Eurosport 1 tv guide og program oversigt fra i dag 14/12 2019 til 28/12 2019

Lørdag 14/12
14:00

SuperligaHjørnet

SuperligaHjørnet
14:40

Watts

Watts
14:55

Cyklecross: DVV Trofee

Cyklecross: DVV Trofee
16:15

Skihop: World Cup

Skihop: World Cup
18:00

Holm & Bays Radio Tour

Holm & Bays Radio Tour
19:15

Kort om sport (37:100)

Kort om sport (37:100)
19:25

Kort om sport (38:100)

Kort om sport (38:100)
19:35

Watts

Watts
19:45

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
23:25

PGA Tour: QBE Shootout

PGA Tour: QBE Shootout
03:20

Billard: 3-Bande - World Cup

Billard: 3-Bande - World Cup
04:20

Curling: EM

Curling: EM
Søndag 15/12
06:00

Home of the Olympics: My Olympic Moment

Home of the Olympics: My Olympic Moment
06:30

Home of the Olympics: My Olympic Moment

Home of the Olympics: My Olympic Moment
07:00

Skiskydning: World Cup (k)

Skiskydning: World Cup (k)
08:00

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling
09:00

Alpint: World Cup

Alpint: World Cup
10:35

SuperligaHjørnet

SuperligaHjørnet
11:00

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling
12:00

Skiskydning: World Cup (k)

Skiskydning: World Cup (k)
12:45

Kort om sport (38:100)

Kort om sport (38:100)
12:50

Kort om sport (37:100)

Kort om sport (37:100)
12:55

Kort om sport (36:100)

Kort om sport (36:100)
13:00

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling
14:00

Skiskydning: World Cup

Skiskydning: World Cup
15:50

Skihop: World Cup

Skihop: World Cup
17:50

Tennis: US Open - Højdepunkter

Tennis: US Open - Højdepunkter
19:10

Get In! (S2019 E4)

Get In! (S2019 E4)
19:45

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
23:00

Kort om sport (39:100)

Kort om sport (39:100)
23:05

Teqball: Top 5

Teqball: Top 5
23:20

PGA Tour: QBE Shootout

PGA Tour: QBE Shootout
03:00

Motorsport: FIM Endurance World Championship

Motorsport: FIM Endurance World Championship
04:00

Skiskydning: World Cup (k)

Skiskydning: World Cup (k)
Mandag 16/12
06:00

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
06:25

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
07:00

Ridebanespringning: Longines Masters

Ridebanespringning: Longines Masters
07:55

Tennis: Diriyah Tennis Cup

Tennis: Diriyah Tennis Cup
08:55

Judo: Grand Slam Torunament

Judo: Grand Slam Torunament
09:30

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
09:55

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
10:30

Bordtennis: World Tour

Bordtennis: World Tour
12:00

Champions League: Lodtrækning

Champions League: Lodtrækning
12:25

Golf: My Game - Tiger Woods

Golf: My Game - Tiger Woods
12:45

Golf: My Game - Tiger Woods

Golf: My Game - Tiger Woods
13:00

Europa League: Lodtrækning

Europa League: Lodtrækning
13:25

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
14:00

Home of the Olympics: Running in North Korea

Home of the Olympics: Running in North Korea
15:00

Judo: Grand Slam Torunament

Judo: Grand Slam Torunament
15:35

Skiskydning: World Cup (k)

Skiskydning: World Cup (k)
16:20

Skiskydning: World Cup

Skiskydning: World Cup
17:05

Kælk: World Cup (k)

