Mascha Vang afslører: Kun i Kolding af én grund

Mascha Vang afslører: Kun i Kolding af én grund

Mascha Vang afslører: Kun i Kolding af én grund
Christian Stadil er færdig

Christian Stadil er færdig

Christian Stadil er færdig
Renée Toft Simonsen taler ærligt ud om sønnens stofmisbrug

Renée Toft Simonsen taler ærligt ud om sønnens stofmisbrug

Renée Toft Simonsen taler ærligt ud om sønnens stofmisbrug
Pilou Asbæk afslører sin holdning til kampen om den danske jerntrone

Pilou Asbæk afslører sin holdning til kampen om den danske jerntrone

Pilou Asbæk afslører sin holdning til kampen om den danske jerntrone
Spice Girl akut indlagt: Har mistet synet

Spice Girl akut indlagt: Har mistet synet

Spice Girl akut indlagt: Har mistet synet
DR1 keyboard_arrow_right
13:55

Hun så et mord (252)

Hun så et mord (252)
14:40

Hun så et mord (253)

Hun så et mord (253)
15:25

Kriminalkommissær Barnaby X (S10E1)

Kriminalkommissær Barnaby X (S10E1)
17:00

Downton Abbey II (S2E10)

Downton Abbey II (S2E10)
17:50

TV AVISEN

TV AVISEN
18:00

Skattejægerne (S11E3)

Skattejægerne (S11E3)
18:30

TV AVISEN

TV AVISEN
18:55

Vores vejr

Vores vejr
19:05

Aftenshowet

Aftenshowet
19:45

EP19: Ask og kandidaterne med Dansk Folkeparti

EP19: Ask og kandidaterne med Dansk Folkeparti
20:00

EP19: Spidskandidaterne

EP19: Spidskandidaterne
21:30

TV AVISEN

TV AVISEN
22:00

FV19: Mød partierne - Enhedslisten

FV19: Mød partierne - Enhedslisten
22:30

Kristina Ohlsson: Stockholm requiem (S1E5)

Kristina Ohlsson: Stockholm requiem (S1E5)
23:55

Taggart: Hjemve

Taggart: Hjemve
00:45

Kriminalkommissær Barnaby X (S10E1)

Kriminalkommissær Barnaby X (S10E1)
02:20

Hun så et mord (216)

Hun så et mord (216)
03:05

Hun så et mord (217)

Hun så et mord (217)
03:50

Bonderøven (S2013E18)

Bonderøven (S2013E18)
04:15

Kender du typen? (S2016E18)

Kender du typen? (S2016E18)
TV2 keyboard_arrow_right
14:05

Auktionshuset

Auktionshuset
14:40

Auktionshuset

Auktionshuset
15:10

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
15:30

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
16:00

Alarmcentralen

Alarmcentralen
17:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
17:12

Regionale nyheder

Regionale nyheder
17:20

Go' aften Danmark

Go' aften Danmark
17:55

Dit forårsvejr

Dit forårsvejr
18:00

Nyhederne

Nyhederne
18:20

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:25

Isabella Arendt - Min verden

Isabella Arendt - Min verden
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

Keramikkamp

Keramikkamp
20:50

Station 2: Drabet der rystede Skagen (2:2)

Station 2: Drabet der rystede Skagen (2:2)
21:30

Nyhederne

Nyhederne
22:00

Regionale nyheder

Regionale nyheder
22:12

Sporten

Sporten
22:25

Razzia

Razzia
23:00

Razzia

Razzia
23:30

Ambulancen - liv eller død

Ambulancen - liv eller død
00:40

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
01:10

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
01:40

Alarmcentralen

Alarmcentralen
02:30

Baywatch (32)

Baywatch (32)
03:10

Baywatch (33)

Baywatch (33)
TV3 keyboard_arrow_right
13:30

The Kardashians indtager Miami (S2E8)

The Kardashians indtager Miami (S2E8)
14:00

The Kardashians indtager Miami (S2E9)

The Kardashians indtager Miami (S2E9)
14:30

The Kardashians indtager Miami (S2E10)

The Kardashians indtager Miami (S2E10)
15:00

Real Housewives of Beverly Hills (S7E6)

Real Housewives of Beverly Hills (S7E6)
16:00

Real Housewives of Beverly Hills (S7E7)

Real Housewives of Beverly Hills (S7E7)
17:00

Luksusfælden (S20E15)

Luksusfælden (S20E15)
18:00

Til Middag Hos (S7E6)

Til Middag Hos (S7E6)
19:00

Til Middag Hos (S7E7)

Til Middag Hos (S7E7)
20:00

NCIS (S16E20)

NCIS (S16E20)
21:00

S.W.A.T. (S2E17)

S.W.A.T. (S2E17)
22:00

Paradise Hotel (S15E23)

Paradise Hotel (S15E23)
22:45

Kick-Ass

Britisk/amerikansk actioneventyr fra 2010
play_arrow
Kick-Ass
01:05

Fun Mom Dinner

Amerikansk komedie fra 2017
play_arrow
Fun Mom Dinner
02:35

Bones (S6E12)

Bones (S6E12)
03:20

Bones (S6E13)

Bones (S6E13)
04:05

Chicago Med (S1E10)

Chicago Med (S1E10)
Kanal 5 keyboard_arrow_right
14:10

CSI (S9E22)

CSI (S9E22)
15:05

CSI (S9E23)

CSI (S9E23)
16:05

Special Victims Unit (S13E16)

