Silas Holst hængt offentligt ud for sin vægt

Silas Holst hængt offentligt ud for sin vægt

Silas Holst hængt offentligt ud for sin vægt
Frederik Fetterlein fortæller om sine botox-behandlinger

Frederik Fetterlein fortæller om sine botox-behandlinger

Frederik Fetterlein fortæller om sine botox-behandlinger
Dennis Knudsen i stor sorg

Dennis Knudsen i stor sorg

Dennis Knudsen i stor sorg
Britney Spears på ny kombi af medicin mod psykiske problemer

Britney Spears på ny kombi af medicin mod psykiske problemer

Britney Spears på ny kombi af medicin mod psykiske problemer
Meghan Markle dropper Dronningens fødselsdag

Meghan Markle dropper Dronningens fødselsdag

Meghan Markle dropper Dronningens fødselsdag
DR1 keyboard_arrow_right
07:00

De britiske antikskatte II (23:24)

De britiske antikskatte II (23:24)
08:00

De britiske antikskatte (24:24)

De britiske antikskatte (24:24)
09:00

Guld på godset (3)

Guld på godset (3)
10:00

Gudstjeneste Påskedag fra Ravnsbjergkirken i Viby, Aarhus.

Gudstjeneste Påskedag fra Ravnsbjergkirken i Viby, Aarhus.
10:45

Livet ifølge Anton

Livet ifølge Anton
11:45

Jagten på det vilde vejr (3:4)

Jagten på det vilde vejr (3:4)
12:30

I hus til halsen VII (3:8)

I hus til halsen VII (3:8)
13:10

Pandaerne kommer (3:3)

Pandaerne kommer (3:3)
13:55

Strømer

Dansk krimidrama fra 1976 med Jens Okking
Strømer
15:40

Mord med dr. Blake: Et familieportræt

Australsk krimi fra 2017
Mord med dr. Blake: Et familieportræt
17:30

Hvem var det nu vi var

Hvem var det nu vi var
18:30

TV AVISEN med Sporten

TV AVISEN med Sporten
19:00

Guld på godset (5)

Guld på godset (5)
20:00

Familien Löwander II (6:10)

Familien Löwander II (6:10)
21:00

TV AVISEN

TV AVISEN
21:15

Morning Glory

Amerikansk komedie fra 2010
play_arrow
Morning Glory
23:00

Pirates of the Caribbean - Død mands kiste

Amerikansk sørøverfilm fra 2006
Pirates of the Caribbean - Død mands kiste
01:20

Livstegn

Amerikansk actiondrama fra 2000
play_arrow
Livstegn
TV2 keyboard_arrow_right
07:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
08:00

Go' morgen Danmark

Go' morgen Danmark
12:00

Nyhederne

Nyhederne
12:30

Ingemann og Vestkysten

Ingemann og Vestkysten
13:15

Landmand søger kærlighed - jorden rundt

Landmand søger kærlighed - jorden rundt
14:00

Landmand søger kærlighed - mød de nye landmænd

Landmand søger kærlighed - mød de nye landmænd
14:25

Fornuft og følelse

Amr./engelsk romantisk drama fra 1995
play_arrow
Fornuft og følelse
16:40

Vildt, vovet og vanvittigt

Vildt, vovet og vanvittigt
17:10

Vejen til Seier

Vejen til Seier
17:55

Dit forårsvejr

Dit forårsvejr
18:00

Nyhederne og Sporten

Nyhederne og Sporten
18:15

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:25

Razzia

Razzia
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

Hjem til gården

Hjem til gården
21:05

Florence

Britisk-fransk komediedrama fra 2016 - dansk tv-premiere
play_arrow
Florence
23:00

Enden på legen

Amr. drama fra 1999
Enden på legen
00:40

Britain's Got Talent

Britain's Got Talent
01:50

Britain's Got Talent - afgørelsen

Britain's Got Talent - afgørelsen
02:15

Verdens vildeste veje

Verdens vildeste veje
03:10

Liebhaverne

Liebhaverne
04:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
04:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
TV3 keyboard_arrow_right
06:00

Sweet Home Oklahoma (S1E12)

Sweet Home Oklahoma (S1E12)
06:25

Love Island UK (S2E32)

Love Island UK (S2E32)
07:15

Love Island UK (S2E33)

Love Island UK (S2E33)
08:15

Love Island UK (S2E34)

Love Island UK (S2E34)
09:15

The Cobbler

Amerikansk komedie fra 2014
play_arrow
The Cobbler
11:15

Nanny McPhee - Den Fortryllende Barnepige

Britisk familiekomedie fra 2006
Nanny McPhee - Den Fortryllende Barnepige
13:15

Mrs. Doubtfire

Amerikansk komedie fra 1993
play_arrow
Mrs. Doubtfire
15:50

Mission: Impossible - Rogue Nation

Amerikansk action fra 2015
play_arrow
Mission: Impossible - Rogue Nation
18:30

Jason Bourne

Amerikansk action fra 2016
play_arrow
Jason Bourne
21:00

Jack Reacher: Never Go Back

Amerikansk action fra 2016
play_arrow
Jack Reacher: Never Go Back
23:25

Blood Ties

Amerikansk thriller fra 2013
play_arrow
Blood Ties
02:00

Van Helsing

Amerikansk thriller fra 2004
play_arrow
Van Helsing
Kanal 5 keyboard_arrow_right
06:10

De beskidte helte (1)

De beskidte helte (1)
07:00

Property Brothers (19)

Property Brothers (19)
07:50

5. Gear (4)

5. Gear (4)
08:40

5. Gear (6)

5. Gear (6)
09:25

Fartjagt: Københavns Politi (10)

Fartjagt: Københavns Politi (10)
10:30

Dear John

Amr. romantisk drama fra 2010
play_arrow
Dear John
12:45

Kung Fu Panda 3

Amr. animationsfilm fra 2016
play_arrow
Kung Fu Panda 3
14:40

Ringenes Herre: De to tårne

Amr. eventyrfilm fra 2002
play_arrow
Ringenes Herre: De to tårne
18:35

Voice Junior (1)

Voice Junior (1)
20:00

Politijagt (12)

Politijagt (12)
21:00

Over Atlanten (5)

Over Atlanten (5)
22:10

Gidseltagningen II (4)

Gidseltagningen II (4)
23:00

Manden i den røde bil

Manden i den røde bil
00:00

Danskerdrabet i Oslo (4)

Danskerdrabet i Oslo (4)
00:55

Blindspot (5)

Blindspot (5)
01:55

Blindspot (6)

Blindspot (6)
02:50

Venus in Fur

Fransk drama fra 2013
Venus in Fur
DR2 keyboard_arrow_right
09:00

Clement i Storbritannien (3:3) - Fremtiden med Brexit

Clement i Storbritannien (3:3) - Fremtiden med Brexit
09:30

I vikingernes fodspor (6:6)

I vikingernes fodspor (6:6)
10:10

Magt og kærlighed (1:3)

Magt og kærlighed (1:3)
11:40

Magt og kærlighed (2:3)

