Oscar og Asta svarer på kæreste-rygterne

Oscar og Asta svarer på kæreste-rygterne

'Forsidefrue'-babe fortæller, hvor iscenesat programmet egentlig er

'Forsidefrue'-babe fortæller, hvor iscenesat programmet egentlig er

Flyt ind hos Harry Potter

Flyt ind hos Harry Potter

Bubber afslører: Det var barnepigen

Bubber afslører: Det var barnepigen

Stemmerne er optalte: Her er verdens mest sexede mand

Stemmerne er optalte: Her er verdens mest sexede mand
DR1 keyboard_arrow_right
18:00

AntikQuizzen

AntikQuizzen
18:30

TV AVISEN

TV AVISEN
18:50

Vores vejr

Vores vejr
19:00

Aftenshowet

Aftenshowet
19:55

TV AVISEN

TV AVISEN
20:00

Sporløs (S2019 E4)

Sporløs (S2019 E4)
20:45

Ingen er perfekt (S1 E1)

Ingen er perfekt (S1 E1)
21:30

TV AVISEN

TV AVISEN
21:55

Horisont: Ukraines stjernefabrik

Horisont: Ukraines stjernefabrik
22:20

Vera: Kold flod

Vera: Kold flod
23:50

Taggart: På afveje

Taggart: På afveje
01:35

Bergerac: En bombe i systemet

Bergerac: En bombe i systemet
02:25

Sherlock Holmes (S1 E10)

Sherlock Holmes (S1 E10)
03:20

Sherlock Holmes (S1 E11)

Sherlock Holmes (S1 E11)
TV2 keyboard_arrow_right
17:12

Regionale nyheder

Regionale nyheder
17:20

Go' aften Live

Go' aften Live
17:55

Dit efterårsvejr

Dit efterårsvejr
18:00

Nyhederne

Nyhederne
18:20

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:25

Go' aften Live

Go' aften Live
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

Ingemann og Jerntæppets fald

Ingemann og Jerntæppets fald
20:50

Helt sort

Helt sort
21:30

Nyhederne

Nyhederne
22:00

Regionale nyheder

Regionale nyheder
22:12

Sporten

Sporten
22:25

Natholdet

Natholdet
23:00

Natholdet

Natholdet
23:35

Station 2: Politirapporten

Station 2: Politirapporten
00:10

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
00:40

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
01:10

Elementary (5)

Elementary (5)
02:00

Blue Bloods (22)

Blue Bloods (22)
02:45

Gutterne på kutterne

Gutterne på kutterne
03:15

CPH Lufthavnen

CPH Lufthavnen
TV3 keyboard_arrow_right
19:00

Masterchef Jul

Masterchef Jul
20:00

Robinson Ekspeditionen (S21 E13)

Robinson Ekspeditionen (S21 E13)
22:00

Familien Miller... Langt Over Grænsen

Amerikansk komedie fra 2013
play_arrow
Familien Miller... Langt Over Grænsen
00:20

First Kill

Amerikansk action fra 2017
play_arrow
First Kill
02:15

Bones (S9 E5)

Bones (S9 E5)
03:10

Bones (S9 E6)

Bones (S9 E6)
Kanal 5 keyboard_arrow_right
20:45

EM-kvalifikation: Irland-Danmark

EM-kvalifikation: Irland-Danmark
22:50

Nedtakt: Irland-Danmark

Nedtakt: Irland-Danmark
00:05

Criminal Minds (S13 E13)

Criminal Minds (S13 E13)
01:05

Criminal Minds (S13 E14)

Criminal Minds (S13 E14)
02:00

Forbrydelse betaler sig (ikke) (S5 E1)

Forbrydelse betaler sig (ikke) (S5 E1)
03:05

Forbrydelse betaler sig (ikke) (S4 E13)

Forbrydelse betaler sig (ikke) (S4 E13)
03:50

Forbrydelse betaler sig (ikke) (S3 E4)

Forbrydelse betaler sig (ikke) (S3 E4)
DR2 keyboard_arrow_right
18:25

Ekstreme togrejser (S1 E1)

