Nyt spændende projekt på vej fra Geggo

Nyt spændende projekt på vej fra Geggo

Nyt spændende projekt på vej fra Geggo
Casper Christensens taler ud om sin nye livsstil

Casper Christensens taler ud om sin nye livsstil

Casper Christensens taler ud om sin nye livsstil
Amerikansk medie skriver Michael Jacksons datter har forsøgt selvmord

Amerikansk medie skriver Michael Jacksons datter har forsøgt selvmord

Amerikansk medie skriver Michael Jacksons datter har forsøgt selvmord
Genforening mellem Meghan og hendes far

Genforening mellem Meghan og hendes far

Genforening mellem Meghan og hendes far
Casper Christensen skal være far til fire

Casper Christensen skal være far til fire

Casper Christensen skal være far til fire
DR1 keyboard_arrow_right
04:45

Antikduellen (1:30)

Antikduellen (1:30)
05:20

Sødt i Frilandshaven

Sødt i Frilandshaven
05:45

Spis og spar (4:6)

Spis og spar (4:6)
06:30

Søren Ryge: Slangebøsser

Søren Ryge: Slangebøsser
07:00

Sundhedsmagasinet: Smid stiletterne

Sundhedsmagasinet: Smid stiletterne
07:25

Aftenshowet

Aftenshowet
08:15

Kender Du Typen? - Med vakuumbukser og dobbeltdyne

Kender Du Typen? - Med vakuumbukser og dobbeltdyne
09:00

Danmarks næste klassiker (5:6)

Danmarks næste klassiker (5:6)
09:45

Fader Brown (4)

Fader Brown (4)
10:30

Antikkrejlerne med kendisser (98)

Antikkrejlerne med kendisser (98)
11:30

Antikduellen (2:30)

Antikduellen (2:30)
12:00

Bonderøven 2011 (11)

Bonderøven 2011 (11)
12:25

Kender du typen? 2012 (11)

Kender du typen? 2012 (11)
13:05

Hammerslag 2016 (16)

Hammerslag 2016 (16)
13:50

Hun så et mord (191)

Hun så et mord (191)
14:35

Hercule Poirot (5)

Hercule Poirot (5)
15:20

Hercule Poirot (6)

Hercule Poirot (6)
16:10

Fader Brown (5)

Fader Brown (5)
17:00

Jordemoderen V (3:10)

Jordemoderen V (3:10)
17:50

TV AVISEN

TV AVISEN
18:00

Skattejægerne

Skattejægerne
18:30

TV AVISEN

TV AVISEN
18:55

Vores vejr

Vores vejr
19:05

Aftenshowet

Aftenshowet
19:55

TV AVISEN

TV AVISEN
20:00

Maddysten (2:8)

Maddysten (2:8)
21:00

Født på TV (2:5)

Født på TV (2:5)
21:30

TV AVISEN

TV AVISEN
21:55

Kulturmagasinet Gejst: Dokumentarfilm og virkeligheden

Kulturmagasinet Gejst: Dokumentarfilm og virkeligheden
22:20

Maria Wern: Ringe i vandet

Svensk krimi fra 2018
Maria Wern: Ringe i vandet
23:50

Taggart: Ondt blod

Taggart: Ondt blod
00:40

Hercule Poirot (3)

Hercule Poirot (3)
01:30

Hercule Poirot (4)

Hercule Poirot (4)
02:20

Bonderøven 2011 (11)

Bonderøven 2011 (11)
02:50

Kender du typen? 2012 (11)

Kender du typen? 2012 (11)
03:30

Hammerslag 2016 (16)

Hammerslag 2016 (16)
TV2 keyboard_arrow_right
06:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
06:30

Go' morgen Danmark

Go' morgen Danmark
12:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
12:30

Regionale nyheder

Regionale nyheder
12:40

Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed

Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed
13:25

Gutterne på kutterne

Gutterne på kutterne
13:50

Gutterne på kutterne

Gutterne på kutterne
14:25

Razzia

Razzia
15:00

Razzia

Razzia
15:30

Animal Airport

Animal Airport
16:00

Alarmcentralen

Alarmcentralen
17:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
17:12

Regionale nyheder

Regionale nyheder
17:20

Go' aften Danmark

Go' aften Danmark
17:55

Dit forårsvejr

Dit forårsvejr
18:00

Nyhederne

Nyhederne
18:20

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:25

Go' aften Danmark

Go' aften Danmark
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

Nybyggerne

Nybyggerne
20:55

Razzia

Razzia
21:30

Nyhederne

Nyhederne
22:00

Regionale nyheder

Regionale nyheder
22:12

Sporten

Sporten
22:25

Natholdet

Natholdet
23:00

SOS på havet

SOS på havet
00:05

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
00:35

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
01:05

Alarmcentralen

Alarmcentralen
02:00

Last Man Standing (20)

Last Man Standing (20)
02:25

Last Man Standing (21)

Last Man Standing (21)
02:55

The Good Wife (79)

The Good Wife (79)
TV3 keyboard_arrow_right
06:00

Married (S2E4)

Married (S2E4)
06:25

Love Island UK (S3E8)

Love Island UK (S3E8)
07:15

Danske Hollywoodfruer (S2E4)

Danske Hollywoodfruer (S2E4)
08:10

Luksusfælden (S10E9)

Luksusfælden (S10E9)
09:05

Luksusfælden (S10E10)

Luksusfælden (S10E10)
10:05

Undercover Boss US (S5E3)

Undercover Boss US (S5E3)
11:00

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E30)

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E30)
12:00

Danske Hollywoodfruer (S2E5)

Danske Hollywoodfruer (S2E5)
13:00

The Kardashians (S12E10)

The Kardashians (S12E10)
14:00

The Kardashians (S12E11)

The Kardashians (S12E11)
15:00

Real Housewives of Beverly Hills (S5E13)

Real Housewives of Beverly Hills (S5E13)
16:00

Real Housewives of Beverly Hills (S5E14)

Real Housewives of Beverly Hills (S5E14)
17:00

Luksusfælden (S18E4)

Luksusfælden (S18E4)
18:00

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E30)

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E30)
19:00

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E31)

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E31)
20:00

Safe house

Amerikansk action fra 2012
play_arrow
Safe house
22:15

Besat af Bad Boys (S2E6)

Besat af Bad Boys (S2E6)
23:10

Abernes Planet: Revolutionen

Amerikansk action fra 2014
play_arrow
Abernes Planet: Revolutionen
01:45

Bones (S8E18)

Bones (S8E18)
02:35

Bones (S8E19)

Bones (S8E19)
03:25

The Brave (S1E6)

The Brave (S1E6)
Kanal 5 keyboard_arrow_right
04:50

Fartjagt: Københavns Politi (6)

Fartjagt: Københavns Politi (6)
05:00

Hælerjagt (2)

Hælerjagt (2)
06:10

Hælerjagt (1)

Hælerjagt (1)
06:55

Chopped (3)

Chopped (3)
07:45

Chopped (4)

Chopped (4)
08:35

Property Brothers (17)

Property Brothers (17)
09:25

Property Brothers (18)

Property Brothers (18)
10:20

Hælerjagt (1)

Hælerjagt (1)
11:20

Hælerjagt (2)

Hælerjagt (2)
12:20

Greys hvide verden (7)

Greys hvide verden (7)
13:20

Greys hvide verden (8)

Greys hvide verden (8)
14:15

CSI (15)

CSI (15)
15:15

CSI (16)

CSI (16)
16:15

Special Victims Unit (6)

Special Victims Unit (6)
17:05

Special Victims Unit (7)

Special Victims Unit (7)
18:00

The Big Bang Theory (17)

The Big Bang Theory (17)
18:30

The Big Bang Theory (18)

The Big Bang Theory (18)
19:00

The Big Bang Theory (19)

The Big Bang Theory (19)
19:30

The Big Bang Theory (20)

The Big Bang Theory (20)
20:00

Politijagt (8)

Politijagt (8)
21:00

Profil af en morder II (6)

Profil af en morder II (6)
22:05

Blitzkrig (8)

Blitzkrig (8)
23:05

Criminal Minds (7)

