Her er de højst betalte skuespillerinder i 2018!

Her er de højst betalte skuespillerinder i 2018!

Her er de højst betalte skuespillerinder i 2018!
Mette Lindberg raser mod Remee og Blachman!

Mette Lindberg raser mod Remee og Blachman!

Mette Lindberg raser mod Remee og Blachman!
Angelina Jolie tabte til Brad Pitt i retten!

Angelina Jolie tabte til Brad Pitt i retten!

Angelina Jolie tabte til Brad Pitt i retten!
Legendariske Aretha Franklin er død!

Legendariske Aretha Franklin er død!

Legendariske Aretha Franklin er død!
Dronningen åbner op om den sidste tid med Henrik!

Dronningen åbner op om den sidste tid med Henrik!

Dronningen åbner op om den sidste tid med Henrik!
DR1 keyboard_arrow_right
06:00

Camilla - i haven (3)

Camilla - i haven (3)
06:30

Naturtid (16:20)

Naturtid (16:20)
07:30

Rejsen langs Norges kyst (8:10)

Rejsen langs Norges kyst (8:10)
08:10

Antikkrejlerne med kendisser (75)

Antikkrejlerne med kendisser (75)
09:10

Antikkrejlerne med kendisser (76)

Antikkrejlerne med kendisser (76)
10:10

Miss Marple: Døden kommer med posten

Engelsk krimi fra 2006
Miss Marple: Døden kommer med posten
11:45

Jagten på det gode liv (5:6)

Jagten på det gode liv (5:6)
12:10

I hus til halsen VI (5)

I hus til halsen VI (5)
12:55

Anne og Anders i Brexitland: England (2:4)

Anne og Anders i Brexitland: England (2:4)
14:25

Guld i Købstæderne (1:10)

Guld i Købstæderne (1:10)
15:25

Vera: Mørk vej

Engelsk krimiserie fra 2016
Vera: Mørk vej
16:55

Kriminalkommissær Barnaby XI: Et blodbryllup (1)

Kriminalkommissær Barnaby XI: Et blodbryllup (1)
18:30

TV AVISEN med Sporten

TV AVISEN med Sporten
19:05

Dyrenes planet (4:10)

Dyrenes planet (4:10)
20:00

Mord uden grænser II (1:8)

Mord uden grænser II (1:8)
21:00

21 Søndag

21 Søndag
21:40

Fodboldmagasinet

Fodboldmagasinet
22:10

Uforglemt (1:3)

Uforglemt (1:3)
23:40

Eksperimentet

Dansk spillefilm fra 2010
Eksperimentet
01:10

Forsyte-sagaen (3:13)

Forsyte-sagaen (3:13)
02:05

Dødsgangen - sandheden

Dødsgangen - sandheden
03:00

Sherlock Holmes (8)

Sherlock Holmes (8)
03:50

Puk og Herman stævner ud (3:6)

Puk og Herman stævner ud (3:6)
04:50

Danmarks skønneste hjem (9:10)

Danmarks skønneste hjem (9:10)
TV2 keyboard_arrow_right
05:30

Airport

Airport
06:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
07:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
08:00

Go' morgen Danmark

Go' morgen Danmark
12:00

Nyhederne

Nyhederne
12:30

Klipfiskerne

Klipfiskerne
13:25

Sukkertoppen

Sukkertoppen
14:25

1 døgn, 2 hold, 3 dyr

1 døgn, 2 hold, 3 dyr
15:10

1 døgn, 2 hold, 3 dyr

1 døgn, 2 hold, 3 dyr
15:55

Meet the Fockers

Amr. komedie fra 2004
play_arrow
Meet the Fockers
17:55

Dit sommervejr

Dit sommervejr
18:00

Nyhederne og Sporten

Nyhederne og Sporten
18:15

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:25

Klovn (1)

Klovn (1)
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

Sukkertoppen

Sukkertoppen
21:05

Joy

Amr. komediedrama fra 2015 -dansk tv-premiere
play_arrow
Joy
23:05

Station 2: Politirapporten

Station 2: Politirapporten
23:35

Taget på fersk gerning

Taget på fersk gerning
00:00

Det sene sommershow

Det sene sommershow
00:30

Det sene sommershow

Det sene sommershow
01:00

Det sene sommershow

Det sene sommershow
01:30

Det sene sommershow

Det sene sommershow
02:00

Øen - kampen for overlevelse

Øen - kampen for overlevelse
02:55

Airport

Airport
03:20

Airport

Airport
TV3 keyboard_arrow_right
06:45

Undercover Boss (S6E12)

Undercover Boss (S6E12)
07:35

Smølferne 2

Amerikansk animeret familiekomedie fra 2013
play_arrow
Smølferne 2
09:30

Kærlighedens sidste chance

Amerikansk drama fra 2017
Kærlighedens sidste chance
11:20

Mean Girls

Amerikansk komedie fra 2004
play_arrow
Mean Girls
13:20

Take the Lead

Amerikansk drama fra 2006
play_arrow
Take the Lead
15:45

Hals Store Kærlighed

USA, romantisk komedie, 2016
Hals Store Kærlighed
18:00

Sviger-monster

Tysk/amerikansk romantisk komedie fra 2005
Sviger-monster
20:00

Luksusfælden (S20E12)

Luksusfælden (S20E12)
21:00

2 Guns

Amerikansk actionthriller fra 2013
play_arrow
2 Guns
23:10

Bourne Identity - Manden uden navn

Amerikansk thriller fra 2002
Bourne Identity - Manden uden navn
01:25

Daylight

Amerikansk katastrofefilm fra 1996
play_arrow
Daylight
03:25

Bad Asses on the Bayou

Amerikansk action-komedie fra 2015
play_arrow
Bad Asses on the Bayou
04:50

Briefcase (S1E5)

Briefcase (S1E5)
Kanal 5 keyboard_arrow_right
06:10

Salvage Hunters (4)

