Geggo fortæller: Det sker i den nye sæson af 'Familien fra Bryggen'

Geggo fortæller: Det sker i den nye sæson af 'Familien fra Bryggen'

Geggo fortæller: Det sker i den nye sæson af 'Familien fra Bryggen'
Verdenskendt stjerne afslører hæmmende lidelse

Verdenskendt stjerne afslører hæmmende lidelse

Verdenskendt stjerne afslører hæmmende lidelse
Sofie Lassen-Kahlke runder 40 år og trækker stikket

Sofie Lassen-Kahlke runder 40 år og trækker stikket

Sofie Lassen-Kahlke runder 40 år og trækker stikket
Janni Ree blogger om for mange næsehår og muligheden for en stram skede

Janni Ree blogger om for mange næsehår og muligheden for en stram skede

Janni Ree blogger om for mange næsehår og muligheden for en stram skede
Sarah Grünewald hyldes på Instagram for sit brud med eksmanden

Sarah Grünewald hyldes på Instagram for sit brud med eksmanden

Sarah Grünewald hyldes på Instagram for sit brud med eksmanden
DR1 keyboard_arrow_right
06:30

Søren Ryge: Barndommens land (S2011E1)

Søren Ryge: Barndommens land (S2011E1)
07:00

Sundhedsmagasinet: Forhøjet blodtryk

Sundhedsmagasinet: Forhøjet blodtryk
07:25

Aftenshowet

Aftenshowet
08:15

Kære nabo - gør bras til bolig - Ribe

Kære nabo - gør bras til bolig - Ribe
08:55

MesterSkaberne (S1E4)

MesterSkaberne (S1E4)
09:40

Downton Abbey VI (S6E7)

Downton Abbey VI (S6E7)
10:30

Antikkrejlerne XIV (S14E15)

Antikkrejlerne XIV (S14E15)
11:15

Antikkrejlerne XIV (S14E16)

Antikkrejlerne XIV (S14E16)
12:00

Bonderøven (S2015E14)

Bonderøven (S2015E14)
12:30

Kender du typen (S2014E5)

Kender du typen (S2014E5)
13:10

Hammerslag (S2016E1)

Hammerslag (S2016E1)
14:00

Bergerac: Hvad Lola befaler

Bergerac: Hvad Lola befaler
14:55

Bergerac: Krydsede klinger

Bergerac: Krydsede klinger
15:50

Fader Brown (S5E55)

Fader Brown (S5E55)
16:35

Downton Abbey VI (S6E8)

Downton Abbey VI (S6E8)
17:50

TV AVISEN

TV AVISEN
18:00

Antikduellen (S4E18)

Antikduellen (S4E18)
18:30

TV AVISEN

TV AVISEN
18:55

Vores vejr

Vores vejr
19:05

Aftenshowet

Aftenshowet
19:55

TV AVISEN

TV AVISEN
20:00

Søren Ryge præsenterer: Drømmehave i Præstø

Søren Ryge præsenterer: Drømmehave i Præstø
20:30

Når mænd slår kvinder ihjel (S1E4)

Når mænd slår kvinder ihjel (S1E4)
21:00

AftenTour, 12. etape. Toulouse - Bagnères-de-Bigorre, 209,5 km

AftenTour, 12. etape. Toulouse - Bagnères-de-Bigorre, 209,5 km
21:30

TV AVISEN

TV AVISEN
21:55

Kriminalkommissær Barnaby XVII (S17E3)

Kriminalkommissær Barnaby XVII (S17E3)
23:25

Taggart: Døden ringer (S2E3)

Taggart: Døden ringer (S2E3)
00:15

Kommissær Janine Lewis (9:19)

Kommissær Janine Lewis (9:19)
01:25

Kystvagten (S2E27)

Kystvagten (S2E27)
02:10

Bonderøven (S2015E14)

Bonderøven (S2015E14)
02:35

Kender du typen (S2014E5)

Kender du typen (S2014E5)
03:15

Hammerslag (S2016E1)

Hammerslag (S2016E1)
04:00

Business på Bryllupsøen (S1E3)

Business på Bryllupsøen (S1E3)
04:25

Håndværkerne rykker ind (S1E6)

Håndværkerne rykker ind (S1E6)
TV2 keyboard_arrow_right
09:30

Mit Frankrig II - Jørgen Leth & Hans Pilgaard

Mit Frankrig II - Jørgen Leth & Hans Pilgaard
10:10

Tour de France: Studiet

Tour de France: Studiet
11:15

Tour de France: 12. etape, direkte

Tour de France: 12. etape, direkte
15:00

Nyhederne

Nyhederne
15:10

Tour de France: 12. etape, direkte

Tour de France: 12. etape, direkte
17:30

Tour de France: Studiet

Tour de France: Studiet
18:00

Nyhederne og Sporten

Nyhederne og Sporten
18:10

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:15

Dit sommervejr

Dit sommervejr
18:20

Tour de France: Studiet

Tour de France: Studiet
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

Korpset - gjort af det rette stof

Korpset - gjort af det rette stof
20:50

Station 2: Redning fra luften

Station 2: Redning fra luften
21:30

Nyhederne

Nyhederne
22:00

Regionale nyheder

Regionale nyheder
22:12

Sporten

Sporten
22:25

Dødens karteller

Amr. action-thriller fra 1994
play_arrow
Dødens karteller
00:50

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
01:20

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
01:50

2 Broke Girls (116)

2 Broke Girls (116)
02:20

Baywatch (90)

Baywatch (90)
03:10

Baywatch (91)

Baywatch (91)
TV3 keyboard_arrow_right
06:00

Don't Be Tardy (S4E7)

Don't Be Tardy (S4E7)
06:25

Below Deck Mediterranean (S1E3)

Below Deck Mediterranean (S1E3)
07:15

Vanderpump Rules (S6E25)

Vanderpump Rules (S6E25)
08:10

Luksusfælden (S7E8)

Luksusfælden (S7E8)
09:05

Luksusfælden (S7E9)

Luksusfælden (S7E9)
10:00

Second Wives Club (S1E8)

Second Wives Club (S1E8)
11:00

Familien fra Bryggen (S11E6)

Familien fra Bryggen (S11E6)
12:00

Vanderpump Rules (S7E1)

Vanderpump Rules (S7E1)
13:00

The Kardashians (S8E12)

The Kardashians (S8E12)
14:00

The Kardashians (S8E13)

The Kardashians (S8E13)
15:00

Real Housewives of Beverly Hills (S1E4)

Real Housewives of Beverly Hills (S1E4)
16:00

Real Housewives of Beverly Hills (S1E5)

Real Housewives of Beverly Hills (S1E5)
17:00

Luksusfælden (S17E15)

Luksusfælden (S17E15)
18:00

Luksusfælden (S17E16)

Luksusfælden (S17E16)
19:00

Til Middag Hos (S5E24)

Til Middag Hos (S5E24)
20:00

The Kardashians (S14E12)

The Kardashians (S14E12)
21:00

Real Housewives of Beverly Hills (S9E6)

Real Housewives of Beverly Hills (S9E6)
22:00

Paradise Hotel (S15E48)

Paradise Hotel (S15E48)
23:00

American Reunion

Amerikansk komedie fra 2012
American Reunion
01:15

New Amsterdam (S1E2)

New Amsterdam (S1E2)
02:05

Gone (S1E3)

Gone (S1E3)
02:55

Bones (S9E15)

Bones (S9E15)
03:40

Bones (S9E16)

Bones (S9E16)
Kanal 5 keyboard_arrow_right
06:20

Chopped Junior (S4E7)

Chopped Junior (S4E7)
07:05

Chopped Junior (S4E8)

Chopped Junior (S4E8)
07:55

Property Brothers (S7E26)

Property Brothers (S7E26)
08:45

Property Brothers (S1E1)

Property Brothers (S1E1)
09:35

Special Victims Unit (S15E22)

Special Victims Unit (S15E22)
10:30

A1: Highway Patrol (S1E4)

A1: Highway Patrol (S1E4)
11:35

A1: Highway Patrol (S1E5)

A1: Highway Patrol (S1E5)
12:35

CSI (S13E16)

