Linse Kessler afslører sin største mad-last

Linse Kessler afslører sin største mad-last

Linse Kessler afslører sin største mad-last
Bagedyst-dommer udsat for porno-afpresning

Bagedyst-dommer udsat for porno-afpresning

Bagedyst-dommer udsat for porno-afpresning
Sanne Salomonsen har for travlt til familien

Sanne Salomonsen har for travlt til familien

Sanne Salomonsen har for travlt til familien
Anders Matthesen har nummer 2 på vej

Anders Matthesen har nummer 2 på vej

Anders Matthesen har nummer 2 på vej
Kardashian-søster revset på Instagram efter uheldigt billede

Kardashian-søster revset på Instagram efter uheldigt billede

Kardashian-søster revset på Instagram efter uheldigt billede

Viasat Film Family tv guide og program oversigt fra 25/3 2019 til 2/4 2019

Mandag 25/3
23:00

The Next Best Thing

Amerikansk komedi fra 2000
play_arrow
The Next Best Thing
01:00

Just Go With It

Amerikansk romantisk komedie fra 2011
Just Go With It
03:00

Girls Trip

Amerikansk komedie fra 2017
play_arrow
Girls Trip
Tirsdag 26/3
05:00

Small Soldiers

Amerikansk actionkomedie fra 1998
play_arrow
Small Soldiers
07:00

Hannibal & Jerry

Dansk komedie fra 1997
Hannibal & Jerry
09:00

Ekspedition Knorten

Norsk familiefilm fra 2017
Ekspedition Knorten
11:00

Olsenbanden jr. for fuld musik

Norsk familiefilm fra 2004
Olsenbanden jr. for fuld musik
13:00

Pyrus på pletten

Dansk komedie fra 2000
Pyrus på pletten
15:00

Krummerne 2 - stakkels Krumme

Dansk familiekomedie fra 1992
Krummerne 2 - stakkels Krumme
17:00

Bølle Bob - Alle tiders helt

Dansk komedie fra 2010
Bølle Bob - Alle tiders helt
19:00

Small Soldiers

Amerikansk actionkomedie fra 1998
play_arrow
Small Soldiers
21:00

Just Go With It

Amerikansk romantisk komedie fra 2011
Just Go With It
23:00

Girls Trip

Amerikansk komedie fra 2017
play_arrow
Girls Trip
01:00

Girls Night Out

Amerikansk komedie fra 2017
play_arrow
Girls Night Out
03:00

What Women Want

Amerikansk komedie fra 2000
play_arrow
What Women Want
Onsdag 27/3
07:00

Pyrus på pletten

Dansk komedie fra 2000
Pyrus på pletten
09:00

Bølle Bob - Alle tiders helt

Dansk komedie fra 2010
Bølle Bob - Alle tiders helt
11:00

Krummerne 2 - stakkels Krumme

Dansk familiekomedie fra 1992
Krummerne 2 - stakkels Krumme
13:00

Pelle Politibil går i vannet

Norsk komedie fra 2010
Pelle Politibil går i vannet
15:00

The Little Rascals

Amerikansk komedie fra 1994
play_arrow
The Little Rascals
17:00

Samson og Sally

Dansk familiefilm fra 1984
Samson og Sally
19:00

Magiske Ella

Amerikansk familiefilm fra 2004
play_arrow
Magiske Ella
21:00

Girls Night Out

Amerikansk komedie fra 2017
play_arrow
Girls Night Out
23:00

What Women Want

Amerikansk komedie fra 2000
play_arrow
What Women Want
01:05

Norske Byggeklodser

Norsk komedie fra 2018
play_arrow
Norske Byggeklodser
03:00

New in Town

Amerikansk/canadisk romantisk komedie fra 2009
play_arrow
New in Town
Torsdag 28/3
07:00