Salvage Hunters (4)
07:00

Chopped (5)

Chopped (5)
07:50

Chopped (6)

Chopped (6)
08:35

Dit hjem i vores hænder : Michel Castenholt og Amalie (21)

Dit hjem i vores hænder : Michel Castenholt og Amalie (21)
09:25

Dit hjem i vores hænder : Michel Castenholt og Amalie (22)

Dit hjem i vores hænder : Michel Castenholt og Amalie (22)
10:20

Ti fod under

Amr. komedie fra 2004
play_arrow
Ti fod under
12:25

CSI (225)

CSI (225)
13:20

CSI (226)

CSI (226)
14:20

Bandits

Amr. krimikomedie fra 2001
play_arrow
Bandits
17:05

Kærlighed Ved Første Hik

Dansk romantisk komedie fra 1999
Kærlighed Ved Første Hik
18:50

All Together Now - Danmark (1)

All Together Now - Danmark (1)
20:00

Politijagt (5)

Politijagt (5)
21:05

Politijagt (6)

Politijagt (6)
22:05

Helikopterpiloterne (9)

Helikopterpiloterne (9)
23:10

Extract

Amr. komedie fra 2009
play_arrow
Extract
01:10

Helikopterpiloterne (8)

Helikopterpiloterne (8)
02:10

Spøgelsesjægerne (3)

Spøgelsesjægerne (3)
03:10

KRIMI5 (59)

KRIMI5 (59)
03:55

KRIMI5 (61)

KRIMI5 (61)
04:45

Hverdagens helte (4)

Hverdagens helte (4)
DR2 keyboard_arrow_right
10:05

Dødbringende jordskred

Dødbringende jordskred
11:00

Nak & Æd: Ulven kommer

Nak & Æd: Ulven kommer
12:30

Pigerne fra Berlin (1:3)

Pigerne fra Berlin (1:3)
14:00

Pigerne fra Berlin (2:3)

Pigerne fra Berlin (2:3)
15:35

Pigerne fra Berlin (3:3)

Pigerne fra Berlin (3:3)
17:15

Patton - pansergeneralen

Amerikansk Oscar-belønnet krigsdrama fra 1969
Patton - pansergeneralen
20:00

Grimrian

Grimrian
21:00

Ranes Museum (2:6)

Ranes Museum (2:6)
21:30

Mit år blandt urfolket (2:3)

Mit år blandt urfolket (2:3)
22:30

Deadline

Deadline
23:00

Når kommunen tager dit barn (2)

Når kommunen tager dit barn (2)
23:45

Skal min baby leve eller dø? (2:2)

Skal min baby leve eller dø? (2:2)
00:35

Strisserne i Delhi (1:2)

Strisserne i Delhi (1:2)
01:25

Strisserne i Delhi (2:2)

Strisserne i Delhi (2:2)
02:15

Deadline Nat

Deadline Nat
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
05:50

2 Broke Girls (121)

2 Broke Girls (121)
06:15

Glee (18)

Glee (18)
07:05

Glee (19)

Glee (19)
07:55

Glee (20)

Glee (20)
08:45

Glee (21)

Glee (21)
09:30

Glee (22)

Glee (22)
10:20

Beverly Hills 90210 (34)

Beverly Hills 90210 (34)
11:10

Beverly Hills 90210 (35)

Beverly Hills 90210 (35)
12:05

Beverly Hills 90210 (36)

Beverly Hills 90210 (36)
12:55

Sex and the City (13)

Sex and the City (13)
13:30

Sex and the City (14)

Sex and the City (14)
14:05

Sex and the City (15)

Sex and the City (15)
14:40

Sex and the City (16)

Sex and the City (16)
15:15

Sex and the City (17)

Sex and the City (17)
15:50

Sex and the City (18)

Sex and the City (18)
16:30

Sex and the City (1)

Sex and the City (1)
17:05

Sex and the City (2)

Sex and the City (2)
17:40

Sex and the City (3)

Sex and the City (3)
18:15

Sex and the City (4)

Sex and the City (4)
18:50

Venner (228)

Venner (228)
19:20

Venner (229)

Venner (229)
19:50

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
20:25

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
20:55

Zulu Comedy Galla 2016

Zulu Comedy Galla 2016
22:55

Simon Talbot - Mr. Copenhagen (1:2)

Simon Talbot - Mr. Copenhagen (1:2)
23:40

Simon Talbot - Mr. Copenhagen (2:2)

Simon Talbot - Mr. Copenhagen (2:2)
00:20

Klovn (39)

Klovn (39)
00:50

Klovn (40)

Klovn (40)
01:20

Tomgang

Tomgang
01:50

Date mig nøgen

Date mig nøgen
02:40

Natholdet

Natholdet
03:05

Natholdet

Natholdet
03:35

Natholdet

Natholdet
04:05

Last Man Standing (12)

Last Man Standing (12)
04:35

Last Man Standing (13)

Last Man Standing (13)
TV3+ keyboard_arrow_right
06:45

The Late Late show with James Corden (122)

The Late Late show with James Corden (122)
07:35

Battle Creek (S1E9)

Battle Creek (S1E9)
08:20

Battle Creek (S1E10)

Battle Creek (S1E10)
09:15

Battle Creek (S1E11)

Battle Creek (S1E11)
10:10

Battle Creek (S1E12)

Battle Creek (S1E12)
11:05

Battle Creek (S1E13)

Battle Creek (S1E13)
11:55

Dødbringende våben (S1E1)

Dødbringende våben (S1E1)
12:55

Navy NCIS (S12E12)

Navy NCIS (S12E12)
13:50

Navy NCIS (S12E13)

