Fie Laursen er klar til at have sex på Paradise Hotel!

Fie Laursen er klar til at have sex på Paradise Hotel!

Fie Laursen er klar til at have sex på Paradise Hotel!
Anja røg ud af X Factor: En smule uretfærdigt!

Anja røg ud af X Factor: En smule uretfærdigt!

Anja røg ud af X Factor: En smule uretfærdigt!
67-årige skuespillerinde bliver den ældste til at posere i Playboy!

67-årige skuespillerinde bliver den ældste til at posere i Playboy!

67-årige skuespillerinde bliver den ældste til at posere i Playboy!
Royal skandale: Aller siger undskyld til kongehuset!

Royal skandale: Aller siger undskyld til kongehuset!

Royal skandale: Aller siger undskyld til kongehuset!

DR Ramasjang tv guide og program oversigt fra 24/2 2018 til 4/3 2018

Lørdag 24/2
17:25

Sol snart 6 år (7)

Sol snart 6 år (7)
17:30

Alfons Åberg (8)

Alfons Åberg (8)
17:40

Ramajetterne II (2)

Ramajetterne II (2)
18:00

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (46)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (46)
18:10

Yakari III (8)

Yakari III (8)
18:25

F for Får (13)

F for Får (13)
18:30

Sofus (8)

Sofus (8)
18:45

Vi er Pelle og Maise - Mor (15)

Vi er Pelle og Maise - Mor (15)
18:50

Vi er Pelle og Maise - Mor (16)

Vi er Pelle og Maise - Mor (16)
18:55

Astrid bliver storesøster (8)

Astrid bliver storesøster (8)
19:00

Tree Fu Tom (18)

Tree Fu Tom (18)
19:25

Zorro (12)

Zorro (12)
19:45

Mumitroldene (10)

Mumitroldene (10)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
05:00

Thomas og hans venner

Thomas og hans venner
05:15

Babar (6)

Babar (6)
05:35

Motor Mille og Børnebanden (10)

Motor Mille og Børnebanden (10)
06:05

Sarah og And (23)

Sarah og And (23)
06:10

Sarah og And (24)

Sarah og And (24)
06:20

Ellevilde Ella

Ellevilde Ella
06:30

Ellevilde Ella

Ellevilde Ella
06:40

Sofus III (1)

Sofus III (1)
06:55

Grinebider (11)

Grinebider (11)
07:00

Yakari III (8)

Yakari III (8)
07:10

Kasper og Sofie (4)

Kasper og Sofie (4)
07:30

Peddersen og Findus: Fornemt besøg

Peddersen og Findus: Fornemt besøg
08:45

Luk op Luk i - FORELSKET

Luk op Luk i - FORELSKET
09:05

Far, mor og bjørn (2:8)

Far, mor og bjørn (2:8)
09:30

Mors lille hjælper (8)

Mors lille hjælper (8)
09:35

Pippi Langstrømpe

Pippi Langstrømpe
10:00

Karlsson på taget

Karlsson på taget
10:25

Peddersen og Findus

Peddersen og Findus
10:40

Emil fra Lønneberg

Emil fra Lønneberg
11:05

Sprinter Galore II - Barnevogn (5)

Sprinter Galore II - Barnevogn (5)
11:20

Onkel Reje og børnenes brevkasse (7)

Onkel Reje og børnenes brevkasse (7)
11:30

Ramasjang Mysteriet (6)

Ramasjang Mysteriet (6)
12:00

Smølferne

Smølferne
12:25

Smølferne

Smølferne
12:50

Rosa fra Rouladegade II (2)

Rosa fra Rouladegade II (2)
13:20

Tree Fu Tom (11)

Tree Fu Tom (11)
13:45

Tree Fu Tom (12)

Tree Fu Tom (12)
14:05

Onkel Rejes Sørøvershow (2)

Onkel Rejes Sørøvershow (2)
14:30

Der var engang....