Criminal Minds (7)
00:05

Criminal Minds (8)

Criminal Minds (8)
01:05

Special Victims Unit (18)

Special Victims Unit (18)
02:00

Special Victims Unit (21)

Special Victims Unit (21)
03:00

Special Victims Unit (1)

Special Victims Unit (1)
03:45

Special Victims Unit (3)

Special Victims Unit (3)
DR2 keyboard_arrow_right
09:10

Dyrehospitalet (8:9)

Dyrehospitalet (8:9)
09:40

Midt i naturen (9:10)

Midt i naturen (9:10)
10:40

Team Bachstad i Sydamerika (6:6)

Team Bachstad i Sydamerika (6:6)
11:10

På roadtrip i Indokina (1:7)

På roadtrip i Indokina (1:7)
11:40

Det vilde Mellemøsten - Jordan

Det vilde Mellemøsten - Jordan
12:35

En hjernes fødsels og død (1:3)

En hjernes fødsels og død (1:3)
13:05

En hjernes fødsels og død (2:3)

En hjernes fødsels og død (2:3)
13:35

Hjælp, vi flytter sammen (6:8)

Hjælp, vi flytter sammen (6:8)
14:35

Hjælp, vi flytter sammen (7:8)

Hjælp, vi flytter sammen (7:8)
15:35

Fredens byrde

Fredens byrde
16:30

Min Verdenshistorie - Finn og krigen

Min Verdenshistorie - Finn og krigen
17:00

Diamantkup for milliarder

Diamantkup for milliarder
18:30

Ekstreme togrejser III (3:5)

Ekstreme togrejser III (3:5)
19:15

Ekstreme togrejser III (4:5)

Ekstreme togrejser III (4:5)
20:00

Den døende detektiv (2:3)

Den døende detektiv (2:3)
21:00

Springfloden (5:5)

Springfloden (5:5)
22:30

Deadline

Deadline
23:00

Red min hjerne!

Red min hjerne!
23:40

Informanten (5:6)

Informanten (5:6)
00:45

Dengang vi reddede kloden

Dengang vi reddede kloden
01:40

Deadline Nat

Deadline Nat
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
05:45

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
06:15

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
06:40

Dawson's Creek (55)

Dawson's Creek (55)
07:30

Dawson's Creek (56)

Dawson's Creek (56)
08:15

Beverly Hills 90210 (68)

Beverly Hills 90210 (68)
09:10

Beverly Hills 90210 (69)

Beverly Hills 90210 (69)
09:50

Beverly Hills 90210 (70)

Beverly Hills 90210 (70)
10:45

Beverly Hills 90210 (71)

Beverly Hills 90210 (71)
11:35

Sex and the City (7)

Sex and the City (7)
12:10

Sex and the City (8)

Sex and the City (8)
12:45

Desperate Housewives (162)

Desperate Housewives (162)
13:30

Desperate Housewives (163)

Desperate Housewives (163)
14:20

Ugly Betty (23)

Ugly Betty (23)
15:10

Ugly Betty (24)

Ugly Betty (24)
15:55

Family Guy (5)

Family Guy (5)
16:25

Family Guy (6)

Family Guy (6)
16:50

American Dad (9)

American Dad (9)
17:20

American Dad (10)

American Dad (10)
17:45

Modern Family (24)

Modern Family (24)
18:15

Modern Family (25)

Modern Family (25)
18:40

Venner (166)

Venner (166)
19:10

Venner (167)

Venner (167)
19:35

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
20:10

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
20:45

Verdens vildeste talenter

Verdens vildeste talenter
21:35

Date mig nøgen (DK)

Date mig nøgen (DK)
22:15

Nørgaards netfix

Nørgaards netfix
22:45

Stjernekigger

Stjernekigger
23:20

Natholdet

Natholdet
23:55

Natholdet

Natholdet
00:25

Date mig nøgen

Date mig nøgen
01:20

Top 20 Funniest

Top 20 Funniest
02:05

Elementary (6)

Elementary (6)
02:55

Elementary (7)

Elementary (7)
03:45

Castle (152)

Castle (152)
TV3+ keyboard_arrow_right
06:25

Community (S6E12)

Community (S6E12)
06:55

Community (S6E13)

Community (S6E13)
07:25

The Late Late Show with James Corden (S5E86)

The Late Late Show with James Corden (S5E86)
08:15

Numb3rs (S5E17)

Numb3rs (S5E17)
09:05

Numb3rs (S5E18)

Numb3rs (S5E18)
10:05

Bones (S10E2)

Bones (S10E2)
11:05

Bones (S10E3)

Bones (S10E3)
12:05

Hawaii Five-0 (S4E11)

Hawaii Five-0 (S4E11)
13:00

Hawaii Five-0 (S4E12)

Hawaii Five-0 (S4E12)
14:00

NCIS: Los Angeles (S2E8)

NCIS: Los Angeles (S2E8)
15:00

NCIS: Los Angeles (S2E9)

NCIS: Los Angeles (S2E9)
16:00

NCIS (S13E20)

NCIS (S13E20)
17:00

NCIS (S13E21)

NCIS (S13E21)
18:00

S.W.A.T. (S1E12)

S.W.A.T. (S1E12)
19:00

S.W.A.T. (S1E13)

S.W.A.T. (S1E13)
20:00

Dødbringende våben (S2E1)

Dødbringende våben (S2E1)
21:00

Die Hard 2

Amerikansk action fra 1990
Die Hard 2
23:45

Shoot'em Up

Amerikansk actionthriller fra 2007
play_arrow
Shoot'em Up
01:30

Dødbringende våben (S2E1)

Dødbringende våben (S2E1)
02:30

The Blacklist (S3E9)

The Blacklist (S3E9)
03:15

The Blacklist (S3E10)

The Blacklist (S3E10)
6'eren keyboard_arrow_right
04:50

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (6)

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (6)
05:05

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (7)

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (7)
06:15

Diners, Drive-ins and Dives (3)

Diners, Drive-ins and Dives (3)
06:35

Diners, Drive-ins and Dives (4)

Diners, Drive-ins and Dives (4)
07:00

Diners, Drive-ins and Dives (5)

Diners, Drive-ins and Dives (5)
07:25

Diners, Drive-ins and Dives (6)

Diners, Drive-ins and Dives (6)
07:50

08:50

Gold Rush (17)

Gold Rush (17)
09:40

Deadliest Catch (10)

Deadliest Catch (10)
10:45

Expedition Unknown - Nazi Gold (2)

Expedition Unknown - Nazi Gold (2)
11:40

Salvage Hunters (7)

Salvage Hunters (7)
12:40

Salvage Hunters (8)

Salvage Hunters (8)
13:40

Wheeler Dealers (12)

Wheeler Dealers (12)
14:45

Deadliest Catch (16)

Deadliest Catch (16)
15:45

Gold Rush (12)

Gold Rush (12)
16:45

Gold Rush (13)

Gold Rush (13)
17:45

Auction Hunters (24)

Auction Hunters (24)
18:25

Danmark-Belgien (u21): Danmark-Belgien

Danmark-Belgien (u21): Danmark-Belgien
20:30

Auction Hunters (25)

Auction Hunters (25)
21:00

Criminal Minds - Beyond Borders (13)

Criminal Minds - Beyond Borders (13)
22:10

Criminal Minds - Beyond Borders (1)

Criminal Minds - Beyond Borders (1)
23:05

Fast N' Loud (22)

Fast N' Loud (22)
00:10

Fast N' Loud (23)

Fast N' Loud (23)
01:15

Wheeler Dealers (19)

Wheeler Dealers (19)
01:45

Wheeler Dealers (20)

Wheeler Dealers (20)
02:15

Bitchin' Rides (5)

Bitchin' Rides (5)
03:15

Alaska: The Last Frontier (14)

Alaska: The Last Frontier (14)
DR3 keyboard_arrow_right
06:00

Morgengymnastikken: Latindans, faste baller og bryst & vinger

Morgengymnastikken: Latindans, faste baller og bryst & vinger
12:00

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
12:40

The Graham Norton Show

The Graham Norton Show
13:30

Når kemien passer (5:6)

Når kemien passer (5:6)
14:10

Når kemien passer (6:6)

Når kemien passer (6:6)
14:50

Brutale Antarktis - de der bliver tilbage

Brutale Antarktis - de der bliver tilbage
15:35

Alt for kliken (3:6)

Alt for kliken (3:6)
16:05

Verdens vildeste TV: Mexico

Verdens vildeste TV: Mexico
16:25

Genderquake (2:2)

Genderquake (2:2)
17:10

Den store fangst (6:6)

Den store fangst (6:6)
18:00

Moody drikker sig ned (1:2)

Moody drikker sig ned (1:2)
18:30

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
19:10

Family Guy

Family Guy
19:35

Family Guy

Family Guy
20:00

Flugten fra ondskab (1:3)

Flugten fra ondskab (1:3)
20:40

Sandheden om risiko - hvad er egentlig farligt?

