Silas Holst hængt offentligt ud for sin vægt

Silas Holst hængt offentligt ud for sin vægt

Silas Holst hængt offentligt ud for sin vægt
Frederik Fetterlein fortæller om sine botox-behandlinger

Frederik Fetterlein fortæller om sine botox-behandlinger

Frederik Fetterlein fortæller om sine botox-behandlinger
Dennis Knudsen i stor sorg

Dennis Knudsen i stor sorg

Dennis Knudsen i stor sorg
Britney Spears på ny kombi af medicin mod psykiske problemer

Britney Spears på ny kombi af medicin mod psykiske problemer

Britney Spears på ny kombi af medicin mod psykiske problemer
Meghan Markle dropper Dronningens fødselsdag

Meghan Markle dropper Dronningens fødselsdag

Meghan Markle dropper Dronningens fødselsdag
DR1 keyboard_arrow_right
06:05

Camilla - i haven (2)

Camilla - i haven (2)
06:35

Søren Ryge: Rovfugle og bisonokser

Søren Ryge: Rovfugle og bisonokser
07:05

Guld på godset (5)

Guld på godset (5)
08:00

Guld på godset (6)

Guld på godset (6)
09:00

Forsvundne arvinger: Lagt ud for at dø (3:5)

Forsvundne arvinger: Lagt ud for at dø (3:5)
09:45

Til undsætning (16:48)

Til undsætning (16:48)
10:30

Antikkrejlerne med kendisser (119)

Antikkrejlerne med kendisser (119)
11:30

Antikduellen (26:30)

Antikduellen (26:30)
12:00

Bonderøven 2012 (17)

Bonderøven 2012 (17)
12:30

Kender du typen 2013 (12)

Kender du typen 2013 (12)
13:10

Hammerslag 2011 (1)

Hammerslag 2011 (1)
13:40

Hun så et mord (212)

Hun så et mord (212)
14:25

Hun så et mord (213)

Hun så et mord (213)
15:10

Hercule Poirot: De låste døre

Krimiserie med David Suchet som Agatha Christies berømte detektiv
Hercule Poirot: De låste døre
16:55

Jordemoderen VII (7:10)

Jordemoderen VII (7:10)
17:50

TV AVISEN

TV AVISEN
18:00

Skattejægerne

Skattejægerne
18:30

TV AVISEN

TV AVISEN
18:50

Vores vejr

Vores vejr
19:00

Aftenshowet

Aftenshowet
19:55

TV AVISEN

TV AVISEN
20:00

I hus til halsen VII (4:8)

I hus til halsen VII (4:8)
20:45

Kontant: Brandfarlige opladere

Kontant: Brandfarlige opladere
21:30

TV AVISEN

TV AVISEN
21:55

Sundhedsmagasinet: Når kæledyr redder liv

Sundhedsmagasinet: Når kæledyr redder liv
22:20

Johan Falk: Bloddiamanter

Svensk thriller fra 2015
Johan Falk: Bloddiamanter
00:00

Taggart: Kampklar

Taggart: Kampklar
01:10

Hun så et mord (183)

Hun så et mord (183)
01:55

Hun så et mord (184)

Hun så et mord (184)
02:45

Bonderøven 2012 (17)

Bonderøven 2012 (17)
03:15

Kender du typen 2013 (12)

Kender du typen 2013 (12)
03:55

Hammerslag 2011 (1)

Hammerslag 2011 (1)
04:25

Skattejægerne

Skattejægerne
TV2 keyboard_arrow_right
06:30

Go' morgen Danmark

Go' morgen Danmark
12:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
12:30

Regionale nyheder

Regionale nyheder
12:40

Hvem bor her?

Hvem bor her?
13:25

Huse der aldrig kommer til salg - år 2

Huse der aldrig kommer til salg - år 2
14:00

Huse der aldrig kommer til salg - år 2

Huse der aldrig kommer til salg - år 2
14:30

En stor dag på godset - Lungholm

En stor dag på godset - Lungholm
15:05

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
15:35

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
16:05

Alarmcentralen

Alarmcentralen
17:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
17:12

Regionale nyheder

Regionale nyheder
17:20

Go' aften Danmark

Go' aften Danmark
17:55

Dit forårsvejr

Dit forårsvejr
18:00

Nyhederne

Nyhederne
18:20

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:25

Go' aften Danmark

Go' aften Danmark
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

Landmand søger kærlighed - jorden rundt

Landmand søger kærlighed - jorden rundt
20:50

Børnechok på plejehjemmet (2:2)

Børnechok på plejehjemmet (2:2)
21:30

Nyhederne

Nyhederne
22:00

Regionale nyheder

Regionale nyheder
22:12

Sporten

Sporten
22:25

Station 2: Politirapporten

Station 2: Politirapporten
23:00

Station 2: Politirapporten

Station 2: Politirapporten
23:30

SOS i Storbritannien

SOS i Storbritannien
00:20

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
00:45

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
01:10

Alarmcentralen

Alarmcentralen
02:00

Baywatch (2)

Baywatch (2)
02:45

Baywatch (3)

Baywatch (3)
03:30

Liebhaverne

Liebhaverne
04:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
TV3 keyboard_arrow_right
06:00

Sweet Home Oklahoma (S1E14)

Sweet Home Oklahoma (S1E14)
06:25

Love Island UK (S3E35)

Love Island UK (S3E35)
07:15

Vanderpump Rules (S4E11)

Vanderpump Rules (S4E11)
08:05

Luksusfælden (S1E2)

Luksusfælden (S1E2)
09:05

Luksusfælden (S1E4)

Luksusfælden (S1E4)
10:05

Undercover Boss US (S8E6)

Undercover Boss US (S8E6)
11:00

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E45)

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E45)
12:00

Vanderpump Rules (S4E12)

Vanderpump Rules (S4E12)
13:00

The Kardashians (S13E4)

The Kardashians (S13E4)
14:00

The Kardashians (S13E5)

The Kardashians (S13E5)
15:00

Real Housewives of Beverly Hills (S6E9)

Real Housewives of Beverly Hills (S6E9)
16:00

Real Housewives of Beverly Hills (S6E10)

Real Housewives of Beverly Hills (S6E10)
17:00

Luksusfælden (S19E8)

Luksusfælden (S19E8)
18:00

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E45)

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E45)
19:00

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E46)

MasterChef - Danmarks største madtalenter (S5E46)
20:00

Luksusfælden (S21E4)

Luksusfælden (S21E4)
21:00

Boligkøb i blinde (S3E1)

Boligkøb i blinde (S3E1)
22:00

Paradise Hotel (S15E10)

Paradise Hotel (S15E10)
22:45

Fuld af løgn

Amerikansk komedie fra 1997
play_arrow
Fuld af løgn
00:35

NCIS (S3E15)

NCIS (S3E15)
01:25

NCIS (S3E16)

NCIS (S3E16)
02:15

Bates Motel (S4E1)

Bates Motel (S4E1)
03:05

Bates Motel (S4E2)

Bates Motel (S4E2)
Kanal 5 keyboard_arrow_right
07:00

Chopped (4)

Chopped (4)
07:45

Chopped (5)

Chopped (5)
08:35

Property Brothers (16)

Property Brothers (16)
09:20

Property Brothers (17)

Property Brothers (17)
10:10

5. Gear (7)

5. Gear (7)
11:10

5. Gear (8)

5. Gear (8)
12:10

Greys hvide verden (7)

Greys hvide verden (7)
13:10

Greys hvide verden (8)

Greys hvide verden (8)
14:10

CSI (17)

CSI (17)
15:10

CSI (1)

CSI (1)
16:10

Special Victims Unit (10)

