Nyt spændende projekt på vej fra Geggo

Nyt spændende projekt på vej fra Geggo

Nyt spændende projekt på vej fra Geggo
Casper Christensens taler ud om sin nye livsstil

Casper Christensens taler ud om sin nye livsstil

Casper Christensens taler ud om sin nye livsstil
Amerikansk medie skriver Michael Jacksons datter har forsøgt selvmord

Amerikansk medie skriver Michael Jacksons datter har forsøgt selvmord

Amerikansk medie skriver Michael Jacksons datter har forsøgt selvmord
Genforening mellem Meghan og hendes far

Genforening mellem Meghan og hendes far

Genforening mellem Meghan og hendes far
Casper Christensen skal være far til fire

Casper Christensen skal være far til fire

Casper Christensen skal være far til fire
DR1 keyboard_arrow_right
04:40

Antikduellen (3:30)

Antikduellen (3:30)
05:20

Stærke Rødder i Frilandshaven

Stærke Rødder i Frilandshaven
05:45

Spis og spar (6:6)

Spis og spar (6:6)
06:30

Søren Ryge: Orla fiskermand

Søren Ryge: Orla fiskermand
07:00

Langt fra Borgen

Langt fra Borgen
07:25

Aftenshowet

Aftenshowet
08:15

Rigtige Mænd (3:6)

Rigtige Mænd (3:6)
08:55

Arktisk kommando (1:4)

Arktisk kommando (1:4)
09:40

Fader Brown (6)

Fader Brown (6)
10:30

Antikkrejlerne med kendisser (100)

Antikkrejlerne med kendisser (100)
11:30

Antikduellen (4:30)

Antikduellen (4:30)
12:00

Bonderøven 2011 (13)

Bonderøven 2011 (13)
12:25

Kender du typen? 2012 (13)

Kender du typen? 2012 (13)
13:05

Hammerslag 2016 (18)

Hammerslag 2016 (18)
13:50

Hun så et mord (193)

Hun så et mord (193)
14:35

Hercule Poirot (9)

Hercule Poirot (9)
15:20

Hercule Poirot (10)

Hercule Poirot (10)
16:10

Fader Brown (7)

Fader Brown (7)
16:55

Jordemoderen V (5:10)

Jordemoderen V (5:10)
17:50

TV AVISEN

TV AVISEN
18:00

Skattejægerne

Skattejægerne
18:30

TV AVISEN

TV AVISEN
19:00

Disney sjov

Disney sjov
20:00

Historien om Danmark: Velfærd og kold krig

Historien om Danmark: Velfærd og kold krig
21:00

TV AVISEN

TV AVISEN
21:15

Vores vejr

Vores vejr
21:25

Tolken

Amerikansk thriller fra 2005
Tolken
23:25

Livstegn

Amerikansk actiondrama fra 2000
play_arrow
Livstegn
01:35

Inspector Morse: Med døden som nabo

Engelsk krimi fra 1997
Inspector Morse: Med døden som nabo
03:15

Kommissær Janine Lewis (8:19)

Kommissær Janine Lewis (8:19)
TV2 keyboard_arrow_right
06:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
06:30

Go' morgen Danmark

Go' morgen Danmark
12:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
12:30

Regionale nyheder

Regionale nyheder
12:40

Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed

Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed
13:25

Blændende boliger

Blændende boliger
13:55

Blændende boliger

Blændende boliger
14:25

Razzia

Razzia
15:00

Razzia

Razzia
15:30

Animal Airport

Animal Airport
16:05

Alarmcentralen

Alarmcentralen
17:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
17:12

Regionale nyheder

Regionale nyheder
17:20

Go' aften Danmark

Go' aften Danmark
17:55

Dit forårsvejr

Dit forårsvejr
18:00

Nyhederne

Nyhederne
18:20

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:25

Go' aften Danmark

Go' aften Danmark
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

X Factor

X Factor
21:20

Nyhederne

Nyhederne
21:35

X Factor - afgørelsen

X Factor - afgørelsen
22:15

Verdens vildeste talenter

Verdens vildeste talenter
23:50

The Green Hornet

Amr. actionkomedie 2011
play_arrow
The Green Hornet
01:50

Polterabend for viderekomne

Amr. komedie fra 1984
play_arrow
Polterabend for viderekomne
03:45

Rollerball

Amr. actionfilm fra 2002
play_arrow
Rollerball
TV3 keyboard_arrow_right
06:00

Married (S2E6)

Married (S2E6)
06:25

Love Island UK (S3E10)

Love Island UK (S3E10)
07:15

Danske Hollywoodfruer (S2E6)

Danske Hollywoodfruer (S2E6)
08:10

Luksusfælden (S10E11)

Luksusfælden (S10E11)
09:05

Luksusfælden (S10E12)

Luksusfælden (S10E12)
10:05

Undercover Boss US (S5E5)

Undercover Boss US (S5E5)
11:00

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E32)

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E32)
12:00

Danske Hollywoodfruer (S3E1)

Danske Hollywoodfruer (S3E1)
13:00

The Kardashians (S12E12)

The Kardashians (S12E12)
14:00

The Kardashians (S12E13)

The Kardashians (S12E13)
15:00

Real Housewives of Beverly Hills (S5E15)

Real Housewives of Beverly Hills (S5E15)
16:00

Real Housewives of Beverly Hills (S5E16)

Real Housewives of Beverly Hills (S5E16)
17:00

Luksusfælden (S18E6)

Luksusfælden (S18E6)
18:00

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E32)

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E32)
19:00

Forsidefruer (S5E1)

Forsidefruer (S5E1)
20:00

Shanghai Noon

Amerikansk action komedie fra 2000
play_arrow
Shanghai Noon
22:15

Taken

Fransk action fra 2008
play_arrow
Taken
00:00

Focus

Amerikansk komedie fra 2015
play_arrow
Focus
02:00

Bones (S8E20)

Bones (S8E20)
02:55

Bones (S8E21)

Bones (S8E21)
03:40

The Brave (S1E9)

The Brave (S1E9)
Kanal 5 keyboard_arrow_right
05:20

House Hunters International (5)

House Hunters International (5)
06:10

Hælerjagt (3)

Hælerjagt (3)
06:55

Chopped (5)

Chopped (5)
07:45

Chopped (6)

Chopped (6)
08:35

Property Brothers (19)

Property Brothers (19)
09:25

Property Brothers (20)

Property Brothers (20)
10:20

Hælerjagt (3)

Hælerjagt (3)
11:20

Hælerjagt (4)

Hælerjagt (4)
12:20

Greys hvide verden (9)

Greys hvide verden (9)
13:20

Greys hvide verden (10)

Greys hvide verden (10)
14:20

CSI (17)

CSI (17)
15:20

CSI (19)

CSI (19)
16:15

Special Victims Unit (8)

Special Victims Unit (8)
17:15

Special Victims Unit (10)

Special Victims Unit (10)
18:05

The Big Bang Theory (21)

The Big Bang Theory (21)
18:35

The Big Bang Theory (22)

The Big Bang Theory (22)
19:00

The Big Bang Theory (23)

The Big Bang Theory (23)
19:30

The Big Bang Theory (24)

The Big Bang Theory (24)
20:00

Politijagt (8)

Politijagt (8)
21:00

Profil af en morder II (6)

Profil af en morder II (6)
22:05

Sabotage

Amr. actionfilm fra 2014
play_arrow
Sabotage
00:15

Cop Out

Amr. actionkomedie fra 2010
play_arrow
Cop Out
02:35

Special Victims Unit (2)

Special Victims Unit (2)
03:25

Special Victims Unit (9)

Special Victims Unit (9)
DR2 keyboard_arrow_right
09:30

Dyrehospitalet (1:10)

Dyrehospitalet (1:10)
10:00

Midt i naturen (10:10)