Sandheden om risiko - hvad er egentlig farligt?
21:30

Alt for kliken (4:6)

Alt for kliken (4:6)
22:00

Lakeview Terrace

Amerikansk thriller fra 2008
play_arrow
Lakeview Terrace
23:45

Gift ved første blik USA V (13:19)

Gift ved første blik USA V (13:19)
00:40

Alene i vildmarken III (8:8)

Alene i vildmarken III (8:8)
01:25

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
02:05

Professor Green og den glemte klasse (1:2)

Professor Green og den glemte klasse (1:2)
02:50

Zoo III (11:13)

Zoo III (11:13)
03:30

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
06:35

Små og store synder (146)

Små og store synder (146)
07:30

Fornyet mistanke (60)

Fornyet mistanke (60)
08:30

Fornyet mistanke (59)

Fornyet mistanke (59)
09:30

Doc Martin (7)

Doc Martin (7)
10:20

Doc Martin (8)

Doc Martin (8)
11:15

Skadestuen i Holby (340)

Skadestuen i Holby (340)
12:15

Skadestuen i Holby (341)

Skadestuen i Holby (341)
13:10

Bjerglægen (81)

Bjerglægen (81)
14:00

Bjerglægen (82)

Bjerglægen (82)
14:55

Kommissær Rex (36)

Kommissær Rex (36)
15:50

Kommissær Rex (37)

Kommissær Rex (37)
16:45

Blue Bloods (26)

Blue Bloods (26)
17:30

Death in Paradise (2)

Death in Paradise (2)
18:30

Murdoch Mysterierne (14)

Murdoch Mysterierne (14)
19:20

Lige i skabet

Lige i skabet
20:05

Fint skal det være (15)

Fint skal det være (15)
20:45

James Bond: You Only Live Twice

Amr./britisk action-triller fra 1967
James Bond: You Only Live Twice
22:40

Charlie's Angels (3)

Charlie's Angels (3)
23:40

Lige i skabet

Lige i skabet
00:20

Lur mit liv

Lur mit liv
01:10

Death in Paradise (2)

Death in Paradise (2)
02:05

Godnat

Godnat
TV3 Puls keyboard_arrow_right
06:00

Luksusvarer i Beverly Hills (S2E18)

Luksusvarer i Beverly Hills (S2E18)
06:25

Drømmeboliger (S5E25)

Drømmeboliger (S5E25)
07:15

Drømmeboliger (S5E26)

Drømmeboliger (S5E26)
08:05

Depotjægerne (S9E26)

Depotjægerne (S9E26)
08:30

Depotjægerne (S9E27)

Depotjægerne (S9E27)
09:00

Ekstreme samlere (S8E15)

Ekstreme samlere (S8E15)
09:55

Dr. Phil (S17E12)

Dr. Phil (S17E12)
10:55

Dr. Phil (S17E13)

Dr. Phil (S17E13)
11:55

Grand Designs (S10E1)

Grand Designs (S10E1)
13:00

Den hemmelige millionær (S1E5)

Den hemmelige millionær (S1E5)
14:00

Den hemmelige millionær (S1E6)

Den hemmelige millionær (S1E6)
15:00

Masterchef USA (S7E11)

Masterchef USA (S7E11)
16:00

Masterchef USA (S7E12)

Masterchef USA (S7E12)
17:00

Dr. Phil (S16E87)

Dr. Phil (S16E87)
18:00

Dr. Phil (S16E88)

Dr. Phil (S16E88)
19:00

Med Kniven for Struben (S3E8)

Med Kniven for Struben (S3E8)
20:00

Med Kniven for Struben (S3E9)

Med Kniven for Struben (S3E9)
21:00

Redningskvinder (S2E8)

Redningskvinder (S2E8)
22:00

Grand Designs (S16E4)

Grand Designs (S16E4)
22:55

Hospitalet (S1E52)

Hospitalet (S1E52)
23:25

Hospitalet (S1E53)

Hospitalet (S1E53)
00:00

Depotjægerne (S9E28)

Depotjægerne (S9E28)
00:30

Depotjægerne (S9E29)

Depotjægerne (S9E29)
01:00

Fra skrot til slot (S6E1)

Fra skrot til slot (S6E1)
01:55

Fra skrot til slot (S6E2)

Fra skrot til slot (S6E2)
02:50

Scream Queens (S1E9)

Scream Queens (S1E9)
03:35

Scream Queens (S1E10)

Scream Queens (S1E10)
Kanal 4 keyboard_arrow_right
04:40

Fixer Upper (8)

Fixer Upper (8)
05:25

My Lottery Dream Home (8)

My Lottery Dream Home (8)
06:00

My Lottery Dream Home (5)

My Lottery Dream Home (5)
06:25

Long Island Medium (8)

Long Island Medium (8)
07:15

De unge mødre (29)

De unge mødre (29)
07:40

De unge mødre (30)

De unge mødre (30)
08:10

09:10

Diners, Drive-ins and Dives (6)

Diners, Drive-ins and Dives (6)
09:35

Diners, Drive-ins and Dives (7)

Diners, Drive-ins and Dives (7)
10:00

Diners, Drive-ins and Dives (8)

Diners, Drive-ins and Dives (8)
10:30

Diners, Drive-ins and Dives (9)

Diners, Drive-ins and Dives (9)
11:00

Chopped (6)

Chopped (6)
12:00

House Hunters International (5)

House Hunters International (5)
12:25

House Hunters International (6)

House Hunters International (6)
12:55

My Lottery Dream Home (7)

My Lottery Dream Home (7)
13:25

My Lottery Dream Home (8)

My Lottery Dream Home (8)
13:55

Fixer Upper (9)

Fixer Upper (9)
14:50

Say Yes to the Dress (18)

Say Yes to the Dress (18)
15:25

Say Yes to the Dress (1)

Say Yes to the Dress (1)
15:55

90 Day Fiancé (3)

90 Day Fiancé (3)
16:55

Singleliv (12)

Singleliv (12)
17:25

Singleliv (13)

Singleliv (13)
17:55

De unge mødre (9)

De unge mødre (9)
19:00

Mig og min mor (11)

Mig og min mor (11)
19:55

Say Yes to the Dress - Danmark (8)

Say Yes to the Dress - Danmark (8)
21:00

Beauty Bosserne (3)

Beauty Bosserne (3)
22:00

Mænd på barsel - helt til grænsen (1)

Mænd på barsel - helt til grænsen (1)
23:00

Paula Zahn på sagen (9)

Paula Zahn på sagen (9)
00:00

En blodig affære

En blodig affære
01:00

Min nabo er morder

Min nabo er morder
02:00

Blodets bånd (8)

Blodets bånd (8)
03:00

House Hunters International (5)

House Hunters International (5)
03:25

House Hunters International (6)

House Hunters International (6)
03:45

My Lottery Dream Home (7)

