TV 2 betaler formue for Thomas Blachman!

TV 2 betaler formue for Thomas Blachman!

TV 2 betaler formue for Thomas Blachman!
Ex-manager anklager popstjerne for sexchikane!

Ex-manager anklager popstjerne for sexchikane!

Ex-manager anklager popstjerne for sexchikane!
Drama under Marys besøg: Ansat faldt om!

Drama under Marys besøg: Ansat faldt om!

Drama under Marys besøg: Ansat faldt om!
Linse raser mod TV3: Jeg har ingen idé om, hvad fanden de laver!

Linse raser mod TV3: Jeg har ingen idé om, hvad fanden de laver!

Linse raser mod TV3: Jeg har ingen idé om, hvad fanden de laver!
Her er Caroline Flemings nye job!

Her er Caroline Flemings nye job!

Her er Caroline Flemings nye job!
DR1 keyboard_arrow_right
05:55

Fra yt til nyt

Fra yt til nyt
06:25

Naturtid

Naturtid
07:20

Antikkrejlerne med kendisser (41)

Antikkrejlerne med kendisser (41)
08:20

Antikkrejlerne med kendisser (42)

Antikkrejlerne med kendisser (42)
09:20

Dyreliv i Island

Dyreliv i Island
10:15

Håndværkerne rykker ind (4:8)

Håndværkerne rykker ind (4:8)
10:45

I hus til halsen VI (2)

I hus til halsen VI (2)
11:30

Blachman på skemaet (1:2)

Blachman på skemaet (1:2)
12:15

De skjulte talenter II (2:3)

De skjulte talenter II (2:3)
13:00

Sporløs (7)

Sporløs (7)
13:45

Guld i Købstæderne - Varde II

Guld i Købstæderne - Varde II
14:45

Victoria II (4:10)

Victoria II (4:10)
15:30

Miss Marple: Døden kommer med posten

Engelsk krimi fra 2006
Miss Marple: Døden kommer med posten
17:00

Unge Morse V (5:6)

Unge Morse V (5:6)
18:30

TV AVISEN med Sporten

TV AVISEN med Sporten
19:00

Menneskets Planet - et liv i Arktis (3:8)

Menneskets Planet - et liv i Arktis (3:8)
20:00

Victoria II (5:10)

Victoria II (5:10)
20:45

I haven med Søren Ryge: Muldvarpe og mosegrise

I haven med Søren Ryge: Muldvarpe og mosegrise
21:00

21 Søndag

21 Søndag
21:40

Fodboldmagasinet

Fodboldmagasinet
22:10

Mordene ved Loch Ness (3:3)

Mordene ved Loch Ness (3:3)
23:40

Wallander: Kureren

Svensk krimi fra 2009
Wallander: Kureren
01:05

Dalgliesh: Med kniven i hjertet

Engelsk krimi fra 1995 efter roman af P
Dalgliesh: Med kniven i hjertet
02:50

Hvor kragerne vender (7)

Hvor kragerne vender (7)
03:35

Hvor kragerne vender (8)

Hvor kragerne vender (8)
04:25

Hvor kragerne vender (9)

Hvor kragerne vender (9)
TV2 keyboard_arrow_right
05:25

Last Man Standing (16)

Last Man Standing (16)
06:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
07:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
08:00

Go' morgen Danmark

Go' morgen Danmark
12:00

Nyhederne

Nyhederne
12:15

Mercur (5)

Mercur (5)
13:05

Kamp til hækken

Kamp til hækken
13:55

Cykling: Liège-Bastogne-Liège, studiet

Cykling: Liège-Bastogne-Liège, studiet
14:10

Cykling: Liège-Bastogne-Liège, direkte

Cykling: Liège-Bastogne-Liège, direkte
17:05

Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed

Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed
17:55

Dit forårsvejr

Dit forårsvejr
18:00

Nyhederne og Sporten

Nyhederne og Sporten
18:15

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:25

SportsDok: De danske NHL-stjerner

SportsDok: De danske NHL-stjerner
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

Greyzone (9)

Greyzone (9)
20:55

Forårsvejret

Forårsvejret
21:00

Alle for to

Dansk komedie fra 2013
Alle for to
22:30

Anders Matthesen - SHHH!

Anders Matthesen - SHHH!
23:30

Anders Matthesen - SHHH!

Anders Matthesen - SHHH!
00:20

Anders Matthesen - den anden side

Anders Matthesen - den anden side
01:20

Thomas Warberg Comedy Tour '14 (1:2)

Thomas Warberg Comedy Tour '14 (1:2)
02:00

Thomas Warberg Comedy Tour '14 (2:2)

Thomas Warberg Comedy Tour '14 (2:2)
02:45

Air Ways

Air Ways
03:05

Air Ways

Air Ways
03:30

Airport

Airport
TV3 keyboard_arrow_right
06:45

Brudens svære valg

Amerikansk romantisk komedie fra 2015
Brudens svære valg
08:25

En ny retning

Amerikansk romantisk komedie fra 2016
En ny retning
10:10

Paradise Hotel 2018 (S14E19)

Paradise Hotel 2018 (S14E19)
11:00

Paradise Hotel 2018 (S14E20)

Paradise Hotel 2018 (S14E20)
11:40

Paradise Hotel 2018 (S14E21)

Paradise Hotel 2018 (S14E21)
12:25

Godzilla

Amerikansk action sci-fi fra 2014
play_arrow
Godzilla
14:55

Crocodile Dundee

Australske komedie fra 1986
play_arrow
Crocodile Dundee
17:00

Divaer i junglen (S3E3)

Divaer i junglen (S3E3)
18:00

NCIS (S15E15)

NCIS (S15E15)
19:00

Kærlighed i krise (S1E6)

Kærlighed i krise (S1E6)
20:00

Luksusfælden (S20E10)

