Nyt spændende projekt på vej fra Geggo

Nyt spændende projekt på vej fra Geggo

Nyt spændende projekt på vej fra Geggo
Casper Christensens taler ud om sin nye livsstil

Casper Christensens taler ud om sin nye livsstil

Casper Christensens taler ud om sin nye livsstil
Amerikansk medie skriver Michael Jacksons datter har forsøgt selvmord

Amerikansk medie skriver Michael Jacksons datter har forsøgt selvmord

Amerikansk medie skriver Michael Jacksons datter har forsøgt selvmord
Genforening mellem Meghan og hendes far

Genforening mellem Meghan og hendes far

Genforening mellem Meghan og hendes far
Casper Christensen skal være far til fire

Casper Christensen skal være far til fire

Casper Christensen skal være far til fire
DR1 keyboard_arrow_right
04:40

Antikduellen (2:30)

Antikduellen (2:30)
05:20

Ærteshots i Frilandshaven

Ærteshots i Frilandshaven
05:45

Spis og spar (5:6)

Spis og spar (5:6)
06:30

Søren Ryge: Øen, manden og ørnen

Søren Ryge: Øen, manden og ørnen
07:00

Kulturmagasinet Gejst: Dokumentarfilm og virkeligheden

Kulturmagasinet Gejst: Dokumentarfilm og virkeligheden
07:25

Aftenshowet

Aftenshowet
08:15

Maddysten (2:8)

Maddysten (2:8)
09:15

Født på TV (2:5)

Født på TV (2:5)
09:40

Fader Brown (5)

Fader Brown (5)
10:30

Antikkrejlerne med kendisser (99)

Antikkrejlerne med kendisser (99)
11:30

Antikduellen (3:30)

Antikduellen (3:30)
12:00

Bonderøven 2011 (12)

Bonderøven 2011 (12)
12:25

Kender du typen? 2012 (12)

Kender du typen? 2012 (12)
13:05

Hammerslag 2016 (17)

Hammerslag 2016 (17)
13:50

Hun så et mord (192)

Hun så et mord (192)
14:35

Hercule Poirot (7)

Hercule Poirot (7)
15:25

Hercule Poirot (8)

Hercule Poirot (8)
16:15

Fader Brown (6)

Fader Brown (6)
17:00

Jordemoderen V (4:10)

Jordemoderen V (4:10)
17:50

TV AVISEN

TV AVISEN
18:00

Skattejægerne

Skattejægerne
18:30

TV AVISEN

TV AVISEN
18:55

Vores vejr

Vores vejr
19:05

Aftenshowet

Aftenshowet
19:55

TV AVISEN

TV AVISEN
20:00

Rigtige Mænd (3:6)

Rigtige Mænd (3:6)
20:45

Arktisk kommando (1:4)

Arktisk kommando (1:4)
21:30

TV AVISEN

TV AVISEN
21:55

Langt fra Borgen

Langt fra Borgen
22:20

Kriminalkommissær Barnaby X (1)

Kriminalkommissær Barnaby X (1)
23:55

Taggart: Pensionatet

Taggart: Pensionatet
00:45

Hercule Poirot (5)

Hercule Poirot (5)
01:30

Hercule Poirot (6)

Hercule Poirot (6)
02:20

Bonderøven 2011 (12)

Bonderøven 2011 (12)
02:50

Kender du typen? 2012 (12)

Kender du typen? 2012 (12)
03:30

Hammerslag 2016 (17)

Hammerslag 2016 (17)
TV2 keyboard_arrow_right
06:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
06:30

Go' morgen Danmark

Go' morgen Danmark
12:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
12:30

Regionale nyheder

Regionale nyheder
12:40

Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed

Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed
13:25

Blændende boliger

Blændende boliger
13:55

Blændende boliger

Blændende boliger
14:25

Razzia

Razzia
15:00

Razzia

Razzia
15:30

Animal Airport

Animal Airport
16:00

Alarmcentralen

Alarmcentralen
17:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
17:12

Regionale nyheder

Regionale nyheder
17:20

Go' aften Danmark

Go' aften Danmark
17:55

Dit forårsvejr

Dit forårsvejr
18:00

Nyhederne

Nyhederne
18:20

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:25

Go' aften Danmark

Go' aften Danmark
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

Når skærmene styrer familien (2:2)

Når skærmene styrer familien (2:2)
20:50

Station 2: Politirapporten

Station 2: Politirapporten
21:30

Nyhederne

Nyhederne
22:00

Regionale nyheder

Regionale nyheder
22:12

Sporten

Sporten
22:25

Natholdet

Natholdet
23:00

24 timer: I politiets varetægt

24 timer: I politiets varetægt
23:55

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
00:25

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
00:50

Alarmcentralen

Alarmcentralen
01:45

Last Man Standing (22)

Last Man Standing (22)
02:10

The Good Wife (80)

The Good Wife (80)
03:00

Natholdet

Natholdet
03:25

Natholdet

Natholdet
TV3 keyboard_arrow_right
04:50

Love Island UK (S3E50)

Love Island UK (S3E50)
06:00

Married (S2E5)

Married (S2E5)
06:25

Love Island UK (S3E9)

Love Island UK (S3E9)
07:15

Danske Hollywoodfruer (S2E5)

Danske Hollywoodfruer (S2E5)
08:10

Luksusfælden (S10E10)

Luksusfælden (S10E10)
09:05

Luksusfælden (S10E11)

Luksusfælden (S10E11)
10:05

Undercover Boss US (S5E4)

Undercover Boss US (S5E4)
11:00

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E31)

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E31)
12:00

Danske Hollywoodfruer (S2E6)

Danske Hollywoodfruer (S2E6)
13:00

The Kardashians (S12E11)

The Kardashians (S12E11)
14:00

The Kardashians (S12E12)

The Kardashians (S12E12)
15:00

Real Housewives of Beverly Hills (S5E14)

Real Housewives of Beverly Hills (S5E14)
16:00

Real Housewives of Beverly Hills (S5E15)

Real Housewives of Beverly Hills (S5E15)
17:00

Luksusfælden (S18E5)

Luksusfælden (S18E5)
18:00

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E31)

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E31)
19:00

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E32)

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E32)
20:00

Familien fra Bryggen (S15E7)

Familien fra Bryggen (S15E7)
21:00

Forsidefruer (S5E1)

Forsidefruer (S5E1)
22:00

Knocked Up

Amerikansk komedie fra 2007
play_arrow
Knocked Up
00:35

Bones (S8E19)

Bones (S8E19)
01:35

Bones (S8E20)

Bones (S8E20)
02:25

The Brave (S1E7)

The Brave (S1E7)
03:15

The Brave (S1E8)

The Brave (S1E8)
Kanal 5 keyboard_arrow_right
05:00

House Hunters International (3)

House Hunters International (3)
05:25

House Hunters International (4)

House Hunters International (4)
06:15

House Hunters International (1)

House Hunters International (1)
06:40

Chopped (4)

Chopped (4)
07:25

Chopped (5)

Chopped (5)
08:15

Property Brothers (18)

Property Brothers (18)
09:05

Property Brothers (19)

Property Brothers (19)
10:05

Hælerjagt (2)

Hælerjagt (2)
11:05

Hælerjagt (3)

Hælerjagt (3)
11:55

Greys hvide verden (8)

Greys hvide verden (8)
12:55

Greys hvide verden (9)

Greys hvide verden (9)
14:00

CSI (16)

CSI (16)
15:00

CSI (17)

CSI (17)
16:00

Special Victims Unit (7)

Special Victims Unit (7)
16:55

Special Victims Unit (8)

Special Victims Unit (8)
18:00

Landskamp: Kosovo-Danmark

Landskamp: Kosovo-Danmark
21:00

Over Atlanten (1)

Over Atlanten (1)
22:00

Profil af en morder II (6)

Profil af en morder II (6)
23:05

Criminal Minds (8)

