Dansk reality-hunk er med i stor Netflix-satsning

Dansk reality-hunk er med i stor Netflix-satsning

Dansk reality-hunk er med i stor Netflix-satsning
Racerkøreren Kevin Magnussen hyret som buschauffør

Racerkøreren Kevin Magnussen hyret som buschauffør

Racerkøreren Kevin Magnussen hyret som buschauffør
Casper Christensen fortryder dele af sin fortid

Casper Christensen fortryder dele af sin fortid

Casper Christensen fortryder dele af sin fortid
Populært dansk TV-program får sommerversion

Populært dansk TV-program får sommerversion

Populært dansk TV-program får sommerversion
Mascha Vang afslører: Kun i Kolding af én grund

Mascha Vang afslører: Kun i Kolding af én grund

Mascha Vang afslører: Kun i Kolding af én grund
DR1 keyboard_arrow_right
06:40

Erik den Rødes saga (S1E3)

Erik den Rødes saga (S1E3)
07:10

FV19: Mød partierne - Det Konservative Folkeparti

FV19: Mød partierne - Det Konservative Folkeparti
07:35

Aftenshowet

Aftenshowet
08:15

Psykiatriens dilemma (S1E2)

Psykiatriens dilemma (S1E2)
09:15

Gintberg på Kanten af EU - Bulgarien

Gintberg på Kanten af EU - Bulgarien
09:45

Til undsætning (36:48)

Til undsætning (36:48)
10:30

Antikkrejlerne XIII (S13E3)

Antikkrejlerne XIII (S13E3)
11:15

Antikkrejlerne XIII (S13E4)

Antikkrejlerne XIII (S13E4)
12:00

Bonderøven (S2013E17)

Bonderøven (S2013E17)
12:30

Kender du typen? (S2016E17)

Kender du typen? (S2016E17)
13:15

Hammerslag - Nordjyske boligdrømme

Hammerslag - Nordjyske boligdrømme
14:05

Hun så et mord (250)

Hun så et mord (250)
14:50

Hun så et mord (251)

Hun så et mord (251)
15:35

Hercule Poirot: Mord for åbent tæppe

Hercule Poirot: Mord for åbent tæppe
17:05

Downton Abbey II (S2E9)

Downton Abbey II (S2E9)
17:50

TV AVISEN

TV AVISEN
18:00

Skattejægerne (S11E2)

Skattejægerne (S11E2)
18:30

TV AVISEN

TV AVISEN
18:50

Vores vejr

Vores vejr
19:00

Aftenshowet

Aftenshowet
19:45

EP19: Ask og kandidaterne med Socialdemokratiet

EP19: Ask og kandidaterne med Socialdemokratiet
20:00

I hus til halsen VII (S7E7)

I hus til halsen VII (S7E7)
20:45

Europa All Inclusive (1)

Europa All Inclusive (1)
21:30

TV AVISEN

TV AVISEN
22:00

FV19: Mød partierne - SF

FV19: Mød partierne - SF
22:30

Beck: Lokkeduen

Beck: Lokkeduen
00:00

Taggart: En hjælpende hånd

Taggart: En hjælpende hånd
01:10

Hun så et mord (214)

Hun så et mord (214)
01:55

Hun så et mord (215)

Hun så et mord (215)
02:40

Bonderøven (S2013E17)

Bonderøven (S2013E17)
03:05

Kender du typen? (S2016E17)

Kender du typen? (S2016E17)
03:45

Hammerslag - Nordjyske boligdrømme

Hammerslag - Nordjyske boligdrømme
TV2 keyboard_arrow_right
06:30

Go' morgen Danmark

Go' morgen Danmark
12:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
12:30

Regionale nyheder

Regionale nyheder
12:40

Fantastiske fund

Fantastiske fund
13:25

Fantastiske fund

Fantastiske fund
14:05

Auktionshuset

Auktionshuset
14:40

Auktionshuset

Auktionshuset
15:10

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
15:35

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
16:00

Alarmcentralen

Alarmcentralen
17:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
17:12

Regionale nyheder

Regionale nyheder
17:20

Go' aften Danmark

Go' aften Danmark
17:55

Dit forårsvejr

Dit forårsvejr
18:00

Nyhederne

Nyhederne
18:20

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:25

Søren Pape Poulsen - Min verden

Søren Pape Poulsen - Min verden
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

Landmand søger kærlighed - jorden rundt

Landmand søger kærlighed - jorden rundt
20:50

Et ægte par (3:3)

Et ægte par (3:3)
21:30

Nyhederne

Nyhederne
22:00

Regionale nyheder

Regionale nyheder
22:12

Sporten

Sporten
22:25

Station 2: Politirapporten

Station 2: Politirapporten
23:00

Station 2: Politirapporten

Station 2: Politirapporten
23:30

SOS i Storbritannien

SOS i Storbritannien
00:20

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
00:50

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
01:20

Alarmcentralen

Alarmcentralen
02:15

Baywatch (30)

Baywatch (30)
03:05

Baywatch (31)

Baywatch (31)
04:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
TV3 keyboard_arrow_right
06:00

The Kardashians (S4E7)

The Kardashians (S4E7)
06:50

The Kardashians (S4E8)

The Kardashians (S4E8)
07:15

Vanderpump Rules (S5E7)

Vanderpump Rules (S5E7)
08:05

Luksusfælden (S3E6)

Luksusfælden (S3E6)
09:05

Luksusfælden (S3E8)

Luksusfælden (S3E8)
10:05

Ladies of London (S3E10)

Ladies of London (S3E10)
11:00

Til Middag Hos (S7E5)

Til Middag Hos (S7E5)
12:00

Vanderpump Rules (S5E8)

Vanderpump Rules (S5E8)
13:00

The Kardashians indtager Miami (S2E5)

The Kardashians indtager Miami (S2E5)
13:30

The Kardashians indtager Miami (S2E6)

The Kardashians indtager Miami (S2E6)
14:00

The Kardashians indtager Miami (S2E7)

The Kardashians indtager Miami (S2E7)
14:30

The Kardashians indtager Miami (S2E8)

The Kardashians indtager Miami (S2E8)
15:00

Real Housewives of Beverly Hills (S7E5)

Real Housewives of Beverly Hills (S7E5)
16:00

Real Housewives of Beverly Hills (S7E6)

Real Housewives of Beverly Hills (S7E6)
17:00

Luksusfælden (S20E14)

Luksusfælden (S20E14)
18:00

Til Middag Hos (S7E5)

Til Middag Hos (S7E5)
19:00

Til Middag Hos (S7E6)

Til Middag Hos (S7E6)
20:00

Luksusfælden (S21E8)

Luksusfælden (S21E8)
21:00

Boligkøb i blinde (S3E5)

Boligkøb i blinde (S3E5)
22:00

Paradise Hotel (S15E22)

Paradise Hotel (S15E22)
22:45

Bollevenner

Amerikansk komedie fra 2011
Bollevenner
00:55

Bones (S6E11)

Bones (S6E11)
01:50

Bones (S6E12)

Bones (S6E12)
02:40

Nebraska

Amerikansk komedie fra 2013
Nebraska
Kanal 5 keyboard_arrow_right
05:25

World's Funniest Videos: Top 10 Countdown (S2E28)

World's Funniest Videos: Top 10 Countdown (S2E28)
05:48

Runway Fashion (S1E46)

Runway Fashion (S1E46)
05:53

Runway Fashion (S1E49)

Runway Fashion (S1E49)
06:00

Runway Fashion (S1E25)

Runway Fashion (S1E25)
06:05

DIY - Do It Yourself (S1E45)

DIY - Do It Yourself (S1E45)
06:55

Chopped (S26E6)

Chopped (S26E6)
07:45

Chopped (S26E7)

Chopped (S26E7)
08:30

Property Brothers (S6E10)

Property Brothers (S6E10)
09:20

Property Brothers (S6E11)

Property Brothers (S6E11)
10:15

Studie 5 (S1E8)

Studie 5 (S1E8)
11:10

5. Halvleg (S4E1)

5. Halvleg (S4E1)
12:05

Greys hvide verden (S14E3)

Greys hvide verden (S14E3)
13:05

Greys hvide verden (S14E4)

Greys hvide verden (S14E4)
14:05

CSI (S9E21)

CSI (S9E21)
15:05

CSI (S9E22)

CSI (S9E22)
16:00

Special Victims Unit (S13E14)

Special Victims Unit (S13E14)
17:00

Special Victims Unit (S13E16)

Special Victims Unit (S13E16)
17:55

The Big Bang Theory (S1E9)

The Big Bang Theory (S1E9)
18:25

The Big Bang Theory (S1E10)

The Big Bang Theory (S1E10)
18:55

The Big Bang Theory (S1E11)

The Big Bang Theory (S1E11)
19:25

The Big Bang Theory (S1E12)

The Big Bang Theory (S1E12)
19:55

Politijagt (S17E2)

Politijagt (S17E2)
21:00

Insurgent

Eventyrfilm
play_arrow
Insurgent
23:15

Blindspot (S4E15)

Blindspot (S4E15)
00:15

Blindspot (S4E16)

Blindspot (S4E16)
01:10

Criminal Minds (S9E1)

Criminal Minds (S9E1)
02:10

Criminal Minds (S9E2)

Criminal Minds (S9E2)
03:05

Spøgelsesjægerne (S2E4)

Spøgelsesjægerne (S2E4)
03:55

FBI's danske mordmysterier (S2E1)

FBI's danske mordmysterier (S2E1)
DR2 keyboard_arrow_right
09:10

Nak & Æd (S6E3)

Nak & Æd (S6E3)
09:55

Nak & Æd (S6E4)

Nak & Æd (S6E4)
10:40

Jens i vildmarken (S1E6)

Jens i vildmarken (S1E6)
11:20

Dyrehospitalet (S2017E5)

Dyrehospitalet (S2017E5)
12:20

Teenager, autist og konkurrencesvømmer

Teenager, autist og konkurrencesvømmer
13:10

Halvdansker

Halvdansker
14:30

Kolkata - glædens by

Kolkata - glædens by
15:25

OJ Simpson: Made in America (S1E2)

OJ Simpson: Made in America (S1E2)
17:00

En ekspedition over grænsen: Ingusjetien til Dagestan

En ekspedition over grænsen: Ingusjetien til Dagestan
17:45

En ekspedition over grænsen: Dagestan til Aserbajdsjan

En ekspedition over grænsen: Dagestan til Aserbajdsjan
18:35

Nak & Æd (S8E9)

Nak & Æd (S8E9)
19:20

Nak & Æd (S8E10)

Nak & Æd (S8E10)
20:05

Drabet på det nygifte par

Drabet på det nygifte par
20:45

Studio 54 - verdens vildeste natklub

Studio 54 - verdens vildeste natklub
22:30

Deadline

Deadline
23:00

EU bag lukkede døre: Brexit-kaos

EU bag lukkede døre: Brexit-kaos
00:00

Skål for Europa (S1E1)

Skål for Europa (S1E1)
00:30

Skål for Europa (S1E2)

Skål for Europa (S1E2)
01:00

Psykiatriens dilemma (S1E2)

Psykiatriens dilemma (S1E2)
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
06:10

Dawson's Creek (99)

Dawson's Creek (99)
07:00

Dawson's Creek (100)

Dawson's Creek (100)
07:50

Beverly Hills 90210 (156)

Beverly Hills 90210 (156)
08:40

Beverly Hills 90210 (157)

Beverly Hills 90210 (157)
09:30

Beverly Hills 90210 (158)

Beverly Hills 90210 (158)
10:20

Beverly Hills 90210 (159)

Beverly Hills 90210 (159)
11:10

New Girl (99)

New Girl (99)
11:35

New Girl (100)

New Girl (100)
12:05

Desperate Housewives (24)

Desperate Housewives (24)
12:55

Desperate Housewives (25)

Desperate Housewives (25)
13:40

Ugly Betty (65)

Ugly Betty (65)
14:30

Ugly Betty (66)

Ugly Betty (66)
15:15

Baywatch (26)

Baywatch (26)
16:05

Baywatch (27)

Baywatch (27)
16:55

American Dad (38)

American Dad (38)
17:20

American Dad (39)

American Dad (39)
17:50

Modern Family (65)

Modern Family (65)
18:20

Modern Family (66)

Modern Family (66)
18:50

Venner (214)

Venner (214)
19:20

Venner (215)

Venner (215)
19:55

Lost (1)

Lost (1)
20:40

Transformers: De faldnes hævn

Amr. action/sci-fi-film fra 2009
play_arrow
Transformers: De faldnes hævn
23:10

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
23:40

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
00:10

X-Men: Evolution

X-Men: Evolution
00:40

X-Men: Evolution

X-Men: Evolution
01:05

X-Men: Evolution

X-Men: Evolution
01:35

Zulu Djævleræs

Zulu Djævleræs
02:20

Frikendt (6)

Frikendt (6)
03:10

The Following (13)

The Following (13)
04:00

The Following (14)

The Following (14)
04:25

Castle (152)

Castle (152)
TV3+ keyboard_arrow_right
06:00

Knas i Kærligheden (S6E6)

Knas i Kærligheden (S6E6)
06:25

Community (S2E19)

Community (S2E19)
06:50

Community (S2E20)

Community (S2E20)
07:15

The Late Late Show with James Corden (105)

The Late Late Show with James Corden (105)
08:10

Numbers (S2E9)

Numbers (S2E9)
09:05

Numbers (S2E10)

Numbers (S2E10)
10:05

Bones (S12E2)

Bones (S12E2)
11:05

Bones (S12E3)

Bones (S12E3)
12:05

Hawaii Five-0 (S6E8)

Hawaii Five-0 (S6E8)
13:00

Hawaii Five-0 (S6E9)

Hawaii Five-0 (S6E9)
14:00

NCIS: Los Angeles (S4E3)

NCIS: Los Angeles (S4E3)
15:00

NCIS: Los Angeles (S4E4)

NCIS: Los Angeles (S4E4)
16:00

NCIS (S11E12)

NCIS (S11E12)
17:00

NCIS (S11E13)

NCIS (S11E13)
18:00

Dødbringende våben (S2E9)

Dødbringende våben (S2E9)
19:00

Dødbringende våben (S2E10)

Dødbringende våben (S2E10)
20:00

NCIS: Los Angeles (S10E19)

NCIS: Los Angeles (S10E19)
21:00

Money Monster

Amerikansk thriller fra 2016
play_arrow
Money Monster
23:00

Dodgeball: A True Underdog Story

Amerikansk komedie fra 2003
Dodgeball: A True Underdog Story
00:55

Gothika

Amerikansk gyser-thriller fra 2003
play_arrow
Gothika
02:55

NCIS: Los Angeles (S10E19)

NCIS: Los Angeles (S10E19)
03:40

Hawaii Five-0 (S4E2)

Hawaii Five-0 (S4E2)
04:25

Lip Sync Battle (S2E15)

Lip Sync Battle (S2E15)
6'eren keyboard_arrow_right
05:55

Fodboldens verden

Fodboldens verden
06:00

Fodboldens verden

Fodboldens verden
06:25

Diners, Drive-Ins and Dives (S24E9)

Diners, Drive-Ins and Dives (S24E9)
06:50

Diners, Drive-Ins and Dives (S24E10)

Diners, Drive-Ins and Dives (S24E10)
07:15

Diners, Drive-Ins and Dives (S24E11)

Diners, Drive-Ins and Dives (S24E11)
07:35

Diners, Drive-Ins and Dives (S24E12)

Diners, Drive-Ins and Dives (S24E12)
08:00

Homeshopping (28:40)

Homeshopping (28:40)
08:18

Homeshopping (25:40)

Homeshopping (25:40)
08:33

Homeshopping (32:40)

Homeshopping (32:40)
09:00

Gold Rush (S7E10)

Gold Rush (S7E10)
09:55

Deadliest Catch (S9E6)

Deadliest Catch (S9E6)
10:55

Expedition Unknown (S1E1)

Expedition Unknown (S1E1)
11:50

Salvage Hunters (S1E6)

Salvage Hunters (S1E6)
12:50

Salvage Hunters (S1E7)

Salvage Hunters (S1E7)
13:55

Wheeler Dealers (S14E3)

Wheeler Dealers (S14E3)
14:55

Deadliest Catch (S10E4)

Deadliest Catch (S10E4)
15:55

Gold Rush - Parker's Trail (S1E2)

Gold Rush - Parker's Trail (S1E2)
17:00

Gold Rush - Parker's Trail (S1E3)

Gold Rush - Parker's Trail (S1E3)
18:00

Salvage Hunters (S6E3)

Salvage Hunters (S6E3)
19:00

Salvage Hunters (S6E4)

Salvage Hunters (S6E4)
20:00

Salvage Dawgs (S4E7)

Salvage Dawgs (S4E7)
20:30

Salvage Dawgs (S4E8)

Salvage Dawgs (S4E8)
21:00

Criminal Minds (S7E15)

Criminal Minds (S7E15)
22:00

Criminal Minds (S7E16)

Criminal Minds (S7E16)
23:00

Fast N' Loud - Demolition Theater (S1E6)

Fast N' Loud - Demolition Theater (S1E6)
00:00

Fast N' Loud - Demolition Theater (S2E1)

Fast N' Loud - Demolition Theater (S2E1)
01:00

Wheeler Dealers (S11E15)

Wheeler Dealers (S11E15)
02:00

Bitchin' Rides (S5E7)

Bitchin' Rides (S5E7)
03:00

Alaska: The Last Frontier (S7E15)

Alaska: The Last Frontier (S7E15)
03:50

Bering Sea Gold (6:10)

Bering Sea Gold (6:10)
DR3 keyboard_arrow_right
12:00

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
12:40

Gift ved første blik USA IV (S4E13)

Gift ved første blik USA IV (S4E13)
13:35

Moody drikker sig ned (2:2)

Moody drikker sig ned (2:2)
14:10

Liv får aldrig en kæreste - Tværs på DR3

Liv får aldrig en kæreste - Tværs på DR3
14:40

Jeg er på stoffer - Stephanie og Michelle (S1E3)

Jeg er på stoffer - Stephanie og Michelle (S1E3)
15:15

The Simpsons - sjov eller racisme?

The Simpsons - sjov eller racisme?
16:10

Ultimate Rush V (S5E5)

Ultimate Rush V (S5E5)
16:35

Ekstreme præstationer: Indiens hellige mænd

Ekstreme præstationer: Indiens hellige mænd
17:20

Alene i vildmarken USA V (S5E6)

Alene i vildmarken USA V (S5E6)
18:00

Vi var Ukendt Kunstner (S1E1)

Vi var Ukendt Kunstner (S1E1)
18:35

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
19:15

Family Guy

Family Guy
19:35

Family Guy

Family Guy
20:00

The Graham Norton Show

The Graham Norton Show
20:50

Sexanklagerne mod R. Kelly (S1E5)

Sexanklagerne mod R. Kelly (S1E5)
21:40

Babylon A.D.

Fransk science fiction-thriller fra 2008
play_arrow
Babylon A.D.
23:15

Casper mod Skagerrak

Casper mod Skagerrak
00:10

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
00:50

Verdens mærkeligste skabninger (S1E7)

Verdens mærkeligste skabninger (S1E7)
01:45

Ekstreme præstationer: De irakiske specialstyrker

Ekstreme præstationer: De irakiske specialstyrker
02:30

Blank (S1E9)

Blank (S1E9)
03:00

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
04:00

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
06:10

Murdoch-mysterierne (39)

Murdoch-mysterierne (39)
07:05

Fornyet mistanke (6)

Fornyet mistanke (6)
08:05

Fornyet mistanke (7)

Fornyet mistanke (7)
09:00

Doc Martin (43)

Doc Martin (43)
09:55

Doc Martin (44)

Doc Martin (44)
10:45

Skadestuen i Holby (385)

Skadestuen i Holby (385)
11:40

Skadestuen i Holby (386)

Skadestuen i Holby (386)
12:40

Bjerglægen (122)

Bjerglægen (122)
13:30

Bjerglægen (1)

Bjerglægen (1)
14:20

Kommissær Rex (123)

Kommissær Rex (123)
15:15

Kommissær Rex (124)

Kommissær Rex (124)
16:10

Blue Bloods (68)

Blue Bloods (68)
17:00

Death in Paradise (37)

Death in Paradise (37)
18:00

Death in Paradise (38)

Death in Paradise (38)
19:00

Lur mit liv

Lur mit liv
19:50

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
20:40

Klinkevals 2: Juliane Jensen

Dansk drama fra 2000
Klinkevals 2: Juliane Jensen
22:30

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
23:20

Jarls Quizshow

Jarls Quizshow
00:05

Murdoch-mysterierne (40)

Murdoch-mysterierne (40)
01:05

Royale historier - småfolk på slottet

Royale historier - småfolk på slottet
01:30

Royale historier - folkets prinsesse

Royale historier - folkets prinsesse
01:55

Med på noderne

Med på noderne
02:35

Med på noderne

Med på noderne
03:10

Spørg Charlie

Spørg Charlie
03:45

Spørg Charlie

Spørg Charlie
03:50

Godnat

Godnat
TV3 Puls keyboard_arrow_right
06:00

Luksusvarer i Beverly Hills (S1E26)

Luksusvarer i Beverly Hills (S1E26)
06:25

Drømmeboliger (S5E5)

Drømmeboliger (S5E5)
07:10

Redningskvinder (S1E8)

Redningskvinder (S1E8)
08:00

Depotjægerne (S4E20)

Depotjægerne (S4E20)
08:25

Depotjægerne (S4E21)

Depotjægerne (S4E21)
08:55

Ekstreme samlere (S2E16)

Ekstreme samlere (S2E16)
09:55

Dr. Phil (S17E56)

Dr. Phil (S17E56)
10:55

Dr. Phil (S17E57)

Dr. Phil (S17E57)
11:55

Ekstreme samlere (S2E17)

Ekstreme samlere (S2E17)
13:00

Hjælp - Mit hus skal sælges (S2E3)

Hjælp - Mit hus skal sælges (S2E3)
14:00

Hjælp - Mit hus skal sælges (S2E4)

Hjælp - Mit hus skal sælges (S2E4)
15:00

Mit plastikmareridt (S4E1)

Mit plastikmareridt (S4E1)
16:00

Mit plastikmareridt (S4E2)

Mit plastikmareridt (S4E2)
17:00

Dr. Phil (S16E13)

Dr. Phil (S16E13)
18:00

Dr. Phil (S16E14)

Dr. Phil (S16E14)
19:00

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S3E7)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S3E7)
20:00

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S3E8)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S3E8)
21:00

Redningskvinder (S1E9)

Redningskvinder (S1E9)
22:00

The Theory of Everything

Britisk drama fra 2014
play_arrow
The Theory of Everything
00:30

Depotjægerne (S4E22)

Depotjægerne (S4E22)
01:00

Depotjægerne (S4E23)

Depotjægerne (S4E23)
01:30

Fra skrot til slot (S2E8)

Fra skrot til slot (S2E8)
02:30

Fra skrot til slot (S2E9)

Fra skrot til slot (S2E9)
03:25

Salem (S2E11)

Salem (S2E11)
Kanal 4 keyboard_arrow_right
05:35

Say Yes to the Dress (S1E9)

Say Yes to the Dress (S1E9)
06:00

Runway Fashion (157:180)

Runway Fashion (157:180)
06:03

Runway Fashion (157:180)

Runway Fashion (157:180)
06:08

Runway Fashion (157:180)

Runway Fashion (157:180)
06:10

Food Lab (S1E6)

Food Lab (S1E6)
06:15

Long Island Medium (S6E14)

Long Island Medium (S6E14)
07:05

De unge mødre (S14E1)

De unge mødre (S14E1)
07:55

Homeshopping (33:40)

Homeshopping (33:40)
08:25

Homeshopping (25:40)

Homeshopping (25:40)
08:40

Homeshopping (17:40)

Homeshopping (17:40)
08:55

Say Yes to the Dress (S7E15)

Say Yes to the Dress (S7E15)
09:20

Say Yes to the Dress (S7E16)

Say Yes to the Dress (S7E16)
09:50

Say Yes to the Dress (S7E17)

Say Yes to the Dress (S7E17)
10:20

Say Yes to the Dress (S7E18)

Say Yes to the Dress (S7E18)
10:50

Chopped Junior (S1E9)

Chopped Junior (S1E9)
11:50

House Hunters International (S90E2)

House Hunters International (S90E2)
12:15

House Hunters International (S90E3)

House Hunters International (S90E3)
12:50

Caribbean Life (S4E1)

Caribbean Life (S4E1)
13:20

Caribbean Life (S4E2)

Caribbean Life (S4E2)
13:50

Tiny House, Big Living (S5E9)

Tiny House, Big Living (S5E9)
14:15

Tiny House, Big Living (S5E10)

Tiny House, Big Living (S5E10)
14:50

Say Yes to the Dress (S1E10)

Say Yes to the Dress (S1E10)
15:20

Say Yes to the Dress (S1E11)

Say Yes to the Dress (S1E11)
15:50

90 Day Fiancé (S1E6)

90 Day Fiancé (S1E6)
16:55

Singleliv (S11E2)

Singleliv (S11E2)
17:50

De unge mødre (S21E12)

De unge mødre (S21E12)
18:55

Mig og min mor (S6E8)

Mig og min mor (S6E8)
19:55

Love At Sea

Amr. romantisk drama fra 2018
Love At Sea
21:55

Ex on the Beach (S1E6)

Ex on the Beach (S1E6)
22:50

Ex on the Beach (S1E7)

Ex on the Beach (S1E7)
23:50

Det perfekte mord (S3E7)

Det perfekte mord (S3E7)
00:50

Forbrydelse betaler sig (ikke) (S1E4)

Forbrydelse betaler sig (ikke) (S1E4)
01:50

Sumpens mysterier (S2E5)

Sumpens mysterier (S2E5)
02:50

House Hunters International (S90E2)

House Hunters International (S90E2)
03:20

House Hunters International (S90E3)

House Hunters International (S90E3)
03:45

Caribbean Life (S4E1)

Caribbean Life (S4E1)
04:05

Caribbean Life (S4E2)

Caribbean Life (S4E2)
04:30

Tiny House, Big Living (S5E9)

Tiny House, Big Living (S5E9)
DRK keyboard_arrow_right
07:20

Taxa (S1E44)

Taxa (S1E44)
08:00

P2 Radioavis

P2 Radioavis
08:05

Morgenandagten på DR K

Morgenandagten på DR K
08:28

Dagens sang: Aftenstemning

Dagens sang: Aftenstemning
08:50

Guldkorn - Danmark i960

Guldkorn - Danmark i960
09:10

Hvornår var det nu det var?

Hvornår var det nu det var?
09:35

Hvornår var det nu det var?

Hvornår var det nu det var?
10:05

Mellem to krige (S1E2)

Mellem to krige (S1E2)
11:00

Biblens gåder - Salomons tempel

Biblens gåder - Salomons tempel
11:50

Biblens gåder - Den rigtige exodus?

Biblens gåder - Den rigtige exodus?
12:45

aHA!

aHA!
13:25

aHA!

aHA!
14:15

Anden Verdenskrig i farver (S1E1)

Anden Verdenskrig i farver (S1E1)
15:10

Anden Verdenskrig i farver (S1E2)

Anden Verdenskrig i farver (S1E2)
16:00

Den klassiske musikquiz (S2E2)

Den klassiske musikquiz (S2E2)
17:00

Den klassiske musikquiz (S2E3)

Den klassiske musikquiz (S2E3)
18:00

Rejseholdet (S2E10)

Rejseholdet (S2E10)
19:00

Rejseholdet (S2E11)

Rejseholdet (S2E11)
19:57

Dagens sang: Aftenstemning

Dagens sang: Aftenstemning
20:00

Rolling Stone Magazine: 50 år med sex, musik og politik (S1E2)

Rolling Stone Magazine: 50 år med sex, musik og politik (S1E2)
22:00

Natbio: Hjertets vej

Fransk drama fra 2016
Natbio: Hjertets vej
23:40

Postbudet

Postbudet
01:30

Stjernedanseren Bobbi Jene

Stjernedanseren Bobbi Jene
03:05

Landsbyen (8:44)

Landsbyen (8:44)
03:35

Landsbyen (9:44)

Landsbyen (9:44)
04:05

Dagens sang: Aftenstemning

Dagens sang: Aftenstemning
TV2 FRI keyboard_arrow_right
06:00

Små drømmehaver med Monty Don

Små drømmehaver med Monty Don
06:55

Haveglæder

Haveglæder
07:50

Haveglæder

Haveglæder
08:45

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
09:35

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
10:20

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
11:15

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
12:05

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
12:45

Den store svenske bagedyst

Den store svenske bagedyst
13:40

Den store svenske bagedyst

Den store svenske bagedyst
14:30

Købt eller solgt med Kirstie og Phil

Købt eller solgt med Kirstie og Phil
15:25

Købt eller solgt med Kirstie og Phil

Købt eller solgt med Kirstie og Phil
16:20

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
17:15

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
18:05

Krejlerkongen

Krejlerkongen
18:35

Krejlerkongen

Krejlerkongen
19:15

Fantastiske fund

Fantastiske fund
19:55

Fantastiske fund

Fantastiske fund
20:40

Mænd, mad & kærlighed

Mænd, mad & kærlighed
21:20

Ole Henriksens lykkekur

Ole Henriksens lykkekur
21:50

Krejlerkongen

Krejlerkongen
22:30

Krejlerkongen

Krejlerkongen
23:10

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
23:55

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
00:45

Havemagasinet

Havemagasinet
01:20

Havemagasinet

Havemagasinet
01:55

Drømmehuse ved havet

Drømmehuse ved havet
02:50

Drømmehuse ved havet

Drømmehuse ved havet
03:45

Små og store synder (233)

Små og store synder (233)
05:40

Godnat

Godnat
TV3 Max keyboard_arrow_right
06:30

Boldsen og Sæbye indtager Jylland (S1E2)

Boldsen og Sæbye indtager Jylland (S1E2)
07:00

Boldsen og Sæbye indtager Jylland (S1E3)

Boldsen og Sæbye indtager Jylland (S1E3)
07:30

Boldsen og Sæbye indtager Jylland (S1E4)

Boldsen og Sæbye indtager Jylland (S1E4)
08:00

Boldsen og Sæbye indtager Jylland (S1E5)

Boldsen og Sæbye indtager Jylland (S1E5)
08:30

Premier League World

Premier League World
09:00

Højdepunkter fra Scottish Premiership

Højdepunkter fra Scottish Premiership
09:30

Mål Mål Mål (S18E33)

Mål Mål Mål (S18E33)
10:00

Skrotjægerne (S7E17)

Skrotjægerne (S7E17)
10:50

Counting Cars (S4E39)

Counting Cars (S4E39)
11:15

Counting Cars (S4E40)

Counting Cars (S4E40)
11:40

Making History (S1E6)

Making History (S1E6)
12:05

Making History (S1E7)

Making History (S1E7)
12:30

Fresh Off the Boat (S1E6)

Fresh Off the Boat (S1E6)
12:55

Fresh Off the Boat (S1E7)

Fresh Off the Boat (S1E7)
13:20

Brooklyn Nine-Nine (S4E8)

Brooklyn Nine-Nine (S4E8)
13:50

Brooklyn Nine-Nine (S4E9)

Brooklyn Nine-Nine (S4E9)
14:15

Simpsons (S16E11)

Simpsons (S16E11)
14:40

Simpsons (S16E12)

Simpsons (S16E12)
15:10

Last Man on Earth (S2E7)

Last Man on Earth (S2E7)
15:40

Last Man on Earth (S2E8)

Last Man on Earth (S2E8)
16:05

How I Met Your Mother (S8E7)

How I Met Your Mother (S8E7)
16:35

How I Met Your Mother (S8E8)

How I Met Your Mother (S8E8)
17:05

The Late Late Show with James Corden (108)

The Late Late Show with James Corden (108)
18:00

Simpsons (S26E6)

Simpsons (S26E6)
18:30

Simpsons (S26E7)

Simpsons (S26E7)
19:00

Skrotjægerne (S7E18)

Skrotjægerne (S7E18)
20:00

Counting Cars (S4E41)

Counting Cars (S4E41)
20:30

Counting Cars (S4E42)

Counting Cars (S4E42)
21:00

Top Gear (S18E3)

Top Gear (S18E3)
22:15

Simpsons (S26E8)

Simpsons (S26E8)
22:45

Simpsons (S26E9)

Simpsons (S26E9)
23:15

Top Gear (S18E2)

Top Gear (S18E2)
00:30

The Late Late Show with James Corden (108)

The Late Late Show with James Corden (108)
01:30

Son of Zorn (S1E6)

Son of Zorn (S1E6)
02:00

Brøndby-FC Midtjylland

Brøndby-FC Midtjylland
04:00

Mål Mål Mål (S18E33)

Mål Mål Mål (S18E33)
Discovery Channel keyboard_arrow_right
06:00

How It's Made (S22E11)

How It's Made (S22E11)
06:25

Tanked (S2E17)

Tanked (S2E17)
07:20

Marooned with Ed Stafford (S2E4)

Marooned with Ed Stafford (S2E4)
08:15

How It's Made (S21E19)

How It's Made (S21E19)
08:40

How It's Made (S21E20)

How It's Made (S21E20)
09:05

Wheeler Dealers (S15E4)

Wheeler Dealers (S15E4)
10:00

Diesel Brothers (S1E26)

Diesel Brothers (S1E26)
11:00

Deadliest Catch (S14E20)

Deadliest Catch (S14E20)
12:00

Gold Rush (S5E4)

Gold Rush (S5E4)
13:00

Gold Rush (S5E5)

Gold Rush (S5E5)
14:00

Railroad Alaska (S1E1)

Railroad Alaska (S1E1)
15:00

How It's Made (S21E21)

How It's Made (S21E21)
15:30

How It's Made (S21E22)

How It's Made (S21E22)
16:00

Mighty Ships (S3E6)

Mighty Ships (S3E6)
17:00

Salvage Hunters (S10E10)

Salvage Hunters (S10E10)
18:00

Salvage Hunters (S10E11)

Salvage Hunters (S10E11)
19:00

Wheeler Dealers (S15E5)

Wheeler Dealers (S15E5)
20:00

Gold Rush: Parker's Trail (S3E6)

Gold Rush: Parker's Trail (S3E6)
21:00

Gold Rush: Parker's Trail (S3E7)

Gold Rush: Parker's Trail (S3E7)
22:00

Deadliest Catch (Season 14 Specials) (S14E2)

Deadliest Catch (Season 14 Specials) (S14E2)
23:00

Railroad Alaska (S1E2)

Railroad Alaska (S1E2)
00:00

Naked and Afraid (S4E11)

Naked and Afraid (S4E11)
01:00

Gold Rush: Parker's Trail (S3E7)

Gold Rush: Parker's Trail (S3E7)
02:00

Deadliest Catch (Season 14 Specials) (S14E2)

Deadliest Catch (Season 14 Specials) (S14E2)
03:00

Dual Survival (S4E2)

Dual Survival (S4E2)
03:55

Deadliest Catch (S14E20)

Deadliest Catch (S14E20)
DR Ultra keyboard_arrow_right
06:00

Leon

Leon
06:01

Dybet (S1E37)

Dybet (S1E37)
06:25

Junglebanden

Junglebanden
06:35

Wild Kratts III (S3E21)

Wild Kratts III (S3E21)
07:00

ULTRA NYT: Verdens største valg er i gang | Maltes far glemmer ham

ULTRA NYT: Verdens største valg er i gang | Maltes far glemmer ham
07:10

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
07:20

Grizzy og lemmingerne (S1E35)

Grizzy og lemmingerne (S1E35)
07:30

Zorro (S1E10)

Zorro (S1E10)
07:50

Wild Kratts (S2E13)

Wild Kratts (S2E13)
08:15

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:25

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:35

Kolonien - Silles hemmelighed (S1E12)

Kolonien - Silles hemmelighed (S1E12)
08:45

Kolonien - Tømmerflåden (S1E13)

Kolonien - Tømmerflåden (S1E13)
09:00

Store Nørd: Nørdbil

Store Nørd: Nørdbil
09:20

KreaKampen - Minecraft Special - Eventyr

KreaKampen - Minecraft Special - Eventyr
09:35

Jeg vil være fodboldstjerne (S1E10)

Jeg vil være fodboldstjerne (S1E10)
09:50

Thunderbirds II (S2E2)

Thunderbirds II (S2E2)
10:10

Thunderbirds II (S2E3)

Thunderbirds II (S2E3)
10:35

Danmarks vildeste maskine (S1E5)

Danmarks vildeste maskine (S1E5)
10:55

Verdens bedste quiz I (S1E4)

Verdens bedste quiz I (S1E4)
11:10

Danmarks sjoveste barn (S1E2)

Danmarks sjoveste barn (S1E2)
11:40

Hit på 50 dage (S1E6)

Hit på 50 dage (S1E6)
11:55

Besat af: PageFour

Besat af: PageFour
12:25

Designpigerne - Outfit of the Day (S1E3)

Designpigerne - Outfit of the Day (S1E3)
12:40

Braceface (S2E29)

Braceface (S2E29)
13:00

Braceface (S2E30)

Braceface (S2E30)
13:20

BaseBoys - Skrider fra musikvideo (S1E10)

BaseBoys - Skrider fra musikvideo (S1E10)
13:35

Klassen - Lyver Luna? Del 2 (279)

Klassen - Lyver Luna? Del 2 (279)
13:50

Klassen - Den værste sidekammerat (280)

Klassen - Den værste sidekammerat (280)
14:00

Sofie Linde Show II (16) - Nabiha

Sofie Linde Show II (16) - Nabiha
14:30

Galaksekrigerne - Det duer ikke (S1E22)

Galaksekrigerne - Det duer ikke (S1E22)
14:50

Gravity Falls (17)

Gravity Falls (17)
15:10

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
15:20

Dybet (S1E20)

Dybet (S1E20)
15:40

Junglebanden

Junglebanden
15:50

Vi' bare bjørne II (S2E21)

Vi' bare bjørne II (S2E21)
16:05

Svampebob Firkant VIII (S8E24)

Svampebob Firkant VIII (S8E24)
16:30

Wild Kratts III (S3E22)

Wild Kratts III (S3E22)
16:50

Vi' bare bjørne III (S3E12)

Vi' bare bjørne III (S3E12)
17:00

Isabella og Filippa skal finde det gode festlook | Designtalenterne - Outfit of the Day V

Isabella og Filippa skal finde det gode festlook | Designtalenterne - Outfit of the Day V
17:15

The Next Step (S5E2)

The Next Step (S5E2)
17:40

Marsvin i madpakken | PEK - Pranksters Elite Klub! (S1E5)

Marsvin i madpakken | PEK - Pranksters Elite Klub! (S1E5)
17:50

Klassen - Christians klamme svedbånd (322)

Klassen - Christians klamme svedbånd (322)
18:00

ULTRA NYT: Ny lov om abort i USA | Derfor skal du juble, når politikerne skændes

ULTRA NYT: Ny lov om abort i USA | Derfor skal du juble, når politikerne skændes
18:05

Ka-ching (S1E7)

Ka-ching (S1E7)
18:30

Se verdens største slange bide Sebastian! | Bidt, brændt og stukket III - Anakonda

Se verdens største slange bide Sebastian! | Bidt, brændt og stukket III - Anakonda
18:35

Lokker piger til fake casting via Insta | Ultras Hacking-Eksperiment (S1E2)

Lokker piger til fake casting via Insta | Ultras Hacking-Eksperiment (S1E2)
18:45

BaseBoys - Vi SKAL redde Oliver! (S2E17)

BaseBoys - Vi SKAL redde Oliver! (S2E17)
19:00

Pendlerkids II (S2E12)

Pendlerkids II (S2E12)
19:15

Backstage II (S2E12)

Backstage II (S2E12)
19:30

101 ting jeg ville ønske, jeg havde vidst, da jeg var teenager (S1E4)

101 ting jeg ville ønske, jeg havde vidst, da jeg var teenager (S1E4)
19:50

Monica Chef - Hemmeligheder (S1E17)

Monica Chef - Hemmeligheder (S1E17)
20:15

The Next Step IV (S4E33)

The Next Step IV (S4E33)
20:35

The Next Step IV (S4E34)

The Next Step IV (S4E34)
21:00

Alletiders kok (3) - Jernalder-sushi

Alletiders kok (3) - Jernalder-sushi
21:15

Alletiders kok (4) - Rationering, krig og karry

Alletiders kok (4) - Rationering, krig og karry
21:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
06:00

Badminton: VM, mixed hold - Indien-Malaysia, direkte

Badminton: VM, mixed hold - Indien-Malaysia, direkte
07:00

Badminton: VM, mixed hold - Indien-Malaysia, direkte

Badminton: VM, mixed hold - Indien-Malaysia, direkte
08:00

Badminton: VM, mixed hold - Indien-Malaysia, direkte

Badminton: VM, mixed hold - Indien-Malaysia, direkte
09:00

Badminton: VM, mixed hold - Indien-Malaysia, direkte

Badminton: VM, mixed hold - Indien-Malaysia, direkte
10:10

Ishockey: VM - Canada-Danmark (m)

Ishockey: VM - Canada-Danmark (m)
10:45

Ishockey: VM - Canada-Danmark (m)

Ishockey: VM - Canada-Danmark (m)
11:20

Ishockey: VM - Canada-Danmark (m)

Ishockey: VM - Canada-Danmark (m)
12:05

Ishockey: VM - Finland-Tyskland (m), direkte

Ishockey: VM - Finland-Tyskland (m), direkte
12:55

Ishockey: VM - Finland-Tyskland (m), direkte

Ishockey: VM - Finland-Tyskland (m), direkte
13:40

Ishockey: VM - Finland-Tyskland (m), direkte

Ishockey: VM - Finland-Tyskland (m), direkte
14:50

Ishockey: VM - studiet

Ishockey: VM - studiet
16:05

Ishockey: VM - Slovakiet-Danmark (m), direkte

Ishockey: VM - Slovakiet-Danmark (m), direkte
16:55

Ishockey: VM - Slovakiet-Danmark (m), direkte

Ishockey: VM - Slovakiet-Danmark (m), direkte
17:40

Ishockey: VM - Slovakiet-Danmark (m), direkte

Ishockey: VM - Slovakiet-Danmark (m), direkte
18:40

Ishockey: VM - studiet

Ishockey: VM - studiet
19:00

HåndboldMatchen: Studiet

HåndboldMatchen: Studiet
19:20

HåndboldMatchen: Herning-Ikast - Esbjerg (k) - finale, direkte

HåndboldMatchen: Herning-Ikast - Esbjerg (k) - finale, direkte
20:10

HåndboldMatchen: Studiet

HåndboldMatchen: Studiet
20:15

HåndboldMatchen: Herning-Ikast - Esbjerg (k) - finale, direkte

HåndboldMatchen: Herning-Ikast - Esbjerg (k) - finale, direkte
21:00

Ishockey: VM - Canada-USA (m), direkte

Ishockey: VM - Canada-USA (m), direkte
21:45

Ishockey: VM - Canada-USA (m), direkte

Ishockey: VM - Canada-USA (m), direkte
22:50

Ishockey: VM - Sverige-Rusland (m)

Ishockey: VM - Sverige-Rusland (m)
23:20

Ishockey: VM - Sverige-Rusland (m)

Ishockey: VM - Sverige-Rusland (m)
23:50

Ishockey: VM - Sverige-Rusland (m)

Ishockey: VM - Sverige-Rusland (m)
00:25

Ishockey: VM - Slovakiet-Danmark (m)

Ishockey: VM - Slovakiet-Danmark (m)
00:55

Ishockey: VM - Slovakiet-Danmark (m)

Ishockey: VM - Slovakiet-Danmark (m)
01:25

Ishockey: VM - Slovakiet-Danmark (m)

Ishockey: VM - Slovakiet-Danmark (m)
02:00

Danmarks nye landstræner - portræt af Heinz Ehlers

Danmarks nye landstræner - portræt af Heinz Ehlers
02:30

NBA: Toronto Raptors-Milwaukee Bucks, direkte

NBA: Toronto Raptors-Milwaukee Bucks, direkte
03:50

NBA: Playoff, direkte

NBA: Playoff, direkte
TV3 Sport keyboard_arrow_right
10:00

Made in Denmark 2018 - Finalerunden

Made in Denmark 2018 - Finalerunden
16:00

Brøndby-FC Midtjylland

Brøndby-FC Midtjylland
18:00

UEFA Youth League Season Review 18/19

UEFA Youth League Season Review 18/19
18:30

ATP World Tour Uncovered

ATP World Tour Uncovered
19:00

Premier League Goals of the Season 18/19

Magasin
Premier League Goals of the Season 18/19
20:00

Made in Denmark 2018 - Finalerunden

Made in Denmark 2018 - Finalerunden
Canal 9 keyboard_arrow_right
05:40

Fodboldens verden

Fodboldens verden
05:50

Fodboldens verden

Fodboldens verden
06:00

Fodboldens verden

Fodboldens verden
06:15

Building Alaska (S4E2)

Building Alaska (S4E2)
07:00

Building Alaska (S4E3)

Building Alaska (S4E3)
07:45

Moonshiners (S3E8)

Moonshiners (S3E8)
08:35

Rocky Mountain Railroad (S1E1)

Rocky Mountain Railroad (S1E1)
09:25

Rocky Mountain Railroad (S1E2)

Rocky Mountain Railroad (S1E2)
10:20

Tanked (S8E17)

Tanked (S8E17)
11:15

Tanked (S8E18)

Tanked (S8E18)
12:20

Homeshopping (33:40)

Homeshopping (33:40)
12:50

Homeshopping (27:40)

Homeshopping (27:40)
13:25

Buying Alaska (S3E8)

Buying Alaska (S3E8)
14:00

Treehouse Masters (S3E1)

Treehouse Masters (S3E1)
14:55

Treehouse Masters (S3E2)

Treehouse Masters (S3E2)
15:55

How Do They Do It? (S12E8)

How Do They Do It? (S12E8)
16:25

How Do They Do It? (S12E9)

How Do They Do It? (S12E9)
17:00

How Do They Do It? (S12E10)

How Do They Do It? (S12E10)
17:30

How Do They Do It? (S12E11)

How Do They Do It? (S12E11)
18:05

Man Caves (S13E6)

Man Caves (S13E6)
18:35

Man Caves (S13E7)

Man Caves (S13E7)
19:05

Man Caves (S13E8)

Man Caves (S13E8)
19:30

Man Caves (S13E9)

Man Caves (S13E9)
20:05

Man Fire Food (S2E13)

Man Fire Food (S2E13)
20:30

Man Fire Food (S3E1)

Man Fire Food (S3E1)
21:00

Special Victims Unit (S8E8)

Special Victims Unit (S8E8)
22:00

Special Victims Unit (S8E9)

Special Victims Unit (S8E9)
23:00

M*A*S*H (S8E22)

M*A*S*H (S8E22)
23:30

M*A*S*H (S8E23)

M*A*S*H (S8E23)
00:10

M*A*S*H (S8E24)

M*A*S*H (S8E24)
00:40

M*A*S*H (S8E25)

M*A*S*H (S8E25)
01:15

Man Fire Food (S2E13)

Man Fire Food (S2E13)
01:40

Man Fire Food (S3E1)

Man Fire Food (S3E1)
02:10

How Do They Do It? (S12E8)

How Do They Do It? (S12E8)
02:40

How Do They Do It? (S12E9)

How Do They Do It? (S12E9)
03:10

How Do They Do It? (S12E10)

How Do They Do It? (S12E10)
03:40

How Do They Do It? (S12E11)

How Do They Do It? (S12E11)
04:05

Man Caves (S13E6)

Man Caves (S13E6)
04:30

Man Caves (S13E7)

Man Caves (S13E7)
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
06:30

Sprinter Galore (S1E2)

Sprinter Galore (S1E2)
06:45

Pingu (S1E4)

Pingu (S1E4)
06:55

Luk op Luk i - BANGE

Luk op Luk i - BANGE
07:15

Vidundervovsen Vaffel (S1E19)

Vidundervovsen Vaffel (S1E19)
07:25

MikroMakkerne - Mariehønen

MikroMakkerne - Mariehønen
07:40

Masha og Bjørnen (S2E11)

Masha og Bjørnen (S2E11)
07:45

F for får V (S5E18)

F for får V (S5E18)
07:55

Pyjamasheltene II (S2E20)

Pyjamasheltene II (S2E20)
08:10

Quizdyrene II (4) - Hunden Evora

Quizdyrene II (4) - Hunden Evora
08:20

Didrik Drage (S1E46)

Didrik Drage (S1E46)
08:35

Luk op Luk i - GENERT

Luk op Luk i - GENERT
08:55

Sprinter Galore (S1E10)

Sprinter Galore (S1E10)
09:15

Isabel og den skjulte skat (S1E5)

Isabel og den skjulte skat (S1E5)
09:30

Mit kæledyr - en ged

Mit kæledyr - en ged
09:40

Skæg med Ord

Skæg med Ord
10:10

Vilde venner III (S3E5)

Vilde venner III (S3E5)
10:30

Lille Nørd

Lille Nørd
11:00

Ramasjang Mysteriet (S1E5)

Ramasjang Mysteriet (S1E5)
11:30

Kaj og Andrea (S2E1)

Kaj og Andrea (S2E1)
12:00

Bamses billedbog

Bamses billedbog
12:30

Ramasjang Rally

Ramasjang Rally
12:55

Rosa fra Rouladegade II (S2E6)

Rosa fra Rouladegade II (S2E6)
13:25

Ramajetterne (S1E1)

Ramajetterne (S1E1)
13:45

Min mosters historier (S1E3)

Min mosters historier (S1E3)
13:55

Sikker & Søn IV (S4E4)

Sikker & Søn IV (S4E4)
14:15

Motor Mille og Børnebanden (S1E3)

Motor Mille og Børnebanden (S1E3)
14:40

Sofus (S1E7)

Sofus (S1E7)
14:55

Quizdyrene II (7) - Kænguruen Anuk

Quizdyrene II (7) - Kænguruen Anuk
15:05

Ernest & Celestine (S1E7)

Ernest & Celestine (S1E7)
15:20

Gurli Gris VI (S6E17)

Gurli Gris VI (S6E17)
15:25

Morten Skildpadde II (S2E4)

Morten Skildpadde II (S2E4)
15:45

Kika og Bob (13)

Kika og Bob (13)
16:00

Junglebogen (S1E39)

Junglebogen (S1E39)
16:15

Didrik Drage (S1E47)

Didrik Drage (S1E47)
16:25

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (S2E12)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (S2E12)
16:35

Pyjamasheltene II (S2E23)

Pyjamasheltene II (S2E23)
16:50

Vidundervovsen Vaffel (S1E20)

Vidundervovsen Vaffel (S1E20)
17:02

Krible Krable disko

Krible Krable disko
17:10

MikroMakkerne - Rygsvømmeren

MikroMakkerne - Rygsvømmeren
17:15

MikroMakkerne - Skovsøen

MikroMakkerne - Skovsøen
17:30

Edderskønne Edderkopper (S1E2)

Edderskønne Edderkopper (S1E2)
17:40

MikroMakkerne - Mariehønen

MikroMakkerne - Mariehønen
17:50

MikroMakkerne - Snegle

MikroMakkerne - Snegle
18:05

Vilde Venner - Krible Krabler (S4E2)

Vilde Venner - Krible Krabler (S4E2)
18:10

Minisekterne (S1E74)

Minisekterne (S1E74)
18:15

Kriblekrable Safari på stranden

Kriblekrable Safari på stranden
18:30

Bamselægen - Allergi (S2E4)

Bamselægen - Allergi (S2E4)
18:50

Onkel Reje og børnenes brevkasse (S1E6)

Onkel Reje og børnenes brevkasse (S1E6)
19:00

Wild Kratts (S2E9)

Wild Kratts (S2E9)
19:25

Zorro (S1E17)

Zorro (S1E17)
19:45

Yakari III (S3E11)

Yakari III (S3E11)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
04:45

Ramasjang sover - lidt endnu

Ramasjang sover - lidt endnu
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
06:00

Golf: Bag om PGA Tour

Golf: Bag om PGA Tour
06:25

Tennis: Roland Garros Grand Slam

Tennis: Roland Garros Grand Slam
07:30

Motocross: VM

Motocross: VM
08:15

Motocross: VM

Motocross: VM
08:30

Judo: Series

Judo: Series
08:40

Tennis: Roland Garros Grand Slam

Tennis: Roland Garros Grand Slam
09:50

Watts

Watts
09:55

Tennis: Roland Garros Grand Slam

Tennis: Roland Garros Grand Slam
12:00

Tennis: Roland Garros Grand Slam

Tennis: Roland Garros Grand Slam
14:00

Tennis: Roland Garros Grand Slam

Tennis: Roland Garros Grand Slam
16:00

Tennis: ATP Geneva Open

Tennis: ATP Geneva Open
17:40

Watts

Watts
17:55

Cykling: Giro d'Italia

Cykling: Giro d'Italia
19:55

Motocross: VM

Motocross: VM
20:40

Motocross: VM

Motocross: VM
21:05

Fægtning: Grand Prix

Fægtning: Grand Prix
22:05

PGA Tour: Højdepunkter

PGA Tour: Højdepunkter
23:10

Billard: Snooker - VM

Billard: Snooker - VM
03:00

PGA Tour: Højdepunkter

PGA Tour: Højdepunkter
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
06:30

CYKLING: Giro D'Italia

CYKLING: Giro D'Italia
07:22

TENNIS: French Open fra Paris

TENNIS: French Open fra Paris
08:35

CYKLING: Giro D'Italia

CYKLING: Giro D'Italia
09:29

FÆGTNING: Grand Prix Series fra Shanghai, Kina

FÆGTNING: Grand Prix Series fra Shanghai, Kina
10:35

BUESKYDNING: World Cup fra Shanghai, Kina

BUESKYDNING: World Cup fra Shanghai, Kina
11:07

BUESKYDNING: World Cup fra Shanghai, Kina

BUESKYDNING: World Cup fra Shanghai, Kina
11:37

MOTORSPORT: Wtcr, Holland

MOTORSPORT: Wtcr, Holland
12:04

CYKLING: Giro D'Italia

CYKLING: Giro D'Italia
13:39

CYKLING: Giro D'Italia

CYKLING: Giro D'Italia
17:15

CYKLING: Giro Ekstra

CYKLING: Giro Ekstra
17:45

TENNIS fra Geneve, Schweiz

TENNIS fra Geneve, Schweiz
18:00

TENNIS fra Geneve, Schweiz

TENNIS fra Geneve, Schweiz
19:55

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
20:09

CYKLING: Giro d'Italia

CYKLING: Giro d'Italia
22:01

MOTORSPORT: Wtcr fra Zandvoort, Holland

MOTORSPORT: Wtcr fra Zandvoort, Holland
22:33

MOTORSPORT

MOTORSPORT
23:06

FORMULA E: FIA Championship fra Berlin, Tyskland

FORMULA E: FIA Championship fra Berlin, Tyskland
23:31

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
23:44

CYKLING: Giro D'Italia

CYKLING: Giro D'Italia
00:31

TENNIS fra Geneve, Schweiz

TENNIS fra Geneve, Schweiz
01:31

CYKLING: Giro D'Italia

CYKLING: Giro D'Italia
03:00

TENNIS fra Geneve, Schweiz

TENNIS fra Geneve, Schweiz
TLC keyboard_arrow_right
05:35

Cake Boss (S9E12)

Cake Boss (S9E12)
06:00

Say Yes to the Dress (S10E11)

Say Yes to the Dress (S10E11)
06:25

Something Borrowed, Something New (S3E2)

Something Borrowed, Something New (S3E2)
06:55

Something Borrowed, Something New (S3E3)

Something Borrowed, Something New (S3E3)
07:20

Say Yes to the Dress (S8E12)

Say Yes to the Dress (S8E12)
07:50

Say Yes to the Dress (S8E13)

Say Yes to the Dress (S8E13)
08:15

90 Days to Wed (S5E15)

90 Days to Wed (S5E15)
09:05

Outdaughtered: Busby Quints (S2E14)

Outdaughtered: Busby Quints (S2E14)
10:00

Sister Wives (S6E1)

Sister Wives (S6E1)
11:00

Say Yes to the Dress (S11E1)

Say Yes to the Dress (S11E1)
11:30

Say Yes to the Dress (S11E2)

Say Yes to the Dress (S11E2)
12:00

7 Little Johnstons (S2E2)

7 Little Johnstons (S2E2)
13:00

90 Days to Wed (S5E15)

90 Days to Wed (S5E15)
14:00

The Next Great Baker (S3E9)

The Next Great Baker (S3E9)
15:00

Extreme Couponing (S1E11)

Extreme Couponing (S1E11)
15:30

Extreme Couponing (S1E12)

Extreme Couponing (S1E12)
16:00

Something Borrowed, Something New (S3E4)

Something Borrowed, Something New (S3E4)
16:30

Something Borrowed, Something New (S3E5)

Something Borrowed, Something New (S3E5)
17:00

Sister Wives (S6E2)

Sister Wives (S6E2)
18:00

Cake Boss (S9E14)

Cake Boss (S9E14)
18:30

Cake Boss (S9E15)

Cake Boss (S9E15)
19:00

Say Yes to the Dress (S11E3)

Say Yes to the Dress (S11E3)
19:30

Say Yes to the Dress (S11E4)

Say Yes to the Dress (S11E4)
20:00

90 Day Fiancé (S6E7)

90 Day Fiancé (S6E7)
22:00

90 Days to Wed (S4E4)

90 Days to Wed (S4E4)
23:00

Sex Sent Me to the ER (S2E4)

Sex Sent Me to the ER (S2E4)
00:00

Curvy Brides Boutique (S2E12)

Curvy Brides Boutique (S2E12)
00:30

Curvy Brides Boutique (S2E13)

Curvy Brides Boutique (S2E13)
01:00

Scorned: Crimes of Passion (S2E14)

Scorned: Crimes of Passion (S2E14)
02:00

90 Day Fiancé (S6E7)

90 Day Fiancé (S6E7)
03:55

The Next Great Baker (S3E9)

The Next Great Baker (S3E9)
Animal Planet keyboard_arrow_right
06:00

Meet The Orangutans (S1E3)

Meet The Orangutans (S1E3)
06:25

Pit Bulls & Parolees (S3E1)

Pit Bulls & Parolees (S3E1)
07:15

Pit Bulls & Parolees (S3E2)

Pit Bulls & Parolees (S3E2)
08:10

Pit Bulls & Parolees (S3E3)

Pit Bulls & Parolees (S3E3)
09:05

Pit Bulls & Parolees (S3E4)

Pit Bulls & Parolees (S3E4)
10:00

Pit Bulls & Parolees (S3E5)

Pit Bulls & Parolees (S3E5)
10:55

Pit Bulls & Parolees (S3E6)

Pit Bulls & Parolees (S3E6)
11:50

Growing Up... Polar Bear Orphan

Growing Up... Polar Bear Orphan
12:45

Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet (S3E5)

Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet (S3E5)
13:40

Fish Or Die (S1E5)

Fish Or Die (S1E5)
14:35

Biggest and Baddest (S1E1)

Biggest and Baddest (S1E1)
15:30

Flying Wild Alaska (S1E6)

Flying Wild Alaska (S1E6)
16:25

Animal Cops Houston (S19E1)

Animal Cops Houston (S19E1)
17:20

China's Last Elephants

China's Last Elephants
18:15

Pit Bulls & Parolees (S10E8)