Luksusfælden (S20E10)
21:00

World War Z

Amerikansk actionfilm fra 2013
play_arrow
World War Z
23:20

Cowboys & Aliens

Amerikansk actionthriller fra 2011
play_arrow
Cowboys & Aliens
01:45

Black Sea

Britisk-amerikansk thriller fra 2014
play_arrow
Black Sea
03:40

Brudens svære valg

Amerikansk romantisk komedie fra 2015
Brudens svære valg
Kanal 5 keyboard_arrow_right
06:00

Hverdagens helte (20)

Hverdagens helte (20)
06:25

Danmarks Ninja Warrior

Danmarks Ninja Warrior
07:15

Salvage Hunters (5)

Salvage Hunters (5)
08:00

Salvage Hunters (6)

Salvage Hunters (6)
08:50

Batman: The Dark Knight Returns, part 2

Batman: The Dark Knight Returns, part 2
10:05

Svindlerjagt (6)

Svindlerjagt (6)
11:05

Eftersøgt - Med Kristian Bech (10)

Eftersøgt - Med Kristian Bech (10)
12:05

CSI (102)

CSI (102)
13:00

CSI (103)

CSI (103)
14:00

Austin Powers - The Spy Who Shagged Me

Amr. komedie fra 1999
Austin Powers - The Spy Who Shagged Me
16:00

Crazy on the Outside

Amr. komedie
Crazy on the Outside
18:00

Big Bang Theory (244)

Big Bang Theory (244)
18:30

Big Bang Theory (245)

Big Bang Theory (245)
19:00

Studie 5 (8)

Studie 5 (8)
20:00

Politijagt (134)

Politijagt (134)
21:00

Fartjagt: Københavns Politi (11)

Fartjagt: Københavns Politi (11)
22:00

Interviewet med Kim Walls forældre

Interviewet med Kim Walls forældre
22:30

Ubådssagen: Hele historien (1)

Ubådssagen: Hele historien (1)
23:25

Ubådssagen: Hele historien (2)

Ubådssagen: Hele historien (2)
00:25

Eftersøgt - Med Kristian Bech (11)

Eftersøgt - Med Kristian Bech (11)
01:25

Criminal Minds (281)

Criminal Minds (281)
02:20

Person of Interest (56)

Person of Interest (56)
03:10

Person of Interest (57)

Person of Interest (57)
04:00

Paula Zahn på sagen

Paula Zahn på sagen
04:50

Hverdagens helte (7)

Hverdagens helte (7)
DR2 keyboard_arrow_right
09:30

JERSILD om Trump

JERSILD om Trump
10:00

JERSILD minus SPIN

JERSILD minus SPIN
10:45

Lægen flytter ind (5:5)

Lægen flytter ind (5:5)
11:30

Debatten

Debatten
12:30

Detektor

Detektor
13:00

Anja og heksebørnene (1:3)

Anja og heksebørnene (1:3)
13:30

Anja og heksebørnene (2:3)

Anja og heksebørnene (2:3)
14:00

Anja og heksebørnene (3:3)

Anja og heksebørnene (3:3)
14:30

Bitre rivaler: Iran og Saudi-Arabien (1:3)

Bitre rivaler: Iran og Saudi-Arabien (1:3)
15:20

Bitre rivaler: Iran og Saudi-Arabien (2:3)

Bitre rivaler: Iran og Saudi-Arabien (2:3)
16:15

Bitre rivaler: Iran og Saudi-Arabien (3:3)

Bitre rivaler: Iran og Saudi-Arabien (3:3)
17:05

Det gådefulde Indien (2:3)

Det gådefulde Indien (2:3)
18:00

Meldt savnet (2:3)

Meldt savnet (2:3)
19:00

Håndbold: Nantes - Skjern (m), direkte

Håndbold: Nantes - Skjern (m), direkte
21:00

Tæt på sandheden med Jonatan Spang (8)

Tæt på sandheden med Jonatan Spang (8)
21:30

Farlig Mission (2:3)

Farlig Mission (2:3)
22:00

Milliardæren fra Tiger-butikken

Milliardæren fra Tiger-butikken
22:30

Deadline

Deadline
23:00

Quizzen med Signe Molde

Quizzen med Signe Molde
23:30

JERSILD minus SPIN

JERSILD minus SPIN
00:15

Voldtægt som krigsvåben

Voldtægt som krigsvåben
01:15

Farvel til Amish familien

Farvel til Amish familien
02:10

Deadline Nat

Deadline Nat
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
05:35

Uden filter - om luft i maven, at køre bil og være slutty

Uden filter - om luft i maven, at køre bil og være slutty
06:00

Uden filter - om onani, løgne og networking

Uden filter - om onani, løgne og networking
06:25

Klæd mig af

Klæd mig af
06:55

Klæd mig af

Klæd mig af
07:25

Diamantfamilien

Diamantfamilien
08:00

Diamantfamilien

Diamantfamilien
08:40

Sex and the City (7)

Sex and the City (7)
09:15

Sex and the City (8)

Sex and the City (8)
09:50

Sex and the City (9)

Sex and the City (9)
10:25

Sex and the City (10)

Sex and the City (10)
11:00

Sex and the City (11)

Sex and the City (11)
11:35

Sex and the City (12)

Sex and the City (12)
12:10

Sex and the City (13)

Sex and the City (13)
12:45

Sex and the City (14)

Sex and the City (14)
13:20

Sex and the City (15)

Sex and the City (15)
13:55

Sex and the City (16)

Sex and the City (16)
14:30

Perfekte Steder (1:8)

Perfekte Steder (1:8)
15:00

Perfekte Steder (2)

Perfekte Steder (2)
15:30

Perfekte Steder (3)

Perfekte Steder (3)
16:05

Perfekte Steder (4)

Perfekte Steder (4)
16:35

Perfekte Steder (5)