Criminal Minds (8)
00:00

Criminal Minds (9)

Criminal Minds (9)
01:00

Special Victims Unit (22)

Special Victims Unit (22)
02:00

Special Victims Unit (3)

Special Victims Unit (3)
03:00

Blitzkrig (8)

Blitzkrig (8)
03:50

Special Victims Unit (6)

Special Victims Unit (6)
DR2 keyboard_arrow_right
09:10

Dyrehospitalet (9:9)

Dyrehospitalet (9:9)
10:10

Midt i naturen (10:10)

Midt i naturen (10:10)
11:10

På roadtrip i Indokina (1:7)

På roadtrip i Indokina (1:7)
11:40

På roadtrip i Indokina (2:7)

På roadtrip i Indokina (2:7)
12:10

Det vilde Mellemøsten - Det Kaspiske Hav

Det vilde Mellemøsten - Det Kaspiske Hav
13:05

En hjernes fødsels og død (2:3)

En hjernes fødsels og død (2:3)
13:35

En hjernes fødsels og død (3:3)

En hjernes fødsels og død (3:3)
14:05

Hjælp, vi flytter sammen (7:8)

Hjælp, vi flytter sammen (7:8)
15:05

Hjælp, vi flytter sammen (8:8)

Hjælp, vi flytter sammen (8:8)
16:05

Burmas hemmelige junglekrig (1:2)

Burmas hemmelige junglekrig (1:2)
17:05

Den amerikanske mafia: En voksende trussel (4:8)

Den amerikanske mafia: En voksende trussel (4:8)
17:45

Fede forhold (6:6)

Fede forhold (6:6)
18:30

Ekstreme togrejser III (4:5)

Ekstreme togrejser III (4:5)
19:15

Ekstreme togrejser III (5:5)

Ekstreme togrejser III (5:5)
20:00

Debatten

Debatten
21:30

Quizzen med Gyrith Cecilie Ross

Quizzen med Gyrith Cecilie Ross
22:00

Ugen plus det løse med Huxi Bach (7)

Ugen plus det løse med Huxi Bach (7)
22:30

Deadline

Deadline
23:00

Jeg svigter mine patienter

Jeg svigter mine patienter
00:00

Debatten

Debatten
01:30

Red min hjerne!

Red min hjerne!
02:15

Deadline Nat

Deadline Nat
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
05:35

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
06:00

Dybvaaaaad! (2:12)

Dybvaaaaad! (2:12)
06:35

Dawson's Creek (56)

Dawson's Creek (56)
07:25

Dawson's Creek (57)

Dawson's Creek (57)
08:05

Beverly Hills 90210 (70)

Beverly Hills 90210 (70)
08:55

Beverly Hills 90210 (71)

Beverly Hills 90210 (71)
09:50

Beverly Hills 90210 (72)

Beverly Hills 90210 (72)
10:40

Beverly Hills 90210 (73)

Beverly Hills 90210 (73)
11:30

Sex and the City (9)

Sex and the City (9)
12:05

Sex and the City (10)

Sex and the City (10)
12:40

Desperate Housewives (163)

Desperate Housewives (163)
13:30

Desperate Housewives (164)

Desperate Housewives (164)
14:15

Ugly Betty (24)

Ugly Betty (24)
15:05

Ugly Betty (25)

Ugly Betty (25)
15:50

Family Guy (6)

Family Guy (6)
16:20

Family Guy (7)

Family Guy (7)
16:50

American Dad (10)

American Dad (10)
17:15

American Dad (11)

American Dad (11)
17:40

Modern Family (25)

Modern Family (25)
18:10

Modern Family (26)

Modern Family (26)
18:40

Venner (167)

Venner (167)
19:05

Venner (168)

Venner (168)
19:35

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
20:05

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
20:40

Polle Fiction

dansk komedie fra 2002
Polle Fiction
22:10

ZULU HK

ZULU HK
22:50

Et rigtigt fucking arbejde

Et rigtigt fucking arbejde
23:25

Natholdet

Natholdet
00:00

Natholdet

Natholdet
00:30

Det akavede gameshow

Det akavede gameshow
00:50

Det akavede gameshow

Det akavede gameshow
01:15

Top 20 Funniest

Top 20 Funniest
02:05

Elementary (7)

Elementary (7)
02:55

Elementary (8)

Elementary (8)
03:35

Castle (153)

Castle (153)
TV3+ keyboard_arrow_right
04:25

Lip Sync Battle (S1E9)

Lip Sync Battle (S1E9)
04:50

The Late Late Show with James Corden (S5E86)

The Late Late Show with James Corden (S5E86)
06:00

Knas i Kærligheden (S3E13)

Knas i Kærligheden (S3E13)
06:25

Community (S6E13)

Community (S6E13)
06:55

Community (S1E1)

Community (S1E1)
07:20

The Late Late Show with James Corden (S5E87)

The Late Late Show with James Corden (S5E87)
08:15

Numb3rs (S5E18)

Numb3rs (S5E18)
09:05

Numb3rs (S5E19)

Numb3rs (S5E19)
10:05

Bones (S10E3)

Bones (S10E3)
11:05

Bones (S10E4)

Bones (S10E4)
12:05

Hawaii Five-0 (S4E12)

Hawaii Five-0 (S4E12)
13:00

Hawaii Five-0 (S4E13)

Hawaii Five-0 (S4E13)
14:00

NCIS: Los Angeles (S2E9)

NCIS: Los Angeles (S2E9)
15:00

NCIS: Los Angeles (S2E10)

NCIS: Los Angeles (S2E10)
16:00

NCIS (S13E21)

NCIS (S13E21)
17:00

NCIS (S13E22)

NCIS (S13E22)
18:00

S.W.A.T. (S1E13)

S.W.A.T. (S1E13)
19:00

S.W.A.T. (S1E14)

S.W.A.T. (S1E14)
20:00

NCIS: Los Angeles (S9E21)

NCIS: Los Angeles (S9E21)
21:00

The Prince

Amerikansk gangsterthriller fra 2014
play_arrow
The Prince
22:55

Die Hard 2

Amerikansk action fra 1990
Die Hard 2
01:30

NCIS: Los Angeles (S9E21)

NCIS: Los Angeles (S9E21)
02:30

The Blacklist (S3E10)

The Blacklist (S3E10)
03:15

The Blacklist (S3E11)

The Blacklist (S3E11)
6'eren keyboard_arrow_right
05:15

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (8)

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (8)
06:00

Diners, Drive-ins and Dives (4)

Diners, Drive-ins and Dives (4)
06:20

Diners, Drive-ins and Dives (7)

Diners, Drive-ins and Dives (7)
06:45

Diners, Drive-ins and Dives (8)

Diners, Drive-ins and Dives (8)
07:10

Diners, Drive-ins and Dives (9)

Diners, Drive-ins and Dives (9)
07:35

Diners, Drive-ins and Dives (10)

Diners, Drive-ins and Dives (10)
08:00

09:00

Gold Rush (18)

Gold Rush (18)
09:50

Deadliest Catch (11)

Deadliest Catch (11)
10:55

Expedition Unknown (1)

Expedition Unknown (1)
11:50

Salvage Hunters (8)

Salvage Hunters (8)
12:50

Salvage Hunters (9)

Salvage Hunters (9)
13:50

Wheeler Dealers (13)

Wheeler Dealers (13)
14:50

Deadliest Catch (1)

Deadliest Catch (1)
15:50

Gold Rush (13)

Gold Rush (13)
16:50

Gold Rush (14)

Gold Rush (14)
17:55

Salvage Hunters (10)

Salvage Hunters (10)
18:55

Salvage Hunters (1)

Salvage Hunters (1)
19:55

Auction Hunters (26)

Auction Hunters (26)
20:25

Auction Hunters (1)

Auction Hunters (1)
20:55

22:00

Fast og Furious 6

Amr. actionfilm fra 2013
Fast og Furious 6
00:40

Fast N' Loud (24)

