Eurosport 2 tv guide og program oversigt fra i dag 14/12 2019 til 28/12 2019

Lørdag 14/12
17:30

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling
18:00

Motorsport: Endurance

Motorsport: Endurance
21:30

Watts

Watts
21:45

Kælk: World Cup

Kælk: World Cup
22:45

Kælk: World Cup

Kælk: World Cup
23:05

Kælk: World Cup

Kælk: World Cup
23:58

Watts

Watts
00:05

Tennis: Diriyah Tennis Cup

Tennis: Diriyah Tennis Cup
01:40

Skiskydning: World Cup (k)

Skiskydning: World Cup (k)
02:45

Kort om sport (37:100)

Kort om sport (37:100)
02:50

Ridebanespringning: Longines Masters

Ridebanespringning: Longines Masters
03:45

Billard: 3-Bande - World Cup

Billard: 3-Bande - World Cup
04:50

Formel E: Saudi-Arabien VM-afdeling

Formel E: Saudi-Arabien VM-afdeling
Søndag 15/12
06:00

Ridebanespringning: Longines Masters

Ridebanespringning: Longines Masters
06:50

Formel E: Saudi-Arabien VM-afdeling

Formel E: Saudi-Arabien VM-afdeling
07:45

Tennis: US Open - Højdepunkter

Tennis: US Open - Højdepunkter
08:25

Freestyle: World Cup

Freestyle: World Cup
10:00

Golf: Bag om PGA Tour

Golf: Bag om PGA Tour
10:25

Holm & Bays Radio Tour

Holm & Bays Radio Tour
11:40

SuperligaHjørnet

SuperligaHjørnet
12:20

SuperligaHjørnet

SuperligaHjørnet
13:00

Optakt: Randers FC-Esbjerg fB

Optakt: Randers FC-Esbjerg fB
13:55

3F Superliga: Randers FC-Esbjerg fB

3F Superliga: Randers FC-Esbjerg fB
16:00

Nedtakt: Randers FC-Esbjerg fB

Nedtakt: Randers FC-Esbjerg fB
16:50

Get In! (S2019 E4)

Get In! (S2019 E4)
17:40

Watts

Watts
18:00

PGA Tour: QBE Shootout

PGA Tour: QBE Shootout
21:55

Snowboard: FIS World Cup

Snowboard: FIS World Cup
23:00

Ridebanespringning: Longines Masters

Ridebanespringning: Longines Masters
23:55

Motorsport: Endurance

Motorsport: Endurance
01:00

Motorsport: FIM Endurance World Championship

Motorsport: FIM Endurance World Championship
02:00

Snowboard: FIS World Cup

Snowboard: FIS World Cup
03:00

Skak: Grand Prix

Skak: Grand Prix
04:00

Formel E: Saudi-Arabien VM-afdeling

Formel E: Saudi-Arabien VM-afdeling
04:50

Ridesport: Horse Excellence

Ridesport: Horse Excellence
Mandag 16/12
05:20

Watts

Watts
05:45

Watts

Watts
06:00

Watts

Watts
06:30

Home of the Olympics: My Olympic Moment

Home of the Olympics: My Olympic Moment
07:00

Home of the Olympics: My Olympic Moment

Home of the Olympics: My Olympic Moment
07:30

Home of the Olympics: Running in North Korea

Home of the Olympics: Running in North Korea
08:20

Maraton: New York Marathon

Maraton: New York Marathon
09:50

Motorsport: Endurance

Motorsport: Endurance
11:50

Formel E: Saudi-Arabien VM-afdeling

Formel E: Saudi-Arabien VM-afdeling
12:50

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
13:20

Tennis: Diriyah Tennis Cup

Tennis: Diriyah Tennis Cup
14:20

Ridebanespringning: Longines Masters

Ridebanespringning: Longines Masters
15:20

Kælk: World Cup

Kælk: World Cup
15:50

Kælk: World Cup (k)

Kælk: World Cup (k)
16:15

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
18:10

Skiskydning: World Cup (k)

