Ahhhh? Derfor hedder hun, hvad hun gør!

Ahhhh? Derfor hedder hun, hvad hun gør!

Ahhhh? Derfor hedder hun, hvad hun gør!
Dansk reality-hunk er med i stor Netflix-satsning

Dansk reality-hunk er med i stor Netflix-satsning

Dansk reality-hunk er med i stor Netflix-satsning
Racerkøreren Kevin Magnussen hyret som buschauffør

Racerkøreren Kevin Magnussen hyret som buschauffør

Racerkøreren Kevin Magnussen hyret som buschauffør
Casper Christensen fortryder dele af sin fortid

Casper Christensen fortryder dele af sin fortid

Casper Christensen fortryder dele af sin fortid
Populært dansk TV-program får sommerversion

Populært dansk TV-program får sommerversion

Populært dansk TV-program får sommerversion
DR1 keyboard_arrow_right
06:10

Camilla og den sorte gryde (S1E7)

Camilla og den sorte gryde (S1E7)
06:40

Erik den Rødes saga (S1E2)

Erik den Rødes saga (S1E2)
07:10

Anders Lund Madsen i Den Yderste By (S1E3)

Anders Lund Madsen i Den Yderste By (S1E3)
07:40

Verdens livgivende skove

Verdens livgivende skove
08:30

Made in Denmark II (S2E3)

Made in Denmark II (S2E3)
09:15

Delebørn (S1E1)

Delebørn (S1E1)
09:45

Til undsætning (35:48)

Til undsætning (35:48)
10:30

Antikkrejlerne XIII (S13E2)

Antikkrejlerne XIII (S13E2)
11:15

Guld i Købstæderne - En hurtig handel

Guld i Købstæderne - En hurtig handel
11:30

AntikQuizzen

AntikQuizzen
11:55

Bonderøven (S2013E16)

Bonderøven (S2013E16)
12:25

Kender du typen? (S2016E16)

Kender du typen? (S2016E16)
13:10

Hammerslag Sommermix (S2011E3)

Hammerslag Sommermix (S2011E3)
13:35

Hun så et mord (248)

Hun så et mord (248)
14:20

Hun så et mord (249)

Hun så et mord (249)
15:05

Hercule Poirot: Ebbe og flod

Hercule Poirot: Ebbe og flod
16:40

Downton Abbey II (S2E8)

Downton Abbey II (S2E8)
17:50

TV AVISEN

TV AVISEN
18:00

Skattejægerne (S11E1)

Skattejægerne (S11E1)
18:30

TV AVISEN

TV AVISEN
18:50

Vores vejr

Vores vejr
19:00

Aftenshowet

Aftenshowet
19:45

EP19: Ask og kandidaterne med Venstre

EP19: Ask og kandidaterne med Venstre
20:00

Gintberg på Kanten af EU - Bulgarien

Gintberg på Kanten af EU - Bulgarien
20:30

Psykiatriens dilemma (S1E2)

Psykiatriens dilemma (S1E2)
21:30

TV AVISEN

TV AVISEN
22:00

FV19: Mød partierne - Det Konservative Folkeparti

FV19: Mød partierne - Det Konservative Folkeparti
22:30

Mistænkt: Den første sag (1:3)

Mistænkt: Den første sag (1:3)
00:00

Hercule Poirot: Barsk begravelse

Hercule Poirot: Barsk begravelse
01:30

Hun så et mord (213)

Hun så et mord (213)
02:15

Bonderøven (S2013E16)

Bonderøven (S2013E16)
02:45

Kender du typen? (S2016E16)

Kender du typen? (S2016E16)
03:30

Hammerslag Sommermix (S2011E3)

Hammerslag Sommermix (S2011E3)
03:55

Skattejægerne

Skattejægerne
04:20

Skattejægerne (S11E1)

Skattejægerne (S11E1)
TV2 keyboard_arrow_right
06:30

Go' morgen Danmark

Go' morgen Danmark
12:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
12:30

Regionale nyheder

Regionale nyheder
12:40

Fantastiske fund

Fantastiske fund
13:20

Fantastiske fund

Fantastiske fund
14:05

Auktionshuset

Auktionshuset
14:40

Auktionshuset

Auktionshuset
15:10

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
15:35

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
16:00

Alarmcentralen

Alarmcentralen
17:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
17:12

Regionale nyheder

Regionale nyheder
17:20

Go' aften Danmark

Go' aften Danmark
17:55

Dit forårsvejr

Dit forårsvejr
18:00

Nyhederne

Nyhederne
18:20

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:25

Morten Østergaard - Min verden

Morten Østergaard - Min verden
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

Størst

Størst
20:50

Min sindssygt sunde familie

Min sindssygt sunde familie
21:30

Nyhederne

Nyhederne
22:00

Regionale nyheder

Regionale nyheder
22:12

Sporten

Sporten
22:25

Verdens vildeste hoteller

Verdens vildeste hoteller
23:25

Gordon Ramsays køkkenmareridt - på solkysten

Gordon Ramsays køkkenmareridt - på solkysten
00:15

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
00:45

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
01:15

Alarmcentralen

Alarmcentralen
02:10

Baywatch (28)

Baywatch (28)
03:00

Baywatch (29)

Baywatch (29)
04:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
TV3 keyboard_arrow_right
06:00

The Kardashians (S4E5)

The Kardashians (S4E5)
06:50

The Kardashians (S4E6)

The Kardashians (S4E6)
07:15

Vanderpump Rules (S5E6)

Vanderpump Rules (S5E6)
08:05

Luksusfælden (S3E5)

Luksusfælden (S3E5)
09:05

Luksusfælden (S3E6)

Luksusfælden (S3E6)
10:05

Ladies of London (S3E9)

Ladies of London (S3E9)
11:00

Til Middag Hos (S7E4)

Til Middag Hos (S7E4)
12:00

Vanderpump Rules (S5E7)

Vanderpump Rules (S5E7)
13:00

The Kardashians indtager Miami (S2E3)

The Kardashians indtager Miami (S2E3)
13:30

The Kardashians indtager Miami (S2E4)

The Kardashians indtager Miami (S2E4)
14:00

The Kardashians indtager Miami (S2E5)

The Kardashians indtager Miami (S2E5)
14:30

The Kardashians indtager Miami (S2E6)

The Kardashians indtager Miami (S2E6)
15:00

Real Housewives of Beverly Hills (S7E4)

Real Housewives of Beverly Hills (S7E4)
16:00

Real Housewives of Beverly Hills (S7E5)

Real Housewives of Beverly Hills (S7E5)
17:00

Luksusfælden (S20E13)

Luksusfælden (S20E13)
18:00

Til Middag Hos (S7E4)

Til Middag Hos (S7E4)
19:00

Til Middag Hos (S7E5)

Til Middag Hos (S7E5)
20:00

Divaer i junglen (S4E7)

Divaer i junglen (S4E7)
21:00

Bollevenner

Amerikansk komedie fra 2011
play_arrow
Bollevenner
23:15

Fun Mom Dinner

Amerikansk komedie fra 2017
play_arrow
Fun Mom Dinner
01:00

Bones (S6E10)

Bones (S6E10)
01:50

Bones (S6E11)

Bones (S6E11)
02:45

Chicago Med (S1E8)

Chicago Med (S1E8)
03:30

Chicago Med (S1E9)

Chicago Med (S1E9)
Kanal 5 keyboard_arrow_right
05:55

DIY - Do It Yourself (S1E10)

DIY - Do It Yourself (S1E10)
06:00

Runway Fashion (157:180)

Runway Fashion (157:180)
06:03

Runway Fashion (S1E69)

Runway Fashion (S1E69)
06:08

DIY - Do It Yourself (S1E49)

DIY - Do It Yourself (S1E49)
06:10

De beskidte helte (S2E1)

De beskidte helte (S2E1)
07:00

Chopped (S26E5)

Chopped (S26E5)
07:45

Chopped (S26E6)

Chopped (S26E6)
08:35

Property Brothers (S6E9)

Property Brothers (S6E9)
09:25

Property Brothers (S6E10)

Property Brothers (S6E10)
10:20

Studie 5 (S1E7)

Studie 5 (S1E7)
11:15

Studie 5 (S1E8)

Studie 5 (S1E8)
12:10

Greys hvide verden (S14E2)

Greys hvide verden (S14E2)
13:05

Greys hvide verden (S14E3)

Greys hvide verden (S14E3)
14:05

CSI (S9E20)

CSI (S9E20)
15:05

CSI (S9E21)

CSI (S9E21)
16:05

Special Victims Unit (S13E12)

Special Victims Unit (S13E12)
17:00

Special Victims Unit (S13E14)

Special Victims Unit (S13E14)
18:00

The Big Bang Theory (S1E7)

The Big Bang Theory (S1E7)
18:30

The Big Bang Theory (S1E8)