Special Victims Unit (S13E16)
17:05

Special Victims Unit (S13E17)

Special Victims Unit (S13E17)
18:00

The Big Bang Theory (S1E11)

The Big Bang Theory (S1E11)
18:30

The Big Bang Theory (S1E12)

The Big Bang Theory (S1E12)
19:00

The Big Bang Theory (S1E13)

The Big Bang Theory (S1E13)
19:30

The Big Bang Theory (S1E14)

The Big Bang Theory (S1E14)
20:00

Strøgvagterne (S1E5)

Strøgvagterne (S1E5)
21:00

Ungdomshuset - Den store politiaktion

Ungdomshuset - Den store politiaktion
22:10

The Staircase Killer: An American Murder Mystery (S1E3)

The Staircase Killer: An American Murder Mystery (S1E3)
23:10

Criminal Minds (S9E2)

Criminal Minds (S9E2)
00:10

Criminal Minds (S9E3)

Criminal Minds (S9E3)
01:10

Spøgelsesjægerne (S2E4)

Spøgelsesjægerne (S2E4)
02:10

Spøgelsesjægerne (S2E5)

Spøgelsesjægerne (S2E5)
DR2 keyboard_arrow_right
13:30

DR2 Live: Statsministerduel i Aabenraa

DR2 Live: Statsministerduel i Aabenraa
16:05

OJ Simpson: Made in America (S1E3)

OJ Simpson: Made in America (S1E3)
17:40

En ekspedition over grænsen: Aserbajdsjan til Georgien

En ekspedition over grænsen: Aserbajdsjan til Georgien
18:30

Nak & Æd (S9E1)

Nak & Æd (S9E1)
19:15

Nak & Æd (S9E2)

Nak & Æd (S9E2)
20:00

Uforglemt: Mordet på Hayley Reid (S3E3)

Uforglemt: Mordet på Hayley Reid (S3E3)
21:35

Velkommen til Villefranche II (S2E3)

Velkommen til Villefranche II (S2E3)
22:30

Deadline

Deadline
23:00

EU bag lukkede døre: Europa på røven

EU bag lukkede døre: Europa på røven
00:00

Skål for Europa (S1E3)

Skål for Europa (S1E3)
00:30

Skål for Europa (S1E4)

Skål for Europa (S1E4)
01:00

Drabet på det nygifte par

Drabet på det nygifte par
01:40

Dødsrytterens drøm

Dødsrytterens drøm
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
13:40

Ugly Betty (66)

Ugly Betty (66)
14:30

Ugly Betty (67)

Ugly Betty (67)
15:15

Baywatch (27)

Baywatch (27)
16:05

Baywatch (28)

Baywatch (28)
16:55

American Dad (39)

American Dad (39)
17:25

American Dad (40)

American Dad (40)
17:50

Modern Family (66)

Modern Family (66)
18:20

Modern Family (67)

Modern Family (67)
18:50

Venner (215)

Venner (215)
19:20

Venner (216)

Venner (216)
19:55

Lost (2)

Lost (2)
20:40

Transformers 3: Dark of the Moon

Amr. actionfilm fra 2011
play_arrow
Transformers 3: Dark of the Moon
23:15

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
23:50

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
00:30

X-Men: Evolution

X-Men: Evolution
00:55

X-Men: Evolution

X-Men: Evolution
01:25

X-Men: Evolution

X-Men: Evolution
01:50

X-Men: Evolution

X-Men: Evolution
02:20

Zulu Djævleræs

Zulu Djævleræs
TV3+ keyboard_arrow_right
14:00

NCIS: Los Angeles (S4E4)

NCIS: Los Angeles (S4E4)
15:00

NCIS: Los Angeles (S4E5)

NCIS: Los Angeles (S4E5)
16:00

NCIS (S11E13)

NCIS (S11E13)
17:00

NCIS (S11E14)

NCIS (S11E14)
18:00

Dødbringende våben (S2E10)

Dødbringende våben (S2E10)
19:00

Dødbringende våben (S2E11)

Dødbringende våben (S2E11)
20:00

The Wolf of Wall Street

Amerikansk biografisk krimikomedie fra 2013
play_arrow
The Wolf of Wall Street
23:50

Money Monster

Amerikansk thriller fra 2016
play_arrow
Money Monster
01:50

Mænd af ære

Amerikansk drama fra 2000
play_arrow
Mænd af ære
04:00

Lip Sync Battle (S2E16)

Lip Sync Battle (S2E16)
04:25

Lip Sync Battle (S2E17)

Lip Sync Battle (S2E17)
6'eren keyboard_arrow_right
13:55

Wheeler Dealers (S14E4)

Wheeler Dealers (S14E4)
14:55

Deadliest Catch (S10E5)

Deadliest Catch (S10E5)
16:00

Gold Rush - Parker's Trail (S1E3)

Gold Rush - Parker's Trail (S1E3)
17:00

Gold Rush - Parker's Trail (S1E4)

Gold Rush - Parker's Trail (S1E4)
18:00

Salvage Hunters (S6E4)

Salvage Hunters (S6E4)
19:00

Salvage Hunters (S6E5)

Salvage Hunters (S6E5)
20:00

Salvage Dawgs (S4E9)

Salvage Dawgs (S4E9)
20:30

Salvage Dawgs (S4E10)

Salvage Dawgs (S4E10)
21:00

Criminal Minds (S7E17)

Criminal Minds (S7E17)
22:00

Criminal Minds (S7E18)

