Nyt spændende projekt på vej fra Geggo

Nyt spændende projekt på vej fra Geggo

Nyt spændende projekt på vej fra Geggo
Casper Christensens taler ud om sin nye livsstil

Casper Christensens taler ud om sin nye livsstil

Casper Christensens taler ud om sin nye livsstil
Amerikansk medie skriver Michael Jacksons datter har forsøgt selvmord

Amerikansk medie skriver Michael Jacksons datter har forsøgt selvmord

Amerikansk medie skriver Michael Jacksons datter har forsøgt selvmord
Genforening mellem Meghan og hendes far

Genforening mellem Meghan og hendes far

Genforening mellem Meghan og hendes far
Casper Christensen skal være far til fire

Casper Christensen skal være far til fire

Casper Christensen skal være far til fire
DR1 keyboard_arrow_right
07:25

Aftenshowet

Aftenshowet
08:15

Rugemor (1:3)

Rugemor (1:3)
09:00

I Danmark er jeg født (3)

I Danmark er jeg født (3)
09:45

Fader Brown (3)

Fader Brown (3)
10:30

Antikkrejlerne med kendisser (97)

Antikkrejlerne med kendisser (97)
11:30

Antikduellen (1:30)

Antikduellen (1:30)
12:00

Bonderøven 2011 (10)

Bonderøven 2011 (10)
12:25

Kender Du Typen? 2015 (15)

Kender Du Typen? 2015 (15)
13:10

Hammerslag 2016 (15)

Hammerslag 2016 (15)
13:55

Hun så et mord (190)

Hun så et mord (190)
14:40

Hercule Poirot (3)

Hercule Poirot (3)
15:30

Hercule Poirot (4)

Hercule Poirot (4)
16:20

Fader Brown (4)

Fader Brown (4)
17:05

Jordemoderen V (2:10)

Jordemoderen V (2:10)
17:50

TV AVISEN

TV AVISEN
18:00

Skattejægerne

Skattejægerne
18:30

TV AVISEN

TV AVISEN
18:55

Vores vejr

Vores vejr
19:05

Aftenshowet

Aftenshowet
19:55

TV AVISEN

TV AVISEN
20:00

Kender Du Typen? - Med vakuumbukser og dobbeltdyne

Kender Du Typen? - Med vakuumbukser og dobbeltdyne
20:45

Danmarks næste klassiker (5:6)

Danmarks næste klassiker (5:6)
21:30

TV AVISEN

TV AVISEN
21:55

Sundhedsmagasinet: Smid stiletterne

Sundhedsmagasinet: Smid stiletterne
22:20

Wallander: Blodets bånd

Svensk krimi fra 2005
Wallander: Blodets bånd
23:50

Taggart: Nyt liv

Taggart: Nyt liv
00:40

Hercule Poirot (1)

Hercule Poirot (1)
01:30

Hercule Poirot (2)

Hercule Poirot (2)
02:20

Bonderøven 2011 (10)

Bonderøven 2011 (10)
02:50

Kender Du Typen? 2015 (15)

Kender Du Typen? 2015 (15)
03:35

Hammerslag 2016 (15)

Hammerslag 2016 (15)
TV2 keyboard_arrow_right
12:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
12:30

Regionale nyheder

Regionale nyheder
12:40

Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed

Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed
13:25

Gutterne på kutterne

Gutterne på kutterne
13:50

Gutterne på kutterne

Gutterne på kutterne
14:25

Razzia - Trafikkontrollen rykker ud

Razzia - Trafikkontrollen rykker ud
15:00

Razzia - Trafikkontrollen rykker ud

Razzia - Trafikkontrollen rykker ud
15:30

Animal Airport

Animal Airport
16:00

Alarmcentralen

Alarmcentralen
17:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
17:12

Regionale nyheder

Regionale nyheder
17:20

Go' aften Danmark

Go' aften Danmark
17:55

Dit forårsvejr

Dit forårsvejr
18:00

Nyhederne

Nyhederne
18:20

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:25

Go' aften Danmark

Go' aften Danmark
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed

Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed
20:50

Hvem bor her?

Hvem bor her?
21:30

Nyhederne

Nyhederne
22:00

Regionale nyheder

Regionale nyheder
22:12

Sporten

Sporten
22:25

Natholdet

Natholdet
23:00

Britain's Got Talent

Britain's Got Talent
00:10

Britain's Got Talent - afgørelsen

Britain's Got Talent - afgørelsen
00:35

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
01:05

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
01:30

Alarmcentralen

Alarmcentralen
02:20

Last Man Standing (19)

Last Man Standing (19)
02:45

The Good Wife (78)

The Good Wife (78)
03:30

Natholdet

Natholdet
TV3 keyboard_arrow_right
08:10

Luksusfælden (S10E8)

Luksusfælden (S10E8)
09:05

Luksusfælden (S10E9)

Luksusfælden (S10E9)
10:05

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E29)

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E29)
12:00

Danske Hollywoodfruer (S2E4)

Danske Hollywoodfruer (S2E4)
13:00

The Kardashians (S12E9)

The Kardashians (S12E9)
14:00

The Kardashians (S12E10)

The Kardashians (S12E10)
15:00

Real Housewives of Beverly Hills (S5E12)

Real Housewives of Beverly Hills (S5E12)
16:00

Real Housewives of Beverly Hills (S5E13)

Real Housewives of Beverly Hills (S5E13)
17:00

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E29)

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E29)
19:00

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E30)

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E30)
20:00

Luksusfælden (S22E8)

Luksusfælden (S22E8)
21:00

Boligkøb i blinde (S2E1)

Boligkøb i blinde (S2E1)
22:00

Gladiator

Amerikansk actiondrama fra 2000
play_arrow
Gladiator
01:05

Bones (S8E17)

Bones (S8E17)
01:55

Bones (S8E18)

Bones (S8E18)
02:45

The Brave (S1E5)

The Brave (S1E5)
03:35

The Brave (S1E6)

The Brave (S1E6)
Kanal 5 keyboard_arrow_right
07:35

Chopped (3)

Chopped (3)
08:25

Property Brothers (16)

Property Brothers (16)
09:15

Property Brothers (17)

Property Brothers (17)
10:10

Svindlerjagt (6)

Svindlerjagt (6)
11:10

Hælerjagt (1)

Hælerjagt (1)
12:10

Greys hvide verden (6)

Greys hvide verden (6)
13:10

Greys hvide verden (7)

Greys hvide verden (7)
14:10

CSI (14)

CSI (14)
15:10

CSI (15)

CSI (15)
16:05

Special Victims Unit (4)

Special Victims Unit (4)
17:05

Special Victims Unit (6)

Special Victims Unit (6)
17:55

The Big Bang Theory (15)

The Big Bang Theory (15)
18:25

The Big Bang Theory (16)

The Big Bang Theory (16)
18:55

The Big Bang Theory (17)

The Big Bang Theory (17)
19:30

The Big Bang Theory (18)

The Big Bang Theory (18)
20:00

Remee og Mathilde (8)

Remee og Mathilde (8)
21:00

Sol for millioner (8)

Sol for millioner (8)
22:00

Ex on the Beach 2 (3)

Ex on the Beach 2 (3)
23:00

Criminal Minds (6)

Criminal Minds (6)
23:55

Criminal Minds (7)

Criminal Minds (7)
00:55

Special Victims Unit (17)

