10

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
16:25

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
16:35

Scooby Doo (S1 E3)

Scooby Doo (S1 E3)
16:55

Vi' bare bjørne III (S3 E12)

Vi' bare bjørne III (S3 E12)
17:05

Limbo II (S2 E1)

Limbo II (S2 E1)
17:20

Familien Thunderman (S1 E12)

Familien Thunderman (S1 E12)
17:45

De nye Fortnite-stjerner - For pinligt, hvis vi ryger først ud (S1 E3)

De nye Fortnite-stjerner - For pinligt, hvis vi ryger først ud (S1 E3)
17:50

Klassen - For barnlig til BFF (354)

Klassen - For barnlig til BFF (354)
18:00

ULTRA NYT: Hedder det politimand eller politibetjent?! | David ELSKER modeltraktorer!

ULTRA NYT: Hedder det politimand eller politibetjent?! | David ELSKER modeltraktorer!
18:10

Jonas vil slås | Skyldig (S1 E15)

Jonas vil slås | Skyldig (S1 E15)
18:20

Kun én ven tilbage | Skyldig (S1 E16)

Kun én ven tilbage | Skyldig (S1 E16)
18:35

Backstage I (S1 E2)

Backstage I (S1 E2)
18:50

BaseBoys - Kæmper mod GoldGirls (S2 E8)

BaseBoys - Kæmper mod GoldGirls (S2 E8)
19:05

The Next Step (S5 E10)

The Next Step (S5 E10)
19:25

Braceface (S1 E7)

Braceface (S1 E7)
19:50

Isas Stepz (S3 E35)

Isas Stepz (S3 E35)
20:05

Isas Stepz (S3 E36)

Isas Stepz (S3 E36)
20:20

101 ting jeg ville ønske, jeg havde vidst, da jeg var teenager (S1 E1)

101 ting jeg ville ønske, jeg havde vidst, da jeg var teenager (S1 E1)
20:40

101 ting jeg ville ønske, jeg havde vidst, da jeg var teenager (S1 E2)

101 ting jeg ville ønske, jeg havde vidst, da jeg var teenager (S1 E2)
21:00

Benjamin (S1 E5)

Benjamin (S1 E5)
21:15

Benjamin (S1 E6)

Benjamin (S1 E6)
21:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
03:25

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
12:15

Tennis: WTA - Osaka

Tennis: WTA - Osaka
14:15

Tennis: WTA - Osaka

Tennis: WTA - Osaka
16:20

HåndboldMatchen: SønderjyskE-KIF Kolding (m)

HåndboldMatchen: SønderjyskE-KIF Kolding (m)
17:05

HåndboldMatchen: SønderjyskE-KIF Kolding (m)

HåndboldMatchen: SønderjyskE-KIF Kolding (m)
17:55

Sportsnyhederne

Sportsnyhederne
18:00

HåndboldMatchen: Studiet

HåndboldMatchen: Studiet
18:20

HåndboldMatchen: Nykøbing F.-København (k), Santander Cup, direkte

HåndboldMatchen: Nykøbing F.-København (k), Santander Cup, direkte
19:10

Sportsnyhederne

Sportsnyhederne
19:15

HåndboldMatchen: Nykøbing F.-København (k), Santander Cup, direkte

HåndboldMatchen: Nykøbing F.-København (k), Santander Cup, direkte
20:05

HåndboldMatchen: Studiet

HåndboldMatchen: Studiet
20:20

HåndboldMatchen: Odense-Viborg (k), Santander Cup, direkte

HåndboldMatchen: Odense-Viborg (k), Santander Cup, direkte
21:10

Sportsnyhederne

Sportsnyhederne
21:15

HåndboldMatchen: Odense-Viborg (k), Santander Cup, direkte

HåndboldMatchen: Odense-Viborg (k), Santander Cup, direkte
22:05

HåndboldMatchen: Studiet

HåndboldMatchen: Studiet
22:30

HåndboldMatchen: Nykøbing F.-København (k), Santander Cup

HåndboldMatchen: Nykøbing F.-København (k), Santander Cup
23:15

HåndboldMatchen: Nykøbing F.-København (k), Santander Cup

HåndboldMatchen: Nykøbing F.-København (k), Santander Cup
00:00

HåndboldMatchen: Odense-Viborg (k), Santander Cup

HåndboldMatchen: Odense-Viborg (k), Santander Cup
00:50

HåndboldMatchen: Odense-Viborg (k), Santander Cup

HåndboldMatchen: Odense-Viborg (k), Santander Cup
01:35

Tennis: WTA - Osaka

Tennis: WTA - Osaka
04:00

Badminton: China Open, direkte

Badminton: China Open, direkte
TV3 Sport keyboard_arrow_right
12:00

Champions League Finals Highlights Archive Show (S18 E1)

