Ung mor er pludselig blevet døv

Ung mor er pludselig blevet døv

Ung mor er pludselig blevet døv
Silas Holst hængt offentligt ud for sin vægt

Silas Holst hængt offentligt ud for sin vægt

Silas Holst hængt offentligt ud for sin vægt
Frederik Fetterlein fortæller om sine botox-behandlinger

Frederik Fetterlein fortæller om sine botox-behandlinger

Frederik Fetterlein fortæller om sine botox-behandlinger
Dennis Knudsen i stor sorg

Dennis Knudsen i stor sorg

Dennis Knudsen i stor sorg
Britney Spears på ny kombi af medicin mod psykiske problemer

Britney Spears på ny kombi af medicin mod psykiske problemer

Britney Spears på ny kombi af medicin mod psykiske problemer
DR1 keyboard_arrow_right
06:25

Søren Ryge: Far, mor og børn (4)

Søren Ryge: Far, mor og børn (4)
06:50

En af os er morderen (1:2)

En af os er morderen (1:2)
08:20

Maddysten (6:8)

Maddysten (6:8)
09:15

Søren Ryge: Hjemmefra - Ryges krat og store træer

Søren Ryge: Hjemmefra - Ryges krat og store træer
09:45

Inspector Morse: Mord blandt de gejstlige

Engelsk krimi fra 1991
Inspector Morse: Mord blandt de gejstlige
11:30

Antikduellen (23:30)

Antikduellen (23:30)
12:00

Bonderøven 2012 (14)

Bonderøven 2012 (14)
12:30

Kender du typen 2013 (9)

Kender du typen 2013 (9)
13:10

Hammerslag - Sidstegangskøberen i Esbjerg

Hammerslag - Sidstegangskøberen i Esbjerg
13:50

Gintberg på Kanten - Gug

Gintberg på Kanten - Gug
14:20

En af os er morderen (2:2)

En af os er morderen (2:2)
15:50

Knight and Day

Amerikansk actionkomedie fra 2010
play_arrow
Knight and Day
17:35

Jordemoderen VII (4:10)

Jordemoderen VII (4:10)
18:30

TV AVISEN med Sporten

TV AVISEN med Sporten
19:00

Guld på godset (4)

Guld på godset (4)
20:00

Spise med Price. Nordisk Odyssé Sverige (1:6)

Spise med Price. Nordisk Odyssé Sverige (1:6)
20:45

I krig med kroppen (1:4)

I krig med kroppen (1:4)
21:30

TV AVISEN

TV AVISEN
21:45

Fodboldmagasinet

Fodboldmagasinet
22:00

Borg vs McEnroe

Dansk spillefilm fra 2017
Borg vs McEnroe
23:45

Pirates of the Caribbean: Den sorte forbandelse

Amerikansk sørøverfilm fra 2003
play_arrow
Pirates of the Caribbean: Den sorte forbandelse
01:55

Lewis: Skolekammerater

Engelsk krimi fra 2007
Lewis: Skolekammerater
03:30

Hun så et mord (180)

Hun så et mord (180)
TV2 keyboard_arrow_right
12:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
12:40

Hvem bor her?

Hvem bor her?
13:25

Huse der aldrig kommer til salg - år 2

Huse der aldrig kommer til salg - år 2
14:00

Huse der aldrig kommer til salg - år 2

Huse der aldrig kommer til salg - år 2
14:35

En stor dag på godset - Ledreborg

En stor dag på godset - Ledreborg
15:10

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
15:40

Imagine That

amr. familiekomedie fra 2009
play_arrow
Imagine That
17:25

Go' aften Danmark

Go' aften Danmark
18:00

Nyhederne

Nyhederne
18:10

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:15

Dit forårsvejr

Dit forårsvejr
18:20

Go' aften Danmark

Go' aften Danmark
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

Olsen-banden deruda'

Dansk folkekomedie fra 1977
Olsen-banden deruda'
21:55

The Guilt Trip

Amr. komedie fra 2012
play_arrow
The Guilt Trip
23:35

Changing Lanes

amr. thriller fra 2002
play_arrow
Changing Lanes
01:15

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
01:40

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
02:05

Alarmcentralen

Alarmcentralen
02:55

SOS i Storbritannien

SOS i Storbritannien
04:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
04:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
TV3 keyboard_arrow_right
06:00

Sweet Home Oklahoma (S1E10)

Sweet Home Oklahoma (S1E10)
06:25

Love Island UK (S3E31)

Love Island UK (S3E31)
07:30

De eventyrlige vogtere

Amerikansk animeret film fra 2012
play_arrow
De eventyrlige vogtere
09:25

Madagascar 2

Amerikansk animeret film fra 2008
play_arrow
Madagascar 2
11:05

Rio 2

Amerikansk animeret film fra 2014
play_arrow
Rio 2
13:15

Lego filmen - Et klodset eventyr

Amerikansk familiefilm fra 2014
play_arrow
Lego filmen - Et klodset eventyr
15:20

Mission: Impossible

Amerikansk action fra 1996
play_arrow
Mission: Impossible
17:45

Nat på museet

Amerikansk action fra 2006
play_arrow
Nat på museet
20:00

Mission: Impossible II

Amerikansk/Tysk action/thriller fra 2000
play_arrow
Mission: Impossible II
22:30

Underworld: Evolution

Amerikansk action fra 2006
play_arrow
Underworld: Evolution
00:40

Terminator Salvation

Amerikansk action fra 2009
play_arrow
Terminator Salvation
02:40

Livstegn

Amerikansk action-drama fra 2000
play_arrow
Livstegn
Kanal 5 keyboard_arrow_right
06:05

De beskidte helte (3)

De beskidte helte (3)
06:55

Chopped (19)

Chopped (19)
07:40

Chopped (20)

Chopped (20)
08:30

Property Brothers (12)

Property Brothers (12)
09:20

Property Brothers (13)

Property Brothers (13)
10:15

5. Gear (2)

5. Gear (2)
11:15

5. Gear (3)

5. Gear (3)
12:15

Greys hvide verden (4)

Greys hvide verden (4)
13:15

Greys hvide verden (5)

Greys hvide verden (5)
14:15

CSI (14)

CSI (14)
15:10

CSI (15)

CSI (15)
16:10

Special Victims Unit (7)

Special Victims Unit (7)
17:10

Special Victims Unit (8)

Special Victims Unit (8)
18:00

The Big Bang Theory (11)

The Big Bang Theory (11)
18:30

The Big Bang Theory (12)

The Big Bang Theory (12)
19:00

The Big Bang Theory (13)

The Big Bang Theory (13)
19:30

The Big Bang Theory (14)

The Big Bang Theory (14)
20:00

Fartjagt: Københavns Politi (10)

Fartjagt: Københavns Politi (10)
21:00

Criminal Minds (5)

Criminal Minds (5)
22:00

Criminal Minds (6)

Criminal Minds (6)
23:00

Over Atlanten (4)

Over Atlanten (4)
00:00

Criminal Minds (4)

Criminal Minds (4)
01:00

Special Victims Unit (15)

Special Victims Unit (15)
02:00

Special Victims Unit (23)

Special Victims Unit (23)
02:55

Limitless (3)

Limitless (3)
03:45

Limitless (4)

Limitless (4)
DR2 keyboard_arrow_right
09:05

Dyrehospitalet (9:10)

Dyrehospitalet (9:10)
09:30

Dyrehospitalet (10:10)

Dyrehospitalet (10:10)
10:00

Det første møde med Amazonas glemte folk

Det første møde med Amazonas glemte folk
10:50

Sveriges mest beundrede mand (1:2)

Sveriges mest beundrede mand (1:2)
11:50

Sveriges mest beundrede mand (2:2)

Sveriges mest beundrede mand (2:2)
12:50

Drengen der ændrede USA

Drengen der ændrede USA
14:20

Den amerikanske mafia: Slutspillet (8:8)

Den amerikanske mafia: Slutspillet (8:8)
15:00

Anne og Anders tilbage til rødderne: Bosnien (4:4)

Anne og Anders tilbage til rødderne: Bosnien (4:4)
17:00

Den grønne mil

Amerikansk drama fra 1999
play_arrow
Den grønne mil
20:00

Kill Bill Vol. 1

Amerikansk actionthriller fra 2003
Kill Bill Vol. 1
21:45

Hvor farligt er kød?