Pit Bulls & Parolees (S10E8)
19:10

The Zoo (S3E2)

The Zoo (S3E2)
20:05

Wildest Indochina (S1E3)

Wildest Indochina (S1E3)
21:00

Biggest and Baddest (S1E2)

Biggest and Baddest (S1E2)
21:55

Pit Bulls & Parolees (S9E12)

Pit Bulls & Parolees (S9E12)
22:50

Pit Bulls & Parolees (S10E8)

Pit Bulls & Parolees (S10E8)
23:45

The Zoo (S3E2)

The Zoo (S3E2)
00:40

Biggest and Baddest (S1E2)

Biggest and Baddest (S1E2)
01:35

China's Last Elephants

China's Last Elephants
02:25

Pit Bulls & Parolees (S10E8)

Pit Bulls & Parolees (S10E8)
03:15

The Zoo (S3E2)

The Zoo (S3E2)
04:02

Wildest Indochina (S1E3)

Wildest Indochina (S1E3)
National Geographic keyboard_arrow_right
06:00

Yukon Gold (S4E4)

Yukon Gold (S4E4)
07:00

Alaska Wing Men (S2E7)

Alaska Wing Men (S2E7)
08:00

Wicked Tuna (S6E5)

Wicked Tuna (S6E5)
09:00

Fanget i Udlandet (S9E5)

Fanget i Udlandet (S9E5)
10:00

Dubais lufthavn (S2E5)

Dubais lufthavn (S2E5)
11:00

Airport Security: Peru (S3E9)

Airport Security: Peru (S3E9)
12:00

Undersøgelse af flystyrt (S10E1)

Undersøgelse af flystyrt (S10E1)
13:00

Nazi Megakonstruktioner: USA's krig (S3E2)

Nazi Megakonstruktioner: USA's krig (S3E2)
14:00

Den utrolige Dr. Pol (S8E10)

Den utrolige Dr. Pol (S8E10)
15:00

Dyrlæge i Yukon (S4E7)

Dyrlæge i Yukon (S4E7)
16:00

Dubais lufthavn (S2E5)

Dubais lufthavn (S2E5)
17:00

Grænsen er nået (S5E6)

Grænsen er nået (S5E6)
18:00

Alaska State Troopers (S5E1)

Alaska State Troopers (S5E1)
19:00

Under overfladen: Titanic

Under overfladen: Titanic
20:00

In Their Own Words (S1E1)

In Their Own Words (S1E1)
21:00

Hemmeligheder fra 2. verdenskrig (S1E1)

Hemmeligheder fra 2. verdenskrig (S1E1)
22:00

Nazi Megakonstruktioner: USA's krig (S5E1)

Nazi Megakonstruktioner: USA's krig (S5E1)
23:00

Undersøgelse af flystyrt (S13E5)

Undersøgelse af flystyrt (S13E5)
00:00

Hard Time: Locked Up (S1E10)

Hard Time: Locked Up (S1E10)
01:00

Fanget i Udlandet (S12E9)

Fanget i Udlandet (S12E9)
02:00

Under overfladen (S1E9)

Under overfladen (S1E9)
03:00

Biler i nød (S2E5)

Biler i nød (S2E5)
04:00

Alaska State Troopers (S5E5)

Alaska State Troopers (S5E5)
Discovery Science keyboard_arrow_right
06:00

How Do They Do It? (S8E18)

How Do They Do It? (S8E18)
06:26

What Happened Next? (S2E7)

What Happened Next? (S2E7)
06:50

What Happened Next? (S2E8)

What Happened Next? (S2E8)
07:14

How Things Work (S1E4)

How Things Work (S1E4)
08:02

Mythbusters (S10E23)

Mythbusters (S10E23)
08:50

How Do They Do It? (S8E12)

How Do They Do It? (S8E12)
09:14

How It's Made (S25E23)

How It's Made (S25E23)
09:38

What Happened Next? (S2E7)

What Happened Next? (S2E7)
10:02

What Happened Next? (S2E8)

What Happened Next? (S2E8)
10:26

Secrets Of The Underground (S1E7)

Secrets Of The Underground (S1E7)
11:14

How Things Work (S1E4)

How Things Work (S1E4)
12:02

Mythbusters (S10E23)

Mythbusters (S10E23)
12:50

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S5E3)

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S5E3)
13:38

How Do They Do It? (S8E12)

How Do They Do It? (S8E12)
14:02

How It's Made (S25E23)

How It's Made (S25E23)
14:26

What Happened Next? (S2E7)

What Happened Next? (S2E7)
14:50

What Happened Next? (S2E8)

What Happened Next? (S2E8)
15:14

Secrets Of The Underground (S1E7)

Secrets Of The Underground (S1E7)
16:02

Mythbusters (S10E23)

Mythbusters (S10E23)
16:50

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S5E4)

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S5E4)
17:40

How Things Work (S1E5)

How Things Work (S1E5)
18:30

Street Science (S2E1)

Street Science (S2E1)
18:55

Street Science (S2E2)

Street Science (S2E2)
19:20

How Do They Do It? (S8E14)

How Do They Do It? (S8E14)
19:45

How It's Made (S25E24)

How It's Made (S25E24)
20:10

Weird or What? (S1E1)

Weird or What? (S1E1)
21:00

American Titans (S1E6)

American Titans (S1E6)
21:50

Secrets Of The Underground (S1E8)

Secrets Of The Underground (S1E8)
22:40

How Do They Do It? (S8E14)

How Do They Do It? (S8E14)
23:05

How It's Made (S25E24)

How It's Made (S25E24)
23:30

How Things Work (S1E5)

How Things Work (S1E5)
00:20

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S5E4)

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S5E4)
01:10

Weird or What? (S1E1)

Weird or What? (S1E1)
02:00

American Titans (S1E6)

American Titans (S1E6)
02:48

Secrets Of The Underground (S1E8)

Secrets Of The Underground (S1E8)
03:36

How Things Work (S1E5)

How Things Work (S1E5)
04:24

How Do They Do It? (S8E14)

How Do They Do It? (S8E14)
Xee keyboard_arrow_right
05:30

My Name Is Earl (S1E15)

My Name Is Earl (S1E15)
06:00

My Name Is Earl (S1E17)

My Name Is Earl (S1E17)
06:30

My Name Is Earl (S1E18)

My Name Is Earl (S1E18)
07:00

Raising Hope (S4E20)

Raising Hope (S4E20)
07:30

Raising Hope (S4E21)

Raising Hope (S4E21)
08:00

Et umage par (S1E16)

Et umage par (S1E16)
08:30

#OOTD (Outfit of the day) (S1E4)

#OOTD (Outfit of the day) (S1E4)
08:35

Damerne om det runde bord (S1E4)

Damerne om det runde bord (S1E4)
08:50

MacGyver (S1E10)

MacGyver (S1E10)
09:45

9-1-1 (S2E7)

9-1-1 (S2E7)
10:45

Et umage par (S1E17)

Et umage par (S1E17)
11:15

Et umage par (S1E18)

Et umage par (S1E18)
11:45

Kongen af Queens (S4E11)

Kongen af Queens (S4E11)
12:15

Kongen af Queens (S4E12)

Kongen af Queens (S4E12)
12:45

How I Met Your Mother (S4E23)

How I Met Your Mother (S4E23)
13:15

The Resident (S2E3)

The Resident (S2E3)
14:15

The Librarians (S4E1)

The Librarians (S4E1)
15:10

MacGyver (S1E11)

MacGyver (S1E11)
16:05

Family Guy (S11E4)

Family Guy (S11E4)
16:35

Family Guy (S11E5)

Family Guy (S11E5)
17:05

Kongen af Queens (S4E13)

Kongen af Queens (S4E13)
17:35

Kongen af Queens (S4E14)

Kongen af Queens (S4E14)
18:05

How I Met Your Mother (S4E24)

How I Met Your Mother (S4E24)
18:35

How I Met Your Mother (S1E1)

How I Met Your Mother (S1E1)
19:05

The Librarians (S4E2)

The Librarians (S4E2)
20:00

MacGyver (S1E12)

MacGyver (S1E12)
21:00

9-1-1 (S2E8)

9-1-1 (S2E8)
22:00

The Gifted (S1E9)

The Gifted (S1E9)
23:00

MacGyver (S1E12)

MacGyver (S1E12)
23:55

The Librarians (S4E2)

The Librarians (S4E2)
00:50

How I Met Your Mother (S4E24)

How I Met Your Mother (S4E24)
01:20

Family Guy (S11E4)

Family Guy (S11E4)
01:50

Family Guy (S11E5)

Family Guy (S11E5)
02:20

Deep State (S2E3)

Deep State (S2E3)
03:20

Outcast (S1E5)

Outcast (S1E5)