Rasmus Seebachs mærkelige ritual

Rasmus Seebachs mærkelige ritual

Kendis havde våben med til Copenhagen Pride

Kendis havde våben med til Copenhagen Pride

Remee og Mathildes kæmpe tillidsbrud

Remee og Mathildes kæmpe tillidsbrud

Fræk 'Forsidefrue' viser nøgen mave frem

Fræk 'Forsidefrue' viser nøgen mave frem

Love Island-babe i forhold med en pige

Love Island-babe i forhold med en pige
DR1 keyboard_arrow_right
06:30

Søren Ryge: Martas gode liv

Søren Ryge: Martas gode liv
07:00

Sundhedsmagasinet: Har du en sund lort?

Sundhedsmagasinet: Har du en sund lort?
07:25

Aftenshowet

Aftenshowet
08:15

Gift ved første blik VI - optakt

Gift ved første blik VI - optakt
09:00

Nak & Æd - en agerhøne i Vendsyssel

Nak & Æd - en agerhøne i Vendsyssel
09:45

Vores ukendte Danmark (S1E5)

Vores ukendte Danmark (S1E5)
10:30

Antikkrejlerne XVII (S17E5)

Antikkrejlerne XVII (S17E5)
11:15

Antikkrejlerne XVII (S17E6)

Antikkrejlerne XVII (S17E6)
12:00

Bonderøven (S2016E17)

Bonderøven (S2016E17)
12:30

Sporløs (S2017E6)

Sporløs (S2017E6)
13:15

Hammerslag (S2017E2)

Hammerslag (S2017E2)
14:00

Hammerslag (S2017E3)

Hammerslag (S2017E3)
14:55

PostNord Danmark Rundt 2019: 2. etape. Enkeltstart, Grindsted, direkte

PostNord Danmark Rundt 2019: 2. etape. Enkeltstart, Grindsted, direkte
17:50

TV AVISEN

TV AVISEN
18:00

Antikduellen (S6E11)

Antikduellen (S6E11)
18:30

TV AVISEN

TV AVISEN
18:55

Vores vejr

Vores vejr
19:05

Aftenshowet

Aftenshowet
19:55

TV AVISEN

TV AVISEN
20:00

Gift ved første blik VI (S6E1)

Gift ved første blik VI (S6E1)
21:00

Tillykke, I skal have trillinger! (S1E1)

Tillykke, I skal have trillinger! (S1E1)
21:30

TV AVISEN

TV AVISEN
21:55

PostNord Danmark Rundt 2019: 2. etape

PostNord Danmark Rundt 2019: 2. etape
22:20

Det Politiske Talkshow

Det Politiske Talkshow
22:55

Kriminalkommissær Barnaby XVIII (S18E4)

Kriminalkommissær Barnaby XVIII (S18E4)
00:25

Taggart: Kærlighed på is

Taggart: Kærlighed på is
01:40

Mord med miss Fisher (S1E5)

Mord med miss Fisher (S1E5)
02:35

Kystvagten (S2E47)

Kystvagten (S2E47)
03:15

Bonderøven (S2016E17)

Bonderøven (S2016E17)
03:45

Hammerslag (S2017E2)

Hammerslag (S2017E2)
TV2 keyboard_arrow_right
06:30

Go' morgen Danmark

Go' morgen Danmark
12:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
12:30

Regionale nyheder

Regionale nyheder
12:40

Lige i skabet

Lige i skabet
13:20

Krejlerkongen

Krejlerkongen
14:00

Krejlerkongen

Krejlerkongen
14:35

Lur mit liv

Lur mit liv
15:25

Søde mesterværker

Søde mesterværker
15:55

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
16:30

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
17:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
17:12

Regionale nyheder

Regionale nyheder
17:20

Go' aften Live

Go' aften Live
17:55

Dit sommervejr

Dit sommervejr
18:00

Nyhederne

Nyhederne
18:20

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:25

Go' aften Live

Go' aften Live
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

Hvor er politiet?

Hvor er politiet?
20:50

Din teenagers hemmelige liv

Din teenagers hemmelige liv
21:30

Nyhederne

Nyhederne
22:00

Regionale nyheder

Regionale nyheder
22:12

Sporten

Sporten
22:25

Station 2: Politirapporten

Station 2: Politirapporten
22:55

Station 2: Politirapporten

Station 2: Politirapporten
23:30

Fængslet - uden filter

Fængslet - uden filter
00:25

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
00:55

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
01:25

Grillfeber

Grillfeber
02:15

Baywatch (130)

Baywatch (130)
03:05

Baywatch (131)

Baywatch (131)
TV3 keyboard_arrow_right
06:00

For lækker til love (S2E3)

For lækker til love (S2E3)
06:50

Vanderpump Rules (S4E1)

Vanderpump Rules (S4E1)
07:45

Luksusfælden (S10E3)

Luksusfælden (S10E3)
08:45

Luksusfælden (S10E4)

Luksusfælden (S10E4)
09:45

Købmænd på 1. klasse (S3E1)

Købmænd på 1. klasse (S3E1)
10:40

Familien fra Bryggen (S14E3)

Familien fra Bryggen (S14E3)
11:45

Vanderpump Rules (S4E2)

Vanderpump Rules (S4E2)
12:45

The Kardashians (S9E16)

The Kardashians (S9E16)
13:45

The Kardashians (S9E17)

The Kardashians (S9E17)
14:50

Redningskvinder (S6E7)

Redningskvinder (S6E7)
15:55

Redningskvinder (S6E8)

Redningskvinder (S6E8)
16:55

Luksusfælden (S19E9)

Luksusfælden (S19E9)
18:00

Luksusfælden (S19E10)

Luksusfælden (S19E10)
19:00

Til Middag Hos (S8E20)

Til Middag Hos (S8E20)
20:00

Familien fra Bryggen (S16E1)

Familien fra Bryggen (S16E1)
21:00

Real Housewives of Beverly Hills (S9E11)

Real Housewives of Beverly Hills (S9E11)
22:00

The Kardashians (S14E17)

The Kardashians (S14E17)
23:10

Sex and the City 2

Amerikansk romantisk komedie fra 2010
play_arrow
Sex and the City 2
02:00

New Amsterdam (S1E7)

New Amsterdam (S1E7)
02:55

Bones (S10E17)

Bones (S10E17)
03:45

Bones (S10E16)

Bones (S10E16)
Kanal 5 keyboard_arrow_right
06:00

House Hunters International (S88E2)

House Hunters International (S88E2)
06:25

Chopped Junior (S7E2)

Chopped Junior (S7E2)
07:15

Chopped Junior (S7E3)

Chopped Junior (S7E3)
08:00

Special Victims Unit (S17E13)

Special Victims Unit (S17E13)
08:50

A1: Highway Patrol (S3E4)

A1: Highway Patrol (S3E4)
09:40

A1: Highway Patrol (S3E5)

A1: Highway Patrol (S3E5)
10:40

Top Gear (S7E9)

Top Gear (S7E9)
11:55

Top Gear (S8E1)

Top Gear (S8E1)
13:00

Special Victims Unit (S17E14)

Special Victims Unit (S17E14)
14:00

CSI: NY (S2E2)

CSI: NY (S2E2)
15:00

CSI: NY (S2E3)

CSI: NY (S2E3)
16:00

CSI: Miami (S2E9)

CSI: Miami (S2E9)
16:55

CSI: Miami (S2E10)

CSI: Miami (S2E10)
17:55

The Big Bang Theory (S7E8)

The Big Bang Theory (S7E8)
18:25

The Big Bang Theory (S7E9)

The Big Bang Theory (S7E9)
18:55

The Big Bang Theory (S7E10)

The Big Bang Theory (S7E10)
19:25

The Big Bang Theory (S7E11)

The Big Bang Theory (S7E11)
20:00

Harry Potter og Flammernes Pokal

Eventyrfilm
play_arrow
Harry Potter og Flammernes Pokal
23:10

Criminal Minds (S11E8)