Hvor farligt er kød?
22:30

Deadline

Deadline
23:00

De hemmelige milliardaftaler (3)

De hemmelige milliardaftaler (3)
23:45

Dronekrigeren (2:2)

Dronekrigeren (2:2)
00:30

Kill Bill Vol. 1

Amerikansk actionthriller fra 2003
Kill Bill Vol. 1
02:15

Pandaerne kommer (3:3)

Pandaerne kommer (3:3)
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
06:20

Beverly Hills 90210 (110)

Beverly Hills 90210 (110)
07:55

Beverly Hills 90210 (111)

Beverly Hills 90210 (111)
08:45

Beverly Hills 90210 (112)

Beverly Hills 90210 (112)
09:35

Beverly Hills 90210 (113)

Beverly Hills 90210 (113)
10:25

Sex and the City (11)

Sex and the City (11)
11:00

Sex and the City (12)

Sex and the City (12)
11:35

Desperate Housewives (2)

Desperate Housewives (2)
12:25

Desperate Housewives (3)

Desperate Housewives (3)
13:15

Ugly Betty (43)

Ugly Betty (43)
14:05

Ugly Betty (44)

Ugly Betty (44)
14:55

Baywatch (3)

Baywatch (3)
15:45

Baywatch (4)

Baywatch (4)
16:40

American Dad (16)

American Dad (16)
17:00

American Dad (17)

American Dad (17)
17:30

Modern Family (44)

Modern Family (44)
17:55

Modern Family (45)

Modern Family (45)
18:25

Venner (190)

Venner (190)
18:50

Venner (191)

Venner (191)
19:20

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
19:55

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
20:30

ZULUs 2018 - De 10 ting vi talte mest om

ZULUs 2018 - De 10 ting vi talte mest om
21:05

ZULUs 2017 - De 10 ting vi talte mest om

ZULUs 2017 - De 10 ting vi talte mest om
21:45

Life of Brian

Engelsk komedie fra 1979
Life of Brian
23:20

Date mig nøgen

Date mig nøgen
00:15

Natholdet

Natholdet
00:50

Natholdet

Natholdet
01:25

Date mig nøgen

Date mig nøgen
02:20

Elementary (23)

Elementary (23)
03:05

Elementary (24)

Elementary (24)
03:55

Castle (172)

Castle (172)
04:40

The Following (2)

The Following (2)
04:45

The Following (12)

The Following (12)
TV3+ keyboard_arrow_right
06:00

Knas i Kærligheden (S5E7)

Knas i Kærligheden (S5E7)
06:25

Community (S1E20)

Community (S1E20)
06:50

Community (S1E21)

Community (S1E21)
07:15

Anger Management (S3E1)

Anger Management (S3E1)
07:40

Anger Management (S3E5)

Anger Management (S3E5)
08:10

Numb3rs (S6E15)

Numb3rs (S6E15)
09:05

Numb3rs (S6E16)

Numb3rs (S6E16)
10:05

Bones (S11E1)

Bones (S11E1)
11:05

Bones (S11E2)

Bones (S11E2)
12:05

Hawaii Five-0 (S5E10)

Hawaii Five-0 (S5E10)
13:00

Hawaii Five-0 (S5E11)

Hawaii Five-0 (S5E11)
14:00

NCIS: Los Angeles (S3E5)

NCIS: Los Angeles (S3E5)
15:00

NCIS: Los Angeles (S3E6)

NCIS: Los Angeles (S3E6)
16:00

Optakt til Superliga

Optakt til Superliga
18:00

FC København-FC Midtjylland

FC København-FC Midtjylland
20:00

Onside (S18E30)

Onside (S18E30)
21:30

The Matrix Reloaded

Australsk/Amerikansk action fra 2003
The Matrix Reloaded
00:15

The Mexican

Amerikansk eventyr/komedie fra 2001
play_arrow
The Mexican
02:50

The Brave (S1E6)

The Brave (S1E6)
03:35

The Brave (S1E7)

The Brave (S1E7)
6'eren keyboard_arrow_right
06:30

Diners, Drive-ins and Dives (9)

Diners, Drive-ins and Dives (9)
06:55

Diners, Drive-ins and Dives (10)

Diners, Drive-ins and Dives (10)
07:25

Diners, Drive-ins and Dives (11)

Diners, Drive-ins and Dives (11)
07:45

Homeshopping (28)

Homeshopping (28)
08:50

Gold Rush (2)

Gold Rush (2)
09:50

Deadliest Catch (9)

Deadliest Catch (9)
10:50

Marooned with Ed Stafford (1)

Marooned with Ed Stafford (1)
11:50

Salvage Hunters (8)

Salvage Hunters (8)
12:50

Salvage Hunters (9)

Salvage Hunters (9)
13:50

Wheeler Dealers (18)

Wheeler Dealers (18)
14:55

Deadliest Catch (1)

Deadliest Catch (1)
15:55

Gold Rush (5)

Gold Rush (5)
16:55

Gold Rush (6)

Gold Rush (6)
17:55

Salvage Hunters (10)

Salvage Hunters (10)
18:55

Salvage Hunters (1)

Salvage Hunters (1)
20:00

Fodbold: Europa League

Fodbold: Europa League
00:00

Gangster Squad

Amr. actionfilm fra 2013
play_arrow
Gangster Squad
02:15

Bitchin' Rides (2)

Bitchin' Rides (2)
03:15

Alaska: The Last Frontier (4)

Alaska: The Last Frontier (4)
04:05

Bering Sea Gold (13)

Bering Sea Gold (13)
DR3 keyboard_arrow_right
11:45

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
12:25

Gift ved første blik USA V (9:19)

Gift ved første blik USA V (9:19)
13:20

Hunkøn (3:6)

Hunkøn (3:6)
13:50

Hunkøn (4:6)

Hunkøn (4:6)
14:20

Vi er Scarlet Pleasure (3:4)

Vi er Scarlet Pleasure (3:4)
14:50

Sådan lever du for evigt

Sådan lever du for evigt
15:45

Date min værste side (3:8)

Date min værste side (3:8)
16:15

Gaycation: Ukraine

Gaycation: Ukraine
17:00

Nettets mordmysterium

Nettets mordmysterium
18:00

Petra får en baby (7:8)

Petra får en baby (7:8)
18:30

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
19:10

Family Guy - jul

Family Guy - jul
19:35

Family Guy - jul

Family Guy - jul
19:55

Rejsen til Mars (6:6)

Rejsen til Mars (6:6)
20:45

Jurassic Park

Amerikansk adventure-thriller fra 1993
play_arrow
Jurassic Park
22:45

Alene i vildmarken USA V (1:12)

