Jim Lyngvild viser sin penis på Instagram!

Jim Lyngvild viser sin penis på Instagram!

Jim Lyngvild viser sin penis på Instagram!
Her er gæstelisten til prins Henriks bisættelse!

Her er gæstelisten til prins Henriks bisættelse!

Her er gæstelisten til prins Henriks bisættelse!
Prins Nikolai springer ud som model i London!

Prins Nikolai springer ud som model i London!

Prins Nikolai springer ud som model i London!
Fie Laursen skal have lavet større bryster!

Fie Laursen skal have lavet større bryster!

Fie Laursen skal have lavet større bryster!

TV3 Sport tv guide og program oversigt fra 21/2 2018 til 1/3 2018

Onsdag 21/2
11:00

Tennis: Rio Open presented by Claro

Tennis: Rio Open presented by Claro
12:00

Fodbold: Bayern München-Besiktas

Fodbold: Bayern München-Besiktas
14:00

Fodbold: Chelsea-FC Barcelona

Fodbold: Chelsea-FC Barcelona
15:55

Fodbold: Liverpool-Manchester United (U19)

Fodbold: Liverpool-Manchester United (U19)
17:55

Fodbold: Bayern München-Real Madrid (U19)

Fodbold: Bayern München-Real Madrid (U19)
20:00

Boksning: World Boxing Super Series - Prefight

Boksning: World Boxing Super Series - Prefight
20:35

Oddset Nyt

Oddset Nyt
20:40

Fodbold: Shakhtar Donetsk-AS Roma

Fodbold: Shakhtar Donetsk-AS Roma
22:45

Tennis: Rio Open presented by Claro

Tennis: Rio Open presented by Claro
00:30

Tennis: Rio Open presented by Claro

Tennis: Rio Open presented by Claro
Torsdag 22/2
09:00

Tennis: Rio Open presented by Claro

Tennis: Rio Open presented by Claro
11:00

Tennis: Rio Open presented by Claro

Tennis: Rio Open presented by Claro
13:00

Tennis: Rio Open presented by Claro

Tennis: Rio Open presented by Claro
15:00

Fodbold: Shakhtar Donetsk-AS Roma

Fodbold: Shakhtar Donetsk-AS Roma
17:00

Fodbold: Sevilla-Manchester United

Fodbold: Sevilla-Manchester United
19:00

Fodbold: Premier League World Show

Fodbold: Premier League World Show
19:30

Boksning: World Boxing Super Series - The Day After

Boksning: World Boxing Super Series - The Day After
20:00

Dart: Unibet Premier League Darts - Berlin

Dart: Unibet Premier League Darts - Berlin
23:30

Tennis: Rio Open presented by Claro

Tennis: Rio Open presented by Claro
00:30

Tennis: Rio Open presented by Claro

Tennis: Rio Open presented by Claro
Fredag 23/2
09:00

Tennis: Rio Open presented by Claro

Tennis: Rio Open presented by Claro
11:00

Tennis: Rio Open presented by Claro

Tennis: Rio Open presented by Claro
13:00

Tennis: Rio Open presented by Claro

Tennis: Rio Open presented by Claro
15:00

Tennis: Rio Open presented by Claro

Tennis: Rio Open presented by Claro
16:30

Boksning: World Boxing Super Series - Prefight

Boksning: World Boxing Super Series - Prefight
17:00

Boksning: Brähmer vs Smith - Indvejning

World Boxing Super Series
Boksning: Brähmer vs Smith - Indvejning
17:30

Boksning: World Boxing Super Series - Prefight

Boksning: World Boxing Super Series - Prefight
18:00

Boksning: Brähmer vs Smith - Indvejning

World Boxing Super Series
Boksning: Brähmer vs Smith - Indvejning
18:30

Fodbold: Optakt til Alka Superliga

Fodbold: Optakt til Alka Superliga
18:55

Fodbold: AC Horsens-Randers FC

Fodbold: AC Horsens-Randers FC
20:00

Dart: Unibet Premier League Darts - Berlin

Dart: Unibet Premier League Darts - Berlin
21:00

Fodbold: Opfølgning på Alka Superliga

Fodbold: Opfølgning på Alka Superliga
21:30

Fodbold: Deportivo La Coruna-Espanyol

Fodbold: Deportivo La Coruna-Espanyol
23:30

Tennis: Rio Open presented by Claro

Tennis: Rio Open presented by Claro
00:30

Tennis: Rio Open presented by Claro

Tennis: Rio Open presented by Claro
Lørdag 24/2
09:00

Tennis: Rio Open presented by Claro

Tennis: Rio Open presented by Claro
11:00

Tennis: Rio Open presented by Claro

Tennis: Rio Open presented by Claro
12:55

Fodbold: Celta Vigo-Eibar

Fodbold: Celta Vigo-Eibar
13:00

Tennis: Rio Open presented by Claro

Tennis: Rio Open presented by Claro
15:00

Boksning: World Boxing Super Series - Prefight

Boksning: World Boxing Super Series - Prefight
15:30

Fodbold: Optakt til Alka Superliga

Fodbold: Optakt til Alka Superliga
15:55

Fodbold: Lyngby BK-AGF

Fodbold: Lyngby BK-AGF
18:00

Fodbold: Opfølgning på Alka Superliga

Fodbold: Opfølgning på Alka Superliga
18:25

Fodbold: Fulham-Wolverhampton

Fodbold: Fulham-Wolverhampton
20:40

Fodbold: Inter-Benevento

Fodbold: Inter-Benevento
22:45

Tennis: Rio Open presented by Claro

Tennis: Rio Open presented by Claro
00:30

Tennis: Rio Open presented by Claro

Tennis: Rio Open presented by Claro
Søndag 25/2
09:00

Tennis: Rio Open presented by Claro

Tennis: Rio Open presented by Claro
11:00

Tennis: Rio Open presented by Claro

Tennis: Rio Open presented by Claro
12:25

Håndbold: Melsungen-Lemgo (m)