Special Victims Unit (17)
01:50

Special Victims Unit (18)

Special Victims Unit (18)
02:45

Paula Zahn på sagen (24)

Paula Zahn på sagen (24)
03:35

Special Victims Unit (1)

Special Victims Unit (1)
DR2 keyboard_arrow_right
09:20

Dyrehospitalet (7:9)

Dyrehospitalet (7:9)
09:50

Midt i naturen (7:10)

Midt i naturen (7:10)
10:50

Team Bachstad i Sydamerika (5:6)

Team Bachstad i Sydamerika (5:6)
11:20

Team Bachstad i Sydamerika (6:6)

Team Bachstad i Sydamerika (6:6)
11:50

Det vilde Mellemøsten - Egypten

Det vilde Mellemøsten - Egypten
12:45

Det første skridt (5:5)

Det første skridt (5:5)
13:15

En hjernes fødsel og død (1:3)

En hjernes fødsel og død (1:3)
13:45

Hjælp, vi flytter sammen (5:8)

Hjælp, vi flytter sammen (5:8)
14:45

Hjælp, vi flytter sammen (6:8)

Hjælp, vi flytter sammen (6:8)
15:45

Nødherberget

Nødherberget
16:40

Min Verdenshistorie - Maren og foråret i Prag

Min Verdenshistorie - Maren og foråret i Prag
17:10

Fængselstaten USA

Fængselstaten USA
18:30

Ekstreme togrejser III (2:5)

Ekstreme togrejser III (2:5)
19:15

Ekstreme togrejser III (3:5)

Ekstreme togrejser III (3:5)
20:00

Til døden os skiller

Til døden os skiller
20:45

Dokumania: Leaving Neverland (2:2)

Dokumania: Leaving Neverland (2:2)
22:30

Deadline

Deadline
23:00

Dengang vi reddede kloden

Dengang vi reddede kloden
00:00

Rugemor (1:3)

Rugemor (1:3)
00:45

En seriemorders sind

En seriemorders sind
01:25

Deadline Nat

Deadline Nat
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
08:10

Beverly Hills 90210 (66)

Beverly Hills 90210 (66)
09:00

Beverly Hills 90210 (67)

Beverly Hills 90210 (67)
09:55

Beverly Hills 90210 (68)

Beverly Hills 90210 (68)
10:45

Beverly Hills 90210 (69)

Beverly Hills 90210 (69)
11:35

Sex and the City (5)

Sex and the City (5)
12:10

Sex and the City (6)

Sex and the City (6)
12:45

Desperate Housewives (161)

Desperate Housewives (161)
13:35

Desperate Housewives (162)

Desperate Housewives (162)
14:20

Ugly Betty (22)

Ugly Betty (22)
15:10

Ugly Betty (23)

Ugly Betty (23)
15:55

Family Guy (4)

Family Guy (4)
16:25

Family Guy (5)

Family Guy (5)
16:55

American Dad (8)

American Dad (8)
17:20

American Dad (9)

American Dad (9)
17:50

Modern Family (23)

Modern Family (23)
18:15

Modern Family (24)

Modern Family (24)
18:45

Venner (165)

Venner (165)
19:10

Venner (166)

Venner (166)
19:40

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
20:10

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
20:40

SJIT Happens

SJIT Happens
21:10

SJIT Happens

SJIT Happens
21:45

SJIT Happens

SJIT Happens
22:20

SJIT Happens

SJIT Happens
22:55

Date mig nøgen

Date mig nøgen
23:50

Natholdet

Natholdet
00:25

Natholdet

Natholdet
00:55

Top 20 Funniest

Top 20 Funniest
01:45

Rude Tube - Viral Ads

Rude Tube - Viral Ads
02:15

Elementary (5)

Elementary (5)
03:05

Elementary (6)

Elementary (6)
03:55

The Following (15)

The Following (15)
TV3+ keyboard_arrow_right
07:25

The Late Late Show with James Corden (S5E85)

The Late Late Show with James Corden (S5E85)
08:15

Numb3rs (S5E16)

Numb3rs (S5E16)
09:05

Numb3rs (S5E17)

Numb3rs (S5E17)
10:05

Bones (S10E1)

Bones (S10E1)
11:05

Bones (S10E2)

Bones (S10E2)
12:05

Hawaii Five-0 (S4E10)

Hawaii Five-0 (S4E10)
13:00

Hawaii Five-0 (S4E11)

Hawaii Five-0 (S4E11)
14:00

NCIS: Los Angeles (S2E7)

NCIS: Los Angeles (S2E7)
15:00

NCIS: Los Angeles (S2E8)

NCIS: Los Angeles (S2E8)
16:00

NCIS (S13E19)

NCIS (S13E19)
17:00

NCIS (S13E20)

NCIS (S13E20)
18:00

S.W.A.T. (S1E11)

S.W.A.T. (S1E11)
19:00

S.W.A.T. (S1E12)

S.W.A.T. (S1E12)
20:00

NCIS: Los Angeles (S9E19)

NCIS: Los Angeles (S9E19)
21:00

G.I. Joe: The Rise of Cobra

Amerikansk thriller fra 2009
play_arrow
G.I. Joe: The Rise of Cobra
23:25

Mænd af ære

Amerikansk drama fra 2000
play_arrow
Mænd af ære
02:05

NCIS: Los Angeles (S9E19)

NCIS: Los Angeles (S9E19)
02:55

The Blacklist (S3E9)

The Blacklist (S3E9)
03:40

G.I. Joe: The Rise of Cobra

Amerikansk thriller fra 2009
play_arrow
G.I. Joe: The Rise of Cobra
6'eren keyboard_arrow_right
07:35

Diners, Drive-ins and Dives (2)

Diners, Drive-ins and Dives (2)
08:00

Homeshopping (28)

Homeshopping (28)
09:00

Gold Rush (16)

Gold Rush (16)
09:50

Deadliest Catch (9)

Deadliest Catch (9)
10:55

Expedition Unknown - Nazi Gold (1)

Expedition Unknown - Nazi Gold (1)
11:50

Salvage Hunters (6)

Salvage Hunters (6)
12:50

Salvage Hunters (7)

Salvage Hunters (7)
13:50

Wheeler Dealers (11)

Wheeler Dealers (11)
14:55

Deadliest Catch (15)

Deadliest Catch (15)
15:55

Gold Rush (11)

Gold Rush (11)
16:55

Gold Rush (12)

Gold Rush (12)
17:55

Salvage Hunters (8)

Salvage Hunters (8)
19:00

Salvage Hunters (9)

Salvage Hunters (9)
20:00

Auction Hunters (22)

Auction Hunters (22)
20:30

Auction Hunters (23)

Auction Hunters (23)
21:00

Criminal Minds - Beyond Borders (11)

Criminal Minds - Beyond Borders (11)
21:55

Criminal Minds - Beyond Borders (12)

Criminal Minds - Beyond Borders (12)
23:00

Fast N' Loud (21)

Fast N' Loud (21)
00:05

Fast N' Loud (22)

Fast N' Loud (22)
01:10

Wheeler Dealers (18)

Wheeler Dealers (18)
01:40

Wheeler Dealers (19)

Wheeler Dealers (19)
02:10

Bitchin' Rides (4)

Bitchin' Rides (4)
03:10

Alaska: The Last Frontier (2)