The Big Bang Theory (S1E8)
18:55

The Big Bang Theory (S1E9)

The Big Bang Theory (S1E9)
19:25

The Big Bang Theory (S1E10)

The Big Bang Theory (S1E10)
19:55

The Big Bang Theory (S12E19)

The Big Bang Theory (S12E19)
20:30

The Big Bang Theory (S12E20)

The Big Bang Theory (S12E20)
21:00

Suicide Squad

Actioneventyr fra 2016
play_arrow
Suicide Squad
23:30

Drabet på Emilie Meng

Drabet på Emilie Meng
00:30

Criminal Minds (S9E1)

Criminal Minds (S9E1)
01:25

Spøgelsesjægerne (S2E2)

Spøgelsesjægerne (S2E2)
02:25

Spøgelsesjægerne (S2E3)

Spøgelsesjægerne (S2E3)
03:20

Familien Magnussen (S1E5)

Familien Magnussen (S1E5)
DR2 keyboard_arrow_right
09:00

DR2 live: Venstre præsenterer udspil til grænsekontrol

DR2 live: Venstre præsenterer udspil til grænsekontrol
10:00

Nak & Æd (S6E1)

Nak & Æd (S6E1)
10:45

Nak & Æd (S6E2)

Nak & Æd (S6E2)
11:30

Jens i vildmarken (S1E5)

Jens i vildmarken (S1E5)
12:10

Sara Bro på DR2 (6) - Nøgenbilleder! For kvindekamp eller likes

Sara Bro på DR2 (6) - Nøgenbilleder! For kvindekamp eller likes
12:45

DR2 Live: Socialdemokratiet præsenterer økonomisk plan

DR2 Live: Socialdemokratiet præsenterer økonomisk plan
14:15

Middelhavet rundt med Simon Reeve (S1E2)

Middelhavet rundt med Simon Reeve (S1E2)
15:25

OJ Simpson: Made in America (S1E1)

OJ Simpson: Made in America (S1E1)
17:00

En ekspedition over grænsen: Det sydlige Rusland

En ekspedition over grænsen: Det sydlige Rusland
17:45

En ekspedition over grænsen: Ingusjetien til Dagestan

En ekspedition over grænsen: Ingusjetien til Dagestan
18:30

Nak & Æd (S8E7)

Nak & Æd (S8E7)
19:15

Nak & Æd (S8E8)

Nak & Æd (S8E8)
20:00

Din for altid

Din for altid
20:30

Min uimodståelige mand

Min uimodståelige mand
21:30

Albert og Sanne for altid (S1E2)

Albert og Sanne for altid (S1E2)
22:00

Muslimske pigers dagbog

Muslimske pigers dagbog
22:30

Deadline

Deadline
23:00

Uforglemt: Mordet på Hayley Reid (S3E2)

Uforglemt: Mordet på Hayley Reid (S3E2)
00:30

Flerkoneri i Salt Lake City

Flerkoneri i Salt Lake City
01:00

Pels, penge og pragt

Pels, penge og pragt
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
06:20

Dawson's Creek (98)

Dawson's Creek (98)
07:10

Dawson's Creek (99)

Dawson's Creek (99)
08:00

Beverly Hills 90210 (154)

Beverly Hills 90210 (154)
08:50

Beverly Hills 90210 (155)

Beverly Hills 90210 (155)
09:35

Beverly Hills 90210 (156)

Beverly Hills 90210 (156)
10:25

Beverly Hills 90210 (157)

Beverly Hills 90210 (157)
11:10

New Girl (98)

New Girl (98)
11:35

New Girl (99)

New Girl (99)
11:55

Desperate Housewives (23)

Desperate Housewives (23)
12:45

Desperate Housewives (24)

Desperate Housewives (24)
13:35

Ugly Betty (64)

Ugly Betty (64)
14:25

Ugly Betty (65)

Ugly Betty (65)
15:10

Baywatch (25)

Baywatch (25)
16:00

Baywatch (26)

Baywatch (26)
16:50

American Dad (37)

American Dad (37)
17:15

American Dad (38)

American Dad (38)
17:45

Modern Family (64)

Modern Family (64)
18:15

Modern Family (65)

Modern Family (65)
18:45

Venner (213)

Venner (213)
19:15

Venner (214)

Venner (214)
19:45

Sexklinikken

Sexklinikken
20:40

Date mig nøgen

Date mig nøgen
21:30

Kørelærerne

Kørelærerne
22:10

Sexklinikken

Sexklinikken
23:00

Sexklinikken

Sexklinikken
23:55

X-Men: Evolution

X-Men: Evolution
00:25

X-Men: Evolution

X-Men: Evolution
00:50

Zulu Djævleræs

Zulu Djævleræs
01:35

Frikendt (5)

Frikendt (5)
02:30

The Following (11)

The Following (11)
03:15

The Following (12)

The Following (12)
04:05

The Following (13)

The Following (13)
04:25

Castle (152)

Castle (152)
TV3+ keyboard_arrow_right
06:00

Knas i Kærligheden (S6E5)

Knas i Kærligheden (S6E5)
06:25

Community (S2E18)

Community (S2E18)
06:50

Community (S2E19)

Community (S2E19)
07:15

The Late Late Show with James Corden (104)

The Late Late Show with James Corden (104)
08:10

Numbers (S2E8)

Numbers (S2E8)
09:05

Numbers (S2E9)

Numbers (S2E9)
10:05

Bones (S12E1)

Bones (S12E1)
11:05

Bones (S12E2)

Bones (S12E2)
12:05

Hawaii Five-0 (S6E7)

Hawaii Five-0 (S6E7)
13:00

Hawaii Five-0 (S6E8)

Hawaii Five-0 (S6E8)
14:00

NCIS: Los Angeles (S4E2)

NCIS: Los Angeles (S4E2)
15:00

NCIS: Los Angeles (S4E3)

NCIS: Los Angeles (S4E3)
16:00

NCIS (S11E11)

NCIS (S11E11)
17:00

NCIS (S11E12)

NCIS (S11E12)
18:00

Brøndby IF-FC Midtjylland

Brøndby IF-FC Midtjylland
19:00

Brøndby-FC Midtjylland

Brøndby-FC Midtjylland
21:00

Onside (S18E35)

Onside (S18E35)
23:00

American Gangster

Amerikansk actionfilm fra 2007
play_arrow
American Gangster
02:15

Gothika

Amerikansk gyser-thriller fra 2003
play_arrow
Gothika
04:05

Hawaii Five-0 (S4E1)

Hawaii Five-0 (S4E1)
6'eren keyboard_arrow_right
05:50

Fodboldens verden

Fodboldens verden
05:55

Fodboldens verden

Fodboldens verden
06:00

Fodboldens verden

Fodboldens verden
06:25

Diners, Drive-Ins and Dives (S24E5)

Diners, Drive-Ins and Dives (S24E5)
06:50

Diners, Drive-Ins and Dives (S24E6)

Diners, Drive-Ins and Dives (S24E6)
07:15

Diners, Drive-Ins and Dives (S24E7)

Diners, Drive-Ins and Dives (S24E7)
07:40

Diners, Drive-Ins and Dives (S24E8)

Diners, Drive-Ins and Dives (S24E8)
08:05

Homeshopping (27:40)

Homeshopping (27:40)
08:35

Homeshopping (18:40)

Homeshopping (18:40)
08:50

Homeshopping (34:40)

Homeshopping (34:40)
09:05

Gold Rush (S7E9)

Gold Rush (S7E9)
09:55

Deadliest Catch (S9E5)

Deadliest Catch (S9E5)
10:55

Legendary Locations (S1E13)

Legendary Locations (S1E13)
11:25

Legendary Locations (S1E14)

Legendary Locations (S1E14)
11:55

Salvage Hunters (S1E5)

Salvage Hunters (S1E5)
12:55

Salvage Hunters (S1E6)

Salvage Hunters (S1E6)
13:55

Wheeler Dealers (S14E2)

Wheeler Dealers (S14E2)
14:55

Deadliest Catch (S10E3)

Deadliest Catch (S10E3)
16:00

Gold Rush - Parker's Trail (S1E1)

Gold Rush - Parker's Trail (S1E1)
17:00

Gold Rush - Parker's Trail (S1E2)

Gold Rush - Parker's Trail (S1E2)
18:00

Salvage Hunters (S6E2)

Salvage Hunters (S6E2)
19:00

Salvage Hunters (S6E3)

Salvage Hunters (S6E3)
20:00

Salvage Dawgs (S4E5)

Salvage Dawgs (S4E5)
20:30

Salvage Dawgs (S4E6)

Salvage Dawgs (S4E6)
21:00

Criminal Minds (S7E13)

Criminal Minds (S7E13)
22:00

Criminal Minds (S7E14)

Criminal Minds (S7E14)
23:00

Fast N' Loud - Demolition Theater (S1E5)