Criminal Minds (S7E18)
23:00

Fast N' Loud - Demolition Theater (S2E1)

Fast N' Loud - Demolition Theater (S2E1)
00:00

Fast N' Loud - Demolition Theater (S2E2)

Fast N' Loud - Demolition Theater (S2E2)
01:00

Wheeler Dealers (S12E1)

Wheeler Dealers (S12E1)
02:00

Bitchin' Rides (S5E8)

Bitchin' Rides (S5E8)
03:00

Alaska: The Last Frontier (S7E16)

Alaska: The Last Frontier (S7E16)
03:50

Bering Sea Gold (S5E7)

Bering Sea Gold (S5E7)
DR3 keyboard_arrow_right
13:50

Stine kommer aldrig over ham - Tværs på DR3

Stine kommer aldrig over ham - Tværs på DR3
14:25

Det umulige kropsideal

Det umulige kropsideal
15:20

I skyggen af en diktator

I skyggen af en diktator
16:10

Ekstreme præstationer: De irakiske specialstyrker

Ekstreme præstationer: De irakiske specialstyrker
16:55

Flodmonstre VII (S7E3)

Flodmonstre VII (S7E3)
17:45

Jeg er på stoffer - Stephanie og Michelle (S1E3)

Jeg er på stoffer - Stephanie og Michelle (S1E3)
18:20

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
19:05

Family Guy

Family Guy
19:25

Family Guy

Family Guy
19:50

Family Guy

Family Guy
20:10

Mit ekstreme liv som vansiret

Mit ekstreme liv som vansiret
21:00

Min krig (S1E3)

Min krig (S1E3)
21:30

Date min værste side (S1E8)

Date min værste side (S1E8)
22:00

Hvem fanden er Martin Jensen? (S1E1)

Hvem fanden er Martin Jensen? (S1E1)
22:30

99 Homes

Amerikansk drama fra 2014
play_arrow
99 Homes
00:15

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
00:55

Verdens værste fængsler: Mexico

Verdens værste fængsler: Mexico
01:45

Ekstreme præstationer: Jaguar-folket i Amazonas

Ekstreme præstationer: Jaguar-folket i Amazonas
02:30

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
03:25

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
13:30

Bjerglægen (2)

Bjerglægen (2)
14:20

Kommissær Rex (125)

Kommissær Rex (125)
15:15

Kommissær Rex (126)

Kommissær Rex (126)
16:10

Blue Bloods (69)

Blue Bloods (69)
17:00

Death in Paradise (38)

Death in Paradise (38)
18:00

Death in Paradise (39)

Death in Paradise (39)
19:00

Lur mit liv

Lur mit liv
19:50

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
20:40

Peters landlov

Dansk lystspil fra 1963
Peters landlov
22:05

Charlie's Angels (11)

Charlie's Angels (11)
23:00

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
23:50

Jarls Quizshow

Jarls Quizshow
00:35

Murdoch-mysterierne (41)

Murdoch-mysterierne (41)
01:30

Royale historier - et liv som tronfølger

Royale historier - et liv som tronfølger
01:55

Med på noderne

Med på noderne
02:35

Med på noderne

Med på noderne
03:10

Spørg Charlie

Spørg Charlie
03:45

Spørg Charlie

Spørg Charlie
TV3 Puls keyboard_arrow_right
14:00

Hjælp - Mit hus skal sælges (S2E5)

Hjælp - Mit hus skal sælges (S2E5)
15:00

Mit plastikmareridt (S4E2)

Mit plastikmareridt (S4E2)
16:00

Mit plastikmareridt (S4E3)

Mit plastikmareridt (S4E3)
17:00

Dr. Phil (S16E15)

Dr. Phil (S16E15)
18:00

Dr. Phil (S16E16)

Dr. Phil (S16E16)
19:00

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S3E8)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S3E8)
20:00

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S3E9)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S3E9)
21:00

Redningskvinder (S1E10)

Redningskvinder (S1E10)
22:00

Grand Designs (S15E7)

Grand Designs (S15E7)
23:05

Hospitalet (S2E50)

Hospitalet (S2E50)
23:35

Hospitalet (S2E51)

Hospitalet (S2E51)
00:05

Depotjægerne (S4E24)

Depotjægerne (S4E24)
00:35

Depotjægerne (S4E25)

Depotjægerne (S4E25)
01:05

Fra skrot til slot (S2E9)

Fra skrot til slot (S2E9)
02:05

Fra skrot til slot (S2E10)

Fra skrot til slot (S2E10)
03:00

Hospitalet (S2E49)

Hospitalet (S2E49)
03:30

Salem (S2E12)

Salem (S2E12)
Kanal 4 keyboard_arrow_right
13:50

Tiny House, Big Living (S5E11)

Tiny House, Big Living (S5E11)
14:20

Tiny House, Big Living (S5E12)

Tiny House, Big Living (S5E12)
14:50

Say Yes to the Dress (S1E12)

Say Yes to the Dress (S1E12)
15:20

Say Yes to the Dress (S2E1)

Say Yes to the Dress (S2E1)
15:55

90 Day Fiancé (S2E1)

90 Day Fiancé (S2E1)
16:55

Singleliv (S11E3)

Singleliv (S11E3)
17:55

De unge mødre (S22E1)

De unge mødre (S22E1)
18:55

Mig og min mor (S6E9)