Midt i naturen (10:10)
10:55

På roadtrip i Indokina (2:7)

På roadtrip i Indokina (2:7)
11:25

På roadtrip i Indokina (3:7)

På roadtrip i Indokina (3:7)
11:55

Det vilde Mellemøsten - Den Arabiske Halvø

Det vilde Mellemøsten - Den Arabiske Halvø
12:50

En hjernes fødsels og død (3:3)

En hjernes fødsels og død (3:3)
13:20

Blå dage og gyldne nætter

Blå dage og gyldne nætter
14:00

Hjælp, vi flytter sammen (8:8)

Hjælp, vi flytter sammen (8:8)
15:00

Kampen om tiden

Kampen om tiden
16:00

Burmas hemmelige junglekrig (2:2)

Burmas hemmelige junglekrig (2:2)
17:00

Præsidentens fald

Præsidentens fald
17:30

Debatten

Debatten
19:00

Husker du... 1970

Husker du... 1970
20:00

No Escape

Amerikansk actionthriller fra 2015
play_arrow
No Escape
22:30

Deadline

Deadline
23:00

Det Politiske Talkshow med Mette Vibe Utzon

Det Politiske Talkshow med Mette Vibe Utzon
23:45

Dokumania: Leaving Neverland (2:2)

Dokumania: Leaving Neverland (2:2)
01:25

Den amerikanske mafia: Exitstrategi (5:8)

Den amerikanske mafia: Exitstrategi (5:8)
02:05

Deadline Nat

Deadline Nat
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
05:45

Dybvaaaaad! (3:12)

Dybvaaaaad! (3:12)
06:15

Dybvaaaaad! (4:12)

Dybvaaaaad! (4:12)
06:50

Dawson's Creek (57)

Dawson's Creek (57)
07:40

Dawson's Creek (58)

Dawson's Creek (58)
08:25

Beverly Hills 90210 (72)

Beverly Hills 90210 (72)
09:20

Beverly Hills 90210 (73)

Beverly Hills 90210 (73)
10:10

Beverly Hills 90210 (74)

Beverly Hills 90210 (74)
11:00

Beverly Hills 90210 (75)

Beverly Hills 90210 (75)
11:50

Sex and the City (11)

Sex and the City (11)
12:25

Sex and the City (12)

Sex and the City (12)
13:05

Desperate Housewives (164)

Desperate Housewives (164)
13:55

Desperate Housewives (165)

Desperate Housewives (165)
14:40

Ugly Betty (25)

Ugly Betty (25)
15:30

Ugly Betty (26)

Ugly Betty (26)
16:20

Family Guy (7)

Family Guy (7)
16:45

Family Guy (8)

Family Guy (8)
17:15

American Dad (11)

American Dad (11)
17:40

American Dad (12)

American Dad (12)
18:10

Modern Family (26)

Modern Family (26)
18:35

Modern Family (27)

Modern Family (27)
18:55

Venner (168)

Venner (168)
19:25

Venner (169)

Venner (169)
19:55

Z Factor

Z Factor
20:15

Date mig nøgen

Date mig nøgen
21:10

Z Factor

Z Factor
21:35

ZULU Pausefisk

ZULU Pausefisk
22:05

Z Factor

Z Factor
22:40

BLAST Pro Series 2019: Optaktsstudie, direkte

BLAST Pro Series 2019: Optaktsstudie, direkte
23:00

BLAST Pro Series 2019: TBA-TBA, direkte

BLAST Pro Series 2019: TBA-TBA, direkte
00:20

BLAST Pro Series 2019: TBA-TBA, direkte

BLAST Pro Series 2019: TBA-TBA, direkte
01:55

BLAST Pro Series 2019: Studie, direkte

BLAST Pro Series 2019: Studie, direkte
02:35

En fabulous familie

En fabulous familie
03:05

Date mig nøgen

Date mig nøgen
TV3+ keyboard_arrow_right
04:25

Lip Sync Battle (S1E10)

Lip Sync Battle (S1E10)
04:50

The Late Late Show with James Corden (S5E87)

The Late Late Show with James Corden (S5E87)
06:00

Knas i Kærligheden (S4E1)

Knas i Kærligheden (S4E1)
06:25

Community (S1E1)

Community (S1E1)
06:50

Community (S1E2)

Community (S1E2)
07:15

The Late Late Show with James Corden (S5E85)

The Late Late Show with James Corden (S5E85)
08:10

Numb3rs (S5E19)

Numb3rs (S5E19)
09:05

Numb3rs (S5E20)

Numb3rs (S5E20)
10:05

Bones (S10E4)

Bones (S10E4)
11:05

Bones (S10E5)

Bones (S10E5)
12:05

Hawaii Five-0 (S4E13)

Hawaii Five-0 (S4E13)
13:00

Hawaii Five-0 (S4E14)

Hawaii Five-0 (S4E14)
14:00

NCIS: Los Angeles (S2E10)

NCIS: Los Angeles (S2E10)
15:00

NCIS: Los Angeles (S2E11)

NCIS: Los Angeles (S2E11)
16:00

NCIS (S13E22)

NCIS (S13E22)
17:00

NCIS (S13E23)

NCIS (S13E23)
18:00

S.W.A.T. (S1E14)

S.W.A.T. (S1E14)
19:00

S.W.A.T. (S1E15)

S.W.A.T. (S1E15)
20:00

NCIS: Los Angeles (S9E22)

NCIS: Los Angeles (S9E22)
21:00

Top gun

Amerikansk action drama fra 1986
play_arrow
Top gun
23:15

Vanilla Sky

Amerikansk romantisk fantasy fra 2001
play_arrow
Vanilla Sky
02:00

NCIS: Los Angeles (S9E22)

NCIS: Los Angeles (S9E22)
02:55

The Blacklist (S3E11)

The Blacklist (S3E11)
03:40

The Blacklist (S3E12)

The Blacklist (S3E12)
6'eren keyboard_arrow_right
05:10

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (1)

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (1)
06:15

Diners, Drive-ins and Dives (11)

Diners, Drive-ins and Dives (11)
06:35

Diners, Drive-ins and Dives (12)

Diners, Drive-ins and Dives (12)
07:00

Diners, Drive-ins and Dives (13)

Diners, Drive-ins and Dives (13)
07:25

Diners, Drive-Ins and Dives (1)

Diners, Drive-Ins and Dives (1)
07:50

08:50

Gold Rush - Special (5)

Gold Rush - Special (5)
09:40

Deadliest Catch (12)

Deadliest Catch (12)
10:45

Expedition Unknown (2)

Expedition Unknown (2)
11:40

Salvage Hunters (9)

Salvage Hunters (9)
12:40

Salvage Hunters (10)

Salvage Hunters (10)
13:40

Wheeler Dealers (14)

Wheeler Dealers (14)
14:45

Deadliest Catch (2)

Deadliest Catch (2)
15:45

Gold Rush (14)

Gold Rush (14)
16:45

Gold Rush (15)

Gold Rush (15)
17:50

Salvage Hunters (1)

Salvage Hunters (1)
18:50

Salvage Hunters (2)

Salvage Hunters (2)
19:50

Auction Hunters (2)

Auction Hunters (2)
20:30

EM-kvalifikation

EM-kvalifikation
23:00

EM-Kvalifikation: Højdepunkter (2)

EM-Kvalifikation: Højdepunkter (2)
23:30

Mechanic: Resurrection

Amr. actionfilm fra 2016
play_arrow
Mechanic: Resurrection
01:30

Bitchin' Rides (7)

Bitchin' Rides (7)
02:30

Alaska: The Last Frontier (17)

Alaska: The Last Frontier (17)
03:30

Bering Sea Gold (6)

Bering Sea Gold (6)
DR3 keyboard_arrow_right
06:00

Morgengymnastikken: Burlesque, twerk og dans for mænd

Morgengymnastikken: Burlesque, twerk og dans for mænd
11:50

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
12:30

The Graham Norton Show

The Graham Norton Show
13:20

Når kemien passer (3:6) - Vil du have mig?

