Oscar-nomineret stjerneinstruktør tilbageholdt i København med unødvendig magt

Oscar-nomineret stjerneinstruktør tilbageholdt i København med unødvendig magt

Verdenskendt tv-stemme stopper efter 30 år

Verdenskendt tv-stemme stopper efter 30 år

Linse har sluttet fred: Vi er blevet gode venner igen

Linse har sluttet fred: Vi er blevet gode venner igen

Valg af Melodi Grand Prix-værter overrasker, mens showet også byder på mange ændringer

Valg af Melodi Grand Prix-værter overrasker, mens showet også byder på mange ændringer

Simon Makienok er kommet videre efter Ibi

Simon Makienok er kommet videre efter Ibi
play_arrow PLAY
Din nye streaming guide!
DR1 keyboard_arrow_right
06:00

Grøn glæde (S2014 E4)

Grøn glæde (S2014 E4)
06:30

Historier med Søren Ryge (S1 E8)

Historier med Søren Ryge (S1 E8)
07:00

Skattejægerne 2015 (S6 E27)

Skattejægerne 2015 (S6 E27)
07:30

Vilde dyreungers første leveår (S1 E2)

Vilde dyreungers første leveår (S1 E2)
08:30

Aftenshowet - Ugens højdepunkter

Aftenshowet - Ugens højdepunkter
08:58

OBS

OBS
09:00

Jordemoderen VIII (S8 E10)

Jordemoderen VIII (S8 E10)
09:50

Landsbyhospitalet (S2 E11)

Landsbyhospitalet (S2 E11)
10:40

Antikkrejlerne XV (S15 E11)

Antikkrejlerne XV (S15 E11)
11:25

Antikkrejlerne XV (S15 E12)

Antikkrejlerne XV (S15 E12)
12:10

Bonderøven (S2009 E8)

Bonderøven (S2009 E8)
12:40

Kender Du Typen? - Med smør og søudsigt

Kender Du Typen? - Med smør og søudsigt
13:25

Hammerslag (S2017 E11)

Hammerslag (S2017 E11)
14:10

Håndværkerne rykker ind (S1 E6)

Håndværkerne rykker ind (S1 E6)
14:40

Tillykke, I skal have trillinger! (S1 E6)

Tillykke, I skal have trillinger! (S1 E6)
15:10

Kriminalkommissær Foyle (S1 E17)

Kriminalkommissær Foyle (S1 E17)
16:45

Landsbyhospitalet (S2 E13)

Landsbyhospitalet (S2 E13)
17:35

Jordemoderen (S1 E1)

Jordemoderen (S1 E1)
18:30

TV AVISEN

TV AVISEN
18:55

Vores Vejr

Vores Vejr
19:05

Aftenshowet

Aftenshowet
20:00

Vores krig - En kærlighedshistorie

Vores krig - En kærlighedshistorie
21:00

TV AVISEN

TV AVISEN
21:25

Mandefald (S1 E1)

Mandefald (S1 E1)
22:10

En sag for mr. Whicher: Mordet i Angel Lane

En sag for mr. Whicher: Mordet i Angel Lane
23:40

Jordemoderen (S1 E1)

Jordemoderen (S1 E1)
00:35

Kriminalkommissær Foyle (S1 E15)

Kriminalkommissær Foyle (S1 E15)
02:10

Til undsætning (11:48)

Til undsætning (11:48)
02:55

Bonderøven (S2009 E8)

Bonderøven (S2009 E8)
03:25

Kender Du Typen? - Med smør og søudsigt

Kender Du Typen? - Med smør og søudsigt
TV2 keyboard_arrow_right
06:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
06:30

Go' morgen Danmark

Go' morgen Danmark
12:00

Nyhederne, Sporten og Vejret

Nyhederne, Sporten og Vejret
12:35

Kendisfamilier

Kendisfamilier
13:25

Han, hun og drømmeslottet

Han, hun og drømmeslottet
14:10

Gutterne på kutterne

Gutterne på kutterne
14:45

CPH Lufthavnen

CPH Lufthavnen
15:20

CPH Lufthavnen

CPH Lufthavnen
15:50

Razzia

Razzia
16:25

Razzia

Razzia
17:12

Regionale nyheder

Regionale nyheder
17:20

Go' aften Live

Go' aften Live
17:55

Dit vintervejr

Dit vintervejr
18:00

Nyhederne

Nyhederne
18:20

Regionale nyheder

Regionale nyheder
18:25

Håndbold: EM - studiet

Håndbold: EM - studiet
19:00

Nyhederne

Nyhederne
19:30

Regionalprogram

Regionalprogram
20:00

Som sunket i jorden

Som sunket i jorden
20:50

Anders & Torben - tvillingerne og drømmen om paradis (2:2)

Anders & Torben - tvillingerne og drømmen om paradis (2:2)
21:30

Nyhederne

Nyhederne
22:00

Regionale nyheder

Regionale nyheder
22:12

Sporten

Sporten
22:25

Håndbold: EM - studiet

Håndbold: EM - studiet
23:00

Helt sort

Helt sort
23:35

Størst

Størst
00:20

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
00:50

Grænsepatruljen

Grænsepatruljen
01:20

Elementary (9)

Elementary (9)
02:10

Baywatch (9)

Baywatch (9)
03:00

Modern Family (179)

Modern Family (179)
03:25

Auktionshuset

Auktionshuset
TV3 keyboard_arrow_right
06:00

Vanderpump Rules (S4 E2)

Vanderpump Rules (S4 E2)
06:50

Luksusfælden (S8 E2)

Luksusfælden (S8 E2)
07:45

Luksusfælden (S8 E3)

Luksusfælden (S8 E3)
08:50

Real Housewives of Dallas (S4 E14)

Real Housewives of Dallas (S4 E14)
09:50

Real Housewives of Dallas (S4 E15)

Real Housewives of Dallas (S4 E15)
10:45

Til Middag Hos (S9 E28)

Til Middag Hos (S9 E28)
11:50

Vanderpump Rules (S4 E3)

Vanderpump Rules (S4 E3)
12:50

The Kardashians (S7 E4)

The Kardashians (S7 E4)
13:55

The Kardashians (S7 E5)

The Kardashians (S7 E5)
15:00

Real Housewives of Beverly Hills (S7 E4)

Real Housewives of Beverly Hills (S7 E4)
16:00

Real Housewives of Beverly Hills (S7 E5)

Real Housewives of Beverly Hills (S7 E5)
17:00

Luksusfælden (S18 E11)

Luksusfælden (S18 E11)
18:00

Luksusfælden (S18 E12)

Luksusfælden (S18 E12)
19:00

Til Middag Hos (S9 E29)

Til Middag Hos (S9 E29)
20:00

The Other Woman

Amerikansk komedie fra 2014
play_arrow
The Other Woman
22:25

Think Like a Man

Amerikansk romantisk komedie fra 2012
play_arrow
Think Like a Man
01:00

Ghost Town

Amerikansk fantasy fra 2008
play_arrow
Ghost Town
02:55

Pure Genius (S1 E13)

Pure Genius (S1 E13)
03:40

Hassel (S1 E2)

Hassel (S1 E2)
Kanal 5 keyboard_arrow_right
06:05

Runway Fashion (126:180)

Runway Fashion (126:180)
06:10

Runway Fashion (S1 E16)

Runway Fashion (S1 E16)
06:15

House Hunters International

House Hunters International
06:40

House Hunters International

House Hunters International
07:05

House Hunters International

House Hunters International
07:30

House Hunters International

House Hunters International
07:50

House Hunters International

House Hunters International
08:15

House Hunters International

House Hunters International
08:40

House Hunters International

House Hunters International
09:05

House Hunters International

House Hunters International
09:30

House Hunters International

House Hunters International
09:55

Highway Cops

Highway Cops
10:25

Highway Cops

Highway Cops
11:00

Special Victims Unit (S6 E18)

