Caroline Fleming i pinlig Notre Dame-brøler

Caroline Fleming i pinlig Notre Dame-brøler

Caroline Fleming i pinlig Notre Dame-brøler
Derfor er Stéphanie Surrugue single

Derfor er Stéphanie Surrugue single

Derfor er Stéphanie Surrugue single
Pilou Asbæk blev 'buhet' i USA

Pilou Asbæk blev 'buhet' i USA

Pilou Asbæk blev 'buhet' i USA
TV3 dropper 'Paradise Hotel' i påsken

TV3 dropper 'Paradise Hotel' i påsken

TV3 dropper 'Paradise Hotel' i påsken
Geggo og Cengiz' ægteskab er ugyldigt

Geggo og Cengiz' ægteskab er ugyldigt

Geggo og Cengiz' ægteskab er ugyldigt
DR1 keyboard_arrow_right
06:35

Søren Ryge: Tormods heste

Søren Ryge: Tormods heste
07:05

Jagten på det vilde vejr (4:4)

Jagten på det vilde vejr (4:4)
07:45

Spiondyr på mission - bag kulisserne

Spiondyr på mission - bag kulisserne
08:45

Guld på godset (4)

Guld på godset (4)
09:45

Inspector Morse: Det forjættede land

Engelsk krimi fra 1991
Inspector Morse: Det forjættede land
11:30

Antikduellen (25:30)

Antikduellen (25:30)
12:00

Bonderøven 2012 (16)

Bonderøven 2012 (16)
12:30

Kender du typen 2013 (11)

Kender du typen 2013 (11)
13:05

Borg vs McEnroe

Dansk spillefilm fra 2017
Borg vs McEnroe
14:50

Min søsters børn i Afrika

Dansk familiefilm fra 2013
Min søsters børn i Afrika
16:10

Mord med Jean Blake: Spøgelseshistorier

Australsk krimi fra 2018
Mord med Jean Blake: Spøgelseshistorier
17:35

Jordemoderen VII (6:10)

Jordemoderen VII (6:10)
18:30

TV AVISEN med Sporten

TV AVISEN med Sporten
18:55

Guld på godset (6)

Guld på godset (6)
20:00

Forsvundne arvinger: Lagt ud for at dø (3:5)

Forsvundne arvinger: Lagt ud for at dø (3:5)
20:45

Svømmestjerner - under overfladen

Svømmestjerner - under overfladen
21:30

TV AVISEN

TV AVISEN
21:45

Fodboldmagasinet

Fodboldmagasinet
22:10

Django Unchained

Amerikansk western fra 2012
play_arrow
Django Unchained
00:45

Taggart: En tro kopi

Taggart: En tro kopi
01:55

Hun så et mord (182)

Hun så et mord (182)
02:40

Jagten på det vilde vejr (3:4)

Jagten på det vilde vejr (3:4)
03:25

Bonderøven 2012 (16)

Bonderøven 2012 (16)
03:55

Kender du typen 2013 (11)

Kender du typen 2013 (11)
TV2 keyboard_arrow_right
12:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
12:35

En engelsk skandale (1:3) (1)

En engelsk skandale (1:3) (1)
13:35

En engelsk skandale (2:3) (2)

En engelsk skandale (2:3) (2)
14:40

En engelsk skandale (3:3) (3)

En engelsk skandale (3:3) (3)
15:40

Olsen-banden deruda'

Dansk folkekomedie fra 1977
Olsen-banden deruda'
17:25

Go' aften Danmark

Go' aften Danmark
18:00

Nyhederne

Nyhederne
18:10

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:15

Dit forårsvejr

Dit forårsvejr
18:20

Go' aften Danmark

Go' aften Danmark
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

Kurs mod nord

Kurs mod nord
20:50

Vejen til Seier

Vejen til Seier
21:35

En fremmed flytter ind

En fremmed flytter ind
23:25

Britain's Got Talent - finale

Britain's Got Talent - finale
01:35

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
01:55

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
02:20

Baywatch (1)

Baywatch (1)
TV3 keyboard_arrow_right
06:25

Love Island UK (S3E33)

Love Island UK (S3E33)
07:25

Luksusfælden (S1E2)

Luksusfælden (S1E2)
08:25

Risen

Amerikansk historisk drama, 2016
play_arrow
Risen
10:30

Ice Age: Den vildeste rejse

Amerikansk animation fra 2016
Ice Age: Den vildeste rejse
12:25

Journey to the Mysterious Island

Amerikansk actionkomedie fra 2012
Journey to the Mysterious Island
14:30

Jack Reacher: Never Go Back

Amerikansk action fra 2016
play_arrow
Jack Reacher: Never Go Back
17:00

Luksusfælden (S19E7)

Luksusfælden (S19E7)
18:00

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E44)

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E44)
19:00

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E45)

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E45)
20:00

Divaer i junglen (S4E3)

Divaer i junglen (S4E3)
21:00

Exodus: Gods and Kings

Amerikansk action fra 2014
play_arrow
Exodus: Gods and Kings
00:00

Blood Ties

Amerikansk thriller fra 2013
play_arrow
Blood Ties
02:30

NCIS (S3E15)

NCIS (S3E15)
03:15

Not Safe for Work

Amerikansk thriller fra 2014
play_arrow
Not Safe for Work
Kanal 5 keyboard_arrow_right
06:55

Chopped (3)

Chopped (3)
07:45

Chopped (4)

Chopped (4)
08:35

Property Brothers (14)

Property Brothers (14)
09:20

Property Brothers (16)

Property Brothers (16)
10:15

5. Gear (6)

5. Gear (6)
11:15

5. Gear (7)

5. Gear (7)
12:20

Greys hvide verden (6)

Greys hvide verden (6)
13:15

Greys hvide verden (7)

Greys hvide verden (7)
14:15

CSI (16)

CSI (16)
15:15

CSI (17)

CSI (17)
16:10

Special Victims Unit (9)

Special Victims Unit (9)
17:10

Special Victims Unit (10)

Special Victims Unit (10)
18:00

The Big Bang Theory (15)

The Big Bang Theory (15)
18:30

The Big Bang Theory (16)

The Big Bang Theory (16)
19:00

The Big Bang Theory (17)

The Big Bang Theory (17)
19:25

The Big Bang Theory (18)

The Big Bang Theory (18)
19:55

The Big Bang Theory (15)

The Big Bang Theory (15)
20:30

The Big Bang Theory (16)

The Big Bang Theory (16)
21:00

Gidseltagningen II (5)

Gidseltagningen II (5)
21:45

Manden i den røde bil

Manden i den røde bil
22:45

Criminal Minds (5)

Criminal Minds (5)
23:40

Criminal Minds (6)

Criminal Minds (6)
00:40

Special Victims Unit (22)

Special Victims Unit (22)
01:40

Special Victims Unit (3)

Special Victims Unit (3)
02:35

Limitless (7)

Limitless (7)
03:25

Limitless (8)

Limitless (8)
04:10

Criminal Minds (4)