Perfekte Steder (5)
17:05

Perfekte Steder (6)

Perfekte Steder (6)
17:35

Perfekte Steder (7)

Perfekte Steder (7)
18:10

Perfekte Steder (8)

Perfekte Steder (8)
18:40

Venner (129)

Venner (129)
19:05

Venner (130)

Venner (130)
19:35

Kørelærerne

Kørelærerne
20:10

Kørelærerne

Kørelærerne
20:45

Diamantfamilien

Diamantfamilien
21:20

Jydelogik med Torben Chris (1:2) (1:2)

Jydelogik med Torben Chris (1:2) (1:2)
22:15

Jydelogik med Torben Chris (2:2) (2:2)

Jydelogik med Torben Chris (2:2) (2:2)
23:00

Natholdet

Natholdet
23:25

Natholdet

Natholdet
23:55

Natholdet

Natholdet
00:20

Natholdet

Natholdet
00:55

Borderline

Amr. western-drama fra 2000
play_arrow
Borderline
02:45

The Devil's Own - En fjende iblandt os

Amr. action-thriller fra 1997.
The Devil's Own - En fjende iblandt os
04:30

The Following (30)

The Following (30)
TV3+ keyboard_arrow_right
06:25

Superstore (S1E7)

Superstore (S1E7)
06:50

Bones (S2E27)

Bones (S2E27)
07:35

Bones (S2E28)

Bones (S2E28)
08:30

Bones (S2E29)

Bones (S2E29)
09:25

Bones (S2E30)

Bones (S2E30)
10:25

NCIS (S14E18)

NCIS (S14E18)
11:25

Ringenes Herre - Kongen vender tilbage

Amerikansk eventyrfilm fra 2003
Ringenes Herre - Kongen vender tilbage
15:30

Fodbold: Optakt til FA Cup

Fodbold: Optakt til FA Cup
16:00

Fodbold: Chelsea-Southampton

Fodbold: Chelsea-Southampton
18:00

Fodbold: Opfølgning på FA Cup

Fodbold: Opfølgning på FA Cup
19:00

Fodbold: Optakt til Alka Superliga

Fodbold: Optakt til Alka Superliga
20:00

Fodbold: FC Nordsjælland-Brøndby IF

Fodbold: FC Nordsjælland-Brøndby IF
22:00

Fodbold: ONSIDE

Fodbold: ONSIDE
23:30

Percy Jackson & Uhyrernes Hav

Amerikansk fantasyeventyr fra 2013
play_arrow
Percy Jackson & Uhyrernes Hav
01:45

Extinction

Spanien/USA/Ungarn, sci-fi gyserfilm, 2015
play_arrow
Extinction
03:55

NCIS LA (S1E4)

NCIS LA (S1E4)
04:45

Superstore (S1E5)

Superstore (S1E5)
6'eren keyboard_arrow_right
06:20

Tanked (9)

Tanked (9)
07:05

Brew Masters (4)

Brew Masters (4)
07:55

Homeshopping (21)

Homeshopping (21)
09:00

Ice Cold Gold (2)

Ice Cold Gold (2)
09:50

Homeshopping (21)

Homeshopping (21)
10:55

Tanked (3)

Tanked (3)
11:55

Tanked (4)

Tanked (4)
12:50

Deadliest Catch (11)

Deadliest Catch (11)
13:50

Deadliest Catch (12)

Deadliest Catch (12)
14:55

Deadliest Catch (13)

Deadliest Catch (13)
15:55

Deadliest Catch (14)

Deadliest Catch (14)
17:00

Fodbold: Premier League: Manchester City-Swansea

Fodbold: Premier League: Manchester City-Swansea
20:00

Deadliest Catch (14)

Deadliest Catch (14)
21:00

Deadliest Catch (15)

Deadliest Catch (15)
22:00

Deadliest Catch (16)

Deadliest Catch (16)
23:00

Criminal Minds (46)

Criminal Minds (46)
00:00

Criminal Minds (47)

Criminal Minds (47)
01:00

Criminal Minds (48)

Criminal Minds (48)
02:00

Criminal Minds (90)

Criminal Minds (90)
02:55

Criminal Minds (91)

Criminal Minds (91)
03:55

Salvage Hunters (2)

Salvage Hunters (2)
04:45

What Happened Next (4)

What Happened Next (4)
DR3 keyboard_arrow_right
06:30

Morgengymnastikken: Akroyoga, yoga og mormorarme

Morgengymnastikken: Akroyoga, yoga og mormorarme
09:00

The Graham Norton Show

The Graham Norton Show
09:50

E-Sport: Dreamhack Masters Marseille, direkte

E-Sport: Dreamhack Masters Marseille, direkte
13:15

E-Sport: Dreamhack Masters Marseille, direkte

E-Sport: Dreamhack Masters Marseille, direkte
16:40

E-Sport: Dreamhack Masters Marseille, direkte

E-Sport: Dreamhack Masters Marseille, direkte
20:00

Større end T. Rex

Større end T. Rex
21:00

Hollow Man

Amerikansk actionthriller fra 2000
play_arrow
Hollow Man
22:45

American History X

Amerikansk drama fra 1998
play_arrow
American History X
00:35

Gift ved første blik USA IV (14:16)

Gift ved første blik USA IV (14:16)
01:30

På opdagelse i verdensrummet: Sorte huller

På opdagelse i verdensrummet: Sorte huller
02:15

Sex på recept (3:6)

Sex på recept (3:6)
02:45

Sex på recept (4:6)

Sex på recept (4:6)
03:15

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
04:15

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
08:10

Kommissær Rex (177)

Kommissær Rex (177)
09:05

Kommissær Rex (178)

Kommissær Rex (178)
10:10

Kommissær Rex (179)

Kommissær Rex (179)
11:10

Kommissær Rex (180)

