Linda P er blevet mor til en baby, der stadig har 93,4% risiko for...

Linda P er blevet mor til en baby, der stadig har 93,4% risiko for...

Lars Løkke afslører: takkede nej til rolle i ny Klovn-film

Lars Løkke afslører: takkede nej til rolle i ny Klovn-film

Hertuginde Kate i spjældet

Hertuginde Kate i spjældet

Mathilde Gøhler smider alt tøjet: "Jeg er ikke blufærdig"

Mathilde Gøhler smider alt tøjet: "Jeg er ikke blufærdig"

Mascha Vang spørger Danmark til råds: Er jeg for meget?

Mascha Vang spørger Danmark til råds: Er jeg for meget?
play_arrow PLAY
Din nye streaming guide!
DR1 keyboard_arrow_right
06:00

Grøn glæde

Grøn glæde
06:30

Historier med Søren Ryge

Historier med Søren Ryge
06:55

Skattejægerne 2015

Skattejægerne 2015
07:25

Vilde dyreungers første leveår (S1 E1)

Vilde dyreungers første leveår (S1 E1)
08:25

Aftenshowet - Ugens højdepunkter

Aftenshowet - Ugens højdepunkter
08:55

OBS

OBS
08:56

Jordemoderen VIII (S8 E5)

Jordemoderen VIII (S8 E5)
09:50

Landsbyhospitalet

Landsbyhospitalet
10:40

Antikkrejlerne XV (S15 E1)

Antikkrejlerne XV (S15 E1)
11:25

Antikkrejlerne XV (S15 E2)

Antikkrejlerne XV (S15 E2)
12:10

Bonderøven (S2009 E3)

Bonderøven (S2009 E3)
12:40

Kender Du Typen? - Med blomsterbørn og brun sytråd

Kender Du Typen? - Med blomsterbørn og brun sytråd
13:25

Hammerslag

Hammerslag
14:10

Håndværkerne rykker ind (S1 E1)

Håndværkerne rykker ind (S1 E1)
14:40

Tillykke, I skal have trillinger! (S1 E1)

Tillykke, I skal have trillinger! (S1 E1)
15:10

Kriminalkommissær Foyle

Kriminalkommissær Foyle
16:45

Landsbyhospitalet

Landsbyhospitalet
17:35

Jordemoderen VIII (S8 E6)

Jordemoderen VIII (S8 E6)
18:30

TV AVISEN

TV AVISEN
18:50

Vores Vejr

Vores Vejr
19:00

Aftenshowet

Aftenshowet
20:00

Skøn, skæv og 98

Skøn, skæv og 98
21:00

TV AVISEN

TV AVISEN
21:25

Danske mord - Hypnosemordene

Danske mord - Hypnosemordene
22:10

En sag for mr. Whicher: Mordet i Road Hill House

En sag for mr. Whicher: Mordet i Road Hill House
23:45

Jordemoderen VIII (S8 E6)

Jordemoderen VIII (S8 E6)
00:35

Kriminalkommissær Foyle

Kriminalkommissær Foyle
02:10

Til undsætning (8:48)

Til undsætning (8:48)
02:55

Bonderøven (S2009 E3)

Bonderøven (S2009 E3)
03:25

Kender Du Typen? - Med blomsterbørn og brun sytråd

Kender Du Typen? - Med blomsterbørn og brun sytråd
TV2 keyboard_arrow_right
06:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
06:30

Go' morgen Danmark

Go' morgen Danmark
12:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
12:35

Showbiz familier

Showbiz familier
13:25

Han, hun og drømmeslottet

Han, hun og drømmeslottet
14:10

Gutterne på kutterne

Gutterne på kutterne
14:45

CPH Lufthavnen

CPH Lufthavnen
15:15

CPH Lufthavnen

CPH Lufthavnen
15:50

Razzia

Razzia
16:25

Razzia

Razzia
17:00

Nyhederne og Vejret

Nyhederne og Vejret
17:12

Regionale nyheder

Regionale nyheder
17:20

Go' aften Live

Go' aften Live
17:55

Dit vintervejr

Dit vintervejr
18:00

Nyhederne

Nyhederne
18:20

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:25

Håndbold: EM - studiet

Håndbold: EM - studiet
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

Håndbold: EM - studiet

Håndbold: EM - studiet
20:20

Håndbold: EM - Danmark-Ungarn (m), direkte

Håndbold: EM - Danmark-Ungarn (m), direkte
21:10

Håndbold: EM - Danmark-Ungarn (m), direkte

Håndbold: EM - Danmark-Ungarn (m), direkte
22:15

Håndbold: EM - studiet

Håndbold: EM - studiet
23:00

Nyhederne

Nyhederne
23:25

Harry og Meghan - vores afrikanske rejse

Harry og Meghan - vores afrikanske rejse
00:20

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
00:50

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
01:20

Elementary (5)

Elementary (5)
02:05

Baywatch

Baywatch
02:55

Modern Family (170)

Modern Family (170)
03:20

Modern Family (171)

Modern Family (171)
TV3 keyboard_arrow_right
06:50

Luksusfælden (S7 E10)

Luksusfælden (S7 E10)
07:45

Luksusfælden (S7 E11)

Luksusfælden (S7 E11)
08:45

Real Housewives of Dallas (S4 E9)

Real Housewives of Dallas (S4 E9)
09:45

Real Housewives of Dallas (S4 E10)

Real Housewives of Dallas (S4 E10)
10:35

Til Middag Hos

Til Middag Hos
11:35

Vanderpump Rules

Vanderpump Rules
12:35

The Kardashians indtager Miami (S2 E7)

The Kardashians indtager Miami (S2 E7)
13:10

The Kardashians indtager Miami (S2 E8)

The Kardashians indtager Miami (S2 E8)
13:40

The Kardashians indtager Miami (S2 E9)

The Kardashians indtager Miami (S2 E9)
14:15

The Kardashians indtager Miami (S2 E10)

The Kardashians indtager Miami (S2 E10)
14:55

Real Housewives of Beverly Hills (S6 E23)

Real Housewives of Beverly Hills (S6 E23)
15:55

Real Housewives of Beverly Hills (S6 E24)

Real Housewives of Beverly Hills (S6 E24)
16:55

Luksusfælden (S18 E6)

Luksusfælden (S18 E6)
18:00

Luksusfælden (S18 E7)

Luksusfælden (S18 E7)
19:00

Til Middag Hos

Til Middag Hos
20:00

xXx: Return of Xander Cage

Amerikansk action fra 2017
play_arrow
xXx: Return of Xander Cage
22:20

Payback Time

Amerikansk action fra 2003
play_arrow
Payback Time
00:35

Shades of Blue (S2 E1)

Shades of Blue (S2 E1)
01:30

Shades of Blue (S2 E2)

Shades of Blue (S2 E2)
02:30

Pure Genius (S1 E7)

Pure Genius (S1 E7)
03:15

Pure Genius (S1 E8)

Pure Genius (S1 E8)
Kanal 5 keyboard_arrow_right
06:00

Runway Fashion (S1 E32)

Runway Fashion (S1 E32)
06:05

Runway Fashion (S1 E30)

Runway Fashion (S1 E30)
06:10

Food Lab (S1 E26)

Food Lab (S1 E26)
06:35

Restaurant: Impossible

Restaurant: Impossible
07:20

Cutthroat Kitchen (S13 E8)

Cutthroat Kitchen (S13 E8)
08:10

Cutthroat Kitchen (S13 E9)

Cutthroat Kitchen (S13 E9)
09:00

Blind tillid med Bubber

Blind tillid med Bubber
09:50

Highway Cops

Highway Cops
10:20

Highway Cops

Highway Cops
10:50

Special Victims Unit (S6 E2)

Special Victims Unit (S6 E2)
11:50

Top Gear

Top Gear
12:55

The Big Bang Theory

The Big Bang Theory
13:25

The Big Bang Theory

The Big Bang Theory
13:55

The Big Bang Theory

The Big Bang Theory
14:25

The Big Bang Theory

The Big Bang Theory
14:55

CSI: NY

CSI: NY
15:55

CSI: NY

CSI: NY
16:55

CSI: Miami

CSI: Miami
17:55

CSI: Miami

CSI: Miami
18:55

The Wall - Danmark

The Wall - Danmark
19:55

Strøgvagterne

Strøgvagterne
21:00

The Bourne Ultimatum

Actionfilm
The Bourne Ultimatum
23:15

Criminal Minds (S7 E2)