Criminal Minds (S11E8)
00:05

Criminal Minds (S11E9)

Criminal Minds (S11E9)
01:05

Blindspot (S2E21)

Blindspot (S2E21)
02:00

Blindspot (S2E22)

Blindspot (S2E22)
03:00

Spartan (S1E4)

Spartan (S1E4)
03:50

Spartan (S1E5)

Spartan (S1E5)
DR2 keyboard_arrow_right
09:50

Kampen mod fedmen - missionen fortsætter

Kampen mod fedmen - missionen fortsætter
10:50

Asger og de nye danskere (S1E3)

Asger og de nye danskere (S1E3)
11:30

Fra tryghed til krig

Fra tryghed til krig
12:35

Verdens årstider (S1E3)

Verdens årstider (S1E3)
13:25

Verdens årstider (S1E4)

Verdens årstider (S1E4)
14:15

Drengen der ændrede USA

Drengen der ændrede USA
15:40

Smag på Hongkong med Anthony Bourdain

Smag på Hongkong med Anthony Bourdain
16:20

Smag på Cajun Mardi Gras med Anthony Bourdain

Smag på Cajun Mardi Gras med Anthony Bourdain
17:05

Jair Bolsonaro - Brasiliens version af Trump

Jair Bolsonaro - Brasiliens version af Trump
18:00

Hassans hænder (4:4)

Hassans hænder (4:4)
18:30

Gennem Grønland (S1E4)

Gennem Grønland (S1E4)
19:15

Gennem Grønland (S1E5)

Gennem Grønland (S1E5)
20:00

Venner i medgang og modgang

Venner i medgang og modgang
21:30

Peitersen og Kap Det Gode Håb (S3E5)

Peitersen og Kap Det Gode Håb (S3E5)
22:00

Udkantsmæglerne III (S3E1)

Udkantsmæglerne III (S3E1)
22:30

Deadline

Deadline
23:00

Trumps handelskrig med Kina

Trumps handelskrig med Kina
23:50

Jair Bolsonaro - Brasiliens version af Trump

Jair Bolsonaro - Brasiliens version af Trump
00:45

Lægens dødelige eksperimenter (3:3)

Lægens dødelige eksperimenter (3:3)
01:45

Uranium (3:3)

Uranium (3:3)
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
06:15

Dybvaaaaad

Dybvaaaaad
06:45

New Girl (112)

New Girl (112)
07:05

New Girl (113)

New Girl (113)
07:35

Beverly Hills 90210 (283)

Beverly Hills 90210 (283)
08:25

Beverly Hills 90210 (284)

Beverly Hills 90210 (284)
09:15

Beverly Hills 90210 (285)

Beverly Hills 90210 (285)
10:05

Beverly Hills 90210 (286)

Beverly Hills 90210 (286)
10:55

Desperate Housewives (99)

Desperate Housewives (99)
11:45

Desperate Housewives (100)

Desperate Housewives (100)
12:30

Desperate Housewives (101)

Desperate Housewives (101)
13:20

Desperate Housewives (102)

Desperate Housewives (102)
14:10

Glee (5)

Glee (5)
15:00

Glee (6)

Glee (6)
15:50

Ugly Betty (48)

Ugly Betty (48)
16:35

Ugly Betty (49)

Ugly Betty (49)
17:25

Baywatch (92)

Baywatch (92)
18:15

Baywatch (93)

Baywatch (93)
19:05

Venner (51)

Venner (51)
19:35

Venner (52)

Venner (52)
20:05

BH90210

BH90210
21:00

Jack Ryan: Shadow Recruit

Amr. action-thriller fra 2014
play_arrow
Jack Ryan: Shadow Recruit
22:50

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
23:25

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
00:00

Natholdet

Natholdet
00:35

Natholdet

Natholdet
01:10

Sjov med sex

Sjov med sex
01:45

Sjov med sex

Sjov med sex
02:15

Jack Ryan: Shadow Recruit

Amr. action-thriller fra 2014
play_arrow
Jack Ryan: Shadow Recruit
TV3+ keyboard_arrow_right
05:30

Vore værste år (S7E12)

Vore værste år (S7E12)
06:00

Anger Management (S4E16)

Anger Management (S4E16)
06:25

Community (S1E1)

Community (S1E1)
06:50

Community (S1E2)

Community (S1E2)
07:20

Vore værste år (S7E13)

Vore værste år (S7E13)
07:55

Vore værste år (S7E14)

Vore værste år (S7E14)
08:20

The Office (S5E18)

The Office (S5E18)
08:50

The Office (S5E19)

The Office (S5E19)
09:15

Numb3rs (S5E10)

Numb3rs (S5E10)
10:10

Numb3rs (S5E11)

Numb3rs (S5E11)
11:10

Bones (S6E9)

Bones (S6E9)
12:05

Bones (S6E10)

Bones (S6E10)
13:00

Hawaii Five-0 (S8E25)

Hawaii Five-0 (S8E25)
14:00

Hawaii Five-0 (S5E1)

Hawaii Five-0 (S5E1)
15:00

NCIS: Los Angeles (S6E22)

NCIS: Los Angeles (S6E22)
16:00

NCIS: Los Angeles (S6E23)

NCIS: Los Angeles (S6E23)
17:00

NCIS (S9E7)

NCIS (S9E7)
18:00

NCIS (S9E8)

NCIS (S9E8)
19:00

FC København-Riga

FC København-Riga
20:00

FC København-Riga

FC København-Riga
22:00

FC København-Riga

FC København-Riga
22:30

Terminator 2: Dommedag

Amerikansk action/sci-fi fra 1991
Terminator 2: Dommedag
01:30

Maggie

Amerikansk thriller fra 2015
play_arrow
Maggie
03:25

Brooklyn Nine-Nine (S6E9)

Brooklyn Nine-Nine (S6E9)
03:50

Brooklyn Nine-Nine (S6E10)

Brooklyn Nine-Nine (S6E10)
6'eren keyboard_arrow_right
06:45

Homeshopping

Homeshopping
07:18

Homeshopping

Homeshopping
07:48

Homeshopping

Homeshopping
08:20

Gold Rush (S4E1)

Gold Rush (S4E1)
09:55

Deadliest Catch (S6E2)

Deadliest Catch (S6E2)
10:55

Expedition Unknown (S1E3)

Expedition Unknown (S1E3)
11:50

Guy's Big Bite (S18E3)

Guy's Big Bite (S18E3)
12:25

Guy's Big Bite (S18E4)

Guy's Big Bite (S18E4)
12:50

Guy's Big Bite (S18E5)

Guy's Big Bite (S18E5)
13:25

Guy's Big Bite (S18E6)

Guy's Big Bite (S18E6)
13:50

Guy's Big Bite (S18E7)

Guy's Big Bite (S18E7)
14:20

Guy's Big Bite (S18E8)

Guy's Big Bite (S18E8)
14:50

Deadliest Catch (S13E17)

Deadliest Catch (S13E17)
15:50

Gold Rush (S4E6)

Gold Rush (S4E6)
16:50

Gold Rush (S4E7)

Gold Rush (S4E7)
17:55

A1: Highway Patrol (S1E14)

A1: Highway Patrol (S1E14)
18:55

Pawn Stars (S10E8)

Pawn Stars (S10E8)
19:25

Pawn Stars (S10E9)

Pawn Stars (S10E9)
19:50

Pawn Stars (S10E10)

Pawn Stars (S10E10)
20:20

Top Gear (S8E1)

Top Gear (S8E1)
21:30

Criminal Minds (S9E5)

Criminal Minds (S9E5)
22:30

Star Wars: Return of the Jedi

Amr. eventyrfilm
play_arrow
Star Wars: Return of the Jedi
01:15

Fast N' Loud (S3E28)

Fast N' Loud (S3E28)
02:15

Wheeler Dealers (S6E13)

Wheeler Dealers (S6E13)
02:55

Wheeler Dealers (S6E14)

Wheeler Dealers (S6E14)
03:20

Beyond Bitchin' Rides (S1E2)

Beyond Bitchin' Rides (S1E2)
DR3 keyboard_arrow_right
06:00

Morgengymnastikken: Ryg & lænd, faste lår og kontorkrop

Morgengymnastikken: Ryg & lænd, faste lår og kontorkrop
11:55

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
12:35

The Graham Norton Show - højdepunkter

The Graham Norton Show - højdepunkter
13:20

Plastikdronningen siger farvel (S1E2)

Plastikdronningen siger farvel (S1E2)
13:50

Plastikdronningen siger farvel (S1E3)

Plastikdronningen siger farvel (S1E3)
14:15

Da Danmark blev Suspekt (S1E2)

Da Danmark blev Suspekt (S1E2)
14:45

En helt særlig klode (S1E9)

En helt særlig klode (S1E9)
15:35

American High School (S1E6)

American High School (S1E6)
16:25

Mysteriet om drømme - hvad sker der når vi sover?