Når kemien passer (3:6) - Vil du have mig?
14:00

Når kemien passer (4:6) - Scoretricks

Når kemien passer (4:6) - Scoretricks
14:40

Verdens vildeste TV: Mexico

Verdens vildeste TV: Mexico
15:05

Bilulykken - hvem lyver?

Bilulykken - hvem lyver?
15:55

Sådan narrer du døden II - de gode bakterier

Sådan narrer du døden II - de gode bakterier
16:40

Professor Green og den glemte klasse (2:2)

Professor Green og den glemte klasse (2:2)
17:25

Flugten fra ondskab (1:3)

Flugten fra ondskab (1:3)
18:05

Mere voksen end Bjerrehuus (3:4)

Mere voksen end Bjerrehuus (3:4)
18:35

Gift ved første blik USA V (13:19)

Gift ved første blik USA V (13:19)
19:30

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
20:10

Flodmonstre VI (1:6)

Flodmonstre VI (1:6)
21:00

We Are Your Friends

Amerikansk drama fra 2015
play_arrow
We Are Your Friends
22:30

Arthur Newman

Amerikansk drama fra 2012
play_arrow
Arthur Newman
00:00

Scarlet Pleasure: Verden venter (1:4)

Scarlet Pleasure: Verden venter (1:4)
00:05

Scarlet Pleasure: Verden venter (2:4)

Scarlet Pleasure: Verden venter (2:4)
00:10

Scarlet Pleasure: Verden venter (3:4)

Scarlet Pleasure: Verden venter (3:4)
00:15

Scarlet Pleasure: Verden venter (4:4)

Scarlet Pleasure: Verden venter (4:4)
00:20

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
01:00

Kampen mod Islamisk Stat

Kampen mod Islamisk Stat
01:50

Zoo III (13:13)

Zoo III (13:13)
02:30

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
03:30

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
06:40

Små og store synder (150)

Små og store synder (150)
07:35

Fornyet mistanke (62)

Fornyet mistanke (62)
08:35

Fornyet mistanke (61)

Fornyet mistanke (61)
09:30

Doc Martin (1)

Doc Martin (1)
10:25

Doc Martin (2)

Doc Martin (2)
11:20

Skadestuen i Holby (342)

Skadestuen i Holby (342)
12:15

Skadestuen i Holby (343)

Skadestuen i Holby (343)
13:10

Bjerglægen (83)

Bjerglægen (83)
14:05

Bjerglægen (84)

Bjerglægen (84)
14:55

Kommissær Rex (40)

Kommissær Rex (40)
15:50

Kommissær Rex (41)

Kommissær Rex (41)
16:45

Blue Bloods (27)

Blue Bloods (27)
17:30

Death in Paradise (4)

Death in Paradise (4)
18:30

Murdoch Mysterierne (16)

Murdoch Mysterierne (16)
19:20

Spørg Charlie

Spørg Charlie
20:00

Sagen genåbnet (13)

Sagen genåbnet (13)
21:00

Sagen genåbnet (14)

Sagen genåbnet (14)
22:00

Kriminalkommissær Barnaby (3)

Kriminalkommissær Barnaby (3)
23:45

En sag for Frost (3)

En sag for Frost (3)
01:35

Death in Paradise (4)

Death in Paradise (4)
02:25

Godnat

Godnat
TV3 Puls keyboard_arrow_right
06:00

Luksusvarer i Beverly Hills (S2E20)

Luksusvarer i Beverly Hills (S2E20)
06:25

Ejendomsmæglerne i Orange County (S1E1)

Ejendomsmæglerne i Orange County (S1E1)
07:10

Ejendomsmæglerne i Orange County (S1E2)

Ejendomsmæglerne i Orange County (S1E2)
08:00

Depotjægerne (S9E30)

Depotjægerne (S9E30)
08:25

Depotjægerne (S2E29)

Depotjægerne (S2E29)
08:55

Grand Designs (S10E2)

Grand Designs (S10E2)
09:55

Dr. Phil (S17E14)

Dr. Phil (S17E14)
10:55

Dr. Phil (S17E15)

Dr. Phil (S17E15)
11:55

Grand Designs (S10E3)

Grand Designs (S10E3)
13:00

Den hemmelige millionær (S2E1)

Den hemmelige millionær (S2E1)
14:00

Den hemmelige millionær (S2E2)

Den hemmelige millionær (S2E2)
15:00

Masterchef USA (S7E13)

Masterchef USA (S7E13)
16:00

Masterchef USA (S7E14)

Masterchef USA (S7E14)
17:00

Dr. Phil (S16E91)

Dr. Phil (S16E91)
18:00

Dr. Phil (S16E92)

Dr. Phil (S16E92)
19:00

Med Kniven for Struben (S4E1)

Med Kniven for Struben (S4E1)
20:00

Med Kniven for Struben (S4E2)

Med Kniven for Struben (S4E2)
21:00

Redningskvinder (S2E10)

Redningskvinder (S2E10)
22:00

Bortført - Hannah Andersons historie

Amerikansk krimi/thriller fra 2015
Bortført - Hannah Andersons historie
23:55

Depotjægerne fra Miami (S1E1)

Depotjægerne fra Miami (S1E1)
00:55

Fra skrot til slot (S6E3)

Fra skrot til slot (S6E3)
01:55

Fra skrot til slot (S6E4)

Fra skrot til slot (S6E4)
02:45

Scream Queens (S1E11)

Scream Queens (S1E11)
03:35

Scream Queens (S1E12)

Scream Queens (S1E12)
Kanal 4 keyboard_arrow_right
04:40

Fixer Upper (10)

Fixer Upper (10)
05:20

My Lottery Dream Home (12)

My Lottery Dream Home (12)
06:00

My Lottery Dream Home (9)

My Lottery Dream Home (9)
06:20

Long Island Medium (10)

Long Island Medium (10)
07:10

De unge mødre (3)

De unge mødre (3)
07:35

De unge mødre (4)

De unge mødre (4)
08:00

09:05

Diners, Drive-ins and Dives (1)

Diners, Drive-ins and Dives (1)
09:30

Diners, Drive-ins and Dives (2)

Diners, Drive-ins and Dives (2)
09:55

Diners, Drive-ins and Dives (3)

Diners, Drive-ins and Dives (3)
10:25

Diners, Drive-ins and Dives (4)

Diners, Drive-ins and Dives (4)
10:55

Chopped (8)

Chopped (8)
11:55

House Hunters International (9)

House Hunters International (9)
12:25

House Hunters International (10)

House Hunters International (10)
12:50

My Lottery Dream Home (11)

My Lottery Dream Home (11)
13:20

My Lottery Dream Home (12)

My Lottery Dream Home (12)
13:50

Fixer Upper (11)

Fixer Upper (11)
14:50

Say Yes to the Dress (4)

Say Yes to the Dress (4)
15:20

Say Yes to the Dress (5)

Say Yes to the Dress (5)
15:50

90 Day Fiancé (5)

90 Day Fiancé (5)
16:50

Singleliv (1)

Singleliv (1)
17:25

Singleliv (2)

Singleliv (2)
17:55

De unge mødre (11)

De unge mødre (11)
18:55

Mig og min mor (1)

Mig og min mor (1)
20:00

My Sassy Girl

Amr. romantisk komedie fra 2008
play_arrow
My Sassy Girl
22:00

When in Rome

Amr. komedie fra 2010
play_arrow
When in Rome
23:50

En blodig affære

En blodig affære
00:55

Dødssynder

Dødssynder
01:55

Blodets bånd (10)