Ekstreme togrejser (S1 E1)
19:10

Sikh i USA

Sikh i USA
19:50

En arabisk rejse (5:5): Det sydlige Syrien

En arabisk rejse (5:5): Det sydlige Syrien
20:45

Peitersen og Feldthaus - Zanzibar

Peitersen og Feldthaus - Zanzibar
21:30

Indefra med Anders Agger - Hestehandler

Indefra med Anders Agger - Hestehandler
22:15

Askeskyen lammede Europa -Ramt af medievulkanen

Askeskyen lammede Europa -Ramt af medievulkanen
22:30

Deadline

Deadline
23:00

Ugen plus det løse med Huxi Bach

Ugen plus det løse med Huxi Bach
23:30

Drengen der sendte sin mor på dødsgangen

Drengen der sendte sin mor på dødsgangen
00:10

K2 - Kanye West: Jesus is King, Radio 4: Tro på det, Aalborg Teater: Den unge Werthers lidelser

K2 - Kanye West: Jesus is King, Radio 4: Tro på det, Aalborg Teater: Den unge Werthers lidelser
00:40

Mellem fjender: Negerdistrikt eller fattigdistrikt?

Mellem fjender: Negerdistrikt eller fattigdistrikt?
01:10

Kampen mod superbakterierne

Kampen mod superbakterierne
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
18:10

Modern Family (166)

Modern Family (166)
18:40

Modern Family (167)

Modern Family (167)
19:10

Venner (125)

Venner (125)
19:30

Venner (126)

Venner (126)
20:00

Diamantfamilien 3

Diamantfamilien 3
20:35

Diamantfamilien 3

Diamantfamilien 3
21:15

Diamantfamilien 3

Diamantfamilien 3
21:50

Diamantfamilien 3

Diamantfamilien 3
22:25

Diamantfamilien 3

Diamantfamilien 3
23:05

Diamantfamilien 3

Diamantfamilien 3
23:40

Diamantfamilien 3

Diamantfamilien 3
00:15

Diamantfamilien 3

Diamantfamilien 3
00:50

Family Guy (10)

Family Guy (10)
01:20

Family Guy (11)

Family Guy (11)
01:45

Family Guy (12)

Family Guy (12)
02:10

Rick and Morty

Rick and Morty
02:35

Rick and Morty

Rick and Morty
03:00

Lost

Lost
03:45

Last Man Standing (1)

Last Man Standing (1)
TV3+ keyboard_arrow_right
18:00

The Mentalist (S1 E6)

The Mentalist (S1 E6)
19:00

The Mentalist (S1 E7)

The Mentalist (S1 E7)
20:00

NCIS

NCIS
21:00

Seventh Son

Amerikansk action fra 2014
play_arrow
Seventh Son
23:10

Mad Max: Fury Road

Amerikansk action fra 2015
play_arrow
Mad Max: Fury Road
01:35

Magnum P.I.

Magnum P.I.
02:35

NCIS: Los Angeles (S5 E8)

NCIS: Los Angeles (S5 E8)
03:25

Dødbringende våben (S1 E18)

Dødbringende våben (S1 E18)
6'eren keyboard_arrow_right
18:20

Pawn Stars (S16 E12)

Pawn Stars (S16 E12)
18:50

Pawn Stars (S16 E13)

Pawn Stars (S16 E13)
19:45

Top Gear (S2 E7)

Top Gear (S2 E7)
21:00

Programmet er på vej

Programmet er på vej
23:00

Pawn Stars (S16 E12)

Pawn Stars (S16 E12)
23:30

Pawn Stars (S16 E13)

Pawn Stars (S16 E13)
00:25

Fast N' Loud (S1 E9)

Fast N' Loud (S1 E9)
01:30

Wheeler Dealers (3:9)

Wheeler Dealers (3:9)
02:30

American Chopper (S2 E12)

American Chopper (S2 E12)
03:25

Ghost Adventures (S4 E6)

Ghost Adventures (S4 E6)
DR3 keyboard_arrow_right
18:40

Vin, heroin og ubetinget kærlighed (S1 E4)