Håndbold: Melsungen-Lemgo (m)
14:15

Boksning: Jürgen Brähmer vs Callum Smith

Boksning: Jürgen Brähmer vs Callum Smith
14:55

Håndbold: Die Eulen Ludwigshafen-TVB 1898 Stuttgart (m)

Håndbold: Die Eulen Ludwigshafen-TVB 1898 Stuttgart (m)
16:55

Boksning: Jürgen Brähmer vs Callum Smith

Boksning: Jürgen Brähmer vs Callum Smith
17:55

Fodbold: Juventus-Atalanta

Fodbold: Juventus-Atalanta
19:55

NASCAR: Fold of Honor QuikTrip 500

NASCAR: Fold of Honor QuikTrip 500
21:00

Tennis: Rio Open presented by Claro

Tennis: Rio Open presented by Claro
23:00

NASCAR: Fold of Honor QuikTrip 500

NASCAR: Fold of Honor QuikTrip 500
00:00

Esport: DOTA 2 - ESL One Katowice 2018

Esport: DOTA 2 - ESL One Katowice 2018
Mandag 26/2
09:00

Fodbold: Premier League Sunday Review

Fodbold: Premier League Sunday Review
10:00

Tennis: Højdepunkter fra Rio Open

Tennis: Højdepunkter fra Rio Open
11:05

Tennis: Dubai Duty Free Championships

Tennis: Dubai Duty Free Championships
13:00

Tennis: Dubai Duty Free Championships

Tennis: Dubai Duty Free Championships
14:30

Tennis: Rio Open presented by Claro

Tennis: Rio Open presented by Claro
16:30

Tennis: Dubai Duty Free Championships

Tennis: Dubai Duty Free Championships
18:15

Fodbold: Optakt til Alka Superliga

Fodbold: Optakt til Alka Superliga
18:55

Fodbold: SønderjyskE-Silkeborg

Fodbold: SønderjyskE-Silkeborg
21:00

Fodbold: Superliga XL

Fodbold: Superliga XL
22:30

Fodbold: Cagliari-Napoli

Fodbold: Cagliari-Napoli
00:30

Esport: World of Esports

Esport: World of Esports
01:05

Tennis: Abierto Mexicano Telcel

Tennis: Abierto Mexicano Telcel
03:00

Tennis: Abierto Mexicano Telcel

Tennis: Abierto Mexicano Telcel
Tirsdag 27/2
09:00

Fodbold: SønderjyskE-Silkeborg

Fodbold: SønderjyskE-Silkeborg
11:05

Tennis: Dubai Duty Free Championships

Tennis: Dubai Duty Free Championships
13:00

Tennis: Dubai Duty Free Championships

Tennis: Dubai Duty Free Championships
14:30

Tennis: Højdepunkter fra Rio Open

Tennis: Højdepunkter fra Rio Open
15:30

Fodbold: Mål, mål, mål

Fodbold: Mål, mål, mål
16:30

Tennis: Dubai Duty Free Championships

Tennis: Dubai Duty Free Championships
18:30

Fodbold: Optakt til Alka Superliga

Fodbold: Optakt til Alka Superliga
18:55

Fodbold: AC Horsens-AGF

Fodbold: AC Horsens-AGF
21:00

Fodbold: Opfølgning på Alka Superliga

Fodbold: Opfølgning på Alka Superliga
21:25

Fodbold: Girona-Celta Vigo

Fodbold: Girona-Celta Vigo
23:30

Fodbold: Mål, mål, mål

Fodbold: Mål, mål, mål
00:30

Fodbold: Rundt om runden

Fodbold: Rundt om runden
01:05

Tennis: Abierto Mexicano Telcel

Tennis: Abierto Mexicano Telcel
03:00

Tennis: Abierto Mexicano Telcel

Tennis: Abierto Mexicano Telcel
Onsdag 28/2
09:00

Fodbold: AC Horsens-AGF

Fodbold: AC Horsens-AGF
11:05

Tennis: Dubai Duty Free Championships

Tennis: Dubai Duty Free Championships
13:00

Tennis: Dubai Duty Free Championships

Tennis: Dubai Duty Free Championships
14:30

Tennis: ATP World Tour Uncovered

Tennis: ATP World Tour Uncovered
15:00

Fodbold: Mål, mål, mål

Fodbold: Mål, mål, mål
16:00

Tennis: ATP World Tour Uncovered

Tennis: ATP World Tour Uncovered
16:30

Tennis: Dubai Duty Free Championships

Tennis: Dubai Duty Free Championships
17:30

Fodbold: Optakt til Alka Superliga

Fodbold: Optakt til Alka Superliga
17:55

Fodbold: Randers FC-FC Helsingør

Fodbold: Randers FC-FC Helsingør
20:00

Fodbold: Opfølgning på Alka Superliga

Fodbold: Opfølgning på Alka Superliga
20:30

Fodbold: Athletic Bilbao-Valencia

Fodbold: Athletic Bilbao-Valencia
21:30

Fodbold: La Liga World

Fodbold: La Liga World
22:00

Fodbold: FIFA Show

Fodbold: FIFA Show
22:30

Fodbold: Rundt om runden

Fodbold: Rundt om runden
23:00

Fodbold: Werge møder Zanka

Fodbold: Werge møder Zanka
23:30

Esport: World of Esports

Esport: World of Esports
00:00

Tennis: Højdepunkter fra Rio Open

Tennis: Højdepunkter fra Rio Open
01:05

Tennis: Abierto Mexicano Telcel

Tennis: Abierto Mexicano Telcel