Alene i vildmarken USA V (1:12)
23:25

Verdens mærkeligste skabninger (3:8)

Verdens mærkeligste skabninger (3:8)
00:15

Ekstreme tatoveringer (2:6) - Sydkorea

Ekstreme tatoveringer (2:6) - Sydkorea
00:40

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
01:20

Line fikser kroppen (4:6): Underlivet

Line fikser kroppen (4:6): Underlivet
01:45

Gaycation: Indien

Gaycation: Indien
02:30

Buksemyndig II (4:10)

Buksemyndig II (4:10)
02:50

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
03:50

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
06:30

Murdoch-mysterierne (16)

Murdoch-mysterierne (16)
07:25

Fornyet mistanke (80)

Fornyet mistanke (80)
08:25

Fornyet mistanke (81)

Fornyet mistanke (81)
09:25

Doc Martin (20)

Doc Martin (20)
10:15

Doc Martin (21)

Doc Martin (21)
11:10

Skadestuen i Holby (362)

Skadestuen i Holby (362)
12:10

Skadestuen i Holby (363)

Skadestuen i Holby (363)
13:05

Bjerglægen (100)

Bjerglægen (100)
13:55

Bjerglægen (101)

Bjerglægen (101)
14:50

Kommissær Rex (77)

Kommissær Rex (77)
15:45

Kommissær Rex (78)

Kommissær Rex (78)
16:35

Blue Bloods (45)

Blue Bloods (45)
17:25

Death in Paradise (15)

Death in Paradise (15)
18:25

Murdoch-mysterierne (17)

Murdoch-mysterierne (17)
19:20

Lige i skabet

Lige i skabet
20:05

A Royal Night Out

Engelsk drama fra 2015
play_arrow
A Royal Night Out
21:45

Walter og Carlo - Yes det er far

Dansk komedie fra 1986
Walter og Carlo - Yes det er far
23:15

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
00:05

Lige i skabet

Lige i skabet
00:45

Med på noderne

Med på noderne
01:35

Death in Paradise (15)

Death in Paradise (15)
02:45

Godnat

Godnat
02:40

Godnat

Godnat
TV3 Puls keyboard_arrow_right
06:00

Luksusvarer i Beverly Hills (S1E3)

Luksusvarer i Beverly Hills (S1E3)
06:25

Den Store Vægtkamp (S1E14)

Den Store Vægtkamp (S1E14)
07:10

Redningskvinder (S4E9)

Redningskvinder (S4E9)
08:00

Depotjægerne (S2E7)

Depotjægerne (S2E7)
08:25

Depotjægerne (S2E8)

Depotjægerne (S2E8)
08:55

Grand Designs (S11E9)

Grand Designs (S11E9)
09:55

Dr. Phil (S17E33)

Dr. Phil (S17E33)
10:55

Dr. Phil (S17E34)

Dr. Phil (S17E34)
11:55

Grand Designs (S11E10)

Grand Designs (S11E10)
13:00

Dyreværnet (S1E1)

Dyreværnet (S1E1)
14:00

Dyreværnet (S1E2)

Dyreværnet (S1E2)
15:00

Mit plastikmareridt (S1E2)

Mit plastikmareridt (S1E2)
16:00

Mit plastikmareridt (S1E3)

Mit plastikmareridt (S1E3)
17:00

Dr. Phil (133)

Dr. Phil (133)
18:00

Dr. Phil (134)

Dr. Phil (134)
19:00

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S1E8)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S1E8)
20:00

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S1E9)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S1E9)
21:00

Redningskvinder (S5E1)

Redningskvinder (S5E1)
22:00

Jamie Oliver: Hurtig & nem mad (S1E7)

Jamie Oliver: Hurtig & nem mad (S1E7)
22:35

Jamie Oliver: Hurtig & nem mad (S1E8)

Jamie Oliver: Hurtig & nem mad (S1E8)
23:10

Hospitalet (S2E22)

Hospitalet (S2E22)
23:40

Hospitalet (S2E23)

Hospitalet (S2E23)
00:10

Depotjægerne (S2E9)

Depotjægerne (S2E9)
00:40

Depotjægerne (S2E10)

Depotjægerne (S2E10)
01:10

Fra skrot til slot (S7E11)

Fra skrot til slot (S7E11)
02:10

Fra skrot til slot (S7E12)

Fra skrot til slot (S7E12)
03:10

Jamie Olivers skolemad - ét år efter

Britisk program fra 2006
Jamie Olivers skolemad - ét år efter
Kanal 4 keyboard_arrow_right
06:25

Long Island Medium (13)

Long Island Medium (13)
07:10

De unge mødre (27)

De unge mødre (27)
07:35

De unge mødre (28)

De unge mødre (28)
08:00

Homeshopping (27)

Homeshopping (27)
09:00

Say Yes to the Dress (15)

Say Yes to the Dress (15)
09:30

Say Yes to the Dress (16)

Say Yes to the Dress (16)
09:55

Say Yes to the Dress (17)

Say Yes to the Dress (17)
10:25

Say Yes to the Dress (18)

Say Yes to the Dress (18)
10:55

Chopped (2)

Chopped (2)
11:55

House Hunters International (8)

House Hunters International (8)
12:25

House Hunters International (9)

House Hunters International (9)
12:55

My Lottery Dream Home (11)

My Lottery Dream Home (11)
13:25

My Lottery Dream Home (12)

My Lottery Dream Home (12)
13:55

First Time Flippers (14)

First Time Flippers (14)
14:25

First Time Flippers (1)

First Time Flippers (1)
14:50

Say Yes to the Dress (6)

Say Yes to the Dress (6)
15:25

Say Yes to the Dress (7)

Say Yes to the Dress (7)
15:55

90 Day Fiancé (7)

90 Day Fiancé (7)
16:55

Singleliv (9)

Singleliv (9)
17:25

Singleliv (10)

Singleliv (10)
18:00

De unge mødre (1)

De unge mødre (1)
18:55

Mig og min mor (8)

Mig og min mor (8)
20:00

Greys hvide verden (15)

Greys hvide verden (15)
21:00

Bridget Jones: På randen af fornuft

Eng. romantisk komedie fra 2004
play_arrow
Bridget Jones: På randen af fornuft
23:10

The Good Doctor (9)

The Good Doctor (9)
00:10

Hvor ondskab bor (9)

Hvor ondskab bor (9)
01:10

Dødssynder

Dødssynder
02:10

Blodets bånd

Blodets bånd
03:05

House Hunters International (8)

House Hunters International (8)
03:30

House Hunters International (9)

House Hunters International (9)
03:55

My Lottery Dream Home (11)

My Lottery Dream Home (11)
04:20

My Lottery Dream Home (12)

My Lottery Dream Home (12)
DRK keyboard_arrow_right
06:35

Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (11:12)

Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (11:12)
07:45

Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (12:12)

Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (12:12)
08:43

Dagens sang: Påskeblomst hvad vil du her

Dagens sang: Påskeblomst hvad vil du her
08:45

Hvornår var det nu det var

Hvornår var det nu det var
09:15

Hvornår var det nu det var

Hvornår var det nu det var
09:45

Store danskere - Erik Scavenius

Store danskere - Erik Scavenius
10:25

Store danskere - Leif Panduro

Store danskere - Leif Panduro
11:00

Kløvedal i Kina (1:7)

Kløvedal i Kina (1:7)
12:00

Danmark i Den Kolde Krig (7:12)

Danmark i Den Kolde Krig (7:12)
12:40

Danmark i Den Kolde Krig (8:12)