Kommissær Rex (180)
12:05

Kommissær Rex (181)

Kommissær Rex (181)
13:05

Murdoch-mysterierne (76)

Murdoch-mysterierne (76)
13:55

Murdoch-mysterierne (77)

Murdoch-mysterierne (77)
14:45

Murdoch-mysterierne (78)

Murdoch-mysterierne (78)
15:35

Murdoch-mysterierne (79)

Murdoch-mysterierne (79)
16:30

Murdoch-mysterierne (80)

Murdoch-mysterierne (80)
17:20

Lur mit liv

Lur mit liv
18:10

Greyzone (8)

Greyzone (8)
19:00

Pigen fra Egborg

Dansk folkekomedie fra 1969
Pigen fra Egborg
20:45

Hjertegalla

Hjertegalla
23:45

Tivolirevy - TAM TAM i Glassalen 2016

Tivolirevy - TAM TAM i Glassalen 2016
00:40

Tivolirevy - TAM TAM i Glassalen 2016

Tivolirevy - TAM TAM i Glassalen 2016
01:35

Sagen genåbnet (9)

Sagen genåbnet (9)
02:30

Sagen genåbnet (10)

Sagen genåbnet (10)
03:20

Halløj på hotellet

Halløj på hotellet
TV3 Puls keyboard_arrow_right
06:45

Hjælp - mit hus skal sælges (S2E3)

Hjælp - mit hus skal sælges (S2E3)
07:30

Hjælp - mit hus skal sælges (S2E4)

Hjælp - mit hus skal sælges (S2E4)
08:20

Hjælp - mit hus skal sælges (S2E5)

Hjælp - mit hus skal sælges (S2E5)
09:20

Hjælp - mit hus skal sælges (S2E6)

Hjælp - mit hus skal sælges (S2E6)
10:20

Hjælp - mit hus skal sælges! (S1E1)

Hjælp - mit hus skal sælges! (S1E1)
11:20

Hjælp - mit hus skal sælges! (S1E2)

Hjælp - mit hus skal sælges! (S1E2)
12:25

Hjælp - mit hus skal sælges! (S1E3)

Hjælp - mit hus skal sælges! (S1E3)
13:20

Hjælp - mit hus skal sælges! (S1E4)

Hjælp - mit hus skal sælges! (S1E4)
14:20

Hjælp - mit hus skal sælges! (S1E5)

Hjælp - mit hus skal sælges! (S1E5)
15:20

Hjælp - mit hus skal sælges! (S1E6)

Hjælp - mit hus skal sælges! (S1E6)
16:20

Hjælp - mit hus skal sælges! (S1E7)

Hjælp - mit hus skal sælges! (S1E7)
17:20

Love & Mercy

USA, biografi, 2015
Love & Mercy
20:00

Depotjægerne (1009)

Depotjægerne (1009)
20:30

Depotjægerne (1010)

Depotjægerne (1010)
21:00

Tre dage til at overleve (S1E3)

Tre dage til at overleve (S1E3)
22:00

Til døden dem skiller (S5E8)

Til døden dem skiller (S5E8)
23:00

Kærester der dræber (S5E8)

Kærester der dræber (S5E8)
00:00

Pelikannotatet

Amerikansk thriller fra 1993
Pelikannotatet
02:55

Tre dage til at overleve (S1E3)

Tre dage til at overleve (S1E3)
03:45

Kærester der dræber (S5E8)

Kærester der dræber (S5E8)
04:35

Cold Justice (S3E4)

Cold Justice (S3E4)
Kanal 4 keyboard_arrow_right
06:30

De unge mødre (126)

De unge mødre (126)
06:55

De unge mødre (127)

De unge mødre (127)
07:20

De unge mødre (128)

De unge mødre (128)
07:45

Homeshopping (21)

Homeshopping (21)
08:50

Soul Surfer

Amr. drama fra 2011
play_arrow
Soul Surfer
10:50

Kanal 4 docs: Solomor

Kanal 4 docs: Solomor
11:45

Bryllupper for millioner (7:8)

Bryllupper for millioner (7:8)
12:40

Værelse med udsigt

Amr. kærlighedsdrama fra 1985
Værelse med udsigt
15:00

Say Yes to the Dress (1)

Say Yes to the Dress (1)
16:00

Say Yes to the Dress (2)

Say Yes to the Dress (2)
17:00

Say Yes to the Dress (3)

Say Yes to the Dress (3)
18:00

Say Yes To The Dress Danmark (10)

Say Yes To The Dress Danmark (10)
19:00

De unge mødre (527)

De unge mødre (527)
20:00

Nærkontakt (9)

Nærkontakt (9)
21:00

A Lot Like Love

Amr. komedie fra 2005
play_arrow
A Lot Like Love
23:10

En blodig affære

En blodig affære
00:10

Min nabo er morder

Min nabo er morder
01:10

Par der dræber

Par der dræber
02:10

Love Kills (5)

Love Kills (5)
03:05

Blodets bånd

Blodets bånd
03:55

Min nabo er morder

Min nabo er morder
04:44

Gift på en løgn

Gift på en løgn
DRK keyboard_arrow_right
08:50

Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (3:12)

Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (3:12)
09:50

Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (4:12)

Danmarkshistorien fortalt af Erik Kjersgaard (4:12)
10:50

Kampen om Det Hvide Hus: George Bush vs. Dukakis

Kampen om Det Hvide Hus: George Bush vs. Dukakis
11:35

Kulturdynastier: Familien Kløvedal

Kulturdynastier: Familien Kløvedal
12:20

Biblens gåder - Babelstårnet

Biblens gåder - Babelstårnet
13:10

Biblens gåder - Ægyptens ti plager

Biblens gåder - Ægyptens ti plager
14:00

Gudstjeneste fra Glostrup

Gudstjeneste fra Glostrup
14:45

Nonnen og Narkomanerne

Nonnen og Narkomanerne
15:25

DR Big Band og Lisa Nilsson

DR Big Band og Lisa Nilsson
17:10

Elizabeth 1 (2:3)