Alaska: The Last Frontier (2)
DR3 keyboard_arrow_right
12:05

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
12:45

The Graham Norton Show

The Graham Norton Show
13:35

Når kemien passer (3:6)

Når kemien passer (3:6)
14:15

Når kemien passer (4:6)

Når kemien passer (4:6)
14:55

Sådan narrer du døden II - de gode bakterier

Sådan narrer du døden II - de gode bakterier
15:40

Brutale Antarktis - forskning på lånt tid

Brutale Antarktis - forskning på lånt tid
16:30

Genderquake (1:2)

Genderquake (1:2)
17:20

Alene i vildmarken III (8:8)

Alene i vildmarken III (8:8)
18:00

De smukke piger (5:6)

De smukke piger (5:6)
18:30

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
19:15

Family Guy

Family Guy
19:35

Family Guy

Family Guy
20:00

Gift ved første blik USA V (13:19)

Gift ved første blik USA V (13:19)
20:50

The Graham Norton Show

The Graham Norton Show
21:40

Life of Crime

Amerikansk komedie fra 2013
Life of Crime
23:15

Alt for kliken (3:6)

Alt for kliken (3:6)
23:45

Bilulykken - hvem lyver?

Bilulykken - hvem lyver?
00:40

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
01:20

Sådan narrer du døden II - de gode bakterier

Sådan narrer du døden II - de gode bakterier
02:05

Genderquake (2:2)

Genderquake (2:2)
02:55

Zoo III (10:13)

Zoo III (10:13)
03:35

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
07:30

Fornyet mistanke (58)

Fornyet mistanke (58)
08:30

Fornyet mistanke (59)

Fornyet mistanke (59)
09:30

Doc Martin (6)

Doc Martin (6)
10:20

Doc Martin (7)

Doc Martin (7)
11:15

Skadestuen i Holby (339)

Skadestuen i Holby (339)
12:10

Skadestuen i Holby (340)

Skadestuen i Holby (340)
13:10

Bjerglægen (80)

Bjerglægen (80)
14:00

Bjerglægen (81)

Bjerglægen (81)
14:50

Kommissær Rex (34)

Kommissær Rex (34)
15:45

Kommissær Rex (35)

Kommissær Rex (35)
16:40

Blue Bloods (25)

Blue Bloods (25)
17:30

Death in Paradise (1)

Death in Paradise (1)
18:30

Murdoch Mysterierne (13)

Murdoch Mysterierne (13)
19:20

Lige i skabet

Lige i skabet
20:05

Fint skal det være (14)

Fint skal det være (14)
20:40

Kriminalkommissær Barnaby (2)

Kriminalkommissær Barnaby (2)
22:25

Good Karma Hospital (6)

Good Karma Hospital (6)
23:20

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
00:10

Lige i skabet

Lige i skabet
00:55

Lur mit liv

Lur mit liv
01:45

Death in Paradise (1)

Death in Paradise (1)
02:40

Godnat

Godnat
TV3 Puls keyboard_arrow_right
08:05

Depotjægerne (S9E24)

Depotjægerne (S9E24)
08:35

Depotjægerne (S9E25)

Depotjægerne (S9E25)
09:05

Ekstreme samlere (S8E14)

Ekstreme samlere (S8E14)
10:00

Dr. Phil (S17E11)

Dr. Phil (S17E11)
11:00

Dr. Phil (S17E12)

Dr. Phil (S17E12)
12:00

Ekstreme samlere (S8E15)

Ekstreme samlere (S8E15)
13:00

Den hemmelige millionær (S1E4)

Den hemmelige millionær (S1E4)
14:00

Den hemmelige millionær (S1E5)

Den hemmelige millionær (S1E5)
15:00

Masterchef USA (S7E10)

Masterchef USA (S7E10)
16:00

Masterchef USA (S7E11)

Masterchef USA (S7E11)
17:00

Dr. Phil (S16E85)

Dr. Phil (S16E85)
18:00

Dr. Phil (S16E86)

Dr. Phil (S16E86)
19:00

Med Kniven for Struben (S3E7)

Med Kniven for Struben (S3E7)
20:00

Med Kniven for Struben (S3E8)

Med Kniven for Struben (S3E8)
21:00

Redningskvinder (S2E7)

Redningskvinder (S2E7)
22:00

Søvnløs i Seattle

Prisbelønnet romantisk komedie fra 1993
play_arrow
Søvnløs i Seattle
00:05

Depotjægerne (S9E26)

Depotjægerne (S9E26)
00:35

Depotjægerne (S9E27)

Depotjægerne (S9E27)
01:05

Fra skrot til slot (S5E10)

Fra skrot til slot (S5E10)
02:05

Fra skrot til slot (S6E1)

Fra skrot til slot (S6E1)
02:55

Scream Queens (S1E8)

Scream Queens (S1E8)
03:40

Scream Queens (S1E9)

Scream Queens (S1E9)
Kanal 4 keyboard_arrow_right
07:40

De unge mødre (28)

De unge mødre (28)
08:05

Homeshopping (25)

Homeshopping (25)
09:05

Diners, Drive-ins and Dives (2)

Diners, Drive-ins and Dives (2)
09:30

Diners, Drive-ins and Dives (3)

Diners, Drive-ins and Dives (3)
09:55

Diners, Drive-ins and Dives (4)

Diners, Drive-ins and Dives (4)
10:25

Diners, Drive-ins and Dives (5)

Diners, Drive-ins and Dives (5)
10:55

Chopped (5)

Chopped (5)
11:55

House Hunters International (3)

House Hunters International (3)
12:20

House Hunters International (4)

House Hunters International (4)
12:50

My Lottery Dream Home (5)

My Lottery Dream Home (5)
13:20

My Lottery Dream Home (6)

My Lottery Dream Home (6)
13:50

Fixer Upper (8)

Fixer Upper (8)
14:50

Say Yes to the Dress (16)

Say Yes to the Dress (16)
15:20

Say Yes to the Dress (17)

Say Yes to the Dress (17)
15:55

90 Day Fiancé (2)

90 Day Fiancé (2)
16:55

Singleliv (10)

Singleliv (10)
17:25

Singleliv (11)

Singleliv (11)
17:55

De unge mødre (8)

De unge mødre (8)
19:00

Mig og min mor (10)

Mig og min mor (10)
20:00

De unge mødre (8)

De unge mødre (8)
21:00

Beauty Bosserne (2)

Beauty Bosserne (2)
22:00

Ex on the Beach 2 (3)

Ex on the Beach 2 (3)
23:00

Paula Zahn på sagen (8)

Paula Zahn på sagen (8)
00:05

En blodig affære

En blodig affære
01:05

Min nabo er morder

Min nabo er morder
02:05

Ex on the Beach 2 (3)

Ex on the Beach 2 (3)
03:05

House Hunters International (3)

House Hunters International (3)
03:25

House Hunters International (4)

House Hunters International (4)
03:50

My Lottery Dream Home (5)

My Lottery Dream Home (5)
DRK keyboard_arrow_right
08:00

P2 Radioavis

P2 Radioavis
08:05

Morgenandagten på DR K

Morgenandagten på DR K
08:28

Dagens sang: Sorte kors

Dagens sang: Sorte kors
08:45

Hvornår var det nu det var

Hvornår var det nu det var
09:10

Hvornår var det nu det var

Hvornår var det nu det var
09:40

Danske Mad Men: Fede tider i reklamebranchen

Danske Mad Men: Fede tider i reklamebranchen
10:10

Danske Mad Men: Fede tider i reklamebranchen

Danske Mad Men: Fede tider i reklamebranchen
10:40

Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (7:12)

Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (7:12)
11:40

Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (8:12)

Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (8:12)
12:40

24 timer vi aldrig glemmer: Håndboldpigernes OL-triumf

24 timer vi aldrig glemmer: Håndboldpigernes OL-triumf
13:30

24 timer vi aldrig glemmer: 9. april 1940 - da tyskerne kom

24 timer vi aldrig glemmer: 9. april 1940 - da tyskerne kom
14:20

Guldkorn 1980'erne: 1980

Guldkorn 1980'erne: 1980
14:40

Guldkorn 1980'erne: 1981

Guldkorn 1980'erne: 1981
15:00

Rick Steins vej til Mexico (1:7)

Rick Steins vej til Mexico (1:7)
16:00

Rick Steins vej til Mexico (2:7)

Rick Steins vej til Mexico (2:7)
17:00

Historiequizzen: Amager Museum

Historiequizzen: Amager Museum
17:30

Historiequizzen: Esrum Kloster

Historiequizzen: Esrum Kloster
18:00

Forbrydelsen (4:20)

Forbrydelsen (4:20)
18:55

Forbrydelsen (5:20)

Forbrydelsen (5:20)
19:55

Dagens sang: Sorte kors

Dagens sang: Sorte kors
20:00

Britiske slotte: Goodwood (6:6)

Britiske slotte: Goodwood (6:6)
20:45

Kunstquiz (6:8)

Kunstquiz (6:8)
21:30

Makværk eller mesterværk (2:4)

Makværk eller mesterværk (2:4)
22:00

Vild med bøger - med Lotte Kirkeby og Alberte Winding

Vild med bøger - med Lotte Kirkeby og Alberte Winding
22:30

Natbio: I familiens skød

Kroatisk-dansk komediedrama fra 2016
Natbio: I familiens skød
00:10

Clash

Egyptisk drama fra 2016
Clash
01:45

Outsideren

Fransk autentisk drama fra 2016
Outsideren
03:35

24 timer vi aldrig glemmer: Tjernobyl

24 timer vi aldrig glemmer: Tjernobyl
TV2 FRI keyboard_arrow_right
08:15

Have på en dag

Have på en dag
09:05

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
10:00

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
10:50

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
11:40

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
12:35

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
13:40

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
14:45

Location, Location, Location

Location, Location, Location
15:30

Location, Location, Location

Location, Location, Location
16:15

Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed

Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed
17:05

Huse på spil

Huse på spil
17:45

Huse på spil

Huse på spil
18:25

Krejlerkongen

Krejlerkongen
19:00

Krejlerkongen

Krejlerkongen
19:35

Sæt pris på dit hjem

Sæt pris på dit hjem
20:05

Sæt pris på dit hjem

Sæt pris på dit hjem
20:40

Fantastiske hammerslag

Fantastiske hammerslag
21:20

Fantastiske hammerslag

Fantastiske hammerslag
21:50

Huse på spil

Huse på spil
22:30

Huse på spil

Huse på spil
23:00

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
23:45

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
00:35

Location, Location, Location

Location, Location, Location
01:20

Location, Location, Location

Location, Location, Location
02:05

Købt eller solgt med Kirstie og Phil

Købt eller solgt med Kirstie og Phil
03:00

Købt eller solgt med Kirstie og Phil

Købt eller solgt med Kirstie og Phil
03:55

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
TV3 Max keyboard_arrow_right
08:00

ATP World Tour Highlights

ATP World Tour Highlights
09:00

Mål Mål Mål (S18E25)

Mål Mål Mål (S18E25)
10:00

Skrotjægerne (S6E18)

Skrotjægerne (S6E18)
10:50

Counting Cars (S2E21)

Counting Cars (S2E21)
11:15

Counting Cars (S2E22)

Counting Cars (S2E22)
11:40

Car Matchmaker (S2E2)

Car Matchmaker (S2E2)
12:05

Car Matchmaker (S2E3)

Car Matchmaker (S2E3)
12:30

Fresh Off the Boat (S2E20)

Fresh Off the Boat (S2E20)
12:55

Fresh Off the Boat (S2E21)

Fresh Off the Boat (S2E21)
13:20

The Office (S4E11)

The Office (S4E11)
13:50

The Office (S4E12)

The Office (S4E12)
14:15

Simpsons (S5E10)

Simpsons (S5E10)
14:40

Simpsons (S5E11)

Simpsons (S5E11)
15:10

Superstore (S3E12)

Superstore (S3E12)
15:40

Superstore (S3E13)

Superstore (S3E13)
16:05

How I Met Your Mother (S5E9)

How I Met Your Mother (S5E9)
16:35

How I Met Your Mother (S5E11)

How I Met Your Mother (S5E11)
17:05

The Late Late Show with James Corden (S5E80)

The Late Late Show with James Corden (S5E80)
18:00

Simpsons (S19E20)

Simpsons (S19E20)
18:30

Simpsons (S20E1)

Simpsons (S20E1)
19:00

Skrotjægerne (S6E19)

Skrotjægerne (S6E19)
20:00

Counting Cars (S2E23)

Counting Cars (S2E23)
20:30

Counting Cars (S2E24)

Counting Cars (S2E24)
21:00

Top Gear (S23E1)

Top Gear (S23E1)
22:15

Simpsons (S20E2)

Simpsons (S20E2)
22:45

Simpsons (S20E3)

Simpsons (S20E3)
23:15

Top Gear (S22E10)

Top Gear (S22E10)
00:30

The Late Late Show with James Corden (S5E80)

The Late Late Show with James Corden (S5E80)
01:30

Man Seeking Woman (S1E2)

Man Seeking Woman (S1E2)
02:00

Superliga

Superliga
Discovery Channel keyboard_arrow_right
08:15

Auction Hunters (S2E25)

Auction Hunters (S2E25)
08:40

Auction Hunters (S2E26)

Auction Hunters (S2E26)
09:05

Wheeler Dealers (S12E15)

Wheeler Dealers (S12E15)
10:00

Gold Rush (S9E10)

Gold Rush (S9E10)
11:00

Gold Rush (S9E11)

Gold Rush (S9E11)
12:00

Gold Rush (S9E12)

Gold Rush (S9E12)
13:00

Gold Rush (S9E13)

Gold Rush (S9E13)
14:00

Gold Rush (S9E14)

Gold Rush (S9E14)
15:00

Gold Rush (S9E15)

Gold Rush (S9E15)
16:00

Gold Rush (S9E16)

Gold Rush (S9E16)
17:00

Gold Rush (S9E17)

Gold Rush (S9E17)
18:00

Gold Rush (S9E18)

Gold Rush (S9E18)
19:00

Gold Rush (S9E19)

Gold Rush (S9E19)
20:00

Gold Rush (S9E20)

Gold Rush (S9E20)
21:00

Gold Rush (S9E21)

Gold Rush (S9E21)
23:00

Gold Rush: White Water (S2E3)

Gold Rush: White Water (S2E3)
00:00

Alaska: The Last Frontier (S8E7)

Alaska: The Last Frontier (S8E7)
01:00

Gold Rush (S9E21)

Gold Rush (S9E21)
03:00

Naked And Afraid (S2E24)