Der var engang....
15:00

Sarah og And (32)

Sarah og And (32)
15:05

Masha og Bjørnen (17)

Masha og Bjørnen (17)
15:15

Morten Skildpadde (7)

Morten Skildpadde (7)
15:40

Gurli Gris VI (6)

Gurli Gris VI (6)
15:50

Chuggington IV (9)

Chuggington IV (9)
16:00

Chuggington IV (10)

Chuggington IV (10)
16:10

Dora udforskeren (17)

Dora udforskeren (17)
16:35

Paw Patrol III (23)

Paw Patrol III (23)
17:00

Motor Mille og Børnebanden (7)

Motor Mille og Børnebanden (7)
17:25

Stop! (7)

Stop! (7)
17:30

Sprinter Galore III - Dåb (8)

Sprinter Galore III - Dåb (8)
17:45

Sprinter Galore III - Udklædning (9)

Sprinter Galore III - Udklædning (9)
18:00

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (47)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (47)
18:10

Yakari III (9)

Yakari III (9)
18:25

F for Får (14)

F for Får (14)
18:30

Onkel Reje og børnenes brevkasse (7)

Onkel Reje og børnenes brevkasse (7)
18:45

Luk op Luk i - FORELSKET

Luk op Luk i - FORELSKET
19:00

Tree Fu Tom (19)

Tree Fu Tom (19)
19:25

Zorro (13)

Zorro (13)
19:45

Mumitroldene (11)

Mumitroldene (11)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
Søndag 25/2
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
05:00

Thomas og hans venner

Thomas og hans venner
05:15

Søpapegøjernes ø II (22)

Søpapegøjernes ø II (22)
05:20

Søpapegøjernes ø II (23)

Søpapegøjernes ø II (23)
05:30

Hjørne Bjørne III (14)

Hjørne Bjørne III (14)
05:35

Ramasjang Mysteriet V (4)

Ramasjang Mysteriet V (4)
06:05

Sarah og And (25)

Sarah og And (25)
06:10

Ellevilde Ella

Ellevilde Ella
06:15

Ellevilde Ella

Ellevilde Ella
06:25

Grinebider (12)

Grinebider (12)
06:30

Sikker & Søn IV (11)

Sikker & Søn IV (11)
06:43

Kiwi & Strit (13)

Kiwi & Strit (13)
06:45

Brandmand Sam

Brandmand Sam
07:00

Yakari III (9)

Yakari III (9)
07:10

Onkel Rejes sørøvershow II (4)

Onkel Rejes sørøvershow II (4)
07:30

F for Får (34)

F for Får (34)
07:35

Gurli Gris V (16)

Gurli Gris V (16)
07:50

Verdens bedste storesøster (1)

Verdens bedste storesøster (1)
08:00

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (47)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (47)
08:15

Masha og Bjørnen (8)

Masha og Bjørnen (8)
08:20

Musen Tip

Musen Tip
08:30

Sofus (3)

Sofus (3)
08:45

Min mosters historier (4)

Min mosters historier (4)
08:55

Minisekterne (34)

Minisekterne (34)
09:00

Skæg med tal

Skæg med tal
09:30

Lille Nørd

Lille Nørd
09:55

Sovedyr på eventyr (1)

Sovedyr på eventyr (1)
10:15

Den fortryllede karrusel

Den fortryllede karrusel
10:30

Kaj og Andrea som babyer - nok engang!

Kaj og Andrea som babyer - nok engang!
11:00

Sprinter Galore II - Lus (6)

Sprinter Galore II - Lus (6)
11:15

Onkel Reje og børnenes brevkasse (8)

Onkel Reje og børnenes brevkasse (8)
11:25

Ramasjang Mysteriet (7)

Ramasjang Mysteriet (7)
11:55

Bamses billedbog

Bamses billedbog
12:25

Skæg med matematik (8)

Skæg med matematik (8)
12:50

Rosa fra Rouladegade II (3)

Rosa fra Rouladegade II (3)
13:20

Ramajetterne II (8)

Ramajetterne II (8)
13:40

Ring til Ramasjang II (19)

Ring til Ramasjang II (19)
13:55

Sikker & Søn IV (14)

Sikker & Søn IV (14)
14:05

Onkel Rejes Sørøvershow (3)

Onkel Rejes Sørøvershow (3)
14:30

Der var engang....