Magt og kærlighed (2:3)
13:15

Magt og kærlighed (3:3)

Magt og kærlighed (3:3)
14:50

Den grønne mil

Amerikansk drama fra 1999
play_arrow
Den grønne mil
17:50

Slaget om England

Amerikansk krigsfilm fra 1969
play_arrow
Slaget om England
20:00

Inglourious Basterds

Amerikansk krigsfilm fra 2009
play_arrow
Inglourious Basterds
22:30

Deadline

Deadline
23:00

Blindebuk

Blindebuk
00:40

Arabesque

Amerikansk thrillerkomedie fra 1966
play_arrow
Arabesque
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
06:25

Last Man Standing (17)

Last Man Standing (17)
06:55

Last Man Standing (18)

Last Man Standing (18)
07:25

Younger (4)

Younger (4)
07:50

Beverly Hills 90210 (93)

Beverly Hills 90210 (93)
08:40

Sex and the City (5)

Sex and the City (5)
09:20

Sex and the City (6)

Sex and the City (6)
09:55

Sex and the City (7)

Sex and the City (7)
10:30

Sex and the City (8)

Sex and the City (8)
11:05

Sex and the City (9)

Sex and the City (9)
11:40

Sex and the City (10)

Sex and the City (10)
12:20

Sex and the City (11)

Sex and the City (11)
12:55

Sex and the City (12)

Sex and the City (12)
13:30

Sex and the City (13)

Sex and the City (13)
14:05

Sex and the City (14)

Sex and the City (14)
14:45

Dreamhack Open Rio - optaktsstudie, direkte

Dreamhack Open Rio - optaktsstudie, direkte
15:00

Dreamhack Open Rio - semifinale, direkte

Dreamhack Open Rio - semifinale, direkte
17:55

Dreamhack Open Rio - semifinale, direkte

Dreamhack Open Rio - semifinale, direkte
21:55

Dreamhack Open Rio - finale og præmieoverrakkelse, direkte

Dreamhack Open Rio - finale og præmieoverrakkelse, direkte
01:30

Dreamhack Open Rio - finalestudie, direkte

Dreamhack Open Rio - finalestudie, direkte
02:05

Natholdet - Højdepunkter

Natholdet - Højdepunkter
02:40

Natholdet - Højdepunkter

Natholdet - Højdepunkter
03:15

Natholdet - Højdepunkter

Natholdet - Højdepunkter
03:50

The Following (1)

The Following (1)
04:40

The Following (2)

The Following (2)
04:45

The Following (12)

The Following (12)
TV3+ keyboard_arrow_right
06:25

Knas i Kærligheden (S6E10)

Knas i Kærligheden (S6E10)
06:45

Knas i Kærligheden (S6E11)

Knas i Kærligheden (S6E11)
07:10

Knas i Kærligheden (S6E12)

Knas i Kærligheden (S6E12)
07:35

Knas i Kærligheden (S6E13)

Knas i Kærligheden (S6E13)
07:55

Knas i Kærligheden (S6E14)

Knas i Kærligheden (S6E14)
08:20

Knas i Kærligheden (S6E15)

Knas i Kærligheden (S6E15)
08:50

NCIS: Los Angeles (S1E1)

NCIS: Los Angeles (S1E1)
09:45

NCIS: Los Angeles (S1E2)

NCIS: Los Angeles (S1E2)
10:35

Hawaii Five-0 (S2E20)

Hawaii Five-0 (S2E20)
11:35

Hawaii Five-0 (S2E21)

Hawaii Five-0 (S2E21)
12:30

Hawaii Five-0 (S2E22)

Hawaii Five-0 (S2E22)
13:30

Hawaii Five-0 (S2E23)

Hawaii Five-0 (S2E23)
14:30

NCIS (S6E18)

NCIS (S6E18)
15:30

Kicking & Screaming

Amerikansk komedie fra 2005
play_arrow
Kicking & Screaming
17:30

Optakt til Superliga: Vejle - AGF

Optakt til Superliga: Vejle - AGF
18:00

Vejle-AGF

Vejle-AGF
20:00

Opfølgning på Superliga: Vejle - AGF

Opfølgning på Superliga: Vejle - AGF
21:00

The Devil's Own

Amerikansk action fra 1997
The Devil's Own
23:20

Sleepers

Amerikansk Oscarnomineret thriller fra 1996
play_arrow
Sleepers
02:25

Twelve Monkeys

Amerikansk science fiction fra 1995
Twelve Monkeys
6'eren keyboard_arrow_right
06:25

Diners, Drive-ins and Dives (7)

Diners, Drive-ins and Dives (7)
06:50

Diners, Drive-ins and Dives (8)

Diners, Drive-ins and Dives (8)
07:15

Diners, Drive-ins and Dives (9)

Diners, Drive-ins and Dives (9)
07:40

Diners, Drive-ins and Dives (10)

Diners, Drive-ins and Dives (10)
08:05

Homeshopping

Homeshopping
09:05

Gold Rush (5)

Gold Rush (5)
09:55

Deadliest Catch (12)

Deadliest Catch (12)
10:55

Marooned with Ed Stafford (4)

Marooned with Ed Stafford (4)
12:00

Expedition Unknown (5)

Expedition Unknown (5)
13:00

Premier League

Premier League
16:30

Premier League

Premier League
20:20

Déjà Vu

Amr. actiondrama fra 2006
play_arrow
Déjà Vu
23:00

Criminal Minds (5)

Criminal Minds (5)
23:55

Criminal Minds (6)

Criminal Minds (6)
00:55

Criminal Minds (2)

Criminal Minds (2)
01:50

Criminal Minds (5)

Criminal Minds (5)
02:50

Criminal Minds (6)

Criminal Minds (6)
03:40

Criminal Minds (7)

Criminal Minds (7)
DR3 keyboard_arrow_right
06:30

Morgengymnastikken: Akroyoga, yoga og mormorarme

Morgengymnastikken: Akroyoga, yoga og mormorarme
11:40

The Graham Norton Show

The Graham Norton Show
12:30

The Graham Norton Show - højdepunkter

The Graham Norton Show - højdepunkter
13:15

Mit hemmelige match (3:8)

Mit hemmelige match (3:8)
13:45

Mit hemmelige match (4:8)

Mit hemmelige match (4:8)
14:15

Kan jeg blive perfekt? (5:6)

Kan jeg blive perfekt? (5:6)
14:40

Kan jeg blive perfekt? (6:6)

Kan jeg blive perfekt? (6:6)
15:05

Alene i vildmarken USA V (1:12)

Alene i vildmarken USA V (1:12)
15:50

Kill Your Darlings

Kill Your Darlings
17:25

Crazy Ex-Girlfriend IV (15:18)

Crazy Ex-Girlfriend IV (15:18)
18:10

Hjemmebane II (5:8)

Hjemmebane II (5:8)
19:00

Hjemmebane II (6:8)

Hjemmebane II (6:8)
19:55

Verdens værste fængsler: Honduras

Verdens værste fængsler: Honduras
21:00

Jurassic World

Amerikansk actionthriller fra 2015
play_arrow
Jurassic World
22:55

Skaterpigerne (3:4)

