Rasmus Seebachs mærkelige ritual

Rasmus Seebachs mærkelige ritual

Kendis havde våben med til Copenhagen Pride

Kendis havde våben med til Copenhagen Pride

Remee og Mathildes kæmpe tillidsbrud

Remee og Mathildes kæmpe tillidsbrud

Fræk 'Forsidefrue' viser nøgen mave frem

Fræk 'Forsidefrue' viser nøgen mave frem

Love Island-babe i forhold med en pige

Love Island-babe i forhold med en pige
DR1 keyboard_arrow_right
06:30

Søren Ryge: Gensyn med Lotte Glob

Søren Ryge: Gensyn med Lotte Glob
07:00

Sundhedsmagasinet: Tør du?

Sundhedsmagasinet: Tør du?
07:25

Aftenshowet

Aftenshowet
08:15

Forsvundne arvinger: På flugt fra familien

Forsvundne arvinger: På flugt fra familien
09:00

Anderledes som mig (S1E4)

Anderledes som mig (S1E4)
09:45

Sygeplejerskerne (S1E3)

Sygeplejerskerne (S1E3)
10:30

Antikkrejlerne XVII (S17E3)

Antikkrejlerne XVII (S17E3)
11:15

Antikkrejlerne XVII (S17E4)

Antikkrejlerne XVII (S17E4)
12:00

Bonderøven (S2016E16)

Bonderøven (S2016E16)
12:25

Sporløs (S2017E5)

Sporløs (S2017E5)
13:10

PostNord Danmark Rundt 2019: 1. etape. Silkeborg-Silkeborg, direkte

PostNord Danmark Rundt 2019: 1. etape. Silkeborg-Silkeborg, direkte
17:50

TV AVISEN

TV AVISEN
18:00

Antikduellen (S6E10)

Antikduellen (S6E10)
18:30

TV AVISEN

TV AVISEN
18:55

Vores vejr

Vores vejr
19:05

Aftenshowet

Aftenshowet
19:55

TV AVISEN

TV AVISEN
20:00

Nak & Æd - en agerhøne i Vendsyssel

Nak & Æd - en agerhøne i Vendsyssel
20:45

Gift ved første blik VI - optakt

Gift ved første blik VI - optakt
21:30

TV AVISEN

TV AVISEN
21:55

PostNord Danmark Rundt 2019: 1. etape

PostNord Danmark Rundt 2019: 1. etape
22:20

Maria Wern: Først når giveren er død (S4E1)

Maria Wern: Først når giveren er død (S4E1)
23:05

Maria Wern: Først når giveren er død (S4E2)

Maria Wern: Først når giveren er død (S4E2)
23:50

Taggart: I kød og blod (S5E3)

Taggart: I kød og blod (S5E3)
00:40

Kystvagten (S2E46)

Kystvagten (S2E46)
01:25

Bergerac: Ubelejlig indblanding

Bergerac: Ubelejlig indblanding
02:20

Bonderøven (S2016E16)

Bonderøven (S2016E16)
02:50

Sporløs (S2017E5)

Sporløs (S2017E5)
03:35

Jagten på det vilde vejr (S1E4)

Jagten på det vilde vejr (S1E4)
04:20

Fra yt til nyt

Fra yt til nyt
TV2 keyboard_arrow_right
06:30

Go' morgen Danmark

Go' morgen Danmark
12:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
12:30

Regionale nyheder

Regionale nyheder
12:40

Lige i skabet

Lige i skabet
13:20

Krejlerkongen

Krejlerkongen
13:55

Krejlerkongen

Krejlerkongen
14:30

Lur mit liv

Lur mit liv
15:25

Søde mesterværker

Søde mesterværker
15:55

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
16:25

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
17:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
17:12

Regionale nyheder

Regionale nyheder
17:20

Go' aften Live

Go' aften Live
17:55

Dit sommervejr

Dit sommervejr
18:00

Nyhederne

Nyhederne
18:20

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:25

Go' aften Live

Go' aften Live
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed

Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed
20:50

Auktionshuset

Auktionshuset
21:30

Nyhederne

Nyhederne
22:00

Regionale nyheder

Regionale nyheder
22:12

Sporten

Sporten
22:25

Han, hun og drømmeslottet

Han, hun og drømmeslottet
23:15

Han, hun og drømmeslottet

Han, hun og drømmeslottet
00:00

Mareridt på nettet - overfald i cyberspace

Mareridt på nettet - overfald i cyberspace
00:55

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
01:25

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
01:55

Animal Airport

Animal Airport
02:25

Baywatch (128)

Baywatch (128)
03:10

Baywatch (129)

Baywatch (129)
TV3 keyboard_arrow_right
06:00

For lækker til love (S2E2)

For lækker til love (S2E2)
06:50

Vanderpump Rules (S7E24)

Vanderpump Rules (S7E24)
07:45

Luksusfælden (S10E2)

Luksusfælden (S10E2)
08:45

Luksusfælden (S10E3)

Luksusfælden (S10E3)
09:45

Købmænd på 1. klasse (S2E6)

Købmænd på 1. klasse (S2E6)
10:40

Familien fra Bryggen (S14E2)

Familien fra Bryggen (S14E2)
11:45

Vanderpump Rules (S4E1)

Vanderpump Rules (S4E1)
12:45

The Kardashians (S9E15)

The Kardashians (S9E15)
13:45

The Kardashians (S9E16)

The Kardashians (S9E16)
14:50

Redningskvinder (S6E6)

Redningskvinder (S6E6)
15:55

Redningskvinder (S6E7)

Redningskvinder (S6E7)
16:55

Luksusfælden (S19E8)

Luksusfælden (S19E8)
18:00

Luksusfælden (S19E9)

Luksusfælden (S19E9)
19:00

Til Middag Hos (S8E19)

Til Middag Hos (S8E19)
20:00

Jason Bourne

Amerikansk action fra 2016
play_arrow
Jason Bourne
22:30

Ramsay rykker ind (S2E9)

Ramsay rykker ind (S2E9)
23:30

New Amsterdam (S1E7)

New Amsterdam (S1E7)
00:30

The Game

Amerikansk action-thriller fra 1997
play_arrow
The Game
03:00

Bones (S10E15)

Bones (S10E15)
03:50

Bones (S10E16)

Bones (S10E16)
Kanal 5 keyboard_arrow_right
06:05

House Hunters International (S88E1)

House Hunters International (S88E1)
06:30

Chopped Junior (S7E1)

Chopped Junior (S7E1)
07:15

Chopped Junior (S7E2)

Chopped Junior (S7E2)
08:05

Special Victims Unit (S17E12)

Special Victims Unit (S17E12)
08:50

A1: Highway Patrol (S3E3)

A1: Highway Patrol (S3E3)
09:40

A1: Highway Patrol (S3E4)

A1: Highway Patrol (S3E4)
10:45

Top Gear (S7E8)

Top Gear (S7E8)
11:55

Top Gear (S7E9)

Top Gear (S7E9)
13:05

Special Victims Unit (S17E13)

Special Victims Unit (S17E13)
14:00

CSI: NY (S2E1)

CSI: NY (S2E1)
15:00

CSI: NY (S2E2)

CSI: NY (S2E2)
16:00

CSI: Miami (S2E8)

CSI: Miami (S2E8)
17:00

CSI: Miami (S2E9)

CSI: Miami (S2E9)
18:00

The Big Bang Theory (S7E6)

The Big Bang Theory (S7E6)
18:30

The Big Bang Theory (S7E7)

The Big Bang Theory (S7E7)
19:00

The Big Bang Theory (S7E8)

The Big Bang Theory (S7E8)
19:25

The Big Bang Theory (S7E9)

The Big Bang Theory (S7E9)
20:00

Harry Potter og Fangen fra Azkaban

Eventyrfilm
play_arrow
Harry Potter og Fangen fra Azkaban
22:55

Criminal Minds (S11E7)

