Silas Holst hængt offentligt ud for sin vægt

Silas Holst hængt offentligt ud for sin vægt

Silas Holst hængt offentligt ud for sin vægt
Frederik Fetterlein fortæller om sine botox-behandlinger

Frederik Fetterlein fortæller om sine botox-behandlinger

Frederik Fetterlein fortæller om sine botox-behandlinger
Dennis Knudsen i stor sorg

Dennis Knudsen i stor sorg

Dennis Knudsen i stor sorg
Britney Spears på ny kombi af medicin mod psykiske problemer

Britney Spears på ny kombi af medicin mod psykiske problemer

Britney Spears på ny kombi af medicin mod psykiske problemer
Meghan Markle dropper Dronningens fødselsdag

Meghan Markle dropper Dronningens fødselsdag

Meghan Markle dropper Dronningens fødselsdag
DR1 keyboard_arrow_right
06:35

Puk og Herman stævner ud (1:6)

Puk og Herman stævner ud (1:6)
07:35

De britiske antikskatte II (21:24)

De britiske antikskatte II (21:24)
08:35

De britiske antikskatte (22:24)

De britiske antikskatte (22:24)
09:35

Inspector Morse: Den græske forbindelse

Engelsk krimi fra 1991
Inspector Morse: Den græske forbindelse
11:20

Maddysten (6:8)

Maddysten (6:8)
12:20

Forsvundne arvinger: Den ukendte bror (2:5)

Forsvundne arvinger: Den ukendte bror (2:5)
13:00

You've Got Mail

Amerikansk romantisk komedie fra 1998
play_arrow
You've Got Mail
14:55

Far til fires vilde ferie

Dansk spillefilm fra 2015
Far til fires vilde ferie
16:15

Sikke et cirkus

Sikke et cirkus
17:30

Versus

Versus
18:30

TV AVISEN med Sporten

TV AVISEN med Sporten
19:05

Babypandaer

Babypandaer
20:00

Min søsters børn i Afrika

Dansk familiefilm fra 2013
Min søsters børn i Afrika
21:20

Kriminalkommissær Barnaby XX (4)

Kriminalkommissær Barnaby XX (4)
22:50

Strømer

Dansk krimidrama fra 1976 med Jens Okking
Strømer
00:35

Troy

Amerikansk actionthriller fra 2004
Troy
03:10

Kommissær Janine Lewis (16:19)

Kommissær Janine Lewis (16:19)
TV2 keyboard_arrow_right
06:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
07:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
08:00

Go' morgen Danmark

Go' morgen Danmark
12:00

Nyhederne

Nyhederne
12:30

Keramikkamp

Keramikkamp
13:20

Stormester

Stormester
14:25

Klipfiskerne

Klipfiskerne
15:25

Vildt, vovet og vanvittigt

Vildt, vovet og vanvittigt
15:50

The A-Team

Amr. actionkomedie fra 2010
The A-Team
17:55

Dit forårsvejr

Dit forårsvejr
18:00

Nyhederne og Sporten

Nyhederne og Sporten
18:15

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:25

Auktionshuset

Auktionshuset
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
19:45

Sporten

Sporten
20:00

Klipfiskerne

Klipfiskerne
21:00

En engelsk skandale (1:3) (1)

En engelsk skandale (1:3) (1)
22:00

En engelsk skandale (2:3) (2)

En engelsk skandale (2:3) (2)
23:05

En engelsk skandale (3:3) (3)

En engelsk skandale (3:3) (3)
00:10

Fornuft og følelse

Amr./engelsk romantisk drama fra 1995
play_arrow
Fornuft og følelse
02:25

The Trials of Cate McCall

Amr. thrillerdrama fra 2013
play_arrow
The Trials of Cate McCall
04:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
04:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
TV3 keyboard_arrow_right
06:00

Sweet Home Oklahoma (S1E12)

Sweet Home Oklahoma (S1E12)
06:25

Love Island UK (S2E30)

Love Island UK (S2E30)
07:35

Dragonheart 3: The Sorcerer's Curse

Amerikansk familiefilm fra 2015
play_arrow
Dragonheart 3: The Sorcerer's Curse
09:25

Manolos magiske rejse

Amerikansk animation fra 2014
play_arrow
Manolos magiske rejse
11:25

Nat på museet

Amerikansk action fra 2006
play_arrow
Nat på museet
13:40

Ice Age: Den vildeste rejse

Amerikansk animation fra 2016
Ice Age: Den vildeste rejse
15:30

Mission: Impossible III

Amerikansk/Tysk action/thriller fra 2006
Mission: Impossible III
18:00

Journey to the Mysterious Island

Amerikansk actionkomedie fra 2012
Journey to the Mysterious Island
20:00

Mission: Impossible - Rogue Nation

Amerikansk action fra 2015
play_arrow
Mission: Impossible - Rogue Nation
22:50

Risen

Amerikansk historisk drama, 2016
play_arrow
Risen
01:00

Underworld: Evolution

Amerikansk action fra 2006
play_arrow
Underworld: Evolution
Kanal 5 keyboard_arrow_right
06:05

Property Brothers (14)

Property Brothers (14)
06:50

Property Brothers (15)

Property Brothers (15)
07:40

5. Gear (4)

5. Gear (4)
08:30

5. Gear (5)

5. Gear (5)
09:15

The Big Bang Theory (7)

The Big Bang Theory (7)
09:40

The Big Bang Theory (8)

The Big Bang Theory (8)
10:00

The Big Bang Theory (9)

The Big Bang Theory (9)
10:30

The Big Bang Theory (10)

The Big Bang Theory (10)
11:00

The Big Bang Theory (11)

The Big Bang Theory (11)
11:30

The Big Bang Theory (12)

The Big Bang Theory (12)
12:00

The Big Bang Theory (13)

The Big Bang Theory (13)
12:30

The Big Bang Theory (14)

The Big Bang Theory (14)
12:55

The Big Bang Theory (15)

The Big Bang Theory (15)
13:25

The Big Bang Theory (16)

The Big Bang Theory (16)
13:50

Inderst inde

Amr. animationsfilm fra 2015
play_arrow
Inderst inde
15:50

Pan

Amr. eventyrfilm fra 2015
play_arrow
Pan
18:10

Kung Fu Panda 3

Amr. animationsfilm fra 2016
play_arrow
Kung Fu Panda 3
20:00

Voice Junior (1)

Voice Junior (1)
21:30

Fantastiske skabninger og hvor de findes

Amr. eventyrfilm fra 2016
Fantastiske skabninger og hvor de findes
00:10

Over Atlanten (4)

Over Atlanten (4)
01:10

The Alamo

Amr. actiondrama fra 2004
play_arrow
The Alamo
03:50

Special Victims Unit (22)

Special Victims Unit (22)
DR2 keyboard_arrow_right
09:00

Märtha Louise - Den spirituelle prinsesse

Märtha Louise - Den spirituelle prinsesse
09:30

Hvor farligt er kød?