Special Victims Unit (S6 E18)
12:00

Top Gear

Top Gear
13:05

The Big Bang Theory

The Big Bang Theory
13:40

The Big Bang Theory

The Big Bang Theory
14:00

The Big Bang Theory

The Big Bang Theory
14:35

The Big Bang Theory

The Big Bang Theory
15:05

CSI: NY

CSI: NY
16:00

CSI: NY

CSI: NY
17:00

CSI: Miami

CSI: Miami
18:00

CSI: Miami

CSI: Miami
18:55

The Wall - Danmark

The Wall - Danmark
19:55

Strøgvagterne

Strøgvagterne
21:00

London Has Fallen

Amr. actionfilm fra 2016
play_arrow
London Has Fallen
23:05

Criminal Minds (S7 E6)

Criminal Minds (S7 E6)
00:05

Criminal Minds (S7 E7)

Criminal Minds (S7 E7)
01:00

Morderne iblandt os

Morderne iblandt os
02:00

Morderne iblandt os

Morderne iblandt os
03:00

Unge i nattens klør (S1 E1)

Unge i nattens klør (S1 E1)
03:50

Unge i nattens klør (S1 E2)

Unge i nattens klør (S1 E2)
DR2 keyboard_arrow_right
08:05

Morgenandagten på DR2

Morgenandagten på DR2
08:30

De uartige kalkmalerier (S1 E5)

De uartige kalkmalerier (S1 E5)
09:00

Hvis vægge kunne tale (S2018 E1)

Hvis vægge kunne tale (S2018 E1)
10:00

Døden kommer - Ramt af ebola

Døden kommer - Ramt af ebola
10:15

Kongehuset indefra (S1 E6)

Kongehuset indefra (S1 E6)
10:45

Kongehuset indefra (S1 E7)

Kongehuset indefra (S1 E7)
11:15

Moderne Klassikere: Foo Fighters - Learn To Fly

Moderne Klassikere: Foo Fighters - Learn To Fly
11:45

Moderne Klassikere: Snap! - The Power

Moderne Klassikere: Snap! - The Power
12:15

Hitsville: Historien om Motown

Hitsville: Historien om Motown
14:10

Fremtidens sport

Fremtidens sport
15:00

Fremtidens mad

Fremtidens mad
15:55

Ekstrem verden - Ross Kemp i Libyen

Ekstrem verden - Ross Kemp i Libyen
16:40

USA i farver - glamour, penge og magt

USA i farver - glamour, penge og magt
17:30

USA i farver - Hollywoods storhedstid

USA i farver - Hollywoods storhedstid
18:15

Jorden rundt med Svend på 80

Jorden rundt med Svend på 80
19:00

Frederik IX (S1 E4)

Frederik IX (S1 E4)
20:00

Frygtløs (S1 E3)

Frygtløs (S1 E3)
21:30

22. juli (S1 E3)

22. juli (S1 E3)
22:20

Kæft, trit og dobbeltsalto

Kæft, trit og dobbeltsalto
22:30

Deadline

Deadline
23:00

Exit (S1 E5)

Exit (S1 E5)
23:35

Exit (S1 E6)

Exit (S1 E6)
00:15

Fødselspsykose: Mødre på kanten

Fødselspsykose: Mødre på kanten
01:15

Femen: De topløse aktivister

Femen: De topløse aktivister
02:15

Deadline Nat

Deadline Nat
TV2 Zulu keyboard_arrow_right
05:50

Dybvaaaaad!

Dybvaaaaad!
06:25

Keeping up with the Kardashians

Keeping up with the Kardashians
06:55

Keeping up with the Kardashians

Keeping up with the Kardashians
07:25

Beverly Hills 90210 (187)

Beverly Hills 90210 (187)
08:15

Beverly Hills 90210 (188)

Beverly Hills 90210 (188)
09:05

Beverly Hills 90210 (189)

Beverly Hills 90210 (189)
09:55

Beverly Hills 90210 (190)

Beverly Hills 90210 (190)
10:45

Glee (17)

Glee (17)
11:35

Glee (18)

Glee (18)
12:25

Desperate Housewives (103)

Desperate Housewives (103)
13:15

Desperate Housewives (104)

Desperate Housewives (104)
14:00

Ugly Betty (29)

Ugly Betty (29)
14:50

Ugly Betty (30)

Ugly Betty (30)
15:40

Baywatch (53)

Baywatch (53)
16:30

Baywatch (54)

Baywatch (54)
17:20

American Dad (64)

American Dad (64)
17:45

Modern Family (12)

Modern Family (12)
18:15

Modern Family (13)

Modern Family (13)
18:45

Venner (15)

Venner (15)
19:15

Venner (16)

Venner (16)
19:45

Date mig nøgen

Date mig nøgen
20:40

Date mig nøgen (DK)

Date mig nøgen (DK)
21:20

Helt sort

Helt sort
21:55

Conrad Molden - Danglish

Conrad Molden - Danglish
23:10

Date mig nøgen

Date mig nøgen
00:00

Langt fra Las Vegas (23)

Langt fra Las Vegas (23)
00:35

Langt fra Las Vegas (24)

Langt fra Las Vegas (24)
01:05

American Dad (63)

American Dad (63)
01:35

Natholdet

Natholdet
02:10

Natholdet

Natholdet
02:40

Kørelærerne

Kørelærerne
03:20

Kørelærerne

Kørelærerne
03:55

Det akavede gameshow

Det akavede gameshow
TV3+ keyboard_arrow_right
04:25

Cops (S27 E16)

Cops (S27 E16)
04:50

Cops (S27 E17)

Cops (S27 E17)
06:00

Vore værste år (S2 E14)

Vore værste år (S2 E14)
06:25

Community (S6 E12)

Community (S6 E12)
06:55

Community (S6 E13)

Community (S6 E13)
07:30

Fresh Off the Boat (S2 E5)

Fresh Off the Boat (S2 E5)
08:00

Fresh Off the Boat (S2 E6)

Fresh Off the Boat (S2 E6)
08:25

The Late Late Show with James Corden (S6 E50)

The Late Late Show with James Corden (S6 E50)
09:15

Dødbringende våben (S2 E7)

Dødbringende våben (S2 E7)
10:10

Bones (S11 E3)

Bones (S11 E3)
11:10

Bones (S11 E4)

Bones (S11 E4)
12:05

Hawaii Five-0 (S9 E4)

Hawaii Five-0 (S9 E4)
13:00

Hawaii Five-0 (S9 E5)

Hawaii Five-0 (S9 E5)
14:00

NCIS: Los Angeles (S10 E24)

NCIS: Los Angeles (S10 E24)
15:00

NCIS: Los Angeles (S3 E1)

NCIS: Los Angeles (S3 E1)
16:00

NCIS (S6 E17)

NCIS (S6 E17)
17:00

NCIS (S6 E18)

NCIS (S6 E18)
18:00

The Mentalist (S2 E17)

The Mentalist (S2 E17)
19:00

The Mentalist (S2 E18)

The Mentalist (S2 E18)
20:00

Cops (S27 E22)

Cops (S27 E22)
20:30

Cops (S27 E23)

Cops (S27 E23)
21:00

Rocky

Amerikansk action-drama fra 1976
play_arrow
Rocky
23:45

The Bone Collector

Amerikansk thriller fra 1999
play_arrow
The Bone Collector
02:10

24: Legacy (S1 E10)

24: Legacy (S1 E10)
03:05

24: Legacy (S1 E11)

24: Legacy (S1 E11)
03:55

Grimm (S6 E9)

Grimm (S6 E9)
6'eren keyboard_arrow_right
06:00

Fodboldens verden

Fodboldens verden
06:15

Fodboldens verden

Fodboldens verden
06:40

Man Caves (S10 E9)

Man Caves (S10 E9)
07:00

Man Caves (S10 E10)

Man Caves (S10 E10)
07:25

Ultimativ overlevelse (S4 E3)

Ultimativ overlevelse (S4 E3)
08:15

Expedition Unknown (S1 E10)

Expedition Unknown (S1 E10)
09:00

How Do Animals Do That? (S1 E3)

How Do Animals Do That? (S1 E3)
09:25

How Do Animals Do That? (S1 E4)

How Do Animals Do That? (S1 E4)
09:55

Fish or Die (S1 E3)

Fish or Die (S1 E3)
10:55

Fish or Die (S1 E4)

Fish or Die (S1 E4)
11:55

Bering Sea Gold (S6 E10)

Bering Sea Gold (S6 E10)
12:55

Bering Sea Gold (S6 E1)