Criminal Minds (S11E7)
23:55

Criminal Minds (S11E8)

Criminal Minds (S11E8)
00:50

Blindspot (S2E20)

Blindspot (S2E20)
01:50

Blindspot (S2E21)

Blindspot (S2E21)
02:50

Spartan (S1E3)

Spartan (S1E3)
03:40

Spartan (S1E4)

Spartan (S1E4)
DR2 keyboard_arrow_right
10:05

Kampen mod fedmen (S1E3)

Kampen mod fedmen (S1E3)
11:05

Asger og de nye danskere (S1E2)

Asger og de nye danskere (S1E2)
11:50

Naturen vender tilbage (3:4)

Naturen vender tilbage (3:4)
12:25

Naturen vender tilbage (4:4)

Naturen vender tilbage (4:4)
13:05

Verdens årstider (S1E2)

Verdens årstider (S1E2)
14:00

Verdens årstider (S1E3)

Verdens årstider (S1E3)
14:50

Tigerens hemmelige liv

Tigerens hemmelige liv
15:35

Smag på Berlin med Anthony Bourdain

Smag på Berlin med Anthony Bourdain
16:15

Smag på Hongkong med Anthony Bourdain

Smag på Hongkong med Anthony Bourdain
17:00

Mad på hjernen

Mad på hjernen
18:00

Hassans hænder (3:4)

Hassans hænder (3:4)
18:30

Gennem Grønland (S1E3)

Gennem Grønland (S1E3)
19:15

Gennem Grønland (S1E4)

Gennem Grønland (S1E4)
20:00

Det er aldrig for sent

Amerikansk komedie fra 2014
play_arrow
Det er aldrig for sent
21:30

En sag for professor T: Det perfekte mord

En sag for professor T: Det perfekte mord
22:30

Deadline

Deadline
23:00

Samtale med en barnemorder

Samtale med en barnemorder
23:45

Barndom på bistand IV (S4E1)

Barndom på bistand IV (S4E1)
00:30

Lægens dødelige eksperimenter (2:3)

Lægens dødelige eksperimenter (2:3)
01:30

Uranium (2:3)

Uranium (2:3)
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
06:05

New Girl (111)

New Girl (111)
06:35

New Girl (112)

New Girl (112)
07:05

Beverly Hills 90210 (281)

Beverly Hills 90210 (281)
07:50

Beverly Hills 90210 (282)

Beverly Hills 90210 (282)
08:40

Beverly Hills 90210 (283)

Beverly Hills 90210 (283)
09:30

Beverly Hills 90210 (284)

Beverly Hills 90210 (284)
10:20

Desperate Housewives (97)

Desperate Housewives (97)
11:10

Desperate Housewives (98)

Desperate Housewives (98)
12:00

Desperate Housewives (99)

Desperate Housewives (99)
12:50

Desperate Housewives (100)

Desperate Housewives (100)
13:40

Glee (4)

Glee (4)
14:25

Glee (5)

Glee (5)
15:15

Ugly Betty (47)

Ugly Betty (47)
16:05

Ugly Betty (48)

Ugly Betty (48)
16:55

Baywatch (91)

Baywatch (91)
17:45

Baywatch (92)

Baywatch (92)
18:35

Venner (50)

Venner (50)
19:05

Venner (51)

Venner (51)
19:35

Nørgaards netfix

Nørgaards netfix
20:05

Nørgaards netfix

Nørgaards netfix
20:40

The A-Team

Amr. actionkomedie fra 2010
play_arrow
The A-Team
22:40

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
23:10

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
23:40

Natholdet

Natholdet
00:15

Natholdet

Natholdet
00:50

Sjov med sex

Sjov med sex
01:25

Sjov med sex

Sjov med sex
01:55

SOS på havet

SOS på havet
03:05

SOS på havet

SOS på havet
TV3+ keyboard_arrow_right
05:35

Anger Management (S4E14)

Anger Management (S4E14)
06:00

Anger Management (S4E15)

Anger Management (S4E15)
06:25

Community (S6E13)

Community (S6E13)
06:55

Community (S1E1)

Community (S1E1)
07:20

Vore værste år (S7E11)

Vore værste år (S7E11)
07:55

Vore værste år (S7E12)

Vore værste år (S7E12)
08:20

The Office (S5E17)

The Office (S5E17)
08:50

The Office (S5E18)

The Office (S5E18)
09:15

Numb3rs (S5E9)

Numb3rs (S5E9)
10:10

Numb3rs (S5E10)

Numb3rs (S5E10)
11:10

Bones (S6E8)

Bones (S6E8)
12:05

Bones (S6E9)

Bones (S6E9)
13:00

Hawaii Five-0 (S8E24)

Hawaii Five-0 (S8E24)
14:00

Hawaii Five-0 (S8E25)

Hawaii Five-0 (S8E25)
15:00

NCIS: Los Angeles (S6E21)

NCIS: Los Angeles (S6E21)
16:00

NCIS: Los Angeles (S6E22)

NCIS: Los Angeles (S6E22)
17:00

NCIS (S9E6)

NCIS (S9E6)
18:00

NCIS (S9E7)

NCIS (S9E7)
19:00

Hawaii Five-0 (S9E2)

Hawaii Five-0 (S9E2)
20:00

Hawaii Five-0 (S9E3)

Hawaii Five-0 (S9E3)
20:55

Dinamo Zagreb-Rosenborg

Dinamo Zagreb-Rosenborg
23:00

Livsfarlig løgn

Amerikansk actionkomedie fra 1994
play_arrow
Livsfarlig løgn
01:55

Brooklyn Nine-Nine (S6E8)

Brooklyn Nine-Nine (S6E8)
02:25

Brooklyn Nine-Nine (S6E9)

Brooklyn Nine-Nine (S6E9)
02:50

Grimm (S6E8)

Grimm (S6E8)
03:35

Grimm (S6E9)

Grimm (S6E9)
6'eren keyboard_arrow_right
06:45

Barnwood Builders (S7E3)

Barnwood Builders (S7E3)
07:30

Homeshopping

Homeshopping
08:00

Homeshopping

Homeshopping
08:15

Homeshopping

Homeshopping
08:30

Homeshopping

Homeshopping
09:00

Gold Rush - South America (S4E6)

Gold Rush - South America (S4E6)
10:00

Deadliest Catch (S6E1)

Deadliest Catch (S6E1)
10:50

Expedition Unknown (S1E2)

Expedition Unknown (S1E2)
11:50

Xtreme Waterparks (S7E7)

Xtreme Waterparks (S7E7)
12:20

Xtreme Waterparks (S7E8)

Xtreme Waterparks (S7E8)
12:50

Xtreme Waterparks (S7E9)

Xtreme Waterparks (S7E9)
13:20

Xtreme Waterparks (S7E10)

Xtreme Waterparks (S7E10)
13:50

Xtreme Waterparks (S7E11)

Xtreme Waterparks (S7E11)
14:20

Xtreme Waterparks (S7E12)

Xtreme Waterparks (S7E12)
14:50

Deadliest Catch (S13E16)

Deadliest Catch (S13E16)
15:50

Gold Rush (S4E5)

Gold Rush (S4E5)
16:50

Gold Rush (S4E6)

Gold Rush (S4E6)
17:50

A1: Highway Patrol (S1E13)

A1: Highway Patrol (S1E13)
18:50

Pawn Stars (S10E6)

Pawn Stars (S10E6)
19:20

Pawn Stars (S10E7)

Pawn Stars (S10E7)
19:50

Pawn Stars (S10E8)

Pawn Stars (S10E8)
20:20

Top Gear (S7E9)

Top Gear (S7E9)
21:30

Criminal Minds (S9E4)

Criminal Minds (S9E4)
22:30

Star Wars: The Empire Strikes Back

Amr. eventyrfilm
play_arrow
Star Wars: The Empire Strikes Back
01:15

Fast N' Loud (S3E27)