Navy NCIS (S12E13)
14:50

Breaking the bank

Britisk komedie fra 2014
Breaking the bank
17:00

Fodbold: Optakt til Superliga

Fodbold: Optakt til Superliga
18:00

Fodbold: Brøndby IF-Esbjerg fB

Fodbold: Brøndby IF-Esbjerg fB
20:00

Fodbold: ONSIDE

Fodbold: ONSIDE
21:30

The Next Three Days

Amerikansk- fransk krimi thriller fra 2010
play_arrow
The Next Three Days
00:15

Frankenstein

USA, gyser, 2015
play_arrow
Frankenstein
02:25

Shoot'em Up

Amerikansk actionthriller fra 2007
play_arrow
Shoot'em Up
04:05

The Strain (S1E10)

The Strain (S1E10)
04:50

The Strain (S1E11)

The Strain (S1E11)
6'eren keyboard_arrow_right
05:55

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (7)

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (7)
06:45

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (8)

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (8)
07:30

Texas Flip N Move (2)

Texas Flip N Move (2)
08:15

Homeshopping

Homeshopping
09:15

Tanked (9)

Tanked (9)
10:05

Tanked (10)

Tanked (10)
11:05

Bering Sea Gold (6)

Bering Sea Gold (6)
12:00

Bering Sea Gold (7)

Bering Sea Gold (7)
12:55

Deadliest Catch (2)

Deadliest Catch (2)
13:55

Deadliest Catch (3)

Deadliest Catch (3)
15:00

Deadliest Catch (4)

Deadliest Catch (4)
16:00

Wheeler Dealers (1)

Wheeler Dealers (1)
17:00

Wheeler Dealers (2)

Wheeler Dealers (2)
18:05

Wheeler Dealers (3)

Wheeler Dealers (3)
19:00

CSI: Cyber (16)

CSI: Cyber (16)
20:00

CSI: Cyber (17)

CSI: Cyber (17)
21:00

CSI: Cyber (18)

CSI: Cyber (18)
22:00

CSI: Cyber (20)

CSI: Cyber (20)
23:00

Criminal Minds (121)

Criminal Minds (121)
00:00

Criminal Minds (122)

Criminal Minds (122)
01:00

Criminal Minds (123)

Criminal Minds (123)
02:00

Criminal Minds (124)

Criminal Minds (124)
02:55

Criminal Minds (125)

Criminal Minds (125)
03:40

Criminal Minds (126)

Criminal Minds (126)
04:30

Criminal Minds (127)

Criminal Minds (127)
DR3 keyboard_arrow_right
06:30

Morgengymnastikken: Akroyoga, yoga og mormorarme

Morgengymnastikken: Akroyoga, yoga og mormorarme
10:50

Family Guy

Family Guy
11:10

Family Guy

Family Guy
11:30

Family Guy

Family Guy
11:50

Family Guy

Family Guy
12:15

Family Guy

Family Guy
12:35

Bryd ind i fængslet og bliv rig!

Bryd ind i fængslet og bliv rig!
12:55

Det bedste fra Smukfest 2018

Det bedste fra Smukfest 2018
13:55

10,000 BC

Amerikansk actionthriller fra 2008
play_arrow
10,000 BC
15:35

The Good Guy

Amerikansk romantisk komediedrama fra 2009
play_arrow
The Good Guy
17:00

Amerikas vilde vesten: De store ørkener

Amerikas vilde vesten: De store ørkener
17:55

Jekyll & Hyde (2:10)

Jekyll & Hyde (2:10)
18:40

Jekyll & Hyde (3:10)

Jekyll & Hyde (3:10)
19:25

Cold Case: Mordene ved juletid

Cold Case: Mordene ved juletid
20:10

Flodmonstre VII (1:5)

Flodmonstre VII (1:5)
21:00

Lone Survivor

Amerikansk autentisk actiondrama fra 2013
play_arrow
Lone Survivor
22:55

The Paperboy

Amerikansk thriller fra 2012
play_arrow
The Paperboy
00:35

Gift ved første blik USA III (11:15)

Gift ved første blik USA III (11:15)
01:15

Drengen, der vil have sit ben skåret af

Drengen, der vil have sit ben skåret af
02:15

Line fikser kroppen (5:6): Ansigtet

Line fikser kroppen (5:6): Ansigtet
02:45

Line fikser kroppen (6:6): Hjernen

Line fikser kroppen (6:6): Hjernen
03:05

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
04:05

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
06:30

Doc Martin (38)

Doc Martin (38)
07:25

Den sidste detektiv (4)

Den sidste detektiv (4)
08:45

Kommissær Rex (147)

Kommissær Rex (147)
09:35

Kommissær Rex (148)

Kommissær Rex (148)
10:30

Kommissær Rex (149)

Kommissær Rex (149)
11:25

Kommissær Rex (150)

Kommissær Rex (150)
12:20

Kommissær Rex (151)

Kommissær Rex (151)
13:10

Murdoch-mysterierne (10)

Murdoch-mysterierne (10)
14:05

Murdoch-mysterierne (11)

Murdoch-mysterierne (11)
15:00

Murdoch-mysterierne (12)

Murdoch-mysterierne (12)
15:50

Murdoch-mysterierne (13)

Murdoch-mysterierne (13)
16:45

Murdoch-mysterierne (14)

Murdoch-mysterierne (14)
17:40

Min familie og andre dyr (5)

Min familie og andre dyr (5)
18:35

Talkshowet Meyerheim

Talkshowet Meyerheim
19:25

Talkshowet Meyerheim

Talkshowet Meyerheim
20:15

Spørg Charlie

Spørg Charlie
20:55

Talkshowet Meyerheim

Talkshowet Meyerheim
21:40

Cecilies bogshow

Cecilies bogshow
22:30

Kriminalkommissær Barnaby (5)

Kriminalkommissær Barnaby (5)
00:15

Krydstogtskibet - Los Angeles

Tysk drama fra 2016
Krydstogtskibet - Los Angeles
01:45

Modus: Det stille vidne (5:8) (5)

Modus: Det stille vidne (5:8) (5)
TV3 Puls keyboard_arrow_right
06:25

Huse for millioner LA (S6E1)

Huse for millioner LA (S6E1)
07:10

Huse for millioner LA (S6E2)