Pelle Politibil går i vannet

Norsk komedie fra 2010
Pelle Politibil går i vannet
09:00

Samson og Sally

Dansk familiefilm fra 1984
Samson og Sally
11:00

The Little Rascals

Amerikansk komedie fra 1994
play_arrow
The Little Rascals
13:00

Pingvinmarchen

Frankrig, dokumentar, 2017
play_arrow
Pingvinmarchen
15:00

Dreamer: Inspired by a True Story

USA, familiedrama, 2005
Dreamer: Inspired by a True Story
17:00

Space dogs

Russisk animeret eventyrfilm/komedie fra 2010
play_arrow
Space dogs
19:00

My Little Pony Filmen

USA/Canada, børneeventyr, 2017
play_arrow
My Little Pony Filmen
21:00

Norske Byggeklodser

Norsk komedie fra 2018
play_arrow
Norske Byggeklodser
23:00

New in Town

Amerikansk/canadisk romantisk komedie fra 2009
play_arrow
New in Town
01:00

Two Is Family

Fransk komedie fra 2016
Two Is Family
03:00

Keeping Up with the Joneses

USA, actionkomedie, 2016
play_arrow
Keeping Up with the Joneses
Fredag 29/3
07:00

Pingvinmarchen

Frankrig, dokumentar, 2017
play_arrow
Pingvinmarchen
09:00

Space dogs

Russisk animeret eventyrfilm/komedie fra 2010
play_arrow
Space dogs
11:00

Dreamer: Inspired by a True Story

USA, familiedrama, 2005
Dreamer: Inspired by a True Story
13:00

Bølle Bob og Smukke Sally

Dansk familj/musikal från 2005
Bølle Bob og Smukke Sally
15:00

Zambezia

Sydafrikansk animeret komedie fra 2012
play_arrow
Zambezia
17:00

Alle hunde kommer i himlen

USA, animeret familiekomedie, 1989
play_arrow
Alle hunde kommer i himlen
19:00

Emoji Filmen

USA, animeret eventyr, 2017
play_arrow
Emoji Filmen
21:00

Two Is Family

Fransk komedie fra 2016
Two Is Family
23:00

Keeping Up with the Joneses

USA, actionkomedie, 2016
play_arrow
Keeping Up with the Joneses
01:00

How to be a Latin Lover

Amerikansk komedie fra 2017
play_arrow
How to be a Latin Lover
03:00

Kurt Josef Wagle og mordmysteriet på Hurtigruta

Norsk komedie fra 2017
play_arrow
Kurt Josef Wagle og mordmysteriet på Hurtigruta
Lørdag 30/3
07:00

Bølle Bob og Smukke Sally

Dansk familj/musikal från 2005
Bølle Bob og Smukke Sally
09:00

Alle hunde kommer i himlen

USA, animeret familiekomedie, 1989
play_arrow
Alle hunde kommer i himlen
11:00

Zambezia

Sydafrikansk animeret komedie fra 2012
play_arrow
Zambezia
13:00

Ups! Hvor er Arken?

Tyskland/Belgien/Luxembourg/Irland/USA, animeret eventyrkomedie, 2015
play_arrow
Ups! Hvor er Arken?
15:00

Winx Club 1 - Bloom opdager sine magiske evner

Italiensk animationsfilm fra 2007
Winx Club 1 - Bloom opdager sine magiske evner
17:00

De utrolige 2

Amerikansk animationsfilm fra 2018
play_arrow
De utrolige 2
19:00

Ballerina

Fransk animationsfilm fra 2016
play_arrow
Ballerina
21:00

How to be a Latin Lover

Amerikansk komedie fra 2017
play_arrow
How to be a Latin Lover
23:00

Kurt Josef Wagle og mordmysteriet på Hurtigruta

Norsk komedie fra 2017
play_arrow
Kurt Josef Wagle og mordmysteriet på Hurtigruta
00:20

I Feel Pretty

Amerikansk komedie fra 2018
play_arrow
I Feel Pretty
03:10

Jumping the Broom

Amerikansk drama fra 2011
play_arrow
Jumping the Broom
04:00

Monky

Svensk drama fra 2017
Monky
00:00

All Inclusive

Komedi fra 2017
All Inclusive
Søndag 31/3
06:00

Ups! Hvor er Arken?