Criminal Minds (S7 E2)
00:15

Criminal Minds (S7 E3)

Criminal Minds (S7 E3)
01:15

Carsten Bang: Alter Ego (S1 E1)

Carsten Bang: Alter Ego (S1 E1)
02:20

Carsten Bang: Alter Ego (S1 E2)

Carsten Bang: Alter Ego (S1 E2)
03:25

De beskidte helte

De beskidte helte
DR2 keyboard_arrow_right
08:00

P2 Radioavis

P2 Radioavis
08:05

Morgenandagten på DR2

Morgenandagten på DR2
08:30

1000 års tro: Kvindekamp i kirken

1000 års tro: Kvindekamp i kirken
09:00

Royale hemmeligheder: Kongehuset indefra (S1 E1)

Royale hemmeligheder: Kongehuset indefra (S1 E1)
09:45

Kongehuset indefra (S1 E1)

Kongehuset indefra (S1 E1)
10:15

Moderne Klassikere: Kim Wilde - Kids In America

Moderne Klassikere: Kim Wilde - Kids In America
10:45

Moderne Klassikere: Coldplay - Viva La Vida

Moderne Klassikere: Coldplay - Viva La Vida
11:15

USA i farver -920'erne

USA i farver -920'erne
12:05

Det fantastiske Italien IV (S4 E1)

Det fantastiske Italien IV (S4 E1)
13:05

Når vejr går viralt - Ekstremt vejr

Når vejr går viralt - Ekstremt vejr
13:45

Når vejr går viralt - de overlevende

Når vejr går viralt - de overlevende
14:25

Askeskyen lammede Europa -Ramt af medievulkanen

Askeskyen lammede Europa -Ramt af medievulkanen
14:40

Det fantastiske Rom (S5 E2)

Det fantastiske Rom (S5 E2)
15:40

Ekstrem verden - Ross Kemp i USA

Ekstrem verden - Ross Kemp i USA
16:25

USA i farver -960'erne

USA i farver -960'erne
17:10

USA i farver - Mafiaen

USA i farver - Mafiaen
18:00

Det danske Kongehus

Det danske Kongehus
19:00

Frederik IX (S1 E3)

Frederik IX (S1 E3)
20:00

Frygtløs (S1 E2)

Frygtløs (S1 E2)
21:30

22. juli (S1 E2)

22. juli (S1 E2)
22:20

Turisme - min bare røv

Turisme - min bare røv
22:30

Deadline

Deadline
23:00

Exit (S1 E3)

Exit (S1 E3)
23:30

Exit (S1 E4)

Exit (S1 E4)
00:10

Farvel til USA's mest forhadte familie

Farvel til USA's mest forhadte familie
01:10

Hjælp, vildsvinene kommer

Hjælp, vildsvinene kommer
02:10

Deadline Nat

Deadline Nat
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
04:30

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
05:40

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
06:00

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
06:35

Keeping up with the Kardashians

Keeping up with the Kardashians
07:05

Keeping up with the Kardashians

Keeping up with the Kardashians
07:35

Beverly Hills 90210

Beverly Hills 90210
08:25

Beverly Hills 90210

Beverly Hills 90210
09:10

Beverly Hills 90210

Beverly Hills 90210
10:00

Beverly Hills 90210

Beverly Hills 90210
10:50

Glee (12)

Glee (12)
11:40

Glee (13)

Glee (13)
12:30

Desperate Housewives (98)

Desperate Housewives (98)
13:30

Desperate Housewives (99)

Desperate Housewives (99)
14:20

Ugly Betty (24)

Ugly Betty (24)
15:05

Ugly Betty (25)

Ugly Betty (25)
15:55

Baywatch

Baywatch
16:50

Baywatch

Baywatch
17:40

American Dad

American Dad
18:05

Modern Family (7)

Modern Family (7)
18:35

Modern Family (8)

Modern Family (8)
19:00

Venner (9)

Venner (9)
19:30

Venner (10)

Venner (10)
20:00

Date mig nøgen

Date mig nøgen
21:05

Date mig nøgen

Date mig nøgen
22:00

Date mig nøgen

Date mig nøgen
22:55

Date mig nøgen

Date mig nøgen
23:55

Langt fra Las Vegas (18)

Langt fra Las Vegas (18)
00:25

Langt fra Las Vegas (19)

Langt fra Las Vegas (19)
00:55

American Dad

American Dad
01:25

Natholdet

Natholdet
02:00

Nørgaards netfix

Nørgaards netfix
02:35

Kørelærerne

Kørelærerne
03:10

Kørelærerne

Kørelærerne
03:45

Det akavede gameshow

Det akavede gameshow
TV3+ keyboard_arrow_right
06:00

Vore værste år (S2 E9)

Vore værste år (S2 E9)
06:25

Community

Community
06:55

Community

Community
07:30

Life in Pieces (S2 E22)

Life in Pieces (S2 E22)
08:00

Fresh Off the Boat

Fresh Off the Boat
08:25

The Late Late Show with James Corden

The Late Late Show with James Corden
09:15

Dødbringende våben

Dødbringende våben
10:10

Bones (S10 E20)

Bones (S10 E20)
11:10

Bones (S10 E21)

Bones (S10 E21)
12:05

Hawaii Five-0 (S8 E24)

Hawaii Five-0 (S8 E24)
13:00

Hawaii Five-0 (S8 E25)

Hawaii Five-0 (S8 E25)
14:00

NCIS: Los Angeles (S10 E19)

NCIS: Los Angeles (S10 E19)
15:00

NCIS: Los Angeles (S10 E20)

NCIS: Los Angeles (S10 E20)
16:00

NCIS (S6 E12)

NCIS (S6 E12)
17:00

NCIS (S6 E13)

NCIS (S6 E13)
18:00

The Mentalist (S2 E12)

The Mentalist (S2 E12)
19:00

The Mentalist (S2 E13)

The Mentalist (S2 E13)
20:00

Cops (S27 E12)

Cops (S27 E12)
20:30

Cops (S27 E13)

Cops (S27 E13)
21:00

The Matrix

Australsk/Amerikansk action fra 1999
play_arrow
The Matrix
23:55

Atomica

Amerikansk sci-fi thriller fra 2017
play_arrow
Atomica
01:45

24: Legacy (S1 E5)

24: Legacy (S1 E5)
02:40

24: Legacy (S1 E6)

24: Legacy (S1 E6)
03:30

Grimm (S6 E4)

Grimm (S6 E4)
6'eren keyboard_arrow_right
06:00

Fodboldens Verden

Fodboldens Verden
06:05

Man Caves (S8 E6)

Man Caves (S8 E6)
06:25

Man Caves (S8 E7)

Man Caves (S8 E7)
06:50

Man Caves (S8 E8)

Man Caves (S8 E8)
07:10

Ultimativ overlevelse

Ultimativ overlevelse
08:00

Expedition Unknown

Expedition Unknown
08:50

How Do Animals Do That? (S1 E1)

How Do Animals Do That? (S1 E1)
09:15

How Do Animals Do That? (S1 E2)

How Do Animals Do That? (S1 E2)
09:40

Fish or Die (S1 E1)

Fish or Die (S1 E1)
10:45

Fish or Die (S1 E2)

Fish or Die (S1 E2)
11:45

Bering Sea Gold (S6 E7)

Bering Sea Gold (S6 E7)
12:45

Bering Sea Gold (S6 E8)

Bering Sea Gold (S6 E8)
13:45

Bering Sea Gold (S6 E9)

Bering Sea Gold (S6 E9)
14:45

Deadliest Catch

Deadliest Catch
15:45

Gold Rush

Gold Rush
16:45

Gold Rush

Gold Rush
17:45

A1: Highway Patrol

A1: Highway Patrol
18:50

Pawn Stars (S5 E13)

Pawn Stars (S5 E13)
19:15

Pawn Stars (S5 E14)