Hvor farligt er kød?
10:15

Det store sukker-eksperiment

Det store sukker-eksperiment
11:50

Smag på Japan med Anthony Bourdain

Smag på Japan med Anthony Bourdain
12:30

Smag på Rom med Anthony Bourdain

Smag på Rom med Anthony Bourdain
13:10

Great Barrier Reef (1:3)

Great Barrier Reef (1:3)
14:00

Great Barrier Reef (2:3)

Great Barrier Reef (2:3)
14:50

Great Barrier Reef (3:3)

Great Barrier Reef (3:3)
15:40

De hemmelige milliardaftaler (1)

De hemmelige milliardaftaler (1)
16:25

De hemmelige milliardaftaler (2)

De hemmelige milliardaftaler (2)
17:10

De hemmelige milliardaftaler (3)

De hemmelige milliardaftaler (3)
17:55

Bodyguard

Amerikansk romantisk thriller fra 1992
play_arrow
Bodyguard
20:00

Temalørdag: Er du helt Yogi?

Temalørdag: Er du helt Yogi?
21:00

Temalørdag: Når spiritualitet bliver videnskab

Temalørdag: Når spiritualitet bliver videnskab
21:45

Temalørdag: Sådan narrer du døden

Temalørdag: Sådan narrer du døden
22:30

Deadline

Deadline
23:00

A Time to Kill

Amerikansk thriller fra 1996
play_arrow
A Time to Kill
01:25

Misbrugt af tv-stjernen

Misbrugt af tv-stjernen
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
05:55

Dawson's Creek (74)

Dawson's Creek (74)
06:45

Dawson's Creek (75)

Dawson's Creek (75)
07:35

Dawson's Creek (76)

Dawson's Creek (76)
08:20

Beverly Hills 90210 (91)

Beverly Hills 90210 (91)
09:10

Beverly Hills 90210 (92)

Beverly Hills 90210 (92)
10:05

Danish Dynamite

Danish Dynamite
10:35

Danish Dynamite

Danish Dynamite
11:10

En fabulous familie

En fabulous familie
11:45

Kørelærerne

Kørelærerne
12:20

Kørelærerne

Kørelærerne
12:55

Family Guy

Family Guy
13:25

American Dad (59)

American Dad (59)
13:55

American Dad (60)

American Dad (60)
14:20

American Dad (61)

American Dad (61)
14:40

American Dad (62)

American Dad (62)
15:10

SJIT Happens

SJIT Happens
15:40

SJIT Happens

SJIT Happens
16:15

SJIT Happens

SJIT Happens
16:50

SJIT Happens

SJIT Happens
17:25

Ricky Gervais Live - Science

Ricky Gervais Live - Science
18:50

Mick Øgendahl - FEST

Mick Øgendahl - FEST
19:50

Mick Øgendahl - FEST

Mick Øgendahl - FEST
20:55

Hobbitten: Femhæreslaget

Amr. /New Zealandsk eventyrfilm fra 2014
play_arrow
Hobbitten: Femhæreslaget
23:10

Delivery Man

Amr. komedie-drama fra 2013
play_arrow
Delivery Man
00:55

Kørelærerne

Kørelærerne
01:35

Danish Dynamite

Danish Dynamite
02:05

Danish Dynamite

Danish Dynamite
02:35

Danish Dynamite

Danish Dynamite
03:10

ZULU Pausefisk

ZULU Pausefisk
03:45

Mit liv som plastichund

Mit liv som plastichund
04:40

The Following (2)

The Following (2)
04:45

The Following (12)

The Following (12)
TV3+ keyboard_arrow_right
06:00

Knas i Kærligheden (S6E8)

Knas i Kærligheden (S6E8)
06:25

Knas i Kærligheden (S6E9)

Knas i Kærligheden (S6E9)
06:45

Knas i Kærligheden (S6E10)

Knas i Kærligheden (S6E10)
07:10

Knas i Kærligheden (S6E11)

Knas i Kærligheden (S6E11)
07:35

Knas i Kærligheden (S6E12)

Knas i Kærligheden (S6E12)
07:55

Anger Management (S3E6)

Anger Management (S3E6)
08:25

Anger Management (S3E7)

Anger Management (S3E7)
08:50

Anger Management (S3E8)

Anger Management (S3E8)
09:15

Anger Management (S3E9)

Anger Management (S3E9)
09:45

Hawaii Five-0 (S2E17)

Hawaii Five-0 (S2E17)
10:35

Hawaii Five-0 (S2E18)

Hawaii Five-0 (S2E18)
11:30

Hawaii Five-0 (S2E19)

Hawaii Five-0 (S2E19)
12:30

Premier League med NC og Mølby

Premier League med NC og Mølby
13:25

Manchester City-Tottenham

Manchester City-Tottenham
15:30

Premier League med NC & Mølby

Premier League med NC & Mølby
16:00

Cops (S29E20)

Cops (S29E20)
16:30

Kingpin

Amerikansk komedie fra 1996
play_arrow
Kingpin
18:55

Click

Amerikansk komedie fra 2006
play_arrow
Click
21:00

Fight Club

Amerikansk action fra 1999
play_arrow
Fight Club
00:00

Sleepers

Amerikansk Oscarnomineret thriller fra 1996
play_arrow
Sleepers
03:05

Cops (S29E20)

Cops (S29E20)
6'eren keyboard_arrow_right
06:40

Diners, Drive-ins and Dives (4)

Diners, Drive-ins and Dives (4)
07:05

Diners, Drive-ins and Dives (5)

Diners, Drive-ins and Dives (5)
07:30

Diners, Drive-ins and Dives (6)

Diners, Drive-ins and Dives (6)
07:55

Homeshopping

Homeshopping
08:55

Gold Rush (4)

Gold Rush (4)
09:45

Deadliest Catch (11)

Deadliest Catch (11)
10:45

Marooned with Ed Stafford (3)

Marooned with Ed Stafford (3)
11:45

Auction Hunters (6)

Auction Hunters (6)
12:15

Auction Hunters (7)

Auction Hunters (7)
12:45

Auction Hunters (8)

Auction Hunters (8)
13:15

Auction Hunters (12)

Auction Hunters (12)
13:45

Auction Hunters (13)

Auction Hunters (13)
14:15

Auction Hunters (14)

Auction Hunters (14)
14:45

Auction Hunters (15)

Auction Hunters (15)
15:15

Auction Hunters (20)

Auction Hunters (20)
15:45

Auction Hunters (21)

Auction Hunters (21)
16:15

Auction Hunters (22)

Auction Hunters (22)
16:45

Auction Hunters (23)

Auction Hunters (23)
17:15

Auction Hunters (24)

Auction Hunters (24)
17:45

Auction Hunters (25)

Auction Hunters (25)
18:25

Premier League

Premier League
20:30

Auction Hunters (26)

Auction Hunters (26)
21:00

Sicario

Amr. actiondrama fra 2015
play_arrow
Sicario
23:35

Lockout

Amr. actionfilm fra 2012
play_arrow
Lockout
01:35

Timecop

Amr. actionfilm fra 1994
play_arrow
Timecop
03:35

Criminal Minds (1)

Criminal Minds (1)
DR3 keyboard_arrow_right
06:25

Morgengymnastikken: Guns, graviditetstræning og flad mave

Morgengymnastikken: Guns, graviditetstræning og flad mave
11:50

Verdens vildeste TV: Bag kameraet

Verdens vildeste TV: Bag kameraet
12:10

Gaycation: Brasilien

Gaycation: Brasilien
12:55

Gaycation: Jamaica

Gaycation: Jamaica
13:40

Gaycation: USA

Gaycation: USA
14:45

Gaycation: Ukraine

Gaycation: Ukraine
15:25

Gaycation: Indien

Gaycation: Indien
16:10

Ekstreme tatoveringer (2:6) - Sydkorea

Ekstreme tatoveringer (2:6) - Sydkorea
16:35

Rejsen til Mars (6:6)

Rejsen til Mars (6:6)
17:20

Line fikser kroppen (4:6): Underlivet

Line fikser kroppen (4:6): Underlivet
17:50

Date min værste side (3:8)

Date min værste side (3:8)
18:20

Skaterpigerne (3:4)

Skaterpigerne (3:4)
18:50

Flynn McGarry - et kulinarisk vidunderbarn

Flynn McGarry - et kulinarisk vidunderbarn
20:10

Dyrenes utrolige evolution II (3:6)

Dyrenes utrolige evolution II (3:6)
21:00

Jurassic Park III

Amerikansk adventure-thriller fra 2001
play_arrow
Jurassic Park III
22:25

Paranoia

Amerikansk thriller fra 2013
play_arrow
Paranoia
00:05

Seraphim Falls

Amerikansk western fra 2006
play_arrow
Seraphim Falls
01:50

Gennemsnitlig Krop - Håret

Gennemsnitlig Krop - Håret
02:20

Hjernevasket: Trofæjæger

Hjernevasket: Trofæjæger
03:05

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
06:30

Brief Encounters (2)

Brief Encounters (2)
07:25

Brief Encounters (3)

Brief Encounters (3)
08:20

Blue Bloods (42)

Blue Bloods (42)
09:05

Blue Bloods (43)

Blue Bloods (43)
09:55

Blue Bloods (44)

Blue Bloods (44)
10:45

Blue Bloods (45)

Blue Bloods (45)
11:30

Blue Bloods (46)

Blue Bloods (46)
12:20

Kommissær Rex (71)

Kommissær Rex (71)
13:15

Kommissær Rex (72)

Kommissær Rex (72)
14:10

Kommissær Rex (73)

Kommissær Rex (73)
15:05

Kommissær Rex (74)

Kommissær Rex (74)
16:00

Kommissær Rex (75)

Kommissær Rex (75)
16:55

Den sidste detektiv (8)

Den sidste detektiv (8)
18:10

Charlie's Angels (7)

Charlie's Angels (7)
19:05

Vagabonderne på Bakkegården

Dansk folkekomedie fra 1958
Vagabonderne på Bakkegården
20:55

America's Got Talent

America's Got Talent
22:25

America's Got Talent

America's Got Talent
23:15

Brdr. Olsens 50 års jubilæumskoncert

Brdr. Olsens 50 års jubilæumskoncert
00:15

Rockshow

Rockshow
02:45

Godnat

Godnat
02:40

Godnat

Godnat
TV3 Puls keyboard_arrow_right
06:00

Masterchef USA (S7E3)

Masterchef USA (S7E3)
06:45

Masterchef USA (S7E4)

Masterchef USA (S7E4)
07:30

Ellens Møbeldesignere (S2E2)

Ellens Møbeldesignere (S2E2)
08:15

Ellens Møbeldesignere (S2E3)

Ellens Møbeldesignere (S2E3)
09:15

Lawrence of Arabia

Britisk eventyr fra 1962
Lawrence of Arabia
13:55

Jamie Oliver: Hurtig & nem mad (S1E7)

Jamie Oliver: Hurtig & nem mad (S1E7)
14:25

Jamie Oliver: Hurtig & nem mad (S1E8)

Jamie Oliver: Hurtig & nem mad (S1E8)
14:55

Huse for millioner LA (S9E1)

Huse for millioner LA (S9E1)
16:00

Huse for millioner LA (S9E2)

Huse for millioner LA (S9E2)
17:00

Grand Designs (S15E2)

Grand Designs (S15E2)
18:00

Liv og Død (S1E2)

Liv og Død (S1E2)
19:00

Depotjægerne (S10E1)

Depotjægerne (S10E1)
19:30

Depotjægerne (S10E2)

Depotjægerne (S10E2)
20:00

Depotjægerne (S10E3)

Depotjægerne (S10E3)
20:30

Depotjægerne (S10E4)

Depotjægerne (S10E4)
21:05

Spis bed elsk

Amerikansk drama fra 2010
play_arrow
Spis bed elsk
23:50

Erin Brockovich

Amerikansk Oscarbelønnet drama fra 2000
play_arrow
Erin Brockovich
02:30

Huse for millioner LA (S9E1)

Huse for millioner LA (S9E1)
03:25

Huse for millioner LA (S9E2)

Huse for millioner LA (S9E2)
Kanal 4 keyboard_arrow_right
06:30

Long Island Medium (17)

Long Island Medium (17)
07:00

De unge mødre (1)

De unge mødre (1)
07:25

De unge mødre (2)

De unge mødre (2)
07:50

Homeshopping (33)

Homeshopping (33)
08:50

Say Yes to the Dress (5)

Say Yes to the Dress (5)
09:15

Say Yes to the Dress (6)

Say Yes to the Dress (6)
09:40

Say Yes to the Dress (7)

Say Yes to the Dress (7)
10:15

Say Yes to the Dress (8)

Say Yes to the Dress (8)
10:45

Remee og Mathilde (5)

Remee og Mathilde (5)
11:45

The Hunger Games

Amr. eventyrdrama fra 2012
play_arrow
The Hunger Games
14:40

The Hunger Games: Mockingjay - Del 1

Amr. adventure-drama fra 2014
play_arrow
The Hunger Games: Mockingjay - Del 1
17:05

Blind tillid med Bubber (2)

Blind tillid med Bubber (2)
18:05

Say yes to the Dress - Konfirmation (2)

Say yes to the Dress - Konfirmation (2)
19:10

The Wedding Date

Amr. romantisk komedie fra 2005
play_arrow
The Wedding Date
21:00

P.S. I Love You

Amr. romantisk drama fra 2007
P.S. I Love You
23:35

Paula Zahn på sagen

Paula Zahn på sagen
00:35

Hvor ondskab bor (11)

Hvor ondskab bor (11)
01:35

Dødssynder

Dødssynder
02:35

Blodets bånd

Blodets bånd
03:30

Say Yes to the Dress (5)

Say Yes to the Dress (5)
03:55

Say Yes to the Dress (6)

Say Yes to the Dress (6)
04:25

Say Yes to the Dress (7)

Say Yes to the Dress (7)
DRK keyboard_arrow_right
06:01

Dagens sang: Yndigt dufter Danmark

Dagens sang: Yndigt dufter Danmark
08:00

P2 Radioavis

P2 Radioavis
08:05

Morgenandagten på DR K

Morgenandagten på DR K
08:28

Dagens Sang: Chelete

Dagens Sang: Chelete
08:30

Gudstjeneste Palmesøndag fra Vejlby kirke

Gudstjeneste Palmesøndag fra Vejlby kirke
09:40

Britiske slotte: Burghley House (1:6)

Britiske slotte: Burghley House (1:6)
10:25

Britiske slotte: Castle Howard (2:6)

Britiske slotte: Castle Howard (2:6)
11:15

Britiske slotte: Woburn Abbey (3:6)

Britiske slotte: Woburn Abbey (3:6)
12:05

Britiske slotte: Holkham Hall (4:6)

Britiske slotte: Holkham Hall (4:6)
12:50

Lørdagshjørnet - Birgitte Price

Lørdagshjørnet - Birgitte Price
13:40

Lørdagshjørnet - Dan Turèll

Lørdagshjørnet - Dan Turèll
14:45

Lørdag - lige nu: Dirch Passer og Kim Larsen

Lørdag - lige nu: Dirch Passer og Kim Larsen
15:50

Dejlig er Norden

Dejlig er Norden
17:20

Nøgle Hus Spejl

Prisvindende dansk spillefilm fra 2015
Nøgle Hus Spejl
18:50

Huset på Christianshavn (51)

Huset på Christianshavn (51)
19:20

Huset på Christianshavn (52)

Huset på Christianshavn (52)
19:50

Før Søndagen

Før Søndagen
19:57

Dagens Sang: Chelete

Dagens Sang: Chelete
20:00

Pale Rider

Amerikansk western fra 1985
play_arrow
Pale Rider
21:50

Will Penny

Amerikansk western fra 1967
play_arrow
Will Penny
23:40

Diligencen

Amerikansk westernklassiker fra 1939
play_arrow
Diligencen
01:15

Charade

Amerikansk kriminalkomedie fra 1963
Charade
03:05

Rundt om Selma

Rundt om Selma
TV2 FRI keyboard_arrow_right
06:05

Haven på Buckingham Palace

Haven på Buckingham Palace
06:55

Kamp til hækken

Kamp til hækken
07:45

Kamp til hækken

Kamp til hækken
08:30

Kamp til hækken

Kamp til hækken
09:20

Kamp til hækken

Kamp til hækken
10:05

Kamp til hækken

Kamp til hækken
10:50

Kamp til hækken

Kamp til hækken
11:35

En have i gave

En have i gave
12:20

En have i gave

En have i gave
13:05

En have i gave

En have i gave
13:50

En have i gave

En have i gave
14:35

Verdens største blomstermarked

Verdens største blomstermarked
15:40

Rosamunde Pilchers Vejen hjem (1:2) (1)

Rosamunde Pilchers Vejen hjem (1:2) (1)
17:10

Rosamunde Pilchers Vejen hjem (2:2) (2)

Rosamunde Pilchers Vejen hjem (2:2) (2)
18:50

Krejlerkongen

Krejlerkongen
19:20

Krejlerkongen

Krejlerkongen
19:50

Krejlerkongen

Krejlerkongen
20:20

Krejlerkongen

Krejlerkongen
20:55

Grin med dyrene - det' ren kattejammer

Grin med dyrene - det' ren kattejammer
21:40

Grin med os - gakkede ferieminder

Grin med os - gakkede ferieminder
22:20

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
22:50

Rosamunde Pilchers Nancherrow (1:2) (1)

Rosamunde Pilchers Nancherrow (1:2) (1)
00:25

Rosamunde Pilchers Nancherrow (2:2) (2)

Rosamunde Pilchers Nancherrow (2:2) (2)
02:00

Sæt pris på dit hjem (UK)

Sæt pris på dit hjem (UK)
02:40

Sæt pris på dit hjem (UK)

Sæt pris på dit hjem (UK)
03:20

Drømmehuse ved havet

Drømmehuse ved havet
04:10

Drømmehuse ved havet

Drømmehuse ved havet
05:40

Godnat

Godnat
05:20

Godnat

Godnat
TV3 Max keyboard_arrow_right
05:30

Bundesliga Special (S2018E7)

Bundesliga Special (S2018E7)
06:00

IndyCar Highlights (S2019E4)

IndyCar Highlights (S2019E4)
07:00

Rewind - The Women's Handball Show (S18E14)

Rewind - The Women's Handball Show (S18E14)
07:30

Track & Field Weekly (S2019E1)

Track & Field Weekly (S2019E1)
08:00

Trans World Sport (S2019E11)

Trans World Sport (S2019E11)
09:00

H20 Racing Highlights (S2019E1)

H20 Racing Highlights (S2019E1)
09:30

H20 Racing Highlights (S2019E2)

H20 Racing Highlights (S2019E2)
10:00

Kinas Grand Prix - Løbet

Kinas Grand Prix - Løbet
12:00

Bundesliga Weekly (S18E32)

Bundesliga Weekly (S18E32)
12:30

FIFA Football Show

FIFA Football Show
12:55

Hearts-Rangers

Hearts-Rangers
15:00

FIFA Football Show

FIFA Football Show
15:30

Premier League World

Premier League World
15:55

West Ham-Leicester

West Ham-Leicester
18:00

Bundesliga Weekly (S18E32)

Bundesliga Weekly (S18E32)
18:25

Borussia Mönchengladbach-Leipzig

Borussia Mönchengladbach-Leipzig
20:25

Schalke 04-Hoffenheim

Schalke 04-Hoffenheim
22:30

Ebbe Sand: Den Sande Mester

Ebbe Sand: Den Sande Mester
23:00

Bundesliga Weekly (S18E32)

Bundesliga Weekly (S18E32)
23:30

Bundesliga Special (S2018E7)

Bundesliga Special (S2018E7)
00:00

Premier League Saturday Review

Premier League Saturday Review
01:00

Bundesliga Saturday Highlights (S18E27)

Bundesliga Saturday Highlights (S18E27)
02:00

Manchester City-Tottenham

Manchester City-Tottenham
Discovery Channel keyboard_arrow_right
06:00

How It's Made (S21E6)

How It's Made (S21E6)
06:25

Wild Africa: Rivers Of Life (S1E3)

Wild Africa: Rivers Of Life (S1E3)
07:20

Salvage Hunters (S10E13)

Salvage Hunters (S10E13)
08:15

Salvage Hunters (S10E14)

Salvage Hunters (S10E14)
09:05

Overhaulin' (S1E3)

Overhaulin' (S1E3)
10:00

Overhaulin' (S1E4)

Overhaulin' (S1E4)
11:00

Alaskan Bush People (S3E26)

Alaskan Bush People (S3E26)
12:00

Alaskan Bush People (S3E27)

Alaskan Bush People (S3E27)
13:00

Alaskan Bush People (S3E28)

Alaskan Bush People (S3E28)
14:00

Alaskan Bush People (S3E29)

Alaskan Bush People (S3E29)
15:00

Alaskan Bush People (S3E30)

Alaskan Bush People (S3E30)
16:00

Fast N' Loud (S2E28)

Fast N' Loud (S2E28)
17:00

Fast N' Loud (S2E30)

Fast N' Loud (S2E30)
18:00

Fast N' Loud (S3E1)

Fast N' Loud (S3E1)
19:00

Wheeler Dealers (S15E9)

Wheeler Dealers (S15E9)
20:00

Junkyard Empire (S4E12)

Junkyard Empire (S4E12)
21:00

Gold Rush: Parker's Trail (S3E2)

Gold Rush: Parker's Trail (S3E2)
22:00

Gold Rush: White Water (S2E7)

Gold Rush: White Water (S2E7)
23:00

American Chopper (S2E3)

American Chopper (S2E3)
00:00

Chasing Classic Cars (S10E4)

Chasing Classic Cars (S10E4)
01:00

Mythbusters (S11E12)

Mythbusters (S11E12)
02:00

Mythbusters (S11E13)

Mythbusters (S11E13)
03:00

Naked and Afraid XL (S1E8)

Naked and Afraid XL (S1E8)
03:55

Chasing Classic Cars (S10E4)

Chasing Classic Cars (S10E4)
DR Ultra keyboard_arrow_right
06:00

Leon

Leon
06:01

Dybet (6)

Dybet (6)
06:25

Junglebanden

Junglebanden
06:35

Zorro (25)

Zorro (25)
07:00

Lucky Luke - Desperado-forbundet (20)

Lucky Luke - Desperado-forbundet (20)
07:20

Lucky Luke - Kommandøren (21)

Lucky Luke - Kommandøren (21)
07:50

Galaksekrigerne - Så tag dig dog sammen (25)

Galaksekrigerne - Så tag dig dog sammen (25)
08:10

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:25

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:35

Gumball 5 (5)

Gumball 5 (5)
09:00

Disney sjov

Disney sjov
09:55

Tad Stones: Den fortabte eventyrer

Tad Stones: Den fortabte eventyrer
11:25

Insta Answer med Rasmus Bjerg

Insta Answer med Rasmus Bjerg
11:30

Klassen - Klassens klogeste (84)

Klassen - Klassens klogeste (84)
11:40

Klassen - Det sorte squad (85)

Klassen - Det sorte squad (85)
11:50

Klassen - Seksualundervisning (86)

Klassen - Seksualundervisning (86)
12:00

Klassen - Skal de skilles? : Del 1 (87)

Klassen - Skal de skilles? : Del 1 (87)
12:15

Klassen - Skal de skilles? : Del 2 (88)

Klassen - Skal de skilles? : Del 2 (88)
12:25

Klassen - Skolens smukkeste pige (89)

Klassen - Skolens smukkeste pige (89)
12:35

Klassen - Dobbeltdaten (90)

Klassen - Dobbeltdaten (90)
12:50

Klassen - Venner eller kærester? (91)

Klassen - Venner eller kærester? (91)
13:00

Klassen - Grov joke (92)

Klassen - Grov joke (92)
13:15

Klassen - Tro på det! (93)

Klassen - Tro på det! (93)
13:20

Klassen - Kongen af FIFA : Del 1 (94)

Klassen - Kongen af FIFA : Del 1 (94)
13:30

Modeidioten: Cosplay

Modeidioten: Cosplay
13:50

Den meget lange ferie (3)

Den meget lange ferie (3)
14:35

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
14:50

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
15:00

De fem på nye eventyr

De fem på nye eventyr
16:30

Helium (3)

Helium (3)
16:45

Cykel Karaoke - Isa og Vigga fra BaseBoys

Cykel Karaoke - Isa og Vigga fra BaseBoys
17:00

Klassen - Pinlige babybilleder (304)

Klassen - Pinlige babybilleder (304)
17:05

Klassen - Hævn over mobning (305)

Klassen - Hævn over mobning (305)
17:20

Klassen - Vind en skolefest (306)

Klassen - Vind en skolefest (306)
17:35

ZombieLars (5:13)

ZombieLars (5:13)
17:50

Marsvin i madpakken | PEK - Pranksters Elite Klub! (5)

Marsvin i madpakken | PEK - Pranksters Elite Klub! (5)
18:00

Pendlerkids (14)

Pendlerkids (14)
18:15

Pendlerkids (15)

Pendlerkids (15)
18:30

KreaKampen (1:3)

KreaKampen (1:3)
19:00

Sofie Linde Show I (6) - Jacob Haugaard

Sofie Linde Show I (6) - Jacob Haugaard
19:35

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
19:45

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
20:00

Flip & Flop - Mission: Umulig

Flip & Flop - Mission: Umulig
21:25

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:25

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:25

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
09:30

NBA: Indiana Pacers-Boston Celtics, playoff

NBA: Indiana Pacers-Boston Celtics, playoff
10:30

HockeyNight: SønderjyskE-Rungsted Seier Capital, 4. finale

HockeyNight: SønderjyskE-Rungsted Seier Capital, 4. finale
11:05

HockeyNight: SønderjyskE-Rungsted Seier Capital, 4. finale

HockeyNight: SønderjyskE-Rungsted Seier Capital, 4. finale
11:40

HockeyNight: SønderjyskE-Rungsted Seier Capital, 4. finale

HockeyNight: SønderjyskE-Rungsted Seier Capital, 4. finale
12:20

Håndboldmagasinet: Kontra

Håndboldmagasinet: Kontra
12:55

HåndboldMatchen: Skanderborg - Bjerringbro-Silkeborg (m)

HåndboldMatchen: Skanderborg - Bjerringbro-Silkeborg (m)
13:45

HåndboldMatchen: Skanderborg - Bjerringbro-Silkeborg (m)

HåndboldMatchen: Skanderborg - Bjerringbro-Silkeborg (m)
14:30

HåndboldMatchen: Herning-Ikast - Aarhus United, slutspil (k)

HåndboldMatchen: Herning-Ikast - Aarhus United, slutspil (k)
15:20

HåndboldMatchen: Herning-Ikast - Aarhus United, slutspil (k)

HåndboldMatchen: Herning-Ikast - Aarhus United, slutspil (k)
16:05

SportsDok: Danskeren der opdagede Zlatan

SportsDok: Danskeren der opdagede Zlatan
17:15

Fodbold: Serie A - studiet

Fodbold: Serie A - studiet
17:55

Fodbold: Serie A, Juventus-Fiorentina, direkte

Fodbold: Serie A, Juventus-Fiorentina, direkte
18:55

Fodbold: Serie A - studiet

Fodbold: Serie A - studiet
19:00

Fodbold: Serie A, Juventus-Fiorentina, direkte

Fodbold: Serie A, Juventus-Fiorentina, direkte
20:05

Håndboldmagasinet: Kontra

Håndboldmagasinet: Kontra
21:00

NBA: Brooklyn Nets-Philadelphia 76ers, playoff, direkte

NBA: Brooklyn Nets-Philadelphia 76ers, playoff, direkte
22:20

NBA: Brooklyn Nets-Philadelphia 76ers, playoff, direkte

NBA: Brooklyn Nets-Philadelphia 76ers, playoff, direkte
23:30

NBA: San Antonio Spurs-Denver Nuggets, playoff, direkte

NBA: San Antonio Spurs-Denver Nuggets, playoff, direkte
00:50

NBA: San Antonio Spurs-Denver Nuggets, playoff, direkte

NBA: San Antonio Spurs-Denver Nuggets, playoff, direkte
02:10

HockeyNight: SønderjyskE-Rungsted Seier Capital, 4. finale

HockeyNight: SønderjyskE-Rungsted Seier Capital, 4. finale
02:45

HockeyNight: SønderjyskE-Rungsted Seier Capital, 4. finale

HockeyNight: SønderjyskE-Rungsted Seier Capital, 4. finale
02:50

Cykling: Amstel Gold Race (k)

Cykling: Amstel Gold Race (k)
03:40

NBA: Playoff

NBA: Playoff
TV3 Sport keyboard_arrow_right
13:30

Rolex Monte-Carlo Masters

Rolex Monte-Carlo Masters
15:25

Bayern München-Werder Bremen

Bayern München-Werder Bremen
17:30

Men's EHF Cup Optakt

Men's EHF Cup Optakt
17:40

TTH Holstebro-Tatabanya

TTH Holstebro-Tatabanya
19:15

Men's EHF Cup Opfølgning

Men's EHF Cup Opfølgning
19:30

Ligue 1 Conforama Show (S2018E18)

Ligue 1 Conforama Show (S2018E18)
19:55

Nimes-Bordeaux

Nimes-Bordeaux
22:00

Rolex Monte-Carlo Masters

Rolex Monte-Carlo Masters
00:00

Rolex Monte-Carlo Masters

Rolex Monte-Carlo Masters
Canal 9 keyboard_arrow_right
07:00

Building Alaska (3)

Building Alaska (3)
07:45

Moonshiners - Specials (7)

Moonshiners - Specials (7)
08:35

Mighty Ships (1)

Mighty Ships (1)
09:25

Mighty Ships (2)

Mighty Ships (2)
10:20

Tanked (6)

Tanked (6)
11:20

Tanked (7)

Tanked (7)
12:25

Homeshopping (34)

Homeshopping (34)
13:30

Man Fire Food (1)

Man Fire Food (1)
14:05

Man Fire Food (2)

Man Fire Food (2)
14:35

Man Fire Food (3)

Man Fire Food (3)
15:05

Man Fire Food (4)

Man Fire Food (4)
15:35

Man Fire Food (5)

Man Fire Food (5)
16:05

Man Fire Food (6)

Man Fire Food (6)
16:35

Man Fire Food (7)

Man Fire Food (7)
17:05

Man Fire Food (13)

Man Fire Food (13)
17:35

Man Fire Food (14)

Man Fire Food (14)
18:05

Man Fire Food (8)

Man Fire Food (8)
18:35

Man Fire Food (9)

Man Fire Food (9)
19:05

Special Victims Unit (5)

Special Victims Unit (5)
20:00

Special Victims Unit (7)

Special Victims Unit (7)
21:00

Special Victims Unit (8)

Special Victims Unit (8)
22:00

Special Victims Unit (9)

Special Victims Unit (9)
23:00

M*A*S*H (5)

M*A*S*H (5)
23:35

M*A*S*H (6)

M*A*S*H (6)
00:10

M*A*S*H (7)

M*A*S*H (7)
00:40

M*A*S*H (8)

M*A*S*H (8)
01:15

Man Fire Food (17)

Man Fire Food (17)
01:45

Man Fire Food (18)

Man Fire Food (18)
02:10

Drabelig deadline

Drabelig deadline
03:10

Drabelig deadline

Drabelig deadline
04:00

Drabelig deadline

Drabelig deadline
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
06:10

Rita og Krokodille - Køkkenhaven

Rita og Krokodille - Køkkenhaven
06:20

Vitello - er bagvendt (12)

Vitello - er bagvendt (12)
06:30

Luk op Luk i - GENERT

Luk op Luk i - GENERT
06:50

Ellevilde Ella

Ellevilde Ella
07:00

Pingu (25)

Pingu (25)
07:10

Gurli Gris VI (11)

Gurli Gris VI (11)
07:15

Vidundervovsen Vaffel (18)

Vidundervovsen Vaffel (18)
07:30

Felix den uheldige helt

Felix den uheldige helt
09:10

Ramasjang Redder Havets Dyr - Show 1

Ramasjang Redder Havets Dyr - Show 1
09:30

Didrik Drage (15)

Didrik Drage (15)
09:40

Alfons Åberg (7)

Alfons Åberg (7)
09:55

Kanonkongen Freja (4:8)

Kanonkongen Freja (4:8)
10:15

Pax' jordiske eventyr (1:10)

Pax' jordiske eventyr (1:10)
10:25

Pax' jordiske eventyr (2:10)

Pax' jordiske eventyr (2:10)
10:40

Flaskepost fra Stillehavet (5)

Flaskepost fra Stillehavet (5)
10:55

Emil fra Lønneberg

Emil fra Lønneberg
11:20

Peddersen og Findus

Peddersen og Findus
11:35

Far, mor og bjørn (5:8)

Far, mor og bjørn (5:8)
12:00

Ramasjang Mysteriet III (3)

Ramasjang Mysteriet III (3)
12:30

Min oldefars historier

Min oldefars historier
12:40

Heino fikser alt - Konsollen (11)

Heino fikser alt - Konsollen (11)
12:50

Op og Hop II (1)

Op og Hop II (1)
13:00

Rosa fra Rouladegade II (6)

Rosa fra Rouladegade II (6)
13:30

Tree Fu Tom (1)

Tree Fu Tom (1)
13:50

Tree Fu Tom (2)

Tree Fu Tom (2)
14:15

Onkel Rejes Sørøvershow (1)

Onkel Rejes Sørøvershow (1)
14:35

Ernest & Celestine (2)

Ernest & Celestine (2)
14:45

Gurli Gris VI (18)

Gurli Gris VI (18)
14:50

F for får V (8)

F for får V (8)
15:00

Didrik Drage (16)

Didrik Drage (16)
15:10

Pyjamasheltene (8)

Pyjamasheltene (8)
15:25

Rasmus Klump (18)

Rasmus Klump (18)
15:35

Ridderprinsessen Nella (2)

Ridderprinsessen Nella (2)
16:00

Dora udforskeren (12)

Dora udforskeren (12)
16:25

Paw Patrol III (22)

Paw Patrol III (22)
16:45

Vidundervovsen Vaffel (19)

Vidundervovsen Vaffel (19)
17:00

Vitello - bliver forretningsmand (4)

Vitello - bliver forretningsmand (4)
17:15

Pyjamasheltene (42)

Pyjamasheltene (42)
17:30

Onkel Rejes Sørøvershow (4)

Onkel Rejes Sørøvershow (4)
17:55

F for får V (19)

F for får V (19)
18:00

Didrik Drage (12)

Didrik Drage (12)
18:15

Lille Roy (19)

Lille Roy (19)
18:30

Jungledyret Hugo - Den Store Filmhelt

Jungledyret Hugo - Den Store Filmhelt
19:40

Leon

Leon
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
04:45

Ramasjang sover - lidt endnu

Ramasjang sover - lidt endnu
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
07:30

Formel E: Italien VM-afdeling

Formel E: Italien VM-afdeling
08:25

Billard: Snooker - VM

Billard: Snooker - VM
11:00

Formel E: Italien VM-afdeling

Formel E: Italien VM-afdeling
11:55

Watts

Watts
12:20

Cykling: Tyrkiet Rundt

Cykling: Tyrkiet Rundt
13:55

Superbike: VM

Superbike: VM
14:45

Motorsport: FIM Le Mans

Motorsport: FIM Le Mans
16:00

Cykling: Tour du Finistere

Cykling: Tour du Finistere
17:30

Motorsport: FIM Le Mans

Motorsport: FIM Le Mans
00:55

eSuperliga: 1. semifinale

eSuperliga: 1. semifinale
02:05

eSuperliga: 2. semifinale

eSuperliga: 2. semifinale
03:10

eSuperliga: Grand Final 2019

eSuperliga: Grand Final 2019
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
08:30

CYKLING: Tour of Turkey

CYKLING: Tour of Turkey
09:30

Watts top 10

Watts top 10
10:00

FORMULA E: FIA Championship fra Rom, Italien

FORMULA E: FIA Championship fra Rom, Italien
11:00

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien
14:00

CYKLING: Tour of Turkey

CYKLING: Tour of Turkey
16:00

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien
18:30

CYKLING: Tour of Turkey

CYKLING: Tour of Turkey
19:25

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
19:30

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien
22:55

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
23:00

RIDNING: Global Champions Tour fra Miami, USA

RIDNING: Global Champions Tour fra Miami, USA
01:15

Watts top 10

Watts top 10
01:30

CYKLING: Tour of Turkey

CYKLING: Tour of Turkey
02:00

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien
03:00

CYKLING: Tour of Turkey

CYKLING: Tour of Turkey
04:00

SUPERVM

SUPERVM
TLC keyboard_arrow_right
05:35

A Baby Story (S11E21)

A Baby Story (S11E21)
06:00

A Baby Story (S11E23)

A Baby Story (S11E23)
06:25

My Cat From Hell (S3E3)

My Cat From Hell (S3E3)
07:20

Extreme Couponing (S3E5)

Extreme Couponing (S3E5)
07:50

Extreme Couponing (S3E6)

Extreme Couponing (S3E6)
08:15

Cake Boss (S7E12)

Cake Boss (S7E12)
08:40

Cake Boss (S7E13)

Cake Boss (S7E13)
09:05

Cake Boss (S7E14)

Cake Boss (S7E14)
09:35

Cake Boss (S7E15)

Cake Boss (S7E15)
10:00

Cake Boss (S7E16)

Cake Boss (S7E16)
10:30

Cake Boss (S7E17)

Cake Boss (S7E17)
11:00

Cake Boss (S7E18)

Cake Boss (S7E18)
11:30

Cake Boss (S7E19)

Cake Boss (S7E19)
12:00

Cake Boss (S7E20)

Cake Boss (S7E20)
12:30

Cake Boss (S8E1)

Cake Boss (S8E1)
13:00

Say Yes to the Dress (S14E7)

Say Yes to the Dress (S14E7)
13:30

Say Yes to the Dress (S14E8)

Say Yes to the Dress (S14E8)
14:00

Say Yes to the Dress (S14E9)

Say Yes to the Dress (S14E9)
14:30

Say Yes to the Dress (S14E10)

Say Yes to the Dress (S14E10)
15:00

Say Yes to the Dress (S14E11)

Say Yes to the Dress (S14E11)
15:30

Say Yes to the Dress (S14E12)

Say Yes to the Dress (S14E12)
16:00

Say Yes to the Dress (S14E13)

Say Yes to the Dress (S14E13)
16:30

Say Yes to the Dress (S14E14)

Say Yes to the Dress (S14E14)
17:00

Say Yes to the Dress (S14E6)

Say Yes to the Dress (S14E6)
17:30

Say Yes to the Dress (S14E5)

Say Yes to the Dress (S14E5)
18:00

Toddlers & Tiaras (S2E13)

Toddlers & Tiaras (S2E13)
19:00

Buddy's Big Bakedown (S1E12)

Buddy's Big Bakedown (S1E12)
19:30

Buddy's Big Bakedown (S1E13)

Buddy's Big Bakedown (S1E13)
20:00

Say Yes to the Dress (S16E21)

Say Yes to the Dress (S16E21)
21:00

My 600lb Life (S7E10)

My 600lb Life (S7E10)
23:00

Body Bizarre (S6E4)

Body Bizarre (S6E4)
00:00

Too Ugly For Love? (S2E1)

Too Ugly For Love? (S2E1)
01:00

Scorned: Crimes of Passion (S1E1)

Scorned: Crimes of Passion (S1E1)
02:00

My 3000-lb Family (S2E5)

My 3000-lb Family (S2E5)
03:00

Unexpected: Teenage & Pregnant (S2E10)

Unexpected: Teenage & Pregnant (S2E10)
03:55

Extreme Couponing (S3E7)

Extreme Couponing (S3E7)
04:20

Extreme Couponing (S3E8)

Extreme Couponing (S3E8)
Animal Planet keyboard_arrow_right
06:00

Animal Airport (S2E7)

Animal Airport (S2E7)
06:25

Into Alaska (S1E9)

Into Alaska (S1E9)
07:15

A Panda Is Born

A Panda Is Born
08:10

China's Last Elephants

China's Last Elephants
09:05

Kingdom of the Elephants

Kingdom of the Elephants
10:00

Prehistoric Elephant

Prehistoric Elephant
10:55

Search for the Knysna Elephants

Search for the Knysna Elephants
11:50

Wildest Islands (S2E1)

Wildest Islands (S2E1)
12:45

Wildest Islands (S2E2)

Wildest Islands (S2E2)
13:40

Wildest Islands (S2E3)

Wildest Islands (S2E3)
14:35

Wildest Islands (S2E4)

Wildest Islands (S2E4)
15:30

Wildest Islands (S2E5)

Wildest Islands (S2E5)
16:25

Shark Attack Survivors

Shark Attack Survivors
17:20

Sharkbite Beach

Sharkbite Beach
18:15

Sharks of the Shadowland

Sharks of the Shadowland
19:10

How Do Animals Do That (S1E11)

How Do Animals Do That (S1E11)
19:35

How Do Animals Do That (S1E12)

How Do Animals Do That (S1E12)
20:05

Pit Bulls & Parolees (S10E2)

Pit Bulls & Parolees (S10E2)
21:00

Alaska Monsters (S1E4)

Alaska Monsters (S1E4)
21:55

Alaska Monsters (S1E5)

Alaska Monsters (S1E5)
22:50

Alaska Monsters (S1E6)

Alaska Monsters (S1E6)
23:45

Catching Monsters (S1E1)

Catching Monsters (S1E1)
00:40

Catching Monsters (S1E2)

Catching Monsters (S1E2)
01:35

I'm Alive (S1E9)

I'm Alive (S1E9)
02:25

Into Alaska (S1E9)

Into Alaska (S1E9)
03:15

North Woods Law (S6E7)

North Woods Law (S6E7)
04:02

Animal Cops Houston (S14E12)

Animal Cops Houston (S14E12)
National Geographic keyboard_arrow_right
06:00

Megafabrikker - Superbiler (S1E17)

Megafabrikker - Superbiler (S1E17)
07:00

Rig på den hårde måde (S2E4)

Rig på den hårde måde (S2E4)
08:00

Hovedvejen gennem helvede (S4E11)