Mig og min mor (S6E9)
20:00

All Things Valentine

Amr. romantisk komedie fra 2016
All Things Valentine
21:55

Ex on the Beach (S1E7)

Ex on the Beach (S1E7)
23:00

Ex on the Beach (S1E8)

Ex on the Beach (S1E8)
00:00

Det perfekte mord (S3E8)

Det perfekte mord (S3E8)
01:00

Forbrydelse betaler sig (ikke) (S1E5)

Forbrydelse betaler sig (ikke) (S1E5)
02:00

Sumpens mysterier (S2E6)

Sumpens mysterier (S2E6)
03:00

House Hunters International (S90E4)

House Hunters International (S90E4)
03:25

House Hunters International (S90E5)

House Hunters International (S90E5)
03:50

Caribbean Life (S4E3)

Caribbean Life (S4E3)
04:15

Caribbean Life (S4E4)

Caribbean Life (S4E4)
DRK keyboard_arrow_right
13:30

aHA!

aHA!
14:15

Anden Verdenskrig i farver (S1E2)

Anden Verdenskrig i farver (S1E2)
15:05

Anden Verdenskrig i farver (S1E3)

Anden Verdenskrig i farver (S1E3)
16:00

Den klassiske musikquiz (S2E3)

Den klassiske musikquiz (S2E3)
16:55

Den klassiske musikquiz (S2E4)

Den klassiske musikquiz (S2E4)
18:00

Rejseholdet (S2E11)

Rejseholdet (S2E11)
18:55

Rejseholdet (S2E12)

Rejseholdet (S2E12)
19:55

Dagens sang: Du er

Dagens sang: Du er
20:00

Sprogquizzen

Sprogquizzen
20:45

Kulturdynastier: Familien Koppel

Kulturdynastier: Familien Koppel
21:30

Den store Klein

Den store Klein
22:00

Mig og 60'erne: Mode

Mig og 60'erne: Mode
22:30

Vores verden med Morgan Freeman (S1E3)

Vores verden med Morgan Freeman (S1E3)
23:15

Italiens usynlige byer - Firenze

Italiens usynlige byer - Firenze
00:10

Den tyske læge

Den tyske læge
01:35

Politimanden

Russisk actiondrama fra 2013
Politimanden
03:10

Landsbyen (9:44)

Landsbyen (9:44)
03:40

Landsbyen (10:44)

Landsbyen (10:44)
04:13

Dagens sang: Du er

Dagens sang: Du er
TV2 FRI keyboard_arrow_right
13:40

Den store svenske bagedyst

Den store svenske bagedyst
14:30

Købt eller solgt med Kirstie og Phil

Købt eller solgt med Kirstie og Phil
15:25

Købt eller solgt - Down Under

Købt eller solgt - Down Under
16:20

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
17:15

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
18:05

Krejlerkongen

Krejlerkongen
18:35

Krejlerkongen

Krejlerkongen
19:10

Fantastiske fund

Fantastiske fund
19:55

Fantastiske fund

Fantastiske fund
20:40

Han, hun og drømmeslottet

Han, hun og drømmeslottet
21:30

Danmarks dejligste slotshoteller

Danmarks dejligste slotshoteller
21:55

Krejlerkongen

Krejlerkongen
22:35

Krejlerkongen

Krejlerkongen
23:10

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
23:55

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
00:50

Havemagasinet

Havemagasinet
01:25

Havemagasinet

Havemagasinet
02:00

Drømmehuse ved Middelhavet

Drømmehuse ved Middelhavet
02:55

Drømmehuse ved Middelhavet

Drømmehuse ved Middelhavet
03:50

Små og store synder (235)

Små og store synder (235)
TV3 Max keyboard_arrow_right
13:50

Brooklyn Nine-Nine (S4E10)

Brooklyn Nine-Nine (S4E10)
14:15

Simpsons (S16E12)

Simpsons (S16E12)
14:40

Simpsons (S16E13)

Simpsons (S16E13)
15:10

Last Man on Earth (S2E8)

Last Man on Earth (S2E8)
15:40

Last Man on Earth (S2E9)

Last Man on Earth (S2E9)
16:05

How I Met Your Mother (S8E8)

How I Met Your Mother (S8E8)
16:35

How I Met Your Mother (S8E9)

How I Met Your Mother (S8E9)
17:05

The Late Late Show with James Corden (109)

The Late Late Show with James Corden (109)
18:00

Simpsons (S26E8)

Simpsons (S26E8)
18:30

Simpsons (S26E9)

Simpsons (S26E9)
19:00

Skrotjægerne (S7E19)

Skrotjægerne (S7E19)
20:00

Counting Cars (S4E43)

Counting Cars (S4E43)
20:30

Counting Cars (S5E1)

Counting Cars (S5E1)
21:00

Top Gear (S18E4)

Top Gear (S18E4)
22:15

Simpsons (S26E10)

Simpsons (S26E10)
22:45

Simpsons (S26E11)

Simpsons (S26E11)
23:15

Top Gear (S18E3)

Top Gear (S18E3)
00:30

The Late Late Show with James Corden (109)

The Late Late Show with James Corden (109)
01:30

Son of Zorn (S1E7)

Son of Zorn (S1E7)
02:00

Kortrijk-Charleroi

Kortrijk-Charleroi
04:00

UEFA Youth League Season Review 18/19

UEFA Youth League Season Review 18/19
Discovery Channel keyboard_arrow_right
14:00

Railroad Alaska (S1E2)

Railroad Alaska (S1E2)
15:00

How It's Made (S21E23)