Elizabeth 1 (2:3)
17:55

Matador - Den 11. time (20)

Matador - Den 11. time (20)
19:00

Matador - Vi vil fred her til lands (21)

Matador - Vi vil fred her til lands (21)
19:56

Dagens Sang: En stribe grønt

Dagens Sang: En stribe grønt
20:00

DR K Klassisk: Alpesymfonien

DR K Klassisk: Alpesymfonien
21:00

Sprogquizzen

Sprogquizzen
21:45

Dokland: Verdens bedste nekrologer

Dokland: Verdens bedste nekrologer
23:15

Frække fly og flyvende biler (2:4)

Frække fly og flyvende biler (2:4)
23:45

Filmselskabet

Filmselskabet
00:15

Gensynet

Svensk dokudrama fra 2013
Gensynet
01:40

De uskyldige

Fransk-polsk drama fra 2016
play_arrow
De uskyldige
03:30

Freddie Knoller - en overlevende fra holocaust

Freddie Knoller - en overlevende fra holocaust
04:20

Gæt og grimasser (13:15)

Gæt og grimasser (13:15)
04:55

Gæt og grimasser (14:15)

Gæt og grimasser (14:15)
TV2 FRI keyboard_arrow_right
07:45

Rosamunde Pilcher's Shades of Love (4:4) (4)

Rosamunde Pilcher's Shades of Love (4:4) (4)
09:20

Det lille auktionshus

Det lille auktionshus
10:15

Det lille auktionshus

Det lille auktionshus
11:05

Det lille auktionshus

Det lille auktionshus
12:00

Det lille auktionshus

Det lille auktionshus
12:55

Det lille auktionshus

Det lille auktionshus
13:45

Det lille auktionshus

Det lille auktionshus
14:40

Det lille auktionshus

Det lille auktionshus
15:30

Det lille auktionshus

Det lille auktionshus
16:25

Søs og Kirsten - Rejsen mod gode grin

Søs og Kirsten - Rejsen mod gode grin
17:00

Søs og Kirsten - Rejsen mod gode grin

Søs og Kirsten - Rejsen mod gode grin
17:35

Søs og Kirsten - Rejsen mod gode grin

Søs og Kirsten - Rejsen mod gode grin
18:10

Søs og Kirsten - Rejsen mod gode grin

Søs og Kirsten - Rejsen mod gode grin
18:45

Søs og Kirsten - Rejsen mod gode grin

Søs og Kirsten - Rejsen mod gode grin
19:20

Søs og Kirsten - Rejsen mod gode grin

Søs og Kirsten - Rejsen mod gode grin
19:55

Vores planet

Vores planet
20:45

Rablende dyr

Rablende dyr
20:55

Beier bygger

Beier bygger
21:30

Sig det med bolig

Sig det med bolig
22:05

Hellas have

Hellas have
22:40

Kamp til hækken

Kamp til hækken
23:20

En have i gave

En have i gave
00:00

De kongelige slotshaver

De kongelige slotshaver
00:25

De kongelige slotshaver

De kongelige slotshaver
00:55

Alle tiders haver - med Prins Charles

Alle tiders haver - med Prins Charles
01:50

Havemagasinet

Havemagasinet
02:50

Haveglæder

Haveglæder
03:10

Haveglæder

Haveglæder
03:30

Lily - bjørnen fra Facebook

Lily - bjørnen fra Facebook
04:20

Den store britiske bagedyst - masterclass

Den store britiske bagedyst - masterclass
TV3 Max keyboard_arrow_right
06:30

Motorsport: Paddock-klubben

Motorsport: Paddock-klubben
07:00

Håndbold: EHF Champions League Magazine (k)

Håndbold: EHF Champions League Magazine (k)
07:30

Fodbold: UEFA Champions League Weekly

Fodbold: UEFA Champions League Weekly
08:00

Fodbold: La Liga World

Fodbold: La Liga World
08:30

Fodbold: Premier League World Show

Fodbold: Premier League World Show
09:00

Fodbold: Champions League - Eksperterne om semifinalerne

Fodbold: Champions League - Eksperterne om semifinalerne
09:30

Fodbold: UEFA Champions League Weekly

Fodbold: UEFA Champions League Weekly
10:00

Fodbold: Premier League World Show

Fodbold: Premier League World Show
10:30

Fodbold: Premier League Saturday Review

Fodbold: Premier League Saturday Review
11:30

Fodbold: Optakt til Alka Superliga

Fodbold: Optakt til Alka Superliga
11:55

Fodbold: FC Helsingør-Silkeborg

Fodbold: FC Helsingør-Silkeborg
14:00

Fodbold: Opfølgning på Alka Superliga

Fodbold: Opfølgning på Alka Superliga
14:25

Fodbold: Arsenal-West Ham

Fodbold: Arsenal-West Ham
16:30

Fodbold: The Premier League Show

Fodbold: The Premier League Show
16:55

Håndbold: THW Kiel-HC Vardar (m)

Håndbold: THW Kiel-HC Vardar (m)
18:45

Håndbold: HSG Wetzlar-MT Melsungen (m)

Håndbold: HSG Wetzlar-MT Melsungen (m)
20:10

Fodbold: La Liga World

Fodbold: La Liga World
20:40

Fodbold: Atlético Madrid-Real Betis

Fodbold: Atlético Madrid-Real Betis
22:45

Futsal: Finalekamp fra UEFA Futsal Cup Finals

Futsal: Finalekamp fra UEFA Futsal Cup Finals
00:45

Fodbold: The Premier League Show

Fodbold: The Premier League Show
01:00

Fodbold: Premier League Sunday Review

Fodbold: Premier League Sunday Review
02:00

Fodbold: FC Nordsjælland-Brøndby IF

Fodbold: FC Nordsjælland-Brøndby IF
04:00

Fodbold: Premier League World Show

Fodbold: Premier League World Show
04:30

Fodbold: Højdepunkter fra The Championship

Fodbold: Højdepunkter fra The Championship
Discovery Channel keyboard_arrow_right
08:15