Pawn Stars (S5 E14)
19:45

Top Gear

Top Gear
21:00

Role Models

Komedie
play_arrow
Role Models
23:05

Pawn Stars (S5 E13)

Pawn Stars (S5 E13)
23:35

Pawn Stars (S5 E14)

Pawn Stars (S5 E14)
00:05

Fast N' Loud (S3 E28)

Fast N' Loud (S3 E28)
01:05

Wheeler Dealers

Wheeler Dealers
01:40

Wheeler Dealers

Wheeler Dealers
02:15

American Chopper

American Chopper
03:15

Ghost Adventures

Ghost Adventures
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
05:00

Den lille prinsesse (S2 E30)

Den lille prinsesse (S2 E30)
05:20

Masha og Bjørnen (S2 E19)

Masha og Bjørnen (S2 E19)
05:30

Rosa fra Rouladegade

Rosa fra Rouladegade
05:55

Minisekterne

Minisekterne
06:05

Søpapegøjernes ø II (S2 E16)

Søpapegøjernes ø II (S2 E16)
06:10

Bamselægen - Falsk strubehoste

Bamselægen - Falsk strubehoste
06:30

Ernest & Celestine

Ernest & Celestine
06:45

Hey Duggee

Hey Duggee
06:50

Gurli Gris II

Gurli Gris II
06:55

Gurli Gris II

Gurli Gris II
07:05

Simon

Simon
07:10

Superhelten Sprinter Galore

Superhelten Sprinter Galore
07:20

Oda Omvendt

Oda Omvendt
07:30

Didrik Drage (S1 E8)

Didrik Drage (S1 E8)
07:45

Motor Mille på maskintur (S1 E2)

Motor Mille på maskintur (S1 E2)
08:00

Tib & Tumtum

Tib & Tumtum
08:15

Kasper og Sofie (S1 E8)

Kasper og Sofie (S1 E8)
08:30

Sprinter Galore

Sprinter Galore
09:00

Quizdyrene - Geden Martha

Quizdyrene - Geden Martha
09:10

Flaskepost fra Stillehavet (S1 E12)

Flaskepost fra Stillehavet (S1 E12)
09:25

Vitello - køber en vidunderlig julegave

Vitello - køber en vidunderlig julegave
09:30

Pip og Papegøje (S1 E2)

Pip og Papegøje (S1 E2)
09:55

Vi er Pelle og Maise - Særlige dag

Vi er Pelle og Maise - Særlige dag
10:05

Vilde venner

Vilde venner
10:30

Heino fikser alt - Fugleburet

Heino fikser alt - Fugleburet
10:40

Skæg med bogstaver - N

Skæg med bogstaver - N
11:00

Kaj og Andrea leger læge

Kaj og Andrea leger læge
11:35

Bamses billedbog

Bamses billedbog
12:00

Ramasjang Rally

Ramasjang Rally
12:30

Onkel Rejes Heavyband

Onkel Rejes Heavyband
12:45

Kika og Bob

Kika og Bob
12:55

Junglebogen

Junglebogen
13:10

Lille Nørd

Lille Nørd
13:40

Sikker & Søn II (S2 E8)

Sikker & Søn II (S2 E8)
13:50

Skæg med tal

Skæg med tal
14:10

Oda Omvendt

Oda Omvendt
14:20

Kanonkongen Freja (S1 E8)

Kanonkongen Freja (S1 E8)
14:40

Dora udforskeren

Dora udforskeren
15:05

Gurli Gris V

Gurli Gris V
15:10

Gurli Gris V

Gurli Gris V
15:15

Simon

Simon
15:20

Gry og Regnbueriget

Gry og Regnbueriget
15:45

Vidundervovsen Vaffel

Vidundervovsen Vaffel
15:55

Gå din vej, Enhjørning

Gå din vej, Enhjørning
16:10

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
16:20

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
16:30

Paw Patrol V

Paw Patrol V
16:55

Superhelten Sprinter Galore

Superhelten Sprinter Galore
17:00

Rosa fra Rouladegade

Rosa fra Rouladegade
17:30

Onkel Rejes Heavyband

Onkel Rejes Heavyband
17:45

Motor Mille og uniformerne - Helikopterredder

Motor Mille og uniformerne - Helikopterredder
18:00

F for Får

F for Får
18:15

Pax' jordiske eventyr II (S2 E2)

Pax' jordiske eventyr II (S2 E2)
18:30

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven
18:45

Pyjamasheltene

Pyjamasheltene
18:57

Leon

Leon
19:00

Leon

Leon
19:05

Wild Kratts

Wild Kratts
19:25

Svampebob Firkant VII

Svampebob Firkant VII
19:50

Vi' bare bjørne III

Vi' bare bjørne III
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
07:00

Blue Bloods (99)

Blue Bloods (99)
07:50

Doc Martin

Doc Martin
08:45

Doc Martin

Doc Martin
09:45

Skadestuen i Holby

Skadestuen i Holby
10:45

Skadestuen i Holby

Skadestuen i Holby
11:40

Hospitalet i Holby

Hospitalet i Holby
12:50

Hospitalet i Holby

Hospitalet i Holby
14:00

Bjerglægen (12)

Bjerglægen (12)
14:55

Bjerglægen (13)

Bjerglægen (13)
15:50

Kommissær Rex

Kommissær Rex
16:45

Kommissær Rex

Kommissær Rex
17:40

Death in Paradise

Death in Paradise
18:40

Lykkehjulet

Lykkehjulet
19:20

Lykkehjulet

Lykkehjulet
20:00

Fint skal det være (42)

Fint skal det være (42)
20:35

Murder, She Baked: A Deadly Recipe

Amr. krimi fra 2016
play_arrow
Murder, She Baked: A Deadly Recipe
22:10

Lars Hjortshøj - Plan B

Lars Hjortshøj - Plan B
23:35

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
00:35

Lykkehjulet

Lykkehjulet
01:10

Med på noderne

Med på noderne
01:55

Blue Bloods (99)

Blue Bloods (99)
02:45

Hospitalet i Holby

Hospitalet i Holby
03:50

Hospitalet i Holby

Hospitalet i Holby
TV3 Puls keyboard_arrow_right
06:00

Grand Designs (S10 E12)

Grand Designs (S10 E12)
06:55

Ekstrem hjemmeservice (S2 E10)

Ekstrem hjemmeservice (S2 E10)
07:50

Ekstrem hjemmeservice (S2 E13)

Ekstrem hjemmeservice (S2 E13)
08:50

Med Kniven for Struben (S2 E6)

Med Kniven for Struben (S2 E6)
09:50

Dr. Phil (S17 E30)

Dr. Phil (S17 E30)
10:50

Dr. Phil (S17 E31)

Dr. Phil (S17 E31)
11:50

Ekstreme samlere (S4 E3)

Ekstreme samlere (S4 E3)
12:50

Det lille hus på prærien (S9 E3)

Det lille hus på prærien (S9 E3)
13:55

Det lille hus på prærien (S9 E4)

Det lille hus på prærien (S9 E4)
15:00

Redningskvinder (S2 E3)

Redningskvinder (S2 E3)
16:00

Mit plastikmareridt

Mit plastikmareridt
17:00

Mit plastikmareridt

Mit plastikmareridt
18:00

Dr. Phil (S17 E32)

Dr. Phil (S17 E32)
19:00

Dr. Phil (S17 E33)

Dr. Phil (S17 E33)
20:00

Med Kniven for Struben (S2 E7)

Med Kniven for Struben (S2 E7)
21:00

Redningskvinder (S2 E4)

Redningskvinder (S2 E4)
22:00

Ekstrem hjemmeservice (S2 E14)

Ekstrem hjemmeservice (S2 E14)
23:00

Ekstrem hjemmeservice (S2 E15)

Ekstrem hjemmeservice (S2 E15)
00:00

Ekstreme samlere (S4 E3)

Ekstreme samlere (S4 E3)
01:00

Depotjægerne (S4 E8)

Depotjægerne (S4 E8)
01:30

Depotjægerne (S4 E9)

Depotjægerne (S4 E9)
02:00

Grand Designs (S10 E12)

Grand Designs (S10 E12)
03:00

Masterchef USA (S8 E12)

Masterchef USA (S8 E12)
03:50

Masterchef USA (S8 E13)