Fast N' Loud (S3E27)
02:15

Wheeler Dealers (S6E11)

Wheeler Dealers (S6E11)
02:50

Wheeler Dealers (S6E12)

Wheeler Dealers (S6E12)
03:15

Beyond Bitchin' Rides (S1E1)

Beyond Bitchin' Rides (S1E1)
04:05

The Last Alaskans (S3E6)

The Last Alaskans (S3E6)
DR3 keyboard_arrow_right
11:55

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
12:35

The Graham Norton Show

The Graham Norton Show
13:25

Den Satans Familie (S1E4)

Den Satans Familie (S1E4)
13:55

Plastikdronningen siger farvel (S1E1)

Plastikdronningen siger farvel (S1E1)
14:25

Forladt af min far (S1E4)

Forladt af min far (S1E4)
14:50

En helt særlig klode (S1E8)

En helt særlig klode (S1E8)
15:35

Mit liv som homo

Mit liv som homo
16:35

Mennesket vs. AI

Mennesket vs. AI
17:30

Superheltenes historie (S1E3)

Superheltenes historie (S1E3)
18:10

Amie og Fanna på strippertur (2:3)

Amie og Fanna på strippertur (2:3)
18:35

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
19:15

Family Guy

Family Guy
19:35

Family Guy

Family Guy
20:00

18 år og fodboldboss (S1E7)

18 år og fodboldboss (S1E7)
20:20

18 år og fodboldboss (S1E8)

18 år og fodboldboss (S1E8)
20:45

Mænd i krig mod kvinder

Mænd i krig mod kvinder
21:30

Stolen

Amerikansk actionfilm fra 2013
Stolen
23:00

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
23:40

Alene i vildmarken I (S1E7)

Alene i vildmarken I (S1E7)
00:25

Livet som pædofil

Livet som pædofil
01:15

Mysteriet om drømme - hvad sker der når vi sover?

Mysteriet om drømme - hvad sker der når vi sover?
02:05

Hacker II (S2E5)

Hacker II (S2E5)
03:00

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
07:05

Fornyet mistanke (62)

Fornyet mistanke (62)
08:00

Blue Bloods (131)

Blue Bloods (131)
08:50

Doc Martin (46)

Doc Martin (46)
09:40

Doc Martin (47)

Doc Martin (47)
10:35

Skadestuen i Holby (451)

Skadestuen i Holby (451)
11:30

Skadestuen i Holby (452)

Skadestuen i Holby (452)
12:25

Bjerglægen (50)

Bjerglægen (50)
13:20

Bjerglægen (51)

Bjerglægen (51)
14:10

Kommissær Rex (44)

Kommissær Rex (44)
15:05

Kommissær Rex (45)

Kommissær Rex (45)
16:50

Fornyet mistanke (63)

Fornyet mistanke (63)
17:50

Death in Paradise (39)

Death in Paradise (39)
18:50

Poldark III (5)

Poldark III (5)
19:55

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
20:40

En sag for Frost (2)

En sag for Frost (2)
22:15

Death in Paradise (40)

Death in Paradise (40)
23:15

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
23:55

Jarls Quizshow

Jarls Quizshow
00:40

Murdoch Mysterierne (106)

Murdoch Mysterierne (106)
01:25

Det Gode Liv

Det Gode Liv
01:55

Cecilies bogshow

Cecilies bogshow
TV3 Puls keyboard_arrow_right
06:00

Ejendomsmæglerne i Orange County (S1E3)

Ejendomsmæglerne i Orange County (S1E3)
06:45

Ejendomsmæglerne i Orange County (S1E4)

Ejendomsmæglerne i Orange County (S1E4)
07:35

Depotjægerne (S4E24)

Depotjægerne (S4E24)
08:00

Depotjægerne (S4E25)

Depotjægerne (S4E25)
08:30

Ekstreme samlere (S2E16)

Ekstreme samlere (S2E16)
09:25

Dr. Phil (147)

Dr. Phil (147)
10:25

Dr. Phil (148)

Dr. Phil (148)
11:25

Ekstreme samlere (S2E17)

Ekstreme samlere (S2E17)
12:25

Det lille hus på prærien (S4E17)

Det lille hus på prærien (S4E17)
13:55

Det lille hus på prærien (S4E18)

Det lille hus på prærien (S4E18)
15:00

Dr. Phil (114)

Dr. Phil (114)
16:00

Dr. Phil (117)

Dr. Phil (117)
17:00

Redningskvinder (S2E3)

Redningskvinder (S2E3)
18:00

Ekstrem hjemmeservice (S7E19)

Ekstrem hjemmeservice (S7E19)
19:00

Ekstrem hjemmeservice (S7E21)

Ekstrem hjemmeservice (S7E21)
20:00

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S4E3)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S4E3)
21:00

Redningskvinder (S2E4)

Redningskvinder (S2E4)
22:00

Helvedes Hus (S1E1)

Helvedes Hus (S1E1)
23:05

Hospitalet (S1E3)

Hospitalet (S1E3)
23:35

Hospitalet (S1E4)

Hospitalet (S1E4)
00:05

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S4E3)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S4E3)
01:05

Depotjægerne (S4E26)

Depotjægerne (S4E26)
01:35

Depotjægerne (S1E1)

Depotjægerne (S1E1)
02:05

Grand Designs (S10E2)

Grand Designs (S10E2)
03:05

Grand Designs (S10E3)

Grand Designs (S10E3)
03:55

Kærester der dræber (S5E4)

Kærester der dræber (S5E4)
Kanal 4 keyboard_arrow_right
05:30

Giada at Home (S5E14)

Giada at Home (S5E14)
06:20

Long Island Medium (S5E27)

Long Island Medium (S5E27)
07:10

De unge mødre (S19E12)

De unge mødre (S19E12)
08:00

Homeshopping

Homeshopping
08:15

Homeshopping

Homeshopping
08:30

Homeshopping

Homeshopping
09:00

The Pioneer Woman (S21E10)

The Pioneer Woman (S21E10)
09:25

The Pioneer Woman (S21E11)

The Pioneer Woman (S21E11)
09:50

Brunch @ Bobby's (S5E3)

Brunch @ Bobby's (S5E3)
10:20

Brunch @ Bobby's (S5E4)

Brunch @ Bobby's (S5E4)
10:50

Caribbean Life (S13E5)

Caribbean Life (S13E5)
11:20

Caribbean Life (S13E6)

Caribbean Life (S13E6)
11:55

Caribbean Life (S13E7)

Caribbean Life (S13E7)
12:25

Caribbean Life (S13E8)

Caribbean Life (S13E8)
12:55

Caribbean Life (S13E9)

Caribbean Life (S13E9)
13:25

Caribbean Life (S13E10)

Caribbean Life (S13E10)
13:55

Giada at Home (S5E5)

Giada at Home (S5E5)
14:25

Giada at Home (S5E6)

Giada at Home (S5E6)
15:00

Giada at Home (S5E7)

Giada at Home (S5E7)
15:30

Giada at Home (S5E8)

Giada at Home (S5E8)
16:00

The Pioneer Woman (S16E7)

The Pioneer Woman (S16E7)
16:30

The Pioneer Woman (S16E8)

The Pioneer Woman (S16E8)
17:00

De unge mødre (S26E5)

De unge mødre (S26E5)
18:00

Greys hvide verden (S2E12)

Greys hvide verden (S2E12)
19:00

Greys hvide verden (S2E14)

Greys hvide verden (S2E14)
19:55

De unge mødre (S28E1)

De unge mødre (S28E1)
20:30

De unge mødre (S28E2)

De unge mødre (S28E2)
21:05

The Rebound

Drama
play_arrow
The Rebound
23:10

Blodets bånd (S4E3)

Blodets bånd (S4E3)
00:10

Hvor ondskab bor (S3E7)

Hvor ondskab bor (S3E7)
01:10

En blodig affære (S1E8)