Mysteriet om drømme - hvad sker der når vi sover?
17:15

Politivold fanget på kamera

Politivold fanget på kamera
18:00

Hård udenpå (S1E1)

Hård udenpå (S1E1)
18:30

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
19:15

Family Guy

Family Guy
19:35

Family Guy

Family Guy
20:00

Hawking: Tænk som en videnskabsmand (S1E4)

Hawking: Tænk som en videnskabsmand (S1E4)
20:45

Din forunderlige hjerne: Hvad er virkelighed?

Din forunderlige hjerne: Hvad er virkelighed?
21:30

Arthur Newman

Amerikansk drama fra 2012
play_arrow
Arthur Newman
23:00

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
23:40

18 år og fodboldboss (S1E7)

18 år og fodboldboss (S1E7)
00:00

18 år og fodboldboss (S1E8)

18 år og fodboldboss (S1E8)
00:25

Tæsket af min dame

Tæsket af min dame
01:15

Hjælp - min krop taler!

Hjælp - min krop taler!
02:05

Hacker II (S2E6)

Hacker II (S2E6)
03:00

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
07:05

Fornyet mistanke (63)

Fornyet mistanke (63)
08:05

Jarl samler op

Jarl samler op
08:50

Doc Martin (47)

Doc Martin (47)
09:45

Doc Martin (48)

Doc Martin (48)
10:40

Skadestuen i Holby (452)

Skadestuen i Holby (452)
11:35

Skadestuen i Holby (453)

Skadestuen i Holby (453)
12:30

Bjerglægen (51)

Bjerglægen (51)
13:25

Bjerglægen (52)

Bjerglægen (52)
14:15

Kommissær Rex (46)

Kommissær Rex (46)
16:00

Blue Bloods (132)

Blue Bloods (132)
16:50

Fornyet mistanke (64)

Fornyet mistanke (64)
17:50

Death in Paradise (40)

Death in Paradise (40)
18:50

Poldark III (6)

Poldark III (6)
19:55

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
20:45

En sag for Frost (1)

En sag for Frost (1)
22:35

Death in Paradise (41)

Death in Paradise (41)
23:30

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
00:15

Jarls Quizshow

Jarls Quizshow
01:00

Murdoch Mysterierne (107)

Murdoch Mysterierne (107)
01:45

Det Gode Liv

Det Gode Liv
02:15

Cecilies bogshow

Cecilies bogshow
TV3 Puls keyboard_arrow_right
06:00

Luksusvarer i Beverly Hills (S1E27)

Luksusvarer i Beverly Hills (S1E27)
06:25

Ejendomsmæglerne i Orange County (S1E4)

Ejendomsmæglerne i Orange County (S1E4)
07:10

Ejendomsmæglerne i Orange County (S1E5)

Ejendomsmæglerne i Orange County (S1E5)
08:00

Depotjægerne (S4E26)

Depotjægerne (S4E26)
08:25

Depotjægerne (S1E1)

Depotjægerne (S1E1)
08:55

Ekstreme samlere (S2E17)

Ekstreme samlere (S2E17)
09:50

Dr. Phil (148)

Dr. Phil (148)
10:50

Dr. Phil (149)

Dr. Phil (149)
11:50

Ekstreme samlere (S3E1)

Ekstreme samlere (S3E1)
12:50

Det lille hus på prærien (S4E18)

Det lille hus på prærien (S4E18)
13:55

Det lille hus på prærien (S4E19)

Det lille hus på prærien (S4E19)
15:00

Dr. Phil (117)

Dr. Phil (117)
16:00

Dr. Phil (119)

Dr. Phil (119)
17:00

Redningskvinder (S2E4)

Redningskvinder (S2E4)
18:00

Ekstrem hjemmeservice (S7E21)

Ekstrem hjemmeservice (S7E21)
19:00

Ekstrem hjemmeservice (S7E22)

Ekstrem hjemmeservice (S7E22)
20:00

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S4E4)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S4E4)
21:00

Redningskvinder (S2E5)

Redningskvinder (S2E5)
22:00

Ramsay rykker ind (S1E5)

Ramsay rykker ind (S1E5)
23:00

Hospitalet (S1E5)

Hospitalet (S1E5)
23:30

Hospitalet (S1E6)

Hospitalet (S1E6)
00:00

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S4E4)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S4E4)
01:00

Depotjægerne (S1E2)

Depotjægerne (S1E2)
01:30

Depotjægerne (S1E3)

Depotjægerne (S1E3)
02:00

Grand Designs (S10E3)

Grand Designs (S10E3)
03:00

Grand Designs (S10E4)

Grand Designs (S10E4)
03:55

Kærester der dræber (S5E5)

Kærester der dræber (S5E5)
Kanal 4 keyboard_arrow_right
06:20

Long Island Medium (S5E28)

Long Island Medium (S5E28)
07:10

De unge mødre (S19E13)

De unge mødre (S19E13)
08:00

Homeshopping

Homeshopping
08:30

Homeshopping

Homeshopping
09:00

The Pioneer Woman (S21E12)

The Pioneer Woman (S21E12)
09:25

The Pioneer Woman (S21E13)

The Pioneer Woman (S21E13)
09:50

Brunch @ Bobby's (S5E5)

Brunch @ Bobby's (S5E5)
10:20

Brunch @ Bobby's (S5E6)

Brunch @ Bobby's (S5E6)
10:50

Caribbean Life (S13E11)

Caribbean Life (S13E11)
11:20

Caribbean Life (S13E12)

Caribbean Life (S13E12)
11:50

Caribbean Life (S13E13)

Caribbean Life (S13E13)
12:20

Caribbean Life (S13E14)

Caribbean Life (S13E14)
12:55

Hawaii Life (S7E1)

Hawaii Life (S7E1)
13:25

Hawaii Life (S7E2)

Hawaii Life (S7E2)
13:55

Giada at Home (S5E9)

Giada at Home (S5E9)
14:25

Giada at Home (S5E10)

Giada at Home (S5E10)
14:55

Giada at Home (S5E11)

Giada at Home (S5E11)
15:25

Giada at Home (S5E12)

Giada at Home (S5E12)
16:00

The Pioneer Woman (S16E9)

The Pioneer Woman (S16E9)
16:25

The Pioneer Woman (S16E10)

The Pioneer Woman (S16E10)
17:00

De unge mødre (S26E6)

De unge mødre (S26E6)
18:00

Greys hvide verden (S2E14)

Greys hvide verden (S2E14)
19:00

Greys hvide verden (S2E15)

Greys hvide verden (S2E15)
20:00

Greys hvide verden (S15E19)

Greys hvide verden (S15E19)
21:00

Mysteriet om Madeleine McCann

Mysteriet om Madeleine McCann
23:00

Blodets bånd (S4E4)

Blodets bånd (S4E4)
00:00

Hvor ondskab bor (S3E8)

Hvor ondskab bor (S3E8)
01:00

En blodig affære (S1E9)

En blodig affære (S1E9)
02:05

Min nabo er morder (S3E8)

Min nabo er morder (S3E8)
03:05

Caribbean Life (S13E13)