Auction Hunters (S4E19)

Auction Hunters (S4E19)
08:40

Auction Hunters (S4E20)

Auction Hunters (S4E20)
09:05

Auction Hunters (S4E21)

Auction Hunters (S4E21)
09:35

Auction Hunters (S4E22)

Auction Hunters (S4E22)
10:00

Mythbusters (S11E14)

Mythbusters (S11E14)
11:00

Treasure Quest: Snake Island (S1E1)

Treasure Quest: Snake Island (S1E1)
12:00

Treasure Quest: Snake Island (S1E2)

Treasure Quest: Snake Island (S1E2)
13:00

Mighty Planes (S2E4)

Mighty Planes (S2E4)
14:00

Mighty Planes (S2E5)

Mighty Planes (S2E5)
15:00

Robson Green's Ultimate Catch (S1E3)

Robson Green's Ultimate Catch (S1E3)
16:00

Demolition Man (S1E4)

Demolition Man (S1E4)
16:30

Demolition Man (S1E5)

Demolition Man (S1E5)
17:00

Kindig Customs (S4E14)

Kindig Customs (S4E14)
18:00

Garage Rehab (S1E8)

Garage Rehab (S1E8)
19:00

Salvage Hunters (S10E9)

Salvage Hunters (S10E9)
20:00

Rise of the Machines (S2E5)

Rise of the Machines (S2E5)
21:00

Silicon Valley: The Untold Story (S1E2)

Silicon Valley: The Untold Story (S1E2)
22:00

Moonshiners (S7E10)

Moonshiners (S7E10)
23:00

Deadliest Catch (S14E1)

Deadliest Catch (S14E1)
01:00

Mighty Planes (S2E4)

Mighty Planes (S2E4)
02:00

Mighty Planes (S2E5)

Mighty Planes (S2E5)
03:00

Auction Hunters (S4E19)

Auction Hunters (S4E19)
03:30

Auction Hunters (S4E20)

Auction Hunters (S4E20)
03:55

Auction Hunters (S4E21)

Auction Hunters (S4E21)
04:20

Auction Hunters (S4E22)

Auction Hunters (S4E22)
04:45

Chasing Classic Cars (S8E23)

Chasing Classic Cars (S8E23)
DR Ultra keyboard_arrow_right
06:10

Conrad og Bernhard

Conrad og Bernhard
06:25

Thunderbirds II (5)

Thunderbirds II (5)
06:45

Zorro (14)

Zorro (14)
07:05

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
07:20

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
07:30

Wild Kratts

Wild Kratts
07:50

Wild Kratts

Wild Kratts
08:15

Junglebanden

Junglebanden
08:25

Junglebanden

Junglebanden
08:35

Gumball IV (39)

Gumball IV (39)
08:45

Gumball IV (40)

Gumball IV (40)
09:00

Krokodillebanden

Krokodillebanden
10:30

Junglebanden

Junglebanden
10:40

Junglebanden

Junglebanden
10:50

NØRD (4:4)

NØRD (4:4)
11:05

NØRD - MGP

NØRD - MGP
11:20

Store Nørd i militæret (6)

Store Nørd i militæret (6)
11:40

Sleepover - Frilandsmuseet

Sleepover - Frilandsmuseet
11:55

Ultra Jam - Patrick Dorgan

Ultra Jam - Patrick Dorgan
12:15

Ultras Dance Crew (14) - Guldtuben (1:2) Den store konkurrence

Ultras Dance Crew (14) - Guldtuben (1:2) Den store konkurrence
12:30

Ultras Dance Crew (15) - Guldtuben (2:2) Det store show

Ultras Dance Crew (15) - Guldtuben (2:2) Det store show
12:45

ZombieLars (11:13)

ZombieLars (11:13)
13:00

ZombieLars (12:13)

ZombieLars (12:13)
13:15

ZombieLars (13:13)

ZombieLars (13:13)
13:30

Lokummet Brænder II (3)

Lokummet Brænder II (3)
13:50

Braceface (43)

Braceface (43)
14:15

Vi' bare bjørne II (23)

Vi' bare bjørne II (23)
14:25

Vi' bare bjørne II (24)

Vi' bare bjørne II (24)
14:35

Vi' bare bjørne II (25)

Vi' bare bjørne II (25)
14:45

Vi' bare bjørne II (26)

Vi' bare bjørne II (26)
15:00

Tintin og Hajsøen

Tintin og Hajsøen
16:10

Zorro (24)

Zorro (24)
16:35

Zorro (25)

Zorro (25)
16:55

Wild Kratts

Wild Kratts
17:15

Wild Kratts

Wild Kratts
17:40

Junglebanden

Junglebanden
17:50

Junglebanden

Junglebanden
18:00

Junglebanden

Junglebanden
18:15

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
18:25

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
18:35

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
18:45

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
19:00

Sofie Linde Show II (11) - Lars Løkke Rasmussen

Sofie Linde Show II (11) - Lars Løkke Rasmussen
19:30

Trækfugle

Trækfugle
20:50

Vores vilde verden rundt: Antarktis

Vores vilde verden rundt: Antarktis
21:20

Snydt!