Naked And Afraid (S2E24)
03:55

Deadliest Catch (S12E12)

Deadliest Catch (S12E12)
DR Ultra keyboard_arrow_right
07:25

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
07:40

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
07:50

Zorro (22)

Zorro (22)
08:10

Junglebanden

Junglebanden
08:30

Grizzy og lemmingerne (4)

Grizzy og lemmingerne (4)
08:40

Livredderne II - Snyd på stranden (3)

Livredderne II - Snyd på stranden (3)
08:50

Livredderne II - Feje Tricks (4)

Livredderne II - Feje Tricks (4)
09:00

Store Nørd: Gletsjer

Store Nørd: Gletsjer
09:20

Bidt, brændt og stukket II - Danmarks største edderkop (1)

Bidt, brændt og stukket II - Danmarks største edderkop (1)
09:35

Thunderbirds II (17)

Thunderbirds II (17)
10:00

Thunderbirds II (18)

Thunderbirds II (18)
10:20

Danmarks vildeste maskine (5)

Danmarks vildeste maskine (5)
10:40

Verdens bedste quiz II (10)

Verdens bedste quiz II (10)
10:55

Hjalte vs Tjelle - Ostevæggen (2)

Hjalte vs Tjelle - Ostevæggen (2)
11:10

Ultras Sorte Kageshow I (2)

Ultras Sorte Kageshow I (2)
11:35

Ultra Jam - Black Daniels

Ultra Jam - Black Daniels
11:55

Modeidioten: Pop

Modeidioten: Pop
12:10

Monica Chef - Samtalen (3)

Monica Chef - Samtalen (3)
12:35

Monica Chef - Den mystiske dagbog (4)

Monica Chef - Den mystiske dagbog (4)
12:55

Alletiders kok (1) - Middelalder og hønsehoveder

Alletiders kok (1) - Middelalder og hønsehoveder
13:10

Håndboldmissionen (15) Sidste test inden finalen!

Håndboldmissionen (15) Sidste test inden finalen!
13:25

Håndboldmissionen (16) Finaledag: Tyskerne kommer!

Håndboldmissionen (16) Finaledag: Tyskerne kommer!
13:35

Klassen - En desperat joke (203)

Klassen - En desperat joke (203)
13:45

Klassen - Pelles klamme kaninfod (204)

Klassen - Pelles klamme kaninfod (204)
13:55

Riisings flotte talkshow I (5)

Riisings flotte talkshow I (5)
14:30

Isas Stepz (38)

Isas Stepz (38)
14:45

Isas Stepz (39)

Isas Stepz (39)
15:00

Ultras Dance Crew (2) - Audition dag 2

Ultras Dance Crew (2) - Audition dag 2
15:15

Scooby Doo (16)

Scooby Doo (16)
15:35

Wild Kratts

Wild Kratts
16:00

Junglebanden

Junglebanden
16:10

Junglebanden

Junglebanden
16:25

Grizzy og lemmingerne (67)

Grizzy og lemmingerne (67)
16:30

Svampebob Firkant VII (12)

Svampebob Firkant VII (12)
16:55

Adventure Time 6 - Prinsessedag

Adventure Time 6 - Prinsessedag
17:15

Gravity Falls (2)

Gravity Falls (2)
17:35

Klassen - Hvem hacker skolen? Del 1 (293)

Klassen - Hvem hacker skolen? Del 1 (293)
17:45

Klassen - Hvem hacker skolen? Del 2 (294)

Klassen - Hvem hacker skolen? Del 2 (294)
18:00

Ultra Nyt

Ultra Nyt
18:10

The Next Step 5 (2)

The Next Step 5 (2)
18:30

Designtalenterne - Outfit of the Day (2)

Designtalenterne - Outfit of the Day (2)
18:50

Quarx (2)

Quarx (2)
19:00

The Thundermans (10)

The Thundermans (10)
19:25

Wolfblood V (6)

Wolfblood V (6)
19:50

Hjerteløst (6:8)

Hjerteløst (6:8)
20:15

The Next Step (12)

The Next Step (12)
20:40

Monica Chef - Rikis bekendtgørelse (38)

Monica Chef - Rikis bekendtgørelse (38)
21:00

Gepetto News II (2)

Gepetto News II (2)
21:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
03:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
07:30

Skiskydning: VM - 15 km individuelt (k)

Skiskydning: VM - 15 km individuelt (k)
09:50

Skiskydning: VM - 20 km individuelt (m)

Skiskydning: VM - 20 km individuelt (m)
12:15

Skiskydning: VM - mixed stafet (m/k)

Skiskydning: VM - mixed stafet (m/k)
13:35

Skiskydning: VM - 4x6 km stafet (k)

Skiskydning: VM - 4x6 km stafet (k)
15:05

Skiskydning: VM - 4x7.5 km stafet (m)

Skiskydning: VM - 4x7.5 km stafet (m)
16:35

Skiskydning: VM - 12.5 km samlet start (k)

Skiskydning: VM - 12.5 km samlet start (k)
17:25

Skiskydning: VM - 15 km samlet start (m)

Skiskydning: VM - 15 km samlet start (m)
18:25

SuperMatchen: Final 4: Aalborg-Skanderborg, finale (m)

SuperMatchen: Final 4: Aalborg-Skanderborg, finale (m)
19:05

SuperMatchen: Final 4: Aalborg-Skanderborg, finale (m)

SuperMatchen: Final 4: Aalborg-Skanderborg, finale (m)
19:55

Sportsnyhederne

Sportsnyhederne
20:00

HockeyNight: Studiet

HockeyNight: Studiet
20:20

HockeyNight: Esbjerg Energy-Frederikshavn White Hawks, 6. kvartfinale, direkte

HockeyNight: Esbjerg Energy-Frederikshavn White Hawks, 6. kvartfinale, direkte
21:10

Sportsnyhederne

Sportsnyhederne
21:15

HockeyNight: Esbjerg Energy-Frederikshavn White Hawks, 6. kvartfinale, direkte

HockeyNight: Esbjerg Energy-Frederikshavn White Hawks, 6. kvartfinale, direkte
22:00

HockeyNight: Esbjerg Energy-Frederikshavn White Hawks, 6. kvartfinale, direkte

HockeyNight: Esbjerg Energy-Frederikshavn White Hawks, 6. kvartfinale, direkte
23:00

Skiskydning: VM - 12.5 km samlet start (k)

Skiskydning: VM - 12.5 km samlet start (k)
23:55

Skiskydning: VM - 15 km samlet start (m)

Skiskydning: VM - 15 km samlet start (m)
01:00

NBA: Milwaukee Bucks-Los Angeles Lakers, direkte

NBA: Milwaukee Bucks-Los Angeles Lakers, direkte
02:20

NBA: Milwaukee Bucks-Los Angeles Lakers, direkte

NBA: Milwaukee Bucks-Los Angeles Lakers, direkte
TV3 Sport keyboard_arrow_right
11:00

Formel 1

Formel 1
13:00

Superliga

Superliga
15:00

Onside (S18E26)

Onside (S18E26)
17:00

Mål Mål Mål (S18E25)

Mål Mål Mål (S18E25)
18:00

Premier League World

Premier League World
18:30

Nordic Bet Liga Magasinet

Nordic Bet Liga Magasinet
18:45

Rundt om Runden (S18E26)