Champions League Finals Highlights Archive Show (S18 E1)
12:30

Champions League Finals Highlights Archive Show (S18 E2)

Champions League Finals Highlights Archive Show (S18 E2)
13:00

Champions League Finals Highlights Archive Show (S18 E3)

Champions League Finals Highlights Archive Show (S18 E3)
13:30

Champions League Finals Highlights Archive Show (S18 E4)

Champions League Finals Highlights Archive Show (S18 E4)
13:55

Napoli-Liverpool

Napoli-Liverpool
15:55

Dortmund-FC Barcelona

Dortmund-FC Barcelona
18:00

Champions League Weekly (S19 E3)

Champions League Weekly (S19 E3)
18:30

Lyon-Zenit

Lyon-Zenit
18:50

Lyon-Zenit

Lyon-Zenit
20:55

Napoli-Liverpool

Napoli-Liverpool
23:00

Dortmund-FC Barcelona

Dortmund-FC Barcelona
01:00

Napoli-Liverpool

Napoli-Liverpool
Canal 9 keyboard_arrow_right
11:50

Tanked (S7 E13)

Tanked (S7 E13)
12:50

Tanked (S7 E14)

Tanked (S7 E14)
13:55

The Treehouse Guys (S1 E5)

The Treehouse Guys (S1 E5)
14:50

The Treehouse Guys (S1 E6)

The Treehouse Guys (S1 E6)
15:50

How Do They Do it? (S8 E14)

How Do They Do it? (S8 E14)
16:20

How Do They Do it? (S8 E15)

How Do They Do it? (S8 E15)
16:50

How Do They Do it? (S8 E16)

How Do They Do it? (S8 E16)
17:25

How Do They Do it? (S8 E17)

How Do They Do it? (S8 E17)
17:55

Desperate Landscapes (S10 E9)

Desperate Landscapes (S10 E9)
18:25

Desperate Landscapes (S10 E10)

Desperate Landscapes (S10 E10)
19:00

Desperate Landscapes (S10 E11)

Desperate Landscapes (S10 E11)
19:30

Desperate Landscapes (S10 E12)

Desperate Landscapes (S10 E12)
20:00

Man Fire Food (S7 E12)

Man Fire Food (S7 E12)
20:30

Man Fire Food (S7 E13)

Man Fire Food (S7 E13)
21:00

Special Victims Unit (S12 E5)

Special Victims Unit (S12 E5)
22:00

Special Victims Unit (S12 E6)

Special Victims Unit (S12 E6)
23:00

M*A*S*H (S9 E13)

M*A*S*H (S9 E13)
23:35

M*A*S*H (S9 E14)

M*A*S*H (S9 E14)
00:10

M*A*S*H (S9 E15)

M*A*S*H (S9 E15)
00:45

M*A*S*H (S9 E16)

M*A*S*H (S9 E16)
01:20

Man Fire Food (S7 E12)

Man Fire Food (S7 E12)
01:45

Man Fire Food (S7 E13)

Man Fire Food (S7 E13)
02:15

How Do They Do it? (S8 E14)

How Do They Do it? (S8 E14)
02:50

How Do They Do it? (S8 E15)

How Do They Do it? (S8 E15)
03:20

How Do They Do it? (S8 E16)

How Do They Do it? (S8 E16)
03:50

How Do They Do it? (S8 E17)

How Do They Do it? (S8 E17)
04:15

Desperate Landscapes (S10 E9)

Desperate Landscapes (S10 E9)
04:40

Desperate Landscapes (S10 E10)

Desperate Landscapes (S10 E10)
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
11:30