Special Victims Unit (10)
17:05

Special Victims Unit (11)

Special Victims Unit (11)
18:05

The Big Bang Theory (17)

The Big Bang Theory (17)
18:35

The Big Bang Theory (18)

The Big Bang Theory (18)
19:00

The Big Bang Theory (19)

The Big Bang Theory (19)
19:30

The Big Bang Theory (20)

The Big Bang Theory (20)
20:00

Voice Junior (1)

Voice Junior (1)
21:30

Over Atlanten (5)

Over Atlanten (5)
22:30

Blindspot (7)

Blindspot (7)
23:30

Blindspot (8)

Blindspot (8)
00:30

Danskerdrabet i Oslo (4)

Danskerdrabet i Oslo (4)
01:30

Criminal Minds (6)

Criminal Minds (6)
02:30

Criminal Minds (7)

Criminal Minds (7)
03:20

Special Victims Unit (23)

Special Victims Unit (23)
04:10

Limitless (8)

Limitless (8)
DR2 keyboard_arrow_right
09:05

Dyrehospitalet (1:8)

Dyrehospitalet (1:8)
10:05

Dyrehospitalet (2:8)

Dyrehospitalet (2:8)
11:05

På udebane (1:4): Surrogatmødre

På udebane (1:4): Surrogatmødre
11:45

Rugemor (1:3)

Rugemor (1:3)
12:30

Rugemor (2:3)

Rugemor (2:3)
13:15

Rugemor (3:3)

Rugemor (3:3)
14:00

Min Verdenshistorie - Lean og revolutionen

Min Verdenshistorie - Lean og revolutionen
14:30

Verdens største hangarskib

Verdens største hangarskib
15:20

De ti mest giftige slanger i Costa Rica

De ti mest giftige slanger i Costa Rica
16:05

Pandaerne kommer (1:3)

Pandaerne kommer (1:3)
16:50

De hemmelige milliardaftaler (1)

De hemmelige milliardaftaler (1)
17:35

Nak & Æd (1:10)

Nak & Æd (1:10)
18:20

Nak & Æd (2:10)

Nak & Æd (2:10)
19:05

New Zealand (1:3)

New Zealand (1:3)
19:55

Når kvinder dræber - Amanda Lewis

Når kvinder dræber - Amanda Lewis
20:45

Dokumania: Sekten der lod sine børn dø

Dokumania: Sekten der lod sine børn dø
22:30

Deadline

Deadline
23:00

Hvor sikre er p-piller?

Hvor sikre er p-piller?
23:55

Svømmestjerner - under overfladen

Svømmestjerner - under overfladen
00:40

Den serbiske træner og hans afrikanske tigre

Den serbiske træner og hans afrikanske tigre
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
06:15

Dawson's Creek (80)

Dawson's Creek (80)
07:05

Beverly Hills 90210 (116)

Beverly Hills 90210 (116)
07:55

Beverly Hills 90210 (117)

Beverly Hills 90210 (117)
08:45

Beverly Hills 90210 (118)

Beverly Hills 90210 (118)
09:35

Beverly Hills 90210 (119)

Beverly Hills 90210 (119)
10:25

Sex and the City (17)

Sex and the City (17)
11:00

Sex and the City (18)

Sex and the City (18)
11:40

Desperate Housewives (5)

Desperate Housewives (5)
12:30

Desperate Housewives (6)

Desperate Housewives (6)
13:20

Ugly Betty (46)

Ugly Betty (46)
14:05

Ugly Betty (47)

Ugly Betty (47)
14:55

Baywatch (6)

Baywatch (6)
15:50

Baywatch (7)

Baywatch (7)
16:45

American Dad (19)

American Dad (19)
17:10

American Dad (20)

American Dad (20)
17:40

Modern Family (47)

Modern Family (47)
18:10

Modern Family (48)

Modern Family (48)
18:35

Venner (193)

Venner (193)
19:05

Venner (194)

Venner (194)
19:35

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
20:05

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
20:40

Stormester

Stormester
21:50

SJIT Happens

SJIT Happens
22:25

SJIT Happens

SJIT Happens
23:00

SJIT Happens

SJIT Happens
23:40

Natholdet

Natholdet
00:15

Korpset (UK)

Korpset (UK)
01:10

Elementary (24)

Elementary (24)
02:00

The Following (3)

The Following (3)
02:50

The Following (4)

The Following (4)
03:30

The Following (5)

The Following (5)
04:45

The Following (12)

The Following (12)
TV3+ keyboard_arrow_right
06:00

Knas i Kærligheden (S5E10)

Knas i Kærligheden (S5E10)
06:25

Community (S1E24)

Community (S1E24)
06:50

Community (S1E25)

Community (S1E25)
07:15

Anger Management (S3E10)

Anger Management (S3E10)
07:40

Anger Management (S3E11)

Anger Management (S3E11)
08:10

Numb3rs (S1E2)

Numb3rs (S1E2)
09:05

Numb3rs (S1E3)

Numb3rs (S1E3)
10:05

Bones (S11E4)

Bones (S11E4)
11:05

Bones (S11E5)

Bones (S11E5)
12:05

Hawaii Five-0 (S5E13)

Hawaii Five-0 (S5E13)
13:00

Hawaii Five-0 (S5E14)

Hawaii Five-0 (S5E14)
14:00

NCIS: Los Angeles (S3E8)

NCIS: Los Angeles (S3E8)
15:00

NCIS: Los Angeles (S3E9)

NCIS: Los Angeles (S3E9)
16:00

NCIS (S6E18)

NCIS (S6E18)
17:00

NCIS (S6E19)

NCIS (S6E19)
18:00

Dødbringende våben (S1E10)

Dødbringende våben (S1E10)
19:00

Dødbringende våben (S1E11)

Dødbringende våben (S1E11)
20:00

NCIS: Los Angeles (S10E9)

NCIS: Los Angeles (S10E9)
21:00

Body of Lies

Amerikansk action fra 2008
play_arrow
Body of Lies
23:45

Wild Things

Amerikansk thriller fra 1998
play_arrow
Wild Things
02:00

NCIS: Los Angeles (S10E9)

NCIS: Los Angeles (S10E9)
02:50

The Brave (S1E9)

The Brave (S1E9)
03:40

The Brave (S1E10)

The Brave (S1E10)
6'eren keyboard_arrow_right
06:25

Diners, Drive-ins and Dives (2)

Diners, Drive-ins and Dives (2)
06:50

Diners, Drive-ins and Dives (3)

Diners, Drive-ins and Dives (3)
07:15

Diners, Drive-ins and Dives (4)

Diners, Drive-ins and Dives (4)
07:40

Diners, Drive-ins and Dives (5)

Diners, Drive-ins and Dives (5)
08:05

Homeshopping (28)

Homeshopping (28)
09:05

Gold Rush (7)

Gold Rush (7)
09:55

Deadliest Catch (14)

Deadliest Catch (14)
10:55

Marooned with Ed Stafford (6)

Marooned with Ed Stafford (6)
12:00

Salvage Hunters (1)

Salvage Hunters (1)
12:55

Salvage Hunters (2)

Salvage Hunters (2)
13:55

Wheeler Dealers (1)

Wheeler Dealers (1)
15:00

Deadliest Catch (4)

Deadliest Catch (4)
16:00

Gold Rush (8)

Gold Rush (8)
17:00

Gold Rush (9)

Gold Rush (9)
18:00

Salvage Hunters (3)

Salvage Hunters (3)
19:00

Salvage Hunters (4)

Salvage Hunters (4)
20:00

Salvage Dawgs (3)

Salvage Dawgs (3)
20:30

Salvage Dawgs (4)