Masterchef USA (S8 E13)
Kanal 4 keyboard_arrow_right
06:00

Food Lab (S1 E52)

Food Lab (S1 E52)
06:25

My Lottery Dream Home

My Lottery Dream Home
06:50

My Lottery Dream Home

My Lottery Dream Home
07:15

De unge mødre

De unge mødre
08:05

De unge mødre

De unge mødre
08:50

OutDaughtered: The Busby Quints

OutDaughtered: The Busby Quints
09:40

OutDaughtered: The Busby Quints

OutDaughtered: The Busby Quints
11:45

Tiny Luxury Homes

Tiny Luxury Homes
12:15

Tiny Luxury Homes

Tiny Luxury Homes
12:45

Tiny Luxury Homes

Tiny Luxury Homes
13:15

Tiny Luxury Homes

Tiny Luxury Homes
13:45

Tiny Paradise

Tiny Paradise
14:15

Tiny Paradise

Tiny Paradise
14:50

Fixer Upper

Fixer Upper
15:50

Fixer Upper

Fixer Upper
16:45

De unge mødre

De unge mødre
17:15

De unge mødre

De unge mødre
17:55

Greys hvide verden (S6 E17)

Greys hvide verden (S6 E17)
18:55

Greys hvide verden (S6 E19)

Greys hvide verden (S6 E19)
19:55

Remee & Mathilde

Remee & Mathilde
21:00

I kærlighed og modgang

Romantisk komedie
I kærlighed og modgang
23:05

Det perfekte mord

Det perfekte mord
00:05

Blod, svigt og tårer (S4 E11)

Blod, svigt og tårer (S4 E11)
01:05

Blod, svigt og tårer (S4 E18)

Blod, svigt og tårer (S4 E18)
02:10

Det perfekte mord

Det perfekte mord
03:10

Min nabo er morder

Min nabo er morder
DK4 keyboard_arrow_right
06:10

Erling overdriver aldrig

Erling overdriver aldrig
06:30

En kuffert fuld af bøger

En kuffert fuld af bøger
07:00

Villum & Schmidt i Geilo

Villum & Schmidt i Geilo
07:30

Den juridiske brevkasse

Den juridiske brevkasse
08:00

RejseTV

RejseTV
08:25

Det gode håndværk

Det gode håndværk
08:55

EU under 35

EU under 35
09:30

Jagtmagasinet

Jagtmagasinet
10:00

KulturHave med Tim Halvorsen

KulturHave med Tim Halvorsen
10:30

Teaternyheder

Teaternyheder
11:00

Hos Lone

Hos Lone
11:30

Klaus Albrecht

Klaus Albrecht
12:15

Spørg Momster

Spørg Momster
13:05

Vejen til racer-licensen

Vejen til racer-licensen
13:30

Søstrene Bisp slår teser op

Søstrene Bisp slår teser op
14:00

Restauranter i Europa

Restauranter i Europa
14:35

Elsk din skygge

Elsk din skygge
14:50

Reklameinfo

Reklameinfo
15:00

Gensyn på dk4

Gensyn på dk4
16:00

Mandags Bingo

Mandags Bingo
17:00

Gametest

Gametest
17:30

Lokalt kvarter

Lokalt kvarter
18:00

Dansk-tysk med Matlok

Dansk-tysk med Matlok
18:40

En dag på Flynderupgård

En dag på Flynderupgård
18:50

Samtale! med Lene Tanggaard

Samtale! med Lene Tanggaard
19:25

Stille vandring i Mols Bjerge

Stille vandring i Mols Bjerge
20:00

På tur til

På tur til
20:30

Anne-Vibeke rejser

Anne-Vibeke rejser
21:00

Det litterære Dublin

Det litterære Dublin
22:00

Jagtmagasinet

Jagtmagasinet
22:30

Fiskemagasinet: Geddefiskeri på land

Fiskemagasinet: Geddefiskeri på land
23:00

MotorTV 2019

MotorTV 2019
23:30

Uffe og Mogens om verden

Uffe og Mogens om verden
00:30

Kulturens nytårstale

Kulturens nytårstale
00:45

Hjemme hos

Hjemme hos
01:20

Alexander Mulvad Art

Alexander Mulvad Art
01:50

Rundt i København

Rundt i København
02:05

Dansktoppen

Dansktoppen
03:05

Børnene fra Kildebjerget

Børnene fra Kildebjerget
TV2 FRI keyboard_arrow_right
04:30

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
05:50

Sæt pris på dit hjem (UK)

Sæt pris på dit hjem (UK)
06:40

Sæt pris på dit hjem (UK)

Sæt pris på dit hjem (UK)
07:30

Franske loppefund

Franske loppefund
08:25

Franske loppefund

Franske loppefund
09:15

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
10:05

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
11:00

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
11:50

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
12:40

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
13:45

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
14:50

Location, Location, Location

Location, Location, Location
15:35

Location, Location, Location

Location, Location, Location
16:30

Property Brothers - købt og solgt

Property Brothers - købt og solgt
17:20

Property Brothers - købt og solgt

Property Brothers - købt og solgt
18:10

Krejlerkongen

Krejlerkongen
18:50

Krejlerkongen

Krejlerkongen
19:25

Fantastiske hammerslag

Fantastiske hammerslag
20:05

Fantastiske hammerslag

Fantastiske hammerslag
20:40

Danmarks dejligste badehoteller

Danmarks dejligste badehoteller
21:20

Sæt pris på Danmark

Sæt pris på Danmark
21:50

Krejlerkongen

Krejlerkongen
22:25

Krejlerkongen

Krejlerkongen
23:05

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
23:55

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
00:50

Sæt pris på dit hjem (UK)

Sæt pris på dit hjem (UK)
01:40

Sæt pris på dit hjem (UK)

Sæt pris på dit hjem (UK)
02:30

Superdyrlægen

Superdyrlægen
03:25

Superdyrlægen

Superdyrlægen
TV3 Max keyboard_arrow_right
06:00

Højdepunkter fra Dansk Motorsport (S2019 E24)

Højdepunkter fra Dansk Motorsport (S2019 E24)
07:00

Højdepunkter fra Dansk Motorsport (S2019 E25)

Højdepunkter fra Dansk Motorsport (S2019 E25)
08:00

Ligue 1 Highlights

Ligue 1 Highlights
09:00

Premier League Sunday Review

Premier League Sunday Review
10:00

The Late Late Show with James Corden

The Late Late Show with James Corden
10:50

Skrotjægerne (S7 E8)

Skrotjægerne (S7 E8)
11:40

Skrotjægerne (S7 E9)

Skrotjægerne (S7 E9)
12:30

Marlon (S2 E10)

Marlon (S2 E10)
12:55

Life in Pieces (S3 E1)

Life in Pieces (S3 E1)
13:25

Kevin Can Wait

Kevin Can Wait
13:50

Kevin Can Wait

Kevin Can Wait
14:20

Simpsons (S18 E13)

Simpsons (S18 E13)
14:45

Simpsons (S18 E14)

Simpsons (S18 E14)
15:15

Skrotjægerne (S9 E11)

Skrotjægerne (S9 E11)
16:10

Counting Cars (S2 E4)

Counting Cars (S2 E4)
16:35

Counting Cars (S2 E5)

Counting Cars (S2 E5)
17:05

Politipatruljen (S7 E11)

Politipatruljen (S7 E11)
17:30

Politipatruljen (S7 E12)

Politipatruljen (S7 E12)
18:00

Simpsons (S19 E6)

Simpsons (S19 E6)
18:30

Simpsons (S19 E7)

Simpsons (S19 E7)
19:00

Skrotjægerne (S9 E12)

Skrotjægerne (S9 E12)
20:00

Ice Road Truckers (S9 E4)

Ice Road Truckers (S9 E4)
21:00

Politipatruljen (S1 E1)

Politipatruljen (S1 E1)
21:30

Politipatruljen (S1 E2)

Politipatruljen (S1 E2)
22:00

Simpsons (S19 E8)

Simpsons (S19 E8)
22:30

Simpsons (S19 E9)

Simpsons (S19 E9)
23:00

Ice Road Truckers (S9 E3)

Ice Road Truckers (S9 E3)
23:55

Counting Cars (S2 E6)

Counting Cars (S2 E6)
00:20

Counting Cars (S2 E7)

Counting Cars (S2 E7)
00:45

The Late Late Show with James Corden

The Late Late Show with James Corden
01:35

Sex&Drugs&Rock&Roll (S2 E2)

Sex&Drugs&Rock&Roll (S2 E2)
02:00

Højdepunkter fra Dansk Motorsport (S2019 E24)

Højdepunkter fra Dansk Motorsport (S2019 E24)
03:00

Højdepunkter fra Dansk Motorsport (S2019 E25)

Højdepunkter fra Dansk Motorsport (S2019 E25)
Discovery Channel keyboard_arrow_right
06:00

How It's Made (S20 E1)

How It's Made (S20 E1)
06:25

Tanked

Tanked
07:20

Bushcraft Build-Off (S1 E5)

Bushcraft Build-Off (S1 E5)
08:15

How Do They Do It?