Criminal Minds (4)
DR2 keyboard_arrow_right
09:45

Maddetektiverne (2:3)

Maddetektiverne (2:3)
10:35

Maddetektiverne (3:3)

Maddetektiverne (3:3)
11:25

Cirkuselefanten der gik amok

Cirkuselefanten der gik amok
12:45

Ken Folletts Jordens søjler (1:4)

Ken Folletts Jordens søjler (1:4)
14:30

Ken Folletts Jordens søjler (2:4)

Ken Folletts Jordens søjler (2:4)
16:10

Ken Folletts Jordens søjler (3:4)

Ken Folletts Jordens søjler (3:4)
17:50

Ken Folletts Jordens søjler (4:4)

Ken Folletts Jordens søjler (4:4)
19:40

I audiens hos Dronningen - sådan får du kors, bånd og stjerner

I audiens hos Dronningen - sådan får du kors, bånd og stjerner
20:40

Kongens store tale

Britisk Oscarbelønnet drama fra 2010
play_arrow
Kongens store tale
22:30

Deadline

Deadline
23:00

Quizzen med Gyrith Cecilie Ross

Quizzen med Gyrith Cecilie Ross
23:30

Abdel mellem fjender - Venligboer og kompromisløs

Abdel mellem fjender - Venligboer og kompromisløs
00:00

Abdel mellem fjender - Veganer og kødelsker

Abdel mellem fjender - Veganer og kødelsker
00:30

Pigen der reddede mit liv

Pigen der reddede mit liv
01:30

Sydkorea og det moderne slaveri

Sydkorea og det moderne slaveri
01:55

Mexicos rugemødre

Mexicos rugemødre
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
07:15

Beverly Hills 90210 (114)

Beverly Hills 90210 (114)
08:10

Beverly Hills 90210 (115)

Beverly Hills 90210 (115)
09:00

Beverly Hills 90210 (116)

Beverly Hills 90210 (116)
09:50

Beverly Hills 90210 (117)

Beverly Hills 90210 (117)
10:40

Sex and the City (15)

Sex and the City (15)
11:15

Sex and the City (16)

Sex and the City (16)
11:50

Desperate Housewives (4)

Desperate Housewives (4)
12:40

Desperate Housewives (5)

Desperate Housewives (5)
13:30

Ugly Betty (45)

Ugly Betty (45)
14:20

Ugly Betty (46)

Ugly Betty (46)
15:05

Baywatch (5)

Baywatch (5)
16:00

Baywatch (6)

Baywatch (6)
16:55

American Dad (18)

American Dad (18)
17:20

American Dad (19)

American Dad (19)
17:50

Modern Family (46)

Modern Family (46)
18:20

Modern Family (47)

Modern Family (47)
18:45

Venner (192)

Venner (192)
19:15

Venner (193)

Venner (193)
19:45

Sexklinikken

Sexklinikken
20:40

Date mig nøgen

Date mig nøgen
21:30

Kørelærerne

Kørelærerne
22:05

En fabulous familie

En fabulous familie
22:45

Sexklinikken

Sexklinikken
23:40

Natholdet

Natholdet
00:10

Natholdet

Natholdet
00:45

Natholdet - Højdepunkter

Natholdet - Højdepunkter
01:20

Nørgaards Netfix

Nørgaards Netfix
01:55

The Following (1)

The Following (1)
02:45

The Following (2)

The Following (2)
03:35

The Following (3)

The Following (3)
TV3+ keyboard_arrow_right
06:00

Knas i Kærligheden (S5E9)

Knas i Kærligheden (S5E9)
06:25

Community (S1E23)

Community (S1E23)
06:50

Community (S1E24)

Community (S1E24)
07:15

Anger Management (S3E9)

Anger Management (S3E9)
07:40

Anger Management (S3E10)

Anger Management (S3E10)
08:10

Numb3rs (S1E1)

Numb3rs (S1E1)
09:05

Numb3rs (S1E2)

Numb3rs (S1E2)
10:05

Bones (S11E3)

Bones (S11E3)
11:05

Bones (S11E4)

Bones (S11E4)
12:05

Hawaii Five-0 (S5E12)

Hawaii Five-0 (S5E12)
13:00

Hawaii Five-0 (S5E13)

Hawaii Five-0 (S5E13)
14:00

NCIS: Los Angeles (S3E7)

NCIS: Los Angeles (S3E7)
15:00

Kicking & Screaming

Amerikansk komedie fra 2005
play_arrow
Kicking & Screaming
17:00

Optakt til Superliga

Optakt til Superliga
18:00

FC Midtjylland-Brøndby

FC Midtjylland-Brøndby
20:00

Onside (S18E31)

Onside (S18E31)
21:30

Catch Me If You Can

Amerikansk drama fra 2002
play_arrow
Catch Me If You Can
00:30

The Devil's Own

Amerikansk action fra 1997
The Devil's Own
02:50

The Brave (S1E8)

The Brave (S1E8)
03:35

The Brave (S1E9)

The Brave (S1E9)
6'eren keyboard_arrow_right
06:25

Diners, Drive-ins and Dives (11)

Diners, Drive-ins and Dives (11)
06:55

Diners, Drive-ins and Dives (12)

Diners, Drive-ins and Dives (12)
07:15

Diners, Drive-ins and Dives (13)

Diners, Drive-ins and Dives (13)
07:40

Diners, Drive-ins and Dives (1)

Diners, Drive-ins and Dives (1)
08:05

09:10

Gold Rush (6)

Gold Rush (6)
10:00

Deadliest Catch (13)

Deadliest Catch (13)
11:00

Marooned with Ed Stafford (5)

Marooned with Ed Stafford (5)
12:00

Salvage Hunters (10)

Salvage Hunters (10)
13:00

Salvage Hunters (1)

Salvage Hunters (1)
13:55

Wheeler Dealers (20)

Wheeler Dealers (20)
15:00

Deadliest Catch (3)

Deadliest Catch (3)
16:00

Gold Rush (7)

Gold Rush (7)
17:00

Gold Rush (8)

Gold Rush (8)
18:00

Salvage Hunters (2)

Salvage Hunters (2)
19:00

Salvage Hunters (3)

Salvage Hunters (3)
20:00

Salvage Dawgs (1)

Salvage Dawgs (1)
20:30

Salvage Dawgs (2)

Salvage Dawgs (2)
21:00

Criminal Minds (9)

Criminal Minds (9)
22:00

Criminal Minds (10)

Criminal Minds (10)
23:00

Fast N' Loud (6)

Fast N' Loud (6)
00:00

Fast N' Loud (10)

Fast N' Loud (10)
01:05

Wheeler Dealers (13)

Wheeler Dealers (13)
02:05

Bitchin' Rides (6)

Bitchin' Rides (6)
03:05

Alaska: The Last Frontier (8)

Alaska: The Last Frontier (8)
03:55

Bering Sea Gold (1)

Bering Sea Gold (1)
DR3 keyboard_arrow_right
11:50

Real Future - Vitual reality og politiet som spåmænd

Real Future - Vitual reality og politiet som spåmænd
12:10

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
12:50

Gift ved første blik USA V (11:19)