Kælk: World Cup (k)
17:40

Halvmaraton: Marathon Des Sables

Halvmaraton: Marathon Des Sables
17:50

Alpint: World Cup ASLIVE

Alpint: World Cup ASLIVE
18:35

Alpint: World Cup

Alpint: World Cup
19:20

Home of the Olympics: Against All Odds

Home of the Olympics: Against All Odds
19:50

Home of the Olympics: Foul Play

Home of the Olympics: Foul Play
20:15

Home of the Olympics: My Olympic Moment

Home of the Olympics: My Olympic Moment
20:55

Watts

Watts
21:00

Ridesport: Asian Championships

Ridesport: Asian Championships
22:00

Billard: 3-Bande - VM

Billard: 3-Bande - VM
23:20

Kælk: World Cup

Kælk: World Cup
23:50

Jetski: World Cup

Jetski: World Cup
00:50

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
02:55

Svømning: International Swimming League

Svømning: International Swimming League
04:20

Svømning: International Swimming League

Svømning: International Swimming League
Tirsdag 17/12
06:00

Kælk: World Cup

Kælk: World Cup
06:30

Kælk: World Cup (k)

Kælk: World Cup (k)
07:00

Motorsport: Endurance - Højdepunkter

Motorsport: Endurance - Højdepunkter
08:00

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
10:00

Watts

Watts
10:20

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
11:30

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
12:20

Ridebanespringning: Longines Masters

Ridebanespringning: Longines Masters
13:20

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
14:30

Kælk: World Cup

Kælk: World Cup
14:55

Home of the Olympics: My Olympic Moment

Home of the Olympics: My Olympic Moment
15:30

Home of the Olympics: My Olympic Moment

Home of the Olympics: My Olympic Moment
16:05

Ridebanespringning: Longines Masters

Ridebanespringning: Longines Masters
17:00

Ridebanespringning: FEI World Cup

Ridebanespringning: FEI World Cup
18:00

Ridesport: Horse Excellence

Ridesport: Horse Excellence
18:35

Volleyball: Time Out

Volleyball: Time Out
20:45

Rally: EM - Højdepunkter

Rally: EM - Højdepunkter
21:00

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam
22:05

Motorsport: Endurance

Motorsport: Endurance
23:00

Billard: 3-Bande - World Cup

Billard: 3-Bande - World Cup
23:05

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling
23:35

Motorsport: FIM Endurance World Championship

Motorsport: FIM Endurance World Championship
00:00

Formel E: Saudi-Arabien VM-afdeling

Formel E: Saudi-Arabien VM-afdeling
01:00

Ridebanespringning: Longines Masters

Ridebanespringning: Longines Masters
02:00

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
04:00

PGA Tour: Bermuda Championship - Højdepunkter

PGA Tour: Bermuda Championship - Højdepunkter
04:50

Billard: 3-Bande - VM

Billard: 3-Bande - VM
Onsdag 18/12
06:00

Kælk: World Cup (k)

Kælk: World Cup (k)
06:30

Kælk: World Cup

Kælk: World Cup
07:00

Tennis: Diriyah Tennis Cup

Tennis: Diriyah Tennis Cup
08:00

Ridebanespringning: Longines Masters

Ridebanespringning: Longines Masters
09:00

Svømning: International Swimming League

Svømning: International Swimming League
10:30

Svømning: International Swimming League

Svømning: International Swimming League
12:00

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling
13:10

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling
14:05

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling
15:05

Alpint: World Cup

Alpint: World Cup
15:50

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
17:40

Alpint: World Cup

Alpint: World Cup
18:25

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
19:10

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
20:00

The Minute

The Minute
20:05

Holm & Bays Radio Tour

Holm & Bays Radio Tour
21:00

PGA Tour: Presidents Cup - Højdepunkter

PGA Tour: Presidents Cup - Højdepunkter
22:05

Sambo: Sport Explainers

Sambo: Sport Explainers
22:10

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling
23:00

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling
00:00

Motorsport: Endurance

Motorsport: Endurance
01:00

Cyklecross: EM (k)