Tyskland/Belgien/Luxembourg/Irland/USA, animeret eventyrkomedie, 2015
play_arrow
Ups! Hvor er Arken?
08:00

De utrolige 2

Amerikansk animationsfilm fra 2018
play_arrow
De utrolige 2
10:00

Winx Club 1 - Bloom opdager sine magiske evner

Italiensk animationsfilm fra 2007
Winx Club 1 - Bloom opdager sine magiske evner
12:00

Peter Kanin

Britisk animationsfilm fra 2018
play_arrow
Peter Kanin
14:00

Coco

USA, animeret børneeventyr, 2017
play_arrow
Coco
16:00

Monsterfamilien

Fransk animation fra 2017
Monsterfamilien
18:00

Monky

Svensk drama fra 2017
Monky
20:00

I Feel Pretty

Amerikansk komedie fra 2018
play_arrow
I Feel Pretty
22:00

Jumping the Broom

Amerikansk drama fra 2011
play_arrow
Jumping the Broom
02:00

Pitch Perfect 3

Amerikansk komedie fra 2017
play_arrow
Pitch Perfect 3
04:00

Et spring i tiden

Amerikansk familiefilm fra 2018
play_arrow
Et spring i tiden
Mandag 1/4
06:00

Peter Kanin

Britisk animationsfilm fra 2018
play_arrow
Peter Kanin
08:00

Monsterfamilien

Fransk animation fra 2017
Monsterfamilien
10:00

Coco

USA, animeret børneeventyr, 2017
play_arrow
Coco
12:00

Junior Olsen 2

Norsk børnefilm fra 2010
Junior Olsen 2
14:00

Bertram & Co

Dansk familie-komedie fra 2002
Bertram & Co
16:00

Hotel Transylvania

Amerikansk animationsfilm fra 2012
play_arrow
Hotel Transylvania
18:00

Et spring i tiden

Amerikansk familiefilm fra 2018
play_arrow
Et spring i tiden
20:00

All Inclusive

Komedi fra 2017
All Inclusive
22:00

Pitch Perfect 3

Amerikansk komedie fra 2017
play_arrow
Pitch Perfect 3
00:00

Step Up 2: The Streets

Amerikansk drama fra 2008
play_arrow
Step Up 2: The Streets
02:00

Death at a Funeral

Amerikansk komedie fra 2010
play_arrow
Death at a Funeral
Viasat Film Family viser i denne uge Tully, The Next Best Thing, Just Go With It, Girls Trip, Small Soldiers, Hannibal & Jerry, Ekspedition Knorten, Olsenbanden jr. for fuld musik, Pyrus på pletten, Krummerne 2 - stakkels Krumme, Bølle Bob - Alle tiders helt, Girls Night Out, What Women Want, Pelle Politibil går i vannet, The Little Rascals, Samson og Sally, Magiske Ella, Norske Byggeklodser, New in Town, Pingvinmarchen, Dreamer: Inspired by a True Story, Space dogs, My Little Pony Filmen, Two Is Family, Keeping Up with the Joneses, Bølle Bob og Smukke Sally, Zambezia, Alle hunde kommer i himlen, Emoji Filmen, How to be a Latin Lover, Kurt Josef Wagle og mordmysteriet på Hurtigruta, Ups! Hvor er Arken?, Winx Club 1 - Bloom opdager sine magiske evner, De utrolige 2, Ballerina, I Feel Pretty, Jumping the Broom, Monky, Peter Kanin, Coco, Monsterfamilien, All Inclusive, Pitch Perfect 3, Et spring i tiden, Junior Olsen 2, Bertram & Co, Hotel Transylvania, Step Up 2: The Streets, Death at a Funeral

Viasat Film Family i dag
Viasat Film Family i aften