Danmark i Den Kolde Krig (8:12)
13:15

Dronning Margrethe fortæller Kejserinde Dagmars historie

Dronning Margrethe fortæller Kejserinde Dagmars historie
13:40

Britiske slotte: Hopetoun House (5:6)

Britiske slotte: Hopetoun House (5:6)
14:30

Britiske slotte: Goodwood (6:6)

Britiske slotte: Goodwood (6:6)
15:15

Kløvedal i Kina (7:7)

Kløvedal i Kina (7:7)
16:15

Pyramidernes skjulte rum

Pyramidernes skjulte rum
17:10

Det fantastiske Italien IV (3:3)

Det fantastiske Italien IV (3:3)
18:10

Gåden om Jesu grav

Gåden om Jesu grav
19:00

De sidste dage i Jerusalem

De sidste dage i Jerusalem
19:55

Dagens sang: Påskeblomst hvad vil du her

Dagens sang: Påskeblomst hvad vil du her
20:00

Brecht (1:2)

Brecht (1:2)
21:30

Sheriffen fra Dodge City

Amerikansk western fra 1957
play_arrow
Sheriffen fra Dodge City
23:30

Det levende Pompeji

Det levende Pompeji
00:15

Guldkysten

Dansk drama fra 2015
Guldkysten
02:10

Den tyske læge

Argentinsk thrillerdrama fra 2013
Den tyske læge
03:35

Lørdagshjørnet - Jesper Klein

Lørdagshjørnet - Jesper Klein
TV2 FRI keyboard_arrow_right
06:15

Havemagasinet

Havemagasinet
07:15

Haveglæder

Haveglæder
08:10

Haveglæder

Haveglæder
09:05

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
09:55

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
10:45

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
11:35

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
12:25

Den store australske bagedyst

Den store australske bagedyst
13:25

Den store australske bagedyst

Den store australske bagedyst
14:25

Byens bedste bagværk - med Paul Hollywood

Byens bedste bagværk - med Paul Hollywood
14:55

Location, Location, Location

Location, Location, Location
15:45

Location, Location, Location

Location, Location, Location
16:35

Små og store synder (187)

Små og store synder (187)
17:20

Små og store synder (188)

Små og store synder (188)
18:15

Krejlerkongen

Krejlerkongen
18:50

Krejlerkongen

Krejlerkongen
19:25

Loppe Deluxe

Loppe Deluxe
19:55

Grin med dyrene - kæledyr på slap line

Grin med dyrene - kæledyr på slap line
20:45

Verdens største blomstermarked

Verdens største blomstermarked
21:50

Krejlerkongen

Krejlerkongen
22:30

Krejlerkongen

Krejlerkongen
23:05

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
23:50

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
00:45

Årets dejligste have

Årets dejligste have
01:20

Have haves

Have haves
01:50

Location, Location, Location

Location, Location, Location
02:45

Location, Location, Location

Location, Location, Location
03:40

Små og store synder (187)

Små og store synder (187)
05:40

Godnat

Godnat
05:20

Godnat

Godnat
TV3 Max keyboard_arrow_right
06:30

Sporting Greats (S1E18)

Sporting Greats (S1E18)
07:00

Sporting Greats (S1E54)

Sporting Greats (S1E54)
07:30

Rundt om Runden (S18E29)

Rundt om Runden (S18E29)
08:00

Bundesliga Special (S2018E7)

Bundesliga Special (S2018E7)
08:30

Premier League Netbusters

Premier League Netbusters
09:00

FIFA Football Show

FIFA Football Show
09:30

Bundesliga Weekly (S18E32)

Bundesliga Weekly (S18E32)
10:00

Skrotjægerne (S6E36)

Skrotjægerne (S6E36)
10:50

Counting Cars (S4E3)

Counting Cars (S4E3)
11:15

Counting Cars (S4E4)

Counting Cars (S4E4)
11:40

Truth Be Told (S1E6)

Truth Be Told (S1E6)
12:05

Truth Be Told (S1E7)

Truth Be Told (S1E7)
12:30

The Grinder (S1E18)

The Grinder (S1E18)
12:55

The Grinder (S1E19)

The Grinder (S1E19)
13:20

The Office (S5E14)

The Office (S5E14)
13:50

The Office (S5E15)

The Office (S5E15)
14:15

Simpsons (S15E11)

Simpsons (S15E11)
14:40

Simpsons (S15E12)

Simpsons (S15E12)
15:10

Superstore (S4E12)

Superstore (S4E12)
15:40

Superstore (S4E13)

Superstore (S4E13)
16:05

How I Met Your Mother (S7E8)

How I Met Your Mother (S7E8)
16:35

How I Met Your Mother (S7E9)

How I Met Your Mother (S7E9)
17:00

The Late Late Show with James Corden (S5E98)

The Late Late Show with James Corden (S5E98)
17:50

Simpsons (S21E15)

Simpsons (S21E15)
18:20

Simpsons (S21E16)

Simpsons (S21E16)
18:45

Füchse Berlin-Kiel

Füchse Berlin-Kiel
18:55

Füchse Berlin-Kiel

Füchse Berlin-Kiel
20:45

Füchse Berlin-Kiel

Füchse Berlin-Kiel
21:00

Top Gear (S21E6)

Top Gear (S21E6)
22:15

Simpsons (S21E17)

Simpsons (S21E17)
22:45

Simpsons (S21E18)

Simpsons (S21E18)
23:15

Top Gear (S21E5)

Top Gear (S21E5)
00:30

The Late Late Show with James Corden (S5E98)

The Late Late Show with James Corden (S5E98)
01:30

Sex&Drugs&Rock&Roll (S2E2)

Sex&Drugs&Rock&Roll (S2E2)
02:00

FC København-FC Midtjylland

FC København-FC Midtjylland
Discovery Channel keyboard_arrow_right
06:00

How It's Made (S21E4)

How It's Made (S21E4)
06:25

Treehouse Masters (S5E10)

Treehouse Masters (S5E10)
07:20

Homestead Rescue (S1E9)

Homestead Rescue (S1E9)
08:15

How It's Made (S23E19)

How It's Made (S23E19)
08:40

How It's Made (S23E20)

How It's Made (S23E20)
09:05

Wheeler Dealers (S13E17)

Wheeler Dealers (S13E17)
10:00

Diesel Brothers (S1E1)

Diesel Brothers (S1E1)
11:00

Deadliest Catch (S13E16)

Deadliest Catch (S13E16)
12:00

Hard To Kill (S1E1)

Hard To Kill (S1E1)
13:00

Hard To Kill (S1E2)

Hard To Kill (S1E2)
14:00

Yukon Men (S3E8)

Yukon Men (S3E8)
15:00

How It's Made (S23E21)

How It's Made (S23E21)
15:30

How It's Made (S23E22)

How It's Made (S23E22)
16:00

Mighty Ships (S10E6)

Mighty Ships (S10E6)
17:00

Salvage Hunters (S6E9)

Salvage Hunters (S6E9)
18:00

Salvage Hunters (S6E10)

Salvage Hunters (S6E10)
19:00

Wheeler Dealers (S13E18)

Wheeler Dealers (S13E18)
20:00

How It's Made (S25E23)

How It's Made (S25E23)
20:30

How It's Made (S25E24)

How It's Made (S25E24)
21:00

Alaskan Bush People (S4E13)

Alaskan Bush People (S4E13)
22:00

Into Alaska (S1E3)

Into Alaska (S1E3)
23:00

Yukon Men (S4E1)