Gift ved første blik USA V (11:19)
13:45

Alt for kliken (1:6)

Alt for kliken (1:6)
14:20

Alt for kliken (2:6)

Alt for kliken (2:6)
14:50

Verdens værste fængsler: Honduras

Verdens værste fængsler: Honduras
15:35

Et år i rummet

Et år i rummet
16:30

Gaycation: Det dybe Syden

Gaycation: Det dybe Syden
17:15

Rejsen til Mars (6:6)

Rejsen til Mars (6:6)
18:05

Ultimate Rush V (1)

Ultimate Rush V (1)
18:30

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
19:15

Family Guy

Family Guy
19:35

Family Guy

Family Guy
20:00

I krig med kroppen (1:4)

I krig med kroppen (1:4)
20:45

Alene i vildmarken USA V (2:12)

Alene i vildmarken USA V (2:12)
21:30

Skaterpigerne (4:4)

Skaterpigerne (4:4)
22:00

Petra får en baby (8:8)

Petra får en baby (8:8)
22:30

Vi er Scarlet Pleasure (4:4)

Vi er Scarlet Pleasure (4:4)
23:00

Crazy Ex-Girlfriend IV (15:18)

Crazy Ex-Girlfriend IV (15:18)
23:40

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
00:20

Verdens mærkeligste skabninger (3:8)

Verdens mærkeligste skabninger (3:8)
01:10

Gaycation: Frankrig

Gaycation: Frankrig
01:50

Buksemyndig II (6:10)

Buksemyndig II (6:10)
02:10

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
03:10

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
07:25

Fornyet mistanke (83)

Fornyet mistanke (83)
08:25

Fornyet mistanke (82)

Fornyet mistanke (82)
09:25

Doc Martin (22)

Doc Martin (22)
10:15

Doc Martin (23)

Doc Martin (23)
11:10

Skadestuen i Holby (364)

Skadestuen i Holby (364)
12:05

Skadestuen i Holby (365)

Skadestuen i Holby (365)
13:00

Bjerglægen (102)

Bjerglægen (102)
13:50

Bjerglægen (103)

Bjerglægen (103)
14:40

Kommissær Rex (81)

Kommissær Rex (81)
15:35

Kommissær Rex (82)

Kommissær Rex (82)
16:30

Blue Bloods (47)

Blue Bloods (47)
17:20

Death in Paradise (17)

Death in Paradise (17)
18:20

Murdoch-mysterierne (19)

Murdoch-mysterierne (19)
19:15

Lige i skabet

Lige i skabet
19:55

Spørg Charlie - på tur

Spørg Charlie - på tur
20:35

Onkel Bill fra New York

Dansk komedie fra 1959
Onkel Bill fra New York
22:15

Sygeplejeskolen II (6)

Sygeplejeskolen II (6)
23:00

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
23:50

Lige i skabet

Lige i skabet
00:35

Med på noderne

Med på noderne
01:20

Death in Paradise (17)

Death in Paradise (17)
TV3 Puls keyboard_arrow_right
06:00

Luksusvarer i Beverly Hills (S1E5)

Luksusvarer i Beverly Hills (S1E5)
06:25

Den Store Vægtkamp (S1E16)

Den Store Vægtkamp (S1E16)
07:10

Redningskvinder (S5E2)

Redningskvinder (S5E2)
08:00

Depotjægerne (S2E11)

Depotjægerne (S2E11)
08:25

Depotjægerne (S2E12)

Depotjægerne (S2E12)
08:55

Grand Designs (S11E11)

Grand Designs (S11E11)
09:55

Dr. Phil (S17E35)

Dr. Phil (S17E35)
10:55

Dr. Phil (S17E36)

Dr. Phil (S17E36)
11:55

Grand Designs (S12E1)

Grand Designs (S12E1)
13:00

Dyreværnet (S1E3)

Dyreværnet (S1E3)
14:00

Dyreværnet (S1E4)

Dyreværnet (S1E4)
15:00

Mit plastikmareridt (S1E4)

Mit plastikmareridt (S1E4)
16:00

Mit plastikmareridt (S1E5)

Mit plastikmareridt (S1E5)
17:00

Dr. Phil (139)

Dr. Phil (139)
18:00

Dr. Phil (140)

Dr. Phil (140)
19:00

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S1E10)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S1E10)
20:00

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S2E2)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S2E2)
21:00

Redningskvinder (S5E3)

Redningskvinder (S5E3)
22:00

Celebrity Undercover (S1E9)

Celebrity Undercover (S1E9)
23:00

Hospitalet (S2E24)

Hospitalet (S2E24)
23:30

Hospitalet (S2E25)

Hospitalet (S2E25)
00:00

Depotjægerne (S2E13)

Depotjægerne (S2E13)
00:30

Depotjægerne (S2E14)

Depotjægerne (S2E14)
01:00

Fra skrot til slot (S1E1)

Fra skrot til slot (S1E1)
02:00

Fra skrot til slot (S1E2)

Fra skrot til slot (S1E2)
02:55

Hospitalet (S2E24)

Hospitalet (S2E24)
03:25

Jamie indtager Italien (S1E3)

Jamie indtager Italien (S1E3)
03:55

Jamie indtager Italien (S1E4)

Jamie indtager Italien (S1E4)
Kanal 4 keyboard_arrow_right
06:30

Long Island Medium (21)

Long Island Medium (21)
07:00

De unge mødre (5)

De unge mødre (5)
07:30

De unge mødre (6)

De unge mødre (6)
08:00

09:00

Say Yes to the Dress (13)

Say Yes to the Dress (13)
09:30

Say Yes to the Dress (14)

Say Yes to the Dress (14)
10:00

Say Yes to the Dress (15)

Say Yes to the Dress (15)
10:30

Say Yes to the Dress (16)

Say Yes to the Dress (16)
11:00

Chopped (6)

Chopped (6)
12:00

House Hunters International (12)

House Hunters International (12)
12:30

House Hunters International (13)

House Hunters International (13)
13:00

Caribbean Life (1)

Caribbean Life (1)
13:30

Caribbean Life (2)

Caribbean Life (2)
14:00

First Time Flippers (4)

First Time Flippers (4)
14:30

First Time Flippers (5)

First Time Flippers (5)
15:00

Say Yes to the Dress (10)

Say Yes to the Dress (10)
15:30

Say Yes to the Dress (11)

Say Yes to the Dress (11)
16:00

90 Day Fiancé (9)

90 Day Fiancé (9)
17:00

Singleliv (13)

Singleliv (13)
17:30

Singleliv (14)

Singleliv (14)
18:00

De unge mødre (3)

De unge mødre (3)
19:00

Mig og min mor (10)

Mig og min mor (10)
20:00

The Good Doctor (13)

The Good Doctor (13)
21:00

Remee og Mathilde (8)

Remee og Mathilde (8)
22:00

Ex on the Beach 2 (17)

Ex on the Beach 2 (17)
23:00

Paula Zahn på sagen

Paula Zahn på sagen
00:00

Hvor ondskab bor (13)

Hvor ondskab bor (13)
01:00

Dødssynder

Dødssynder
02:00

Ex on the Beach 2 (17)

Ex on the Beach 2 (17)
03:00

House Hunters International (12)

House Hunters International (12)
03:30

House Hunters International (13)

House Hunters International (13)
04:00

Caribbean Life (1)

Caribbean Life (1)
DRK keyboard_arrow_right
07:55

Taxa (2:56)

Taxa (2:56)
08:36

Dagens Sang: En stribe grønt

Dagens Sang: En stribe grønt
08:40

Gudstjeneste Påskedag fra Ravnsbjergkirken i Viby, Aarhus.