Blodets bånd (10)
02:55

House Hunters International (9)

House Hunters International (9)
03:15

House Hunters International (10)

House Hunters International (10)
03:40

My Lottery Dream Home (11)

My Lottery Dream Home (11)
DRK keyboard_arrow_right
06:20

24 timer vi aldrig glemmer - Mordet på Makrellen

24 timer vi aldrig glemmer - Mordet på Makrellen
07:10

24 timer vi aldrig glemmer: Årtusindeskiftet

24 timer vi aldrig glemmer: Årtusindeskiftet
08:00

P2 Radioavis

P2 Radioavis
08:05

Morgenandagten på DR K

Morgenandagten på DR K
08:25

Dagens sang: I skovens dybe stille ro

Dagens sang: I skovens dybe stille ro
08:45

Hvornår var det nu det var

Hvornår var det nu det var
09:15

Hvornår var det nu det var

Hvornår var det nu det var
09:45

Danske Mad Men: Rem rem

Danske Mad Men: Rem rem
10:15

Danske Mad Men: Sonofon

Danske Mad Men: Sonofon
10:45

Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (10:12)

Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (10:12)
11:50

Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (11:12)

Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (11:12)
13:00

24 timer vi aldrig glemmer - Da Danmark bankede Sovjet

24 timer vi aldrig glemmer - Da Danmark bankede Sovjet
13:50

24 timer vi aldrig glemmer - Operation Bøllebank

24 timer vi aldrig glemmer - Operation Bøllebank
14:20

Guldkorn 1980'erne: 1984

Guldkorn 1980'erne: 1984
14:40

Guldkorn 1980'erne: 1986

Guldkorn 1980'erne: 1986
15:00

Rick Steins vej til Mexico (4:7)

Rick Steins vej til Mexico (4:7)
16:00

Rick Steins vej til Mexico (5:7)

Rick Steins vej til Mexico (5:7)
17:00

Historiequizzen: Roskilde Domkirke

Historiequizzen: Roskilde Domkirke
17:30

Historiequizzen: Thorvaldsens Museum

Historiequizzen: Thorvaldsens Museum
18:00

Forbrydelsen (7:20)

Forbrydelsen (7:20)
19:00

Forbrydelsen (8:20)

Forbrydelsen (8:20)
19:55

Dagens sang: I skovens dybe stille ro

Dagens sang: I skovens dybe stille ro
20:00

Krøniken (17:22)

Krøniken (17:22)
21:00

Krøniken (18:22)

Krøniken (18:22)
22:00

Dansen med Regitze

Dansk Bodil-belønnet komediedrama fra 1989
Dansen med Regitze
23:25

Den tyske læge

Argentinsk thrillerdrama fra 2013
Den tyske læge
00:55

Narreskibet

Amerikansk drama fra 1965
Narreskibet
03:30

24 timer vi aldrig glemmer - "Lukket på grund af glæde" - 5. maj 1945

24 timer vi aldrig glemmer - "Lukket på grund af glæde" - 5. maj 1945
TV2 FRI keyboard_arrow_right
04:50

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
05:10

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
05:35

Godnat

Godnat
06:20

Havemagasinet

Havemagasinet
07:25

Have på en dag

Have på en dag
08:15

Have på en dag

Have på en dag
09:10

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
10:00

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
10:50

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
11:45

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
12:35

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
13:40

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
14:45

Location, Location, Location

Location, Location, Location
15:30

Location, Location, Location

Location, Location, Location
16:15

Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed

Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed
17:00

Huse på spil

Huse på spil
17:40

Huse på spil

Huse på spil
18:20

Krejlerkongen

Krejlerkongen
18:45

Krejlerkongen

Krejlerkongen
19:15

Sæt pris på dit hjem

Sæt pris på dit hjem
19:50

Sæt pris på dit hjem

Sæt pris på dit hjem
20:20

Grin med dyrene - herlige hundehvalpe

Grin med dyrene - herlige hundehvalpe
21:15

Grin med os - bryllupper man aldrig glemmer

Grin med os - bryllupper man aldrig glemmer
22:05

The Tailor of Panama

Amr. thriller-drama fra 2001
play_arrow
The Tailor of Panama
23:50

Franske loppefund

Franske loppefund
00:45

Location, Location, Location

Location, Location, Location
01:30

Location, Location, Location

Location, Location, Location
02:15

Dyrevenner i junglen

Dyrevenner i junglen
03:15

Pindsvinehotellet

Pindsvinehotellet
TV3 Max keyboard_arrow_right
04:30

Højdepunkter fra Dansk Motorsport (S2019E3)

Højdepunkter fra Dansk Motorsport (S2019E3)
06:00

Højdepunkter fra Dansk Motorsport (S2019E2)

Højdepunkter fra Dansk Motorsport (S2019E2)
06:30

Højdepunkter fra Dansk Motorsport (S2019E3)

Højdepunkter fra Dansk Motorsport (S2019E3)
07:00

Dansk Motorsport Award 2019

Dansk Motorsport Award 2019
07:30

Bundesliga Weekly (S18E28)

Bundesliga Weekly (S18E28)
08:00

FIFA Football Show

FIFA Football Show
08:30

Rundt om Runden (S18E26)

Rundt om Runden (S18E26)
09:00

Drømmen om Premier League

Drømmen om Premier League
09:30

Premier League World

Premier League World
10:00

Jay Leno's Garage (S2E12)

Jay Leno's Garage (S2E12)
10:50

Skrotjægerne (S6E21)

Skrotjægerne (S6E21)
11:40

Car Matchmaker (S2E5)

Car Matchmaker (S2E5)
12:05

Car Matchmaker (S2E6)

Car Matchmaker (S2E6)
12:30

Fresh Off the Boat (S2E23)

Fresh Off the Boat (S2E23)
12:55

Fresh Off the Boat (S2E24)

Fresh Off the Boat (S2E24)
13:20

The Office (S4E14)

The Office (S4E14)
13:50

The Office (S4E15)

The Office (S4E15)
14:15

Simpsons (S5E13)

Simpsons (S5E13)
14:40

Simpsons (S5E14)

Simpsons (S5E14)
15:10

Superstore (S3E15)

Superstore (S3E15)
15:40

Superstore (S3E16)

Superstore (S3E16)
16:05

How I Met Your Mother (S5E13)

How I Met Your Mother (S5E13)
16:35

How I Met Your Mother (S5E14)

How I Met Your Mother (S5E14)
17:05

The Late Late Show with James Corden (S5E79)

The Late Late Show with James Corden (S5E79)
18:00

Sporting Mavericks (S1E2)

Sporting Mavericks (S1E2)
18:30

Sporting Greats (S1E6)

Sporting Greats (S1E6)
22:00

Sporting Greats (S1E2)

Sporting Greats (S1E2)
22:30

Sporting Greats (S1E5)

Sporting Greats (S1E5)
23:00

Diamond League Season Review

Diamond League Season Review
00:05

NHL

NHL
03:00

Mål Mål Mål (S18E25)

Mål Mål Mål (S18E25)
Discovery Channel keyboard_arrow_right
06:00

How It's Made (S19E3)

How It's Made (S19E3)
06:25

Treehouse Masters (S3E13)

Treehouse Masters (S3E13)
07:20

American Loggers (S3E6)

American Loggers (S3E6)
08:15

Auction Hunters (S3E5)

Auction Hunters (S3E5)
08:40

Auction Hunters (S3E6)

Auction Hunters (S3E6)
09:05

Wheeler Dealers (S12E18)

Wheeler Dealers (S12E18)
10:00

Misfit Garage (S2E12)

Misfit Garage (S2E12)
11:00

Deadliest Catch (S12E15)

Deadliest Catch (S12E15)
12:00

Gold Rush (S8E16)

Gold Rush (S8E16)
13:00

Gold Rush (S8E17)