Der var engang....
15:00

Sarah og And (33)

Sarah og And (33)
15:05

Masha og Bjørnen (18)

Masha og Bjørnen (18)
15:15

Morten Skildpadde (8)

Morten Skildpadde (8)
15:40

Gurli Gris VI (8)

Gurli Gris VI (8)
15:50

Chuggington IV (11)

Chuggington IV (11)
16:00

Chuggington IV (12)

Chuggington IV (12)
16:10

Dora udforskeren (18)

Dora udforskeren (18)
16:35

Paw Patrol III (24)

Paw Patrol III (24)
17:00

Motor Mille på maskintur (2)

Motor Mille på maskintur (2)
17:15

Sovedyr på eventyr II (2) - Snefnug ude og fange monstre

Sovedyr på eventyr II (2) - Snefnug ude og fange monstre
17:30

Onkel Rejes sørøvershow II (8)

Onkel Rejes sørøvershow II (8)
17:45

Cirkeline

Cirkeline
18:00

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (48)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (48)
18:10

Yakari III (10)

Yakari III (10)
18:25

F for Får (15)

F for Får (15)
18:30

Sprinter Galore III - Dåb (8)

Sprinter Galore III - Dåb (8)
18:45

Sprinter Galore III - Udklædning (9)

Sprinter Galore III - Udklædning (9)
19:00

Tree Fu Tom (20)

Tree Fu Tom (20)
19:25

Zorro (14)

Zorro (14)
19:45

Mumitroldene (12)

Mumitroldene (12)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
Mandag 26/2
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
04:45

Ramasjang sover - lidt endnu

Ramasjang sover - lidt endnu
05:00

Thomas og hans venner

Thomas og hans venner
05:15

Søpapegøjernes ø II (24)

Søpapegøjernes ø II (24)
05:20

Søpapegøjernes ø II (25)

Søpapegøjernes ø II (25)
05:30

Hjørne Bjørne III (15)

Hjørne Bjørne III (15)
05:35

Ramasjang Mysteriet V (5)

Ramasjang Mysteriet V (5)
06:05

Sarah og And (26)

Sarah og And (26)
06:10

Ellevilde Ella

Ellevilde Ella
06:15

Ellevilde Ella

Ellevilde Ella
06:25

Grinebider (13)

Grinebider (13)
06:30

Sikker & Søn IV (12)

Sikker & Søn IV (12)
06:43

Kiwi & Strit (14)

Kiwi & Strit (14)
06:45

Brandmand Sam

Brandmand Sam
07:00

Yakari III (10)

Yakari III (10)
07:10

Onkel Rejes sørøvershow II (5)

Onkel Rejes sørøvershow II (5)
07:30

F for Får (35)

F for Får (35)
07:35

Gurli Gris V (18)

Gurli Gris V (18)
07:50

Verdens bedste storesøster (2)

Verdens bedste storesøster (2)
08:00

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (48)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (48)
08:15

Masha og Bjørnen (9)

Masha og Bjørnen (9)
08:20

Musen Tip

Musen Tip
08:30

Sofus (4)

Sofus (4)
08:45

Min mosters historier (5)

Min mosters historier (5)
08:55

Minisekterne (35)

Minisekterne (35)
09:00

Skæg med tal

Skæg med tal
09:30

Lille Nørd

Lille Nørd
09:55

Sovedyr på eventyr (2)

Sovedyr på eventyr (2)
10:15

Den fortryllede karrusel

Den fortryllede karrusel
10:30

Kaj og Andrea redder Willy

Kaj og Andrea redder Willy
11:00

Sprinter Galore II - Olde (7)