Fast N' Loud (24)
01:40

Wheeler Dealers (1)

Wheeler Dealers (1)
02:40

Bitchin' Rides (6)

Bitchin' Rides (6)
03:35

Alaska: The Last Frontier (16)

Alaska: The Last Frontier (16)
DR3 keyboard_arrow_right
06:00

Morgengymnastikken: Ryg & lænd, faste lår og kontorkrop

Morgengymnastikken: Ryg & lænd, faste lår og kontorkrop
11:50

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
12:30

The Graham Norton Show

The Graham Norton Show
13:20

Når kemien passer (1:6) - Duften af begær

Når kemien passer (1:6) - Duften af begær
14:00

Når kemien passer (2:6) - Fuld tænding

Når kemien passer (2:6) - Fuld tænding
14:40

Monsterfrøer

Monsterfrøer
15:30

Moody drikker sig ned (1:2)

Moody drikker sig ned (1:2)
16:00

Millionærernes festarrangør

Millionærernes festarrangør
16:45

Professor Green og den glemte klasse (1:2)

Professor Green og den glemte klasse (1:2)
17:35

Kvinder, islam og mig

Kvinder, islam og mig
18:05

Petra får en baby (3:8)

Petra får en baby (3:8)
18:35

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
19:15

Family Guy

Family Guy
19:35

Family Guy

Family Guy
20:00

Rejsen til Mars (2:6)

Rejsen til Mars (2:6)
20:45

Sådan narrer du døden II - body hacking

Sådan narrer du døden II - body hacking
21:35

Kill Your Darlings

Kill Your Darlings
23:10

Flugten fra ondskab (1:3)

Flugten fra ondskab (1:3)
23:50

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
00:30

Sandheden om risiko - hvad er egentlig farligt?

Sandheden om risiko - hvad er egentlig farligt?
01:20

Professor Green og den glemte klasse (2:2)

Professor Green og den glemte klasse (2:2)
02:05

Zoo III (12:13)

Zoo III (12:13)
02:45

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
03:45

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
06:35

Små og store synder (148)

Små og store synder (148)
07:30

Fornyet mistanke (61)

Fornyet mistanke (61)
08:25

Fornyet mistanke (60)

Fornyet mistanke (60)
09:25

Doc Martin (8)

Doc Martin (8)
10:20

Doc Martin (1)

Doc Martin (1)
11:15

Skadestuen i Holby (341)

Skadestuen i Holby (341)
12:10

Skadestuen i Holby (342)

Skadestuen i Holby (342)
13:05

Bjerglægen (82)

Bjerglægen (82)
14:00

Bjerglægen (83)

Bjerglægen (83)
14:55

Kommissær Rex (38)

Kommissær Rex (38)
15:50

Kommissær Rex (39)

Kommissær Rex (39)
17:30

Death in Paradise (3)

Death in Paradise (3)
18:30

Murdoch Mysterierne (15)

Murdoch Mysterierne (15)
19:20

Lige i skabet

Lige i skabet
20:00

Mig og min lillebror og storsmuglerne

Dansk folkekomedie fra 1968
Mig og min lillebror og storsmuglerne
21:50

Jo færre jo bedre

Jo færre jo bedre
22:45

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
23:35

Lige i skabet

Lige i skabet
00:15

Lur mit liv

Lur mit liv
01:05

Death in Paradise (3)

Death in Paradise (3)
02:00

Godnat

Godnat
TV3 Puls keyboard_arrow_right
06:00

Luksusvarer i Beverly Hills (S2E19)

Luksusvarer i Beverly Hills (S2E19)
06:25

Drømmeboliger (S5E26)

Drømmeboliger (S5E26)
07:10

Ejendomsmæglerne i Orange County (S1E1)

Ejendomsmæglerne i Orange County (S1E1)
08:00

Depotjægerne (S9E28)

Depotjægerne (S9E28)
08:25

Depotjægerne (S9E29)

Depotjægerne (S9E29)
08:55

Grand Designs (S10E1)

Grand Designs (S10E1)
09:55

Dr. Phil (S17E13)

Dr. Phil (S17E13)
10:55

Dr. Phil (S17E14)

Dr. Phil (S17E14)
11:55

Grand Designs (S10E2)

Grand Designs (S10E2)
13:00

Den hemmelige millionær (S1E6)

Den hemmelige millionær (S1E6)
14:00

Den hemmelige millionær (S2E1)

Den hemmelige millionær (S2E1)
15:00

Masterchef USA (S7E12)

Masterchef USA (S7E12)
16:00

Masterchef USA (S7E13)

Masterchef USA (S7E13)
17:00

Dr. Phil (S16E89)

Dr. Phil (S16E89)
18:00

Dr. Phil (S16E90)

Dr. Phil (S16E90)
19:00

Med Kniven for Struben (S3E9)

Med Kniven for Struben (S3E9)
20:00

Med Kniven for Struben (S4E1)

Med Kniven for Struben (S4E1)
21:00

Redningskvinder (S2E9)

Redningskvinder (S2E9)
22:00

Jamie Oliver: Hurtig & nem mad (S2E7)

Jamie Oliver: Hurtig & nem mad (S2E7)
22:35

Jamie Oliver: Hurtig & nem mad (S2E8)

Jamie Oliver: Hurtig & nem mad (S2E8)
23:15

Hospitalet (S1E54)

Hospitalet (S1E54)
23:45

Hospitalet (S1E55)

Hospitalet (S1E55)
00:15

Depotjægerne (S9E30)

Depotjægerne (S9E30)
00:45

Depotjægerne (S2E29)

Depotjægerne (S2E29)
01:10

Fra skrot til slot (S6E2)

Fra skrot til slot (S6E2)
02:10

Fra skrot til slot (S6E3)

Fra skrot til slot (S6E3)
03:05

Scream Queens (S1E11)

Scream Queens (S1E11)
03:55

Kærester der dræber (S5E2)

Kærester der dræber (S5E2)
Kanal 4 keyboard_arrow_right
04:35

Fixer Upper (9)

Fixer Upper (9)
05:25

My Lottery Dream Home (10)

My Lottery Dream Home (10)
06:15

Long Island Medium (9)

Long Island Medium (9)
07:05

De unge mødre (1)

De unge mødre (1)
07:35

De unge mødre (2)

De unge mødre (2)
08:00

09:00

Diners, Drive-ins and Dives (10)

Diners, Drive-ins and Dives (10)
09:25

Diners, Drive-ins and Dives (11)

Diners, Drive-ins and Dives (11)
09:50

Diners, Drive-ins and Dives (12)

Diners, Drive-ins and Dives (12)
10:20

Diners, Drive-ins and Dives (13)

Diners, Drive-ins and Dives (13)
10:50

Chopped (7)

Chopped (7)
11:50

House Hunters International (7)

House Hunters International (7)
12:20

House Hunters International (8)

House Hunters International (8)
12:50

My Lottery Dream Home (9)

My Lottery Dream Home (9)
13:20

My Lottery Dream Home (10)

My Lottery Dream Home (10)
13:50

Fixer Upper (10)

Fixer Upper (10)
14:45

Say Yes to the Dress (2)

Say Yes to the Dress (2)
15:15

Say Yes to the Dress (3)

Say Yes to the Dress (3)
15:50

90 Day Fiancé (4)

90 Day Fiancé (4)
16:50

Singleliv (14)

Singleliv (14)
17:20

Singleliv (15)

Singleliv (15)
18:00

De unge mødre (10)

De unge mødre (10)
19:00

Mig og min mor (12)

Mig og min mor (12)
20:00

Greys hvide verden (11)

Greys hvide verden (11)
21:05

The Good Doctor (5)

The Good Doctor (5)
22:05

Mænd på barsel (6)

Mænd på barsel (6)
23:05

Paula Zahn på sagen (10)

Paula Zahn på sagen (10)
00:05

En blodig affære

En blodig affære
01:05

Min nabo er morder

Min nabo er morder
02:00

Blodets bånd (9)