Bering Sea Gold (S6 E1)
13:50

Bering Sea Gold (S6 E2)

Bering Sea Gold (S6 E2)
14:50

Deadliest Catch (S11 E12)

Deadliest Catch (S11 E12)
15:50

Gold Rush (S8 E10)

Gold Rush (S8 E10)
16:50

Gold Rush (S8 E11)

Gold Rush (S8 E11)
17:50

A1: Highway Patrol (S2 E2)

A1: Highway Patrol (S2 E2)
18:50

Pawn Stars (S6 E6)

Pawn Stars (S6 E6)
19:20

Pawn Stars (S6 E7)

Pawn Stars (S6 E7)
19:50

Top Gear (S7 E1)

Top Gear (S7 E1)
21:00

Green Zone

Actionfilm
Green Zone
23:15

Pawn Stars (S6 E6)

Pawn Stars (S6 E6)
23:45

Pawn Stars (S6 E7)

Pawn Stars (S6 E7)
00:15

Fast N' Loud (S4 E7)

Fast N' Loud (S4 E7)
01:15

Wheeler Dealers (S4 E4)

Wheeler Dealers (S4 E4)
01:45

Wheeler Dealers (S4 E5)

Wheeler Dealers (S4 E5)
02:20

American Chopper (S4 E25)

American Chopper (S4 E25)
03:20

Ghost Adventures (S8 E11)

Ghost Adventures (S8 E11)
DR Ramasjang keyboard_arrow_right
05:00

Den lille prinsesse (S2 E2)

Den lille prinsesse (S2 E2)
05:20

Masha og Bjørnen (S2 E24)

Masha og Bjørnen (S2 E24)
05:25

Rosa fra Rouladegade (S1 E8)

Rosa fra Rouladegade (S1 E8)
05:55

Minisekterne

Minisekterne
06:00

Søpapegøjernes ø II (S2 E21)

Søpapegøjernes ø II (S2 E21)
06:10

Bamselægen - Hjertet (S2 E8)

Bamselægen - Hjertet (S2 E8)
06:30

Ernest & Celestine (S1 E13)

Ernest & Celestine (S1 E13)
06:45

Hey Duggee

Hey Duggee
06:55

Gurli Gris II (S2 E37)

Gurli Gris II (S2 E37)
07:00

Gurli Gris II (S2 E38)

Gurli Gris II (S2 E38)
07:05

Simon

Simon
07:14

Superhelten Sprinter Galore

Superhelten Sprinter Galore
07:20

Oda Omvendt II (S2 E1)

Oda Omvendt II (S2 E1)
07:30

Didrik Drage (S1 E13)

Didrik Drage (S1 E13)
07:45

Motor Mille på maskintur (S1 E7)

Motor Mille på maskintur (S1 E7)
08:00

Tib & Tumtum

Tib & Tumtum
08:15

Kasper og Sofie II (S2 E1)

Kasper og Sofie II (S2 E1)
08:30

Sprinter Galore II - Æg (S2 E3)

Sprinter Galore II - Æg (S2 E3)
08:55

Quizdyrene II (3) - Karpen Diem

Quizdyrene II (3) - Karpen Diem
09:05

Flaskepost fra Stillehavet II (S2 E6)

Flaskepost fra Stillehavet II (S2 E6)
09:20

Vitello - graver et hul (S1 E1)

Vitello - graver et hul (S1 E1)
09:25

Hunden Ib - kan ikke holde det ud

Hunden Ib - kan ikke holde det ud
09:30

Bella, Boris og Berta (S1 E1)

Bella, Boris og Berta (S1 E1)
09:55

Vi er Pelle og Maise - Træning (S1 E13)

Vi er Pelle og Maise - Træning (S1 E13)
10:00

Vilde venner (S1 E13)

Vilde venner (S1 E13)
10:25

Heino fikser alt - Sangen (S1 E13)

Heino fikser alt - Sangen (S1 E13)
10:35

Skæg med bogstaver - R

Skæg med bogstaver - R
11:00

Kaj og Andrea

Kaj og Andrea
11:30

Bamses Billedbog

Bamses Billedbog
12:00

Ramasjang Rally

Ramasjang Rally
12:30

Onkel Rejes sørøvershow II (S2 E1)

Onkel Rejes sørøvershow II (S2 E1)
12:45

Kika og Bob (S1 E19)

Kika og Bob (S1 E19)
12:55

Junglebogen (S1 E19)

Junglebogen (S1 E19)
13:10

Lille Nørd

Lille Nørd
13:40

Sikker & Søn II (S2 E13)

Sikker & Søn II (S2 E13)
13:50

Skæg med tal

Skæg med tal
14:10

Oda Omvendt II (S2 E3)

Oda Omvendt II (S2 E3)
14:20

Drengen de kaldte kylling (S1 E2)

Drengen de kaldte kylling (S1 E2)
14:40

Dora udforskeren

Dora udforskeren
15:05

Gurli Gris VI (S6 E4)

Gurli Gris VI (S6 E4)
15:10

Gurli Gris VI (S6 E5)

Gurli Gris VI (S6 E5)
15:15

Simon

Simon
15:20

Gry og Regnbueriget

Gry og Regnbueriget
15:40

Vidundervovsen Vaffel (S1 E50)

Vidundervovsen Vaffel (S1 E50)
15:55

Gå din vej, Enhjørning

Gå din vej, Enhjørning
16:05

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
16:15

Alvin og de frække jordegern

Alvin og de frække jordegern
16:30

Paw Patrol V

Paw Patrol V
16:53

Superhelten Sprinter Galore

Superhelten Sprinter Galore
17:00

Rosa fra Rouladegade (S1 E9)

Rosa fra Rouladegade (S1 E9)
17:30

Onkel Rejes Heavyband (S1 E3)

Onkel Rejes Heavyband (S1 E3)
17:45

Motor Mille og uniformerne - Flybrandmand (S1 E3)

Motor Mille og uniformerne - Flybrandmand (S1 E3)
18:00

F for Får

F for Får
18:15

Pax' jordiske eventyr II (S2 E9)

Pax' jordiske eventyr II (S2 E9)
18:30

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven
18:40

Pyjamasheltene (S1 E19)

Pyjamasheltene (S1 E19)
18:53

Leon

Leon
18:56

Leon

Leon
19:00

Wild Kratts

Wild Kratts
19:20

Svampebob Firkant VII (S7 E19)

Svampebob Firkant VII (S7 E19)
19:45

Vi' bare bjørne III

Vi' bare bjørne III
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
TV2 Charlie keyboard_arrow_right
06:05

Små og store synder (122)

Små og store synder (122)
07:00

Blue Bloods (104)

Blue Bloods (104)
07:55

Doc Martin (20)

Doc Martin (20)
08:50

Doc Martin (21)

Doc Martin (21)
09:45

Skadestuen i Holby (6)

Skadestuen i Holby (6)
10:45

Skadestuen i Holby (7)

Skadestuen i Holby (7)
11:45

Hospitalet i Holby (24)

Hospitalet i Holby (24)
12:55

Hospitalet i Holby (25)

Hospitalet i Holby (25)
14:00

Bjerglægen (1)

Bjerglægen (1)
14:55

Bjerglægen (2)

Bjerglægen (2)
15:50

Kommissær Rex (46)

Kommissær Rex (46)
17:40

Death in Paradise (22)

Death in Paradise (22)
18:45

Lykkehjulet

Lykkehjulet
19:20

Lykkehjulet

Lykkehjulet
19:55

Spørg Charlie

Spørg Charlie
20:40

Sømænd og svigermødre

dansk folkekomedie fra 1962.
Sømænd og svigermødre
22:10

Hvem vil være millionær?