Gudstjeneste Påskedag fra Ravnsbjergkirken i Viby, Aarhus.
09:25

Madsen & Co. (1:32)

Madsen & Co. (1:32)
09:50

Madsen & Co. (2:32)

Madsen & Co. (2:32)
10:10

Madsen & Co. (3:32)

Madsen & Co. (3:32)
10:35

Madsen & Co. (4:32)

Madsen & Co. (4:32)
11:00

Madsen & Co. (5:32)

Madsen & Co. (5:32)
11:25

Fiskerne (1:6)

Fiskerne (1:6)
12:20

Fiskerne (2:6)

Fiskerne (2:6)
13:20

Fiskerne (3:6)

Fiskerne (3:6)
14:20

En by i provinsen (1:17)

En by i provinsen (1:17)
15:15

En by i provinsen (2:17)

En by i provinsen (2:17)
16:20

En by i provinsen (3:17)

En by i provinsen (3:17)
17:15

En by i provinsen (4:17)

En by i provinsen (4:17)
18:05

En by i provinsen (5:17)

En by i provinsen (5:17)
18:55

En by i provinsen (6:17)

En by i provinsen (6:17)
19:56

Dagens Sang: En stribe grønt

Dagens Sang: En stribe grønt
20:00

Matador - Komme fremmede (8)

Matador - Komme fremmede (8)
21:20

Fem mand og Rosa

Fem mand og Rosa
23:00

Huset på Christianshavn (28)

Huset på Christianshavn (28)
23:25

Huset på Christianshavn (59)

Huset på Christianshavn (59)
23:55

Huset på Christianshavn (61)

Huset på Christianshavn (61)
00:30

Et portræt af Simon Rosenbaum

Et portræt af Simon Rosenbaum
01:20

Nikolaj og Julie (1:22)

Nikolaj og Julie (1:22)
02:05

Nikolaj og Julie (2:22)

Nikolaj og Julie (2:22)
02:50

Madsen & Co. (1:32)

Madsen & Co. (1:32)
03:15

Madsen & Co. (2:32)

Madsen & Co. (2:32)
03:40

Madsen & Co. (3:32)

Madsen & Co. (3:32)
04:05

Madsen & Co. (4:32)

Madsen & Co. (4:32)
04:25

Madsen & Co. (5:32)

Madsen & Co. (5:32)
04:52

Dagens Sang: En stribe grønt

Dagens Sang: En stribe grønt
TV2 FRI keyboard_arrow_right
07:20

Huset, haven og den store forvandling

Huset, haven og den store forvandling
08:15

Huset, haven og den store forvandling

Huset, haven og den store forvandling
09:10

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
10:00

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
10:50

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
11:40

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
12:30

Den store australske bagedyst

Den store australske bagedyst
13:30

Den store australske bagedyst

Den store australske bagedyst
14:25

Byens bedste bagværk - med Paul Hollywood

Byens bedste bagværk - med Paul Hollywood
14:55

Location Location Location

Location Location Location
15:50

Location Location Location

Location Location Location
16:45

Små og store synder (191)

Små og store synder (191)
17:30

Små og store synder (192)

Små og store synder (192)
18:25

Krejlerkongen

Krejlerkongen
18:55

Krejlerkongen

Krejlerkongen
19:30

Loppe Deluxe

Loppe Deluxe
20:05

Loppe Deluxe

Loppe Deluxe
20:40

Kurs mod nord - ekstra

Kurs mod nord - ekstra
21:20

Mit luksushus

Mit luksushus
21:55

Krejlerkongen

Krejlerkongen
22:30

Krejlerkongen

Krejlerkongen
23:05

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
23:50

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
00:40

Årets dejligste have

Årets dejligste have
02:00

Location Location Location

Location Location Location
02:50

Location Location Location

Location Location Location
03:45

Små og store synder (191)

Små og store synder (191)
TV3 Max keyboard_arrow_right
06:00

Ligue 1 Highlights (S2018E25)

Ligue 1 Highlights (S2018E25)
07:00

Bundesliga Sunday Highlights (S18E27)

Bundesliga Sunday Highlights (S18E27)
08:00

Premier League Sunday Review

Premier League Sunday Review
09:00

ATP World Tour Highlights

ATP World Tour Highlights
10:00

Skrotjægerne (S6E37)

Skrotjægerne (S6E37)
10:50

Counting Cars (S4E5)

Counting Cars (S4E5)
11:15

Counting Cars (S4E6)

Counting Cars (S4E6)
11:40

Truth Be Told (S1E8)

Truth Be Told (S1E8)
12:05

Truth Be Told (S1E9)

Truth Be Told (S1E9)
12:30

The Grinder (S1E20)

The Grinder (S1E20)
12:55

The Grinder (S1E21)

The Grinder (S1E21)
13:20

Simpsons (S21E17)

Simpsons (S21E17)
13:50

Simpsons (S21E18)

Simpsons (S21E18)
14:15

Simpsons (S15E13)

Simpsons (S15E13)
14:40

Simpsons (S15E14)

Simpsons (S15E14)
15:05

Superstore (S4E13)

Superstore (S4E13)
15:30

Superstore (S4E14)

Superstore (S4E14)
15:55

Stoke-Norwich

Stoke-Norwich
18:10

Brentford-Leeds

Brentford-Leeds
20:15

Counting Cars (S4E8)

Counting Cars (S4E8)
20:55

Chelsea-Burnley

Chelsea-Burnley
23:00

Simpsons (S21E19)

Simpsons (S21E19)
23:30

Simpsons (S21E20)

Simpsons (S21E20)
00:00

Top Gear (S21E6)

Top Gear (S21E6)
01:10

The Late Late Show with James Corden (S5E99)

The Late Late Show with James Corden (S5E99)
02:00

FC Midtjylland-Brøndby

FC Midtjylland-Brøndby
Discovery Channel keyboard_arrow_right
06:00

How It's Made (S21E8)

How It's Made (S21E8)
06:25

Treehouse Masters (S5E12)

Treehouse Masters (S5E12)
07:20

Homestead Rescue (S1E11)

Homestead Rescue (S1E11)
08:15

How It's Made (S23E23)

How It's Made (S23E23)
08:40

How It's Made (S23E24)

How It's Made (S23E24)
09:05

Wheeler Dealers (S14E1)

Wheeler Dealers (S14E1)
10:00

Diesel Brothers (S1E7)