Gold Rush (S8E17)
14:00

Alaska: The Last Frontier (S8E9)

Alaska: The Last Frontier (S8E9)
15:00

How It's Made (S24E9)

How It's Made (S24E9)
15:30

How It's Made (S24E10)

How It's Made (S24E10)
16:00

Mighty Ships (S6E6)

Mighty Ships (S6E6)
17:00

Salvage Hunters (S12E4)

Salvage Hunters (S12E4)
18:00

Wheeler Dealers (S12E19)

Wheeler Dealers (S12E19)
19:00

Gold Rush (S9E21)

Gold Rush (S9E21)
21:00

Moonshiners (S8E6)

Moonshiners (S8E6)
22:00

Street Outlaws: No Prep Kings (S1E23)

Street Outlaws: No Prep Kings (S1E23)
23:00

Street Outlaws: No Prep Kings (S1E24)

Street Outlaws: No Prep Kings (S1E24)
00:00

Master Of Arms (S1E4)

Master Of Arms (S1E4)
01:00

Moonshiners (S8E6)

Moonshiners (S8E6)
02:00

Street Outlaws: No Prep Kings (S1E23)

Street Outlaws: No Prep Kings (S1E23)
03:00

Street Outlaws: No Prep Kings (S1E24)

Street Outlaws: No Prep Kings (S1E24)
03:55

Deadliest Catch (S12E15)

Deadliest Catch (S12E15)
DR Ultra keyboard_arrow_right
06:05

Grizzy og lemmingerne (44)

Grizzy og lemmingerne (44)
06:15

Thunderbirds II (3)

Thunderbirds II (3)
06:35

Wild Kratts

Wild Kratts
07:00

Ultra Nyt

Ultra Nyt
07:10

Klassen - Hvem hacker skolen? Del 4 (296)

Klassen - Hvem hacker skolen? Del 4 (296)
07:20

Grizzy og lemmingerne (59)

Grizzy og lemmingerne (59)
07:25

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
07:40

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
07:50

Zorro (25)

Zorro (25)
08:10

Junglebanden

Junglebanden
08:30

Grizzy og lemmingerne (10)

Grizzy og lemmingerne (10)
08:40

Livredderne II - Dødshoppet i Opalsøen (9)

Livredderne II - Dødshoppet i Opalsøen (9)
08:50

Livredderne II - Kan DU redde liv? (10)

Livredderne II - Kan DU redde liv? (10)
09:00

Store Nørd: Ild

Store Nørd: Ild
09:20

Bidt, brændt og stukket II - Lus i Sebastians hår (4)

Bidt, brændt og stukket II - Lus i Sebastians hår (4)
09:35

Thunderbirds II (23)

Thunderbirds II (23)
09:55

Thunderbirds II (24)

Thunderbirds II (24)
10:20

Danmarks vildeste maskine (8)

Danmarks vildeste maskine (8)
10:40

Verdens bedste quiz II (13)

Verdens bedste quiz II (13)
10:55

Hjalte vs Tjelle - Menneskebowling (5)

Hjalte vs Tjelle - Menneskebowling (5)
11:05

Ultras Sorte Kageshow I (5)

Ultras Sorte Kageshow I (5)
11:30

Cykel Karaoke - Isa og Vigga fra BaseBoys

Cykel Karaoke - Isa og Vigga fra BaseBoys
11:45

Modeidioten: Dancehall

Modeidioten: Dancehall
12:00

Monica Chef - Bedste ven (9)

Monica Chef - Bedste ven (9)
12:25

Monica Chef - Haven i fare (10)

Monica Chef - Haven i fare (10)
12:45

Alletiders kok (4) - Rationering, krig og karry

Alletiders kok (4) - Rationering, krig og karry
13:00

Limbo II (5)

Limbo II (5)
13:15

Limbo II (6)

Limbo II (6)
13:30

Klassen - Langt fra en diva (209)

Klassen - Langt fra en diva (209)
13:40

Klassen - En alvorlig nyhed (210)

Klassen - En alvorlig nyhed (210)
13:55

Riisings flotte talkshow I (8)

Riisings flotte talkshow I (8)
14:30

Isas Stepz (44)

Isas Stepz (44)
14:45

Isas Stepz (45)

Isas Stepz (45)
15:00

Ultras Dance Crew (5) - Smukfest (2:2) Sammenhold i bussen

Ultras Dance Crew (5) - Smukfest (2:2) Sammenhold i bussen
15:15

Scooby Doo (19)

Scooby Doo (19)
15:35

Wild Kratts

Wild Kratts
16:00

Junglebanden

Junglebanden
16:10

Junglebanden

Junglebanden
16:20

Grizzy og lemmingerne (70)

Grizzy og lemmingerne (70)
16:30

Svampebob Firkant VII (15)

Svampebob Firkant VII (15)
16:50

Adventure Time 6 - Ocarina

Adventure Time 6 - Ocarina
17:15

Gravity Falls (5)

Gravity Falls (5)
17:40

Klassen - Hvem hacker skolen? Del 4 (296)

Klassen - Hvem hacker skolen? Del 4 (296)
17:50

Klassen - Hvem hacker skolen? Del 5 (297)

Klassen - Hvem hacker skolen? Del 5 (297)
18:00

Ultra Snydt

Ultra Snydt
18:10

The Next Step 5 (5)

The Next Step 5 (5)
18:30

Designtalenterne - Afgørelsen (5)

Designtalenterne - Afgørelsen (5)
18:45

Quarx (5)

Quarx (5)
19:00

Voksenfælden I (3)

Voksenfælden I (3)
19:30

Riisings flotte talkshow II (5)

Riisings flotte talkshow II (5)
20:00

Max pinlig på højskole

Max pinlig på højskole
21:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
03:25

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
08:00

NBA: Washington Wizards-Denver Nuggets

NBA: Washington Wizards-Denver Nuggets
09:00

Tennis: WTA - Miami

Tennis: WTA - Miami
11:05

Tennis: WTA - Miami

Tennis: WTA - Miami
13:10

Skiskydning: World Cup - 7.5 km sprint (k)

Skiskydning: World Cup - 7.5 km sprint (k)
14:35

Håndbold: Golden League, Norge-Danmark (k)

Håndbold: Golden League, Norge-Danmark (k)
15:30

Håndbold: Golden League, Norge-Danmark (k)

Håndbold: Golden League, Norge-Danmark (k)
16:25

Skiskydning: World Cup - 10 km sprint (m), direkte

Skiskydning: World Cup - 10 km sprint (m), direkte
17:50

Skiskydning: World Cup - 7.5 km sprint (k)

Skiskydning: World Cup - 7.5 km sprint (k)
19:00

HockeyNight: Studiet

HockeyNight: Studiet
19:20

HockeyNight: 7. kvartfinale, direkte

HockeyNight: 7. kvartfinale, direkte
20:10

HockeyNight: Studiet

HockeyNight: Studiet
20:15

HockeyNight: 7. kvartfinale, direkte

HockeyNight: 7. kvartfinale, direkte
21:00

HockeyNight: 7. kvartfinale, direkte

HockeyNight: 7. kvartfinale, direkte
22:00

Tennis: WTA - Miami, direkte

Tennis: WTA - Miami, direkte
23:00

Tennis: WTA - Miami, direkte

Tennis: WTA - Miami, direkte
00:55

NBA: Toronto Raptors-Oklahoma City Thunder, direkte

NBA: Toronto Raptors-Oklahoma City Thunder, direkte
01:50

NBA: Toronto Raptors-Oklahoma City Thunder, direkte

NBA: Toronto Raptors-Oklahoma City Thunder, direkte
TV3 Sport keyboard_arrow_right
11:00