Kaj og Andrea i Melodi Grand Prix

Kaj og Andrea i Melodi Grand Prix
12:00

Bamses Billedbog

Bamses Billedbog
12:30

Ramasjang Rally

Ramasjang Rally
12:55

Rosa fra Rouladegade (S1 E9)

Rosa fra Rouladegade (S1 E9)
13:25

På tur med far - Papabilen får vinger

På tur med far - Papabilen får vinger
13:50

Min oldefars historier - Sæbekassebilen

Min oldefars historier - Sæbekassebilen
14:05

Sikker & Søn IV (S4 E7)

Sikker & Søn IV (S4 E7)
14:15

Onkel Rejes Sørøvershow (S1 E1)

Onkel Rejes Sørøvershow (S1 E1)
14:35

Sprinter Galore (S1 E9)

Sprinter Galore (S1 E9)
14:50

Hemmelige dyr: Det halve agern (S1 E10)

Hemmelige dyr: Det halve agern (S1 E10)
15:05

Ernest & Celestine (S1 E22)

Ernest & Celestine (S1 E22)
15:20

Simon

Simon
15:25

Gurli Gris VII (S7 E51)

Gurli Gris VII (S7 E51)
15:30

Kika og Bob (18)

Kika og Bob (18)
15:45

Gry og Regnbueriget

Gry og Regnbueriget
16:05

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven
16:20

Tib & Tumtum

Tib & Tumtum
16:30

Apollos røverhistorier

Apollos røverhistorier
16:45

Pyjamasheltene II (S2 E28)

Pyjamasheltene II (S2 E28)
16:55

TV AVISEN for dyr - På sporet af svindlerkaninen (S1 E5)

TV AVISEN for dyr - På sporet af svindlerkaninen (S1 E5)
17:10

Hemmelige dyr: De smadrede muslinger

Hemmelige dyr: De smadrede muslinger
17:25

Min nye søster (S1 E5)

Min nye søster (S1 E5)
17:30

Motor Mille og Børnebanden (S1 E4)

Motor Mille og Børnebanden (S1 E4)
17:55

Tre venner (S1 E4)

Tre venner (S1 E4)
18:05

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven
18:15

Lille Roy (S1 E37)

Lille Roy (S1 E37)
18:30

Pax' jordiske eventyr II (S2 E3)

Pax' jordiske eventyr II (S2 E3)
18:45

Pax' jordiske eventyr II (S2 E4)

Pax' jordiske eventyr II (S2 E4)
19:00

Wild Kratts

Wild Kratts
19:20

Didrik Drage (S1 E14)

Didrik Drage (S1 E14)
19:35

Junglebogen (S1 E18)

Junglebogen (S1 E18)
19:45

Yakari III (S3 E6)

Yakari III (S3 E6)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
04:45

Ramasjang sover - lidt endnu

Ramasjang sover - lidt endnu
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
12:00

Watts

Watts
12:35

Home of the Olympics

Home of the Olympics
13:10

Billard: Snooker - Shanghai Masters

Billard: Snooker - Shanghai Masters
15:10

Cykling: Vuelta a España - Højdepunkter

Cykling: Vuelta a España - Højdepunkter
16:15

EM-kvalifikation: Højdepunkter fra Matchweek

EM-kvalifikation: Højdepunkter fra Matchweek
17:10

Motorsport: Porsche Super Cup

Motorsport: Porsche Super Cup
18:05

Cykling: Madrid Challenge by La Vuelta (k)

Cykling: Madrid Challenge by La Vuelta (k)
20:05

PGA Tour: Højdepunkter

PGA Tour: Højdepunkter
21:05

Motocross: VM

Motocross: VM
22:05

Motocross: VM

Motocross: VM
23:05

Motocross: VM

Motocross: VM
00:05

Motocross: VM

Motocross: VM
01:05

Billard: Snooker - Shanghai Masters

Billard: Snooker - Shanghai Masters
02:55

Kano: World Cup

Kano: World Cup
03:45

Cykling: Vuelta a España

Cykling: Vuelta a España
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
11:30