Salvage Dawgs (4)
21:00

Criminal Minds (11)

Criminal Minds (11)
22:00

Criminal Minds (12)

Criminal Minds (12)
23:00

Fast N' Loud (10)

Fast N' Loud (10)
00:00

Fast N' Loud (11)

Fast N' Loud (11)
01:00

Wheeler Dealers (14)

Wheeler Dealers (14)
02:05

Bitchin' Rides (7)

Bitchin' Rides (7)
03:05

Alaska: The Last Frontier (9)

Alaska: The Last Frontier (9)
03:55

Bering Sea Gold (2)

Bering Sea Gold (2)
DR3 keyboard_arrow_right
12:10

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
12:50

Gift ved første blik USA V (12:19)

Gift ved første blik USA V (12:19)
13:45

Alt for kliken (3:6)

Alt for kliken (3:6)
14:15

Alt for kliken (4:6)

Alt for kliken (4:6)
14:45

Dyrenes utrolige evolution II (3:6)

Dyrenes utrolige evolution II (3:6)
15:35

Efter et år i rummet - næste stop Mars

Efter et år i rummet - næste stop Mars
16:30

Gaycation: Frankrig

Gaycation: Frankrig
17:15

Alene i vildmarken USA V (2:12)

Alene i vildmarken USA V (2:12)
18:00

Vi er Scarlet Pleasure (4:4)

Vi er Scarlet Pleasure (4:4)
18:30

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
19:10

Family Guy

Family Guy
19:35

Family Guy

Family Guy
19:55

Gift ved første blik USA V (18:19)

Gift ved første blik USA V (18:19)
21:00

Sexanklagerne mod R. Kelly (1:6)

Sexanklagerne mod R. Kelly (1:6)
21:45

The Beaver

Amerikansk drama fra 2011
play_arrow
The Beaver
23:10

The Late Show with Stephen Colbert

The Late Show with Stephen Colbert
23:50

Riverrafting på Baliem-floden (2:2)

Riverrafting på Baliem-floden (2:2)
00:45

Gaycation Special: Orlando

Gaycation Special: Orlando
01:30

Buksemyndig II (7:10)

Buksemyndig II (7:10)
01:50

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
02:45

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
03:45

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
06:30

Murdoch-mysterierne (19)

Murdoch-mysterierne (19)
07:25

Fornyet mistanke (84)

Fornyet mistanke (84)
08:25

Fornyet mistanke (83)

Fornyet mistanke (83)
09:25

Doc Martin (23)

Doc Martin (23)
10:15

Doc Martin (24)

Doc Martin (24)
11:10

Skadestuen i Holby (365)

Skadestuen i Holby (365)
12:05

Skadestuen i Holby (366)

Skadestuen i Holby (366)
13:05

Bjerglægen (103)

Bjerglægen (103)
13:55

Bjerglægen (104)

Bjerglægen (104)
14:45

Kommissær Rex (83)

Kommissær Rex (83)
15:40

Kommissær Rex (84)

Kommissær Rex (84)
16:35

Blue Bloods (48)

Blue Bloods (48)
17:25

Death in Paradise (18)

Death in Paradise (18)
18:25

Murdoch-mysterierne (20)

Murdoch-mysterierne (20)
19:20

Lige i skabet

Lige i skabet
20:05

Fint skal det være (30)

Fint skal det være (30)
20:40

Kriminalkommissær Barnaby (5)

Kriminalkommissær Barnaby (5)
22:25

Death in Paradise - år 8 (5)

Death in Paradise - år 8 (5)
23:25

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
00:10

Lige i skabet

Lige i skabet
00:55

Med på noderne

Med på noderne
01:40

Death in Paradise (18)

Death in Paradise (18)
02:40

Godnat

Godnat
TV3 Puls keyboard_arrow_right
06:00

Luksusvarer i Beverly Hills (S1E6)

Luksusvarer i Beverly Hills (S1E6)
06:25

Den Store Vægtkamp (S1E17)

Den Store Vægtkamp (S1E17)
07:10

Redningskvinder (S5E3)

Redningskvinder (S5E3)
08:00

Depotjægerne (S2E13)

Depotjægerne (S2E13)
08:25

Depotjægerne (S2E14)

Depotjægerne (S2E14)
08:55

Grand Designs (S12E1)

Grand Designs (S12E1)
09:55

Dr. Phil (S17E36)

Dr. Phil (S17E36)
10:55

Dr. Phil (S17E37)

Dr. Phil (S17E37)
11:55

Grand Designs (S12E2)

Grand Designs (S12E2)
13:00

Dyreværnet (S1E4)

Dyreværnet (S1E4)
14:00

Dyreværnet (S1E5)

Dyreværnet (S1E5)
15:00

Mit plastikmareridt (S1E5)

Mit plastikmareridt (S1E5)
16:00

Mit plastikmareridt (S1E6)

Mit plastikmareridt (S1E6)
17:00

Dr. Phil (141)

Dr. Phil (141)
18:00

Dr. Phil (171)

Dr. Phil (171)
19:00

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S2E2)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S2E2)
20:00

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S2E1)

Ramsay's Kitchen Nightmares USA (S2E1)
21:00

Redningskvinder (S5E4)

Redningskvinder (S5E4)
22:00

Lost In Translation

Amerikansk drama fra 2003
play_arrow
Lost In Translation
00:05

Depotjægerne (S2E15)

Depotjægerne (S2E15)
00:35

Depotjægerne (S2E16)

Depotjægerne (S2E16)
01:05

Fra skrot til slot (S1E2)

Fra skrot til slot (S1E2)
02:05

Fra skrot til slot (S1E3)

Fra skrot til slot (S1E3)
03:00

Hospitalet (S2E25)

Hospitalet (S2E25)
03:25

Jamie indtager Italien (S1E5)

Jamie indtager Italien (S1E5)
03:55

Jamie indtager Italien (S1E6)

Jamie indtager Italien (S1E6)
Kanal 4 keyboard_arrow_right
06:45

Long Island Medium (23)

Long Island Medium (23)
07:10

De unge mødre (7)

De unge mødre (7)
07:40

De unge mødre (8)

De unge mødre (8)
08:05

Homeshopping (25)

Homeshopping (25)
08:20

Homeshopping (33)

Homeshopping (33)
08:50

Homeshopping (28)

Homeshopping (28)
09:05

Say Yes to the Dress (17)

Say Yes to the Dress (17)
09:30

Say Yes to the Dress (18)

Say Yes to the Dress (18)
09:55

Say Yes to the Dress (1)

Say Yes to the Dress (1)
10:25

Say Yes to the Dress (2)

Say Yes to the Dress (2)
11:00

Chopped (7)

Chopped (7)
12:00

House Hunters International (1)

House Hunters International (1)
12:25

House Hunters International (2)

House Hunters International (2)
12:55

Caribbean Life (3)

Caribbean Life (3)
13:25

Caribbean Life (4)

Caribbean Life (4)
13:55

First Time Flippers (6)

First Time Flippers (6)
14:25

First Time Flippers (7)

First Time Flippers (7)
14:55

Say Yes to the Dress (12)

Say Yes to the Dress (12)
15:25

Say Yes to the Dress (1)

Say Yes to the Dress (1)
15:55

90 Day Fiancé (10)

90 Day Fiancé (10)
16:55

Singleliv (15)

Singleliv (15)
17:25

Singleliv (1)

Singleliv (1)
18:00

De unge mødre (4)

De unge mødre (4)
19:00

Mig og min mor (11)

Mig og min mor (11)
20:00

Blind tillid med Bubber (3)

Blind tillid med Bubber (3)
21:00

Sol for millioner (1)