Blodets bånd (9)
03:00

House Hunters International (7)

House Hunters International (7)
03:25

House Hunters International (8)

House Hunters International (8)
03:50

My Lottery Dream Home (9)

My Lottery Dream Home (9)
DRK keyboard_arrow_right
06:20

24 timer vi aldrig glemmer - regeringsskiftet i 2001

24 timer vi aldrig glemmer - regeringsskiftet i 2001
07:10

24 timer vi aldrig glemmer - ulykken i Seest

24 timer vi aldrig glemmer - ulykken i Seest
08:00

P2 Radioavis

P2 Radioavis
08:05

Morgenandagten på DR K

Morgenandagten på DR K
08:25

Dagens sang: Nocturne

Dagens sang: Nocturne
08:35

Hvornår var det nu det var

Hvornår var det nu det var
09:05

Hvornår var det nu det var

Hvornår var det nu det var
09:35

Danske Mad Men: Ekstra bladet

Danske Mad Men: Ekstra bladet
10:05

Danske Mad Men: Rem rem

Danske Mad Men: Rem rem
10:35

Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (9:12)

Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (9:12)
11:35

Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (10:12)

Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (10:12)
12:40

24 timer vi aldrig glemmer - Monopolbruddet i 1988

24 timer vi aldrig glemmer - Monopolbruddet i 1988
13:30

24 timer vi aldrig glemmer - Da Danmark bankede Sovjet

24 timer vi aldrig glemmer - Da Danmark bankede Sovjet
14:20

Guldkorn 1980'erne: 1982

Guldkorn 1980'erne: 1982
14:40

Guldkorn 1980'erne: 1984

Guldkorn 1980'erne: 1984
15:00

Rick Steins vej til Mexico (3:7)

Rick Steins vej til Mexico (3:7)
16:00

Rick Steins vej til Mexico (4:7)

Rick Steins vej til Mexico (4:7)
17:00

Historiequizzen: Frederiksberg Slot

Historiequizzen: Frederiksberg Slot
17:30

Historiequizzen: Roskilde Domkirke

Historiequizzen: Roskilde Domkirke
18:00

Forbrydelsen (6:20)

Forbrydelsen (6:20)
19:00

Forbrydelsen (7:20)

Forbrydelsen (7:20)
19:55

Dagens sang: Nocturne

Dagens sang: Nocturne
20:00

Smagen af Danmark II (3:4)

Smagen af Danmark II (3:4)
20:45

Filmselskabet

Filmselskabet
21:15

Filmperler: Revolutionary Road

Amerikansk drama fra 2008
Filmperler: Revolutionary Road
23:10

Søren Kam: Nazisten der aldrig fortrød

Søren Kam: Nazisten der aldrig fortrød
00:10

Carl Th. Dreyer - Min Metier

Carl Th. Dreyer - Min Metier
02:00

Liv og Ingmar - en kærlighedshistorie

Liv og Ingmar - en kærlighedshistorie
03:25

24 timer vi aldrig glemmer: 9. april 1940 - da tyskerne kom

24 timer vi aldrig glemmer: 9. april 1940 - da tyskerne kom
TV2 FRI keyboard_arrow_right
04:50

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
05:10

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
05:35

Godnat

Godnat
06:15

Havemagasinet

Havemagasinet
07:20

Have på en dag

Have på en dag
08:10

Have på en dag

Have på en dag
09:05

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
09:55

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
10:45

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
11:40

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
12:30

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
13:35

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
14:45

Location, Location, Location

Location, Location, Location
15:30

Location, Location, Location

Location, Location, Location
16:15

Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed

Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed
17:00

Huse på spil

Huse på spil
17:40

Huse på spil

Huse på spil
18:20

Krejlerkongen

Krejlerkongen
18:50

Krejlerkongen

Krejlerkongen
19:20

Sæt pris på dit hjem

Sæt pris på dit hjem
19:50

Sæt pris på dit hjem

Sæt pris på dit hjem
20:25

Vores haver, vores vej

Vores haver, vores vej
21:15

Hellas have

Hellas have
21:50

Huse på spil

Huse på spil
22:30

Huse på spil

Huse på spil
23:00

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
23:45

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
00:35

Location, Location, Location

Location, Location, Location
01:20

Location, Location, Location

Location, Location, Location
02:05

Købt eller solgt med Kirstie og Phil

Købt eller solgt med Kirstie og Phil
02:55

Købt eller solgt med Kirstie og Phil

Købt eller solgt med Kirstie og Phil
03:50

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
TV3 Max keyboard_arrow_right
06:00

IndyCar Highlights (S2019E1)

IndyCar Highlights (S2019E1)
07:00

Højdepunkter fra Dansk Motorsport (S2019E2)

Højdepunkter fra Dansk Motorsport (S2019E2)
07:30

Højdepunkter fra Dansk Motorsport (S2019E3)

Højdepunkter fra Dansk Motorsport (S2019E3)
08:00

Scottish Premiership Highlights

Scottish Premiership Highlights
08:30

Premier League Netbusters

Premier League Netbusters
09:00

Bundesliga Weekly (S18E28)

Bundesliga Weekly (S18E28)
09:30

FIFA Football Show

FIFA Football Show
10:00

Skrotjægerne (S6E20)

Skrotjægerne (S6E20)
10:50

Counting Cars (S2E25)

Counting Cars (S2E25)
11:15

Counting Cars (S2E26)

Counting Cars (S2E26)
11:40

Car Matchmaker (S2E4)

Car Matchmaker (S2E4)
12:05

Car Matchmaker (S2E5)

Car Matchmaker (S2E5)
12:30

Fresh Off the Boat (S2E22)

Fresh Off the Boat (S2E22)
12:55

Fresh Off the Boat (S2E23)

Fresh Off the Boat (S2E23)
13:20

The Office (S4E13)

The Office (S4E13)
13:50

The Office (S4E14)

The Office (S4E14)
14:15

Simpsons (S5E12)

Simpsons (S5E12)
14:40

Simpsons (S5E13)

Simpsons (S5E13)
15:10

Superstore (S3E14)

Superstore (S3E14)
15:40

Superstore (S3E15)

Superstore (S3E15)
16:05

How I Met Your Mother (S5E12)

How I Met Your Mother (S5E12)
16:35

How I Met Your Mother (S5E13)

How I Met Your Mother (S5E13)
17:00

The Late Late Show with James Corden (S5E82)

The Late Late Show with James Corden (S5E82)
17:50

Simpsons (S20E4)

Simpsons (S20E4)
18:20

Simpsons (S20E5)

Simpsons (S20E5)
18:45

Optakt til Bundesliga Håndbold

Optakt til Bundesliga Håndbold
18:55

Bundesliga Håndbold

Bundesliga Håndbold
20:45

Opfølgning på Bundesliga Håndbold

Opfølgning på Bundesliga Håndbold
21:00

Top Gear (S23E3)

Top Gear (S23E3)
22:15

Simpsons (S20E6)

Simpsons (S20E6)
22:45

Simpsons (S20E7)

Simpsons (S20E7)
23:15

Counting Cars (S3E1)

Counting Cars (S3E1)
23:40

Counting Cars (S3E2)

Counting Cars (S3E2)
00:05

NHL

NHL
03:00

Mål Mål Mål (S18E25)

Mål Mål Mål (S18E25)
Discovery Channel keyboard_arrow_right
06:00

How It's Made (S19E2)

How It's Made (S19E2)
06:25

Treehouse Masters (S3E12)

Treehouse Masters (S3E12)
07:20

American Loggers (S3E5)

American Loggers (S3E5)
08:15

Auction Hunters (S3E3)

Auction Hunters (S3E3)
08:40

Auction Hunters (S3E4)

Auction Hunters (S3E4)
09:05

Wheeler Dealers (S12E17)

Wheeler Dealers (S12E17)
10:00

Misfit Garage (S2E11)