Rundt om Runden (S18E26)
19:15

ATP World Tour Uncovered

ATP World Tour Uncovered
19:45

Nordic Bet Liga Magasinet

Nordic Bet Liga Magasinet
20:00

Rundt om Runden (S18E26)

Rundt om Runden (S18E26)
20:30

Mobil 1 The Grid (S2019E3)

Mobil 1 The Grid (S2019E3)
21:00

Formel 1

Formel 1
23:00

ATP World Tour Highlights

ATP World Tour Highlights
00:00

ATP World Tour Uncovered

ATP World Tour Uncovered
00:35

NHL

NHL
Canal 9 keyboard_arrow_right
07:40

Moonshiners (14)

Moonshiners (14)
08:30

Mega Shippers (4)

Mega Shippers (4)
09:20

Mega Shippers (5)

Mega Shippers (5)
10:10

Tanked (9)

Tanked (9)
11:10

Tanked (10)

Tanked (10)
12:20

Homeshopping

Homeshopping
13:25

Buying the Beach (8)

Buying the Beach (8)
13:55

Treehouse Masters (6)

Treehouse Masters (6)
14:55

Treehouse Masters (7)

Treehouse Masters (7)
15:55

How Do They Do it? (19)

How Do They Do it? (19)
16:25

How Do They Do it? (20)

How Do They Do it? (20)
16:55

How Do They Do It? (1)

How Do They Do It? (1)
17:25

How Do They Do It? (2)

How Do They Do It? (2)
18:00

eSuperliga

eSuperliga
19:30

eSuperliga

eSuperliga
20:45

eSuperliga

eSuperliga
21:45

eSuperliga

eSuperliga
23:00

M*A*S*H (3)

M*A*S*H (3)
23:30

M*A*S*H (4)

M*A*S*H (4)
00:05

M*A*S*H (5)

M*A*S*H (5)
00:40

M*A*S*H (6)

M*A*S*H (6)
01:15

American Diner Revival (8)

American Diner Revival (8)
01:45

American Diner Revival (9)

American Diner Revival (9)
02:15

How Do They Do it? (19)

How Do They Do it? (19)
02:50

How Do They Do it? (20)

How Do They Do it? (20)
03:20

How Do They Do It? (1)

How Do They Do It? (1)
03:50

How Do They Do It? (2)

How Do They Do It? (2)
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
07:30

Gurli Gris II (45)

Gurli Gris II (45)
07:35

Gurli Gris II (46)

Gurli Gris II (46)
07:40

Masha og Bjørnen (25)

Masha og Bjørnen (25)
07:50

F for får

F for får
08:00

Pyjamasheltene (25)

Pyjamasheltene (25)
08:10

Onkel Reje og børnenes brevkasse (10)

Onkel Reje og børnenes brevkasse (10)
08:25

Didrik Drage (33)

Didrik Drage (33)
08:35

Luk op Luk i - SOVE UDE

Luk op Luk i - SOVE UDE
08:55

Sprinter Galore III - Natteroderi (5)

Sprinter Galore III - Natteroderi (5)
09:15

Isabel og den skjulte skat (5:8)

Isabel og den skjulte skat (5:8)
09:25

Mit kæledyr - en fisk

Mit kæledyr - en fisk
09:35

Skæg med Ord

Skæg med Ord
10:05

Skæg med tal

Skæg med tal
10:30

Lille Nørd

Lille Nørd
10:55

Ramasjang Mysteriet IV (7)

Ramasjang Mysteriet IV (7)
11:25

Kaj og Andrea - og et reklameeventyr

Kaj og Andrea - og et reklameeventyr
12:05

Bamses billedbog

Bamses billedbog
12:35

Ramasjang Rally

Ramasjang Rally
13:00

Rosa fra Rouladegade II (5)

Rosa fra Rouladegade II (5)
13:30

Ramajetterne III (6)

Ramajetterne III (6)
13:45

Min mosters historier (3)

Min mosters historier (3)
13:55

Sikker & Søn VI (5)

Sikker & Søn VI (5)
14:05

Motor Mille og Børnebanden (5)

Motor Mille og Børnebanden (5)
14:30

Monster Buster

Monster Buster
14:45

Quizdyrene II (2) - Rotten Ellie

Quizdyrene II (2) - Rotten Ellie
14:55

Ernest & Celestine (22)

Ernest & Celestine (22)
15:10

Gurli Gris VI (19)

Gurli Gris VI (19)
15:20

Morten Skildpadde II (17)

Morten Skildpadde II (17)
15:40

Kika og Bob (26)

Kika og Bob (26)
15:55

Junglebogen (52)

Junglebogen (52)
16:05

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven
16:20

Didrik Drage (34)

Didrik Drage (34)
16:35

Pyjamasheltene (28)

Pyjamasheltene (28)
16:45

Vidundervovsen Vaffel (17)

Vidundervovsen Vaffel (17)
17:00

Sovedyr på eventyr II (3) - Bamsis lyserøde historie

Sovedyr på eventyr II (3) - Bamsis lyserøde historie
17:20

Alma flytter på landet (3)

Alma flytter på landet (3)
17:30

Quizdyrene II (1) - Grisen Peanut

Quizdyrene II (1) - Grisen Peanut
17:40

Hemmelige dyr: Den gennemsigtige vinge (1)

Hemmelige dyr: Den gennemsigtige vinge (1)
18:00

Didrik Drage (31)

Didrik Drage (31)
18:15

Lille Roy (38)

Lille Roy (38)
18:30

Bamselægen - Maveforgiftning (10)

Bamselægen - Maveforgiftning (10)
18:50

Onkel Reje og børnenes brevkasse (10)

Onkel Reje og børnenes brevkasse (10)
19:05

Wild Kratts (15)

Wild Kratts (15)
19:25

Zorro (23)

Zorro (23)
19:45

Yakari III (10)

Yakari III (10)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
08:10

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
08:35

Alpint: World Cup

Alpint: World Cup
09:05

Superbike: VM

Superbike: VM
09:50

Skiskydning: VM (k)

Skiskydning: VM (k)
10:20

Skiskydning: VM

Skiskydning: VM
10:55

Vintersport: Chasing History

Vintersport: Chasing History
12:00

Skihop: World Cup

Skihop: World Cup
13:25

Billard: Snooker - Gibraltar Open

Billard: Snooker - Gibraltar Open
14:50

Skiskydning: VM (k)

Skiskydning: VM (k)
15:25

Skiskydning: VM

Skiskydning: VM
15:55

Vintersport: Chasing History

Vintersport: Chasing History
17:05

Skihop: World Cup

Skihop: World Cup
18:25

Vejen til EM-kvalifikationen

Vejen til EM-kvalifikationen
19:00

Curling: VM (k)

Curling: VM (k)
21:50

Watts

Watts
22:00

Cykling: Tour de Taiwan

Cykling: Tour de Taiwan
22:15

Fægtning: Grand Prix

Fægtning: Grand Prix
23:15

Cykling: Paris-Nice

Cykling: Paris-Nice
00:35

Cykling: Paris-Nice

Cykling: Paris-Nice
01:40

Cykling: Paris-Nice

Cykling: Paris-Nice
03:10

PGA Tour: Højdepunkter

PGA Tour: Højdepunkter
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
07:26