Huse for millioner LA (S6E2)
08:00

MED KNIVEN FOR STRUBEN (S2E1)

MED KNIVEN FOR STRUBEN (S2E1)
08:55

MED KNIVEN FOR STRUBEN (S2E2)

MED KNIVEN FOR STRUBEN (S2E2)
09:55

MED KNIVEN FOR STRUBEN (S2E4)

MED KNIVEN FOR STRUBEN (S2E4)
10:55

MED KNIVEN FOR STRUBEN (S2E5)

MED KNIVEN FOR STRUBEN (S2E5)
11:55

MED KNIVEN FOR STRUBEN (S2E6)

MED KNIVEN FOR STRUBEN (S2E6)
12:55

MED KNIVEN FOR STRUBEN (S2E7)

MED KNIVEN FOR STRUBEN (S2E7)
13:55

MED KNIVEN FOR STRUBEN (S2E8)

MED KNIVEN FOR STRUBEN (S2E8)
14:55

MED KNIVEN FOR STRUBEN (S2E9)

MED KNIVEN FOR STRUBEN (S2E9)
15:55

MED KNIVEN FOR STRUBEN (S2E10)

MED KNIVEN FOR STRUBEN (S2E10)
16:55

MED KNIVEN FOR STRUBEN (S2E11)

MED KNIVEN FOR STRUBEN (S2E11)
17:55

MED KNIVEN FOR STRUBEN (S2E12)

MED KNIVEN FOR STRUBEN (S2E12)
18:55

Kærlighed på sidelinjen

Amerikansk romantisk komedie fra 2012
play_arrow
Kærlighed på sidelinjen
21:00

Sommerflirt

Amerikansk romantisk komedie fra 2016
Sommerflirt
22:55

Undercover Boss (S4E1)

Undercover Boss (S4E1)
23:50

Undercover Boss (S4E2)

Undercover Boss (S4E2)
00:50

Jeopardy (S2E14)

Jeopardy (S2E14)
01:50

Jeopardy (S2E15)

Jeopardy (S2E15)
02:45

Min beskidte hemmelighed (S3E11)

Min beskidte hemmelighed (S3E11)
03:35

Min beskidte hemmelighed (S3E12)

Min beskidte hemmelighed (S3E12)
04:30

Deadline Gallipoli (S1E4)

Deadline Gallipoli (S1E4)
Kanal 4 keyboard_arrow_right
06:20

De unge mødre (2)

De unge mødre (2)
06:45

De unge mødre (3)

De unge mødre (3)
07:15

De unge mødre (4)

De unge mødre (4)
07:40

Homeshopping

Homeshopping
08:40

Nærkontakt (6)

Nærkontakt (6)
09:30

De Unge Mødre (1)

De Unge Mødre (1)
10:30

Greys Hvide Verden (300)

Greys Hvide Verden (300)
11:20

Greys Hvide Verden (301)

Greys Hvide Verden (301)
12:15

Greys Hvide Verden (302)

Greys Hvide Verden (302)
13:15

Greys Hvide Verden (303)

Greys Hvide Verden (303)
14:15

Greys Hvide Verden (304)

Greys Hvide Verden (304)
15:05

Greys Hvide Verden (305)

Greys Hvide Verden (305)
16:00

Greys Hvide Verden (306)

Greys Hvide Verden (306)
17:00

Greys Hvide Verden (307)

Greys Hvide Verden (307)
18:00

Greys Hvide Verden (308)

Greys Hvide Verden (308)
19:00

Greys Hvide Verden (309)

Greys Hvide Verden (309)
20:00

Bryllupper for millioner (7:8)

Bryllupper for millioner (7:8)
21:00

Twilight Saga: Breaking Dawn - Del 2

Amr. drama fra 2012
Twilight Saga: Breaking Dawn - Del 2
23:10

Bride Killa (1)

Bride Killa (1)
00:15

Par der dræber

Par der dræber
01:15

Farlige forbindelser

Farlige forbindelser
02:15

Farlige forbindelser

Farlige forbindelser
03:15

Blodets bånd

Blodets bånd
04:05

Blodets bånd

Blodets bånd
04:55

Singleliv (13)

Singleliv (13)
DRK keyboard_arrow_right
08:46

Store danskere - Dirch Passer

Store danskere - Dirch Passer
09:25

En by i provinsen (15:17)

En by i provinsen (15:17)
10:20

En by i provinsen (16:17)

En by i provinsen (16:17)
11:10

En by i provinsen (17:17)

En by i provinsen (17:17)
12:05

De fantastiske fire: Kjeld Petersen

De fantastiske fire: Kjeld Petersen
13:05

Mata Hari - spion og sexsymbol

Mata Hari - spion og sexsymbol
14:00

Gudstjeneste fra Bornholm

Gudstjeneste fra Bornholm
14:45

Store danskere: Bodil Udsen

Store danskere: Bodil Udsen
15:15

My Fair Lady

My Fair Lady
18:00

Rejseholdet (17)

Rejseholdet (17)
18:55

Rejseholdet (18)

Rejseholdet (18)
19:57

Dagens sang: Troldedanse

Dagens sang: Troldedanse
20:00

Andrew Lloyd Webbers: Phantom of the Opera

Andrew Lloyd Webbers: Phantom of the Opera
22:40

Amsterdams hemmeligheder

Amsterdams hemmeligheder
23:35

Blue Jasmine

Amerikansk drama fra 2013
play_arrow
Blue Jasmine
01:10

A Tale of Love and Darkness

Amerikansk autentisk drama fra 2015
play_arrow
A Tale of Love and Darkness
02:45

De grønne djævle

Amerikansk krigsfilm fra 1968
De grønne djævle
TV2 FRI keyboard_arrow_right
05:25