How Do They Do It?
08:40

How Do They Do It?

How Do They Do It?
09:05

Wheeler Dealers

Wheeler Dealers
10:00

Fast N' Loud (S5 E13)

Fast N' Loud (S5 E13)
11:00

Deadliest Catch

Deadliest Catch
13:00

Alaskan Bush People

Alaskan Bush People
14:00

River Monsters

River Monsters
15:00

How Do They Do It?

How Do They Do It?
15:30

How Do They Do It?

How Do They Do It?
16:00

Mighty Ships

Mighty Ships
17:00

Salvage Hunters: The Restorers

Salvage Hunters: The Restorers
18:00

Wheeler Dealers

Wheeler Dealers
19:00

Wheeler Dealers

Wheeler Dealers
20:00

Wheeler Dealers

Wheeler Dealers
21:00

Wheeler Dealers

Wheeler Dealers
22:00

Kindig Customs

Kindig Customs
23:00

Heavy Rescue (S2 E4)

Heavy Rescue (S2 E4)
00:00

Naked and Afraid

Naked and Afraid
01:00

Wheeler Dealers

Wheeler Dealers
02:00

Kindig Customs

Kindig Customs
03:00

Expedition Unknown

Expedition Unknown
03:55

Deadliest Catch

Deadliest Catch
TV2 Sport X keyboard_arrow_right
08:50

NBA: Washington Wizards-Utah Jazz

NBA: Washington Wizards-Utah Jazz
10:10

NBA: Toronto Raptors-San Antonio Spurs

NBA: Toronto Raptors-San Antonio Spurs
11:20

NBA: Toronto Raptors-San Antonio Spurs

NBA: Toronto Raptors-San Antonio Spurs
12:30

Fodbold: Serie A - Torino-Bologna

Fodbold: Serie A - Torino-Bologna
13:25

Fodbold: Serie A - Torino-Bologna

Fodbold: Serie A - Torino-Bologna
14:20

Fodbold: Serie A - Verona-Genoa

Fodbold: Serie A - Verona-Genoa
15:20

Fodbold: Serie A - Verona-Genoa

Fodbold: Serie A - Verona-Genoa
16:15

Fodbold: Serie A - Roma-Juventus

Fodbold: Serie A - Roma-Juventus
17:10

Fodbold: Serie A - Roma-Juventus

Fodbold: Serie A - Roma-Juventus
18:10

Håndbold: EM - Montenegro-Hviderusland (m), direkte

Håndbold: EM - Montenegro-Hviderusland (m), direkte
18:55

Håndbold: EM - Montenegro-Hviderusland (m), direkte

Håndbold: EM - Montenegro-Hviderusland (m), direkte
19:50

Skiskydning: World Cup - 15 km samlet start (m)

Skiskydning: World Cup - 15 km samlet start (m)
20:40

Fodbold: Serie A - Parma-Lecce, direkte

Fodbold: Serie A - Parma-Lecce, direkte
21:40

Fodbold: Studiet

Fodbold: Studiet
21:45

Fodbold: Serie A - Parma-Lecce, direkte

Fodbold: Serie A - Parma-Lecce, direkte
22:45

Håndbold: EM - Serbien-Kroatien (m)

Håndbold: EM - Serbien-Kroatien (m)
23:35

Håndbold: EM - Serbien-Kroatien (m)

Håndbold: EM - Serbien-Kroatien (m)
00:25

NBA: Action

NBA: Action
01:00

NBA: Indiana Pacers-Philadelphia 76ers, direkte

NBA: Indiana Pacers-Philadelphia 76ers, direkte
02:20

NBA: Indiana Pacers-Philadelphia 76ers, direkte

NBA: Indiana Pacers-Philadelphia 76ers, direkte
TV2 Sport keyboard_arrow_right
06:30

Tennis: WTA - Adelaide, direkte

Tennis: WTA - Adelaide, direkte
08:25

Tennis: WTA - S. Williams-J. Pegula, finale

Tennis: WTA - S. Williams-J. Pegula, finale
10:30

Tennis: WTA - Adelaide, direkte

Tennis: WTA - Adelaide, direkte
12:35

Håndbold: EM - Schweiz-Polen (m)

Håndbold: EM - Schweiz-Polen (m)
13:15

Håndbold: EM - Schweiz-Polen (m)

Håndbold: EM - Schweiz-Polen (m)
14:00

Håndbold: EM - Danmark-Island (m)

Håndbold: EM - Danmark-Island (m)
14:50

Håndbold: EM - Danmark-Island (m)

Håndbold: EM - Danmark-Island (m)
15:35

Tennis: WTA - C. Wozniacki/S. Williams -A. Muhammad/T. Townsend, finale

Tennis: WTA - C. Wozniacki/S. Williams -A. Muhammad/T. Townsend, finale
16:55

Møller og Kirkeløkke - nye stjerner

Møller og Kirkeløkke - nye stjerner
17:45

Håndbold: EM - studiet

Håndbold: EM - studiet
18:10

Håndbold: EM - Island-Rusland (m), direkte

Håndbold: EM - Island-Rusland (m), direkte
19:00

Håndbold: EM - Island-Rusland (m), direkte

Håndbold: EM - Island-Rusland (m), direkte
19:50

Håndbold: EM - studiet

Håndbold: EM - studiet
20:25

Håndbold: EM - Holland-Spanien (m), direkte

Håndbold: EM - Holland-Spanien (m), direkte
21:20

Håndbold: EM - Holland-Spanien (m), direkte

Håndbold: EM - Holland-Spanien (m), direkte
22:20

Håndbold: EM - studiet

Håndbold: EM - studiet
22:50

Håndbold: EM - studiet

Håndbold: EM - studiet
23:20

Håndbold: EM - Danmark-Ungarn (m)

Håndbold: EM - Danmark-Ungarn (m)
00:05

Håndbold: EM - Danmark-Ungarn (m)

Håndbold: EM - Danmark-Ungarn (m)
00:50

Håndbold: EM - Letland-Tyskland (m)

Håndbold: EM - Letland-Tyskland (m)
01:35

Håndbold: EM - Letland-Tyskland (m)

Håndbold: EM - Letland-Tyskland (m)
02:25

Håndbold: EM - Montenegro-Hviderusland (m)

Håndbold: EM - Montenegro-Hviderusland (m)
03:10

Håndbold: EM - Montenegro-Hviderusland (m)

Håndbold: EM - Montenegro-Hviderusland (m)
TV3 Sport keyboard_arrow_right
10:00

Fodbold for fan' (S2009 E2)

Fodbold for fan' (S2009 E2)
11:00

Fodbold for fan' (S2009 E3)

Fodbold for fan' (S2009 E3)
12:00

Fodbold for fan' (S2009 E4)

Fodbold for fan' (S2009 E4)
13:00

Fodbold for fan' (S2009 E5)

Fodbold for fan' (S2009 E5)
14:00

Kansas City Chiefs-Houston Texans

Kansas City Chiefs-Houston Texans
17:00

Green Bay Packers-Seattle Seahawks

Green Bay Packers-Seattle Seahawks
20:00

Kansas City Chiefs-Houston Texans

Kansas City Chiefs-Houston Texans
23:00

Tottenham-Liverpool

Tottenham-Liverpool
01:05

Washington Capitals-Carolina Hurricanes

Washington Capitals-Carolina Hurricanes
Canal 9 keyboard_arrow_right
06:00

Fodboldens verden

Fodboldens verden
06:15

Fodboldens Verden

Fodboldens Verden
06:20

Building Alaska (S4 E2)

Building Alaska (S4 E2)
07:00

Homeshopping

Homeshopping
07:35

Flying Wild Alaska

Flying Wild Alaska
08:25

Homeshopping

Homeshopping
08:55

Homeshopping

Homeshopping
09:25

Railroad Australia

Railroad Australia
10:25

Homeshopping

Homeshopping
11:00

Railroad Australia

Railroad Australia
12:00

Tanked

Tanked
13:00

Tanked

Tanked
14:00

The Treehouse Guys (S1 E1)

The Treehouse Guys (S1 E1)
14:55

The Treehouse Guys (S1 E2)

The Treehouse Guys (S1 E2)
15:55

How Do They Do It?