Vin, heroin og ubetinget kærlighed (S1 E4)
19:10

Family Guy

Family Guy
19:30

Family Guy

Family Guy
19:50

Vilde ekspeditioner til det ukendte (S1 E7)

Vilde ekspeditioner til det ukendte (S1 E7)
20:45

Alene i vildmarken USA IV (S4 E10)

Alene i vildmarken USA IV (S4 E10)
21:30

For genert til at date (S1 E3)

For genert til at date (S1 E3)
22:00

I Forreste Række (S1 E6)

I Forreste Række (S1 E6)
22:30

Destination Oh Land (S1 E3)

Destination Oh Land (S1 E3)
23:00

Parforhold i sexterapi (S1 E2)

Parforhold i sexterapi (S1 E2)
23:50

Min nøgne sandhed: Voldsomt fed

Min nøgne sandhed: Voldsomt fed
00:05

Min nøgne sandhed: Løs hud

Min nøgne sandhed: Løs hud
00:20

Det gådefulde univers

Det gådefulde univers
01:10

Brutale Antarktis - det stormomsuste kontinent

Brutale Antarktis - det stormomsuste kontinent
02:00

Match (S1 E7)

Match (S1 E7)
02:15

Match (S1 E8)

Match (S1 E8)
02:25

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
03:25

Kigger På Mennesker

Kigger På Mennesker
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
18:10

Sagen genåbnet

Sagen genåbnet
19:10

Talkshowet Meyerheim

Talkshowet Meyerheim
20:00

Young Hyacinth

Young Hyacinth
20:40

Sønnen fra Amerika

Dansk familiefilm fra 1957
Sønnen fra Amerika
22:10

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
23:10

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
00:00

Med på noderne

Med på noderne
00:45

Murdoch mysterierne (1)

Murdoch mysterierne (1)
01:35

Hospitalet i Holby

Hospitalet i Holby
02:30

Hospitalet i Holby

Hospitalet i Holby
03:30

Det Gode Liv

Det Gode Liv
03:50

Syv sure mænd

Syv sure mænd
TV3 Puls keyboard_arrow_right
20:30

Jul med forhindringer

Amerikansk romantisk drama fra 2017
Jul med forhindringer
22:30

Knuste julehjerter

Amerikansk romantisk komedie fra 2016
Knuste julehjerter
00:30

Huse for millioner LA (S9 E7)

Huse for millioner LA (S9 E7)
01:30

Depotjægerne (S10 E22)

Depotjægerne (S10 E22)
02:05

Depotjægerne (S10 E23)

Depotjægerne (S10 E23)
02:35

Rædslernes nat (S1 E4)

Rædslernes nat (S1 E4)
03:25

Rædslernes nat (S1 E5)

Rædslernes nat (S1 E5)
Kanal 4 keyboard_arrow_right
18:00

Greys hvide verden (S5 E7)

Greys hvide verden (S5 E7)
19:00

Greys hvide verden (S5 E8)

Greys hvide verden (S5 E8)
20:00

Julestrid og hjerteflimmer

Amr. romantisk drama fra 2018
Julestrid og hjerteflimmer
21:55

Dobbelt op på jul

Amr. romantisk drama fra 2017
Dobbelt op på jul
23:50

People Magazine Investigates

People Magazine Investigates
00:50

Forbrydelse betaler sig (ikke) (S7 E2)

Forbrydelse betaler sig (ikke) (S7 E2)
01:55

Ex on the Beach 3

Ex on the Beach 3
02:50

Tiny Luxury Homes

Tiny Luxury Homes
03:15

Tiny Luxury Homes

Tiny Luxury Homes
03:40

Tiny Luxury Homes

Tiny Luxury Homes
DRK keyboard_arrow_right
18:00

Huset på Christianshavn (S1 E4)

Huset på Christianshavn (S1 E4)
18:25

Muldens mysterier (S2 E2)

Muldens mysterier (S2 E2)
19:10

Muldens mysterier (S2 E3)

Muldens mysterier (S2 E3)
19:55

Dagens Sang: Stabat Mater

Dagens Sang: Stabat Mater
20:00

Flugten fra Drancy i943

Flugten fra Drancy i943
20:50

Jeg forrådte Hitler

Jeg forrådte Hitler
21:45

Frontkæmperne: Under fjendens faner (S1 E3)