How It's Made (S21E23)
15:30

How It's Made (S21E24)

How It's Made (S21E24)
16:00

Mighty Ships (S4E1)

Mighty Ships (S4E1)
17:00

Salvage Hunters (S10E12)

Salvage Hunters (S10E12)
18:00

Salvage Hunters (S10E13)

Salvage Hunters (S10E13)
19:00

Wheeler Dealers (S15E6)

Wheeler Dealers (S15E6)
20:00

Salvage Hunters (S13E3)

Salvage Hunters (S13E3)
21:00

Salvage Hunters: Classic Cars (S2E5)

Salvage Hunters: Classic Cars (S2E5)
22:00

Building Off The Grid (S1E4)

Building Off The Grid (S1E4)
23:00

Railroad Alaska (S1E3)

Railroad Alaska (S1E3)
00:00

Naked and Afraid (S4E13)

Naked and Afraid (S4E13)
01:00

Salvage Hunters: Classic Cars (S2E5)

Salvage Hunters: Classic Cars (S2E5)
02:00

Building Off The Grid (S1E4)

Building Off The Grid (S1E4)
03:00

Dual Survival (S4E3)

Dual Survival (S4E3)
DR Ultra keyboard_arrow_right
13:35

Klassen - Uhyggelig kædebesked (281)

Klassen - Uhyggelig kædebesked (281)
13:45

Klassen - Populær hos drengene (282)

Klassen - Populær hos drengene (282)
13:55

Sofie Linde Show II (17) - Ruben Søltoft og Nikolaj Stokholm

Sofie Linde Show II (17) - Ruben Søltoft og Nikolaj Stokholm
14:25

Galaksekrigerne - Munden flyder over med safter som vin (S1E23)

Galaksekrigerne - Munden flyder over med safter som vin (S1E23)
14:50

Gravity Falls (18)

Gravity Falls (18)
15:10

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
15:20

Dybet (S1E21)

Dybet (S1E21)
15:40

Junglebanden

Junglebanden
15:55

Vi' bare bjørne II (S2E22)

Vi' bare bjørne II (S2E22)
16:05

Svampebob Firkant VIII (S8E25)

Svampebob Firkant VIII (S8E25)
16:30

Wild Kratts III (S3E23)

Wild Kratts III (S3E23)
16:50

Vi' bare bjørne III (S3E13)

Vi' bare bjørne III (S3E13)
17:05

Ericka Jane vil have alt i army | Designtalenterne - Outfit of the Day V

Ericka Jane vil have alt i army | Designtalenterne - Outfit of the Day V
17:20

The Next Step (S5E3)

The Next Step (S5E3)
17:45

Klassen - Christians klamme svedbånd (322)

Klassen - Christians klamme svedbånd (322)
17:50

Klassen - Vild med sladder (323)

Klassen - Vild med sladder (323)
18:00

ULTRA NYT: Skandale i Østrig | Jeff har sit eget parti

ULTRA NYT: Skandale i Østrig | Jeff har sit eget parti
18:10

Ka-ching (S1E8)

Ka-ching (S1E8)
18:30

Bliver stukket i hånden af stor skorpion | Bidt, brændt og stukket III - Skorpion

Bliver stukket i hånden af stor skorpion | Bidt, brændt og stukket III - Skorpion
18:40

Gamer får stjålet spilkonto og går amok! | Ultras Hacking-Eksperiment (S1E3)

Gamer får stjålet spilkonto og går amok! | Ultras Hacking-Eksperiment (S1E3)
18:45

BaseBoys - Vi har en vild plan! (S2E18)

BaseBoys - Vi har en vild plan! (S2E18)
19:05

Pendlerkids II (S2E13)

Pendlerkids II (S2E13)
19:20

Mit 50/50 liv - Fødselsdagen (S1E1)

Mit 50/50 liv - Fødselsdagen (S1E1)
19:35

101 ting jeg ville ønske, jeg havde vidst, da jeg var teenager (S1E5)

101 ting jeg ville ønske, jeg havde vidst, da jeg var teenager (S1E5)
19:55

Monica Chef - Brunos vrede (S1E18)

Monica Chef - Brunos vrede (S1E18)
20:15

The Next Step IV (S4E35)

The Next Step IV (S4E35)
20:40

The Next Step IV (S4E36)