CYKLING: Tirreno Adriatico, Italien

CYKLING: Tirreno Adriatico, Italien
08:25

VINTERChasing History

VINTERChasing History
09:31

FÆGTNING: Grand Prix Series fra Anaheim, USA

FÆGTNING: Grand Prix Series fra Anaheim, USA
10:38

SNOOKER: Gibraltar Open fra Gibraltar, Gibraltar

SNOOKER: Gibraltar Open fra Gibraltar, Gibraltar
12:17

FÆGTNING

FÆGTNING
12:24

CYKLING: Tirreno Adriatico, Italien

CYKLING: Tirreno Adriatico, Italien
13:45

CYKLING: Tirreno Adriatico, Italien

CYKLING: Tirreno Adriatico, Italien
16:45

SNOOKER: Gibraltar Open fra Gibraltar, Gibraltar

SNOOKER: Gibraltar Open fra Gibraltar, Gibraltar
17:51

HOCKEY

HOCKEY
18:01

RIDNING: FEI Dressur World Cup fra 's Hertogenbosch, Holland

RIDNING: FEI Dressur World Cup fra 's Hertogenbosch, Holland
19:00

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
19:07

RIDNING: Rolex Grand Slam fra 's Hertogenbosch, Holland

RIDNING: Rolex Grand Slam fra 's Hertogenbosch, Holland
20:17

CYKLING: Tirreno Adriatico, Italien

CYKLING: Tirreno Adriatico, Italien
21:01

SKIHOP: World Cup fra Vikersund, Norge

SKIHOP: World Cup fra Vikersund, Norge
21:56

FORMULA E: FIA Championship, Kina

FORMULA E: FIA Championship, Kina
22:26

MOTORWorld Endurance Championships fra Sebring, USA

MOTORWorld Endurance Championships fra Sebring, USA
22:52

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
23:08

CYKLING: Tirreno Adriatico, Italien

CYKLING: Tirreno Adriatico, Italien
23:56

SKISKYDNING: VM fra Østersund, Sverige

SKISKYDNING: VM fra Østersund, Sverige
00:28

SKISKYDNING: VM fra Østersund, Sverige

SKISKYDNING: VM fra Østersund, Sverige
01:01

ALPINT: World Cup fra Sölden, Andorra

ALPINT: World Cup fra Sölden, Andorra
01:25

SKIHOP: World Cup fra Vikersund, Norge

SKIHOP: World Cup fra Vikersund, Norge
03:00

ALPINT: World Cup fra Sölden, Andorra

ALPINT: World Cup fra Sölden, Andorra
03:30

ALPINT: World Cup fra Sölden, Andorra

ALPINT: World Cup fra Sölden, Andorra
TLC keyboard_arrow_right
07:50

Say Yes to the Dress (S9E13)

Say Yes to the Dress (S9E13)
08:15

90 Days To Wed: Happily Ever After? (S2E1)

90 Days To Wed: Happily Ever After? (S2E1)
09:05

A Baby Story (S12E23)

A Baby Story (S12E23)
09:35

A Baby Story (S12E24)

A Baby Story (S12E24)
10:00

Sister Wives (S3E10)

Sister Wives (S3E10)
10:30

Sister Wives (S3E11)

Sister Wives (S3E11)
11:00

Say Yes to the Dress (S12E10)

Say Yes to the Dress (S12E10)
11:30

Say Yes to the Dress (S12E13)

Say Yes to the Dress (S12E13)
12:00

MasterChef Australia (S10E47)

MasterChef Australia (S10E47)
13:00

90 Days To Wed: Happily Ever After? (S2E1)

90 Days To Wed: Happily Ever After? (S2E1)
14:00

Cake Boss: Next Great Baker (S2E5)

Cake Boss: Next Great Baker (S2E5)
15:00

Buying Alaska (S3E21)

Buying Alaska (S3E21)
15:30

Buying Alaska (S3E22)

Buying Alaska (S3E22)
16:00

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E18)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E18)
16:30

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E1)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E1)
17:00

Sister Wives (S3E12)

Sister Wives (S3E12)
18:00

Say Yes to the Dress (S12E9)

Say Yes to the Dress (S12E9)
18:30

Say Yes to the Dress (S12E2)

Say Yes to the Dress (S12E2)
19:00

Cake Boss (S5E30)

Cake Boss (S5E30)
19:30

Cake Boss (S6E1)

Cake Boss (S6E1)
20:00

MasterChef Australia (S10E48)

MasterChef Australia (S10E48)
21:00

Say Yes to the Dress (S16E17)

Say Yes to the Dress (S16E17)
22:00

Say Yes to the Dress: Atlanta (S10E10)

Say Yes to the Dress: Atlanta (S10E10)
23:00

Body Bizarre (S2E8)

Body Bizarre (S2E8)
00:00

My 600lb Life (S2E4)

My 600lb Life (S2E4)
01:00

Beauty Queen Murders (S2E2)

Beauty Queen Murders (S2E2)
02:00

Say Yes to the Dress (S16E17)

Say Yes to the Dress (S16E17)
03:00

Say Yes to the Dress: Atlanta (S10E10)

Say Yes to the Dress: Atlanta (S10E10)
03:55

Cake Boss: Next Great Baker (S2E5)

Cake Boss: Next Great Baker (S2E5)
Animal Planet keyboard_arrow_right
08:10

Pit Bulls & Parolees (S8E7)

Pit Bulls & Parolees (S8E7)
09:05

Pit Bulls & Parolees (S8E8)

Pit Bulls & Parolees (S8E8)
10:00

Pit Bulls & Parolees (S8E9)

Pit Bulls & Parolees (S8E9)
10:55

Pit Bulls & Parolees (S8E10)

Pit Bulls & Parolees (S8E10)
11:50

China's Last Elephants

China's Last Elephants
12:45

Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet (S1E6)

Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet (S1E6)
13:40

How Do Animals Do That (S1E1)

How Do Animals Do That (S1E1)
14:08

How Do Animals Do That (S1E2)

How Do Animals Do That (S1E2)
14:35

Monsters Inside Me (S8E6)

Monsters Inside Me (S8E6)
15:30

Whale Wars (S1E7)

Whale Wars (S1E7)
16:25

Animal Cops Houston (S9E8)

Animal Cops Houston (S9E8)
17:20

Sharks Of Palau

Sharks Of Palau
18:15

Pit Bulls & Parolees (S9E22)

Pit Bulls & Parolees (S9E22)
19:10

Guardians of Rescue (S1E4)

Guardians of Rescue (S1E4)
20:05

Mekong: Soul of a River (S1E1)

Mekong: Soul of a River (S1E1)
21:00

Monsters Inside Me (S8E7)

Monsters Inside Me (S8E7)
21:55

Pit Bulls & Parolees (S3E8)

Pit Bulls & Parolees (S3E8)
22:50

Pit Bulls & Parolees (S9E22)

Pit Bulls & Parolees (S9E22)
23:45

Guardians of Rescue (S1E4)

Guardians of Rescue (S1E4)
00:40

Monsters Inside Me (S8E7)

Monsters Inside Me (S8E7)
01:35

Sharks Of Palau

Sharks Of Palau
02:25

Pit Bulls & Parolees (S9E22)

Pit Bulls & Parolees (S9E22)
03:15

Guardians of Rescue (S1E4)

Guardians of Rescue (S1E4)
National Geographic keyboard_arrow_right
08:00

Wicked Tuna (S6E4)