Godnat

Godnat
06:00

Franske loppefund

Franske loppefund
06:45

Franske loppefund

Franske loppefund
07:30

Franske loppefund

Franske loppefund
08:10

Franske loppefund

Franske loppefund
09:05

Sommer med Ernst

Sommer med Ernst
09:50

Sommer med Ernst

Sommer med Ernst
10:40

Sommer med Ernst

Sommer med Ernst
11:30

Sommer med Ernst

Sommer med Ernst
12:20

Sommer med Ernst

Sommer med Ernst
13:10

Sommer med Ernst

Sommer med Ernst
14:00

Sommer med Ernst

Sommer med Ernst
14:50

Sommer med Ernst

Sommer med Ernst
15:40

Sommer med Ernst - 10 år

Sommer med Ernst - 10 år
16:30

Sommer med Ernst - 10 år

Sommer med Ernst - 10 år
17:25

Krejlerkongen

Krejlerkongen
18:00

Krejlerkongen

Krejlerkongen
18:40

Krejlerkongen

Krejlerkongen
19:20

Krejlerkongen

Krejlerkongen
20:00

1 døgn, 2 hold, 3 dyr

1 døgn, 2 hold, 3 dyr
20:50

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
21:55

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
23:00

Bagedysten - Creme de la creme (UK)

Bagedysten - Creme de la creme (UK)
00:00

Huse der aldrig kommer til salg

Huse der aldrig kommer til salg
00:20

Sæt pris på dit hjem (UK)

Sæt pris på dit hjem (UK)
01:05

Sæt pris på dit hjem (UK)

Sæt pris på dit hjem (UK)
01:55

Luksus til låns

Luksus til låns
02:50

Luksus til låns

Luksus til låns
03:40

Den autistiske gartner

Den autistiske gartner
04:35

Den autistiske gartner

Den autistiske gartner
TV3 Max keyboard_arrow_right
06:30

Motorsport: DM i Rally 2018

Motorsport: DM i Rally 2018
07:00

Motorsport: DM i Rally 2018

Motorsport: DM i Rally 2018
07:30

Motorsport: Silk Way Weekly Review

Magasin
Motorsport: Silk Way Weekly Review
08:00

Motorsport: Silk Way Weekly Review

Magasin
Motorsport: Silk Way Weekly Review
08:30

Motorsport: Silk Way Weekly Review

Magasin
Motorsport: Silk Way Weekly Review
09:00

Motorsport: Mobil 1 The Grid

Motorsport: Mobil 1 The Grid
09:30

Motorsport: DM i Rally 2018

Motorsport: DM i Rally 2018
10:00

Motorsport: DM i Rally 2018

Motorsport: DM i Rally 2018
10:30

Motorsport: Christian Lundgaard - Vejen til F1

Motorsport: Christian Lundgaard - Vejen til F1
11:00

Dart: Brisbane Darts Masters

Dart: Brisbane Darts Masters
14:00

Fodbold: Optakt til Premier League

Fodbold: Optakt til Premier League
14:25

Fodbold: Manchester City-Huddersfield

Fodbold: Manchester City-Huddersfield
16:30

Fodbold: Optakt til Premier League

Fodbold: Optakt til Premier League
16:55

Fodbold: Brighton-Manchester United

Fodbold: Brighton-Manchester United
19:00

Fodbold: Opfølgning på Premier League

Fodbold: Opfølgning på Premier League
19:30

Football's Greatest Managers

Football's Greatest Managers
20:00

Football's Greatest Managers

Football's Greatest Managers
20:30

Fodbold: Football's Greatest

Fodbold: Football's Greatest
21:00

Fodbold: Football's Greatest

Fodbold: Football's Greatest
21:30

Fodbold: Film om Kenny Dalglish

Fodbold: Film om Kenny Dalglish
23:00

Fodbold: Premier League Season Preview

Fodbold: Premier League Season Preview
00:00

Fodbold: Premier League Sunday Review

Fodbold: Premier League Sunday Review
01:00

Fodbold: Premier League World Show

Fodbold: Premier League World Show
01:30

Fodbold: Højdepunkter fra Carabao Cup

Fodbold: Højdepunkter fra Carabao Cup
02:00

Fodbold: Brighton-Manchester United

Fodbold: Brighton-Manchester United
04:00

Fodbold: Premier League Sunday Review

Fodbold: Premier League Sunday Review
Discovery Channel keyboard_arrow_right
08:15

Buying Alaska (S3E15)

Buying Alaska (S3E15)
08:40

Buying Alaska (S3E16)

Buying Alaska (S3E16)
09:05

Buying Alaska (S3E17)

Buying Alaska (S3E17)
09:35

Buying Alaska (S3E18)

Buying Alaska (S3E18)
10:00

Mythbusters (S11E13)

Mythbusters (S11E13)
11:00

Mythbusters (S11E14)

Mythbusters (S11E14)
12:00

Mythbusters (221)

Mythbusters (221)
13:00

Mighty Ships (S8E1)

Mighty Ships (S8E1)
14:00

Mighty Ships (S8E2)

Mighty Ships (S8E2)
15:00

Robson Green: Extreme Fisherman (S1E5)

Robson Green: Extreme Fisherman (S1E5)
16:00

Salvage Hunters: The Restorers (S1E2)

Salvage Hunters: The Restorers (S1E2)
17:00

Misfit Garage (S3E4)

Misfit Garage (S3E4)
18:00

Sticker Shock (S1E11)

Sticker Shock (S1E11)
19:00

Salvage Hunters (S11E11)

Salvage Hunters (S11E11)
20:00

Mega Shippers (S2E6)

Mega Shippers (S2E6)
21:00

Blowing Up History (S2E3)

Blowing Up History (S2E3)
22:00

Cooper's Treasure (S2E5)

Cooper's Treasure (S2E5)
23:00

Deadliest Catch: Legend of Jake Anderson (S1E1)

Deadliest Catch: Legend of Jake Anderson (S1E1)
00:00

Last Outpost (S1E5)

Last Outpost (S1E5)
01:00

Mighty Ships (S8E1)