Skiskydning: World Cup (k)
19:10

Skiskydning: World Cup

Skiskydning: World Cup
19:34

Get In! (S2019 E4)

Get In! (S2019 E4)
20:20

FA Cup (4:25)

FA Cup (4:25)
22:25

Kælk: World Cup

Kælk: World Cup
23:00

Kælk: World Cup (k)

Kælk: World Cup (k)
23:30

Alpint: World Cup

Alpint: World Cup
00:10

Alpint: World Cup

Alpint: World Cup
00:40

Alpint: World Cup

Alpint: World Cup
01:10

Skihop: World Cup

Skihop: World Cup
02:40

Tennis: Diriyah Tennis Cup

Tennis: Diriyah Tennis Cup
03:30

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
Tirsdag 17/12
06:00

Motorsport: FIA GT World Cup

Motorsport: FIA GT World Cup
06:45

Sejlsport: Spirit of Yachting

Sejlsport: Spirit of Yachting
07:10

Ridebanespringning: Longines Masters

Ridebanespringning: Longines Masters
07:55

Home of the Olympics: Running in North Korea

Home of the Olympics: Running in North Korea
08:45

Home of the Olympics: My Olympic Moment

Home of the Olympics: My Olympic Moment
09:10

Home of the Olympics: My Olympic Moment

Home of the Olympics: My Olympic Moment
09:50

Jetski: World Cup

Jetski: World Cup
10:45

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
12:40

Motorsport: Endurance

Motorsport: Endurance
14:05

Billard: 3-Bande - VM

Billard: 3-Bande - VM
15:10

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
17:05

Kælk: World Cup (k)

Kælk: World Cup (k)
17:35

Skihop: World Cup

Skihop: World Cup
18:35

Freestyle: World Cup

Freestyle: World Cup
19:30

Jetski: World Cup

Jetski: World Cup
20:30

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
22:25

PGA Tour: Højdepunkter

PGA Tour: Højdepunkter
23:35

Kælk: World Cup (k)

Kælk: World Cup (k)
00:05

Kælk: World Cup (k)

Kælk: World Cup (k)
00:30

Kælk: World Cup

Kælk: World Cup
01:05

Motorsport: Porsche Super Cup

Motorsport: Porsche Super Cup
01:35

PGA Tour: Bermuda Championship - Højdepunkter

PGA Tour: Bermuda Championship - Højdepunkter
02:45

Curling: EM (k)

Curling: EM (k)
03:40

Kort om sport (36:100)

Kort om sport (36:100)
03:50

Kort om sport (41:100)

Kort om sport (41:100)
03:53

Kort om sport (40:100)

Kort om sport (40:100)
03:55

Kort om sport (37:100)

Kort om sport (37:100)
04:00

Jetski: World Cup

Jetski: World Cup
04:50

Cyklecross: EM (k)

Cyklecross: EM (k)
Onsdag 18/12
06:00

Watts

Watts
06:10

Judo: Grand Slam Torunament

Judo: Grand Slam Torunament
06:40

Motorsport: Porsche Super Cup

Motorsport: Porsche Super Cup
07:10

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
08:50

Home of the Olympics: Camps to Champs

Home of the Olympics: Camps to Champs
09:20

Home of the Olympics: My Olympic Moment

Home of the Olympics: My Olympic Moment
09:55

Motorsport: Endurance

Motorsport: Endurance
10:55

Ridebanespringning: Longines Masters

Ridebanespringning: Longines Masters
11:55

Formel E: Saudi-Arabien VM-afdeling

Formel E: Saudi-Arabien VM-afdeling
13:00

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
15:00

Formel E: Saudi-Arabien VM-afdeling

Formel E: Saudi-Arabien VM-afdeling
16:00

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling
17:00

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling
18:05

Kælk: World Cup

Kælk: World Cup
18:30

Kælk: World Cup (k)

Kælk: World Cup (k)
19:05

SuperligaHjørnet

SuperligaHjørnet
19:45

Get In! (S2019 E4)