CSI (S13E16)
13:35

CSI (S13E17)

CSI (S13E17)
14:35

Special Victims Unit (S15E24)

Special Victims Unit (S15E24)
15:30

Top Gear (S5E4)

Top Gear (S5E4)
16:50

Top Gear (S5E5)

Top Gear (S5E5)
18:00

The Big Bang Theory (S5E6)

The Big Bang Theory (S5E6)
18:30

The Big Bang Theory (S5E7)

The Big Bang Theory (S5E7)
19:00

The Big Bang Theory (S5E8)

The Big Bang Theory (S5E8)
19:30

The Big Bang Theory (S5E9)

The Big Bang Theory (S5E9)
20:00

Politijagt (S19E4)

Politijagt (S19E4)
21:00

Politijagt (S19E2)

Politijagt (S19E2)
22:00

Body Cam (S1E2)

Body Cam (S1E2)
23:05

Criminal Minds (S10E11)

Criminal Minds (S10E11)
00:05

Criminal Minds (S10E12)

Criminal Minds (S10E12)
01:05

Blindspot (S1E19)

Blindspot (S1E19)
02:05

Blindspot (S1E20)

Blindspot (S1E20)
03:00

Politijagt (S19E1)

Politijagt (S19E1)
03:50

De beskidte helte (S2E4)

De beskidte helte (S2E4)
DR2 keyboard_arrow_right
09:40

Felix og Vagabonden II (S2E5)

Felix og Vagabonden II (S2E5)
10:25

Felix og Vagabonden II (S2E6)

Felix og Vagabonden II (S2E6)
11:10

Storrygeren (S1E5)

Storrygeren (S1E5)
11:40

Storrygeren (S1E6)

Storrygeren (S1E6)
12:10

Bertelsen på Caminoen (S1E13)

Bertelsen på Caminoen (S1E13)
12:30

Bertelsen på Caminoen (S1E14)

Bertelsen på Caminoen (S1E14)
12:50

Danske iværksættereventyr (3:6)

Danske iværksættereventyr (3:6)
13:20

Hvis vægge kunne tale (S2017E5)

Hvis vægge kunne tale (S2017E5)
14:20

Hvis vægge kunne tale (S2017E6)

Hvis vægge kunne tale (S2017E6)
15:20

Smag på Puerto Rico med Anthony Bourdain

Smag på Puerto Rico med Anthony Bourdain
16:00

Smag på Lagos med Anthony Bourdain

Smag på Lagos med Anthony Bourdain
16:40

Det vilde Mellemøsten - Det Kaspiske Hav

Det vilde Mellemøsten - Det Kaspiske Hav
17:35

Det vilde Mellemøsten - Den Arabiske Halvø

Det vilde Mellemøsten - Den Arabiske Halvø
18:30

Lægen flytter ind II (S2E5)

Lægen flytter ind II (S2E5)
19:15

Lægen flytter ind II (S2E6)

Lægen flytter ind II (S2E6)
20:00

En fremmed på flugt (S1E4)

En fremmed på flugt (S1E4)
21:30

Sommerhusmordet (S1E5)

Sommerhusmordet (S1E5)
22:00

Sommerhusmordet (S1E6)

Sommerhusmordet (S1E6)
22:30

Deadline

Deadline
23:00

Seniormagasinet (2:2)

Seniormagasinet (2:2)
23:15

På jagt efter månen (S1E4)

På jagt efter månen (S1E4)
00:05

En fremmed på flugt (S1E4)

En fremmed på flugt (S1E4)
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
05:50

Beverly Hills 90210 (234)

Beverly Hills 90210 (234)
06:40

Beverly Hills 90210 (235)

Beverly Hills 90210 (235)
07:30

Beverly Hills 90210 (236)

Beverly Hills 90210 (236)
08:20

Beverly Hills 90210 (237)

Beverly Hills 90210 (237)
09:05

New Girl (1)

New Girl (1)
09:30

New Girl (2)

New Girl (2)
10:00

Glee (13)

Glee (13)
10:50

Glee (14)

Glee (14)
11:40

Ugly Betty (22)

Ugly Betty (22)
12:25

Ugly Betty (23)

Ugly Betty (23)
13:15

Ugly Betty (24)

Ugly Betty (24)
14:05

Ugly Betty (25)

Ugly Betty (25)
14:50

Ugly Betty (26)

Ugly Betty (26)
15:40

Ugly Betty (27)

Ugly Betty (27)
16:30

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
17:00

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
17:40

Modern Family (103)

Modern Family (103)
18:10

Modern Family (104)

Modern Family (104)
18:35

Venner (20)

Venner (20)
19:05

Venner (21)

Venner (21)
19:35

Nørgaards Netfix

Nørgaards Netfix
20:10

Nørgaards Netfix

Nørgaards Netfix
20:40

Spy

Amr. action-komedie fra 2015
Spy
22:45

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
23:20

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
23:50

Nørgaards netfix

Nørgaards netfix
00:20

Nørgaards netfix

Nørgaards netfix
00:50

Lost (1)

Lost (1)
01:40

Beat Shazam

Beat Shazam
02:30

Elementary (10)

Elementary (10)
03:20

Elementary (11)

Elementary (11)
04:05

The Good Wife (79)

The Good Wife (79)
TV3+ keyboard_arrow_right
05:35

Anger Management (S3E12)

Anger Management (S3E12)
06:00

Anger Management (S3E13)

Anger Management (S3E13)
06:25

Community (S5E2)

Community (S5E2)
06:45

Community (S5E3)

Community (S5E3)
07:10

Vore værste år (S5E14)

Vore værste år (S5E14)
07:40

Vore værste år (S5E15)

Vore værste år (S5E15)
08:10

The Office (S4E12)

The Office (S4E12)
08:35

The Office (S4E13)

The Office (S4E13)
09:05

Numb3rs (S4E3)

Numb3rs (S4E3)
10:05

Numb3rs (S4E4)

Numb3rs (S4E4)
11:05

Bones (S5E6)

Bones (S5E6)
12:05

Bones (S5E7)

Bones (S5E7)
13:00

Hawaii Five-0 (S7E25)

Hawaii Five-0 (S7E25)
14:00

Hawaii Five-0 (S8E1)

Hawaii Five-0 (S8E1)
15:00

NCIS: Los Angeles (S5E21)

NCIS: Los Angeles (S5E21)
16:00

NCIS: Los Angeles (S5E22)

NCIS: Los Angeles (S5E22)
17:00

NCIS (S8E6)

NCIS (S8E6)
18:00

NCIS (S8E7)

NCIS (S8E7)
18:55

L.A.'s Finest (S1E10)

L.A.'s Finest (S1E10)
20:00

L.A.'s Finest (S1E11)

L.A.'s Finest (S1E11)
21:00

Rocky IV

Amerikansk action-drama fra 1985
play_arrow
Rocky IV
22:55

Rocky III

Amerikansk action fra 1982
play_arrow
Rocky III
01:05

Brooklyn Nine-Nine (S5E9)

Brooklyn Nine-Nine (S5E9)
01:35

Brooklyn Nine-Nine (S5E10)

Brooklyn Nine-Nine (S5E10)
02:05

Mr. Robot (S3E5)

Mr. Robot (S3E5)
03:00

Mr. Robot (S3E6)

Mr. Robot (S3E6)
03:50

Vore værste år (S5E14)

Vore værste år (S5E14)
04:15

Vore værste år (S5E15)

Vore værste år (S5E15)
6'eren keyboard_arrow_right
05:53

Fodboldens verden

Fodboldens verden
05:55

Fodboldens verden

Fodboldens verden
06:15

Renovation Realities (S12E10)

Renovation Realities (S12E10)
06:35

Barnwood Builders (S4E8)

Barnwood Builders (S4E8)
07:25

Homeshopping

Homeshopping
07:55

Homeshopping

Homeshopping
08:25

Gold Rush (S2E7)

Gold Rush (S2E7)
09:15

Deadliest Catch (S12E9)

Deadliest Catch (S12E9)
10:10

Marooned with Ed Stafford (S2E2)

Marooned with Ed Stafford (S2E2)
11:10

Guy's Big Bite (S18E13)