Cyklecross: EM (k)
02:00

Billard: 3-Bande - VM

Billard: 3-Bande - VM
03:00

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
Torsdag 19/12
06:00

Polo: Polo Line

Polo: Polo Line
06:30

Sejlsport: Spirit of Yachting

Sejlsport: Spirit of Yachting
07:00

Skak: Grand Prix

Skak: Grand Prix
08:00

Skihop: World Cup

Skihop: World Cup
09:00

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
09:30

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
10:00

Billard: 3-Bande - VM

Billard: 3-Bande - VM
11:00

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
13:00

Home of the Olympics: Running in North Korea

Home of the Olympics: Running in North Korea
14:00

Langrend: Beat Destiny

Langrend: Beat Destiny
14:05

Skiskydning: World Cup

Skiskydning: World Cup
15:30

Home of the Olympics: Power of One

Home of the Olympics: Power of One
16:00

Motorsport: Endurance

Motorsport: Endurance
17:00

Skihop: World Cup

Skihop: World Cup
18:30

Motorsport: FIM Endurance World Championship

Motorsport: FIM Endurance World Championship
19:00

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam
19:30

Watts

Watts
20:00

Skiskydning: World Cup

Skiskydning: World Cup
21:00

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
21:30

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
22:00

Snowboard: FIS World Cup

Snowboard: FIS World Cup
23:00

Motorsport: FIM Endurance World Championship

Motorsport: FIM Endurance World Championship
23:30

Motorsport: Porsche Super Cup

Motorsport: Porsche Super Cup
00:00

Watts

Watts
00:30

Home of the Olympics: Power of One

Home of the Olympics: Power of One
01:00

Home of the Olympics: Running in North Korea

Home of the Olympics: Running in North Korea
02:00

PGA Tour: Bermuda Championship - Højdepunkter

PGA Tour: Bermuda Championship - Højdepunkter
03:00

Skihop: World Cup

Skihop: World Cup
04:00

Motorsport: Endurance

Motorsport: Endurance
Fredag 20/12
06:00

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling
06:25

Motorsport: FIM Endurance World Championship

Motorsport: FIM Endurance World Championship
07:00

Skihop: World Cup

Skihop: World Cup
08:00

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
10:00

Motorsport: Endurance

Motorsport: Endurance
11:00

Standardvogne: Kina VM-afdeling

Standardvogne: Kina VM-afdeling
11:35

Alpint: World Cup

Alpint: World Cup
13:00

Skihop: World Cup

Skihop: World Cup
14:05

Skiskydning: World Cup (k)

Skiskydning: World Cup (k)
15:35

Kort om sport (43:100)

Kort om sport (43:100)
15:40

Kort om sport (42:100)

Kort om sport (42:100)
15:41

Kort om sport (41:100)

Kort om sport (41:100)
16:00

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling
17:00

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling
18:00

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling
19:00

Kort om sport (42:100)

Kort om sport (42:100)
19:05

Kort om sport (43:100)

Kort om sport (43:100)
19:06

Skiskydning: World Cup (k)

Skiskydning: World Cup (k)
20:10

Alpint: World Cup

Alpint: World Cup
21:10

Billard: 3-Bande - VM

Billard: 3-Bande - VM
22:15

Freestyle: World Cup

Freestyle: World Cup
22:25

Fægtning: Generation

Fægtning: Generation
23:20

Bordtennis: World Cup

Bordtennis: World Cup
00:50

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
02:48

Kort om sport (43:100)

Kort om sport (43:100)
02:50

Kort om sport (42:100)

Kort om sport (42:100)
02:55

Kort om sport (41:100)

Kort om sport (41:100)
02:58

Kort om sport (40:100)

Kort om sport (40:100)
03:00

Kort om sport (39:100)

Kort om sport (39:100)
03:05

Skihop: World Cup

Skihop: World Cup
04:00

Skihop: World Cup

Skihop: World Cup
Lørdag 21/12
06:00

Kælk: World Cup

Kælk: World Cup
06:30

Kælk: World Cup (k)