My Lottery Dream Home (7)
DRK keyboard_arrow_right
06:20

24 timer vi aldrig glemmer - Orkanen 3. december 1999

24 timer vi aldrig glemmer - Orkanen 3. december 1999
07:10

24 timer vi aldrig glemmer - Jordskredsvalget i 1973

24 timer vi aldrig glemmer - Jordskredsvalget i 1973
08:00

P2 Radioavis

P2 Radioavis
08:05

Morgenandagten på DR K

Morgenandagten på DR K
08:25

Dagens sang: Sangen om Larsen

Dagens sang: Sangen om Larsen
08:40

Hvornår var det nu det var

Hvornår var det nu det var
09:10

Hvornår var det nu det var

Hvornår var det nu det var
09:40

Danske Mad Men: Fede tider i reklamebranchen

Danske Mad Men: Fede tider i reklamebranchen
10:10

Danske Mad Men: Ekstra bladet

Danske Mad Men: Ekstra bladet
10:40

Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (8:12)

Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (8:12)
11:40

Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (9:12)

Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (9:12)
12:40

24 timer vi aldrig glemmer: 9. april 1940 - da tyskerne kom

24 timer vi aldrig glemmer: 9. april 1940 - da tyskerne kom
13:30

24 timer vi aldrig glemmer - Monopolbruddet i 1988

24 timer vi aldrig glemmer - Monopolbruddet i 1988
14:20

Guldkorn 1980'erne: 1981

Guldkorn 1980'erne: 1981
14:40

Guldkorn 1980'erne: 1982

Guldkorn 1980'erne: 1982
15:00

Rick Steins vej til Mexico (2:7)

Rick Steins vej til Mexico (2:7)
16:00

Rick Steins vej til Mexico (3:7)

Rick Steins vej til Mexico (3:7)
17:00

Historiequizzen: Esrum Kloster

Historiequizzen: Esrum Kloster
17:30

Historiequizzen: Frederiksberg Slot

Historiequizzen: Frederiksberg Slot
18:00

Forbrydelsen (5:20)

Forbrydelsen (5:20)
18:55

Forbrydelsen (6:20)

Forbrydelsen (6:20)
19:55

Dagens sang: Sangen om Larsen

Dagens sang: Sangen om Larsen
20:00

Kongelige brudekjoler

Kongelige brudekjoler
21:00

Billed-Bladet vs. Se og Hør (1977-1987) (3:5)

Billed-Bladet vs. Se og Hør (1977-1987) (3:5)
21:30

Historiequizzen: Børsen

Historiequizzen: Børsen
22:00

Rejsen til Amerika (3:3)

Rejsen til Amerika (3:3)
22:30

Det fantastiske Italien IV (1:3)

Det fantastiske Italien IV (1:3)
23:30

Pompejis sidste dage (2:3)

Pompejis sidste dage (2:3)
00:15

Dokland: Hvem sætter pris på kunst?

Dokland: Hvem sætter pris på kunst?
01:55

Det spritnye testamente

Det spritnye testamente
03:50

24 timer vi aldrig glemmer: Håndboldpigernes OL-triumf

24 timer vi aldrig glemmer: Håndboldpigernes OL-triumf
TV2 FRI keyboard_arrow_right
04:50

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
05:15

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
05:35

Godnat

Godnat
06:15

Havemagasinet

Havemagasinet
07:20

Have på en dag

Have på en dag
08:15

Have på en dag

Have på en dag
09:05

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
10:00

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
10:50

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
11:40

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
12:30

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
13:40

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
14:45

Location, Location, Location

Location, Location, Location
15:30

Location, Location, Location

Location, Location, Location
16:20

Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed

Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed
17:05

Huse på spil

Huse på spil
17:45

Huse på spil

Huse på spil
18:25

Krejlerkongen

Krejlerkongen
19:00

Krejlerkongen

Krejlerkongen
19:40

Sæt pris på dit hjem

Sæt pris på dit hjem
20:10

Sæt pris på dit hjem

Sæt pris på dit hjem
20:45

En have i gave

En have i gave
21:15

En have i gave

En have i gave
21:50

Huse på spil

Huse på spil
22:30

Huse på spil

Huse på spil
23:00

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
23:45

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
00:35

Location, Location, Location

Location, Location, Location
01:20

Location, Location, Location

Location, Location, Location
02:05

Købt eller solgt med Kirstie og Phil

Købt eller solgt med Kirstie og Phil
03:00

Købt eller solgt med Kirstie og Phil

Købt eller solgt med Kirstie og Phil
03:50

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
TV3 Max keyboard_arrow_right
06:00

Scottish Premiership Highlights

Scottish Premiership Highlights
06:30

Premier League Netbusters

Premier League Netbusters
07:00

ATP World Tour Highlights

ATP World Tour Highlights
08:00

ATP World Tour Uncovered

ATP World Tour Uncovered
08:30

Nordic Bet Liga Magasinet

Nordic Bet Liga Magasinet
08:45

Rundt om Runden (S18E26)

Rundt om Runden (S18E26)
09:15

Nordic Bet Liga Magasinet

Nordic Bet Liga Magasinet
09:30

Rundt om Runden (S18E26)

Rundt om Runden (S18E26)
10:00

Skrotjægerne (S6E19)

Skrotjægerne (S6E19)
10:50

Counting Cars (S2E23)

Counting Cars (S2E23)
11:15

Counting Cars (S2E24)

Counting Cars (S2E24)
11:40

Car Matchmaker (S2E3)

Car Matchmaker (S2E3)
12:05

Car Matchmaker (S2E4)

Car Matchmaker (S2E4)
12:30

Fresh Off the Boat (S2E21)

Fresh Off the Boat (S2E21)
12:55

Fresh Off the Boat (S2E22)

Fresh Off the Boat (S2E22)
13:20

The Office (S4E12)

The Office (S4E12)
13:50

The Office (S4E13)

The Office (S4E13)
14:15

Simpsons (S5E11)

Simpsons (S5E11)
14:40

Simpsons (S5E12)

Simpsons (S5E12)
15:10

Superstore (S3E13)

Superstore (S3E13)
15:40

Superstore (S3E14)

Superstore (S3E14)
16:05

How I Met Your Mother (S5E11)

How I Met Your Mother (S5E11)
16:35

How I Met Your Mother (S5E12)

How I Met Your Mother (S5E12)
17:05

The Late Late Show with James Corden (S5E81)

The Late Late Show with James Corden (S5E81)
18:00

Simpsons (S20E2)

Simpsons (S20E2)
18:30

Simpsons (S20E3)

Simpsons (S20E3)
19:00

Skrotjægerne (S6E20)

Skrotjægerne (S6E20)
20:00

Counting Cars (S2E25)

Counting Cars (S2E25)
20:30

Counting Cars (S2E26)

Counting Cars (S2E26)
21:00

Top Gear (S23E2)

Top Gear (S23E2)
22:15

Simpsons (S20E4)

Simpsons (S20E4)
22:45

Simpsons (S20E5)

Simpsons (S20E5)
23:15

The Late Late Show with James Corden (S5E81)

The Late Late Show with James Corden (S5E81)
00:05

NHL

NHL
03:00

Mål Mål Mål (S18E25)

Mål Mål Mål (S18E25)
Discovery Channel keyboard_arrow_right
06:00

How It's Made (S19E1)

How It's Made (S19E1)
06:25

Treehouse Masters (S3E9)

Treehouse Masters (S3E9)
07:20

American Loggers (S3E4)

American Loggers (S3E4)
08:15

Auction Hunters (S3E1)

Auction Hunters (S3E1)
08:40

Auction Hunters (S3E2)

Auction Hunters (S3E2)
09:05

Wheeler Dealers (S12E16)

Wheeler Dealers (S12E16)
10:00

Misfit Garage (S2E10)

Misfit Garage (S2E10)
11:00

Deadliest Catch (S12E13)

Deadliest Catch (S12E13)
12:00

Gold Rush (S8E12)

Gold Rush (S8E12)
13:00

Gold Rush (S8E13)

Gold Rush (S8E13)
14:00

Alaska: The Last Frontier (S8E7)

Alaska: The Last Frontier (S8E7)
15:00

How It's Made (S24E5)

How It's Made (S24E5)
15:30

How It's Made (S24E6)

How It's Made (S24E6)
16:00

Mighty Ships (S6E4)

Mighty Ships (S6E4)
17:00

Salvage Hunters (S12E2)

Salvage Hunters (S12E2)
18:00

Wheeler Dealers (S12E17)