Diesel Brothers (S1E7)
11:00

Livsfarlig fangst (S13E18)

Livsfarlig fangst (S13E18)
12:00

Hard To Kill (S1E5)

Hard To Kill (S1E5)
13:00

Hard To Kill (S1E6)

Hard To Kill (S1E6)
14:00

Wild Africa: Rivers Of Life (S1E4)

Wild Africa: Rivers Of Life (S1E4)
15:00

How It's Made (S23E25)

How It's Made (S23E25)
15:30

How It's Made (S23E26)

How It's Made (S23E26)
16:00

Mighty Planes (S3E2)

Mighty Planes (S3E2)
17:00

Salvage Hunters (S7E3)

Salvage Hunters (S7E3)
18:00

Salvage Hunters (S7E4)

Salvage Hunters (S7E4)
19:00

Wheeler Dealers (S14E2)

Wheeler Dealers (S14E2)
20:00

Chasing Classic Cars (S10E4)

Chasing Classic Cars (S10E4)
21:00

Chasing Classic Cars (S10E6)

Chasing Classic Cars (S10E6)
22:00

American Chopper (S2E4)

American Chopper (S2E4)
23:00

Yukon Men (S4E2)

Yukon Men (S4E2)
00:00

Mythbusters Jr. (S1E9)

Mythbusters Jr. (S1E9)
01:00

Chasing Classic Cars (S10E6)

Chasing Classic Cars (S10E6)
02:00

American Chopper (S2E4)

American Chopper (S2E4)
03:00

Dual Survival (S2E1)

Dual Survival (S2E1)
03:55

Livsfarlig fangst (S13E18)

Livsfarlig fangst (S13E18)
DR Ultra keyboard_arrow_right
06:00

Leon

Leon
06:01

Dybet (8)

Dybet (8)
06:25

Junglebanden

Junglebanden
06:35

Wild Kratts

Wild Kratts
06:55

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
07:10

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
07:20

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
07:30

Lucky Luke - Retfærdighed for Daltonbrødrene (24)

Lucky Luke - Retfærdighed for Daltonbrødrene (24)
07:55

Mission: Eftersidning I (20)

Mission: Eftersidning I (20)
08:15

Junglebanden

Junglebanden
08:30

Junglebanden

Junglebanden
08:45

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
09:00

Teen Beach 2

play_arrow
Teen Beach 2
10:40

Danmarks største youtuber (11:12)

Danmarks største youtuber (11:12)
10:50

Danmarks største youtuber (12:12)

Danmarks største youtuber (12:12)
11:05

Cykel Karaoke - Carl-Emil Lohmann

Cykel Karaoke - Carl-Emil Lohmann
11:15

Ultras like-eksperiment: Plus size modeblogger

Ultras like-eksperiment: Plus size modeblogger
11:30

Klassen - Løbe hjemmefra : Del 2 (106)

Klassen - Løbe hjemmefra : Del 2 (106)
11:40

Klassen - Bukserne af! (107)

Klassen - Bukserne af! (107)
11:50

Klassen - Signes nye veninde (108)

Klassen - Signes nye veninde (108)
12:00

Klassen - Er Sami syg? (109)

Klassen - Er Sami syg? (109)
12:10

Klassen - Kan piger score? (110)

Klassen - Kan piger score? (110)
12:20

Klassen - Er vi kærester? Del 1 (111)

Klassen - Er vi kærester? Del 1 (111)
12:30

Klassen - Er vi kærester? Del 2 (112)

Klassen - Er vi kærester? Del 2 (112)
12:45

Klassen - DUMT (113)

Klassen - DUMT (113)
12:55

Klassen - BFF (114)

Klassen - BFF (114)
13:05

Klassen - Skolefoto (115)

Klassen - Skolefoto (115)
13:20

Klassen - Det store klasseshow (116)

Klassen - Det store klasseshow (116)
13:30

Modeidioten: Dancehall

Modeidioten: Dancehall
13:45

Den meget lange ferie (5)

Den meget lange ferie (5)
14:35

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
14:45

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
15:00

Houdini

Houdini
15:50

Wild Kratts III (1)

Wild Kratts III (1)
16:15

Grizzy og lemmingerne (52)

Grizzy og lemmingerne (52)
16:20

Junglebanden

Junglebanden
16:30

Helium (5)

Helium (5)
16:45

Galaksekrigerne - Robo-Chris

Galaksekrigerne - Robo-Chris
16:50

Adventure Time 7 - Hal hende tilbage

Adventure Time 7 - Hal hende tilbage
17:15

The Thundermans (1)

The Thundermans (1)
17:40

Marsvin i madpakken | PEK - Pranksters Elite Klub! (5)

Marsvin i madpakken | PEK - Pranksters Elite Klub! (5)
17:50

Ulykke med vandmelon | PEK - Pranksters Elite Klub! (6)

Ulykke med vandmelon | PEK - Pranksters Elite Klub! (6)
18:00

Galaksekrigerne - Følefjorden

Galaksekrigerne - Følefjorden
18:10

Gumball 5 (6)

Gumball 5 (6)
18:30

Lina Rafn skal have tern og glimmer | Designtalenterne - Outfit of the Day V

Lina Rafn skal have tern og glimmer | Designtalenterne - Outfit of the Day V
18:50

Quarx (26)

Quarx (26)
19:00

Pendlerkids (10)

Pendlerkids (10)
19:15

Backstage I (5)

Backstage I (5)
19:30

Alle sammen sammen I (6)

Alle sammen sammen I (6)
19:55

Monica Chef - Skolen ACES (1)

Monica Chef - Skolen ACES (1)
20:20

The Next Step IV (1)

The Next Step IV (1)
20:40

The Next Step IV (2)

The Next Step IV (2)
21:05

Riisings flotte talkshow II (4)

Riisings flotte talkshow II (4)
21:25

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:25

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:25

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
07:30

NBA: Indiana Pacers-Boston Celtics, playoff

NBA: Indiana Pacers-Boston Celtics, playoff
08:50

NBA: LA Clippers-Golden State Warriors, playoff

NBA: LA Clippers-Golden State Warriors, playoff
10:05

NBA: LA Clippers-Golden State Warriors, playoff

NBA: LA Clippers-Golden State Warriors, playoff
11:20

Cykling: Amstel Gold Race

Cykling: Amstel Gold Race
14:00

Cykling: Tour of Alps - 1. etape, direkte

Cykling: Tour of Alps - 1. etape, direkte
15:30

HåndboldMatchen: Studiet

HåndboldMatchen: Studiet
15:50

HåndboldMatchen: Slutspil (k), direkte

HåndboldMatchen: Slutspil (k), direkte
16:40

HåndboldMatchen: Studiet

HåndboldMatchen: Studiet
16:45

HåndboldMatchen: Slutspil (k), direkte

HåndboldMatchen: Slutspil (k), direkte
17:30

HåndboldMatchen: Studiet

HåndboldMatchen: Studiet
17:50

Badminton: DM - Greve - Skælskør-Slagelse, finale, direkte

Badminton: DM - Greve - Skælskør-Slagelse, finale, direkte
19:00

Badminton: DM - Greve - Skælskør-Slagelse, finale, direkte

Badminton: DM - Greve - Skælskør-Slagelse, finale, direkte
20:00

Badminton: DM - Greve - Skælskør-Slagelse, finale, direkte

Badminton: DM - Greve - Skælskør-Slagelse, finale, direkte
21:10

HåndboldMatchen: Slutspil (k)