Kælk: World Cup (k)
07:00

Ridebanespringning: Longines Masters

Ridebanespringning: Longines Masters
08:00

Bordtennis: World Cup

Bordtennis: World Cup
09:30

Formel E: Saudi-Arabien VM-afdeling

Formel E: Saudi-Arabien VM-afdeling
09:58

Watts

Watts
10:20

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
11:45

Alpint: World Cup

Alpint: World Cup
13:00

Skiskydning: World Cup

Skiskydning: World Cup
13:40

Nordisk kombineret: World Cup

Nordisk kombineret: World Cup
14:50

Skiskydning: World Cup (k)

Skiskydning: World Cup (k)
15:45

Watts

Watts
16:00

PGA Tour: RSM Classic - Højdepunkter

PGA Tour: RSM Classic - Højdepunkter
17:00

Motorsport: FIM Endurance World Championship

Motorsport: FIM Endurance World Championship
17:30

Watts

Watts
17:45

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
18:30

Alpint: World Cup

Alpint: World Cup
19:10

Skiskydning: World Cup

Skiskydning: World Cup
20:00

Billard: Snooker - UK Championship

Billard: Snooker - UK Championship
22:00

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
23:00

Formel E: Saudi-Arabien VM-afdeling

Formel E: Saudi-Arabien VM-afdeling
00:00

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
02:00

Billard: Snooker - UK Championship

Billard: Snooker - UK Championship
04:00

Motorsport: FIA GT World Cup

Motorsport: FIA GT World Cup
04:50

Kort om sport

Kort om sport
04:55

Kort om sport

Kort om sport
Søndag 22/12
06:00

Kælk: World Cup

Kælk: World Cup
06:30

Kælk: World Cup (k)

Kælk: World Cup (k)
07:00

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam
08:00

Motorsport: FIA GT World Cup

Motorsport: FIA GT World Cup
09:00

PGA Tour: RSM Classic - Højdepunkter

PGA Tour: RSM Classic - Højdepunkter
09:50

Alpint: World Cup

Alpint: World Cup
11:00

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
12:10

Skiskydning: World Cup

Skiskydning: World Cup
13:00

Alpint: World Cup

Alpint: World Cup
14:00

Skiskydning: World Cup

Skiskydning: World Cup
15:00

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam
16:00

Svømning: International Swimming League

Svømning: International Swimming League
17:30

Svømning: International Swimming League

Svømning: International Swimming League
19:00

Kort om sport

Kort om sport
19:05

Kort om sport

Kort om sport
19:10

Kort om sport (43:100)

Kort om sport (43:100)
19:30

Kælk: World Cup

Kælk: World Cup
20:00

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
22:00

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam
23:00

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
23:30

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
00:00

Kort om sport (42:100)

Kort om sport (42:100)
00:05

Kort om sport (43:100)

Kort om sport (43:100)
00:10

Kort om sport

Kort om sport
00:15

Kort om sport

Kort om sport
01:25

Svømning: International Swimming League

Svømning: International Swimming League
03:00

Billard: 3-Bande - VM

Billard: 3-Bande - VM
03:55

Bordtennis: World Cup

Bordtennis: World Cup
04:55

Cykling: Shanghai Criterium

Cykling: Shanghai Criterium
Mandag 23/12
06:00

Golf: Japan Skins - Højdepunkter

Golf: Japan Skins - Højdepunkter
06:30

Standardvogne: Kina VM-afdeling

Standardvogne: Kina VM-afdeling
07:00

Skiskydning: World Cup

Skiskydning: World Cup
08:00

Skiskydning: World Cup

Skiskydning: World Cup
09:00

Skydning: World Cup - Højdepunkter

Skydning: World Cup - Højdepunkter
09:35

Golf: Japan Skins - Højdepunkter

Golf: Japan Skins - Højdepunkter
10:05

Snowboard: FIS World Cup

Snowboard: FIS World Cup
11:05

Skihop: World Cup

Skihop: World Cup
12:05

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam
13:05

Kælk: World Cup

Kælk: World Cup
14:00

Kælk: World Cup (k)