Wicked Tuna (S6E4)
09:00

Vintervejens Helte: Norge (S1E5)

Vintervejens Helte: Norge (S1E5)
10:00

Undersøgelse af flystyrt (S8E7)

Undersøgelse af flystyrt (S8E7)
11:00

Undersøgelse af flystyrt (S8E8)

Undersøgelse af flystyrt (S8E8)
12:00

Dubais lufthavn (S3E8)

Dubais lufthavn (S3E8)
13:00

Airport Security: Peru (S3E1)

Airport Security: Peru (S3E1)
14:00

Den utrolige Dr. Pol (S6E15)

Den utrolige Dr. Pol (S6E15)
15:00

Det bedste fra Den lovløse ø (S1E2)

Det bedste fra Den lovløse ø (S1E2)
16:00

Yukon Gold (S3E2)

Yukon Gold (S3E2)
17:00

Vintervejens Helte: Norge (S1E4)

Vintervejens Helte: Norge (S1E4)
18:00

Airport Security: Peru (S3E13)

Airport Security: Peru (S3E13)
19:00

Undersøgelse af flystyrt (S10E7)

Undersøgelse af flystyrt (S10E7)
20:00

Bombejægerne fra 2. Verdenskrig

Bombejægerne fra 2. Verdenskrig
21:00

2. Verdenskrig: Det undersøiske helvede (S2E5)

2. Verdenskrig: Det undersøiske helvede (S2E5)
22:00

Nazi Megakonstruktioner: USA's krig (S5E4)

Nazi Megakonstruktioner: USA's krig (S5E4)
23:00

Undersøgelse af flystyrt (S13E7)

Undersøgelse af flystyrt (S13E7)
00:00

Vintervejens Helte: Norge (S1E1)

Vintervejens Helte: Norge (S1E1)
01:00

Hard Time: Locked Up (S1E1)

Hard Time: Locked Up (S1E1)
02:00

2. Verdenskrig: Det undersøiske helvede (S2E5)

2. Verdenskrig: Det undersøiske helvede (S2E5)
03:00

Nazi Megakonstruktioner: USA's krig (S5E4)

Nazi Megakonstruktioner: USA's krig (S5E4)
Discovery Science keyboard_arrow_right
08:02

The Big Brain Theory (S1E1)

The Big Brain Theory (S1E1)
08:50

How Do They Do It? (S7E7)

How Do They Do It? (S7E7)
09:14

Food Factory USA (S2E1)

Food Factory USA (S2E1)
09:38

Mythbusters (S11E3)

Mythbusters (S11E3)
10:26

What Could Possibly Go Wrong? (S1E3)

What Could Possibly Go Wrong? (S1E3)
11:14

Extreme Engineering (S7E3)

Extreme Engineering (S7E3)
12:02

The Big Brain Theory (S1E1)

The Big Brain Theory (S1E1)
12:50

How the Universe Works (S3E4)

How the Universe Works (S3E4)
13:38

How Do They Do It? (S7E7)

How Do They Do It? (S7E7)
14:02

Food Factory USA (S2E1)

Food Factory USA (S2E1)
14:26

Mythbusters (S11E3)

Mythbusters (S11E3)
15:14

What Could Possibly Go Wrong? (S1E3)

What Could Possibly Go Wrong? (S1E3)
16:02

The Big Brain Theory (S1E1)

The Big Brain Theory (S1E1)
16:50

How the Universe Works (S3E5)

How the Universe Works (S3E5)
17:40

Extreme Engineering (S7E4)

Extreme Engineering (S7E4)
18:30

Tesla's Death Ray: A Murder Declassified (S1E3)

Tesla's Death Ray: A Murder Declassified (S1E3)
19:20

How Do They Do It? (S7E8)

How Do They Do It? (S7E8)
19:45

Food Factory USA (S2E2)

Food Factory USA (S2E2)
20:10

The Big Brain Theory (S1E2)

The Big Brain Theory (S1E2)
21:00

Tesla's Death Ray: A Murder Declassified (S1E3)

Tesla's Death Ray: A Murder Declassified (S1E3)
21:50

What Could Possibly Go Wrong? (S1E4)

What Could Possibly Go Wrong? (S1E4)
22:40

How Do They Do It? (S7E8)

How Do They Do It? (S7E8)
23:05

Food Factory USA (S2E2)

Food Factory USA (S2E2)
23:30

Extreme Engineering (S7E4)

Extreme Engineering (S7E4)
00:20

How the Universe Works (S3E5)

How the Universe Works (S3E5)
01:10

The Big Brain Theory (S1E2)

The Big Brain Theory (S1E2)
02:00

Tesla's Death Ray: A Murder Declassified (S1E3)

Tesla's Death Ray: A Murder Declassified (S1E3)
02:48

What Could Possibly Go Wrong? (S1E4)

What Could Possibly Go Wrong? (S1E4)
03:36

Extreme Engineering (S7E4)

Extreme Engineering (S7E4)
Xee keyboard_arrow_right
07:30

Raising Hope (S2E20)

Raising Hope (S2E20)
08:00

Et umage par (S2E19)

Et umage par (S2E19)
08:30

Damerne om det runde bord (S1E5)

Damerne om det runde bord (S1E5)
08:45

#OOTD (Outfit of the day) (S1E7)

#OOTD (Outfit of the day) (S1E7)
08:55

Suits (S7E6)

Suits (S7E6)
09:40

MacGyver (S2E11)

MacGyver (S2E11)
10:35

Kongen af Queens (S2E16)

Kongen af Queens (S2E16)
11:05

Kongen af Queens (S2E17)

Kongen af Queens (S2E17)
11:35

How I Met Your Mother (S2E20)

How I Met Your Mother (S2E20)
12:05

Raising Hope (S2E21)

Raising Hope (S2E21)
12:35

Raising Hope (S2E22)

Raising Hope (S2E22)
13:05

Et umage par (S2E20)

Et umage par (S2E20)
13:35

Et umage par (S2E21)

Et umage par (S2E21)
14:05

My Name is Earl (S2E19)

My Name is Earl (S2E19)
14:35

My Name is Earl (S2E20)

My Name is Earl (S2E20)
15:05

Proven Innocent (S1E4)

Proven Innocent (S1E4)
16:05

MacGyver (S2E12)

MacGyver (S2E12)
17:00

Kongen af Queens (S2E18)

Kongen af Queens (S2E18)
17:30

Kongen af Queens (S2E19)

Kongen af Queens (S2E19)
18:00

How I Met Your Mother (S2E21)

How I Met Your Mother (S2E21)
18:30

How I Met Your Mother (S2E22)

How I Met Your Mother (S2E22)
19:00

Family Guy (S13E19)

Family Guy (S13E19)
19:30

Family Guy (S13E20)

Family Guy (S13E20)
20:00

MacGyver (S2E13)

MacGyver (S2E13)
21:00

9-1-1 (S1E9)

9-1-1 (S1E9)
21:50

The Passage (S1E9)

The Passage (S1E9)
22:35

The Passage (S1E10)

The Passage (S1E10)
23:25

The Walking Dead (S9E14)

The Walking Dead (S9E14)
00:25

The Orville (S1E9)

The Orville (S1E9)
01:25

How I Met Your Mother (S2E21)

How I Met Your Mother (S2E21)
01:55

MacGyver (S2E13)

MacGyver (S2E13)
02:55

Legion (S1E5)

Legion (S1E5)