Nickelodeon tv guide og program oversigt fra i dag 15/10 2019 til 16/10 2019

Onsdag 16/10
06:20

Gurli Gris (S4 E14)

Gurli Gris (S4 E14)
06:25

Sunny Day (S1 E31)

Sunny Day (S1 E31)
06:45

Ridderprinsessen Nella (S1 E20)

Ridderprinsessen Nella (S1 E20)
07:00

Butterbeans cafe (S1 E12)

Butterbeans cafe (S1 E12)
07:20

Paw Patrol (S6 E7)

Paw Patrol (S6 E7)
07:45

Top Wing (S1 E12)

Top Wing (S1 E12)
07:55

Højs hus (S3 E16)

Højs hus (S3 E16)
08:10

Højs hus (S3 E7)

Højs hus (S3 E7)
08:35

Familien Thunderman (S4 E24)

Familien Thunderman (S4 E24)
09:05

Familien Thunderman (S4 E25)

Familien Thunderman (S4 E25)
09:25

SHHH! (S1 E2)

SHHH! (S1 E2)
09:35

Familien Thunderman (S4 E26)

Familien Thunderman (S4 E26)
09:55

Nicky, Ricky, Dicky & Dawn (S4 E5)

Nicky, Ricky, Dicky & Dawn (S4 E5)
10:20

Nicky, Ricky, Dicky & Dawn (S4 E6)

Nicky, Ricky, Dicky & Dawn (S4 E6)
10:50

Henry Danger (S5 E8)

Henry Danger (S5 E8)
11:15

Henry Danger (S5 E9)

Henry Danger (S5 E9)
11:45

Henry Danger (S4 E16)

Henry Danger (S4 E16)
12:05

Game Shakers (S3 E12)

Game Shakers (S3 E12)
12:30

Game Shakers (S3 E13)

Game Shakers (S3 E13)
12:55

Star Falls (S1 E13)

Star Falls (S1 E13)
13:20

Star Falls (S1 E14)

Star Falls (S1 E14)
13:50

Højs hus (S2 E5)

Højs hus (S2 E5)
14:15

Højs hus (S2 E6)

Højs hus (S2 E6)
14:45

Felicia – Regnbuekatten med superkræfterne (S1 E21)

Felicia – Regnbuekatten med superkræfterne (S1 E21)
15:10

SvampeBob Firkant (S4 E10)

SvampeBob Firkant (S4 E10)
15:40

SvampeBob Firkant (S11 E4)

SvampeBob Firkant (S11 E4)
15:50

SvampeBob Firkant (S11 E21)

SvampeBob Firkant (S11 E21)
16:20

De Fantastiske Fehoveder (S7 E9)

De Fantastiske Fehoveder (S7 E9)
16:30

De Fantastiske Fehoveder (S7 E17)

De Fantastiske Fehoveder (S7 E17)
17:00

Lego City Adventures (S1 E2)

Lego City Adventures (S1 E2)
17:10

Højs hus (S2 E3)

Højs hus (S2 E3)
17:20

SHHH! (S1 E1)

SHHH! (S1 E1)
17:25

Højs hus (S4 E3)

Højs hus (S4 E3)
17:50

SHHH! (S1 E4)

SHHH! (S1 E4)
18:00

Hunters hemmelighed (S3 E18)

Hunters hemmelighed (S3 E18)
18:25

Ridderskolen (S1 E5)

Ridderskolen (S1 E5)
18:50

Familien Thunderman (S3 E22)

Familien Thunderman (S3 E22)
19:10

SHHH! (S1 E1)

SHHH! (S1 E1)
19:20

Familie for livet (S1 E16)

Familie for livet (S1 E16)
19:45

Henry Danger (S5 E13)

Henry Danger (S5 E13)
20:10

Find Me in Paris (S1 E13)

Find Me in Paris (S1 E13)
20:40

Game Shakers (S2 E13)

Game Shakers (S2 E13)
21:10

Jeg er Frankie (S2 E3)

Jeg er Frankie (S2 E3)
21:35

Familien Thunderman (S3 E26)

Familien Thunderman (S3 E26)
22:05

Henry Danger (S4 E17)

Henry Danger (S4 E17)
22:30

Find Me in Paris (S1 E8)

Find Me in Paris (S1 E8)
Nikolodeon sender underholdning for børn hver dag. Du kan finde mange af børnenes favoritter som fx ‘Alvin og de frække jordegern’, ‘Svampebob Firkant’, ‘School og Rock’ og mange flere, lige her på kanalen. Du kan se hele oversigten over dagens og ugens program, her på siden.

Nickelodeon viser i denne uge Blaze og Monstermaskinerne, Gurli Gris, Sunny Day, Ridderprinsessen Nella, Butterbeans cafe, Paw Patrol, Top Wing, Højs hus, Familien Thunderman, SHHH!, Nicky, Ricky, Dicky & Dawn, Henry Danger, Game Shakers, Star Falls, Felicia – Regnbuekatten med superkræfterne, SvampeBob Firkant, De Fantastiske Fehoveder, Lego City Adventures, Hunters hemmelighed, Ridderskolen, Familie for livet, Find Me in Paris, Jeg er Frankie

Nickelodeon i dag
Nickelodeon i aften