Kælk: World Cup (k)
15:00

Motorsport: FIM Endurance World Championship

Motorsport: FIM Endurance World Championship
16:00

Motorsport: Endurance

Motorsport: Endurance
17:25

Skydning: Højdepunkter

Skydning: Højdepunkter
17:30

Judo: Masters

Judo: Masters
17:55

Skydning: Sport talks

Skydning: Sport talks
18:05

Alpint: World Cup

Alpint: World Cup
20:00

Nordisk kombineret: World Cup

Nordisk kombineret: World Cup
21:00

Skiskydning: World Cup (k)

Skiskydning: World Cup (k)
21:50

Watts

Watts
22:08

Watts

Watts
22:10

Skiskydning: World Cup

Skiskydning: World Cup
23:00

EM-kvalifikation: Højdepunkter fra Matchweek

EM-kvalifikation: Højdepunkter fra Matchweek
00:05

Europa League Magasinet 2019/2020

Europa League Magasinet 2019/2020
01:05

Billard: Snooker - English Open

Billard: Snooker - English Open
01:55

Langrend: World Cup (k)

Langrend: World Cup (k)
02:50

Langrend: World Cup

Langrend: World Cup
03:50

Motorsport: FIM Endurance World Championship

Motorsport: FIM Endurance World Championship
04:45

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam
Tirsdag 24/12
06:00

Home of the Olympics: My Olympic Moment

Home of the Olympics: My Olympic Moment
06:30

Skydning: World Cup - Højdepunkter

Skydning: World Cup - Højdepunkter
07:00

Squash: VM

Squash: VM
08:05

Snowboard: FIS World Cup

Snowboard: FIS World Cup
09:05

Holm & Bays Radio Tour

Holm & Bays Radio Tour
10:05

Holm & Bays Radio Tour

Holm & Bays Radio Tour
11:05

Holm & Bays Radio Tour

Holm & Bays Radio Tour
12:05

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
14:00

EM-kvalifikation: Højdepunkter fra Matchweek

EM-kvalifikation: Højdepunkter fra Matchweek
15:05

Watts

Watts
15:35

Fægtning: Series

Fægtning: Series
15:45

Standardvogne: VM-afdeling - Højdepunkter

Standardvogne: VM-afdeling - Højdepunkter
16:45

Ridebanespringning: FEI World Cup

Ridebanespringning: FEI World Cup
17:45

Volleyball: Time Out

Volleyball: Time Out
17:51

Europa League Magasinet 2019/2020

Europa League Magasinet 2019/2020
19:00

Ridebanespringning: FEI World Cup

Ridebanespringning: FEI World Cup
20:00

Holm & Bays Radio Tour

Holm & Bays Radio Tour
21:00

Holm & Bays Radio Tour

Holm & Bays Radio Tour
22:00

Skiskydning: World Cup (k)

Skiskydning: World Cup (k)
23:00

Skiskydning: World Cup (k)

Skiskydning: World Cup (k)
23:55

Billard: Snooker - World Open

Billard: Snooker - World Open
01:55

Motorsport: FIM Endurance World Championship

Motorsport: FIM Endurance World Championship
02:50

Motorsport: Endurance

Motorsport: Endurance
03:50

Snowboard: FIS World Cup

Snowboard: FIS World Cup
04:45

Snowboard: FIS World Cup

Snowboard: FIS World Cup
Onsdag 25/12
06:00

Nordisk kombineret: World Cup

Nordisk kombineret: World Cup
06:55

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
08:55

Nordisk kombineret: World Cup

Nordisk kombineret: World Cup
10:00

Snowboard: FIS World Cup

Snowboard: FIS World Cup
11:00

Tennis: Diriyah Tennis Cup

Tennis: Diriyah Tennis Cup
12:00

Nordisk kombineret: World Cup

Nordisk kombineret: World Cup
13:00

Freestyle: World Cup

Freestyle: World Cup
14:00

Freestyle: World Cup

Freestyle: World Cup
15:00

Get In! (S2019 E5)