Sprinter Galore II - Olde (7)
11:15

Onkel Reje og børnenes brevkasse (9)

Onkel Reje og børnenes brevkasse (9)
11:25

Ramasjang Mysteriet (8)

Ramasjang Mysteriet (8)
11:55

Bamses billedbog

Bamses billedbog
12:25

Skæg med matematik (9)

Skæg med matematik (9)
12:50

Rosa fra Rouladegade II (4)

Rosa fra Rouladegade II (4)
13:20

Ramajetterne II (9)

Ramajetterne II (9)
13:40

Ring til Ramasjang II (20)

Ring til Ramasjang II (20)
13:55

Sikker & Søn IV (15)

Sikker & Søn IV (15)
14:05

Onkel Rejes Sørøvershow (4)

Onkel Rejes Sørøvershow (4)
14:30

Der var engang...

Der var engang...
15:00

Sarah og And (34)

Sarah og And (34)
15:05

Masha og Bjørnen (19)

Masha og Bjørnen (19)
15:15

Morten Skildpadde (9)

Morten Skildpadde (9)
15:40

Gurli Gris VI (10)

Gurli Gris VI (10)
15:50

Chuggington IV (13)

Chuggington IV (13)
16:00

Chuggington IV (14)

Chuggington IV (14)
16:10

Dora udforskeren (19)

Dora udforskeren (19)
16:35

Paw Patrol III (25)

Paw Patrol III (25)
17:00

Vilde venner (8)

Vilde venner (8)
17:20

Op og hop (8)

Op og hop (8)
17:30

Quizdyrene - Marsvinet Holger

Quizdyrene - Marsvinet Holger
17:40

Hemmelige dyr: Det høje skrig (9)

Hemmelige dyr: Det høje skrig (9)
17:55

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (49)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (49)
18:05

Yakari III (11)

Yakari III (11)
18:20

F for Får (16)

F for Får (16)
18:30

Motor Mille på maskintur (2)

Motor Mille på maskintur (2)
18:45

Sovedyr på eventyr II (2) - Snefnug ude og fange monstre

Sovedyr på eventyr II (2) - Snefnug ude og fange monstre
19:00

Tree Fu Tom (1)

Tree Fu Tom (1)
19:25

Zorro (15)

Zorro (15)
19:45

Mumitroldene (13)

Mumitroldene (13)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
Tirsdag 27/2
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
04:45

Ramasjang sover - lidt endnu

Ramasjang sover - lidt endnu
05:00

Thomas og hans venner

Thomas og hans venner
05:15

Søpapegøjernes ø II (26)

Søpapegøjernes ø II (26)
05:20

Søpapegøjernes ø II (27)

Søpapegøjernes ø II (27)
05:30

Hjørne Bjørne III (16)

Hjørne Bjørne III (16)
05:35

Ramasjang Mysteriet V (6)

Ramasjang Mysteriet V (6)
06:05

Sarah og And (27)

Sarah og And (27)
06:10

Ellevilde Ella

Ellevilde Ella
06:15

Ellevilde Ella

Ellevilde Ella
06:25

Grinebider (14)

Grinebider (14)
06:30

Sikker & Søn IV (13)

Sikker & Søn IV (13)
06:43

Kiwi & Strit (15)

Kiwi & Strit (15)
06:45

Brandmand Sam

Brandmand Sam
07:00

Yakari III (11)

Yakari III (11)
07:10

Onkel Rejes sørøvershow II (6)

Onkel Rejes sørøvershow II (6)
07:30

F for Får (36)

F for Får (36)
07:35

Gurli Gris V (20)

Gurli Gris V (20)
07:50

Verdens bedste storesøster (3)

Verdens bedste storesøster (3)
08:00

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (49)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (49)
08:15

Masha og Bjørnen (10)

