Swinger Ole er konkurs !

Swinger Ole er konkurs !

Swinger Ole er konkurs !
Justin Bieber gift i lyn-bryllup !

Justin Bieber gift i lyn-bryllup !

Justin Bieber gift i lyn-bryllup !
Skandale i Haas - Kevin ude i Q1 !

Skandale i Haas - Kevin ude i Q1 !

Skandale i Haas - Kevin ude i Q1 !
Tv-vært færdig i Vild med dans !

Tv-vært færdig i Vild med dans !

Tv-vært færdig i Vild med dans !
Kronprins Frederik tilbage efter operation !

Kronprins Frederik tilbage efter operation !

Kronprins Frederik tilbage efter operation !
DR1 keyboard_arrow_right
06:40

Kyst til kyst III (7:8)

Kyst til kyst III (7:8)
07:20

OBS

OBS
07:25

Auktionssommer (2:8)

Auktionssommer (2:8)
08:20

De britiske antikskatte (1:25)

De britiske antikskatte (1:25)
09:20

Landsbyhospitalet (62)

Landsbyhospitalet (62)
10:05

Dyrenes planet (8:10)

Dyrenes planet (8:10)
10:55

Dyrene i Zoo (5:6)

Dyrene i Zoo (5:6)
11:40

Sygeplejerskerne (9)

Sygeplejerskerne (9)
12:25

Sygeplejerskerne (10)

Sygeplejerskerne (10)
13:10

Gift ved første blik V (3)

Gift ved første blik V (3)
13:55

Gift ved første blik V (4)

Gift ved første blik V (4)
14:35

Indiana Jones og krystalkraniets kongerige

Amerikansk adventuredrama fra 2008
Indiana Jones og krystalkraniets kongerige
16:35

LIVE

LIVE
18:05

LIVE - afgørelsen

LIVE - afgørelsen
18:30

TV AVISEN med Sporten

TV AVISEN med Sporten
19:00

Dyrene i Zoo (6:6)

Dyrene i Zoo (6:6)
20:00

Rejseholdet (23)

Rejseholdet (23)
21:00

Kriminalkommissær Barnaby XI: Teambuilding (6)

Kriminalkommissær Barnaby XI: Teambuilding (6)
22:35

Vera: Sort engel

Engelsk krimiserie fra 2017
Vera: Sort engel
00:05

Livstegn

Amerikansk actiondrama fra 2000
play_arrow
Livstegn
02:15

Unge Morse II (1)

Unge Morse II (1)
03:45

Skattejægerne 2011 (27)

Skattejægerne 2011 (27)
04:15

Hammerslag (5:8)

Hammerslag (5:8)
TV2 keyboard_arrow_right
06:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
07:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
08:00

Go' morgen Danmark

Go' morgen Danmark
12:00

Nyhederne

Nyhederne
12:35

Vild med dans

Vild med dans
14:10

Vild med dans - afgørelsen

Vild med dans - afgørelsen
14:40

En stor dag på godset - Gyldensteen

En stor dag på godset - Gyldensteen
15:15

En stor dag på godset - Broholm

En stor dag på godset - Broholm
15:50

SuperMatchen: TTH-GOG (m), direkte

SuperMatchen: TTH-GOG (m), direkte
16:50

SuperMatchen: TTH-GOG (m), direkte

SuperMatchen: TTH-GOG (m), direkte
17:55

Dit efterårsvejr

Dit efterårsvejr
18:00

Nyhederne og Sporten

Nyhederne og Sporten
18:15

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:25

Razzia

Razzia
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
19:45

SportsNyhederne

SportsNyhederne
20:00

Stormester

Stormester
21:15

Klassefesten 2: Begravelsen

Dansk komedie fra 2014
Klassefesten 2: Begravelsen
22:55

James Bond: The Spy Who Loved Me

Amr. / britisk action-thriller fra 1977
James Bond: The Spy Who Loved Me
01:05

Ambushed

Amr. actionfilm fra 2013
play_arrow
Ambushed
02:45

Blue Bloods (124)

Blue Bloods (124)
03:35

Blue Bloods (125)

Blue Bloods (125)
04:20

Blue Bloods (126)

Blue Bloods (126)
TV3 keyboard_arrow_right
06:50

Hanging Up

Amerikansk dramakomedie fra 2000
Hanging Up
08:40

Ramsay rykker ind (S1E1)

Ramsay rykker ind (S1E1)
09:40

Ramsay rykker ind (S1E2)

Ramsay rykker ind (S1E2)
10:45

Ramsay rykker ind (S1E3)

Ramsay rykker ind (S1E3)
11:45

Ramsay rykker ind (S1E4)

Ramsay rykker ind (S1E4)
12:50

Ramsay rykker ind (S1E5)

Ramsay rykker ind (S1E5)
13:50

Ramsay rykker ind (S1E6)

Ramsay rykker ind (S1E6)
14:55

Ramsay rykker ind (S1E7)

Ramsay rykker ind (S1E7)
15:55

Ramsay rykker ind (S1E8)

Ramsay rykker ind (S1E8)
17:00

Forsidefruer (S4E4)

Forsidefruer (S4E4)
18:00

Hånd i hånd (S1E7)

Hånd i hånd (S1E7)
18:30

Hånd i hånd (S1E8)