Mighty Ships (S8E1)
02:00

Mighty Ships (S8E2)

Mighty Ships (S8E2)
03:00

Buying Alaska (S3E15)

Buying Alaska (S3E15)
03:30

Buying Alaska (S3E16)

Buying Alaska (S3E16)
03:55

Buying Alaska (S3E17)

Buying Alaska (S3E17)
04:20

Buying Alaska (S3E18)

Buying Alaska (S3E18)
04:45

Chasing Classic Cars (S7E8)

Chasing Classic Cars (S7E8)
DR Ultra keyboard_arrow_right
06:01

Zorro (22)

Zorro (22)
06:25

Dybet (15)

Dybet (15)
06:45

Dybet (16)

Dybet (16)
07:05

Thunderbirds (2)

Thunderbirds (2)
07:30

Junglebanden

Junglebanden
07:40

Junglebanden

Junglebanden
07:50

Wild Kratts (10)

Wild Kratts (10)
08:15

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:25

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:35

Gumball I (2)

Gumball I (2)
09:00

Thor - legenden fra Valhalla

Thor - legenden fra Valhalla
10:15

Junglebanden

Junglebanden
10:25

Junglebanden

Junglebanden
10:40

Grizzy og lemmingerne (65)

Grizzy og lemmingerne (65)
10:45

Grizzy og lemmingerne (66)

Grizzy og lemmingerne (66)
10:55

Store Nørd: Jetpack

Store Nørd: Jetpack
11:10

Store Nørd: Nørdbil

Store Nørd: Nørdbil
11:30

Livredderne II - Livsfarlig bilulykke (1)

Livredderne II - Livsfarlig bilulykke (1)
11:40

Livredderne II - Nu Starter Kampen (2)

Livredderne II - Nu Starter Kampen (2)
11:50

Livredderne II - Snyd på stranden (3)

Livredderne II - Snyd på stranden (3)
12:05

Hit på 50 dage (1)

Hit på 50 dage (1)
12:15

Hit på 50 dage (2)

Hit på 50 dage (2)
12:30

Klassen - Magnus' ekskæreste (200)

Klassen - Magnus' ekskæreste (200)
12:40

Klassen - Kys fra mor (201)

Klassen - Kys fra mor (201)
12:50

Klassen - Magnus går i pigetøj (202)

Klassen - Magnus går i pigetøj (202)
13:00

Klassen - En desperat joke (203)

Klassen - En desperat joke (203)
13:10

Klassen - Pelles klamme kaninfod (204)

Klassen - Pelles klamme kaninfod (204)
13:20

Cykel Karaoke - Mille og Celina fra MGP

Cykel Karaoke - Mille og Celina fra MGP
13:30

Cykel Karaoke - Isa og Vigga fra BaseBoys

Cykel Karaoke - Isa og Vigga fra BaseBoys
13:45

Bidt, brændt og stukket II - Giftig tudse (3)

Bidt, brændt og stukket II - Giftig tudse (3)
14:00

Bidt, brændt og stukket II - Lus i Sebastians hår (4)

Bidt, brændt og stukket II - Lus i Sebastians hår (4)
14:15

Danmarks største youtuber (7:12)

Danmarks største youtuber (7:12)
14:25

Danmarks største youtuber (8:12)

Danmarks største youtuber (8:12)
14:35

Danmarks største youtuber (9:12)

Danmarks største youtuber (9:12)
14:45

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
15:00

Kiki den lille heks

Kiki den lille heks
16:40

Dybet (22)

Dybet (22)
17:05

Dybet (23)

Dybet (23)
17:25

Wild Kratts (17)

Wild Kratts (17)
17:45

Grizzy og lemmingerne (21)

Grizzy og lemmingerne (21)
17:55

Grizzy og lemmingerne (22)

Grizzy og lemmingerne (22)
18:00

Junglebanden

Junglebanden
18:10

Junglebanden

Junglebanden
18:25

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
18:35

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
18:45

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
19:00

Sofie Linde Show I (7) - Vild $mith

Sofie Linde Show I (7) - Vild $mith
19:30

Værelse 213

Værelse 213
20:45

Voksenfælden II (4)

Voksenfælden II (4)
21:05

Voksenfælden II (5)

Voksenfælden II (5)
21:25

Snydt!