Guy's Big Bite (S18E13)
12:10

Guy's Big Bite (S19E1)

Guy's Big Bite (S19E1)
12:40

Guy's Big Bite (S19E2)

Guy's Big Bite (S19E2)
13:10

Guy's Big Bite (S19E3)

Guy's Big Bite (S19E3)
13:40

Guy's Big Bite (S19E4)

Guy's Big Bite (S19E4)
14:15

Deadliest Catch (S12E12)

Deadliest Catch (S12E12)
15:15

Gold Rush (S3E4)

Gold Rush (S3E4)
16:15

Gold Rush (S3E5)

Gold Rush (S3E5)
17:25

Europa League: FC Inter Turku-Brøndby IF

Europa League: FC Inter Turku-Brøndby IF
19:35

Pawn Stars (S8E4)

Pawn Stars (S8E4)
20:05

Top Gear (S5E5)

Top Gear (S5E5)
21:30

The Incredible Hulk

Actioneventyr
play_arrow
The Incredible Hulk
23:50

Fast N' Loud (S2E21)

Fast N' Loud (S2E21)
00:50

Wheeler Dealers (S1E3)

Wheeler Dealers (S1E3)
01:20

Wheeler Dealers (S1E4)

Wheeler Dealers (S1E4)
01:55

Bitchin' Rides (S4E7)

Bitchin' Rides (S4E7)
03:00

Alaskan Bush People - Specials (S3E1)

Alaskan Bush People - Specials (S3E1)
04:00

Ultimativ overlevelse (S4E6)

Ultimativ overlevelse (S4E6)
DR3 keyboard_arrow_right
11:25

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
12:05

The Graham Norton Show

The Graham Norton Show
12:50

Gift ved første blik USA VI (S6E7)

Gift ved første blik USA VI (S6E7)
13:35

Naturens kræfter (4:4)

Naturens kræfter (4:4)
14:35

Martin uden X (S1E3)

Martin uden X (S1E3)
15:05

American High School (S1E1)

American High School (S1E1)
15:50

Catfish - en Facebook-affære

Catfish - en Facebook-affære
17:15

Verdens værste fængsler: Polen

Verdens værste fængsler: Polen
18:00

Tykke Ida (S1E2)

Tykke Ida (S1E2)
18:30

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
19:10

Gift ved første blik USA VI (S6E8)

Gift ved første blik USA VI (S6E8)
19:50

Vild videnskab: Elektricitet til folket

Vild videnskab: Elektricitet til folket
20:40

Verdens mærkeligste skabninger II (S2E4)

Verdens mærkeligste skabninger II (S2E4)
21:30

Seven

Amerikansk gyser fra 1995
play_arrow
Seven
23:30

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
00:10

Plastikdronningen siger farvel (S1E2)

Plastikdronningen siger farvel (S1E2)
00:40

Mit ekstreme liv som sexarbejder

Mit ekstreme liv som sexarbejder
01:25

Tæsket af min dame

Tæsket af min dame
02:15

I skyggen af en diktator

I skyggen af en diktator
03:05

Crazy Ex-Girlfriend III (S3E12)

Crazy Ex-Girlfriend III (S3E12)
03:50

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
07:30

Fornyet mistanke (38)

Fornyet mistanke (38)
08:25

Blue Bloods (108)

Blue Bloods (108)
09:15

Doc Martin (22)

Doc Martin (22)
10:05

Doc Martin (23)

Doc Martin (23)
11:00

Skadestuen i Holby (427)

Skadestuen i Holby (427)
12:00

Skadestuen i Holby (428)

Skadestuen i Holby (428)
12:55

Bjerglægen (26)

Bjerglægen (26)
13:45

Bjerglægen (27)

Bjerglægen (27)
14:35

Kommissær Rex (9)

Kommissær Rex (9)
15:30

Kommissær Rex (10)

Kommissær Rex (10)
16:20

Blue Bloods (109)

Blue Bloods (109)
17:10

Fornyet mistanke (39)

Fornyet mistanke (39)
18:05

Death in Paradise (15)

Death in Paradise (15)
19:05

Jarls Quizshow

Jarls Quizshow
19:55

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
20:40

Kriminalkommissær Barnaby (5)

Kriminalkommissær Barnaby (5)
22:30

Death in Paradise (16)

Death in Paradise (16)
23:30

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
00:20

Med på noderne

Med på noderne
01:05

Murdoch-mysterierne (82)

Murdoch-mysterierne (82)
02:00

Rockshow

Rockshow
02:40

Lige i skabet

Lige i skabet
03:20

Lige i skabet

Lige i skabet
TV3 Puls keyboard_arrow_right
06:00

Jamie indtager Italien (S1E4)

Jamie indtager Italien (S1E4)
06:25

Huse for millioner LA (S10E8)

Huse for millioner LA (S10E8)
07:10

Huse for millioner LA (S10E9)

Huse for millioner LA (S10E9)
08:00

Depotjægerne (S2E15)

Depotjægerne (S2E15)
08:25

Depotjægerne (S2E16)

Depotjægerne (S2E16)
08:55

Ekstreme samlere (S7E10)

Ekstreme samlere (S7E10)
09:50

Dr. Phil (113)

Dr. Phil (113)
10:50

Dr. Phil (114)

Dr. Phil (114)
11:50

Ekstreme samlere (S7E11)

Ekstreme samlere (S7E11)
12:50

Det lille hus på prærien (S3E5)

Det lille hus på prærien (S3E5)
13:55

Det lille hus på prærien (S3E6)

Det lille hus på prærien (S3E6)
15:00

Dr. Phil (S16E80)

Dr. Phil (S16E80)
16:00

Dr. Phil (S16E81)

Dr. Phil (S16E81)
17:00

Ekstrem hjemmeservice (S9E11)

Ekstrem hjemmeservice (S9E11)
18:00

Ekstrem hjemmeservice (S9E12)

Ekstrem hjemmeservice (S9E12)
19:00

Mit plastikmareridt (S5E8)

Mit plastikmareridt (S5E8)
20:00

Mit plastikmareridt (S5E9)

Mit plastikmareridt (S5E9)
21:00

Burlesque

Amerikansk musical fra 2010
Burlesque
23:25

Take the Lead

Amerikansk drama fra 2006
Take the Lead
01:55

Depotjægerne (S2E17)

Depotjægerne (S2E17)
02:30

Depotjægerne (S2E18)

Depotjægerne (S2E18)
02:55

Fra skrot til slot (S7E6)

Fra skrot til slot (S7E6)
03:50

Fra skrot til slot (S7E7)

Fra skrot til slot (S7E7)
Kanal 4 keyboard_arrow_right
05:25

Giada at Home (S5E12)

Giada at Home (S5E12)
05:48

Food Lab (S1E85)

Food Lab (S1E85)
05:53

Food Lab (S1E32)

Food Lab (S1E32)
05:55

Food Lab (S1E48)

Food Lab (S1E48)
06:00

Runway Fashion (164:180)

Runway Fashion (164:180)
06:05

Runway Fashion (157:180)

Runway Fashion (157:180)
06:08

Food Lab (S1E88)

Food Lab (S1E88)
06:10

Long Island Medium (S3E11)

Long Island Medium (S3E11)
06:35

Long Island Medium (S3E12)

Long Island Medium (S3E12)
07:00

De unge mødre (S17E8)

De unge mødre (S17E8)
07:55

Homeshopping

Homeshopping
08:25

Homeshopping

Homeshopping
08:55

The Pioneer Woman (S18E1)

The Pioneer Woman (S18E1)
09:20

The Pioneer Woman (S18E2)

The Pioneer Woman (S18E2)
09:45

Brunch @ Bobby's (S6E8)

Brunch @ Bobby's (S6E8)
10:15

Brunch @ Bobby's (S6E9)

Brunch @ Bobby's (S6E9)
10:45

Mexico Life (S1E19)

Mexico Life (S1E19)
11:15

Mexico Life (S1E20)

Mexico Life (S1E20)
11:50

Mexico Life (S2E1)

Mexico Life (S2E1)
12:20

Mexico Life (S2E2)