En blodig affære (S1E8)
02:10

Min nabo er morder (S3E7)

Min nabo er morder (S3E7)
03:10

Caribbean Life (S13E7)

Caribbean Life (S13E7)
03:40

Caribbean Life (S13E8)

Caribbean Life (S13E8)
04:05

Caribbean Life (S13E9)

Caribbean Life (S13E9)
04:30

Caribbean Life (S13E10)

Caribbean Life (S13E10)
DRK keyboard_arrow_right
07:20

De Udvalgte (8:12)

De Udvalgte (8:12)
08:00

P2 Radioavis

P2 Radioavis
08:05

Morgenandagten på DR K

Morgenandagten på DR K
08:25

Dagens sang: Den skønneste på jord

Dagens sang: Den skønneste på jord
09:10

Hvornår var det nu det var

Hvornår var det nu det var
09:40

Hvornår var det nu det var

Hvornår var det nu det var
10:10

Mellem to krige (S1E2)

Mellem to krige (S1E2)
11:05

Mellem to krige (S1E3)

Mellem to krige (S1E3)
12:00

Hvis vægge kunne tale (S2016E8)

Hvis vægge kunne tale (S2016E8)
13:00

Hvis vægge kunne tale (S2015E1)

Hvis vægge kunne tale (S2015E1)
14:00

aHA!

aHA!
14:40

aHA!

aHA!
15:25

Mig og 60'erne: Hjemmet

Mig og 60'erne: Hjemmet
15:55

Mig og 60'erne: Fritid

Mig og 60'erne: Fritid
16:25

Frøken Frimans krig IV (S4E1)

Frøken Frimans krig IV (S4E1)
17:25

Russian Pizza Blues (1:3)

Russian Pizza Blues (1:3)
17:55

Huset på Christianshavn (45)

Huset på Christianshavn (45)
18:25

Huset på Christianshavn (46)

Huset på Christianshavn (46)
18:55

Dansktoppens stjerner: Gustav Winckler (S1E2)

Dansktoppens stjerner: Gustav Winckler (S1E2)
19:25

Dansktoppens stjerner: Otto Brandenburg (S1E3)

Dansktoppens stjerner: Otto Brandenburg (S1E3)
19:55

Dagens sang: Den skønneste på jord

Dagens sang: Den skønneste på jord
20:00

Kunstquiz (1:8)

Kunstquiz (1:8)
20:45

Kongelige eskapader II (S2E1)

Kongelige eskapader II (S2E1)
21:15

Smykker - Kongerøgelse og kendisser

Smykker - Kongerøgelse og kendisser
21:45

Gåden om de hovedløse lig fra York

Gåden om de hovedløse lig fra York
22:30

Muldens mysterier (S2E5)

Muldens mysterier (S2E5)
23:15

Pompejis sidste dage (S1E1)

Pompejis sidste dage (S1E1)
00:05

Månen over kirsebærtræerne

Månen over kirsebærtræerne
01:50

Fiskerne (S1E3)

Fiskerne (S1E3)
02:50

aHA!

aHA!
03:30

aHA!

aHA!
04:10

Dagens sang: Den skønneste på jord

Dagens sang: Den skønneste på jord
TV2 FRI keyboard_arrow_right
05:45

Sommerhytten

Sommerhytten
06:05

Godnat

Godnat
06:15

Franske loppefund

Franske loppefund
07:10

Animal Airport

Animal Airport
07:40

Animal Airport

Animal Airport
08:10

Superdyrlægen

Superdyrlægen
09:05

Superdyrlægen

Superdyrlægen
10:00

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
10:50

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
11:45

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
12:35

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
13:25

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
14:20

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
15:25

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
16:35

Location, Location, Location

Location, Location, Location
17:30

Location, Location, Location

Location, Location, Location
18:20

Krejlerkongen

Krejlerkongen
18:55

Krejlerkongen

Krejlerkongen
19:30

Huse der aldrig kommer til salg - år 2

Huse der aldrig kommer til salg - år 2
20:05

Huse der aldrig kommer til salg - år 2

Huse der aldrig kommer til salg - år 2
20:40

Sæt pris på Danmark

Sæt pris på Danmark
21:20

Fantastiske Hammerslag

Fantastiske Hammerslag
21:50

Krejlerkongen

Krejlerkongen
22:25

Krejlerkongen

Krejlerkongen
23:05

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
23:55

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
00:50

Havemagasinet

Havemagasinet
01:55

Superdyrlægen

Superdyrlægen
02:50

Superdyrlægen

Superdyrlægen
03:45

Små og store synder (365)

Små og store synder (365)
TV3 Max keyboard_arrow_right
07:00

ATP World Tour Uncovered

ATP World Tour Uncovered
07:30

Nordic Bet Liga Magasinet

Nordic Bet Liga Magasinet
07:45

Rundt om Runden (S2019E6)

Rundt om Runden (S2019E6)
08:15

Bundesliga Special (S2019E2)

Bundesliga Special (S2019E2)
08:45

Premier League Netbusters

Premier League Netbusters
09:15

Nordic Bet Liga Magasinet

Nordic Bet Liga Magasinet
09:30

Rundt om Runden (S2019E6)

Rundt om Runden (S2019E6)
10:00

Skrotjægerne (S6E14)

Skrotjægerne (S6E14)
10:50

Counting Cars (S4E31)

Counting Cars (S4E31)
11:15

Counting Cars (S4E32)

Counting Cars (S4E32)
11:40

Making History (S1E7)

Making History (S1E7)
12:10

Fresh Off the Boat (S2E14)

Fresh Off the Boat (S2E14)
12:35

Fresh Off the Boat (S2E15)

Fresh Off the Boat (S2E15)
13:00

Kevin Can Wait (S1E7)

Kevin Can Wait (S1E7)
13:30

Kevin Can Wait (S1E8)

Kevin Can Wait (S1E8)
13:55

Simpsons (S3E14)

Simpsons (S3E14)
14:20

Simpsons (S3E15)

Simpsons (S3E15)
14:50

Top Gear (S14E4)

Top Gear (S14E4)
16:00

Politipatruljen (S2E8)

Politipatruljen (S2E8)
16:30

Politipatruljen (S2E9)

Politipatruljen (S2E9)
17:00

Ice Road Truckers (S7E10)

Ice Road Truckers (S7E10)
18:00

Simpsons (S27E22)

Simpsons (S27E22)
18:30

Simpsons (S28E1)

Simpsons (S28E1)
19:00

Flensburg-Handewitt - Kiel

Flensburg-Handewitt - Kiel
19:25

Flensburg-Handewitt - Kiel

Tysk Super Cup
Flensburg-Handewitt - Kiel
21:15

Flensburg-Handewitt - Kiel

Flensburg-Handewitt - Kiel
21:30

Politipatruljen (S2E10)

Politipatruljen (S2E10)
22:00

Simpsons (S28E2)

Simpsons (S28E2)
22:30

Simpsons (S28E3)

Simpsons (S28E3)
23:00

Top Gear (S14E5)

Top Gear (S14E5)
00:15

Counting Cars (S4E33)

Counting Cars (S4E33)
00:45

Counting Cars (S4E34)

Counting Cars (S4E34)
01:10

Skrotjægerne (S6E15)

Skrotjægerne (S6E15)
02:00

Dinamo Zagreb-Rosenborg

Dinamo Zagreb-Rosenborg
Discovery Channel keyboard_arrow_right
06:00

How It's Made (S25E25)

How It's Made (S25E25)
06:25

Tanked (S3E4)

Tanked (S3E4)
07:20

Bushcraft Build-Off (S1E6)

Bushcraft Build-Off (S1E6)
08:15

How Do They Do It? (S15E7)

How Do They Do It? (S15E7)
08:40

How Do They Do It? (S15E8)

How Do They Do It? (S15E8)
09:05

Wheeler Dealers (S15E22)