Home of the Olympics

Home of the Olympics
12:00

Standardvogne: VM-afdeling

Standardvogne: VM-afdeling
13:00

Standardvogne: VM-afdeling

Standardvogne: VM-afdeling
14:00

Standardvogne: VM-afdeling

Standardvogne: VM-afdeling
15:52

Watts

Watts
16:00

Cykling: Giro d'Italia - Højdepunkter

Cykling: Giro d'Italia - Højdepunkter
17:55

World Urban Games: Top 5

World Urban Games: Top 5
18:00

Ridebanespringning: EM

Ridebanespringning: EM
18:25

EM-kvalifikation: Højdepunkter fra Matchweek

EM-kvalifikation: Højdepunkter fra Matchweek
18:41

Watts

Watts
19:30

Ridebanespringning: Horse Excellence

Ridebanespringning: Horse Excellence
20:00

Volleyball: Time Out

Volleyball: Time Out
20:15

Cykling: G.P. Montreal

Cykling: G.P. Montreal
21:05

Watts

Watts
21:15

Standardvogne: VM-afdeling

Standardvogne: VM-afdeling
21:40

Motorsport: Test Drive

Motorsport: Test Drive
22:00

Cykling: Vuelta a España - Højdepunkter

Cykling: Vuelta a España - Højdepunkter
22:55

The Minute

The Minute
23:00

Watts

Watts
23:05

Cykling: G.P. Montreal

Cykling: G.P. Montreal
00:00

Tennis: US Open

Tennis: US Open
02:00

Cykling: Vuelta a España - Højdepunkter

Cykling: Vuelta a España - Højdepunkter
03:00

Bordtennis: EM

Bordtennis: EM
04:00

Bordtennis: EM (k)

Bordtennis: EM (k)
TLC keyboard_arrow_right
11:30

Long Island Medium (S6 E25)

Long Island Medium (S6 E25)
12:00

Little People, Big World (S10 E4)

Little People, Big World (S10 E4)
13:00

Sister Wives (S5 E15)

Sister Wives (S5 E15)
14:00

Sister Wives (S5 E16)

Sister Wives (S5 E16)
15:00

Curvy Brides' Boutique (S2 E30)

Curvy Brides' Boutique (S2 E30)
15:30

Bride By Design (S1 E1)

Bride By Design (S1 E1)
16:00

90 Days to Wed (S5 E13)

90 Days to Wed (S5 E13)
17:00

90 Days to Wed (S5 E14)

90 Days to Wed (S5 E14)
18:00

Cake Boss (S7 E2)

Cake Boss (S7 E2)
18:30

Cake Boss (S7 E3)

Cake Boss (S7 E3)
19:00

Say Yes to the Dress (S12 E9)

Say Yes to the Dress (S12 E9)
19:30

Say Yes to the Dress (S12 E10)

Say Yes to the Dress (S12 E10)
20:00

90 Day Fiance: Happily Ever After? (S4 E9)

90 Day Fiance: Happily Ever After? (S4 E9)
22:00

Little People, Big World (S14 E5)

Little People, Big World (S14 E5)
23:00

Sex Sent Me to the ER (S1 E5)

Sex Sent Me to the ER (S1 E5)
00:00

Scorned: Crimes of Passion (S2 E18)

Scorned: Crimes of Passion (S2 E18)
01:00

90 Day Fiance: Happily Ever After? (S4 E8)

90 Day Fiance: Happily Ever After? (S4 E8)
03:00

Little People, Big World (S14 E4)

Little People, Big World (S14 E4)
03:55

My Cat From Hell (S4 E16)

My Cat From Hell (S4 E16)
04:45

MasterChef Australia (S8 E12)

MasterChef Australia (S8 E12)
Animal Planet keyboard_arrow_right
11:50

Tiger Shark Beach

Tiger Shark Beach
12:45

The Vet Life (S2 E6)

The Vet Life (S2 E6)
13:40

The Aquarium (S1 E9)

The Aquarium (S1 E9)
14:35

Biggest and Baddest (S1 E1)

Biggest and Baddest (S1 E1)
15:30

Flying Wild Alaska (S2 E13)

Flying Wild Alaska (S2 E13)
16:25

Animal Cops Houston (S14 E3)