Snydt!
21:40

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:40

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:40

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
03:40

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
07:55

Fodbold: VVV Venlo-Ajax

Fodbold: VVV Venlo-Ajax
08:50

Tennis: WTA - Cincinnati, semifinale

Tennis: WTA - Cincinnati, semifinale
10:55

Tennis: WTA - Cincinnati, semifinale

Tennis: WTA - Cincinnati, semifinale
12:45

Motorsport: WEC - Silverstone, direkte

Motorsport: WEC - Silverstone, direkte
19:15

Ingen så det komme: Le Mans 2013 - triumf og tragedie

Ingen så det komme: Le Mans 2013 - triumf og tragedie
20:00

Tennis: WTA - Cincinnati, finale, direkte

Tennis: WTA - Cincinnati, finale, direkte
21:55

Fodbold: Feyenoord-Excelsior

Fodbold: Feyenoord-Excelsior
22:55

Fodbold: Feyenoord-Excelsior

Fodbold: Feyenoord-Excelsior
TV3 Sport keyboard_arrow_right
10:00

Amerikansk fodbold: A Month of Football

Amerikansk fodbold: A Month of Football
11:00

Fodbold: Fodboldprogrammet Sat Af - Emiliano Marcondes

Fodbold: Fodboldprogrammet Sat Af - Emiliano Marcondes
11:30

Fodbold: Optakt til Superliga

Fodbold: Optakt til Superliga
11:55

Fodbold: FC Nordsjælland-Vejle

Fodbold: FC Nordsjælland-Vejle
14:00

Fodbold: Opfølgning på Superliga

Fodbold: Opfølgning på Superliga
14:30

Fodbold: NordicBet Liga Matchcenter

Fodbold: NordicBet Liga Matchcenter
14:40

Fodbold: FC Roskilde-Silkeborg IF

Fodbold: FC Roskilde-Silkeborg IF
16:45

Fodbold: Opfølgning på NordicBet Liga

Fodbold: Opfølgning på NordicBet Liga
17:00

Sport: Sporting Greats

Sport: Sporting Greats
17:30

Sport: Sporting Greats

Sport: Sporting Greats
18:00

Tennis: Western & Southern Open

Tennis: Western & Southern Open
20:00

Tennis: Western & Southern Open

Tennis: Western & Southern Open
22:00

Tennis: Western & Southern Open

Tennis: Western & Southern Open
00:00

Fodbold: Brøndby IF-Esbjerg fB

Fodbold: Brøndby IF-Esbjerg fB
02:00

Fodbold: ONSIDE

Fodbold: ONSIDE
Canal 9 keyboard_arrow_right
05:55

American Chopper - Senior vs Junior (5)

American Chopper - Senior vs Junior (5)
06:45

American Chopper - Senior vs Junior (6)

American Chopper - Senior vs Junior (6)
07:35

Homeshopping

Homeshopping
08:35

Nash Bridges (65)

Nash Bridges (65)
09:35

Homeshopping (22)

Homeshopping (22)
10:40

MacGyvers Missioner (125)

MacGyvers Missioner (125)
11:45

MacGyvers Missioner (126)

MacGyvers Missioner (126)
12:50

Homeshopping

Homeshopping
14:00

Food Factory USA (17)

Food Factory USA (17)
14:30

Fodbold: Superliga: AGF-FC København

Fodbold: Superliga: AGF-FC København
19:00

River Monsters (6)

River Monsters (6)
20:00

River Monsters (1)

River Monsters (1)
21:00

River Monsters (2)

River Monsters (2)
22:00

River Monsters (3)

River Monsters (3)
23:00

M*A*S*H (77)

M*A*S*H (77)
23:35

M*A*S*H (78)

M*A*S*H (78)
00:10

M*A*S*H (79)

M*A*S*H (79)
00:45

M*A*S*H (80)

M*A*S*H (80)
01:15

M*A*S*H (81)

M*A*S*H (81)
01:55

M*A*S*H (82)

M*A*S*H (82)
02:30

Nash Bridges (63)

Nash Bridges (63)
03:30

Drabelig deadline

Drabelig deadline
04:20

Drabelig deadline

Drabelig deadline
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
05:10

Babar (3)

Babar (3)
05:35

Motor Mille og Børnebanden (11)

Motor Mille og Børnebanden (11)
06:05

Chuggington (9)

Chuggington (9)
06:15

Morten Skildpadde (14)

Morten Skildpadde (14)
06:45

Bamselægen - Næsen (7)

Bamselægen - Næsen (7)
07:05

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (6)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (6)
07:20

Junglebogen (19)

Junglebogen (19)
07:30

Mor Muh og Kragen

Mor Muh og Kragen
08:45

Pyjamasheltene (23)

Pyjamasheltene (23)
09:00

Kasper og Sofie II (7)

Kasper og Sofie II (7)
09:10

Kasper og Sofie II (8)

Kasper og Sofie II (8)
09:25

Pax' jordiske eventyr (7:10)

Pax' jordiske eventyr (7:10)
09:40

Pax' jordiske eventyr (8:10)

Pax' jordiske eventyr (8:10)
09:55

Alfons Åberg (2)

Alfons Åberg (2)
10:10

Flaskepost fra Stillehavet II (2)

Flaskepost fra Stillehavet II (2)
10:20

Sprinter Galore (2)

Sprinter Galore (2)
10:35

Kanonkongen Freja (1:8)

Kanonkongen Freja (1:8)
10:55

Pippi Langstrømpe

Pippi Langstrømpe
11:35

Op og hop (2)

Op og hop (2)
11:50

Ramasjang Mysteriet V (5)

Ramasjang Mysteriet V (5)
12:20

Heino fikser alt - Fødselsdagsfesten (19)

Heino fikser alt - Fødselsdagsfesten (19)
12:30

Heino fikser alt - Pokalhylden (20)

Heino fikser alt - Pokalhylden (20)
12:40

Monster Buster

Monster Buster
12:55

Rosa fra Rouladegade III (8)

Rosa fra Rouladegade III (8)
13:25

Tree Fu Tom (9)

Tree Fu Tom (9)
13:50

Tree Fu Tom (10)

Tree Fu Tom (10)
14:15

Onkel Rejes Sørøvershow (7)

Onkel Rejes Sørøvershow (7)
14:35

Der var engang....

Der var engang....
15:00

Chuggington (12)

Chuggington (12)
15:10

Chuggington (13)

Chuggington (13)
15:20

Rita og Krokodille - Forår

Rita og Krokodille - Forår
15:30

Gurli Gris II (12)

Gurli Gris II (12)
15:35

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (7)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (7)
15:45

Junglebogen (37)

Junglebogen (37)
16:00

Pyjamasheltene (24)

Pyjamasheltene (24)
16:10

Dora udforskeren (7)

Dora udforskeren (7)
16:35

Paw Patrol III (25)

Paw Patrol III (25)
17:00

Pax' jordiske eventyr (1:10)

Pax' jordiske eventyr (1:10)
17:15

Pax' jordiske eventyr (2:10)

Pax' jordiske eventyr (2:10)
17:30

Drengen de kaldte kylling (3:5)

Drengen de kaldte kylling (3:5)
17:45

Mysteriebureauet (3)

Mysteriebureauet (3)
17:50

Verdens bedste storesøster (3)

Verdens bedste storesøster (3)
17:55

Min ven Marlon (13)

Min ven Marlon (13)
18:10

F for får V (11)

F for får V (11)
18:20

Alpha og Omega - Et hyl af et eventyr

Alpha og Omega - Et hyl af et eventyr
19:00

Wild Kratts (10)