Wheeler Dealers (S15E22)
10:00

Fast N' Loud (S1E14)

Fast N' Loud (S1E14)
11:00

Deadliest Catch (S12E12)

Deadliest Catch (S12E12)
12:00

Outback Truckers (S4E8)

Outback Truckers (S4E8)
13:00

Outback Truckers (S4E9)

Outback Truckers (S4E9)
14:00

Alaskan Bush People (S3E12)

Alaskan Bush People (S3E12)
15:00

Chasing Classic Cars (S10E3)

Chasing Classic Cars (S10E3)
16:00

Kindig Customs (S5E7)

Kindig Customs (S5E7)
17:00

Garage Rehab (S1E18)

Garage Rehab (S1E18)
18:00

Wheeler Dealers (S15E12)

Wheeler Dealers (S15E12)
19:00

Fast N' Loud (S3E13)

Fast N' Loud (S3E13)
20:00

Salvage Hunters (S13E15)

Salvage Hunters (S13E15)
21:00

Alaskan Bush People (S4E14)

Alaskan Bush People (S4E14)
22:00

Alaskan Bush People (S4E3)

Alaskan Bush People (S4E3)
23:00

Alaskan Bush People (S3E13)

Alaskan Bush People (S3E13)
00:00

Naked and Afraid (S2E26)

Naked and Afraid (S2E26)
01:00

Alaskan Bush People (S4E14)

Alaskan Bush People (S4E14)
02:00

Alaskan Bush People (S4E3)

Alaskan Bush People (S4E3)
03:00

Ultimativ overlevelse (S6E3)

Ultimativ overlevelse (S6E3)
03:55

Deadliest Catch (S12E12)

Deadliest Catch (S12E12)
DR Ultra keyboard_arrow_right
06:00

Grizzy og lemmingerne (S1E23)

Grizzy og lemmingerne (S1E23)
06:05

Grizzy og lemmingerne (S1E24)

Grizzy og lemmingerne (S1E24)
06:15

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
06:25

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
06:35

Wild Kratts

Wild Kratts
07:00

Ultra Nyt

Ultra Nyt
07:10

Klassen - Er vi stadig venner? (342)

Klassen - Er vi stadig venner? (342)
07:20

Grizzy og lemmingerne (S1E58)

Grizzy og lemmingerne (S1E58)
07:25

Dybet (S1E12)

Dybet (S1E12)
07:50

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:00

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:10

Wild Kratts III (S3E15)

Wild Kratts III (S3E15)
08:45

Brohave og Harding på tur - Rasmus in da Lego House (S1E15)

Brohave og Harding på tur - Rasmus in da Lego House (S1E15)
08:55

Brohave og Harding på tur - Desperat jagt (S1E16)

Brohave og Harding på tur - Desperat jagt (S1E16)
09:05

Store Nørd i militæret (S2016E5)

Store Nørd i militæret (S2016E5)
09:25

Drengerøv (S1E3)

Drengerøv (S1E3)
09:45

Bubber bidt af giftig edderkop | Bidt, brændt og stukket III

Bubber bidt af giftig edderkop | Bidt, brændt og stukket III
09:50

Stikker hånden ned til den ondeste fisk | Bidt, brændt og stukket III

Stikker hånden ned til den ondeste fisk | Bidt, brændt og stukket III
09:55

Sebastian og Afrikas vildeste dyr - Elefanten

Sebastian og Afrikas vildeste dyr - Elefanten
10:05

Lucky Luke - Daltonbrødrenes stedfar (S1E15)

Lucky Luke - Daltonbrødrenes stedfar (S1E15)
10:30

Lucky Luke - Den mægtige Daltoni (S1E16)

Lucky Luke - Den mægtige Daltoni (S1E16)
10:50

Verdens bedste quiz II (S2E8)

Verdens bedste quiz II (S2E8)
11:05

Ultras Sorte Kageshow I (S1E8)

Ultras Sorte Kageshow I (S1E8)
11:35

KreaKampen - LEGO

KreaKampen - LEGO
12:05

Designtalenterne - Afgørelsen (S2E15)

Designtalenterne - Afgørelsen (S2E15)
12:25

Cykel Karaoke - Carl-Emil Lohmann

Cykel Karaoke - Carl-Emil Lohmann
12:35

101 ting jeg ville ønske, jeg havde vidst, da jeg var teenager (S1E1)

101 ting jeg ville ønske, jeg havde vidst, da jeg var teenager (S1E1)
12:55

Braceface (S1E8)

Braceface (S1E8)
13:15

Helium (S1E8)

Helium (S1E8)
13:30

Klassen - Alle hader dig (167)

Klassen - Alle hader dig (167)
13:45

Klassen - Nye kærester (168)

Klassen - Nye kærester (168)
13:55

Riisings flotte talkshow I (S1E3)

Riisings flotte talkshow I (S1E3)
14:30

Galaksekrigerne - Jeg klarer den aldrig uden min sæbe (S1E24)

Galaksekrigerne - Jeg klarer den aldrig uden min sæbe (S1E24)
14:50

Galaksekrigerne - Så tag dig dog sammen (S1E25)

Galaksekrigerne - Så tag dig dog sammen (S1E25)
15:10

Galaksekrigerne - Uanset hvad fremtiden bringer (S1E26)

Galaksekrigerne - Uanset hvad fremtiden bringer (S1E26)
15:35

Adventure Time 7 - Kortkrigen

Adventure Time 7 - Kortkrigen
15:55

Junglebanden

Junglebanden
16:05

Junglebanden

Junglebanden
16:20

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
16:30

Scooby Doo (S2E38)

Scooby Doo (S2E38)
16:50

Grizzy og lemmingerne (S1E69)

Grizzy og lemmingerne (S1E69)
16:55

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
17:10

Ultras Dance Crew (8) - Pride (1:2) En drag queen kommer på besøg

Ultras Dance Crew (8) - Pride (1:2) En drag queen kommer på besøg
17:25

Designpigerne - Outfit of the Day (S1E4)

Designpigerne - Outfit of the Day (S1E4)
17:40

Klassen - Er vi stadig venner? (342)

Klassen - Er vi stadig venner? (342)
17:50

Klassen - Isabellas løgn (343)

Klassen - Isabellas løgn (343)
18:00

Ultra Nyt

Ultra Nyt
18:10

Dreng i pigeomklædningen | PEK - Pranksters Elite Klub! (S1E3)

Dreng i pigeomklædningen | PEK - Pranksters Elite Klub! (S1E3)
18:20

Sure køer og lortevejr! | Gutterne på gården (S1E5)

Sure køer og lortevejr! | Gutterne på gården (S1E5)
18:30

Hvem gjorde det? | Skyldig (S1E23)

Hvem gjorde det? | Skyldig (S1E23)
18:45

Limbo II (S2E9)

Limbo II (S2E9)
19:00

Monica Chef - En tyv i pizzeriet (S1E26)

Monica Chef - En tyv i pizzeriet (S1E26)
19:25

Monica Chef - Valentinsdag (S1E27)

Monica Chef - Valentinsdag (S1E27)
19:45

Isas Stepz (S1E5)

Isas Stepz (S1E5)
20:00

Isas Stepz (S1E6)

Isas Stepz (S1E6)
20:15

Braceface (S2E47)

Braceface (S2E47)
20:35

Braceface (S2E48)

Braceface (S2E48)
20:55

Bidt, brændt og stukket II - Brændenælder og smerte (S2E5)

Bidt, brændt og stukket II - Brændenælder og smerte (S2E5)
21:10

Bidt, brændt og stukket II - Rottegys (S2E6)

Bidt, brændt og stukket II - Rottegys (S2E6)
21:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
07:55

