7.7
Stream nu på
Jim Jefferies: Freedumb
Film fra 2016
Genre:
Mørk
Varighed:
86 min.
Tilføjet:
1/1 2016
Jim Jefferies er tilbage i endnu en comedy-special fra Netflix. Han slipper sin velkendte sorte humor løs for fulde huse i Nashville, Tennessee.
Del denne side
Medvirkende
Jim Jefferies
Ofte stillede spørgsmål
Kan Jim Jefferies: Freedumb streames online?
Ja, du kan streame den hos Netflix. Hos tvguide.dk giver vi dig direkte links til streaming.
Hvem er de medvirkende?
Jim Jefferies: Freedumb har bl.a. Jim Jefferies på rolle listen.
Hvad er Jim Jefferies: Freedumb's rating på IMDb?
Jim Jefferies: Freedumb's IMDb rating er på 7.7, givet af 6011 brugere.
Se hos IMDb
Hvor lang er Jim Jefferies: Freedumb?
Jim Jefferies: Freedumb er 86 minutter lang,
Gossip nyheder om kendte og royale
Kendis chok: Rigmor Zobel er blevet skilt ...
27/09 2026 kl. 12:27
Mads P. før VM: Derfor vil han gemme sig i feltet
27/09 2026 kl. 09:31
Loke Lund snydt i "Forræder"-finalen: - Jeg er virkelig sur
26/09 2026 kl. 12:54
Efter det store dramatiske brud: Nu skifter Irina sit navn igen
25/09 2026 kl. 15:10
Jeppe Stokholm, vil lokke Janni Ree ud af Danmark
24/09 2026 kl. 14:48
Dennis Knudsen gir den gas, i Los Angeles: Børnene er sendt hjem
23/09 2026 kl. 17:21
Amalie Szigethy afslører: Tilbage på skærmen, med i nyt tv-show
23/09 2026 kl. 12:46
Linse Kessler udtaler sig om ny film "Jeg er jo ikke klassisk smuk"
23/09 2026 kl. 10:41
Rasmus Bjerg åbner døren til privatlivet: Får sit eget program på TV2
22/09 2026 kl. 09:06
Efter Kong Haralds død, nu er den Norske Prins flyttet til Lissabon
21/09 2026 kl. 18:15
Vreden tager over: Dennis Knudsen og fire kendte danskere åbner op i nyt TV 2-program
21/09 2026 kl. 12:31
Del
Del på Facebook
Del på X
Del med Email
Kopier linket
tvguide.dk
Hjælp
Om os
Kontakt
Cookie politik
Annoncering
Facebook
Twitter
Partner Sites
Svensk tv-guide
Norsk tv-guide
Tysk tv-guide
Engelsk tv-guide
Spansk tv-guide
Indhold
TV i aften
Film i aften
Sport i aften
Gossip
Pressenyheder
Dagens Trailers
Serier og sport
TV i morgen
Film i morgen
Sport i morgen
Kanaler
Trailers
Film & Serier
Programmer
De Korte Nyheder
Del
Del på Facebook
Del på X
Del med Email
Kopier linket