HåndboldMatchen: Slutspil (k)
21:55

HåndboldMatchen: Slutspil (k)

HåndboldMatchen: Slutspil (k)
22:40

Håndboldmagasinet: Kontra

Håndboldmagasinet: Kontra
23:20

Cykling: Tour of Alps - 1. etape

Cykling: Tour of Alps - 1. etape
00:50

Badminton: DM - Greve - Skælskør-Slagelse, finale

Badminton: DM - Greve - Skælskør-Slagelse, finale
02:00

NBA: Detroit Pistons-Milwaukee Bucks, playoff, direkte

NBA: Detroit Pistons-Milwaukee Bucks, playoff, direkte
TV3 Sport keyboard_arrow_right
11:00

Rundt om Runden (S18E29)

Rundt om Runden (S18E29)
11:30

Optakt

Optakt
11:55

Hobro-Vendsyssel

Hobro-Vendsyssel
14:00

Opfølgning

Opfølgning
14:30

Barcelona Open

Barcelona Open
15:00

Barcelona Open

Barcelona Open
17:00

Barcelona Open

Barcelona Open
18:00

ATP World Tour Highlights

ATP World Tour Highlights
19:00

ATP World Tour Highlights

ATP World Tour Highlights
20:00

Bundesliga Weekly (S18E32)

Bundesliga Weekly (S18E32)
20:25

Wolfsburg-Frankfurt

Wolfsburg-Frankfurt
22:30

Mål Mål Mål (S18E29)

Mål Mål Mål (S18E29)
23:30

FC Midtjylland-Brøndby

FC Midtjylland-Brøndby
01:30

Champions League Weekly (S18E27)

Champions League Weekly (S18E27)
Canal 9 keyboard_arrow_right
06:45

Building Alaska (5)

Building Alaska (5)
07:35

Moonshiners - Specials (1)

Moonshiners - Specials (1)
08:25

Mighty Ships (3)

Mighty Ships (3)
09:20

Mighty Ships (4)

Mighty Ships (4)
10:20

Tanked (8)

Tanked (8)
11:20

Tanked (9)

Tanked (9)
12:20

TVINS Teleshopping

TVINS Teleshopping
13:30

Log Cabin Living (10)

Log Cabin Living (10)
14:00

Treehouse Masters (6)

Treehouse Masters (6)
15:00

Fodbold: Superliga

Fodbold: Superliga
19:20

Man Fire Food (10)

Man Fire Food (10)
19:50

Man Fire Food (11)

Man Fire Food (11)
20:20

Man Fire Food (19)

Man Fire Food (19)
20:55

Special Victims Unit (9)

Special Victims Unit (9)
21:55

Special Victims Unit (10)

Special Victims Unit (10)
22:55

M*A*S*H (7)

M*A*S*H (7)
23:35

M*A*S*H (8)

M*A*S*H (8)
00:10

M*A*S*H (9)

M*A*S*H (9)
00:45

M*A*S*H (10)

M*A*S*H (10)
01:20

Man Fire Food (19)

Man Fire Food (19)
01:45

Man Fire Food (20)

Man Fire Food (20)
02:15

How Do They Do it? (4)

How Do They Do it? (4)
02:45

How Do They Do it? (5)

How Do They Do it? (5)
03:15

How Do They Do it? (6)

How Do They Do it? (6)
03:45

How Do They Do it? (7)

How Do They Do it? (7)
04:10

Pool Kings (6)

Pool Kings (6)
04:30

Pool Kings (7)

Pool Kings (7)
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
06:10

Morten Skildpadde II (11)

Morten Skildpadde II (11)
06:35

Sofus III (1)

Sofus III (1)
06:50

Ellevilde Ella

Ellevilde Ella
07:00

Pingu (1)

Pingu (1)
07:10

Heino fikser alt - Fugleburet (8)

Heino fikser alt - Fugleburet (8)
07:20

Vidundervovsen Vaffel (20)

Vidundervovsen Vaffel (20)
07:35

Hokus Pokus Alfons Åberg

Hokus Pokus Alfons Åberg
08:45

Grøffeldyret

Grøffeldyret
09:15

Grøflingen

Grøflingen
09:40

Grumme rim (1:2)

Grumme rim (1:2)
10:10

Grumme rim (2:2)

Grumme rim (2:2)
10:40

En besynderlig gæst

En besynderlig gæst
11:05

Ramasjang Mysteriet III (5)

Ramasjang Mysteriet III (5)
11:35

Kaj og Andrea sår og sår og sår

Kaj og Andrea sår og sår og sår
12:00

Bamses billedbog

Bamses billedbog
12:30

Skæg med matematik (6)

Skæg med matematik (6)
12:55

Rosa fra Rouladegade II (8)

Rosa fra Rouladegade II (8)
13:25

Ramajetterne II (7)

Ramajetterne II (7)
13:45

Op og hop (10)

Op og hop (10)
13:55

Sikker & Søn II (8)

Sikker & Søn II (8)
14:05

Onkel Rejes Sørøvershow (3)

Onkel Rejes Sørøvershow (3)
14:30

Monster Buster

Monster Buster
14:45

Oda Omvendt (6)

Oda Omvendt (6)
14:55

Ernest & Celestine (4)

Ernest & Celestine (4)
15:10

Gurli Gris VI (20)

Gurli Gris VI (20)
15:15

Didrik Drage (18)

Didrik Drage (18)
15:25

Rasmus Klump (20)

Rasmus Klump (20)
15:40

Ridderprinsessen Nella (4)

Ridderprinsessen Nella (4)
16:00

Pyjamasheltene (10)

Pyjamasheltene (10)
16:15

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (16)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (16)
16:25

Paw Patrol III (24)

Paw Patrol III (24)
16:50

Vidundervovsen Vaffel (21)

Vidundervovsen Vaffel (21)
17:00

Rosa fra Rouladegade II (6)

Rosa fra Rouladegade II (6)
17:30

Onkel Rejes Heavyband (4)

Onkel Rejes Heavyband (4)
17:45

Op og Hop II (5)

Op og Hop II (5)
17:55

F for Får

F for Får
18:05

Didrik Drage (14)

Didrik Drage (14)
18:15

Lille Roy (21)

Lille Roy (21)
18:30

Quizdyrene II (4) - Hunden Evora

Quizdyrene II (4) - Hunden Evora
18:40

Hemmelige dyr: De smadrede muslinger

Hemmelige dyr: De smadrede muslinger
18:55

Paphoved II (5)

Paphoved II (5)
19:05

Wild Kratts (10)

Wild Kratts (10)
19:25

Zorro (18)