Get In! (S2019 E4)
20:40

Carabao Cup: Everton-Leicester

Carabao Cup: Everton-Leicester
22:45

Get In! (S2019 E5)

Get In! (S2019 E5)
23:35

SuperligaHjørnet

SuperligaHjørnet
00:15

Holm & Bays Radio Tour

Holm & Bays Radio Tour
01:10

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam
02:10

Motorsport: Endurance

Motorsport: Endurance
03:10

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling
04:05

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling
04:55

Kort om sport (41:100)

Kort om sport (41:100)
04:58

Kort om sport (40:100)

Kort om sport (40:100)
Torsdag 19/12
06:00

Watts

Watts
06:30

Watts

Watts
06:40

Home of the Olympics: My Olympic Moment

Home of the Olympics: My Olympic Moment
07:05

Home of the Olympics: Power of One

Home of the Olympics: Power of One
07:35

Home of the Olympics: Running in North Korea

Home of the Olympics: Running in North Korea
08:25

Jetski: World Cup

Jetski: World Cup
09:15

Billard: Snooker - UK Championship

Billard: Snooker - UK Championship
11:10

Holm & Bays Radio Tour

Holm & Bays Radio Tour
12:10

SuperligaHjørnet

SuperligaHjørnet
12:50

Snowboard: FIS World Cup

Snowboard: FIS World Cup
14:20

Watts

Watts
14:35

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
15:05

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
15:35

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
16:05

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
18:05

Billard: 3-Bande - VM

Billard: 3-Bande - VM
19:05

Snowboard: FIS World Cup

Snowboard: FIS World Cup
20:05

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam
21:05

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
23:05

Cyklecross: EM

Cyklecross: EM
00:00

Jetski: World Cup

Jetski: World Cup
01:00

Kort om sport (42:100)

Kort om sport (42:100)
01:03

Kort om sport (41:100)

Kort om sport (41:100)
01:05

Kort om sport (36:100)

Kort om sport (36:100)
01:10

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
02:40

Jetski: World Cup

Jetski: World Cup
03:40

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam
04:15

Home of the Olympics: Power of One

Home of the Olympics: Power of One
04:50

Home of the Olympics: Running in North Korea

Home of the Olympics: Running in North Korea
Fredag 20/12
06:00

Watts

Watts
06:30

Kælk: World Cup

Kælk: World Cup
07:00

Kælk: World Cup

Kælk: World Cup
07:25

Cyklecross: EM (k)

Cyklecross: EM (k)
08:10

Cyklecross: EM

Cyklecross: EM
09:00

Kælk: World Cup

Kælk: World Cup
09:30

Kælk: World Cup (k)

Kælk: World Cup (k)
10:00

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
12:05

Holm & Bays Radio Tour

Holm & Bays Radio Tour
13:00

Freestyle: World Cup

Freestyle: World Cup
14:00

Svømning: International Swimming League

Svømning: International Swimming League
15:25

Standardvogne: Kina VM-afdeling

Standardvogne: Kina VM-afdeling
16:00

Jetski: World Cup

Jetski: World Cup
17:00

PGA Tour: RSM Classic - Højdepunkter

PGA Tour: RSM Classic - Højdepunkter
18:05

Ridebanespringning: Longines Masters

Ridebanespringning: Longines Masters
19:05

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam
20:05

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
23:00

Svømning: International Swimming League

Svømning: International Swimming League
00:00

Holm & Bays Radio Tour

Holm & Bays Radio Tour
01:00

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam
02:00

Kort om sport (43:100)

Kort om sport (43:100)
02:05

Kort om sport (41:100)