The Next Step IV (S4E36)
21:00

Ultra Jam - Vild Smith

Ultra Jam - Vild Smith
21:20

Ultra Jam - Dizzy Mizz Lizzy

Ultra Jam - Dizzy Mizz Lizzy
21:40

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:40

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:40

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
14:00

Badminton: VM, mixed hold - Indonesien-Danmark, direkte

Badminton: VM, mixed hold - Indonesien-Danmark, direkte
15:00

Badminton: VM, mixed hold - Indonesien-Danmark, direkte

Badminton: VM, mixed hold - Indonesien-Danmark, direkte
16:00

Badminton: VM, mixed hold - Indonesien-Danmark, direkte

Badminton: VM, mixed hold - Indonesien-Danmark, direkte
17:00

Badminton: VM, mixed hold - Indonesien-Danmark

Badminton: VM, mixed hold - Indonesien-Danmark
18:00

HåndboldMatchen: Studiet

HåndboldMatchen: Studiet
18:20

HåndboldMatchen: Aalborg-BSV, semifinale (m), direkte

HåndboldMatchen: Aalborg-BSV, semifinale (m), direkte
19:10

HåndboldMatchen: Studiet

HåndboldMatchen: Studiet
19:15

HåndboldMatchen: Aalborg-BSV, semifinale (m), direkte

HåndboldMatchen: Aalborg-BSV, semifinale (m), direkte
20:05

HåndboldMatchen: Studiet

HåndboldMatchen: Studiet
20:20

HåndboldMatchen: Skjern-GOG, semifinale (m), direkte

HåndboldMatchen: Skjern-GOG, semifinale (m), direkte
21:10

HåndboldMatchen: Studiet

HåndboldMatchen: Studiet
21:15

HåndboldMatchen: Skjern-GOG, semifinale (m), direkte

HåndboldMatchen: Skjern-GOG, semifinale (m), direkte
22:05

HåndboldMatchen: Studiet

HåndboldMatchen: Studiet
22:30

HåndboldMatchen: Aalborg-BSV, semifinale (m)

HåndboldMatchen: Aalborg-BSV, semifinale (m)
23:15

HåndboldMatchen: Aalborg-BSV, semifinale (m)

HåndboldMatchen: Aalborg-BSV, semifinale (m)
00:05

Badminton: VM, mixed hold - Indonesien-Danmark

Badminton: VM, mixed hold - Indonesien-Danmark
01:00

Badminton: VM, mixed hold - Indonesien-Danmark

Badminton: VM, mixed hold - Indonesien-Danmark
01:55

Badminton: VM, mixed hold - Indonesien-Danmark

Badminton: VM, mixed hold - Indonesien-Danmark
02:55

Badminton: VM, mixed hold - Indonesien-Danmark

Badminton: VM, mixed hold - Indonesien-Danmark
TV3 Sport keyboard_arrow_right
13:30

Knudsen & Nyholm 25 års jubilæum

Knudsen & Nyholm 25 års jubilæum
14:25

Made in Denmark 2018 - Finalerunden

Made in Denmark 2018 - Finalerunden
20:25

Kortrijk-Charleroi

Kortrijk-Charleroi
22:30

Premier League Sunday Review

Premier League Sunday Review
23:30

UEFA Youth League Season Review 18/19

UEFA Youth League Season Review 18/19
00:00

Monacos Grand Prix 2018

Monacos Grand Prix 2018
Canal 9 keyboard_arrow_right
13:30

Buying Alaska (S3E9)

Buying Alaska (S3E9)
14:00

Treehouse Masters (S3E2)

Treehouse Masters (S3E2)
15:00

Treehouse Masters (S3E3)

Treehouse Masters (S3E3)
16:00

How Do They Do It? (S12E12)

How Do They Do It? (S12E12)
16:30

How Do They Do It? (S12E13)

How Do They Do It? (S12E13)
17:05

How Do They Do It? (S12E14)

How Do They Do It? (S12E14)
17:35

How Do They Do It? (S12E15)

How Do They Do It? (S12E15)
18:05

Man Caves (S13E10)

Man Caves (S13E10)
18:35

Man Caves (S14E1)

Man Caves (S14E1)
19:05

Man Caves (S14E2)

Man Caves (S14E2)
19:35

Man Caves (S14E3)

Man Caves (S14E3)
20:05

Man Fire Food (S3E2)

Man Fire Food (S3E2)
20:35

Man Fire Food (S3E3)

Man Fire Food (S3E3)
21:05

Special Victims Unit (S8E9)

Special Victims Unit (S8E9)
22:00

Special Victims Unit (S8E10)

Special Victims Unit (S8E10)
23:00

M*A*S*H (S8E24)

M*A*S*H (S8E24)
23:35

M*A*S*H (S8E25)

M*A*S*H (S8E25)
00:10

M*A*S*H (S9E1)

M*A*S*H (S9E1)
00:40

M*A*S*H (S9E2)

M*A*S*H (S9E2)
01:10

Man Fire Food (S3E2)

Man Fire Food (S3E2)
01:40

Man Fire Food (S3E3)

Man Fire Food (S3E3)
02:10

How Do They Do It? (S12E12)

How Do They Do It? (S12E12)
02:40

How Do They Do It? (S12E13)

How Do They Do It? (S12E13)
03:10

How Do They Do It? (S12E14)

How Do They Do It? (S12E14)
03:40

How Do They Do It? (S12E15)

How Do They Do It? (S12E15)
04:05

Man Caves (S13E10)

Man Caves (S13E10)
04:30

Man Caves (S14E1)

Man Caves (S14E1)
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
13:50

Min mosters historier (S1E4)

Min mosters historier (S1E4)
14:00

Sikker & Søn IV (S4E5)

Sikker & Søn IV (S4E5)
14:10

Motor Mille og Børnebanden (S1E4)

Motor Mille og Børnebanden (S1E4)
14:35

Sofus (S1E8)

Sofus (S1E8)
14:50

Quizdyrene II (8) - Araen Sugar

Quizdyrene II (8) - Araen Sugar
15:05

Ernest & Celestine (S1E8)

Ernest & Celestine (S1E8)
15:15

Gurli Gris VI (S6E19)

Gurli Gris VI (S6E19)
15:20

Morten Skildpadde II (S2E5)

Morten Skildpadde II (S2E5)
15:45

Kika og Bob (14)

Kika og Bob (14)
16:00

Junglebogen (S1E40)

Junglebogen (S1E40)
16:10

Didrik Drage (S1E48)

Didrik Drage (S1E48)
16:20

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (S2E13)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (S2E13)
16:35