Yukon Men (S4E1)
00:00

Mythbusters Jr. (S1E7)

Mythbusters Jr. (S1E7)
01:00

Alaskan Bush People (S4E13)

Alaskan Bush People (S4E13)
02:00

Into Alaska (S1E3)

Into Alaska (S1E3)
03:00

Naked and Afraid XL (S1E7)

Naked and Afraid XL (S1E7)
03:55

Deadliest Catch (S13E16)

Deadliest Catch (S13E16)
DR Ultra keyboard_arrow_right
06:00

Leon

Leon
06:01

Dybet (4)

Dybet (4)
06:25

Junglebanden

Junglebanden
06:35

Wild Kratts

Wild Kratts
06:55

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
07:10

Klassen - Tøjkrise (308)

Klassen - Tøjkrise (308)
07:30

Lucky Luke - Den omvendte verden (18)

Lucky Luke - Den omvendte verden (18)
07:50

Mission: Eftersidning I (18)

Mission: Eftersidning I (18)
08:10

Junglebanden

Junglebanden
08:25

Junglebanden

Junglebanden
08:35

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:45

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
09:00

Bjørne Brødre 2

Bjørne Brødre 2
10:05

Danmarks største youtuber (7:12)

Danmarks største youtuber (7:12)
10:15

Danmarks største youtuber (8:12)

Danmarks største youtuber (8:12)
10:30

Max (7:8)

Max (7:8)
11:00

Max (8:8)

Max (8:8)
11:30

Klassen - en fremmed (56)

Klassen - en fremmed (56)
11:40

Klassen - Top 3 (57)

Klassen - Top 3 (57)
11:50

Klassen - Brandalarm (58)

Klassen - Brandalarm (58)
12:00

Klassen - Slap af Alexander (59)

Klassen - Slap af Alexander (59)
12:10

Klassen - Alt for pinligt (60)

Klassen - Alt for pinligt (60)
12:20

Klassen - Forbudt billede (61)

Klassen - Forbudt billede (61)
12:30

Klassen - Vold (62)

Klassen - Vold (62)
12:40

Klassen - Noia i kælderen (63)

Klassen - Noia i kælderen (63)
12:50

Klassen - Vinderholdet (64)

Klassen - Vinderholdet (64)
13:00

Klassen - Kærester eller ej - del 1 (65)

Klassen - Kærester eller ej - del 1 (65)
13:10

Klassen - Kærester eller ej - del 2 (66)

Klassen - Kærester eller ej - del 2 (66)
13:20

Klassen - Skolefesten (67)

Klassen - Skolefesten (67)
13:30

Modeidioten: Pop

Modeidioten: Pop
13:45

Den meget lange ferie (1)

Den meget lange ferie (1)
14:35

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
14:50

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
15:00

Gysensten Slot

Gysensten Slot
16:30

Helium (1)

Helium (1)
16:45

Galaksekrigerne - Billemis

Galaksekrigerne - Billemis
16:50

Adventure Time 7 - Alting forbliver

Adventure Time 7 - Alting forbliver
17:15

Gravity Falls (25)

Gravity Falls (25)
17:40

Klassen - Tøjkrise (308)

Klassen - Tøjkrise (308)
17:50

Klassen - Kongen og dronningen (309)

Klassen - Kongen og dronningen (309)
18:00

Galaksekrigerne - Stævnemøde-land

Galaksekrigerne - Stævnemøde-land
18:10

Gumball 5 (4)

Gumball 5 (4)
18:35

ZombieLars (9:13)

ZombieLars (9:13)
18:50

Quarx (24)

Quarx (24)
19:00

Pendlerkids (9)

Pendlerkids (9)
19:15

Backstage I (4)

Backstage I (4)
19:30

Alle sammen sammen I (5)

Alle sammen sammen I (5)
20:00

En isbjørn i New York

En isbjørn i New York
21:25

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:25

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:25

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
08:20

NBA: Portland Trail Blazers-Oklahoma City Thunder, playoff

NBA: Portland Trail Blazers-Oklahoma City Thunder, playoff
09:35

Ishockey: Danmark-Sverige (m)

Ishockey: Danmark-Sverige (m)
10:05

Ishockey: Danmark-Sverige (m)

Ishockey: Danmark-Sverige (m)
10:45

Ishockey: Danmark-Sverige (m)

Ishockey: Danmark-Sverige (m)
11:30

HåndboldMatchen: SønderjyskE-Aalborg (m)

HåndboldMatchen: SønderjyskE-Aalborg (m)
12:20

HåndboldMatchen: SønderjyskE-Aalborg (m)

HåndboldMatchen: SønderjyskE-Aalborg (m)
13:10

HåndboldMatchen: Skjern-TTH Holstebro (m)

HåndboldMatchen: Skjern-TTH Holstebro (m)
13:55

HåndboldMatchen: Skjern-TTH Holstebro (m)

HåndboldMatchen: Skjern-TTH Holstebro (m)
14:50

Ishockey: Danmark-Sverige (m), direkte

Ishockey: Danmark-Sverige (m), direkte
15:40

Ishockey: Danmark-Sverige (m), direkte

Ishockey: Danmark-Sverige (m), direkte
16:25

Ishockey: Danmark-Sverige (m), direkte

Ishockey: Danmark-Sverige (m), direkte
17:25

Håndboldmagasinet: Kontra

Håndboldmagasinet: Kontra
18:00

HåndboldMatchen: Studiet

HåndboldMatchen: Studiet
18:20

HåndboldMatchen: Århus-GOG (m), direkte

HåndboldMatchen: Århus-GOG (m), direkte
19:10

HåndboldMatchen: Studiet

HåndboldMatchen: Studiet
19:15

HåndboldMatchen: Århus-GOG (m), direkte

HåndboldMatchen: Århus-GOG (m), direkte
20:05

HåndboldMatchen: Studiet

HåndboldMatchen: Studiet
20:20

HåndboldMatchen: Skanderborg - Bjerringbro-Silkeborg (m), direkte

HåndboldMatchen: Skanderborg - Bjerringbro-Silkeborg (m), direkte
21:10

HåndboldMatchen: Studiet

HåndboldMatchen: Studiet
21:15

HåndboldMatchen: Skanderborg - Bjerringbro-Silkeborg (m), direkte

HåndboldMatchen: Skanderborg - Bjerringbro-Silkeborg (m), direkte
22:05

HåndboldMatchen: Studiet

HåndboldMatchen: Studiet
22:30

Håndboldmagasinet: Kontra

Håndboldmagasinet: Kontra
23:05

HåndboldMatchen: Århus-GOG (m)

HåndboldMatchen: Århus-GOG (m)
23:45

HåndboldMatchen: Århus-GOG (m)

HåndboldMatchen: Århus-GOG (m)
00:35

HåndboldMatchen: Skanderborg - Bjerringbro-Silkeborg (m)

HåndboldMatchen: Skanderborg - Bjerringbro-Silkeborg (m)
01:20

HåndboldMatchen: Skanderborg - Bjerringbro-Silkeborg (m)

HåndboldMatchen: Skanderborg - Bjerringbro-Silkeborg (m)
02:05

Ishockey: Danmark-Sverige (m)

Ishockey: Danmark-Sverige (m)
02:35

Ishockey: Danmark-Sverige (m)

Ishockey: Danmark-Sverige (m)
03:05

Ishockey: Danmark-Sverige (m)

Ishockey: Danmark-Sverige (m)
03:50

NBA: Action

NBA: Action
02:50

Cykling: Amstel Gold Race (k)