Caribbean Life (S13E13)
03:30

Caribbean Life (S13E14)

Caribbean Life (S13E14)
03:55

Hawaii Life (S7E1)

Hawaii Life (S7E1)
04:20

Hawaii Life (S7E2)

Hawaii Life (S7E2)
DRK keyboard_arrow_right
07:20

De Udvalgte (9:12)

De Udvalgte (9:12)
08:00

P2 Radioavis

P2 Radioavis
08:05

Morgenandagten på DR K

Morgenandagten på DR K
08:25

Dagens sang: Regnvejrsserenade

Dagens sang: Regnvejrsserenade
09:10

Hvornår var det nu det var

Hvornår var det nu det var
09:40

Hvornår var det nu det var

Hvornår var det nu det var
10:10

Mellem to krige (S1E3)

Mellem to krige (S1E3)
11:05

Mellem to krige (S1E4)

Mellem to krige (S1E4)
12:00

Hvis vægge kunne tale (S2015E1)

Hvis vægge kunne tale (S2015E1)
13:00

Hvis vægge kunne tale (S2015E2)

Hvis vægge kunne tale (S2015E2)
14:00

aHA!

aHA!
14:45

aHA!

aHA!
15:30

Mig og 60'erne: Fritid

Mig og 60'erne: Fritid
16:00

Mig og 60'erne: Musik

Mig og 60'erne: Musik
16:30

Frøken Frimans krig IV (S4E2)

Frøken Frimans krig IV (S4E2)
17:30

Russian Pizza Blues (2:3)

Russian Pizza Blues (2:3)
18:00

Huset på Christianshavn (47)

Huset på Christianshavn (47)
18:25

Huset på Christianshavn (48)

Huset på Christianshavn (48)
18:55

Dansktoppens stjerner: Otto Brandenburg (S1E3)

Dansktoppens stjerner: Otto Brandenburg (S1E3)
19:25

Dansktoppens stjerner: Bamses Venner (S1E4)

Dansktoppens stjerner: Bamses Venner (S1E4)
19:55

Dagens sang: Regnvejrsserenade

Dagens sang: Regnvejrsserenade
20:00

Paradis på havet (S1E1)

Paradis på havet (S1E1)
20:45

Vil du bo her? - Den moderne villa

Vil du bo her? - Den moderne villa
21:15

The Killing of a Sacred Deer

The Killing of a Sacred Deer
23:10

Agatha Christie - krimiens ukronede dronning

Agatha Christie - krimiens ukronede dronning
00:05

Strunge - Væbnet med ord og vinger

Strunge - Væbnet med ord og vinger
01:50

Fiskerne (S1E4)

Fiskerne (S1E4)
02:50

aHA!

aHA!
03:30

aHA!

aHA!
04:10

Dagens sang: Regnvejrsserenade

Dagens sang: Regnvejrsserenade
TV2 FRI keyboard_arrow_right
05:45

Sommerhytten

Sommerhytten
06:05

Godnat

Godnat
06:15

Franske loppefund

Franske loppefund
07:10

Animal Airport

Animal Airport
07:40

Animal Airport

Animal Airport
08:10

Superdyrlægen

Superdyrlægen
09:05

Superdyrlægen

Superdyrlægen
10:00

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
10:55

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
11:45

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
12:35

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
13:25

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
14:15

Den store britiske bagedyst - de største øjeblikke

Den store britiske bagedyst - de største øjeblikke
15:25

Den store britiske bagedyst - masterclass

Den store britiske bagedyst - masterclass
16:30

Location, Location, Location

Location, Location, Location
17:25

Location, Location, Location

Location, Location, Location
18:20

Krejlerkongen

Krejlerkongen
18:55

Krejlerkongen

Krejlerkongen
19:30

Huse der aldrig kommer til salg - år 2

Huse der aldrig kommer til salg - år 2
20:05

Huse der aldrig kommer til salg - år 2

Huse der aldrig kommer til salg - år 2
20:40

Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed

Beliggenhed, beliggenhed, beliggenhed
21:20

Mit luksushus

Mit luksushus
21:50

Krejlerkongen

Krejlerkongen
22:25

Krejlerkongen

Krejlerkongen
23:05

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
23:55

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
00:50

Havemagasinet

Havemagasinet
01:55

Superdyrlægen

Superdyrlægen
02:50

Superdyrlægen

Superdyrlægen
03:45

Små og store synder (367)

Små og store synder (367)
TV3 Max keyboard_arrow_right
07:00

Track & Field Weekly (S2019E19)

Track & Field Weekly (S2019E19)
07:30

ATP World Tour Uncovered

ATP World Tour Uncovered
08:00

Premier League Netbusters

Premier League Netbusters
08:30

Bundesliga Special (S2019E2)

Bundesliga Special (S2019E2)
09:00

Bundesliga Weekly (S2019E2)

Bundesliga Weekly (S2019E2)
09:30

Rundt om Runden (S2019E6)

Rundt om Runden (S2019E6)
10:00

Skrotjægerne (S6E15)

Skrotjægerne (S6E15)
10:50

Counting Cars (S4E33)

Counting Cars (S4E33)
11:15

Counting Cars (S4E34)

Counting Cars (S4E34)
11:40

Making History (S1E8)

Making History (S1E8)
12:10

Fresh Off the Boat (S2E15)

Fresh Off the Boat (S2E15)
12:35

Fresh Off the Boat (S2E16)

Fresh Off the Boat (S2E16)
13:00

Kevin Can Wait (S1E8)

Kevin Can Wait (S1E8)
13:30

Kevin Can Wait (S1E9)

Kevin Can Wait (S1E9)
13:55

Simpsons (S3E15)

Simpsons (S3E15)
14:20

Simpsons (S3E16)

Simpsons (S3E16)
14:50

Top Gear (S14E5)

Top Gear (S14E5)
16:00

Politipatruljen (S2E10)

Politipatruljen (S2E10)
16:30

Politipatruljen (S2E11)

Politipatruljen (S2E11)
17:00

Ice Road Truckers (S7E11)

Ice Road Truckers (S7E11)
18:00

Simpsons (S28E2)

Simpsons (S28E2)
18:30

Simpsons (S28E3)

Simpsons (S28E3)
19:00

Skrotjægerne (S6E16)

Skrotjægerne (S6E16)
20:00

Ice Road Truckers (S7E12)

Ice Road Truckers (S7E12)
21:00

Politipatruljen (S2E12)

Politipatruljen (S2E12)
21:30

Politipatruljen (S2E13)

Politipatruljen (S2E13)
22:00

Simpsons (S28E4)

Simpsons (S28E4)
22:30

Simpsons (S28E5)

Simpsons (S28E5)
23:00

Top Gear (S14E7)

Top Gear (S14E7)
00:15

Counting Cars (S4E35)

Counting Cars (S4E35)
00:45

Counting Cars (S4E36)

Counting Cars (S4E36)
01:10

Counting Cars (S4E30)

Counting Cars (S4E30)
01:35

Politipatruljen (S2E11)

Politipatruljen (S2E11)
Discovery Channel keyboard_arrow_right
06:00

How It's Made (S25E26)

How It's Made (S25E26)
06:25

Tanked (S3E5)

Tanked (S3E5)
07:20

Bushcraft Build-Off (S1E3)

Bushcraft Build-Off (S1E3)
08:15

How Do They Do It? (S15E9)

How Do They Do It? (S15E9)
08:40

How Do They Do It? (S15E10)

How Do They Do It? (S15E10)
09:05

Wheeler Dealers (S15E12)

Wheeler Dealers (S15E12)
10:00

Fast N' Loud (S1E15)

Fast N' Loud (S1E15)
11:00

Deadliest Catch (S12E13)

Deadliest Catch (S12E13)
12:00

Outback Truckers (S4E10)

Outback Truckers (S4E10)
13:00

Outback Truckers (S4E11)

Outback Truckers (S4E11)
14:00

Alaskan Bush People (S3E13)

Alaskan Bush People (S3E13)
15:00

Chasing Classic Cars (S10E4)