Skaterpigerne (3:4)
23:20

Date min værste side (3:8)

Date min værste side (3:8)
23:50

Rejsen til Mars (6:6)

Rejsen til Mars (6:6)
00:40

Flodmonstre VI (5:6)

Flodmonstre VI (5:6)
01:30

Gaycation: Det dybe Syden

Gaycation: Det dybe Syden
02:15

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
03:10

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
07:00

Hjertelægen (10)

Hjertelægen (10)
08:00

Death in Paradise - år 8 (4)

Death in Paradise - år 8 (4)
09:00

Vi mødes i retten (10)

Vi mødes i retten (10)
10:00

Kommissær Rex (76)

Kommissær Rex (76)
10:50

Kommissær Rex (77)

Kommissær Rex (77)
11:45

Kommissær Rex (78)

Kommissær Rex (78)
12:40

Kommissær Rex (79)

Kommissær Rex (79)
13:35

Kommissær Rex (80)

Kommissær Rex (80)
14:30

Krydstogtskibet - Cuba

Tysk drama fra 2016
Krydstogtskibet - Cuba
16:05

Fint skal det være (29)

Fint skal det være (29)
16:40

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
17:30

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
18:25

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
19:15

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
20:05

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
20:55

Sygeplejeskolen II (6)

Sygeplejeskolen II (6)
21:45

Soldaterkammerater på bjørnetjeneste

Dansk komedie fra 1968
Soldaterkammerater på bjørnetjeneste
23:15

America's Got Talent

America's Got Talent
00:50

America's Got Talent

America's Got Talent
01:40

Den sidste detektiv (8)

Den sidste detektiv (8)
02:45

Godnat

Godnat
02:40

Godnat

Godnat
TV3 Puls keyboard_arrow_right
06:25

Flyt eller forny (S1E2)

Flyt eller forny (S1E2)
07:15

Flyt eller forny (S1E3)

Flyt eller forny (S1E3)
08:00

Flyt eller forny (S1E4)

Flyt eller forny (S1E4)
08:55

Flyt eller forny (S1E5)

Flyt eller forny (S1E5)
09:55

Flyt eller forny (S1E6)

Flyt eller forny (S1E6)
10:55

Flyt eller forny (S2E1)

Flyt eller forny (S2E1)
11:55

Flyt eller forny (S2E2)

Flyt eller forny (S2E2)
12:55

Flyt eller forny (S2E3)

Flyt eller forny (S2E3)
14:00

Flyt eller forny (S2E4)

Flyt eller forny (S2E4)
15:05

Flyt eller forny (S2E5)

Flyt eller forny (S2E5)
16:10

Flyt eller forny (S2E6)

Flyt eller forny (S2E6)
17:20

Spis bed elsk

Amerikansk drama fra 2010
play_arrow
Spis bed elsk
20:00

Celebrity Undercover (S1E8)

Celebrity Undercover (S1E8)
21:00

Depotjægerne (S10E5)

Depotjægerne (S10E5)
21:30

Depotjægerne (S10E6)

Depotjægerne (S10E6)
22:00

Depotjægerne (S10E7)

Depotjægerne (S10E7)
22:30

Depotjægerne (S10E8)

Depotjægerne (S10E8)
23:00

Kærester der dræber (S6E2)

Kærester der dræber (S6E2)
00:00

Liv og Død (S1E2)

Liv og Død (S1E2)
Kanal 4 keyboard_arrow_right
06:30

De unge mødre (3)

De unge mødre (3)
06:55

De unge mødre (4)

De unge mødre (4)
07:20

Homeshopping (32)

Homeshopping (32)
08:20

Say Yes to the Dress (9)

Say Yes to the Dress (9)
08:50

Say Yes to the Dress (10)

Say Yes to the Dress (10)
09:15

Say Yes to the Dress (11)

Say Yes to the Dress (11)
09:40

Say Yes to the Dress (12)

Say Yes to the Dress (12)
10:05

Chopped (5)

Chopped (5)
11:10

Remee og Mathilde (6)

Remee og Mathilde (6)
12:10

Miss Potter

Amr. drama fra 2006
play_arrow
Miss Potter
14:05

Monsters University

Amr. animationsfilm fra 2013
play_arrow
Monsters University
16:05

The Good Doctor (12)

The Good Doctor (12)
17:05

Greys hvide verden (15)

Greys hvide verden (15)
18:05

Blind tillid med Bubber (2)

Blind tillid med Bubber (2)
19:10

The Hunger Games: Mockingjay - Del 2

Amr. adventure-drama fra 2015
play_arrow
The Hunger Games: Mockingjay - Del 2
22:00

Ex on the Beach 2 (16)

Ex on the Beach 2 (16)
23:00

Paula Zahn på sagen

Paula Zahn på sagen
00:05

Hvor ondskab bor (12)

Hvor ondskab bor (12)
01:00

Dødssynder

Dødssynder
02:05

Ex on the Beach 2 (16)

Ex on the Beach 2 (16)
03:00

Say Yes to the Dress (9)

Say Yes to the Dress (9)
03:30

Say Yes to the Dress (10)

Say Yes to the Dress (10)
03:55

Say Yes to the Dress (11)

Say Yes to the Dress (11)
04:20

Say Yes to the Dress (12)

Say Yes to the Dress (12)
DRK keyboard_arrow_right
06:10

Dagens Sang: Chelete

Dagens Sang: Chelete
08:45

Dagens sang: Påskeblomst

Dagens sang: Påskeblomst
08:50

Mordet på Jesus (1:3)

Mordet på Jesus (1:3)
09:30

Mordet på Jesus (2:3)

Mordet på Jesus (2:3)
10:15

Mordet på Jesus (3:3)

Mordet på Jesus (3:3)
11:00

Brecht (1:2)

Brecht (1:2)
12:30

Brecht (2:2)

Brecht (2:2)
14:00

Gudstjeneste Påskedag fra Ravnsbjergkirken i Viby, Aarhus.

Gudstjeneste Påskedag fra Ravnsbjergkirken i Viby, Aarhus.
14:45

Gåden om Jesu grav

Gåden om Jesu grav
15:35

De sidste dage i Jerusalem

De sidste dage i Jerusalem
16:30

Rejsen til Slagmarken: Verdun

Rejsen til Slagmarken: Verdun
17:00

Rejsen til Slagmarken: Somme

Rejsen til Slagmarken: Somme
17:30

De superriges hotel (2:2)

De superriges hotel (2:2)
18:30

Dansen med Regitze

Dansk Bodil-belønnet komediedrama fra 1989
Dansen med Regitze
19:55

Dagens sang: Påskeblomst

Dagens sang: Påskeblomst
20:00

We'll Meet Again - en filmkoncert

We'll Meet Again - en filmkoncert
21:00

Mød mig på Cassiopeia

Dansk musicalfilm fra 1951 med Bodil Kjer (s/h)
Mød mig på Cassiopeia
22:40

Mine aftener i Paradis

Italiensk Oscarbelønnet drama fra 1988
play_arrow
Mine aftener i Paradis
00:40

De uskyldige

Fransk-polsk drama fra 2016
play_arrow
De uskyldige
02:30

Django

Italiensk western fra 1966
Django
04:00

Lørdagshjørnet - Kim Larsen

Lørdagshjørnet - Kim Larsen
04:49

Dagens sang: Påskeblomst

Dagens sang: Påskeblomst
TV2 FRI keyboard_arrow_right
06:05

Byens bedste bagværk - med Paul Hollywood

Byens bedste bagværk - med Paul Hollywood
06:55

Byens bedste bagværk - med Paul Hollywood

Byens bedste bagværk - med Paul Hollywood
07:40

Byens bedste bagværk - med Paul Hollywood

Byens bedste bagværk - med Paul Hollywood
08:35

Byens bedste bagværk - med Paul Hollywood

Byens bedste bagværk - med Paul Hollywood
09:25

Den store australske bagedyst

Den store australske bagedyst
10:20

Den store australske bagedyst

Den store australske bagedyst
11:15

Den store australske bagedyst

Den store australske bagedyst
12:10

Den store australske bagedyst

Den store australske bagedyst
13:05

Den store australske bagedyst

Den store australske bagedyst
14:00

Den store australske bagedyst

Den store australske bagedyst
14:55

Den store australske bagedyst

Den store australske bagedyst
16:00

Den store australske bagedyst

Den store australske bagedyst
17:00

Den store australske bagedyst

Den store australske bagedyst
17:55

Den store australske bagedyst

Den store australske bagedyst
18:50

Den store britiske bagedyst - påskespecial

Den store britiske bagedyst - påskespecial
19:55

Fantastisk natur: Yellowstone

Fantastisk natur: Yellowstone
20:55

Beier bygger have

Beier bygger have
21:25

Familien Beier på det nye Mallorca

Familien Beier på det nye Mallorca
21:35

Han, hun og drømmeslottet

Han, hun og drømmeslottet
22:30

Verdens vildeste huse

Verdens vildeste huse
23:35

Haven på Buckingham Palace

Haven på Buckingham Palace
00:35

Vores planet

Vores planet
01:30

Vores planet

Vores planet
02:30

Drømmehuse ved havet

Drømmehuse ved havet
03:20

Drømmehuse ved havet

Drømmehuse ved havet
04:10

Drømmehuse ved havet

Drømmehuse ved havet
05:40

Godnat

Godnat
05:20

Godnat

Godnat
TV3 Max keyboard_arrow_right
06:00

Trans World Sport (S2019E9)

Trans World Sport (S2019E9)
07:00

Trans World Sport (S2019E10)

Trans World Sport (S2019E10)
08:00

Trans World Sport (S2019E11)

Trans World Sport (S2019E11)
09:00

Premier League Saturday Review

Premier League Saturday Review
10:00

Bundesliga Saturday Highlights (S18E27)

Bundesliga Saturday Highlights (S18E27)
11:00

Rewind - The Women's Handball Show (S18E14)

Rewind - The Women's Handball Show (S18E14)
11:30

Track & Field Weekly (S2019E1)

Track & Field Weekly (S2019E1)
12:00

H20 Racing Highlights (S2019E1)

H20 Racing Highlights (S2019E1)
12:30

H20 Racing Highlights (S2019E2)

H20 Racing Highlights (S2019E2)
13:00

Premier League World

Premier League World
13:25

Hibernian-Celtic

Hibernian-Celtic
15:30

Optakt til AC Horsens-Sønderjyske

Optakt til AC Horsens-Sønderjyske
15:55

AC Horsens-Sønderjyske

AC Horsens-Sønderjyske
18:00

Opfølgning på AC Horsens-Sønderjyske

Opfølgning på AC Horsens-Sønderjyske
18:30

Champions League Weekly (S18E27)

Champions League Weekly (S18E27)
19:00

Premier League World

Premier League World
19:30

H20 Racing Highlights (S2019E1)

H20 Racing Highlights (S2019E1)
20:00

H20 Racing Highlights (S2019E2)

H20 Racing Highlights (S2019E2)
20:30

Højdepunkter fra Dansk Motorsport (S2019E4)

Højdepunkter fra Dansk Motorsport (S2019E4)
21:00

Rhein-Neckar Löwen - Flensburg Handewitt

Rhein-Neckar Löwen - Flensburg Handewitt
22:30

H20 Racing Highlights (S2019E1)

H20 Racing Highlights (S2019E1)
23:00

H20 Racing Highlights (S2019E2)

H20 Racing Highlights (S2019E2)
23:30

Højdepunkter fra Dansk Motorsport (S2019E4)

Højdepunkter fra Dansk Motorsport (S2019E4)
00:00

Premier League Sunday Review

Premier League Sunday Review
01:00

Bundesliga Sunday Highlights (S18E27)

Bundesliga Sunday Highlights (S18E27)
02:00

Vejle-AGF

Vejle-AGF
Discovery Channel keyboard_arrow_right
06:00

How It's Made (S21E7)

How It's Made (S21E7)
06:25

How Do They Do It? 10 with Lasse Rimmer (S10E5)

How Do They Do It? 10 with Lasse Rimmer (S10E5)
06:55

How Do They Do It? 10 with Lasse Rimmer (S10E6)

How Do They Do It? 10 with Lasse Rimmer (S10E6)
07:20

Alaska Mega Machines (S1E5)

Alaska Mega Machines (S1E5)
08:15

Baggage Battles (S5E5)

Baggage Battles (S5E5)
08:40

Baggage Battles (S5E6)

Baggage Battles (S5E6)
09:05

Baggage Battles (S5E7)

Baggage Battles (S5E7)
09:35

Baggage Battles (S5E8)

Baggage Battles (S5E8)
10:00

Mythbusters (S11E14)

Mythbusters (S11E14)
11:00

Mythbusters Jr. (S1E7)

Mythbusters Jr. (S1E7)
12:00

Mythbusters Jr. (S1E4)

Mythbusters Jr. (S1E4)
13:00

Mighty Ships (S7E1)

Mighty Ships (S7E1)
14:00

Mighty Ships (S7E2)

Mighty Ships (S7E2)
15:00

How It's Made (S25E23)

How It's Made (S25E23)
15:30

How It's Made (S25E24)

How It's Made (S25E24)
16:00

Salvage Hunters (S8E6)

Salvage Hunters (S8E6)
17:00

Salvage Hunters (S8E7)

Salvage Hunters (S8E7)
18:00

Salvage Hunters (S8E8)

Salvage Hunters (S8E8)
19:00

How It's Made (S25E23)

How It's Made (S25E23)
19:30

How It's Made (S25E24)

How It's Made (S25E24)
20:00

Into Alaska (S1E3)

Into Alaska (S1E3)
21:00

Expedition Unknown (S3E11)

Expedition Unknown (S3E11)
22:00

The Great Popes (S1E1)

The Great Popes (S1E1)
23:00

Gold Rush: Parker's Trail (S3E2)

Gold Rush: Parker's Trail (S3E2)
00:00

Gold Rush: White Water (S2E7)

Gold Rush: White Water (S2E7)
01:00

Mighty Ships (S7E1)

Mighty Ships (S7E1)
02:00

Mighty Ships (S7E2)

Mighty Ships (S7E2)
03:00

Baggage Battles (S5E5)

Baggage Battles (S5E5)
03:30

Baggage Battles (S5E6)

Baggage Battles (S5E6)
03:55

Baggage Battles (S5E7)

Baggage Battles (S5E7)
04:20

Baggage Battles (S5E8)

Baggage Battles (S5E8)
DR Ultra keyboard_arrow_right
06:00

Leon

Leon
06:01

Dybet (7)

Dybet (7)
06:25

Junglebanden

Junglebanden
06:35

Zorro (26)

Zorro (26)
07:00

Lucky Luke - Lucky Luke i Alaska (22)

Lucky Luke - Lucky Luke i Alaska (22)
07:20

Lucky Luke - Slaget (23)

Lucky Luke - Slaget (23)
07:50

Galaksekrigerne - Uanset hvad fremtiden bringer, del 1 (26)

Galaksekrigerne - Uanset hvad fremtiden bringer, del 1 (26)
08:10

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:25

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:35

Gumball 5 (6)

Gumball 5 (6)
09:00

Den sande historie om den bestøvlede kat

Den sande historie om den bestøvlede kat
10:15

Junglebanden

Junglebanden
10:25

Junglebanden

Junglebanden
10:45

KreaKampen - smykker

KreaKampen - smykker
11:15

Ultras bedste (2)

Ultras bedste (2)
11:30

Klassen - Kongen af FIFA : Del 2 (95)

Klassen - Kongen af FIFA : Del 2 (95)
11:40

Klassen - Café-flirten (96)

Klassen - Café-flirten (96)
11:55

Klassen - Pigernes omklædning (97)

Klassen - Pigernes omklædning (97)
12:00

Klassen - Farvel Liam (98)

Klassen - Farvel Liam (98)
12:15

Klassen - Kylling i fare! (99)

Klassen - Kylling i fare! (99)
12:25

Klassen - Tobias og Victoria : Del 1 (100)

Klassen - Tobias og Victoria : Del 1 (100)
12:35

Klassen - Tobias og Victoria : Del 2 (101)

Klassen - Tobias og Victoria : Del 2 (101)
12:45

Klassen - Hvad kan Liam blive? (102)

Klassen - Hvad kan Liam blive? (102)
13:00

Klassen - Han drukner! (103)

Klassen - Han drukner! (103)
13:05

Klassen - Red verden (104)

Klassen - Red verden (104)
13:20

Klassen - Løbe hjemmefra : Del 1 (105)

Klassen - Løbe hjemmefra : Del 1 (105)
13:30

Modeidioten: Heavy metal

Modeidioten: Heavy metal
13:45

Den meget lange ferie (4)

Den meget lange ferie (4)
14:35

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
14:45

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
15:00

Min Nabo Totoro

Min Nabo Totoro
16:30

Helium (4)

Helium (4)
16:45

Cykel Karaoke - Albert Dyrlund

Cykel Karaoke - Albert Dyrlund
17:00

Klassen - De klammeste kager (307)

Klassen - De klammeste kager (307)
17:10

Klassen - Tøjkrise (308)

Klassen - Tøjkrise (308)
17:25

Klassen - Kongen og dronningen (309)

Klassen - Kongen og dronningen (309)
17:35

ZombieLars (6:13)

ZombieLars (6:13)
17:50

Ulykke med vandmelon | PEK - Pranksters Elite Klub! (6)

Ulykke med vandmelon | PEK - Pranksters Elite Klub! (6)
18:00

Lokummet brænder III (3)

Lokummet brænder III (3)
18:15

Adventure Time 7 - Find præsident Marsvin

Adventure Time 7 - Find præsident Marsvin
18:35

Adventure Time 7 - Alting forbliver

Adventure Time 7 - Alting forbliver
19:00

Ultras Sorte Kageshow II (3)

Ultras Sorte Kageshow II (3)
19:35

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
19:45

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
20:00

Den lille prins

Den lille prins
21:40

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:40

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:40

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
07:50

NBA: Brooklyn Nets-Philadelphia 76ers, playoff

NBA: Brooklyn Nets-Philadelphia 76ers, playoff
09:10

NBA: San Antonio Spurs-Denver Nuggets, playoff

NBA: San Antonio Spurs-Denver Nuggets, playoff
10:25

NBA: San Antonio Spurs-Denver Nuggets, playoff

NBA: San Antonio Spurs-Denver Nuggets, playoff
11:45

HåndboldMatchen: Herning-Ikast - Aarhus United, slutspil (k)

HåndboldMatchen: Herning-Ikast - Aarhus United, slutspil (k)
12:30

HåndboldMatchen: Herning-Ikast - Aarhus United, slutspil (k)

HåndboldMatchen: Herning-Ikast - Aarhus United, slutspil (k)
13:20

Cykling: Amstel Gold Race (k), direkte

Cykling: Amstel Gold Race (k), direkte
14:35

Cykling: Amstel Gold Race, direkte

Cykling: Amstel Gold Race, direkte
17:15

HockeyNight: SønderjyskE-Rungsted Seier Capital, 4. finale

HockeyNight: SønderjyskE-Rungsted Seier Capital, 4. finale
17:45

HockeyNight: SønderjyskE-Rungsted Seier Capital, 4. finale

HockeyNight: SønderjyskE-Rungsted Seier Capital, 4. finale
18:15

HockeyNight: SønderjyskE-Rungsted Seier Capital, 4. finale

HockeyNight: SønderjyskE-Rungsted Seier Capital, 4. finale
19:00

NBA: Indiana Pacers-Boston Celtics, playoff, direkte

NBA: Indiana Pacers-Boston Celtics, playoff, direkte
20:20

NBA: Indiana Pacers-Boston Celtics, playoff, direkte

NBA: Indiana Pacers-Boston Celtics, playoff, direkte
21:30

NBA: LA Clippers-Golden State Warriors, playoff, direkte

NBA: LA Clippers-Golden State Warriors, playoff, direkte
22:50

NBA: LA Clippers-Golden State Warriors, playoff, direkte

NBA: LA Clippers-Golden State Warriors, playoff, direkte
00:05

Cykling: Amstel Gold Race

Cykling: Amstel Gold Race
02:50

Cykling: Amstel Gold Race (k)

Cykling: Amstel Gold Race (k)
03:40

NBA: Playoff

NBA: Playoff
TV3 Sport keyboard_arrow_right
11:00

Rolex Monte-Carlo Masters

Rolex Monte-Carlo Masters
13:00

Nordic Bet Liga Magasinet

Nordic Bet Liga Magasinet
13:15

Nordic Bet Liga Magasinet

Nordic Bet Liga Magasinet
13:30

Viborg-Næstved

Viborg-Næstved
13:40

Viborg-Næstved

Viborg-Næstved
15:45

Viborg-Næstved

Viborg-Næstved
16:00

Rhein-Neckar Löwen - Flensburg-Handewitt

Rhein-Neckar Löwen - Flensburg-Handewitt
16:20

Rhein-Neckar Löwen - Flensburg Handewitt

Rhein-Neckar Löwen - Flensburg Handewitt
18:10

Rhein-Neckar Löwen - Flensburg Handewitt

Rhein-Neckar Löwen - Flensburg Handewitt
18:30

Rolex Monte-Carlo Masters

Rolex Monte-Carlo Masters
20:25

Ligue 1 Conforama Show (S2018E18)

Ligue 1 Conforama Show (S2018E18)
20:55

Paris Saint-Germain - Monaco

Paris Saint-Germain - Monaco
23:00

Vejle-AGF

Vejle-AGF
01:00

ATP World Tour Highlights

ATP World Tour Highlights
Canal 9 keyboard_arrow_right
05:25

Pool Kings (9)

Pool Kings (9)
06:15

Building Alaska (3)

Building Alaska (3)
07:00

Building Alaska (4)

Building Alaska (4)
07:45

Moonshiners - Specials (8)

Moonshiners - Specials (8)
08:35

Mighty Ships (2)

Mighty Ships (2)
09:25

Mighty Ships (3)

Mighty Ships (3)
10:20

Tanked (7)

Tanked (7)
11:15

Tanked (8)

Tanked (8)
12:20

Homeshopping (28)

Homeshopping (28)
13:25

How Do They Do It? (18)

How Do They Do It? (18)
14:00

How Do They Do It? (19)

How Do They Do It? (19)
14:30

How Do They Do It? (3)

How Do They Do It? (3)
15:00

How Do They Do It? (1)

How Do They Do It? (1)
15:30

How Do They Do It? (5)

How Do They Do It? (5)
16:10

How Do They Do It? (6)

How Do They Do It? (6)
16:40

How Do They Do It? (7)

How Do They Do It? (7)
17:15

How Do They Do It? (8)

How Do They Do It? (8)
17:45

How Do They Do It? (9)

How Do They Do It? (9)
18:15

How Do They Do It? (10)

How Do They Do It? (10)
18:50

How Do They Do It? (5)

How Do They Do It? (5)
19:20

How Do They Do it? (1)

How Do They Do it? (1)
19:50

How Do They Do it? (2)

How Do They Do it? (2)
20:20

How Do They Do it? (3)

How Do They Do it? (3)
20:55

How Do They Do it? (4)

How Do They Do it? (4)
21:25

How Do They Do it? (5)

How Do They Do it? (5)
21:55

How Do They Do it? (6)

How Do They Do it? (6)
22:25

How Do They Do it? (7)

How Do They Do it? (7)
23:00

M*A*S*H (24)

M*A*S*H (24)
23:35

M*A*S*H (25)

M*A*S*H (25)
00:10

M*A*S*H (1)

M*A*S*H (1)
00:40

M*A*S*H (2)

M*A*S*H (2)
01:15

M*A*S*H (3)

M*A*S*H (3)
01:55

M*A*S*H (4)

M*A*S*H (4)
02:25

Drabelig deadline

Drabelig deadline
03:20

Drabelig deadline

Drabelig deadline
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
06:10

Rita og Krokodille - Slottet

Rita og Krokodille - Slottet
06:15

Vitello - graver et hul (1)

Vitello - graver et hul (1)
06:25

Luk op Luk i - KRUDT I RØVEN

Luk op Luk i - KRUDT I RØVEN
06:45

Ellevilde Ella

Ellevilde Ella
06:55

Pingu (26)

Pingu (26)
07:10

Gurli Gris VI (12)

Gurli Gris VI (12)
07:15

Vidundervovsen Vaffel (19)

Vidundervovsen Vaffel (19)
07:30

Peter Plys: Forår i Hundredemeterskoven

Peter Plys: Forår i Hundredemeterskoven
08:30

Sprinter Galore IV (3)

Sprinter Galore IV (3)
08:50

Kasper og Sofie (10)

Kasper og Sofie (10)
09:00

Kasper og Sofie (11)

Kasper og Sofie (11)
09:15

Kasper og Sofie (12)

Kasper og Sofie (12)
09:30

Didrik Drage (16)

Didrik Drage (16)
09:40

Alfons Åberg (8)

Alfons Åberg (8)
09:55

Kanonkongen Freja (5:8)

Kanonkongen Freja (5:8)
10:10

Pax' jordiske eventyr (3:10)

Pax' jordiske eventyr (3:10)
10:25

Pax' jordiske eventyr (4:10)

Pax' jordiske eventyr (4:10)
10:40

Flaskepost fra Stillehavet (6)

Flaskepost fra Stillehavet (6)
10:50

Emil fra Lønneberg

Emil fra Lønneberg
11:15

Cirkeline

Cirkeline
11:30

Far, mor og bjørn (6:8)

Far, mor og bjørn (6:8)
11:55

Ramasjang Mysteriet III (4)

Ramasjang Mysteriet III (4)
12:25

Min oldefars historier

Min oldefars historier
12:35

Heino fikser alt - Cyklen (12)

Heino fikser alt - Cyklen (12)
12:45

Op og Hop II (2)

Op og Hop II (2)
12:55

Rosa fra Rouladegade II (7)

Rosa fra Rouladegade II (7)
13:25

Tree Fu Tom (3)

Tree Fu Tom (3)
13:45

Tree Fu Tom (4)

Tree Fu Tom (4)
14:10

Onkel Rejes Sørøvershow (2)

Onkel Rejes Sørøvershow (2)
14:35

Ernest & Celestine (3)

Ernest & Celestine (3)
14:45

Gurli Gris VI (19)

Gurli Gris VI (19)
14:50

F for får V (9)

F for får V (9)
15:00

Didrik Drage (17)

Didrik Drage (17)
15:10

Pyjamasheltene (9)

Pyjamasheltene (9)
15:25

Rasmus Klump (19)

Rasmus Klump (19)
15:35

Ridderprinsessen Nella (3)

Ridderprinsessen Nella (3)
16:00

Dora udforskeren (13)

Dora udforskeren (13)
16:25

Paw Patrol III (23)

Paw Patrol III (23)
16:45

Vidundervovsen Vaffel (20)

Vidundervovsen Vaffel (20)
17:00

Bamselægen - Blæren (6)

Bamselægen - Blæren (6)
17:15

Onkel Reje og børnenes brevkasse (2)

Onkel Reje og børnenes brevkasse (2)
17:30

Sprinter Galore IV (4)

Sprinter Galore IV (4)
17:45

Sprinter Galore IV (5)

Sprinter Galore IV (5)
18:05

Didrik Drage (13)

Didrik Drage (13)
18:20

Lille Roy (20)

Lille Roy (20)
18:35

Snakkel spektakel

Snakkel spektakel
19:40

Yakari IV (11)

Yakari IV (11)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
06:00

OL Hall of Fame: Cykling

OL Hall of Fame: Cykling
07:00

Motorsport: FIM Le Mans

Motorsport: FIM Le Mans
15:30

Billard: Snooker - VM

Billard: Snooker - VM
18:30

Cykling: Amstel Gold Race

Cykling: Amstel Gold Race
20:00

Superbike: Britiske Mesterskaber

Superbike: Britiske Mesterskaber
20:30

Superbike: Britiske Mesterskaber

Superbike: Britiske Mesterskaber
21:00

Cykling: Tyrkiet Rundt

Cykling: Tyrkiet Rundt
22:00

Cykling: Amstel Gold Race

Cykling: Amstel Gold Race
22:55

Cykling: Tour du Finistère

Cykling: Tour du Finistère
00:35

Cykling: Paris-Camembert

Cykling: Paris-Camembert
01:35

Cykling: Paris-Roubaix

Cykling: Paris-Roubaix
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
06:00

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien
08:30

CYKLING: Tour of Turkey

CYKLING: Tour of Turkey
09:30

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien
11:00

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien
14:00

CYKLING: Tour of Turkey

CYKLING: Tour of Turkey
15:15

CYKLING, Belgien

CYKLING, Belgien
17:30

CYKLING: Coupe De France, Frankrig

CYKLING: Coupe De France, Frankrig
18:30

CYKLING: Tour of Turkey

CYKLING: Tour of Turkey
19:25

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
19:30

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien
22:55

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
23:05

CYKLING: Tour of Turkey

CYKLING: Tour of Turkey
00:00

CYKLING, Belgien

CYKLING, Belgien
01:30

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien
03:00

Watts top 10

Watts top 10
03:30

CYKLING: Tour of Turkey

CYKLING: Tour of Turkey
TLC keyboard_arrow_right
06:00

A Baby Story (S12E1)

A Baby Story (S12E1)
06:25

My Cat From Hell (S3E4)

My Cat From Hell (S3E4)
07:20

Extreme Couponing (S4E1)

Extreme Couponing (S4E1)
07:50

Extreme Couponing (S4E2)

Extreme Couponing (S4E2)
08:15

90 Days to Wed (S2E9)

90 Days to Wed (S2E9)
09:05

90 Days to Wed (S2E10)

90 Days to Wed (S2E10)
10:00

Curvy Brides (S1E11)

Curvy Brides (S1E11)
10:30

Curvy Brides (S1E12)

Curvy Brides (S1E12)
11:00

Curvy Brides (S1E13)

Curvy Brides (S1E13)
11:30

Curvy Brides (S1E14)

Curvy Brides (S1E14)
12:00

Bride By Design (S1E1)

Bride By Design (S1E1)
12:30

Bride By Design (S1E3)

Bride By Design (S1E3)
13:00

Bride By Design (S1E4)

Bride By Design (S1E4)
13:30

Bride By Design (S1E5)

Bride By Design (S1E5)
14:00

Bride By Design (S1E6)

Bride By Design (S1E6)
14:30

Bride By Design (S1E7)

Bride By Design (S1E7)
15:00

Chopped Junior (S1E5)

Chopped Junior (S1E5)
16:00

Chopped Junior (S1E6)

Chopped Junior (S1E6)
17:00

Chopped Junior (S1E7)

Chopped Junior (S1E7)
18:00

Chopped Junior (S1E8)

Chopped Junior (S1E8)
19:00

Buddy Vs. Duff (S1E1)

Buddy Vs. Duff (S1E1)
20:00

Buddy Vs. Duff (S1E2)

Buddy Vs. Duff (S1E2)
21:00

Sister Wives (S8E4)

Sister Wives (S8E4)
23:00

Body Bizarre (S6E5)

Body Bizarre (S6E5)
00:00

My 3000-lb Family (S2E5)

My 3000-lb Family (S2E5)
01:00

Body Bizarre (S6E6)

Body Bizarre (S6E6)
02:00

Scorned: Crimes of Passion (S1E2)

Scorned: Crimes of Passion (S1E2)
03:00

Body Bizarre (S6E2)

Body Bizarre (S6E2)
03:55

Extreme Couponing (S4E3)

Extreme Couponing (S4E3)
04:20

Extreme Couponing (S4E4)

Extreme Couponing (S4E4)
Animal Planet keyboard_arrow_right
06:00

Animal Airport (S2E8)

Animal Airport (S2E8)
06:25

How Do Animals Do That (S1E11)

How Do Animals Do That (S1E11)
06:50

How Do Animals Do That (S1E12)

How Do Animals Do That (S1E12)
07:15

Pit Bulls & Parolees (S8E6)

Pit Bulls & Parolees (S8E6)
08:10

Pit Bulls & Parolees (S8E7)

Pit Bulls & Parolees (S8E7)
09:05

Pit Bulls & Parolees (S8E8)

Pit Bulls & Parolees (S8E8)
10:00

Pit Bulls & Parolees (S8E9)

Pit Bulls & Parolees (S8E9)
10:55

Wildest Islands (S1E3)

Wildest Islands (S1E3)
11:50

How Do Animals Do That (S1E11)

How Do Animals Do That (S1E11)
12:15

How Do Animals Do That (S1E12)

How Do Animals Do That (S1E12)
12:45

Shark Attack File 2

Shark Attack File 2
13:40

Alaska Monsters (S1E4)

Alaska Monsters (S1E4)
14:35

Alaska Monsters (S1E5)

Alaska Monsters (S1E5)
15:30

Alaska Monsters (S1E6)

Alaska Monsters (S1E6)
16:25

Catching Monsters (S1E1)

Catching Monsters (S1E1)
17:20

A Panda Is Born

A Panda Is Born
18:15

China's Last Elephants

China's Last Elephants
19:10

The Lost Kingdom Of The Yeti

The Lost Kingdom Of The Yeti
21:00

River Monsters (S8E1)

River Monsters (S8E1)
21:55

Crocodile Hunter (S4E8)

Crocodile Hunter (S4E8)
22:50

How Do Animals Do That (S1E11)

How Do Animals Do That (S1E11)
23:15

How Do Animals Do That (S1E12)

How Do Animals Do That (S1E12)
23:45

Whale Wars (S4E8)

Whale Wars (S4E8)
00:40

Whale Wars (S4E9)

Whale Wars (S4E9)
01:35

Whale Wars (S4E10)

Whale Wars (S4E10)
02:25

Biggest and Baddest (S1E1)

Biggest and Baddest (S1E1)
03:15

Biggest and Baddest (S1E2)

Biggest and Baddest (S1E2)
04:02

Animal Cops Houston (S14E14)

Animal Cops Houston (S14E14)
National Geographic keyboard_arrow_right
06:00

Street Smart (S1E11)

Street Smart (S1E11)
06:30

Street Smart (S1E12)

Street Smart (S1E12)
07:00

Wicked Tuna - Nord mod Syd (S5E8)

Wicked Tuna - Nord mod Syd (S5E8)
08:00

Det bedste fra Den lovløse ø (S1E8)

Det bedste fra Den lovløse ø (S1E8)
09:00

Vintervejens Helte: Norge (S2E6)

Vintervejens Helte: Norge (S2E6)
10:00

Alaska State Troopers (S5E5)

Alaska State Troopers (S5E5)
11:00

Alaska State Troopers (S5E6)

Alaska State Troopers (S5E6)
12:00

Alaska State Troopers (S5E7)

Alaska State Troopers (S5E7)
13:00

Titanic - Den Ultimative Udforskning

Titanic - Den Ultimative Udforskning
15:00

Titanics fatale brand

Titanics fatale brand
16:00

James Camerons Titanic – 20 år efter

James Camerons Titanic – 20 år efter
17:00

Det bedste fra Wicked Tuna - Nord mod Syd (S1E2)

Det bedste fra Wicked Tuna - Nord mod Syd (S1E2)
18:00

Amerikas Farligste Fængsler (S1E6)

Amerikas Farligste Fængsler (S1E6)
19:00

Grænsen er nået (S5E7)

Grænsen er nået (S5E7)
20:00

Red Titanic med Bob Ballard

Red Titanic med Bob Ballard
21:00

Vores Guddommelige verden med Morgan Freeman (S3E2)

Vores Guddommelige verden med Morgan Freeman (S3E2)
22:00

Hemmeligheder på havets bund: Titanic

Hemmeligheder på havets bund: Titanic
23:00

Alaska State Troopers (S5E4)

Alaska State Troopers (S5E4)
00:00

Amerikas Farligste Fængsler (S1E1)

Amerikas Farligste Fængsler (S1E1)
01:00

Nazi Megakonstruktioner: USA's krig (S2E4)

Nazi Megakonstruktioner: USA's krig (S2E4)
02:00

Vores Guddommelige verden med Morgan Freeman (S3E2)

Vores Guddommelige verden med Morgan Freeman (S3E2)
03:00

Red Titanic med Bob Ballard

Red Titanic med Bob Ballard
Discovery Science keyboard_arrow_right
05:36

Food Factory USA (S2E25)

Food Factory USA (S2E25)
06:00

How Do They Do It? (S10E8)

How Do They Do It? (S10E8)
06:26

Invent It Rich (S1E4)

Invent It Rich (S1E4)
07:14

Invent It Rich (S1E5)

Invent It Rich (S1E5)
08:02

Invent It Rich (S1E6)

Invent It Rich (S1E6)
08:50

Bermuda Triangle Exposed

Bermuda Triangle Exposed
09:38

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E1)

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E1)
10:26

Food Factory USA (S2E21)

Food Factory USA (S2E21)
10:50

Food Factory USA (S2E22)

Food Factory USA (S2E22)
11:14

Food Factory USA (S2E23)

Food Factory USA (S2E23)
11:38

Food Factory USA (S2E24)

Food Factory USA (S2E24)
12:02

Food Factory USA (S2E25)

Food Factory USA (S2E25)
12:26

How Do They Do It? (S6E8)

How Do They Do It? (S6E8)
12:50

How Do They Do It? (S6E9)

How Do They Do It? (S6E9)
13:14

How Do They Do It? (S6E10)

How Do They Do It? (S6E10)
13:38

How Do They Do It? (S6E12)

How Do They Do It? (S6E12)
14:02

How Do They Do It? (S6E13)

How Do They Do It? (S6E13)
14:26

Mega Engineering (S1E4)

Mega Engineering (S1E4)
15:14

Mega Engineering (S1E5)

Mega Engineering (S1E5)
16:02

Mega Engineering (S1E6)

Mega Engineering (S1E6)
16:50

Junk Men (S1E1)

Junk Men (S1E1)
17:15

Junk Men (S1E2)

Junk Men (S1E2)
17:40

Deadly Dilemmas (S1E1)

Deadly Dilemmas (S1E1)
18:05

Deadly Dilemmas (S1E2)

Deadly Dilemmas (S1E2)
18:30

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S3E4)

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S3E4)
19:20

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S3E5)

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S3E5)
20:10

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S3E6)

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S3E6)
21:00

You Have Been Warned (S6E3)

You Have Been Warned (S6E3)
21:50

How the Earth Works (S1E1)

How the Earth Works (S1E1)
22:40

How the Earth Works (S1E2)

How the Earth Works (S1E2)
23:30

How the Earth Works (S1E3)

How the Earth Works (S1E3)
00:20

How the Earth Works (S1E4)

How the Earth Works (S1E4)
01:10

How the Earth Works (S1E5)

How the Earth Works (S1E5)
02:00

How the Universe Works (S5E7)

How the Universe Works (S5E7)
02:48

How the Universe Works (S5E8)

How the Universe Works (S5E8)
03:36

Mission Critical: Hubble

Mission Critical: Hubble
Xee keyboard_arrow_right
07:00

Et umage par (S3E16)

Et umage par (S3E16)
07:25

Et umage par (S3E17)

Et umage par (S3E17)
07:55

Ghosted (S1E13)

Ghosted (S1E13)
08:25

The Librarians (S1E8)

The Librarians (S1E8)
09:20

The Librarians (S1E9)

The Librarians (S1E9)
10:15

The Librarians (S1E10)

The Librarians (S1E10)
11:10

Kongen af Queens (S3E13)

Kongen af Queens (S3E13)
11:40

Kongen af Queens (S3E14)

Kongen af Queens (S3E14)
12:10

Kongen af Queens (S3E15)

Kongen af Queens (S3E15)
12:40

Kongen af Queens (S3E16)

Kongen af Queens (S3E16)
13:10

Kongen af Queens (S3E17)

Kongen af Queens (S3E17)
13:40

Family Guy (S14E18)

Family Guy (S14E18)
14:10

Family Guy (S14E19)

Family Guy (S14E19)
14:40

Family Guy (S15E1)

Family Guy (S15E1)
15:10

Family Guy (S15E2)

Family Guy (S15E2)
15:40

Family Guy (S15E3)

Family Guy (S15E3)
16:10

Family Guy (S17E14)

Family Guy (S17E14)
16:40

How I Met Your Mother (S3E19)

How I Met Your Mother (S3E19)
17:10

How I Met Your Mother (S3E20)

How I Met Your Mother (S3E20)
17:40

How I Met Your Mother (S4E1)

How I Met Your Mother (S4E1)
18:10

How I Met Your Mother (S4E2)

How I Met Your Mother (S4E2)
18:40

How I Met Your Mother (S4E3)

How I Met Your Mother (S4E3)
19:10

Single Parents (S1E12)

Single Parents (S1E12)
19:40

Single Parents (S1E13)

Single Parents (S1E13)
20:10

31 (S3E7)

31 (S3E7)
20:35

31 (S3E8)

31 (S3E8)
21:00

9-1-1 (S2E3)

9-1-1 (S2E3)
22:00

The Good Doctor (S2E7)

The Good Doctor (S2E7)
22:45

The Resident (S1E13)

The Resident (S1E13)
23:45

Proven Innocent (S1E9)

Proven Innocent (S1E9)
00:45

31 (S3E7)

31 (S3E7)
01:10

31 (S3E8)

31 (S3E8)
01:35

The Librarians (S1E6)

The Librarians (S1E6)
02:35

The Librarians (S1E7)

The Librarians (S1E7)
03:35

The Librarians (S1E8)

The Librarians (S1E8)