Misfit Garage (S2E11)
11:00

Deadliest Catch (S12E14)

Deadliest Catch (S12E14)
12:00

Gold Rush (S8E14)

Gold Rush (S8E14)
13:00

Gold Rush (S8E15)

Gold Rush (S8E15)
14:00

Alaska: The Last Frontier (S8E8)

Alaska: The Last Frontier (S8E8)
15:00

How It's Made (S24E7)

How It's Made (S24E7)
15:30

How It's Made (S24E8)

How It's Made (S24E8)
16:00

Mighty Ships (S6E5)

Mighty Ships (S6E5)
17:00

Salvage Hunters (S12E3)

Salvage Hunters (S12E3)
18:00

Wheeler Dealers (S12E18)

Wheeler Dealers (S12E18)
19:00

Fast N' Loud (S3E19)

Fast N' Loud (S3E19)
20:00

How It's Made (S25E15)

How It's Made (S25E15)
20:30

How It's Made (S25E16)

How It's Made (S25E16)
21:00

Alaskan Bush People (S4E9)

Alaskan Bush People (S4E9)
22:00

Gamechangers: Inventing The World (S1E3)

Gamechangers: Inventing The World (S1E3)
23:00

Alaska: The Last Frontier (S8E9)

Alaska: The Last Frontier (S8E9)
00:00

Master Of Arms (S1E3)

Master Of Arms (S1E3)
01:00

Alaskan Bush People (S4E9)

Alaskan Bush People (S4E9)
02:00

Gamechangers: Inventing The World (S1E3)

Gamechangers: Inventing The World (S1E3)
03:00

Naked And Afraid (S2E26)

Naked And Afraid (S2E26)
03:55

Deadliest Catch (S12E14)

Deadliest Catch (S12E14)
DR Ultra keyboard_arrow_right
06:05

Grizzy og lemmingerne (42)

Grizzy og lemmingerne (42)
06:15

Thunderbirds II (2)

Thunderbirds II (2)
06:35

Wild Kratts

Wild Kratts
07:00

Ultra Nyt

Ultra Nyt
07:10

Klassen - Hvem hacker skolen? Del 3 (295)

Klassen - Hvem hacker skolen? Del 3 (295)
07:20

Grizzy og lemmingerne (58)

Grizzy og lemmingerne (58)
07:25

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
07:40

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
07:50

Zorro (24)

Zorro (24)
08:10

Junglebanden

Junglebanden
08:30

Grizzy og lemmingerne (8)

Grizzy og lemmingerne (8)
08:40

Livredderne II - Den hårdeste prøve (7)

Livredderne II - Den hårdeste prøve (7)
08:50

Livredderne II - Nerver af stål (8)

Livredderne II - Nerver af stål (8)
09:00

Store Nørd: Lyn

Store Nørd: Lyn
09:20

Bidt, brændt og stukket II - Giftig tudse (3)

Bidt, brændt og stukket II - Giftig tudse (3)
09:35

Thunderbirds II (21)

Thunderbirds II (21)
09:55

Thunderbirds II (22)

Thunderbirds II (22)
10:20

Danmarks vildeste maskine (7)

Danmarks vildeste maskine (7)
10:40

Verdens bedste quiz II (12)

Verdens bedste quiz II (12)
10:55

Hjalte vs Tjelle - Blindeboksning (4)

Hjalte vs Tjelle - Blindeboksning (4)
11:05

Ultras Sorte Kageshow I (4)

Ultras Sorte Kageshow I (4)
11:35

Cykel Karaoke - Mille og Celina fra MGP

Cykel Karaoke - Mille og Celina fra MGP
11:50

Modeidioten: Heavy metal

Modeidioten: Heavy metal
12:05

Monica Chef - Velkomstdrinken (7)

Monica Chef - Velkomstdrinken (7)
12:30

Monica Chef - Festen (8)

Monica Chef - Festen (8)
12:50

Alletiders kok (3) - Jernalder-sushi

Alletiders kok (3) - Jernalder-sushi
13:05

Limbo II (3)

Limbo II (3)
13:20

Limbo II (4)

Limbo II (4)
13:35

Klassen - Try not to cry (207)

Klassen - Try not to cry (207)
13:45

Klassen - Forelsket på fire minutter (208)

Klassen - Forelsket på fire minutter (208)
13:55

Riisings flotte talkshow I (7)

Riisings flotte talkshow I (7)
14:30

Isas Stepz (42)

Isas Stepz (42)
14:45

Isas Stepz (43)

Isas Stepz (43)
15:00

Ultras Dance Crew (4) - Smukfest (1:2) Til grin på Strøget?

Ultras Dance Crew (4) - Smukfest (1:2) Til grin på Strøget?
15:15

Scooby Doo (18)

Scooby Doo (18)
15:35

Wild Kratts

Wild Kratts
16:00

Junglebanden

Junglebanden
16:10

Junglebanden

Junglebanden
16:20

Grizzy og lemmingerne (69)

Grizzy og lemmingerne (69)
16:30

Svampebob Firkant VII (14)

Svampebob Firkant VII (14)
16:50

Adventure Time 6 - Noget stort

Adventure Time 6 - Noget stort
17:15

Gravity Falls (4)

Gravity Falls (4)
17:40

Klassen - Hvem hacker skolen? Del 3 (295)

Klassen - Hvem hacker skolen? Del 3 (295)
17:50

Klassen - Hvem hacker skolen? Del 4 (296)

Klassen - Hvem hacker skolen? Del 4 (296)
18:00

Ultra Nyt

Ultra Nyt
18:10

The Next Step 5 (4)

The Next Step 5 (4)
18:30

Designtalenterne - Outfit of the Day (4)

Designtalenterne - Outfit of the Day (4)
18:45

Quarx (4)

Quarx (4)
19:00

The Thundermans (12)

The Thundermans (12)
19:25

Wolfblood V (8)

Wolfblood V (8)
19:50

Hjerteløst (8:8)

Hjerteløst (8:8)
20:15

The Next Step (14)

The Next Step (14)
20:40

Monica Chef - Jeg vil kæmpe (40)

Monica Chef - Jeg vil kæmpe (40)
21:00

Sofie Linde Show I (10) - Christian Degn

Sofie Linde Show I (10) - Christian Degn
21:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
03:25

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
08:05

NBA: Philadelphia 76ers-Boston Celtics

NBA: Philadelphia 76ers-Boston Celtics
09:05

HåndboldMatchen: TTH Holstebro-Århus (m)

HåndboldMatchen: TTH Holstebro-Århus (m)
09:50

HåndboldMatchen: TTH Holstebro-Århus (m)

HåndboldMatchen: TTH Holstebro-Århus (m)
10:40

Tennis: WTA - Miami

Tennis: WTA - Miami
12:45

Tennis: WTA - Miami

Tennis: WTA - Miami
14:45

HåndboldMatchen: TTH Holstebro-Århus (m)

HåndboldMatchen: TTH Holstebro-Århus (m)
15:35

HåndboldMatchen: TTH Holstebro-Århus (m)