Mexico Life (S2E2)
12:50

Mexico Life (S2E3)

Mexico Life (S2E3)
13:20

Mexico Life (S2E4)

Mexico Life (S2E4)
13:50

Giada at Home (S5E15)

Giada at Home (S5E15)
14:20

Giada at Home (S5E16)

Giada at Home (S5E16)
14:50

Giada at Home (S5E17)

Giada at Home (S5E17)
15:20

Giada at Home (S5E18)

Giada at Home (S5E18)
15:50

The Pioneer Woman (S18E11)

The Pioneer Woman (S18E11)
16:20

The Pioneer Woman (S18E12)

The Pioneer Woman (S18E12)
16:55

Singleliv (S13E12)

Singleliv (S13E12)
17:55

De unge mødre (S24E9)

De unge mødre (S24E9)
18:55

Mig og min mor (S4E2)

Mig og min mor (S4E2)
20:00

Happily Never After

Amr. romantisk drama fra 2017
Happily Never After
21:50

All Yours

Amr. romantisk drama fra 2016
All Yours
23:40

Ex on the Beach (S2E16)

Ex on the Beach (S2E16)
00:40

People Magazine Investigates (S2E1)

People Magazine Investigates (S2E1)
01:40

Sumpens mysterier (S2E4)

Sumpens mysterier (S2E4)
02:40

Min nabo er morder (S1E13)

Min nabo er morder (S1E13)
03:35

Mexico Life (S2E2)

Mexico Life (S2E2)
04:00

Mexico Life (S2E3)

Mexico Life (S2E3)
04:25

Mexico Life (S2E4)

Mexico Life (S2E4)
DRK keyboard_arrow_right
07:05

Ørnen I (S1E8)

Ørnen I (S1E8)
08:00

P2 Radioavis

P2 Radioavis
08:05

Morgenandagten på DR K

Morgenandagten på DR K
08:28

Dagens sang: Tango jalousi

Dagens sang: Tango jalousi
09:25

Hvornår var det nu det var

Hvornår var det nu det var
09:50

Hvornår var det nu det var

Hvornår var det nu det var
10:25

Anden Verdenskrig i farver (S1E1)

Anden Verdenskrig i farver (S1E1)
11:15

Anden Verdenskrig i farver (S1E2)

Anden Verdenskrig i farver (S1E2)
12:10

Rejsen til verdens navle (2:5)

Rejsen til verdens navle (2:5)
13:05

Rejsen til verdens navle (3:5)

Rejsen til verdens navle (3:5)
14:05

Vores guddommelige verden med Morgan Freeman (S1E1)

Vores guddommelige verden med Morgan Freeman (S1E1)
14:55

Store danske Videnskabsfolk: Inge Lehmann

Store danske Videnskabsfolk: Inge Lehmann
15:25

Store danske Videnskabsfolk: August Krogh

Store danske Videnskabsfolk: August Krogh
15:55

Kongehuset (S1E8)

Kongehuset (S1E8)
16:25

Kongehuset (S1E9)

Kongehuset (S1E9)
16:55

Gustloffs sidste rejse (S1E2)

Gustloffs sidste rejse (S1E2)
18:25

Verdens vildeste broer (S1E2)

Verdens vildeste broer (S1E2)
19:10

Verdens vildeste broer (S1E3)

Verdens vildeste broer (S1E3)
19:55

Dagens sang: Tango jalousi

Dagens sang: Tango jalousi
20:00

TV-Quizzen (S2E4)

TV-Quizzen (S2E4)
20:45

Det fantastiske byliv (4:6)

Det fantastiske byliv (4:6)
21:30

Magic in the Moonlight

Magic in the Moonlight
23:00

Magten over tronen (4:4)

Magten over tronen (4:4)
23:50

Kærlighedens historie

Kærlighedens historie
01:55

Ørnen II (S2E7)

Ørnen II (S2E7)
02:50

Ørnen II (S2E8)

Ørnen II (S2E8)
03:48

Dagens sang: Tango jalousi

Dagens sang: Tango jalousi
TV2 FRI keyboard_arrow_right
05:40

Sommerhytten

Sommerhytten
06:05

Godnat

Godnat
07:00

Sommer med Ernst

Sommer med Ernst
07:50

Sommer med Ernst

Sommer med Ernst
08:40

Sæt pris på dit hjem (UK)

Sæt pris på dit hjem (UK)
09:30

Sæt pris på dit hjem (UK)

Sæt pris på dit hjem (UK)
10:20

Franske loppefund

Franske loppefund
11:10

Franske loppefund

Franske loppefund
12:00

Franske loppefund

Franske loppefund
12:50

Franske loppefund

Franske loppefund
13:45

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
14:35

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
15:25

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
16:15

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
17:05

Location, Location, Location

Location, Location, Location
17:50

Location, Location, Location

Location, Location, Location
18:35

Krejlerkongen

Krejlerkongen
19:15

Krejlerkongen

Krejlerkongen
19:50

Spis, drik og bliv gift

Canadisk romantisk drama fra 2019 -dansk tv-premiere
Spis, drik og bliv gift
21:20

Auktionshuset

Auktionshuset
21:50

Krejlerkongen

Krejlerkongen
22:25

Krejlerkongen

Krejlerkongen
23:05

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
23:55

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
00:45

Havemagasinet

Havemagasinet
01:50

Hotelinspektøren rykker ud

Hotelinspektøren rykker ud
02:40

Hotelinspektøren rykker ud

Hotelinspektøren rykker ud
03:30

Små og store synder (317)

Små og store synder (317)
TV3 Max keyboard_arrow_right
06:30

Højdepunkter fra Red Bull Air Race (S2019E2)

Højdepunkter fra Red Bull Air Race (S2019E2)
07:00

Højdepunkter fra Red Bull Air Race (S2019E4)

Højdepunkter fra Red Bull Air Race (S2019E4)
07:30

Trans World Sport (S2019E24)

Trans World Sport (S2019E24)
08:30

ATP World Tour Uncovered

ATP World Tour Uncovered
09:00

DATEV Challenge Roth '19

DATEV Challenge Roth '19
09:30

Rundt om Runden (S2019E1)

Rundt om Runden (S2019E1)
10:00

Counting Cars (S3E11)

Counting Cars (S3E11)
10:25

Counting Cars (S3E12)

Counting Cars (S3E12)
10:50

Skrotjægerne (S9E11)

Skrotjægerne (S9E11)
11:40

Sirens (S2E8)

Sirens (S2E8)
12:05

Sirens (S2E9)

Sirens (S2E9)
12:30

Marlon (S1E10)

Marlon (S1E10)
12:55

Marlon (S2E1)

Marlon (S2E1)
13:20

Life in Pieces (S2E5)

Life in Pieces (S2E5)
13:50

Life in Pieces (S2E6)

Life in Pieces (S2E6)
14:15

Simpsons (S18E11)

Simpsons (S18E11)
14:40

Simpsons (S18E12)

Simpsons (S18E12)
15:10

Superstore (S4E7)

Superstore (S4E7)
15:40

Superstore (S4E8)

Superstore (S4E8)
16:05

A.P. Bio (S1E2)

A.P. Bio (S1E2)
16:35

A.P. Bio (S1E3)

A.P. Bio (S1E3)
17:05

The Late Late Show with James Corden (128)

The Late Late Show with James Corden (128)
18:00

Simpsons (S21E1)

Simpsons (S21E1)
18:30

Simpsons (S21E2)

Simpsons (S21E2)
19:00

Skrotjægerne (S9E12)

Skrotjægerne (S9E12)
20:00

Counting Cars (S3E13)

Counting Cars (S3E13)
20:30

Counting Cars (S3E14)

Counting Cars (S3E14)
21:00

Top Gear (S21E7)

Top Gear (S21E7)
22:15

Simpsons (S21E3)

Simpsons (S21E3)
22:45

Simpsons (S21E4)

Simpsons (S21E4)
23:15

Top Gear (S21E6)

Top Gear (S21E6)
00:30

The Late Late Show with James Corden (128)

The Late Late Show with James Corden (128)
01:30

Sex&Drugs&Rock&Roll (S2E8)