Snydt!
TV2 Sport keyboard_arrow_right
08:40

NBA: New Orleans Pelicans-Portland Trail Blazers, playoff

NBA: New Orleans Pelicans-Portland Trail Blazers, playoff
09:55

Håndboldmagasinet: Kontra

Håndboldmagasinet: Kontra
10:35

SuperMatchen:

SuperMatchen:
11:20

SuperMatchen:

SuperMatchen:
12:05

På is for Danmark

På is for Danmark
12:15

På is for Danmark

På is for Danmark
12:30

HockeyNight: Aalborg Pirates-Herning Blue Fox, 4. finale

HockeyNight: Aalborg Pirates-Herning Blue Fox, 4. finale
13:05

HockeyNight: Aalborg Pirates-Herning Blue Fox, 4. finale

HockeyNight: Aalborg Pirates-Herning Blue Fox, 4. finale
13:45

HockeyNight: Aalborg Pirates-Herning Blue Fox, 4. finale

HockeyNight: Aalborg Pirates-Herning Blue Fox, 4. finale
14:30

HockeyNight: Studiet

HockeyNight: Studiet
14:50

HockeyNight: Herning Blue Fox-Aalborg Pirates, 5. finale, direkte

HockeyNight: Herning Blue Fox-Aalborg Pirates, 5. finale, direkte
15:40

HockeyNight: Herning Blue Fox-Aalborg Pirates, 5. finale, direkte

HockeyNight: Herning Blue Fox-Aalborg Pirates, 5. finale, direkte
16:25

HockeyNight: Herning Blue Fox-Aalborg Pirates, 5. finale, direkte

HockeyNight: Herning Blue Fox-Aalborg Pirates, 5. finale, direkte
17:30

SportsDok: De danske NHL-stjerner

SportsDok: De danske NHL-stjerner
17:55

På is for Danmark

På is for Danmark
18:05

På is for Danmark

På is for Danmark
18:20

Håndboldmagasinet: Kontra

Håndboldmagasinet: Kontra
19:00

NBA: Milwaukee Bucks-Boston Celtics, playoff, direkte

NBA: Milwaukee Bucks-Boston Celtics, playoff, direkte
20:15

NBA: Milwaukee Bucks-Boston Celtics, playoff, direkte

NBA: Milwaukee Bucks-Boston Celtics, playoff, direkte
21:30

NBA: San Antonio Spurs-Golden State Warriors, playoff, direkte

NBA: San Antonio Spurs-Golden State Warriors, playoff, direkte
22:50

NBA: San Antonio Spurs-Golden State Warriors, playoff, direkte

NBA: San Antonio Spurs-Golden State Warriors, playoff, direkte
TV3 Sport keyboard_arrow_right
TV3 Sport opdatere oversigten
Canal 9 keyboard_arrow_right
06:05

Railroad Alaska (1:7)

Railroad Alaska (1:7)
06:55

Homeshopping (23)

Homeshopping (23)
07:55

MacGyvers Missioner (6)

MacGyvers Missioner (6)
09:05

Homeshopping

Homeshopping
10:05

MacGyvers Missioner (7)

MacGyvers Missioner (7)
11:15

Homeshopping

Homeshopping
12:25

Fodbold: Serie A: Cagliari-Bologna

Fodbold: Serie A: Cagliari-Bologna
14:25

Food Factory (7)

Food Factory (7)
15:00

Fodbold: Alka Superliga: AaB-FC Midtjylland

Fodbold: Alka Superliga: AaB-FC Midtjylland
19:00

River Monsters (5)

River Monsters (5)
20:00

M*A*S*H (66)

M*A*S*H (66)
20:40

Fodbold: Serie A: Juventus-Napoli

Fodbold: Serie A: Juventus-Napoli
22:40

M*A*S*H (67)

M*A*S*H (67)
23:15

M*A*S*H (68)

M*A*S*H (68)
23:55

M*A*S*H (69)

M*A*S*H (69)
00:30

M*A*S*H (70)

M*A*S*H (70)
01:00

M*A*S*H (71)

M*A*S*H (71)
01:35

Drabelig deadline

Drabelig deadline
02:35

Drabelig deadline

Drabelig deadline
03:30

Drabelig deadline

Drabelig deadline
04:20

American Loggers (10)

American Loggers (10)
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
05:15

Babar (9)

Babar (9)
05:35

Motor Mille og Børnebanden (2)

Motor Mille og Børnebanden (2)
06:05

Chuggington (22)

Chuggington (22)
06:15

Morten Skildpadde (1)

Morten Skildpadde (1)
06:40

Sovedyr på eventyr II (2) - Snefnug ude og fange monstre

Sovedyr på eventyr II (2) - Snefnug ude og fange monstre
06:55

Yakari III (17)

Yakari III (17)
07:10

Kasper og Sofie (8)

Kasper og Sofie (8)
07:30

Bamse møder den store verden

Bamse møder den store verden
08:25

Ramasjang Redder Bierne - Show 4

Ramasjang Redder Bierne - Show 4
08:50

Sikker & Søn V (2)

Sikker & Søn V (2)
09:00

Pax' jordiske eventyr III (9:10)

Pax' jordiske eventyr III (9:10)
09:15

Pax' jordiske eventyr III (10:10)

Pax' jordiske eventyr III (10:10)
09:30

Pippi Langstrømpe

Pippi Langstrømpe
09:55

Karlsson på taget

Karlsson på taget
10:20

Flaskepost fra Stillehavet (8)

Flaskepost fra Stillehavet (8)
10:30

Emil fra Lønneberg

Emil fra Lønneberg
11:00

Motor Mille på cirkustur (5)

Motor Mille på cirkustur (5)
11:15

Quizdyrene - Araen Sugar

Quizdyrene - Araen Sugar
11:25

Ramasjang Mysteriet III (1)

Ramasjang Mysteriet III (1)
11:55

Smølferne

Smølferne
12:20

Smølferne

Smølferne
12:45

F for Får (6)

F for Får (6)
12:50

Rosa fra Rouladegade (6)

Rosa fra Rouladegade (6)
13:20

Tree Fu Tom (3)

Tree Fu Tom (3)
13:45

Tree Fu Tom (4)

Tree Fu Tom (4)
14:05

Onkel Rejes Sørøvershow (10)

Onkel Rejes Sørøvershow (10)
14:30

Der var engang...