Frontkæmperne: Under fjendens faner (S1 E3)
22:35

Hitlers brutale inderkreds (S1 E7)

Hitlers brutale inderkreds (S1 E7)
23:25

Anden Verdenskrig i farver (S1 E13)

Anden Verdenskrig i farver (S1 E13)
00:20

Marie-Antoinettes hemmelige Versailles

Marie-Antoinettes hemmelige Versailles
01:15

Cafe Society

Amerikansk romantisk komedie fra 2016
play_arrow
Cafe Society
02:45

Lørdagshjørnet - Dirch Passer

Lørdagshjørnet - Dirch Passer
03:55

Lørdag - lige nu: Dirch Passer og Kim Larsen

Lørdag - lige nu: Dirch Passer og Kim Larsen
TV2 FRI keyboard_arrow_right
18:00

Krejlerkongen

Krejlerkongen
18:40

Krejlerkongen

Krejlerkongen
19:15

Fantastiske fund

Fantastiske fund
20:00

Fantastiske fund

Fantastiske fund
20:40

Fantastiske hammerslag

Fantastiske hammerslag
21:20

Auktionshuset

Auktionshuset
21:50

Krejlerkongen - julespecial

Krejlerkongen - julespecial
22:25

Krejlerkongen - julespecial

Krejlerkongen - julespecial
23:05

Loppe Deluxe

Loppe Deluxe
23:40

Loppe Deluxe

Loppe Deluxe
00:10

Jul med Ernst

Jul med Ernst
00:55

Jul med Ernst

Jul med Ernst
01:40

Masterchef (UK)

Masterchef (UK)
02:45

Masterchef (UK)

Masterchef (UK)
03:45

Red min ruin

Red min ruin
TV3 Max keyboard_arrow_right
17:30

Politipatruljen (S2 E16)

Politipatruljen (S2 E16)
18:00

Simpsons (S23 E15)

Simpsons (S23 E15)
18:30

Simpsons (S23 E16)

Simpsons (S23 E16)
19:00

Skrotjægerne (S7 E29)

Skrotjægerne (S7 E29)
20:00

Ice Road Truckers (S10 E4)

Ice Road Truckers (S10 E4)
21:00

Politipatruljen (S3 E1)

Politipatruljen (S3 E1)
21:30

Politipatruljen (S3 E2)

Politipatruljen (S3 E2)
22:00

Simpsons (S23 E17)

Simpsons (S23 E17)
22:30

Simpsons (S23 E18)

Simpsons (S23 E18)
23:00

Ice Road Truckers (S10 E3)

Ice Road Truckers (S10 E3)
23:50

Counting Cars (S4 E19)

Counting Cars (S4 E19)
00:15

Counting Cars (S4 E20)

Counting Cars (S4 E20)
00:40

Man Seeking Woman (S2 E4)

Man Seeking Woman (S2 E4)
01:05

Washington Capitals-Anaheim Ducks

Washington Capitals-Anaheim Ducks
Discovery Channel keyboard_arrow_right
18:00

Wheeler Dealers

Wheeler Dealers
19:00

Wheeler Dealers

Wheeler Dealers
20:00

Fast N' Loud (S6 E2)

Fast N' Loud (S6 E2)
21:00

Fast N' Loud (S6 E11)

Fast N' Loud (S6 E11)
22:00

Fast N' Loud (S6 E12)

Fast N' Loud (S6 E12)
23:00

The Last Alaskans

The Last Alaskans
00:00

Naked and Afraid

Naked and Afraid
01:00

Fast N' Loud (S6 E11)

Fast N' Loud (S6 E11)
02:00

Fast N' Loud (S6 E12)

Fast N' Loud (S6 E12)
03:00

Dual Survival

Dual Survival
03:55

Deadliest Catch

Deadliest Catch
DR Ultra keyboard_arrow_right
17:20

Backstage I (S1 E6)

Backstage I (S1 E6)
17:35

10 timers arbejde = krone! Klassen vs. Bangladesh (S1 E3)