Pyjamasheltene II (S2E24)

Pyjamasheltene II (S2E24)
16:45

Vidundervovsen Vaffel (S1E21)

Vidundervovsen Vaffel (S1E21)
17:00

Krible Krable disko

Krible Krable disko
17:05

MikroMakkerne - Krabben

MikroMakkerne - Krabben
17:15

MikroMakkerne - Mørkedyr

MikroMakkerne - Mørkedyr
17:30

Edderskønne Edderkopper (S1E3)

Edderskønne Edderkopper (S1E3)
17:35

MikroMakkerne - Skrubtudsen

MikroMakkerne - Skrubtudsen
17:45

MikroMakkerne - Skolopender

MikroMakkerne - Skolopender
18:00

Vilde Venner - Krible Krabler (S4E3)

Vilde Venner - Krible Krabler (S4E3)
18:10

Minisekterne (S1E75)

Minisekterne (S1E75)
18:15

Kriblekrable Safari hos myrerne

Kriblekrable Safari hos myrerne
18:30

Motor Mille på maskintur (S1E6)

Motor Mille på maskintur (S1E6)
18:45

Sofus III (S3E5)

Sofus III (S3E5)
19:00

Wild Kratts (S2E10)

Wild Kratts (S2E10)
19:20

Zorro (S1E18)

Zorro (S1E18)
19:45

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
19:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
20:00

EP19: Spidskandidaterne,Tegnsprogstolket

EP19: Spidskandidaterne,Tegnsprogstolket
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
14:00

Tennis: Roland Garros Grand Slam

Tennis: Roland Garros Grand Slam
16:00

Tennis: ATP Geneva Open

Tennis: ATP Geneva Open
17:45

Formel E: Tyskland VM-afdeling

Formel E: Tyskland VM-afdeling
18:10

Cykling: Giro d'Italia

Cykling: Giro d'Italia
20:00

Tennis: ATP Geneva Open

Tennis: ATP Geneva Open
22:00

Motocross: VM

Motocross: VM
22:55

Motocross: VM

Motocross: VM
23:50

eSuperliga: FC København-Brøndby IF

eSuperliga: FC København-Brøndby IF
01:30

Billard: Snooker - Players Championship

Billard: Snooker - Players Championship
03:15

OL Hall of Fame: Cykling

OL Hall of Fame: Cykling
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
17:16

CYKLING: Giro Ekstra

CYKLING: Giro Ekstra
17:46

TENNIS fra Geneve, Schweiz

TENNIS fra Geneve, Schweiz
18:01

TENNIS fra Geneve, Schweiz

TENNIS fra Geneve, Schweiz
19:56

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
20:04

CYKLING: Giro d'Italia

CYKLING: Giro d'Italia
22:08

TENNIS fra Geneve, Schweiz

TENNIS fra Geneve, Schweiz
23:27

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
23:34

CYKLING: Giro D'Italia

CYKLING: Giro D'Italia
00:35

TENNIS fra Geneve, Schweiz

TENNIS fra Geneve, Schweiz
01:30

CYKLING: Giro D'Italia

CYKLING: Giro D'Italia
03:00

TENNIS fra Geneve, Schweiz

TENNIS fra Geneve, Schweiz
TLC keyboard_arrow_right
14:00

The Next Great Baker (S3E10)

The Next Great Baker (S3E10)
15:30

Extreme Couponing (S2E1)

Extreme Couponing (S2E1)
16:00

Something Borrowed, Something New (S3E6)

Something Borrowed, Something New (S3E6)
16:30

Something Borrowed, Something New (S3E7)

Something Borrowed, Something New (S3E7)
17:00

Sister Wives (S6E3)

Sister Wives (S6E3)
18:00

Cake Boss (S9E16)

Cake Boss (S9E16)
18:30

Cake Boss (S9E17)

Cake Boss (S9E17)
19:00

Say Yes to the Dress (S11E5)

Say Yes to the Dress (S11E5)
19:30

Say Yes to the Dress (S11E6)

Say Yes to the Dress (S11E6)
20:00

My 600lb Life (S7E15)

My 600lb Life (S7E15)
22:00

Family By The Ton (S1E4)

Family By The Ton (S1E4)
23:00

America's Worst Tattoos (S1E7)

America's Worst Tattoos (S1E7)
23:30

America's Worst Tattoos (S1E8)

America's Worst Tattoos (S1E8)
00:00

Curvy Brides Boutique (S2E14)

Curvy Brides Boutique (S2E14)
00:30

Curvy Brides Boutique (S2E15)

Curvy Brides Boutique (S2E15)
01:00

Scorned: Crimes of Passion (S2E15)

Scorned: Crimes of Passion (S2E15)
02:00

My 600lb Life (S7E15)

My 600lb Life (S7E15)
Animal Planet keyboard_arrow_right
13:40

Jeremy Wade's Dark Waters (S1E2)

Jeremy Wade's Dark Waters (S1E2)
14:35

Biggest and Baddest (S1E2)

Biggest and Baddest (S1E2)
15:30

Flying Wild Alaska (S1E7)

Flying Wild Alaska (S1E7)
16:25

Animal Cops Houston (S19E2)

Animal Cops Houston (S19E2)
17:20

Growing Up...: Wolves

Growing Up...: Wolves
18:15

Dodo Heroes (S1E5)

Dodo Heroes (S1E5)
19:10

Treehouse Masters (S7E15)