HåndboldMatchen: TTH Holstebro-Århus (m)
16:25

Skiskydning: World Cup - 7.5 km sprint (k), direkte

Skiskydning: World Cup - 7.5 km sprint (k), direkte
17:50

Håndbold: Golden League, Norge-Danmark (k), direkte

Håndbold: Golden League, Norge-Danmark (k), direkte
18:40

Håndbold: Golden League, Norge-Danmark (k), direkte

Håndbold: Golden League, Norge-Danmark (k), direkte
19:35

Håndbold: Golden League, studiet

Håndbold: Golden League, studiet
20:20

Håndbold: Golden League, Frankrig-Rumænien (k), direkte

Håndbold: Golden League, Frankrig-Rumænien (k), direkte
21:10

Håndbold: Golden League, Frankrig-Rumænien (k), direkte

Håndbold: Golden League, Frankrig-Rumænien (k), direkte
22:10

Håndboldmagasinet: Kontra

Håndboldmagasinet: Kontra
23:00

Tennis: WTA - Miami, direkte

Tennis: WTA - Miami, direkte
01:00

Tennis: WTA - Miami, direkte

Tennis: WTA - Miami, direkte
TV3 Sport keyboard_arrow_right
11:00

ATP 1000 Series

ATP 1000 Series
13:00

ATP 1000 Series

ATP 1000 Series
15:00

ATP 1000 Series

ATP 1000 Series
17:00

ATP 1000 Series

ATP 1000 Series
19:00

ATP 1000 Series

ATP 1000 Series
21:00

ATP 1000 Series

ATP 1000 Series
23:00

ATP 1000 Series

ATP 1000 Series
01:00

ATP 1000 Series

ATP 1000 Series
03:00

ATP 1000 Series

ATP 1000 Series
Canal 9 keyboard_arrow_right
04:45

Man Caves (7)

Man Caves (7)
05:20

Man Caves (3)

Man Caves (3)
06:10

Building Alaska (1)

Building Alaska (1)
06:55

Building Alaska (2)

Building Alaska (2)
07:40

Moonshiners (16)

Moonshiners (16)
08:30

Mega Shippers (6)

Mega Shippers (6)
09:20

Mega Shippers (7)

Mega Shippers (7)
10:10

Tanked (1)

Tanked (1)
11:10

Tanked (2)

Tanked (2)
12:20

TVINS Teleshopping

TVINS Teleshopping
13:20

Buying the Beach (10)

Buying the Beach (10)
13:50

Treehouse Masters (8)

Treehouse Masters (8)
14:50

Treehouse Masters (9)

Treehouse Masters (9)
15:50

How Do They Do It? (7)

How Do They Do It? (7)
16:20

How Do They Do It? (8)

How Do They Do It? (8)
16:50

How Do They Do It? (9)

How Do They Do It? (9)
17:25

How Do They Do It? (10)

How Do They Do It? (10)
17:55

Man Caves (10)

Man Caves (10)
18:25

Man Caves (1)

Man Caves (1)
18:55

Man Caves (2)

Man Caves (2)
19:25

Man Caves (3)

Man Caves (3)
20:00

American Diner Revival (12)

American Diner Revival (12)
20:40

EM-kvalifikation

EM-kvalifikation
22:40

M*A*S*H (7)

M*A*S*H (7)
23:15

M*A*S*H (8)

M*A*S*H (8)
23:55

M*A*S*H (9)

M*A*S*H (9)
00:30

M*A*S*H (10)

M*A*S*H (10)
01:05

American Diner Revival (12)

American Diner Revival (12)
01:35

American Diner Revival (13)

American Diner Revival (13)
02:05

How Do They Do It? (7)

How Do They Do It? (7)
02:35

How Do They Do It? (8)

How Do They Do It? (8)
03:05

How Do They Do It? (9)

How Do They Do It? (9)
03:35

How Do They Do It? (10)

How Do They Do It? (10)
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
05:00

Den lille prinsesse (10)

Den lille prinsesse (10)
05:10

Søpapegøjernes ø (13)

Søpapegøjernes ø (13)
05:20

Ellevilde Ella

Ellevilde Ella
05:25

Rosa fra Rouladegade III (1)

Rosa fra Rouladegade III (1)
05:55

Chuggington (14)

Chuggington (14)
06:05

Morten Skildpadde II (15)

Morten Skildpadde II (15)
06:30

Motor Mille og uniformerne - Helikopterredder (2)

Motor Mille og uniformerne - Helikopterredder (2)
06:45

Ellevilde Ella

Ellevilde Ella
06:55

Pingu (5)

Pingu (5)
07:05

Quizdyrene - Kaninen Camilla

Quizdyrene - Kaninen Camilla
07:15

Vidundervovsen Vaffel (18)

Vidundervovsen Vaffel (18)
07:25

Gurli Gris II (49)

Gurli Gris II (49)
07:30

Gurli Gris II (50)

Gurli Gris II (50)
07:40

Masha og Bjørnen (1)

Masha og Bjørnen (1)
07:45

F for får

F for får
07:55

Pyjamasheltene (28)

Pyjamasheltene (28)
08:10

Onkel Reje og børnenes brevkasse (12)

Onkel Reje og børnenes brevkasse (12)
08:20

Didrik Drage (35)

Didrik Drage (35)
08:35

Luk op Luk i - GENERT

Luk op Luk i - GENERT
08:50

Sprinter Galore III - Søskendekærlighed (7)

Sprinter Galore III - Søskendekærlighed (7)
09:10

Isabel og den skjulte skat (7:8)

Isabel og den skjulte skat (7:8)
09:30

Mit kæledyr - en kat

Mit kæledyr - en kat
09:40

Skæg med Ord

Skæg med Ord
10:10

Skæg med tal

Skæg med tal
10:30

Lille Nørd

Lille Nørd
10:55

Ramasjang Mysteriet IV (9)

Ramasjang Mysteriet IV (9)
11:25

Kaj og Andrea leger Adam og Eva

Kaj og Andrea leger Adam og Eva
12:00

Bamses billedbog

Bamses billedbog
12:30

Ramasjang Rally

Ramasjang Rally
12:55

Rosa fra Rouladegade II (7)

Rosa fra Rouladegade II (7)
13:25

Ramajetterne III (8)

Ramajetterne III (8)
13:45

Min mosters historier (5)

Min mosters historier (5)
13:55

Sikker & Søn VI (7)

Sikker & Søn VI (7)
14:05

Motor Mille og Børnebanden (7)

Motor Mille og Børnebanden (7)
14:30

Sofus (2)

Sofus (2)
14:45

Quizdyrene II (4) - Hunden Evora

Quizdyrene II (4) - Hunden Evora
14:55

Ernest & Celestine (24)

Ernest & Celestine (24)
15:10

Gurli Gris VI (23)

Gurli Gris VI (23)
15:20

Morten Skildpadde II (19)

Morten Skildpadde II (19)
15:40

Kika og Bob (2)

Kika og Bob (2)
15:55

Junglebogen (2)

Junglebogen (2)
16:05

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven
16:20

Didrik Drage (36)

Didrik Drage (36)
16:35

Pyjamasheltene (30)

Pyjamasheltene (30)
16:45

Vidundervovsen Vaffel (19)

Vidundervovsen Vaffel (19)
17:00

Skæg med matematik (12)

Skæg med matematik (12)
17:30

Motor Mille og Børnebanden (12)

Motor Mille og Børnebanden (12)
17:55

F for får

F for får
18:00

Didrik Drage (33)

Didrik Drage (33)
18:15

Lille Roy (40)

Lille Roy (40)
18:30

Onkel Rejes Heavyband (11)

Onkel Rejes Heavyband (11)
18:45

Sprinter Galore (10)

Sprinter Galore (10)
19:00

Wild Kratts (17)

Wild Kratts (17)
19:20

Zorro (25)

Zorro (25)
19:45

Yakari III (12)

Yakari III (12)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
05:45

Watts

Watts
06:00

PGA Tour: Højdepunkter

PGA Tour: Højdepunkter
08:30

Kunstskøjteløb: VM

Kunstskøjteløb: VM
11:00

Kunstskøjteløb: VM

Kunstskøjteløb: VM
13:00

Fægtning: Grand Prix

Fægtning: Grand Prix
13:30

Fægtning: Grand Prix

Fægtning: Grand Prix
14:00

Curling. VM (k)

Curling. VM (k)
15:55

EM-kvalifikation: Kasakhstan-Skotland

EM-kvalifikation: Kasakhstan-Skotland
18:00

Golf: Bag om PGA Tour

Golf: Bag om PGA Tour
18:30

Golf: Bag om PGA Tour

Golf: Bag om PGA Tour
19:00

Golf: PGA Tour

Golf: PGA Tour
20:40

EM-kvalifikation: Belgien-Rusland

EM-kvalifikation: Belgien-Rusland
22:55

EM-Kvalifikation: Højdepunkter (1)