Badminton: VM

Badminton: VM
09:00

Badminton: VM, direkte

Badminton: VM, direkte
10:00

Badminton: VM, direkte

Badminton: VM, direkte
11:00

Badminton: VM, direkte

Badminton: VM, direkte
12:00

Badminton: VM, direkte

Badminton: VM, direkte
13:00

Badminton: VM, direkte

Badminton: VM, direkte
14:00

Badminton: VM, direkte

Badminton: VM, direkte
15:00

Badminton: VM, direkte

Badminton: VM, direkte
16:00

Badminton: VM, direkte

Badminton: VM, direkte
17:00

Badminton: VM, direkte

Badminton: VM, direkte
18:00

Badminton: VM, direkte

Badminton: VM, direkte
19:00

Badminton: VM, direkte

Badminton: VM, direkte
20:00

Badminton: VM, direkte

Badminton: VM, direkte
21:05

Badminton: VM

Badminton: VM
22:05

Badminton: VM

Badminton: VM
23:05

Badminton: VM

Badminton: VM
00:05

Badminton: VM

Badminton: VM
TV3 Sport keyboard_arrow_right
11:00

TBA-TBA

TBA-TBA
13:00

Apoel-Ajax

Apoel-Ajax
15:00

Mål Mål Mål (S2019E2)

Mål Mål Mål (S2019E2)
16:00

Bundesliga Special (S2019E2)

Bundesliga Special (S2019E2)
16:30

Premier League Netbusters

Premier League Netbusters
17:00

Rundt om Runden (S2019E6)

Rundt om Runden (S2019E6)
17:30

Nordic Bet Liga Magasinet

Nordic Bet Liga Magasinet
17:45

Nordic Bet Liga Magasinet

Nordic Bet Liga Magasinet
18:00

Viborg-Fredericia

Viborg-Fredericia
18:25

Viborg-Fredericia

Viborg-Fredericia
20:30

Viborg-Fredericia

Viborg-Fredericia
20:55

TBA-TBA

TBA-TBA
23:00

Dinamo Zagreb-Rosenborg

Dinamo Zagreb-Rosenborg
01:00

Mål Mål Mål (S2019E2)

Mål Mål Mål (S2019E2)
Canal 9 keyboard_arrow_right
07:05

Homeshopping

Homeshopping
07:35

Homeshopping

Homeshopping
08:05

Flying Wild Alaska (S2E7)

Flying Wild Alaska (S2E7)
09:00

Homeshopping

Homeshopping
09:15

Homeshopping

Homeshopping
09:30

Homeshopping

Homeshopping
10:00

Mighty Ships (S9E6)

Mighty Ships (S9E6)
11:00

Mighty Trains (S1E1)

Mighty Trains (S1E1)
12:00

Tanked (S6E6)

Tanked (S6E6)
13:00

Tanked (S6E7)

Tanked (S6E7)
14:00

Treehouse Masters (S6E2)

Treehouse Masters (S6E2)
15:00

Treehouse Masters (S6E3)

Treehouse Masters (S6E3)
15:55

How Do They Do It? (S12E18)

How Do They Do It? (S12E18)
16:30

How Do They Do It? (S12E19)

How Do They Do It? (S12E19)
17:00

How Do They Do It? (S12E20)

How Do They Do It? (S12E20)
17:30

How Do They Do It? (S16E1)

How Do They Do It? (S16E1)
18:00

Insane Pools: Off the Deep End (S2E3)

Insane Pools: Off the Deep End (S2E3)
19:00

Insane Pools: Off the Deep End (S2E4)

Insane Pools: Off the Deep End (S2E4)
20:05

Man Fire Food (S5E12)

Man Fire Food (S5E12)
20:30

Man Fire Food (S6E1)

Man Fire Food (S6E1)
21:00

Special Victims Unit (S11E10)

Special Victims Unit (S11E10)
22:00

Special Victims Unit (S11E11)

Special Victims Unit (S11E11)
23:00

M*A*S*H (S7E2)

M*A*S*H (S7E2)
23:35

M*A*S*H (S7E3)

M*A*S*H (S7E3)
00:10

M*A*S*H (S7E4)

M*A*S*H (S7E4)
00:40

M*A*S*H (S7E5)

M*A*S*H (S7E5)
01:15

Man Fire Food (S5E12)

Man Fire Food (S5E12)
01:45

Man Fire Food (S6E1)

Man Fire Food (S6E1)
02:10

How Do They Do It? (S12E18)

How Do They Do It? (S12E18)
02:45

How Do They Do It? (S12E19)

How Do They Do It? (S12E19)
03:15

How Do They Do It? (S12E20)

How Do They Do It? (S12E20)
03:40

How Do They Do It? (S16E1)

How Do They Do It? (S16E1)
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
06:10

Morten Skildpadde II (S2E18)

Morten Skildpadde II (S2E18)
06:30

Sofus II (S2E4)

Sofus II (S2E4)
06:50

Pingu (S1E16)

Pingu (S1E16)
06:55

F for Får

F for Får
07:05

Velkommen i 0.A (S1E8)

Velkommen i 0.A (S1E8)
07:15

Sikker & Søn IV (S4E8)

Sikker & Søn IV (S4E8)
07:30

Vidundervovsen Vaffel (S1E19)

Vidundervovsen Vaffel (S1E19)
07:40

Gurli Gris VI (S6E3)

Gurli Gris VI (S6E3)
07:45

Simon

Simon
07:55

Onkel Reje og børnenes brevkasse (S1E2)

Onkel Reje og børnenes brevkasse (S1E2)
08:05

Pyjamasheltene (S1E35)

Pyjamasheltene (S1E35)
08:20

Motor Mille på maskintur (S1E2)

Motor Mille på maskintur (S1E2)
08:35

Far, mor og bjørn (S1E5)

Far, mor og bjørn (S1E5)
09:00

Sofus (S1E3)

Sofus (S1E3)
09:15

Rod i Historien (S1E10)

Rod i Historien (S1E10)
09:35

Mit kæledyr - en snog

Mit kæledyr - en snog
09:45

Skæg med bogstaver - Æ

Skæg med bogstaver - Æ
10:10

Vilde venner (S1E1)

Vilde venner (S1E1)
10:30

Lille Nørd

Lille Nørd
11:00

Ramasjang Mysteriet (S1E4)

Ramasjang Mysteriet (S1E4)
11:30

Kaj og Andrea og Svinedrengen

Kaj og Andrea og Svinedrengen
12:00

Bamses billedbog

Bamses billedbog
12:25

Ramasjang Rally

Ramasjang Rally
12:55

Rosa fra Rouladegade II (S2E3)

Rosa fra Rouladegade II (S2E3)
13:25

Ramajetterne (S1E1)

Ramajetterne (S1E1)
13:45

Op og hop (S1E5)

Op og hop (S1E5)
14:00

Sikker & Søn VI (S6E13)

Sikker & Søn VI (S6E13)
14:10

Onkel Rejes sørøvershow II (S2E1)

Onkel Rejes sørøvershow II (S2E1)
14:30

Motor Mille på maskintur (S1E8)

Motor Mille på maskintur (S1E8)
14:50

Quizdyrene II (1) - Grisen Peanut

Quizdyrene II (1) - Grisen Peanut
15:00

Ernest & Celestine (S1E21)

Ernest & Celestine (S1E21)
15:15

Simon

Simon
15:20

Gurli Gris

Gurli Gris
15:30

Kika og Bob (25)

Kika og Bob (25)
15:45

Didrik Drage (S1E37)

Didrik Drage (S1E37)
15:55

Junglebogen (S1E51)

Junglebogen (S1E51)
16:05

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (S2E25)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (S2E25)
16:20

Tib & Tumtum

Tib & Tumtum
16:30

Apollos røverhistorier

Apollos røverhistorier
16:45

Pyjamasheltene (S1E36)

Pyjamasheltene (S1E36)
17:00

Ramasjang Mysteriet II (S2E1)

Ramasjang Mysteriet II (S2E1)
17:30

Velkommen i 0.A (S1E8)

Velkommen i 0.A (S1E8)
17:35

Sikker & Søn VI (S6E15)