Zorro (18)
19:45

Yakari IV (12)

Yakari IV (12)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
04:45

Ramasjang sover - lidt endnu

Ramasjang sover - lidt endnu
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
07:00

Cykling: Amstel Gold Race

Cykling: Amstel Gold Race
08:30

Billard: Snooker - VM

Billard: Snooker - VM
11:00

Watts

Watts
11:30

Cykling: Amstel Gold Race

Cykling: Amstel Gold Race
13:15

Superliga: Randers FC-AaB

Superliga: Randers FC-AaB
15:30

Cykling: Tro Bro Leon

Cykling: Tro Bro Leon
16:55

OL Hall of Fame: Cykling

OL Hall of Fame: Cykling
17:55

Eliteserien: Rosenborg-Strømsgodset

Eliteserien: Rosenborg-Strømsgodset
19:55

Golf: Bag om PGA Tour

Golf: Bag om PGA Tour
20:30

Watts

Watts
21:00

Cykling: Tro Bro Leon

Cykling: Tro Bro Leon
22:00

Cykling: Alperne Rundt

Cykling: Alperne Rundt
22:55

PGA Tour: Højdepunkter

PGA Tour: Højdepunkter
00:00

Cykling: Amstel Gold Race

Cykling: Amstel Gold Race
01:15

Cykling: Paris-Camembert

Cykling: Paris-Camembert
02:20

Billard: Snooker - UK Championship

Billard: Snooker - UK Championship
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
08:30

CYKLING, Belgien

CYKLING, Belgien
09:30

CYKLING: Tour of Turkey

CYKLING: Tour of Turkey
10:30

Watts top 10

Watts top 10
11:00

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien
14:00

CYKLING: Tour of the Alps, Italien

CYKLING: Tour of the Alps, Italien
15:30

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien
18:30

RIDNING

RIDNING
19:00

Watts top 10

Watts top 10
19:20

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
19:30

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien
23:00

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien
23:25

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
23:35

CYKLING: Tour of the Alps, Italien

CYKLING: Tour of the Alps, Italien
00:30

CYKLING, Belgien

CYKLING, Belgien
01:30

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien
03:00

CYKLING, Belgien

CYKLING, Belgien
TLC keyboard_arrow_right
06:00

Say Yes to the Dress (S14E7)

Say Yes to the Dress (S14E7)
06:25

Bride By Design (S1E6)

Bride By Design (S1E6)
06:55

Bride By Design (S1E7)

Bride By Design (S1E7)
07:20

Say Yes to the Dress (S6E6)

Say Yes to the Dress (S6E6)
07:50

Say Yes to the Dress (S6E7)

Say Yes to the Dress (S6E7)
08:15

90 Days To Wed: Before The 90 Days (S1E7)

90 Days To Wed: Before The 90 Days (S1E7)
09:05

11. Del (S12E5)

11. Del (S12E5)
09:35

11. Del (S12E6)

11. Del (S12E6)
10:00

En mand - fire koner (S4E19)

En mand - fire koner (S4E19)
11:00

Say Yes to the Dress (S14E15)

Say Yes to the Dress (S14E15)
11:30

Say Yes to the Dress (S14E16)

Say Yes to the Dress (S14E16)
12:00

Buddy Vs. Duff (S1E2)

Buddy Vs. Duff (S1E2)
13:00

90 Days To Wed: Before The 90 Days (S1E7)

90 Days To Wed: Before The 90 Days (S1E7)
14:00

Next Great Baker (S4E8)

Next Great Baker (S4E8)
15:00

Rig på Rabat (S4E7)

Rig på Rabat (S4E7)
15:30

Rig på Rabat (S4E8)

Rig på Rabat (S4E8)
16:00

Bride By Design (S1E8)

Bride By Design (S1E8)
16:30

Bride By Design (S1E9)

Bride By Design (S1E9)
17:00

En mand - fire koner (S4E20)

En mand - fire koner (S4E20)
18:00

Cake Boss (S8E2)

Cake Boss (S8E2)
18:30

Cake Boss (S8E3)

Cake Boss (S8E3)
19:00

Say Yes to the Dress (S14E17)

Say Yes to the Dress (S14E17)
19:30

Say Yes to the Dress (S14E18)

Say Yes to the Dress (S14E18)
20:00

Chopped Junior (S1E9)

Chopped Junior (S1E9)
21:00

My 3000-lb Family (S2E6)

My 3000-lb Family (S2E6)
22:00

Unexpected: Teenage & Pregnant (S2E11)

Unexpected: Teenage & Pregnant (S2E11)
23:00

Body Bizarre (S6E7)

Body Bizarre (S6E7)
00:00

My 600lb Life (S4E4)

My 600lb Life (S4E4)
01:00

Kriminel passion (S1E3)

Kriminel passion (S1E3)
02:00

My 3000-lb Family (S2E6)

My 3000-lb Family (S2E6)
03:00

Unexpected: Teenage & Pregnant (S2E11)

Unexpected: Teenage & Pregnant (S2E11)
03:55

Next Great Baker (S4E8)

Next Great Baker (S4E8)
Animal Planet keyboard_arrow_right
06:00

Dyrenes lufthavn (S2E9)

Dyrenes lufthavn (S2E9)
06:25

Wild Appalachia

Wild Appalachia
07:15

Into Alaska (S1E1)

Into Alaska (S1E1)
08:10

Extinct Or Alive (S1E1)

Extinct Or Alive (S1E1)
09:05

Extinct Or Alive (S1E2)

Extinct Or Alive (S1E2)
10:00

Wild Costa Rica

Wild Costa Rica
10:55

Into Alaska (S1E2)

Into Alaska (S1E2)
11:50

De sjældne Knysna elefanter

De sjældne Knysna elefanter
12:45

Extinct Or Alive (S1E3)

Extinct Or Alive (S1E3)
13:40

Wild Dubai

Wild Dubai
14:35

Into Alaska (S1E3)

Into Alaska (S1E3)
15:30

Wildest Latin America (S1E1)

Wildest Latin America (S1E1)
16:25

Wildest Middle East (S1E4)

Wildest Middle East (S1E4)
17:20

Into Alaska (S1E4)

Into Alaska (S1E4)
18:15

Fish Or Die (S1E1)

Fish Or Die (S1E1)
19:10

Into Alaska (S1E5)

Into Alaska (S1E5)
20:05

Wildest Europe (S1E1)

Wildest Europe (S1E1)
21:00

Verdens vildeste øer (S1E2)

Verdens vildeste øer (S1E2)
21:55

Verdens vildeste øer (S1E3)

Verdens vildeste øer (S1E3)
22:50

Extinct Or Alive (S1E5)

Extinct Or Alive (S1E5)
23:45

Wild Hawaii

Wild Hawaii
00:40

Extinct Or Alive (S1E6)

Extinct Or Alive (S1E6)
01:35

Extinct Or Alive (S1E7)

Extinct Or Alive (S1E7)
02:25

Wild Mexico

Wild Mexico
03:15

Extinct Or Alive (S1E8)