EM-Kvalifikation: Højdepunkter (1)
00:55

eSuperliga: AC Horsens-FC København

eSuperliga: AC Horsens-FC København
02:05

eSuperliga: AGF-Randers FC

eSuperliga: AGF-Randers FC
03:20

eSuperliga: Silkeborg IF-Brøndby IF

eSuperliga: Silkeborg IF-Brøndby IF
03:55

Golf: Bag om PGA Tour

Golf: Bag om PGA Tour
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
05:00

ALPINT: World Cup fra Sölden, Andorra

ALPINT: World Cup fra Sölden, Andorra
05:30

ALPINT: World Cup fra Sölden, Andorra

ALPINT: World Cup fra Sölden, Andorra
06:00

SKISKYDNING: VM fra Østersund, Sverige

SKISKYDNING: VM fra Østersund, Sverige
06:30

SKISKYDNING: VM fra Østersund, Sverige

SKISKYDNING: VM fra Østersund, Sverige
07:00

FORMULA E: FIA Championship, Kina

FORMULA E: FIA Championship, Kina
07:30

CYKLING, Belgien

CYKLING, Belgien
08:40

SKISKYDNING: VM fra Østersund, Sverige

SKISKYDNING: VM fra Østersund, Sverige
09:15

SKIHOP: World Cup fra Vikersund, Norge

SKIHOP: World Cup fra Vikersund, Norge
10:45

SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien

SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien
12:15

SKISKYDNING: VM fra Østersund, Sverige

SKISKYDNING: VM fra Østersund, Sverige
12:45

SNOOKER: Gibraltar Open fra Gibraltar, Gibraltar

SNOOKER: Gibraltar Open fra Gibraltar, Gibraltar
14:15

RIDNING: Rolex Grand Slam fra 's Hertogenbosch, Holland

RIDNING: Rolex Grand Slam fra 's Hertogenbosch, Holland
15:15

SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien

SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien
16:15

SKISKYDNING: World Cup fra Oslo, Norge

SKISKYDNING: World Cup fra Oslo, Norge
17:45

MOTORWorld Endurance Championships fra Sebring, USA

MOTORWorld Endurance Championships fra Sebring, USA
18:10

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
18:15

FODBOLD: Venskabskamp

FODBOLD: Venskabskamp
20:30

CURLING: VM, Danmark

CURLING: VM, Danmark
22:00

SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien

SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien
22:45

SKISKYDNING: World Cup fra Oslo, Norge

SKISKYDNING: World Cup fra Oslo, Norge
23:25

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
23:30

RALLY: ERC, Portugal

RALLY: ERC, Portugal
00:00

FODBOLD: Venskabskamp

FODBOLD: Venskabskamp
01:30

SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien

SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien
02:15

SKISKYDNING: World Cup fra Oslo, Norge

SKISKYDNING: World Cup fra Oslo, Norge
03:00

FODBOLD: Venskabskamp

FODBOLD: Venskabskamp
TLC keyboard_arrow_right
06:00

Say Yes to the Dress (S11E16)

Say Yes to the Dress (S11E16)
06:25

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E2)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E2)
06:55

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E3)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E3)
07:20

Say Yes to the Dress (S9E16)

Say Yes to the Dress (S9E16)
07:50

Say Yes to the Dress (S9E17)

Say Yes to the Dress (S9E17)
08:15

90 Days To Wed: Happily Ever After? (S2E3)

90 Days To Wed: Happily Ever After? (S2E3)
09:05

A Baby Story (S12E27)

A Baby Story (S12E27)
09:35

A Baby Story (S12E28)

A Baby Story (S12E28)
10:00

Sister Wives (S3E13)

Sister Wives (S3E13)
11:00

Say Yes to the Dress (S12E11)

Say Yes to the Dress (S12E11)
11:30

Say Yes to the Dress (S12E5)

Say Yes to the Dress (S12E5)
12:00

MasterChef Australia (S10E49)

MasterChef Australia (S10E49)
14:00

Cake Boss: Next Great Baker (S2E7)

Cake Boss: Next Great Baker (S2E7)
15:00

Buying Alaska (S3E25)

Buying Alaska (S3E25)
15:30

Buying Alaska (S3E26)

Buying Alaska (S3E26)
16:00

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E4)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E4)
16:30

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E5)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E5)
17:00

Sister Wives (S3E14)

Sister Wives (S3E14)
18:00

Say Yes to the Dress (S12E15)

Say Yes to the Dress (S12E15)
18:30

Say Yes to the Dress (S12E4)

Say Yes to the Dress (S12E4)
19:00

Cake Boss (S6E4)

Cake Boss (S6E4)
19:30

Cake Boss (S6E5)

Cake Boss (S6E5)
20:00

MasterChef Australia (S10E50)

MasterChef Australia (S10E50)
21:30

My 600lb Life (S7E6)

My 600lb Life (S7E6)
23:30

Body Bizarre (S2E10)

Body Bizarre (S2E10)
00:30

My 600lb Life (S2E6)

My 600lb Life (S2E6)
01:30

Beauty Queen Murders (S2E4)

Beauty Queen Murders (S2E4)
02:30

My 600lb Life (S7E6)

My 600lb Life (S7E6)
Animal Planet keyboard_arrow_right
04:49

Pit Bulls & Parolees (S3E9)

Pit Bulls & Parolees (S3E9)
06:00

Escape to Chimp Eden (S2E4)

Escape to Chimp Eden (S2E4)
06:25

Pit Bulls & Parolees (S2E6)

Pit Bulls & Parolees (S2E6)
07:15

Pit Bulls & Parolees (S2E7)

Pit Bulls & Parolees (S2E7)
08:10

Pit Bulls & Parolees (S2E8)

Pit Bulls & Parolees (S2E8)
09:05

Pit Bulls & Parolees (S2E9)

Pit Bulls & Parolees (S2E9)
10:00

Pit Bulls & Parolees (S2E10)

Pit Bulls & Parolees (S2E10)
10:55

Pit Bulls & Parolees (S2E11)

Pit Bulls & Parolees (S2E11)
11:50

How Not to Become Shark Bait

How Not to Become Shark Bait
12:45

Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet (S1E8)

Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet (S1E8)
13:40

Into Alaska (S1E4)

Into Alaska (S1E4)
14:35

Monsters Inside Me (S8E8)

Monsters Inside Me (S8E8)
15:30

Whale Wars (S2E2)

Whale Wars (S2E2)
16:25

Animal Cops Houston (S9E10)

Animal Cops Houston (S9E10)
17:20

Shark Attack File

Shark Attack File
18:15

Into Alaska (S1E5)

Into Alaska (S1E5)
19:10

North Woods Law (S6E3)

North Woods Law (S6E3)
20:05

Mekong: Soul of a River (S1E3)

Mekong: Soul of a River (S1E3)
21:00

Monsters Inside Me (S8E9)

Monsters Inside Me (S8E9)
21:55

Pit Bulls & Parolees (S3E10)

Pit Bulls & Parolees (S3E10)
22:50

Into Alaska (S1E5)

Into Alaska (S1E5)
23:45

North Woods Law (S6E3)

North Woods Law (S6E3)
00:40

Monsters Inside Me (S8E9)

Monsters Inside Me (S8E9)
01:35

Shark Attack File

Shark Attack File
02:25

Into Alaska (S1E5)

Into Alaska (S1E5)
03:15

North Woods Law (S6E3)

North Woods Law (S6E3)
National Geographic keyboard_arrow_right
06:00

Den utrolige Dr. Pol (S7E10)

Den utrolige Dr. Pol (S7E10)
07:00

Den utrolige Dr. Pol (S7E11)

Den utrolige Dr. Pol (S7E11)
08:00

Wicked Tuna (S6E6)

Wicked Tuna (S6E6)
09:00

Vintervejens Helte: Norge (S1E4)

Vintervejens Helte: Norge (S1E4)
10:00

Undersøgelse af flystyrt (S9E1)

Undersøgelse af flystyrt (S9E1)
11:00

Undersøgelse af flystyrt (S9E2)

Undersøgelse af flystyrt (S9E2)
12:00

Dubais lufthavn (S3E10)

Dubais lufthavn (S3E10)
13:00

Airport Security: Peru (S3E3)

Airport Security: Peru (S3E3)
14:00

Den utrolige Dr. Pol (S6E17)

Den utrolige Dr. Pol (S6E17)
15:00

Det bedste fra Den lovløse ø (S1E4)

Det bedste fra Den lovløse ø (S1E4)
16:00

Yukon Gold (S3E4)

Yukon Gold (S3E4)
17:00

Vintervejens Helte: Norge (S1E8)

Vintervejens Helte: Norge (S1E8)
18:00

Airport Security: Peru (S3E15)

Airport Security: Peru (S3E15)
19:00

Undersøgelse af flystyrt (S10E9)

Undersøgelse af flystyrt (S10E9)
20:00

Alaska State Troopers (S5E2)

Alaska State Troopers (S5E2)
21:00

Alaska State Troopers (S5E3)

Alaska State Troopers (S5E3)
22:00

Biler i nød (S1E2)

Biler i nød (S1E2)
23:00

Undersøgelse af flystyrt (S13E9)

Undersøgelse af flystyrt (S13E9)
00:00

Vintervejens Helte: Norge (S1E9)

Vintervejens Helte: Norge (S1E9)
01:00

Hard Time: Locked Up (S1E3)

Hard Time: Locked Up (S1E3)
02:00

Alaska State Troopers (S5E3)

Alaska State Troopers (S5E3)
03:00

Biler i nød (S1E2)

Biler i nød (S1E2)
Discovery Science keyboard_arrow_right
04:48

Food Factory USA (S2E3)

Food Factory USA (S2E3)
06:00

How Do They Do It? (S6E17)

How Do They Do It? (S6E17)
06:26

Blowing Up History (S3E11)

Blowing Up History (S3E11)
07:14

Extreme Engineering (S7E5)

Extreme Engineering (S7E5)
08:02

The Big Brain Theory (S1E3)

The Big Brain Theory (S1E3)
08:50

How Do They Do It? (S7E9)

How Do They Do It? (S7E9)
09:14

Food Factory USA (S2E3)

Food Factory USA (S2E3)
09:38

Blowing Up History (S3E11)

Blowing Up History (S3E11)
10:26

What Could Possibly Go Wrong? (S1E5)

What Could Possibly Go Wrong? (S1E5)
11:14

Extreme Engineering (S7E5)

Extreme Engineering (S7E5)
12:02

The Big Brain Theory (S1E3)

The Big Brain Theory (S1E3)
12:50

How the Universe Works (S3E6)

How the Universe Works (S3E6)
13:38

How Do They Do It? (S7E9)

How Do They Do It? (S7E9)
14:02

Food Factory USA (S2E3)

Food Factory USA (S2E3)
14:26

Blowing Up History (S3E11)

Blowing Up History (S3E11)
15:14

What Could Possibly Go Wrong? (S1E5)

What Could Possibly Go Wrong? (S1E5)
16:02

The Big Brain Theory (S1E3)

The Big Brain Theory (S1E3)
16:50

How the Universe Works (S3E7)

How the Universe Works (S3E7)
17:40

Extreme Engineering (S7E6)

Extreme Engineering (S7E6)
18:30

How It's Made (S20E9)

How It's Made (S20E9)
18:55

How It's Made (S20E10)

How It's Made (S20E10)
19:20

How Do They Do It? (S7E10)

How Do They Do It? (S7E10)
19:45

Food Factory USA (S2E5)

Food Factory USA (S2E5)
20:10

The Big Brain Theory (S1E4)

The Big Brain Theory (S1E4)
21:00

How It's Made (S20E9)

How It's Made (S20E9)
21:25

How It's Made (S20E10)

How It's Made (S20E10)
21:50

What Could Possibly Go Wrong? (S1E6)

What Could Possibly Go Wrong? (S1E6)
22:40

How Do They Do It? (S7E10)

How Do They Do It? (S7E10)
23:05

Food Factory USA (S2E5)

Food Factory USA (S2E5)
23:30

Extreme Engineering (S7E6)

Extreme Engineering (S7E6)
00:20

How the Universe Works (S3E7)

How the Universe Works (S3E7)
01:10

The Big Brain Theory (S1E4)

The Big Brain Theory (S1E4)
02:00

How It's Made (S20E9)

How It's Made (S20E9)
02:24

How It's Made (S20E10)

How It's Made (S20E10)
02:48

What Could Possibly Go Wrong? (S1E6)

What Could Possibly Go Wrong? (S1E6)
03:36

Extreme Engineering (S7E6)

Extreme Engineering (S7E6)
Xee keyboard_arrow_right
04:45

MacGyver (S2E14)

MacGyver (S2E14)
05:35

My Name is Earl (S2E17)

My Name is Earl (S2E17)
06:00

My Name is Earl (S2E19)

My Name is Earl (S2E19)
06:30

My Name is Earl (S2E20)

My Name is Earl (S2E20)
07:00

Raising Hope (S2E21)

Raising Hope (S2E21)
07:30

Raising Hope (S2E22)

Raising Hope (S2E22)
08:00

Et umage par (S2E21)

Et umage par (S2E21)
08:30

Damerne om det runde bord (S2E1)

Damerne om det runde bord (S2E1)
08:55

Suits (S7E8)

Suits (S7E8)
09:40

MacGyver (S2E13)

MacGyver (S2E13)
10:35

Kongen af Queens (S2E18)

Kongen af Queens (S2E18)
11:05

Kongen af Queens (S2E19)

Kongen af Queens (S2E19)
11:35

How I Met Your Mother (S2E22)

How I Met Your Mother (S2E22)
12:05

Raising Hope (S3E1)

Raising Hope (S3E1)
12:35

Raising Hope (S3E2)

Raising Hope (S3E2)
13:05

Et umage par (S2E22)

Et umage par (S2E22)
13:35

Et umage par (S2E23)

Et umage par (S2E23)
14:05

My Name is Earl (S2E21)

My Name is Earl (S2E21)
14:35

My Name is Earl (S2E22)

My Name is Earl (S2E22)
15:05

9-1-1 (S1E9)

9-1-1 (S1E9)
16:05

MacGyver (S2E14)

MacGyver (S2E14)
17:00

Kongen af Queens (S2E20)

Kongen af Queens (S2E20)
17:30

Kongen af Queens (S2E21)

Kongen af Queens (S2E21)
18:00

How I Met Your Mother (S3E1)

How I Met Your Mother (S3E1)
18:30

How I Met Your Mother (S3E2)

How I Met Your Mother (S3E2)
19:00

Family Guy (S13E21)

Family Guy (S13E21)
19:30

Family Guy (S14E1)

Family Guy (S14E1)
20:00

MacGyver (S2E15)

MacGyver (S2E15)
21:00

Family Guy (S17E9)

Family Guy (S17E9)
21:25

Family Guy (S17E10)

Family Guy (S17E10)
21:50

30 (S2E7)

30 (S2E7)
22:15

30 (S2E8)

30 (S2E8)
22:40

Influencers (S1E3)

Influencers (S1E3)
23:05

Influencers (S1E4)

Influencers (S1E4)
23:30

The Orville (S1E9)

The Orville (S1E9)
00:30

Family Guy (S17E10)

Family Guy (S17E10)
01:00

Family Guy (S13E21)

Family Guy (S13E21)
01:30

Family Guy (S14E1)

Family Guy (S14E1)
02:00

The Passage (S1E9)

The Passage (S1E9)
03:00

The Passage (S1E10)

The Passage (S1E10)