Cykling: Amstel Gold Race (k)
03:40

NBA: Playoff

NBA: Playoff
TV3 Sport keyboard_arrow_right
11:00

Rundt om Runden (S18E29)

Rundt om Runden (S18E29)
11:30

Optakt til AGF-Sønderjyske

Optakt til AGF-Sønderjyske
11:55

AGF-Sønderjyske

AGF-Sønderjyske
14:00

Opfølgning på kampen mellem AGF og Sønderjyske

Opfølgning på kampen mellem AGF og Sønderjyske
14:30

Rolex Monte-Carlo Masters

Rolex Monte-Carlo Masters
16:30

Rolex Monte-Carlo Masters

Rolex Monte-Carlo Masters
18:30

Rolex Monte-Carlo Masters

Rolex Monte-Carlo Masters
19:00

Rundt om Runden (S18E29)

Rundt om Runden (S18E29)
19:30

Nordic Bet Liga Magasinet

Nordic Bet Liga Magasinet
19:45

The Premier League Show (S3E14)

The Premier League Show (S3E14)
20:00

Dart

Dart
23:30

Mål Mål Mål (S18E28)

Mål Mål Mål (S18E28)
00:30

Premier League Netbusters

Premier League Netbusters
01:05

Washington Capitals-Carolina Hurricanes

Washington Capitals-Carolina Hurricanes
Canal 9 keyboard_arrow_right
05:25

Pool Kings (12)

Pool Kings (12)
06:05

Building Alaska (8)

Building Alaska (8)
06:50

Building Alaska (1)

Building Alaska (1)
07:35

Moonshiners - Specials (5)

Moonshiners - Specials (5)
08:25

Mega Shippers (7)

Mega Shippers (7)
09:15

Mega Shippers (8)

Mega Shippers (8)
10:10

Tanked (4)

Tanked (4)
11:10

Tanked (5)

Tanked (5)
12:20

Homeshopping (34)

Homeshopping (34)
13:25

Log Cabin Living (8)

Log Cabin Living (8)
13:55

Treehouse Masters (4)

Treehouse Masters (4)
15:00

Fodbold: Superliga

Fodbold: Superliga
19:05

Man Fire Food (8)

Man Fire Food (8)
19:30

Man Fire Food (9)

Man Fire Food (9)
19:55

Man Fire Food (15)

Man Fire Food (15)
20:20

Man Fire Food (16)

Man Fire Food (16)
20:55

Europa League

Europa League
23:00

M*A*S*H (22)

M*A*S*H (22)
23:35

M*A*S*H (23)

M*A*S*H (23)
00:05

M*A*S*H (24)

M*A*S*H (24)
00:40

M*A*S*H (25)

M*A*S*H (25)
01:10

Man Fire Food (15)

Man Fire Food (15)
01:40

Man Fire Food (16)

Man Fire Food (16)
02:10

How Do They Do It? (7)

How Do They Do It? (7)
02:40

How Do They Do It? (8)

How Do They Do It? (8)
03:10

How Do They Do It? (9)

How Do They Do It? (9)
03:40

How Do They Do It? (10)

How Do They Do It? (10)
04:10

Pool Kings (9)

Pool Kings (9)
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
06:30

Sofus II (6)

Sofus II (6)
06:45

Ellevilde Ella

Ellevilde Ella
06:55

Pingu (23)

Pingu (23)
07:05

Heino fikser alt - Teltet (6)

Heino fikser alt - Teltet (6)
07:15

Vidundervovsen Vaffel (16)

Vidundervovsen Vaffel (16)
07:30

Kasper og Sofie på safari

Kasper og Sofie på safari
08:50

Bobbel og Gælles Mission (4:6)

Bobbel og Gælles Mission (4:6)
09:00

Cirkus Summarum 2015

Cirkus Summarum 2015
10:40

Dora udforskeren (10)

Dora udforskeren (10)
11:05

Ramasjang Mysteriet III (1)

Ramasjang Mysteriet III (1)
11:35

Kaj og Andrea og Svinedrengen

Kaj og Andrea og Svinedrengen
12:00

Bamses Billedbog

Bamses Billedbog
12:30

Skæg med matematik (4)

Skæg med matematik (4)
12:55

Rosa fra Rouladegade II (4)

Rosa fra Rouladegade II (4)
13:25

Ramajetterne II (5)

Ramajetterne II (5)
13:45

Op og hop (8)

Op og hop (8)
14:05

Motor Mille og Børnebanden (11)

Motor Mille og Børnebanden (11)
14:30

Monster Buster

Monster Buster
14:45

Oda Omvendt (4)

Oda Omvendt (4)
14:55

Ernest & Celestine (26)

Ernest & Celestine (26)
15:10

Gurli Gris VI (16)

Gurli Gris VI (16)
15:11

Didrik Drage (14)

Didrik Drage (14)
15:25

Rasmus Klump (16)

Rasmus Klump (16)
15:40

Ridderprinsessen Nella (20)

Ridderprinsessen Nella (20)
16:00

Pyjamasheltene (6)

Pyjamasheltene (6)
16:10

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (14)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (14)
16:25

Paw Patrol III (20)

Paw Patrol III (20)
16:45

Vidundervovsen Vaffel (17)

Vidundervovsen Vaffel (17)
17:00

Skæg med matematik (16)

Skæg med matematik (16)
17:30

Bobbel og Gælles Mission (5:6)

Bobbel og Gælles Mission (5:6)
17:40

Motor Mille og Børnebanden (4)

Motor Mille og Børnebanden (4)
18:00

Didrik Drage (10)

Didrik Drage (10)
18:15

Lille Roy (17)

Lille Roy (17)
18:30

Sikke et cirkus

Sikke et cirkus
19:40

Yakari IV (9)

Yakari IV (9)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
07:00

Europa League Magasinet

Europa League Magasinet
07:30

Formel E: Italien VM-afdeling

Formel E: Italien VM-afdeling
08:25

Cykling: Flèche Brabanconne

Cykling: Flèche Brabanconne
09:25

Cykling: Tyrkiet Rundt

Cykling: Tyrkiet Rundt
11:00

Vægtløftning: EM

Vægtløftning: EM
12:00

Golf: The Masters

Golf: The Masters
12:55

Fodboldens verden

Fodboldens verden
13:15

Superliga: AC Horsens-Vejle

Superliga: AC Horsens-Vejle
16:30

Europa League Magasinet

Europa League Magasinet
17:00

Golf: Bag om PGA Tour

Golf: Bag om PGA Tour
17:30

Golf: Bag om PGA Tour

Golf: Bag om PGA Tour
18:00

Watts

Watts
18:25

Formel E: Italien VM-afdeling

Formel E: Italien VM-afdeling
19:25

Cykling: Flèche Brabanconne

Cykling: Flèche Brabanconne
20:20

Golf: Bag om PGA Tour

Golf: Bag om PGA Tour
20:55

Europa League: Chelsea-Slavia Prag

Europa League: Chelsea-Slavia Prag
22:50

PGA Tour

PGA Tour
00:00

eSuperliga: 1. semifinale

eSuperliga: 1. semifinale
01:10

eSuperliga: 2. semifinale

eSuperliga: 2. semifinale
02:45

eSuperliga: Grand Final 2019

eSuperliga: Grand Final 2019
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
07:00