Wheeler Dealers (S12E17)
19:00

Fast N' Loud (S3E18)

Fast N' Loud (S3E18)
20:00

Salvage Hunters (S11E4)

Salvage Hunters (S11E4)
21:00

Junkyard Empire (S4E8)

Junkyard Empire (S4E8)
22:00

Homestead Rescue (S1E18)

Homestead Rescue (S1E18)
23:00

Alaska: The Last Frontier (S8E8)

Alaska: The Last Frontier (S8E8)
00:00

Master Of Arms (S1E2)

Master Of Arms (S1E2)
01:00

Junkyard Empire (S4E8)

Junkyard Empire (S4E8)
02:00

Homestead Rescue (S1E18)

Homestead Rescue (S1E18)
03:00

Naked And Afraid (S2E25)

Naked And Afraid (S2E25)
03:55

Deadliest Catch (S12E13)

Deadliest Catch (S12E13)
DR Ultra keyboard_arrow_right
06:05

Grizzy og lemmingerne (40)

Grizzy og lemmingerne (40)
06:15

Thunderbirds II (1)

Thunderbirds II (1)
06:35

Wild Kratts

Wild Kratts
07:00

Ultra Nyt

Ultra Nyt
07:10

Klassen - Hvem hacker skolen? Del 2 (294)

Klassen - Hvem hacker skolen? Del 2 (294)
07:20

Grizzy og lemmingerne (57)

Grizzy og lemmingerne (57)
07:25

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
07:40

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
07:50

Zorro (23)

Zorro (23)
08:10

Junglebanden

Junglebanden
08:35

Livredderne II - Hun Drukner - Hjælp! (5)

Livredderne II - Hun Drukner - Hjælp! (5)
08:45

Livredderne II - Ballade på Bommen (6)

Livredderne II - Ballade på Bommen (6)
09:00

Store Nørd: Sne

Store Nørd: Sne
09:15

Bidt, brændt og stukket II - Klamme fluer (2)

Bidt, brændt og stukket II - Klamme fluer (2)
09:30

Thunderbirds II (19)

Thunderbirds II (19)
09:55

Thunderbirds II (20)

Thunderbirds II (20)
10:15

Danmarks vildeste maskine (6)

Danmarks vildeste maskine (6)
10:35

Verdens bedste quiz II (11)

Verdens bedste quiz II (11)
10:50

Hjalte vs Tjelle - Bondegården (3)

Hjalte vs Tjelle - Bondegården (3)
11:00

Ultras Sorte Kageshow I (3)

Ultras Sorte Kageshow I (3)
11:30

Ultra Jam - Antonelli Ochestra

Ultra Jam - Antonelli Ochestra
11:50

Modeidioten: Cosplay

Modeidioten: Cosplay
12:05

Monica Chef - Første dag (5)

Monica Chef - Første dag (5)
12:25

Monica Chef - Valg (6)

Monica Chef - Valg (6)
12:50

Alletiders kok (2) - Fastfood i vegetartiden

Alletiders kok (2) - Fastfood i vegetartiden
13:05

Limbo II (1)

Limbo II (1)
13:20

Limbo II (2)

Limbo II (2)
13:35

Klassen - Christians første kys (205)

Klassen - Christians første kys (205)
13:45

Klassen - Stikker! (206)

Klassen - Stikker! (206)
13:55

Riisings flotte talkshow I (6)

Riisings flotte talkshow I (6)
14:30

Isas Stepz (40)

Isas Stepz (40)
14:45

Isas Stepz (41)

Isas Stepz (41)
15:00

Ultras Dance Crew (3) - Audition udvælgelsen

Ultras Dance Crew (3) - Audition udvælgelsen
15:15

Scooby Doo (17)

Scooby Doo (17)
15:35

Wild Kratts

Wild Kratts
16:00

Junglebanden

Junglebanden
16:10

Junglebanden

Junglebanden
16:25

Grizzy og lemmingerne (68)

Grizzy og lemmingerne (68)
16:30

Svampebob Firkant VII (13)

Svampebob Firkant VII (13)
16:55

Adventure Time 6 - Prinsen, der ville have det hele

Adventure Time 6 - Prinsen, der ville have det hele
17:15

Gravity Falls (3)

Gravity Falls (3)
17:35

Klassen - Hvem hacker skolen? Del 2 (294)

Klassen - Hvem hacker skolen? Del 2 (294)
17:50

Klassen - Hvem hacker skolen? Del 3 (295)

Klassen - Hvem hacker skolen? Del 3 (295)
18:00

Ultra Nyt

Ultra Nyt
18:10

The Next Step 5 (3)

The Next Step 5 (3)
18:35

Designtalenterne - Outfit of the Day (3)

Designtalenterne - Outfit of the Day (3)
18:50

Quarx (3)

Quarx (3)
19:05

The Thundermans (11)

The Thundermans (11)
19:25

Wolfblood V (7)

Wolfblood V (7)
19:50

Hjerteløst (7:8)

Hjerteløst (7:8)
20:20

The Next Step (13)

The Next Step (13)
20:40

Monica Chef - Monica finder ud af sandheden (39)

Monica Chef - Monica finder ud af sandheden (39)
21:00

Lokummet brænder I (1)

Lokummet brænder I (1)
21:10

Lokummet brænder I (2)

Lokummet brænder I (2)
21:20

Snydt!

Snydt!
21:40

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:40

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:40

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
03:40

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
07:55

NBA: Milwaukee Bucks-Los Angeles Lakers

NBA: Milwaukee Bucks-Los Angeles Lakers
08:55

HockeyNight: 6. kvartfinale

HockeyNight: 6. kvartfinale
09:30

HockeyNight: 6. kvartfinale

HockeyNight: 6. kvartfinale
10:10

HockeyNight: 6. kvartfinale

HockeyNight: 6. kvartfinale
10:50

Skiskydning: VM - 4x7.5 km stafet (m)

Skiskydning: VM - 4x7.5 km stafet (m)
12:20

Skiskydning: VM - 12.5 km samlet start (k)

Skiskydning: VM - 12.5 km samlet start (k)
13:20

Skiskydning: VM - 15 km samlet start (m)

Skiskydning: VM - 15 km samlet start (m)
14:25

HockeyNight: 6. kvartfinale

HockeyNight: 6. kvartfinale
15:00

HockeyNight: 6. kvartfinale

HockeyNight: 6. kvartfinale
15:35

HockeyNight: 6. kvartfinale

HockeyNight: 6. kvartfinale
16:20

SuperMatchen: Final 4 - finale (m)

SuperMatchen: Final 4 - finale (m)
17:05

SuperMatchen: Final 4 - finale (m)

SuperMatchen: Final 4 - finale (m)
17:55

Sportsnyhederne

Sportsnyhederne
18:00

HåndboldMatchen: Studiet

HåndboldMatchen: Studiet
18:20

HåndboldMatchen: TTH Holstebro-Århus (m), direkte

HåndboldMatchen: TTH Holstebro-Århus (m), direkte
19:10

Sportsnyhederne

Sportsnyhederne
19:15

HåndboldMatchen: TTH Holstebro-Århus (m), direkte

HåndboldMatchen: TTH Holstebro-Århus (m), direkte
20:05

HåndboldMatchen: Studiet

HåndboldMatchen: Studiet
20:25

Tennis: WTA - Miami, direkte

Tennis: WTA - Miami, direkte
21:00

Tennis: WTA - Miami, direkte

Tennis: WTA - Miami, direkte
22:55

Skiskydning: VM - 15 km samlet start (m)

Skiskydning: VM - 15 km samlet start (m)
00:00

NBA: Philadelphia 76ers-Boston Celtics, direkte

NBA: Philadelphia 76ers-Boston Celtics, direkte
01:20

NBA: Philadelphia 76ers-Boston Celtics, direkte

NBA: Philadelphia 76ers-Boston Celtics, direkte
TV3 Sport keyboard_arrow_right
11:00

Formel 1

Formel 1
13:00

Superliga

Superliga
15:00

Sporting Rivalries (S1E1)