Animal Cops Houston (S14 E3)
17:20

Red Ape: Saving The Orangutan

Red Ape: Saving The Orangutan
18:15

Dodo Heroes (S2 E5)

Dodo Heroes (S2 E5)
19:10

The Zoo: San Diego (S1 E6)

The Zoo: San Diego (S1 E6)
20:05

Wildest Indochina (S1 E3)

Wildest Indochina (S1 E3)
21:00

Swimming With Monsters: Steve Backshall (S1 E1)

Swimming With Monsters: Steve Backshall (S1 E1)
21:55

Pit Bulls & Parolees (S6 E10)

Pit Bulls & Parolees (S6 E10)
22:50

Dodo Heroes (S2 E5)

Dodo Heroes (S2 E5)
23:45

The Zoo: San Diego (S1 E6)

The Zoo: San Diego (S1 E6)
00:40

Swimming With Monsters: Steve Backshall (S1 E1)

Swimming With Monsters: Steve Backshall (S1 E1)
01:35

Red Ape: Saving The Orangutan

Red Ape: Saving The Orangutan
02:25

Dodo Heroes (S2 E5)

Dodo Heroes (S2 E5)
03:15

The Zoo: San Diego (S1 E6)

The Zoo: San Diego (S1 E6)
04:02

Wildest Indochina (S1 E3)

Wildest Indochina (S1 E3)
04:49

Pit Bulls & Parolees (S6 E10)

Pit Bulls & Parolees (S6 E10)
National Geographic keyboard_arrow_right
12:00

Undersøgelse af flystyrt (S17 E10)

Undersøgelse af flystyrt (S17 E10)
13:00

Undersøgelse af flystyrt (S18 E1)

Undersøgelse af flystyrt (S18 E1)
14:00

Den utrolige Dr. Pol (S6 E2)

Den utrolige Dr. Pol (S6 E2)
15:00

Grænsen er nået (S5 E12)

Grænsen er nået (S5 E12)
16:00

Sekunder fra katastrofen (S5 E6)

Sekunder fra katastrofen (S5 E6)
17:00

Amerikas Farligste Fængsler (S1 E2)

Amerikas Farligste Fængsler (S1 E2)
18:00

Amerikas Farligste Fængsler (S1 E3)

Amerikas Farligste Fængsler (S1 E3)
19:00

Amerikas Farligste Fængsler (S1 E4)

Amerikas Farligste Fængsler (S1 E4)
20:00

Teknologiske vidundere (S1 E2)

Teknologiske vidundere (S1 E2)
21:00

Kanaltunnellen bygges

Kanaltunnellen bygges
22:00

Begravede hemmeligheder fra Anden Verdenskrig (S1 E5)

Begravede hemmeligheder fra Anden Verdenskrig (S1 E5)
23:00

Undersøgelse af flystyrt (S17 E2)

Undersøgelse af flystyrt (S17 E2)
00:00

Dum, Dummere, Derfor! (S4 E1)

Dum, Dummere, Derfor! (S4 E1)
00:30

Dum, Dummere, Derfor! (S4 E11)

Dum, Dummere, Derfor! (S4 E11)
01:00

Fanget i Udlandet (S12 E2)

Fanget i Udlandet (S12 E2)
02:00

Nazi Megakonstruktioner: USA's krig (S5 E1)

Nazi Megakonstruktioner: USA's krig (S5 E1)
03:00

Biler i nød (S2 E2)

Biler i nød (S2 E2)
04:00

Alaska State Troopers (S6 E9)

Alaska State Troopers (S6 E9)
Discovery Science keyboard_arrow_right
11:14

Mega Builders (S4 E5)

Mega Builders (S4 E5)
12:02

Da Vinci's Machines (S1 E4)

Da Vinci's Machines (S1 E4)
12:50

How the Universe Works (S3 E6)

How the Universe Works (S3 E6)
13:38

How Do They Do it? (S8 E10)

How Do They Do it? (S8 E10)
14:02

How It's Made (S18 E10)

How It's Made (S18 E10)
14:26

Secret Space Escapes (S1 E7)

Secret Space Escapes (S1 E7)
15:14

Blowing Up History (S3 E2)