Chasing Classic Cars (S10E4)
16:00

Kindig Customs (S5E8)

Kindig Customs (S5E8)
17:00

Garage Rehab (S1E15)

Garage Rehab (S1E15)
18:00

Wheeler Dealers (S15E17)

Wheeler Dealers (S15E17)
19:00

Fast N' Loud (S3E14)

Fast N' Loud (S3E14)
20:00

How Do They Do It? (S16E19)

How Do They Do It? (S16E19)
20:30

How Do They Do It? (S16E20)

How Do They Do It? (S16E20)
21:00

River Monsters (S9E5)

River Monsters (S9E5)
22:00

Silicon Valley: The Untold Story (S1E2)

Silicon Valley: The Untold Story (S1E2)
23:00

Alaskan Bush People (S3E14)

Alaskan Bush People (S3E14)
00:00

Naked and Afraid (S2E27)

Naked and Afraid (S2E27)
01:00

River Monsters (S9E5)

River Monsters (S9E5)
02:00

Silicon Valley: The Untold Story (S1E2)

Silicon Valley: The Untold Story (S1E2)
03:00

Ultimativ overlevelse (S6E4)

Ultimativ overlevelse (S6E4)
03:55

Deadliest Catch (S12E13)

Deadliest Catch (S12E13)
DR Ultra keyboard_arrow_right
06:00

Grizzy og lemmingerne (S1E25)

Grizzy og lemmingerne (S1E25)
06:05

Grizzy og lemmingerne (S1E26)

Grizzy og lemmingerne (S1E26)
06:15

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
06:25

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
06:35

Wild Kratts

Wild Kratts
07:00

Ultra Nyt

Ultra Nyt
07:10

Klassen - Isabellas løgn (343)

Klassen - Isabellas løgn (343)
07:20

Grizzy og lemmingerne (S1E59)

Grizzy og lemmingerne (S1E59)
07:25

Dybet (S1E13)

Dybet (S1E13)
07:50

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:00

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:10

Wild Kratts III (S3E16)

Wild Kratts III (S3E16)
08:30

Brohave og Harding på tur - Stupidaagaards fanget og bundet?! (S1E17)

Brohave og Harding på tur - Stupidaagaards fanget og bundet?! (S1E17)
08:45

Brohave og Harding på tur - Bubber smadrer Brohave (S1E18)

Brohave og Harding på tur - Bubber smadrer Brohave (S1E18)
08:55

Store Nørd i militæret (S2016E6)

Store Nørd i militæret (S2016E6)
09:15

Drengerøv (S1E4)

Drengerøv (S1E4)
09:35

Får stød af elektrisk fisk | Bidt, brændt og stukket III

Får stød af elektrisk fisk | Bidt, brændt og stukket III
09:40

Klam undervandsorm | Bidt, brændt og stukket III

Klam undervandsorm | Bidt, brændt og stukket III
09:50

Sebastian og Afrikas vildeste dyr - Nilkrokodillen

Sebastian og Afrikas vildeste dyr - Nilkrokodillen
10:00

Lucky Luke - Gribbe over prærien (S1E17)

Lucky Luke - Gribbe over prærien (S1E17)
10:20

Lucky Luke - Den omvendte verden (S1E18)

Lucky Luke - Den omvendte verden (S1E18)
10:45

Verdens bedste quiz II (S2E9)

Verdens bedste quiz II (S2E9)
11:00

Voksenfælden I (S1E1)

Voksenfælden I (S1E1)
11:30

Besat af: Benjamin Lasnier

Besat af: Benjamin Lasnier
11:55

Bastian skal bruge en fed hoodie | Designtalenterne - Outfit of the Day V

Bastian skal bruge en fed hoodie | Designtalenterne - Outfit of the Day V
12:15

Isabella og Filippa skal finde det gode festlook | Designtalenterne - Outfit of the Day V

Isabella og Filippa skal finde det gode festlook | Designtalenterne - Outfit of the Day V
12:30

101 ting jeg ville ønske, jeg havde vidst, da jeg var teenager (S1E2)

101 ting jeg ville ønske, jeg havde vidst, da jeg var teenager (S1E2)
12:50

Braceface (S1E9)

Braceface (S1E9)
13:15

Helium (S1E9)

Helium (S1E9)
13:25

Klassen - Tæsk i skolegården (169)

Klassen - Tæsk i skolegården (169)
13:35

Klassen - Sviner på Insta (170)

Klassen - Sviner på Insta (170)
13:50

Riisings flotte talkshow I (S1E4)

Riisings flotte talkshow I (S1E4)
14:25

Pendlerkids (S1E1)

Pendlerkids (S1E1)
14:40

Pendlerkids (S1E2)

Pendlerkids (S1E2)
14:55

Hit på 50 dage (S1E1)

Hit på 50 dage (S1E1)
15:10

Svampebob Firkant VII (S7E1)

Svampebob Firkant VII (S7E1)
15:35

Svampebob Firkant VII (S7E2)

Svampebob Firkant VII (S7E2)
15:55

Grizzy og lemmingerne (S1E9)

Grizzy og lemmingerne (S1E9)
16:05

Junglebanden

Junglebanden
16:15

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
16:25

Scooby Doo (S2E39)

Scooby Doo (S2E39)
16:45

Grizzy og lemmingerne (S1E70)

Grizzy og lemmingerne (S1E70)
16:55

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
17:05

Ultras Dance Crew (9) - Pride (2:2) Non-stop dans

Ultras Dance Crew (9) - Pride (2:2) Non-stop dans
17:20

Designpigerne - Outfit of the Day (S1E5)

Designpigerne - Outfit of the Day (S1E5)
17:35

Klassen - Isabellas løgn (343)

Klassen - Isabellas løgn (343)
17:45

Klassen - Problemer derhjemme (344)

Klassen - Problemer derhjemme (344)
18:00

Ultra Nyt

Ultra Nyt
18:10

Kys af en brækmund | PEK - Pranksters Elite Klub! (S1E4)

Kys af en brækmund | PEK - Pranksters Elite Klub! (S1E4)
18:25

Danmarks største slikskab! | Gutterne på gården (S1E6)

Danmarks største slikskab! | Gutterne på gården (S1E6)
18:35

Hvad gør vi nu? | Skyldig (S1E24)

Hvad gør vi nu? | Skyldig (S1E24)
18:50

Limbo II (S2E10)

Limbo II (S2E10)
19:05

Monica Chef - Den sidste prøve (S1E28)

Monica Chef - Den sidste prøve (S1E28)
19:25

Monica Chef - Velkommen til Italien (S1E29)

Monica Chef - Velkommen til Italien (S1E29)
19:50

Isas Stepz (S1E7)

Isas Stepz (S1E7)
20:05

Isas Stepz (S1E8)

Isas Stepz (S1E8)
20:15

Braceface (S2E49)

Braceface (S2E49)
20:40

Braceface (S2E50)

Braceface (S2E50)
21:00

Sofie Linde Show II (3) - Citybois

Sofie Linde Show II (3) - Citybois
21:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:30