Kort om sport (41:100)
02:10

Tennis: Diriyah Tennis Cup

Tennis: Diriyah Tennis Cup
03:05

Bordtennis: World Cup

Bordtennis: World Cup
03:50

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
Lørdag 21/12
06:00

Sejlsport: Spirit of Yachting

Sejlsport: Spirit of Yachting
06:25

Motorsport: Porsche Super Cup

Motorsport: Porsche Super Cup
07:00

Motorsport: Endurance

Motorsport: Endurance
07:55

Jetski: World Cup

Jetski: World Cup
08:55

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
10:50

Nordisk kombineret: World Cup

Nordisk kombineret: World Cup
11:50

Holm & Bays Radio Tour

Holm & Bays Radio Tour
12:45

SuperligaHjørnet

SuperligaHjørnet
13:20

Langrend: World Cup

Langrend: World Cup
15:10

Cyklecross: Rectavit Series

Cyklecross: Rectavit Series
16:20

Holm & Bays Radio Tour

Holm & Bays Radio Tour
17:05

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
19:00

Snowboard: FIS World Cup

Snowboard: FIS World Cup
20:00

Freestyle: World Cup

Freestyle: World Cup
21:00

Svømning: International Swimming League

Svømning: International Swimming League
23:00

Svømning: International Swimming League

Svømning: International Swimming League
00:15

SuperligaHjørnet

SuperligaHjørnet
01:00

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam
01:58

Kort om sport

Kort om sport
02:00

Kort om sport

Kort om sport
02:05

Kort om sport (43:100)

Kort om sport (43:100)
02:10

Kort om sport (42:100)

Kort om sport (42:100)
03:10

PGA Tour: RSM Classic - Højdepunkter

PGA Tour: RSM Classic - Højdepunkter
04:25

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam
Søndag 22/12
06:00

Watts

Watts
06:25

Motorsport: FIM Endurance World Championship

Motorsport: FIM Endurance World Championship
06:50

Judo: Grand Slam Torunament

Judo: Grand Slam Torunament
07:10

Tennis: Diriyah Tennis Cup

Tennis: Diriyah Tennis Cup
08:00

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
10:00

Motorsport: Endurance

Motorsport: Endurance
11:00

Langrend: World Cup

Langrend: World Cup
12:40

Formel E: Saudi-Arabien VM-afdeling

Formel E: Saudi-Arabien VM-afdeling
13:40

Watts

Watts
13:50

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
15:00

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
16:55

SuperligaHjørnet

SuperligaHjørnet
17:33

Get In! (S2019 E5)

Get In! (S2019 E5)
18:35

Holm & Bays Radio Tour

Holm & Bays Radio Tour
19:45

Freestyle: World Cup

Freestyle: World Cup
20:40

SuperligaHjørnet

SuperligaHjørnet
21:20

Standardvogne: Kina VM-afdeling

Standardvogne: Kina VM-afdeling
21:55

Formel E: Saudi-Arabien VM-afdeling

Formel E: Saudi-Arabien VM-afdeling
22:55

Kælk: World Cup

Kælk: World Cup
23:25

Judo: Grand Slam Torunament

Judo: Grand Slam Torunament
23:55

Cykling: Shanghai Criterium

Cykling: Shanghai Criterium
00:55

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
03:00

Kort om sport (43:100)

Kort om sport (43:100)
03:05

Kort om sport

Kort om sport
04:05

PGA Tour: RSM Classic - Højdepunkter

PGA Tour: RSM Classic - Højdepunkter
Mandag 23/12
06:00

Watts

Watts
06:35

Skydning: World Cup - Højdepunkter

Skydning: World Cup - Højdepunkter
07:35

Polo: Polo Line

Polo: Polo Line
08:00

Motorsport: Endurance

Motorsport: Endurance
08:50

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam
09:15

Watts

Watts
09:50

Motorsport: FIM Endurance World Championship

Motorsport: FIM Endurance World Championship
10:50

Langrend: World Cup (k)