CYKLING, Belgien

CYKLING, Belgien
08:30

CYKLING: Tour of Turkey

CYKLING: Tour of Turkey
09:30

SNOOKER: UK Championship fra York, Storbritannien

SNOOKER: UK Championship fra York, Storbritannien
11:00

CYKLING: Tour of Turkey

CYKLING: Tour of Turkey
12:00

CYKLING: Tour of Turkey

CYKLING: Tour of Turkey
14:00

SNOOKER: UK Championship fra York, Storbritannien

SNOOKER: UK Championship fra York, Storbritannien
15:30

SUPERVM

SUPERVM
16:00

SUPERBIKE: VM fra Assen, Holland

SUPERBIKE: VM fra Assen, Holland
16:45

FORMULA E: FIA Championship fra Rom, Italien

FORMULA E: FIA Championship fra Rom, Italien
17:45

CYKLING: Tour of Turkey

CYKLING: Tour of Turkey
18:55

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
19:00

SUPERVM

SUPERVM
19:45

SUPERBIKE: VM fra Assen, Holland

SUPERBIKE: VM fra Assen, Holland
20:30

CYKLING: Tour of Turkey

CYKLING: Tour of Turkey
22:00

SNOOKER: UK Championship fra York, Storbritannien

SNOOKER: UK Championship fra York, Storbritannien
23:25

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
23:30

CYKLING: Tour of Turkey

CYKLING: Tour of Turkey
00:30

FORMULA E: FIA Championship fra Rom, Italien

FORMULA E: FIA Championship fra Rom, Italien
01:30

Watts top 10

Watts top 10
02:00

GOLF: Masters fra Augusta, USA

GOLF: Masters fra Augusta, USA
03:00

CYKLING: Tour of Turkey

CYKLING: Tour of Turkey
TLC keyboard_arrow_right
05:35

Cake Boss (S7E16)

Cake Boss (S7E16)
06:00

Say Yes to the Dress (S14E3)

Say Yes to the Dress (S14E3)
06:25

Bride By Design (S1E1)

Bride By Design (S1E1)
06:55

Bride By Design (S1E3)

Bride By Design (S1E3)
07:20

Say Yes to the Dress (S6E2)

Say Yes to the Dress (S6E2)
07:50

Say Yes to the Dress (S6E3)

Say Yes to the Dress (S6E3)
08:15

90 Days To Wed: Before The 90 Days (S1E5)

90 Days To Wed: Before The 90 Days (S1E5)
09:05

A Baby Story (S12E1)

A Baby Story (S12E1)
09:35

A Baby Story (S12E2)

A Baby Story (S12E2)
10:00

Sister Wives (S4E17)

Sister Wives (S4E17)
11:00

Say Yes to the Dress (S14E11)

Say Yes to the Dress (S14E11)
11:30

Say Yes to the Dress (S14E12)

Say Yes to the Dress (S14E12)
12:00

Chopped Junior (S1E7)

Chopped Junior (S1E7)
13:00

90 Days To Wed: Before The 90 Days (S1E5)

90 Days To Wed: Before The 90 Days (S1E5)
14:00

The Next Great Baker (S4E6)

The Next Great Baker (S4E6)
15:00

Extreme Couponing (S4E3)

Extreme Couponing (S4E3)
15:30

Extreme Couponing (S4E4)

Extreme Couponing (S4E4)
16:00

Bride By Design (S1E4)

Bride By Design (S1E4)
16:30

Bride By Design (S1E5)

Bride By Design (S1E5)
17:00

Sister Wives (S4E18)

Sister Wives (S4E18)
18:00

Cake Boss (S7E18)

Cake Boss (S7E18)
18:30

Cake Boss (S7E19)

Cake Boss (S7E19)
19:00

Say Yes to the Dress (S14E13)

Say Yes to the Dress (S14E13)
19:30

Say Yes to the Dress (S14E14)

Say Yes to the Dress (S14E14)
20:00

Chopped Junior (S1E8)

Chopped Junior (S1E8)
21:00

My 600lb Life (S7E10)

My 600lb Life (S7E10)
23:00

Body Bizarre (S6E2)

Body Bizarre (S6E2)
00:00

My 600lb Life (S4E2)

My 600lb Life (S4E2)
01:00

Scorned: Crimes of Passion (S3E9)

Scorned: Crimes of Passion (S3E9)
02:00

My 600lb Life (S7E10)

My 600lb Life (S7E10)
03:55

The Next Great Baker (S4E6)

The Next Great Baker (S4E6)
Animal Planet keyboard_arrow_right
06:00

Animal Airport (S2E5)

Animal Airport (S2E5)
06:25

Pit Bulls & Parolees (S7E14)

Pit Bulls & Parolees (S7E14)
07:15

Pit Bulls & Parolees (S7E15)

Pit Bulls & Parolees (S7E15)
08:10

Pit Bulls & Parolees (S7E16)

Pit Bulls & Parolees (S7E16)
09:05

Pit Bulls & Parolees (S7E17)

Pit Bulls & Parolees (S7E17)
10:00

Pit Bulls & Parolees (S7E18)

Pit Bulls & Parolees (S7E18)
10:55

Pit Bulls & Parolees (S7E19)

Pit Bulls & Parolees (S7E19)
11:50

Kingdom of the Elephants

Kingdom of the Elephants
12:45

The Vet Life (S1E6)

The Vet Life (S1E6)
13:40

Into Alaska (S1E8)

Into Alaska (S1E8)
14:35

Alaska Monsters (S1E6)

Alaska Monsters (S1E6)
15:30

Biggest and Baddest (S1E1)

Biggest and Baddest (S1E1)
16:25

Animal Cops Houston (S14E15)

Animal Cops Houston (S14E15)
17:20

Prehistoric Elephant

Prehistoric Elephant
18:15

Into Alaska (S1E9)

Into Alaska (S1E9)
19:10

North Woods Law (S6E7)

North Woods Law (S6E7)
20:05

Wildest Islands (S2E4)

Wildest Islands (S2E4)
21:00

Catching Monsters (S1E1)

Catching Monsters (S1E1)
21:55

Pit Bulls & Parolees (S8E9)

Pit Bulls & Parolees (S8E9)
22:50

Into Alaska (S1E9)

Into Alaska (S1E9)
23:45

North Woods Law (S6E7)

North Woods Law (S6E7)
00:40

Catching Monsters (S1E1)

Catching Monsters (S1E1)
01:35

Prehistoric Elephant

Prehistoric Elephant
02:25

Into Alaska (S1E9)

Into Alaska (S1E9)
03:15

North Woods Law (S6E7)

North Woods Law (S6E7)
04:02

Wildest Islands (S2E4)

Wildest Islands (S2E4)
National Geographic keyboard_arrow_right
06:00

Den utrolige Dr. Pol (S6E10)

Den utrolige Dr. Pol (S6E10)
07:00

Den utrolige Dr. Pol (S6E11)

Den utrolige Dr. Pol (S6E11)
08:00

Wicked Tuna (S7E14)

Wicked Tuna (S7E14)
09:00

Vintervejens Helte: Norge (S3E7)

Vintervejens Helte: Norge (S3E7)
10:00

Primal Survivor (S1E6)

Primal Survivor (S1E6)
11:00

Japan: Mellem himmel og jord (S1E2)

Japan: Mellem himmel og jord (S1E2)
12:00

Dubais lufthavn (S2E2)

Dubais lufthavn (S2E2)
13:00

Grænsen er nået (S1E1)

Grænsen er nået (S1E1)
14:00

Den utrolige Dr. Pol (S8E4)

Den utrolige Dr. Pol (S8E4)
15:00

Det bedste fra Den lovløse ø (S1E4)