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
08:00

Badminton: VM

Badminton: VM
09:00

Badminton: VM

Badminton: VM
10:00

Badminton: VM

Badminton: VM
11:00

Badminton: VM, direkte

Badminton: VM, direkte
12:00

Badminton: VM, direkte

Badminton: VM, direkte
13:00

Badminton: VM, direkte

Badminton: VM, direkte
14:00

Badminton: VM, direkte

Badminton: VM, direkte
15:00

Badminton: VM, direkte

Badminton: VM, direkte
16:00

Badminton: VM, direkte

Badminton: VM, direkte
17:00

Badminton: VM, direkte

Badminton: VM, direkte
18:00

Badminton: VM, direkte

Badminton: VM, direkte
19:00

Badminton: VM, direkte

Badminton: VM, direkte
20:00

Badminton: VM, direkte

Badminton: VM, direkte
21:05

Cykling: La Vuelta - holdpræsentation

Cykling: La Vuelta - holdpræsentation
22:10

Badminton: VM

Badminton: VM
23:10

Badminton: VM

Badminton: VM
00:10

Badminton: VM

Badminton: VM
TV3 Sport keyboard_arrow_right
11:00

TBA-TBA

TBA-TBA
13:00

Dinamo Zagreb-Rosenborg

Dinamo Zagreb-Rosenborg
15:00

Viborg-Fredericia

Viborg-Fredericia
17:00

Flensburg-Handewitt - Kiel

Tysk Super Cup
Flensburg-Handewitt - Kiel
18:30

Flensburg-Handewitt - Kiel

Flensburg-Handewitt - Kiel
18:55

Nordhorn-Lingen - Bergischer

Nordhorn-Lingen - Bergischer
20:45

Nordic Bet Liga Magasinet

Nordic Bet Liga Magasinet
21:00

Winston-Salem Open - Kvartfinale

Winston-Salem Open - Kvartfinale
23:00

Winston-Salem Open - Kvartfinale

Winston-Salem Open - Kvartfinale
01:00

Winston-Salem Open - Kvartfinale

Winston-Salem Open - Kvartfinale
Canal 9 keyboard_arrow_right
06:20

Building Alaska (S4E2)

Building Alaska (S4E2)
07:05

Homeshopping

Homeshopping
07:35

Homeshopping

Homeshopping
07:50

Homeshopping

Homeshopping
08:05

Flying Wild Alaska (S2E8)

Flying Wild Alaska (S2E8)
08:55

Homeshopping

Homeshopping
09:10

Homeshopping

Homeshopping
09:40

Homeshopping

Homeshopping
09:55

Mighty Trains (S1E1)

Mighty Trains (S1E1)
11:00

Mighty Trains (S1E2)

Mighty Trains (S1E2)
12:00

Tanked (S6E7)

Tanked (S6E7)
13:00

Tanked (S6E8)

Tanked (S6E8)
14:00

Treehouse Masters (S6E3)

Treehouse Masters (S6E3)
14:55

Treehouse Masters (S6E4)

Treehouse Masters (S6E4)
15:55

How Do They Do It? (S16E2)

How Do They Do It? (S16E2)
16:25

How Do They Do It? (S16E3)

How Do They Do It? (S16E3)
17:00

How Do They Do It? (S16E4)

How Do They Do It? (S16E4)
17:30

How Do They Do It? (S16E5)

How Do They Do It? (S16E5)
18:00

Insane Pools: Off the Deep End (S2E5)

Insane Pools: Off the Deep End (S2E5)
19:00

Insane Pools: Off the Deep End (S2E6)

Insane Pools: Off the Deep End (S2E6)
20:05

Man Fire Food (S6E2)

Man Fire Food (S6E2)
20:30

Man Fire Food (S6E3)

Man Fire Food (S6E3)
21:00

Special Victims Unit (S11E11)

Special Victims Unit (S11E11)
22:00

Special Victims Unit (S11E12)

Special Victims Unit (S11E12)
23:00

M*A*S*H (S7E4)

M*A*S*H (S7E4)
23:35

M*A*S*H (S7E5)

M*A*S*H (S7E5)
00:10

M*A*S*H (S7E6)

M*A*S*H (S7E6)
00:40

M*A*S*H (S7E7)

M*A*S*H (S7E7)
01:15

Man Fire Food (S6E2)

Man Fire Food (S6E2)
01:40

Man Fire Food (S6E3)

Man Fire Food (S6E3)
02:10

How Do They Do It? (S16E2)

How Do They Do It? (S16E2)
02:40

How Do They Do It? (S16E3)

How Do They Do It? (S16E3)
03:15

How Do They Do It? (S16E4)

How Do They Do It? (S16E4)
03:40

How Do They Do It? (S16E5)

How Do They Do It? (S16E5)
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
06:10

Morten Skildpadde II (S2E19)

Morten Skildpadde II (S2E19)
06:30

Sofus II (S2E5)

Sofus II (S2E5)
06:50

Pingu (S1E17)

Pingu (S1E17)
06:55

F for Får

F for Får
07:05

Velkommen i 0.A (S1E9)

Velkommen i 0.A (S1E9)
07:15

Sikker & Søn IV (S4E9)

Sikker & Søn IV (S4E9)
07:30

Vidundervovsen Vaffel (S1E20)

Vidundervovsen Vaffel (S1E20)
07:40

Gurli Gris VI (S6E5)

Gurli Gris VI (S6E5)
07:45

Simon

Simon
07:50

Onkel Reje og børnenes brevkasse (S1E3)

Onkel Reje og børnenes brevkasse (S1E3)
08:05

Pyjamasheltene (S1E36)

Pyjamasheltene (S1E36)
08:20

Motor Mille på maskintur (S1E3)

Motor Mille på maskintur (S1E3)
08:35

Far, mor og bjørn (S1E6)

Far, mor og bjørn (S1E6)
09:00

Sofus (S1E4)

Sofus (S1E4)
09:15

Isabel og den skjulte skat (S1E1)

Isabel og den skjulte skat (S1E1)
09:25

Mit kæledyr - en kamæleon

Mit kæledyr - en kamæleon
09:40

Skæg med bogstaver - G

Skæg med bogstaver - G
10:10

Vilde venner (S1E2)

Vilde venner (S1E2)
10:30

Lille Nørd

Lille Nørd
11:00

Ramasjang Mysteriet (S1E5)

Ramasjang Mysteriet (S1E5)
11:30

Kaj og Andrea leger med vand

Kaj og Andrea leger med vand
11:55

Bamses Billedbog

Bamses Billedbog
12:25

Ramasjang Rally

Ramasjang Rally
12:55

Rosa fra Rouladegade II (S2E4)

Rosa fra Rouladegade II (S2E4)
13:25

Ramajetterne (S1E2)

Ramajetterne (S1E2)
13:45

Op og hop (S1E6)

Op og hop (S1E6)
14:00

Sikker & Søn VI (S6E14)

Sikker & Søn VI (S6E14)
14:10

Onkel Rejes sørøvershow II (S2E2)

Onkel Rejes sørøvershow II (S2E2)
14:30

Motor Mille på maskintur (S1E9)

Motor Mille på maskintur (S1E9)
14:45

Quizdyrene II (2) - Rotten Ellie

Quizdyrene II (2) - Rotten Ellie
15:00

Ernest & Celestine (S1E22)

Ernest & Celestine (S1E22)
15:15

Simon

Simon
15:20

Gurli Gris

Gurli Gris
15:30

Kika og Bob (26)

Kika og Bob (26)
15:45

Didrik Drage (S1E38)

Didrik Drage (S1E38)
15:55

Junglebogen (S1E52)

Junglebogen (S1E52)
16:05

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (S2E26)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (S2E26)
16:20

Tib & Tumtum

Tib & Tumtum
16:30

Apollos røverhistorier

Apollos røverhistorier
16:45

Pyjamasheltene (S1E37)

Pyjamasheltene (S1E37)
17:00

Motor Mille på cirkustur (S1E1)

Motor Mille på cirkustur (S1E1)
17:15

Motor Mille på cirkustur (S1E2)

Motor Mille på cirkustur (S1E2)
17:30

Velkommen i 0.A (S1E9)

Velkommen i 0.A (S1E9)
17:35

Sikker & Søn VI (S6E17)

Sikker & Søn VI (S6E17)
17:45

Sikker & Søn VI (S6E18)

Sikker & Søn VI (S6E18)
18:00

F for Får

F for Får
18:10

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (S2E25)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (S2E25)
18:25

Lille Roy (S1E11)

Lille Roy (S1E11)
18:40

Kasper og Sofies vidunderlige jul (S3E3)

Kasper og Sofies vidunderlige jul (S3E3)
19:00

Wild Kratts

Wild Kratts
19:25

Lucky Luke - Talismanen (S1E46)

Lucky Luke - Talismanen (S1E46)
19:50

Yakari IV (S4E9)