Hvem vil være millionær?
23:05

Lykkehjulet

Lykkehjulet
23:45

Med på noderne

Med på noderne
00:30

Blue Bloods (104)

Blue Bloods (104)
01:20

Hospitalet i Holby (24)

Hospitalet i Holby (24)
02:25

Hospitalet i Holby (25)

Hospitalet i Holby (25)
03:25

Showbiz familier

Showbiz familier
TV3 Puls keyboard_arrow_right
06:00

Grand Designs (S11 E7)

Grand Designs (S11 E7)
06:55

Ekstrem hjemmeservice (S2 E26)

Ekstrem hjemmeservice (S2 E26)
07:45

Ekstrem hjemmeservice (S2 E27)

Ekstrem hjemmeservice (S2 E27)
08:45

Med Kniven for Struben (S3 E2)

Med Kniven for Struben (S3 E2)
09:50

Dr. Phil (S17 E46)

Dr. Phil (S17 E46)
10:50

Dr. Phil (S17 E47)

Dr. Phil (S17 E47)
11:50

Ekstreme samlere (S4 E10)

Ekstreme samlere (S4 E10)
12:50

Det lille hus på prærien (S9 E10)

Det lille hus på prærien (S9 E10)
13:55

Det lille hus på prærien (S9 E11)

Det lille hus på prærien (S9 E11)
15:00

Redningskvinder (S2 E10)

Redningskvinder (S2 E10)
16:00

Mit plastikmareridt

Mit plastikmareridt
17:00

Mit plastikmareridt

Mit plastikmareridt
18:00

Dr. Phil (S17 E49)

Dr. Phil (S17 E49)
19:00

Dr. Phil (S17 E50)

Dr. Phil (S17 E50)
20:00

Med Kniven for Struben (S3 E3)

Med Kniven for Struben (S3 E3)
21:00

Redningskvinder (S2 E11)

Redningskvinder (S2 E11)
22:00

Ekstrem hjemmeservice (S2 E28)

Ekstrem hjemmeservice (S2 E28)
23:00

Ekstrem hjemmeservice (S2 E29)

Ekstrem hjemmeservice (S2 E29)
00:00

Ekstreme samlere (S4 E10)

Ekstreme samlere (S4 E10)
01:00

Depotjægerne (S4 E15)

Depotjægerne (S4 E15)
01:30

Depotjægerne (S4 E16)

Depotjægerne (S4 E16)
02:00

Grand Designs (S11 E7)

Grand Designs (S11 E7)
03:00

Masterchef USA (S8 E19)

Masterchef USA (S8 E19)
03:50

Masterchef USA (S8 E20)

Masterchef USA (S8 E20)
Kanal 4 keyboard_arrow_right
06:00

Runway Fashion (139:180)

Runway Fashion (139:180)
06:05

Runway Fashion (S1 E98)

Runway Fashion (S1 E98)
06:10

Runway Fashion (134:180)

Runway Fashion (134:180)
06:15

Food Lab (S1 E37)

Food Lab (S1 E37)
06:20

Mediterranean Life (S1 E7)

Mediterranean Life (S1 E7)
06:40

My Lottery Dream Home

My Lottery Dream Home
07:05

My Lottery Dream Home

My Lottery Dream Home
07:30

De unge mødre

De unge mødre
08:20

De unge mødre

De unge mødre
09:05

OutDaughtered: The Busby Quints

OutDaughtered: The Busby Quints
09:55

OutDaughtered: The Busby Quints

OutDaughtered: The Busby Quints
10:55

OutDaughtered: The Busby Quints

OutDaughtered: The Busby Quints
11:55

Tiny Paradise (S1 E3)

Tiny Paradise (S1 E3)
12:25

Tiny Paradise (S1 E4)

Tiny Paradise (S1 E4)
12:55

Tiny Paradise (S1 E5)

Tiny Paradise (S1 E5)
13:25

Tiny Paradise (S1 E6)

Tiny Paradise (S1 E6)
13:55

Tiny Paradise (S1 E7)

Tiny Paradise (S1 E7)
14:25

Tiny Paradise (S1 E8)

Tiny Paradise (S1 E8)
15:00

Fixer Upper

Fixer Upper
16:00

Fixer Upper

Fixer Upper
17:00

De unge mødre

De unge mødre
17:30

De unge mødre

De unge mødre
18:05

Greys hvide verden (S6 E23)

Greys hvide verden (S6 E23)
19:00

Greys hvide verden (S6 E24)

Greys hvide verden (S6 E24)
20:00

Beauty Bosserne

Beauty Bosserne
21:00

Single i New York

Amr. romantisk komedie fra 2016
play_arrow
Single i New York
23:15

Det perfekte mord

Det perfekte mord
00:20

Blod, svigt og tårer (S4 E18)

Blod, svigt og tårer (S4 E18)
01:20

Blod, svigt og tårer

Blod, svigt og tårer
02:20

Det perfekte mord

Det perfekte mord
03:20

Min nabo er morder

Min nabo er morder
DK4 keyboard_arrow_right
04:30

Danmark, Brexit og fremtiden

Danmark, Brexit og fremtiden
06:00

De politiske sværvægtere

De politiske sværvægtere
07:00

Det gode håndværk

Det gode håndværk
07:30

Gametest

Gametest
08:00

RejseTV

RejseTV
08:25

Kniv og gaffel

Kniv og gaffel
09:00

En kuffert fuld af bøger

En kuffert fuld af bøger
09:30

Jagtmagasinet

Jagtmagasinet
10:00

KulturHave med Thomas Bloch Ravn

KulturHave med Thomas Bloch Ravn
10:30

Alexander Mulvad Art

Alexander Mulvad Art
11:00

film:syn

film:syn
11:50

Vild mad

Vild mad
12:20

Uffe og Mogens om verden

Uffe og Mogens om verden
13:20

Fuglekassen

Fuglekassen
13:30

Kierkegaards Kabinet

Kierkegaards Kabinet
14:00

Restauranter i Europa

Restauranter i Europa
14:35

Rundt i København

Rundt i København
14:50

Reklameinfo

Reklameinfo
15:00

Gensyn på dk4

Gensyn på dk4
15:30

Gensyn på dk4

Gensyn på dk4
16:00

Mandags Bingo

Mandags Bingo
17:00

En verden af Burlesque

En verden af Burlesque
17:30

Lokalt kvarter

Lokalt kvarter
18:00

Borgmestrenes nytårstale

Borgmestrenes nytårstale
18:15

Cecilie Westh

Cecilie Westh
18:50

Samtale! med Lisbeth Knudsen

Samtale! med Lisbeth Knudsen
19:20

Smag på Danmark

Smag på Danmark
19:50

Cocktailbaren

Cocktailbaren
20:00

Anne-Vibeke rejser

Anne-Vibeke rejser
20:30

På tur til

På tur til
21:00

Rejsen til Oberammergau

Rejsen til Oberammergau
21:30

Villum & Schmidt i Elvis' fodspor

Villum & Schmidt i Elvis' fodspor
22:10

Jagtmagasinet

Jagtmagasinet
22:40

Fiskemagasinet: Geddefiskeri på land

Fiskemagasinet: Geddefiskeri på land
23:10

MotorTV 2019

MotorTV 2019
23:40

Mik Schacks Public Service

Mik Schacks Public Service
00:30

Kulturens nytårstale

Kulturens nytårstale
00:45

Rundt i København

Rundt i København
01:00

Smag på Danmark

Smag på Danmark
01:25

Dansk-tysk med Matlok

Dansk-tysk med Matlok
02:05

Dansktoppen

Dansktoppen
03:05

Mit liv med Danmark

Mit liv med Danmark
03:35

Arkæologien rundt

Arkæologien rundt
TV2 FRI keyboard_arrow_right
04:30

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
04:55

Vildt sjov med dyr

Vildt sjov med dyr
05:45

Sæt pris på dit hjem (UK)

Sæt pris på dit hjem (UK)
06:25

Sæt pris på dit hjem (UK)

Sæt pris på dit hjem (UK)
07:10

Franske loppefund

Franske loppefund
08:05

Kirsties hjemmelavede hjem

Kirsties hjemmelavede hjem
09:00

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
09:50

Hjemlig nemlig

Hjemlig nemlig
10:40

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
11:30

Bolighjælp på vej

Bolighjælp på vej
12:20

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
13:30

Den store britiske bagedyst

Den store britiske bagedyst
14:35

Location, Location, Location

Location, Location, Location
15:30

Location, Location, Location

Location, Location, Location
16:25

Property Brothers - købt og solgt

Property Brothers - købt og solgt
17:15

Property Brothers - købt og solgt

Property Brothers - købt og solgt
18:05

Krejlerkongen

Krejlerkongen
18:45

Krejlerkongen

Krejlerkongen
19:25

Fantastiske hammerslag

Fantastiske hammerslag
20:00

Fantastiske hammerslag

Fantastiske hammerslag
20:40

Danmarks dejligste badehoteller

Danmarks dejligste badehoteller
21:15

Sæt pris på Danmark

Sæt pris på Danmark
21:50

Krejlerkongen

Krejlerkongen
22:25

Krejlerkongen

Krejlerkongen
23:05

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
23:55

Skat eller skrammel

Skat eller skrammel
00:50

Sæt pris på dit hjem (UK)