Treehouse Masters (S7E15)
20:05

Wildest Indochina (S1E4)

Wildest Indochina (S1E4)
21:00

Biggest and Baddest (S1E3)

Biggest and Baddest (S1E3)
21:55

Pit Bulls & Parolees (S9E13)

Pit Bulls & Parolees (S9E13)
22:50

Dodo Heroes (S1E5)

Dodo Heroes (S1E5)
23:45

Treehouse Masters (S7E15)

Treehouse Masters (S7E15)
00:40

Biggest and Baddest (S1E3)

Biggest and Baddest (S1E3)
01:35

Growing Up...: Wolves

Growing Up...: Wolves
02:25

Dodo Heroes (S1E5)

Dodo Heroes (S1E5)
03:15

Treehouse Masters (S7E15)

Treehouse Masters (S7E15)
04:02

Wildest Indochina (S1E4)

Wildest Indochina (S1E4)
National Geographic keyboard_arrow_right
14:00

Den utrolige Dr. Pol (S8E11)

Den utrolige Dr. Pol (S8E11)
15:00

Dyrlæge i Yukon (S4E8)

Dyrlæge i Yukon (S4E8)
16:00

Dubais lufthavn (S2E6)

Dubais lufthavn (S2E6)
17:00

Grænsen er nået (S5E7)

Grænsen er nået (S5E7)
18:00

Alaska State Troopers (S5E2)

Alaska State Troopers (S5E2)
19:00

Hemmeligheder på havets bund: Titanic

Hemmeligheder på havets bund: Titanic
20:00

Under overfladen (S1E8)

Under overfladen (S1E8)
21:00

Den utrolige Dr. Pol (S8E21)

Den utrolige Dr. Pol (S8E21)
22:00

Dyrlægen på Hawaii (S1E5)

Dyrlægen på Hawaii (S1E5)
23:00

Undersøgelse af flystyrt (S13E6)

Undersøgelse af flystyrt (S13E6)
00:00

Verdens grusomste bander

Verdens grusomste bander
01:00

Fanget i Udlandet (S12E10)

Fanget i Udlandet (S12E10)
02:00

Under overfladen (S1E1)

Under overfladen (S1E1)
03:00

Biler i nød (S2E6)

Biler i nød (S2E6)
Discovery Science keyboard_arrow_right
13:38

How Do They Do It? (S8E14)

How Do They Do It? (S8E14)
14:02

How It's Made (S25E24)

How It's Made (S25E24)
14:26

Street Science (S2E1)

Street Science (S2E1)
14:51

Street Science (S2E2)

Street Science (S2E2)
15:14

Secrets Of The Underground (S1E8)

Secrets Of The Underground (S1E8)
16:02

Weird or What? (S1E1)

Weird or What? (S1E1)
16:50

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S5E6)

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S5E6)
17:40

How Things Work (S1E6)

How Things Work (S1E6)
18:30

Blowing Up History (S3E14)

Blowing Up History (S3E14)
19:20

How Do They Do It? (S8E15)

How Do They Do It? (S8E15)
19:45

How It's Made (S25E25)

How It's Made (S25E25)
20:10

Weird or What? (S1E2)

Weird or What? (S1E2)
21:00

Blowing Up History (S3E14)

Blowing Up History (S3E14)
21:50

Secrets Of The Underground (S2E1)

Secrets Of The Underground (S2E1)
22:40

How Do They Do It? (S8E15)

How Do They Do It? (S8E15)
23:05

How It's Made (S25E25)

How It's Made (S25E25)
23:30

How Things Work (S1E6)

How Things Work (S1E6)
00:20

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S5E6)

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S5E6)
01:10

Weird or What? (S1E2)

Weird or What? (S1E2)
02:00

Blowing Up History (S3E14)

Blowing Up History (S3E14)
02:48

Secrets Of The Underground (S2E1)

Secrets Of The Underground (S2E1)
03:36

How Things Work (S1E6)

How Things Work (S1E6)
04:24

How Do They Do It? (S8E15)

How Do They Do It? (S8E15)
Xee keyboard_arrow_right
14:15

The Librarians (S4E2)

The Librarians (S4E2)
15:10

MacGyver (S1E12)

MacGyver (S1E12)
16:05

Family Guy (S11E5)

Family Guy (S11E5)
16:35

Family Guy (S11E6)

Family Guy (S11E6)
17:05

Kongen af Queens (S4E14)

Kongen af Queens (S4E14)
17:35

Kongen af Queens (S4E15)

Kongen af Queens (S4E15)
18:05

How I Met Your Mother (S1E1)

How I Met Your Mother (S1E1)
18:35

How I Met Your Mother (S1E2)

How I Met Your Mother (S1E2)
19:05

The Librarians (S4E3)

The Librarians (S4E3)
20:00

MacGyver (S1E13)

MacGyver (S1E13)
21:00

Proven Innocent (S1E1)

Proven Innocent (S1E1)
22:00

Suits (S8E12)

Suits (S8E12)
22:45

MacGyver (S1E13)

MacGyver (S1E13)
23:40

The Librarians (S4E3)

The Librarians (S4E3)
00:35

How I Met Your Mother (S1E1)

How I Met Your Mother (S1E1)
01:05

Family Guy (S11E5)

Family Guy (S11E5)
01:35

Family Guy (S11E6)

Family Guy (S11E6)
02:05

The Resident (S2E3)

The Resident (S2E3)
03:05

The Gifted (S1E9)

The Gifted (S1E9)