Masha og Bjørnen (10)
08:20

Musen Tip

Musen Tip
08:30

Sofus (5)

Sofus (5)
08:45

Min mosters historier (6)

Min mosters historier (6)
08:55

Minisekterne (36)

Minisekterne (36)
09:00

Skæg med tal

Skæg med tal
09:30

Lille Nørd

Lille Nørd
09:55

Sovedyr på eventyr (3)

Sovedyr på eventyr (3)
10:15

Den fortryllede karrusel

Den fortryllede karrusel
10:30

Kaj og Andrea gætter H.C. Andersen

Kaj og Andrea gætter H.C. Andersen
11:00

Sprinter Galore II - Arbejde (8)

Sprinter Galore II - Arbejde (8)
11:15

Onkel Reje og børnenes brevkasse (10)

Onkel Reje og børnenes brevkasse (10)
11:25

Ramasjang Mysteriet (9)

Ramasjang Mysteriet (9)
11:55

Bamses Billedbog

Bamses Billedbog
12:25

Skæg med matematik (10)

Skæg med matematik (10)
12:50

Rosa fra Rouladegade II (5)

Rosa fra Rouladegade II (5)
13:20

Ramajetterne II (10)

Ramajetterne II (10)
13:40

Molevitten

Molevitten
13:55

Sikker & Søn IV (16)

Sikker & Søn IV (16)
14:05

Onkel Rejes Sørøvershow (5)

Onkel Rejes Sørøvershow (5)
14:30

Der var engang....

Der var engang....
15:00

Sarah og And (35)

Sarah og And (35)
15:05

Masha og Bjørnen (20)

Masha og Bjørnen (20)
15:15

Morten Skildpadde (10)

Morten Skildpadde (10)
15:40

Gurli Gris VI (12)

Gurli Gris VI (12)
15:50

Chuggington IV (15)

Chuggington IV (15)
16:00

Chuggington IV (16)

Chuggington IV (16)
16:10

Dora udforskeren (20)

Dora udforskeren (20)
16:35

Paw Patrol III (26)

Paw Patrol III (26)
17:00

Ramasjang Mysteriet III (7)

Ramasjang Mysteriet III (7)
17:30

Flaskepost fra Stillehavet (8)

Flaskepost fra Stillehavet (8)
17:40

Flaskepost fra Stillehavet (9)

Flaskepost fra Stillehavet (9)
17:55

Brillebjørn (10)

Brillebjørn (10)
18:00

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (50)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (50)
18:10

Yakari III (12)

Yakari III (12)
18:25

F for Får (17)

F for Får (17)
18:30

Quizdyrene - Marsvinet Holger

Quizdyrene - Marsvinet Holger
18:45

Hemmelige dyr: Det høje skrig (9)

Hemmelige dyr: Det høje skrig (9)
19:00

Tree Fu Tom (2)

Tree Fu Tom (2)
19:25

Zorro (16)

Zorro (16)
19:45

Mumitroldene (14)

Mumitroldene (14)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
Onsdag 28/2
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
04:45

Ramasjang sover - lidt endnu

Ramasjang sover - lidt endnu
05:00

Thomas og hans venner

Thomas og hans venner
05:15

Søpapegøjernes ø II (28)

Søpapegøjernes ø II (28)
05:20

Søpapegøjernes ø II (29)

Søpapegøjernes ø II (29)
05:30

Ramasjang Mysteriet V (7)

Ramasjang Mysteriet V (7)
06:00

Chuggington IV (1)

Chuggington IV (1)
06:10

Morten Skildpadde (1)

Morten Skildpadde (1)
06:35

Sikker & Søn IV (14)

Sikker & Søn IV (14)
06:48

Kiwi & Strit (16)

Kiwi & Strit (16)
06:50

Brandmand Sam

Brandmand Sam
07:00

Yakari III (12)

Yakari III (12)
07:15

Onkel Rejes sørøvershow II (7)