Sol for millioner (1)
22:00

Ex on the Beach 2 (18)

Ex on the Beach 2 (18)
23:00

Paula Zahn på sagen

Paula Zahn på sagen
00:00

Hvor ondskab bor (14)

Hvor ondskab bor (14)
01:00

Dødssynder

Dødssynder
02:05

Ex on the Beach 2 (18)

Ex on the Beach 2 (18)
03:00

House Hunters International (1)

House Hunters International (1)
03:25

House Hunters International (2)

House Hunters International (2)
03:50

Caribbean Life (3)

Caribbean Life (3)
04:15

Caribbean Life (4)

Caribbean Life (4)
DRK keyboard_arrow_right
07:20

Taxa (4:56)

Taxa (4:56)
08:00

P2 Radioavis

P2 Radioavis
08:05

Morgenandagten på DR K

Morgenandagten på DR K
08:28

Dagens Sang: Sænk dit hoved

Dagens Sang: Sænk dit hoved
08:45

Madsen & Co. (6:32)

Madsen & Co. (6:32)
09:10

Madsen & Co. (7:32)

Madsen & Co. (7:32)
09:30

Madsen & Co. (8:32)

Madsen & Co. (8:32)
09:55

Madsen & Co. (9:32)

Madsen & Co. (9:32)
10:20

Madsen & Co. (10:32)

Madsen & Co. (10:32)
10:45

Fiskerne (4:6)

Fiskerne (4:6)
11:45

Fiskerne (5:6)

Fiskerne (5:6)
12:45

Fiskerne (6:6)

Fiskerne (6:6)
13:55

En by i provinsen (7:17)

En by i provinsen (7:17)
14:50

En by i provinsen (8:17)

En by i provinsen (8:17)
15:40

En by i provinsen (9:17)

En by i provinsen (9:17)
16:35

En by i provinsen (10:17)

En by i provinsen (10:17)
17:20

En by i provinsen (11:17)

En by i provinsen (11:17)
18:10

En by i provinsen (12:17)

En by i provinsen (12:17)
19:05

En by i provinsen (13:17)

En by i provinsen (13:17)
19:56

Dagens Sang: Sænk dit hoved

Dagens Sang: Sænk dit hoved
20:00

En by i provinsen (14:17)

En by i provinsen (14:17)
20:55

En by i provinsen (15:17)

En by i provinsen (15:17)
21:45

En by i provinsen (16:17)

En by i provinsen (16:17)
22:40

En by i provinsen (17:17)

En by i provinsen (17:17)
23:35

Idealisten

Prisvindende dansk spillefilm fra 2015
Idealisten
01:25

Nikolaj og Julie (2:22)

Nikolaj og Julie (2:22)
02:05

Nikolaj og Julie (3:22)

Nikolaj og Julie (3:22)
02:50

Madsen & Co. (6:32)

Madsen & Co. (6:32)
03:15

Madsen & Co. (7:32)

Madsen & Co. (7:32)
03:40

Madsen & Co. (8:32)

Madsen & Co. (8:32)
04:05

Madsen & Co. (9:32)

Madsen & Co. (9:32)
04:30

Madsen & Co. (10:32)

Madsen & Co. (10:32)
04:55

Dagens Sang: Sænk dit hoved

Dagens Sang: Sænk dit hoved
TV2 FRI keyboard_arrow_right
06:15

Havemagasinet

Havemagasinet
07:20

Have på en dag

Have på en dag
08:15

Have på en dag

Have på en dag
09:05

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
09:55

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
10:50

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
11:40

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
12:30

Den store australske bagedyst

Den store australske bagedyst
13:30

Den store australske bagedyst

Den store australske bagedyst
14:25

Byens bedste bagværk - med Paul Hollywood

Byens bedste bagværk - med Paul Hollywood
14:55

Location Location Location

Location Location Location
15:50

Location Location Location

Location Location Location
16:45

Små og store synder (193)

Små og store synder (193)
17:30

Små og store synder (194)

Små og store synder (194)
18:25

Krejlerkongen

Krejlerkongen
18:55

Krejlerkongen

Krejlerkongen
19:35

Loppe Deluxe

Loppe Deluxe
20:05

Loppe Deluxe

Loppe Deluxe
20:40

Beier bygger have

Beier bygger have
21:20

Beier bygger

Beier bygger
21:50

Krejlerkongen

Krejlerkongen
22:25

Krejlerkongen

Krejlerkongen
23:05

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
23:50

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
00:40

Årets dejligste have

Årets dejligste have
01:30

Location Location Location

Location Location Location
02:25

Location Location Location

Location Location Location
03:20

Små og store synder (193)

Små og store synder (193)
05:20

Godnat

Godnat
TV3 Max keyboard_arrow_right
06:00

Ligue 1 Highlights (S2018E25)

Ligue 1 Highlights (S2018E25)
07:00

Bundesliga Sunday Highlights (S18E27)

Bundesliga Sunday Highlights (S18E27)
08:00

Premier League Monday Review

Premier League Monday Review
09:00

Mål Mål Mål (S18E29)

Mål Mål Mål (S18E29)
10:00

Skrotjægerne (S7E1)

Skrotjægerne (S7E1)
10:50

Counting Cars (S4E7)

Counting Cars (S4E7)
11:15

Counting Cars (S4E8)

Counting Cars (S4E8)
11:40

Truth Be Told (S1E9)

Truth Be Told (S1E9)
12:05

Truth Be Told (S1E10)

Truth Be Told (S1E10)
12:30

The Grinder (S1E21)

The Grinder (S1E21)
12:55

The Grinder (S1E22)

The Grinder (S1E22)
13:20

The Office (S5E16)

The Office (S5E16)
13:50

The Office (S5E17)

The Office (S5E17)
14:15

Simpsons (S15E14)

Simpsons (S15E14)
14:40

Simpsons (S15E15)

Simpsons (S15E15)
15:10

Superstore (S4E14)

Superstore (S4E14)
15:40

Last Man on Earth (S1E1)

Last Man on Earth (S1E1)
16:05

How I Met Your Mother (S7E9)

How I Met Your Mother (S7E9)
16:35

How I Met Your Mother (S7E11)

How I Met Your Mother (S7E11)
17:05

The Late Late Show with James Corden (S5E100)

The Late Late Show with James Corden (S5E100)
18:00

Simpsons (S21E19)

Simpsons (S21E19)
18:30

Simpsons (S21E20)

Simpsons (S21E20)
19:00

Skrotjægerne (S7E2)

Skrotjægerne (S7E2)
20:05

Counting Cars (S4E9)

Counting Cars (S4E9)
20:40

Tottenham-Brighton

Tottenham-Brighton
22:45

Simpsons (S21E21)

Simpsons (S21E21)
23:15

Simpsons (S21E22)

Simpsons (S21E22)
23:45

Top Gear (S21E7)

Top Gear (S21E7)
01:00

The Late Late Show with James Corden (S5E100)

The Late Late Show with James Corden (S5E100)
02:00

Esbjerg-OB

Esbjerg-OB
Discovery Channel keyboard_arrow_right
06:00

How It's Made (S21E9)

How It's Made (S21E9)
06:25

Treehouse Masters (S5E13)

Treehouse Masters (S5E13)
07:20

Homestead Rescue (S1E12)

Homestead Rescue (S1E12)
08:15

How It's Made (S23E25)

How It's Made (S23E25)
08:40

How It's Made (S23E26)

How It's Made (S23E26)
09:05

Wheeler Dealers (S14E2)

Wheeler Dealers (S14E2)
10:00

Diesel Brothers (S1E8)

Diesel Brothers (S1E8)
11:00

Deadliest Catch (S13E19)