Sikker & Søn VI (S6E15)
17:45

Sikker & Søn VI (S6E16)

Sikker & Søn VI (S6E16)
18:00

F for Får

F for Får
18:10

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (S2E24)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (S2E24)
18:25

Lille Roy (S1E10)

Lille Roy (S1E10)
18:40

Kasper og Sofies vidunderlige jul (S3E2)

Kasper og Sofies vidunderlige jul (S3E2)
19:00

Wild Kratts

Wild Kratts
19:25

Lucky Luke - Liki-Liki vender tilbage (S1E45)

Lucky Luke - Liki-Liki vender tilbage (S1E45)
19:50

Yakari IV (S4E8)

Yakari IV (S4E8)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
04:45

Ramasjang sover - lidt endnu

Ramasjang sover - lidt endnu
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
06:00

Watts

Watts
06:05

Klatring: VM

Klatring: VM
06:55

Klatring: VM (k)

Klatring: VM (k)
07:55

Klatring: VM

Klatring: VM
09:30

Klatring: VM

Klatring: VM
09:50

Klatring: VM

Klatring: VM
10:25

Klatring: VM

Klatring: VM
12:20

Klatring: VM

Klatring: VM
12:55

Klatring: VM

Klatring: VM
13:30

Tennis: US Open

Tennis: US Open
15:00

Billard: Snooker - International Championship

Billard: Snooker - International Championship
16:35

PGA Tour: Højdepunkter

PGA Tour: Højdepunkter
17:40

Watts

Watts
18:40

Motocross: VM

Motocross: VM
19:40

Motocross: VM

Motocross: VM
20:15

Cykling: Giro d'Italia - Højdepunkter

Cykling: Giro d'Italia - Højdepunkter
21:25

PGA Tour: Højdepunkter

PGA Tour: Højdepunkter
22:20

Cykling: Vallonien Rundt

Cykling: Vallonien Rundt
23:20

Home of the Olympics

Home of the Olympics
00:00

Watts

Watts
00:30

Superbike: VM

Superbike: VM
01:00

Motocross: VM

Motocross: VM
01:30

Motocross: VM

Motocross: VM
01:55

Watts

Watts
02:20

Tennis: US Open

Tennis: US Open
03:55

Bordtennis: Australian Open

Bordtennis: Australian Open
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
06:00

Tennis: US Open

Tennis: US Open
07:50

Cykling: Arctic Race of Norway

Cykling: Arctic Race of Norway
08:50

Ridebanespringning: Nations Cup

Ridebanespringning: Nations Cup
09:50

PGA Tour: The Northern Trust - Højdepunkter

PGA Tour: The Northern Trust - Højdepunkter
10:50

Formel E: Højdepunkter

Formel E: Højdepunkter
12:00

PGA Tour: Wyndham Championship - Højdepunkter

PGA Tour: Wyndham Championship - Højdepunkter
13:00

Motocross: VM

Motocross: VM
14:00

Motocross: VM

Motocross: VM
14:55

PGA Tour. BMW Championship - Højdepunkter

PGA Tour. BMW Championship - Højdepunkter
15:55

Watts

Watts
17:00

Tennis: US Open

Tennis: US Open
19:00

Tennis: US Open

Tennis: US Open
21:00

Tennis: US Open

Tennis: US Open
23:00

Tennis: US Open

Tennis: US Open
01:00

Tennis: US Open

Tennis: US Open
02:57

Watts

Watts
TLC keyboard_arrow_right
06:00

Say Yes to the Dress (S11E6)

Say Yes to the Dress (S11E6)
06:25

Curvy Brides' Boutique (S1E10)

Curvy Brides' Boutique (S1E10)
06:55

Curvy Brides' Boutique (S1E11)

Curvy Brides' Boutique (S1E11)
07:20

Say Yes to the Dress (S3E14)

Say Yes to the Dress (S3E14)
07:50

Say Yes to the Dress (S3E15)

Say Yes to the Dress (S3E15)
08:15

90 Days To Wed: Happily Ever After? (S1E8)

90 Days To Wed: Happily Ever After? (S1E8)
09:05

Outdaughtered (S3E11)

Outdaughtered (S3E11)
11:00

Say Yes to the Dress (S10E5)

Say Yes to the Dress (S10E5)
11:30

Say Yes to the Dress (S10E6)

Say Yes to the Dress (S10E6)
12:00

7 Little Johnstons (S4E4)

7 Little Johnstons (S4E4)
13:00

90 Days To Wed: Happily Ever After? (S1E8)

90 Days To Wed: Happily Ever After? (S1E8)
14:00

Cake Boss: Next Great Baker (S2E4)

Cake Boss: Next Great Baker (S2E4)
15:00

Long Island Medium (S4E31)

Long Island Medium (S4E31)
16:00

Curvy Brides' Boutique (S1E12)

Curvy Brides' Boutique (S1E12)
16:30

Curvy Brides' Boutique (S1E13)

Curvy Brides' Boutique (S1E13)
17:00

Sister Wives (S4E3)

Sister Wives (S4E3)
18:00

Cake Boss (S5E22)

Cake Boss (S5E22)
18:30

Cake Boss (S5E23)

Cake Boss (S5E23)
19:00

Say Yes to the Dress (S10E7)

Say Yes to the Dress (S10E7)
19:30

Say Yes to the Dress (S10E8)

Say Yes to the Dress (S10E8)
20:00

My 600lb Life (S4E12)

My 600lb Life (S4E12)
21:00

My 600lb Life (S4E13)

My 600lb Life (S4E13)
22:00

My 3000-lb Family (S2E9)

My 3000-lb Family (S2E9)
23:00

Body Bizarre (S3E6)

Body Bizarre (S3E6)
00:00

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S4E10)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S4E10)
00:30

Curvy Brides (S1E1)

Curvy Brides (S1E1)
01:00

Scorned: Crimes of Passion (S1E11)

Scorned: Crimes of Passion (S1E11)
02:00

My 600lb Life (S4E10)

My 600lb Life (S4E10)
03:00

My 600lb Life (S4E11)

My 600lb Life (S4E11)
03:55

My Cat From Hell (S2E6)

My Cat From Hell (S2E6)
Animal Planet keyboard_arrow_right
06:00

Animal Battlegrounds (S1E6)

Animal Battlegrounds (S1E6)
06:25

Biggest and Baddest (S1E3)

Biggest and Baddest (S1E3)
07:15

Wildest Islands (S1E1)

Wildest Islands (S1E1)
08:10

Wildest Islands (S1E2)

Wildest Islands (S1E2)
09:05

Wildest Islands (S1E3)

Wildest Islands (S1E3)
10:00

Wildest Islands (S1E4)

Wildest Islands (S1E4)
10:55

Wildest Islands (S1E5)

Wildest Islands (S1E5)
11:50

Cats 101 (S4E3)

Cats 101 (S4E3)
12:45

Dr. Dee: Alaska Vet (S2E5)

Dr. Dee: Alaska Vet (S2E5)
13:40

The Zoo: San Diego (S1E2)

The Zoo: San Diego (S1E2)
14:35

Intruders (S1E5)

Intruders (S1E5)
15:30

Everest: Beyond the Limit (S2E2)

Everest: Beyond the Limit (S2E2)
16:25

Animal Cops Houston (S19E10)

Animal Cops Houston (S19E10)
17:20

Cats 101 (S4E4)

Cats 101 (S4E4)
18:15

Animal Cribs (S2E1)

Animal Cribs (S2E1)
19:10

The Aquarium (S1E6)

The Aquarium (S1E6)
20:05

Mutant Planet (S2E1)

Mutant Planet (S2E1)
21:00

Intruders (S1E6)

Intruders (S1E6)
21:55

Pit Bulls & Parolees (S5E4)

Pit Bulls & Parolees (S5E4)
22:50

Animal Cribs (S2E1)