10 timers arbejde = krone! Klassen vs. Bangladesh (S1 E3)
17:50

Hjalte vs Tjelle - På høje hæle (S1 E10)

Hjalte vs Tjelle - På høje hæle (S1 E10)
18:00

Ultra Nyt

Ultra Nyt
18:10

The Next Step (S6 E15)

The Next Step (S6 E15)
18:30

BaseBoys - AJ hacker Fortnite (S2 E11)

BaseBoys - AJ hacker Fortnite (S2 E11)
18:50

BaseBoys - Kan vi stjæle sangen? Del 1 (S2 E12)

BaseBoys - Kan vi stjæle sangen? Del 1 (S2 E12)
19:00

Trio (S3 E1)

Trio (S3 E1)
19:30

The Next Step IV (S4 E9)

The Next Step IV (S4 E9)
19:50

The Next Step IV (S4 E10)

The Next Step IV (S4 E10)
20:15

Braceface (S2 E42)

Braceface (S2 E42)
20:35

Limbo I (S1 E5)

Limbo I (S1 E5)
21:05

Riisings flotte talkshow I (S1 E9)

Riisings flotte talkshow I (S1 E9)
21:35

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
23:35

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
01:35

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
03:35

Ultra siger godnat

Ultra siger godnat
TV2 Sport keyboard_arrow_right
18:40

SuperMatchen: Ribe-Esbjerg - Århus (m)

SuperMatchen: Ribe-Esbjerg - Århus (m)
19:30

HåndboldMatchen: Studiet

HåndboldMatchen: Studiet
19:50

HåndboldMatchen: Fredericia-SønderjyskE (m), direkte

HåndboldMatchen: Fredericia-SønderjyskE (m), direkte
20:40

HåndboldMatchen: Studiet

HåndboldMatchen: Studiet
20:45

HåndboldMatchen: Fredericia-SønderjyskE (m), direkte

HåndboldMatchen: Fredericia-SønderjyskE (m), direkte
21:35

HåndboldMatchen: Studiet

HåndboldMatchen: Studiet
22:00

HåndboldMatchen: Fredericia-SønderjyskE (m)

HåndboldMatchen: Fredericia-SønderjyskE (m)
22:40

HåndboldMatchen: Fredericia-SønderjyskE (m)

HåndboldMatchen: Fredericia-SønderjyskE (m)
23:25

NBA: Sacramento Kings-Boston Celtics

NBA: Sacramento Kings-Boston Celtics
00:05

NBA: Sacramento Kings-Boston Celtics

NBA: Sacramento Kings-Boston Celtics
01:30

NBA: Brooklyn Nets-Indiana Pacers, direkte

NBA: Brooklyn Nets-Indiana Pacers, direkte
TV3 Sport keyboard_arrow_right
20:00

Eagles-Patriots

Eagles-Patriots
23:00

ATP World Tour Highlights

ATP World Tour Highlights
00:00

Brasiliens Grand Prix

Brasiliens Grand Prix
02:10

Chargers-Chiefs

Chargers-Chiefs
Canal 9 keyboard_arrow_right
18:00

eSuperliga: FC København-FC Nordsjælland

eSuperliga: FC København-FC Nordsjælland
19:30

eSuperliga: Hobro IK-Brøndby IF

eSuperliga: Hobro IK-Brøndby IF
20:45

eSuperliga: FC Nordsjælland-Vejle Boldklub

eSuperliga: FC Nordsjælland-Vejle Boldklub
22:00

eSuperliga: FC København-FC Helsingør

eSuperliga: FC København-FC Helsingør
23:00

M*A*S*H (S4 E23)

M*A*S*H (S4 E23)
23:35

M*A*S*H (S4 E9)

M*A*S*H (S4 E9)
00:15

M*A*S*H (S4 E25)

M*A*S*H (S4 E25)
00:50

M*A*S*H (S5 E1)

M*A*S*H (S5 E1)
01:20

Scorpion (S1 E12)

Scorpion (S1 E12)
02:20

Bar Hunters (S1 E2)

Bar Hunters (S1 E2)
02:50

Bar Hunters (S1 E3)

Bar Hunters (S1 E3)
03:20

Bar Hunters (S1 E5)