Langrend: World Cup (k)
11:50

Langrend: World Cup

Langrend: World Cup
12:23

Watts

Watts
12:50

Motorsport: FIM Endurance World Championship

Motorsport: FIM Endurance World Championship
13:50

Motorsport: Endurance

Motorsport: Endurance
14:50

Snowboard: FIS World Cup

Snowboard: FIS World Cup
15:50

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling

Standardvogne: Malaysia VM-afdeling
16:20

Ridesport: Horse Excellence

Ridesport: Horse Excellence
17:00

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
18:00

Motorsport: FIM Endurance World Championship

Motorsport: FIM Endurance World Championship
19:05

EM-kvalifikation: Højdepunkter fra Matchweek

EM-kvalifikation: Højdepunkter fra Matchweek
20:05

Europa League Magasinet 2019/2020

Europa League Magasinet 2019/2020
21:10

SuperligaHjørnet

SuperligaHjørnet
22:00

Fodboldquizzen

Fodboldquizzen
22:35

Fodboldquizzen

Fodboldquizzen
23:20

Kort om sport

Kort om sport
23:25

Kort om sport (43:100)

Kort om sport (43:100)
23:30

Kort om sport (42:100)

Kort om sport (42:100)
23:35

eSuperliga: Finals

eSuperliga: Finals
00:55

eSuperliga Finals: Finale

eSuperliga Finals: Finale
02:35

Snowboard: FIS World Cup

Snowboard: FIS World Cup
03:25

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
Tirsdag 24/12
06:00

Watts

Watts
06:08

Watts

Watts
06:35

Rally: EM

Rally: EM
07:00

Home of the Olympics: Camps to Champs

Home of the Olympics: Camps to Champs
07:25

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam
08:25

Holm & Bays Radio Tour

Holm & Bays Radio Tour
09:25

EM-kvalifikation: Højdepunkter fra Matchweek

EM-kvalifikation: Højdepunkter fra Matchweek
10:25

Europa League Magasinet 2019/2020

Europa League Magasinet 2019/2020
11:30

Motocross: NIGHT of the JUMPS

Motocross: NIGHT of the JUMPS
12:30

eSuperliga: Finals

eSuperliga: Finals
14:10

eSuperliga Finals: Finale

eSuperliga Finals: Finale
15:50

SuperligaHjørnet

SuperligaHjørnet
16:15

Langrend: World Cup (k)

Langrend: World Cup (k)
16:30

Watts

Watts
17:15

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam
18:15

Motorsport: Endurance

Motorsport: Endurance
19:15

Ridesport: Horse Excellence

Ridesport: Horse Excellence
20:15

Langrend: World Cup

Langrend: World Cup
21:20

Get In! (S2019 E5)

Get In! (S2019 E5)
22:00

Fodboldquizzen

Fodboldquizzen
22:45

Fodboldquizzen

Fodboldquizzen
23:20

Kort om sport (43:100)

Kort om sport (43:100)
23:25

Kort om sport

Kort om sport
23:30

Freestyle: World Cup

Freestyle: World Cup
00:55

Motorsport: Endurance

Motorsport: Endurance
01:00

Kort om sport

Kort om sport
01:55

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
03:45

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam

Ridebanespringning: Rolex Grand Slam
04:35

Motorsport: FIM Endurance World Championship

Motorsport: FIM Endurance World Championship
Onsdag 25/12
06:00

Watts

Watts
06:25

Skydning: World Cup - Højdepunkter

Skydning: World Cup - Højdepunkter
06:55

Rally: EM

Rally: EM
07:20

Tennis: Diriyah Tennis Cup

Tennis: Diriyah Tennis Cup
08:05

Motorsport: Endurance

Motorsport: Endurance
09:05

Tennis: US Open - Højdepunkter

Tennis: US Open - Højdepunkter
10:05

Nordisk kombineret: World Cup

Nordisk kombineret: World Cup
11:05

Motorsport: FIM Endurance World Championship

Motorsport: FIM Endurance World Championship
12:05

Snowboard: FIS World Cup

Snowboard: FIS World Cup
13:00

Tennis: US Open - Højdepunkter

Tennis: US Open - Højdepunkter
14:00

Snowboard: FIS World Cup

Snowboard: FIS World Cup
15:00

Motorsport: Endurance

Motorsport: Endurance
16:00

Snowboard: FIS World Cup

Snowboard: FIS World Cup
17:00

Skiskydning: World Cup

Skiskydning: World Cup
18:00

Tennis: Diriyah Tennis Cup

Tennis: Diriyah Tennis Cup
19:00

Snowboard: FIS World Cup

Snowboard: FIS World Cup
20:00

Motorsport: Endurance

Motorsport: Endurance
20:55

Skihop: World Cup

Skihop: World Cup
22:00

Fodboldquizzen

Fodboldquizzen
22:40

Fodboldquizzen

Fodboldquizzen
23:20

Get In! (S2019 E5)