Extinct Or Alive (S1E8)
04:02

Wildest Europe (S1E1)

Wildest Europe (S1E1)
National Geographic keyboard_arrow_right
06:00

Den utrolige Dr. Pol (S6E12)

Den utrolige Dr. Pol (S6E12)
07:00

Den utrolige Dr. Pol (S6E13)

Den utrolige Dr. Pol (S6E13)
08:00

Wicked Tuna (S7E16)

Wicked Tuna (S7E16)
09:00

Vintervejens Helte: Norge (S3E9)

Vintervejens Helte: Norge (S3E9)
10:00

Primal Survivor (S1E5)

Primal Survivor (S1E5)
11:00

Kina set ovenfra (S1E1)

Kina set ovenfra (S1E1)
12:00

Dubais lufthavn (S2E4)

Dubais lufthavn (S2E4)
13:00

Grænsen er nået (S1E3)

Grænsen er nået (S1E3)
14:00

Den utrolige Dr. Pol (S8E6)

Den utrolige Dr. Pol (S8E6)
15:00

Det bedste fra Den lovløse ø (S1E6)

Det bedste fra Den lovløse ø (S1E6)
16:00

Primal Survivor (S1E8)

Primal Survivor (S1E8)
17:00

Megafabrikker - Superbiler (S1E69)

Megafabrikker - Superbiler (S1E69)
18:00

Hard Time: Locked Up (S1E7)

Hard Time: Locked Up (S1E7)
19:00

Under overfladen: Anden Verdenskrig

Under overfladen: Anden Verdenskrig
20:00

Alaska State Troopers (S5E7)

Alaska State Troopers (S5E7)
21:00

Undersøgelse af flystyrt (S18E7)

Undersøgelse af flystyrt (S18E7)
22:00

Grænsen er nået (S5E8)

Grænsen er nået (S5E8)
23:00

Undersøgelse af flystyrt (S11E7)

Undersøgelse af flystyrt (S11E7)
00:00

Hard Time: Locked Up (S1E7)

Hard Time: Locked Up (S1E7)
01:00

Fanget i Udlandet (S11E6)

Fanget i Udlandet (S11E6)
02:00

Undersøgelse af flystyrt (S18E7)

Undersøgelse af flystyrt (S18E7)
03:00

Grænsen er nået (S5E8)

Grænsen er nået (S5E8)
Discovery Science keyboard_arrow_right
06:00

Forklaring følger ... (S10E2)

Forklaring følger ... (S10E2)
06:26

Jordens foranderlighed (S1E1)

Jordens foranderlighed (S1E1)
07:14

Jordens foranderlighed (S1E2)

Jordens foranderlighed (S1E2)
08:02

Jordens foranderlighed (S1E3)

Jordens foranderlighed (S1E3)
08:50

Jordens foranderlighed (S1E4)

Jordens foranderlighed (S1E4)
09:38

Jordens foranderlighed (S1E5)

Jordens foranderlighed (S1E5)
10:26

Jordens foranderlighed (S1E6)

Jordens foranderlighed (S1E6)
11:14

Jordens foranderlighed (S1E7)

Jordens foranderlighed (S1E7)
12:02

Jordens foranderlighed (S1E8)

Jordens foranderlighed (S1E8)
12:50

Mikroskopiske verdener (S1E1)

Mikroskopiske verdener (S1E1)
13:38

Mikroskopiske verdener (S1E2)

Mikroskopiske verdener (S1E2)
14:26

Mikroskopiske verdener (S1E3)

Mikroskopiske verdener (S1E3)
15:14

Killing The Colorado

Killing The Colorado
16:50

Mosquito

Mosquito
18:05

Madfabrik USA (S2E21)

Madfabrik USA (S2E21)
18:30

Mythbusters (S11E9)

Mythbusters (S11E9)
19:20

Curiosity: Megastorm

Curiosity: Megastorm
20:10

Superstormen Sandy

Superstormen Sandy
21:00

Mythbusters (S11E9)

Mythbusters (S11E9)
21:50

Flight 370: The Missing Links

Flight 370: The Missing Links
22:40

Curiosity: Megastorm

Curiosity: Megastorm
23:30

Mosquito

Mosquito
00:45

Madfabrik USA (S2E21)

Madfabrik USA (S2E21)
01:10

Superstormen Sandy

Superstormen Sandy
02:00

Mythbusters (S11E9)

Mythbusters (S11E9)
02:48

Flight 370: The Missing Links

Flight 370: The Missing Links
03:36

Curiosity: Megastorm

Curiosity: Megastorm
04:24

Madfabrik USA (S2E21)

Madfabrik USA (S2E21)
Xee keyboard_arrow_right
06:30

Raising Hope (S3E20)

Raising Hope (S3E20)
07:00

My Name is Earl (S3E18)

My Name is Earl (S3E18)
07:30

My Name is Earl (S3E19)

My Name is Earl (S3E19)
07:55

Raising Hope (S3E21)

Raising Hope (S3E21)
08:25

Raising Hope (S3E22)

Raising Hope (S3E22)
08:55

Et umage par (S3E19)

Et umage par (S3E19)
09:25

Bye Bye Baby (S1E1)

Bye Bye Baby (S1E1)
09:50

MacGyver (S3E9)

MacGyver (S3E9)
10:45

Ghosted (S1E13)

Ghosted (S1E13)
11:15

Single Parents (S1E13)

Single Parents (S1E13)
11:45

Et umage par (S3E20)

Et umage par (S3E20)
12:15

Et umage par (S3E21)

Et umage par (S3E21)
12:45

Kongen af Queens (S3E15)

Kongen af Queens (S3E15)
13:15

Kongen af Queens (S3E16)

Kongen af Queens (S3E16)
13:45

How I Met Your Mother (S4E2)

How I Met Your Mother (S4E2)
14:15

The Gifted (S1E4)

The Gifted (S1E4)
15:15

The Librarians (S1E10)

The Librarians (S1E10)
16:10

MacGyver (S3E10)

MacGyver (S3E10)
17:05

Family Guy (S15E3)

Family Guy (S15E3)
17:35

Family Guy (S15E4)

Family Guy (S15E4)
18:05

Kongen af Queens (S3E17)

Kongen af Queens (S3E17)
18:35

Kongen af Queens (S3E18)

Kongen af Queens (S3E18)
19:05

How I Met Your Mother (S4E3)

How I Met Your Mother (S4E3)
19:35

How I Met Your Mother (S4E4)

How I Met Your Mother (S4E4)
20:05

The Librarians (S2E1)

The Librarians (S2E1)
21:00

MacGyver (S3E11)

MacGyver (S3E11)
22:00

The Orville (S2E2)

The Orville (S2E2)
23:00

Seriefix (S1E3)

Seriefix (S1E3)
23:30

Deep State (S1E5)

Deep State (S1E5)
00:30

Deep State (S1E6)

Deep State (S1E6)
01:30

Meet the Parents

Amerikansk film fra 2000
play_arrow
Meet the Parents
03:30

MacGyver (S3E11)

MacGyver (S3E11)