Onkel Rejes sørøvershow II (7)
07:30

F for Får (37)

F for Får (37)
07:35

Gurli Gris V (22)

Gurli Gris V (22)
07:50

Verdens bedste storesøster (4)

Verdens bedste storesøster (4)
08:00

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (50)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (50)
08:15

Masha og Bjørnen (11)

Masha og Bjørnen (11)
08:20

Mashas eventyr (1)

Mashas eventyr (1)
08:30

Sofus (6)

Sofus (6)
08:45

Min mosters historier (7)

Min mosters historier (7)
08:55

Minisekterne (37)

Minisekterne (37)
09:00

Skæg med Ord

Skæg med Ord
09:30

Lille Nørd

Lille Nørd
09:55

Sovedyr på eventyr (4)

Sovedyr på eventyr (4)
10:15

Den fortryllede karrusel

Den fortryllede karrusel
10:30

Kaj og Andrea - og et reklameeventyr

Kaj og Andrea - og et reklameeventyr
11:00

Sprinter Galore II - Cykel (9)

Sprinter Galore II - Cykel (9)
11:15

Onkel Reje og børnenes brevkasse (11)

Onkel Reje og børnenes brevkasse (11)
11:25

Ramasjang Mysteriet (10)

Ramasjang Mysteriet (10)
11:55

Bamses Billedbog

Bamses Billedbog
12:25

Skæg med matematik (11)

Skæg med matematik (11)
12:50

Rosa fra Rouladegade II (6)

Rosa fra Rouladegade II (6)
13:20

Ramajetterne III (1)

Ramajetterne III (1)
13:40

Molevitten

Molevitten
13:55

Sikker & Søn IV (17)

Sikker & Søn IV (17)
14:05

Onkel Rejes Sørøvershow (6)

Onkel Rejes Sørøvershow (6)
14:30

Der var engang....

Der var engang....
15:00

Sarah og And (36)

Sarah og And (36)
15:05

Masha og Bjørnen (21)

Masha og Bjørnen (21)
15:15

Morten Skildpadde (11)

Morten Skildpadde (11)
15:40

Gurli Gris VI (14)

Gurli Gris VI (14)
15:50

Chuggington IV (17)

Chuggington IV (17)
16:00

Chuggington IV (18)

Chuggington IV (18)
16:10

Dora udforskeren (21)

Dora udforskeren (21)
16:35

Paw Patrol (20)

Paw Patrol (20)
17:00

Skæg med bogstaver - N

Skæg med bogstaver - N
17:20

Tre venner (8)

Tre venner (8)
17:30

Sofus II (1)

Sofus II (1)
17:45

Vi er Pelle og Maise - Bål (17)

Vi er Pelle og Maise - Bål (17)
17:50

Vi er Pelle og Maise - Bål (18)

Vi er Pelle og Maise - Bål (18)
17:55

Astrid bliver storesøster (9)

Astrid bliver storesøster (9)
18:00

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (51)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (51)
18:10

Yakari III (13)

Yakari III (13)
18:25

F for Får (18)

F for Får (18)
18:30

Flaskepost fra Stillehavet (8)

Flaskepost fra Stillehavet (8)
18:45

Flaskepost fra Stillehavet (9)

Flaskepost fra Stillehavet (9)
19:00

P.I.P

P.I.P
19:01

Tree Fu Tom (3)

Tree Fu Tom (3)
19:25

Zorro (17)

Zorro (17)
19:45

Mumitroldene (15)

Mumitroldene (15)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
Torsdag 1/3
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
04:45

Ramasjang sover - lidt endnu

Ramasjang sover - lidt endnu
05:00

Thomas og hans venner

Thomas og hans venner
05:15

Søpapegøjernes ø II (30)

Søpapegøjernes ø II (30)
05:20

Søpapegøjernes ø II (31)

Søpapegøjernes ø II (31)
05:30

Ramasjang Mysteriet V (8)

