Ung mor er pludselig blevet døv

Ung mor er pludselig blevet døv

Ung mor er pludselig blevet døv
Silas Holst hængt offentligt ud for sin vægt

Silas Holst hængt offentligt ud for sin vægt

Silas Holst hængt offentligt ud for sin vægt
Frederik Fetterlein fortæller om sine botox-behandlinger

Frederik Fetterlein fortæller om sine botox-behandlinger

Frederik Fetterlein fortæller om sine botox-behandlinger
Dennis Knudsen i stor sorg

Dennis Knudsen i stor sorg

Dennis Knudsen i stor sorg
Britney Spears på ny kombi af medicin mod psykiske problemer

Britney Spears på ny kombi af medicin mod psykiske problemer

Britney Spears på ny kombi af medicin mod psykiske problemer
DR1 keyboard_arrow_right
06:15

Søren Ryge: Far, mor og børn (5)

Søren Ryge: Far, mor og børn (5)
06:45

En af os er morderen (2:2)

En af os er morderen (2:2)
08:15

I krig med kroppen (1:4)

I krig med kroppen (1:4)
09:00

Spise med Price. Nordisk Odyssé Sverige (1:6)

Spise med Price. Nordisk Odyssé Sverige (1:6)
09:45

Inspector Morse: Hvem dræbte Harry Field?

Engelsk krimi fra 1991
Inspector Morse: Hvem dræbte Harry Field?
11:30

Antikduellen (24:30)

Antikduellen (24:30)
12:00

Bonderøven 2012 (15)

Bonderøven 2012 (15)
12:30

Kender du typen 2013 (10)

Kender du typen 2013 (10)
13:05

Hammerslag - Det historiske Fanø

Hammerslag - Det historiske Fanø
13:50

Gintberg på Kanten - Fuengirola

Gintberg på Kanten - Fuengirola
14:20

Kriminalkommissær Barnaby XX (3)

Kriminalkommissær Barnaby XX (3)
15:50

Den eneste ene

Dansk romantisk komedie fra 1999
Den eneste ene
17:35

Jordemoderen VII (5:10)

Jordemoderen VII (5:10)
18:30

TV AVISEN med Sporten

TV AVISEN med Sporten
19:00

Disney sjov

Disney sjov
20:00

Hvem var det nu vi var

Hvem var det nu vi var
21:00

TV AVISEN

TV AVISEN
21:15

The Blind Side

Amerikanske autentisk drama fra 2009
play_arrow
The Blind Side
23:20

The Expendables 3

The Expendables 3
01:20

Copycat

Amerikansk thriller fra 1995
play_arrow
Copycat
03:15

Lewis: Soning

Engelsk krimi fra 2007
Lewis: Soning
TV2 keyboard_arrow_right
12:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
12:30

Hvem bor her?

Hvem bor her?
13:20

Huse der aldrig kommer til salg - år 2

Huse der aldrig kommer til salg - år 2
13:50

Huse der aldrig kommer til salg - år 2

Huse der aldrig kommer til salg - år 2
14:25

En stor dag på godset - Valdemar Slot

En stor dag på godset - Valdemar Slot
15:00

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
15:30

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
16:00

Shrek

amr. animationsfilm fra 2001 - med dansk tale
play_arrow
Shrek
17:25

Go' aften Danmark

Go' aften Danmark
18:00

Nyhederne

Nyhederne
18:10

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:15

Dit forårsvejr

Dit forårsvejr
18:20

Go' aften Danmark

Go' aften Danmark
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

Stormester

Stormester
21:15

Fire bryllupper og en begravelse

Engelsk komedie fra 1994
play_arrow
Fire bryllupper og en begravelse
23:15

I Love You, Man

Amr. romantisk komedie fra 2009
play_arrow
I Love You, Man
01:05

Love is Strange

Amr. drama fra 2014
play_arrow
Love is Strange
02:35

Medicinen

Svensk komediedrama fra 2014
Medicinen
04:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
04:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
TV3 keyboard_arrow_right
06:00

Sweet Home Oklahoma (S1E11)

Sweet Home Oklahoma (S1E11)
06:25

Love Island UK (S3E32)

Love Island UK (S3E32)
07:15

Rio 2

Amerikansk animeret film fra 2014
play_arrow
Rio 2
09:10

The Cobbler

Amerikansk komedie fra 2014
play_arrow
The Cobbler
10:55

Lego filmen - Et klodset eventyr

Amerikansk familiefilm fra 2014
play_arrow
Lego filmen - Et klodset eventyr
13:00

Nanny McPhee - Den Fortryllende Barnepige

Britisk familiekomedie fra 2006
Nanny McPhee - Den Fortryllende Barnepige
14:55

Mission: Impossible II

Amerikansk/Tysk action/thriller fra 2000
play_arrow
Mission: Impossible II
17:30

Mrs. Doubtfire

Amerikansk komedie fra 1993
play_arrow
Mrs. Doubtfire
20:00

Mission: Impossible III

Amerikansk/Tysk action/thriller fra 2006
Mission: Impossible III
22:30

Van Helsing

Amerikansk thriller fra 2004
play_arrow
Van Helsing
01:05

In Time

Amerikansk action fra 2011
play_arrow
In Time
03:05

NCIS (S3E14)

NCIS (S3E14)
Kanal 5 keyboard_arrow_right
06:00

5. Gear (7)

5. Gear (7)
06:45

Chopped (20)

Chopped (20)
07:30

Chopped (1)

Chopped (1)
08:20

Property Brothers (13)

Property Brothers (13)
09:10

Property Brothers (14)

Property Brothers (14)
10:00

5. Gear (3)

5. Gear (3)
11:00

5. Gear (4)

5. Gear (4)
12:00

Greys hvide verden (5)

Greys hvide verden (5)
13:00

Greys hvide verden (6)

Greys hvide verden (6)
14:00

CSI (15)

CSI (15)
15:00

CSI (16)

CSI (16)
16:00

Special Victims Unit (8)

Special Victims Unit (8)
17:00

Special Victims Unit (9)

Special Victims Unit (9)
18:00

The Big Bang Theory (13)

The Big Bang Theory (13)
18:25

The Big Bang Theory (14)

The Big Bang Theory (14)
18:55

The Big Bang Theory (15)

The Big Bang Theory (15)
19:25

The Big Bang Theory (16)

The Big Bang Theory (16)
19:55

Politijagt (12)

Politijagt (12)
21:00

Ringenes Herre: De to tårne

Amr. eventyrfilm fra 2002
play_arrow
Ringenes Herre: De to tårne
00:50

Bandidas

Amr. action fra 2006
play_arrow
Bandidas
02:35

Special Victims Unit (21)

Special Victims Unit (21)
03:30

Limitless (4)

Limitless (4)
DR2 keyboard_arrow_right
09:05

Dyrehospitalet (10:10)

Dyrehospitalet (10:10)
09:30

Dyrehospitalet (1:8)

Dyrehospitalet (1:8)
10:30

Palmemordet: Sagen Christer Pettersson (1:2)

Palmemordet: Sagen Christer Pettersson (1:2)
11:30

Palmemordet: Sagen Christer Pettersson (2:2)