ATP 1000 Series

ATP 1000 Series
13:00

ATP 1000 Series

ATP 1000 Series
15:00

ATP 1000 Series

ATP 1000 Series
17:00

ATP 1000 Series

ATP 1000 Series
19:00

ATP 1000 Series

ATP 1000 Series
21:00

ATP 1000 Series

ATP 1000 Series
23:00

ATP 1000 Series

ATP 1000 Series
01:00

ATP 1000 Series

ATP 1000 Series
Canal 9 keyboard_arrow_right
04:35

Man Caves (1)

Man Caves (1)
04:55

Man Caves (2)

Man Caves (2)
05:10

Man Caves (6)

Man Caves (6)
05:35

Desperate Landscapes (1)

Desperate Landscapes (1)
06:15

Building Alaska (2)

Building Alaska (2)
07:00

Building Alaska (3)

Building Alaska (3)
07:45

Moonshiners (1)

Moonshiners (1)
08:35

Mega Shippers (7)

Mega Shippers (7)
09:25

Mega Shippers (8)

Mega Shippers (8)
10:20

Tanked (2)

Tanked (2)
11:20

Tanked (3)

Tanked (3)
12:25

TVINS Teleshopping

TVINS Teleshopping
13:30

Buying the Beach (11)

Buying the Beach (11)
14:05

Treehouse Masters (9)

Treehouse Masters (9)
15:00

Treehouse Masters (10)

Treehouse Masters (10)
16:00

How Do They Do It? (11)

How Do They Do It? (11)
16:30

How Do They Do It? (12)

How Do They Do It? (12)
17:00

How Do They Do It? (13)

How Do They Do It? (13)
17:35

How Do They Do It? (14)

How Do They Do It? (14)
18:05

Man Caves (4)

Man Caves (4)
18:35

Man Caves (5)

Man Caves (5)
19:05

Man Caves (6)

Man Caves (6)
19:35

Desperate Landscapes (1)

Desperate Landscapes (1)
20:00

American Diner Revival (14)

American Diner Revival (14)
20:30

American Diner Revival (10)

American Diner Revival (10)
21:00

Special Victims Unit (17)

Special Victims Unit (17)
22:00

Special Victims Unit (18)

Special Victims Unit (18)
23:00

M*A*S*H (11)

M*A*S*H (11)
23:35

M*A*S*H (12)

M*A*S*H (12)
00:10

M*A*S*H (13)

M*A*S*H (13)
00:45

M*A*S*H (14)

M*A*S*H (14)
01:20

M*A*S*H (15)

M*A*S*H (15)
02:00

M*A*S*H (16)

M*A*S*H (16)
02:35

How Do They Do It? (11)

How Do They Do It? (11)
03:05

How Do They Do It? (12)

How Do They Do It? (12)
03:30

How Do They Do It? (13)

How Do They Do It? (13)
03:55

How Do They Do It? (14)

How Do They Do It? (14)
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
05:00

Den lille prinsesse (11)

Den lille prinsesse (11)
05:10

Søpapegøjernes ø (14)

Søpapegøjernes ø (14)
05:20

Ellevilde Ella

Ellevilde Ella
05:25

Rosa fra Rouladegade III (2)

Rosa fra Rouladegade III (2)
05:55

Chuggington (15)

Chuggington (15)
06:05

Morten Skildpadde II (16)

Morten Skildpadde II (16)
06:30

Motor Mille og uniformerne - Flybrandmand (3)

Motor Mille og uniformerne - Flybrandmand (3)
06:45

Ellevilde Ella

Ellevilde Ella
06:55

Pingu (6)

Pingu (6)
07:05

Quizdyrene - Grisen Prop

Quizdyrene - Grisen Prop
07:15

Vidundervovsen Vaffel (19)

Vidundervovsen Vaffel (19)
07:25

Gurli Gris II (51)

Gurli Gris II (51)
07:30

Gurli Gris II (52)

Gurli Gris II (52)
07:40

Masha og Bjørnen (2)

Masha og Bjørnen (2)
07:45

F for får

F for får
07:55

Pyjamasheltene (29)

Pyjamasheltene (29)
08:10

Onkel Reje og børnenes brevkasse (13)

Onkel Reje og børnenes brevkasse (13)
08:20

Didrik Drage (36)

Didrik Drage (36)
08:35

Luk op Luk i - KRUDT I RØVEN

Luk op Luk i - KRUDT I RØVEN
08:50

Sprinter Galore III - Dåb (8)

Sprinter Galore III - Dåb (8)
09:10

Isabel og den skjulte skat (8:8)

Isabel og den skjulte skat (8:8)
09:30

Mit kæledyr - et marsvin

Mit kæledyr - et marsvin
09:40

Skæg med Ord

Skæg med Ord
10:10

Skæg med tal

Skæg med tal
10:30

Lille Nørd

Lille Nørd
10:55

Ramasjang Mysteriet IV (10)

Ramasjang Mysteriet IV (10)
11:25

Kaj og Andrea leger Grønland

Kaj og Andrea leger Grønland
12:00

Bamses billedbog

Bamses billedbog
12:30

Ramasjang Rally

Ramasjang Rally
12:55

Rosa fra Rouladegade II (8)

Rosa fra Rouladegade II (8)
13:25

Ramajetterne III (9)

Ramajetterne III (9)
13:45

Min mosters historier (6)

Min mosters historier (6)
13:55

Sikker & Søn VI (8)

Sikker & Søn VI (8)
14:05

Motor Mille og Børnebanden (8)

Motor Mille og Børnebanden (8)
14:30

Sofus (3)

Sofus (3)
14:45

Quizdyrene II (5) - Kakaduen Samardi

Quizdyrene II (5) - Kakaduen Samardi
14:55

Ernest & Celestine (25)

Ernest & Celestine (25)
15:10

Gurli Gris VI (25)

Gurli Gris VI (25)
15:20

Morten Skildpadde II (20)

Morten Skildpadde II (20)
15:40

Kika og Bob (3)

Kika og Bob (3)
15:55

Junglebogen (3)

Junglebogen (3)
16:05

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven
16:20

Didrik Drage (37)

Didrik Drage (37)
16:35

Pyjamasheltene (31)

Pyjamasheltene (31)
16:45

Vidundervovsen Vaffel (20)

Vidundervovsen Vaffel (20)
17:00

Sofus II (4)

Sofus II (4)
17:15

Motor Mille på cirkustur (4)

Motor Mille på cirkustur (4)
17:30

Luk op Luk i - FARVEL

Luk op Luk i - FARVEL
17:50

Stop! (7)

Stop! (7)
17:55

F for får

F for får
18:00

Didrik Drage (34)

Didrik Drage (34)
18:15

Lille Roy (41)

Lille Roy (41)
18:30

Sovedyr på eventyr II (3) - Bamsis lyserøde historie

Sovedyr på eventyr II (3) - Bamsis lyserøde historie
18:50

Oda Omvendt (1)

Oda Omvendt (1)
19:05

F for får V (7)

F for får V (7)
19:10

Søpapegøjernes ø II (27)

Søpapegøjernes ø II (27)
19:20

Hjørne Bjørne IV (4)

Hjørne Bjørne IV (4)
19:30

Mor Muh og Kragen

Mor Muh og Kragen
19:35

Den lille prinsesse (11)

Den lille prinsesse (11)
19:50

Minisekterne (5)

Minisekterne (5)
19:55

Lillefinger

Lillefinger
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
04:35

eSuperliga: FC Helsingør-AaB

eSuperliga: FC Helsingør-AaB
05:00

Watts

Watts
06:00

Watts

Watts
07:00

Skihop: World Cup

Skihop: World Cup
08:00

Skiskydning: World Cup (k)

Skiskydning: World Cup (k)
09:00

Kunstskøjteløb: VM

Kunstskøjteløb: VM
10:30

Skihop: World Cup

Skihop: World Cup
11:30

Skiskydning: World Cup (k)