Fast N' Loud - Demolition Theater (S1E5)
00:00

Fast N' Loud - Demolition Theater (S1E6)

Fast N' Loud - Demolition Theater (S1E6)
01:00

Wheeler Dealers (S11E14)

Wheeler Dealers (S11E14)
02:00

Bitchin' Rides (S5E6)

Bitchin' Rides (S5E6)
03:00

Alaska: The Last Frontier (S7E3)

Alaska: The Last Frontier (S7E3)
03:50

Bering Sea Gold (5:10)

Bering Sea Gold (5:10)
DR3 keyboard_arrow_right
12:10

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
12:50

Gift ved første blik USA IV (S4E12)

Gift ved første blik USA IV (S4E12)
13:45

Skaterpigerne (S1E4)

Skaterpigerne (S1E4)
14:15

Moody drikker sig ned (1:2)

Moody drikker sig ned (1:2)
14:45

Det gådefulde univers

Det gådefulde univers
15:35

Den ukendte verdensmester - Amalie vil slå USA

Den ukendte verdensmester - Amalie vil slå USA
16:30

Ekstreme præstationer: Fridykning

Ekstreme præstationer: Fridykning
17:15

Vild videnskab: Kampen mod dødbringende virus

Vild videnskab: Kampen mod dødbringende virus
18:00

Tyrkersvin (S1E4)

Tyrkersvin (S1E4)
18:30

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
19:15

Family Guy

Family Guy
19:35

Family Guy

Family Guy
20:00

Gennem Grønland (S1E1)

Gennem Grønland (S1E1)
20:45

Alene i vildmarken USA V (S5E6)

Alene i vildmarken USA V (S5E6)
21:25

Jeg er på stoffer - Stephanie og Michelle (S1E3)

Jeg er på stoffer - Stephanie og Michelle (S1E3)
22:05

Jeg er på stoffer - Nicolas

Jeg er på stoffer - Nicolas
22:35

Prinsesser fra Blokken (S1E4)

Prinsesser fra Blokken (S1E4)
23:05

Vi var Ukendt Kunstner (S1E1)

Vi var Ukendt Kunstner (S1E1)
23:35

Sexanklagerne mod R. Kelly (S1E4)

Sexanklagerne mod R. Kelly (S1E4)
00:20

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
01:05

Ekstreme præstationer: Indiens hellige mænd

Ekstreme præstationer: Indiens hellige mænd
01:50

Blank (S1E7)

Blank (S1E7)
02:20

Blank (S1E8)

Blank (S1E8)
02:45

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
03:45

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
06:20

Murdoch-mysterierne (38)

Murdoch-mysterierne (38)
07:15

Fornyet mistanke (102)

Fornyet mistanke (102)
08:15

Fornyet mistanke (6)

Fornyet mistanke (6)
09:15

Doc Martin (42)

Doc Martin (42)
10:10

Doc Martin (43)

Doc Martin (43)
11:00

Skadestuen i Holby (384)

Skadestuen i Holby (384)
12:00

Skadestuen i Holby (385)

Skadestuen i Holby (385)
12:55

Jo færre jo bedre

Jo færre jo bedre
13:50

Bjerglægen (122)

Bjerglægen (122)
14:45

Kommissær Rex (121)

Kommissær Rex (121)
15:40

Kommissær Rex (122)

Kommissær Rex (122)
16:35

Blue Bloods (67)

Blue Bloods (67)
17:20

Death in Paradise (37)

Death in Paradise (37)
18:20

Jarls Quizshow

Jarls Quizshow
19:10

Lur mit liv

Lur mit liv
20:05

Spørg Charlie

Spørg Charlie
20:45

Klinkevals

Dansk drama fra 1999
Klinkevals
22:30

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
23:20

Jarls Quizshow

Jarls Quizshow
00:05

Murdoch-mysterierne (39)

Murdoch-mysterierne (39)
01:00

Royale historier - en dronning som ingen anden

Royale historier - en dronning som ingen anden
01:25

Med på noderne

Med på noderne
02:05

Med på noderne

Med på noderne
02:50

Sagen genåbnet (3)

Sagen genåbnet (3)
03:50

Sagen genåbnet (4)

Sagen genåbnet (4)
03:50

Godnat

Godnat
TV3 Puls keyboard_arrow_right
06:25

Drømmeboliger (S5E4)

Drømmeboliger (S5E4)
07:10

Redningskvinder (S1E7)

Redningskvinder (S1E7)
08:00

Depotjægerne (S4E18)

Depotjægerne (S4E18)
08:25

Depotjægerne (S4E19)

Depotjægerne (S4E19)
08:55

Ekstreme samlere (S2E15)

Ekstreme samlere (S2E15)
09:55

Dr. Phil (S17E55)

Dr. Phil (S17E55)
10:55

Dr. Phil (S17E56)

Dr. Phil (S17E56)
11:55

Ekstreme samlere (S2E16)

Ekstreme samlere (S2E16)
13:00

Hjælp - Mit hus skal sælges (S2E2)

Hjælp - Mit hus skal sælges (S2E2)
14:00

Hjælp - Mit hus skal sælges (S2E3)

Hjælp - Mit hus skal sælges (S2E3)
15:00

Mit plastikmareridt (S3E12)

Mit plastikmareridt (S3E12)
16:00

Mit plastikmareridt (S4E1)

Mit plastikmareridt (S4E1)
17:00

Dr. Phil (S16E10)

Dr. Phil (S16E10)
18:00

Dr. Phil (S16E12)

Dr. Phil (S16E12)
19:00

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S3E6)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S3E6)
20:00

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S3E7)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S3E7)
21:00

Redningskvinder (S1E8)

Redningskvinder (S1E8)
22:00

Du burde gå til lægen (S3E5)

Du burde gå til lægen (S3E5)
22:35

Du burde gå til lægen (S3E6)

Du burde gå til lægen (S3E6)
23:10

Hospitalet (S2E48)

Hospitalet (S2E48)
23:40

Hospitalet (S2E49)

Hospitalet (S2E49)
00:10

Depotjægerne (S4E20)

Depotjægerne (S4E20)
00:40

Depotjægerne (S4E21)

Depotjægerne (S4E21)
01:10

Fra skrot til slot (S2E7)

Fra skrot til slot (S2E7)
02:10

Fra skrot til slot (S2E8)

Fra skrot til slot (S2E8)
03:05

Hospitalet (S2E48)

Hospitalet (S2E48)
03:30

Salem (S2E10)

Salem (S2E10)
Kanal 4 keyboard_arrow_right
05:45

Food Lab (S1E3)

Food Lab (S1E3)
05:48

Runway Fashion (164:180)

Runway Fashion (164:180)
05:53

Runway Fashion (S1E34)

Runway Fashion (S1E34)
06:00

Food Lab (S1E59)

Food Lab (S1E59)
06:05

Runway Fashion (S1E69)

Runway Fashion (S1E69)
06:10

Runway Fashion (S1E31)

Runway Fashion (S1E31)
06:15

Long Island Medium (S6E13)

Long Island Medium (S6E13)
07:05

De unge mødre (S13E29)

De unge mødre (S13E29)
07:30

De unge mødre (S13E30)

De unge mødre (S13E30)
08:00

Homeshopping (32:40)

Homeshopping (32:40)
08:30

Homeshopping (35:40)

Homeshopping (35:40)
08:45

Homeshopping (28:40)

Homeshopping (28:40)
09:00

Say Yes to the Dress (S7E11)

Say Yes to the Dress (S7E11)
09:25

Say Yes to the Dress (S7E12)

Say Yes to the Dress (S7E12)
09:55

Say Yes to the Dress (S7E13)

Say Yes to the Dress (S7E13)
10:25

Say Yes to the Dress (S7E14)

Say Yes to the Dress (S7E14)
10:55

Chopped Junior (S1E8)

Chopped Junior (S1E8)
11:55

House Hunters International (S89E13)

House Hunters International (S89E13)
12:25

House Hunters International (S90E1)

House Hunters International (S90E1)
12:55

Caribbean Life (S3E13)

Caribbean Life (S3E13)
13:25

Caribbean Life (S3E14)

Caribbean Life (S3E14)
13:55

Tiny House, Big Living (S5E7)

Tiny House, Big Living (S5E7)
14:25

Tiny House, Big Living (S5E8)

Tiny House, Big Living (S5E8)
14:55

Say Yes to the Dress (S1E8)

Say Yes to the Dress (S1E8)
15:25

Say Yes to the Dress (S1E9)

Say Yes to the Dress (S1E9)
15:55

90 Day Fiancé (S1E5)

90 Day Fiancé (S1E5)
17:00

Singleliv (S11E1)

Singleliv (S11E1)
18:00

De unge mødre (S21E11)

De unge mødre (S21E11)
19:00

Mig og min mor (S6E7)