Sæt pris på dit hjem (UK)
01:40

Sæt pris på dit hjem (UK)

Sæt pris på dit hjem (UK)
02:30

Superdyrlægen

Superdyrlægen
03:25

Superdyrlægen

Superdyrlægen
TV3 Max keyboard_arrow_right
06:00

Bundesliga Highlights II (S2019 E18)

Bundesliga Highlights II (S2019 E18)
07:00

Ligue 1 Highlights

Ligue 1 Highlights
08:00

Premier League Sunday Review

Premier League Sunday Review
09:00

Bundesliga Highlights II (S2019 E18)

Bundesliga Highlights II (S2019 E18)
10:00

The Late Late Show with James Corden

The Late Late Show with James Corden
10:50

Skrotjægerne (S7 E13)

Skrotjægerne (S7 E13)
11:40

Skrotjægerne (S7 E14)

Skrotjægerne (S7 E14)
12:30

Life in Pieces (S3 E5)

Life in Pieces (S3 E5)
12:55

Life in Pieces (S3 E6)

Life in Pieces (S3 E6)
13:25

Kevin Can Wait (S1 E15)

Kevin Can Wait (S1 E15)
13:50

Kevin Can Wait (S1 E16)

Kevin Can Wait (S1 E16)
14:20

Simpsons (S18 E18)

Simpsons (S18 E18)
14:45

Simpsons (S18 E19)

Simpsons (S18 E19)
15:15

Skrotjægerne (S9 E15)

Skrotjægerne (S9 E15)
16:10

Counting Cars (S2 E14)

Counting Cars (S2 E14)
16:35

Counting Cars (S2 E15)

Counting Cars (S2 E15)
17:05

Politipatruljen (S1 E7)

Politipatruljen (S1 E7)
17:30

Politipatruljen (S1 E8)

Politipatruljen (S1 E8)
18:00

Simpsons (S19 E14)

Simpsons (S19 E14)
18:30

Simpsons (S19 E15)

Simpsons (S19 E15)
19:00

Skrotjægerne (S9 E16)

Skrotjægerne (S9 E16)
20:00

Ice Road Truckers (S9 E8)

Ice Road Truckers (S9 E8)
21:00

Politipatruljen (S1 E9)

Politipatruljen (S1 E9)
21:30

Politipatruljen (S1 E10)

Politipatruljen (S1 E10)
22:00

Simpsons (S19 E16)

Simpsons (S19 E16)
22:30

Simpsons (S19 E17)

Simpsons (S19 E17)
23:00

Ice Road Truckers (S9 E7)

Ice Road Truckers (S9 E7)
23:55

Counting Cars (S2 E16)

Counting Cars (S2 E16)
00:20

Counting Cars (S2 E17)

Counting Cars (S2 E17)
00:45

The Late Late Show with James Corden

The Late Late Show with James Corden
01:35

Sex&Drugs&Rock&Roll (S2 E6)

Sex&Drugs&Rock&Roll (S2 E6)
02:00

WBA-Stoke

WBA-Stoke
Discovery Channel keyboard_arrow_right
06:00

How It's Made (S20 E8)

How It's Made (S20 E8)
06:25

Tanked

Tanked
07:20

Jeremy Wade's Dark Waters

Jeremy Wade's Dark Waters
08:15

How Do They Do It?

How Do They Do It?
08:40

How Do They Do It?

How Do They Do It?
09:05

Wheeler Dealers

Wheeler Dealers
10:00

Fast N' Loud (S5 E15)

Fast N' Loud (S5 E15)
11:00

Deadliest Catch

Deadliest Catch
12:00

Alaskan Bush People

Alaskan Bush People
13:00

Alaskan Bush People

Alaskan Bush People
14:00

River Monsters

River Monsters
15:00

How Do They Do It?

How Do They Do It?
15:30

How Do They Do It?

How Do They Do It?
16:00

Mighty Ships

Mighty Ships
17:00

Salvage Hunters: The Restorers

Salvage Hunters: The Restorers
18:00

Wheeler Dealers

Wheeler Dealers
19:00

Wheeler Dealers

Wheeler Dealers
20:00

Wheeler Dealers

Wheeler Dealers
21:00

Wheeler Dealers

Wheeler Dealers
22:00

Kindig Customs

Kindig Customs
23:00

Heavy Rescue (S2 E8)

Heavy Rescue (S2 E8)
00:00

Naked and Afraid

Naked and Afraid
01:00

Wheeler Dealers

Wheeler Dealers
02:00

Kindig Customs

Kindig Customs
03:00

Expedition Unknown

Expedition Unknown
03:55

Deadliest Catch

Deadliest Catch
TV2 Sport X keyboard_arrow_right
09:50

NBA: Denver Nuggets-Indiana Pacers

NBA: Denver Nuggets-Indiana Pacers
10:50

Cykling: Tour Down Under Classic

Cykling: Tour Down Under Classic
12:35

Fodbold: Serie A - Milan-Udinese

Fodbold: Serie A - Milan-Udinese
13:30

Fodbold: Serie A - Milan-Udinese

Fodbold: Serie A - Milan-Udinese
14:25

Fodbold: Serie A - Lecce-Inter

Fodbold: Serie A - Lecce-Inter
15:25

Fodbold: Serie A - Lecce-Inter

Fodbold: Serie A - Lecce-Inter
16:20

Fodbold: Serie A - Genoa-Roma

Fodbold: Serie A - Genoa-Roma
17:15

Fodbold: Serie A - Genoa-Roma

Fodbold: Serie A - Genoa-Roma
18:15

Fodbold: Serie A - Juventus-Parma

Fodbold: Serie A - Juventus-Parma
19:10

Fodbold: Serie A - Juventus-Parma

Fodbold: Serie A - Juventus-Parma
20:00

ATP Uncovered

ATP Uncovered
20:30

NBA: 360 - MLK Day, direkte

NBA: 360 - MLK Day, direkte
01:30

NBA: Boston Celtics-Los Angeles Lakers, direkte

NBA: Boston Celtics-Los Angeles Lakers, direkte
02:50

NBA: Boston Celtics-Los Angeles Lakers, direkte

NBA: Boston Celtics-Los Angeles Lakers, direkte
TV2 Sport keyboard_arrow_right
07:40

Badminton: Indonesia Masters, finale

Badminton: Indonesia Masters, finale
08:50

Badminton: Indonesia Masters, finale

Badminton: Indonesia Masters, finale
10:00

Badminton: Thygesen-Fruergaard - Polii-Rahayu, finale

Badminton: Thygesen-Fruergaard - Polii-Rahayu, finale
11:15

Badminton: A. Antonsen-A. Ginting, finale

Badminton: A. Antonsen-A. Ginting, finale
12:20

Håndbold: EM - Portugal-Island (m)

Håndbold: EM - Portugal-Island (m)
13:10

Håndbold: EM - Portugal-Island (m)

Håndbold: EM - Portugal-Island (m)
13:55

Håndbold: EM - Norge-Sverige (m)

Håndbold: EM - Norge-Sverige (m)
14:40

Håndbold: EM - Norge-Sverige (m)

Håndbold: EM - Norge-Sverige (m)
15:30

Håndbold: EM - studiet

Håndbold: EM - studiet
15:55

Håndbold: EM - Kroatien-Tjekkiet (m), direkte

Håndbold: EM - Kroatien-Tjekkiet (m), direkte
16:40

Håndbold: EM - Kroatien-Tjekkiet (m), direkte

Håndbold: EM - Kroatien-Tjekkiet (m), direkte
17:35

Håndbold: EM - studiet

Håndbold: EM - studiet
18:10

Håndbold: EM - Hviderusland-Spanien (m), direkte

Håndbold: EM - Hviderusland-Spanien (m), direkte
18:55

Håndbold: EM - Hviderusland-Spanien (m), direkte

Håndbold: EM - Hviderusland-Spanien (m), direkte
19:50

Håndbold: EM - studiet

Håndbold: EM - studiet
20:25

Håndbold: EM - Østrig-Tyskland (m), direkte

Håndbold: EM - Østrig-Tyskland (m), direkte
21:15

Håndbold: EM - Østrig-Tyskland (m), direkte

Håndbold: EM - Østrig-Tyskland (m), direkte
22:10

Håndbold: EM - Kroatien-Tjekkiet (m)