Deadliest Catch (S13E19)
12:00

Heavy Rescue (S1E1)

Heavy Rescue (S1E1)
13:00

Heavy Rescue (S1E2)

Heavy Rescue (S1E2)
14:00

Yukon Men (S4E2)

Yukon Men (S4E2)
15:00

How Do They Do It? (S13E1)

How Do They Do It? (S13E1)
15:30

How Do They Do It? (S13E2)

How Do They Do It? (S13E2)
16:00

Mighty Planes (S3E3)

Mighty Planes (S3E3)
17:00

Salvage Hunters (S7E5)

Salvage Hunters (S7E5)
18:00

Salvage Hunters (S7E6)

Salvage Hunters (S7E6)
19:00

Wheeler Dealers (S14E3)

Wheeler Dealers (S14E3)
20:00

Gold Rush: Parker's Trail (S3E2)

Gold Rush: Parker's Trail (S3E2)
21:00

Gold Rush: Parker's Trail (S3E3)

Gold Rush: Parker's Trail (S3E3)
22:00

Gold Rush: White Water (S2E8)

Gold Rush: White Water (S2E8)
23:00

Yukon Men (S4E3)

Yukon Men (S4E3)
00:00

Mythbusters Jr. (S1E1)

Mythbusters Jr. (S1E1)
01:00

Gold Rush: Parker's Trail (S3E3)

Gold Rush: Parker's Trail (S3E3)
02:00

Gold Rush: White Water (S2E8)

Gold Rush: White Water (S2E8)
03:00

Dual Survival (S2E2)

Dual Survival (S2E2)
03:55

Deadliest Catch (S13E19)

Deadliest Catch (S13E19)
DR Ultra keyboard_arrow_right
06:00

Leon

Leon
06:01

Dybet (9)

Dybet (9)
06:25

Junglebanden

Junglebanden
06:35

Wild Kratts III (1)

Wild Kratts III (1)
06:55

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
07:10

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
07:30

Lucky Luke - Don Quixote fra Texas (25)

Lucky Luke - Don Quixote fra Texas (25)
07:50

Mission: Eftersidning I (21)

Mission: Eftersidning I (21)
08:15

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
08:25

Grizzy og lemmingerne (41)

Grizzy og lemmingerne (41)
08:30

Grizzy og lemmingerne (42)

Grizzy og lemmingerne (42)
08:40

Limbo III (15)

Limbo III (15)
08:55

Limbo III (16)

Limbo III (16)
09:10

Store Nørd: Go-cart

Store Nørd: Go-cart
09:30

Quarx (16)

Quarx (16)
09:40

Drengerøv (1)

Drengerøv (1)
10:05

Dybet (29)

Dybet (29)
10:25

Dybet (30)

Dybet (30)
10:45

Livredderne - Hoved mod hoved (4)

Livredderne - Hoved mod hoved (4)
11:05

Voksenfælden I (3)

Voksenfælden I (3)
11:35

Ultras Sorte Kageshow - med Morten og Naja Münster (1)

Ultras Sorte Kageshow - med Morten og Naja Münster (1)
12:05

Ultras Dance Crew (1:2)

Ultras Dance Crew (1:2)
12:20

101 ting jeg ville ønske, jeg havde vidst, da jeg var teenager (1)

101 ting jeg ville ønske, jeg havde vidst, da jeg var teenager (1)
12:40

Monica Chef - Jeg vil kæmpe (40)

Monica Chef - Jeg vil kæmpe (40)
13:00

Braceface (40)

Braceface (40)
13:25

Designtalenterne - Outfit of the Day III - Nabiha (1)

Designtalenterne - Outfit of the Day III - Nabiha (1)
13:40

Klassen - Den perfekte profil, del 1 (241)

Klassen - Den perfekte profil, del 1 (241)
13:50

Klassen - Den perfekte profil, del 2 (242)

Klassen - Den perfekte profil, del 2 (242)
14:00

Sofie Linde Show I (7) - Vild $mith

Sofie Linde Show I (7) - Vild $mith
14:30

Galaksekrigerne - Denne her dans er ikke for alle (4)

Galaksekrigerne - Denne her dans er ikke for alle (4)
14:55

Julie (1:4)

Julie (1:4)
15:20

Dybet (1)

Dybet (1)
15:40

Junglebanden

Junglebanden
15:55

Vi' bare bjørne II (1)

Vi' bare bjørne II (1)
16:05

Svampebob Firkant VIII (5)

Svampebob Firkant VIII (5)
16:30

Wild Kratts III (2)

Wild Kratts III (2)
16:50

Adventure Time 7 - Den mørke sky

Adventure Time 7 - Den mørke sky
17:15

The Thundermans (2)

The Thundermans (2)
17:35

Asfalt (14)

Asfalt (14)
17:50

Klassen - Christians hemmelighed, del 1 (310)

Klassen - Christians hemmelighed, del 1 (310)
18:00

Ultra Nyt

Ultra Nyt
18:10

Gumball 5 (7)

Gumball 5 (7)
18:30

ZombieLars (10:13)

ZombieLars (10:13)
18:45

BaseBoys 2 - Vi har mistet Emil (1)

BaseBoys 2 - Vi har mistet Emil (1)
19:00

Pendlerkids (11)

Pendlerkids (11)
19:15

Backstage I (6)

Backstage I (6)
19:30

Alle sammen sammen I (7)

Alle sammen sammen I (7)
19:55

Monica Chef - Optagelsesprøven (2)

Monica Chef - Optagelsesprøven (2)
20:20

The Next Step IV (3)

The Next Step IV (3)
20:40

The Next Step IV (4)

The Next Step IV (4)
21:00

Gepetto News II (6)

Gepetto News II (6)
21:25

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:25

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:25

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
08:50

NBA: Detroit Pistons-Milwaukee Bucks, playoff

NBA: Detroit Pistons-Milwaukee Bucks, playoff
09:55

HåndboldMatchen: Odense-København, slutspil (k)

HåndboldMatchen: Odense-København, slutspil (k)
10:40

HåndboldMatchen: Odense-København, slutspil (k)

HåndboldMatchen: Odense-København, slutspil (k)
11:30

Tennis: WTA - Stuttgart, direkte

Tennis: WTA - Stuttgart, direkte
14:00

Cykling: Tour of Alps - 2. etape, direkte

Cykling: Tour of Alps - 2. etape, direkte
15:30

Tennis: WTA - Stuttgart, direkte

Tennis: WTA - Stuttgart, direkte
17:55

Sportsnyhederne

Sportsnyhederne
18:00

HåndboldMatchen: Studiet

HåndboldMatchen: Studiet
18:20

HåndboldMatchen: GOG-Skanderborg (m), direkte

HåndboldMatchen: GOG-Skanderborg (m), direkte
19:05

Sportsnyhederne

Sportsnyhederne
19:15

HåndboldMatchen: GOG-Skanderborg (m), direkte

HåndboldMatchen: GOG-Skanderborg (m), direkte
20:10

HåndboldMatchen: Studiet

HåndboldMatchen: Studiet
20:35

Cykling: Tour of Alps - 2. etape

Cykling: Tour of Alps - 2. etape
22:10

HåndboldMatchen: GOG-Skanderborg (m)

HåndboldMatchen: GOG-Skanderborg (m)
22:55

HåndboldMatchen: GOG-Skanderborg (m)