Mig og min mor (S6E7)
20:00

The Good Doctor (S1E17)

The Good Doctor (S1E17)
21:05

Bryllupper for millioner (S2E4)

Bryllupper for millioner (S2E4)
22:05

Ex on the Beach (S1E5)

Ex on the Beach (S1E5)
23:05

Ex on the Beach (S1E6)

Ex on the Beach (S1E6)
00:05

Det perfekte mord (S3E6)

Det perfekte mord (S3E6)
01:05

Forbrydelse betaler sig (ikke) (S1E3)

Forbrydelse betaler sig (ikke) (S1E3)
02:05

Sumpens mysterier (S2E4)

Sumpens mysterier (S2E4)
03:05

House Hunters International (S89E13)

House Hunters International (S89E13)
03:30

House Hunters International (S90E1)

House Hunters International (S90E1)
03:55

Caribbean Life (S3E13)

Caribbean Life (S3E13)
04:20

Caribbean Life (S3E14)

Caribbean Life (S3E14)
DRK keyboard_arrow_right
07:20

Taxa (S1E42)

Taxa (S1E42)
08:00

P2 Radioavis

P2 Radioavis
08:05

Morgenandagten på DR K

Morgenandagten på DR K
08:28

Dagens sang: Du gamle måne

Dagens sang: Du gamle måne
08:30

Gudstjeneste fra Ravnsbjerg kirke i Viby, Aarhus.

Gudstjeneste fra Ravnsbjerg kirke i Viby, Aarhus.
09:20

Hvornår var det nu det var?

Hvornår var det nu det var?
09:45

Mellem to krige (S1E1)

Mellem to krige (S1E1)
10:40

Gensyn med Kim Larsen

Gensyn med Kim Larsen
11:30

Biblens gåder - Jerikos fald

Biblens gåder - Jerikos fald
12:20

Biblens gåder - Salomons tempel

Biblens gåder - Salomons tempel
13:15

aHA!

aHA!
13:55

aHA!

aHA!
14:40

USA i farver - 1960'erne

USA i farver - 1960'erne
15:30

Anne, Sanne og Lis (S1E3)

Anne, Sanne og Lis (S1E3)
16:00

Den klassiske musikquiz (S2E1)

Den klassiske musikquiz (S2E1)
16:55

Den klassiske musikquiz (S2E2)

Den klassiske musikquiz (S2E2)
17:55

Rejseholdet (S1E9)

Rejseholdet (S1E9)
18:55

Rejseholdet (S2E10)

Rejseholdet (S2E10)
19:55

Dagens sang: Du gamle måne

Dagens sang: Du gamle måne
20:00

Magda Goebbels - Det Tredje Riges førstedame

Magda Goebbels - Det Tredje Riges førstedame
20:55

Gustloffs sidste rejse (S1E2)

Gustloffs sidste rejse (S1E2)
22:25

Europas historie (S1E4)

Europas historie (S1E4)
23:20

Slaveruternes voldelige spor (S1E4)

Slaveruternes voldelige spor (S1E4)
00:15

Storbritanniens første kønsskifte

Storbritanniens første kønsskifte
01:00

Flugten til frihed

Fransk prisbelønnet westerndrama fra 2014
play_arrow
Flugten til frihed
02:40

Landsbyen (7:44)

Landsbyen (7:44)
03:10

Landsbyen (8:44)

Landsbyen (8:44)
03:39

Dagens sang: Du gamle måne

Dagens sang: Du gamle måne
TV2 FRI keyboard_arrow_right
05:20

Hjælp mit hotel

Hjælp mit hotel
05:45

Godnat

Godnat
06:05

Små drømmehaver med Monty Don

Små drømmehaver med Monty Don
07:05

Haveglæder

Haveglæder
08:00

Haveglæder

Haveglæder
08:50

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
09:40

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
10:30

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
11:20

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
12:10

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
12:55

Den store svenske bagedyst

Den store svenske bagedyst
13:45

Den store svenske bagedyst

Den store svenske bagedyst
14:40

Købt eller solgt med Kirstie og Phil

Købt eller solgt med Kirstie og Phil
15:35

Købt eller solgt med Kirstie og Phil

Købt eller solgt med Kirstie og Phil
16:30

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
17:25

Loppe Deluxe

Loppe Deluxe
18:00

Krejlerkongen

Krejlerkongen
18:35

Krejlerkongen

Krejlerkongen
19:15

Fantastiske fund

Fantastiske fund
20:00

Fantastiske fund

Fantastiske fund
20:45

Beier bygger have

Beier bygger have
21:20

Mit luksushus

Mit luksushus
21:50

Krejlerkongen

Krejlerkongen
22:30

Krejlerkongen

Krejlerkongen
23:10

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
23:55

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
00:45

Havemagasinet

Havemagasinet
01:20

Havemagasinet

Havemagasinet
02:00

Drømmehuse ved havet

Drømmehuse ved havet
02:55

Drømmehuse ved havet

Drømmehuse ved havet
03:50

Små og store synder (231)

Små og store synder (231)
05:40

Godnat

Godnat
TV3 Max keyboard_arrow_right
05:30

Champions League Weekly (S18E31)

Champions League Weekly (S18E31)
06:00

Trans World Sport (S2019E15)

Trans World Sport (S2019E15)
07:00

Premier League World

Premier League World
07:30

Bundesliga Special (S2018E9)

Bundesliga Special (S2018E9)
08:00

Ligue 1 Highlights (S2018E29)

Ligue 1 Highlights (S2018E29)
09:00

ATP World Tour Highlights

ATP World Tour Highlights
10:00

Skrotjægerne (S7E16)

Skrotjægerne (S7E16)
10:50

Counting Cars (S4E37)

Counting Cars (S4E37)
11:15

Counting Cars (S4E38)

Counting Cars (S4E38)
11:40

Making History (S1E5)

Making History (S1E5)
12:05

Making History (S1E6)

Making History (S1E6)
12:30

Fresh Off the Boat (S1E5)

Fresh Off the Boat (S1E5)
12:55

Fresh Off the Boat (S1E6)

Fresh Off the Boat (S1E6)
13:20

Brooklyn Nine-Nine (S4E7)

Brooklyn Nine-Nine (S4E7)
13:50

Brooklyn Nine-Nine (S4E8)

Brooklyn Nine-Nine (S4E8)
14:15

Simpsons (S16E10)

Simpsons (S16E10)
14:40

Simpsons (S16E11)

Simpsons (S16E11)
15:10

Last Man on Earth (S2E6)

Last Man on Earth (S2E6)
15:40

Last Man on Earth (S2E7)

Last Man on Earth (S2E7)
16:05

How I Met Your Mother (S8E6)

How I Met Your Mother (S8E6)
16:35

How I Met Your Mother (S8E7)

How I Met Your Mother (S8E7)
17:05

The Late Late Show with James Corden (107)

The Late Late Show with James Corden (107)
18:00

Simpsons (S26E4)

Simpsons (S26E4)
18:30

Simpsons (S26E5)

Simpsons (S26E5)
19:00

Skrotjægerne (S7E17)

Skrotjægerne (S7E17)
20:00

Counting Cars (S4E39)

Counting Cars (S4E39)
20:30

Counting Cars (S4E40)

Counting Cars (S4E40)
21:00

Top Gear (S18E2)

Top Gear (S18E2)
22:15

Simpsons (S26E6)

Simpsons (S26E6)
22:45

Simpsons (S26E7)

Simpsons (S26E7)
23:15

Top Gear (S18E1)

Top Gear (S18E1)
00:30

The Late Late Show with James Corden (107)

The Late Late Show with James Corden (107)
01:30

Son of Zorn (S1E5)

Son of Zorn (S1E5)
Discovery Channel keyboard_arrow_right
06:00

How It's Made (S22E10)

How It's Made (S22E10)
06:25

Tanked (S2E16)

Tanked (S2E16)
07:20

Marooned with Ed Stafford (S2E3)

Marooned with Ed Stafford (S2E3)
08:15

How It's Made (S21E17)

How It's Made (S21E17)
08:40

How It's Made (S21E18)

How It's Made (S21E18)
09:05

Wheeler Dealers (S15E3)

Wheeler Dealers (S15E3)
10:00

Diesel Brothers (S1E25)

Diesel Brothers (S1E25)
11:00

Deadliest Catch (S14E19)

Deadliest Catch (S14E19)
12:00

Gold Rush (S5E2)

Gold Rush (S5E2)
13:00

Gold Rush (S5E3)

Gold Rush (S5E3)
14:00

Wildest Latin America (S1E1)

Wildest Latin America (S1E1)
15:00

How It's Made (S21E19)

How It's Made (S21E19)
15:30

How It's Made (S21E20)

How It's Made (S21E20)
16:00

Mighty Ships (S3E5)