Ramasjang Mysteriet V (8)
06:00

Chuggington IV (2)

Chuggington IV (2)
06:10

Morten Skildpadde (2)

Morten Skildpadde (2)
06:35

Sikker & Søn IV (15)

Sikker & Søn IV (15)
06:48

Kiwi & Strit (17)

Kiwi & Strit (17)
06:50

Brandmand Sam

Brandmand Sam
07:00

Yakari III (13)

Yakari III (13)
07:15

Onkel Rejes sørøvershow II (8)

Onkel Rejes sørøvershow II (8)
07:30

F for Får (38)

F for Får (38)
07:35

Gurli Gris V (24)

Gurli Gris V (24)
07:50

Verdens bedste storesøster (5)

Verdens bedste storesøster (5)
08:00

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (51)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (51)
08:15

Masha og Bjørnen (12)

Masha og Bjørnen (12)
08:20

Mashas eventyr (2)

Mashas eventyr (2)
08:30

Sofus (7)

Sofus (7)
08:45

Min mosters historier (8)

Min mosters historier (8)
08:55

Minisekterne (38)

Minisekterne (38)
09:00

Skæg med Ord

Skæg med Ord
09:30

Lille Nørd

Lille Nørd
09:55

Sovedyr på eventyr (5)

Sovedyr på eventyr (5)
10:15

Den fortryllede karrusel

Den fortryllede karrusel
10:30

Kaj og Andrea - i ørkenen

Kaj og Andrea - i ørkenen
11:00

Sprinter Galore II - Fødsel (10)

Sprinter Galore II - Fødsel (10)
11:15

Onkel Reje og børnenes brevkasse (12)

Onkel Reje og børnenes brevkasse (12)
11:25

Ramasjang Mysteriet II (1)

Ramasjang Mysteriet II (1)
11:55

Bamses Billedbog

Bamses Billedbog
12:25

Skæg med matematik (12)

Skæg med matematik (12)
12:50

Rosa fra Rouladegade II (7)

Rosa fra Rouladegade II (7)
13:20

Ramajetterne III (2)

Ramajetterne III (2)
13:40

Molevitten

Molevitten
13:55

Sikker & Søn IV (18)

Sikker & Søn IV (18)
14:05

Onkel Rejes Sørøvershow (7)

Onkel Rejes Sørøvershow (7)
14:30

Der var engang....

Der var engang....
15:00

Sarah og And (37)

Sarah og And (37)
15:05

Masha og Bjørnen (22)

Masha og Bjørnen (22)
15:15

Morten Skildpadde (12)

Morten Skildpadde (12)
15:40

Gurli Gris VI (16)

Gurli Gris VI (16)
15:50

Chuggington IV (19)

Chuggington IV (19)
16:00

Chuggington IV (20)

Chuggington IV (20)
16:10

Dora udforskeren (22)

Dora udforskeren (22)
16:35

Paw Patrol (21)

Paw Patrol (21)
17:00

Brunos Kloshow

Brunos Kloshow
17:01

F for Får (5)

F for Får (5)
17:10

Brunos Kloshow

Brunos Kloshow
17:15

Masha og Bjørnen (8)

Masha og Bjørnen (8)
17:25

Onkel Reje og børnenes brevkasse (8)

Onkel Reje og børnenes brevkasse (8)
17:35

Luk op Luk i - VRED

Luk op Luk i - VRED
17:50

Kasper og Sofie (5)

Kasper og Sofie (5)
18:05

Kasper og Sofie (6)

Kasper og Sofie (6)
18:20

Yakari III (14)

Yakari III (14)
18:30

Yakari III (15)

Yakari III (15)
18:45

Onkel Rejes sørøvershow II (8)

Onkel Rejes sørøvershow II (8)
19:00

Gurli Gris VI (23)

Gurli Gris VI (23)
19:05

F for Får (3)

F for Får (3)
19:10

Søpapegøjernes ø (17)