Skiskydning: World Cup (k)
12:30

Cykling: Nokere Koerse

Cykling: Nokere Koerse
13:30

Watts

Watts
14:00

Kunstskøjteløb: VM

Kunstskøjteløb: VM
15:00

Kunstskøjteløb: VM (k)

Kunstskøjteløb: VM (k)
15:30

Cykling: Bredene Koksijde Classic

Cykling: Bredene Koksijde Classic
19:00

Golf: PGA Tour

Golf: PGA Tour
20:40

EM-kvalifikation: Portugal-Ukraine

EM-kvalifikation: Portugal-Ukraine
23:00

Cykling: Bredene Koksijde Classic

Cykling: Bredene Koksijde Classic
01:00

Billard: Snooker - Gibraltar Open

Billard: Snooker - Gibraltar Open
02:28

Billard: Snooker - Players Championship

Billard: Snooker - Players Championship
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
05:30

SKISKYDNING: World Cup fra Oslo, Norge

SKISKYDNING: World Cup fra Oslo, Norge
06:30

CURLING: VM, Danmark

CURLING: VM, Danmark
08:00

RALLY: ERC, Portugal

RALLY: ERC, Portugal
08:30

SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien

SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien
09:30

KUNSTSKØJTELØB: VM fra Saitama, Japan

KUNSTSKØJTELØB: VM fra Saitama, Japan
14:15

SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien

SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien
16:15

SKISKYDNING: World Cup fra Oslo, Norge

SKISKYDNING: World Cup fra Oslo, Norge
17:45

SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien

SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien
18:15

LANGREND: World Cup, Canada

LANGREND: World Cup, Canada
20:00

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
20:05

SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien

SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien
21:00

CYKLING: Six-day (Track Championship) fra Manchester, Storbritannien

CYKLING: Six-day (Track Championship) fra Manchester, Storbritannien
23:40

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
23:45

RALLY: ERC, Portugal

RALLY: ERC, Portugal
00:15

FORMULA E: FIA Championship, Kina

FORMULA E: FIA Championship, Kina
00:45

CYKLING, Belgien

CYKLING, Belgien
01:30

SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien

SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien
02:30

LANGREND: World Cup, Canada

LANGREND: World Cup, Canada
03:00

SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien

SKIHOP: World Cup fra Planica, Slovenien
TLC keyboard_arrow_right
06:00

Say Yes to the Dress (S11E8)

Say Yes to the Dress (S11E8)
06:25

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E4)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E4)
06:55

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E5)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E5)
07:20

Say Yes to the Dress (S9E18)

Say Yes to the Dress (S9E18)
07:50

Say Yes to the Dress (S3E1)

Say Yes to the Dress (S3E1)
08:15

90 Days To Wed: Happily Ever After? (S2E4)

90 Days To Wed: Happily Ever After? (S2E4)
09:05

A Baby Story (S12E29)

A Baby Story (S12E29)
09:35

A Baby Story (S12E30)

A Baby Story (S12E30)
10:00

Sister Wives (S3E14)

Sister Wives (S3E14)
11:00

Say Yes to the Dress (S12E15)

Say Yes to the Dress (S12E15)
11:30

Say Yes to the Dress (S12E4)

Say Yes to the Dress (S12E4)
12:00

MasterChef Australia (S10E50)

MasterChef Australia (S10E50)
13:30

90 Days To Wed: Happily Ever After? (S2E4)

90 Days To Wed: Happily Ever After? (S2E4)
14:30

Cake Boss: Next Great Baker (S2E8)

Cake Boss: Next Great Baker (S2E8)
15:30

Buying Alaska (S3E27)

Buying Alaska (S3E27)
16:00

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E6)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E6)
16:30

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E7)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E7)
17:00

Sister Wives (S3E15)

Sister Wives (S3E15)
18:00

Say Yes to the Dress (S12E3)

Say Yes to the Dress (S12E3)
18:30

Say Yes to the Dress (S12E1)

Say Yes to the Dress (S12E1)
19:00

Cake Boss (S6E6)

Cake Boss (S6E6)
19:30

Cake Boss (S6E7)

Cake Boss (S6E7)
20:00

Say Yes to the Dress: Atlanta (S10E10)

Say Yes to the Dress: Atlanta (S10E10)
21:00

90 Day Fiancé: Before The 90 Days (S2E9)

90 Day Fiancé: Before The 90 Days (S2E9)
23:00

90 Day Fiancé: Before The 90 Days (S2E12)

90 Day Fiancé: Before The 90 Days (S2E12)
00:00

My 600lb Life (S2E7)

My 600lb Life (S2E7)
01:00

Beauty Queen Murders (S2E5)

Beauty Queen Murders (S2E5)
02:00

90 Day Fiancé: Before The 90 Days (S2E9)

90 Day Fiancé: Before The 90 Days (S2E9)
03:55

90 Day Fiancé: Before The 90 Days (S2E12)

90 Day Fiancé: Before The 90 Days (S2E12)
Animal Planet keyboard_arrow_right
04:49

Pit Bulls & Parolees (S3E10)

Pit Bulls & Parolees (S3E10)
06:00

Escape to Chimp Eden (S2E5)

Escape to Chimp Eden (S2E5)
06:25

Wildest Europe (S1E1)

Wildest Europe (S1E1)
07:15

Wildest Europe (S1E2)

Wildest Europe (S1E2)
08:10

Wildest Europe (S1E3)

Wildest Europe (S1E3)
09:05

Wildest Europe (S1E4)

Wildest Europe (S1E4)
10:00

Wildest Europe (S1E5)

Wildest Europe (S1E5)
10:55

Wildest Middle East (S1E1)

Wildest Middle East (S1E1)
11:50

Shark Attack File

Shark Attack File
12:45

Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet (S1E9)

Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet (S1E9)
13:40

Extinct Or Alive (S1E2)

Extinct Or Alive (S1E2)
14:35

Monsters Inside Me (S8E9)

Monsters Inside Me (S8E9)
15:30

Whale Wars (S2E3)

Whale Wars (S2E3)
16:25

Animal Cops Houston (S9E11)

Animal Cops Houston (S9E11)
17:20

Into the Shark Bite

Into the Shark Bite
18:15

China's Last Elephants

China's Last Elephants
19:10

Amanda To The Rescue (S1E9)

Amanda To The Rescue (S1E9)
20:05

Mekong: Soul of a River (S1E4)

Mekong: Soul of a River (S1E4)
21:00

Monsters Inside Me (S8E10)

Monsters Inside Me (S8E10)
21:55

Pit Bulls & Parolees (S3E11)

Pit Bulls & Parolees (S3E11)
22:50

China's Last Elephants

China's Last Elephants
23:45

Amanda To The Rescue (S1E9)

Amanda To The Rescue (S1E9)
00:40

Monsters Inside Me (S8E10)

Monsters Inside Me (S8E10)
01:35

Into the Shark Bite

Into the Shark Bite
02:25

China's Last Elephants

China's Last Elephants
03:15

Amanda To The Rescue (S1E9)

Amanda To The Rescue (S1E9)
National Geographic keyboard_arrow_right
06:00

Den utrolige Dr. Pol (S7E11)

Den utrolige Dr. Pol (S7E11)
07:00

Den utrolige Dr. Pol (S7E12)

Den utrolige Dr. Pol (S7E12)
08:00

Wicked Tuna (S6E7)

Wicked Tuna (S6E7)
09:00

Vintervejens Helte: Norge (S1E7)

Vintervejens Helte: Norge (S1E7)
10:00

Undersøgelse af flystyrt (S9E2)

Undersøgelse af flystyrt (S9E2)
11:00

Undersøgelse af flystyrt (S9E3)

Undersøgelse af flystyrt (S9E3)
12:00

Dubais lufthavn (S1E1)