Mighty Ships (S3E5)
17:00

Salvage Hunters (S10E8)

Salvage Hunters (S10E8)
18:00

Salvage Hunters (S10E9)

Salvage Hunters (S10E9)
19:00

Wheeler Dealers (S15E4)

Wheeler Dealers (S15E4)
20:00

Wheeler Dealers (S15E22)

Wheeler Dealers (S15E22)
21:00

Wheeler Dealers (S15E12)

Wheeler Dealers (S15E12)
22:00

American Chopper (2018) (S2E8)

American Chopper (2018) (S2E8)
23:00

Railroad Alaska (S1E1)

Railroad Alaska (S1E1)
00:00

Naked and Afraid (S4E10)

Naked and Afraid (S4E10)
01:00

Wheeler Dealers (S15E12)

Wheeler Dealers (S15E12)
02:00

American Chopper (2018) (S2E8)

American Chopper (2018) (S2E8)
03:00

Dual Survival (S4E1)

Dual Survival (S4E1)
03:55

Deadliest Catch (S14E19)

Deadliest Catch (S14E19)
DR Ultra keyboard_arrow_right
06:00

Leon

Leon
06:01

Dybet (S1E36)

Dybet (S1E36)
06:25

Junglebanden

Junglebanden
06:35

Wild Kratts III (S3E20)

Wild Kratts III (S3E20)
07:00

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
07:10

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
07:20

Grizzy og lemmingerne (S1E34)

Grizzy og lemmingerne (S1E34)
07:30

Zorro (S1E9)

Zorro (S1E9)
07:50

Wild Kratts (S2E12)

Wild Kratts (S2E12)
08:15

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:25

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:35

Kolonien - Flugten (S1E10)

Kolonien - Flugten (S1E10)
08:45

Kolonien - Fyrtårnet (S1E11)

Kolonien - Fyrtårnet (S1E11)
09:00

Store Nørd: Jetpack

Store Nørd: Jetpack
09:17

De nye Fortnite-stjerner - Én skærm kan koste HELE sejren! (S1E6)

De nye Fortnite-stjerner - Én skærm kan koste HELE sejren! (S1E6)
09:22

De nye Fortnite-stjerner - Vi flækker DKs største LAN (S1E7)

De nye Fortnite-stjerner - Vi flækker DKs største LAN (S1E7)
09:27

De nye Fortnite-stjerner - Bliver dumpet på Discord (S1E8)

De nye Fortnite-stjerner - Bliver dumpet på Discord (S1E8)
09:32

De nye Fortnite-stjerner - Så starter verdens største turnering (S1E9)

De nye Fortnite-stjerner - Så starter verdens største turnering (S1E9)
09:35

De nye Fortnite-stjerner - Jagter verdens bedste Fortnite-spiller (S1E10)

De nye Fortnite-stjerner - Jagter verdens bedste Fortnite-spiller (S1E10)
09:40

Jeg vil være fodboldstjerne (S1E9)

Jeg vil være fodboldstjerne (S1E9)
09:55

Galaksekrigerne - Uanset hvad fremtiden bringer, del (S1E26)

Galaksekrigerne - Uanset hvad fremtiden bringer, del (S1E26)
10:20

Thunderbirds II (S2E1)

Thunderbirds II (S2E1)
10:40

Danmarks vildeste maskine (S1E4)

Danmarks vildeste maskine (S1E4)
11:00

Verdens bedste quiz I (S1E3)

Verdens bedste quiz I (S1E3)
11:15

Danmarks sjoveste barn (S1E1)

Danmarks sjoveste barn (S1E1)
11:45

Hit på 50 dage (S1E5)

Hit på 50 dage (S1E5)
11:55

Besat af: Cisilia

Besat af: Cisilia
12:25

Designpigerne - Outfit of the Day (S1E2)

Designpigerne - Outfit of the Day (S1E2)
12:40

Braceface (S2E27)

Braceface (S2E27)
13:00

Braceface (S2E28)

Braceface (S2E28)
13:25

BaseBoys - Hævn over mobning (S1E9)

BaseBoys - Hævn over mobning (S1E9)
13:40

Klassen - Ondt i brysterne (277)

Klassen - Ondt i brysterne (277)
13:50

Klassen - Lyver Luna? Del 1 (278)

Klassen - Lyver Luna? Del 1 (278)
14:00

Sofie Linde Show II (15) - Kurt Thybo

Sofie Linde Show II (15) - Kurt Thybo
14:25

Galaksekrigerne - Tråden, der holder på proppen (S1E21)

Galaksekrigerne - Tråden, der holder på proppen (S1E21)
14:50

Gravity Falls (16)

Gravity Falls (16)
15:10

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
15:20

Dybet (S1E19)

Dybet (S1E19)
15:45

Junglebanden

Junglebanden
15:55

Vi' bare bjørne II (S2E20)

Vi' bare bjørne II (S2E20)
16:05

Svampebob Firkant VIII - jul

Svampebob Firkant VIII - jul
16:30

Wild Kratts III (S3E21)

Wild Kratts III (S3E21)
16:50

Vi' bare bjørne III (S3E11)

Vi' bare bjørne III (S3E11)
17:05

Bastian skal bruge en fed hoodie | Designtalenterne - Outfit of the Day V

Bastian skal bruge en fed hoodie | Designtalenterne - Outfit of the Day V
17:20

The Next Step (S5E1)

The Next Step (S5E1)
17:45

Kys af en brækmund | PEK - Pranksters Elite Klub! (S1E4)

Kys af en brækmund | PEK - Pranksters Elite Klub! (S1E4)
18:00

ULTRA NYT: Verdens største valg er i gang | Da Maltes far flyttede hjemmefra

ULTRA NYT: Verdens største valg er i gang | Da Maltes far flyttede hjemmefra
18:10

Ka-ching (S1E6)

Ka-ching (S1E6)
18:30

Fortidsuhyre drikker af Sebastians blod! | Bidt, brændt og stukket III - Havlampret

Fortidsuhyre drikker af Sebastians blod! | Bidt, brændt og stukket III - Havlampret
18:40

Smadrer alle fra 7.Bs telefoner så let | Ultras Hacking-Eksperiment (S1E1)

Smadrer alle fra 7.Bs telefoner så let | Ultras Hacking-Eksperiment (S1E1)
18:45

BaseBoys - Opdager kæmpe hemmelighed (S2E16)

BaseBoys - Opdager kæmpe hemmelighed (S2E16)
19:00

Pendlerkids II (S2E11)

Pendlerkids II (S2E11)
19:15

Backstage II (S2E11)

Backstage II (S2E11)
19:30

101 ting jeg ville ønske, jeg havde vidst, da jeg var teenager (S1E3)

101 ting jeg ville ønske, jeg havde vidst, da jeg var teenager (S1E3)
19:55

Monica Chef - Kameraet (S1E16)

Monica Chef - Kameraet (S1E16)
20:15

The Next Step IV (S4E31)

The Next Step IV (S4E31)
20:35

The Next Step IV (S4E32)

The Next Step IV (S4E32)
21:00

Riisings flotte talkshow I (S1E1)

Riisings flotte talkshow I (S1E1)
21:35

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:35

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:35

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
07:00

Badminton: VM, mixed hold - Japan-Rusland, direkte

Badminton: VM, mixed hold - Japan-Rusland, direkte
08:00

Badminton: VM, mixed hold - Japan-Rusland, direkte

Badminton: VM, mixed hold - Japan-Rusland, direkte
09:00

Badminton: VM, mixed hold - Japan-Rusland, direkte

Badminton: VM, mixed hold - Japan-Rusland, direkte
10:05

Tennis: WTA - Rom, finale

Tennis: WTA - Rom, finale
12:00

Badminton: VM, mixed hold - Danmark-England, direkte

Badminton: VM, mixed hold - Danmark-England, direkte
13:00

Badminton: VM, mixed hold - Danmark-England, direkte

Badminton: VM, mixed hold - Danmark-England, direkte
14:00

Badminton: VM, mixed hold - Danmark-England, direkte

Badminton: VM, mixed hold - Danmark-England, direkte
15:00

Badminton: VM, mixed hold - Danmark-England, direkte

Badminton: VM, mixed hold - Danmark-England, direkte
16:00

Badminton: VM, mixed hold - Danmark-England, direkte

Badminton: VM, mixed hold - Danmark-England, direkte
17:00

Ishockey: VM - Frankrig-Storbritannien (m), direkte

Ishockey: VM - Frankrig-Storbritannien (m), direkte
17:45

Ishockey: VM - Frankrig-Storbritannien (m), direkte

Ishockey: VM - Frankrig-Storbritannien (m), direkte
18:40

Ishockey: VM - studiet

Ishockey: VM - studiet
18:55

Danmarks nye landstræner - portræt af Heinz Ehlers

Danmarks nye landstræner - portræt af Heinz Ehlers
19:30

Ishockey: VM - studiet

Ishockey: VM - studiet
20:10

Ishockey: VM - Canada-Danmark (m), direkte

Ishockey: VM - Canada-Danmark (m), direkte
21:00

Ishockey: VM - Canada-Danmark (m), direkte

Ishockey: VM - Canada-Danmark (m), direkte
21:45

Ishockey: VM - Canada-Danmark (m), direkte

Ishockey: VM - Canada-Danmark (m), direkte
22:45

Ishockey: VM - studiet

Ishockey: VM - studiet
23:10

Ishockey: VM - Østrig-Italien (m)