HåndboldMatchen: GOG-Skanderborg (m)
23:35

Håndboldmagasinet: Kontra

Håndboldmagasinet: Kontra
00:15

Badminton: DM - Greve - Skælskør-Slagelse, finale

Badminton: DM - Greve - Skælskør-Slagelse, finale
01:25

Badminton: DM - Greve - Skælskør-Slagelse, finale

Badminton: DM - Greve - Skælskør-Slagelse, finale
02:25

Badminton: DM - Greve - Skælskør-Slagelse, finale

Badminton: DM - Greve - Skælskør-Slagelse, finale
03:35

NBA: Playoff, direkte

NBA: Playoff, direkte
03:40

NBA: Playoff

NBA: Playoff
TV3 Sport keyboard_arrow_right
10:00

ATP World Tour Highlights

ATP World Tour Highlights
11:00

Barcelona Open

Barcelona Open
13:00

Barcelona Open

Barcelona Open
15:00

Barcelona Open

Barcelona Open
17:00

Barcelona Open

Barcelona Open
18:15

Esbjerg-OB

Esbjerg-OB
18:55

Esbjerg-OB

Esbjerg-OB
21:00

Superliga XL (S18E23)

Superliga XL (S18E23)
22:45

Hamburger Sport-Verein - RB Leipzig

Hamburger Sport-Verein - RB Leipzig
00:45

Mål Mål Mål (S18E29)

Mål Mål Mål (S18E29)
01:45

The Premier League Show (S3E15)

The Premier League Show (S3E15)
Canal 9 keyboard_arrow_right
06:10

Building Alaska (5)

Building Alaska (5)
06:55

Building Alaska (6)

Building Alaska (6)
07:40

Moonshiners (1)

Moonshiners (1)
08:30

Mighty Ships (4)

Mighty Ships (4)
09:20

Mighty Ships (5)

Mighty Ships (5)
10:20

Tanked (9)

Tanked (9)
11:15

Tanked (10)

Tanked (10)
12:20

Homeshopping (28)

Homeshopping (28)
13:25

Log Cabin Living (11)

Log Cabin Living (11)
13:55

Treehouse Masters (7)

Treehouse Masters (7)
14:55

Treehouse Masters (8)

Treehouse Masters (8)
15:55

How Do They Do it? (8)

How Do They Do it? (8)
16:25

How Do They Do it? (9)

How Do They Do it? (9)
16:55

How Do They Do it? (10)

How Do They Do it? (10)
17:25

How Do They Do it? (11)

How Do They Do it? (11)
18:00

Pool Kings (8)

Pool Kings (8)
18:25

Pool Kings (9)

Pool Kings (9)
19:00

Pool Kings (10)

Pool Kings (10)
19:30

Pool Kings (11)

Pool Kings (11)
20:00

Man Fire Food (21)

Man Fire Food (21)
20:30

Man Fire Food (22)

Man Fire Food (22)
21:00

Special Victims Unit (10)

Special Victims Unit (10)
21:55

Special Victims Unit (11)

Special Victims Unit (11)
23:00

M*A*S*H (9)

M*A*S*H (9)
23:35

M*A*S*H (10)

M*A*S*H (10)
00:10

M*A*S*H (11)

M*A*S*H (11)
00:40

M*A*S*H (12)

M*A*S*H (12)
01:15

Man Fire Food (21)

Man Fire Food (21)
01:45

Man Fire Food (22)

Man Fire Food (22)
02:10

How Do They Do it? (8)

How Do They Do it? (8)
02:40

How Do They Do it? (9)

How Do They Do it? (9)
03:15

How Do They Do it? (10)

How Do They Do it? (10)
03:40

How Do They Do it? (11)

How Do They Do it? (11)
04:05

Pool Kings (8)

Pool Kings (8)
04:30

Pool Kings (9)

Pool Kings (9)
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
05:10

Søpapegøjernes ø (36)

Søpapegøjernes ø (36)
05:20

Ellevilde Ella

Ellevilde Ella
05:25

Ramasjang Mysteriet II (4)

Ramasjang Mysteriet II (4)
05:55

Chuggington (21)

Chuggington (21)
06:05

Morten Skildpadde II (12)

Morten Skildpadde II (12)
06:30

Sofus III (2)

Sofus III (2)
06:45

Ellevilde Ella

Ellevilde Ella
06:55

Pingu (2)

Pingu (2)
07:05

Heino fikser alt - Lillebroderen (9)

Heino fikser alt - Lillebroderen (9)
07:15

Vidundervovsen Vaffel (21)

Vidundervovsen Vaffel (21)
07:25

Gurli Gris II (31)

Gurli Gris II (31)
07:30

Gurli Gris II (32)

Gurli Gris II (32)
07:40

Masha og Bjørnen (18)

Masha og Bjørnen (18)
07:45

F for Får

F for Får
07:55

Pyjamasheltene (9)

Pyjamasheltene (9)
08:10

Heino fikser alt - Vasen (15)

Heino fikser alt - Vasen (15)
08:20

Didrik Drage (18)

Didrik Drage (18)
08:35

Byttebiksen (4)

Byttebiksen (4)
08:55

Motor Mille på maskintur (8)

Motor Mille på maskintur (8)
09:15

Onkel Rejes sørøvershow II (10)

Onkel Rejes sørøvershow II (10)
09:30

Alma flytter på landet (6)

Alma flytter på landet (6)
09:40

Skæg med bogstaver - T

Skæg med bogstaver - T
10:10

Vilde venner (8)

Vilde venner (8)
10:30

Lille Nørd

Lille Nørd
11:00

Ramasjang Mysteriet III (6)

Ramasjang Mysteriet III (6)
11:30

Kaj og Andrea jul

Kaj og Andrea jul
12:00

Bamses billedbog

Bamses billedbog
12:30

Skæg med matematik (7)

Skæg med matematik (7)
12:55

Rosa fra Rouladegade II (9)

Rosa fra Rouladegade II (9)
13:25

Ramajetterne II (8)

Ramajetterne II (8)
13:45

Op og Hop II (1)

Op og Hop II (1)
14:00

Sikker & Søn II (9)

Sikker & Søn II (9)
14:10

Onkel Rejes Sørøvershow (4)

Onkel Rejes Sørøvershow (4)
14:30

Monster Buster

Monster Buster
14:45

Oda Omvendt (7)

Oda Omvendt (7)
15:00

Ernest & Celestine (5)

Ernest & Celestine (5)
15:10

Gurli Gris VI (21)

Gurli Gris VI (21)
15:20

Morten Skildpadde II (10)

Morten Skildpadde II (10)
15:45

Kika og Bob (19)

Kika og Bob (19)
16:00

Junglebogen (19)

Junglebogen (19)
16:10

Didrik Drage (19)

Didrik Drage (19)
16:20

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (17)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (17)
16:35

Pyjamasheltene (11)

Pyjamasheltene (11)
16:45

Vidundervovsen Vaffel (22)

Vidundervovsen Vaffel (22)
17:00

Sovedyr på eventyr II (8) - Den klodsede enhjørning

Sovedyr på eventyr II (8) - Den klodsede enhjørning
17:20

Alma flytter på landet (8)

Alma flytter på landet (8)
17:30

Quizdyrene II (5) - Kakaduen Samardi

Quizdyrene II (5) - Kakaduen Samardi
17:40

Hemmelige dyr: Den døde høne

Hemmelige dyr: Den døde høne
17:55

F for Får

F for Får
18:05

Didrik Drage (15)

Didrik Drage (15)
18:15

Lille Roy (22)

Lille Roy (22)
18:30

Bamselægen - Blæren (6)

Bamselægen - Blæren (6)
18:45

Onkel Reje og børnenes brevkasse (2)

Onkel Reje og børnenes brevkasse (2)
19:00

Wild Kratts (11)

Wild Kratts (11)
19:20

Zorro (19)

Zorro (19)
19:45

Yakari IV (13)