Bar Hunters (S1 E5)
03:45

Bar Hunters (S1 E6)

Bar Hunters (S1 E6)
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
17:30

Onkel Rejes sørøvershow II (S2 E13)

Onkel Rejes sørøvershow II (S2 E13)
17:50

Min ven Marlon (S1 E13)

Min ven Marlon (S1 E13)
18:05

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (S2 E9)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (S2 E9)
18:15

Lille Roy (S1 E39)

Lille Roy (S1 E39)
18:30

Pax' jordiske eventyr III (S3 E9)

Pax' jordiske eventyr III (S3 E9)
18:45

Pax' jordiske eventyr III (S3 E10)

Pax' jordiske eventyr III (S3 E10)
19:00

Wild Kratts (S2 E17)

Wild Kratts (S2 E17)
19:20

Didrik Drage (S1 E9)

Didrik Drage (S1 E9)
19:35

Junglebogen (S1 E12)

Junglebogen (S1 E12)
19:45

Yakari III (S3 E7)

Yakari III (S3 E7)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
21:20

Tennis: Davis Cup

Tennis: Davis Cup
00:00

Bordtennis: World Cup

Bordtennis: World Cup
01:25

Motorsport: Porsche Super Cup

Motorsport: Porsche Super Cup
02:25

Billard: Snooker - Northern Ireland Open

Billard: Snooker - Northern Ireland Open
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
20:00

Curling: EM (k)

Curling: EM (k)
20:40

EM-kvalifikation 2019/2020

EM-kvalifikation 2019/2020
23:00

Cykelcross: EM (k)

Cykelcross: EM (k)
23:55

Billard: Snooker - Northern Ireland Open

Billard: Snooker - Northern Ireland Open
01:55

Svømning: International Swimming League

Svømning: International Swimming League
03:20

Svømning: International Swimming League

Svømning: International Swimming League
TLC keyboard_arrow_right
18:30

Cake Boss

Cake Boss
19:00

Say Yes to the Dress

Say Yes to the Dress
20:00

Family By The Ton (S1 E5)

Family By The Ton (S1 E5)
21:00

Dr. Pimple Popper (S2 E3)

Dr. Pimple Popper (S2 E3)
22:00

Body Bizarre (S2 E10)

Body Bizarre (S2 E10)
23:00

Skin Tight (S3 E3)

Skin Tight (S3 E3)
00:00

Scorned: Crimes of Passion

Scorned: Crimes of Passion
01:00

Family By The Ton (S1 E4)

Family By The Ton (S1 E4)
02:00

Dr. Pimple Popper (S2 E2)

Dr. Pimple Popper (S2 E2)
03:00

Body Bizarre (S2 E9)

Body Bizarre (S2 E9)
03:55

My Cat From Hell

My Cat From Hell
Animal Planet keyboard_arrow_right
18:15

Project Grizzly

Project Grizzly
19:10

Nature's Strangest Mysteries: Solved (S1 E21)

Nature's Strangest Mysteries: Solved (S1 E21)
19:35

How Do Animals Do That

How Do Animals Do That
20:05

Wildest Middle East

Wildest Middle East
21:00

After the Attack (S1 E1)

After the Attack (S1 E1)
21:55

Pit Bulls & Parolees (S9 E4)

Pit Bulls & Parolees (S9 E4)
22:50

Project Grizzly

Project Grizzly
23:45

Nature's Strangest Mysteries: Solved (S1 E21)

Nature's Strangest Mysteries: Solved (S1 E21)
00:10

How Do Animals Do That

How Do Animals Do That
00:40

I'm Alive (S1 E10)

I'm Alive (S1 E10)
01:35

The Aquarium

The Aquarium
02:25

Project Grizzly

Project Grizzly
03:15

Nature's Strangest Mysteries: Solved (S1 E21)

Nature's Strangest Mysteries: Solved (S1 E21)
03:40

How Do Animals Do That

How Do Animals Do That
National Geographic keyboard_arrow_right
18:00

Undersøgelse af flystyrt (S17 E5)

Undersøgelse af flystyrt (S17 E5)
19:00

Sekunder fra katastrofen (S4 E1)