Hånd i hånd (S1E8)
19:00

Shrek

Amerikansk familiefilm fra 2001
play_arrow
Shrek
21:00

Unknown

Amerikansk action fra 2011
Unknown
23:20

Den Røde Drage

Amerikansk/tysk thriller fra 2002
play_arrow
Den Røde Drage
01:45

No Escape

Amerikansk action fra 2015
play_arrow
No Escape
03:45

Børnelokkerne (S3E4)

Børnelokkerne (S3E4)
04:30

NCIS (S11E12)

NCIS (S11E12)
Kanal 5 keyboard_arrow_right
05:45

Hverdagens helte (5)

Hverdagens helte (5)
06:10

Salvage Hunters (6)

Salvage Hunters (6)
07:00

Salvage Hunters (7)

Salvage Hunters (7)
07:50

Forsvundet

Forsvundet
08:40

Forsvundet

Forsvundet
09:30

Chopped (6)

Chopped (6)
10:25

Chopped (7)

Chopped (7)
11:25

CSI (13)

CSI (13)
12:20

CSI (14)

CSI (14)
13:10

Big Bang Theory (6)

Big Bang Theory (6)
13:40

Big Bang Theory (7)

Big Bang Theory (7)
14:10

Big Bang Theory (8)

Big Bang Theory (8)
14:35

Big Bang Theory (9)

Big Bang Theory (9)
15:05

Big Bang Theory (12)

Big Bang Theory (12)
15:35

Big Bang Theory (13)

Big Bang Theory (13)
16:05

Big Bang Theory (14)

Big Bang Theory (14)
16:30

Big Bang Theory (15)

Big Bang Theory (15)
17:00

Big Bang Theory (16)

Big Bang Theory (16)
17:30

Big Bang Theory (17)

Big Bang Theory (17)
18:00

Den Kongelige Livgarde (2)

Den Kongelige Livgarde (2)
19:00

Inderst inde

Amr. animationsfilm fra 2015
play_arrow
Inderst inde
21:00

All Together Now - Danmark (6)

All Together Now - Danmark (6)
22:10

5. Gear (4)

5. Gear (4)
23:10

Den Kongelige Livgarde (2)

Den Kongelige Livgarde (2)
00:10

Never Back Down

Amr. actiondrama fra 2008
play_arrow
Never Back Down
02:35

Tag pengene og løb (6)

Tag pengene og løb (6)
03:25

KRIMI5 (38)

KRIMI5 (38)
04:10

KRIMI5 (39)

KRIMI5 (39)
DR2 keyboard_arrow_right
09:45

Dødsrytterens drøm

Dødsrytterens drøm
10:15

Søvnens mysterier

Søvnens mysterier
11:00

DR2 Live: Socialdemokratiet og Konservative holder landsmøder

DR2 Live: Socialdemokratiet og Konservative holder landsmøder
14:00

Thriller-kongen fra Allerød - Adgang med Abdel

Thriller-kongen fra Allerød - Adgang med Abdel
14:30

Facebook bag lukkede døre

Facebook bag lukkede døre
15:20

De skøre samlere (2:8)

De skøre samlere (2:8)
16:20

Din yndlingsmad: Chokoladefabrikken

Din yndlingsmad: Chokoladefabrikken
17:20

Torben Chris rydder op i bryllupper

Torben Chris rydder op i bryllupper
17:50

Champions League Håndbold: Tatran Presov - BSV (m)

Champions League Håndbold: Tatran Presov - BSV (m)
20:00

Temalørdag: Christianias børn

Temalørdag: Christianias børn
21:00

Temalørdag: Sådan overlever du en lorte barndom

Temalørdag: Sådan overlever du en lorte barndom
22:00

Temalørdag: Drengehjemmet Godhavn

Temalørdag: Drengehjemmet Godhavn
22:30

Deadline

Deadline
23:00

JERSILD om Trump

JERSILD om Trump
23:35

Debatten

Debatten
00:35

Detektor

Detektor
01:05

Otte år med Obama (1:4)

Otte år med Obama (1:4)
02:05

Otte år med Obama (2:4)

Otte år med Obama (2:4)
03:05

Deadline Nat

Deadline Nat
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
05:50

2 Broke Girls (128)

2 Broke Girls (128)
06:15

2 Broke Girls (129)

2 Broke Girls (129)
06:45

2 Broke Girls (130)

2 Broke Girls (130)
07:10

2 Broke Girls (131)

2 Broke Girls (131)
07:40

Nørgaards Netfix

Nørgaards Netfix
08:10

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
08:40

Dybvaaaaad

Dybvaaaaad
09:15

Tiger & morfar

Tiger & morfar
09:50

X Factor UK

X Factor UK
10:50

X Factor UK

X Factor UK
11:45

Modern Family (13)

Modern Family (13)
12:10

Modern Family (14)

Modern Family (14)
12:35

Modern Family (15)

Modern Family (15)
13:00

Modern Family (16)

Modern Family (16)
13:30

Modern Family (17)

Modern Family (17)
13:50

Modern Family (18)

Modern Family (18)
14:20

American Dad (7)

American Dad (7)
14:45

American Dad (8)

American Dad (8)
15:15

American Dad (9)

American Dad (9)
15:35

American Dad (10)