Håndbold: EM - Kroatien-Tjekkiet (m)
22:55

Håndbold: EM - Kroatien-Tjekkiet (m)

Håndbold: EM - Kroatien-Tjekkiet (m)
23:45

Håndbold: EM - Hviderusland-Spanien (m)

Håndbold: EM - Hviderusland-Spanien (m)
00:30

Håndbold: EM - Hviderusland-Spanien (m)

Håndbold: EM - Hviderusland-Spanien (m)
01:20

Håndbold: EM - Østrig-Tyskland (m)

Håndbold: EM - Østrig-Tyskland (m)
02:05

Håndbold: EM - Østrig-Tyskland (m)

Håndbold: EM - Østrig-Tyskland (m)
03:25

Cykling: Tour Down Under - 1. etape, direkte

Cykling: Tour Down Under - 1. etape, direkte
TV3 Sport keyboard_arrow_right
12:00

Chiefs-Titans

Chiefs-Titans
15:00

49'ers-Packers

49'ers-Packers
18:00

Premier League Sunday Review

Premier League Sunday Review
19:00

Premier League Netbusters

Premier League Netbusters
19:30

Premier League World

Premier League World
20:00

UEFA EURO EM Optaktsmagasin (S2020 E1)

UEFA EURO EM Optaktsmagasin (S2020 E1)
20:25

Højdepunkter fra EFL Championship (S2019 E26)

Højdepunkter fra EFL Championship (S2019 E26)
20:55

WBA-Stoke

WBA-Stoke
23:00

Premier League Sunday Review

Premier League Sunday Review
00:05

WBA-Stoke

WBA-Stoke
02:05

Minnesota Wild-Florida Panthers

Minnesota Wild-Florida Panthers
Canal 9 keyboard_arrow_right
06:00

Fodboldens verden

Fodboldens verden
06:10

Fodboldens verden

Fodboldens verden
06:20

Fodboldens verden

Fodboldens verden
06:25

Building Alaska (S4 E9)

Building Alaska (S4 E9)
07:05

Homeshopping

Homeshopping
07:35

Flying Wild Alaska (S1 E7)

Flying Wild Alaska (S1 E7)
08:25

Homeshopping

Homeshopping
08:55

Homeshopping

Homeshopping
09:25

Railroad Alaska (S1 E6)

Railroad Alaska (S1 E6)
10:30

Homeshopping

Homeshopping
11:00

Railroad Alaska (S2 E1)

Railroad Alaska (S2 E1)
12:00

Tanked (3:10)

Tanked (3:10)
13:00

Tanked (4:10)

Tanked (4:10)
14:00

The Treehouse Guys (S1 E6)

The Treehouse Guys (S1 E6)
14:55

The Treehouse Guys (S1 E7)

The Treehouse Guys (S1 E7)
15:50

How Do They Do It? (S11 E10)

How Do They Do It? (S11 E10)
16:25

How Do They Do It? (S11 E11)

How Do They Do It? (S11 E11)
16:55

How Do They Do It? (S11 E12)

How Do They Do It? (S11 E12)
17:25

How Do They Do It? (S11 E13)

How Do They Do It? (S11 E13)
18:00

Man Caves (S2 E6)

Man Caves (S2 E6)
18:25

Man Caves (S2 E7)

Man Caves (S2 E7)
19:00

Man Caves (S2 E8)

Man Caves (S2 E8)
19:25

Man Caves (S2 E9)

Man Caves (S2 E9)
20:00

Special Victims Unit (S15 E20)

Special Victims Unit (S15 E20)
20:55

Criminal Minds (S6 E11)

Criminal Minds (S6 E11)
22:00

Criminal Minds (S6 E12)

Criminal Minds (S6 E12)
23:00

M*A*S*H (S2 E19)

M*A*S*H (S2 E19)
23:40

M*A*S*H (S2 E20)

M*A*S*H (S2 E20)
00:15

M*A*S*H (S2 E21)

M*A*S*H (S2 E21)
01:00

M*A*S*H (S2 E22)

M*A*S*H (S2 E22)
01:35

Special Victims Unit (S15 E20)

Special Victims Unit (S15 E20)
02:35

Man Caves (S2 E6)

Man Caves (S2 E6)
03:05

Man Caves (S2 E8)

Man Caves (S2 E8)
03:30

How Do They Do It? (S11 E10)

How Do They Do It? (S11 E10)
03:55

How Do They Do It? (S11 E11)

How Do They Do It? (S11 E11)
eSports TV keyboard_arrow_right
07:40

HOTS: HGC Katowice 2016

HOTS: HGC Katowice 2016
09:15

ESL One New York 2016

ESL One New York 2016
09:35

Team Liquid-OG

Team Liquid-OG
11:55

Alliance-Team Secret

Alliance-Team Secret
15:35

World Final Race 1

World Final Race 1
16:40

WOT: WarGaming League 2017

WOT: WarGaming League 2017
19:10

ESL Katowice Royale

ESL Katowice Royale
20:20

ESL Katowice Royale

ESL Katowice Royale
21:00

NRG Esports-TYLOO

NRG Esports-TYLOO
23:55

ENCE eSports-Winstrike

ENCE eSports-Winstrike
03:25

ByuN-SoO

ByuN-SoO
Eurosport 2 keyboard_arrow_right
07:00

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
09:00

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
11:00

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
14:00

Australian Open: Caroline Wozniacki - Kristie Ahn

Australian Open: Caroline Wozniacki - Kristie Ahn
16:00

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
17:25

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
18:55

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
20:25

Australian Open: Caroline Wozniacki - Kristie Ahn

Australian Open: Caroline Wozniacki - Kristie Ahn
21:55

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
00:55

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
03:00

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
Eurosport 1 keyboard_arrow_right
09:00

Tennis: Game, Schett and Mats

Tennis: Game, Schett and Mats
09:15

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
11:00

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
14:30

Tennis: Game, Schett and Mats

Tennis: Game, Schett and Mats
15:05

Skiskydning: World Cup

Skiskydning: World Cup
15:55

Snowboard: FIS World Cup

Snowboard: FIS World Cup
17:00

Home of the Olympics: Foul Play

Home of the Olympics: Foul Play
17:30

All Sports: Ungdommens Vinter-OL

All Sports: Ungdommens Vinter-OL
18:00

Australian Open: Caroline Wozniacki - Kristie Ahn

Australian Open: Caroline Wozniacki - Kristie Ahn
19:25

The Minute

The Minute
20:00

Billard: Snooker - London Masters

Billard: Snooker - London Masters
22:00

Home of the Olympics: Foul Play

Home of the Olympics: Foul Play
22:35

Watts

Watts
23:00

Australian Open: Caroline Wozniacki - Kristie Ahn

Australian Open: Caroline Wozniacki - Kristie Ahn
00:55

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
03:00

Tennis: Australian Open

Tennis: Australian Open
TLC keyboard_arrow_right
06:00

Say Yes to the Dress

Say Yes to the Dress
06:25

Say Yes to the Dress: Bridesmaids

Say Yes to the Dress: Bridesmaids
06:55

Say Yes to the Dress: Bridesmaids

Say Yes to the Dress: Bridesmaids
07:20

Something Borrowed, Something New

Something Borrowed, Something New
07:50

Something Borrowed, Something New

Something Borrowed, Something New
08:15

Nate & Jeremiah By Design

Nate & Jeremiah By Design
09:05

Nate & Jeremiah By Design

Nate & Jeremiah By Design
10:00

Nate & Jeremiah By Design

Nate & Jeremiah By Design
11:00

Nate & Jeremiah By Design

Nate & Jeremiah By Design
12:00

Nate & Jeremiah By Design

Nate & Jeremiah By Design
13:00

Nate & Jeremiah By Design

Nate & Jeremiah By Design
14:00

7 Little Johnstons

7 Little Johnstons
15:00

7 Little Johnstons

7 Little Johnstons
16:00

7 Little Johnstons

7 Little Johnstons
17:00

7 Little Johnstons

7 Little Johnstons
18:00

MasterChef Australia

MasterChef Australia
19:00

7 Little Johnstons

7 Little Johnstons
20:00

7 Little Johnstons

7 Little Johnstons
21:00

The Bad Skin Clinic

The Bad Skin Clinic
22:00

The Bad Skin Clinic

The Bad Skin Clinic
23:00

MasterChef Australia

MasterChef Australia
00:00

The Bad Skin Clinic

The Bad Skin Clinic
01:00

The Bad Skin Clinic

The Bad Skin Clinic
02:00

Body Bizarre (S5 E3)