Sporting Rivalries (S1E1)
15:30

ATP World Tour Highlights

ATP World Tour Highlights
16:30

ATP World Tour Uncovered

ATP World Tour Uncovered
17:00

ATP 1000 Series

ATP 1000 Series
19:00

ATP 1000 Series

ATP 1000 Series
21:00

ATP 1000 Series

ATP 1000 Series
23:00

ATP 1000 Series

ATP 1000 Series
01:00

ATP 1000 Series

ATP 1000 Series
03:00

ATP 1000 Series

ATP 1000 Series
Canal 9 keyboard_arrow_right
04:45

Man Caves (2)

Man Caves (2)
05:05

Man Caves (8)

Man Caves (8)
05:30

Man Caves (9)

Man Caves (9)
06:15

Building Alaska (12)

Building Alaska (12)
06:55

Building Alaska (1)

Building Alaska (1)
07:40

Moonshiners (15)

Moonshiners (15)
08:30

Mega Shippers (5)

Mega Shippers (5)
09:20

Mega Shippers (6)

Mega Shippers (6)
10:10

Tanked (10)

Tanked (10)
11:10

Tanked (1)

Tanked (1)
12:20

TVINS Teleshopping

TVINS Teleshopping
13:25

Buying the Beach (9)

Buying the Beach (9)
13:55

Treehouse Masters (7)

Treehouse Masters (7)
14:55

Treehouse Masters (8)

Treehouse Masters (8)
15:55

How Do They Do It? (3)

How Do They Do It? (3)
16:25

How Do They Do It? (4)

How Do They Do It? (4)
16:55

How Do They Do It? (5)

How Do They Do It? (5)
17:30

How Do They Do It? (6)

How Do They Do It? (6)
18:00

eSuperliga

eSuperliga
19:30

eSuperliga

eSuperliga
20:45

eSuperliga

eSuperliga
21:45

eSuperliga

eSuperliga
23:00

M*A*S*H (5)

M*A*S*H (5)
23:30

M*A*S*H (6)

M*A*S*H (6)
00:05

M*A*S*H (7)

M*A*S*H (7)
00:40

M*A*S*H (8)

M*A*S*H (8)
01:15

American Diner Revival (10)

American Diner Revival (10)
01:45

American Diner Revival (11)

American Diner Revival (11)
02:10

How Do They Do It? (3)

How Do They Do It? (3)
02:50

How Do They Do It? (4)

How Do They Do It? (4)
03:20

How Do They Do It? (5)

How Do They Do It? (5)
03:50

How Do They Do It? (6)

How Do They Do It? (6)
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
05:00

Den lille prinsesse (9)

Den lille prinsesse (9)
05:10

Søpapegøjernes ø (12)

Søpapegøjernes ø (12)
05:20

Ellevilde Ella

Ellevilde Ella
05:25

Rosa fra Rouladegade II (11)

Rosa fra Rouladegade II (11)
05:55

Chuggington (13)

Chuggington (13)
06:05

Morten Skildpadde II (14)

Morten Skildpadde II (14)
06:30

Motor Mille og uniformerne - Politi (1)

Motor Mille og uniformerne - Politi (1)
06:45

Ellevilde Ella

Ellevilde Ella
06:55

Pingu (4)

Pingu (4)
07:05

Quizdyrene - Undulaterne Cookie og Snefnug

Quizdyrene - Undulaterne Cookie og Snefnug
07:15

Vidundervovsen Vaffel (17)

Vidundervovsen Vaffel (17)
07:25

Gurli Gris II (47)

Gurli Gris II (47)
07:30

Gurli Gris II (48)

Gurli Gris II (48)
07:40

Masha og Bjørnen (26)

Masha og Bjørnen (26)
07:45

F for får

F for får
07:55

Pyjamasheltene (27)

Pyjamasheltene (27)
08:10

Onkel Reje og børnenes brevkasse (11)

Onkel Reje og børnenes brevkasse (11)
08:20

Didrik Drage (34)

Didrik Drage (34)
08:35

Luk op Luk i - SIG PYT

Luk op Luk i - SIG PYT
08:50

Sprinter Galore III - Sundhedsplejersken (6)

Sprinter Galore III - Sundhedsplejersken (6)
09:10

Isabel og den skjulte skat (6:8)

Isabel og den skjulte skat (6:8)
09:30

Mit kæledyr - en hamster

Mit kæledyr - en hamster
09:40

Skæg med Ord

Skæg med Ord
10:10

Skæg med tal

Skæg med tal
10:30

Lille Nørd

Lille Nørd
10:55

Ramasjang Mysteriet IV (8)

Ramasjang Mysteriet IV (8)
11:25

Kaj og Andrea - i ørkenen

Kaj og Andrea - i ørkenen
12:00

Bamses billedbog

Bamses billedbog
12:30

Ramasjang Rally

Ramasjang Rally
12:55

Rosa fra Rouladegade II (6)

Rosa fra Rouladegade II (6)
13:25

Ramajetterne III (7)

Ramajetterne III (7)
13:45

Min mosters historier (4)

Min mosters historier (4)
13:55

Sikker & Søn VI (6)

Sikker & Søn VI (6)
14:05

Motor Mille og Børnebanden (6)

Motor Mille og Børnebanden (6)
14:30

Sofus (1)

Sofus (1)
14:45

Quizdyrene II (3) - Karpen Diem

Quizdyrene II (3) - Karpen Diem
14:55

Ernest & Celestine (23)

Ernest & Celestine (23)
15:10

Gurli Gris VI (21)

Gurli Gris VI (21)
15:20

Morten Skildpadde II (18)

Morten Skildpadde II (18)
15:40

Kika og Bob (1)

Kika og Bob (1)
15:55

Junglebogen (1)

Junglebogen (1)
16:05

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven
16:20

Didrik Drage (35)

Didrik Drage (35)
16:35

Pyjamasheltene (29)

Pyjamasheltene (29)
16:45

Vidundervovsen Vaffel (18)

Vidundervovsen Vaffel (18)
17:00

Ramasjang Mysteriet IV (3)

Ramasjang Mysteriet IV (3)
17:30

Min oldefars historier - Sæbekassebilen

Min oldefars historier - Sæbekassebilen
17:40

Onkel Rejes sørøvershow II (12)

Onkel Rejes sørøvershow II (12)
17:55

F for får

F for får
18:00

Didrik Drage (32)

Didrik Drage (32)
18:15

Lille Roy (39)

Lille Roy (39)
18:30

Motor Mille på cirkustur (3)

Motor Mille på cirkustur (3)
18:45

Sofus II (3)

Sofus II (3)
19:00

Wild Kratts (16)

Wild Kratts (16)
19:20

Zorro (24)

Zorro (24)
19:45

Yakari III (11)

Yakari III (11)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
06:00

Cykling: Paris-Nice

Cykling: Paris-Nice
07:00

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
07:30

Alpint: World Cup

Alpint: World Cup
08:00

Superbike: VM

Superbike: VM
08:30

Kunstskøjteløb: VM (k)

Kunstskøjteløb: VM (k)
12:30

Fægtning: Grand Prix

Fægtning: Grand Prix
13:00

Formel E: Kina VM-afdeling

Formel E: Kina VM-afdeling
13:30

Motorsport: World Endurance Championships

Motorsport: World Endurance Championships
15:30

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
16:00

Alpint: World Cup

Alpint: World Cup
16:30

Skiskydning: VM (k)

Skiskydning: VM (k)
17:00

Skiskydning: VM

Skiskydning: VM
17:30

Motorsport: World Endurance Championships

Motorsport: World Endurance Championships
18:00

Formel E: Kina VM-afdeling

Formel E: Kina VM-afdeling
18:30

European Qualifiers Preview Programmes (1)

European Qualifiers Preview Programmes (1)
19:00

Curling: VM (k)

Curling: VM (k)
22:00

Cykling: Tour of Taiwan

Cykling: Tour of Taiwan
22:15

Skiskydning: VM (k)

Skiskydning: VM (k)
22:30

Skiskydning: VM

Skiskydning: VM
23:15

European Qualifiers Preview Programmes (1)