Søpapegøjernes ø (17)
19:20

Hjørne Bjørne III (7)

Hjørne Bjørne III (7)
19:30

Mor Muh og Kragen

Mor Muh og Kragen
19:35

Den fortryllede karrusel

Den fortryllede karrusel
19:45

Minisekterne (34)

Minisekterne (34)
19:55

Lillefinger

Lillefinger
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
Fredag 2/3
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
04:45

Ramasjang sover - lidt endnu

Ramasjang sover - lidt endnu
05:00

Thomas og hans venner

Thomas og hans venner
05:15

Babar (7)

Babar (7)
05:35

Motor Mille og Børnebanden (11)

Motor Mille og Børnebanden (11)
06:05

Chuggington IV (3)

Chuggington IV (3)
06:15

Morten Skildpadde (3)

Morten Skildpadde (3)
06:40

Sofus III (2)

Sofus III (2)
06:55

Yakari III (14)

Yakari III (14)
07:10

Kasper og Sofie (5)

Kasper og Sofie (5)
07:30

Karlsson på taget

Karlsson på taget
08:45

Sprinter Galore III - Dåb (8)

Sprinter Galore III - Dåb (8)
09:00

Far, mor og bjørn (3:8)

Far, mor og bjørn (3:8)
09:30

Pippi Langstrømpe

Pippi Langstrømpe
09:55

Karlsson på taget

Karlsson på taget
10:20

Peddersen og Findus

Peddersen og Findus
10:30

Emil fra Lønneberg

Emil fra Lønneberg
11:00

Motor Mille på cirkustur (1)

Motor Mille på cirkustur (1)
11:15

Onkel Reje og børnenes brevkasse (13)

Onkel Reje og børnenes brevkasse (13)
11:25

Ramasjang Mysteriet II (2)

Ramasjang Mysteriet II (2)
11:55

Smølferne

Smølferne
12:20

Smølferne

Smølferne
12:45

F for Får (35)

F for Får (35)
12:50

Rosa fra Rouladegade II (8)

Rosa fra Rouladegade II (8)
13:20

Tree Fu Tom (13)

Tree Fu Tom (13)
13:45

Tree Fu Tom (14)

Tree Fu Tom (14)
14:05

Onkel Rejes Sørøvershow (8)

Onkel Rejes Sørøvershow (8)
14:30

Der var engang....

Der var engang....
15:00

Sarah og And (38)

Sarah og And (38)
15:05

Masha og Bjørnen (23)

Masha og Bjørnen (23)
15:15

Morten Skildpadde (13)

Morten Skildpadde (13)
15:40

Gurli Gris VI (18)

Gurli Gris VI (18)
15:50

Chuggington IV (21)

Chuggington IV (21)
16:00

Chuggington IV (22)

Chuggington IV (22)
16:10

Dora udforskeren (23)

Dora udforskeren (23)
16:35

Paw Patrol (22)

Paw Patrol (22)
17:00

Emil fra Lønneberg

Emil fra Lønneberg
17:25

Sol snart 6 år (8)

Sol snart 6 år (8)
17:30

Alfons Åberg (9)

Alfons Åberg (9)
17:40

Ramajetterne II (3)

Ramajetterne II (3)
18:00

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (52)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (52)
18:10

Yakari III (16)

Yakari III (16)
18:25

F for Får (19)

F for Får (19)
18:30

Sofus II (1)

Sofus II (1)
18:48

Vi er Pelle og Maise - Bål (17)

Vi er Pelle og Maise - Bål (17)
18:53

Vi er Pelle og Maise - Bål (18)

Vi er Pelle og Maise - Bål (18)
18:55

Astrid bliver storesøster (9)

Astrid bliver storesøster (9)
19:00

Tree Fu Tom (4)

Tree Fu Tom (4)
19:25

Zorro (18)

Zorro (18)
19:45

Mumitroldene (16)

Mumitroldene (16)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng