Dansk elsket TV-par er gået fra hinanden

Dansk elsket TV-par er gået fra hinanden

Dansk elsket TV-par er gået fra hinanden
Populær dansk TV-vært skal giftes

Populær dansk TV-vært skal giftes

Populær dansk TV-vært skal giftes
Nye afsløringer: Michael Jackson stod på legepladser og græd

Nye afsløringer: Michael Jackson stod på legepladser og græd

Nye afsløringer: Michael Jackson stod på legepladser og græd
Svindel? Beauty Boss har fået 25.000 følgere på en dag

Svindel? Beauty Boss har fået 25.000 følgere på en dag

Svindel? Beauty Boss har fået 25.000 følgere på en dag
Scary Spice og supermodellerne Heidi Klum og Tyra Banks er alle fyret

Scary Spice og supermodellerne Heidi Klum og Tyra Banks er alle fyret

Scary Spice og supermodellerne Heidi Klum og Tyra Banks er alle fyret
DR1 keyboard_arrow_right
04:40

Pop up - Spis Helsingør

Pop up - Spis Helsingør
05:30

Friland ta'r imod (2:3)

Friland ta'r imod (2:3)
06:00

De unge grønlændere (1:4)

De unge grønlændere (1:4)
06:30

Søren Ryge: Holger Lillebil

Søren Ryge: Holger Lillebil
07:00

Sundhedsmagasinet: Styret af mad

Sundhedsmagasinet: Styret af mad
07:25

Aftenshowet

Aftenshowet
08:15

Kender Du Typen? - Med diskolys og kajak

Kender Du Typen? - Med diskolys og kajak
09:00

Danmarks næste klassiker (1:6)

Danmarks næste klassiker (1:6)
09:45

Til undsætning (3:48)

Til undsætning (3:48)
10:30

Antikkrejlerne XVI (11)

Antikkrejlerne XVI (11)
11:15

Antikkrejlerne XVI (12)

Antikkrejlerne XVI (12)
12:00

Bonderøven 2010 (9)

Bonderøven 2010 (9)
12:30

Kender du typen 2014 (13)

Kender du typen 2014 (13)
13:10

Hammerslag 2017 (16)

Hammerslag 2017 (16)
13:55

Hun så et mord (154)

Hun så et mord (154)
14:40

Hun så et mord (155)

Hun så et mord (155)
15:25

Hercule Poirot: Hercules' tolv arbejder

Engelsk krimi fra 2013
Hercule Poirot: Hercules' tolv arbejder
16:55

Jordemoderen IV (5:10)

Jordemoderen IV (5:10)
17:50

TV AVISEN

TV AVISEN
18:00

Skattejægerne 2015 (21)

Skattejægerne 2015 (21)
18:30

TV AVISEN

TV AVISEN
18:55

Vores vejr

Vores vejr
19:05

Aftenshowet

Aftenshowet
19:55

TV AVISEN

TV AVISEN
20:00

Hammerslag - Nordjyske boligdrømme

Hammerslag - Nordjyske boligdrømme
20:45

Løvens hule IV (7:9)

Løvens hule IV (7:9)
21:30

TV AVISEN

TV AVISEN
21:55

Kulturmagasinet Gejst: Den grumme skurk

Kulturmagasinet Gejst: Den grumme skurk
22:20

Rebecka Martinsson: Sort sti

Svensk krimi fra 2017 efter Åsa Larssons roman
Rebecka Martinsson: Sort sti
23:50

Taggart: Varme ord

Skotsk krimi fra 2000
Taggart: Varme ord
01:30

I farezonen (47:61)

I farezonen (47:61)
02:20

Bonderøven 2010 (9)

Bonderøven 2010 (9)
02:50

Kender du typen 2014 (13)

Kender du typen 2014 (13)
03:30

Hammerslag 2017 (16)

Hammerslag 2017 (16)
TV2 keyboard_arrow_right
06:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
06:30

Go' morgen Danmark

Go' morgen Danmark
12:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
12:30

Regionale nyheder

Regionale nyheder
12:35

Størst

Størst
13:25

Danmark ifølge Bubber

Danmark ifølge Bubber
13:50

Danmark ifølge Bubber

Danmark ifølge Bubber
14:25

Holder Danmark i live

Holder Danmark i live
14:50

Holder Danmark i live

Holder Danmark i live
15:25

Animal Airport

Animal Airport
15:55

Ambulancen - liv eller død

Ambulancen - liv eller død
17:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
17:12

Regionale nyheder

Regionale nyheder
17:20

Go' aften Danmark

Go' aften Danmark
17:55

Dit vintervejr

Dit vintervejr
18:00

Nyhederne

Nyhederne
18:20

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:25

Go' aften Danmark

Go' aften Danmark
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

Nybyggerne

Nybyggerne
20:55

Kan man spise sig rask?

Kan man spise sig rask?
21:30

Nyhederne

Nyhederne
22:00

Regionale nyheder

Regionale nyheder
22:12

Sporten

Sporten
22:25

Natholdet

Natholdet
23:00

SOS på havet

SOS på havet
00:10

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
00:40

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
01:10

Now That's Funny

Now That's Funny
02:00

Elementary (13)

Elementary (13)
02:50

Elementary (14)

Elementary (14)
03:30

Natholdet

Natholdet
TV3 keyboard_arrow_right
06:00

Will & Grace (S9E5)

Will & Grace (S9E5)
06:25

Chicago Med (S3E18)

Chicago Med (S3E18)
07:15

Real Housewives of Dallas (S3E13)

Real Housewives of Dallas (S3E13)
08:05

Luksusfælden (S8E5)

Luksusfælden (S8E5)
09:05

Luksusfælden (S8E6)

Luksusfælden (S8E6)
10:05

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S3E10)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S3E10)
11:00

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E14)

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E14)
12:00

Real Housewives of Dallas (S3E14)

Real Housewives of Dallas (S3E14)
13:00

The Kardashians (S11E3)

The Kardashians (S11E3)
14:00

The Kardashians (S11E4)

The Kardashians (S11E4)
15:00

Real Housewives of Beverly Hills (S4E16)

Real Housewives of Beverly Hills (S4E16)
16:00

Real Housewives of Beverly Hills (S4E17)

Real Housewives of Beverly Hills (S4E17)
17:00

Luksusfælden (S17E4)

Luksusfælden (S17E4)
18:00

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E14)

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E14)
19:00

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E15)

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E15)
20:00

NCIS (S16E13)

NCIS (S16E13)
21:00

S.W.A.T. (S2E10)

S.W.A.T. (S2E10)
22:00

Besat af Bad Boys (S2E2)

Besat af Bad Boys (S2E2)
23:00

Godzilla

Amerikansk action fra 2014
play_arrow
Godzilla
01:20

NCIS (S15E22)

NCIS (S15E22)
02:10

NCIS (S15E23)

NCIS (S15E23)
03:00

Unforgettable (S4E7)

Unforgettable (S4E7)
03:50

Unforgettable (S4E8)

Unforgettable (S4E8)
Kanal 5 keyboard_arrow_right
05:15

House Hunters International (5)

House Hunters International (5)
06:05

Property Brothers (23)

Property Brothers (23)
06:55

Chopped (1)

Chopped (1)
07:40

Chopped (2)

Chopped (2)
08:25

Property Brothers (23)

Property Brothers (23)
09:20

Property Brothers (24)

Property Brothers (24)
10:15

Studie 5 (6)

Studie 5 (6)
11:15

Studie 5 (7)

Studie 5 (7)
12:15

CSI (19)

CSI (19)
13:15

CSI (20)

CSI (20)
14:10

CSI: NY (1)

CSI: NY (1)
15:10

CSI: NY (2)

CSI: NY (2)
16:00

Special Victims Unit (11)

Special Victims Unit (11)
16:55

Special Victims Unit (14)

Special Victims Unit (14)
17:55

The Big Bang Theory (1)

The Big Bang Theory (1)
18:25

The Big Bang Theory (2)

The Big Bang Theory (2)
18:55

The Big Bang Theory (3)

The Big Bang Theory (3)
19:25

The Big Bang Theory (4)

The Big Bang Theory (4)
20:00

Politijagt (4)

Politijagt (4)
21:00

Profil af en morder II (2)

Profil af en morder II (2)
22:00

Blitzkrig (4)

Blitzkrig (4)
23:00

Criminal Minds (12)

Criminal Minds (12)
23:55

Criminal Minds (13)

Criminal Minds (13)
00:55

The Alamo

Amr. actiondrama fra 2004
The Alamo
03:35

Special Victims Unit (17)

Special Victims Unit (17)
DR2 keyboard_arrow_right
09:35

Dyrehospitalet (8:10)

Dyrehospitalet (8:10)
10:05

Midt i naturen (7:8)

Midt i naturen (7:8)
10:35

Midt i naturen (8:8)

Midt i naturen (8:8)
11:05

Naturligvis (3:5) - insekter med bolignød

Naturligvis (3:5) - insekter med bolignød
11:40

Naturligvis (4:5) - velfærd for dyrene

Naturligvis (4:5) - velfærd for dyrene
12:20

Dannelsesrejsen (3:6) - Sankt Petersborg

Dannelsesrejsen (3:6) - Sankt Petersborg
12:50

Dannelsesrejsen (4:6) - Recanati i Italien

Dannelsesrejsen (4:6) - Recanati i Italien
13:20

Irakkrigen (2:3)

Irakkrigen (2:3)
14:20

Irakkrigen (3:3)

Irakkrigen (3:3)
15:20

Min Verdenshistorie - Rikke og folkemordet

Min Verdenshistorie - Rikke og folkemordet
15:50

Digital sabotage

Digital sabotage
16:40

9 måneder (1:3)

9 måneder (1:3)
17:30

9 måneder (2:3)

9 måneder (2:3)
18:20

Kogekunst versus videnskab

Kogekunst versus videnskab
19:10

Sådan holder du kroppen ung (1:2)

Sådan holder du kroppen ung (1:2)
20:00

Springfloden (1:5)

Springfloden (1:5)
21:25

Informanten (1:6)

Informanten (1:6)
22:30

Deadline

Deadline
23:00

Kaos i fængslerne

Kaos i fængslerne
23:50

CIA's hemmelige tortur

CIA's hemmelige tortur
00:45

Landsby på LSD

Landsby på LSD
01:40

Sydafrikas studenteroprør

Sydafrikas studenteroprør
02:40

Deadline Nat

Deadline Nat
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
04:50

Castle (169)

Castle (169)
05:35

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
06:10

Dawson's Creek (35)

Dawson's Creek (35)
07:00

Dawson's Creek (36)

Dawson's Creek (36)
07:50

Beverly Hills 90210 (28)

Beverly Hills 90210 (28)
08:40

Beverly Hills 90210 (29)

Beverly Hills 90210 (29)
09:35

Beverly Hills 90210 (30)

Beverly Hills 90210 (30)
10:25

Beverly Hills 90210 (31)

Beverly Hills 90210 (31)
11:15

Sex and the City (11)

Sex and the City (11)
11:55

Sex and the City (12)

Sex and the City (12)
12:30

Desperate Housewives (142)

Desperate Housewives (142)
13:20

Desperate Housewives (143)

Desperate Housewives (143)
14:10

Ugly Betty (3)

Ugly Betty (3)
15:00

Ugly Betty (4)

Ugly Betty (4)
15:45

American Dad (128)

American Dad (128)
16:15

American Dad (129)

American Dad (129)
16:45

Family Guy (10)

Family Guy (10)
17:15

Family Guy (11)

Family Guy (11)
17:40

Modern Family (6)

Modern Family (6)
18:10

Modern Family (7)

Modern Family (7)
18:35

Venner (145)

Venner (145)
19:05

Venner (146)

Venner (146)
19:35

Dybvaaaaad! (9:12)

Dybvaaaaad! (9:12)
20:10

Dybvaaaaad! (10:12)

Dybvaaaaad! (10:12)
20:45

Team Albert

Dansk familiefilm fra 2018
Team Albert
22:15

Nørgaards netfix

Nørgaards netfix
22:45

Stjernekigger

Stjernekigger
23:15

Natholdet

Natholdet
23:50

Natholdet

Natholdet
00:25

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
00:55

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
01:30

Nørgaards Netfix

Nørgaards Netfix
02:00

Top 20 Funniest

Top 20 Funniest
02:50

Rude Tube - Rude Tunes

Rude Tube - Rude Tunes
03:20

Rude Tube - Epic Fails

Rude Tube - Epic Fails
03:50

Castle (169)

Castle (169)
TV3+ keyboard_arrow_right
06:00

Knas i Kærligheden (S2E7)

Knas i Kærligheden (S2E7)
06:25

Community (S5E5)

Community (S5E5)
06:50

Community (S5E6)

Community (S5E6)
07:15

The Late Late Show with James Corden (S5E70)

The Late Late Show with James Corden (S5E70)
08:10

Numb3rs (S4E15)

Numb3rs (S4E15)
09:05

Numb3rs (S4E16)

Numb3rs (S4E16)
10:05

Bones (S9E6)

Bones (S9E6)
11:05

Bones (S9E7)

Bones (S9E7)
12:05

Hawaii Five-0 (S3E15)

Hawaii Five-0 (S3E15)
13:00

Hawaii Five-0 (S3E16)

Hawaii Five-0 (S3E16)
14:00

NCIS: Los Angeles (S1E12)

NCIS: Los Angeles (S1E12)
15:00

NCIS: Los Angeles (S1E13)

NCIS: Los Angeles (S1E13)
16:00

NCIS (S12E24)

NCIS (S12E24)
17:00

NCIS (S13E1)

NCIS (S13E1)
18:00

Dødbringende våben (S2E17)

Dødbringende våben (S2E17)
19:00

Dødbringende våben (S2E18)

Dødbringende våben (S2E18)
20:00

Optakt til Champions League

Optakt til Champions League
21:00

UEFA Champions League

UEFA Champions League
23:00

Champions League Goal Show

Champions League Goal Show
00:00

The Counselor

Amerikansk krimithriller fra 2013
play_arrow
The Counselor
02:25

Last Man on Earth (S2E1)

Last Man on Earth (S2E1)
02:55

Last Man on Earth (S2E2)

Last Man on Earth (S2E2)
03:20

Gone (S1E2)

Gone (S1E2)
6'eren keyboard_arrow_right
04:50

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (2)

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (2)
06:00

Diners, Drive-ins and Dives (6)

Diners, Drive-ins and Dives (6)
06:25

Diners, Drive-ins and Dives (9)

Diners, Drive-ins and Dives (9)
06:50

Diners, Drive-ins and Dives (10)

Diners, Drive-ins and Dives (10)
07:15

Diners, Drive-ins and Dives (11)

Diners, Drive-ins and Dives (11)
07:40

Diners, Drive-ins and Dives (12)

Diners, Drive-ins and Dives (12)
08:10

Homeshopping

Homeshopping
09:10

Gold Rush (16)

Gold Rush (16)
10:00

Deadliest Catch (11)

Deadliest Catch (11)
11:00

Expedition Unknown (5)

Expedition Unknown (5)
12:00

Salvage Hunters (7)

Salvage Hunters (7)
13:00

Salvage Hunters (8)

Salvage Hunters (8)
14:00

Wheeler Dealers (4)

Wheeler Dealers (4)
15:00

Deadliest Catch (13)

Deadliest Catch (13)
16:00

Gold Rush (16)

Gold Rush (16)
17:00

Gold Rush: Special (3)

Gold Rush: Special (3)
18:00

Auction Hunters (7)

Auction Hunters (7)
18:30

Auction Hunters (8)

Auction Hunters (8)
19:00

CSI: Cyber (4)

CSI: Cyber (4)
20:00

CSI: Cyber (5)

CSI: Cyber (5)
21:00

Criminal Minds (1)

Criminal Minds (1)
22:00

Criminal Minds (2)

Criminal Minds (2)
23:05

Fast N' Loud (1)

Fast N' Loud (1)
00:05

Fast N' Loud (2)

Fast N' Loud (2)
01:10

Wheeler Dealers (3)

Wheeler Dealers (3)
01:40

Wheeler Dealers (4)

Wheeler Dealers (4)
02:10

Bitchin' Rides (7)

Bitchin' Rides (7)
03:10

Alaska: The Last Frontier (5)

Alaska: The Last Frontier (5)
DR3 keyboard_arrow_right
06:00

Morgengymnastikken: Latindans, faste baller og bryst & vinger

Morgengymnastikken: Latindans, faste baller og bryst & vinger
12:05

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
12:45

The Graham Norton Show

The Graham Norton Show
13:30

Med livet som indsats (2:8) - Grillet levende

Med livet som indsats (2:8) - Grillet levende
14:00

Med livet som indsats (3:8) - Skudt under vand

Med livet som indsats (3:8) - Skudt under vand
14:30

Naturens kræfter (3:4)

Naturens kræfter (3:4)
15:35

Verdens vildeste TV: Sydafrika

Verdens vildeste TV: Sydafrika
15:55

Skindet bedrager (2:3)

Skindet bedrager (2:3)
16:25

Ung og stinkende rig (2:6)

Ung og stinkende rig (2:6)
17:10

Kvinden som spiste sit hus

Kvinden som spiste sit hus
17:55

Vrede piger (6:6)

Vrede piger (6:6)
18:25

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
19:05

Family Guy

Family Guy
19:25

Family Guy

Family Guy
19:50

Jeg var sexslave

Jeg var sexslave
20:35

Sådan vinder du i livet

Sådan vinder du i livet
21:30

Mit hemmelige match (7:8)

Mit hemmelige match (7:8)
22:05

Skindet bedrager (3:3)

Skindet bedrager (3:3)
22:35

Watchmen

Amerikansk actionthriller fra 2009
play_arrow
Watchmen
01:05

Gift ved første blik USA V (9:19)

Gift ved første blik USA V (9:19)
02:00

Alene i vildmarken III (4:8)

Alene i vildmarken III (4:8)
02:45

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
03:25

Ung og stinkende rig (3:6)

Ung og stinkende rig (3:6)
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
05:40

Små og store synder (93)

Små og store synder (93)
06:35

Små og store synder (94)

Små og store synder (94)
07:35

Fornyet mistanke (39)

Fornyet mistanke (39)
08:30

Fornyet mistanke (40)

Fornyet mistanke (40)
09:30

Doc Martin (42)

Doc Martin (42)
10:25

Doc Martin (43)

Doc Martin (43)
11:15

Skadestuen i Holby (321)

Skadestuen i Holby (321)
12:15

Skadestuen i Holby (322)

Skadestuen i Holby (322)
13:10

Bjerglægen (61)

Bjerglægen (61)
14:00

Bjerglægen (62)

Bjerglægen (62)
14:55

Kommissær Rex (9)

Kommissær Rex (9)
15:45

Kommissær Rex (10)

Kommissær Rex (10)
16:40

Blue Bloods (6)

Blue Bloods (6)
17:30

Death in Paradise (30)

Death in Paradise (30)
18:30

Murdoch Mysterierne (144)

Murdoch Mysterierne (144)
19:20

Lige i skabet

Lige i skabet
20:00

Meyerheim & Stjernerne

Meyerheim & Stjernerne
20:45

James Bond: Dr. No

Amr./britisk action-thriller fra 1962
James Bond: Dr. No
22:40

Lige i skabet

Lige i skabet
23:20

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
00:05

Jarls Quizshow

Jarls Quizshow
01:00

Death in Paradise (30)

Death in Paradise (30)
02:00

Næse for mord

Fransk krimiserie fra 2014 - år 3
Næse for mord
03:30

Godnat

Godnat
TV3 Puls keyboard_arrow_right
06:00

Luksusvarer i Beverly Hills (S1E34)

Luksusvarer i Beverly Hills (S1E34)
06:25

Drømmeboliger (S5E5)

Drømmeboliger (S5E5)
07:10

Drømmeboliger (S5E6)

Drømmeboliger (S5E6)
08:00

Depotjægerne (S8E6)

Depotjægerne (S8E6)
08:25

Depotjægerne (S8E7)

Depotjægerne (S8E7)
08:55

Ekstreme samlere (S6E7)

Ekstreme samlere (S6E7)
09:50

Dr. Phil (S16E27)

Dr. Phil (S16E27)
10:50

Dr. Phil (S16E28)

Dr. Phil (S16E28)
11:50

Ekstreme samlere (S6E6)

Ekstreme samlere (S6E6)
12:50

Grand Designs (S13E3)

Grand Designs (S13E3)
13:55

Grand Designs (S13E4)

Grand Designs (S13E4)
15:00

Masterchef USA (S8E12)

Masterchef USA (S8E12)
16:00

Masterchef USA (S8E13)

Masterchef USA (S8E13)
17:00

Dr. Phil (S16E29)

Dr. Phil (S16E29)
18:00

Dr. Phil (S16E30)

Dr. Phil (S16E30)
19:00

Mit plastikmareridt (S6E7)

Mit plastikmareridt (S6E7)
20:00

Mit plastikmareridt (S6E8)

Mit plastikmareridt (S6E8)
21:00

The Family Stone

Amerikansk romantisk komedie fra 2005
play_arrow
The Family Stone
23:05

Sex and the City 2

Amerikansk romantisk komedie fra 2010
play_arrow
Sex and the City 2
02:05

Depotjægerne (S8E8)

Depotjægerne (S8E8)
02:35

Depotjægerne (S8E9)

Depotjægerne (S8E9)
03:05

Fra skrot til slot (S3E5)

Fra skrot til slot (S3E5)
03:55

Fra skrot til slot (S3E7)

Fra skrot til slot (S3E7)
Kanal 4 keyboard_arrow_right
04:20

Caribbean Life (8)

Caribbean Life (8)
04:45

Fixer Upper (2)

Fixer Upper (2)
05:30

Caribbean Life (10)

Caribbean Life (10)
06:00

Caribbean Life (7)

Caribbean Life (7)
06:20

Long Island Medium (32)

Long Island Medium (32)
07:10

De unge mødre (3)

De unge mødre (3)
07:35

De unge mødre (4)

De unge mødre (4)
08:00

Homeshopping (25)

Homeshopping (25)
09:05

Diners, Drive-ins and Dives (5)

Diners, Drive-ins and Dives (5)
09:30

Diners, Drive-ins and Dives (6)

Diners, Drive-ins and Dives (6)
09:50

Diners, Drive-ins and Dives (7)

Diners, Drive-ins and Dives (7)
10:20

Diners, Drive-ins and Dives (8)

Diners, Drive-ins and Dives (8)
10:50

Chopped (4)

Chopped (4)
11:50

House Hunters (4)

House Hunters (4)
12:20

House Hunters (5)

House Hunters (5)
12:50

Caribbean Life (9)

Caribbean Life (9)
13:20

Caribbean Life (10)

Caribbean Life (10)
13:50

Fixer Upper (3)

Fixer Upper (3)
14:50

Say Yes to the Dress (14)

Say Yes to the Dress (14)
15:20

Say Yes to the Dress (15)

Say Yes to the Dress (15)
15:50

90 Day Fiancé (4)

90 Day Fiancé (4)
16:55

Singleliv (7)

Singleliv (7)
17:55

De unge mødre (4)

De unge mødre (4)
18:55

Mig og min mor (3)

Mig og min mor (3)
20:00

Say Yes to the Dress - Danmark (4)

Say Yes to the Dress - Danmark (4)
21:00

Beauty Bosserne (5)

Beauty Bosserne (5)
22:00

Velkommen til verden (5)

Velkommen til verden (5)
23:00

Paula Zahn på sagen

Paula Zahn på sagen
00:00

En blodig affære

En blodig affære
01:05

Min nabo er morder

Min nabo er morder
02:05

Blodets bånd (6)

Blodets bånd (6)
03:05

House Hunters (4)

House Hunters (4)
03:30

House Hunters (5)

House Hunters (5)
03:55

Caribbean Life (9)

Caribbean Life (9)
DRK keyboard_arrow_right
04:40

Monty Python's Flying Circus (7)

Monty Python's Flying Circus (7)
06:05

Ørnen I (7:8)

Ørnen I (7:8)
07:05

Ørnen I (8:8)

Ørnen I (8:8)
08:00

P2 Radioavis

P2 Radioavis
08:05

Morgenandagten på DR K

Morgenandagten på DR K
08:28

Dagens sang: ABC-sangen

Dagens sang: ABC-sangen
08:40

Hvornår var det nu det var

Hvornår var det nu det var
09:25

Hvornår var det nu det var

Hvornår var det nu det var
10:10

Vores guddommelige verden med Morgan Freeman (2:6)

Vores guddommelige verden med Morgan Freeman (2:6)
11:00

Vores guddommelige verden med Morgan Freeman (3:6)

Vores guddommelige verden med Morgan Freeman (3:6)
11:50

Monty Python's Flying Circus (25)

Monty Python's Flying Circus (25)
12:20

Monty Python's Flying Circus (26)

Monty Python's Flying Circus (26)
12:50

Vesterhavsøerne (3:5)

Vesterhavsøerne (3:5)
13:30

Vesterhavsøerne (4:5)

Vesterhavsøerne (4:5)
14:10

Guldkorn - Danmark i 1962

Guldkorn - Danmark i 1962
14:30

Vilde huse - Belgien

Vilde huse - Belgien
14:55

Vilde huse - Norge

Vilde huse - Norge
15:25

Ordet på bordet

Ordet på bordet
15:50

80'ernes største sportsikoner

80'ernes største sportsikoner
16:40

Kongehuset (10:10)

Kongehuset (10:10)
17:05

Dronning Margrethe af Danmark

Dronning Margrethe af Danmark
17:55

Ørnen III (1:8)

Ørnen III (1:8)
18:55

Ørnen III (2:8)

Ørnen III (2:8)
19:56

Dagens sang: ABC-sangen

Dagens sang: ABC-sangen
20:00

Muldens mysterier (5:6)

Muldens mysterier (5:6)
20:45

Danske mord - Hypnosemordene

Danske mord - Hypnosemordene
21:30

Historiequizzen: Esrum Kloster

Historiequizzen: Esrum Kloster
22:00

Straffens rædsler - Skamstraf

Straffens rædsler - Skamstraf
22:30

Vejen til Konstantinopel (5:6)

Vejen til Konstantinopel (5:6)
23:25

Rick Steins vej til Mexico (5:7)

Rick Steins vej til Mexico (5:7)
00:25

Det spritnye testamente

Det spritnye testamente
02:15

Kongehuset (8:10)

Kongehuset (8:10)
02:45

Kongehuset (9:10)

Kongehuset (9:10)
03:15

Monty Python's Flying Circus (9)

Monty Python's Flying Circus (9)
03:40

Monty Python's Flying Circus (10)

Monty Python's Flying Circus (10)
TV2 FRI keyboard_arrow_right
04:20

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
04:40

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
05:05

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
05:35

Godnat

Godnat
06:00

Havemagasinet

Havemagasinet
06:30

Havemagasinet

Havemagasinet
07:05

Haveglæder

Haveglæder
07:55

Haveglæder

Haveglæder
08:50

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
09:45

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
10:35

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
11:25

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
12:15

Den store britiske bagedyst - masterclass

Den store britiske bagedyst - masterclass
13:15

Den store britiske bagedyst - masterclass

Den store britiske bagedyst - masterclass
14:20

Bagedysten - Creme de la creme (UK)

Bagedysten - Creme de la creme (UK)
15:25

Bagedysten - Creme de la creme (UK)

Bagedysten - Creme de la creme (UK)
16:30

FRI banker på

FRI banker på
17:10

Sig det med bolig

Sig det med bolig
17:50

Sig det med bolig

Sig det med bolig
18:25

Krejlerkongen

Krejlerkongen
18:55

Krejlerkongen

Krejlerkongen
19:25

Fantastiske hammerslag

Fantastiske hammerslag
20:05

Fantastiske hammerslag

Fantastiske hammerslag
20:45

En have i gave

En have i gave
21:15

En have i gave

En have i gave
21:50

Krejlerkongen

Krejlerkongen
22:25

Krejlerkongen

Krejlerkongen
22:55

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
23:40

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
00:30

Sæt pris på dit hjem (UK)

Sæt pris på dit hjem (UK)
01:25

Sæt pris på dit hjem (UK)

Sæt pris på dit hjem (UK)
02:10

Købt eller solgt med Kirstie og Phil

Købt eller solgt med Kirstie og Phil
03:05

Drømmehuse ved Middelhavet

Drømmehuse ved Middelhavet
TV3 Max keyboard_arrow_right
04:30

Mål Mål Mål (S18E21)

Mål Mål Mål (S18E21)
06:00

Højdepunkter fra EFL Championship (S2018E27)

Højdepunkter fra EFL Championship (S2018E27)
06:30

FIFA Football Show

FIFA Football Show
07:00

FA Cup Highlights (S2018E3)

FA Cup Highlights (S2018E3)
07:30

Mobil 1 The Grid (S2019E1)

Mobil 1 The Grid (S2019E1)
08:00

ATP World Tour Uncovered

ATP World Tour Uncovered
08:30

Rundt om Runden (S18E22)

Rundt om Runden (S18E22)
09:00

Mål Mål Mål (S18E21)

Mål Mål Mål (S18E21)
10:00

Skrotjægerne (S6E3)

Skrotjægerne (S6E3)
10:50

Counting Cars (S1E4)

Counting Cars (S1E4)
11:15

Counting Cars (S1E5)

Counting Cars (S1E5)
11:40

/Drive on NBC Sports (S2E1)

/Drive on NBC Sports (S2E1)
12:05

/Drive on NBC Sports (S2E2)

/Drive on NBC Sports (S2E2)
12:30

Fresh Off the Boat (S2E1)

Fresh Off the Boat (S2E1)
12:55

Fresh Off the Boat (S2E2)

Fresh Off the Boat (S2E2)
13:35

Community (S6E6)

Community (S6E6)
14:15

Simpsons (S4E11)

Simpsons (S4E11)
14:40

Simpsons (S4E12)

Simpsons (S4E12)
15:10

Superstore (S2E15)

Superstore (S2E15)
15:40

Superstore (S2E16)

Superstore (S2E16)
16:05

How I Met Your Mother (S9E14)

How I Met Your Mother (S9E14)
16:35

How I Met Your Mother (S9E15)

How I Met Your Mother (S9E15)
17:05

The Late Late Show with James Corden (S5E65)

The Late Late Show with James Corden (S5E65)
18:00

Simpsons (S18E15)

Simpsons (S18E15)
18:30

Simpsons (S18E16)

Simpsons (S18E16)
18:55

EHF Champions League (m)

EHF Champions League (m)
20:55

Ligue 1

Ligue 1
23:00

Simpsons (S18E17)

Simpsons (S18E17)
23:30

Simpsons (S18E18)

Simpsons (S18E18)
00:00

Skrotjægerne (S6E4)

Skrotjægerne (S6E4)
01:00

Counting Cars (S1E7)

Counting Cars (S1E7)
01:35

NHL

NHL
Discovery Channel keyboard_arrow_right
06:00

How It's Made (S23E25)

How It's Made (S23E25)
06:25

Tanked (S4E11)

Tanked (S4E11)
07:20

Ultimate Survival (S6E4)

Ultimate Survival (S6E4)
08:15

What's in the Barn? (S2E8)

What's in the Barn? (S2E8)
08:40

Wheeler Dealers (S6E1)

Wheeler Dealers (S6E1)
09:05

Wheeler Dealers (S11E11)

Wheeler Dealers (S11E11)
10:00

Fast N' Loud (S5E11)

Fast N' Loud (S5E11)
11:00

Deadliest Catch (S11E11)

Deadliest Catch (S11E11)
12:00

Expedition Unknown (S4E10)

Expedition Unknown (S4E10)
13:00

Expedition Unknown (S4E11)

Expedition Unknown (S4E11)
14:00

The Last Alaskans (S4E1)

The Last Alaskans (S4E1)
15:00

How Do They Do It? (S13E5)

How Do They Do It? (S13E5)
15:30

How Do They Do It? (S13E6)

How Do They Do It? (S13E6)
16:00

Mega Shippers (S1E6)

Mega Shippers (S1E6)
17:00

Salvage Hunters (S10E9)

Salvage Hunters (S10E9)
18:00

Wheeler Dealers (S11E12)

Wheeler Dealers (S11E12)
19:00

Fast N' Loud (S2E30)

Fast N' Loud (S2E30)
20:00

Chasing Classic Cars (S10E6)

Chasing Classic Cars (S10E6)
21:00

Junkyard Empire (S4E4)

Junkyard Empire (S4E4)
22:00

Ed Stafford: First Man Out (S1E6)

Ed Stafford: First Man Out (S1E6)
23:00

The Last Alaskans (S4E2)

The Last Alaskans (S4E2)
00:00

Mythbusters: The Search (S1E4)

Mythbusters: The Search (S1E4)
01:00

Junkyard Empire (S4E4)

Junkyard Empire (S4E4)
02:00

Ed Stafford: First Man Out (S1E6)

Ed Stafford: First Man Out (S1E6)
03:00

Naked And Afraid (S2E16)

Naked And Afraid (S2E16)
03:55

Deadliest Catch (S11E11)

Deadliest Catch (S11E11)
DR Ultra keyboard_arrow_right
06:01

Lucky Luke - Broen over Sequoiakløften (52)

Lucky Luke - Broen over Sequoiakløften (52)
06:25

Junglebanden

Junglebanden
06:35

Wild Kratts (23)

Wild Kratts (23)
07:00

ULTRA NYT: Donald Trump VIL have sin mur | Nybegyndere drømmer om OL-guld

ULTRA NYT: Donald Trump VIL have sin mur | Nybegyndere drømmer om OL-guld
07:10

Klassen - Uhyggelig kædebesked (281)

Klassen - Uhyggelig kædebesked (281)
07:20

Grizzy og lemmingerne (41)

Grizzy og lemmingerne (41)
07:30

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
07:40

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
07:50

Zorro (3)

Zorro (3)
08:15

Junglebanden

Junglebanden
08:25

Junglebanden

Junglebanden
08:35

Kolonien - Kraniets mysterium (22)

Kolonien - Kraniets mysterium (22)
08:45

Kolonien - Venner for altid (23)

Kolonien - Venner for altid (23)
09:00

NØRD - På helikoptermission

NØRD - På helikoptermission
09:15

Ultra Nas (6)

Ultra Nas (6)
09:40

Thunderbirds (5)

Thunderbirds (5)
10:00

Thunderbirds (6)

Thunderbirds (6)
10:20

Hollywoods vildeste dyr I (4)

Hollywoods vildeste dyr I (4)
10:40

Verdens bedste quiz I (6)

Verdens bedste quiz I (6)
10:55

Verdens bedste quiz I (7)

Verdens bedste quiz I (7)
11:10

Voksenfælden II (1)

Voksenfælden II (1)
11:30

Ultras sorte kageshow III (1)

Ultras sorte kageshow III (1)
12:00

Designtalenterne - Outfit of the Day III - Oscar Rosenstrøm (3)

Designtalenterne - Outfit of the Day III - Oscar Rosenstrøm (3)
12:15

Designtalenterne - Outfit of the Day III - Signe og Helena (4)

Designtalenterne - Outfit of the Day III - Signe og Helena (4)
12:35

Lou

Lou
12:45

Lou

Lou
13:00

Ultras Dance Crew (9) - Pride (2:2) Non-stop dans

Ultras Dance Crew (9) - Pride (2:2) Non-stop dans
13:15

Isas Stepz (18)

Isas Stepz (18)
13:30

Danmarks største youtuber (8:12)

Danmarks største youtuber (8:12)
13:40

Klassen - Signe får hjemve - del 1 (165)

Klassen - Signe får hjemve - del 1 (165)
13:45

Klassen - Signe får hjemve - del 2 (166)

Klassen - Signe får hjemve - del 2 (166)
14:00

Sofie Linde Show II (3) - Citybois

Sofie Linde Show II (3) - Citybois
14:30

Backstage I (5)

Backstage I (5)
14:45

Backstage I (6)

Backstage I (6)
15:00

Brohave og Harding på tur - Den store blender Challenge (3)

Brohave og Harding på tur - Den store blender Challenge (3)
15:10

Dybet (32)

Dybet (32)
15:35

Wild Kratts

Wild Kratts
16:00

Junglebanden

Junglebanden
16:10

Junglebanden

Junglebanden
16:25

Grizzy og lemmingerne (52)

Grizzy og lemmingerne (52)
16:30

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
16:45

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
16:55

Vi' bare bjørne (3)

Vi' bare bjørne (3)
17:05

Gumball 5 (3)

Gumball 5 (3)
17:30

Kolonien - Niklas' svigt (18)

Kolonien - Niklas' svigt (18)
17:40

Klassen - Uhyggelig kædebesked (281)

Klassen - Uhyggelig kædebesked (281)
17:50

Klassen - Populær hos drengene (282)

Klassen - Populær hos drengene (282)
18:00

Ultra Nyt

Ultra Nyt
18:10

The Next Step IV (28)

The Next Step IV (28)
18:35

Designtalenterne - Outfit of the Day IV - Josephine Højbjerg

Designtalenterne - Outfit of the Day IV - Josephine Højbjerg
18:50

Pendlerkids III (3)

Pendlerkids III (3)
19:05

Hank Zipzer III (9)

Hank Zipzer III (9)
19:30

Wolfblood IV (3)

Wolfblood IV (3)
19:55

Danmarks største youtuber (3:12)

Danmarks største youtuber (3:12)
20:05

Limbo III (9)

Limbo III (9)
20:20

Limbo III (10)

Limbo III (10)
20:35

Monica Chef - Vi kan ikke lide Riki (23)

Monica Chef - Vi kan ikke lide Riki (23)
20:55

Lokummet Brænder II (5)

Lokummet Brænder II (5)
21:15

Lokummet Brænder II (6)

Lokummet Brænder II (6)
21:35

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:35

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:35

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
03:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
06:40

HockeyNight: Aalborg Pirates-Esbjerg Energy

HockeyNight: Aalborg Pirates-Esbjerg Energy
07:15

HockeyNight: Aalborg Pirates-Esbjerg Energy

HockeyNight: Aalborg Pirates-Esbjerg Energy
08:00

Tennis: WTA - Dubai, direkte

Tennis: WTA - Dubai, direkte
10:00

Tennis: WTA - Dubai, direkte

Tennis: WTA - Dubai, direkte
12:00

Tennis: WTA - Dubai, direkte

Tennis: WTA - Dubai, direkte
14:00

Tennis: WTA - Dubai, direkte

Tennis: WTA - Dubai, direkte
16:00

Tennis: WTA - Dubai, direkte

Tennis: WTA - Dubai, direkte
18:15

Atletik: Indoor, Dusseldorf, direkte

Atletik: Indoor, Dusseldorf, direkte
20:00

HåndboldMatchen: Studiet

HåndboldMatchen: Studiet
20:20

HåndboldMatchen: Nykøbing F.-Odense (k), direkte

HåndboldMatchen: Nykøbing F.-Odense (k), direkte
21:10

Sportsnyhederne

Sportsnyhederne
21:15

HåndboldMatchen: Nykøbing F.-Odense (k), direkte

HåndboldMatchen: Nykøbing F.-Odense (k), direkte
22:10

HåndboldMatchen: Studiet

HåndboldMatchen: Studiet
22:35

Tennis: WTA - Dubai

Tennis: WTA - Dubai
00:35

Tennis: WTA - Dubai

Tennis: WTA - Dubai
02:35

Tennis: WTA - Dubai

Tennis: WTA - Dubai
TV3 Sport keyboard_arrow_right
11:00

UEFA Champions League

UEFA Champions League
13:00

Fodbold: Mål, mål, mål

Fodbold: Mål, mål, mål
13:55

UEFA Youth League

UEFA Youth League
15:55

UEFA Youth League

UEFA Youth League
18:00

UEFA Champions League

UEFA Champions League
20:00

FIFA Football Show

FIFA Football Show
20:30

Fodbold: Rundt om runden

Fodbold: Rundt om runden
20:55

UEFA Champions League

UEFA Champions League
22:45

ATP World Tour 500

ATP World Tour 500
Canal 9 keyboard_arrow_right
04:30

Man Caves (9)

Man Caves (9)
04:55

Man Caves (10)

Man Caves (10)
05:00

Man Caves (4)

Man Caves (4)
05:25

Man Caves (5)

Man Caves (5)
06:15

Building Alaska (4)

Building Alaska (4)
07:00

Building Alaska (5)

Building Alaska (5)
07:40

Moonshiners (3)

Moonshiners (3)
08:30

Railroad Alaska (5)

Railroad Alaska (5)
09:20

Railroad Alaska (6)

Railroad Alaska (6)
10:15

Tanked (4)

Tanked (4)
11:15

Tanked (5)

Tanked (5)
12:25

Homeshopping (33)

Homeshopping (33)
13:25

Buying Alaska (9)

Buying Alaska (9)
14:00

Treehouse Masters (1)

Treehouse Masters (1)
15:00

Treehouse Masters (2)

Treehouse Masters (2)
16:00

How Do They Do It? (3)

How Do They Do It? (3)
16:25

How Do They Do It? (4)

How Do They Do It? (4)
17:00

How Do They Do It? (5)

How Do They Do It? (5)
17:30

How Do They Do It? (6)

How Do They Do It? (6)
18:05

Man Caves (2)

Man Caves (2)
18:30

Man Caves (3)

Man Caves (3)
19:05

Man Caves (4)

Man Caves (4)
19:30

Man Caves (5)

Man Caves (5)
20:05

American Diner Revival (12)

American Diner Revival (12)
20:30

American Diner Revival (13)

American Diner Revival (13)
21:05

Special Victims Unit (20)

Special Victims Unit (20)
22:00

Special Victims Unit (21)

Special Victims Unit (21)
23:00

M*A*S*H (12)

M*A*S*H (12)
23:35

M*A*S*H (13)

M*A*S*H (13)
00:10

M*A*S*H (14)

M*A*S*H (14)
00:40

M*A*S*H (15)

M*A*S*H (15)
01:15

American Diner Revival (12)

American Diner Revival (12)
01:45

American Diner Revival (13)

American Diner Revival (13)
02:15

How Do They Do It? (3)

How Do They Do It? (3)
02:55

How Do They Do It? (4)

How Do They Do It? (4)
03:20

How Do They Do It? (5)

How Do They Do It? (5)
03:45

How Do They Do It? (6)

How Do They Do It? (6)
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
05:00

Den lille prinsesse (16)

Den lille prinsesse (16)
05:10

Søpapegøjernes ø II (31)

Søpapegøjernes ø II (31)
05:20

Ellevilde Ella

Ellevilde Ella
05:25

Rosa fra Rouladegade (1)

Rosa fra Rouladegade (1)
05:55

Chuggington (11)

Chuggington (11)
06:05

Morten Skildpadde II (20)

Morten Skildpadde II (20)
06:30

Sprinter Galore III - Søskendekærlighed (7)

Sprinter Galore III - Søskendekærlighed (7)
06:45

Inui (3)

Inui (3)
06:55

Pingu (2)

Pingu (2)
07:05

Brillebjørn (5)

Brillebjørn (5)
07:15

Vidundervovsen Vaffel (19)

Vidundervovsen Vaffel (19)
07:25

Gurli Gris II (7)

Gurli Gris II (7)
07:30

Gurli Gris II (8)

Gurli Gris II (8)
07:40

Masha og Bjørnen (6)

Masha og Bjørnen (6)
07:45

F for får V (13)

F for får V (13)
07:55

Pyjamasheltene (50)

Pyjamasheltene (50)
08:10

Quizdyrene II (1) - Grisen Peanut

Quizdyrene II (1) - Grisen Peanut
08:20

Didrik Drage (16)

Didrik Drage (16)
08:35

Byttebiksen (2)

Byttebiksen (2)
08:50

Sprinter Galore (6)

Sprinter Galore (6)
09:10

Onkel Rejes sørøvershow II (11)

Onkel Rejes sørøvershow II (11)
09:30

Alma flytter på landet (8)

Alma flytter på landet (8)
09:40

Skæg med bogstaver - H

Skæg med bogstaver - H
10:05

Vilde venner III (8)

Vilde venner III (8)
10:25

Lille Nørd

Lille Nørd
10:50

Ramasjang Mysteriet (5)

Ramasjang Mysteriet (5)
11:20

Kaj og Andrea

Kaj og Andrea
11:50

Bamses Billedbog

Bamses Billedbog
12:30

Skæg med matematik (5)

Skæg med matematik (5)
12:55

Rosa fra Rouladegade II (9)

Rosa fra Rouladegade II (9)
13:25

Ramajetterne (3)

Ramajetterne (3)
13:40

Op og hop (2)

Op og hop (2)
13:55

Sikker & Søn IV (11)

Sikker & Søn IV (11)
14:10

Motor Mille og Børnebanden (2)

Motor Mille og Børnebanden (2)
14:35

Sofus III (4)

Sofus III (4)
14:50

Oda Omvendt (3)

Oda Omvendt (3)
14:55

Ernest & Celestine (21)

Ernest & Celestine (21)
15:10

Gurli Gris VI (25)

Gurli Gris VI (25)
15:20

Kika og Bob (7)

Kika og Bob (7)
15:30

Junglebogen (33)

Junglebogen (33)
15:45

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven
15:55

Didrik Drage (17)

Didrik Drage (17)
16:10

Pyjamasheltene (52)

Pyjamasheltene (52)
16:25

Paw Patrol IV (24)

Paw Patrol IV (24)
16:45

Vidundervovsen Vaffel (20)

Vidundervovsen Vaffel (20)
17:00

Ramasjang Mysteriet III (8)

Ramasjang Mysteriet III (8)
17:30

Brillebjørn (6)

Brillebjørn (6)
17:35

Min bedste vens historier - Kaffemik (8)

Min bedste vens historier - Kaffemik (8)
17:45

Onkel Rejes sørøvershow II (8)

Onkel Rejes sørøvershow II (8)
18:00

Albi (5)

Albi (5)
18:05

F for får V (20)

F for får V (20)
18:15

Lille Roy (36)

Lille Roy (36)
18:30

Motor Mille og uniformerne - Ambulance (7)

Motor Mille og uniformerne - Ambulance (7)
18:45

Sofus (7)

Sofus (7)
19:00

Wild Kratts (18)

Wild Kratts (18)
19:25

Zorro (26)

Zorro (26)
19:45

Yakari IV (13)

Yakari IV (13)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
05:35

Watts

Watts
05:50

Watts

Watts
06:00

Watts

Watts
06:55

Golf: PGA Tour - Højdepunkter

Golf: PGA Tour - Højdepunkter
07:55

Golf: PGA Tour - Højdepunkter

Golf: PGA Tour - Højdepunkter
09:00

Alpint: World Cup

Alpint: World Cup
09:30

Skiskydning: World Cup

Skiskydning: World Cup
10:00

Formel E: Mexico VM-afdeling

Formel E: Mexico VM-afdeling
10:58

Judo: Top 5

Judo: Top 5
11:00

Alpint: World Cup

Alpint: World Cup
12:30

Vinter-OL Hall of Fame: Pyeongchang 2018

Vinter-OL Hall of Fame: Pyeongchang 2018
13:35

Watts

Watts
13:45

Skiskydning: EM

Skiskydning: EM
15:45

Langrend: VM (k)

Langrend: VM (k)
16:05

Watts

Watts
16:45

Europa League Magasinet

Europa League Magasinet
17:15

Skiskydning: EM (k)

Skiskydning: EM (k)
17:55

Fodbold: Europa League: Sevilla-Lazio

Fodbold: Europa League: Sevilla-Lazio
20:00

Cykling: Tour D' Algarve

Cykling: Tour D' Algarve
20:50

Alpint: World Cup

Alpint: World Cup
21:50

Golf: PGA Tour - Højdepunkter

Golf: PGA Tour - Højdepunkter
22:55

Cykling: Valencia Rundt

Cykling: Valencia Rundt
23:50

Cykling: Valencia Rundt

Cykling: Valencia Rundt
00:45

Cykling: Valencia Rundt

Cykling: Valencia Rundt
01:40

Cykling: Valencia Rundt

Cykling: Valencia Rundt
02:35

Cykling: Valencia Rundt

Cykling: Valencia Rundt
03:30

Watts

Watts
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
05:00

SKIHOP: World Cup, Schweiz

SKIHOP: World Cup, Schweiz
06:30

ALPINT: World Cup, Sverige

ALPINT: World Cup, Sverige
07:30

SKISKYDNING: World Cup, USA

SKISKYDNING: World Cup, USA
08:30

FORMULA E: FIA Championship fra Mexico City, Mexico

FORMULA E: FIA Championship fra Mexico City, Mexico
09:35

ALPINT: World Cup, Sverige

ALPINT: World Cup, Sverige
10:00

SKISKYDNING: World Cup, USA

SKISKYDNING: World Cup, USA
10:30

SKISKYDNING: World Cup, USA

SKISKYDNING: World Cup, USA
11:30

ALPINT: World Cup, Sverige

ALPINT: World Cup, Sverige
12:15

LANGREND: VM fra Seefeld, Østrig

LANGREND: VM fra Seefeld, Østrig
13:30

LANGREND: VM fra Seefeld, Østrig

LANGREND: VM fra Seefeld, Østrig
15:00

CYKLING: Tour of Andalusia, Spanien

CYKLING: Tour of Andalusia, Spanien
16:45

CYKLING: Tour of the Algarve, Portugal

CYKLING: Tour of the Algarve, Portugal
18:15

LANGREND: VM fra Seefeld, Østrig

LANGREND: VM fra Seefeld, Østrig
19:00

ALPINT: World Cup, Sverige

ALPINT: World Cup, Sverige
19:50

HOCKEY

HOCKEY
19:55

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
20:00

FORMULA E: FIA Championship fra Mexico City, Mexico

FORMULA E: FIA Championship fra Mexico City, Mexico
21:00

CYKLING: Tour of Andalusia, Spanien

CYKLING: Tour of Andalusia, Spanien
22:00

LANGREND: VM fra Seefeld, Østrig

LANGREND: VM fra Seefeld, Østrig
22:30

LANGREND: VM fra Seefeld, Østrig

LANGREND: VM fra Seefeld, Østrig
23:00

ALPINT: Junior-VM, Italien

ALPINT: Junior-VM, Italien
23:55

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
00:00

CYKLING: Tour of Andalusia, Spanien

CYKLING: Tour of Andalusia, Spanien
00:45

CYKLING: Tour of the Algarve, Portugal

CYKLING: Tour of the Algarve, Portugal
01:30

SNOOKER: Home Nations Series fra Cardiff, Wales

SNOOKER: Home Nations Series fra Cardiff, Wales
03:00

SKIHOP: World Cup, Schweiz

SKIHOP: World Cup, Schweiz
TLC keyboard_arrow_right
06:00

Say Yes to the Dress (S14E12)

Say Yes to the Dress (S14E12)
06:25

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E2)

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E2)
06:55

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E3)

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E3)
07:20

Say Yes to the Dress (S7E10)

Say Yes to the Dress (S7E10)
07:50

Say Yes to the Dress (S7E11)

Say Yes to the Dress (S7E11)
08:15

90 Days to Wed (S4E7)

90 Days to Wed (S4E7)
09:05

A Baby Story (S11E11)

A Baby Story (S11E11)
09:35

A Baby Story (S11E12)

A Baby Story (S11E12)
10:00

I Didn't Know I Was Pregnant (S4E10)

I Didn't Know I Was Pregnant (S4E10)
10:30

I Didn't Know I Was Pregnant (S4E11)

I Didn't Know I Was Pregnant (S4E11)
11:00

Say Yes to the Dress (S14E20)

Say Yes to the Dress (S14E20)
11:30

Say Yes to the Dress (S10E1)

Say Yes to the Dress (S10E1)
12:00

MasterChef Australia (S10E28)

MasterChef Australia (S10E28)
13:00

90 Days to Wed (S4E7)

90 Days to Wed (S4E7)
14:00

The Next Great Baker (S3E7)

The Next Great Baker (S3E7)
15:00

Extreme Couponing (S2E4)

Extreme Couponing (S2E4)
15:30

Extreme Couponing (S2E5)

Extreme Couponing (S2E5)
16:00

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E4)

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E4)
16:30

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E5)

Say Yes to the Dress: Big Bliss (S2E5)
17:00

Baby Changes Everything (S3E9)

Baby Changes Everything (S3E9)
18:00

Say Yes to the Dress (S10E2)

Say Yes to the Dress (S10E2)
18:30

Say Yes to the Dress (S10E3)

Say Yes to the Dress (S10E3)
19:00

Cake Boss (S4E27)

Cake Boss (S4E27)
19:30

Cake Boss (S4E28)

Cake Boss (S4E28)
20:00

MasterChef Australia (S10E29)

MasterChef Australia (S10E29)
22:00

90 Day Fiancé: Before The 90 Days (S2E5)

90 Day Fiancé: Before The 90 Days (S2E5)
00:00

Too Ugly For Love? (S2E5)

Too Ugly For Love? (S2E5)
01:00

My 600lb Life (S4E7)

My 600lb Life (S4E7)
02:00

90 Day Fiancé: Before The 90 Days (S2E5)

90 Day Fiancé: Before The 90 Days (S2E5)
03:55

The Next Great Baker (S3E7)

The Next Great Baker (S3E7)
Animal Planet keyboard_arrow_right
04:49

Pit Bulls & Parolees (S8E20)

Pit Bulls & Parolees (S8E20)
06:00

Meet The Penguins (S1E4)

Meet The Penguins (S1E4)
06:25

Intruders (S1E3)

Intruders (S1E3)
07:15

Intruders (S1E4)

Intruders (S1E4)
08:10

Intruders (S1E5)

Intruders (S1E5)
09:05

Intruders (S1E6)

Intruders (S1E6)
10:00

Alaska Monsters (S1E1)

Alaska Monsters (S1E1)
10:55

Alaska Monsters (S1E2)

Alaska Monsters (S1E2)
11:50

America's Cutest Pets (S4E2)

America's Cutest Pets (S4E2)
12:45

America's Cutest Pets (S4E3)

America's Cutest Pets (S4E3)
13:40

America's Cutest Pets (S4E4)

America's Cutest Pets (S4E4)
14:35

America's Cutest Pets (S4E5)

America's Cutest Pets (S4E5)
15:30

Wild Animal Rescue (S1E2)

Wild Animal Rescue (S1E2)
16:25

Animal Cops Phoenix (S15E13)

Animal Cops Phoenix (S15E13)
17:20

Shark Attack Files 3

Shark Attack Files 3
18:15

Scaled (S1E10)

Scaled (S1E10)
19:10

Insane Pools: Off the Deep End (S3E3)

Insane Pools: Off the Deep End (S3E3)
20:05

Wildest Islands Of Indonesia (S1E3)

Wildest Islands Of Indonesia (S1E3)
21:00

After the Attack (S1E2)

After the Attack (S1E2)
21:55

Pit Bulls & Parolees (S2E1)

Pit Bulls & Parolees (S2E1)
22:50

Scaled (S1E10)

Scaled (S1E10)
23:45

Insane Pools: Off the Deep End (S3E3)

Insane Pools: Off the Deep End (S3E3)
00:40

After the Attack (S1E2)

After the Attack (S1E2)
01:35

Shark Attack Files 3

Shark Attack Files 3
02:25

Scaled (S1E10)

Scaled (S1E10)
03:15

Insane Pools: Off the Deep End (S3E3)

Insane Pools: Off the Deep End (S3E3)
National Geographic keyboard_arrow_right
06:00

Alaska Wing Men (S1E3)

Alaska Wing Men (S1E3)
07:00

Alaska Wing Men (S1E4)