Det bedste fra Den lovløse ø (S1E4)
16:00

Primal Survivor (S1E2)

Primal Survivor (S1E2)
17:00

Megafabrikker - Superbiler (S1E62)

Megafabrikker - Superbiler (S1E62)
18:00

Hard Time: Locked Up (S1E6)

Hard Time: Locked Up (S1E6)
19:00

Under overfladen: Atlanterhavets spøgelsesskibe

Under overfladen: Atlanterhavets spøgelsesskibe
20:00

Alaska State Troopers (S5E6)

Alaska State Troopers (S5E6)
21:00

Alaska State Troopers (S5E7)

Alaska State Troopers (S5E7)
22:00

Biler i nød (S7E5)

Biler i nød (S7E5)
23:00

Undersøgelse af flystyrt (S11E5)

Undersøgelse af flystyrt (S11E5)
00:00

Hard Time: Locked Up (S1E5)

Hard Time: Locked Up (S1E5)
01:00

Fanget i Udlandet (S11E2)

Fanget i Udlandet (S11E2)
02:00

Alaska State Troopers (S5E7)

Alaska State Troopers (S5E7)
03:00

Biler i nød (S7E5)

Biler i nød (S7E5)
Discovery Science keyboard_arrow_right
06:00

How Do They Do It? (S10E5)

How Do They Do It? (S10E5)
06:26

Blowing Up History (S1E3)

Blowing Up History (S1E3)
07:14

Mega Engineering (S1E6)

Mega Engineering (S1E6)
08:02

How the Earth Works (S1E3)

How the Earth Works (S1E3)
08:50

How Do They Do It? (S6E10)

How Do They Do It? (S6E10)
09:14

Food Factory USA (S2E23)

Food Factory USA (S2E23)
09:38

Blowing Up History (S1E3)

Blowing Up History (S1E3)
10:26

Invent It Rich (S1E6)

Invent It Rich (S1E6)
11:14

Mega Engineering (S1E6)

Mega Engineering (S1E6)
12:02

How the Earth Works (S1E3)

How the Earth Works (S1E3)
12:50

Mission Critical: Hubble

Mission Critical: Hubble
13:38

How Do They Do It? (S6E10)

How Do They Do It? (S6E10)
14:02

Food Factory USA (S2E23)

Food Factory USA (S2E23)
14:26

Blowing Up History (S1E3)

Blowing Up History (S1E3)
15:14

Invent It Rich (S1E6)

Invent It Rich (S1E6)
16:02

How the Earth Works (S1E3)

How the Earth Works (S1E3)
16:50

How the Universe Works (S6E2)

How the Universe Works (S6E2)
17:40

Junk Men (S1E1)

Junk Men (S1E1)
18:05

Deadly Dilemmas (S1E1)

Deadly Dilemmas (S1E1)
18:30

How It's Made: Dream Cars (S3E1)

How It's Made: Dream Cars (S3E1)
18:55

How It's Made: Dream Cars (S3E2)

How It's Made: Dream Cars (S3E2)
19:20

How Do They Do It? (S6E12)

How Do They Do It? (S6E12)
19:45

Food Factory USA (S2E24)

Food Factory USA (S2E24)
20:10

How the Earth Works (S1E4)

How the Earth Works (S1E4)
21:00

How It's Made: Dream Cars (S3E1)

How It's Made: Dream Cars (S3E1)
21:25

How It's Made: Dream Cars (S3E2)

How It's Made: Dream Cars (S3E2)
21:50

Bermuda Triangle Exposed

Bermuda Triangle Exposed
22:40

How Do They Do It? (S6E12)

How Do They Do It? (S6E12)
23:05

Food Factory USA (S2E24)

Food Factory USA (S2E24)
23:30

Junk Men (S1E1)

Junk Men (S1E1)
23:55

Deadly Dilemmas (S1E1)

Deadly Dilemmas (S1E1)
00:20

How the Universe Works (S6E2)

How the Universe Works (S6E2)
01:10

How the Earth Works (S1E4)

How the Earth Works (S1E4)
02:00

How It's Made: Dream Cars (S3E1)

How It's Made: Dream Cars (S3E1)
02:24

How It's Made: Dream Cars (S3E2)

How It's Made: Dream Cars (S3E2)
02:48

Bermuda Triangle Exposed

Bermuda Triangle Exposed
03:36

Junk Men (S1E1)

Junk Men (S1E1)
04:00

Deadly Dilemmas (S1E1)

Deadly Dilemmas (S1E1)
04:24

How Do They Do It? (S6E12)

How Do They Do It? (S6E12)
Xee keyboard_arrow_right
06:05

My Name is Earl (S3E14)

My Name is Earl (S3E14)
06:30

My Name is Earl (S3E15)

My Name is Earl (S3E15)
07:00

My Name is Earl (S3E16)

My Name is Earl (S3E16)
07:30

My Name is Earl (S3E17)

My Name is Earl (S3E17)
08:00

Raising Hope (S3E19)

Raising Hope (S3E19)
08:30

Raising Hope (S3E20)

Raising Hope (S3E20)
09:00

Et umage par (S3E17)

Et umage par (S3E17)
09:30

Min Klub (S1E5)

Min Klub (S1E5)
09:45

Fra Inderst til yderst (S1E4)

Fra Inderst til yderst (S1E4)
09:50

MacGyver (S3E7)

MacGyver (S3E7)
10:45

The Orville (S2E1)

The Orville (S2E1)
11:45

Et umage par (S3E18)

Et umage par (S3E18)
12:15

Et umage par (S3E19)

Et umage par (S3E19)
12:45

Kongen af Queens (S3E13)

Kongen af Queens (S3E13)
13:15

Kongen af Queens (S3E14)

Kongen af Queens (S3E14)
13:45

How I Met Your Mother (S3E20)

How I Met Your Mother (S3E20)
14:15

Proven Innocent (S1E9)

Proven Innocent (S1E9)
15:15

The Librarians (S1E8)

The Librarians (S1E8)
16:10

MacGyver (S3E8)

MacGyver (S3E8)
17:05

Family Guy (S15E1)

Family Guy (S15E1)
17:35

Family Guy (S15E2)

Family Guy (S15E2)
18:05

Kongen af Queens (S3E15)

Kongen af Queens (S3E15)
18:35

Kongen af Queens (S3E16)

Kongen af Queens (S3E16)
19:05

How I Met Your Mother (S4E1)

How I Met Your Mother (S4E1)
19:35

How I Met Your Mother (S4E2)

How I Met Your Mother (S4E2)
20:05

The Librarians (S1E9)

The Librarians (S1E9)
21:00

MacGyver (S3E9)

MacGyver (S3E9)
22:00

Family Guy (S17E13)

Family Guy (S17E13)
22:30

Family Guy (S17E14)

Family Guy (S17E14)
23:00

31 (S3E7)

31 (S3E7)
23:25

31 (S3E8)

31 (S3E8)
23:50

Seriefix (S1E2)

Seriefix (S1E2)
00:15

MacGyver (S3E9)

MacGyver (S3E9)
01:10

The Librarians (S1E9)

The Librarians (S1E9)
02:05

How I Met Your Mother (S4E1)

How I Met Your Mother (S4E1)
02:35

Family Guy (S17E14)

Family Guy (S17E14)
03:05

Family Guy (S14E19)

Family Guy (S14E19)
03:35

Family Guy (S15E1)

Family Guy (S15E1)
04:05

Family Guy (S15E2)

Family Guy (S15E2)