American Dad (10)
16:05

Rick and Morty

Rick and Morty
16:35

Rick and Morty

Rick and Morty
17:05

Robot Chicken

Robot Chicken
17:15

Robot Chicken

Robot Chicken
17:35

Guldtuben 2017

Guldtuben 2017
19:25

Guldtuben 2018 - rød løber

Guldtuben 2018 - rød løber
20:00

Guldtuben 2018 - show

Guldtuben 2018 - show
21:35

Dybvaaaaad

Dybvaaaaad
22:15

Dybvaaaaad

Dybvaaaaad
22:45

Uffe Holm - Champ

Uffe Holm - Champ
00:10

Lawless

Amr. gangsterfilm fra 2012
play_arrow
Lawless
02:10

Dybvaaaaad

Dybvaaaaad
02:45

Dybvaaaaad

Dybvaaaaad
03:20

Top 20 Funniest

Top 20 Funniest
04:05

Top 20 Funniest

Top 20 Funniest
04:55

Fameless

Fameless
TV3+ keyboard_arrow_right
06:45

Hawaii Five-0 (S2E5)

Hawaii Five-0 (S2E5)
07:35

Hawaii Five-0 (S2E6)

Hawaii Five-0 (S2E6)
08:25

Hawaii Five-0 (S2E7)

Hawaii Five-0 (S2E7)
09:25

Hawaii Five-0 (S2E8)

Hawaii Five-0 (S2E8)
10:20

Bones (S11E7)

Bones (S11E7)
11:10

Bones (S11E8)

Bones (S11E8)
12:05

Bones (S11E9)

Bones (S11E9)
13:05

Bones (S11E10)

Bones (S11E10)
14:00

Bones (S11E11)

Bones (S11E11)
15:00

Bones (S11E12)

Bones (S11E12)
15:55

Fletch - Hvad var navnet?

Amerikansk krimikomedie fra 1985
Fletch - Hvad var navnet?
18:00

Optakt til Premier League

Optakt til Premier League
18:25

Premier League

Premier League
20:30

Opfølgning på Premier League

Opfølgning på Premier League
21:00

MMA Fighting

MMA Fighting
23:10

Patriot

Amerikansk action fra 2000
Patriot
02:30

No Good Deed

Amerikansk thriller fra 2014
play_arrow
No Good Deed
04:10

Cold Comes the Night

Amerikansk thriller fra 2013
play_arrow
Cold Comes the Night
6'eren keyboard_arrow_right
06:35

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (3)

Bizarre Foods with Andrew Zimmern (3)
07:20

Texas Flip N Move (1)

Texas Flip N Move (1)
08:10

Homeshopping

Homeshopping
09:10

Tanked (5)

Tanked (5)
10:00

Tanked (6)

Tanked (6)
11:00

Bering Sea Gold (1)

Bering Sea Gold (1)
12:00

Bering Sea Gold (2)

Bering Sea Gold (2)
13:00

Auction Hunters (2)

Auction Hunters (2)
13:30

Auction Hunters (3)

Auction Hunters (3)
14:00

Auction Hunters (4)

Auction Hunters (4)
14:30

Auction Hunters (5)

Auction Hunters (5)
15:00

Fodbold: Premier League: Liverpool-Southampton

Fodbold: Premier League: Liverpool-Southampton
18:30

Auction Hunters (21)

Auction Hunters (21)
19:00

Auction Hunters (22)

Auction Hunters (22)
19:30

Auction Hunters (23)

Auction Hunters (23)
20:00

Auction Hunters (24)

Auction Hunters (24)
20:30

Auction Hunters (25)

Auction Hunters (25)
21:00

Sherlock Holmes

Amr. drama fra 2009
play_arrow
Sherlock Holmes
23:40

Timecop

Amr. actionfilm fra 1994
play_arrow
Timecop
01:45

Mad Max

Amr. actiondrama fra 1979
play_arrow
Mad Max
03:35

Criminal Minds (5)

Criminal Minds (5)
04:30

Criminal Minds (6)

Criminal Minds (6)
DR3 keyboard_arrow_right
06:30

Morgengymnastikken: Guns, graviditetstræning og flad mave

Morgengymnastikken: Guns, graviditetstræning og flad mave
10:55

Fremtidens sex

Fremtidens sex
11:50

Fremtidens energi

Fremtidens energi
12:40

Fremtidens bolig

Fremtidens bolig
13:30

Den frosne planet (1:6)

Den frosne planet (1:6)
14:20

Den frosne planet (2:6)

Den frosne planet (2:6)
15:05

Høj på strip (4:5)

Høj på strip (4:5)
15:40

Hypnodating (4:6)

Hypnodating (4:6)
16:10

For grim til kærlighed (4:4)

For grim til kærlighed (4:4)
16:40

Ku' godt må godt (4:5)

Ku' godt må godt (4:5)
17:15

South Park: Bigger, Longer & Uncut

South Park: Bigger, Longer & Uncut
18:30

Ekstreme tatoveringer (2:6) - Sydkorea

Ekstreme tatoveringer (2:6) - Sydkorea
18:55

Jonathan findes ikke - Tværs på DR3

Jonathan findes ikke - Tværs på DR3
19:25

Cold Case: Et myrdet kærestepar

Cold Case: Et myrdet kærestepar
20:10

Jagten (2:7)

Jagten (2:7)
21:00

Den sidste actionhelt

Amerikansk actionkomedie fra 1993
play_arrow
Den sidste actionhelt
23:00

10 Years

Amerikansk komediedrama fra 2011
play_arrow
10 Years
00:40

The Matrix Reloaded

Amerikansk actionthriller fra 2003
The Matrix Reloaded
02:45

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
03:45

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
04:45

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
07:05

Fornyet mistanke (38)

Fornyet mistanke (38)
08:05

Fornyet mistanke (39)

Fornyet mistanke (39)
09:00

Fornyet mistanke (40)

Fornyet mistanke (40)
10:00

Fornyet mistanke (41)

Fornyet mistanke (41)
10:55

Fornyet mistanke (42)

Fornyet mistanke (42)
11:50

Vi mødes i retten (1)

Vi mødes i retten (1)
12:50

Den sidste detektiv (9)

Den sidste detektiv (9)
14:05

En tagsten i ho'det

Dansk komedie fra 1966
En tagsten i ho'det
15:35

Shakespeare og Hathaway (6)

Shakespeare og Hathaway (6)
16:30

Kommissær Rex (192)

Kommissær Rex (192)
17:25

Kommissær Rex (193)

Kommissær Rex (193)
18:15

Kommissær Rex (194)

Kommissær Rex (194)
19:15

Kommissær Rex (195)

Kommissær Rex (195)
20:10

Kommissær Rex (196)

Kommissær Rex (196)
21:05

Britain's Got Talent

Britain's Got Talent
22:05

Vild med dans UK

Vild med dans UK
00:15

Vild med dans UK

Vild med dans UK
01:05

Rockshow

Rockshow
01:50

The Rolling Stones: Sweet Summer Sun Hyde Park Live

The Rolling Stones: Sweet Summer Sun Hyde Park Live
03:50

Godnat

Godnat
TV3 Puls keyboard_arrow_right
TV3 Puls opdatere oversigten
Kanal 4 keyboard_arrow_right
06:30

De unge mødre (15)

De unge mødre (15)
07:00

De unge mødre (16)

De unge mødre (16)
07:25

De unge mødre (17)

De unge mødre (17)
07:50

De unge mødre (18)

De unge mødre (18)
08:15

Homeshopping

Homeshopping
09:15

Baronessen og mig (4)

Baronessen og mig (4)
10:15

Mænd på barsel (3)

Mænd på barsel (3)
11:15

Dater's Handbook

Amr. komediedrama fra 2016
Dater's Handbook
13:05

A Dash of Love

Amr. romantisk komedie fra 2017
A Dash of Love
14:50

Anything For Love

Can. romantisk komedie fra 2016
Anything For Love
16:45

Velkommen til verden (1)

Velkommen til verden (1)
17:45

De Unge Mødre (6)

De Unge Mødre (6)
18:45

Din sang (5)

Din sang (5)
19:45

All Together Now - Danmark (5)

All Together Now - Danmark (5)
21:00

Valentine's Day

Amr. romantisk komedie fra 2010
play_arrow
Valentine's Day
23:35

Ex on the Beach - Danmark (17)

Ex on the Beach - Danmark (17)
00:35

Ex on the Beach - Danmark (18)

Ex on the Beach - Danmark (18)
01:35

Sliding Doors

Amr. drama fra 1998
play_arrow
Sliding Doors
03:30

Bride Killa (2)

Bride Killa (2)
04:25

Den forbudte kærlighed (7)

Den forbudte kærlighed (7)
DRK keyboard_arrow_right
08:05

Morgenandagten på DR K

Morgenandagten på DR K
08:25

Dagens sang: Der står et slot

Dagens sang: Der står et slot
08:30

Pilgrimsgudstjeneste fra Hærvejen

Pilgrimsgudstjeneste fra Hærvejen
09:20

aHA!

aHA!
10:00

Et portræt af Simon Rosenbaum

Et portræt af Simon Rosenbaum
10:55

Reklamer til Tiden (5:8)

Reklamer til Tiden (5:8)
11:30

Reklamer til Tiden (6:8)

Reklamer til Tiden (6:8)
12:10

24 timer vi aldrig glemmer - 11. september 2001

24 timer vi aldrig glemmer - 11. september 2001
13:00

24 timer vi aldrig glemmer - Tamilsagen

24 timer vi aldrig glemmer - Tamilsagen
13:50

Her er dit liv - Ulf Pilgaard

Her er dit liv - Ulf Pilgaard
15:05

På sporet af dronningerne (1:6)

På sporet af dronningerne (1:6)
15:45

Kongeriget Norden - den unge generation

Kongeriget Norden - den unge generation
16:45

Kongeriget Norden

Kongeriget Norden
17:40

Rejseholdet (22)

Rejseholdet (22)
18:40

Huset på Christianshavn (75)

Huset på Christianshavn (75)
19:10

Huset på Christianshavn (76)

Huset på Christianshavn (76)
19:45

Før Søndagen

Før Søndagen
19:56

Dagens sang: Der står et slot

Dagens sang: Der står et slot
20:00

Kærlighed har ingen alder

Amerikansk romantisk komediedrama fra 2015
Kærlighed har ingen alder
21:30

De gyldne år

Fransk drama fra 2015
play_arrow
De gyldne år
23:25

The Lunchbox

Indisk romantisk drama fra 2013
play_arrow
The Lunchbox
01:05

Månen over kirsebærtræerne

Japansk drama fra 2015
play_arrow
Månen over kirsebærtræerne
02:55

Wild Tales

Oscarnomineret argentinsk komediedrama fra 2014
Wild Tales
04:50

Dagens sang: Der står et slot

Dagens sang: Der står et slot
TV2 FRI keyboard_arrow_right
05:20

Godnat

Godnat
06:10

Byens bedste bagværk - med Paul Hollywood

Byens bedste bagværk - med Paul Hollywood
06:40

Byens bedste bagværk - med Paul Hollywood

Byens bedste bagværk - med Paul Hollywood
07:10

Byens bedste bagværk - med Paul Hollywood

Byens bedste bagværk - med Paul Hollywood
07:45

Byens bedste bagværk - med Paul Hollywood

Byens bedste bagværk - med Paul Hollywood
08:15

Byens bedste bagværk - med Paul Hollywood

Byens bedste bagværk - med Paul Hollywood
08:45

Byens bedste bagværk - med Paul Hollywood

Byens bedste bagværk - med Paul Hollywood
09:40

Byens bedste bagværk - med Paul Hollywood

Byens bedste bagværk - med Paul Hollywood
10:35

Den store britiske bagedyst - masterclass

Den store britiske bagedyst - masterclass
11:40

Den store britiske bagedyst - masterclass

Den store britiske bagedyst - masterclass
12:45

Den store britiske bagedyst - masterclass

Den store britiske bagedyst - masterclass
13:55

Den store britiske bagedyst - masterclass

Den store britiske bagedyst - masterclass
15:00

Den store britiske bagedyst - masterclass

Den store britiske bagedyst - masterclass
16:05

Den store britiske bagedyst - masterclass

Den store britiske bagedyst - masterclass
17:10

Den store britiske bagedyst - masterclass

Den store britiske bagedyst - masterclass
18:20

Den store britiske bagedyst - masterclass

Den store britiske bagedyst - masterclass
19:25

Kærlighed bag masken

Amr. romantisk komedie fra 2014
Kærlighed bag masken
21:00

Sommer på Manhattan

Amr. romantisk komedie fra 2016
Sommer på Manhattan
22:30

Kærlighed i køkkenet

Canadisk romantisk komedie fra 2018
Kærlighed i køkkenet
00:00

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
00:45

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
01:35

Luksus til låns

Luksus til låns
02:30

Luksus til låns

Luksus til låns
03:25

Location, Location, Location

Location, Location, Location
04:20

Location, Location, Location

Location, Location, Location
TV3 Max keyboard_arrow_right
07:00

Hard Knocks (S13E2)

Hard Knocks (S13E2)
08:00

Hard Knocks (S13E3)

Hard Knocks (S13E3)
09:00

Mobil 1 The Grid (S10E16)

Mobil 1 The Grid (S10E16)
09:30

Matchroom Boxing (S16E1)

Matchroom Boxing (S16E1)
10:30

Højdepunkter fra Red Bull Air Race (S2018E7)

Højdepunkter fra Red Bull Air Race (S2018E7)
11:00

Paddock-klubben (S18E14)

Paddock-klubben (S18E14)
11:30

Bundesliga Weekly (S18E3)

Bundesliga Weekly (S18E3)
12:00

Countdown to The Ryder Cup (S2018E4)

Countdown to The Ryder Cup (S2018E4)
12:30

Premier League Preview (S2018E4)

Premier League Preview (S2018E4)
13:00

Premier League World (S18E8)

Premier League World (S18E8)
13:25

Premier League

Premier League
15:25

Bundesliga Fodbold

Bundesliga Fodbold
17:30

Rewind - The Handball Show (S2018E2)

Rewind - The Handball Show (S2018E2)
17:55

EHF Champions League (m)

EHF Champions League (m)
19:45

Matchroom Boxing (S18E2)

Matchroom Boxing (S18E2)
23:00

NFL

NFL
02:00

Superliga

Superliga
04:00

Premier League Saturday Review (S18E4)

Premier League Saturday Review (S18E4)
Discovery Channel keyboard_arrow_right
08:15

Chasing Classic Cars (S7E18)

Chasing Classic Cars (S7E18)
08:40

Chasing Classic Cars (S7E19)

Chasing Classic Cars (S7E19)
09:05

Overhaulin' (S8E1)

Overhaulin' (S8E1)
10:00

Overhaulin' (S8E2)

Overhaulin' (S8E2)
11:00

Deadliest Catch (S14E2)

Deadliest Catch (S14E2)
12:00

Deadliest Catch (S14E3)

Deadliest Catch (S14E3)
13:00

Deadliest Catch (S14E4)

Deadliest Catch (S14E4)
14:00

Deadliest Catch (S14E5)

Deadliest Catch (S14E5)
15:00

Deadliest Catch (S14E6)

Deadliest Catch (S14E6)
16:00

Street Outlaws: No Prep Kings (Special) (S1E9)

Street Outlaws: No Prep Kings (Special) (S1E9)
17:00

Street Outlaws: No Prep Kings (Special) (S1E10)

Street Outlaws: No Prep Kings (Special) (S1E10)
18:00

Street Outlaws: No Prep Kings (S1E1)

Street Outlaws: No Prep Kings (S1E1)
19:00

Wheeler Dealers (S13E6)

Wheeler Dealers (S13E6)
20:00

Fast N' Loud: Hot Wheels, Big Deals (S3E2)

Fast N' Loud: Hot Wheels, Big Deals (S3E2)
21:00

Supertruckers (S2E1)

Supertruckers (S2E1)
22:00

Hard To Kill (S1E4)

Hard To Kill (S1E4)
23:00

Misfit Garage (S3E9)

Misfit Garage (S3E9)
00:00

Wildest Latin America (S1E2)

Wildest Latin America (S1E2)
01:00

Mythbusters (241)

Mythbusters (241)
02:00

Mythbusters (244)

Mythbusters (244)
03:00

Naked and Afraid XL (S1E2)

Naked and Afraid XL (S1E2)
03:55

Fast N' Loud: Hot Wheels, Big Deals (S3E2)

Fast N' Loud: Hot Wheels, Big Deals (S3E2)
04:45

Misfit Garage (S3E9)

Misfit Garage (S3E9)
DR Ultra keyboard_arrow_right
06:00

Zorro (5)

Zorro (5)
06:20

Dybet (33)

Dybet (33)
06:40

Dybet (34)

Dybet (34)
07:05

Thunderbirds (11)

Thunderbirds (11)
07:25

Junglebanden

Junglebanden
07:35

Junglebanden

Junglebanden
07:50

Wild Kratts (19)

Wild Kratts (19)
08:10

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:20

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:35

Gumball I

Gumball I
09:00

Disney sjov

Disney sjov
09:55

Stormy - Sammen er vi fri

Stormy - Sammen er vi fri
11:35

Wolfblood IV (1)

Wolfblood IV (1)
12:00

Wolfblood IV (2)

Wolfblood IV (2)
12:25

Wolfblood IV (3)

Wolfblood IV (3)
12:50

Wolfblood IV (4)

Wolfblood IV (4)
13:15

Wolfblood IV (5)

Wolfblood IV (5)
13:40

Wolfblood IV (6)

Wolfblood IV (6)
14:05

Wolfblood IV (7)

Wolfblood IV (7)
14:30

Wolfblood IV (8)

Wolfblood IV (8)
14:55

Wolfblood IV (9)

Wolfblood IV (9)
15:20

Wolfblood IV (10)

Wolfblood IV (10)
15:45

Wolfblood IV (11)

Wolfblood IV (11)
16:10

Wolfblood IV (12)

Wolfblood IV (12)
16:35

Vi' bare bjørne (20)

Vi' bare bjørne (20)
16:45

Vi' bare bjørne (21)

Vi' bare bjørne (21)
17:00

Klassen - En tarvelig challenge (219)

Klassen - En tarvelig challenge (219)
17:10

Klassen - Aldrig forelsket (220)

Klassen - Aldrig forelsket (220)
17:20

Klassen - Christians crush, del 1 (221)

Klassen - Christians crush, del 1 (221)
17:30

Klassen - Christians crush, del 2 (222)

Klassen - Christians crush, del 2 (222)
17:40

Klassen - Min værste, bedste ven (223)

Klassen - Min værste, bedste ven (223)
17:50

Grizzy og lemmingerne (64)

Grizzy og lemmingerne (64)
17:55

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
18:10

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
18:20

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
18:30

Sofie Linde Show I (1) - Søren Rasted

Sofie Linde Show I (1) - Søren Rasted
19:00

KreaKampen - LEGO

KreaKampen - LEGO
19:30

Ultras sorte kageshow III - Klassen Special (9)

Ultras sorte kageshow III - Klassen Special (9)
20:00

Pas på pelsdyrene

Pas på pelsdyrene
21:25

Snydt!

Snydt!
21:35

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:35

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:35

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
03:35

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
07:00

Badminton: China Open, semifinale, direkte

Badminton: China Open, semifinale, direkte
08:00

Badminton: China Open, semifinale, direkte

Badminton: China Open, semifinale, direkte
09:00

Badminton: China Open, semifinale, direkte

Badminton: China Open, semifinale, direkte
10:00

Badminton: China Open, semifinale, direkte

Badminton: China Open, semifinale, direkte
11:05

Badminton: China Open, semifinale

Badminton: China Open, semifinale
12:00

Badminton: China Open, semifinale, direkte

Badminton: China Open, semifinale, direkte
13:00

Badminton: China Open, semifinale, direkte

Badminton: China Open, semifinale, direkte
14:00

Badminton: China Open, semifinale, direkte

Badminton: China Open, semifinale, direkte
15:00

Badminton: China Open, semifinale, direkte

Badminton: China Open, semifinale, direkte
16:00

Badminton: China Open, semifinale, direkte

Badminton: China Open, semifinale, direkte
17:05

Tennis: WTA - Tokyo, semifinale

Tennis: WTA - Tokyo, semifinale
19:10

Tennis: WTA - Tokyo, semifinale

Tennis: WTA - Tokyo, semifinale
21:15

SuperMatchen: TTH-GOG (m)

SuperMatchen: TTH-GOG (m)
22:00

SuperMatchen: TTH-GOG (m)

SuperMatchen: TTH-GOG (m)
22:45

Badminton: China Open, semifinale

Badminton: China Open, semifinale
23:45

Badminton: China Open, semifinale

Badminton: China Open, semifinale
00:50

Badminton: China Open, semifinale

Badminton: China Open, semifinale
01:50

Badminton: China Open, semifinale

Badminton: China Open, semifinale
02:50

Badminton: China Open, semifinale

Badminton: China Open, semifinale
04:00

Tennis: WTA - Tokyo, finale, direkte

Tennis: WTA - Tokyo, finale, direkte
TV3 Sport keyboard_arrow_right
10:00

Anthony Joshua vs. Wladimir Klitschko

Anthony Joshua vs. Wladimir Klitschko
11:30

Anthony Joshua vs. Joseph Parker

Anthony Joshua vs. Joseph Parker
13:00

Anthony Joshuas Knockouts

Anthony Joshuas Knockouts
13:25

Moto GP

Moto GP
15:00

Rundt om runden

Rundt om runden
15:30

Optakt til Superliga

Optakt til Superliga
15:55

Superliga

Superliga
18:00

Opfølgning på Superliga

Opfølgning på Superliga
18:30

Anthony Joshuas Knockouts

Anthony Joshuas Knockouts
18:55

Speedway World Championship

Speedway World Championship
22:00

Eurocup Formula Renault 2.0

Eurocup Formula Renault 2.0
22:30

Formel 1

Formel 1
00:30

Paddock-klubben

Paddock-klubben
01:00

Nascar

Nascar
Canal 9 keyboard_arrow_right
05:55

Nash Bridges (20)

Nash Bridges (20)
06:50

Nash Bridges (21)

Nash Bridges (21)
07:40

TVINS Teleshopping

TVINS Teleshopping
08:40

Playhouse Masters (1)

Playhouse Masters (1)
09:40

TVINS Teleshopping

TVINS Teleshopping
10:50

Treehouse Masters (5)

Treehouse Masters (5)
11:50

Treehouse Masters (6)

Treehouse Masters (6)
12:50

TVINS Teleshopping

TVINS Teleshopping
14:00

Special Victims Unit (1)

Special Victims Unit (1)
15:00

Special Victims Unit (2)

Special Victims Unit (2)
16:00

Special Victims Unit (3)

Special Victims Unit (3)
17:00

Special Victims Unit (4)

Special Victims Unit (4)
17:55

Special Victims Unit (5)

Special Victims Unit (5)
19:00

Food Factory USA (4)

Food Factory USA (4)
19:30

Food Factory USA (5)

Food Factory USA (5)
20:00

Food Factory USA (6)

Food Factory USA (6)
20:30

Food Factory USA (7)

Food Factory USA (7)
21:00

Food Factory USA (8)

Food Factory USA (8)
21:30

Food Factory USA (9)

Food Factory USA (9)
22:00

Special Victims Unit (1)

Special Victims Unit (1)
23:00

M*A*S*H (16)

M*A*S*H (16)
23:30

M*A*S*H (17)

M*A*S*H (17)
00:05

M*A*S*H (18)

M*A*S*H (18)
00:35

M*A*S*H (19)

M*A*S*H (19)
01:05

Special Victims Unit (6)

Special Victims Unit (6)
02:05

Drabelig deadline (4)

Drabelig deadline (4)
03:05

Drabelig deadline (5)

Drabelig deadline (5)
03:55

Drabelig deadline (6)

Drabelig deadline (6)
04:45

Chasing Classic Cars (1)

Chasing Classic Cars (1)
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
05:15

Babar (12)

Babar (12)
05:35

Motor Mille og Børnebanden (8)

Motor Mille og Børnebanden (8)
06:05

Chuggington (17)

Chuggington (17)
06:15

Den lille prinsesse (10)

Den lille prinsesse (10)
06:25

Den lille prinsesse (11)

Den lille prinsesse (11)
06:40

Sovedyr på eventyr II (4) - Karsten og Blærerøvens eventyr

Sovedyr på eventyr II (4) - Karsten og Blærerøvens eventyr
07:05

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven
07:15

Junglebogen (1)

Junglebogen (1)
07:30

Emil og Ida fra Lønneberg

Emil og Ida fra Lønneberg
08:35

Oda Omvendt (2)

Oda Omvendt (2)
08:45

Pyjamasheltene (6)

Pyjamasheltene (6)
09:00

Kasper og Sofie (3)

Kasper og Sofie (3)
09:10

Kasper og Sofie (4)

Kasper og Sofie (4)
09:25

Pax' jordiske eventyr III (5:10)

Pax' jordiske eventyr III (5:10)
09:40

Pax' jordiske eventyr III (6:10)

Pax' jordiske eventyr III (6:10)
09:55

Alfons Åberg (11)

Alfons Åberg (11)
10:10

Flaskepost fra Stillehavet II (11)

Flaskepost fra Stillehavet II (11)
10:20

Sprinter Galore II (1)

Sprinter Galore II (1)
10:35

Sofia Flux (6)

Sofia Flux (6)
10:55

Pippi Langstrømpe

Pippi Langstrømpe
11:25

F for Får (21)

F for Får (21)
11:40

Op og Hop II (1)

Op og Hop II (1)
11:50

Ramasjang Mysteriet IV (4)

Ramasjang Mysteriet IV (4)
12:20

Heino fikser alt - Trækbasunen (17)

Heino fikser alt - Trækbasunen (17)
12:30

Heino fikser alt - Hammeren (18)

Heino fikser alt - Hammeren (18)
12:40

Monster Buster

Monster Buster
12:55

Rosa fra Rouladegade (1)

Rosa fra Rouladegade (1)
13:25

Tree Fu Tom (7)

Tree Fu Tom (7)
13:45

Tree Fu Tom (8)

Tree Fu Tom (8)
14:10

Motor Mille og Børnebanden (5)

Motor Mille og Børnebanden (5)
14:30

Der var engang ... Grantræet

Der var engang ... Grantræet
15:00

Chuggington (3)

Chuggington (3)
15:10

Chuggington (4)

Chuggington (4)
15:20

Rita og Krokodille - Camping

Rita og Krokodille - Camping
15:25

Gurli Gris II (21)

Gurli Gris II (21)
15:35

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven
15:45

Junglebogen (39)

Junglebogen (39)
15:55

Pyjamasheltene (7)

Pyjamasheltene (7)
16:10

Dora udforskeren (16)

Dora udforskeren (16)
16:35

Paw Patrol III (18)

Paw Patrol III (18)
17:00

Onkel Rejes sørøvershow II (6)

Onkel Rejes sørøvershow II (6)
17:15

Motor Mille på maskintur (6)

Motor Mille på maskintur (6)
17:30

Bamselægen - Astma (2)

Bamselægen - Astma (2)
17:45

Luk op Luk i - FORELSKET

Luk op Luk i - FORELSKET
18:05

F for får V (16)

F for får V (16)
18:15

Pyjamasheltene (32)

Pyjamasheltene (32)
18:30

Alma flytter på landet (5)

Alma flytter på landet (5)
18:40

Elsa (5)

Elsa (5)
18:45

Alfons Åberg (5)

Alfons Åberg (5)
19:00

Wild Kratts (13)

Wild Kratts (13)
19:20

Zorro (21)

Zorro (21)
19:45

Yakari III (17)

Yakari III (17)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
04:45

Ramasjang sover - lidt endnu

Ramasjang sover - lidt endnu
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
08:00

Ridning: Ridebanespringning

Ridning: Ridebanespringning
08:05

Watts

Watts
08:30

Udspring: World Series

Udspring: World Series
09:30

Ridning: Ridebanespringning

Ridning: Ridebanespringning
10:30

Bordtennis: EM

Bordtennis: EM
11:30

Udspring: World Series

Udspring: World Series
12:30

Home of the Olympics: Hall Of Fame

Home of the Olympics: Hall Of Fame
13:30

Ridning: Ridebanespringning

Ridning: Ridebanespringning
14:30

Watts

Watts
15:30

Home of the Olympics: Hall Of Fame

Home of the Olympics: Hall Of Fame
16:15

Bordtennis: EM

Bordtennis: EM
16:30

Home of the Olympics: Lands of Legends

Home of the Olympics: Lands of Legends
17:00

Watts

Watts
17:15

Ridning: Ridebanespringning

Ridning: Ridebanespringning
18:15

Cykling: Tour De l?Eurometropole

Cykling: Tour De l?Eurometropole
19:15

Home of the Olympics: Legends Live

Home of the Olympics: Legends Live
21:15

Home of the Olympics: Lands of Legends

Home of the Olympics: Lands of Legends
22:20

Home of the Olympics: Lands of Legends

Home of the Olympics: Lands of Legends
22:45

Cykling: Eurometropole

Cykling: Eurometropole
23:30

Klatring: VM

Klatring: VM
00:15

Klatring: VM (k)

Klatring: VM (k)
02:20

Klatring: VM

Klatring: VM
04:45

Klatring: VM

Klatring: VM
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
Eurosport 1 opdatere oversigten
TLC keyboard_arrow_right
08:40

Cake Boss (S6E2)

Cake Boss (S6E2)
09:05

Cake Boss (S6E3)

Cake Boss (S6E3)
09:35

Cake Boss (S6E4)

Cake Boss (S6E4)
10:00

Cake Boss (S6E5)

Cake Boss (S6E5)
10:30

Cake Boss (S6E6)

Cake Boss (S6E6)
11:00

Cake Boss (S6E7)

Cake Boss (S6E7)
11:30

Cake Boss (S6E8)

Cake Boss (S6E8)
12:00

Cake Boss (S6E9)

Cake Boss (S6E9)
12:30

Cake Boss (S6E10)

Cake Boss (S6E10)
13:00

Say Yes to the Dress (S14E11)

Say Yes to the Dress (S14E11)
13:30

Say Yes to the Dress (S14E12)

Say Yes to the Dress (S14E12)
14:00

Say Yes to the Dress (S14E13)

Say Yes to the Dress (S14E13)
14:30

Say Yes to the Dress (S14E14)

Say Yes to the Dress (S14E14)
15:00

Say Yes to the Dress (S14E15)

Say Yes to the Dress (S14E15)
15:30

Say Yes to the Dress (S14E16)

Say Yes to the Dress (S14E16)
16:00

Say Yes to the Dress (S14E17)

Say Yes to the Dress (S14E17)
16:30

Say Yes to the Dress (S14E18)

Say Yes to the Dress (S14E18)
17:00

Say Yes to the Dress (S14E19)

Say Yes to the Dress (S14E19)
17:30

Say Yes to the Dress (S14E20)

Say Yes to the Dress (S14E20)
18:00

Outrageous Kid Parties (S2E1)

Outrageous Kid Parties (S2E1)
18:30

Outrageous Kid Parties (S2E2)

Outrageous Kid Parties (S2E2)
19:00

Outdaughtered (S3E7)

Outdaughtered (S3E7)
20:00

Say Yes To The Dress UK (S2E39)

Say Yes To The Dress UK (S2E39)
20:30

Say Yes To The Dress UK (S2E40)

Say Yes To The Dress UK (S2E40)
21:00

Long Island Medium (S8E2)

Long Island Medium (S8E2)
22:00

24 Hours in A&E (S11E2)

24 Hours in A&E (S11E2)
23:00

24 Hours in A&E (S11E3)

24 Hours in A&E (S11E3)
00:00

Sex Sent Me to the ER (S2E7)

Sex Sent Me to the ER (S2E7)
01:00

Ghost Brothers (S2E1)

Ghost Brothers (S2E1)
02:00

Dr. Pimple Popper (S1E2)

Dr. Pimple Popper (S1E2)
03:00

My Big Fat American Gypsy Wedding (S6E1)

My Big Fat American Gypsy Wedding (S6E1)
03:55

Extreme Couponing (S1E4)

Extreme Couponing (S1E4)
04:20

Extreme Couponing (S1E5)

Extreme Couponing (S1E5)
04:45

My Cat From Hell (S3E10)

My Cat From Hell (S3E10)