Der var engang...
15:00

Sarah og And (10)

Sarah og And (10)
15:05

Masha og Bjørnen (20)

Masha og Bjørnen (20)
15:15

Morten Skildpadde (10)

Morten Skildpadde (10)
15:40

Gurli Gris VI (12)

Gurli Gris VI (12)
15:50

Chuggington (17)

Chuggington (17)
16:00

Chuggington (18)

Chuggington (18)
16:10

Dora udforskeren (21)

Dora udforskeren (21)
16:35

Paw Patrol II (9)

Paw Patrol II (9)
17:00

Motor Mille og Børnebanden (3)

Motor Mille og Børnebanden (3)
17:25

Paphoved (5:8)

Paphoved (5:8)
17:30

Min ven Marlon (7)

Min ven Marlon (7)
17:45

Min ven Marlon (8)

Min ven Marlon (8)
18:00

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (46)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (46)
18:15

Yakari III (18)

Yakari III (18)
18:25

F for Får (17)

F for Får (17)
18:35

Sofus III (1)

Sofus III (1)
18:50

Min oldefars historier - Ridderne

Min oldefars historier - Ridderne
19:00

Tree Fu Tom (19)

Tree Fu Tom (19)
19:25

Zorro (3)

Zorro (3)
19:45

Mumitroldene (55)

Mumitroldene (55)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
04:45

Ramasjang sover - lidt endnu

Ramasjang sover - lidt endnu
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
10:00

Maraton: London

Maraton: London
13:30

Fodbold: Alka Superliga: OB-Lyngby

Fodbold: Alka Superliga: OB-Lyngby
16:45

Motorsport: Blancpain Endurance Series

Motorsport: Blancpain Endurance Series
17:55

Eliteserien: Rosenborg-Start

Eliteserien: Rosenborg-Start
20:00

Motorsport: Superbike VM

Motorsport: Superbike VM
20:30

Motorsport: Superbike VM

Motorsport: Superbike VM
21:20

Cykling: Tour of Croatia

Cykling: Tour of Croatia
22:00

Fodbold: MLS

Fodbold: MLS
00:10

Cykling: Tour of the Alps

Cykling: Tour of the Alps
01:10

Cykling: Tour of the Alps

Cykling: Tour of the Alps
02:05

Cykling: Tour of the Alps

Cykling: Tour of the Alps
03:05

Cykling: Tour of the Alps

Cykling: Tour of the Alps
04:00

Cykling: Tour of the Alps

Cykling: Tour of the Alps
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
05:30

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien
07:35

CYKLING: Tour of Croatia

CYKLING: Tour of Croatia
08:30

CYKLING: Amstel Gold Race, Holland

CYKLING: Amstel Gold Race, Holland
10:00

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien
13:00

CYKLING: Liege-Bastogne-Liege, Belgien

CYKLING: Liege-Bastogne-Liege, Belgien
16:15

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien
17:30

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien
18:00

CYKLING: Tour of Croatia

CYKLING: Tour of Croatia
18:55

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
19:00

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien
21:55

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
22:05

SUPERVM fra Assen, Holland

SUPERVM fra Assen, Holland
22:30

SUPERBIKE: VM fra Assen, Holland

SUPERBIKE: VM fra Assen, Holland
23:15

FODBOLD: MLS, USA

FODBOLD: MLS, USA
01:15

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien
02:00

SUPERBIKE: VM fra Assen, Holland

SUPERBIKE: VM fra Assen, Holland
02:30

SUPERBIKE: VM fra Assen, Holland

SUPERBIKE: VM fra Assen, Holland
03:00

FODBOLD: MLS, USA

FODBOLD: MLS, USA
04:00

CYKLING: Tour of Croatia

CYKLING: Tour of Croatia
TLC keyboard_arrow_right
08:15

Sister Wives (S5E5)

Sister Wives (S5E5)
09:05

Sister Wives (S5E6)

Sister Wives (S5E6)
10:00

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E10)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E10)
10:30

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E11)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E11)
11:00

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E12)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E12)
11:30

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E13)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E13)
12:00

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E14)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E14)
12:30

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E15)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E15)
13:00

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E16)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E16)
13:30

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E17)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E17)
14:00

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E18)

Say Yes to the Dress: Bridesmaids (S3E18)
14:30

Curvy Brides (S1E1)

Curvy Brides (S1E1)
15:00

Curvy Brides (S1E3)

Curvy Brides (S1E3)
15:30

MasterChef Australia (S8E1)

MasterChef Australia (S8E1)
17:00

MasterChef Australia (S8E2)

MasterChef Australia (S8E2)
18:00

MasterChef Australia (S8E3)

MasterChef Australia (S8E3)
19:00

MasterChef Australia (S8E4)

MasterChef Australia (S8E4)
20:00

MasterChef Australia (S8E5)

MasterChef Australia (S8E5)
21:00

Don't Tell the Bride (S12E11)

Don't Tell the Bride (S12E11)
22:00

My 600lb Life (S6E5)

My 600lb Life (S6E5)
00:00

Sex Sent Me to the Slammer (S1E8)

Sex Sent Me to the Slammer (S1E8)
00:30

Scorned: Crimes of Passion (S1E16)

Scorned: Crimes of Passion (S1E16)
01:30

My 600lb Life (S6E5)

My 600lb Life (S6E5)
03:30

Buying Alaska (S3E28)

Buying Alaska (S3E28)
03:55

Buying Alaska (S3E29)

Buying Alaska (S3E29)
04:20

Pit Bulls & Parolees (S4E7)

Pit Bulls & Parolees (S4E7)