Sekunder fra katastrofen (S4 E1)
20:00

Gordon Ramsay: På fremmed grund (S1 E6)

Gordon Ramsay: På fremmed grund (S1 E6)
21:00

Undersøgelse af flystyrt: Særudgave (S2 E5)

Undersøgelse af flystyrt: Særudgave (S2 E5)
22:00

Airport Security: Brasilien (S5 E3)

Airport Security: Brasilien (S5 E3)
23:00

Undersøgelse af flystyrt (S15 E6)

Undersøgelse af flystyrt (S15 E6)
00:00

Dum, Dummere, Derfor! (S3 E13)

Dum, Dummere, Derfor! (S3 E13)
00:30

Dum, Dummere, Derfor! (S3 E6)

Dum, Dummere, Derfor! (S3 E6)
01:00

Fanget i Udlandet (S7 E10)

Fanget i Udlandet (S7 E10)
02:00

Nazi megakonstruktioner (S2 E5)

Nazi megakonstruktioner (S2 E5)
03:00

Primal Survivor (S1 E1)

Primal Survivor (S1 E1)
Discovery Science keyboard_arrow_right
18:30

Hacking The Wild (S1 E3)

Hacking The Wild (S1 E3)
19:20

How to Build... Everything (S1 E5)

How to Build... Everything (S1 E5)
19:45

How to Build... Everything (S1 E6)

How to Build... Everything (S1 E6)
20:10

How to Build... Everything (S1 E7)

How to Build... Everything (S1 E7)
20:35

How to Build... Everything (S1 E8)

How to Build... Everything (S1 E8)
21:00

Hacking The Wild (S1 E3)

Hacking The Wild (S1 E3)
21:50

The Big Brain Theory (S1 E7)

The Big Brain Theory (S1 E7)
22:40

The Big Brain Theory (S1 E8)

The Big Brain Theory (S1 E8)
23:30

You Have Been Warned

You Have Been Warned
00:20

Secret Space Escapes (S1 E2)

Secret Space Escapes (S1 E2)
01:10

Secret Space Escapes (S1 E3)

Secret Space Escapes (S1 E3)
02:00

Hacking The Wild (S1 E3)

Hacking The Wild (S1 E3)
02:48

Extreme Engineering (S7 E8)

Extreme Engineering (S7 E8)
03:36

Incredible Engineering Blunders: Fixed (S1 E1)

Incredible Engineering Blunders: Fixed (S1 E1)
Xee keyboard_arrow_right
17:30

Kongen af Queens (S5 E18)

Kongen af Queens (S5 E18)
18:00

How I Met Your Mother (S1 E15)

How I Met Your Mother (S1 E15)
18:30

How I Met Your Mother (S1 E16)

How I Met Your Mother (S1 E16)
19:00

How I Met Your Mother (S1 E17)

How I Met Your Mother (S1 E17)
19:30

How I Met Your Mother (S1 E18)

How I Met Your Mother (S1 E18)
20:00

The Resident (S2 E2)

The Resident (S2 E2)
21:00

The Resident (S2 E3)

The Resident (S2 E3)
22:00

The Walking Dead (S10 E7)

The Walking Dead (S10 E7)
23:00

Talking Dead (S10 E7)

Talking Dead (S10 E7)
23:45

War of the Worlds (S1 E4)

War of the Worlds (S1 E4)
00:45

Vida (S1 E3)

Vida (S1 E3)
01:25

Vida (S1 E4)

Vida (S1 E4)
02:00

The Walking Dead (S10 E7)