How Do They Do It?
16:25

How Do They Do It?

How Do They Do It?
16:55

How Do They Do It?

How Do They Do It?
17:25

How Do They Do It?

How Do They Do It?
18:00

Epic Bar Builds (S1 E5)

Epic Bar Builds (S1 E5)
19:00

Epic Bar Builds (S1 E6)

Epic Bar Builds (S1 E6)
20:00

Special Victims Unit (S15 E14)

Special Victims Unit (S15 E14)
21:00

Criminal Minds (S6 E1)

Criminal Minds (S6 E1)
22:00

Criminal Minds (S6 E2)

Criminal Minds (S6 E2)
23:00

M*A*S*H (S2 E3)

M*A*S*H (S2 E3)
23:35

M*A*S*H (S2 E4)

M*A*S*H (S2 E4)
00:10

M*A*S*H (S2 E5)

M*A*S*H (S2 E5)
00:45

M*A*S*H (S2 E6)

M*A*S*H (S2 E6)
01:20

Special Victims Unit (S15 E14)

Special Victims Unit (S15 E14)
02:20

Epic Bar Builds (S1 E5)

Epic Bar Builds (S1 E5)
03:20

Epic Bar Builds (S1 E6)

Epic Bar Builds (S1 E6)
eSports TV keyboard_arrow_right
07:35

League of Legends: IEM Cologne

League of Legends: IEM Cologne
08:40

League of Legends: IEM Cologne

League of Legends: IEM Cologne
09:50

WOT: WarGaming League 2017

WOT: WarGaming League 2017
12:20

HOTS: HGC Katowice 2016

HOTS: HGC Katowice 2016
14:00

World Final Race 1

World Final Race 1
15:05

The Foxes-Soulbees Airline

The Foxes-Soulbees Airline
15:40

Ugly Intentions-Slackers

Ugly Intentions-Slackers
16:10

VIRGO-801 STRIKER

VIRGO-801 STRIKER
16:20

Team Radiant-Team Dire

Team Radiant-Team Dire
17:15

PSG.LGD-OG

PSG.LGD-OG
21:00

Vitality Baguette-Vitality Crossant

Vitality Baguette-Vitality Crossant
02:15

StarCraft II: IEM Shanghai

StarCraft II: IEM Shanghai
03:10

StarCraft II: IEM Shanghai

StarCraft II: IEM Shanghai
03:55

CS:GO: IEM Katowice Major

CS:GO: IEM Katowice Major
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
04:35

Bordtennis: World Tour

Bordtennis: World Tour
06:00

Home of the Olympics: Identify

Home of the Olympics: Identify
06:55

Watts

Watts
07:00

Tennis: ATP 250 Adelaide

Tennis: ATP 250 Adelaide
08:55

Watts

Watts
09:00

Tennis: ATP 250 Adelaide

Tennis: ATP 250 Adelaide
10:55

Alpint: Ungdommens Vinter-OL (k)

Alpint: Ungdommens Vinter-OL (k)
11:50

Billard: Snooker - London Masters

Billard: Snooker - London Masters
13:35

Freestyle: World Cup

Freestyle: World Cup
14:30

Home of the Olympics: Identify

Home of the Olympics: Identify
15:35

Ridebanespringning: Global Champions Tour - Højdepunkter

Ridebanespringning: Global Champions Tour - Højdepunkter
16:35

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
17:30

Rally: EM - Højdepunkter

Rally: EM - Højdepunkter
18:40

Tennis: ATP 250 Adelaide

Tennis: ATP 250 Adelaide
20:40

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
21:35

Home of the Olympics: Against all odds

Home of the Olympics: Against all odds
22:15

Bordtennis: World Tour

Bordtennis: World Tour
23:50

Alpint: World Cup (k)

Alpint: World Cup (k)
00:50

Alpint: Ungdommens Vinter-OL (k)

Alpint: Ungdommens Vinter-OL (k)
01:50

Watts

Watts
02:05

Kælk: World Cup

Kælk: World Cup
02:55

Tennis: Kooyong Classic

Tennis: Kooyong Classic
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
08:00

Alpint: Ungdommens Vinter-OL (k)

Alpint: Ungdommens Vinter-OL (k)
08:55

Alpint: Ungdommens Vinter-OL (k)

Alpint: Ungdommens Vinter-OL (k)
10:00

Alpint: Ungdommens Vinter-OL

Alpint: Ungdommens Vinter-OL
11:25

Home of the Olympics: Foul Play

Home of the Olympics: Foul Play
12:10

Watts

Watts
12:25

Watts

Watts
12:45

Alpint: Ungdommens Vinter-OL (k)

Alpint: Ungdommens Vinter-OL (k)
13:25

Home of the Olympics: Against all odds

Home of the Olympics: Against all odds
14:00

Billard: Snooker - London Masters

Billard: Snooker - London Masters
17:30

Home of the Olympics: Against all odds

Home of the Olympics: Against all odds
17:55

Skihop: World Cup

Skihop: World Cup
18:55

Fægtning: Grand Prix

Fægtning: Grand Prix
18:56

Home of the Olympics: Against all odds

Home of the Olympics: Against all odds
19:30

Watts

Watts
19:45

Billard: Snooker - London Masters

Billard: Snooker - London Masters
23:30

Rally: Rally Raid Dakar

Rally: Rally Raid Dakar
23:55

Home of the Olympics: Foul Play

Home of the Olympics: Foul Play
00:30

Home of the Olympics: Identify

Home of the Olympics: Identify
01:30

Alpint: Ungdommens Vinter-OL

Alpint: Ungdommens Vinter-OL
02:25

Alpint: Ungdommens Vinter-OL (k)

Alpint: Ungdommens Vinter-OL (k)
02:55

Rally: EM - Højdepunkter

Rally: EM - Højdepunkter
TLC keyboard_arrow_right
06:00

Say Yes to the Dress

Say Yes to the Dress
06:25

Say Yes to the Dress: Bridesmaids

Say Yes to the Dress: Bridesmaids
06:55

Say Yes to the Dress: Bridesmaids

Say Yes to the Dress: Bridesmaids
07:20

Say Yes to the Dress: Bridesmaids

Say Yes to the Dress: Bridesmaids
07:50

Say Yes to the Dress: Bridesmaids

Say Yes to the Dress: Bridesmaids
08:15

Nate & Jeremiah By Design

Nate & Jeremiah By Design
09:05

Nate & Jeremiah By Design

Nate & Jeremiah By Design
10:00

Nate & Jeremiah By Design

Nate & Jeremiah By Design
11:00

Nate & Jeremiah By Design

Nate & Jeremiah By Design
12:00

Nate & Jeremiah By Design

Nate & Jeremiah By Design
13:00

Nate & Jeremiah By Design

Nate & Jeremiah By Design
14:00

7 Little Johnstons

7 Little Johnstons
15:00

7 Little Johnstons

7 Little Johnstons
16:00

7 Little Johnstons

7 Little Johnstons
17:00

7 Little Johnstons

7 Little Johnstons
18:00

MasterChef Australia

MasterChef Australia
19:00

7 Little Johnstons

7 Little Johnstons
21:00

The Bad Skin Clinic

The Bad Skin Clinic
22:00

The Bad Skin Clinic

The Bad Skin Clinic
23:00

MasterChef Australia

MasterChef Australia
00:00

The Bad Skin Clinic

The Bad Skin Clinic
01:00

The Bad Skin Clinic

The Bad Skin Clinic
02:00

Body Bizarre (S5 E2)