Body Bizarre (S5 E3)
03:00

Return to Amish (S2 E3)

Return to Amish (S2 E3)
03:55

My Cat From Hell

My Cat From Hell
Animal Planet keyboard_arrow_right
04:49

Treetop Cat Rescue (S1 E6)

Treetop Cat Rescue (S1 E6)
06:00

Dark Days in Monkey City (S1 E9)

Dark Days in Monkey City (S1 E9)
06:25

Treehouse Masters

Treehouse Masters
07:15

Tanked

Tanked
08:10

Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet

Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet
09:05

Evan Goes Wild

Evan Goes Wild
10:00

Meet The Penguins (S1 E1)

Meet The Penguins (S1 E1)
10:30

Meet The Penguins (S1 E2)

Meet The Penguins (S1 E2)
10:55

Meet The Penguins (S1 E3)

Meet The Penguins (S1 E3)
11:25

Meet The Penguins (S1 E4)

Meet The Penguins (S1 E4)
11:50

Meet The Penguins (S1 E5)

Meet The Penguins (S1 E5)
12:20

Meet The Penguins (S1 E6)

Meet The Penguins (S1 E6)
12:45

Meet The Penguins (S1 E7)

Meet The Penguins (S1 E7)
13:15

Meet The Penguins (S1 E8)

Meet The Penguins (S1 E8)
13:40

My Cat From Hell

My Cat From Hell
14:35

The Last Alaskans

The Last Alaskans
15:30

The Pool Master

The Pool Master
16:25

The Vet Life

The Vet Life
17:20

Wildest Middle East

Wildest Middle East
18:15

Wildest Islands Of Indonesia (S1 E1)

Wildest Islands Of Indonesia (S1 E1)
19:10

Wildest Islands Of Indonesia (S1 E2)

Wildest Islands Of Indonesia (S1 E2)
20:05

Extinct Or Alive

Extinct Or Alive
21:00

Project Grizzly

Project Grizzly
21:55

Animal Cribs (S2 E5)

Animal Cribs (S2 E5)
22:50

I'm Alive (S2 E9)

I'm Alive (S2 E9)
23:45

Guardians of Rescue (S1 E3)

Guardians of Rescue (S1 E3)
00:40

Dr. Dee: Alaska Vet (S2 E3)

Dr. Dee: Alaska Vet (S2 E3)
01:35

Rugged Justice (S2 E4)

Rugged Justice (S2 E4)
02:25

Animal Cops Philadelphia (S12 E8)

Animal Cops Philadelphia (S12 E8)
03:15

Lone Star Law (S2 E9)

Lone Star Law (S2 E9)
National Geographic keyboard_arrow_right
06:00

Alaska State Troopers (S6 E1)

Alaska State Troopers (S6 E1)
07:00

Det bedste fra Den lovløse ø (S1 E7)

Det bedste fra Den lovløse ø (S1 E7)
08:00

Wicked Tuna - Nord mod Syd (S5 E4)

Wicked Tuna - Nord mod Syd (S5 E4)
09:00

Fanget i udlandet (S11 E3)

Fanget i udlandet (S11 E3)
10:00

Fra skrot til superbiler (S1 E3)

Fra skrot til superbiler (S1 E3)
11:00

Airport Security: Brasilien (S5 E4)

Airport Security: Brasilien (S5 E4)
12:00

Undersøgelse af flystyrt: Særudgave (S1 E3)

Undersøgelse af flystyrt: Særudgave (S1 E3)
13:00

Undersøgelse af flystyrt: Særudgave (S1 E4)

Undersøgelse af flystyrt: Særudgave (S1 E4)
14:00

Den utrolige Dr. Pol (S6 E1)

Den utrolige Dr. Pol (S6 E1)
15:00

Grænsen er nået (S7 E9)

Grænsen er nået (S7 E9)
16:00

Sekunder fra katastrofen (S2 E1)

Sekunder fra katastrofen (S2 E1)
17:00

Vintervejens Helte: Norge (S4 E1)

Vintervejens Helte: Norge (S4 E1)
18:00

Undersøgelse af flystyrt (S5 E3)

Undersøgelse af flystyrt (S5 E3)
19:00

Sekunder fra katastrofen (S2 E2)

Sekunder fra katastrofen (S2 E2)
20:00

Megafabrikker - Superbiler (S1 E8)

Megafabrikker - Superbiler (S1 E8)
21:00

Undersøgelse af flystyrt (S19 E4)

Undersøgelse af flystyrt (S19 E4)
22:00

Airport Security: First Class (S1 E7)

Airport Security: First Class (S1 E7)
23:00

Undersøgelse af flystyrt (S17 E6)

Undersøgelse af flystyrt (S17 E6)
00:00

Alaska State Troopers (S7 E6)

Alaska State Troopers (S7 E6)
01:00

Biler i nød (S4 E10)

Biler i nød (S4 E10)
02:00

Nazi megakonstruktioner (S1 E4)

Nazi megakonstruktioner (S1 E4)
03:00

Airport Security: Peru (S3 E5)

Airport Security: Peru (S3 E5)
Discovery Science keyboard_arrow_right
04:48

How it's Made: Dream Cars

How it's Made: Dream Cars
06:00

How It's Made (S21 E5)

How It's Made (S21 E5)
06:24

How It's Made (S21 E6)

How It's Made (S21 E6)
06:48

How It's Made (S21 E7)

How It's Made (S21 E7)
07:12

How It's Made (S21 E8)

How It's Made (S21 E8)
07:36

How It's Made (S21 E9)

How It's Made (S21 E9)
08:00

How It's Made (S21 E10)

How It's Made (S21 E10)
08:24

NASA's Unexplained Files (S1 E6)

NASA's Unexplained Files (S1 E6)
09:12

NASA's Unexplained Files (S2 E1)

NASA's Unexplained Files (S2 E1)
10:00

Incredible Engineering Blunders: Fixed (S1 E2)

Incredible Engineering Blunders: Fixed (S1 E2)
10:48

Incredible Engineering Blunders: Fixed (S1 E3)

Incredible Engineering Blunders: Fixed (S1 E3)
11:36

How It's Made (S25 E3)

How It's Made (S25 E3)
12:00

How It's Made (S25 E5)

How It's Made (S25 E5)
12:24

How It's Made (S25 E6)

How It's Made (S25 E6)
12:50

Through the Wormhole with Morgan Freeman

Through the Wormhole with Morgan Freeman
13:38

Gamechangers: Inventing The World (S1 E1)

Gamechangers: Inventing The World (S1 E1)
14:26

Gamechangers: Inventing The World (S1 E2)

Gamechangers: Inventing The World (S1 E2)
15:14

Incredible Engineering Blunders: Fixed (S1 E4)

Incredible Engineering Blunders: Fixed (S1 E4)
16:02

Incredible Engineering Blunders: Fixed (S1 E5)

Incredible Engineering Blunders: Fixed (S1 E5)
16:50

NASA's Unexplained Files (S2 E2)

NASA's Unexplained Files (S2 E2)
17:40

NASA's Unexplained Files (S2 E3)

NASA's Unexplained Files (S2 E3)
18:30

How It's Made (S21 E11)

How It's Made (S21 E11)
18:55

How It's Made (S21 E12)

How It's Made (S21 E12)
19:20

How It's Made (S21 E13)