Get In! (S2019 E5)
15:30

Judo: Masters

Judo: Masters
16:00

Motorsport: FIM Endurance World Championship

Motorsport: FIM Endurance World Championship
17:00

Snowboard: FIS World Cup

Snowboard: FIS World Cup
18:00

Snowboard: FIS World Cup

Snowboard: FIS World Cup
19:00

Get In! (S2019 E5)

Get In! (S2019 E5)
19:30

Motorsport: FIM Endurance World Championship

Motorsport: FIM Endurance World Championship
20:00

Alpint: World Cup

Alpint: World Cup
21:00

Skiskydning: World Cup (k)

Skiskydning: World Cup (k)
21:35

Kort om sport (42:100)

Kort om sport (42:100)
21:40

Kort om sport (43:100)

Kort om sport (43:100)
21:45

Kort om sport (41:100)

Kort om sport (41:100)
21:50

Kort om sport

Kort om sport
21:55

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam
22:55

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling
23:25

Golf: Japan Skins - Højdepunkter

Golf: Japan Skins - Højdepunkter
23:55

Billard: Snooker - Northern Ireland Open

Billard: Snooker - Northern Ireland Open
01:55

Tennis: Diriyah Tennis Cup

Tennis: Diriyah Tennis Cup
02:55

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam
03:55

Snowboard: FIS World Cup

Snowboard: FIS World Cup
04:55

Skihop: World Cup

Skihop: World Cup
Torsdag 26/12
06:00

Tennis: US Open - Højdepunkter

Tennis: US Open - Højdepunkter
07:00

Snowboard: FIS World Cup

Snowboard: FIS World Cup
08:00

Freestyle: World Cup

Freestyle: World Cup
09:30

Get In! (S2019 E5)

Get In! (S2019 E5)
10:00

Motorsport: Endurance

Motorsport: Endurance
11:00

Freestyle: World Cup

Freestyle: World Cup
12:00

Freestyle: World Cup

Freestyle: World Cup
13:00

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
14:00

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
15:00

Motorsport: Endurance

Motorsport: Endurance
16:00

Snowboard: FIS World Cup

Snowboard: FIS World Cup
17:00

Tennis: US Open - Højdepunkter

Tennis: US Open - Højdepunkter
18:00

Nordisk kombineret: World Cup

Nordisk kombineret: World Cup
19:00

Golf: Japan Skins - Højdepunkter

Golf: Japan Skins - Højdepunkter
19:30

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling
20:00

Skihop: World Cup

Skihop: World Cup
20:05

Judo: Zoom

Judo: Zoom
21:00

Motorsport: Endurance

Motorsport: Endurance
22:00

Tennis: Diriyah Tennis Cup

Tennis: Diriyah Tennis Cup
23:05

Kort om sport

Kort om sport
23:10

Kort om sport

Kort om sport
23:15

Kort om sport (43:100)

Kort om sport (43:100)
23:30

Skydning: World Cup - Højdepunkter

Skydning: World Cup - Højdepunkter
00:00

Billard: Snooker - UK Championship

Billard: Snooker - UK Championship
02:00

Snowboard: FIS World Cup

Snowboard: FIS World Cup
03:00

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
Fredag 27/12
06:00

Skiskydning: World Cup (k)

Skiskydning: World Cup (k)
06:55

Nordisk kombineret: World Cup

Nordisk kombineret: World Cup
07:55

Tennis: Diriyah Tennis Cup

Tennis: Diriyah Tennis Cup
08:55

Skydning: World Cup - Højdepunkter

Skydning: World Cup - Højdepunkter
09:30

Motorsport: FIM Endurance World Championship

Motorsport: FIM Endurance World Championship
09:55

Tennis: Diriyah Tennis Cup

Tennis: Diriyah Tennis Cup
10:55

Skiskydning: World Cup

Skiskydning: World Cup
11:55

Skiskydning: World Cup (k)