Hovedvejen gennem helvede (S4E11)
09:00

Hovedvejen gennem helvede (S4E12)

Hovedvejen gennem helvede (S4E12)
10:00

Undersøgelse af flystyrt (S18E2)

Undersøgelse af flystyrt (S18E2)
11:00

Undersøgelse af flystyrt (S18E4)

Undersøgelse af flystyrt (S18E4)
12:00

Den utrolige Dr. Pol (S8E8)

Den utrolige Dr. Pol (S8E8)
13:00

Den utrolige Dr. Pol (S8E9)

Den utrolige Dr. Pol (S8E9)
14:00

Alaska State Troopers (S5E5)

Alaska State Troopers (S5E5)
15:00

Alaska State Troopers (S5E6)

Alaska State Troopers (S5E6)
16:00

Dubais lufthavn (S1E10)

Dubais lufthavn (S1E10)
17:00

Grænsen er nået (S5E7)

Grænsen er nået (S5E7)
18:00

Undersøgelse af flystyrt (S18E6)

Undersøgelse af flystyrt (S18E6)
19:00

Ægyptens forsvundne skatte (S1E5)

Ægyptens forsvundne skatte (S1E5)
20:00

Titanic - Den Ultimative Udforskning

Titanic - Den Ultimative Udforskning
22:00

Fanget i Udlandet (S3E7)

Fanget i Udlandet (S3E7)
23:00

Hard Time: Locked Up (S1E8)

Hard Time: Locked Up (S1E8)
00:00

Undersøgelse af flystyrt (S18E6)

Undersøgelse af flystyrt (S18E6)
01:00

Det bedste fra Primal Survivor (S1E2)

Det bedste fra Primal Survivor (S1E2)
02:00

Under overfladen: dybt dyk (S1E2)

Under overfladen: dybt dyk (S1E2)
03:00

Hard Time: Locked Up (S1E4)

Hard Time: Locked Up (S1E4)
04:00

Grænsen er nået (S1E9)

Grænsen er nået (S1E9)
Discovery Science keyboard_arrow_right
06:00

How Do They Do It? (S10E7)

How Do They Do It? (S10E7)
06:26

Food Factory USA (S2E21)

Food Factory USA (S2E21)
06:50

Food Factory USA (S2E22)

Food Factory USA (S2E22)
07:14

Food Factory USA (S2E23)

Food Factory USA (S2E23)
07:38

Food Factory USA (S2E24)

Food Factory USA (S2E24)
08:02

Food Factory USA (S2E25)

Food Factory USA (S2E25)
08:26

How Do They Do It? (S6E8)

How Do They Do It? (S6E8)
08:50

How Do They Do It? (S6E9)

How Do They Do It? (S6E9)
09:14

How Do They Do It? (S6E10)

How Do They Do It? (S6E10)
09:38

How Do They Do It? (S6E12)

How Do They Do It? (S6E12)
10:02

How Do They Do It? (S6E13)

How Do They Do It? (S6E13)
10:26

How the Earth Works (S1E1)

How the Earth Works (S1E1)
11:14

How the Earth Works (S1E2)

How the Earth Works (S1E2)
12:02

How the Earth Works (S1E3)

How the Earth Works (S1E3)
12:50

How the Earth Works (S1E4)

How the Earth Works (S1E4)
13:38

How the Earth Works (S1E5)

How the Earth Works (S1E5)
14:26

How the Universe Works (S5E7)

How the Universe Works (S5E7)
15:14

How the Universe Works (S5E8)

How the Universe Works (S5E8)
16:02

Mission Critical: Hubble

Mission Critical: Hubble
16:50

How the Universe Works (S6E2)

How the Universe Works (S6E2)
17:40

How the Universe Works (S6E3)

How the Universe Works (S6E3)
18:30

Mythbusters (S11E8)

Mythbusters (S11E8)
19:20

Street Science (S1E1)

Street Science (S1E1)
19:45

Street Science (S1E2)

Street Science (S1E2)
20:10

Blowing Up History (S1E3)

Blowing Up History (S1E3)
21:00

How It's Made: Dream Cars (S3E1)

How It's Made: Dream Cars (S3E1)
21:25

How It's Made: Dream Cars (S3E2)

How It's Made: Dream Cars (S3E2)
21:50

Strip the Cosmos (S2E6)

Strip the Cosmos (S2E6)
22:40

Weird or What? (S1E5)

Weird or What? (S1E5)
23:30

Weird or What? (S1E6)

Weird or What? (S1E6)
00:20

Weird or What? (S1E7)

Weird or What? (S1E7)
01:10

Junk Men (S1E1)

Junk Men (S1E1)
01:35

Junk Men (S1E2)

Junk Men (S1E2)
02:00

Deadly Dilemmas (S1E1)

Deadly Dilemmas (S1E1)
02:24

Deadly Dilemmas (S1E2)

Deadly Dilemmas (S1E2)
02:48

How Do They Do It? (S6E8)

How Do They Do It? (S6E8)
03:12

How Do They Do It? (S6E9)

How Do They Do It? (S6E9)
03:36

How Do They Do It? (S6E10)

How Do They Do It? (S6E10)
04:00

Food Factory USA (S2E21)

Food Factory USA (S2E21)
04:24

Food Factory USA (S2E22)

Food Factory USA (S2E22)
Xee keyboard_arrow_right
05:45

Raising Hope (S3E17)

Raising Hope (S3E17)
06:10

Raising Hope (S3E18)

Raising Hope (S3E18)
06:35

Raising Hope (S3E19)

Raising Hope (S3E19)
07:00

Glamsquad (S1E6)

Glamsquad (S1E6)
07:25

The Gifted (S1E4)

The Gifted (S1E4)
08:20

The Librarians (S1E6)

The Librarians (S1E6)
09:15

The Librarians (S1E7)

The Librarians (S1E7)
10:10

Proven Innocent (S1E9)

Proven Innocent (S1E9)
11:05

Suits (S8E7)

Suits (S8E7)
11:50

9-1-1 (S2E3)

9-1-1 (S2E3)
12:45

The Resident (S1E12)

The Resident (S1E12)
13:45

The Good Doctor (S2E6)

The Good Doctor (S2E6)
14:30

MacGyver (S3E6)

MacGyver (S3E6)
15:25

MacGyver (S3E7)

MacGyver (S3E7)
16:20

MacGyver (S3E8)

MacGyver (S3E8)
17:15

MacGyver (S3E9)

MacGyver (S3E9)
18:10

MacGyver (S3E10)

MacGyver (S3E10)
19:05

Anger Management

Amerikansk film fra 2003
play_arrow
Anger Management
21:10

31 (S3E7)

31 (S3E7)
21:35

31 (S3E8)

31 (S3E8)
22:00

Meet the Parents

Amerikansk film fra 2000
play_arrow
Meet the Parents
00:00

31 (S3E7)

31 (S3E7)
00:25

31 (S3E8)

31 (S3E8)
00:50

Deep State (S1E3)

Deep State (S1E3)
01:50

Deep State (S1E4)

Deep State (S1E4)
02:55

The Walking Dead (S9E7)

The Walking Dead (S9E7)
03:55

The Walking Dead (S9E8)

The Walking Dead (S9E8)