How It's Made (S21 E13)
19:45

How It's Made (S21 E14)

How It's Made (S21 E14)
20:10

How It's Made (S21 E15)

How It's Made (S21 E15)
20:35

How It's Made (S21 E16)

How It's Made (S21 E16)
21:00

Contact (S1 E3)

Contact (S1 E3)
21:50

Alien Encounters (S3 E1)

Alien Encounters (S3 E1)
22:40

Alien Encounters (S3 E2)

Alien Encounters (S3 E2)
23:30

NASA's Unexplained Files (S1 E6)

NASA's Unexplained Files (S1 E6)
00:20

NASA's Unexplained Files (S2 E1)

NASA's Unexplained Files (S2 E1)
01:10

Gamechangers: Inventing The World (S1 E1)

Gamechangers: Inventing The World (S1 E1)
02:00

Gamechangers: Inventing The World (S1 E2)

Gamechangers: Inventing The World (S1 E2)
02:48

Contact (S1 E3)

Contact (S1 E3)
03:36

How it's Made: Dream Cars

How it's Made: Dream Cars
Xee keyboard_arrow_right
Xee opdatere oversigten
Viasat Film Action keyboard_arrow_right
06:00

Ufo

Amerikansk action fra 2018
play_arrow
Ufo
08:00

Ultimate Avengers 2

Animeret eventyrfilm fra 2006, dansk tale
Ultimate Avengers 2
10:00

Yoga Hosers

Amerikansk komedie fra 2016
play_arrow
Yoga Hosers
12:00

Held Up

Amerikansk komedi fra 2010
Held Up
14:00

A-X-L

Amerikansk action fra 2018
play_arrow
A-X-L
16:00

Final Fantasy: The Spirits Within

Japansk action fra 2001
play_arrow
Final Fantasy: The Spirits Within
18:00

Fighting with My Family

Amerikansk komedie fra 2019
play_arrow
Fighting with My Family
20:00

Welcome Home

Amerikansk thriller fra 2018
Welcome Home
22:00

The Hurt Locker

Amerikansk action fra 2008
play_arrow
The Hurt Locker
00:10

Robin Hood

Amerikansk action fra 2018
play_arrow
Robin Hood
02:05

The Prodigy

Amerikansk gyser fra 2018
play_arrow
The Prodigy
Paramount keyboard_arrow_right
04:35

Far på fuldtid (S2 E11)

Far på fuldtid (S2 E11)
05:00

Blaze og monstermaskinerne (S4 E1)

Blaze og monstermaskinerne (S4 E1)
05:20

Gurli Gris (S1 E41)

Gurli Gris (S1 E41)
05:25

Gurli Gris (S1 E42)

Gurli Gris (S1 E42)
05:30

Dora Udforskeren (S7 E18)

Dora Udforskeren (S7 E18)
05:55

Top Wing (S2 E6)

Top Wing (S2 E6)
06:15

Butterbeans cafe (S1 E28)

Butterbeans cafe (S1 E28)
06:40

Paw Patrol (S4 E5)

Paw Patrol (S4 E5)
07:00

Paw Patrol (S4 E6)

Paw Patrol (S4 E6)
07:25

Alvin og de frække jordegern (S2 E13)

Alvin og de frække jordegern (S2 E13)
07:35

Alvin og de frække jordegern (S2 E13)

Alvin og de frække jordegern (S2 E13)
07:50

Højs hus (S3 E11)

Højs hus (S3 E11)
08:10

Familien Thunderman (S4 E15)

Familien Thunderman (S4 E15)
08:35

Game Shakers (S3 E11)

Game Shakers (S3 E11)
09:00

Teen Mom OG (S7 E14)

Teen Mom OG (S7 E14)
10:00

Teen Mom OG (S7 E15)

Teen Mom OG (S7 E15)
10:55

Just Tattoo of Us (S5 E3)

Just Tattoo of Us (S5 E3)
11:55

Are You The One? (S7 E5)

Are You The One? (S7 E5)
12:55

Futurama (S2 E1)

Futurama (S2 E1)
13:25

Futurama (S2 E2)

Futurama (S2 E2)
13:55

The Daily Show (S25 E43)

The Daily Show (S25 E43)
14:25

The Daily Show (S25 E47)

The Daily Show (S25 E47)
15:00

South Park (S11 E14)

South Park (S11 E14)
15:30

South Park (S12 E1)

South Park (S12 E1)
16:00

Futurama (S2 E3)

Futurama (S2 E3)
16:30

Futurama (S2 E4)

Futurama (S2 E4)
16:55

Venner (S1 E16)

Venner (S1 E16)
17:25

Venner (S1 E17)

Venner (S1 E17)
17:55

South Park (S12 E2)

South Park (S12 E2)
18:25

South Park (S12 E3)

South Park (S12 E3)
18:55

The Daily Show (S25 E47)

The Daily Show (S25 E47)
19:25

The Daily Show (S25 E48)

The Daily Show (S25 E48)
20:00

Venner (S1 E19)

Venner (S1 E19)
20:30

Venner (S1 E20)

Venner (S1 E20)
21:00

Venner (S1 E21)

Venner (S1 E21)
21:30

Venner (S1 E22)

Venner (S1 E22)
22:00

Criminals: Caught On Camera (S3 E2)

Criminals: Caught On Camera (S3 E2)
23:00

Shock Doc (S1 E9)

Shock Doc (S1 E9)
00:00

The Daily Show (S25 E48)

The Daily Show (S25 E48)
00:30

Criminals: Caught On Camera (S4 E9)

Criminals: Caught On Camera (S4 E9)
01:30

South Park (S12 E2)

South Park (S12 E2)
02:00

Inside Amy Schumer (S3 E4)

Inside Amy Schumer (S3 E4)
02:20

Nathan For You (S1 E2)

Nathan For You (S1 E2)
02:45

Catfish: The TV Show (S1 E6)

Catfish: The TV Show (S1 E6)
03:25

Teen Mom UK (S3 E1)

Teen Mom UK (S3 E1)
Viasat Film Premiere keyboard_arrow_right
08:50

Vilde Rolf smadrer internettet

Amerikansk komedie fra 2018
play_arrow
Vilde Rolf smadrer internettet
10:40

First Man

Amerikansk drama fra 2018
play_arrow
First Man
13:00

Midnight Sun

Amerikansk drama fra 2018
play_arrow
Midnight Sun
14:55

Kapernaum

Libanesisk drama fra 2018
play_arrow
Kapernaum
17:00

Leave No Trace

Amerikansk drama fra 2018
play_arrow
Leave No Trace
19:00

Spider-Man: Into the Spider-Verse

Amerikansk animationsfilm fra 2018
play_arrow
Spider-Man: Into the Spider-Verse
21:00

Hellboy

Amerikansk action fra 2019
play_arrow
Hellboy
23:00

Før frosten

Dansk drama fra 2018
Før frosten
00:50

Vice

Amerikansk dramakomedie fra 2018
play_arrow
Vice
03:00

Hellboy

Amerikansk action fra 2019
play_arrow
Hellboy
C More First keyboard_arrow_right
06:00

Kasper og Sofie på skattejagt

Kasper og Sofie på skattejagt
07:20

Livets skole

Komediedrama
Livets skole
09:15

The Wife

Glenn Close i rost drama
play_arrow
The Wife
10:55

Stieg Larsson - Manden der legede med ilden

Stieg Larsson - Manden der legede med ilden
12:35

Lyckligare kan ingen vara

Lyckligare kan ingen vara
14:25

Huset ved havet

Prisbelønnet anmelderrost drama
Huset ved havet
16:10

Iqbal & Den indiske juvel

Dansk familiefilm
Iqbal & Den indiske juvel
17:25

Troll - Kongens hale

Familiefilm
Troll - Kongens hale
18:50

Fønix

Anmelderrost drama
Fønix
20:15

Nancy Drew (S1 E8)

Nancy Drew (S1 E8)
21:00

Instrument of War

Anden verdenskrigsdrama
play_arrow
Instrument of War
22:25

First Reformed

Rost drama
play_arrow
First Reformed
00:15

One Less God

play_arrow
One Less God
02:30

Scotty and the Secret History of Hollywood

Scotty and the Secret History of Hollywood