Alaska Wing Men (S1E4)
08:00

Wicked Tuna (S5E2)

Wicked Tuna (S5E2)
09:00

Vintervejens Helte: Norge (S2E10)

Vintervejens Helte: Norge (S2E10)
10:00

Undersøgelse af flystyrt (S5E6)

Undersøgelse af flystyrt (S5E6)
11:00

Undersøgelse af flystyrt (S5E7)

Undersøgelse af flystyrt (S5E7)
12:00

Dubais lufthavn (S1E9)

Dubais lufthavn (S1E9)
13:00

Airport Security: Peru (S3E10)

Airport Security: Peru (S3E10)
14:00

Den utrolige dr. Pol (S7E16)

Den utrolige dr. Pol (S7E16)
15:00

Det bedste fra Den lovløse ø (S1E10)

Det bedste fra Den lovløse ø (S1E10)
16:00

Alaska Wing Men (S2E9)

Alaska Wing Men (S2E9)
17:00

Hovedvejen gennem helvede (S4E1)

Hovedvejen gennem helvede (S4E1)
18:00

Grænsen er nået (S3E2)

Grænsen er nået (S3E2)
19:00

Undersøgelse af flystyrt (S13E3)

Undersøgelse af flystyrt (S13E3)
20:00

The Story Of God Med Morgan Freeman (S2E2)

The Story Of God Med Morgan Freeman (S2E2)
21:00

Den utrolige dr. Pol (S8E8)

Den utrolige dr. Pol (S8E8)
22:00

Dr. Oakley: Dyrlæge i Yukon (S5E8)

Dr. Oakley: Dyrlæge i Yukon (S5E8)
23:00

Undersøgelse af flystyrt (S10E11)

Undersøgelse af flystyrt (S10E11)
00:00

Vintervejens Helte: Norge (S2E3)

Vintervejens Helte: Norge (S2E3)
01:00

Det bedste fra Den lovløse ø (S1E9)

Det bedste fra Den lovløse ø (S1E9)
02:00

Den utrolige dr. Pol (S8E8)

Den utrolige dr. Pol (S8E8)
03:00

Dr. Oakley: Dyrlæge i Yukon (S5E8)

Dr. Oakley: Dyrlæge i Yukon (S5E8)
Discovery Science keyboard_arrow_right
04:48

How It's Made (S18E8)

How It's Made (S18E8)
06:00

How Do They Do It? (S12E13)

How Do They Do It? (S12E13)
06:26

You Have Been Warned (S6E10)

You Have Been Warned (S6E10)
07:14

Extreme Engineering (S5E2)

Extreme Engineering (S5E2)
08:02

Alien Encounters (S1E1)

Alien Encounters (S1E1)
08:50

How Do They Do It? (S3E1)

How Do They Do It? (S3E1)
09:14

How It's Made (S18E8)

How It's Made (S18E8)
09:38

You Have Been Warned (S6E10)

You Have Been Warned (S6E10)
10:26

Dangerman (S1E2)

Dangerman (S1E2)
11:14

Extreme Engineering (S5E2)

Extreme Engineering (S5E2)
12:02

Alien Encounters (S1E1)

Alien Encounters (S1E1)
12:50

Space Voyages (S1E1)

Space Voyages (S1E1)
13:38

How Do They Do It? (S3E1)

How Do They Do It? (S3E1)
14:02

How It's Made (S18E8)

How It's Made (S18E8)
14:26

You Have Been Warned (S6E10)

You Have Been Warned (S6E10)
15:14

Dangerman (S1E2)

Dangerman (S1E2)
16:02

Alien Encounters (S1E1)

Alien Encounters (S1E1)
16:50

Space Voyages (S1E2)

Space Voyages (S1E2)
17:40

How Do They Do It? (S3E2)

How Do They Do It? (S3E2)
18:05

How It's Made (S19E1)

How It's Made (S19E1)
18:30

Blowing Up History (S3E7)

Blowing Up History (S3E7)
19:20

Extreme Engineering (S5E3)

Extreme Engineering (S5E3)
20:10

Alien Encounters (S1E2)

Alien Encounters (S1E2)
21:00

Blowing Up History (S3E7)

Blowing Up History (S3E7)
21:50

Dangerman (S1E3)

Dangerman (S1E3)
22:40

How Do They Do It? (S3E2)

How Do They Do It? (S3E2)
23:05

How It's Made (S19E1)

How It's Made (S19E1)
23:30

Extreme Engineering (S5E3)

Extreme Engineering (S5E3)
00:20

Space Voyages (S1E2)

Space Voyages (S1E2)
01:10

Alien Encounters (S1E2)

Alien Encounters (S1E2)
02:00

Blowing Up History (S3E7)

Blowing Up History (S3E7)
02:48

Dangerman (S1E3)

Dangerman (S1E3)
03:36

Extreme Engineering (S5E3)

Extreme Engineering (S5E3)
Xee keyboard_arrow_right
04:35

Atlanta (S2E8)

Atlanta (S2E8)
05:05

Raising Hope (S1E22)

Raising Hope (S1E22)
05:35

Raising Hope (S2E1)

Raising Hope (S2E1)
06:00

My Name Is Earl (S1E22)

My Name Is Earl (S1E22)
06:30

My Name Is Earl (S1E23)

My Name Is Earl (S1E23)
07:00

Raising Hope (S2E1)

Raising Hope (S2E1)
07:30

Et umage par (S1E23)

Et umage par (S1E23)
08:00

The Good Doctor (S1E11)

The Good Doctor (S1E11)
08:45

Damerne om det runde bord (S2E3)

Damerne om det runde bord (S2E3)
09:05

Damerne om det runde bord (S2E4)

Damerne om det runde bord (S2E4)
09:25

Bonjour Paris (S1E3)

Bonjour Paris (S1E3)
09:35

Bonjour Paris (S1E4)

Bonjour Paris (S1E4)
09:40

Fra Inderst til yderst (S1E6)

Fra Inderst til yderst (S1E6)
09:50

MacGyver (S1E17)

MacGyver (S1E17)
10:45

Kongen af Queens (S1E22)

Kongen af Queens (S1E22)
11:15

Kongen af Queens (S1E23)

Kongen af Queens (S1E23)
11:45

How I Met Your Mother (S2E1)

How I Met Your Mother (S2E1)
12:15

Raising Hope (S2E2)

Raising Hope (S2E2)
12:45

Raising Hope (S2E3)

Raising Hope (S2E3)
13:15

Et umage par (S2E1)

Et umage par (S2E1)
13:45

Et umage par (S2E2)

Et umage par (S2E2)
14:15

My Name Is Earl (S1E24)

My Name Is Earl (S1E24)
14:45

My Name is Earl (S2E1)

My Name is Earl (S2E1)
15:15

MacGyver (S1E18)

MacGyver (S1E18)
16:10

The Good Doctor (S1E12)

The Good Doctor (S1E12)
17:00

Kongen af Queens (S1E24)

Kongen af Queens (S1E24)
17:30

Kongen af Queens (S1E25)

Kongen af Queens (S1E25)
18:00

How I Met Your Mother (S2E2)

How I Met Your Mother (S2E2)
18:30

How I Met Your Mother (S2E3)

How I Met Your Mother (S2E3)
19:00

Family Guy (S11E23)

Family Guy (S11E23)
19:30

Family Guy (S13E1)

Family Guy (S13E1)
20:00

MacGyver (S1E19)

MacGyver (S1E19)
21:00

Proven Innocent (S1E1)

Proven Innocent (S1E1)
21:50

Suits (S7E13)

Suits (S7E13)
22:35

Suits (S7E14)

Suits (S7E14)
23:20

The Resident (S1E4)

The Resident (S1E4)
00:20

9-1-1 (S1E5)

9-1-1 (S1E5)
01:20

The Passage (S1E5)

The Passage (S1E5)
02:20

Family Guy (S11E20)

Family Guy (S11E20)
02:50

Family Guy (S11E21)

Family Guy (S11E21)
03:20

How I Met Your Mother (S2E2)

How I Met Your Mother (S2E2)
03:50

MacGyver (S1E19)

MacGyver (S1E19)