European Qualifiers Preview Programmes (1)
23:45

Cykling: Paris-Nice

Cykling: Paris-Nice
00:40

Cykling: Paris-Nice

Cykling: Paris-Nice
02:35

Cykling: Paris-Nice

Cykling: Paris-Nice
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
05:00

SKISKYDNING: VM fra Østersund, Sverige

SKISKYDNING: VM fra Østersund, Sverige
05:30

SKISKYDNING: VM fra Østersund, Sverige

SKISKYDNING: VM fra Østersund, Sverige
06:00

FORMULA E: FIA Championship, Kina

FORMULA E: FIA Championship, Kina
06:30

SKIHOP: World Cup fra Vikersund, Norge

SKIHOP: World Cup fra Vikersund, Norge
07:30

CYKLING: Tirreno Adriatico, Italien

CYKLING: Tirreno Adriatico, Italien
08:30

MOTORWorld Endurance Championships fra Sebring, USA

MOTORWorld Endurance Championships fra Sebring, USA
09:00

CURLING: VM, Danmark

CURLING: VM, Danmark
12:00

MOTORWorld Endurance Championships fra Sebring, USA

MOTORWorld Endurance Championships fra Sebring, USA
12:30

RIDNING: FEI Dressur World Cup fra 's Hertogenbosch, Holland

RIDNING: FEI Dressur World Cup fra 's Hertogenbosch, Holland
13:30

HOCKEY

HOCKEY
13:35

SKIHOP: World Cup fra Vikersund, Norge

SKIHOP: World Cup fra Vikersund, Norge
15:00

CYKLING, Belgien

CYKLING, Belgien
17:00

SKIHOP: World Cup fra Vikersund, Norge

SKIHOP: World Cup fra Vikersund, Norge
18:30

VINTERChasing History

VINTERChasing History
19:30

SKISKYDNING: VM fra Østersund, Sverige

SKISKYDNING: VM fra Østersund, Sverige
19:55

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
20:00

OLYMPISKE LEGE

OLYMPISKE LEGE
21:00

OLYMPISKE LEGE

OLYMPISKE LEGE
21:30

SNOOKER: Gibraltar Open fra Gibraltar, Gibraltar

SNOOKER: Gibraltar Open fra Gibraltar, Gibraltar
23:00

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
23:05

CYKLING, Belgien

CYKLING, Belgien
00:00

HOCKEY

HOCKEY
00:05

CURLING: VM, Danmark

CURLING: VM, Danmark
01:30

ALPINT: World Cup fra Sölden, Andorra

ALPINT: World Cup fra Sölden, Andorra
02:00

ALPINT: World Cup fra Sölden, Andorra

ALPINT: World Cup fra Sölden, Andorra
02:30

SKISKYDNING: VM fra Østersund, Sverige

SKISKYDNING: VM fra Østersund, Sverige
03:00

SKIHOP: World Cup fra Vikersund, Norge

SKIHOP: World Cup fra Vikersund, Norge
TLC keyboard_arrow_right
06:00

Say Yes to the Dress (S11E14)

Say Yes to the Dress (S11E14)
06:25

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E18)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S2E18)
06:55

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E1)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E1)
07:20

Say Yes to the Dress (S9E14)

Say Yes to the Dress (S9E14)
07:50

Say Yes to the Dress (S9E15)

Say Yes to the Dress (S9E15)
08:15

90 Days To Wed: Happily Ever After? (S2E2)

90 Days To Wed: Happily Ever After? (S2E2)
09:05

A Baby Story (S12E25)

A Baby Story (S12E25)
09:35

A Baby Story (S12E26)

A Baby Story (S12E26)
10:00

Sister Wives (S3E12)

Sister Wives (S3E12)
11:00

Say Yes to the Dress (S12E9)

Say Yes to the Dress (S12E9)
11:30

Say Yes to the Dress (S12E2)

Say Yes to the Dress (S12E2)
12:00

MasterChef Australia (S10E48)

MasterChef Australia (S10E48)
13:00

90 Days To Wed: Happily Ever After? (S2E2)

90 Days To Wed: Happily Ever After? (S2E2)
14:00

Cake Boss: Next Great Baker (S2E6)

Cake Boss: Next Great Baker (S2E6)
15:00

Buying Alaska (S3E23)

Buying Alaska (S3E23)
15:30

Buying Alaska (S3E24)

Buying Alaska (S3E24)
16:00

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E2)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E2)
16:30

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E3)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E3)
17:00

Sister Wives (S3E13)

Sister Wives (S3E13)
18:00

Say Yes to the Dress (S12E11)

Say Yes to the Dress (S12E11)
18:30

Say Yes to the Dress (S12E5)

Say Yes to the Dress (S12E5)
19:00

Cake Boss (S6E2)

Cake Boss (S6E2)
19:30

Cake Boss (S6E3)

Cake Boss (S6E3)
20:00

MasterChef Australia (S10E49)

MasterChef Australia (S10E49)
22:00

90 Day Fiancé: Before The 90 Days (S2E9)

90 Day Fiancé: Before The 90 Days (S2E9)
00:00

90 Day Fiancé: Before The 90 Days (S2E12)

90 Day Fiancé: Before The 90 Days (S2E12)
01:00

My 600lb Life (S2E5)

My 600lb Life (S2E5)
02:00

Beauty Queen Murders (S2E3)

Beauty Queen Murders (S2E3)
03:00

90 Day Fiancé: Before The 90 Days (S2E9)

90 Day Fiancé: Before The 90 Days (S2E9)
Animal Planet keyboard_arrow_right
04:49

Pit Bulls & Parolees (S3E8)

Pit Bulls & Parolees (S3E8)
06:00

Escape to Chimp Eden (S2E3)

Escape to Chimp Eden (S2E3)
06:25

Monsters Inside Me (S8E5)

Monsters Inside Me (S8E5)
07:15

Monsters Inside Me (S8E6)

Monsters Inside Me (S8E6)
08:10

Monsters Inside Me (S8E7)

Monsters Inside Me (S8E7)
09:05

Monsters Inside Me (S8E8)

Monsters Inside Me (S8E8)
10:00

Monsters Inside Me (S8E9)

Monsters Inside Me (S8E9)
10:55

Monsters Inside Me (S8E10)

Monsters Inside Me (S8E10)
11:50

Sharks Of Palau

Sharks Of Palau
12:45

Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet (S1E7)

Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet (S1E7)
13:40

Guardians of Rescue (S1E4)

Guardians of Rescue (S1E4)
14:35

Monsters Inside Me (S8E7)

Monsters Inside Me (S8E7)
15:30

Whale Wars (S2E1)

Whale Wars (S2E1)
16:25

Animal Cops Houston (S9E9)

Animal Cops Houston (S9E9)
17:20

How Not to Become Shark Bait

How Not to Become Shark Bait
18:15

Tanked (S8E16)

Tanked (S8E16)
19:10

Insane Pools: Off the Deep End (S3E1)

Insane Pools: Off the Deep End (S3E1)
20:05

Mekong: Soul of a River (S1E2)

Mekong: Soul of a River (S1E2)
21:00

Monsters Inside Me (S8E8)

Monsters Inside Me (S8E8)
21:55

Pit Bulls & Parolees (S3E9)

Pit Bulls & Parolees (S3E9)
22:50

Tanked (S8E16)

Tanked (S8E16)
23:45

Insane Pools: Off the Deep End (S3E1)

Insane Pools: Off the Deep End (S3E1)
00:40

Monsters Inside Me (S8E8)

Monsters Inside Me (S8E8)
01:35

How Not to Become Shark Bait

How Not to Become Shark Bait
02:25

Tanked (S8E16)

Tanked (S8E16)
03:15

Insane Pools: Off the Deep End (S3E1)

Insane Pools: Off the Deep End (S3E1)
National Geographic keyboard_arrow_right
06:00

Den utrolige Dr. Pol (S7E9)

Den utrolige Dr. Pol (S7E9)
07:00

Den utrolige Dr. Pol (S7E10)

Den utrolige Dr. Pol (S7E10)
08:00

Wicked Tuna (S6E5)