Body Bizarre (S5 E2)
03:00

Breaking Amish (S3 E9)

Breaking Amish (S3 E9)
03:55

My Cat From Hell

My Cat From Hell
Animal Planet keyboard_arrow_right
04:49

Treetop Cat Rescue (S1 E4)

Treetop Cat Rescue (S1 E4)
06:00

Dark Days in Monkey City (S1 E4)

Dark Days in Monkey City (S1 E4)
06:25

Treehouse Masters

Treehouse Masters
07:15

Tanked

Tanked
08:10

Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet

Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
09:05

Project Grizzly

Project Grizzly
10:00

Project Grizzly

Project Grizzly
10:55

Evan Goes Wild

Evan Goes Wild
11:50

Amba the Russian Tiger

Amba the Russian Tiger
12:45

Pit Bulls & Parolees (S8 E19)

Pit Bulls & Parolees (S8 E19)
13:40

My Cat From Hell

My Cat From Hell
14:35

The Last Alaskans

The Last Alaskans
15:30

The Pool Master

The Pool Master
16:25

The Vet Life

The Vet Life
17:20

Wildest Middle East

Wildest Middle East
18:15

Wildest Middle East

Wildest Middle East
19:10

Wildest Middle East

Wildest Middle East
20:05

Extinct Or Alive

Extinct Or Alive
21:00

Project Grizzly

Project Grizzly
21:55

Animal Cribs (S1 E9)

Animal Cribs (S1 E9)
22:50

I'm Alive (S2 E4)

I'm Alive (S2 E4)
23:45

Guardians of Rescue (S1 E2)

Guardians of Rescue (S1 E2)
00:40

Dr. Dee: Alaska Vet (S2 E2)

Dr. Dee: Alaska Vet (S2 E2)
01:35

Rugged Justice (S1 E5)

Rugged Justice (S1 E5)
02:25

Animal Cops Philadelphia (S12 E3)

Animal Cops Philadelphia (S12 E3)
03:15

Lone Star Law (S2 E4)

Lone Star Law (S2 E4)
National Geographic keyboard_arrow_right
06:00

Alaska State Troopers (S5 E6)

Alaska State Troopers (S5 E6)
07:00

Det bedste fra Den lovløse ø (S1 E2)

Det bedste fra Den lovløse ø (S1 E2)
08:00

Wicked Tuna - Nord mod Syd (S4 E7)

Wicked Tuna - Nord mod Syd (S4 E7)
09:00

Fanget i udlandet (S10 E2)

Fanget i udlandet (S10 E2)
10:00

Fra skrot til superbiler (S1 E6)

Fra skrot til superbiler (S1 E6)
11:00

Grænsen er nået (S7 E9)

Grænsen er nået (S7 E9)
12:00

Undersøgelse af flystyrt: Særudgave (S2 E10)

Undersøgelse af flystyrt: Særudgave (S2 E10)
13:00

Undersøgelse af flystyrt: Særudgave (S2 E9)

Undersøgelse af flystyrt: Særudgave (S2 E9)
14:00

Det bedste fra Dr. Pol (S8 E12)

Det bedste fra Dr. Pol (S8 E12)
15:00

Grænsen er nået (S7 E4)

Grænsen er nået (S7 E4)
16:00

Vidne til katastrofen (S1 E5)

Vidne til katastrofen (S1 E5)
17:00

Vintervejens Helte: Norge (S4 E8)

Vintervejens Helte: Norge (S4 E8)
18:00

Undersøgelse af flystyrt (S4 E8)

Undersøgelse af flystyrt (S4 E8)
19:00

Vidne til katastrofen (S1 E1)

Vidne til katastrofen (S1 E1)
20:00

Megafabrikker - Superbiler (S1 E31)

Megafabrikker - Superbiler (S1 E31)
21:00

Undersøgelse af flystyrt (S19 E3)

Undersøgelse af flystyrt (S19 E3)
22:00

Airport Security: First Class (S1 E6)

Airport Security: First Class (S1 E6)
23:00

Undersøgelse af flystyrt (S17 E1)

Undersøgelse af flystyrt (S17 E1)
00:00

Alaska State Troopers (S7 E1)

Alaska State Troopers (S7 E1)
01:00

Biler i nød (S4 E6)

Biler i nød (S4 E6)
02:00

Nazi megakonstruktioner (S1 E2)

Nazi megakonstruktioner (S1 E2)
03:00

Airport Security: Brasilien (S5 E4)

Airport Security: Brasilien (S5 E4)
Discovery Science keyboard_arrow_right
04:48

How it's Made: Dream Cars

How it's Made: Dream Cars
06:00

How It's Made (S26 E23)

How It's Made (S26 E23)
06:24

How It's Made (S26 E24)

How It's Made (S26 E24)
06:48

How It's Made (S26 E25)

How It's Made (S26 E25)
07:12

How It's Made (S26 E26)

How It's Made (S26 E26)
07:36

How It's Made (S25 E1)

How It's Made (S25 E1)
08:00

How It's Made (S25 E2)

How It's Made (S25 E2)
08:24

How the Universe Works

How the Universe Works
09:12

How the Universe Works

How the Universe Works
10:00

Extreme Engineering (S7 E5)

Extreme Engineering (S7 E5)
10:48

Extreme Engineering (S7 E6)

Extreme Engineering (S7 E6)
11:36

How Things Work

How Things Work
12:24

How It's Made (S26 E1)

How It's Made (S26 E1)
12:50

Through the Wormhole with Morgan Freeman

Through the Wormhole with Morgan Freeman
13:38

Man v Expert (S1 E3)

Man v Expert (S1 E3)
14:26

Man v Expert (S1 E4)

Man v Expert (S1 E4)
15:14

Extreme Engineering (S7 E7)

Extreme Engineering (S7 E7)
16:02

Extreme Engineering (S7 E8)

Extreme Engineering (S7 E8)
16:50

How the Universe Works

How the Universe Works
17:40

How the Universe Works

How the Universe Works
18:30

How It's Made (S25 E3)

How It's Made (S25 E3)
18:55

How It's Made (S25 E5)

How It's Made (S25 E5)
19:20

How It's Made (S25 E6)

How It's Made (S25 E6)
19:45

How It's Made (S25 E7)

How It's Made (S25 E7)
20:10

How It's Made (S25 E8)

How It's Made (S25 E8)
20:35

How It's Made (S25 E11)

How It's Made (S25 E11)
21:00

Contact (S1 E2)

Contact (S1 E2)
21:50

Alien Encounters (S2 E1)

Alien Encounters (S2 E1)
22:40

Alien Encounters (S2 E2)

Alien Encounters (S2 E2)
23:30

How the Universe Works

How the Universe Works
00:20

How the Universe Works

How the Universe Works
01:10

Man v Expert (S1 E3)

Man v Expert (S1 E3)
02:00

Man v Expert (S1 E4)

Man v Expert (S1 E4)
02:48

Contact (S1 E2)

Contact (S1 E2)
03:36

How it's Made: Dream Cars

How it's Made: Dream Cars
Xee keyboard_arrow_right
05:00

9-1-1 (S2 E8)

9-1-1 (S2 E8)
06:00

Raising Hope (S4 E7)

Raising Hope (S4 E7)
06:30

MacGyver (S2 E20)

MacGyver (S2 E20)
07:30

Et umage par (S3 E10)

Et umage par (S3 E10)
08:00

Et umage par (S3 E11)

Et umage par (S3 E11)
08:30

9-1-1 (S3 E9)

9-1-1 (S3 E9)
09:30

9-1-1 (S2 E8)

9-1-1 (S2 E8)
10:30

Et umage par (S3 E12)

Et umage par (S3 E12)
11:00

Et umage par (S3 E13)

Et umage par (S3 E13)
11:30

Kongen af Queens (S1 E2)

Kongen af Queens (S1 E2)
12:00

Kongen af Queens (S1 E3)

Kongen af Queens (S1 E3)
12:30

How I Met Your Mother (S3 E8)

How I Met Your Mother (S3 E8)
13:00

Station 19 (S1 E1)