Get In! (S2019 E5)
00:10

Kort om sport

Kort om sport
00:15

Kort om sport

Kort om sport
00:25

Motorsport: Endurance

Motorsport: Endurance
01:25

Freestyle: World Cup

Freestyle: World Cup
02:20

Tennis: Diriyah Tennis Cup

Tennis: Diriyah Tennis Cup
03:05

Motorsport: Endurance

Motorsport: Endurance
03:55

Tennis: Diriyah Tennis Cup

Tennis: Diriyah Tennis Cup
04:35

Watts

Watts
Torsdag 26/12
06:00

Freestyle: World Cup

Freestyle: World Cup
07:10

Home of the Olympics: Camps to Champs

Home of the Olympics: Camps to Champs
07:40

Nordisk kombineret: World Cup

Nordisk kombineret: World Cup
08:40

Judo: Masters

Judo: Masters
09:35

Rally: EM

Rally: EM
10:05

Billard: Snooker - Scottish Open

Billard: Snooker - Scottish Open
12:05

Tennis: US Open - Højdepunkter

Tennis: US Open - Højdepunkter
13:05

Tennis: Diriyah Tennis Cup

Tennis: Diriyah Tennis Cup
14:05

Nordisk kombineret: World Cup

Nordisk kombineret: World Cup
15:05

Nordisk kombineret: World Cup

Nordisk kombineret: World Cup
16:00

Tennis: Diriyah Tennis Cup

Tennis: Diriyah Tennis Cup
17:00

Motorsport: Endurance

Motorsport: Endurance
18:00

Tennis: US Open - Højdepunkter

Tennis: US Open - Højdepunkter
19:00

Motorsport: FIM Endurance World Championship

Motorsport: FIM Endurance World Championship
19:30

Kælk: World Cup

Kælk: World Cup
20:00

Nordisk kombineret: World Cup

Nordisk kombineret: World Cup
21:00

Tennis: Diriyah Tennis Cup

Tennis: Diriyah Tennis Cup
22:00

Fodboldquizzen

Fodboldquizzen
22:50

Fodboldquizzen

Fodboldquizzen
23:40

Freestyle: World Cup

Freestyle: World Cup
00:40

Tennis: US Open - Højdepunkter

Tennis: US Open - Højdepunkter
00:50

Kort om sport (43:100)

Kort om sport (43:100)
00:55

Kort om sport

Kort om sport
01:40

Skiskydning: World Cup

Skiskydning: World Cup
02:35

Tennis: Diriyah Tennis Cup

Tennis: Diriyah Tennis Cup
03:25

Snowboard: FIS World Cup

Snowboard: FIS World Cup
04:10

Skiskydning: World Cup

Skiskydning: World Cup
Fredag 27/12
06:00

Home of the Olympics: Camps to Champs

Home of the Olympics: Camps to Champs
06:30

Polo: Polo Line

Polo: Polo Line
06:55

Watts

Watts
07:10

Freestyle: World Cup

Freestyle: World Cup
07:55

Tennis: US Open - Højdepunkter

Tennis: US Open - Højdepunkter
09:00

Skiskydning: World Cup (k)

Skiskydning: World Cup (k)
10:00

Skiskydning: World Cup

Skiskydning: World Cup
11:00

Snowboard: FIS World Cup

Snowboard: FIS World Cup
12:00

Nordisk kombineret: World Cup

Nordisk kombineret: World Cup
13:00

Tennis: Diriyah Tennis Cup

Tennis: Diriyah Tennis Cup
14:00

Skiskydning: World Cup

Skiskydning: World Cup
15:00

Skiskydning: World Cup (k)