Palmemordet: Sagen Christer Pettersson (2:2)
12:30

Verdens hårdeste hestevæddeløb

Verdens hårdeste hestevæddeløb
14:00

Årstidernes fantastiske forandringer - New England

Årstidernes fantastiske forandringer - New England
14:50

Årstidernes fantastiske forandringer - Svalbard

Årstidernes fantastiske forandringer - Svalbard
15:40

Årstidernes fantastiske forandringer - Okavango

Årstidernes fantastiske forandringer - Okavango
16:35

Pingvinmarchen II

Pingvinmarchen II
18:00

Husker du ...1973

Husker du ...1973
19:00

Husker du ...1974

Husker du ...1974
20:00

Kill Bill Vol. 2

Amerikansk actionthriller fra 2004
play_arrow
Kill Bill Vol. 2
22:30

Deadline

Deadline
23:00

Nu eller aldrig

Amerikansk komedie fra 2007
play_arrow
Nu eller aldrig
00:30

Kill Bill Vol. 2

Amerikansk actionthriller fra 2004
play_arrow
Kill Bill Vol. 2
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
06:30

Dawson's Creek (78)

Dawson's Creek (78)
07:20

Beverly Hills 90210 (112)

Beverly Hills 90210 (112)
08:10

Beverly Hills 90210 (113)

Beverly Hills 90210 (113)
09:00

Beverly Hills 90210 (114)

Beverly Hills 90210 (114)
09:50

Beverly Hills 90210 (115)

Beverly Hills 90210 (115)
10:40

Sex and the City (13)

Sex and the City (13)
11:15

Sex and the City (14)

Sex and the City (14)
11:55

Desperate Housewives (3)

Desperate Housewives (3)
12:40

Desperate Housewives (4)

Desperate Housewives (4)
13:30

Ugly Betty (44)

Ugly Betty (44)
14:20

Ugly Betty (45)

Ugly Betty (45)
15:10

Baywatch (4)

Baywatch (4)
16:00

Baywatch (5)

Baywatch (5)
16:55

American Dad (17)

American Dad (17)
17:25

American Dad (18)

American Dad (18)
17:50

Modern Family (45)

Modern Family (45)
18:20

Modern Family (46)

Modern Family (46)
18:45

Venner (191)

Venner (191)
19:15

Venner (192)

Venner (192)
19:45

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
20:20

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
21:05

Blinkende lygter

Dansk actionkomedie fra 2000
play_arrow
Blinkende lygter
22:55

Linda P - Normal? (1:2)

Linda P - Normal? (1:2)
23:50

Linda P - Normal? (2:2)

Linda P - Normal? (2:2)
00:40

Stand-up Live at The Apollo

Stand-up Live at The Apollo
01:30

Kørelærerne

Kørelærerne
02:05

En fabulous familie

En fabulous familie
02:40

Den sjette sans

Amr. thriller fra 1999
play_arrow
Den sjette sans
04:30

Last Man Standing (13)

Last Man Standing (13)
04:40

The Following (2)

The Following (2)
04:45

The Following (12)

The Following (12)
TV3+ keyboard_arrow_right
06:00

Knas i Kærligheden (S5E8)

Knas i Kærligheden (S5E8)
06:25

Community (S1E21)

Community (S1E21)
06:55

Community (S1E22)

Community (S1E22)
07:20

Community (S1E23)

Community (S1E23)
07:50

Numb3rs (S6E16)

Numb3rs (S6E16)
08:45

Numb3rs (S1E1)

Numb3rs (S1E1)
09:50

Bones (S11E2)

Bones (S11E2)
10:50

Bones (S11E3)

Bones (S11E3)
11:50

Hawaii Five-0 (S5E11)

Hawaii Five-0 (S5E11)
12:45

Hawaii Five-0 (S5E12)

Hawaii Five-0 (S5E12)
13:45

NCIS: Los Angeles (S3E6)

NCIS: Los Angeles (S3E6)
14:45

NCIS: Los Angeles (S3E7)

NCIS: Los Angeles (S3E7)
15:45

NCIS (S6E17)

NCIS (S6E17)
16:45

Mr. Deeds

Amerikansk romantisk komedie fra 2002
play_arrow
Mr. Deeds
18:40

Kingpin

Amerikansk komedie fra 1996
play_arrow
Kingpin
21:00

The Matrix Revolutions

Australsk/Amerikansk action fra 2003
The Matrix Revolutions
23:45

The Matrix Reloaded

Australsk/Amerikansk action fra 2003
The Matrix Reloaded
02:25

Twelve Monkeys

Amerikansk science fiction fra 1995
Twelve Monkeys
6'eren keyboard_arrow_right
06:20

Diners, Drive-ins and Dives (12)

Diners, Drive-ins and Dives (12)
06:45

Diners, Drive-ins and Dives (13)

Diners, Drive-ins and Dives (13)
07:10

Diners, Drive-ins and Dives (1)

Diners, Drive-ins and Dives (1)
07:35

Diners, Drive-ins and Dives (2)

Diners, Drive-ins and Dives (2)
08:00

Homeshopping (28)

Homeshopping (28)
09:00

Gold Rush (3)

Gold Rush (3)
09:50

Deadliest Catch (10)

Deadliest Catch (10)
10:55

Marooned with Ed Stafford (2)

Marooned with Ed Stafford (2)
11:55

Salvage Hunters (9)

Salvage Hunters (9)
12:55

Salvage Hunters (10)

Salvage Hunters (10)
13:55

Wheeler Dealers (19)

Wheeler Dealers (19)
14:55

Deadliest Catch (2)

Deadliest Catch (2)
15:55

Gold Rush (6)

Gold Rush (6)
16:55

Gold Rush (7)

Gold Rush (7)
17:55

Salvage Hunters (1)

Salvage Hunters (1)
18:55

Salvage Hunters (2)

Salvage Hunters (2)
20:00

Auction Hunters (18)

Auction Hunters (18)
20:30

Auction Hunters (19)

Auction Hunters (19)
21:00

Criminal Minds (7)

Criminal Minds (7)
22:00

Criminal Minds (8)

Criminal Minds (8)
23:00

The Rover

Amr. action fra 2014
play_arrow
The Rover
01:10

Wheeler Dealers (10)

Wheeler Dealers (10)
02:10

Bitchin' Rides (3)

Bitchin' Rides (3)
03:10

Alaska: The Last Frontier (5)

Alaska: The Last Frontier (5)
04:00

Bering Sea Gold (14)

Bering Sea Gold (14)
DR3 keyboard_arrow_right
11:55

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
12:35

Gift ved første blik USA V (10:19)

Gift ved første blik USA V (10:19)
13:30

Hunkøn (5:6)

Hunkøn (5:6)
14:00

Hunkøn (6:6)

Hunkøn (6:6)
14:30

Den mystiske mørke energi

Den mystiske mørke energi
15:20

Verdens mærkeligste skabninger (2:8)

Verdens mærkeligste skabninger (2:8)
16:15

Ekstreme tatoveringer (2:6) - Sydkorea

Ekstreme tatoveringer (2:6) - Sydkorea
16:35

Gaycation: Indien

Gaycation: Indien
17:20

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
18:00

Date min værste side (3:8)

Date min værste side (3:8)
18:35

Gift ved første blik USA V (17:19)

Gift ved første blik USA V (17:19)
20:10

Flodmonstre VI (5:6)

Flodmonstre VI (5:6)
21:00

The Lost World: Jurassic Park

Amerikansk adventure-thriller fra 1997
The Lost World: Jurassic Park
23:00

Disconnect

Amerikansk drama fra 2012
play_arrow
Disconnect
00:50

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
01:30

Tourette - teenage tics

Tourette - teenage tics
02:20

Buksemyndig II (5:10)

Buksemyndig II (5:10)
02:50

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
03:50

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
06:30

Murdoch-mysterierne (17)

Murdoch-mysterierne (17)
07:20

Fornyet mistanke (81)

Fornyet mistanke (81)
08:20

Fornyet mistanke (82)

Fornyet mistanke (82)
09:20

Doc Martin (21)

Doc Martin (21)
10:10

Doc Martin (22)

Doc Martin (22)
11:05

Skadestuen i Holby (363)

Skadestuen i Holby (363)
12:00

Skadestuen i Holby (364)

Skadestuen i Holby (364)
12:55

Bjerglægen (101)

Bjerglægen (101)
13:45

Bjerglægen (102)

Bjerglægen (102)
14:35

Kommissær Rex (79)

Kommissær Rex (79)
15:30

Kommissær Rex (80)

Kommissær Rex (80)
16:25

Blue Bloods (46)

Blue Bloods (46)
17:15

Death in Paradise (16)

Death in Paradise (16)
18:15

Murdoch-mysterierne (18)

Murdoch-mysterierne (18)
19:05

Sagen genåbnet (21)

Sagen genåbnet (21)
20:05

Sagen genåbnet (22)

Sagen genåbnet (22)
21:05

Kriminalkommissær Barnaby (4)

Kriminalkommissær Barnaby (4)
22:45

En sag for Frost (7)

En sag for Frost (7)
00:35

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
01:25

Death in Paradise (16)

Death in Paradise (16)
02:45

Godnat

Godnat
02:40

Godnat

Godnat
TV3 Puls keyboard_arrow_right
06:00

Luksusvarer i Beverly Hills (S1E4)

Luksusvarer i Beverly Hills (S1E4)
06:25

Den Store Vægtkamp (S1E15)

Den Store Vægtkamp (S1E15)
07:10

Redningskvinder (S5E1)

Redningskvinder (S5E1)
08:00

Depotjægerne (S2E9)

Depotjægerne (S2E9)
08:25

Depotjægerne (S2E10)

Depotjægerne (S2E10)
08:55

Grand Designs (S11E10)

Grand Designs (S11E10)
09:55

Dr. Phil (S17E34)

Dr. Phil (S17E34)
10:55

Dr. Phil (S17E35)

Dr. Phil (S17E35)
11:55

Grand Designs (S11E11)

Grand Designs (S11E11)
13:00

Dyreværnet (S1E2)

Dyreværnet (S1E2)
14:00

Dyreværnet (S1E3)

Dyreværnet (S1E3)
15:00

Mit plastikmareridt (S1E3)

Mit plastikmareridt (S1E3)
16:00

Mit plastikmareridt (S1E4)

Mit plastikmareridt (S1E4)
17:00

Dr. Phil (135)

Dr. Phil (135)
18:00

Dr. Phil (136)

Dr. Phil (136)
19:00

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S1E9)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S1E9)
20:00

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S1E10)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S1E10)
21:00

Redningskvinder (S5E2)

Redningskvinder (S5E2)
22:00

The Intruders

Amerikansk thriller fra 2015
play_arrow
The Intruders
00:00

Depotjægerne (S2E11)

Depotjægerne (S2E11)
00:30

Depotjægerne (S2E12)

Depotjægerne (S2E12)
01:00

Fra skrot til slot (S7E12)

Fra skrot til slot (S7E12)
02:00

Fra skrot til slot (S1E1)

Fra skrot til slot (S1E1)
02:55

Hospitalet (S2E21)

Hospitalet (S2E21)
03:25

Jamie indtager Italien (S1E1)

Jamie indtager Italien (S1E1)
03:50

Jamie indtager Italien (S1E2)

Jamie indtager Italien (S1E2)
Kanal 4 keyboard_arrow_right
06:40

Long Island Medium (15)

Long Island Medium (15)
07:10

De unge mødre (29)

De unge mødre (29)
07:35

De unge mødre (30)

De unge mødre (30)
08:00

Homeshopping (25)

Homeshopping (25)
09:00

Say Yes to the Dress (1)

Say Yes to the Dress (1)
09:30

Say Yes to the Dress (2)

Say Yes to the Dress (2)
09:55

Say Yes to the Dress (3)

Say Yes to the Dress (3)
10:25

Say Yes to the Dress (4)

Say Yes to the Dress (4)
10:55

Chopped (3)

Chopped (3)
11:55

House Hunters International (10)

House Hunters International (10)
12:25

House Hunters International (11)

House Hunters International (11)
12:55

My Lottery Dream Home (13)

My Lottery Dream Home (13)
13:25

My Lottery Dream Home (14)

My Lottery Dream Home (14)
13:55

First Time Flippers (2)

First Time Flippers (2)
14:25

First Time Flippers (3)

First Time Flippers (3)
14:55

Say Yes to the Dress (8)

Say Yes to the Dress (8)
15:25

Say Yes to the Dress (9)

Say Yes to the Dress (9)
15:55

90 Day Fiancé (8)

90 Day Fiancé (8)
16:55

Singleliv (11)

Singleliv (11)
17:30

Singleliv (12)

Singleliv (12)
18:00

De unge mødre (2)

De unge mødre (2)
19:00

Mig og min mor (9)

Mig og min mor (9)
20:00

Bryllupper for millioner (7)

Bryllupper for millioner (7)
21:00

Bridget Jones' Baby

Amr. romantisk komedie fra 2016
Bridget Jones' Baby
23:30

Lyset i havet

Amr. romantisk drama fra 2016
play_arrow
Lyset i havet
02:20

Dødssynder

Dødssynder
03:15

Blodets bånd

Blodets bånd
04:05

House Hunters International (10)

House Hunters International (10)
04:30

House Hunters International (11)

House Hunters International (11)
DRK keyboard_arrow_right
06:35

Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (12:12)

Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (12:12)
07:30

Store danskere - Leif Panduro

Store danskere - Leif Panduro
08:10

Store danskere - Liva Weel

Store danskere - Liva Weel
08:50

Dagens sang: Yndigt dufter Danmark

Dagens sang: Yndigt dufter Danmark
08:55

Hvornår var det nu det var

Hvornår var det nu det var
09:20

Hvornår var det nu det var

Hvornår var det nu det var
09:50

Kløvedal i Kina (2:7)

Kløvedal i Kina (2:7)
10:50

Danmark i Den Kolde Krig (8:12)

Danmark i Den Kolde Krig (8:12)
11:25

Danmark i Den Kolde Krig (9:12)

Danmark i Den Kolde Krig (9:12)
12:05

1000 års tro: Danernes store religionsskifte

1000 års tro: Danernes store religionsskifte
12:30

1000 års tro: Med tro skal land bygges

1000 års tro: Med tro skal land bygges
13:00

1000 års tro: Kongens kamp mod kirken

1000 års tro: Kongens kamp mod kirken
13:30

1000 års tro: Troen skal styrke riget

1000 års tro: Troen skal styrke riget
14:00

Gudstjeneste Langfredag fra Vejlby kirke

Gudstjeneste Langfredag fra Vejlby kirke
14:45

1000 års tro: Friheden til at tro

1000 års tro: Friheden til at tro
15:15

1000 års tro: Kvindekamp i kirken

1000 års tro: Kvindekamp i kirken
15:45

Hjem til påske

Hjem til påske
16:15

Mordet på Jesus (1:3)

Mordet på Jesus (1:3)
16:55

Mordet på Jesus (2:3)

Mordet på Jesus (2:3)
17:40

Mordet på Jesus (3:3)

Mordet på Jesus (3:3)
18:25

Brecht (1:2)

Brecht (1:2)
19:55

Dagens sang: Yndigt dufter Danmark

Dagens sang: Yndigt dufter Danmark
20:00

Brecht (2:2)

Brecht (2:2)
21:30

Ulzanas sidste kamp

Amerikansk westernklassiker fra 1972
play_arrow
Ulzanas sidste kamp
23:10

Butch Cassidy and the Sundance Kid

Amerikansk western fra 1969
Butch Cassidy and the Sundance Kid
01:00

Trans-Europ-Express

Fransk drama fra 1966
Trans-Europ-Express
02:30

Outsideren

Fransk autentisk drama fra 2016
Outsideren
TV2 FRI keyboard_arrow_right
06:15

Havemagasinet

Havemagasinet
07:20

Haveglæder

Haveglæder
08:15

Huset, haven og den store forvandling

Huset, haven og den store forvandling
09:10

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
10:00

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
10:50

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
11:40

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
12:30

Den store australske bagedyst

Den store australske bagedyst
13:30

Den store australske bagedyst

Den store australske bagedyst
14:25

Byens bedste bagværk - med Paul Hollywood

Byens bedste bagværk - med Paul Hollywood
14:50

Location, Location, Location

Location, Location, Location
15:40

Location, Location, Location

Location, Location, Location
16:35

Små og store synder (189)

Små og store synder (189)
17:25

Små og store synder (190)

Små og store synder (190)
18:20

Krejlerkongen

Krejlerkongen
18:50

Krejlerkongen

Krejlerkongen
19:25

Loppe Deluxe

Loppe Deluxe
19:50

Loppe Deluxe

Loppe Deluxe
20:20

Grin med os - de sjoveste småfolk

Grin med os - de sjoveste småfolk
21:05

Klumpfisken

Dansk komediedrama fra 2014
Klumpfisken
22:50

Marie Krøyer

Dansk drama fra 2012
Marie Krøyer
00:30

Sæt pris på dit hjem (UK)

Sæt pris på dit hjem (UK)
01:15

Sæt pris på dit hjem (UK)

Sæt pris på dit hjem (UK)
02:05

Location, Location, Location

Location, Location, Location
03:00

Location, Location, Location

Location, Location, Location
03:55

Små og store synder (189)

Små og store synder (189)
05:40

Godnat

Godnat
05:20

Godnat

Godnat
TV3 Max keyboard_arrow_right
06:30

Sporting Greats (S1E5)

Sporting Greats (S1E5)
07:00

Diamond League Season Review

Magasin
Diamond League Season Review
08:00

Track & Field Weekly (S2019E1)

Track & Field Weekly (S2019E1)
08:30

Bundesliga Weekly (S18E32)

Bundesliga Weekly (S18E32)
09:00

Premier League World

Premier League World
09:30

FIFA Football Show

FIFA Football Show
10:00

Top Gear (S21E3)

Top Gear (S21E3)
11:15

The Office (S5E15)

The Office (S5E15)
11:40

Truth Be Told (S1E7)

Truth Be Told (S1E7)
12:05

Truth Be Told (S1E8)

Truth Be Told (S1E8)
12:30

The Grinder (S1E19)

The Grinder (S1E19)
12:55

The Grinder (S1E20)

The Grinder (S1E20)
13:25

Sheffield United-Nottingham Forest

Sheffield United-Nottingham Forest
15:30

Simpsons (S15E13)

Simpsons (S15E13)
15:55

Birmingham City-Derby

Birmingham City-Derby
18:00

Premier League World

Premier League World
18:30

FIFA Football Show

FIFA Football Show
19:00

Bundesliga Special (S2018E7)

Bundesliga Special (S2018E7)
19:30

Bundesliga Special (S2018E7)

Bundesliga Special (S2018E7)
20:00

Højdepunkter fra EFL Championship (S2018E34)

Højdepunkter fra EFL Championship (S2018E34)
20:40

Norwich-Sheffield Wednesday

Norwich-Sheffield Wednesday
22:45

Premier League Preview

Premier League Preview
23:15

The Lane

Britisk sportdokumentar fra 2017
The Lane
00:15

Premier League World

Premier League World
00:45

Champions League Weekly (S18E27)

Champions League Weekly (S18E27)
01:15

Rundt om Runden (S18E29)

Rundt om Runden (S18E29)
01:45

Nordic Bet Liga Magasinet

Nordic Bet Liga Magasinet
02:00

OB-FC Nordsjælland

OB-FC Nordsjælland
04:00

Premier League World

Premier League World
Discovery Channel keyboard_arrow_right
06:00

How It's Made (S21E5)

How It's Made (S21E5)
06:25

Treehouse Masters (S5E11)

Treehouse Masters (S5E11)
07:20

Homestead Rescue (S1E10)

Homestead Rescue (S1E10)
08:15

How It's Made (S23E21)

How It's Made (S23E21)
08:40

How It's Made (S23E22)

How It's Made (S23E22)
09:05

Wheeler Dealers (S13E18)

Wheeler Dealers (S13E18)
10:00

Diesel Brothers (S1E2)

Diesel Brothers (S1E2)
11:00

Deadliest Catch (S13E17)

Deadliest Catch (S13E17)
12:00

Hard To Kill (S1E3)

Hard To Kill (S1E3)
13:00

Hard To Kill (S1E4)

Hard To Kill (S1E4)
14:00

Yukon Men (S4E1)

Yukon Men (S4E1)
15:00

How It's Made (S23E23)

How It's Made (S23E23)
15:30

How It's Made (S23E24)

How It's Made (S23E24)
16:00

Mighty Planes (S3E1)

Mighty Planes (S3E1)
17:00

Salvage Hunters (S7E1)

Salvage Hunters (S7E1)
18:00

Salvage Hunters (S7E2)

Salvage Hunters (S7E2)
19:00

Wheeler Dealers (S14E1)

Wheeler Dealers (S14E1)
20:00

Gold Rush: Parker's Trail (S3E2)

Gold Rush: Parker's Trail (S3E2)
21:00

Moonshiners (S8E10)

Moonshiners (S8E10)
22:00

Street Outlaws: No Prep Kings (S1E31)

Street Outlaws: No Prep Kings (S1E31)
23:00

Street Outlaws: No Prep Kings (S1E32)

Street Outlaws: No Prep Kings (S1E32)
00:00

Mythbusters Jr. (S1E4)

Mythbusters Jr. (S1E4)
01:00

Moonshiners (S8E10)

Moonshiners (S8E10)
02:00

Street Outlaws: No Prep Kings (S1E31)

Street Outlaws: No Prep Kings (S1E31)
03:00

Street Outlaws: No Prep Kings (S1E32)

Street Outlaws: No Prep Kings (S1E32)
03:55

Deadliest Catch (S13E17)

Deadliest Catch (S13E17)
DR Ultra keyboard_arrow_right
06:00

Leon

Leon
06:01

Dybet (5)

Dybet (5)
06:25

Junglebanden

Junglebanden
06:35

Wild Kratts

Wild Kratts
06:55

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
07:10

Klassen - Kongen og dronningen (309)

Klassen - Kongen og dronningen (309)
07:25

Lucky Luke - Spøgelser og sækkepiber (19)

Lucky Luke - Spøgelser og sækkepiber (19)
07:50

Mission: Eftersidning I (19)

Mission: Eftersidning I (19)
08:10

Junglebanden

Junglebanden
08:25

Junglebanden

Junglebanden
08:35

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:45

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
09:00

Junglebanden

Junglebanden
10:40

Danmarks største youtuber (9:12)

Danmarks største youtuber (9:12)
10:50

Danmarks største youtuber (10:12)

Danmarks største youtuber (10:12)
11:00

Walter og Trofast - et spørgsmål om liv eller brød

Walter og Trofast - et spørgsmål om liv eller brød
11:30

Klassen - Kys med bøjle (72)

Klassen - Kys med bøjle (72)
11:40

Klassen - Stjerne på youtube (73)

Klassen - Stjerne på youtube (73)
11:55

Klassen - Upopulær (74)

Klassen - Upopulær (74)
12:05

Klassen - Signes dagbog (75)

Klassen - Signes dagbog (75)
12:15

Klassen - Sofias fødselsdag (76)

Klassen - Sofias fødselsdag (76)
12:25

Klassen - Pisse pinligt (77)

Klassen - Pisse pinligt (77)
12:35

Klassen - Rødvin (78)

Klassen - Rødvin (78)
12:45

Klassen - Forsvundet (79)

Klassen - Forsvundet (79)
13:00

Klassen - Sandhed eller konsekvens : Del 1 (80)

Klassen - Sandhed eller konsekvens : Del 1 (80)
13:10

Klassen - Sandhed eller konsekvens : Del 2 (81)

Klassen - Sandhed eller konsekvens : Del 2 (81)
13:25

Klassen - Skal du se X Factor? (82)

Klassen - Skal du se X Factor? (82)
13:35

Klassen - De seje piger (83)

Klassen - De seje piger (83)
13:45

Den meget lange ferie (2)

Den meget lange ferie (2)
14:35

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
14:45

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
15:00

Asterix indtager Rom

Asterix indtager Rom
16:15

Junglebanden

Junglebanden
16:30

Helium (2)

Helium (2)
16:45

Galaksekrigerne - Æonormen

Galaksekrigerne - Æonormen
16:50

Adventure Time 7 - Kejserindens øjne

Adventure Time 7 - Kejserindens øjne
17:15

Gravity Falls (26)

Gravity Falls (26)
17:40

Klassen - Kongen og dronningen (309)

Klassen - Kongen og dronningen (309)
17:50

Galaksekrigerne - Ormens tid

Galaksekrigerne - Ormens tid
18:00

Galaksekrigerne - Det ordner sig

Galaksekrigerne - Det ordner sig
18:10

Gumball 5 (5)

Gumball 5 (5)
18:30

Celinas vilde genbrugskjole | Designtalenterne - Outfit of the Day V

Celinas vilde genbrugskjole | Designtalenterne - Outfit of the Day V
18:50

Quarx (25)

Quarx (25)
19:00

Voksenfælden I (7)

Voksenfælden I (7)
19:30

Ultra Jam - Ulige Numre

Ultra Jam - Ulige Numre
20:00

De Tre Musketerer - Mickey, Anders & Fedtmule

De Tre Musketerer - Mickey, Anders & Fedtmule
21:05

Snydt!

Snydt!
21:25

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:25

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:25

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
07:20

NBA: LA Clippers-Golden State Warriors, playoff

NBA: LA Clippers-Golden State Warriors, playoff
08:20

NBA: LA Clippers-Golden State Warriors, playoff

NBA: LA Clippers-Golden State Warriors, playoff
09:25

Ishockey: Danmark-Sverige (m)

Ishockey: Danmark-Sverige (m)
09:55

Ishockey: Danmark-Sverige (m)

Ishockey: Danmark-Sverige (m)
10:35

Ishockey: Danmark-Sverige (m)

Ishockey: Danmark-Sverige (m)
11:15

HåndboldMatchen: Århus-GOG (m)

HåndboldMatchen: Århus-GOG (m)
12:05

HåndboldMatchen: Århus-GOG (m)

HåndboldMatchen: Århus-GOG (m)
12:50

HåndboldMatchen: Skanderborg - Bjerringbro-Silkeborg (m)

HåndboldMatchen: Skanderborg - Bjerringbro-Silkeborg (m)
13:35

HåndboldMatchen: Skanderborg - Bjerringbro-Silkeborg (m)

HåndboldMatchen: Skanderborg - Bjerringbro-Silkeborg (m)
14:30

HåndboldMatchen: Studiet

HåndboldMatchen: Studiet
14:50

HåndboldMatchen: Herning-Ikast - Aarhus United, slutspil (k), direkte

HåndboldMatchen: Herning-Ikast - Aarhus United, slutspil (k), direkte
15:40

HåndboldMatchen: Studiet

HåndboldMatchen: Studiet
15:45

HåndboldMatchen: Herning-Ikast - Aarhus United, slutspil (k), direkte

HåndboldMatchen: Herning-Ikast - Aarhus United, slutspil (k), direkte
16:35

HåndboldMatchen: Studiet

HåndboldMatchen: Studiet
16:55

Håndboldmagasinet: Kontra

Håndboldmagasinet: Kontra
17:30

HåndboldMatchen: Århus-GOG (m)

HåndboldMatchen: Århus-GOG (m)
18:10

HåndboldMatchen: Århus-GOG (m)

HåndboldMatchen: Århus-GOG (m)
19:00

HockeyNight: Studiet

HockeyNight: Studiet
19:20

HockeyNight: SønderjyskE-Rungsted Seier Capital, 4. finale, direkte

HockeyNight: SønderjyskE-Rungsted Seier Capital, 4. finale, direkte
20:10

HockeyNight: Studiet

HockeyNight: Studiet
20:15

HockeyNight: SønderjyskE-Rungsted Seier Capital, 4. finale, direkte

HockeyNight: SønderjyskE-Rungsted Seier Capital, 4. finale, direkte
21:00

HockeyNight: SønderjyskE-Rungsted Seier Capital, 4. finale, direkte

HockeyNight: SønderjyskE-Rungsted Seier Capital, 4. finale, direkte
22:05

HåndboldMatchen: Herning-Ikast - Aarhus United, slutspil (k)

HåndboldMatchen: Herning-Ikast - Aarhus United, slutspil (k)
22:50

HåndboldMatchen: Herning-Ikast - Aarhus United, slutspil (k)

HåndboldMatchen: Herning-Ikast - Aarhus United, slutspil (k)
23:40

HockeyNight: SønderjyskE-Rungsted Seier Capital, 4. finale

HockeyNight: SønderjyskE-Rungsted Seier Capital, 4. finale
00:10

HockeyNight: SønderjyskE-Rungsted Seier Capital, 4. finale

HockeyNight: SønderjyskE-Rungsted Seier Capital, 4. finale
00:40

HockeyNight: SønderjyskE-Rungsted Seier Capital, 4. finale

HockeyNight: SønderjyskE-Rungsted Seier Capital, 4. finale
01:20

Håndboldmagasinet: Kontra

Håndboldmagasinet: Kontra
01:55

NBA: Action

NBA: Action
02:30

NBA: Indiana Pacers-Boston Celtics, playoff, direkte

NBA: Indiana Pacers-Boston Celtics, playoff, direkte
02:50

Cykling: Amstel Gold Race (k)

Cykling: Amstel Gold Race (k)
03:40

NBA: Playoff

NBA: Playoff
TV3 Sport keyboard_arrow_right
11:00

Rolex Monte-Carlo Masters

Rolex Monte-Carlo Masters
13:00

Rolex Monte-Carlo Masters

Rolex Monte-Carlo Masters
15:00

Rolex Monte-Carlo Masters

Rolex Monte-Carlo Masters
17:00

Optakt til OB-FC Nordsjælland

Optakt til OB-FC Nordsjælland
17:55

OB-FC Nordsjælland

OB-FC Nordsjælland
20:00

Opfølgning på kampen mellem OB og FC Nordsjælland

Opfølgning på kampen mellem OB og FC Nordsjælland
21:00

Lyon-Angers

Lyon-Angers
22:45

Rolex Monte-Carlo Masters

Rolex Monte-Carlo Masters
01:05

NHL

NHL
Canal 9 keyboard_arrow_right
05:25

Pool Kings (7)

Pool Kings (7)
06:15

Building Alaska (1)

Building Alaska (1)
07:00

Building Alaska (2)

Building Alaska (2)
07:45

Moonshiners - Specials (6)

Moonshiners - Specials (6)
08:35

Mega Shippers (8)

Mega Shippers (8)
09:25

Mighty Ships (1)

Mighty Ships (1)
10:20

Tanked (5)

Tanked (5)
11:15

Tanked (6)

Tanked (6)
12:20

Homeshopping

Homeshopping
13:25

Log Cabin Living (9)

Log Cabin Living (9)
13:55

Treehouse Masters (5)

Treehouse Masters (5)
14:55

Treehouse Masters (6)

Treehouse Masters (6)
16:00

How Do They Do It? (5)

How Do They Do It? (5)
16:30

How Do They Do it? (1)

How Do They Do it? (1)
17:00

How Do They Do it? (2)

How Do They Do it? (2)
17:30

How Do They Do it? (3)

How Do They Do it? (3)
18:05

Pool Kings (4)

Pool Kings (4)
18:35

Pool Kings (5)

Pool Kings (5)
19:05

Pool Kings (6)

Pool Kings (6)
19:30

Pool Kings (7)

Pool Kings (7)
20:00

Man Fire Food (17)

Man Fire Food (17)
20:30

Man Fire Food (18)

Man Fire Food (18)
21:00

Special Victims Unit (8)

Special Victims Unit (8)
22:00

Special Victims Unit (9)

Special Victims Unit (9)
23:00

M*A*S*H (1)

M*A*S*H (1)
23:35

M*A*S*H (2)

M*A*S*H (2)
00:10

M*A*S*H (3)

M*A*S*H (3)
00:40

M*A*S*H (4)

M*A*S*H (4)
01:15

M*A*S*H (5)

M*A*S*H (5)
01:55

M*A*S*H (6)

M*A*S*H (6)
02:25

How Do They Do It? (5)

How Do They Do It? (5)
03:00

How Do They Do it? (1)

How Do They Do it? (1)
03:25

How Do They Do it? (2)

How Do They Do it? (2)
03:50

How Do They Do it? (3)

How Do They Do it? (3)
04:15

Pool Kings (4)

Pool Kings (4)
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
06:30

Sofus II (7)

Sofus II (7)
06:45

Ellevilde Ella

Ellevilde Ella
06:55

Pingu (24)

Pingu (24)
07:05

Heino fikser alt - Køjesengen (7)

Heino fikser alt - Køjesengen (7)
07:15

Vidundervovsen Vaffel (17)

Vidundervovsen Vaffel (17)
07:30

Albert

Albert
08:45

Bobbel og Gælles Mission (5:6)

Bobbel og Gælles Mission (5:6)
09:00

Cirkus Summarum 2014

Cirkus Summarum 2014
10:35

Dora udforskeren (11)

Dora udforskeren (11)
10:55

Ramasjang Mysteriet III (2)

Ramasjang Mysteriet III (2)
11:35

Kaj og Andrea leger med vand

Kaj og Andrea leger med vand
12:00

Bamses billedbog

Bamses billedbog
12:30

Skæg med matematik (5)

Skæg med matematik (5)
12:55

Rosa fra Rouladegade II (5)

Rosa fra Rouladegade II (5)
13:25

Ramajetterne II (6)

Ramajetterne II (6)
13:45

Op og hop (9)

Op og hop (9)
14:05

Motor Mille og Børnebanden (12)

Motor Mille og Børnebanden (12)
14:30

Monster Buster

Monster Buster
14:45

Oda Omvendt (5)

Oda Omvendt (5)
14:55

Ernest & Celestine (1)

Ernest & Celestine (1)
15:10

Gurli Gris VI (17)

Gurli Gris VI (17)
15:11

Didrik Drage (15)

Didrik Drage (15)
15:25

Rasmus Klump (17)

Rasmus Klump (17)
15:40

Ridderprinsessen Nella (1)

Ridderprinsessen Nella (1)
16:00

Pyjamasheltene (7)

Pyjamasheltene (7)
16:10

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (15)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (15)
16:25

Paw Patrol III (21)

Paw Patrol III (21)
16:45

Vidundervovsen Vaffel (18)

Vidundervovsen Vaffel (18)
17:00

Sofus III (1)

Sofus III (1)
17:15

Motor Mille på maskintur (2)

Motor Mille på maskintur (2)
17:30

Ramasjang Redder Havets Dyr - Show 1

Ramasjang Redder Havets Dyr - Show 1
17:50

Stop! (1)

Stop! (1)
17:55

F for får V (18)

F for får V (18)
18:00

Didrik Drage (11)

Didrik Drage (11)
18:15

Lille Roy (18)

Lille Roy (18)
18:30

Morten Skildpadde: En rejse under havet

Morten Skildpadde: En rejse under havet
19:10

Morten Skildpadde: Polarforsker

Morten Skildpadde: Polarforsker
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
04:45

Ramasjang sover - lidt endnu

Ramasjang sover - lidt endnu
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
09:25

Cykling: Tyrkiet Rundt

Cykling: Tyrkiet Rundt
10:55

Cykling: Flèche Brabanconne

Cykling: Flèche Brabanconne
12:05

Formel E: Italien VM-afdeling

Formel E: Italien VM-afdeling
13:00

Golf: The Masters

Golf: The Masters
14:00

Watts

Watts
14:25

Golf: Bag om PGA Tour

Golf: Bag om PGA Tour
15:15

Superliga: Randers FC-Hobro IK

Superliga: Randers FC-Hobro IK
18:25

Golf: Bag om PGA Tour

Golf: Bag om PGA Tour
18:55

Supersport: VM

Supersport: VM
19:40

Superbike: VM

Superbike: VM
20:25

Golf: Bag om PGA Tour

Golf: Bag om PGA Tour
21:00

PGA Tour

PGA Tour
00:00

PGA Tour: Højdepunkter

PGA Tour: Højdepunkter
01:05

PGA Tour: Højdepunkter

PGA Tour: Højdepunkter
02:15

PGA Tour: Højdepunkter

PGA Tour: Højdepunkter
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
07:00

SUPERVM

SUPERVM
07:45

SUPERBIKE: VM fra Assen, Holland

SUPERBIKE: VM fra Assen, Holland
08:30

CYKLING: Tour of Turkey

CYKLING: Tour of Turkey
09:30

SNOOKER: Masters fra London, Storbritannien

SNOOKER: Masters fra London, Storbritannien
11:00

CYKLING: Tour of Turkey

CYKLING: Tour of Turkey
12:00

CYKLING: Tour of Turkey

CYKLING: Tour of Turkey
14:00

SNOOKER: Masters fra London, Storbritannien

SNOOKER: Masters fra London, Storbritannien
16:00

SUPERVM

SUPERVM
16:45

SUPERBIKE: VM fra Assen, Holland

SUPERBIKE: VM fra Assen, Holland
17:30

Watts top 10

Watts top 10
18:00

CYKLING: Tour of Turkey

CYKLING: Tour of Turkey
18:55

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
19:00

FORMULA E: FIA Championship fra Rom, Italien

FORMULA E: FIA Championship fra Rom, Italien
20:00

Watts top 10

Watts top 10
20:30

CYKLING: Tour of Turkey

CYKLING: Tour of Turkey
22:00

SNOOKER: Masters fra London, Storbritannien

SNOOKER: Masters fra London, Storbritannien
23:25

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
23:30

CYKLING: Tour of Turkey

CYKLING: Tour of Turkey
00:30

CYKLING, Frankrig

CYKLING, Frankrig
01:30

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien
03:00

CYKLING: Tour of Turkey

CYKLING: Tour of Turkey
TLC keyboard_arrow_right
05:35

Cake Boss (S7E18)

Cake Boss (S7E18)
06:00

Say Yes to the Dress (S13E17)

Say Yes to the Dress (S13E17)
06:25

Bride By Design (S1E4)

Bride By Design (S1E4)
06:55

Bride By Design (S1E5)

Bride By Design (S1E5)
07:20

Say Yes to the Dress (S6E4)

Say Yes to the Dress (S6E4)
07:50

Say Yes to the Dress (S6E5)

Say Yes to the Dress (S6E5)
08:15

90 Days To Wed: Before The 90 Days (S1E6)

90 Days To Wed: Before The 90 Days (S1E6)
09:05

A Baby Story (S12E3)

A Baby Story (S12E3)
09:35

A Baby Story (S12E4)

A Baby Story (S12E4)
10:00

Sister Wives (S4E18)

Sister Wives (S4E18)
11:00

Say Yes to the Dress (S14E13)

Say Yes to the Dress (S14E13)
11:30

Say Yes to the Dress (S14E14)

Say Yes to the Dress (S14E14)
12:00

Chopped Junior (S1E8)

Chopped Junior (S1E8)
13:00

90 Days To Wed: Before The 90 Days (S1E6)

90 Days To Wed: Before The 90 Days (S1E6)
14:00

The Next Great Baker (S4E7)

The Next Great Baker (S4E7)
15:00

Extreme Couponing (S4E5)

Extreme Couponing (S4E5)
15:30

Extreme Couponing (S4E6)

Extreme Couponing (S4E6)
16:00

Bride By Design (S1E6)

Bride By Design (S1E6)
16:30

Bride By Design (S1E7)

Bride By Design (S1E7)
17:00

Sister Wives (S4E19)

Sister Wives (S4E19)
18:00

Cake Boss (S7E20)

Cake Boss (S7E20)
18:30

Cake Boss (S8E1)

Cake Boss (S8E1)
19:00

Say Yes to the Dress (S14E15)

Say Yes to the Dress (S14E15)
19:30

Say Yes to the Dress (S14E16)

Say Yes to the Dress (S14E16)
20:00

My Big Fat Fabulous Life (S5E4)

My Big Fat Fabulous Life (S5E4)
21:00

90 Day Fiancé (S6E2)

90 Day Fiancé (S6E2)
23:00

Body Bizarre (S6E3)

Body Bizarre (S6E3)
00:00

My 600lb Life (S4E3)

My 600lb Life (S4E3)
01:00

Scorned: Crimes of Passion (S3E10)

Scorned: Crimes of Passion (S3E10)
02:00

90 Day Fiancé (S6E2)

90 Day Fiancé (S6E2)
03:55

The Next Great Baker (S4E7)

The Next Great Baker (S4E7)
Animal Planet keyboard_arrow_right
06:00

Animal Airport (S2E6)

Animal Airport (S2E6)
06:25

Mekong: Soul of a River (S1E4)

Mekong: Soul of a River (S1E4)
07:15

Wildest Latin America (S1E1)

Wildest Latin America (S1E1)
08:10

Wildest Latin America (S1E2)

Wildest Latin America (S1E2)
09:05

Wildest Latin America (S1E3)

Wildest Latin America (S1E3)
10:00

Wildest Latin America (S1E4)

Wildest Latin America (S1E4)
10:55

Wildest Latin America (S1E5)

Wildest Latin America (S1E5)
11:50

Prehistoric Elephant

Prehistoric Elephant
12:45

The Vet Life (S1E7)

The Vet Life (S1E7)
13:40

Extinct Or Alive (S1E6)

Extinct Or Alive (S1E6)
14:35

Catching Monsters (S1E1)

Catching Monsters (S1E1)
15:30

Biggest and Baddest (S1E2)

Biggest and Baddest (S1E2)
16:25

Animal Cops Houston (S14E16)

Animal Cops Houston (S14E16)
17:20

Search for the Knysna Elephants

Search for the Knysna Elephants
18:15

Hanging With The Hendersons (S1E7)

Hanging With The Hendersons (S1E7)
19:10

Extinct Or Alive (S1E3)

Extinct Or Alive (S1E3)
20:05

Wildest Islands (S2E5)

Wildest Islands (S2E5)
21:00

Catching Monsters (S1E2)

Catching Monsters (S1E2)
21:55

Wildest Islands (S1E3)

Wildest Islands (S1E3)
22:50

Hanging With The Hendersons (S1E7)

Hanging With The Hendersons (S1E7)
23:45

Extinct Or Alive (S1E3)

Extinct Or Alive (S1E3)
00:40

Catching Monsters (S1E2)

Catching Monsters (S1E2)
01:35

Search for the Knysna Elephants

Search for the Knysna Elephants
02:25

Hanging With The Hendersons (S1E7)

Hanging With The Hendersons (S1E7)
03:15

Extinct Or Alive (S1E3)

Extinct Or Alive (S1E3)
04:02

Wildest Islands (S2E5)

Wildest Islands (S2E5)
National Geographic keyboard_arrow_right
06:00

Den utrolige Dr. Pol (S6E11)

Den utrolige Dr. Pol (S6E11)
07:00

Den utrolige Dr. Pol (S6E12)

Den utrolige Dr. Pol (S6E12)
08:00

Wicked Tuna (S7E15)

Wicked Tuna (S7E15)
09:00

Vintervejens Helte: Norge (S3E8)

Vintervejens Helte: Norge (S3E8)
10:00

Primal Survivor (S1E1)

Primal Survivor (S1E1)
11:00

Japan: Mellem himmel og jord (S1E3)

Japan: Mellem himmel og jord (S1E3)
12:00

Dubais lufthavn (S2E3)

Dubais lufthavn (S2E3)
13:00

Grænsen er nået (S1E2)

Grænsen er nået (S1E2)
14:00

Den utrolige Dr. Pol (S8E5)

