7.7
Stream nu på
Lad mig falde
Film fra 2018
Genre:
Krimi
Varighed:
136 min.
Tilføjet:
10/5 2020
I en uhyggelig fortælling om afhængighed, følger vi Stella og Magnea gennem årtierne, fra de dyrebare teenageår, til deres risikofyldte år som voksne.
Del denne side
Medvirkende
Sigurbjartur Atlason
Elín Sif Halldórsdóttir
Eyrún Björk Jakobsdóttir
Lára Jóhanna Jónsdóttir
Þorsteinn Bachmann
Edda Björgvinsdóttir
Ofte stillede spørgsmål
Kan Lad mig falde streames online?
Ja, du kan streame den hos Viaplay. Hos tvguide.dk giver vi dig direkte links til streaming.
Hvem er de medvirkende?
Lad mig falde har bl.a. Sigurbjartur Atlason, Elín Sif Halldórsdóttir, og Eyrún Björk Jakobsdóttir på rolle listen.
Hvad er Lad mig falde's rating på IMDb?
Lad mig falde's IMDb rating er på 7.7, givet af 1094 brugere.
Se hos IMDb
Hvor lang er Lad mig falde?
Lad mig falde er 136 minutter lang,
Gossip nyheder om kendte og royale
Dar Salim køber luksusvilla til tocifret millionbeløb – flytter ind med 20 år yngre kone
19/10 2026 kl. 14:59
Kong Frederik hædrer Vietnams præsident med Elefantordenen
19/10 2026 kl. 13:41
Rick Steins søn Jack Stein, forlod konen i al hemmelighed: Venter barn med ung pige
19/10 2026 kl. 09:48
Dennis Knudsen, klar med nyt beauty projekt i Vedbæk - nu med Peter Asschenfeldt
18/10 2026 kl. 15:19
Danmark knuser konkurrenterne: Vinder VM-guld efter vild magtdemonstration
18/10 2026 kl. 12:25
Christian Eriksen jubler: Er blevet far for tredje gang
17/10 2026 kl. 14:44
Se Kronprins Christian video her, hvor han afslører sin store drøm
17/10 2026 kl. 11:11
Kronprins Christian overrasker: I stort interview med Benjamin Hav
16/10 2026 kl. 15:43
Morten Kjeldgaard og Frederik Haun afslører: Her er deres nye drømmehus
15/10 2026 kl. 17:15
Kronprins Christian fylder 21 år: Får kongelig hæder af sin far
15/10 2026 kl. 10:09
Eks. Løve Louise Herping afslører hemmeligheden bag sin succes
14/10 2026 kl. 16:53
Del
Del på Facebook
Del på X
Del med Email
Kopier linket
tvguide.dk
Hjælp
Om os
Kontakt
Cookie politik
Annoncering
Facebook
Twitter
Partner Sites
Svensk tv-guide
Norsk tv-guide
Tysk tv-guide
Engelsk tv-guide
Spansk tv-guide
Indhold
TV i aften
Film i aften
Sport i aften
Gossip
Pressenyheder
Dagens Trailers
Serier og sport
TV i morgen
Film i morgen
Sport i morgen
Kanaler
Trailers
Film & Serier
Programmer
De Korte Nyheder
Del
Del på Facebook
Del på X
Del med Email
Kopier linket