Skiskydning: World Cup (k)
16:00

Tennis: Diriyah Tennis Cup

Tennis: Diriyah Tennis Cup
17:00

Tennis: Diriyah Tennis Cup

Tennis: Diriyah Tennis Cup
18:05

Skiskydning: World Cup

Skiskydning: World Cup
19:05

Tennis: US Open - Højdepunkter

Tennis: US Open - Højdepunkter
20:05

Snowboard: FIS World Cup

Snowboard: FIS World Cup
21:05

Watts

Watts
21:15

SuperligaHjørnet

SuperligaHjørnet
22:00

Fodboldquizzen

Fodboldquizzen
22:45

Fodboldquizzen

Fodboldquizzen
23:45

Europa League Magasinet 2019/2020

Europa League Magasinet 2019/2020
00:45

EM-kvalifikation: Højdepunkter fra Matchweek

EM-kvalifikation: Højdepunkter fra Matchweek
01:50

Kort om sport

Kort om sport
01:55

Kort om sport

Kort om sport
02:40

Snowboard: FIS World Cup

Snowboard: FIS World Cup
03:30

Tennis: Diriyah Tennis Cup

Tennis: Diriyah Tennis Cup
Eurosport 2 viser i denne uge Tennis, Kort om sport, Get In!, FA Cup, Snowboard, Ridesport, Motocross, Langrend, Judo, Nordisk kombineret, Skiskydning, Billard: Snooker - Scottish Open, Standardvogne: Malaysia VM-afdeling, Motorsport: Endurance, Watts, Kælk: World Cup, Skiskydning: World Cup (k), Ridebanespringning: Longines Masters, Billard: 3-Bande - World Cup, Formel E: Saudi-Arabien VM-afdeling, Tennis: US Open - Højdepunkter, Freestyle: World Cup, Golf: Bag om PGA Tour, Holm & Bays Radio Tour, SuperligaHjørnet, Optakt: Randers FC-Esbjerg fB, 3F Superliga: Randers FC-Esbjerg fB, Nedtakt: Randers FC-Esbjerg fB, PGA Tour: QBE Shootout, Snowboard: FIS World Cup, Motorsport: FIM Endurance World Championship, Skak: Grand Prix, Ridesport: Horse Excellence, Home of the Olympics: My Olympic Moment, Home of the Olympics: Running in North Korea, Maraton: New York Marathon, Alpint: World Cup (k), Kælk: World Cup (k), Skiskydning: World Cup, Alpint: World Cup, Skihop: World Cup, Motorsport: FIA GT World Cup, Sejlsport: Spirit of Yachting, Jetski: World Cup, Billard: 3-Bande - VM, PGA Tour: Højdepunkter, Motorsport: Porsche Super Cup, PGA Tour: Bermuda Championship - Højdepunkter, Curling: EM (k), Cyklecross: EM (k), Judo: Grand Slam Torunament, Home of the Olympics: Camps to Champs, Carabao Cup: Everton-Leicester, Ridebanespringning: Rolex Grand Slam, Home of the Olympics: Power of One, Billard: Snooker - UK Championship, Cyklecross: EM, Svømning: International Swimming League, Standardvogne: Kina VM-afdeling, PGA Tour: RSM Classic - Højdepunkter, Bordtennis: World Cup, Nordisk kombineret: World Cup, Langrend: World Cup, Cyklecross: Rectavit Series, Kort om sport, Cykling: Shanghai Criterium, Skydning: World Cup - Højdepunkter, Polo: Polo Line, Langrend: World Cup (k), EM-kvalifikation: Højdepunkter fra Matchweek, Europa League Magasinet 2019/2020, Fodboldquizzen, eSuperliga: Finals, eSuperliga Finals: Finale, Rally: EM

Eurosport 2 i dag
Eurosport 2 i aften