Ishockey: VM - Østrig-Italien (m)
23:35

Ishockey: VM - Østrig-Italien (m)

Ishockey: VM - Østrig-Italien (m)
00:05

Ishockey: VM - Østrig-Italien (m)

Ishockey: VM - Østrig-Italien (m)
00:45

Ishockey: VM - Canada-Danmark (m)

Ishockey: VM - Canada-Danmark (m)
01:15

Ishockey: VM - Canada-Danmark (m)

Ishockey: VM - Canada-Danmark (m)
01:45

Ishockey: VM - Canada-Danmark (m)

Ishockey: VM - Canada-Danmark (m)
02:25

Danmarks nye landstræner - portræt af Heinz Ehlers

Danmarks nye landstræner - portræt af Heinz Ehlers
03:00

NBA: Portland Trail Blazers-Golden State Warriors, direkte

NBA: Portland Trail Blazers-Golden State Warriors, direkte
03:50

NBA: Playoff, direkte

NBA: Playoff, direkte
TV3 Sport keyboard_arrow_right
11:00

FC Nordsjælland-OB

FC Nordsjælland-OB
13:00

Esbjerg-F.C.København

Esbjerg-F.C.København
15:00

Fremad Amager-Silkeborg

Fremad Amager-Silkeborg
17:00

International BNL d'Italia- Finale

International BNL d'Italia- Finale
19:00

Bundesliga Special (S2018E9)

Bundesliga Special (S2018E9)
19:30

UEFA Youth League Season Review 18/19

UEFA Youth League Season Review 18/19
20:00

Premier League Review of The Season

Magasin
Premier League Review of The Season
22:00

Brøndby-FC Midtjylland

Brøndby-FC Midtjylland
00:00

Brøndby-FC Midtjylland

Brøndby-FC Midtjylland
Canal 9 keyboard_arrow_right
06:00

Fodboldens verden

Fodboldens verden
06:15

Building Alaska (S4E1)

Building Alaska (S4E1)
07:00

Building Alaska (S4E2)

Building Alaska (S4E2)
07:45

Moonshiners (S3E7)

Moonshiners (S3E7)
08:35

Mighty Trains (S1E6)

Mighty Trains (S1E6)
09:25

Rocky Mountain Railroad (S1E1)

Rocky Mountain Railroad (S1E1)
10:20

Tanked (S8E16)

Tanked (S8E16)
11:20

Tanked (S8E17)

Tanked (S8E17)
12:25

Homeshopping (35:40)

Homeshopping (35:40)
12:55

Homeshopping (34:40)

Homeshopping (34:40)
13:30

Buying Alaska (S3E7)

Buying Alaska (S3E7)
14:00

Treehouse Masters (8:8)

Treehouse Masters (8:8)
14:55

Treehouse Masters (S3E1)

Treehouse Masters (S3E1)
16:00

How Do They Do It? (S12E4)

How Do They Do It? (S12E4)
16:30

How Do They Do It? (S12E5)

How Do They Do It? (S12E5)
17:00

How Do They Do It? (S12E6)

How Do They Do It? (S12E6)
17:30

How Do They Do It? (S12E7)

How Do They Do It? (S12E7)
18:05

Man Caves (S12E10)

Man Caves (S12E10)
18:30

Man Caves (S13E2)

Man Caves (S13E2)
19:05

Man Caves (S13E3)

Man Caves (S13E3)
19:30

Man Caves (S13E5)

Man Caves (S13E5)
20:05

Man Fire Food (S2E11)

Man Fire Food (S2E11)
20:30

Man Fire Food (S2E12)

Man Fire Food (S2E12)
21:00

Special Victims Unit (S8E7)

Special Victims Unit (S8E7)
22:00

Special Victims Unit (S8E8)

Special Victims Unit (S8E8)
23:00

M*A*S*H (S8E20)

M*A*S*H (S8E20)
23:35

M*A*S*H (S8E21)

M*A*S*H (S8E21)
00:10

M*A*S*H (S8E22)

M*A*S*H (S8E22)
00:40

M*A*S*H (S8E23)

M*A*S*H (S8E23)
01:15

Man Fire Food (S2E11)

Man Fire Food (S2E11)
01:40

Man Fire Food (S2E12)

Man Fire Food (S2E12)
02:10

How Do They Do It? (S12E4)

How Do They Do It? (S12E4)
02:40

How Do They Do It? (S12E5)

How Do They Do It? (S12E5)
03:10

How Do They Do It? (S12E6)

How Do They Do It? (S12E6)
03:40

How Do They Do It? (S12E7)

How Do They Do It? (S12E7)
04:05

Man Caves (S12E10)

Man Caves (S12E10)
04:30

Man Caves (S13E2)

Man Caves (S13E2)
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
06:30

Sprinter Galore (S1E1)

Sprinter Galore (S1E1)
06:45

Pingu (S1E3)

Pingu (S1E3)
06:55

Luk op Luk i - VENNER

Luk op Luk i - VENNER
07:15

Vidundervovsen Vaffel (S1E18)

Vidundervovsen Vaffel (S1E18)
07:25

MikroMakkerne - Rejen

MikroMakkerne - Rejen
07:40

Masha og Bjørnen (S2E10)

Masha og Bjørnen (S2E10)
07:45

F for får V (S5E17)

F for får V (S5E17)
07:55

Pyjamasheltene II (S2E19)

Pyjamasheltene II (S2E19)
08:10

Quizdyrene II (3) - Karpen Diem

Quizdyrene II (3) - Karpen Diem
08:20

Didrik Drage (S1E45)

Didrik Drage (S1E45)
08:30

Luk op Luk i - SIG PYT

Luk op Luk i - SIG PYT
08:50

Sprinter Galore (S1E9)

Sprinter Galore (S1E9)
09:15

Isabel og den skjulte skat (S1E4)

Isabel og den skjulte skat (S1E4)
09:30

Mit kæledyr - en dværgkanin

Mit kæledyr - en dværgkanin
09:40

Skæg med Ord

Skæg med Ord
10:10

Vilde venner III (S3E4)

Vilde venner III (S3E4)
10:30

Lille Nørd

Lille Nørd
10:55

Ramasjang Mysteriet (S1E4)

Ramasjang Mysteriet (S1E4)
11:25

Kaj og Andrea - Babyleg

Kaj og Andrea - Babyleg
12:00

Bamses billedbog

Bamses billedbog
12:30

Ramasjang Rally

Ramasjang Rally
12:55

Rosa fra Rouladegade II (S2E5)

Rosa fra Rouladegade II (S2E5)
13:25

På tur med far - Pappabilens fødselsdag

På tur med far - Pappabilens fødselsdag
13:45

Min mosters historier (S1E2)

Min mosters historier (S1E2)
13:55

Sikker & Søn IV (S4E3)

Sikker & Søn IV (S4E3)
14:05

Motor Mille og Børnebanden (S1E2)

Motor Mille og Børnebanden (S1E2)
14:30

Sofus (S1E6)

Sofus (S1E6)
14:45

Quizdyrene II (6) - Flodfiskene

Quizdyrene II (6) - Flodfiskene
15:00

Ernest & Celestine (S1E6)

Ernest & Celestine (S1E6)
15:10

Gurli Gris VI (S6E15)

Gurli Gris VI (S6E15)
15:20

Morten Skildpadde II (S2E3)

Morten Skildpadde II (S2E3)
15:45

Kika og Bob (12)

Kika og Bob (12)
16:00

Junglebogen (S1E38)

Junglebogen (S1E38)
16:10

Didrik Drage (S1E46)

Didrik Drage (S1E46)
16:20

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (S2E11)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (S2E11)
16:35

Pyjamasheltene II (S2E22)

Pyjamasheltene II (S2E22)
16:45

Vidundervovsen Vaffel (S1E19)

Vidundervovsen Vaffel (S1E19)
17:00

Krible Krable disko

Krible Krable disko
17:05

MikroMakkerne - Myren

MikroMakkerne - Myren
17:10

MikroMakkerne - Lever i lort

MikroMakkerne - Lever i lort
17:30

Edderskønne Edderkopper (S1E1)