Station 19 (S1 E1)
14:00

9-1-1 (S3 E9)

9-1-1 (S3 E9)
15:00

MacGyver (S2 E21)

MacGyver (S2 E21)
16:00

Family Guy

Family Guy
16:30

Family Guy

Family Guy
17:00

Kongen af Queens (S1 E3)

Kongen af Queens (S1 E3)
17:30

Kongen af Queens (S1 E4)

Kongen af Queens (S1 E4)
18:00

How I Met Your Mother (S3 E9)

How I Met Your Mother (S3 E9)
18:30

How I Met Your Mother (S3 E10)

How I Met Your Mother (S3 E10)
19:00

How I Met Your Mother (S3 E11)

How I Met Your Mother (S3 E11)
19:30

How I Met Your Mother (S3 E12)

How I Met Your Mother (S3 E12)
20:00

The Resident (S3 E4)

The Resident (S3 E4)
21:00

The Passage

The Passage
22:00

9-1-1 (S2 E9)

9-1-1 (S2 E9)
23:00

32 (S4 E1)

32 (S4 E1)
23:30

32 (S4 E2)

32 (S4 E2)
00:00

I Mexico går det godt (S2 E2)

I Mexico går det godt (S2 E2)
00:25

I Mexico går det godt (S2 E3)

I Mexico går det godt (S2 E3)
00:50

9-1-1 (S2 E9)

9-1-1 (S2 E9)
01:50

Sweetbitter (S1 E1)

Sweetbitter (S1 E1)
02:20

Sweetbitter (S1 E2)

Sweetbitter (S1 E2)
02:50

Sweetbitter (S1 E3)

Sweetbitter (S1 E3)
03:20

Sweetbitter (S1 E4)

Sweetbitter (S1 E4)
03:50

Mimic

Amerikansk film fra 1997
play_arrow
Mimic
Viasat Film Action keyboard_arrow_right
06:00

Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby

Amerikansk komedie fra 2006
play_arrow
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby
08:05

Planet Hulk

Amerikansk animation fra 2010
Planet Hulk
10:00

Guilty

USA, krimi-komediedrama, 2005
play_arrow
Guilty
12:05

Code Name: The Cleaner

Amerikansk komedie action fra 2007
Code Name: The Cleaner
14:00

Alle for én

Dansk komedie fra 2011
play_arrow
Alle for én
16:00

Unbroken: Path to Redemption

Amerikansk drama fra 2018
play_arrow
Unbroken: Path to Redemption
18:00

Supercon

Amerikansk komedié fra 2018
play_arrow
Supercon
20:00

Goon

Amerikansk/canadisk sportskomedie fra 2011
play_arrow
Goon
22:00

Død Snø 2

Norsk gyser fra 2014
play_arrow
Død Snø 2
00:00

Tomb Raider

Amerikansk action fra 2018
play_arrow
Tomb Raider
02:00

Destroyer

Amerikansk thriller fra 2018
play_arrow
Destroyer
Paramount keyboard_arrow_right
04:30

Far på fuldtid (S2 E4)

Far på fuldtid (S2 E4)
09:00

Teen Mom OG (S7 E5)

Teen Mom OG (S7 E5)
10:00

Teen Mom OG (S7 E6)

Teen Mom OG (S7 E6)
10:55

Just Tattoo Of Us (S4 E10)

Just Tattoo Of Us (S4 E10)
11:55

Are You The One (S8 E12)

Are You The One (S8 E12)
12:55

Futurama (S4 E9)

Futurama (S4 E9)
13:25

Futurama (S4 E10)

Futurama (S4 E10)
13:55

The Daily Show (S25 E42)

The Daily Show (S25 E42)
14:25

The Daily Show (S25 E43)

The Daily Show (S25 E43)
15:00

South Park (S11 E4)

South Park (S11 E4)
15:30

South Park (S11 E5)

South Park (S11 E5)
16:00

Futurama (S4 E11)

Futurama (S4 E11)
16:30

Futurama (S4 E12)

Futurama (S4 E12)
17:00

Venner (S6 E18)

Venner (S6 E18)
17:25

Venner (S6 E19)

Venner (S6 E19)
17:55

South Park (S11 E6)

South Park (S11 E6)
18:25

South Park (S11 E7)

South Park (S11 E7)
18:50

The Daily Show (S25 E43)

The Daily Show (S25 E43)
19:25

The Daily Show (S25 E44)

The Daily Show (S25 E44)
20:00

Venner (S6 E20)

Venner (S6 E20)
20:30

Venner (S6 E21)

Venner (S6 E21)
21:00

Venner (S6 E22)

Venner (S6 E22)
21:30

Venner (S6 E23)

Venner (S6 E23)
22:00

Criminals: Caught On Camera (S3 E1)

Criminals: Caught On Camera (S3 E1)
23:00

Shock Doc (S1 E1)

Shock Doc (S1 E1)
00:00

The Daily Show (S25 E44)

The Daily Show (S25 E44)
00:35

Criminals: Caught On Camera (S4 E5)

Criminals: Caught On Camera (S4 E5)
01:30

South Park (S11 E6)

South Park (S11 E6)
02:00

Inside Amy Schumer (S2 E7)

Inside Amy Schumer (S2 E7)
02:20

Corporate (S1 E5)

Corporate (S1 E5)
02:45

Are You The One? (S8 E11)

Are You The One? (S8 E11)
03:25

Teen Mom UK (S2 E2)

Teen Mom UK (S2 E2)
Viasat Film Premiere keyboard_arrow_right
09:25

Nøddeknækkeren og de fire kongeriger

Amerikansk familiefilm fra 2018
play_arrow
Nøddeknækkeren og de fire kongeriger
11:05

Mary Poppins vender tilbage

Amerikansk komedie fra 2018
play_arrow
Mary Poppins vender tilbage
13:15

Show Dogs

Britisk komedie fra 2018
play_arrow
Show Dogs
15:00

Ternet Ninja

Dansk animationsfilm fra 2018
play_arrow
Ternet Ninja
16:50

Robin Hood

Amerikansk action fra 2018
play_arrow
Robin Hood
18:45

BlacKkKlansman

Amerikansk drama fra 2018
play_arrow
BlacKkKlansman
21:00

The Girl in the Spider's Web - Det der ikke slår os ihjel

Amerikansk action fra 2018
play_arrow
The Girl in the Spider's Web - Det der ikke slår os ihjel
23:00

Welcome Home

Amerikansk thriller fra 2018
Welcome Home
01:00

Lords of Chaos

Britisk skrekk fra 2018
play_arrow
Lords of Chaos
03:00

The Girl in the Spider's Web - Det der ikke slår os ihjel

Amerikansk action fra 2018
play_arrow
The Girl in the Spider's Web - Det der ikke slår os ihjel
C More First keyboard_arrow_right
05:50

Close Up (S1 E58)

Close Up (S1 E58)
06:20

Game Night

Actionkomedie
play_arrow
Game Night
08:00

Karsten og Petra på skattejakt

Karsten og Petra på skattejakt
09:20

Troll - Kongens hale

Familiefilm
Troll - Kongens hale
10:45

LasseMajas Detektivbyrå - Det Första Mysteriet

Kom
play_arrow
LasseMajas Detektivbyrå - Det Första Mysteriet
12:15

Operasjon Mørkemann

play_arrow
Operasjon Mørkemann
13:35

Huset vid havet

Prisbelønnet anmelderrost drama
Huset vid havet
15:20

Tårtgeneralen

Tårtgeneralen
17:00

The Disaster Artist

Komedie som tager os
play_arrow
The Disaster Artist
18:40

Lady Bird

Oscarnomineret dramakomedie
play_arrow
Lady Bird
20:15

Nancy Drew (S1 E7)

Nancy Drew (S1 E7)
21:00

First Reformed

Rost drama
play_arrow
First Reformed
22:50

King of Thieves

play_arrow
King of Thieves
00:35

Peppermint

Riley (Jennifer Garner) begiver sig ud på et vildt hævntogt
play_arrow
Peppermint
02:15

Chosen

Virkelighedsbaseret krigsdrama
play_arrow
Chosen
03:55

Adrift

Virkelighedsbaseret drama
play_arrow
Adrift