Den utrolige Dr. Pol (S8E5)
15:00

Det bedste fra Den lovløse ø (S1E5)

Det bedste fra Den lovløse ø (S1E5)
16:00

Primal Survivor (S1E4)

Primal Survivor (S1E4)
17:00

Megafabrikker - Superbiler (S1E31)

Megafabrikker - Superbiler (S1E31)
18:00

Hard Time: Locked Up (S1E8)

Hard Time: Locked Up (S1E8)
19:00

Explorer (S3E3)

Explorer (S3E3)
20:00

Hard Time: Locked Up (S1E7)

Hard Time: Locked Up (S1E7)
21:00

Alaska State Troopers (S5E6)

Alaska State Troopers (S5E6)
22:00

Alaska State Troopers (S5E7)

Alaska State Troopers (S5E7)
23:00

Undersøgelse af flystyrt (S11E6)

Undersøgelse af flystyrt (S11E6)
00:00

Hard Time: Locked Up (S1E6)

Hard Time: Locked Up (S1E6)
01:00

Fanget i Udlandet (S11E5)

Fanget i Udlandet (S11E5)
02:00

Alaska State Troopers (S5E6)

Alaska State Troopers (S5E6)
03:00

Alaska State Troopers (S5E7)

Alaska State Troopers (S5E7)
Discovery Science keyboard_arrow_right
06:00

How Do They Do It? (S10E6)

How Do They Do It? (S10E6)
06:26

How It's Made: Dream Cars (S3E1)

How It's Made: Dream Cars (S3E1)
06:50

How It's Made: Dream Cars (S3E2)

How It's Made: Dream Cars (S3E2)
07:14

Junk Men (S1E1)

Junk Men (S1E1)
07:39

Deadly Dilemmas (S1E1)

Deadly Dilemmas (S1E1)
08:02

How the Earth Works (S1E4)

How the Earth Works (S1E4)
08:50

How Do They Do It? (S6E12)

How Do They Do It? (S6E12)
09:14

Food Factory USA (S2E24)

Food Factory USA (S2E24)
09:38

How It's Made: Dream Cars (S3E1)

How It's Made: Dream Cars (S3E1)
10:02

How It's Made: Dream Cars (S3E2)

How It's Made: Dream Cars (S3E2)
10:26

Bermuda Triangle Exposed

Bermuda Triangle Exposed
11:14

Junk Men (S1E1)

Junk Men (S1E1)
11:39

Deadly Dilemmas (S1E1)

Deadly Dilemmas (S1E1)
12:02

How the Earth Works (S1E4)

How the Earth Works (S1E4)
12:50

How the Universe Works (S6E2)

How the Universe Works (S6E2)
13:38

How Do They Do It? (S6E12)

How Do They Do It? (S6E12)
14:02

Food Factory USA (S2E24)

Food Factory USA (S2E24)
14:26

How It's Made: Dream Cars (S3E1)

How It's Made: Dream Cars (S3E1)
14:50

How It's Made: Dream Cars (S3E2)

How It's Made: Dream Cars (S3E2)
15:14

Bermuda Triangle Exposed

Bermuda Triangle Exposed
16:02

How the Earth Works (S1E4)

How the Earth Works (S1E4)
16:50

How the Universe Works (S6E3)

How the Universe Works (S6E3)
17:40

Junk Men (S1E2)

Junk Men (S1E2)
18:05

Deadly Dilemmas (S1E2)

Deadly Dilemmas (S1E2)
18:30

Strip the Cosmos (S2E6)

Strip the Cosmos (S2E6)
19:20

How Do They Do It? (S6E13)

How Do They Do It? (S6E13)
19:45

Food Factory USA (S2E25)

Food Factory USA (S2E25)
20:10

How the Earth Works (S1E5)

How the Earth Works (S1E5)
21:00

Strip the Cosmos (S2E6)

Strip the Cosmos (S2E6)
21:50

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E1)

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E1)
22:40

How Do They Do It? (S6E13)

How Do They Do It? (S6E13)
23:05

Food Factory USA (S2E25)

Food Factory USA (S2E25)
23:30

Junk Men (S1E2)

Junk Men (S1E2)
23:55

Deadly Dilemmas (S1E2)

Deadly Dilemmas (S1E2)
00:20

How the Universe Works (S6E3)

How the Universe Works (S6E3)
01:10

How the Earth Works (S1E5)

How the Earth Works (S1E5)
02:00

Strip the Cosmos (S2E6)

Strip the Cosmos (S2E6)
02:48

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E1)

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E1)
03:36

Junk Men (S1E2)

Junk Men (S1E2)
04:00

Deadly Dilemmas (S1E2)

Deadly Dilemmas (S1E2)
04:24

How Do They Do It? (S6E13)

How Do They Do It? (S6E13)
Xee keyboard_arrow_right
06:35

Ghosted (S1E12)

Ghosted (S1E12)
07:00

My Name is Earl (S3E17)

My Name is Earl (S3E17)
07:30

My Name is Earl (S3E18)

My Name is Earl (S3E18)
08:00

Raising Hope (S3E20)

Raising Hope (S3E20)
08:30

Raising Hope (S3E21)

Raising Hope (S3E21)
09:00

Et umage par (S3E18)

Et umage par (S3E18)
09:30

Min Klub (S1E6)

Min Klub (S1E6)
09:45

Fra Inderst til yderst (S1E5)

Fra Inderst til yderst (S1E5)
09:50

MacGyver (S3E8)

MacGyver (S3E8)
10:45

The Resident (S1E12)

The Resident (S1E12)
11:45

Et umage par (S3E19)

Et umage par (S3E19)
12:15

Et umage par (S3E20)

Et umage par (S3E20)
12:45

Kongen af Queens (S3E14)

Kongen af Queens (S3E14)
13:15

Kongen af Queens (S3E15)

Kongen af Queens (S3E15)
13:45

How I Met Your Mother (S4E1)

How I Met Your Mother (S4E1)
14:15

Single Parents (S1E12)

Single Parents (S1E12)
14:45

Family Guy (S17E14)

Family Guy (S17E14)
15:15

The Librarians (S1E9)

The Librarians (S1E9)
16:10

MacGyver (S3E9)

MacGyver (S3E9)
17:05

Family Guy (S15E2)

Family Guy (S15E2)
17:35

Family Guy (S15E3)

Family Guy (S15E3)
18:05

Kongen af Queens (S3E16)

Kongen af Queens (S3E16)
18:35

Kongen af Queens (S3E17)

Kongen af Queens (S3E17)
19:05

How I Met Your Mother (S4E2)

How I Met Your Mother (S4E2)
19:35

How I Met Your Mother (S4E3)

How I Met Your Mother (S4E3)
20:05

The Librarians (S1E10)

The Librarians (S1E10)
21:00

MacGyver (S3E10)

MacGyver (S3E10)
22:00

The Walking Dead (S9E7)

The Walking Dead (S9E7)
23:00

The Walking Dead (S9E8)

The Walking Dead (S9E8)
00:00

Legion (S2E7)

Legion (S2E7)
01:00

Legion (S2E8)

Legion (S2E8)
02:00

MacGyver (S3E10)

MacGyver (S3E10)
02:55

The Librarians (S1E10)

The Librarians (S1E10)
03:55

How I Met Your Mother (S4E2)

How I Met Your Mother (S4E2)
04:25

Family Guy (S15E1)

Family Guy (S15E1)