Yakari IV (13)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
07:00

Cykling: Tro Bro Leon

Cykling: Tro Bro Leon
08:30

Billard: Snooker - VM

Billard: Snooker - VM
11:00

Watts

Watts
11:30

Cykling: Tro Bro Leon

Cykling: Tro Bro Leon
13:00

Cykling: Alperne Rundt

Cykling: Alperne Rundt
14:00

Billard: Snooker - VM

Billard: Snooker - VM
15:30

Cykling: Amstel Gold Race

Cykling: Amstel Gold Race
17:00

Cykling: Alperne Rundt

Cykling: Alperne Rundt
18:30

Formel E: Italien VM-afdeling

Formel E: Italien VM-afdeling
19:25

Watts

Watts
20:00

Cykling: Flèche Brabanconne

Cykling: Flèche Brabanconne
21:00

Motorsport: FIM Le Mans

Motorsport: FIM Le Mans
21:30

Formel E: Frankrig VM-afdeling

Formel E: Frankrig VM-afdeling
22:00

Watts

Watts
22:20

Cykling: Alperne Rundt

Cykling: Alperne Rundt
22:55

Cykling: Tro Bro Leon

Cykling: Tro Bro Leon
00:50

Cykling: Flèche Brabanconne

Cykling: Flèche Brabanconne
02:30

Billard: Snooker - London Masters

Billard: Snooker - London Masters
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
06:00

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien
08:30

CYKLING: Tour of the Alps, Italien

CYKLING: Tour of the Alps, Italien
09:30

CYKLING, Belgien

CYKLING, Belgien
11:00

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien
14:00

CYKLING: Tour of the Alps, Italien

CYKLING: Tour of the Alps, Italien
15:30

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien
18:30

RIDNING: Horse Excellence

RIDNING: Horse Excellence
19:00

CYKLING: Tour of the Alps, Italien

CYKLING: Tour of the Alps, Italien
19:25

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
19:30

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien
23:00

MOTORSPORT fra Hungaroring, Ungarn

MOTORSPORT fra Hungaroring, Ungarn
23:15

MOTORCYKEL

MOTORCYKEL
23:45

FORMULA E: FIA Championship fra Paris, Frankrig

FORMULA E: FIA Championship fra Paris, Frankrig
00:10

RALLY, Italien

RALLY, Italien
00:15

NYHEDER: Eurosportnews report

NYHEDER: Eurosportnews report
00:20

CYKLING: Tour of the Alps, Italien

CYKLING: Tour of the Alps, Italien
00:45

CYKLING, Belgien

CYKLING, Belgien
01:30

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien

SNOOKER: VM fra Sheffield, Storbritannien
03:00

MOTORCYKEL

MOTORCYKEL
03:30

WATTS

WATTS
04:00

FORMULA E: FIA Championship fra Paris, Frankrig

FORMULA E: FIA Championship fra Paris, Frankrig
TLC keyboard_arrow_right
05:35

Cake Boss (S8E2)

Cake Boss (S8E2)
06:00

Say Yes to the Dress (S14E9)

Say Yes to the Dress (S14E9)
06:25

Bride By Design (S1E8)

Bride By Design (S1E8)
06:55

Bride By Design (S1E9)

Bride By Design (S1E9)
07:20

Say Yes to the Dress (S6E8)

Say Yes to the Dress (S6E8)
07:50

Say Yes to the Dress (S6E9)

Say Yes to the Dress (S6E9)
08:15

90 Days To Wed: Before The 90 Days (S1E8)

90 Days To Wed: Before The 90 Days (S1E8)
09:05

A Baby Story (S12E7)

A Baby Story (S12E7)
09:35

A Baby Story (S12E8)

A Baby Story (S12E8)
10:00

Sister Wives (S4E20)

Sister Wives (S4E20)
11:00

Say Yes to the Dress (S14E17)

Say Yes to the Dress (S14E17)
11:30

Say Yes to the Dress (S14E18)

Say Yes to the Dress (S14E18)
12:00

Chopped Junior (S1E9)

Chopped Junior (S1E9)
13:00

90 Days To Wed: Before The 90 Days (S1E8)

90 Days To Wed: Before The 90 Days (S1E8)
14:00

The Next Great Baker (S4E9)

The Next Great Baker (S4E9)
15:00

Buying Alaska (S3E1)

Buying Alaska (S3E1)
15:30

Buying Alaska (S3E2)

Buying Alaska (S3E2)
16:00

Bride By Design (S1E10)

Bride By Design (S1E10)
16:30

Bride By Design (S1E11)

Bride By Design (S1E11)
17:00

Sister Wives (S5E1)

Sister Wives (S5E1)
18:00

Cake Boss (S8E4)

Cake Boss (S8E4)
18:30

Cake Boss (S8E5)

Cake Boss (S8E5)
19:00

Say Yes to the Dress (S14E20)

Say Yes to the Dress (S14E20)
19:30

Say Yes to the Dress (S14E19)

Say Yes to the Dress (S14E19)
20:00

Chopped Junior (S1E10)

Chopped Junior (S1E10)
21:00

Say Yes to the Dress (S16E18)

Say Yes to the Dress (S16E18)
22:00

Sister Wives (S8E5)

Sister Wives (S8E5)
00:00

My 600lb Life (S4E5)

My 600lb Life (S4E5)
01:00

Body Bizarre (S6E8)

Body Bizarre (S6E8)
02:00

Say Yes to the Dress (S16E18)

Say Yes to the Dress (S16E18)
03:00

Sister Wives (S8E5)

Sister Wives (S8E5)
Animal Planet keyboard_arrow_right
06:00

Animal Airport (S2E10)

Animal Airport (S2E10)
06:25

Pit Bulls & Parolees (S9E15)

Pit Bulls & Parolees (S9E15)
07:15

Pit Bulls & Parolees (S9E16)

Pit Bulls & Parolees (S9E16)
08:10

Pit Bulls & Parolees (S9E17)

Pit Bulls & Parolees (S9E17)
09:05

Pit Bulls & Parolees (S9E18)

Pit Bulls & Parolees (S9E18)
10:00

Pit Bulls & Parolees (S9E19)

Pit Bulls & Parolees (S9E19)
10:55

Pit Bulls & Parolees (S9E20)

Pit Bulls & Parolees (S9E20)
11:50

Into Alaska (S1E4)

Into Alaska (S1E4)
12:45

The Vet Life (S2E1)

The Vet Life (S2E1)
13:40

How Do Animals Do That (S1E11)

How Do Animals Do That (S1E11)
14:05

How Do Animals Do That (S1E12)

How Do Animals Do That (S1E12)
14:35

Wildest Islands (S1E2)

Wildest Islands (S1E2)
15:30

Biggest and Baddest (S1E5)

Biggest and Baddest (S1E5)
16:25

Animal Cops Philadelphia (S12E1)

Animal Cops Philadelphia (S12E1)
17:20

League of Monkeys

League of Monkeys
18:15

Pit Bulls & Parolees (S10E4)

Pit Bulls & Parolees (S10E4)
19:10

Project Grizzly (S1E3)

Project Grizzly (S1E3)
20:05

Wildest Europe (S1E2)

Wildest Europe (S1E2)
21:00

Catching Monsters (S1E3)

Catching Monsters (S1E3)
21:55

Pit Bulls & Parolees (S8E12)

Pit Bulls & Parolees (S8E12)
22:50

Pit Bulls & Parolees (S10E4)

Pit Bulls & Parolees (S10E4)
23:45

Project Grizzly (S1E3)

Project Grizzly (S1E3)
00:40

Catching Monsters (S1E3)

Catching Monsters (S1E3)
01:35

League of Monkeys

League of Monkeys
02:25

Pit Bulls & Parolees (S10E4)