Blowing Up History (S3 E2)
16:02

Da Vinci's Machines (S1 E4)

Da Vinci's Machines (S1 E4)
16:50

How the Universe Works (S3 E7)

How the Universe Works (S3 E7)
17:40

Mega Builders (S4 E6)

Mega Builders (S4 E6)
18:30

Sci-Jinks (S1 E1)

Sci-Jinks (S1 E1)
18:55

Sci-Jinks (S1 E2)

Sci-Jinks (S1 E2)
19:20

How Do They Do it? (S8 E11)

How Do They Do it? (S8 E11)
19:45

How It's Made (S18 E11)

How It's Made (S18 E11)
20:10

Da Vinci's Machines (S1 E5)

Da Vinci's Machines (S1 E5)
21:00

Sci-Jinks (S1 E1)

Sci-Jinks (S1 E1)
21:25

Sci-Jinks (S1 E2)

Sci-Jinks (S1 E2)
21:50

Blowing Up History (S3 E3)

Blowing Up History (S3 E3)
22:40

How Do They Do it? (S8 E11)

How Do They Do it? (S8 E11)
23:05

How It's Made (S18 E11)

How It's Made (S18 E11)
23:30

Mega Builders (S4 E6)

Mega Builders (S4 E6)
00:20

How the Universe Works (S3 E7)

How the Universe Works (S3 E7)
01:10

Da Vinci's Machines (S1 E5)

Da Vinci's Machines (S1 E5)
02:00

Sci-Jinks (S1 E1)

Sci-Jinks (S1 E1)
02:24

Sci-Jinks (S1 E2)

Sci-Jinks (S1 E2)
02:48

Blowing Up History (S3 E3)

Blowing Up History (S3 E3)
03:36

Mega Builders (S4 E6)

Mega Builders (S4 E6)
04:24

How Do They Do it? (S8 E11)

How Do They Do it? (S8 E11)
04:48

How It's Made (S18 E11)

How It's Made (S18 E11)
Xee keyboard_arrow_right
11:05

Et umage par (S5 E8)

Et umage par (S5 E8)
11:35

Kongen af Queens (S3 E21)

Kongen af Queens (S3 E21)
12:05

Kongen af Queens (S3 E22)

Kongen af Queens (S3 E22)
12:35

How I Met Your Mother (S4 E20)

How I Met Your Mother (S4 E20)
13:05

9-1-1 (S1 E8)

9-1-1 (S1 E8)
14:05

9-1-1 (S1 E9)

9-1-1 (S1 E9)
15:05

MacGyver (S2 E12)

MacGyver (S2 E12)
16:00

Family Guy (S7 E2)

Family Guy (S7 E2)
16:30

Family Guy (S7 E3)

Family Guy (S7 E3)
17:00

Kongen af Queens (S3 E23)

Kongen af Queens (S3 E23)
17:30

Kongen af Queens (S3 E24)

Kongen af Queens (S3 E24)
18:00

How I Met Your Mother (S4 E19)

How I Met Your Mother (S4 E19)
18:30

How I Met Your Mother (S4 E20)

How I Met Your Mother (S4 E20)
19:00

How I Met Your Mother (S4 E21)

How I Met Your Mother (S4 E21)
19:30

How I Met Your Mother (S4 E22)

How I Met Your Mother (S4 E22)
20:00

9-1-1 (S1 E10)

9-1-1 (S1 E10)
21:00

9-1-1 (S2 E15)

9-1-1 (S2 E15)
22:00

I Mexico går det godt (S2 E3)

I Mexico går det godt (S2 E3)
22:30

I Mexico går det godt (S2 E4)

I Mexico går det godt (S2 E4)
23:00

The Resident (S2 E20)

The Resident (S2 E20)
00:00

9-1-1 (S1 E9)

9-1-1 (S1 E9)
01:00

9-1-1 (S1 E10)

9-1-1 (S1 E10)
02:00

Family Guy (S7 E2)

Family Guy (S7 E2)
02:30

Family Guy (S7 E3)

Family Guy (S7 E3)
03:00

The Walking Dead (S9 E4)

The Walking Dead (S9 E4)
04:00

The Walking Dead (S9 E5)

The Walking Dead (S9 E5)