Sex&Drugs&Rock&Roll (S2E8)
02:00

Newcastle-Wolverhampton

Newcastle-Wolverhampton
Discovery Channel keyboard_arrow_right
06:00

How It's Made (S24E17)

How It's Made (S24E17)
06:25

Tanked (S4E18)

Tanked (S4E18)
07:20

Into Alaska (S1E1)

Into Alaska (S1E1)
08:15

How It's Made (S24E25)

How It's Made (S24E25)
08:40

How It's Made (S24E26)

How It's Made (S24E26)
09:05

Wheeler Dealers (S13E8)

Wheeler Dealers (S13E8)
10:00

Kindig Customs (S2E2)

Kindig Customs (S2E2)
11:00

Deadliest Catch (S11E6)

Deadliest Catch (S11E6)
12:00

Gold Rush (S8E19)

Gold Rush (S8E19)
13:00

Gold Rush (S8E20)

Gold Rush (S8E20)
14:00

Alaskan Bush People (S2E7)

Alaskan Bush People (S2E7)
15:00

How Do They Do It? (S13E2)

How Do They Do It? (S13E2)
15:30

How Do They Do It? (S13E6)

How Do They Do It? (S13E6)
16:00

Mighty Ships (S5E4)

Mighty Ships (S5E4)
17:00

Salvage Hunters (S7E9)

Salvage Hunters (S7E9)
18:00

Wheeler Dealers (S13E9)

Wheeler Dealers (S13E9)
19:00

Wheeler Dealers (S13E10)

Wheeler Dealers (S13E10)
20:00

How Do They Do It? (S16E11)

How Do They Do It? (S16E11)
20:30

How Do They Do It? (S16E12)

How Do They Do It? (S16E12)
21:00

River Monsters (S9E3)

River Monsters (S9E3)
22:00

Raising Wild (S1E5)

Raising Wild (S1E5)
23:00

Alaskan Bush People (S2E8)

Alaskan Bush People (S2E8)
00:00

Naked and Afraid (S2E2)

Naked and Afraid (S2E2)
01:00

River Monsters (S9E3)

River Monsters (S9E3)
02:00

Raising Wild (S1E5)

Raising Wild (S1E5)
03:00

Bear Grylls: Born Survivor (S4E10)

Bear Grylls: Born Survivor (S4E10)
03:55

Deadliest Catch (S11E6)

Deadliest Catch (S11E6)
DR Ultra keyboard_arrow_right
06:00

Grizzy og lemmingerne (S1E33)

Grizzy og lemmingerne (S1E33)
06:05

Grizzy og lemmingerne (S1E34)

Grizzy og lemmingerne (S1E34)
06:15

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
06:25

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
06:35

Wild Kratts III (S3E6)

Wild Kratts III (S3E6)
07:00

Wild Kratts III (S3E7)

Wild Kratts III (S3E7)
07:20

Junglebanden

Junglebanden
07:30

Dybet (S1E31)

Dybet (S1E31)
07:55

Dybet (S1E32)

Dybet (S1E32)
08:15

Mission: Eftersidning I (S1E1)

Mission: Eftersidning I (S1E1)
08:35

Mission: Eftersidning I (S1E2)

Mission: Eftersidning I (S1E2)
09:00

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
09:10

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
09:20

BaseBoys - Lad os sprænge Gunpowder i luften? (S2E15)

BaseBoys - Lad os sprænge Gunpowder i luften? (S2E15)
09:40

BaseBoys - Opdager kæmpe hemmelighed (S2E16)

BaseBoys - Opdager kæmpe hemmelighed (S2E16)
09:55

BaseBoys - Vi SKAL redde Oliver! (S2E17)

BaseBoys - Vi SKAL redde Oliver! (S2E17)
10:05

BaseBoys - Vi har en vild plan! (S2E18)

BaseBoys - Vi har en vild plan! (S2E18)
10:25

Backstage II (S2E5)

Backstage II (S2E5)
10:40

Backstage II (S2E6)

Backstage II (S2E6)
10:55

Limbo III (S3E1)

Limbo III (S3E1)
11:10

Limbo III (S3E2)

Limbo III (S3E2)
11:25

Ultras Sorte Kageshow II (S2E5)

Ultras Sorte Kageshow II (S2E5)
11:55

Bidt, brændt og stukket II - Humlebi vs Honningbi (S2E9)

Bidt, brændt og stukket II - Humlebi vs Honningbi (S2E9)
12:10

Bidt, brændt og stukket II - Stikmyrer under tøjet (S2E10)

Bidt, brændt og stukket II - Stikmyrer under tøjet (S2E10)
12:25

Store Nørd: Æggekanon

Store Nørd: Æggekanon
12:40

Store Nørd: Isbåd

Store Nørd: Isbåd
13:00

Klassen - Tudefjæs (258)

Klassen - Tudefjæs (258)
13:05

Klassen - Måske kærester? (259)

Klassen - Måske kærester? (259)
13:20

Klassen - Aldrig mere diva, del 1 (260)

Klassen - Aldrig mere diva, del 1 (260)
13:30

Klassen - Aldrig mere diva, del 2 (261)

Klassen - Aldrig mere diva, del 2 (261)
13:40

Klassen - Verdens pinligste mor (262)

Klassen - Verdens pinligste mor (262)
13:50

Sofie Linde Show II (6) - Timm Vladimir og Liv

Sofie Linde Show II (6) - Timm Vladimir og Liv
14:20

Leon

Leon
14:21

Svampebob Firkant VIII (S8E1)

Svampebob Firkant VIII (S8E1)
14:45

Svampebob Firkant VIII (S8E2)

Svampebob Firkant VIII (S8E2)
15:10

Gumball (S5E7)

Gumball (S5E7)
15:35

Gumball (S5E8)

Gumball (S5E8)
15:55

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
16:05

Vi' bare bjørne II (S2E19)

Vi' bare bjørne II (S2E19)
16:20

Vi' bare bjørne II (S2E20)

Vi' bare bjørne II (S2E20)
16:30

Scooby Doo (S1E4)

Scooby Doo (S1E4)
16:50

Remi alene i verden (S1E9)

Remi alene i verden (S1E9)
17:00

ZombieLars (S2E13)

ZombieLars (S2E13)
17:20

Hjalte vs Tjelle - Blindeboksning (S1E4)

Hjalte vs Tjelle - Blindeboksning (S1E4)
17:30

Cykel Karaoke - Morgan og Lærke fra BaseBoys

Cykel Karaoke - Morgan og Lærke fra BaseBoys
17:40

The Next Step (S5E4)

The Next Step (S5E4)
18:05

Wolfblood IV (S4E7)

Wolfblood IV (S4E7)
18:30

Carlas trøje brænder | Skyldig (S1E4)

Carlas trøje brænder | Skyldig (S1E4)
18:40

Pendlerkids II (S2E8)

Pendlerkids II (S2E8)
18:55

Pendlerkids II (S2E9)

Pendlerkids II (S2E9)
19:10

Monica Chef - Valg (S1E6)

Monica Chef - Valg (S1E6)
19:35

The Next Step IV (S4E6)

The Next Step IV (S4E6)
19:55

The Next Step IV (S4E7)

The Next Step IV (S4E7)
20:15

Braceface (S1E9)

Braceface (S1E9)
20:40

Braceface (S1E10)

Braceface (S1E10)
21:00

Sofie Linde Show II (16) - Nabiha

Sofie Linde Show II (16) - Nabiha
21:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
06:00