The Walking Dead (S10 E7)
03:00

Family Guy

Family Guy
03:30

Family Guy

Family Guy
DK4 keyboard_arrow_right
17:30

30-året for Berlinmurens fald

30-året for Berlinmurens fald
18:15

Chokoladeparadiset i Stege

Chokoladeparadiset i Stege
18:30

Tale til Europa og EU

Tale til Europa og EU
18:45

Peter Hesk

Peter Hesk
19:20

Lokalt kvarter

Lokalt kvarter
19:50

Mais litteraturkanon

Mais litteraturkanon
20:00

På tur til: Flodkrydstogt på Donau

På tur til: Flodkrydstogt på Donau
20:30

Anne-Vibeke rejser

Anne-Vibeke rejser
21:00

Restauranter i Europa

Restauranter i Europa
21:40

RejseTV

RejseTV
22:00

Jagtmagasinet

Jagtmagasinet
22:30

Fiskemagasinet: Sandartfiskeri

Fiskemagasinet: Sandartfiskeri
23:00

MotorTV 2019

MotorTV 2019
23:30

EU under 35

EU under 35
00:00

De politiske sværvægtere: Fra atomfysiker til venstrefløjen

De politiske sværvægtere: Fra atomfysiker til venstrefløjen
01:00

Cecilie Westh

Cecilie Westh
01:30

Afstøbningssamlingen i Vestindisk Pakhus

Afstøbningssamlingen i Vestindisk Pakhus
01:55

Dansktoppen

Dansktoppen
02:55

Det gode håndværk

Det gode håndværk
03:15

Arkæologien rundt

Arkæologien rundt
National Geographic Wild keyboard_arrow_right
18:00

Afrikas farligste (S2 E1)

Afrikas farligste (S2 E1)
18:50

Afrikas farligste (S2 E2)

Afrikas farligste (S2 E2)
19:35

Løvernes krigszone

Løvernes krigszone
20:25

Afrikas farligste (S2 E1)

Afrikas farligste (S2 E1)
21:15

Den utrolige Dr. Pol (S8 E12)

Den utrolige Dr. Pol (S8 E12)
22:00

Dr. K's eksotiske skadestue (S2 E6)

Dr. K's eksotiske skadestue (S2 E6)
22:50

Dyrenes kampklub (S4 E2)

Dyrenes kampklub (S4 E2)
23:40

Afrikas farligste (S2 E1)

Afrikas farligste (S2 E1)
00:30

Løvernes krigszone

Løvernes krigszone
01:15

Afrikas jægere (S3 E2)

Afrikas jægere (S3 E2)
02:05

Afrikas jægere (S3 E3)

Afrikas jægere (S3 E3)
02:55

Afrikas jægere (S3 E4)

Afrikas jægere (S3 E4)
03:40

Afrikas jægere (S3 E3)

Afrikas jægere (S3 E3)
Paramount keyboard_arrow_right
17:30

Venner (S10 E8)

Venner (S10 E8)
18:00

Teen Mom 2 (S6 E9)

Teen Mom 2 (S6 E9)
19:00

The Late Late Show with James Corden

The Late Late Show with James Corden
19:50

Venner (S10 E9)

Venner (S10 E9)
20:20

Venner (S10 E10)

Venner (S10 E10)
20:50

Venner (S10 E11)

Venner (S10 E11)
21:25

Venner (S10 E12)

Venner (S10 E12)
22:00

Yellowstone (S2 E7)

Yellowstone (S2 E7)
23:00

Criminals: Caught On Camera (S2 E1)

Criminals: Caught On Camera (S2 E1)
00:00

The Daily Show (S25 E24)

The Daily Show (S25 E24)
00:35

The Late Late Show with James Corden

The Late Late Show with James Corden
01:30

Comedy Central Stand Up - Uden Grænser (S1 E1)

Comedy Central Stand Up - Uden Grænser (S1 E1)
02:00

Ridiculousness Danmark (S1 E3)

Ridiculousness Danmark (S1 E3)
02:20

Ridiculousness Danmark (S1 E4)

Ridiculousness Danmark (S1 E4)
02:45

Teen Mom UK (S1 E8)

Teen Mom UK (S1 E8)
03:30

Teen Mom UK (S2 E1)

Teen Mom UK (S2 E1)
eSports TV keyboard_arrow_right
20:05

ESL Katowice Royale - Fortnite

ESL Katowice Royale - Fortnite
21:00

Europe: Second Group Stage - Group B

Europe: Second Group Stage - Group B
01:45

Street Fighter V: Brooklyn Beatdown

Street Fighter V: Brooklyn Beatdown
02:00

Americas: Second Group Stage - Group B

Americas: Second Group Stage - Group B