Skiskydning: World Cup (k)
12:50

Langrend: World Cup

Langrend: World Cup
13:50

Holm & Bays Radio Tour

Holm & Bays Radio Tour
15:00

Cyklecross: DVV Trofee

Cyklecross: DVV Trofee
16:18

Watts

Watts
16:25

Holm & Bays Radio Tour

Holm & Bays Radio Tour
17:30

Watts

Watts
17:55

Langrend: World Cup

Langrend: World Cup
18:55

Nordisk kombineret: World Cup

Nordisk kombineret: World Cup
19:55

Tennis: Diriyah Tennis Cup

Tennis: Diriyah Tennis Cup
21:40

Home of the Olympics: My Olympic Moment

Home of the Olympics: My Olympic Moment
22:20

Freestyle: World Cup

Freestyle: World Cup
23:20

Watts

Watts
23:30

Rally: EM

Rally: EM
00:00

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
01:58

Kort om sport

Kort om sport
02:00

Kort om sport

Kort om sport
02:05

Kort om sport

Kort om sport
02:07

Langrend: World Cup

Langrend: World Cup
03:05

Freestyle: World Cup

Freestyle: World Cup
Eurosport 1 viser i denne uge Kort om sport, Skiskydning, Get In!, Teqball, Tennis, Bordtennis, Alpint, Langrend, Fægtning, Skydning, Judo, Nordisk kombineret, Watts, Standardvogne, Ridebanespringning, Volleyball, Snowboard, Skihop, Alpint: World Cup, SuperligaHjørnet, Watts, Cyklecross: DVV Trofee, Skihop: World Cup, Holm & Bays Radio Tour, Billard: Snooker - Scottish Open, PGA Tour: QBE Shootout, Billard: 3-Bande - World Cup, Curling: EM, Home of the Olympics: My Olympic Moment, Skiskydning: World Cup (k), Standardvogne: Malaysia VM-afdeling, Skiskydning: World Cup, Tennis: US Open - Højdepunkter, Motorsport: FIM Endurance World Championship, Alpint: World Cup (k), Ridebanespringning: Longines Masters, Judo: Grand Slam Torunament, Champions League: Lodtrækning, Golf: My Game - Tiger Woods, Europa League: Lodtrækning, Home of the Olympics: Running in North Korea, Kælk: World Cup (k), Halvmaraton: Marathon Des Sables, Alpint: World Cup ASLIVE, Home of the Olympics: Against All Odds, Home of the Olympics: Foul Play, Ridesport: Asian Championships, Billard: 3-Bande - VM, Kælk: World Cup, Jetski: World Cup, Svømning: International Swimming League, Motorsport: Endurance - Højdepunkter, Ridebanespringning: FEI World Cup, Ridesport: Horse Excellence, Volleyball: Time Out, Rally: EM - Højdepunkter, Ridebanespringning: Rolex Grand Slam, Motorsport: Endurance, Formel E: Saudi-Arabien VM-afdeling, PGA Tour: Bermuda Championship - Højdepunkter, The Minute, PGA Tour: Presidents Cup - Højdepunkter, Sambo: Sport Explainers, Cyklecross: EM (k), Polo: Polo Line, Sejlsport: Spirit of Yachting, Skak: Grand Prix, Home of the Olympics: Power of One, Snowboard: FIS World Cup, Motorsport: Porsche Super Cup, Standardvogne: Kina VM-afdeling, Freestyle: World Cup, Bordtennis: World Cup, Nordisk kombineret: World Cup, PGA Tour: RSM Classic - Højdepunkter, Billard: Snooker - UK Championship, Motorsport: FIA GT World Cup, Kort om sport, Cykling: Shanghai Criterium, Golf: Japan Skins - Højdepunkter, Skydning: World Cup - Højdepunkter, EM-kvalifikation: Højdepunkter fra Matchweek, Europa League Magasinet 2019/2020, Billard: Snooker - English Open, Langrend: World Cup (k), Langrend: World Cup, Squash: VM, Billard: Snooker - World Open, Billard: Snooker - Northern Ireland Open, Rally: EM

Eurosport 1 i dag
Eurosport 1 i aften