Pit Bulls & Parolees (S10E4)
03:15

Project Grizzly (S1E3)

Project Grizzly (S1E3)
04:02

Wildest Europe (S1E2)

Wildest Europe (S1E2)
National Geographic keyboard_arrow_right
06:00

Den utrolige Dr. Pol (S6E13)

Den utrolige Dr. Pol (S6E13)
07:00

Den utrolige Dr. Pol (S6E14)

Den utrolige Dr. Pol (S6E14)
08:00

Wicked Tuna - Nord mod Syd (S5E1)

Wicked Tuna - Nord mod Syd (S5E1)
09:00

Vintervejens Helte: Norge (S1E3)

Vintervejens Helte: Norge (S1E3)
10:00

Primal Survivor (S1E7)

Primal Survivor (S1E7)
11:00

Kina set ovenfra (S1E2)

Kina set ovenfra (S1E2)
12:00

Dubais lufthavn (S2E5)

Dubais lufthavn (S2E5)
13:00

Grænsen er nået (S1E4)

Grænsen er nået (S1E4)
14:00

Den utrolige Dr. Pol (S8E7)

Den utrolige Dr. Pol (S8E7)
15:00

Det bedste fra Den lovløse ø (S1E7)

Det bedste fra Den lovløse ø (S1E7)
16:00

Primal Survivor (S1E6)

Primal Survivor (S1E6)
17:00

Megafabrikker - Superbiler (S1E70)

Megafabrikker - Superbiler (S1E70)
18:00

Hard Time: Locked Up (S1E9)

Hard Time: Locked Up (S1E9)
19:00

Under overfladen: Titanic

Under overfladen: Titanic
20:00

Megafabrikker - Superbiler (S1E31)

Megafabrikker - Superbiler (S1E31)
21:00

Anden verdenskrig, De afgørende slag (S1E4)

Anden verdenskrig, De afgørende slag (S1E4)
22:00

Nazi Megakonstruktioner: USA's krig (S2E3)

Nazi Megakonstruktioner: USA's krig (S2E3)
23:00

Undersøgelse af flystyrt (S11E8)

Undersøgelse af flystyrt (S11E8)
00:00

Hard Time: Locked Up (S1E8)

Hard Time: Locked Up (S1E8)
01:00

Fanget i Udlandet (S10E1)

Fanget i Udlandet (S10E1)
02:00

Anden verdenskrig, De afgørende slag (S1E4)

Anden verdenskrig, De afgørende slag (S1E4)
03:00

Nazi Megakonstruktioner: USA's krig (S2E3)

Nazi Megakonstruktioner: USA's krig (S2E3)
04:00

Dubais lufthavn (S1E1)

Dubais lufthavn (S1E1)
Discovery Science keyboard_arrow_right
06:26

Mythbusters (S11E9)

Mythbusters (S11E9)
07:14

Killing The Colorado

Killing The Colorado
08:50

Invisible Worlds (S1E1)

Invisible Worlds (S1E1)
09:38

Mythbusters (S11E9)

Mythbusters (S11E9)
10:26

Invisible Worlds (S1E2)

Invisible Worlds (S1E2)
11:14

This Is A.I.

This Is A.I.
12:26

Mosquito

Mosquito
13:38

Mythbusters (S11E4)

Mythbusters (S11E4)
14:26

Mythbusters (S11E9)

Mythbusters (S11E9)
15:14

Killing The Colorado

Killing The Colorado
16:50

How the Universe Works (S6E4)

How the Universe Works (S6E4)
17:40

Junk Men (S1E3)

Junk Men (S1E3)
18:05

Deadly Dilemmas (S1E3)

Deadly Dilemmas (S1E3)
18:30

Street Science (S1E3)

Street Science (S1E3)
18:55

Street Science (S1E4)

Street Science (S1E4)
19:20

How Do They Do It? (S6E16)

How Do They Do It? (S6E16)
19:45

How It's Made (S25E1)

How It's Made (S25E1)
20:10

How the Earth Works (S1E6)

How the Earth Works (S1E6)
21:00

American Titans (S1E2)

American Titans (S1E2)
21:50

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E3)

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E3)
22:40

How Do They Do It? (S6E16)

How Do They Do It? (S6E16)
23:05

How It's Made (S25E1)

How It's Made (S25E1)
23:30

Junk Men (S1E3)

Junk Men (S1E3)
23:55

Deadly Dilemmas (S1E3)

Deadly Dilemmas (S1E3)
00:20

How the Universe Works (S6E4)

How the Universe Works (S6E4)
01:10

How the Earth Works (S1E6)

How the Earth Works (S1E6)
02:00

American Titans (S1E2)

American Titans (S1E2)
02:48

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E3)

The Strangest UFO Stories of All Time (S1E3)
03:36

Junk Men (S1E3)

Junk Men (S1E3)
04:00

Deadly Dilemmas (S1E3)

Deadly Dilemmas (S1E3)
04:24

How Do They Do It? (S6E16)

How Do They Do It? (S6E16)
Xee keyboard_arrow_right
05:45

Family Guy (S15E3)

Family Guy (S15E3)
06:10

Family Guy (S15E4)

Family Guy (S15E4)
06:35

Single Parents (S1E13)

Single Parents (S1E13)
07:00

My Name is Earl (S3E19)

My Name is Earl (S3E19)
07:30

My Name is Earl (S3E20)

My Name is Earl (S3E20)
07:55

Raising Hope (S3E22)

Raising Hope (S3E22)
08:25

Raising Hope (S4E1)

Raising Hope (S4E1)
08:55

Et umage par (S3E20)

Et umage par (S3E20)
09:25

Bye Bye Baby (S1E2)

Bye Bye Baby (S1E2)
09:50

MacGyver (S3E10)

MacGyver (S3E10)
10:45

9-1-1 (S2E3)

9-1-1 (S2E3)
11:45

Et umage par (S3E21)

Et umage par (S3E21)
12:15

Et umage par (S3E22)

Et umage par (S3E22)
12:45

Kongen af Queens (S3E16)

Kongen af Queens (S3E16)
13:15

Kongen af Queens (S3E17)

Kongen af Queens (S3E17)
13:45

How I Met Your Mother (S4E3)

How I Met Your Mother (S4E3)
14:15

The Resident (S1E13)

The Resident (S1E13)
15:15

The Librarians (S2E1)

The Librarians (S2E1)
16:10

MacGyver (S3E11)

MacGyver (S3E11)
17:05

Family Guy (S15E4)

Family Guy (S15E4)
17:35

Family Guy (S15E5)

Family Guy (S15E5)
18:05

Kongen af Queens (S3E18)

Kongen af Queens (S3E18)
18:35

Kongen af Queens (S3E19)

Kongen af Queens (S3E19)
19:05

How I Met Your Mother (S4E4)

How I Met Your Mother (S4E4)
19:35

How I Met Your Mother (S4E5)

How I Met Your Mother (S4E5)
20:05

The Librarians (S2E2)

The Librarians (S2E2)
21:00

MacGyver (S3E12)

MacGyver (S3E12)
22:00

9-1-1 (S2E4)

9-1-1 (S2E4)
23:00

The Gifted (S1E5)

The Gifted (S1E5)
00:00

MacGyver (S3E12)

MacGyver (S3E12)
00:55

The Librarians (S2E2)

The Librarians (S2E2)
01:50

How I Met Your Mother (S4E4)

How I Met Your Mother (S4E4)
02:20

Family Guy (S15E4)

Family Guy (S15E4)
02:50

Family Guy (S15E5)

Family Guy (S15E5)
03:20

Deep State (S1E5)

Deep State (S1E5)