Animal Cribs (S2E1)
23:45

The Aquarium (S1E6)

The Aquarium (S1E6)
00:40

Intruders (S1E6)

Intruders (S1E6)
01:35

Cats 101 (S4E4)

Cats 101 (S4E4)
02:25

Animal Cribs (S2E1)

Animal Cribs (S2E1)
03:15

The Aquarium (S1E6)

The Aquarium (S1E6)
04:02

Mutant Planet (S2E1)

Mutant Planet (S2E1)
National Geographic keyboard_arrow_right
06:00

Den lovløse ø (S1E3)

Den lovløse ø (S1E3)
07:00

Hovedvejen gennem helvede USA (S1E8)

Hovedvejen gennem helvede USA (S1E8)
08:00

Wicked Tuna (S6E10)

Wicked Tuna (S6E10)
09:00

Fanget i Udlandet (S7E10)

Fanget i Udlandet (S7E10)
10:00

Det bedste fra Primal Survivor (S1E3)

Det bedste fra Primal Survivor (S1E3)
11:00

Airport Security: Peru (S3E7)

Airport Security: Peru (S3E7)
12:00

Undersøgelse af flystyrt (S16E1)

Undersøgelse af flystyrt (S16E1)
13:00

Undersøgelse af flystyrt (S16E2)

Undersøgelse af flystyrt (S16E2)
14:00

Den utrolige Dr. Pol (S7E14)

Den utrolige Dr. Pol (S7E14)
15:00

Dyrlæge i Yukon (S3E9)

Dyrlæge i Yukon (S3E9)
16:00

Sekunder fra katastrofen (S3E6)

Sekunder fra katastrofen (S3E6)
17:00

Biler i nød (S7E7)

Biler i nød (S7E7)
18:00

Biler i nød (S7E8)

Biler i nød (S7E8)
19:00

Biler i nød (S7E8)

Biler i nød (S7E8)
20:00

Under overfladen (S2E5)

Under overfladen (S2E5)
21:00

Det bedste fra Den utrolige dr. Pol (S8E8)

Det bedste fra Den utrolige dr. Pol (S8E8)
22:00

Dr. K's eksotiske skadestue (S3E2)

Dr. K's eksotiske skadestue (S3E2)
23:00

Grænsen er nået (S5E4)

Grænsen er nået (S5E4)
00:00

Dum, Dummere, Derfor! (S6E5)

Dum, Dummere, Derfor! (S6E5)
00:30

Dum, Dummere, Derfor! (S6E6)

Dum, Dummere, Derfor! (S6E6)
01:00

Fanget i Udlandet (S11E1)

Fanget i Udlandet (S11E1)
02:00

Nazi Megakonstruktioner: USA's krig (S1E5)

Nazi Megakonstruktioner: USA's krig (S1E5)
03:00

Fra skrot til superbiler (S1E4)

Fra skrot til superbiler (S1E4)
Discovery Science keyboard_arrow_right
06:00

How Do They Do It? (S7E8)

How Do They Do It? (S7E8)
06:26

Man v Expert (S1E6)

Man v Expert (S1E6)
07:14

Future Weapons (S2E11)

Future Weapons (S2E11)
08:02

NASA's Unexplained Files (S3E4)

NASA's Unexplained Files (S3E4)
08:50

How Do They Do It? (S7E8)

How Do They Do It? (S7E8)
09:14

How It's Made (S25E17)

How It's Made (S25E17)
09:38

Man v Expert (S1E6)

Man v Expert (S1E6)
10:26

Blowing Up History (S3E12)

Blowing Up History (S3E12)
11:14

Future Weapons (S2E11)

Future Weapons (S2E11)
12:02

NASA's Unexplained Files (S3E4)

NASA's Unexplained Files (S3E4)
12:50

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S3E4)

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S3E4)
13:38

How Do They Do It? (S7E8)

How Do They Do It? (S7E8)
14:02

How It's Made (S25E17)

How It's Made (S25E17)
14:26

Man v Expert (S1E6)

Man v Expert (S1E6)
15:14

Blowing Up History (S3E12)

Blowing Up History (S3E12)
16:02

NASA's Unexplained Files (S3E4)

NASA's Unexplained Files (S3E4)
16:50

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S3E5)

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S3E5)
17:40

Future Weapons (S2E12)

Future Weapons (S2E12)
18:30

UFOs Over Phoenix

UFOs Over Phoenix
19:20

How Do They Do It? (S7E9)

How Do They Do It? (S7E9)
19:45

How It's Made (S25E18)

How It's Made (S25E18)
20:10

NASA's Unexplained Files (S3E5)

NASA's Unexplained Files (S3E5)
21:00

UFOs Over Phoenix

UFOs Over Phoenix
21:50

Blowing Up History (S3E13)

Blowing Up History (S3E13)
22:40

How Do They Do It? (S7E9)

How Do They Do It? (S7E9)
23:05

How It's Made (S25E18)

How It's Made (S25E18)
23:30

Future Weapons (S2E12)

Future Weapons (S2E12)
00:20

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S3E5)

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S3E5)
01:10

NASA's Unexplained Files (S3E5)

NASA's Unexplained Files (S3E5)
02:00

UFOs Over Phoenix

UFOs Over Phoenix
02:48

Blowing Up History (S3E13)

Blowing Up History (S3E13)
03:36

Future Weapons (S2E12)

Future Weapons (S2E12)
04:24

How Do They Do It? (S7E9)

How Do They Do It? (S7E9)
Xee keyboard_arrow_right
06:25

Raising Hope (S3E20)

Raising Hope (S3E20)
06:55

Raising Hope (S3E21)

Raising Hope (S3E21)
07:25

Influencers (S2E6)

Influencers (S2E6)
07:55

Et umage par (S4E10)

Et umage par (S4E10)
08:25

Et umage par (S4E11)

Et umage par (S4E11)
08:55

Proven Innocent (S1E8)

Proven Innocent (S1E8)
09:55

MacGyver (S1E13)

MacGyver (S1E13)
10:50

Et umage par (S4E12)

Et umage par (S4E12)
11:20

Et umage par (S4E13)

Et umage par (S4E13)
11:50

Kongen af Queens (S3E2)

Kongen af Queens (S3E2)
12:20

Kongen af Queens (S3E3)

Kongen af Queens (S3E3)
12:50

How I Met Your Mother (S4E1)

How I Met Your Mother (S4E1)
13:20

Suits (S9E5)

Suits (S9E5)
14:15

The Librarians (S2E3)

The Librarians (S2E3)
15:10

MacGyver (S1E14)

MacGyver (S1E14)
16:05

Family Guy (S12E6)

Family Guy (S12E6)
16:35

Family Guy (S12E7)

Family Guy (S12E7)
17:05

Kongen af Queens (S3E4)

Kongen af Queens (S3E4)
17:35

Kongen af Queens (S3E5)

Kongen af Queens (S3E5)
18:05

How I Met Your Mother (S4E2)

How I Met Your Mother (S4E2)
18:35

How I Met Your Mother (S4E3)

How I Met Your Mother (S4E3)
19:05

The Librarians (S2E4)

The Librarians (S2E4)
20:00

MacGyver (S1E15)

MacGyver (S1E15)
21:00

The Resident (S2E17)

The Resident (S2E17)
22:00

The Gifted (S2E3)

The Gifted (S2E3)
23:00

The Gifted (S2E4)

The Gifted (S2E4)
00:00

How I Met Your Mother (S4E2)

How I Met Your Mother (S4E2)
00:30

How I Met Your Mother (S4E3)

How I Met Your Mother (S4E3)
01:00

The Librarians (S2E4)

The Librarians (S2E4)
01:55

MacGyver (S1E15)

MacGyver (S1E15)
02:50

Family Guy (S12E6)

Family Guy (S12E6)
03:20

Family Guy (S12E7)

Family Guy (S12E7)
03:50

The Orville (S2E11)

The Orville (S2E11)