Badminton: Indonesia Open, direkte

Badminton: Indonesia Open, direkte
07:00

Badminton: Indonesia Open, direkte

Badminton: Indonesia Open, direkte
08:00

Badminton: Indonesia Open, direkte

Badminton: Indonesia Open, direkte
09:00

Badminton: Indonesia Open, direkte

Badminton: Indonesia Open, direkte
10:00

Badminton: Indonesia Open, direkte

Badminton: Indonesia Open, direkte
11:00

Badminton: Indonesia Open, direkte

Badminton: Indonesia Open, direkte
12:00

Badminton: Indonesia Open, direkte

Badminton: Indonesia Open, direkte
13:00

Badminton: Indonesia Open, direkte

Badminton: Indonesia Open, direkte
14:05

Badminton: Indonesia Open

Badminton: Indonesia Open
15:05

Badminton: Indonesia Open

Badminton: Indonesia Open
16:05

Badminton: Indonesia Open

Badminton: Indonesia Open
17:05

Badminton: Indonesia Open

Badminton: Indonesia Open
18:05

Badminton: Indonesia Open

Badminton: Indonesia Open
19:05

Badminton: Indonesia Open

Badminton: Indonesia Open
20:05

Badminton: Indonesia Open

Badminton: Indonesia Open
21:05

Badminton: Indonesia Open

Badminton: Indonesia Open
22:05

Badminton: Indonesia Open

Badminton: Indonesia Open
23:05

Badminton: Indonesia Open

Badminton: Indonesia Open
TV3 Sport keyboard_arrow_right
11:00

Manchester City-West Ham

Manchester City-West Ham
13:00

Premier League 100 (S1E1)

Premier League 100 (S1E1)
13:30

Premier League 100 (S1E2)

Premier League 100 (S1E2)
14:00

Premier League 100 (S1E3)

Premier League 100 (S1E3)
14:30

Premier League 100 (S1E4)

Premier League 100 (S1E4)
15:00

Premier League 100 (S1E5)

Premier League 100 (S1E5)
15:30

Premier League 100 (S1E6)

Premier League 100 (S1E6)
16:00

Premier League 100 (S1E7)

Premier League 100 (S1E7)
16:30

Sporting Rivalries (S1E2)

Sporting Rivalries (S1E2)
17:00

Trans World Sport (S2019E24)

Trans World Sport (S2019E24)
18:00

Mobil 1 The Grid (S11E12)

Mobil 1 The Grid (S11E12)
18:30

H20 Racing Highlights (S2019E4)

H20 Racing Highlights (S2019E4)
19:00

Track & Field Weekly (S2019E14)

Track & Field Weekly (S2019E14)
19:30

Rundt om Runden (S2019E1)

Rundt om Runden (S2019E1)
20:00

Storbritanniens Grand Prix

Storbritanniens Grand Prix
22:00

Mobil 1 The Grid (S11E12)

Mobil 1 The Grid (S11E12)
22:30

Rewind - The Women's Handball Show (S18E16)

Rewind - The Women's Handball Show (S18E16)
23:00

Rewind - The Women's Handball Show (S18E17)

Rewind - The Women's Handball Show (S18E17)
23:30

Rewind - The Women's Handball Show (S18E15)

Rewind - The Women's Handball Show (S18E15)
00:00

Sæsonen der gik (S2019E4)

Sæsonen der gik (S2019E4)
01:00

Trans World Sport (S2019E24)

Trans World Sport (S2019E24)
Canal 9 keyboard_arrow_right
05:55

Fodboldens verden

Fodboldens verden
06:00

Fodboldens verden

Fodboldens verden
06:05

Building Alaska (S3E2)

Building Alaska (S3E2)
06:50

Building Alaska (S3E3)

Building Alaska (S3E3)
07:35

Moonshiners (S7E5)

Moonshiners (S7E5)
08:30

Rocky Mountain Railroad (S1E6)

Rocky Mountain Railroad (S1E6)
09:20

Rocky Mountain Railroad (S1E7)

Rocky Mountain Railroad (S1E7)
10:15

Tanked (S4E9)

Tanked (S4E9)
11:15

Tanked (S4E10)

Tanked (S4E10)
12:25

Homeshopping

Homeshopping
12:55

Homeshopping

Homeshopping
13:25

Buying Alaska (S3E2)

Buying Alaska (S3E2)
14:00

Treehouse Masters (S6E4)

Treehouse Masters (S6E4)
15:00

Treehouse Masters (S6E5)

Treehouse Masters (S6E5)
15:55

How Do They Do It? (S16E2)

How Do They Do It? (S16E2)
16:30

How Do They Do It? (S16E3)

How Do They Do It? (S16E3)
17:00

How Do They Do It? (S16E4)

How Do They Do It? (S16E4)
17:30

How Do They Do It? (S16E5)

How Do They Do It? (S16E5)
18:05

The Pool Master (S1E1)

The Pool Master (S1E1)
19:05

The Pool Master (S1E2)

The Pool Master (S1E2)
20:05

Man Fire Food (S2E1)

Man Fire Food (S2E1)
20:35

Man Fire Food (S2E2)

Man Fire Food (S2E2)
21:05

Special Victims Unit (S10E8)

Special Victims Unit (S10E8)
22:00

Special Victims Unit (S10E9)

Special Victims Unit (S10E9)
23:00

M*A*S*H (S3E23)

M*A*S*H (S3E23)
23:35

M*A*S*H (S3E24)

M*A*S*H (S3E24)
00:10

M*A*S*H (S4E1)

M*A*S*H (S4E1)
00:45

M*A*S*H (S4E2)

M*A*S*H (S4E2)
01:20

Man Fire Food (S2E1)

Man Fire Food (S2E1)
01:45

Man Fire Food (S2E2)

Man Fire Food (S2E2)
02:15

How Do They Do It? (S16E2)

How Do They Do It? (S16E2)
02:55

How Do They Do It? (S16E3)

How Do They Do It? (S16E3)
03:20

How Do They Do It? (S16E4)

How Do They Do It? (S16E4)
03:50

How Do They Do It? (S16E5)

How Do They Do It? (S16E5)
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
06:30

Motor Mille på maskintur (S1E6)

Motor Mille på maskintur (S1E6)
06:45

Pingu (S1E8)

Pingu (S1E8)
06:55

Luk op Luk i - KRUDT I RØVEN

Luk op Luk i - KRUDT I RØVEN
07:15

Vidundervovsen Vaffel (S1E15)

Vidundervovsen Vaffel (S1E15)
07:30

Gurli Gris II (S2E31)

Gurli Gris II (S2E31)
07:40

Masha og Bjørnen (S2E23)

Masha og Bjørnen (S2E23)
07:50

F for får V (S5E13)

F for får V (S5E13)
07:55

Pyjamasheltene II (S2E26)

Pyjamasheltene II (S2E26)
08:10

Heino fikser alt - Hammeren (S1E18)

Heino fikser alt - Hammeren (S1E18)
08:20

Didrik Drage (S1E2)

Didrik Drage (S1E2)
08:35

Paw Patrol III (S3E6)

Paw Patrol III (S3E6)
09:00

Sommer i Ramasjang (14)

Sommer i Ramasjang (14)
10:00

Far, mor og bjørn (S1E1)

Far, mor og bjørn (S1E1)
10:30

Pax' jordiske eventyr (S1E2)

Pax' jordiske eventyr (S1E2)
10:45

Flaskepost fra Stillehavet II (S2E5)

Flaskepost fra Stillehavet II (S2E5)
10:55

Rasmus Klump (S1E9)

Rasmus Klump (S1E9)
11:10

Lille Roy (S1E27)

Lille Roy (S1E27)
11:25

Lille Roy (S1E28)

Lille Roy (S1E28)
11:35

Lille Nørd

Lille Nørd
12:15

Min bedste vens historier - Fjeldgængeren (S1E6)

Min bedste vens historier - Fjeldgængeren (S1E6)
12:25

Ramasjang Mysteriet II (S2E6)

Ramasjang Mysteriet II (S2E6)
12:55

Rosa fra Rouladegade (S1E10)

Rosa fra Rouladegade (S1E10)
13:20

Tree Fu Tom (S3E2)

Tree Fu Tom (S3E2)
13:45

Ramajetterne II (S2E7)

Ramajetterne II (S2E7)
14:05

F for Får

F for Får
14:10

Morten Skildpadde II (S2E3)

Morten Skildpadde II (S2E3)
14:35

Sofus II (S2E5)

Sofus II (S2E5)
14:50

Quizdyrene II (7) - Kænguruen Anuk

Quizdyrene II (7) - Kænguruen Anuk
15:05

Ernest & Celestine (S1E11)

Ernest & Celestine (S1E11)
15:15

Simon

Simon
15:22

Gurli Gris

Gurli Gris
15:30

Kika og Bob (1)