Dubais lufthavn (S1E1)
13:00

Airport Security: Peru (S3E4)

Airport Security: Peru (S3E4)
14:00

Den utrolige Dr. Pol (S6E18)

Den utrolige Dr. Pol (S6E18)
15:00

Det bedste fra Den lovløse ø (S1E5)

Det bedste fra Den lovløse ø (S1E5)
16:00

Yukon Gold (S3E5)

Yukon Gold (S3E5)
17:00

Vintervejens Helte: Norge (S1E10)

Vintervejens Helte: Norge (S1E10)
18:00

Airport Security: Peru (S3E16)

Airport Security: Peru (S3E16)
19:00

Megakonstruktioner: Sagrada Familia

Megakonstruktioner: Sagrada Familia
20:00

Hard Time: Locked Up (S1E3)

Hard Time: Locked Up (S1E3)
21:00

Alaska State Troopers (S5E2)

Alaska State Troopers (S5E2)
22:00

Alaska State Troopers (S5E3)

Alaska State Troopers (S5E3)
23:00

Undersøgelse af flystyrt (S13E10)

Undersøgelse af flystyrt (S13E10)
00:00

Vintervejens Helte: Norge (S1E3)

Vintervejens Helte: Norge (S1E3)
01:00

Hard Time: Locked Up (S1E4)

Hard Time: Locked Up (S1E4)
02:00

Alaska State Troopers (S5E2)

Alaska State Troopers (S5E2)
03:00

Alaska State Troopers (S5E3)

Alaska State Troopers (S5E3)
Discovery Science keyboard_arrow_right
04:48

Food Factory USA (S2E5)

Food Factory USA (S2E5)
06:00

How Do They Do It? (S6E18)

How Do They Do It? (S6E18)
06:26

How It's Made (S20E9)

How It's Made (S20E9)
06:50

How It's Made (S20E10)

How It's Made (S20E10)
07:14

Extreme Engineering (S7E6)

Extreme Engineering (S7E6)
08:02

The Big Brain Theory (S1E4)

The Big Brain Theory (S1E4)
08:50

How Do They Do It? (S7E10)

How Do They Do It? (S7E10)
09:14

Food Factory USA (S2E5)

Food Factory USA (S2E5)
09:38

How It's Made (S20E9)

How It's Made (S20E9)
10:02

How It's Made (S20E10)

How It's Made (S20E10)
10:26

What Could Possibly Go Wrong? (S1E6)

What Could Possibly Go Wrong? (S1E6)
11:14

Extreme Engineering (S7E6)

Extreme Engineering (S7E6)
12:02

The Big Brain Theory (S1E4)

The Big Brain Theory (S1E4)
12:50

How the Universe Works (S3E7)

How the Universe Works (S3E7)
13:38

How Do They Do It? (S7E10)

How Do They Do It? (S7E10)
14:02

Food Factory USA (S2E5)

Food Factory USA (S2E5)
14:26

How It's Made (S20E9)

How It's Made (S20E9)
14:50

How It's Made (S20E10)

How It's Made (S20E10)
15:14

What Could Possibly Go Wrong? (S1E6)

What Could Possibly Go Wrong? (S1E6)
16:02

The Big Brain Theory (S1E4)

The Big Brain Theory (S1E4)
16:50

How the Universe Works (S3E8)

How the Universe Works (S3E8)
17:40

Extreme Engineering (S7E7)

Extreme Engineering (S7E7)
18:30

Strip the Cosmos (S2E2)

Strip the Cosmos (S2E2)
19:20

How Do They Do It? (S7E11)

How Do They Do It? (S7E11)
19:45

How It's Made (S25E1)

How It's Made (S25E1)
20:10

The Big Brain Theory (S1E5)

The Big Brain Theory (S1E5)
21:00

Strip the Cosmos (S2E2)

Strip the Cosmos (S2E2)
21:50

What Could Possibly Go Wrong? (S1E7)

What Could Possibly Go Wrong? (S1E7)
22:40

How Do They Do It? (S7E11)

How Do They Do It? (S7E11)
23:05

How It's Made (S25E1)

How It's Made (S25E1)
23:30

Extreme Engineering (S7E7)

Extreme Engineering (S7E7)
00:20

How the Universe Works (S3E8)

How the Universe Works (S3E8)
01:10

The Big Brain Theory (S1E5)

The Big Brain Theory (S1E5)
02:00

Strip the Cosmos (S2E2)

Strip the Cosmos (S2E2)
02:48

What Could Possibly Go Wrong? (S1E7)

What Could Possibly Go Wrong? (S1E7)
03:36

Extreme Engineering (S7E7)

Extreme Engineering (S7E7)
Xee keyboard_arrow_right
04:55

Single Parents (S1E8)

Single Parents (S1E8)
05:25

Ghosted (S1E8)

Ghosted (S1E8)
06:00

My Name is Earl (S2E20)

My Name is Earl (S2E20)
06:30

My Name is Earl (S2E21)

My Name is Earl (S2E21)
07:00

Raising Hope (S2E22)

Raising Hope (S2E22)
07:30

Raising Hope (S3E1)

Raising Hope (S3E1)
08:00

Et umage par (S2E22)

Et umage par (S2E22)
08:30

Damerne om det runde bord (S2E2)

Damerne om det runde bord (S2E2)
08:55

The Good Doctor 2 (S2E2)

The Good Doctor 2 (S2E2)
09:40

MacGyver (S2E14)

MacGyver (S2E14)
10:35

Kongen af Queens (S2E19)

Kongen af Queens (S2E19)
11:05

Kongen af Queens (S2E20)

Kongen af Queens (S2E20)
11:35

How I Met Your Mother (S3E1)

How I Met Your Mother (S3E1)
12:05

Raising Hope (S3E2)

Raising Hope (S3E2)
12:35

Raising Hope (S3E3)

Raising Hope (S3E3)
13:05

Et umage par (S2E23)

Et umage par (S2E23)
13:35

Et umage par (S2E24)

Et umage par (S2E24)
14:05

My Name is Earl (S2E22)

My Name is Earl (S2E22)
14:35

My Name is Earl (S2E23)

My Name is Earl (S2E23)
15:05

Single Parents (S1E8)

Single Parents (S1E8)
15:35

Family Guy (S17E10)

Family Guy (S17E10)
16:05

The Resident (S1E8)

The Resident (S1E8)
17:00

Kongen af Queens (S2E21)

Kongen af Queens (S2E21)
17:30

Kongen af Queens (S2E22)

Kongen af Queens (S2E22)
18:00

How I Met Your Mother (S3E2)

How I Met Your Mother (S3E2)
18:30

How I Met Your Mother (S3E3)

How I Met Your Mother (S3E3)
19:00

Family Guy (S14E1)

Family Guy (S14E1)
19:30

Family Guy (S14E2)

Family Guy (S14E2)
20:00

Single Parents (S1E9)

Single Parents (S1E9)
20:30

Ghosted (S1E9)

Ghosted (S1E9)
21:00

The Passage (S1E9)

The Passage (S1E9)
21:50

The Passage (S1E10)

The Passage (S1E10)
22:40

Legion (S1E7)

Legion (S1E7)
23:35

Legion (S1E8)

Legion (S1E8)
00:35

Influencers (S1E3)

Influencers (S1E3)
01:00

Influencers (S1E4)

Influencers (S1E4)
01:20

Dybvads Sofa (S1E6)

Dybvads Sofa (S1E6)
01:35

Family Guy (S13E19)

Family Guy (S13E19)
02:05

Family Guy (S13E20)

Family Guy (S13E20)
02:35

Family Guy (S13E21)

Family Guy (S13E21)
03:05

How I Met Your Mother (S3E1)

How I Met Your Mother (S3E1)
03:35

How I Met Your Mother (S3E2)

How I Met Your Mother (S3E2)