Wicked Tuna (S6E5)
09:00

Vintervejens Helte: Norge (S1E6)

Vintervejens Helte: Norge (S1E6)
10:00

Undersøgelse af flystyrt (S8E8)

Undersøgelse af flystyrt (S8E8)
11:00

Undersøgelse af flystyrt (S9E1)

Undersøgelse af flystyrt (S9E1)
12:00

Dubais lufthavn (S3E9)

Dubais lufthavn (S3E9)
13:00

Airport Security: Peru (S3E2)

Airport Security: Peru (S3E2)
14:00

Den utrolige Dr. Pol (S6E16)

Den utrolige Dr. Pol (S6E16)
15:00

Det bedste fra Den lovløse ø (S1E3)

Det bedste fra Den lovløse ø (S1E3)
16:00

Yukon Gold (S3E3)

Yukon Gold (S3E3)
17:00

Vintervejens Helte: Norge (S1E7)

Vintervejens Helte: Norge (S1E7)
18:00

Airport Security: Peru (S3E14)

Airport Security: Peru (S3E14)
19:00

Undersøgelse af flystyrt (S10E8)

Undersøgelse af flystyrt (S10E8)
20:00

Egypt With The World's Greatest Explorer (S1E3)

Egypt With The World's Greatest Explorer (S1E3)
21:00

Den utrolige Dr. Pol (S8E12)

Den utrolige Dr. Pol (S8E12)
22:00

Dyrlæge i Yukon (S4E4)

Dyrlæge i Yukon (S4E4)
23:00

Undersøgelse af flystyrt (S13E8)

Undersøgelse af flystyrt (S13E8)
00:00

Vintervejens Helte: Norge (S1E2)

Vintervejens Helte: Norge (S1E2)
01:00

Hard Time: Locked Up (S1E2)

Hard Time: Locked Up (S1E2)
02:00

Den utrolige Dr. Pol (S8E12)

Den utrolige Dr. Pol (S8E12)
03:00

Dyrlæge i Yukon (S4E4)

Dyrlæge i Yukon (S4E4)
Discovery Science keyboard_arrow_right
04:48

Food Factory USA (S2E2)

Food Factory USA (S2E2)
06:00

How Do They Do It? (S6E16)

How Do They Do It? (S6E16)
06:26

Tesla's Death Ray: A Murder Declassified (S1E3)

Tesla's Death Ray: A Murder Declassified (S1E3)
07:14

Extreme Engineering (S7E4)

Extreme Engineering (S7E4)
08:02

The Big Brain Theory (S1E2)

The Big Brain Theory (S1E2)
08:50

How Do They Do It? (S7E8)

How Do They Do It? (S7E8)
09:14

Food Factory USA (S2E2)

Food Factory USA (S2E2)
09:38

Tesla's Death Ray: A Murder Declassified (S1E3)

Tesla's Death Ray: A Murder Declassified (S1E3)
10:26

What Could Possibly Go Wrong? (S1E4)

What Could Possibly Go Wrong? (S1E4)
11:14

Extreme Engineering (S7E4)

Extreme Engineering (S7E4)
12:02

The Big Brain Theory (S1E2)

The Big Brain Theory (S1E2)
12:50

How the Universe Works (S3E5)

How the Universe Works (S3E5)
13:38

How Do They Do It? (S7E8)

How Do They Do It? (S7E8)
14:02

Food Factory USA (S2E2)

Food Factory USA (S2E2)
14:26

Tesla's Death Ray: A Murder Declassified (S1E3)

Tesla's Death Ray: A Murder Declassified (S1E3)
15:14

What Could Possibly Go Wrong? (S1E4)

What Could Possibly Go Wrong? (S1E4)
16:02

The Big Brain Theory (S1E2)

The Big Brain Theory (S1E2)
16:50

How the Universe Works (S3E6)

How the Universe Works (S3E6)
17:40

Extreme Engineering (S7E5)

Extreme Engineering (S7E5)
18:30

Blowing Up History (S3E11)

Blowing Up History (S3E11)
19:20

How Do They Do It? (S7E9)

How Do They Do It? (S7E9)
19:45

Food Factory USA (S2E3)

Food Factory USA (S2E3)
20:10

The Big Brain Theory (S1E3)

The Big Brain Theory (S1E3)
21:00

Blowing Up History (S3E11)

Blowing Up History (S3E11)
21:50

What Could Possibly Go Wrong? (S1E5)

What Could Possibly Go Wrong? (S1E5)
22:40

How Do They Do It? (S7E9)

How Do They Do It? (S7E9)
23:05

Food Factory USA (S2E3)

Food Factory USA (S2E3)
23:30

Extreme Engineering (S7E5)

Extreme Engineering (S7E5)
00:20

How the Universe Works (S3E6)

How the Universe Works (S3E6)
01:10

The Big Brain Theory (S1E3)

The Big Brain Theory (S1E3)
02:00

Blowing Up History (S3E11)

Blowing Up History (S3E11)
02:48

What Could Possibly Go Wrong? (S1E5)

What Could Possibly Go Wrong? (S1E5)
03:36

Extreme Engineering (S7E5)

Extreme Engineering (S7E5)
Xee keyboard_arrow_right
05:05

Et umage par (S2E19)

Et umage par (S2E19)
05:35

Et umage par (S2E20)

Et umage par (S2E20)
06:00

My Name is Earl (S2E18)

My Name is Earl (S2E18)
06:30

My Name is Earl (S2E19)

My Name is Earl (S2E19)
07:00

Raising Hope (S2E20)

Raising Hope (S2E20)
07:30

Raising Hope (S2E21)

Raising Hope (S2E21)
08:00

Et umage par (S2E20)

Et umage par (S2E20)
08:30

Damerne om det runde bord (S1E6)

Damerne om det runde bord (S1E6)
08:45

#OOTD (Outfit of the day) (S1E8)

#OOTD (Outfit of the day) (S1E8)
08:55

Suits (S7E7)

Suits (S7E7)
09:40

MacGyver (S2E12)

MacGyver (S2E12)
10:35

Kongen af Queens (S2E17)

Kongen af Queens (S2E17)
11:05

Kongen af Queens (S2E18)

Kongen af Queens (S2E18)
11:35

How I Met Your Mother (S2E21)

How I Met Your Mother (S2E21)
12:05

Raising Hope (S2E22)

Raising Hope (S2E22)
12:35

Raising Hope (S3E1)

Raising Hope (S3E1)
13:05

Et umage par (S2E21)

Et umage par (S2E21)
13:35

Et umage par (S2E22)

Et umage par (S2E22)
14:05

My Name is Earl (S2E20)

My Name is Earl (S2E20)
14:35

My Name is Earl (S2E21)

My Name is Earl (S2E21)
15:05

The Orville (S1E9)

The Orville (S1E9)
16:05

MacGyver (S2E13)

MacGyver (S2E13)
17:00

Kongen af Queens (S2E19)

Kongen af Queens (S2E19)
17:30

Kongen af Queens (S2E20)

Kongen af Queens (S2E20)
18:00

How I Met Your Mother (S2E22)

How I Met Your Mother (S2E22)
18:30

How I Met Your Mother (S3E1)

How I Met Your Mother (S3E1)
19:00

Family Guy (S13E20)

Family Guy (S13E20)
19:30

Family Guy (S13E21)

Family Guy (S13E21)
20:00

MacGyver (S2E14)

MacGyver (S2E14)
21:00

Proven Innocent (S1E5)

Proven Innocent (S1E5)
21:50

Suits (S8E3)

Suits (S8E3)
22:35

The Resident (S1E8)

The Resident (S1E8)
23:25

9-1-1 (S1E9)

9-1-1 (S1E9)
00:25

The Passage (S1E9)

The Passage (S1E9)
01:20

The Passage (S1E10)

The Passage (S1E10)
02:20

Family Guy (S13E19)

Family Guy (S13E19)
02:50

Family Guy (S13E20)

Family Guy (S13E20)
03:20

How I Met Your Mother (S2E20)

How I Met Your Mother (S2E20)
03:50

How I Met Your Mother (S2E21)

How I Met Your Mother (S2E21)