Kika og Bob (1)
15:45

Junglebogen (S1E27)

Junglebogen (S1E27)
16:00

Didrik Drage (S1E3)

Didrik Drage (S1E3)
16:10

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (S2E1)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (S2E1)
16:20

Tib & Tumtum

Tib & Tumtum
16:35

Pyjamasheltene (S1E1)

Pyjamasheltene (S1E1)
16:45

Vidundervovsen Vaffel (S1E16)

Vidundervovsen Vaffel (S1E16)
17:00

Heino fikser alt - Ornitologen (S1E4)

Heino fikser alt - Ornitologen (S1E4)
17:10

Luk op Luk i - FARVEL

Luk op Luk i - FARVEL
17:25

Onkel Rejes sørøvershow II (S2E14)

Onkel Rejes sørøvershow II (S2E14)
17:40

Motor Mille på cirkustur (S1E6)

Motor Mille på cirkustur (S1E6)
18:00

Sommer i Ramasjang (14)

Sommer i Ramasjang (14)
19:00

Wild Kratts

Wild Kratts
19:20

Lucky Luke - Den mægtige Daltoni (S1E16)

Lucky Luke - Den mægtige Daltoni (S1E16)
19:45

Yakari III (S3E5)

Yakari III (S3E5)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
04:45

Ramasjang sover - lidt endnu

Ramasjang sover - lidt endnu
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
06:00

Watts

Watts
06:10

Atletik: Universiade Napoli

Atletik: Universiade Napoli
07:35

Cykling: Højdepunkter fra Tour de France

Cykling: Højdepunkter fra Tour de France
08:25

Atletik: EM U23

Atletik: EM U23
09:45

Atletik: EM U20

Atletik: EM U20
13:55

Atletik: EM U23

Atletik: EM U23
16:00

Atletik: EM U20

Atletik: EM U20
19:30

Cykling: Tour de France

Cykling: Tour de France
21:17

Watts

Watts
21:20

Fægtning: VM

Fægtning: VM
22:20

Golf: Bag om PGA Tour

Golf: Bag om PGA Tour
23:00

PGA Tour: Barbasol Championship

PGA Tour: Barbasol Championship
02:00

PGA Tour: Højdepunkter

PGA Tour: Højdepunkter
03:05

Fægtning: VM

Fægtning: VM
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
05:30

Olympiske Lege

Olympiske Lege
06:00

Olympiske Lege

Olympiske Lege
06:30

Cykling: Tour de France

Cykling: Tour de France
08:30

Fægtning: Vm fra Budapest, Ungarn

Fægtning: Vm fra Budapest, Ungarn
10:25

Cykling: National Tours

Cykling: National Tours
11:25

Cykling: Tour de France Extra

Cykling: Tour de France Extra
11:40

Cykling: Tour de France

Cykling: Tour de France
17:30

Cykling: Tour de France Extra

Cykling: Tour de France Extra
18:00

Fægtning: Vm fra Budapest, Ungarn

Fægtning: Vm fra Budapest, Ungarn
20:00

Olympiske Lege

Olympiske Lege
21:00

Cykling: National Tours

Cykling: National Tours
22:00

Fægtning: Vm fra Budapest, Ungarn

Fægtning: Vm fra Budapest, Ungarn
00:00

Cykling: National Tours

Cykling: National Tours
01:00

Bordtennis: World Tour fra Geelong, Australien

Bordtennis: World Tour fra Geelong, Australien
02:00

Fægtning: Vm fra Budapest, Ungarn

Fægtning: Vm fra Budapest, Ungarn
TLC keyboard_arrow_right
05:35

Cake Boss (S4E29)

Cake Boss (S4E29)
06:00

Say Yes to the Dress (S15E1)

Say Yes to the Dress (S15E1)
06:25

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S4E7)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S4E7)
06:55

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S4E8)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S4E8)
07:20

Say Yes to the Dress (S9E6)

Say Yes to the Dress (S9E6)
07:50

Say Yes to the Dress (S9E7)

Say Yes to the Dress (S9E7)
08:15

90 Days to Wed (S4E8)

90 Days to Wed (S4E8)
09:05

Outdaughtered: Busby Quints (S2E19)

Outdaughtered: Busby Quints (S2E19)
10:00

Sister Wives (S3E3)

Sister Wives (S3E3)
10:30

Sister Wives (S3E4)

Sister Wives (S3E4)
11:00

Say Yes to the Dress (S15E12)

Say Yes to the Dress (S15E12)
11:30

Say Yes to the Dress (S15E13)

Say Yes to the Dress (S15E13)
12:00

7 Little Johnstons (S2E6)

7 Little Johnstons (S2E6)
13:00

90 Days to Wed (S4E8)

90 Days to Wed (S4E8)
14:00

The Next Great Baker (S4E10)

The Next Great Baker (S4E10)
15:30

Long Island Medium (S4E12)

Long Island Medium (S4E12)
16:00

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S4E9)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S4E9)
16:30

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S4E10)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S4E10)
17:00

Sister Wives (S3E5)

Sister Wives (S3E5)
17:30

Sister Wives (S3E6)

Sister Wives (S3E6)
18:00

Cake Boss (S4E31)

Cake Boss (S4E31)
18:30

Cake Boss (S4E32)

Cake Boss (S4E32)
19:00

Say Yes to the Dress (S15E14)

Say Yes to the Dress (S15E14)
19:30

Say Yes to the Dress (S15E15)

Say Yes to the Dress (S15E15)
20:00

Outdaughtered (S3E10)

Outdaughtered (S3E10)
21:00

Our Twinsane Wedding (S1E1)

Our Twinsane Wedding (S1E1)
22:00

Seeking Sister Wife (S2E12)

Seeking Sister Wife (S2E12)
00:00

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E9)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E9)
00:30

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E10)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E10)
01:00

Paranormal Lockdown (S2E5)

Paranormal Lockdown (S2E5)
02:00

Outdaughtered (S3E10)

Outdaughtered (S3E10)
03:00

Our Twinsane Wedding (S1E1)

Our Twinsane Wedding (S1E1)
Animal Planet keyboard_arrow_right
06:00

Escape to Chimp Eden (S2E5)

Escape to Chimp Eden (S2E5)
06:25

Pit Bulls & Parolees (S7E12)

Pit Bulls & Parolees (S7E12)
07:15

Pit Bulls & Parolees (S7E13)

Pit Bulls & Parolees (S7E13)
08:10

Pit Bulls & Parolees (S7E14)

Pit Bulls & Parolees (S7E14)
09:05

Pit Bulls & Parolees (S7E15)

Pit Bulls & Parolees (S7E15)
10:00

Pit Bulls & Parolees (S7E16)

Pit Bulls & Parolees (S7E16)
10:55

Pit Bulls & Parolees (S7E17)

Pit Bulls & Parolees (S7E17)
11:50

Sharks Of Palau

Sharks Of Palau
12:45

Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet (S4E11)

Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet (S4E11)
13:40

Amba the Russian Tiger

Amba the Russian Tiger
14:35

Alaska Monsters (S1E5)

Alaska Monsters (S1E5)
15:30

The Jeff Corwin Experience (S3E10)

The Jeff Corwin Experience (S3E10)
16:25

Animal Cops Houston (S14E12)

Animal Cops Houston (S14E12)
17:20

Sharkbite Beach

Sharkbite Beach
18:15

Great White: The Impossible Shot

Great White: The Impossible Shot
19:10

North Woods Law (S6E16)

North Woods Law (S6E16)
20:05

Wildest Europe (S1E1)

Wildest Europe (S1E1)
21:00

Alaska Monsters (S1E6)

Alaska Monsters (S1E6)
21:55

Pit Bulls & Parolees (S3E8)

Pit Bulls & Parolees (S3E8)
22:50

Great White: The Impossible Shot

Great White: The Impossible Shot
23:45

North Woods Law (S6E16)

North Woods Law (S6E16)
00:40

Alaska Monsters (S1E6)

Alaska Monsters (S1E6)
01:35

Sharkbite Beach

Sharkbite Beach
02:25

Great White: The Impossible Shot

Great White: The Impossible Shot
03:15

North Woods Law (S6E16)