Wild Kratts (10)
19:25

Zorro (18)

Zorro (18)
19:45

Yakari IV (14)

Yakari IV (14)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:05

Ramasjang sover

Ramasjang sover
22:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:40

Ramasjang sover

Ramasjang sover
04:25

Ramasjang sover

Ramasjang sover
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
06:00

Cykling: Clásica de San Sebastián

Cykling: Clásica de San Sebastián
07:00

Cykling: Binckbank Tour

Cykling: Binckbank Tour
08:30

Fodbold: U-20 VM (k)

Fodbold: U-20 VM (k)
10:00

Cykling: Ungarn Rundt

Cykling: Ungarn Rundt
11:00

Cykling: Binckbank Tour

Cykling: Binckbank Tour
12:00

Motorsport: Rally WRC

Motorsport: Rally WRC
13:30

Fodbold: Superliga: Randers FC-Hobro

Fodbold: Superliga: Randers FC-Hobro
16:30

Cykling: Cyclassics Hamborg

Cykling: Cyclassics Hamborg
17:00

Motorsport: Motocross VM

Motorsport: Motocross VM
17:55

Fodbold: Eliteserien: Kristiansund-Rosenborg

Fodbold: Eliteserien: Kristiansund-Rosenborg
20:00

Cykling: Binckbank Tour

Cykling: Binckbank Tour
21:00

Cykling: Ungarn Rundt

Cykling: Ungarn Rundt
22:05

Fodbold: Major League Soccer: Atlanta United-Columbus Crew

Fodbold: Major League Soccer: Atlanta United-Columbus Crew
00:15

Motorsport: Rally WRC

Motorsport: Rally WRC
01:55

Cykling: EM Glasgow

Cykling: EM Glasgow
04:05

Cykling: Clásica de San Sebastián

Cykling: Clásica de San Sebastián
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
06:00

FODBOLD: W.Cup WU20, Frankrig

FODBOLD: W.Cup WU20, Frankrig
06:45

FODBOLD: W.Cup WU20, Frankrig

FODBOLD: W.Cup WU20, Frankrig
07:30

CYKLING: BinckBank Tour

CYKLING: BinckBank Tour
09:00

CYKLING: Arctic Race of Norway, Norge

CYKLING: Arctic Race of Norway, Norge
10:00

FODBOLD: W.Cup WU20, Frankrig

FODBOLD: W.Cup WU20, Frankrig
11:00

FODBOLD: W.Cup WU20, Frankrig

FODBOLD: W.Cup WU20, Frankrig
12:00

CYKLING: Arctic Race of Norway, Norge

CYKLING: Arctic Race of Norway, Norge
13:00

CYKLING: BinckBank Tour

CYKLING: BinckBank Tour
13:30

CYKLING: BinckBank Tour

CYKLING: BinckBank Tour
16:00

CYKLING: Arctic Race of Norway, Norge

CYKLING: Arctic Race of Norway, Norge
17:15

MOTORWorld Endurance Championships fra Silverstone, Storbritannien

MOTORWorld Endurance Championships fra Silverstone, Storbritannien
18:10

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
18:15

CYKLING: BinckBank Tour

CYKLING: BinckBank Tour
19:00

CYKLING, Tyskland

CYKLING, Tyskland
20:00

CYKLING: Colorado Classic

CYKLING: Colorado Classic
21:55

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
22:00

CYKLING: Arctic Race of Norway, Norge

CYKLING: Arctic Race of Norway, Norge
23:00

FODBOLD: W.Cup WU20, Frankrig

FODBOLD: W.Cup WU20, Frankrig
00:30

CYKLING: BinckBank Tour

CYKLING: BinckBank Tour
02:00

FODBOLD: W.Cup WU20, Frankrig

FODBOLD: W.Cup WU20, Frankrig
03:00

FODBOLD: W.Cup WU20, Frankrig

FODBOLD: W.Cup WU20, Frankrig
04:00

FODBOLD: W.Cup WU20, Frankrig

FODBOLD: W.Cup WU20, Frankrig
TLC keyboard_arrow_right
08:15

Sister Wives (S6E21)

Sister Wives (S6E21)
09:05

Sister Wives (S6E22)

Sister Wives (S6E22)
10:00

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E6)

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E6)
10:30

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E7)

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E7)
11:00

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E8)

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E8)
11:30

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E9)

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E9)
12:00

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E10)

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E10)
12:30

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E11)

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E11)
13:00

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E12)

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E12)
13:30

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E13)

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E13)
14:00

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E14)

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E14)
14:30

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E15)

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E15)
15:00

Chopped (S24E7)

Chopped (S24E7)
16:00

Chopped (S24E8)

Chopped (S24E8)
17:00

Chopped (S24E9)

Chopped (S24E9)
18:00

Chopped (S24E10)

Chopped (S24E10)
19:00

Chopped (S24E11)

Chopped (S24E11)
20:00

Chopped (S24E12)

Chopped (S24E12)
21:00

Curvy Brides Boutique (S1E19)

Curvy Brides Boutique (S1E19)
21:30

Curvy Brides Boutique (S1E20)

Curvy Brides Boutique (S1E20)
22:00

Skin Tight (S3E8)

Skin Tight (S3E8)
23:00

My 600lb Life: Where Are They Now? (S4E5)

My 600lb Life: Where Are They Now? (S4E5)
01:00

Sex Sent Me to the Slammer (S1E1)

Sex Sent Me to the Slammer (S1E1)
01:30

Scorned: Crimes of Passion (S3E8)

Scorned: Crimes of Passion (S3E8)
02:30

Skin Tight (S3E8)

Skin Tight (S3E8)
03:30

Extreme Couponing (S3E4)

Extreme Couponing (S3E4)
03:55

Extreme Couponing (S3E5)

Extreme Couponing (S3E5)
04:20

My Cat From Hell (S3E1)

My Cat From Hell (S3E1)