Edderskønne Edderkopper (S1E1)
17:35

MikroMakkerne - Rejen

MikroMakkerne - Rejen
17:45

MikroMakkerne - Edderkopper

MikroMakkerne - Edderkopper
18:00

Vilde Venner - Krible Krabler (S4E1)

Vilde Venner - Krible Krabler (S4E1)
18:10

Minisekterne (S1E73)

Minisekterne (S1E73)
18:15

Kriblekrable Safari i haven

Kriblekrable Safari i haven
18:30

Quizdyrene II (8) - Araen Sugar

Quizdyrene II (8) - Araen Sugar
18:40

Hemmelige dyr: Hullet i Lunden (S1E2)

Hemmelige dyr: Hullet i Lunden (S1E2)
18:55

Paphoved (S1E1)

Paphoved (S1E1)
19:00

Wild Kratts (S2E8)

Wild Kratts (S2E8)
19:25

Zorro (S1E16)

Zorro (S1E16)
19:45

Yakari III (S3E10)

Yakari III (S3E10)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
05:30

Watts

Watts
05:35

Watts

Watts
05:55

Watts

Watts
06:00

Golf: Bag om PGA Tour

Golf: Bag om PGA Tour
06:30

Tennis: Roland Garros Grand Slam - Højdepunkter

Tennis: Roland Garros Grand Slam - Højdepunkter
07:30

Cykling: Giro d'Italia

Cykling: Giro d'Italia
08:30

Standardvogne: VM

Standardvogne: VM
09:00

Tennis: Roland Garros Grand Slam - Højdepunkter

Tennis: Roland Garros Grand Slam - Højdepunkter
10:00

Cykling: Giro d'Italia

Cykling: Giro d'Italia
11:30

Standardvogne: VM

Standardvogne: VM
12:00

Standardvogne: VM

Standardvogne: VM
12:30

Standardvogne: VM

Standardvogne: VM
13:00

Motocross: VM

Motocross: VM
13:30

Motocross: VM

Motocross: VM
14:00

Motocross: VM

Motocross: VM
14:40

Motocross: VM

Motocross: VM
15:05

Cykling: Giro d'Italia

Cykling: Giro d'Italia
16:30

Standardvogne: VM

Standardvogne: VM
17:00

Standardvogne: VM

Standardvogne: VM
17:30

Standardvogne: VM

Standardvogne: VM
18:00

Cykling: Giro d'Italia

Cykling: Giro d'Italia
20:00

Standardvogne: VM

Standardvogne: VM
20:30

Standardvogne: VM

Standardvogne: VM
21:00

Tennis: Roland Garros Grand Slam

Tennis: Roland Garros Grand Slam
21:50

PGA Tour: Højdepunkter

PGA Tour: Højdepunkter
22:55

PGA Tour: Højdepunkter

PGA Tour: Højdepunkter
00:05

Golf: Bag om PGA Tour

Golf: Bag om PGA Tour
00:30

Golf: Bag om PGA Tour

Golf: Bag om PGA Tour
01:00

Motocross: VM

Motocross: VM
02:10

Motocross: VM

Motocross: VM
03:05

Billard: Snooker - Shoot Out

Billard: Snooker - Shoot Out
03:55

OL Hall of Fame: Barcelona 1992

OL Hall of Fame: Barcelona 1992
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
05:30

MOTORSPORT: Wtcr, Holland

MOTORSPORT: Wtcr, Holland
06:29

CYKLING: Giro D'Italia

CYKLING: Giro D'Italia
07:35

TENNIS: French Open fra Paris

TENNIS: French Open fra Paris
08:34

CYKLING: Giro D'Italia

CYKLING: Giro D'Italia
09:55

TENNIS: French Open fra Paris

TENNIS: French Open fra Paris
12:00

TENNIS: French Open fra Paris

TENNIS: French Open fra Paris
14:00

TENNIS: French Open fra Paris

TENNIS: French Open fra Paris
16:00

TENNIS: French Open fra Paris

TENNIS: French Open fra Paris
18:00

TENNIS: French Open fra Paris

TENNIS: French Open fra Paris
20:00

RIDNING

RIDNING
20:30

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
20:42

MOTORSPORT: Wtcr, Holland

MOTORSPORT: Wtcr, Holland
21:14

MOTORSPORT: Wtcr, Holland

MOTORSPORT: Wtcr, Holland
22:07

TENNIS: French Open fra Paris

TENNIS: French Open fra Paris
23:32

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
23:39

CYKLING: Giro D'Italia

CYKLING: Giro D'Italia
00:31

TENNIS: French Open fra Paris

TENNIS: French Open fra Paris
01:28

MOTORSPORT: Wtcr, Holland

MOTORSPORT: Wtcr, Holland
01:59

CYKLING: Giro D'Italia

CYKLING: Giro D'Italia
03:00

TENNIS: French Open fra Paris

TENNIS: French Open fra Paris
TLC keyboard_arrow_right
06:00

Say Yes to the Dress (S10E9)

Say Yes to the Dress (S10E9)
06:25

Something Borrowed, Something New (S2E20)

Something Borrowed, Something New (S2E20)
06:55

Something Borrowed, Something New (S3E1)

Something Borrowed, Something New (S3E1)
07:20

Say Yes to the Dress (S8E10)

Say Yes to the Dress (S8E10)
07:50

Say Yes to the Dress (S8E11)

Say Yes to the Dress (S8E11)
08:15

90 Days to Wed (S5E14)

90 Days to Wed (S5E14)
09:05

Outdaughtered: Busby Quints (S2E13)

Outdaughtered: Busby Quints (S2E13)
10:00

Sister Wives (S5E20)

Sister Wives (S5E20)
11:00

Say Yes to the Dress (S10E17)

Say Yes to the Dress (S10E17)
11:30

Say Yes to the Dress (S10E18)

Say Yes to the Dress (S10E18)
12:00

7 Little Johnstons (S2E1)

7 Little Johnstons (S2E1)
13:00

90 Days to Wed (S5E14)

90 Days to Wed (S5E14)
14:00

The Next Great Baker (S3E8)

The Next Great Baker (S3E8)
15:00

Extreme Couponing (S1E9)

Extreme Couponing (S1E9)
15:30

Extreme Couponing (S1E10)

Extreme Couponing (S1E10)
16:00

Something Borrowed, Something New (S3E2)

Something Borrowed, Something New (S3E2)
16:30

Something Borrowed, Something New (S3E3)

Something Borrowed, Something New (S3E3)
17:00

Sister Wives (S6E1)

Sister Wives (S6E1)
18:00

Cake Boss (S9E12)

Cake Boss (S9E12)
18:30

Cake Boss (S9E13)

Cake Boss (S9E13)
19:00

Say Yes to the Dress (S11E1)

Say Yes to the Dress (S11E1)
19:30

Say Yes to the Dress (S11E2)

Say Yes to the Dress (S11E2)
20:00

My 3000-lb Family (S2E10)

My 3000-lb Family (S2E10)
21:00

Body Bizarre (S6E11)

Body Bizarre (S6E11)
22:00

My Giant Life (S1E3)

My Giant Life (S1E3)
23:00

My 3000-lb Family (S2E9)

My 3000-lb Family (S2E9)
00:00

Curvy Brides Boutique (S2E10)

Curvy Brides Boutique (S2E10)
00:30

Curvy Brides Boutique (S2E11)

Curvy Brides Boutique (S2E11)
01:00

Scorned: Crimes of Passion (S2E13)

Scorned: Crimes of Passion (S2E13)
02:00

My 3000-lb Family (S2E10)

My 3000-lb Family (S2E10)
03:00

Body Bizarre (S6E11)

Body Bizarre (S6E11)
03:55

The Next Great Baker (S3E8)

The Next Great Baker (S3E8)
Animal Planet keyboard_arrow_right
06:00

Meet The Orangutans (S1E2)

Meet The Orangutans (S1E2)
06:25

Animal Cops Phoenix (S15E13)

Animal Cops Phoenix (S15E13)
07:15

Animal Cops Phoenix (S15E14)

Animal Cops Phoenix (S15E14)
08:10

Animal Cops Phoenix (S15E15)

Animal Cops Phoenix (S15E15)
09:05

Animal Cops Houston (S9E1)

Animal Cops Houston (S9E1)
10:00

Animal Cops Houston (S9E2)

Animal Cops Houston (S9E2)
10:55

Animal Cops Houston (S9E3)

Animal Cops Houston (S9E3)
11:50

Jeremy Wade's Dark Waters (S1E2)

Jeremy Wade's Dark Waters (S1E2)
12:45

Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet (S3E4)

Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet (S3E4)
13:40

Extinct Or Alive (S1E7)

Extinct Or Alive (S1E7)
14:35

Monster Island

Monster Island
15:30

Flying Wild Alaska (S1E5)

Flying Wild Alaska (S1E5)
16:25

Animal Cops Philadelphia (S12E20)