North Woods Law (S6E16)
04:02

Wildest Europe (S1E1)

Wildest Europe (S1E1)
National Geographic keyboard_arrow_right
06:00

Den lovløse ø (S1E9)

Den lovløse ø (S1E9)
07:00

Vintervejens Helte: Norge (S2E3)

Vintervejens Helte: Norge (S2E3)
08:00

Wicked Tuna - Nord mod Syd (S5E9)

Wicked Tuna - Nord mod Syd (S5E9)
09:00

Fanget i Udlandet (S5E2)

Fanget i Udlandet (S5E2)
10:00

Dubais lufthavn (S3E7)

Dubais lufthavn (S3E7)
11:00

Grænsen er nået (S5E2)

Grænsen er nået (S5E2)
12:00

Undersøgelse af flystyrt (S13E7)

Undersøgelse af flystyrt (S13E7)
13:00

Undersøgelse af flystyrt (S13E8)

Undersøgelse af flystyrt (S13E8)
14:00

Den utrolige Dr. Pol (S6E10)

Den utrolige Dr. Pol (S6E10)
15:00

Dyrlæge i Yukon (S5E1)

Dyrlæge i Yukon (S5E1)
16:00

Sekunder fra katastrofen (S2E1)

Sekunder fra katastrofen (S2E1)
17:00

Airport Security: Peru (S3E10)

Airport Security: Peru (S3E10)
18:00

Alaska State Troopers (S6E1)

Alaska State Troopers (S6E1)
19:00

Alaska State Troopers (S5E9)

Alaska State Troopers (S5E9)
20:00

Alaska State Troopers (S6E9)

Alaska State Troopers (S6E9)
21:00

Verdens vildeste maskiner (S1E4)

Verdens vildeste maskiner (S1E4)
22:00

Fra skrot til superbiler (S1E7)

Fra skrot til superbiler (S1E7)
23:00

Undersøgelse af flystyrt (S17E6)

Undersøgelse af flystyrt (S17E6)
00:00

Drugs Inc. (S3E10)

Drugs Inc. (S3E10)
01:00

Fanget i Udlandet (S11E4)

Fanget i Udlandet (S11E4)
02:00

2. Verdenskrig: Det undersøiske helvede (S1E3)

2. Verdenskrig: Det undersøiske helvede (S1E3)
03:00

Biler i nød (S6E4)

Biler i nød (S6E4)
04:00

Latinamerikas farlige grænser (S1E9)

Latinamerikas farlige grænser (S1E9)
Discovery Science keyboard_arrow_right
06:00

How Do They Do It? (S6E18)

How Do They Do It? (S6E18)
06:26

Blowing Up History (S2E5)

Blowing Up History (S2E5)
07:14

Extreme Engineering (S6E4)

Extreme Engineering (S6E4)
08:02

How the Universe Works (S4E6)

How the Universe Works (S4E6)
08:50

How Do They Do It? (S3E2)

How Do They Do It? (S3E2)
09:14

Food Factory USA (S2E17)

Food Factory USA (S2E17)
09:38

Blowing Up History (S2E5)

Blowing Up History (S2E5)
10:26

What Could Possibly Go Wrong? (S1E3)

What Could Possibly Go Wrong? (S1E3)
11:14

Extreme Engineering (S6E4)

Extreme Engineering (S6E4)
12:02

How the Universe Works (S4E6)

How the Universe Works (S4E6)
12:50

Man v the Universe (S1E1)

Man v the Universe (S1E1)
13:38

How Do They Do It? (S3E2)

How Do They Do It? (S3E2)
14:02

Food Factory USA (S2E17)

Food Factory USA (S2E17)
14:26

Blowing Up History (S2E5)

Blowing Up History (S2E5)
15:14

What Could Possibly Go Wrong? (S1E3)

What Could Possibly Go Wrong? (S1E3)
16:02

How the Universe Works (S4E6)

How the Universe Works (S4E6)
16:50

Man v the Universe (S1E2)

Man v the Universe (S1E2)
17:40

Extreme Engineering (S6E5)

Extreme Engineering (S6E5)
18:30

How It's Made (S21E11)

How It's Made (S21E11)
18:55

How It's Made (S21E12)

How It's Made (S21E12)
19:20

How Do They Do It? (S3E3)

How Do They Do It? (S3E3)
19:45

Food Factory USA (S2E18)

Food Factory USA (S2E18)
20:10

Cosmic Collisions (S1E2)

Cosmic Collisions (S1E2)
21:00

How It's Made (S21E11)

How It's Made (S21E11)
21:25

How It's Made (S21E12)

How It's Made (S21E12)
21:50

What Could Possibly Go Wrong? (S1E4)

What Could Possibly Go Wrong? (S1E4)
22:40

How Do They Do It? (S3E3)

How Do They Do It? (S3E3)
23:05

Food Factory USA (S2E18)

Food Factory USA (S2E18)
23:30

Extreme Engineering (S6E5)

Extreme Engineering (S6E5)
00:20

Man v the Universe (S1E2)

Man v the Universe (S1E2)
01:10

Cosmic Collisions (S1E2)

Cosmic Collisions (S1E2)
02:00

How It's Made (S21E11)

How It's Made (S21E11)
02:24

How It's Made (S21E12)

How It's Made (S21E12)
02:48

What Could Possibly Go Wrong? (S1E4)

What Could Possibly Go Wrong? (S1E4)
03:36

Extreme Engineering (S6E5)

Extreme Engineering (S6E5)
04:24

How Do They Do It? (S3E3)

How Do They Do It? (S3E3)
Xee keyboard_arrow_right
06:00

Raising Hope (S2E17)

Raising Hope (S2E17)
06:30

Raising Hope (S2E18)

Raising Hope (S2E18)
07:00

Raising Hope (S2E19)

Raising Hope (S2E19)
07:30

30 (S2E4)

30 (S2E4)
07:55

Et umage par (S3E10)

Et umage par (S3E10)
08:25

Et umage par (S3E11)

Et umage par (S3E11)
08:55

Solsidan 4 (S4E4)

Solsidan 4 (S4E4)
09:25

Solsidan 4 (S4E5)

Solsidan 4 (S4E5)
09:55

MacGyver (S3E8)

MacGyver (S3E8)
10:50

Et umage par (S3E12)

Et umage par (S3E12)
11:20

Et umage par (S3E13)

Et umage par (S3E13)
11:50

Kongen af Queens (S2E3)

Kongen af Queens (S2E3)
12:20

Kongen af Queens (S2E4)

Kongen af Queens (S2E4)
12:50

How I Met Your Mother (S2E19)

How I Met Your Mother (S2E19)
13:20

The Good Doctor (S2E5)

The Good Doctor (S2E5)
14:15

The Librarians (S4E1)

The Librarians (S4E1)
15:10

MacGyver (S3E9)

MacGyver (S3E9)
16:05

Family Guy (S15E2)

Family Guy (S15E2)
16:35

Family Guy (S15E3)

Family Guy (S15E3)
17:05

Kongen af Queens (S2E5)

Kongen af Queens (S2E5)
17:35

Kongen af Queens (S2E6)

Kongen af Queens (S2E6)
18:05

How I Met Your Mother (S2E20)

How I Met Your Mother (S2E20)
18:35

How I Met Your Mother (S2E21)

How I Met Your Mother (S2E21)
19:05

The Librarians (S4E2)

The Librarians (S4E2)
20:00

MacGyver (S3E10)

MacGyver (S3E10)
21:00

I Mexico går det godt (S2E7)

I Mexico går det godt (S2E7)
21:30

I Mexico går det godt (S2E8)

I Mexico går det godt (S2E8)
22:00

The Good Doctor (S2E6)

The Good Doctor (S2E6)
22:55

Now Apocalypse (S1E1)

Now Apocalypse (S1E1)
23:30

Now Apocalypse (S1E2)

Now Apocalypse (S1E2)
00:05

How I Met Your Mother (S2E20)

How I Met Your Mother (S2E20)
00:35

Good Will Hunting

Amerikansk film fra 1997
play_arrow
Good Will Hunting
03:10

The Librarians (S4E2)

The Librarians (S4E2)