Yakari IV (S4E9)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
04:45

Ramasjang sover - lidt endnu

Ramasjang sover - lidt endnu
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
06:00

Cykling: Giro d'Italia - Højdepunkter

Cykling: Giro d'Italia - Højdepunkter
06:50

Cykling: Tour de France - Højdepunkter

Cykling: Tour de France - Højdepunkter
07:40

Tennis: US Open

Tennis: US Open
09:25

Cykling: Route d'Occitanie

Cykling: Route d'Occitanie
10:25

Tennis: US Open

Tennis: US Open
12:30

Home of the Olympics

Home of the Olympics
13:00

Watts

Watts
13:30

Tennis: US Open

Tennis: US Open
15:00

Cykling: Utah Rundt

Cykling: Utah Rundt
16:00

Cykling: BinckBank Tour

Cykling: BinckBank Tour
17:25

Cykling: Tour de France - Højdepunkter

Cykling: Tour de France - Højdepunkter
18:30

Golf: Bag om PGA Tour

Golf: Bag om PGA Tour
19:00

PGA Tour: Tour Championship

PGA Tour: Tour Championship
00:00

PGA Tour: Højdepunkter

PGA Tour: Højdepunkter
01:00

Cykling: Giro d'Italia - Højdepunkter

Cykling: Giro d'Italia - Højdepunkter
01:50

Cykling: Tour de France - Højdepunkter

Cykling: Tour de France - Højdepunkter
02:45

Cykling: Polen Rundt

Cykling: Polen Rundt
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
06:00

Tennis: US Open

Tennis: US Open
08:00

Cykling: Tour de France - Højdepunkter

Cykling: Tour de France - Højdepunkter
09:05

Formel E: Højdepunkter

Formel E: Højdepunkter
10:10

PGA Tour: Wyndham Championship - Højdepunkter

PGA Tour: Wyndham Championship - Højdepunkter
11:10

Ridebanespringning: Global Champions

Ridebanespringning: Global Champions
12:15

Cykling: Giro d'Italia - Højdepunkter

Cykling: Giro d'Italia - Højdepunkter
13:20

PGA Tour: BMW Championship - Højdepunkter

PGA Tour: BMW Championship - Højdepunkter
14:15

Klatring: VM (k)

Klatring: VM (k)
16:00

Klatring: VM (k)

Klatring: VM (k)
16:45

Watts

Watts
17:00

Tennis: US Open

Tennis: US Open
19:00

Tennis: US Open

Tennis: US Open
21:00

Tennis: US Open

Tennis: US Open
23:00

Tennis: US Open

Tennis: US Open
01:00

Tennis: US Open

Tennis: US Open
02:50

Watts

Watts
TLC keyboard_arrow_right
06:00

Say Yes to the Dress (S11E8)

Say Yes to the Dress (S11E8)
06:25

Curvy Brides' Boutique (S1E12)

Curvy Brides' Boutique (S1E12)
06:55

Curvy Brides' Boutique (S1E13)

Curvy Brides' Boutique (S1E13)
07:20

Say Yes to the Dress (S3E16)

Say Yes to the Dress (S3E16)
07:50

Say Yes to the Dress (S3E17)

Say Yes to the Dress (S3E17)
08:15

90 Days To Wed: Happily Ever After? (S1E9)

90 Days To Wed: Happily Ever After? (S1E9)
09:05

Outdaughtered (S3E12)

Outdaughtered (S3E12)
11:00

Say Yes to the Dress (S10E7)

Say Yes to the Dress (S10E7)
11:30

Say Yes to the Dress (S10E8)

Say Yes to the Dress (S10E8)
12:00

7 Little Johnstons (S4E5)

7 Little Johnstons (S4E5)
13:00

90 Days To Wed: Happily Ever After? (S1E9)

90 Days To Wed: Happily Ever After? (S1E9)
14:00

Cake Boss: Next Great Baker (S2E5)

Cake Boss: Next Great Baker (S2E5)
15:00

Long Island Medium (S4E32)

Long Island Medium (S4E32)
16:00

Curvy Brides' Boutique (S1E14)

Curvy Brides' Boutique (S1E14)
16:30

Curvy Brides' Boutique (S1E15)

Curvy Brides' Boutique (S1E15)
17:00

Sister Wives (S4E4)

Sister Wives (S4E4)
18:00

Cake Boss (S5E24)

Cake Boss (S5E24)
18:30

Cake Boss (S5E25)

Cake Boss (S5E25)
19:00

Say Yes to the Dress (S10E9)

Say Yes to the Dress (S10E9)
19:30

Say Yes to the Dress (S10E10)

Say Yes to the Dress (S10E10)
20:00

Outdaughtered (S3E13)

Outdaughtered (S3E13)
21:00

Sweet Home Sextuplets (S1E1)

Sweet Home Sextuplets (S1E1)
22:00

Outdaughtered (S3E11)

Outdaughtered (S3E11)
00:00

Curvy Brides (S1E3)

Curvy Brides (S1E3)
00:30

Curvy Brides (S1E4)

Curvy Brides (S1E4)
01:00

Scorned: Crimes of Passion (S1E12)

Scorned: Crimes of Passion (S1E12)
02:00

Outdaughtered (S3E11)

Outdaughtered (S3E11)
03:55

My Cat From Hell (S3E1)

My Cat From Hell (S3E1)
Animal Planet keyboard_arrow_right
06:00

Animal Battlegrounds (S1E7)

Animal Battlegrounds (S1E7)
06:25

Pit Bulls & Parolees (S7E11)

Pit Bulls & Parolees (S7E11)
07:15

Pit Bulls & Parolees (S7E12)

Pit Bulls & Parolees (S7E12)
08:10

Pit Bulls & Parolees (S7E13)

Pit Bulls & Parolees (S7E13)
09:05

Pit Bulls & Parolees (S7E14)

Pit Bulls & Parolees (S7E14)
10:00

Pit Bulls & Parolees (S7E15)

Pit Bulls & Parolees (S7E15)
10:55

Pit Bulls & Parolees (S7E16)

Pit Bulls & Parolees (S7E16)
11:50

Cats 101 (S4E4)

Cats 101 (S4E4)
12:45

Dr. Dee: Alaska Vet (S2E6)

Dr. Dee: Alaska Vet (S2E6)
13:40

Lone Star Law (S4E15)

Lone Star Law (S4E15)
14:35

Intruders (S1E6)

Intruders (S1E6)
15:30

Everest: Beyond the Limit (S2E3)

Everest: Beyond the Limit (S2E3)
16:25

Animal Cops Houston (S19E11)

Animal Cops Houston (S19E11)
17:20

My Cat From Hell (S8E1)

My Cat From Hell (S8E1)
18:15

Lone Star Law (S4E16)

Lone Star Law (S4E16)
19:10

Guardians of Rescue (S1E2)

Guardians of Rescue (S1E2)
20:05

Mutant Planet (S2E2)

Mutant Planet (S2E2)
21:00

Finding Bigfoot (S1E3)

Finding Bigfoot (S1E3)
21:55

Pit Bulls & Parolees (S5E5)

Pit Bulls & Parolees (S5E5)
22:50

Lone Star Law (S4E16)

Lone Star Law (S4E16)
23:45

Guardians of Rescue (S1E2)

Guardians of Rescue (S1E2)
00:40

Finding Bigfoot (S1E3)

Finding Bigfoot (S1E3)
01:35

My Cat From Hell (S8E1)

My Cat From Hell (S8E1)
02:25

Lone Star Law (S4E16)

Lone Star Law (S4E16)
03:15

Guardians of Rescue (S1E2)

Guardians of Rescue (S1E2)
04:02

Mutant Planet (S2E2)

Mutant Planet (S2E2)
National Geographic keyboard_arrow_right
06:00

Den lovløse ø (S1E4)

Den lovløse ø (S1E4)
07:00

Hovedvejen gennem helvede USA (S1E9)

Hovedvejen gennem helvede USA (S1E9)
08:00

Wicked Tuna (S6E11)