Animal Cops Philadelphia (S12E20)
17:20

Growing Up... Polar Bear Orphan

Growing Up... Polar Bear Orphan
18:15

Fish Or Die (S1E3)

Fish Or Die (S1E3)
19:10

Shark Attack File

Shark Attack File
20:05

Wildest Indochina (S1E2)

Wildest Indochina (S1E2)
21:00

Biggest and Baddest (S1E1)

Biggest and Baddest (S1E1)
21:55

Pit Bulls & Parolees (S9E11)

Pit Bulls & Parolees (S9E11)
22:50

Fish Or Die (S1E3)

Fish Or Die (S1E3)
23:45

Shark Attack File

Shark Attack File
00:40

Biggest and Baddest (S1E1)

Biggest and Baddest (S1E1)
01:35

Growing Up... Polar Bear Orphan

Growing Up... Polar Bear Orphan
02:25

Fish Or Die (S1E3)

Fish Or Die (S1E3)
03:15

Shark Attack File

Shark Attack File
04:02

Wildest Indochina (S1E2)

Wildest Indochina (S1E2)
National Geographic keyboard_arrow_right
06:00

Yukon Gold (S4E3)

Yukon Gold (S4E3)
07:00

Alaska Wing Men (S2E6)

Alaska Wing Men (S2E6)
08:00

Wicked Tuna (S6E4)

Wicked Tuna (S6E4)
09:00

Fanget i Udlandet (S9E4)

Fanget i Udlandet (S9E4)
10:00

Dubais lufthavn (S2E4)

Dubais lufthavn (S2E4)
11:00

Airport Security: Peru (S3E8)

Airport Security: Peru (S3E8)
12:00

Undersøgelse af flystyrt (S9E6)

Undersøgelse af flystyrt (S9E6)
13:00

Nazi Megakonstruktioner: USA's krig (S3E1)

Nazi Megakonstruktioner: USA's krig (S3E1)
14:00

Den utrolige Dr. Pol (S8E9)

Den utrolige Dr. Pol (S8E9)
15:00

Dyrlæge i Yukon (S4E6)

Dyrlæge i Yukon (S4E6)
16:00

Dubais lufthavn (S2E4)

Dubais lufthavn (S2E4)
17:00

Grænsen er nået (S5E5)

Grænsen er nået (S5E5)
18:00

Alaska State Troopers (S5E9)

Alaska State Troopers (S5E9)
19:00

Under overfladen: Anden Verdenskrig

Under overfladen: Anden Verdenskrig
20:00

Alaska State Troopers (S5E10)

Alaska State Troopers (S5E10)
21:00

Undersøgelse af flystyrt (S1E1)

Undersøgelse af flystyrt (S1E1)
22:00

Grænsen er nået (S5E12)

Grænsen er nået (S5E12)
23:00

Undersøgelse af flystyrt (S13E4)

Undersøgelse af flystyrt (S13E4)
00:00

Hard Time: Locked Up (S1E9)

Hard Time: Locked Up (S1E9)
01:00

Fanget i Udlandet (S12E8)

Fanget i Udlandet (S12E8)
02:00

Under overfladen (S1E3)

Under overfladen (S1E3)
03:00

Biler i nød (S2E4)

Biler i nød (S2E4)
Discovery Science keyboard_arrow_right
06:00

How Do They Do It? (S8E17)

How Do They Do It? (S8E17)
06:26

How the Universe Works (S3E4)

How the Universe Works (S3E4)
07:14

How Things Work (S1E3)

How Things Work (S1E3)
08:02

Mythbusters (S10E22)

Mythbusters (S10E22)
08:50

How Do They Do It? (S8E10)

How Do They Do It? (S8E10)
09:14

How It's Made (S25E22)

How It's Made (S25E22)
09:38

How the Universe Works (S3E4)

How the Universe Works (S3E4)
10:26

Secrets Of The Underground (S1E6)

Secrets Of The Underground (S1E6)
11:14

How Things Work (S1E3)

How Things Work (S1E3)
12:02

Mythbusters (S10E22)

Mythbusters (S10E22)
12:50

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S5E2)

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S5E2)
13:38

How Do They Do It? (S8E10)

How Do They Do It? (S8E10)
14:02

How It's Made (S25E22)

How It's Made (S25E22)
14:26

How the Universe Works (S3E4)

How the Universe Works (S3E4)
15:14

Secrets Of The Underground (S1E6)

Secrets Of The Underground (S1E6)
16:02

Mythbusters (S10E22)

Mythbusters (S10E22)
16:50

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S5E3)

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S5E3)
17:40

How Things Work (S1E4)

How Things Work (S1E4)
18:30

What Happened Next? (S2E7)

What Happened Next? (S2E7)
18:55

What Happened Next? (S2E8)

What Happened Next? (S2E8)
19:20

How Do They Do It? (S8E12)

How Do They Do It? (S8E12)
19:45

How It's Made (S25E23)

How It's Made (S25E23)
20:10

Mythbusters (S10E23)

Mythbusters (S10E23)
21:00

What Happened Next? (S2E7)

What Happened Next? (S2E7)
21:25

What Happened Next? (S2E8)

What Happened Next? (S2E8)
21:50

Secrets Of The Underground (S1E7)

Secrets Of The Underground (S1E7)
22:40

How Do They Do It? (S8E12)

How Do They Do It? (S8E12)
23:05

How It's Made (S25E23)

How It's Made (S25E23)
23:30

How Things Work (S1E4)

How Things Work (S1E4)
00:20

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S5E3)

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S5E3)
01:10

Mythbusters (S10E23)

Mythbusters (S10E23)
02:00

What Happened Next? (S2E7)

What Happened Next? (S2E7)
02:24

What Happened Next? (S2E8)

What Happened Next? (S2E8)
02:48

Secrets Of The Underground (S1E7)

Secrets Of The Underground (S1E7)
03:36

How Things Work (S1E4)

How Things Work (S1E4)
04:24

How Do They Do It? (S8E12)

How Do They Do It? (S8E12)
Xee keyboard_arrow_right
05:35

My Name Is Earl (S1E14)

My Name Is Earl (S1E14)
06:00

My Name Is Earl (S1E16)

My Name Is Earl (S1E16)
06:30

My Name Is Earl (S1E17)

My Name Is Earl (S1E17)
07:00

Raising Hope (S4E19)

Raising Hope (S4E19)
07:30

Raising Hope (S4E20)

Raising Hope (S4E20)
08:00

Et umage par (S1E15)

Et umage par (S1E15)
08:30

#OOTD (Outfit of the day) (S1E3)

#OOTD (Outfit of the day) (S1E3)
08:35

Damerne om det runde bord (S1E3)

Damerne om det runde bord (S1E3)
08:50

#OOTD (Outfit of the day) (S1E7)

#OOTD (Outfit of the day) (S1E7)
08:55

MacGyver (S1E9)

MacGyver (S1E9)
09:50

Seriefix (S1E1)

Seriefix (S1E1)
10:15

Single Parents (S1E17)

Single Parents (S1E17)
10:45

Et umage par (S1E16)

Et umage par (S1E16)
11:15

Et umage par (S1E17)

Et umage par (S1E17)
11:45

Kongen af Queens (S4E10)

Kongen af Queens (S4E10)
12:15

Kongen af Queens (S4E11)

Kongen af Queens (S4E11)
12:45

How I Met Your Mother (S4E22)

How I Met Your Mother (S4E22)
13:15

The Gifted (S1E8)

The Gifted (S1E8)
14:15

The Librarians (S3E10)

The Librarians (S3E10)
15:10

MacGyver (S1E10)

MacGyver (S1E10)
16:05

Family Guy (S11E3)

Family Guy (S11E3)
16:35

Family Guy (S11E4)

Family Guy (S11E4)
17:05

Kongen af Queens (S4E12)

Kongen af Queens (S4E12)
17:35

Kongen af Queens (S4E13)

Kongen af Queens (S4E13)
18:05

How I Met Your Mother (S4E23)

How I Met Your Mother (S4E23)
18:35

How I Met Your Mother (S4E24)

How I Met Your Mother (S4E24)
19:05

The Librarians (S4E1)

The Librarians (S4E1)
20:00

MacGyver (S1E11)

MacGyver (S1E11)
21:00

The Orville (S2E6)

The Orville (S2E6)
22:00

Seriefix (S1E7)

Seriefix (S1E7)
22:30

Deep State (S2E3)

Deep State (S2E3)
23:30

MacGyver (S1E11)

MacGyver (S1E11)
00:25

The Librarians (S4E1)

The Librarians (S4E1)
01:20

Den sidste mohikaner

Amerikansk film fra 1992
play_arrow
Den sidste mohikaner
03:30

How I Met Your Mother (S4E23)

How I Met Your Mother (S4E23)
04:00

Family Guy (S11E3)

Family Guy (S11E3)