Wicked Tuna (S6E11)
09:00

Fanget i Udlandet (S8E1)

Fanget i Udlandet (S8E1)
10:00

Det bedste fra Primal Survivor (S1E4)

Det bedste fra Primal Survivor (S1E4)
11:00

Airport Security: Peru (S3E8)

Airport Security: Peru (S3E8)
12:00

Undersøgelse af flystyrt (S16E2)

Undersøgelse af flystyrt (S16E2)
13:00

Undersøgelse af flystyrt (S16E3)

Undersøgelse af flystyrt (S16E3)
14:00

Den utrolige Dr. Pol (S7E15)

Den utrolige Dr. Pol (S7E15)
15:00

Dyrlæge i Yukon (S4E1)

Dyrlæge i Yukon (S4E1)
16:00

Sekunder fra katastrofen (S3E7)

Sekunder fra katastrofen (S3E7)
17:00

Verdens sværeste reparationer (S2E10)

Verdens sværeste reparationer (S2E10)
18:00

Verdens sværeste reparationer (S2E11)

Verdens sværeste reparationer (S2E11)
19:00

Verdens sværeste reparationer (S2E12)

Verdens sværeste reparationer (S2E12)
20:00

Alaska State Troopers (S7E4)

Alaska State Troopers (S7E4)
21:00

Vintervejens Helte: Norge (S3E4)

Vintervejens Helte: Norge (S3E4)
22:00

Fra skrot til superbiler (S1E6)

Fra skrot til superbiler (S1E6)
23:00

Grænsen er nået (S5E5)

Grænsen er nået (S5E5)
00:00

Dum, Dummere, Derfor! (S6E7)

Dum, Dummere, Derfor! (S6E7)
00:30

Dum, Dummere, Derfor! (S6E8)

Dum, Dummere, Derfor! (S6E8)
01:00

Fanget i Udlandet (S11E3)

Fanget i Udlandet (S11E3)
02:00

Nazi Megakonstruktioner: USA's krig (S1E6)

Nazi Megakonstruktioner: USA's krig (S1E6)
03:00

Fra skrot til superbiler (S1E7)

Fra skrot til superbiler (S1E7)
04:00

Alaska State Troopers (S5E1)

Alaska State Troopers (S5E1)
Discovery Science keyboard_arrow_right
06:00

How Do They Do It? (S7E9)

How Do They Do It? (S7E9)
06:26

UFOs Over Phoenix

UFOs Over Phoenix
07:14

Future Weapons (S2E12)

Future Weapons (S2E12)
08:02

NASA's Unexplained Files (S3E5)

NASA's Unexplained Files (S3E5)
08:50

How Do They Do It? (S7E9)

How Do They Do It? (S7E9)
09:14

How It's Made (S25E18)

How It's Made (S25E18)
09:38

UFOs Over Phoenix

UFOs Over Phoenix
10:26

Blowing Up History (S3E13)

Blowing Up History (S3E13)
11:14

Future Weapons (S2E12)

Future Weapons (S2E12)
12:02

NASA's Unexplained Files (S3E5)

NASA's Unexplained Files (S3E5)
12:50

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S3E5)

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S3E5)
13:38

How Do They Do It? (S7E9)

How Do They Do It? (S7E9)
14:02

How It's Made (S25E18)

How It's Made (S25E18)
14:26

UFOs Over Phoenix

UFOs Over Phoenix
15:14

Blowing Up History (S3E13)

Blowing Up History (S3E13)
16:02

NASA's Unexplained Files (S3E5)

NASA's Unexplained Files (S3E5)
16:50

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S3E7)

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S3E7)
17:40

Future Weapons (S2E13)

Future Weapons (S2E13)
18:30

How It's Made (S20E7)

How It's Made (S20E7)
18:55

How It's Made (S20E8)

How It's Made (S20E8)
19:20

How Do They Do It? (S7E10)

How Do They Do It? (S7E10)
19:45

How It's Made (S25E19)

How It's Made (S25E19)
20:10

NASA's Unexplained Files (S3E6)

NASA's Unexplained Files (S3E6)
21:00

How It's Made (S20E7)

How It's Made (S20E7)
21:25

How It's Made (S20E8)

How It's Made (S20E8)
21:50

Blowing Up History (S3E14)

Blowing Up History (S3E14)
22:40

How Do They Do It? (S7E10)

How Do They Do It? (S7E10)
23:05

How It's Made (S25E19)

How It's Made (S25E19)
23:30

Future Weapons (S2E13)

Future Weapons (S2E13)
00:20

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S3E7)

Through the Wormhole with Morgan Freeman (S3E7)
01:10

NASA's Unexplained Files (S3E6)

NASA's Unexplained Files (S3E6)
02:00

How It's Made (S20E7)

How It's Made (S20E7)
02:24

How It's Made (S20E8)

How It's Made (S20E8)
02:48

Blowing Up History (S3E14)

Blowing Up History (S3E14)
03:36

Future Weapons (S2E13)

Future Weapons (S2E13)
04:24

How Do They Do It? (S7E10)

How Do They Do It? (S7E10)
Xee keyboard_arrow_right
06:30

Raising Hope (S3E21)

Raising Hope (S3E21)
07:00

Raising Hope (S3E22)

Raising Hope (S3E22)
07:30

I Kina går det godt (S1E1)

I Kina går det godt (S1E1)
07:55

Et umage par (S4E11)

Et umage par (S4E11)
08:25

Et umage par (S4E12)

Et umage par (S4E12)
08:55

Proven Innocent (S1E9)

Proven Innocent (S1E9)
09:55

MacGyver (S1E14)

MacGyver (S1E14)
10:50

Et umage par (S4E13)

Et umage par (S4E13)
11:20

Et umage par (S4E14)

Et umage par (S4E14)
11:50

Kongen af Queens (S3E3)

Kongen af Queens (S3E3)
12:20

Kongen af Queens (S3E4)

Kongen af Queens (S3E4)
12:50

How I Met Your Mother (S4E2)

How I Met Your Mother (S4E2)
13:20

Praktikanten (S1E3)

Praktikanten (S1E3)
13:50

Praktikanten (S1E4)

Praktikanten (S1E4)
14:15

The Librarians (S2E4)

The Librarians (S2E4)
15:10

MacGyver (S1E15)

MacGyver (S1E15)
16:05

Family Guy (S12E7)

Family Guy (S12E7)
16:35

Family Guy (S12E8)

Family Guy (S12E8)
17:05

Kongen af Queens (S3E5)

Kongen af Queens (S3E5)
17:35

Kongen af Queens (S3E6)

Kongen af Queens (S3E6)
18:05

How I Met Your Mother (S4E3)

How I Met Your Mother (S4E3)
18:35

How I Met Your Mother (S4E4)

How I Met Your Mother (S4E4)
19:05

The Librarians (S2E5)

The Librarians (S2E5)
20:00

MacGyver (S1E16)

MacGyver (S1E16)
21:00

Praktikanten (S1E4)

Praktikanten (S1E4)
21:30

Praktikanten (S1E5)

Praktikanten (S1E5)
22:00

Fuhlen og Mandel går All In (S1E4)

Fuhlen og Mandel går All In (S1E4)
22:30

Fuhlen og Mandel går All In (S1E5)

Fuhlen og Mandel går All In (S1E5)
23:00

Sunday - Fredericias afrikanske håb (S1E3)

Sunday - Fredericias afrikanske håb (S1E3)
23:20

Sunday - Fredericias afrikanske håb (S1E4)

Sunday - Fredericias afrikanske håb (S1E4)
23:45

Sunday - Fredericias afrikanske håb (S1E5)

Sunday - Fredericias afrikanske håb (S1E5)
00:05

Tears of the Sun

Amerikansk film fra 2003
play_arrow
Tears of the Sun
02:35

How I Met Your Mother (S4E3)

How I Met Your Mother (S4E3)
03:05

How I Met Your Mother (S4E4)

How I Met Your Mother (S4E4)
03:35

MacGyver (S1E16)

MacGyver (S1E16)